Jeugd Boulder 1 JAB, 11-02-2017 10:14, Bolder Neoliet, Rotterdam

Discipline: Boulder
Competitie: JEUGD BOULDER JAB 2017
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1998 en 1999], Jeugd A [2000 en 2001] en Jeugd B [2002 en 2003].

Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën. Er wordt geklommen in drie startgroepen. Jeugd B vormt startgroep 1, Jeugd A startgroep 2 en de Junioren startgroep 3.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde met per categorie 10 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve rondetijd wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep.

Het voorlopige tijdschema is als volgt:
09.00 uur Bolder Neoliet en aanmelding open
09.30 uur Sluiting aanmelding startgroep 1
09.45 uur Start kwalificatie startgroep 1
12.15 uur Einde startgroep 1 & sluiting aanmelding startgroep 2
12.30 uur Start startgroep 2
14.30 uur Einde startgroep 2 & sluiting aanmelding startgroep 3
14.45 uur Start startgroep 3.
16.15 uur Einde startgroep 3 

De prijsuitreiking vindt per leeftijdscategorie plaats, aansluitend op de bekendmaking van de uitslag.

LET OP! De vierde en laatste wedstrijd van de competitie heeft een andere opzet. JB4 JAB krijgt naast een flash ronde (met 8 boulders) ook een finaleronde met 4 onsight boulders volgens het 1/2 finale format van de IFSC.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Team
Gidion van Doorn 203 GRIP Nijmegen
Max Deelen 210
Nigel Armino 209 IVY Climbing
Don van Laere 201 Team Delfts Bleau
Casper Meskers 212
Lucas de Jong 207
Lucas Hijdra 202
Pepijn Rot 208
Trevor Vermoolen 205 REVOLT
Stephen van Bokhoven 204 Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 10

# Naam Rugnummer Team
1 Max Deelen 210
2 Gidion van Doorn 203 GRIP Nijmegen
3 Lucas Hijdra 202
4 Casper Meskers 212
5 Don van Laere 201 Team Delfts Bleau
6 Lucas de Jong 207
7 Stephen van Bokhoven 204 Team Neoliet
8 Nigel Armino 209 IVY Climbing
9 Pepijn Rot 208
10 Trevor Vermoolen 205 REVOLT
# Naam Rugnummer Team
1 Max Deelen 210
2 Gidion van Doorn 203 GRIP Nijmegen
3 Lucas Hijdra 202
4 Casper Meskers 212
5 Don van Laere 201 Team Delfts Bleau
6 Lucas de Jong 207
7 Stephen van Bokhoven 204 Team Neoliet
8 Nigel Armino 209 IVY Climbing
9 Pepijn Rot 208
10 Trevor Vermoolen 205 REVOLT
# Naam Rugnummer Team
1 Max Deelen 210
2 Gidion van Doorn 203 GRIP Nijmegen
3 Lucas Hijdra 202
4 Casper Meskers 212
5 Don van Laere 201 Team Delfts Bleau
6 Lucas de Jong 207
7 Stephen van Bokhoven 204 Team Neoliet
8 Nigel Armino 209 IVY Climbing
9 Pepijn Rot 208
10 Trevor Vermoolen 205 REVOLT
# Naam Rugnummer Team
1 Max Deelen 210
2 Gidion van Doorn 203 GRIP Nijmegen
3 Lucas Hijdra 202
4 Casper Meskers 212
5 Don van Laere 201 Team Delfts Bleau
6 Lucas de Jong 207
7 Stephen van Bokhoven 204 Team Neoliet
8 Nigel Armino 209 IVY Climbing
9 Pepijn Rot 208
10 Trevor Vermoolen 205 REVOLT
# Naam Rugnummer Team
1 Max Deelen 210
2 Gidion van Doorn 203 GRIP Nijmegen
3 Lucas Hijdra 202
4 Casper Meskers 212
5 Don van Laere 201 Team Delfts Bleau
6 Lucas de Jong 207
7 Stephen van Bokhoven 204 Team Neoliet
8 Nigel Armino 209 IVY Climbing
9 Pepijn Rot 208
10 Trevor Vermoolen 205 REVOLT
# Naam Rugnummer Team
1 Max Deelen 210
2 Gidion van Doorn 203 GRIP Nijmegen
3 Lucas Hijdra 202
4 Casper Meskers 212
5 Don van Laere 201 Team Delfts Bleau
6 Lucas de Jong 207
7 Stephen van Bokhoven 204 Team Neoliet
8 Nigel Armino 209 IVY Climbing
9 Pepijn Rot 208
10 Trevor Vermoolen 205 REVOLT
# Naam Rugnummer Team
1 Max Deelen 210
2 Gidion van Doorn 203 GRIP Nijmegen
3 Lucas Hijdra 202
4 Casper Meskers 212
5 Don van Laere 201 Team Delfts Bleau
6 Lucas de Jong 207
7 Stephen van Bokhoven 204 Team Neoliet
8 Nigel Armino 209 IVY Climbing
9 Pepijn Rot 208
10 Trevor Vermoolen 205 REVOLT
# Naam Rugnummer Team
1 Max Deelen 210
2 Gidion van Doorn 203 GRIP Nijmegen
3 Lucas Hijdra 202
4 Casper Meskers 212
5 Don van Laere 201 Team Delfts Bleau
6 Lucas de Jong 207
7 Stephen van Bokhoven 204 Team Neoliet
8 Nigel Armino 209 IVY Climbing
9 Pepijn Rot 208
10 Trevor Vermoolen 205 REVOLT
# Naam Rugnummer Team
1 Max Deelen 210
2 Gidion van Doorn 203 GRIP Nijmegen
3 Lucas Hijdra 202
4 Casper Meskers 212
5 Don van Laere 201 Team Delfts Bleau
6 Lucas de Jong 207
7 Stephen van Bokhoven 204 Team Neoliet
8 Nigel Armino 209 IVY Climbing
9 Pepijn Rot 208
10 Trevor Vermoolen 205 REVOLT
# Naam Rugnummer Team
1 Max Deelen 210
2 Gidion van Doorn 203 GRIP Nijmegen
3 Lucas Hijdra 202
4 Casper Meskers 212
5 Don van Laere 201 Team Delfts Bleau
6 Lucas de Jong 207
7 Stephen van Bokhoven 204 Team Neoliet
8 Nigel Armino 209 IVY Climbing
9 Pepijn Rot 208
10 Trevor Vermoolen 205 REVOLT
11-02-2017 17:09
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Don van Laere 201 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 10T11 10Z11 100.0 Team Delfts Bleau
2 Nigel Armino 209 T3Z3 T1Z1 Z1 - T1Z1 T5Z5 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 8T15 9Z16 80.0 IVY Climbing
3 Gidion van Doorn 203 Z2 T1Z1 T2Z1 - T1Z1 - T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 7T9 8Z9 65.0 GRIP Nijmegen
4 Max Deelen 210 Z3 T1Z1 T3Z1 - T1Z1 - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T9 8Z10 55.0
5 Lucas de Jong 207 Z5 T1Z1 T3Z1 - T1Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 T3Z2 T1Z1 7T11 9Z16 51.0
6 Trevor Vermoolen 205 - T2Z2 T4Z3 - T1Z1 - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T11 7Z10 47.0 REVOLT
7 Casper Meskers 212 Z5 T1Z1 Z2 - T1Z1 - T1Z1 T2Z1 Z1 T2Z1 5T7 8Z13 43.0
8 Pepijn Rot 208 Z4 T4Z3 Z1 - T1Z1 - T1Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 5T8 8Z14 40.0
9 Lucas Hijdra 202 - T5Z4 Z3 - T2Z1 - T1Z1 T2Z1 - - 4T10 5Z10 37.0
10 Stephen van Bokhoven 204 - - - - Z1 - Z1 T3Z2 - - 1T3 3Z4 34.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 25

Naam Rugnummer Nat. Team
Finn van Gelooven 427 NED
Isaac van Hoogstraaten 408 NED
Sam Berends 407 NED
Klim Baudoin 426 NED
Wes Vermeeren 419 NED
Jim van der Velden 416 NED
Simon Boes 424 NED
Ties van Veggel 403 NED
Pepijn Hogt 405 NED Kei Boulderhal
Jules Kluwer 409 NED Kei Boulderhal
Thijs van Delden 411 NED Kei Boulderhal
Lencho Palstra 418 NED Team Delfts Bleau
Tibor Pruijs 410 NED
Mikola Byelov 406 NED Monk Amsterdam
Dylan van den Berge 401 NED Team Yellowstone
Siem van Capel 421 NED Top-It
Antonie Moes 415 NED Top-It
Zeno Schaekers 423 NED Team Mountain Network
Roeland Naaktgeboren 413 NED
Teun van der Graaf 414 NED
Torben van Kolfschoten 425 NED Monk Amsterdam
Anon2452 - - -
Arno De Becker 412 BEL Team Neoliet
Ruben van Duijn 417 NED
Sil Rutten 428 NED Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 25

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dylan van den Berge 401 NED Team Yellowstone
2 Ties van Veggel 403 NED
3 Pepijn Hogt 405 NED Kei Boulderhal
4 Mikola Byelov 406 NED Monk Amsterdam
5 Sam Berends 407 NED
6 Isaac van Hoogstraaten 408 NED
7 Jules Kluwer 409 NED Kei Boulderhal
8 Tibor Pruijs 410 NED
9 Thijs van Delden 411 NED Kei Boulderhal
10 Arno De Becker 412 BEL Team Neoliet
11 Roeland Naaktgeboren 413 NED
12 Teun van der Graaf 414 NED
13 Antonie Moes 415 NED Top-It
14 Jim van der Velden 416 NED
15 Ruben van Duijn 417 NED
16 Lencho Palstra 418 NED Team Delfts Bleau
17 Wes Vermeeren 419 NED
18 Siem van Capel 421 NED Top-It
19 Anon2452 - - -
20 Zeno Schaekers 423 NED Team Mountain Network
21 Simon Boes 424 NED
22 Torben van Kolfschoten 425 NED Monk Amsterdam
23 Klim Baudoin 426 NED
24 Finn van Gelooven 427 NED
25 Sil Rutten 428 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dylan van den Berge 401 NED Team Yellowstone
2 Ties van Veggel 403 NED
3 Pepijn Hogt 405 NED Kei Boulderhal
4 Mikola Byelov 406 NED Monk Amsterdam
5 Sam Berends 407 NED
6 Isaac van Hoogstraaten 408 NED
7 Jules Kluwer 409 NED Kei Boulderhal
8 Tibor Pruijs 410 NED
9 Thijs van Delden 411 NED Kei Boulderhal
10 Arno De Becker 412 BEL Team Neoliet
11 Roeland Naaktgeboren 413 NED
12 Teun van der Graaf 414 NED
13 Antonie Moes 415 NED Top-It
14 Jim van der Velden 416 NED
15 Ruben van Duijn 417 NED
16 Lencho Palstra 418 NED Team Delfts Bleau
17 Wes Vermeeren 419 NED
18 Siem van Capel 421 NED Top-It
19 Anon2452 - - -
20 Zeno Schaekers 423 NED Team Mountain Network
21 Simon Boes 424 NED
22 Torben van Kolfschoten 425 NED Monk Amsterdam
23 Klim Baudoin 426 NED
24 Finn van Gelooven 427 NED
25 Sil Rutten 428 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dylan van den Berge 401 NED Team Yellowstone
2 Ties van Veggel 403 NED
3 Pepijn Hogt 405 NED Kei Boulderhal
4 Mikola Byelov 406 NED Monk Amsterdam
5 Sam Berends 407 NED
6 Isaac van Hoogstraaten 408 NED
7 Jules Kluwer 409 NED Kei Boulderhal
8 Tibor Pruijs 410 NED
9 Thijs van Delden 411 NED Kei Boulderhal
10 Arno De Becker 412 BEL Team Neoliet
11 Roeland Naaktgeboren 413 NED
12 Teun van der Graaf 414 NED
13 Antonie Moes 415 NED Top-It
14 Jim van der Velden 416 NED
15 Ruben van Duijn 417 NED
16 Lencho Palstra 418 NED Team Delfts Bleau
17 Wes Vermeeren 419 NED
18 Siem van Capel 421 NED Top-It
19 Anon2452 - - -
20 Zeno Schaekers 423 NED Team Mountain Network
21 Simon Boes 424 NED
22 Torben van Kolfschoten 425 NED Monk Amsterdam
23 Klim Baudoin 426 NED
24 Finn van Gelooven 427 NED
25 Sil Rutten 428 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dylan van den Berge 401 NED Team Yellowstone
2 Ties van Veggel 403 NED
3 Pepijn Hogt 405 NED Kei Boulderhal
4 Mikola Byelov 406 NED Monk Amsterdam
5 Sam Berends 407 NED
6 Isaac van Hoogstraaten 408 NED
7 Jules Kluwer 409 NED Kei Boulderhal
8 Tibor Pruijs 410 NED
9 Thijs van Delden 411 NED Kei Boulderhal
10 Arno De Becker 412 BEL Team Neoliet
11 Roeland Naaktgeboren 413 NED
12 Teun van der Graaf 414 NED
13 Antonie Moes 415 NED Top-It
14 Jim van der Velden 416 NED
15 Ruben van Duijn 417 NED
16 Lencho Palstra 418 NED Team Delfts Bleau
17 Wes Vermeeren 419 NED
18 Siem van Capel 421 NED Top-It
19 Anon2452 - - -
20 Zeno Schaekers 423 NED Team Mountain Network
21 Simon Boes 424 NED
22 Torben van Kolfschoten 425 NED Monk Amsterdam
23 Klim Baudoin 426 NED
24 Finn van Gelooven 427 NED
25 Sil Rutten 428 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dylan van den Berge 401 NED Team Yellowstone
2 Ties van Veggel 403 NED
3 Pepijn Hogt 405 NED Kei Boulderhal
4 Mikola Byelov 406 NED Monk Amsterdam
5 Sam Berends 407 NED
6 Isaac van Hoogstraaten 408 NED
7 Jules Kluwer 409 NED Kei Boulderhal
8 Tibor Pruijs 410 NED
9 Thijs van Delden 411 NED Kei Boulderhal
10 Arno De Becker 412 BEL Team Neoliet
11 Roeland Naaktgeboren 413 NED
12 Teun van der Graaf 414 NED
13 Antonie Moes 415 NED Top-It
14 Jim van der Velden 416 NED
15 Ruben van Duijn 417 NED
16 Lencho Palstra 418 NED Team Delfts Bleau
17 Wes Vermeeren 419 NED
18 Siem van Capel 421 NED Top-It
19 Anon2452 - - -
20 Zeno Schaekers 423 NED Team Mountain Network
21 Simon Boes 424 NED
22 Torben van Kolfschoten 425 NED Monk Amsterdam
23 Klim Baudoin 426 NED
24 Finn van Gelooven 427 NED
25 Sil Rutten 428 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dylan van den Berge 401 NED Team Yellowstone
2 Ties van Veggel 403 NED
3 Pepijn Hogt 405 NED Kei Boulderhal
4 Mikola Byelov 406 NED Monk Amsterdam
5 Sam Berends 407 NED
6 Isaac van Hoogstraaten 408 NED
7 Jules Kluwer 409 NED Kei Boulderhal
8 Tibor Pruijs 410 NED
9 Thijs van Delden 411 NED Kei Boulderhal
10 Arno De Becker 412 BEL Team Neoliet
11 Roeland Naaktgeboren 413 NED
12 Teun van der Graaf 414 NED
13 Antonie Moes 415 NED Top-It
14 Jim van der Velden 416 NED
15 Ruben van Duijn 417 NED
16 Lencho Palstra 418 NED Team Delfts Bleau
17 Wes Vermeeren 419 NED
18 Siem van Capel 421 NED Top-It
19 Anon2452 - - -
20 Zeno Schaekers 423 NED Team Mountain Network
21 Simon Boes 424 NED
22 Torben van Kolfschoten 425 NED Monk Amsterdam
23 Klim Baudoin 426 NED
24 Finn van Gelooven 427 NED
25 Sil Rutten 428 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dylan van den Berge 401 NED Team Yellowstone
2 Ties van Veggel 403 NED
3 Pepijn Hogt 405 NED Kei Boulderhal
4 Mikola Byelov 406 NED Monk Amsterdam
5 Sam Berends 407 NED
6 Isaac van Hoogstraaten 408 NED
7 Jules Kluwer 409 NED Kei Boulderhal
8 Tibor Pruijs 410 NED
9 Thijs van Delden 411 NED Kei Boulderhal
10 Arno De Becker 412 BEL Team Neoliet
11 Roeland Naaktgeboren 413 NED
12 Teun van der Graaf 414 NED
13 Antonie Moes 415 NED Top-It
14 Jim van der Velden 416 NED
15 Ruben van Duijn 417 NED
16 Lencho Palstra 418 NED Team Delfts Bleau
17 Wes Vermeeren 419 NED
18 Siem van Capel 421 NED Top-It
19 Anon2452 - - -
20 Zeno Schaekers 423 NED Team Mountain Network
21 Simon Boes 424 NED
22 Torben van Kolfschoten 425 NED Monk Amsterdam
23 Klim Baudoin 426 NED
24 Finn van Gelooven 427 NED
25 Sil Rutten 428 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dylan van den Berge 401 NED Team Yellowstone
2 Ties van Veggel 403 NED
3 Pepijn Hogt 405 NED Kei Boulderhal
4 Mikola Byelov 406 NED Monk Amsterdam
5 Sam Berends 407 NED
6 Isaac van Hoogstraaten 408 NED
7 Jules Kluwer 409 NED Kei Boulderhal
8 Tibor Pruijs 410 NED
9 Thijs van Delden 411 NED Kei Boulderhal
10 Arno De Becker 412 BEL Team Neoliet
11 Roeland Naaktgeboren 413 NED
12 Teun van der Graaf 414 NED
13 Antonie Moes 415 NED Top-It
14 Jim van der Velden 416 NED
15 Ruben van Duijn 417 NED
16 Lencho Palstra 418 NED Team Delfts Bleau
17 Wes Vermeeren 419 NED
18 Siem van Capel 421 NED Top-It
19 Anon2452 - - -
20 Zeno Schaekers 423 NED Team Mountain Network
21 Simon Boes 424 NED
22 Torben van Kolfschoten 425 NED Monk Amsterdam
23 Klim Baudoin 426 NED
24 Finn van Gelooven 427 NED
25 Sil Rutten 428 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dylan van den Berge 401 NED Team Yellowstone
2 Ties van Veggel 403 NED
3 Pepijn Hogt 405 NED Kei Boulderhal
4 Mikola Byelov 406 NED Monk Amsterdam
5 Sam Berends 407 NED
6 Isaac van Hoogstraaten 408 NED
7 Jules Kluwer 409 NED Kei Boulderhal
8 Tibor Pruijs 410 NED
9 Thijs van Delden 411 NED Kei Boulderhal
10 Arno De Becker 412 BEL Team Neoliet
11 Roeland Naaktgeboren 413 NED
12 Teun van der Graaf 414 NED
13 Antonie Moes 415 NED Top-It
14 Jim van der Velden 416 NED
15 Ruben van Duijn 417 NED
16 Lencho Palstra 418 NED Team Delfts Bleau
17 Wes Vermeeren 419 NED
18 Siem van Capel 421 NED Top-It
19 Anon2452 - - -
20 Zeno Schaekers 423 NED Team Mountain Network
21 Simon Boes 424 NED
22 Torben van Kolfschoten 425 NED Monk Amsterdam
23 Klim Baudoin 426 NED
24 Finn van Gelooven 427 NED
25 Sil Rutten 428 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dylan van den Berge 401 NED Team Yellowstone
2 Ties van Veggel 403 NED
3 Pepijn Hogt 405 NED Kei Boulderhal
4 Mikola Byelov 406 NED Monk Amsterdam
5 Sam Berends 407 NED
6 Isaac van Hoogstraaten 408 NED
7 Jules Kluwer 409 NED Kei Boulderhal
8 Tibor Pruijs 410 NED
9 Thijs van Delden 411 NED Kei Boulderhal
10 Arno De Becker 412 BEL Team Neoliet
11 Roeland Naaktgeboren 413 NED
12 Teun van der Graaf 414 NED
13 Antonie Moes 415 NED Top-It
14 Jim van der Velden 416 NED
15 Ruben van Duijn 417 NED
16 Lencho Palstra 418 NED Team Delfts Bleau
17 Wes Vermeeren 419 NED
18 Siem van Capel 421 NED Top-It
19 Anon2452 - - -
20 Zeno Schaekers 423 NED Team Mountain Network
21 Simon Boes 424 NED
22 Torben van Kolfschoten 425 NED Monk Amsterdam
23 Klim Baudoin 426 NED
24 Finn van Gelooven 427 NED
25 Sil Rutten 428 NED Team Neoliet
11-02-2017 17:10
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Zeno Schaekers 423 NED T2Z2 T1Z1 T1Z1 T5Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 10T16 10Z12 100.0 Team Mountain Network
2 Mikola Byelov 406 NED T2Z2 T1Z1 T1Z1 T5Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 10T17 10Z13 80.0 Monk Amsterdam
3 Teun van der Graaf 414 NED T2Z2 T1Z1 T4Z4 T5Z1 T1Z1 - T2Z2 T2Z2 T4Z2 T1Z1 9T22 9Z16 65.0
4 Thijs van Delden 411 NED T1Z1 T1Z1 T4Z2 Z1 T1Z1 - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z2 8T15 9Z11 55.0 Kei Boulderhal
5 Jules Kluwer 409 NED T1Z1 T1Z1 Z1 T4Z1 T4Z1 - T1Z1 T2Z2 T2Z1 Z1 7T15 9Z10 51.0 Kei Boulderhal
6 Anon2452 - - T1Z1 T1Z1 T1Z1 - T1Z1 - T1Z1 T1Z1 - Z1 6T6 7Z7 47.0 -
7 Isaac van Hoogstraaten 408 NED T2Z2 T1Z1 - Z2 T1Z1 - T1Z1 T1Z1 - T4Z2 6T10 7Z10 43.0
8 Sil Rutten 428 NED T3Z1 T1Z1 Z4 Z1 T3Z1 - T1Z1 T1Z1 - T2Z2 6T11 8Z12 40.0 Team Neoliet
9 Dylan van den Berge 401 NED T1Z1 T1Z1 - Z1 T2Z1 - T1Z1 T1Z1 Z2 Z1 5T6 8Z9 37.0 Team Yellowstone
10 Jim van der Velden 416 NED T2Z2 T1Z1 - - T2Z1 - T1Z1 T2Z1 - Z1 5T8 6Z7 34.0
11 Simon Boes 424 NED T5Z3 T1Z1 Z1 Z2 T2Z1 - T1Z1 T1Z1 Z1 Z2 5T10 9Z13 31.0
12 Antonie Moes 415 NED T2Z2 T1Z1 - Z1 Z1 - T1Z1 T1Z1 - Z1 4T5 7Z8 28.0 Top-It
13 Lencho Palstra 418 NED Z1 T1Z1 Z1 Z1 T2Z1 - T1Z1 T2Z1 Z1 Z1 4T6 9Z9 26.0 Team Delfts Bleau
14 Roeland Naaktgeboren 413 NED T4Z1 T1Z1 Z2 Z1 Z1 - T1Z1 T1Z1 - Z2 4T7 8Z10 24.0
15 Finn van Gelooven 427 NED T2Z1 T1Z1 - Z3 Z1 - T1Z1 T3Z1 - - 4T7 6Z8 22.0
16 Wes Vermeeren 419 NED - T1Z1 Z1 - Z1 - T1Z1 T1Z1 - Z1 3T3 6Z6 20.0
17 Torben van Kolfschoten 425 NED Z4 T2Z1 - - Z3 - T1Z1 T2Z1 - Z4 3T5 6Z14 18.0 Monk Amsterdam
18 Klim Baudoin 426 NED Z5 T2Z1 - - Z1 - T2Z2 T1Z1 - - 3T5 5Z10 16.0
19 Ties van Veggel 403 NED Z5 T2Z1 - - Z1 - T2Z2 T2Z2 - - 3T6 5Z11 14.0
20 Sam Berends 407 NED - T1Z1 - - Z2 - T2Z1 T3Z1 - - 3T6 4Z5 12.0
21 Siem van Capel 421 NED - T1Z1 - - Z2 - T4Z2 T4Z1 - - 3T9 4Z6 10.0 Top-It
22 Pepijn Hogt 405 NED Z1 T1Z1 - - Z1 - Z1 T1Z1 - - 2T2 5Z5 9.0 Kei Boulderhal
23 Arno De Becker 412 BEL - T2Z1 - - Z5 - Z3 T3Z2 - - 2T5 4Z11 8.0 Team Neoliet
24 Ruben van Duijn 417 NED - T1Z1 - - Z1 - Z3 Z2 - - 1T1 4Z7 7.0
25 Tibor Pruijs 410 NED - T4Z2 - - - - Z3 Z1 - - 1T4 3Z6 6.0

Jongens B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Team
Lynn van der Meer 108 Team Neoliet
Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
Julia Meijer 101 Monk Eindhoven
Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
Tiba Vroom 102 REVOLT
Yu Anna Buijinck 109
Naomi Swagten 112 Team Neoliet
Janneke Venema 106
Julia van den Goor 105 Team Neoliet
Denise Schoormans 110 Team Neoliet
Helen Zegelaar 103 Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Team
1 Julia Meijer 101 Monk Eindhoven
2 Tiba Vroom 102 REVOLT
3 Helen Zegelaar 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
6 Janneke Venema 106
7 Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
8 Lynn van der Meer 108 Team Neoliet
9 Yu Anna Buijinck 109
10 Denise Schoormans 110 Team Neoliet
11 Naomi Swagten 112 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Julia Meijer 101 Monk Eindhoven
2 Tiba Vroom 102 REVOLT
3 Helen Zegelaar 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
6 Janneke Venema 106
7 Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
8 Lynn van der Meer 108 Team Neoliet
9 Yu Anna Buijinck 109
10 Denise Schoormans 110 Team Neoliet
11 Naomi Swagten 112 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Julia Meijer 101 Monk Eindhoven
2 Tiba Vroom 102 REVOLT
3 Helen Zegelaar 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
6 Janneke Venema 106
7 Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
8 Lynn van der Meer 108 Team Neoliet
9 Yu Anna Buijinck 109
10 Denise Schoormans 110 Team Neoliet
11 Naomi Swagten 112 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Julia Meijer 101 Monk Eindhoven
2 Tiba Vroom 102 REVOLT
3 Helen Zegelaar 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
6 Janneke Venema 106
7 Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
8 Lynn van der Meer 108 Team Neoliet
9 Yu Anna Buijinck 109
10 Denise Schoormans 110 Team Neoliet
11 Naomi Swagten 112 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Julia Meijer 101 Monk Eindhoven
2 Tiba Vroom 102 REVOLT
3 Helen Zegelaar 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
6 Janneke Venema 106
7 Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
8 Lynn van der Meer 108 Team Neoliet
9 Yu Anna Buijinck 109
10 Denise Schoormans 110 Team Neoliet
11 Naomi Swagten 112 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Julia Meijer 101 Monk Eindhoven
2 Tiba Vroom 102 REVOLT
3 Helen Zegelaar 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
6 Janneke Venema 106
7 Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
8 Lynn van der Meer 108 Team Neoliet
9 Yu Anna Buijinck 109
10 Denise Schoormans 110 Team Neoliet
11 Naomi Swagten 112 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Julia Meijer 101 Monk Eindhoven
2 Tiba Vroom 102 REVOLT
3 Helen Zegelaar 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
6 Janneke Venema 106
7 Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
8 Lynn van der Meer 108 Team Neoliet
9 Yu Anna Buijinck 109
10 Denise Schoormans 110 Team Neoliet
11 Naomi Swagten 112 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Julia Meijer 101 Monk Eindhoven
2 Tiba Vroom 102 REVOLT
3 Helen Zegelaar 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
6 Janneke Venema 106
7 Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
8 Lynn van der Meer 108 Team Neoliet
9 Yu Anna Buijinck 109
10 Denise Schoormans 110 Team Neoliet
11 Naomi Swagten 112 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Julia Meijer 101 Monk Eindhoven
2 Tiba Vroom 102 REVOLT
3 Helen Zegelaar 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
6 Janneke Venema 106
7 Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
8 Lynn van der Meer 108 Team Neoliet
9 Yu Anna Buijinck 109
10 Denise Schoormans 110 Team Neoliet
11 Naomi Swagten 112 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Julia Meijer 101 Monk Eindhoven
2 Tiba Vroom 102 REVOLT
3 Helen Zegelaar 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
6 Janneke Venema 106
7 Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
8 Lynn van der Meer 108 Team Neoliet
9 Yu Anna Buijinck 109
10 Denise Schoormans 110 Team Neoliet
11 Naomi Swagten 112 Team Neoliet
11-02-2017 17:12
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Julia Meijer 101 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z1 10T13 10Z11 100.0 Monk Eindhoven
2 Tiba Vroom 102 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 8T9 9Z9 80.0 REVOLT
3 Lynn van der Meer 108 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 Z1 7T7 10Z10 65.0 Team Neoliet
4 Marieke Berends 107 T1Z1 T2Z2 Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 7T8 9Z13 55.0 Monk Eindhoven
5 Janneke Venema 106 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 6T8 6Z6 51.0
6 Naomi Swagten 112 Z1 Z4 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 5T6 7Z11 47.0 Team Neoliet
7 Julia van den Goor 105 T1Z1 Z1 T1Z1 T3Z3 T2Z2 T2Z1 5T9 6Z9 43.0 Team Neoliet
8 Helen Zegelaar 103 Z1 T1Z1 Z1 T3Z3 T1Z1 T2Z1 4T7 6Z8 40.0 Team Neoliet
9 Bo Nederkoorn 104 Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 Z4 Z1 2T2 6Z9 37.0 ES Onsight Klimtalenten
10 Yu Anna Buijinck 109 Z1 Z1 T1Z1 T2Z1 2T3 4Z4 34.0
11 Denise Schoormans 110 Z3 T1Z1 Z2 Z1 1T1 4Z7 31.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Team
Maura-marie Mevis 310 IVY Climbing
Manon Boereboom 309 Team Neoliet
Anon1438 - -
Laura Knops 301 ES Onsight Klimtalenten
Kaya van Haasteren 314
Anon1616 - -
Merleyn Koops 311
Ysa Rakestraw 304
Carlijn Hukkelhoven 307 IVY Climbing
Cecile van der Meel 305 Ayers Rookies
Kyra de Bree 312 Climb Up
Jasmijn van de Sande 302 Climb Up
Simone Gerritsen 313
Olivie van der Linden 308 Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Team
1 Laura Knops 301 ES Onsight Klimtalenten
2 Jasmijn van de Sande 302 Climb Up
3 Anon1438 - -
4 Ysa Rakestraw 304
5 Cecile van der Meel 305 Ayers Rookies
6 Carlijn Hukkelhoven 307 IVY Climbing
7 Olivie van der Linden 308 Team Neoliet
8 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
9 Maura-marie Mevis 310 IVY Climbing
10 Merleyn Koops 311
11 Kyra de Bree 312 Climb Up
12 Simone Gerritsen 313
13 Kaya van Haasteren 314
14 Anon1616 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Laura Knops 301 ES Onsight Klimtalenten
2 Jasmijn van de Sande 302 Climb Up
3 Anon1438 - -
4 Ysa Rakestraw 304
5 Cecile van der Meel 305 Ayers Rookies
6 Carlijn Hukkelhoven 307 IVY Climbing
7 Olivie van der Linden 308 Team Neoliet
8 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
9 Maura-marie Mevis 310 IVY Climbing
10 Merleyn Koops 311
11 Kyra de Bree 312 Climb Up
12 Simone Gerritsen 313
13 Kaya van Haasteren 314
14 Anon1616 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Laura Knops 301 ES Onsight Klimtalenten
2 Jasmijn van de Sande 302 Climb Up
3 Anon1438 - -
4 Ysa Rakestraw 304
5 Cecile van der Meel 305 Ayers Rookies
6 Carlijn Hukkelhoven 307 IVY Climbing
7 Olivie van der Linden 308 Team Neoliet
8 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
9 Maura-marie Mevis 310 IVY Climbing
10 Merleyn Koops 311
11 Kyra de Bree 312 Climb Up
12 Simone Gerritsen 313
13 Kaya van Haasteren 314
14 Anon1616 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Laura Knops 301 ES Onsight Klimtalenten
2 Jasmijn van de Sande 302 Climb Up
3 Anon1438 - -
4 Ysa Rakestraw 304
5 Cecile van der Meel 305 Ayers Rookies
6 Carlijn Hukkelhoven 307 IVY Climbing
7 Olivie van der Linden 308 Team Neoliet
8 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
9 Maura-marie Mevis 310 IVY Climbing
10 Merleyn Koops 311
11 Kyra de Bree 312 Climb Up
12 Simone Gerritsen 313
13 Kaya van Haasteren 314
14 Anon1616 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Laura Knops 301 ES Onsight Klimtalenten
2 Jasmijn van de Sande 302 Climb Up
3 Anon1438 - -
4 Ysa Rakestraw 304
5 Cecile van der Meel 305 Ayers Rookies
6 Carlijn Hukkelhoven 307 IVY Climbing
7 Olivie van der Linden 308 Team Neoliet
8 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
9 Maura-marie Mevis 310 IVY Climbing
10 Merleyn Koops 311
11 Kyra de Bree 312 Climb Up
12 Simone Gerritsen 313
13 Kaya van Haasteren 314
14 Anon1616 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Laura Knops 301 ES Onsight Klimtalenten
2 Jasmijn van de Sande 302 Climb Up
3 Anon1438 - -
4 Ysa Rakestraw 304
5 Cecile van der Meel 305 Ayers Rookies
6 Carlijn Hukkelhoven 307 IVY Climbing
7 Olivie van der Linden 308 Team Neoliet
8 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
9 Maura-marie Mevis 310 IVY Climbing
10 Merleyn Koops 311
11 Kyra de Bree 312 Climb Up
12 Simone Gerritsen 313
13 Kaya van Haasteren 314
14 Anon1616 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Laura Knops 301 ES Onsight Klimtalenten
2 Jasmijn van de Sande 302 Climb Up
3 Anon1438 - -
4 Ysa Rakestraw 304
5 Cecile van der Meel 305 Ayers Rookies
6 Carlijn Hukkelhoven 307 IVY Climbing
7 Olivie van der Linden 308 Team Neoliet
8 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
9 Maura-marie Mevis 310 IVY Climbing
10 Merleyn Koops 311
11 Kyra de Bree 312 Climb Up
12 Simone Gerritsen 313
13 Kaya van Haasteren 314
14 Anon1616 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Laura Knops 301 ES Onsight Klimtalenten
2 Jasmijn van de Sande 302 Climb Up
3 Anon1438 - -
4 Ysa Rakestraw 304
5 Cecile van der Meel 305 Ayers Rookies
6 Carlijn Hukkelhoven 307 IVY Climbing
7 Olivie van der Linden 308 Team Neoliet
8 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
9 Maura-marie Mevis 310 IVY Climbing
10 Merleyn Koops 311
11 Kyra de Bree 312 Climb Up
12 Simone Gerritsen 313
13 Kaya van Haasteren 314
14 Anon1616 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Laura Knops 301 ES Onsight Klimtalenten
2 Jasmijn van de Sande 302 Climb Up
3 Anon1438 - -
4 Ysa Rakestraw 304
5 Cecile van der Meel 305 Ayers Rookies
6 Carlijn Hukkelhoven 307 IVY Climbing
7 Olivie van der Linden 308 Team Neoliet
8 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
9 Maura-marie Mevis 310 IVY Climbing
10 Merleyn Koops 311
11 Kyra de Bree 312 Climb Up
12 Simone Gerritsen 313
13 Kaya van Haasteren 314
14 Anon1616 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Laura Knops 301 ES Onsight Klimtalenten
2 Jasmijn van de Sande 302 Climb Up
3 Anon1438 - -
4 Ysa Rakestraw 304
5 Cecile van der Meel 305 Ayers Rookies
6 Carlijn Hukkelhoven 307 IVY Climbing
7 Olivie van der Linden 308 Team Neoliet
8 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
9 Maura-marie Mevis 310 IVY Climbing
10 Merleyn Koops 311
11 Kyra de Bree 312 Climb Up
12 Simone Gerritsen 313
13 Kaya van Haasteren 314
14 Anon1616 - -
11-02-2017 17:12
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Ysa Rakestraw 304 T1Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 7T7 9Z10 100.0
2 Jasmijn van de Sande 302 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 7T7 8Z8 80.0 Climb Up
3 Carlijn Hukkelhoven 307 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 Z1 7T8 9Z10 65.0 IVY Climbing
4 Laura Knops 301 T2Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 7T9 8Z8 55.0 ES Onsight Klimtalenten
5 Manon Boereboom 309 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z3 7T10 8Z11 51.0 Team Neoliet
6 Kyra de Bree 312 T4Z4 T2Z1 Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 Z2 7T14 9Z15 47.0 Climb Up
7 Maura-marie Mevis 310 T4Z1 T5Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T13 7Z7 43.0 IVY Climbing
8 Kaya van Haasteren 314 Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T5 7Z7 40.0
9 Cecile van der Meel 305 Z1 T4Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T8 7Z7 37.0 Ayers Rookies
10 Simone Gerritsen 313 T3Z3 Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 5T8 7Z9 34.0
11 Anon1616 - Z4 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T2Z1 4T5 6Z9 31.0 -
12 Anon1438 - T2Z2 T1Z1 T1Z1 T3Z3 4T7 4Z7 28.0 -
13 Olivie van der Linden 308 Z1 T1Z1 Z2 T3Z3 T1Z1 T3Z1 4T8 6Z9 26.0 Team Neoliet
14 Merleyn Koops 311 Z4 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 3T4 5Z8 24.0

Meisjes B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.