Jeugd Boulder 4 CDE, 08-04-2017 09:54, Monk Amsterdam

Discipline: Boulder
Competitie: JEUGD BOULDER CDE 2017
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Jeugd C [2004 en 2005], Jeugd D [2006 en 2007] en Jeugd E [2008 en 2009]. Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën.

Er wordt geklommen in twee startgroepen. Jeugd E en Jeugd D vormen startgroep 1 en Jeugd C vormt startgroep 2.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde met per categorie 10 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve rondetijd wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep.

Het voorlopige tijdschema is als volgt:
10.00 uur Monk Amsterdam en aanmelding open
10.30 uur Sluiting aanmelding startgroep 1
10.45 uur Start startgroep 1
13.00 uur Einde startgroep 1 & sluiting aanmelding startgroep 2
13.30 uur Start startgroep 2 & aansluitend prijsuitreiking startgroep 1
16.00 uur Einde startgroep 2 & aansluitend prijsuitreiking startgroep 2

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

 Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Aantal deelnemers: 24

Naam Rugnummer Nat. Team
Gijs Kieboom 206 NED Climb Up
Ferbe Verburg 207 NED Ayers Rookies
Kamiel Ariëns 216 NED Team Delfts Bleau
Jesse Honkoop 217 NED Team Mountain Network
Iker van Raaij 202 NED Team Delfts Bleau
David Klos 213 NED Cube Bouldergym
Jip Molenaar 224 NED Team Delfts Bleau
King Jorna 225 NED ED+
Jonathan van Grinsven 204 NED ED+
Daan Terng 227 NED Team Mountain Network
Roan Kruijer 223 NED Team Mountain Network
Boris van Asselt 210 NED Team Yellowstone
Lucas Robijn 209 NED ES Onsight Klimtalenten
Mats van Liempd 205 NED Monk Jeugd Eindhoven
Jorai Karens 211 NED Kei Boulderhal
Jitse Remes 208 BEL Klimax
Tim Slegter 215 NED Jeugdteam Utrecht
Youri van der Stap 221 NED Team Delfts Bleau
Valentijn de Vriese 222 NED Monk Jeugd Amsterdam
Piet Spijker 220 NED Monk Jeugd Amsterdam
Maron Luttikhuis 218 NED Monk Jeugd Amsterdam
Berend van der Putten 219 NED Monk Jeugd Amsterdam
Mingus Pulles 214 NED Monk Jeugd Eindhoven
Yannick Heijns 201 NED Team Delfts Bleau

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 24

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Yannick Heijns 201 NED Team Delfts Bleau
2 Iker van Raaij 202 NED Team Delfts Bleau
3 Jonathan van Grinsven 204 NED ED+
4 Mats van Liempd 205 NED Monk Jeugd Eindhoven
5 Gijs Kieboom 206 NED Climb Up
6 Ferbe Verburg 207 NED Ayers Rookies
7 Jitse Remes 208 BEL Klimax
8 Lucas Robijn 209 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Boris van Asselt 210 NED Team Yellowstone
10 Jorai Karens 211 NED Kei Boulderhal
11 David Klos 213 NED Cube Bouldergym
12 Mingus Pulles 214 NED Monk Jeugd Eindhoven
13 Tim Slegter 215 NED Jeugdteam Utrecht
14 Kamiel Ariëns 216 NED Team Delfts Bleau
15 Jesse Honkoop 217 NED Team Mountain Network
16 Maron Luttikhuis 218 NED Monk Jeugd Amsterdam
17 Berend van der Putten 219 NED Monk Jeugd Amsterdam
18 Piet Spijker 220 NED Monk Jeugd Amsterdam
19 Youri van der Stap 221 NED Team Delfts Bleau
20 Valentijn de Vriese 222 NED Monk Jeugd Amsterdam
21 Roan Kruijer 223 NED Team Mountain Network
22 Jip Molenaar 224 NED Team Delfts Bleau
23 King Jorna 225 NED ED+
24 Daan Terng 227 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Yannick Heijns 201 NED Team Delfts Bleau
2 Iker van Raaij 202 NED Team Delfts Bleau
3 Jonathan van Grinsven 204 NED ED+
4 Mats van Liempd 205 NED Monk Jeugd Eindhoven
5 Gijs Kieboom 206 NED Climb Up
6 Ferbe Verburg 207 NED Ayers Rookies
7 Jitse Remes 208 BEL Klimax
8 Lucas Robijn 209 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Boris van Asselt 210 NED Team Yellowstone
10 Jorai Karens 211 NED Kei Boulderhal
11 David Klos 213 NED Cube Bouldergym
12 Mingus Pulles 214 NED Monk Jeugd Eindhoven
13 Tim Slegter 215 NED Jeugdteam Utrecht
14 Kamiel Ariëns 216 NED Team Delfts Bleau
15 Jesse Honkoop 217 NED Team Mountain Network
16 Maron Luttikhuis 218 NED Monk Jeugd Amsterdam
17 Berend van der Putten 219 NED Monk Jeugd Amsterdam
18 Piet Spijker 220 NED Monk Jeugd Amsterdam
19 Youri van der Stap 221 NED Team Delfts Bleau
20 Valentijn de Vriese 222 NED Monk Jeugd Amsterdam
21 Roan Kruijer 223 NED Team Mountain Network
22 Jip Molenaar 224 NED Team Delfts Bleau
23 King Jorna 225 NED ED+
24 Daan Terng 227 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Yannick Heijns 201 NED Team Delfts Bleau
2 Iker van Raaij 202 NED Team Delfts Bleau
3 Jonathan van Grinsven 204 NED ED+
4 Mats van Liempd 205 NED Monk Jeugd Eindhoven
5 Gijs Kieboom 206 NED Climb Up
6 Ferbe Verburg 207 NED Ayers Rookies
7 Jitse Remes 208 BEL Klimax
8 Lucas Robijn 209 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Boris van Asselt 210 NED Team Yellowstone
10 Jorai Karens 211 NED Kei Boulderhal
11 David Klos 213 NED Cube Bouldergym
12 Mingus Pulles 214 NED Monk Jeugd Eindhoven
13 Tim Slegter 215 NED Jeugdteam Utrecht
14 Kamiel Ariëns 216 NED Team Delfts Bleau
15 Jesse Honkoop 217 NED Team Mountain Network
16 Maron Luttikhuis 218 NED Monk Jeugd Amsterdam
17 Berend van der Putten 219 NED Monk Jeugd Amsterdam
18 Piet Spijker 220 NED Monk Jeugd Amsterdam
19 Youri van der Stap 221 NED Team Delfts Bleau
20 Valentijn de Vriese 222 NED Monk Jeugd Amsterdam
21 Roan Kruijer 223 NED Team Mountain Network
22 Jip Molenaar 224 NED Team Delfts Bleau
23 King Jorna 225 NED ED+
24 Daan Terng 227 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Yannick Heijns 201 NED Team Delfts Bleau
2 Iker van Raaij 202 NED Team Delfts Bleau
3 Jonathan van Grinsven 204 NED ED+
4 Mats van Liempd 205 NED Monk Jeugd Eindhoven
5 Gijs Kieboom 206 NED Climb Up
6 Ferbe Verburg 207 NED Ayers Rookies
7 Jitse Remes 208 BEL Klimax
8 Lucas Robijn 209 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Boris van Asselt 210 NED Team Yellowstone
10 Jorai Karens 211 NED Kei Boulderhal
11 David Klos 213 NED Cube Bouldergym
12 Mingus Pulles 214 NED Monk Jeugd Eindhoven
13 Tim Slegter 215 NED Jeugdteam Utrecht
14 Kamiel Ariëns 216 NED Team Delfts Bleau
15 Jesse Honkoop 217 NED Team Mountain Network
16 Maron Luttikhuis 218 NED Monk Jeugd Amsterdam
17 Berend van der Putten 219 NED Monk Jeugd Amsterdam
18 Piet Spijker 220 NED Monk Jeugd Amsterdam
19 Youri van der Stap 221 NED Team Delfts Bleau
20 Valentijn de Vriese 222 NED Monk Jeugd Amsterdam
21 Roan Kruijer 223 NED Team Mountain Network
22 Jip Molenaar 224 NED Team Delfts Bleau
23 King Jorna 225 NED ED+
24 Daan Terng 227 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Yannick Heijns 201 NED Team Delfts Bleau
2 Iker van Raaij 202 NED Team Delfts Bleau
3 Jonathan van Grinsven 204 NED ED+
4 Mats van Liempd 205 NED Monk Jeugd Eindhoven
5 Gijs Kieboom 206 NED Climb Up
6 Ferbe Verburg 207 NED Ayers Rookies
7 Jitse Remes 208 BEL Klimax
8 Lucas Robijn 209 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Boris van Asselt 210 NED Team Yellowstone
10 Jorai Karens 211 NED Kei Boulderhal
11 David Klos 213 NED Cube Bouldergym
12 Mingus Pulles 214 NED Monk Jeugd Eindhoven
13 Tim Slegter 215 NED Jeugdteam Utrecht
14 Kamiel Ariëns 216 NED Team Delfts Bleau
15 Jesse Honkoop 217 NED Team Mountain Network
16 Maron Luttikhuis 218 NED Monk Jeugd Amsterdam
17 Berend van der Putten 219 NED Monk Jeugd Amsterdam
18 Piet Spijker 220 NED Monk Jeugd Amsterdam
19 Youri van der Stap 221 NED Team Delfts Bleau
20 Valentijn de Vriese 222 NED Monk Jeugd Amsterdam
21 Roan Kruijer 223 NED Team Mountain Network
22 Jip Molenaar 224 NED Team Delfts Bleau
23 King Jorna 225 NED ED+
24 Daan Terng 227 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Yannick Heijns 201 NED Team Delfts Bleau
2 Iker van Raaij 202 NED Team Delfts Bleau
3 Jonathan van Grinsven 204 NED ED+
4 Mats van Liempd 205 NED Monk Jeugd Eindhoven
5 Gijs Kieboom 206 NED Climb Up
6 Ferbe Verburg 207 NED Ayers Rookies
7 Jitse Remes 208 BEL Klimax
8 Lucas Robijn 209 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Boris van Asselt 210 NED Team Yellowstone
10 Jorai Karens 211 NED Kei Boulderhal
11 David Klos 213 NED Cube Bouldergym
12 Mingus Pulles 214 NED Monk Jeugd Eindhoven
13 Tim Slegter 215 NED Jeugdteam Utrecht
14 Kamiel Ariëns 216 NED Team Delfts Bleau
15 Jesse Honkoop 217 NED Team Mountain Network
16 Maron Luttikhuis 218 NED Monk Jeugd Amsterdam
17 Berend van der Putten 219 NED Monk Jeugd Amsterdam
18 Piet Spijker 220 NED Monk Jeugd Amsterdam
19 Youri van der Stap 221 NED Team Delfts Bleau
20 Valentijn de Vriese 222 NED Monk Jeugd Amsterdam
21 Roan Kruijer 223 NED Team Mountain Network
22 Jip Molenaar 224 NED Team Delfts Bleau
23 King Jorna 225 NED ED+
24 Daan Terng 227 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Yannick Heijns 201 NED Team Delfts Bleau
2 Iker van Raaij 202 NED Team Delfts Bleau
3 Jonathan van Grinsven 204 NED ED+
4 Mats van Liempd 205 NED Monk Jeugd Eindhoven
5 Gijs Kieboom 206 NED Climb Up
6 Ferbe Verburg 207 NED Ayers Rookies
7 Jitse Remes 208 BEL Klimax
8 Lucas Robijn 209 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Boris van Asselt 210 NED Team Yellowstone
10 Jorai Karens 211 NED Kei Boulderhal
11 David Klos 213 NED Cube Bouldergym
12 Mingus Pulles 214 NED Monk Jeugd Eindhoven
13 Tim Slegter 215 NED Jeugdteam Utrecht
14 Kamiel Ariëns 216 NED Team Delfts Bleau
15 Jesse Honkoop 217 NED Team Mountain Network
16 Maron Luttikhuis 218 NED Monk Jeugd Amsterdam
17 Berend van der Putten 219 NED Monk Jeugd Amsterdam
18 Piet Spijker 220 NED Monk Jeugd Amsterdam
19 Youri van der Stap 221 NED Team Delfts Bleau
20 Valentijn de Vriese 222 NED Monk Jeugd Amsterdam
21 Roan Kruijer 223 NED Team Mountain Network
22 Jip Molenaar 224 NED Team Delfts Bleau
23 King Jorna 225 NED ED+
24 Daan Terng 227 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Yannick Heijns 201 NED Team Delfts Bleau
2 Iker van Raaij 202 NED Team Delfts Bleau
3 Jonathan van Grinsven 204 NED ED+
4 Mats van Liempd 205 NED Monk Jeugd Eindhoven
5 Gijs Kieboom 206 NED Climb Up
6 Ferbe Verburg 207 NED Ayers Rookies
7 Jitse Remes 208 BEL Klimax
8 Lucas Robijn 209 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Boris van Asselt 210 NED Team Yellowstone
10 Jorai Karens 211 NED Kei Boulderhal
11 David Klos 213 NED Cube Bouldergym
12 Mingus Pulles 214 NED Monk Jeugd Eindhoven
13 Tim Slegter 215 NED Jeugdteam Utrecht
14 Kamiel Ariëns 216 NED Team Delfts Bleau
15 Jesse Honkoop 217 NED Team Mountain Network
16 Maron Luttikhuis 218 NED Monk Jeugd Amsterdam
17 Berend van der Putten 219 NED Monk Jeugd Amsterdam
18 Piet Spijker 220 NED Monk Jeugd Amsterdam
19 Youri van der Stap 221 NED Team Delfts Bleau
20 Valentijn de Vriese 222 NED Monk Jeugd Amsterdam
21 Roan Kruijer 223 NED Team Mountain Network
22 Jip Molenaar 224 NED Team Delfts Bleau
23 King Jorna 225 NED ED+
24 Daan Terng 227 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Yannick Heijns 201 NED Team Delfts Bleau
2 Iker van Raaij 202 NED Team Delfts Bleau
3 Jonathan van Grinsven 204 NED ED+
4 Mats van Liempd 205 NED Monk Jeugd Eindhoven
5 Gijs Kieboom 206 NED Climb Up
6 Ferbe Verburg 207 NED Ayers Rookies
7 Jitse Remes 208 BEL Klimax
8 Lucas Robijn 209 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Boris van Asselt 210 NED Team Yellowstone
10 Jorai Karens 211 NED Kei Boulderhal
11 David Klos 213 NED Cube Bouldergym
12 Mingus Pulles 214 NED Monk Jeugd Eindhoven
13 Tim Slegter 215 NED Jeugdteam Utrecht
14 Kamiel Ariëns 216 NED Team Delfts Bleau
15 Jesse Honkoop 217 NED Team Mountain Network
16 Maron Luttikhuis 218 NED Monk Jeugd Amsterdam
17 Berend van der Putten 219 NED Monk Jeugd Amsterdam
18 Piet Spijker 220 NED Monk Jeugd Amsterdam
19 Youri van der Stap 221 NED Team Delfts Bleau
20 Valentijn de Vriese 222 NED Monk Jeugd Amsterdam
21 Roan Kruijer 223 NED Team Mountain Network
22 Jip Molenaar 224 NED Team Delfts Bleau
23 King Jorna 225 NED ED+
24 Daan Terng 227 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Yannick Heijns 201 NED Team Delfts Bleau
2 Iker van Raaij 202 NED Team Delfts Bleau
3 Jonathan van Grinsven 204 NED ED+
4 Mats van Liempd 205 NED Monk Jeugd Eindhoven
5 Gijs Kieboom 206 NED Climb Up
6 Ferbe Verburg 207 NED Ayers Rookies
7 Jitse Remes 208 BEL Klimax
8 Lucas Robijn 209 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Boris van Asselt 210 NED Team Yellowstone
10 Jorai Karens 211 NED Kei Boulderhal
11 David Klos 213 NED Cube Bouldergym
12 Mingus Pulles 214 NED Monk Jeugd Eindhoven
13 Tim Slegter 215 NED Jeugdteam Utrecht
14 Kamiel Ariëns 216 NED Team Delfts Bleau
15 Jesse Honkoop 217 NED Team Mountain Network
16 Maron Luttikhuis 218 NED Monk Jeugd Amsterdam
17 Berend van der Putten 219 NED Monk Jeugd Amsterdam
18 Piet Spijker 220 NED Monk Jeugd Amsterdam
19 Youri van der Stap 221 NED Team Delfts Bleau
20 Valentijn de Vriese 222 NED Monk Jeugd Amsterdam
21 Roan Kruijer 223 NED Team Mountain Network
22 Jip Molenaar 224 NED Team Delfts Bleau
23 King Jorna 225 NED ED+
24 Daan Terng 227 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten/th> Team
1 Daan Terng 227 NED T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 10T12 10B10 90.0 Team Mountain Network
1 Jitse Remes 208 BEL T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 10T12 10B10 90.0 Klimax
3 Jesse Honkoop 217 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T3B2 T2B2 T1B1 10T14 10B13 65.0 Team Mountain Network
4 Valentijn de Vriese 222 NED T3B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T3B1 T2B1 T1B1 10T16 10B12 55.0 Monk Jeugd Amsterdam
5 David Klos 213 NED B2 T1B1 T1B1 T3B2 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 9T12 10B13 51.0 Cube Bouldergym
6 Mingus Pulles 214 NED B4 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 9T12 10B15 47.0 Monk Jeugd Eindhoven
7 Gijs Kieboom 206 NED B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T2B1 9T13 10B13 43.0 Climb Up
8 Ferbe Verburg 207 NED T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 B1 B2 T1B1 T1B1 8T10 10B12 40.0 Ayers Rookies
9 Yannick Heijns 201 NED B1 T1B1 T1B1 T3B2 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T3B1 T1B1 8T12 10B11 37.0 Team Delfts Bleau
10 Jonathan van Grinsven 204 NED T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 7T8 8B8 34.0 ED+
11 Boris van Asselt 210 NED B1 T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 T1B1 B1 B1 T1B1 T1B1 7T9 10B10 31.0 Team Yellowstone
12 Iker van Raaij 202 NED B1 T1B1 T2B1 T2B2 T1B1 T1B1 B3 B3 T2B1 T1B1 7T10 10B15 28.0 Team Delfts Bleau
13 Kamiel Ariëns 216 NED B4 T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 T1B1 B1 T2B2 T1B1 7T10 9B13 25.0 Team Delfts Bleau
13 Jip Molenaar 224 NED B2 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T3B2 B3 T1B1 T1B1 7T10 9B13 25.0 Team Delfts Bleau
15 King Jorna 225 NED T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 B1 T3B1 T1B1 7T10 8B8 22.0 ED+
16 Roan Kruijer 223 NED T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 T3B3 B2 T1B1 T2B2 7T12 8B12 20.0 Team Mountain Network
17 Berend van der Putten 219 NED T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 B2 T1B1 T2B1 6T8 7B8 18.0 Monk Jeugd Amsterdam
18 Piet Spijker 220 NED T2B2 T1B1 T2B1 T1B1 B4 T1B1 T1B1 6T8 7B11 16.0 Monk Jeugd Amsterdam
19 Tim Slegter 215 NED B2 T1B1 T1B1 T1B1 T3B2 T2B1 T2B1 6T10 7B9 14.0 Jeugdteam Utrecht
20 Lucas Robijn 209 NED T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 5T6 6B7 12.0 ES Onsight Klimtalenten
21 Youri van der Stap 221 NED T1B1 T1B1 T4B1 T4B4 B2 T2B1 5T12 6B10 10.0 Team Delfts Bleau
22 Maron Luttikhuis 218 NED T1B1 T1B1 B4 B2 T1B1 3T3 5B9 9.0 Monk Jeugd Amsterdam
23 Mats van Liempd 205 NED T2B2 T2B1 B3 T1B1 3T5 4B7 8.0 Monk Jeugd Eindhoven
24 Jorai Karens 211 NED T2B1 T2B1 B1 T2B1 3T6 4B4 7.0 Kei Boulderhal

Aantal deelnemers: 19

Naam Rugnummer Nat. Team
Sven Jansen 406 NED Team Neoliet
Mees Rietberg 417 NED Cube Bouldergym
Finn van den Elst 401 NED Cube Bouldergym
Joep Voogsgerd 405 NED Cube Bouldergym
Jiri Kortink 410 NED Cube Bouldergym
Jouke Visser 407 NED Ayers Rookies
Sem Wesel 418 NED Team Kids From The Block
Zon Donze 402 NED Team Kids From The Block
Sjors Bon 408 NED Team Kids From The Block
Auryn Ramer 412 NED
Tom van Holland 420 NED Team Neoliet
Fedde de Groot 403 NED Kei Boulderhal
Mika Jansen op de Haar 414 NED Kei Boulderhal
Finn van Bakel 419 NED Monk Jeugd Eindhoven
Kobe Koedam 411 NED Monk Jeugd Amsterdam
Jonas Wolbers 413 NED Monk Jeugd Amsterdam
Darius de Vreeze 409 NED Monk Jeugd Amsterdam
Roko Sipsma 416 NED Monk Jeugd Amsterdam
Timon Loef 404 NED Team Delfts Bleau

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 19

# Naam Rugnummer Team
1 Finn van den Elst 401 Cube Bouldergym
2 Zon Donze 402 Team Kids From The Block
3 Fedde de Groot 403 Kei Boulderhal
4 Timon Loef 404 Team Delfts Bleau
5 Joep Voogsgerd 405 Cube Bouldergym
6 Sven Jansen 406 Team Neoliet
7 Jouke Visser 407 Ayers Rookies
8 Sjors Bon 408 Team Kids From The Block
9 Darius de Vreeze 409 Monk Jeugd Amsterdam
10 Jiri Kortink 410 Cube Bouldergym
11 Kobe Koedam 411 Monk Jeugd Amsterdam
12 Auryn Ramer 412
13 Jonas Wolbers 413 Monk Jeugd Amsterdam
14 Mika Jansen op de Haar 414 Kei Boulderhal
15 Roko Sipsma 416 Monk Jeugd Amsterdam
16 Mees Rietberg 417 Cube Bouldergym
17 Sem Wesel 418 Team Kids From The Block
18 Finn van Bakel 419 Monk Jeugd Eindhoven
19 Tom van Holland 420 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Finn van den Elst 401 Cube Bouldergym
2 Zon Donze 402 Team Kids From The Block
3 Fedde de Groot 403 Kei Boulderhal
4 Timon Loef 404 Team Delfts Bleau
5 Joep Voogsgerd 405 Cube Bouldergym
6 Sven Jansen 406 Team Neoliet
7 Jouke Visser 407 Ayers Rookies
8 Sjors Bon 408 Team Kids From The Block
9 Darius de Vreeze 409 Monk Jeugd Amsterdam
10 Jiri Kortink 410 Cube Bouldergym
11 Kobe Koedam 411 Monk Jeugd Amsterdam
12 Auryn Ramer 412
13 Jonas Wolbers 413 Monk Jeugd Amsterdam
14 Mika Jansen op de Haar 414 Kei Boulderhal
15 Roko Sipsma 416 Monk Jeugd Amsterdam
16 Mees Rietberg 417 Cube Bouldergym
17 Sem Wesel 418 Team Kids From The Block
18 Finn van Bakel 419 Monk Jeugd Eindhoven
19 Tom van Holland 420 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Finn van den Elst 401 Cube Bouldergym
2 Zon Donze 402 Team Kids From The Block
3 Fedde de Groot 403 Kei Boulderhal
4 Timon Loef 404 Team Delfts Bleau
5 Joep Voogsgerd 405 Cube Bouldergym
6 Sven Jansen 406 Team Neoliet
7 Jouke Visser 407 Ayers Rookies
8 Sjors Bon 408 Team Kids From The Block
9 Darius de Vreeze 409 Monk Jeugd Amsterdam
10 Jiri Kortink 410 Cube Bouldergym
11 Kobe Koedam 411 Monk Jeugd Amsterdam
12 Auryn Ramer 412
13 Jonas Wolbers 413 Monk Jeugd Amsterdam
14 Mika Jansen op de Haar 414 Kei Boulderhal
15 Roko Sipsma 416 Monk Jeugd Amsterdam
16 Mees Rietberg 417 Cube Bouldergym
17 Sem Wesel 418 Team Kids From The Block
18 Finn van Bakel 419 Monk Jeugd Eindhoven
19 Tom van Holland 420 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Finn van den Elst 401 Cube Bouldergym
2 Zon Donze 402 Team Kids From The Block
3 Fedde de Groot 403 Kei Boulderhal
4 Timon Loef 404 Team Delfts Bleau
5 Joep Voogsgerd 405 Cube Bouldergym
6 Sven Jansen 406 Team Neoliet
7 Jouke Visser 407 Ayers Rookies
8 Sjors Bon 408 Team Kids From The Block
9 Darius de Vreeze 409 Monk Jeugd Amsterdam
10 Jiri Kortink 410 Cube Bouldergym
11 Kobe Koedam 411 Monk Jeugd Amsterdam
12 Auryn Ramer 412
13 Jonas Wolbers 413 Monk Jeugd Amsterdam
14 Mika Jansen op de Haar 414 Kei Boulderhal
15 Roko Sipsma 416 Monk Jeugd Amsterdam
16 Mees Rietberg 417 Cube Bouldergym
17 Sem Wesel 418 Team Kids From The Block
18 Finn van Bakel 419 Monk Jeugd Eindhoven
19 Tom van Holland 420 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Finn van den Elst 401 Cube Bouldergym
2 Zon Donze 402 Team Kids From The Block
3 Fedde de Groot 403 Kei Boulderhal
4 Timon Loef 404 Team Delfts Bleau
5 Joep Voogsgerd 405 Cube Bouldergym
6 Sven Jansen 406 Team Neoliet
7 Jouke Visser 407 Ayers Rookies
8 Sjors Bon 408 Team Kids From The Block
9 Darius de Vreeze 409 Monk Jeugd Amsterdam
10 Jiri Kortink 410 Cube Bouldergym
11 Kobe Koedam 411 Monk Jeugd Amsterdam
12 Auryn Ramer 412
13 Jonas Wolbers 413 Monk Jeugd Amsterdam
14 Mika Jansen op de Haar 414 Kei Boulderhal
15 Roko Sipsma 416 Monk Jeugd Amsterdam
16 Mees Rietberg 417 Cube Bouldergym
17 Sem Wesel 418 Team Kids From The Block
18 Finn van Bakel 419 Monk Jeugd Eindhoven
19 Tom van Holland 420 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Finn van den Elst 401 Cube Bouldergym
2 Zon Donze 402 Team Kids From The Block
3 Fedde de Groot 403 Kei Boulderhal
4 Timon Loef 404 Team Delfts Bleau
5 Joep Voogsgerd 405 Cube Bouldergym
6 Sven Jansen 406 Team Neoliet
7 Jouke Visser 407 Ayers Rookies
8 Sjors Bon 408 Team Kids From The Block
9 Darius de Vreeze 409 Monk Jeugd Amsterdam
10 Jiri Kortink 410 Cube Bouldergym
11 Kobe Koedam 411 Monk Jeugd Amsterdam
12 Auryn Ramer 412
13 Jonas Wolbers 413 Monk Jeugd Amsterdam
14 Mika Jansen op de Haar 414 Kei Boulderhal
15 Roko Sipsma 416 Monk Jeugd Amsterdam
16 Mees Rietberg 417 Cube Bouldergym
17 Sem Wesel 418 Team Kids From The Block
18 Finn van Bakel 419 Monk Jeugd Eindhoven
19 Tom van Holland 420 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Finn van den Elst 401 Cube Bouldergym
2 Zon Donze 402 Team Kids From The Block
3 Fedde de Groot 403 Kei Boulderhal
4 Timon Loef 404 Team Delfts Bleau
5 Joep Voogsgerd 405 Cube Bouldergym
6 Sven Jansen 406 Team Neoliet
7 Jouke Visser 407 Ayers Rookies
8 Sjors Bon 408 Team Kids From The Block
9 Darius de Vreeze 409 Monk Jeugd Amsterdam
10 Jiri Kortink 410 Cube Bouldergym
11 Kobe Koedam 411 Monk Jeugd Amsterdam
12 Auryn Ramer 412
13 Jonas Wolbers 413 Monk Jeugd Amsterdam
14 Mika Jansen op de Haar 414 Kei Boulderhal
15 Roko Sipsma 416 Monk Jeugd Amsterdam
16 Mees Rietberg 417 Cube Bouldergym
17 Sem Wesel 418 Team Kids From The Block
18 Finn van Bakel 419 Monk Jeugd Eindhoven
19 Tom van Holland 420 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Finn van den Elst 401 Cube Bouldergym
2 Zon Donze 402 Team Kids From The Block
3 Fedde de Groot 403 Kei Boulderhal
4 Timon Loef 404 Team Delfts Bleau
5 Joep Voogsgerd 405 Cube Bouldergym
6 Sven Jansen 406 Team Neoliet
7 Jouke Visser 407 Ayers Rookies
8 Sjors Bon 408 Team Kids From The Block
9 Darius de Vreeze 409 Monk Jeugd Amsterdam
10 Jiri Kortink 410 Cube Bouldergym
11 Kobe Koedam 411 Monk Jeugd Amsterdam
12 Auryn Ramer 412
13 Jonas Wolbers 413 Monk Jeugd Amsterdam
14 Mika Jansen op de Haar 414 Kei Boulderhal
15 Roko Sipsma 416 Monk Jeugd Amsterdam
16 Mees Rietberg 417 Cube Bouldergym
17 Sem Wesel 418 Team Kids From The Block
18 Finn van Bakel 419 Monk Jeugd Eindhoven
19 Tom van Holland 420 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Finn van den Elst 401 Cube Bouldergym
2 Zon Donze 402 Team Kids From The Block
3 Fedde de Groot 403 Kei Boulderhal
4 Timon Loef 404 Team Delfts Bleau
5 Joep Voogsgerd 405 Cube Bouldergym
6 Sven Jansen 406 Team Neoliet
7 Jouke Visser 407 Ayers Rookies
8 Sjors Bon 408 Team Kids From The Block
9 Darius de Vreeze 409 Monk Jeugd Amsterdam
10 Jiri Kortink 410 Cube Bouldergym
11 Kobe Koedam 411 Monk Jeugd Amsterdam
12 Auryn Ramer 412
13 Jonas Wolbers 413 Monk Jeugd Amsterdam
14 Mika Jansen op de Haar 414 Kei Boulderhal
15 Roko Sipsma 416 Monk Jeugd Amsterdam
16 Mees Rietberg 417 Cube Bouldergym
17 Sem Wesel 418 Team Kids From The Block
18 Finn van Bakel 419 Monk Jeugd Eindhoven
19 Tom van Holland 420 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Finn van den Elst 401 Cube Bouldergym
2 Zon Donze 402 Team Kids From The Block
3 Fedde de Groot 403 Kei Boulderhal
4 Timon Loef 404 Team Delfts Bleau
5 Joep Voogsgerd 405 Cube Bouldergym
6 Sven Jansen 406 Team Neoliet
7 Jouke Visser 407 Ayers Rookies
8 Sjors Bon 408 Team Kids From The Block
9 Darius de Vreeze 409 Monk Jeugd Amsterdam
10 Jiri Kortink 410 Cube Bouldergym
11 Kobe Koedam 411 Monk Jeugd Amsterdam
12 Auryn Ramer 412
13 Jonas Wolbers 413 Monk Jeugd Amsterdam
14 Mika Jansen op de Haar 414 Kei Boulderhal
15 Roko Sipsma 416 Monk Jeugd Amsterdam
16 Mees Rietberg 417 Cube Bouldergym
17 Sem Wesel 418 Team Kids From The Block
18 Finn van Bakel 419 Monk Jeugd Eindhoven
19 Tom van Holland 420 Team Neoliet
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten/th> Team
1 Tom van Holland 420 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 10T10 10B10 100.0 Team Neoliet
2 Joep Voogsgerd 405 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 10T11 10B11 72.0 Cube Bouldergym
2 Jouke Visser 407 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 10T11 10B11 72.0 Ayers Rookies
4 Mees Rietberg 417 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B4 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 10T13 10B13 55.0 Cube Bouldergym
5 Finn van den Elst 401 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B4 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 10T14 10B14 51.0 Cube Bouldergym
6 Zon Donze 402 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 9T9 9B9 47.0 Team Kids From The Block
7 Sjors Bon 408 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T2B2 9T11 9B10 43.0 Team Kids From The Block
8 Sven Jansen 406 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 9T11 9B11 40.0 Team Neoliet
9 Kobe Koedam 411 T5B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T2B1 T2B2 9T16 9B11 37.0 Monk Jeugd Amsterdam
10 Jiri Kortink 410 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T8 8B8 34.0 Cube Bouldergym
11 Finn van Bakel 419 T4B4 T1B1 T1B1 T1B1 T3B2 T1B1 T1B1 T1B1 8T13 8B12 31.0 Monk Jeugd Eindhoven
12 Sem Wesel 418 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 7T7 8B8 28.0 Team Kids From The Block
13 Fedde de Groot 403 B3 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 7T8 8B11 26.0 Kei Boulderhal
14 Darius de Vreeze 409 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 B1 7T9 8B8 24.0 Monk Jeugd Amsterdam
15 Auryn Ramer 412 B5 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B2 7T9 8B13 22.0
16 Jonas Wolbers 413 B3 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 B3 B2 6T7 9B15 20.0 Monk Jeugd Amsterdam
17 Timon Loef 404 B3 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 T2B1 B3 6T9 8B12 18.0 Team Delfts Bleau
18 Roko Sipsma 416 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B3 B1 6T10 7B9 16.0 Monk Jeugd Amsterdam
19 Mika Jansen op de Haar 414 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B3 5T5 7B9 14.0 Kei Boulderhal

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Nat. Team
Sylvan Elink Schuurman 602 NED Cube Bouldergym
Tijn Mantes 603 NED Team Delfts Bleau
Louk van den Bosch 601 NED Team Delfts Bleau
Danko Olislagers 605 NED Monk Eindhoven
Connor Brandt 604 NED Team Delfts Bleau
Marijn Baesjou 606 NED Monk Jeugd Eindhoven
Daan Pippel NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Team
1 Marijn Baesjou 606 Monk Jeugd Eindhoven
2 Sylvan Elink Schuurman 602 Cube Bouldergym
3 Tijn Mantes 603 Team Delfts Bleau
4 Danko Olislagers 605 Monk Eindhoven
5 Louk van den Bosch 601 Team Delfts Bleau
6 Daan Pippel
7 Connor Brandt 604 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Marijn Baesjou 606 Monk Jeugd Eindhoven
2 Sylvan Elink Schuurman 602 Cube Bouldergym
3 Tijn Mantes 603 Team Delfts Bleau
4 Danko Olislagers 605 Monk Eindhoven
5 Louk van den Bosch 601 Team Delfts Bleau
6 Daan Pippel
7 Connor Brandt 604 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Marijn Baesjou 606 Monk Jeugd Eindhoven
2 Sylvan Elink Schuurman 602 Cube Bouldergym
3 Tijn Mantes 603 Team Delfts Bleau
4 Danko Olislagers 605 Monk Eindhoven
5 Louk van den Bosch 601 Team Delfts Bleau
6 Daan Pippel
7 Connor Brandt 604 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Marijn Baesjou 606 Monk Jeugd Eindhoven
2 Sylvan Elink Schuurman 602 Cube Bouldergym
3 Tijn Mantes 603 Team Delfts Bleau
4 Danko Olislagers 605 Monk Eindhoven
5 Louk van den Bosch 601 Team Delfts Bleau
6 Daan Pippel
7 Connor Brandt 604 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Marijn Baesjou 606 Monk Jeugd Eindhoven
2 Sylvan Elink Schuurman 602 Cube Bouldergym
3 Tijn Mantes 603 Team Delfts Bleau
4 Danko Olislagers 605 Monk Eindhoven
5 Louk van den Bosch 601 Team Delfts Bleau
6 Daan Pippel
7 Connor Brandt 604 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Marijn Baesjou 606 Monk Jeugd Eindhoven
2 Sylvan Elink Schuurman 602 Cube Bouldergym
3 Tijn Mantes 603 Team Delfts Bleau
4 Danko Olislagers 605 Monk Eindhoven
5 Louk van den Bosch 601 Team Delfts Bleau
6 Daan Pippel
7 Connor Brandt 604 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Marijn Baesjou 606 Monk Jeugd Eindhoven
2 Sylvan Elink Schuurman 602 Cube Bouldergym
3 Tijn Mantes 603 Team Delfts Bleau
4 Danko Olislagers 605 Monk Eindhoven
5 Louk van den Bosch 601 Team Delfts Bleau
6 Daan Pippel
7 Connor Brandt 604 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Marijn Baesjou 606 Monk Jeugd Eindhoven
2 Sylvan Elink Schuurman 602 Cube Bouldergym
3 Tijn Mantes 603 Team Delfts Bleau
4 Danko Olislagers 605 Monk Eindhoven
5 Louk van den Bosch 601 Team Delfts Bleau
6 Daan Pippel
7 Connor Brandt 604 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Marijn Baesjou 606 Monk Jeugd Eindhoven
2 Sylvan Elink Schuurman 602 Cube Bouldergym
3 Tijn Mantes 603 Team Delfts Bleau
4 Danko Olislagers 605 Monk Eindhoven
5 Louk van den Bosch 601 Team Delfts Bleau
6 Daan Pippel
7 Connor Brandt 604 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Marijn Baesjou 606 Monk Jeugd Eindhoven
2 Sylvan Elink Schuurman 602 Cube Bouldergym
3 Tijn Mantes 603 Team Delfts Bleau
4 Danko Olislagers 605 Monk Eindhoven
5 Louk van den Bosch 601 Team Delfts Bleau
6 Daan Pippel
7 Connor Brandt 604 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten/th> Team
1 Danko Olislagers 605 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T2B1 T2B2 T1B1 8T11 8B9 100.0 Monk Eindhoven
2 Connor Brandt 604 B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T3B1 8T12 9B9 80.0 Team Delfts Bleau
3 Marijn Baesjou 606 B3 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B2 T1B1 6T8 7B10 65.0 Monk Jeugd Eindhoven
4 Louk van den Bosch 601 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 B3 T1B1 5T6 7B9 55.0 Team Delfts Bleau
5 Tijn Mantes 603 B4 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 4T4 6B9 51.0 Team Delfts Bleau
6 Sylvan Elink Schuurman 602 T1B1 T1B1 T2B1 B1 T1B1 4T5 5B5 47.0 Cube Bouldergym
7 Daan Pippel B1 T1B1 T2B2 T1B1 B2 3T4 5B7 43.0

Aantal deelnemers: 20

Naam Rugnummer Nat. Team
Klaar van den Beuken 116 NED Ayers Rookies
Liz Buur 119 NED Ayers Rookies
Indy Rietberg 114 NED Cube Bouldergym
Doenja Sinke 102 NED Climb Up
Zoeteke Vliek 118 NED Ayers Rookies
Floor Honkoop 117 NED Team Mountain Network
Mara Voorthuis 103 NED Kei Boulderhal
Amber Schiffeleers 106 NED IVY Climbing
Doris Jeuken 111 NED ED+
Nina van Bemmel 113 NED Team Neoliet
Fenna Schouten 108 NED Team Mountain Network
Edith Savenije 109 NED Top-It
Evy Loef 107 NED Team Delfts Bleau
Sophie Trenning 123 NED
Dorte Barenburg 101 NED Monk Jeugd Eindhoven
Jet Sietsma 112 NED Team Mountain Network
Emma Joing 110 USA
Lisa Klem 121 NED JGDCLB Den Haag
Skylar van der Oest 122 NED Monk Jeugd Amsterdam
Lucie Teepe 115 NED Monk Jeugd Amsterdam

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 20

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dorte Barenburg 101 NED Monk Jeugd Eindhoven
2 Doenja Sinke 102 NED Climb Up
3 Mara Voorthuis 103 NED Kei Boulderhal
4 Amber Schiffeleers 106 NED IVY Climbing
5 Evy Loef 107 NED Team Delfts Bleau
6 Fenna Schouten 108 NED Team Mountain Network
7 Edith Savenije 109 NED Top-It
8 Emma Joing 110 USA
9 Doris Jeuken 111 NED ED+
10 Jet Sietsma 112 NED Team Mountain Network
11 Nina van Bemmel 113 NED Team Neoliet
12 Indy Rietberg 114 NED Cube Bouldergym
13 Lucie Teepe 115 NED Monk Jeugd Amsterdam
14 Klaar van den Beuken 116 NED Ayers Rookies
15 Floor Honkoop 117 NED Team Mountain Network
16 Zoeteke Vliek 118 NED Ayers Rookies
17 Liz Buur 119 NED Ayers Rookies
18 Lisa Klem 121 NED JGDCLB Den Haag
19 Skylar van der Oest 122 NED Monk Jeugd Amsterdam
20 Sophie Trenning 123 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dorte Barenburg 101 NED Monk Jeugd Eindhoven
2 Doenja Sinke 102 NED Climb Up
3 Mara Voorthuis 103 NED Kei Boulderhal
4 Amber Schiffeleers 106 NED IVY Climbing
5 Evy Loef 107 NED Team Delfts Bleau
6 Fenna Schouten 108 NED Team Mountain Network
7 Edith Savenije 109 NED Top-It
8 Emma Joing 110 USA
9 Doris Jeuken 111 NED ED+
10 Jet Sietsma 112 NED Team Mountain Network
11 Nina van Bemmel 113 NED Team Neoliet
12 Indy Rietberg 114 NED Cube Bouldergym
13 Lucie Teepe 115 NED Monk Jeugd Amsterdam
14 Klaar van den Beuken 116 NED Ayers Rookies
15 Floor Honkoop 117 NED Team Mountain Network
16 Zoeteke Vliek 118 NED Ayers Rookies
17 Liz Buur 119 NED Ayers Rookies
18 Lisa Klem 121 NED JGDCLB Den Haag
19 Skylar van der Oest 122 NED Monk Jeugd Amsterdam
20 Sophie Trenning 123 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dorte Barenburg 101 NED Monk Jeugd Eindhoven
2 Doenja Sinke 102 NED Climb Up
3 Mara Voorthuis 103 NED Kei Boulderhal
4 Amber Schiffeleers 106 NED IVY Climbing
5 Evy Loef 107 NED Team Delfts Bleau
6 Fenna Schouten 108 NED Team Mountain Network
7 Edith Savenije 109 NED Top-It
8 Emma Joing 110 USA
9 Doris Jeuken 111 NED ED+
10 Jet Sietsma 112 NED Team Mountain Network
11 Nina van Bemmel 113 NED Team Neoliet
12 Indy Rietberg 114 NED Cube Bouldergym
13 Lucie Teepe 115 NED Monk Jeugd Amsterdam
14 Klaar van den Beuken 116 NED Ayers Rookies
15 Floor Honkoop 117 NED Team Mountain Network
16 Zoeteke Vliek 118 NED Ayers Rookies
17 Liz Buur 119 NED Ayers Rookies
18 Lisa Klem 121 NED JGDCLB Den Haag
19 Skylar van der Oest 122 NED Monk Jeugd Amsterdam
20 Sophie Trenning 123 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dorte Barenburg 101 NED Monk Jeugd Eindhoven
2 Doenja Sinke 102 NED Climb Up
3 Mara Voorthuis 103 NED Kei Boulderhal
4 Amber Schiffeleers 106 NED IVY Climbing
5 Evy Loef 107 NED Team Delfts Bleau
6 Fenna Schouten 108 NED Team Mountain Network
7 Edith Savenije 109 NED Top-It
8 Emma Joing 110 USA
9 Doris Jeuken 111 NED ED+
10 Jet Sietsma 112 NED Team Mountain Network
11 Nina van Bemmel 113 NED Team Neoliet
12 Indy Rietberg 114 NED Cube Bouldergym
13 Lucie Teepe 115 NED Monk Jeugd Amsterdam
14 Klaar van den Beuken 116 NED Ayers Rookies
15 Floor Honkoop 117 NED Team Mountain Network
16 Zoeteke Vliek 118 NED Ayers Rookies
17 Liz Buur 119 NED Ayers Rookies
18 Lisa Klem 121 NED JGDCLB Den Haag
19 Skylar van der Oest 122 NED Monk Jeugd Amsterdam
20 Sophie Trenning 123 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dorte Barenburg 101 NED Monk Jeugd Eindhoven
2 Doenja Sinke 102 NED Climb Up
3 Mara Voorthuis 103 NED Kei Boulderhal
4 Amber Schiffeleers 106 NED IVY Climbing
5 Evy Loef 107 NED Team Delfts Bleau
6 Fenna Schouten 108 NED Team Mountain Network
7 Edith Savenije 109 NED Top-It
8 Emma Joing 110 USA
9 Doris Jeuken 111 NED ED+
10 Jet Sietsma 112 NED Team Mountain Network
11 Nina van Bemmel 113 NED Team Neoliet
12 Indy Rietberg 114 NED Cube Bouldergym
13 Lucie Teepe 115 NED Monk Jeugd Amsterdam
14 Klaar van den Beuken 116 NED Ayers Rookies
15 Floor Honkoop 117 NED Team Mountain Network
16 Zoeteke Vliek 118 NED Ayers Rookies
17 Liz Buur 119 NED Ayers Rookies
18 Lisa Klem 121 NED JGDCLB Den Haag
19 Skylar van der Oest 122 NED Monk Jeugd Amsterdam
20 Sophie Trenning 123 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dorte Barenburg 101 NED Monk Jeugd Eindhoven
2 Doenja Sinke 102 NED Climb Up
3 Mara Voorthuis 103 NED Kei Boulderhal
4 Amber Schiffeleers 106 NED IVY Climbing
5 Evy Loef 107 NED Team Delfts Bleau
6 Fenna Schouten 108 NED Team Mountain Network
7 Edith Savenije 109 NED Top-It
8 Emma Joing 110 USA
9 Doris Jeuken 111 NED ED+
10 Jet Sietsma 112 NED Team Mountain Network
11 Nina van Bemmel 113 NED Team Neoliet
12 Indy Rietberg 114 NED Cube Bouldergym
13 Lucie Teepe 115 NED Monk Jeugd Amsterdam
14 Klaar van den Beuken 116 NED Ayers Rookies
15 Floor Honkoop 117 NED Team Mountain Network
16 Zoeteke Vliek 118 NED Ayers Rookies
17 Liz Buur 119 NED Ayers Rookies
18 Lisa Klem 121 NED JGDCLB Den Haag
19 Skylar van der Oest 122 NED Monk Jeugd Amsterdam
20 Sophie Trenning 123 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dorte Barenburg 101 NED Monk Jeugd Eindhoven
2 Doenja Sinke 102 NED Climb Up
3 Mara Voorthuis 103 NED Kei Boulderhal
4 Amber Schiffeleers 106 NED IVY Climbing
5 Evy Loef 107 NED Team Delfts Bleau
6 Fenna Schouten 108 NED Team Mountain Network
7 Edith Savenije 109 NED Top-It
8 Emma Joing 110 USA
9 Doris Jeuken 111 NED ED+
10 Jet Sietsma 112 NED Team Mountain Network
11 Nina van Bemmel 113 NED Team Neoliet
12 Indy Rietberg 114 NED Cube Bouldergym
13 Lucie Teepe 115 NED Monk Jeugd Amsterdam
14 Klaar van den Beuken 116 NED Ayers Rookies
15 Floor Honkoop 117 NED Team Mountain Network
16 Zoeteke Vliek 118 NED Ayers Rookies
17 Liz Buur 119 NED Ayers Rookies
18 Lisa Klem 121 NED JGDCLB Den Haag
19 Skylar van der Oest 122 NED Monk Jeugd Amsterdam
20 Sophie Trenning 123 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dorte Barenburg 101 NED Monk Jeugd Eindhoven
2 Doenja Sinke 102 NED Climb Up
3 Mara Voorthuis 103 NED Kei Boulderhal
4 Amber Schiffeleers 106 NED IVY Climbing
5 Evy Loef 107 NED Team Delfts Bleau
6 Fenna Schouten 108 NED Team Mountain Network
7 Edith Savenije 109 NED Top-It
8 Emma Joing 110 USA
9 Doris Jeuken 111 NED ED+
10 Jet Sietsma 112 NED Team Mountain Network
11 Nina van Bemmel 113 NED Team Neoliet
12 Indy Rietberg 114 NED Cube Bouldergym
13 Lucie Teepe 115 NED Monk Jeugd Amsterdam
14 Klaar van den Beuken 116 NED Ayers Rookies
15 Floor Honkoop 117 NED Team Mountain Network
16 Zoeteke Vliek 118 NED Ayers Rookies
17 Liz Buur 119 NED Ayers Rookies
18 Lisa Klem 121 NED JGDCLB Den Haag
19 Skylar van der Oest 122 NED Monk Jeugd Amsterdam
20 Sophie Trenning 123 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dorte Barenburg 101 NED Monk Jeugd Eindhoven
2 Doenja Sinke 102 NED Climb Up
3 Mara Voorthuis 103 NED Kei Boulderhal
4 Amber Schiffeleers 106 NED IVY Climbing
5 Evy Loef 107 NED Team Delfts Bleau
6 Fenna Schouten 108 NED Team Mountain Network
7 Edith Savenije 109 NED Top-It
8 Emma Joing 110 USA
9 Doris Jeuken 111 NED ED+
10 Jet Sietsma 112 NED Team Mountain Network
11 Nina van Bemmel 113 NED Team Neoliet
12 Indy Rietberg 114 NED Cube Bouldergym
13 Lucie Teepe 115 NED Monk Jeugd Amsterdam
14 Klaar van den Beuken 116 NED Ayers Rookies
15 Floor Honkoop 117 NED Team Mountain Network
16 Zoeteke Vliek 118 NED Ayers Rookies
17 Liz Buur 119 NED Ayers Rookies
18 Lisa Klem 121 NED JGDCLB Den Haag
19 Skylar van der Oest 122 NED Monk Jeugd Amsterdam
20 Sophie Trenning 123 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dorte Barenburg 101 NED Monk Jeugd Eindhoven
2 Doenja Sinke 102 NED Climb Up
3 Mara Voorthuis 103 NED Kei Boulderhal
4 Amber Schiffeleers 106 NED IVY Climbing
5 Evy Loef 107 NED Team Delfts Bleau
6 Fenna Schouten 108 NED Team Mountain Network
7 Edith Savenije 109 NED Top-It
8 Emma Joing 110 USA
9 Doris Jeuken 111 NED ED+
10 Jet Sietsma 112 NED Team Mountain Network
11 Nina van Bemmel 113 NED Team Neoliet
12 Indy Rietberg 114 NED Cube Bouldergym
13 Lucie Teepe 115 NED Monk Jeugd Amsterdam
14 Klaar van den Beuken 116 NED Ayers Rookies
15 Floor Honkoop 117 NED Team Mountain Network
16 Zoeteke Vliek 118 NED Ayers Rookies
17 Liz Buur 119 NED Ayers Rookies
18 Lisa Klem 121 NED JGDCLB Den Haag
19 Skylar van der Oest 122 NED Monk Jeugd Amsterdam
20 Sophie Trenning 123 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten/th> Team
1 Skylar van der Oest 122 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 10T10 10B10 100.0 Monk Jeugd Amsterdam
2 Edith Savenije 109 NED T3B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 10T14 10B11 80.0 Top-It
3 Mara Voorthuis 103 NED T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T3B3 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 10T14 10B12 65.0 Kei Boulderhal
4 Klaar van den Beuken 116 NED T1B1 T1B1 T1B1 T4B1 T2B1 T3B3 T4B2 T1B1 T1B1 T1B1 10T19 10B13 55.0 Ayers Rookies
5 Amber Schiffeleers 106 NED B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T4B4 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 9T13 10B13 51.0 IVY Climbing
6 Emma Joing 110 USA T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 B2 T1B1 T2B2 T1B1 T2B1 T2B1 9T14 10B12 47.0
7 Lisa Klem 121 NED T3B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T4B1 T1B1 T2B1 T1B1 9T16 9B10 43.0 JGDCLB Den Haag
8 Nina van Bemmel 113 NED B1 T1B1 T1B1 B2 T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 T1B1 7T9 9B10 40.0 Team Neoliet
9 Indy Rietberg 114 NED T1B1 T1B1 T2B2 T2B2 T1B1 B3 B1 T1B1 T1B1 7T9 9B13 37.0 Cube Bouldergym
10 Liz Buur 119 NED T1B1 T1B1 T3B2 T1B1 B2 B1 T1B1 T1B1 6T8 8B10 34.0 Ayers Rookies
11 Floor Honkoop 117 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T5B2 B3 B2 T1B1 6T10 8B12 31.0 Team Mountain Network
12 Fenna Schouten 108 NED T1B1 T1B1 T1B1 T4B4 B1 T2B1 T2B1 6T11 7B10 28.0 Team Mountain Network
13 Sophie Trenning 123 NED T1B1 T1B1 T4B4 T2B1 T1B1 B1 5T9 6B9 26.0
14 Doenja Sinke 102 NED T1B1 T1B1 B1 T3B3 T4B1 T1B1 5T10 6B8 24.0 Climb Up
15 Evy Loef 107 NED T1B1 T1B1 B1 T3B2 B2 B1 T1B1 4T6 7B9 22.0 Team Delfts Bleau
16 Dorte Barenburg 101 NED T1B1 T3B3 T2B2 B1 T4B1 4T10 5B8 20.0 Monk Jeugd Eindhoven
17 Zoeteke Vliek 118 NED T1B1 T2B2 B3 B2 T1B1 3T4 5B9 18.0 Ayers Rookies
18 Doris Jeuken 111 NED T1B1 T1B1 B2 T4B2 3T6 4B6 16.0 ED+
19 Lucie Teepe 115 NED B1 B2 0T0 2B3 14.0 Monk Jeugd Amsterdam
20 Jet Sietsma 112 NED B3 0T0 1B3 12.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 19

Naam Rugnummer Nat. Team
Sien Meus 302 NED Team Mountain Network
Renske van der Meijden 319 NED Team Yellowstone
Janna Ariëns 306 NED Team Delfts Bleau
Bente Schiffeleers 315 NED IVY Climbing
Mila van den Brink 316 NED ED+
Noor Witte 321 NED Team Kids From The Block
Bibi Hamers 305 NED Team Kids From The Block
Lara van Gelderen 304 NED
Inge Heine 301 NED Ayers Rookies
Tess van Altena 309 NED Kei Boulderhal
Evi Maasakkers 314 NED Team Neoliet
Stella Horstmanshoff 303 NED Monk Jeugd Amsterdam
Belle van der Putten 318 NED Monk Jeugd Amsterdam
Bente Hage 320 NED Monk Jeugd Amsterdam
Kiek Borst 312 NED Monk Jeugd Amsterdam
Linde Dirks de Groot 307 NED Monk Jeugd Amsterdam
Lianne Briaire 317 NED Team Delfts Bleau
Mirre Wijnen 308 NED Team Neoliet
Diana Samara 322 NED Monk Jeugd Amsterdam

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 19

# Naam Rugnummer Team
1 Inge Heine 301 Ayers Rookies
2 Sien Meus 302 Team Mountain Network
3 Stella Horstmanshoff 303 Monk Jeugd Amsterdam
4 Lara van Gelderen 304
5 Bibi Hamers 305 Team Kids From The Block
6 Janna Ariëns 306 Team Delfts Bleau
7 Linde Dirks de Groot 307 Monk Jeugd Amsterdam
8 Mirre Wijnen 308 Team Neoliet
9 Tess van Altena 309 Kei Boulderhal
10 Kiek Borst 312 Monk Jeugd Amsterdam
11 Evi Maasakkers 314 Team Neoliet
12 Bente Schiffeleers 315 IVY Climbing
13 Mila van den Brink 316 ED+
14 Lianne Briaire 317 Team Delfts Bleau
15 Belle van der Putten 318 Monk Jeugd Amsterdam
16 Renske van der Meijden 319 Team Yellowstone
17 Bente Hage 320 Monk Jeugd Amsterdam
18 Noor Witte 321 Team Kids From The Block
19 Diana Samara 322 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Inge Heine 301 Ayers Rookies
2 Sien Meus 302 Team Mountain Network
3 Stella Horstmanshoff 303 Monk Jeugd Amsterdam
4 Lara van Gelderen 304
5 Bibi Hamers 305 Team Kids From The Block
6 Janna Ariëns 306 Team Delfts Bleau
7 Linde Dirks de Groot 307 Monk Jeugd Amsterdam
8 Mirre Wijnen 308 Team Neoliet
9 Tess van Altena 309 Kei Boulderhal
10 Kiek Borst 312 Monk Jeugd Amsterdam
11 Evi Maasakkers 314 Team Neoliet
12 Bente Schiffeleers 315 IVY Climbing
13 Mila van den Brink 316 ED+
14 Lianne Briaire 317 Team Delfts Bleau
15 Belle van der Putten 318 Monk Jeugd Amsterdam
16 Renske van der Meijden 319 Team Yellowstone
17 Bente Hage 320 Monk Jeugd Amsterdam
18 Noor Witte 321 Team Kids From The Block
19 Diana Samara 322 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Inge Heine 301 Ayers Rookies
2 Sien Meus 302 Team Mountain Network
3 Stella Horstmanshoff 303 Monk Jeugd Amsterdam
4 Lara van Gelderen 304
5 Bibi Hamers 305 Team Kids From The Block
6 Janna Ariëns 306 Team Delfts Bleau
7 Linde Dirks de Groot 307 Monk Jeugd Amsterdam
8 Mirre Wijnen 308 Team Neoliet
9 Tess van Altena 309 Kei Boulderhal
10 Kiek Borst 312 Monk Jeugd Amsterdam
11 Evi Maasakkers 314 Team Neoliet
12 Bente Schiffeleers 315 IVY Climbing
13 Mila van den Brink 316 ED+
14 Lianne Briaire 317 Team Delfts Bleau
15 Belle van der Putten 318 Monk Jeugd Amsterdam
16 Renske van der Meijden 319 Team Yellowstone
17 Bente Hage 320 Monk Jeugd Amsterdam
18 Noor Witte 321 Team Kids From The Block
19 Diana Samara 322 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Inge Heine 301 Ayers Rookies
2 Sien Meus 302 Team Mountain Network
3 Stella Horstmanshoff 303 Monk Jeugd Amsterdam
4 Lara van Gelderen 304
5 Bibi Hamers 305 Team Kids From The Block
6 Janna Ariëns 306 Team Delfts Bleau
7 Linde Dirks de Groot 307 Monk Jeugd Amsterdam
8 Mirre Wijnen 308 Team Neoliet
9 Tess van Altena 309 Kei Boulderhal
10 Kiek Borst 312 Monk Jeugd Amsterdam
11 Evi Maasakkers 314 Team Neoliet
12 Bente Schiffeleers 315 IVY Climbing
13 Mila van den Brink 316 ED+
14 Lianne Briaire 317 Team Delfts Bleau
15 Belle van der Putten 318 Monk Jeugd Amsterdam
16 Renske van der Meijden 319 Team Yellowstone
17 Bente Hage 320 Monk Jeugd Amsterdam
18 Noor Witte 321 Team Kids From The Block
19 Diana Samara 322 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Inge Heine 301 Ayers Rookies
2 Sien Meus 302 Team Mountain Network
3 Stella Horstmanshoff 303 Monk Jeugd Amsterdam
4 Lara van Gelderen 304
5 Bibi Hamers 305 Team Kids From The Block
6 Janna Ariëns 306 Team Delfts Bleau
7 Linde Dirks de Groot 307 Monk Jeugd Amsterdam
8 Mirre Wijnen 308 Team Neoliet
9 Tess van Altena 309 Kei Boulderhal
10 Kiek Borst 312 Monk Jeugd Amsterdam
11 Evi Maasakkers 314 Team Neoliet
12 Bente Schiffeleers 315 IVY Climbing
13 Mila van den Brink 316 ED+
14 Lianne Briaire 317 Team Delfts Bleau
15 Belle van der Putten 318 Monk Jeugd Amsterdam
16 Renske van der Meijden 319 Team Yellowstone
17 Bente Hage 320 Monk Jeugd Amsterdam
18 Noor Witte 321 Team Kids From The Block
19 Diana Samara 322 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Inge Heine 301 Ayers Rookies
2 Sien Meus 302 Team Mountain Network
3 Stella Horstmanshoff 303 Monk Jeugd Amsterdam
4 Lara van Gelderen 304
5 Bibi Hamers 305 Team Kids From The Block
6 Janna Ariëns 306 Team Delfts Bleau
7 Linde Dirks de Groot 307 Monk Jeugd Amsterdam
8 Mirre Wijnen 308 Team Neoliet
9 Tess van Altena 309 Kei Boulderhal
10 Kiek Borst 312 Monk Jeugd Amsterdam
11 Evi Maasakkers 314 Team Neoliet
12 Bente Schiffeleers 315 IVY Climbing
13 Mila van den Brink 316 ED+
14 Lianne Briaire 317 Team Delfts Bleau
15 Belle van der Putten 318 Monk Jeugd Amsterdam
16 Renske van der Meijden 319 Team Yellowstone
17 Bente Hage 320 Monk Jeugd Amsterdam
18 Noor Witte 321 Team Kids From The Block
19 Diana Samara 322 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Inge Heine 301 Ayers Rookies
2 Sien Meus 302 Team Mountain Network
3 Stella Horstmanshoff 303 Monk Jeugd Amsterdam
4 Lara van Gelderen 304
5 Bibi Hamers 305 Team Kids From The Block
6 Janna Ariëns 306 Team Delfts Bleau
7 Linde Dirks de Groot 307 Monk Jeugd Amsterdam
8 Mirre Wijnen 308 Team Neoliet
9 Tess van Altena 309 Kei Boulderhal
10 Kiek Borst 312 Monk Jeugd Amsterdam
11 Evi Maasakkers 314 Team Neoliet
12 Bente Schiffeleers 315 IVY Climbing
13 Mila van den Brink 316 ED+
14 Lianne Briaire 317 Team Delfts Bleau
15 Belle van der Putten 318 Monk Jeugd Amsterdam
16 Renske van der Meijden 319 Team Yellowstone
17 Bente Hage 320 Monk Jeugd Amsterdam
18 Noor Witte 321 Team Kids From The Block
19 Diana Samara 322 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Inge Heine 301 Ayers Rookies
2 Sien Meus 302 Team Mountain Network
3 Stella Horstmanshoff 303 Monk Jeugd Amsterdam
4 Lara van Gelderen 304
5 Bibi Hamers 305 Team Kids From The Block
6 Janna Ariëns 306 Team Delfts Bleau
7 Linde Dirks de Groot 307 Monk Jeugd Amsterdam
8 Mirre Wijnen 308 Team Neoliet
9 Tess van Altena 309 Kei Boulderhal
10 Kiek Borst 312 Monk Jeugd Amsterdam
11 Evi Maasakkers 314 Team Neoliet
12 Bente Schiffeleers 315 IVY Climbing
13 Mila van den Brink 316 ED+
14 Lianne Briaire 317 Team Delfts Bleau
15 Belle van der Putten 318 Monk Jeugd Amsterdam
16 Renske van der Meijden 319 Team Yellowstone
17 Bente Hage 320 Monk Jeugd Amsterdam
18 Noor Witte 321 Team Kids From The Block
19 Diana Samara 322 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Inge Heine 301 Ayers Rookies
2 Sien Meus 302 Team Mountain Network
3 Stella Horstmanshoff 303 Monk Jeugd Amsterdam
4 Lara van Gelderen 304
5 Bibi Hamers 305 Team Kids From The Block
6 Janna Ariëns 306 Team Delfts Bleau
7 Linde Dirks de Groot 307 Monk Jeugd Amsterdam
8 Mirre Wijnen 308 Team Neoliet
9 Tess van Altena 309 Kei Boulderhal
10 Kiek Borst 312 Monk Jeugd Amsterdam
11 Evi Maasakkers 314 Team Neoliet
12 Bente Schiffeleers 315 IVY Climbing
13 Mila van den Brink 316 ED+
14 Lianne Briaire 317 Team Delfts Bleau
15 Belle van der Putten 318 Monk Jeugd Amsterdam
16 Renske van der Meijden 319 Team Yellowstone
17 Bente Hage 320 Monk Jeugd Amsterdam
18 Noor Witte 321 Team Kids From The Block
19 Diana Samara 322 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Inge Heine 301 Ayers Rookies
2 Sien Meus 302 Team Mountain Network
3 Stella Horstmanshoff 303 Monk Jeugd Amsterdam
4 Lara van Gelderen 304
5 Bibi Hamers 305 Team Kids From The Block
6 Janna Ariëns 306 Team Delfts Bleau
7 Linde Dirks de Groot 307 Monk Jeugd Amsterdam
8 Mirre Wijnen 308 Team Neoliet
9 Tess van Altena 309 Kei Boulderhal
10 Kiek Borst 312 Monk Jeugd Amsterdam
11 Evi Maasakkers 314 Team Neoliet
12 Bente Schiffeleers 315 IVY Climbing
13 Mila van den Brink 316 ED+
14 Lianne Briaire 317 Team Delfts Bleau
15 Belle van der Putten 318 Monk Jeugd Amsterdam
16 Renske van der Meijden 319 Team Yellowstone
17 Bente Hage 320 Monk Jeugd Amsterdam
18 Noor Witte 321 Team Kids From The Block
19 Diana Samara 322 Monk Jeugd Amsterdam
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten/th> Team
1 Noor Witte 321 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 10T10 10B10 100.0 Team Kids From The Block
2 Sien Meus 302 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 10T12 10B12 80.0 Team Mountain Network
3 Bente Hage 320 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 9T9 9B9 65.0 Monk Jeugd Amsterdam
4 Janna Ariëns 306 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 9T10 9B10 53.0 Team Delfts Bleau
4 Belle van der Putten 318 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 9T10 9B10 53.0 Monk Jeugd Amsterdam
6 Bente Schiffeleers 315 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T2B1 9T11 9B9 43.0 IVY Climbing
6 Lara van Gelderen 304 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 9T11 9B9 43.0
6 Inge Heine 301 T3B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 9T11 9B9 43.0 Ayers Rookies
9 Bibi Hamers 305 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 9T11 9B10 37.0 Team Kids From The Block
10 Renske van der Meijden 319 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 9T11 9B11 34.0 Team Yellowstone
11 Evi Maasakkers 314 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B4 T1B1 T1B1 T2B1 9T13 9B12 31.0 Team Neoliet
12 Lianne Briaire 317 T5B5 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 9T14 9B14 28.0 Team Delfts Bleau
13 Stella Horstmanshoff 303 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T9 8B9 26.0 Monk Jeugd Amsterdam
14 Mila van den Brink 316 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 8T10 8B9 23.0 ED+
14 Mirre Wijnen 308 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T2B2 T1B1 8T10 8B9 23.0 Team Neoliet
16 Kiek Borst 312 B1 T2B2 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T2B1 5T7 7B8 20.0 Monk Jeugd Amsterdam
17 Diana Samara 322 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B4 B1 5T8 6B9 18.0 Monk Jeugd Amsterdam
18 Tess van Altena 309 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B5 4T4 6B10 16.0 Kei Boulderhal
19 Linde Dirks de Groot 307 B2 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 4T6 5B6 14.0 Monk Jeugd Amsterdam

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Nat. Team
Yara van Winden 310 NED Team Delfts Bleau
Alysha Mulder 507 NED Team Mountain Network
Sterre van Gelooven 506 NED IVY Climbing
Minte de Valk 503 NED Kei Boulderhal
Emma Snellen 504 NED Team Delfts Bleau
Nina van der Heide 505 NED Monk Jeugd Amsterdam
Tessa Robichon 501 NED Monk Jeugd Amsterdam
Eline Briaire 502 NED Team Delfts Bleau
Jente de Bakker 508 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Team
1 Tessa Robichon 501 Monk Jeugd Amsterdam
2 Yara van Winden 310 Team Delfts Bleau
3 Nina van der Heide 505 Monk Jeugd Amsterdam
4 Emma Snellen 504 Team Delfts Bleau
5 Minte de Valk 503 Kei Boulderhal
6 Jente de Bakker 508
7 Sterre van Gelooven 506 IVY Climbing
8 Alysha Mulder 507 Team Mountain Network
9 Eline Briaire 502 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Tessa Robichon 501 Monk Jeugd Amsterdam
2 Yara van Winden 310 Team Delfts Bleau
3 Nina van der Heide 505 Monk Jeugd Amsterdam
4 Emma Snellen 504 Team Delfts Bleau
5 Minte de Valk 503 Kei Boulderhal
6 Jente de Bakker 508
7 Sterre van Gelooven 506 IVY Climbing
8 Alysha Mulder 507 Team Mountain Network
9 Eline Briaire 502 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Tessa Robichon 501 Monk Jeugd Amsterdam
2 Yara van Winden 310 Team Delfts Bleau
3 Nina van der Heide 505 Monk Jeugd Amsterdam
4 Emma Snellen 504 Team Delfts Bleau
5 Minte de Valk 503 Kei Boulderhal
6 Jente de Bakker 508
7 Sterre van Gelooven 506 IVY Climbing
8 Alysha Mulder 507 Team Mountain Network
9 Eline Briaire 502 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Tessa Robichon 501 Monk Jeugd Amsterdam
2 Yara van Winden 310 Team Delfts Bleau
3 Nina van der Heide 505 Monk Jeugd Amsterdam
4 Emma Snellen 504 Team Delfts Bleau
5 Minte de Valk 503 Kei Boulderhal
6 Jente de Bakker 508
7 Sterre van Gelooven 506 IVY Climbing
8 Alysha Mulder 507 Team Mountain Network
9 Eline Briaire 502 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Tessa Robichon 501 Monk Jeugd Amsterdam
2 Yara van Winden 310 Team Delfts Bleau
3 Nina van der Heide 505 Monk Jeugd Amsterdam
4 Emma Snellen 504 Team Delfts Bleau
5 Minte de Valk 503 Kei Boulderhal
6 Jente de Bakker 508
7 Sterre van Gelooven 506 IVY Climbing
8 Alysha Mulder 507 Team Mountain Network
9 Eline Briaire 502 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Tessa Robichon 501 Monk Jeugd Amsterdam
2 Yara van Winden 310 Team Delfts Bleau
3 Nina van der Heide 505 Monk Jeugd Amsterdam
4 Emma Snellen 504 Team Delfts Bleau
5 Minte de Valk 503 Kei Boulderhal
6 Jente de Bakker 508
7 Sterre van Gelooven 506 IVY Climbing
8 Alysha Mulder 507 Team Mountain Network
9 Eline Briaire 502 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Tessa Robichon 501 Monk Jeugd Amsterdam
2 Yara van Winden 310 Team Delfts Bleau
3 Nina van der Heide 505 Monk Jeugd Amsterdam
4 Emma Snellen 504 Team Delfts Bleau
5 Minte de Valk 503 Kei Boulderhal
6 Jente de Bakker 508
7 Sterre van Gelooven 506 IVY Climbing
8 Alysha Mulder 507 Team Mountain Network
9 Eline Briaire 502 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Tessa Robichon 501 Monk Jeugd Amsterdam
2 Yara van Winden 310 Team Delfts Bleau
3 Nina van der Heide 505 Monk Jeugd Amsterdam
4 Emma Snellen 504 Team Delfts Bleau
5 Minte de Valk 503 Kei Boulderhal
6 Jente de Bakker 508
7 Sterre van Gelooven 506 IVY Climbing
8 Alysha Mulder 507 Team Mountain Network
9 Eline Briaire 502 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Tessa Robichon 501 Monk Jeugd Amsterdam
2 Yara van Winden 310 Team Delfts Bleau
3 Nina van der Heide 505 Monk Jeugd Amsterdam
4 Emma Snellen 504 Team Delfts Bleau
5 Minte de Valk 503 Kei Boulderhal
6 Jente de Bakker 508
7 Sterre van Gelooven 506 IVY Climbing
8 Alysha Mulder 507 Team Mountain Network
9 Eline Briaire 502 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Tessa Robichon 501 Monk Jeugd Amsterdam
2 Yara van Winden 310 Team Delfts Bleau
3 Nina van der Heide 505 Monk Jeugd Amsterdam
4 Emma Snellen 504 Team Delfts Bleau
5 Minte de Valk 503 Kei Boulderhal
6 Jente de Bakker 508
7 Sterre van Gelooven 506 IVY Climbing
8 Alysha Mulder 507 Team Mountain Network
9 Eline Briaire 502 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten/th> Team
1 Alysha Mulder 507 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 9T9 9B9 100.0 Team Mountain Network
2 Emma Snellen 504 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 9T11 9B11 80.0 Team Delfts Bleau
3 Minte de Valk 503 T4B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 9T12 9B10 65.0 Kei Boulderhal
4 Tessa Robichon 501 T4B4 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 9T12 9B12 55.0 Monk Jeugd Amsterdam
5 Nina van der Heide 505 T5B5 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 9T13 9B13 51.0 Monk Jeugd Amsterdam
6 Yara van Winden 310 B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 B1 T2B2 5T6 8B9 47.0 Team Delfts Bleau
7 Jente de Bakker 508 B3 T1B1 T1B1 T1B1 B1 B3 T1B1 4T4 7B11 43.0
8 Sterre van Gelooven 506 T1B1 T2B1 T1B1 B1 T5B2 4T9 5B6 40.0 IVY Climbing
9 Eline Briaire 502 T1B1 B1 T1B1 B1 B2 2T2 5B6 37.0 Team Delfts Bleau