Jeugd Boulder 1 JAB, 11-02-2017 10:14, Bolder Neoliet, Rotterdam

Discipline: Boulder
Competitie: JEUGD BOULDER JAB 2017
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1998 en 1999], Jeugd A [2000 en 2001] en Jeugd B [2002 en 2003].

Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën. Er wordt geklommen in drie startgroepen. Jeugd B vormt startgroep 1, Jeugd A startgroep 2 en de Junioren startgroep 3.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde met per categorie 10 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve rondetijd wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep.

Het voorlopige tijdschema is als volgt:
09.00 uur Bolder Neoliet en aanmelding open
09.30 uur Sluiting aanmelding startgroep 1
09.45 uur Start kwalificatie startgroep 1
12.15 uur Einde startgroep 1 & sluiting aanmelding startgroep 2
12.30 uur Start startgroep 2
14.30 uur Einde startgroep 2 & sluiting aanmelding startgroep 3
14.45 uur Start startgroep 3.
16.15 uur Einde startgroep 3 

De prijsuitreiking vindt per leeftijdscategorie plaats, aansluitend op de bekendmaking van de uitslag.

LET OP! De vierde en laatste wedstrijd van de competitie heeft een andere opzet. JB4 JAB krijgt naast een flash ronde (met 8 boulders) ook een finaleronde met 4 onsight boulders volgens het 1/2 finale format van de IFSC.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Nat. Team
Gidion van Doorn 203 NED Grip
Max Deelen 210 NED
Nigel Armino 209 NED IVY Climbing
Don van Laere 201 NED Team Delfts Bleau
Casper Meskers 212 NED Monk Jeugd Eindhoven
Lucas de Jong 207 NED ED+
Lucas Hijdra 202 NED
Pepijn Rot 208 NED
Trevor Vermoolen 205 NED West Coast Climbing
Stephen van Bokhoven 204 NED Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 10

# Naam Rugnummer Team
1 Max Deelen 210
2 Gidion van Doorn 203 Grip
3 Lucas Hijdra 202
4 Casper Meskers 212 Monk Jeugd Eindhoven
5 Don van Laere 201 Team Delfts Bleau
6 Lucas de Jong 207 ED+
7 Stephen van Bokhoven 204 Team Neoliet
8 Nigel Armino 209 IVY Climbing
9 Pepijn Rot 208
10 Trevor Vermoolen 205 West Coast Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Max Deelen 210
2 Gidion van Doorn 203 Grip
3 Lucas Hijdra 202
4 Casper Meskers 212 Monk Jeugd Eindhoven
5 Don van Laere 201 Team Delfts Bleau
6 Lucas de Jong 207 ED+
7 Stephen van Bokhoven 204 Team Neoliet
8 Nigel Armino 209 IVY Climbing
9 Pepijn Rot 208
10 Trevor Vermoolen 205 West Coast Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Max Deelen 210
2 Gidion van Doorn 203 Grip
3 Lucas Hijdra 202
4 Casper Meskers 212 Monk Jeugd Eindhoven
5 Don van Laere 201 Team Delfts Bleau
6 Lucas de Jong 207 ED+
7 Stephen van Bokhoven 204 Team Neoliet
8 Nigel Armino 209 IVY Climbing
9 Pepijn Rot 208
10 Trevor Vermoolen 205 West Coast Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Max Deelen 210
2 Gidion van Doorn 203 Grip
3 Lucas Hijdra 202
4 Casper Meskers 212 Monk Jeugd Eindhoven
5 Don van Laere 201 Team Delfts Bleau
6 Lucas de Jong 207 ED+
7 Stephen van Bokhoven 204 Team Neoliet
8 Nigel Armino 209 IVY Climbing
9 Pepijn Rot 208
10 Trevor Vermoolen 205 West Coast Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Max Deelen 210
2 Gidion van Doorn 203 Grip
3 Lucas Hijdra 202
4 Casper Meskers 212 Monk Jeugd Eindhoven
5 Don van Laere 201 Team Delfts Bleau
6 Lucas de Jong 207 ED+
7 Stephen van Bokhoven 204 Team Neoliet
8 Nigel Armino 209 IVY Climbing
9 Pepijn Rot 208
10 Trevor Vermoolen 205 West Coast Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Max Deelen 210
2 Gidion van Doorn 203 Grip
3 Lucas Hijdra 202
4 Casper Meskers 212 Monk Jeugd Eindhoven
5 Don van Laere 201 Team Delfts Bleau
6 Lucas de Jong 207 ED+
7 Stephen van Bokhoven 204 Team Neoliet
8 Nigel Armino 209 IVY Climbing
9 Pepijn Rot 208
10 Trevor Vermoolen 205 West Coast Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Max Deelen 210
2 Gidion van Doorn 203 Grip
3 Lucas Hijdra 202
4 Casper Meskers 212 Monk Jeugd Eindhoven
5 Don van Laere 201 Team Delfts Bleau
6 Lucas de Jong 207 ED+
7 Stephen van Bokhoven 204 Team Neoliet
8 Nigel Armino 209 IVY Climbing
9 Pepijn Rot 208
10 Trevor Vermoolen 205 West Coast Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Max Deelen 210
2 Gidion van Doorn 203 Grip
3 Lucas Hijdra 202
4 Casper Meskers 212 Monk Jeugd Eindhoven
5 Don van Laere 201 Team Delfts Bleau
6 Lucas de Jong 207 ED+
7 Stephen van Bokhoven 204 Team Neoliet
8 Nigel Armino 209 IVY Climbing
9 Pepijn Rot 208
10 Trevor Vermoolen 205 West Coast Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Max Deelen 210
2 Gidion van Doorn 203 Grip
3 Lucas Hijdra 202
4 Casper Meskers 212 Monk Jeugd Eindhoven
5 Don van Laere 201 Team Delfts Bleau
6 Lucas de Jong 207 ED+
7 Stephen van Bokhoven 204 Team Neoliet
8 Nigel Armino 209 IVY Climbing
9 Pepijn Rot 208
10 Trevor Vermoolen 205 West Coast Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Max Deelen 210
2 Gidion van Doorn 203 Grip
3 Lucas Hijdra 202
4 Casper Meskers 212 Monk Jeugd Eindhoven
5 Don van Laere 201 Team Delfts Bleau
6 Lucas de Jong 207 ED+
7 Stephen van Bokhoven 204 Team Neoliet
8 Nigel Armino 209 IVY Climbing
9 Pepijn Rot 208
10 Trevor Vermoolen 205 West Coast Climbing
11-02-2017 17:09
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Don van Laere 201 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 10T11 10B11 100.0 Team Delfts Bleau
2 Nigel Armino 209 T3B3 T1B1 B1 - T1B1 T5B5 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 8T15 9B16 80.0 IVY Climbing
3 Gidion van Doorn 203 B2 T1B1 T2B1 - T1B1 - T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 7T9 8B9 65.0 Grip
4 Max Deelen 210 B3 T1B1 T3B1 - T1B1 - T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 7T9 8B10 55.0
5 Lucas de Jong 207 B5 T1B1 T3B1 - T1B1 B3 T1B1 T1B1 T3B2 T1B1 7T11 9B16 51.0 ED+
6 Trevor Vermoolen 205 - T2B2 T4B3 - T1B1 - T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 7T11 7B10 47.0 West Coast Climbing
7 Casper Meskers 212 B5 T1B1 B2 - T1B1 - T1B1 T2B1 B1 T2B1 5T7 8B13 43.0 Monk Jeugd Eindhoven
8 Pepijn Rot 208 B4 T4B3 B1 - T1B1 - T1B1 T1B1 B2 T1B1 5T8 8B14 40.0
9 Lucas Hijdra 202 - T5B4 B3 - T2B1 - T1B1 T2B1 - - 4T10 5B10 37.0
10 Stephen van Bokhoven 204 - - - - B1 - B1 T3B2 - - 1T3 3B4 34.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 25

Naam Rugnummer Nat. Team
Finn van Gelooven 427 NED
Isaac van Hoogstraaten 408 NED Monk Jeugd Eindhoven
Sam Berends 407 NED Monk Jeugd Eindhoven
Klim Baudoin 426 NED Monk Jeugd Eindhoven
Wes Vermeeren 419 NED Monk Jeugd Eindhoven
Jim van der Velden 416 NED Monk Jeugd Eindhoven
Simon Boes 424 NED ED+
Ties van Veggel 403 NED ED+
Pepijn Hogt 405 NED Kei Boulderhal
Jules Kluwer 409 NED Kei Boulderhal
Thijs van Delden 411 NED Kei Boulderhal
Lencho Palstra 418 NED Team Delfts Bleau
Tibor Hoogmans 410 NED
Nikola Byelov 406 NED Monk Jeugd Amsterdam
Dylan van den Berge 401 NED Team Yellowstone
Siem van Capel 421 NED Top-It
Antonie Moes 415 NED Top-It
Zeno Schaekers 423 NED Team Mountain Network
Roeland Naaktgeboren 413 NED
Teun van der Graaf 414 NED Monk Jeugd Eindhoven
Torben van Kolfschoten 425 NED Monk Jeugd Amsterdam
Victor van der Zwaag 422 NED Monk Jeugd Amsterdam
Arno De Becker 412 BEL Team Neoliet
Ruben van Duijn 417 NED
Sil Rutten 428 NED Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 25

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dylan van den Berge 401 NED Team Yellowstone
2 Ties van Veggel 403 NED ED+
3 Pepijn Hogt 405 NED Kei Boulderhal
4 Nikola Byelov 406 NED Monk Jeugd Amsterdam
5 Sam Berends 407 NED Monk Jeugd Eindhoven
6 Isaac van Hoogstraaten 408 NED Monk Jeugd Eindhoven
7 Jules Kluwer 409 NED Kei Boulderhal
8 Tibor Hoogmans 410 NED
9 Thijs van Delden 411 NED Kei Boulderhal
10 Arno De Becker 412 BEL Team Neoliet
11 Roeland Naaktgeboren 413 NED
12 Teun van der Graaf 414 NED Monk Jeugd Eindhoven
13 Antonie Moes 415 NED Top-It
14 Jim van der Velden 416 NED Monk Jeugd Eindhoven
15 Ruben van Duijn 417 NED
16 Lencho Palstra 418 NED Team Delfts Bleau
17 Wes Vermeeren 419 NED Monk Jeugd Eindhoven
18 Siem van Capel 421 NED Top-It
19 Victor van der Zwaag 422 NED Monk Jeugd Amsterdam
20 Zeno Schaekers 423 NED Team Mountain Network
21 Simon Boes 424 NED ED+
22 Torben van Kolfschoten 425 NED Monk Jeugd Amsterdam
23 Klim Baudoin 426 NED Monk Jeugd Eindhoven
24 Finn van Gelooven 427 NED
25 Sil Rutten 428 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dylan van den Berge 401 NED Team Yellowstone
2 Ties van Veggel 403 NED ED+
3 Pepijn Hogt 405 NED Kei Boulderhal
4 Nikola Byelov 406 NED Monk Jeugd Amsterdam
5 Sam Berends 407 NED Monk Jeugd Eindhoven
6 Isaac van Hoogstraaten 408 NED Monk Jeugd Eindhoven
7 Jules Kluwer 409 NED Kei Boulderhal
8 Tibor Hoogmans 410 NED
9 Thijs van Delden 411 NED Kei Boulderhal
10 Arno De Becker 412 BEL Team Neoliet
11 Roeland Naaktgeboren 413 NED
12 Teun van der Graaf 414 NED Monk Jeugd Eindhoven
13 Antonie Moes 415 NED Top-It
14 Jim van der Velden 416 NED Monk Jeugd Eindhoven
15 Ruben van Duijn 417 NED
16 Lencho Palstra 418 NED Team Delfts Bleau
17 Wes Vermeeren 419 NED Monk Jeugd Eindhoven
18 Siem van Capel 421 NED Top-It
19 Victor van der Zwaag 422 NED Monk Jeugd Amsterdam
20 Zeno Schaekers 423 NED Team Mountain Network
21 Simon Boes 424 NED ED+
22 Torben van Kolfschoten 425 NED Monk Jeugd Amsterdam
23 Klim Baudoin 426 NED Monk Jeugd Eindhoven
24 Finn van Gelooven 427 NED
25 Sil Rutten 428 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dylan van den Berge 401 NED Team Yellowstone
2 Ties van Veggel 403 NED ED+
3 Pepijn Hogt 405 NED Kei Boulderhal
4 Nikola Byelov 406 NED Monk Jeugd Amsterdam
5 Sam Berends 407 NED Monk Jeugd Eindhoven
6 Isaac van Hoogstraaten 408 NED Monk Jeugd Eindhoven
7 Jules Kluwer 409 NED Kei Boulderhal
8 Tibor Hoogmans 410 NED
9 Thijs van Delden 411 NED Kei Boulderhal
10 Arno De Becker 412 BEL Team Neoliet
11 Roeland Naaktgeboren 413 NED
12 Teun van der Graaf 414 NED Monk Jeugd Eindhoven
13 Antonie Moes 415 NED Top-It
14 Jim van der Velden 416 NED Monk Jeugd Eindhoven
15 Ruben van Duijn 417 NED
16 Lencho Palstra 418 NED Team Delfts Bleau
17 Wes Vermeeren 419 NED Monk Jeugd Eindhoven
18 Siem van Capel 421 NED Top-It
19 Victor van der Zwaag 422 NED Monk Jeugd Amsterdam
20 Zeno Schaekers 423 NED Team Mountain Network
21 Simon Boes 424 NED ED+
22 Torben van Kolfschoten 425 NED Monk Jeugd Amsterdam
23 Klim Baudoin 426 NED Monk Jeugd Eindhoven
24 Finn van Gelooven 427 NED
25 Sil Rutten 428 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dylan van den Berge 401 NED Team Yellowstone
2 Ties van Veggel 403 NED ED+
3 Pepijn Hogt 405 NED Kei Boulderhal
4 Nikola Byelov 406 NED Monk Jeugd Amsterdam
5 Sam Berends 407 NED Monk Jeugd Eindhoven
6 Isaac van Hoogstraaten 408 NED Monk Jeugd Eindhoven
7 Jules Kluwer 409 NED Kei Boulderhal
8 Tibor Hoogmans 410 NED
9 Thijs van Delden 411 NED Kei Boulderhal
10 Arno De Becker 412 BEL Team Neoliet
11 Roeland Naaktgeboren 413 NED
12 Teun van der Graaf 414 NED Monk Jeugd Eindhoven
13 Antonie Moes 415 NED Top-It
14 Jim van der Velden 416 NED Monk Jeugd Eindhoven
15 Ruben van Duijn 417 NED
16 Lencho Palstra 418 NED Team Delfts Bleau
17 Wes Vermeeren 419 NED Monk Jeugd Eindhoven
18 Siem van Capel 421 NED Top-It
19 Victor van der Zwaag 422 NED Monk Jeugd Amsterdam
20 Zeno Schaekers 423 NED Team Mountain Network
21 Simon Boes 424 NED ED+
22 Torben van Kolfschoten 425 NED Monk Jeugd Amsterdam
23 Klim Baudoin 426 NED Monk Jeugd Eindhoven
24 Finn van Gelooven 427 NED
25 Sil Rutten 428 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dylan van den Berge 401 NED Team Yellowstone
2 Ties van Veggel 403 NED ED+
3 Pepijn Hogt 405 NED Kei Boulderhal
4 Nikola Byelov 406 NED Monk Jeugd Amsterdam
5 Sam Berends 407 NED Monk Jeugd Eindhoven
6 Isaac van Hoogstraaten 408 NED Monk Jeugd Eindhoven
7 Jules Kluwer 409 NED Kei Boulderhal
8 Tibor Hoogmans 410 NED
9 Thijs van Delden 411 NED Kei Boulderhal
10 Arno De Becker 412 BEL Team Neoliet
11 Roeland Naaktgeboren 413 NED
12 Teun van der Graaf 414 NED Monk Jeugd Eindhoven
13 Antonie Moes 415 NED Top-It
14 Jim van der Velden 416 NED Monk Jeugd Eindhoven
15 Ruben van Duijn 417 NED
16 Lencho Palstra 418 NED Team Delfts Bleau
17 Wes Vermeeren 419 NED Monk Jeugd Eindhoven
18 Siem van Capel 421 NED Top-It
19 Victor van der Zwaag 422 NED Monk Jeugd Amsterdam
20 Zeno Schaekers 423 NED Team Mountain Network
21 Simon Boes 424 NED ED+
22 Torben van Kolfschoten 425 NED Monk Jeugd Amsterdam
23 Klim Baudoin 426 NED Monk Jeugd Eindhoven
24 Finn van Gelooven 427 NED
25 Sil Rutten 428 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dylan van den Berge 401 NED Team Yellowstone
2 Ties van Veggel 403 NED ED+
3 Pepijn Hogt 405 NED Kei Boulderhal
4 Nikola Byelov 406 NED Monk Jeugd Amsterdam
5 Sam Berends 407 NED Monk Jeugd Eindhoven
6 Isaac van Hoogstraaten 408 NED Monk Jeugd Eindhoven
7 Jules Kluwer 409 NED Kei Boulderhal
8 Tibor Hoogmans 410 NED
9 Thijs van Delden 411 NED Kei Boulderhal
10 Arno De Becker 412 BEL Team Neoliet
11 Roeland Naaktgeboren 413 NED
12 Teun van der Graaf 414 NED Monk Jeugd Eindhoven
13 Antonie Moes 415 NED Top-It
14 Jim van der Velden 416 NED Monk Jeugd Eindhoven
15 Ruben van Duijn 417 NED
16 Lencho Palstra 418 NED Team Delfts Bleau
17 Wes Vermeeren 419 NED Monk Jeugd Eindhoven
18 Siem van Capel 421 NED Top-It
19 Victor van der Zwaag 422 NED Monk Jeugd Amsterdam
20 Zeno Schaekers 423 NED Team Mountain Network
21 Simon Boes 424 NED ED+
22 Torben van Kolfschoten 425 NED Monk Jeugd Amsterdam
23 Klim Baudoin 426 NED Monk Jeugd Eindhoven
24 Finn van Gelooven 427 NED
25 Sil Rutten 428 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dylan van den Berge 401 NED Team Yellowstone
2 Ties van Veggel 403 NED ED+
3 Pepijn Hogt 405 NED Kei Boulderhal
4 Nikola Byelov 406 NED Monk Jeugd Amsterdam
5 Sam Berends 407 NED Monk Jeugd Eindhoven
6 Isaac van Hoogstraaten 408 NED Monk Jeugd Eindhoven
7 Jules Kluwer 409 NED Kei Boulderhal
8 Tibor Hoogmans 410 NED
9 Thijs van Delden 411 NED Kei Boulderhal
10 Arno De Becker 412 BEL Team Neoliet
11 Roeland Naaktgeboren 413 NED
12 Teun van der Graaf 414 NED Monk Jeugd Eindhoven
13 Antonie Moes 415 NED Top-It
14 Jim van der Velden 416 NED Monk Jeugd Eindhoven
15 Ruben van Duijn 417 NED
16 Lencho Palstra 418 NED Team Delfts Bleau
17 Wes Vermeeren 419 NED Monk Jeugd Eindhoven
18 Siem van Capel 421 NED Top-It
19 Victor van der Zwaag 422 NED Monk Jeugd Amsterdam
20 Zeno Schaekers 423 NED Team Mountain Network
21 Simon Boes 424 NED ED+
22 Torben van Kolfschoten 425 NED Monk Jeugd Amsterdam
23 Klim Baudoin 426 NED Monk Jeugd Eindhoven
24 Finn van Gelooven 427 NED
25 Sil Rutten 428 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dylan van den Berge 401 NED Team Yellowstone
2 Ties van Veggel 403 NED ED+
3 Pepijn Hogt 405 NED Kei Boulderhal
4 Nikola Byelov 406 NED Monk Jeugd Amsterdam
5 Sam Berends 407 NED Monk Jeugd Eindhoven
6 Isaac van Hoogstraaten 408 NED Monk Jeugd Eindhoven
7 Jules Kluwer 409 NED Kei Boulderhal
8 Tibor Hoogmans 410 NED
9 Thijs van Delden 411 NED Kei Boulderhal
10 Arno De Becker 412 BEL Team Neoliet
11 Roeland Naaktgeboren 413 NED
12 Teun van der Graaf 414 NED Monk Jeugd Eindhoven
13 Antonie Moes 415 NED Top-It
14 Jim van der Velden 416 NED Monk Jeugd Eindhoven
15 Ruben van Duijn 417 NED
16 Lencho Palstra 418 NED Team Delfts Bleau
17 Wes Vermeeren 419 NED Monk Jeugd Eindhoven
18 Siem van Capel 421 NED Top-It
19 Victor van der Zwaag 422 NED Monk Jeugd Amsterdam
20 Zeno Schaekers 423 NED Team Mountain Network
21 Simon Boes 424 NED ED+
22 Torben van Kolfschoten 425 NED Monk Jeugd Amsterdam
23 Klim Baudoin 426 NED Monk Jeugd Eindhoven
24 Finn van Gelooven 427 NED
25 Sil Rutten 428 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dylan van den Berge 401 NED Team Yellowstone
2 Ties van Veggel 403 NED ED+
3 Pepijn Hogt 405 NED Kei Boulderhal
4 Nikola Byelov 406 NED Monk Jeugd Amsterdam
5 Sam Berends 407 NED Monk Jeugd Eindhoven
6 Isaac van Hoogstraaten 408 NED Monk Jeugd Eindhoven
7 Jules Kluwer 409 NED Kei Boulderhal
8 Tibor Hoogmans 410 NED
9 Thijs van Delden 411 NED Kei Boulderhal
10 Arno De Becker 412 BEL Team Neoliet
11 Roeland Naaktgeboren 413 NED
12 Teun van der Graaf 414 NED Monk Jeugd Eindhoven
13 Antonie Moes 415 NED Top-It
14 Jim van der Velden 416 NED Monk Jeugd Eindhoven
15 Ruben van Duijn 417 NED
16 Lencho Palstra 418 NED Team Delfts Bleau
17 Wes Vermeeren 419 NED Monk Jeugd Eindhoven
18 Siem van Capel 421 NED Top-It
19 Victor van der Zwaag 422 NED Monk Jeugd Amsterdam
20 Zeno Schaekers 423 NED Team Mountain Network
21 Simon Boes 424 NED ED+
22 Torben van Kolfschoten 425 NED Monk Jeugd Amsterdam
23 Klim Baudoin 426 NED Monk Jeugd Eindhoven
24 Finn van Gelooven 427 NED
25 Sil Rutten 428 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dylan van den Berge 401 NED Team Yellowstone
2 Ties van Veggel 403 NED ED+
3 Pepijn Hogt 405 NED Kei Boulderhal
4 Nikola Byelov 406 NED Monk Jeugd Amsterdam
5 Sam Berends 407 NED Monk Jeugd Eindhoven
6 Isaac van Hoogstraaten 408 NED Monk Jeugd Eindhoven
7 Jules Kluwer 409 NED Kei Boulderhal
8 Tibor Hoogmans 410 NED
9 Thijs van Delden 411 NED Kei Boulderhal
10 Arno De Becker 412 BEL Team Neoliet
11 Roeland Naaktgeboren 413 NED
12 Teun van der Graaf 414 NED Monk Jeugd Eindhoven
13 Antonie Moes 415 NED Top-It
14 Jim van der Velden 416 NED Monk Jeugd Eindhoven
15 Ruben van Duijn 417 NED
16 Lencho Palstra 418 NED Team Delfts Bleau
17 Wes Vermeeren 419 NED Monk Jeugd Eindhoven
18 Siem van Capel 421 NED Top-It
19 Victor van der Zwaag 422 NED Monk Jeugd Amsterdam
20 Zeno Schaekers 423 NED Team Mountain Network
21 Simon Boes 424 NED ED+
22 Torben van Kolfschoten 425 NED Monk Jeugd Amsterdam
23 Klim Baudoin 426 NED Monk Jeugd Eindhoven
24 Finn van Gelooven 427 NED
25 Sil Rutten 428 NED Team Neoliet
11-02-2017 17:10
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Zeno Schaekers 423 NED T2B2 T1B1 T1B1 T5B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 10T16 10B12 100.0 Team Mountain Network
2 Nikola Byelov 406 NED T2B2 T1B1 T1B1 T5B1 T1B1 T3B3 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 10T17 10B13 80.0 Monk Jeugd Amsterdam
3 Teun van der Graaf 414 NED T2B2 T1B1 T4B4 T5B1 T1B1 - T2B2 T2B2 T4B2 T1B1 9T22 9B16 65.0 Monk Jeugd Eindhoven
4 Thijs van Delden 411 NED T1B1 T1B1 T4B2 B1 T1B1 - T1B1 T1B1 T1B1 T5B2 8T15 9B11 55.0 Kei Boulderhal
5 Jules Kluwer 409 NED T1B1 T1B1 B1 T4B1 T4B1 - T1B1 T2B2 T2B1 B1 7T15 9B10 51.0 Kei Boulderhal
6 Victor van der Zwaag 422 NED T1B1 T1B1 T1B1 - T1B1 - T1B1 T1B1 - B1 6T6 7B7 47.0 Monk Jeugd Amsterdam
7 Isaac van Hoogstraaten 408 NED T2B2 T1B1 - B2 T1B1 - T1B1 T1B1 - T4B2 6T10 7B10 43.0 Monk Jeugd Eindhoven
8 Sil Rutten 428 NED T3B1 T1B1 B4 B1 T3B1 - T1B1 T1B1 - T2B2 6T11 8B12 40.0 Team Neoliet
9 Dylan van den Berge 401 NED T1B1 T1B1 - B1 T2B1 - T1B1 T1B1 B2 B1 5T6 8B9 37.0 Team Yellowstone
10 Jim van der Velden 416 NED T2B2 T1B1 - - T2B1 - T1B1 T2B1 - B1 5T8 6B7 34.0 Monk Jeugd Eindhoven
11 Simon Boes 424 NED T5B3 T1B1 B1 B2 T2B1 - T1B1 T1B1 B1 B2 5T10 9B13 31.0 ED+
12 Antonie Moes 415 NED T2B2 T1B1 - B1 B1 - T1B1 T1B1 - B1 4T5 7B8 28.0 Top-It
13 Lencho Palstra 418 NED B1 T1B1 B1 B1 T2B1 - T1B1 T2B1 B1 B1 4T6 9B9 26.0 Team Delfts Bleau
14 Roeland Naaktgeboren 413 NED T4B1 T1B1 B2 B1 B1 - T1B1 T1B1 - B2 4T7 8B10 24.0
15 Finn van Gelooven 427 NED T2B1 T1B1 - B3 B1 - T1B1 T3B1 - - 4T7 6B8 22.0
16 Wes Vermeeren 419 NED - T1B1 B1 - B1 - T1B1 T1B1 - B1 3T3 6B6 20.0 Monk Jeugd Eindhoven
17 Torben van Kolfschoten 425 NED B4 T2B1 - - B3 - T1B1 T2B1 - B4 3T5 6B14 18.0 Monk Jeugd Amsterdam
18 Klim Baudoin 426 NED B5 T2B1 - - B1 - T2B2 T1B1 - - 3T5 5B10 16.0 Monk Jeugd Eindhoven
19 Ties van Veggel 403 NED B5 T2B1 - - B1 - T2B2 T2B2 - - 3T6 5B11 14.0 ED+
20 Sam Berends 407 NED - T1B1 - - B2 - T2B1 T3B1 - - 3T6 4B5 12.0 Monk Jeugd Eindhoven
21 Siem van Capel 421 NED - T1B1 - - B2 - T4B2 T4B1 - - 3T9 4B6 10.0 Top-It
22 Pepijn Hogt 405 NED B1 T1B1 - - B1 - B1 T1B1 - - 2T2 5B5 9.0 Kei Boulderhal
23 Arno De Becker 412 BEL - T2B1 - - B5 - B3 T3B2 - - 2T5 4B11 8.0 Team Neoliet
24 Ruben van Duijn 417 NED - T1B1 - - B1 - B3 B2 - - 1T1 4B7 7.0
25 Tibor Hoogmans 410 NED - T4B2 - - - - B3 B1 - - 1T4 3B6 6.0

Aantal deelnemers: 27

Naam Rugnummer Nat. Team
Joris Kieboom 609 NED Climb Up
Abel Mensink 611 NED Team Delfts Bleau
Jesse Haverkort 608 NED
Tom Crouwel 603 NED Climb Up
Tycho van der Straaten 620 NED Ayers Rookies
Sven Goudriaan 604 NED Team Mountain Network
Ynze Visser 627 NED West Coast Climbing
Ties Baars 622 NED Monk Jeugd Eindhoven
Thijme Maassen 610 NED Monk Jeugd Eindhoven
Simon van de Sande 612 NED Monk Jeugd Eindhoven
Kyan Van Haasteren 601 NED ED+
Merijn Langkamp 619 NED ED+
Gib Goudappel 616 NED Team Delfts Bleau
Jens de Louw 613 NED
Thimo Gobielje 606 NED Ayers Rookies
Paul Brand 605 NED West Coast Climbing
Arjen van der Goes 618 NED Top-It
Roman Schaekers 621 NED Climb Up
Moos Sammet 624 NED Monk Jeugd Eindhoven
Resul Ergul 623 NED Monk Jeugd Amsterdam
Mees Vissers 602 NED Monk Jeugd Amsterdam
Mika Müller 625 GER IVY Climbing
Sem van den Akker 617 NED Team Neoliet
Leto Cavé 607 NED Team Mountain Network
Iwan Pasveer 614 NED Team Mountain Network
Colin van Dijk 615 NED Team Mountain Network
Luca Donkersteeg 626 NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 27

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kyan Van Haasteren 601 NED ED+
2 Mees Vissers 602 NED Monk Jeugd Amsterdam
3 Tom Crouwel 603 NED Climb Up
4 Sven Goudriaan 604 NED Team Mountain Network
5 Paul Brand 605 NED West Coast Climbing
6 Thimo Gobielje 606 NED Ayers Rookies
7 Leto Cavé 607 NED Team Mountain Network
8 Jesse Haverkort 608 NED
9 Joris Kieboom 609 NED Climb Up
10 Thijme Maassen 610 NED Monk Jeugd Eindhoven
11 Abel Mensink 611 NED Team Delfts Bleau
12 Simon van de Sande 612 NED Monk Jeugd Eindhoven
13 Jens de Louw 613 NED
14 Iwan Pasveer 614 NED Team Mountain Network
15 Colin van Dijk 615 NED Team Mountain Network
16 Gib Goudappel 616 NED Team Delfts Bleau
17 Sem van den Akker 617 NED Team Neoliet
18 Arjen van der Goes 618 NED Top-It
19 Merijn Langkamp 619 NED ED+
20 Tycho van der Straaten 620 NED Ayers Rookies
21 Roman Schaekers 621 NED Climb Up
22 Ties Baars 622 NED Monk Jeugd Eindhoven
23 Resul Ergul 623 NED Monk Jeugd Amsterdam
24 Moos Sammet 624 NED Monk Jeugd Eindhoven
25 Mika Müller 625 GER IVY Climbing
26 Luca Donkersteeg 626 NED Team Mountain Network
27 Ynze Visser 627 NED West Coast Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kyan Van Haasteren 601 NED ED+
2 Mees Vissers 602 NED Monk Jeugd Amsterdam
3 Tom Crouwel 603 NED Climb Up
4 Sven Goudriaan 604 NED Team Mountain Network
5 Paul Brand 605 NED West Coast Climbing
6 Thimo Gobielje 606 NED Ayers Rookies
7 Leto Cavé 607 NED Team Mountain Network
8 Jesse Haverkort 608 NED
9 Joris Kieboom 609 NED Climb Up
10 Thijme Maassen 610 NED Monk Jeugd Eindhoven
11 Abel Mensink 611 NED Team Delfts Bleau
12 Simon van de Sande 612 NED Monk Jeugd Eindhoven
13 Jens de Louw 613 NED
14 Iwan Pasveer 614 NED Team Mountain Network
15 Colin van Dijk 615 NED Team Mountain Network
16 Gib Goudappel 616 NED Team Delfts Bleau
17 Sem van den Akker 617 NED Team Neoliet
18 Arjen van der Goes 618 NED Top-It
19 Merijn Langkamp 619 NED ED+
20 Tycho van der Straaten 620 NED Ayers Rookies
21 Roman Schaekers 621 NED Climb Up
22 Ties Baars 622 NED Monk Jeugd Eindhoven
23 Resul Ergul 623 NED Monk Jeugd Amsterdam
24 Moos Sammet 624 NED Monk Jeugd Eindhoven
25 Mika Müller 625 GER IVY Climbing
26 Luca Donkersteeg 626 NED Team Mountain Network
27 Ynze Visser 627 NED West Coast Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kyan Van Haasteren 601 NED ED+
2 Mees Vissers 602 NED Monk Jeugd Amsterdam
3 Tom Crouwel 603 NED Climb Up
4 Sven Goudriaan 604 NED Team Mountain Network
5 Paul Brand 605 NED West Coast Climbing
6 Thimo Gobielje 606 NED Ayers Rookies
7 Leto Cavé 607 NED Team Mountain Network
8 Jesse Haverkort 608 NED
9 Joris Kieboom 609 NED Climb Up
10 Thijme Maassen 610 NED Monk Jeugd Eindhoven
11 Abel Mensink 611 NED Team Delfts Bleau
12 Simon van de Sande 612 NED Monk Jeugd Eindhoven
13 Jens de Louw 613 NED
14 Iwan Pasveer 614 NED Team Mountain Network
15 Colin van Dijk 615 NED Team Mountain Network
16 Gib Goudappel 616 NED Team Delfts Bleau
17 Sem van den Akker 617 NED Team Neoliet
18 Arjen van der Goes 618 NED Top-It
19 Merijn Langkamp 619 NED ED+
20 Tycho van der Straaten 620 NED Ayers Rookies
21 Roman Schaekers 621 NED Climb Up
22 Ties Baars 622 NED Monk Jeugd Eindhoven
23 Resul Ergul 623 NED Monk Jeugd Amsterdam
24 Moos Sammet 624 NED Monk Jeugd Eindhoven
25 Mika Müller 625 GER IVY Climbing
26 Luca Donkersteeg 626 NED Team Mountain Network
27 Ynze Visser 627 NED West Coast Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kyan Van Haasteren 601 NED ED+
2 Mees Vissers 602 NED Monk Jeugd Amsterdam
3 Tom Crouwel 603 NED Climb Up
4 Sven Goudriaan 604 NED Team Mountain Network
5 Paul Brand 605 NED West Coast Climbing
6 Thimo Gobielje 606 NED Ayers Rookies
7 Leto Cavé 607 NED Team Mountain Network
8 Jesse Haverkort 608 NED
9 Joris Kieboom 609 NED Climb Up
10 Thijme Maassen 610 NED Monk Jeugd Eindhoven
11 Abel Mensink 611 NED Team Delfts Bleau
12 Simon van de Sande 612 NED Monk Jeugd Eindhoven
13 Jens de Louw 613 NED
14 Iwan Pasveer 614 NED Team Mountain Network
15 Colin van Dijk 615 NED Team Mountain Network
16 Gib Goudappel 616 NED Team Delfts Bleau
17 Sem van den Akker 617 NED Team Neoliet
18 Arjen van der Goes 618 NED Top-It
19 Merijn Langkamp 619 NED ED+
20 Tycho van der Straaten 620 NED Ayers Rookies
21 Roman Schaekers 621 NED Climb Up
22 Ties Baars 622 NED Monk Jeugd Eindhoven
23 Resul Ergul 623 NED Monk Jeugd Amsterdam
24 Moos Sammet 624 NED Monk Jeugd Eindhoven
25 Mika Müller 625 GER IVY Climbing
26 Luca Donkersteeg 626 NED Team Mountain Network
27 Ynze Visser 627 NED West Coast Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kyan Van Haasteren 601 NED ED+
2 Mees Vissers 602 NED Monk Jeugd Amsterdam
3 Tom Crouwel 603 NED Climb Up
4 Sven Goudriaan 604 NED Team Mountain Network
5 Paul Brand 605 NED West Coast Climbing
6 Thimo Gobielje 606 NED Ayers Rookies
7 Leto Cavé 607 NED Team Mountain Network
8 Jesse Haverkort 608 NED
9 Joris Kieboom 609 NED Climb Up
10 Thijme Maassen 610 NED Monk Jeugd Eindhoven
11 Abel Mensink 611 NED Team Delfts Bleau
12 Simon van de Sande 612 NED Monk Jeugd Eindhoven
13 Jens de Louw 613 NED
14 Iwan Pasveer 614 NED Team Mountain Network
15 Colin van Dijk 615 NED Team Mountain Network
16 Gib Goudappel 616 NED Team Delfts Bleau
17 Sem van den Akker 617 NED Team Neoliet
18 Arjen van der Goes 618 NED Top-It
19 Merijn Langkamp 619 NED ED+
20 Tycho van der Straaten 620 NED Ayers Rookies
21 Roman Schaekers 621 NED Climb Up
22 Ties Baars 622 NED Monk Jeugd Eindhoven
23 Resul Ergul 623 NED Monk Jeugd Amsterdam
24 Moos Sammet 624 NED Monk Jeugd Eindhoven
25 Mika Müller 625 GER IVY Climbing
26 Luca Donkersteeg 626 NED Team Mountain Network
27 Ynze Visser 627 NED West Coast Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kyan Van Haasteren 601 NED ED+
2 Mees Vissers 602 NED Monk Jeugd Amsterdam
3 Tom Crouwel 603 NED Climb Up
4 Sven Goudriaan 604 NED Team Mountain Network
5 Paul Brand 605 NED West Coast Climbing
6 Thimo Gobielje 606 NED Ayers Rookies
7 Leto Cavé 607 NED Team Mountain Network
8 Jesse Haverkort 608 NED
9 Joris Kieboom 609 NED Climb Up
10 Thijme Maassen 610 NED Monk Jeugd Eindhoven
11 Abel Mensink 611 NED Team Delfts Bleau
12 Simon van de Sande 612 NED Monk Jeugd Eindhoven
13 Jens de Louw 613 NED
14 Iwan Pasveer 614 NED Team Mountain Network
15 Colin van Dijk 615 NED Team Mountain Network
16 Gib Goudappel 616 NED Team Delfts Bleau
17 Sem van den Akker 617 NED Team Neoliet
18 Arjen van der Goes 618 NED Top-It
19 Merijn Langkamp 619 NED ED+
20 Tycho van der Straaten 620 NED Ayers Rookies
21 Roman Schaekers 621 NED Climb Up
22 Ties Baars 622 NED Monk Jeugd Eindhoven
23 Resul Ergul 623 NED Monk Jeugd Amsterdam
24 Moos Sammet 624 NED Monk Jeugd Eindhoven
25 Mika Müller 625 GER IVY Climbing
26 Luca Donkersteeg 626 NED Team Mountain Network
27 Ynze Visser 627 NED West Coast Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kyan Van Haasteren 601 NED ED+
2 Mees Vissers 602 NED Monk Jeugd Amsterdam
3 Tom Crouwel 603 NED Climb Up
4 Sven Goudriaan 604 NED Team Mountain Network
5 Paul Brand 605 NED West Coast Climbing
6 Thimo Gobielje 606 NED Ayers Rookies
7 Leto Cavé 607 NED Team Mountain Network
8 Jesse Haverkort 608 NED
9 Joris Kieboom 609 NED Climb Up
10 Thijme Maassen 610 NED Monk Jeugd Eindhoven
11 Abel Mensink 611 NED Team Delfts Bleau
12 Simon van de Sande 612 NED Monk Jeugd Eindhoven
13 Jens de Louw 613 NED
14 Iwan Pasveer 614 NED Team Mountain Network
15 Colin van Dijk 615 NED Team Mountain Network
16 Gib Goudappel 616 NED Team Delfts Bleau
17 Sem van den Akker 617 NED Team Neoliet
18 Arjen van der Goes 618 NED Top-It
19 Merijn Langkamp 619 NED ED+
20 Tycho van der Straaten 620 NED Ayers Rookies
21 Roman Schaekers 621 NED Climb Up
22 Ties Baars 622 NED Monk Jeugd Eindhoven
23 Resul Ergul 623 NED Monk Jeugd Amsterdam
24 Moos Sammet 624 NED Monk Jeugd Eindhoven
25 Mika Müller 625 GER IVY Climbing
26 Luca Donkersteeg 626 NED Team Mountain Network
27 Ynze Visser 627 NED West Coast Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kyan Van Haasteren 601 NED ED+
2 Mees Vissers 602 NED Monk Jeugd Amsterdam
3 Tom Crouwel 603 NED Climb Up
4 Sven Goudriaan 604 NED Team Mountain Network
5 Paul Brand 605 NED West Coast Climbing
6 Thimo Gobielje 606 NED Ayers Rookies
7 Leto Cavé 607 NED Team Mountain Network
8 Jesse Haverkort 608 NED
9 Joris Kieboom 609 NED Climb Up
10 Thijme Maassen 610 NED Monk Jeugd Eindhoven
11 Abel Mensink 611 NED Team Delfts Bleau
12 Simon van de Sande 612 NED Monk Jeugd Eindhoven
13 Jens de Louw 613 NED
14 Iwan Pasveer 614 NED Team Mountain Network
15 Colin van Dijk 615 NED Team Mountain Network
16 Gib Goudappel 616 NED Team Delfts Bleau
17 Sem van den Akker 617 NED Team Neoliet
18 Arjen van der Goes 618 NED Top-It
19 Merijn Langkamp 619 NED ED+
20 Tycho van der Straaten 620 NED Ayers Rookies
21 Roman Schaekers 621 NED Climb Up
22 Ties Baars 622 NED Monk Jeugd Eindhoven
23 Resul Ergul 623 NED Monk Jeugd Amsterdam
24 Moos Sammet 624 NED Monk Jeugd Eindhoven
25 Mika Müller 625 GER IVY Climbing
26 Luca Donkersteeg 626 NED Team Mountain Network
27 Ynze Visser 627 NED West Coast Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kyan Van Haasteren 601 NED ED+
2 Mees Vissers 602 NED Monk Jeugd Amsterdam
3 Tom Crouwel 603 NED Climb Up
4 Sven Goudriaan 604 NED Team Mountain Network
5 Paul Brand 605 NED West Coast Climbing
6 Thimo Gobielje 606 NED Ayers Rookies
7 Leto Cavé 607 NED Team Mountain Network
8 Jesse Haverkort 608 NED
9 Joris Kieboom 609 NED Climb Up
10 Thijme Maassen 610 NED Monk Jeugd Eindhoven
11 Abel Mensink 611 NED Team Delfts Bleau
12 Simon van de Sande 612 NED Monk Jeugd Eindhoven
13 Jens de Louw 613 NED
14 Iwan Pasveer 614 NED Team Mountain Network
15 Colin van Dijk 615 NED Team Mountain Network
16 Gib Goudappel 616 NED Team Delfts Bleau
17 Sem van den Akker 617 NED Team Neoliet
18 Arjen van der Goes 618 NED Top-It
19 Merijn Langkamp 619 NED ED+
20 Tycho van der Straaten 620 NED Ayers Rookies
21 Roman Schaekers 621 NED Climb Up
22 Ties Baars 622 NED Monk Jeugd Eindhoven
23 Resul Ergul 623 NED Monk Jeugd Amsterdam
24 Moos Sammet 624 NED Monk Jeugd Eindhoven
25 Mika Müller 625 GER IVY Climbing
26 Luca Donkersteeg 626 NED Team Mountain Network
27 Ynze Visser 627 NED West Coast Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kyan Van Haasteren 601 NED ED+
2 Mees Vissers 602 NED Monk Jeugd Amsterdam
3 Tom Crouwel 603 NED Climb Up
4 Sven Goudriaan 604 NED Team Mountain Network
5 Paul Brand 605 NED West Coast Climbing
6 Thimo Gobielje 606 NED Ayers Rookies
7 Leto Cavé 607 NED Team Mountain Network
8 Jesse Haverkort 608 NED
9 Joris Kieboom 609 NED Climb Up
10 Thijme Maassen 610 NED Monk Jeugd Eindhoven
11 Abel Mensink 611 NED Team Delfts Bleau
12 Simon van de Sande 612 NED Monk Jeugd Eindhoven
13 Jens de Louw 613 NED
14 Iwan Pasveer 614 NED Team Mountain Network
15 Colin van Dijk 615 NED Team Mountain Network
16 Gib Goudappel 616 NED Team Delfts Bleau
17 Sem van den Akker 617 NED Team Neoliet
18 Arjen van der Goes 618 NED Top-It
19 Merijn Langkamp 619 NED ED+
20 Tycho van der Straaten 620 NED Ayers Rookies
21 Roman Schaekers 621 NED Climb Up
22 Ties Baars 622 NED Monk Jeugd Eindhoven
23 Resul Ergul 623 NED Monk Jeugd Amsterdam
24 Moos Sammet 624 NED Monk Jeugd Eindhoven
25 Mika Müller 625 GER IVY Climbing
26 Luca Donkersteeg 626 NED Team Mountain Network
27 Ynze Visser 627 NED West Coast Climbing
11-02-2017 17:11
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Leto Cavé 607 NED T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 10T13 10B11 100.0 Team Mountain Network
2 Jens de Louw 613 NED T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 T3B3 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 10T14 10B12 80.0
3 Ynze Visser 627 NED T2B1 T1B1 B2 B1 T1B1 - T1B1 T1B1 T3B3 T5B1 7T14 9B12 65.0 West Coast Climbing
4 Iwan Pasveer 614 NED T2B1 T1B1 B2 B4 T1B1 - T1B1 T1B1 B3 T1B1 6T7 9B15 55.0 Team Mountain Network
5 Ties Baars 622 NED T2B2 T1B1 T4B1 B1 T2B1 - T1B1 T4B1 B1 B1 6T14 9B10 51.0 Monk Jeugd Eindhoven
6 Paul Brand 605 NED T1B1 T1B1 B1 B1 T1B1 B3 T1B1 T1B1 B1 B3 5T5 10B14 47.0 West Coast Climbing
7 Thijme Maassen 610 NED T2B2 T1B1 B1 B1 T1B1 - T1B1 T1B1 B2 B5 5T6 9B15 43.0 Monk Jeugd Eindhoven
8 Mees Vissers 602 NED T2B2 T1B1 B1 - B1 - T1B1 T1B1 - - 4T5 6B7 40.0 Monk Jeugd Amsterdam
9 Tycho van der Straaten 620 NED - T1B1 B2 - T2B1 - T1B1 T2B2 - - 4T6 5B7 37.0 Ayers Rookies
10 Sem van den Akker 617 NED T3B1 T1B1 - B1 B1 - T1B1 T2B1 - B4 4T7 7B10 34.0 Team Neoliet
11 Merijn Langkamp 619 NED T5B5 T4B2 - - B1 - T5B3 T1B1 - - 4T15 5B12 31.0 ED+
12 Moos Sammet 624 NED B1 T2B2 - - B1 - T1B1 T1B1 - - 3T4 5B6 28.0 Monk Jeugd Eindhoven
13 Abel Mensink 611 NED T1B1 T1B1 - - B1 - B2 T3B3 - B2 3T5 6B10 26.0 Team Delfts Bleau
14 Roman Schaekers 621 NED B3 T2B2 - - B1 - T2B1 T2B1 - - 3T6 5B8 24.0 Climb Up
15 Arjen van der Goes 618 NED T3B1 T2B2 - - B1 - B2 T2B1 - - 3T7 5B7 22.0 Top-It
16 Simon van de Sande 612 NED T4B4 B2 - - - - T2B2 T1B1 - - 3T7 4B9 20.0 Monk Jeugd Eindhoven
17 Tom Crouwel 603 NED B4 T5B2 - - - - T1B1 T3B1 - - 3T9 4B8 18.0 Climb Up
18 Joris Kieboom 609 NED - T2B1 - - B1 - B2 T1B1 - - 2T3 4B5 16.0 Climb Up
19 Gib Goudappel 616 NED T3B3 B1 - - B4 - - T2B2 - - 2T5 4B10 14.0 Team Delfts Bleau
20 Kyan Van Haasteren 601 NED - B2 - - B4 - B1 T1B1 - - 1T1 4B8 12.0 ED+
21 Jesse Haverkort 608 NED - B1 - - B2 - - T1B1 - - 1T1 3B4 10.0
22 Luca Donkersteeg 626 NED B1 B1 - - - - B4 T3B1 - - 1T3 4B7 9.0 Team Mountain Network
23 Resul Ergul 623 NED - B1 - - - - - T3B1 - - 1T3 2B2 8.0 Monk Jeugd Amsterdam
24 Thimo Gobielje 606 NED - B1 - - - - - T4B1 - - 1T4 2B2 7.0 Ayers Rookies
25 Sven Goudriaan 604 NED - B1 - - B1 - B1 B1 - - 0T0 4B4 6.0 Team Mountain Network
26 Colin van Dijk 615 NED - B1 - - - - - B1 - - 0T0 2B2 5.0 Team Mountain Network
27 Mika Müller 625 GER - B2 - - - - - B1 - - 0T0 2B3 4.0 IVY Climbing

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Nat. Team
Lynn van der Meer 108 NED Team Neoliet
Bo Nederkoorn 104 NED ES Onsight Klimtalenten
Julia Meijer 101 NED Monk Eindhoven
Marieke Berends 107 NED Monk Eindhoven
Tiba Vroom 102 NED West Coast Climbing
Yu Anna Buijinck 109 NED ED+
Naomi Swagten 112 NED Team Neoliet
Janneke Venema 106 NED
Julia van den Goor 105 NED Team Neoliet
Denise Schoormans 110 NED Team Neoliet
Helen Zegelaar 103 NED Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Team
1 Julia Meijer 101 Monk Eindhoven
2 Tiba Vroom 102 West Coast Climbing
3 Helen Zegelaar 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
6 Janneke Venema 106
7 Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
8 Lynn van der Meer 108 Team Neoliet
9 Yu Anna Buijinck 109 ED+
10 Denise Schoormans 110 Team Neoliet
11 Naomi Swagten 112 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Julia Meijer 101 Monk Eindhoven
2 Tiba Vroom 102 West Coast Climbing
3 Helen Zegelaar 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
6 Janneke Venema 106
7 Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
8 Lynn van der Meer 108 Team Neoliet
9 Yu Anna Buijinck 109 ED+
10 Denise Schoormans 110 Team Neoliet
11 Naomi Swagten 112 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Julia Meijer 101 Monk Eindhoven
2 Tiba Vroom 102 West Coast Climbing
3 Helen Zegelaar 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
6 Janneke Venema 106
7 Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
8 Lynn van der Meer 108 Team Neoliet
9 Yu Anna Buijinck 109 ED+
10 Denise Schoormans 110 Team Neoliet
11 Naomi Swagten 112 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Julia Meijer 101 Monk Eindhoven
2 Tiba Vroom 102 West Coast Climbing
3 Helen Zegelaar 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
6 Janneke Venema 106
7 Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
8 Lynn van der Meer 108 Team Neoliet
9 Yu Anna Buijinck 109 ED+
10 Denise Schoormans 110 Team Neoliet
11 Naomi Swagten 112 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Julia Meijer 101 Monk Eindhoven
2 Tiba Vroom 102 West Coast Climbing
3 Helen Zegelaar 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
6 Janneke Venema 106
7 Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
8 Lynn van der Meer 108 Team Neoliet
9 Yu Anna Buijinck 109 ED+
10 Denise Schoormans 110 Team Neoliet
11 Naomi Swagten 112 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Julia Meijer 101 Monk Eindhoven
2 Tiba Vroom 102 West Coast Climbing
3 Helen Zegelaar 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
6 Janneke Venema 106
7 Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
8 Lynn van der Meer 108 Team Neoliet
9 Yu Anna Buijinck 109 ED+
10 Denise Schoormans 110 Team Neoliet
11 Naomi Swagten 112 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Julia Meijer 101 Monk Eindhoven
2 Tiba Vroom 102 West Coast Climbing
3 Helen Zegelaar 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
6 Janneke Venema 106
7 Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
8 Lynn van der Meer 108 Team Neoliet
9 Yu Anna Buijinck 109 ED+
10 Denise Schoormans 110 Team Neoliet
11 Naomi Swagten 112 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Julia Meijer 101 Monk Eindhoven
2 Tiba Vroom 102 West Coast Climbing
3 Helen Zegelaar 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
6 Janneke Venema 106
7 Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
8 Lynn van der Meer 108 Team Neoliet
9 Yu Anna Buijinck 109 ED+
10 Denise Schoormans 110 Team Neoliet
11 Naomi Swagten 112 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Julia Meijer 101 Monk Eindhoven
2 Tiba Vroom 102 West Coast Climbing
3 Helen Zegelaar 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
6 Janneke Venema 106
7 Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
8 Lynn van der Meer 108 Team Neoliet
9 Yu Anna Buijinck 109 ED+
10 Denise Schoormans 110 Team Neoliet
11 Naomi Swagten 112 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Julia Meijer 101 Monk Eindhoven
2 Tiba Vroom 102 West Coast Climbing
3 Helen Zegelaar 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
6 Janneke Venema 106
7 Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
8 Lynn van der Meer 108 Team Neoliet
9 Yu Anna Buijinck 109 ED+
10 Denise Schoormans 110 Team Neoliet
11 Naomi Swagten 112 Team Neoliet
11-02-2017 17:12
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Julia Meijer 101 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T2B1 10T13 10B11 100.0 Monk Eindhoven
2 Tiba Vroom 102 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 8T9 9B9 80.0 West Coast Climbing
3 Lynn van der Meer 108 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 B1 7T7 10B10 65.0 Team Neoliet
4 Marieke Berends 107 T1B1 T2B2 B3 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B2 7T8 9B13 55.0 Monk Eindhoven
5 Janneke Venema 106 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T2B1 6T8 6B6 51.0
6 Naomi Swagten 112 B1 B4 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 5T6 7B11 47.0 Team Neoliet
7 Julia van den Goor 105 T1B1 B1 T1B1 T3B3 T2B2 T2B1 5T9 6B9 43.0 Team Neoliet
8 Helen Zegelaar 103 B1 T1B1 B1 T3B3 T1B1 T2B1 4T7 6B8 40.0 Team Neoliet
9 Bo Nederkoorn 104 B1 T1B1 B1 T1B1 B4 B1 2T2 6B9 37.0 ES Onsight Klimtalenten
10 Yu Anna Buijinck 109 B1 B1 T1B1 T2B1 2T3 4B4 34.0 ED+
11 Denise Schoormans 110 B3 T1B1 B2 B1 1T1 4B7 31.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Nat. Team
Maura-marie Mevis 310 NED IVY Climbing
Manon Boereboom 309 NED Team Neoliet
Nadia Kleinsman 303 NED ES Onsight Klimtalenten
Laura Knops 301 NED ES Onsight Klimtalenten
Kaya van Haasteren 314 NED ED+
Aloes Bosch 315 NED ED+
Merleyn Koops 311 NED ED+
Ysa Rakestraw 304 NED Monk Jeugd Eindhoven
Carlijn Hukkelhoven 307 NED IVY Climbing
Cecile van der Meel 305 NED Ayers Rookies
Kyra de Bree 312 NED Climb Up
Jasmijn van de Sande 302 NED Climb Up
Simone Gerritsen 313 NED Monk Jeugd Eindhoven
Olivie Van der Linden 308 NED Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Team
1 Laura Knops 301 ES Onsight Klimtalenten
2 Jasmijn van de Sande 302 Climb Up
3 Nadia Kleinsman 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Ysa Rakestraw 304 Monk Jeugd Eindhoven
5 Cecile van der Meel 305 Ayers Rookies
6 Carlijn Hukkelhoven 307 IVY Climbing
7 Olivie Van der Linden 308 Team Neoliet
8 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
9 Maura-marie Mevis 310 IVY Climbing
10 Merleyn Koops 311 ED+
11 Kyra de Bree 312 Climb Up
12 Simone Gerritsen 313 Monk Jeugd Eindhoven
13 Kaya van Haasteren 314 ED+
14 Aloes Bosch 315 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Laura Knops 301 ES Onsight Klimtalenten
2 Jasmijn van de Sande 302 Climb Up
3 Nadia Kleinsman 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Ysa Rakestraw 304 Monk Jeugd Eindhoven
5 Cecile van der Meel 305 Ayers Rookies
6 Carlijn Hukkelhoven 307 IVY Climbing
7 Olivie Van der Linden 308 Team Neoliet
8 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
9 Maura-marie Mevis 310 IVY Climbing
10 Merleyn Koops 311 ED+
11 Kyra de Bree 312 Climb Up
12 Simone Gerritsen 313 Monk Jeugd Eindhoven
13 Kaya van Haasteren 314 ED+
14 Aloes Bosch 315 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Laura Knops 301 ES Onsight Klimtalenten
2 Jasmijn van de Sande 302 Climb Up
3 Nadia Kleinsman 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Ysa Rakestraw 304 Monk Jeugd Eindhoven
5 Cecile van der Meel 305 Ayers Rookies
6 Carlijn Hukkelhoven 307 IVY Climbing
7 Olivie Van der Linden 308 Team Neoliet
8 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
9 Maura-marie Mevis 310 IVY Climbing
10 Merleyn Koops 311 ED+
11 Kyra de Bree 312 Climb Up
12 Simone Gerritsen 313 Monk Jeugd Eindhoven
13 Kaya van Haasteren 314 ED+
14 Aloes Bosch 315 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Laura Knops 301 ES Onsight Klimtalenten
2 Jasmijn van de Sande 302 Climb Up
3 Nadia Kleinsman 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Ysa Rakestraw 304 Monk Jeugd Eindhoven
5 Cecile van der Meel 305 Ayers Rookies
6 Carlijn Hukkelhoven 307 IVY Climbing
7 Olivie Van der Linden 308 Team Neoliet
8 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
9 Maura-marie Mevis 310 IVY Climbing
10 Merleyn Koops 311 ED+
11 Kyra de Bree 312 Climb Up
12 Simone Gerritsen 313 Monk Jeugd Eindhoven
13 Kaya van Haasteren 314 ED+
14 Aloes Bosch 315 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Laura Knops 301 ES Onsight Klimtalenten
2 Jasmijn van de Sande 302 Climb Up
3 Nadia Kleinsman 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Ysa Rakestraw 304 Monk Jeugd Eindhoven
5 Cecile van der Meel 305 Ayers Rookies
6 Carlijn Hukkelhoven 307 IVY Climbing
7 Olivie Van der Linden 308 Team Neoliet
8 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
9 Maura-marie Mevis 310 IVY Climbing
10 Merleyn Koops 311 ED+
11 Kyra de Bree 312 Climb Up
12 Simone Gerritsen 313 Monk Jeugd Eindhoven
13 Kaya van Haasteren 314 ED+
14 Aloes Bosch 315 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Laura Knops 301 ES Onsight Klimtalenten
2 Jasmijn van de Sande 302 Climb Up
3 Nadia Kleinsman 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Ysa Rakestraw 304 Monk Jeugd Eindhoven
5 Cecile van der Meel 305 Ayers Rookies
6 Carlijn Hukkelhoven 307 IVY Climbing
7 Olivie Van der Linden 308 Team Neoliet
8 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
9 Maura-marie Mevis 310 IVY Climbing
10 Merleyn Koops 311 ED+
11 Kyra de Bree 312 Climb Up
12 Simone Gerritsen 313 Monk Jeugd Eindhoven
13 Kaya van Haasteren 314 ED+
14 Aloes Bosch 315 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Laura Knops 301 ES Onsight Klimtalenten
2 Jasmijn van de Sande 302 Climb Up
3 Nadia Kleinsman 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Ysa Rakestraw 304 Monk Jeugd Eindhoven
5 Cecile van der Meel 305 Ayers Rookies
6 Carlijn Hukkelhoven 307 IVY Climbing
7 Olivie Van der Linden 308 Team Neoliet
8 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
9 Maura-marie Mevis 310 IVY Climbing
10 Merleyn Koops 311 ED+
11 Kyra de Bree 312 Climb Up
12 Simone Gerritsen 313 Monk Jeugd Eindhoven
13 Kaya van Haasteren 314 ED+
14 Aloes Bosch 315 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Laura Knops 301 ES Onsight Klimtalenten
2 Jasmijn van de Sande 302 Climb Up
3 Nadia Kleinsman 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Ysa Rakestraw 304 Monk Jeugd Eindhoven
5 Cecile van der Meel 305 Ayers Rookies
6 Carlijn Hukkelhoven 307 IVY Climbing
7 Olivie Van der Linden 308 Team Neoliet
8 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
9 Maura-marie Mevis 310 IVY Climbing
10 Merleyn Koops 311 ED+
11 Kyra de Bree 312 Climb Up
12 Simone Gerritsen 313 Monk Jeugd Eindhoven
13 Kaya van Haasteren 314 ED+
14 Aloes Bosch 315 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Laura Knops 301 ES Onsight Klimtalenten
2 Jasmijn van de Sande 302 Climb Up
3 Nadia Kleinsman 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Ysa Rakestraw 304 Monk Jeugd Eindhoven
5 Cecile van der Meel 305 Ayers Rookies
6 Carlijn Hukkelhoven 307 IVY Climbing
7 Olivie Van der Linden 308 Team Neoliet
8 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
9 Maura-marie Mevis 310 IVY Climbing
10 Merleyn Koops 311 ED+
11 Kyra de Bree 312 Climb Up
12 Simone Gerritsen 313 Monk Jeugd Eindhoven
13 Kaya van Haasteren 314 ED+
14 Aloes Bosch 315 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Laura Knops 301 ES Onsight Klimtalenten
2 Jasmijn van de Sande 302 Climb Up
3 Nadia Kleinsman 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Ysa Rakestraw 304 Monk Jeugd Eindhoven
5 Cecile van der Meel 305 Ayers Rookies
6 Carlijn Hukkelhoven 307 IVY Climbing
7 Olivie Van der Linden 308 Team Neoliet
8 Manon Boereboom 309 Team Neoliet
9 Maura-marie Mevis 310 IVY Climbing
10 Merleyn Koops 311 ED+
11 Kyra de Bree 312 Climb Up
12 Simone Gerritsen 313 Monk Jeugd Eindhoven
13 Kaya van Haasteren 314 ED+
14 Aloes Bosch 315 ED+
11-02-2017 17:12
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Ysa Rakestraw 304 T1B1 T1B1 B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 7T7 9B10 100.0 Monk Jeugd Eindhoven
2 Jasmijn van de Sande 302 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 7T7 8B8 80.0 Climb Up
3 Carlijn Hukkelhoven 307 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 B1 7T8 9B10 65.0 IVY Climbing
4 Laura Knops 301 T2B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 7T9 8B8 55.0 ES Onsight Klimtalenten
5 Manon Boereboom 309 T2B2 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T2B1 B3 7T10 8B11 51.0 Team Neoliet
6 Kyra de Bree 312 T4B4 T2B1 B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T3B3 B2 7T14 9B15 47.0 Climb Up
7 Maura-marie Mevis 310 T4B1 T5B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 6T13 7B7 43.0 IVY Climbing
8 Kaya van Haasteren 314 B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 5T5 7B7 40.0 ED+
9 Cecile van der Meel 305 B1 T4B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 5T8 7B7 37.0 Ayers Rookies
10 Simone Gerritsen 313 T3B3 B1 T1B1 B1 T1B1 T2B1 T1B1 5T8 7B9 34.0 Monk Jeugd Eindhoven
11 Aloes Bosch 315 B4 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T2B1 4T5 6B9 31.0 ED+
12 Nadia Kleinsman 303 T2B2 T1B1 T1B1 T3B3 4T7 4B7 28.0 ES Onsight Klimtalenten
13 Olivie Van der Linden 308 B1 T1B1 B2 T3B3 T1B1 T3B1 4T8 6B9 26.0 Team Neoliet
14 Merleyn Koops 311 B4 T1B1 T1B1 T2B1 B1 3T4 5B8 24.0 ED+

Aantal deelnemers: 32

Naam Rugnummer Nat. Team
Freja Smed 525 NED Climb Up
Gitte Meus 509 NED Team Mountain Network
Lies van Raaij 526 NED Team Delfts Bleau
Sam Swalué 512 NED ES Onsight Klimtalenten
Manon Knops 518 NED ES Onsight Klimtalenten
Nina Schilderman 508 NED ES Onsight Klimtalenten
Li San Boorsma 533 NED ES Onsight Klimtalenten
Lieve Nijman 532 NED Ayers Rookies
Faye Cornelissen 530 NED ED+
Bente Beckers 523 NED ED+
Iris van 't Westeinde 510 NED Team Neoliet
Brechtje Reijsoo 521 NED Cube Bouldergym
Isa Witte 514 NED Klimmuur Utrecht
Julia Janssen 511 NED Cube Bouldergym
Iris Heerekop 503 NED Ayers Rookies
Isabelle Kluwer 515 NED Climb Up
Sanne Blok 527 NED Ayers Rookies
Jacky Loekemeijer 504 NED
Marit Zeldenthuis 522 NED Climb Up
Gianna Evers 519 NED
Debby Bogaard 516 NED Team Delfts Bleau
Pien Kneppers 517 NED Monk Jeugd Amsterdam
Mare de Boer 520 NED Monk Jeugd Amsterdam
Pleun Frank 502 NED Monk Jeugd Amsterdam
Kim Uijterwijk 501 NED Monk Jeugd Amsterdam
Nienke Sorber 529 NED Monk Jeugd Amsterdam
Cécile Blikman 506 NED Climb Up
Tysa Aukema 524 NED Climb Up
Door Robers 528 NED Climb Up
Diana Alkemade 513 NED Team Neoliet
Eline De Becker 507 BEL Team Neoliet
Kim Radvan 505 GER DAV

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 32

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kim Uijterwijk 501 NED Monk Jeugd Amsterdam
2 Pleun Frank 502 NED Monk Jeugd Amsterdam
3 Iris Heerekop 503 NED Ayers Rookies
4 Jacky Loekemeijer 504 NED
5 Kim Radvan 505 GER DAV
6 Cécile Blikman 506 NED Climb Up
7 Eline De Becker 507 BEL Team Neoliet
8 Nina Schilderman 508 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Gitte Meus 509 NED Team Mountain Network
10 Iris van 't Westeinde 510 NED Team Neoliet
11 Julia Janssen 511 NED Cube Bouldergym
12 Sam Swalué 512 NED ES Onsight Klimtalenten
13 Diana Alkemade 513 NED Team Neoliet
14 Isa Witte 514 NED Klimmuur Utrecht
15 Isabelle Kluwer 515 NED Climb Up
16 Debby Bogaard 516 NED Team Delfts Bleau
17 Pien Kneppers 517 NED Monk Jeugd Amsterdam
18 Manon Knops 518 NED ES Onsight Klimtalenten
19 Gianna Evers 519 NED
20 Mare de Boer 520 NED Monk Jeugd Amsterdam
21 Brechtje Reijsoo 521 NED Cube Bouldergym
22 Marit Zeldenthuis 522 NED Climb Up
23 Bente Beckers 523 NED ED+
24 Tysa Aukema 524 NED Climb Up
25 Freja Smed 525 NED Climb Up
26 Lies van Raaij 526 NED Team Delfts Bleau
27 Sanne Blok 527 NED Ayers Rookies
28 Door Robers 528 NED Climb Up
29 Nienke Sorber 529 NED Monk Jeugd Amsterdam
30 Faye Cornelissen 530 NED ED+
31 Lieve Nijman 532 NED Ayers Rookies
32 Li San Boorsma 533 NED ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kim Uijterwijk 501 NED Monk Jeugd Amsterdam
2 Pleun Frank 502 NED Monk Jeugd Amsterdam
3 Iris Heerekop 503 NED Ayers Rookies
4 Jacky Loekemeijer 504 NED
5 Kim Radvan 505 GER DAV
6 Cécile Blikman 506 NED Climb Up
7 Eline De Becker 507 BEL Team Neoliet
8 Nina Schilderman 508 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Gitte Meus 509 NED Team Mountain Network
10 Iris van 't Westeinde 510 NED Team Neoliet
11 Julia Janssen 511 NED Cube Bouldergym
12 Sam Swalué 512 NED ES Onsight Klimtalenten
13 Diana Alkemade 513 NED Team Neoliet
14 Isa Witte 514 NED Klimmuur Utrecht
15 Isabelle Kluwer 515 NED Climb Up
16 Debby Bogaard 516 NED Team Delfts Bleau
17 Pien Kneppers 517 NED Monk Jeugd Amsterdam
18 Manon Knops 518 NED ES Onsight Klimtalenten
19 Gianna Evers 519 NED
20 Mare de Boer 520 NED Monk Jeugd Amsterdam
21 Brechtje Reijsoo 521 NED Cube Bouldergym
22 Marit Zeldenthuis 522 NED Climb Up
23 Bente Beckers 523 NED ED+
24 Tysa Aukema 524 NED Climb Up
25 Freja Smed 525 NED Climb Up
26 Lies van Raaij 526 NED Team Delfts Bleau
27 Sanne Blok 527 NED Ayers Rookies
28 Door Robers 528 NED Climb Up
29 Nienke Sorber 529 NED Monk Jeugd Amsterdam
30 Faye Cornelissen 530 NED ED+
31 Lieve Nijman 532 NED Ayers Rookies
32 Li San Boorsma 533 NED ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kim Uijterwijk 501 NED Monk Jeugd Amsterdam
2 Pleun Frank 502 NED Monk Jeugd Amsterdam
3 Iris Heerekop 503 NED Ayers Rookies
4 Jacky Loekemeijer 504 NED
5 Kim Radvan 505 GER DAV
6 Cécile Blikman 506 NED Climb Up
7 Eline De Becker 507 BEL Team Neoliet
8 Nina Schilderman 508 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Gitte Meus 509 NED Team Mountain Network
10 Iris van 't Westeinde 510 NED Team Neoliet
11 Julia Janssen 511 NED Cube Bouldergym
12 Sam Swalué 512 NED ES Onsight Klimtalenten
13 Diana Alkemade 513 NED Team Neoliet
14 Isa Witte 514 NED Klimmuur Utrecht
15 Isabelle Kluwer 515 NED Climb Up
16 Debby Bogaard 516 NED Team Delfts Bleau
17 Pien Kneppers 517 NED Monk Jeugd Amsterdam
18 Manon Knops 518 NED ES Onsight Klimtalenten
19 Gianna Evers 519 NED
20 Mare de Boer 520 NED Monk Jeugd Amsterdam
21 Brechtje Reijsoo 521 NED Cube Bouldergym
22 Marit Zeldenthuis 522 NED Climb Up
23 Bente Beckers 523 NED ED+
24 Tysa Aukema 524 NED Climb Up
25 Freja Smed 525 NED Climb Up
26 Lies van Raaij 526 NED Team Delfts Bleau
27 Sanne Blok 527 NED Ayers Rookies
28 Door Robers 528 NED Climb Up
29 Nienke Sorber 529 NED Monk Jeugd Amsterdam
30 Faye Cornelissen 530 NED ED+
31 Lieve Nijman 532 NED Ayers Rookies
32 Li San Boorsma 533 NED ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kim Uijterwijk 501 NED Monk Jeugd Amsterdam
2 Pleun Frank 502 NED Monk Jeugd Amsterdam
3 Iris Heerekop 503 NED Ayers Rookies
4 Jacky Loekemeijer 504 NED
5 Kim Radvan 505 GER DAV
6 Cécile Blikman 506 NED Climb Up
7 Eline De Becker 507 BEL Team Neoliet
8 Nina Schilderman 508 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Gitte Meus 509 NED Team Mountain Network
10 Iris van 't Westeinde 510 NED Team Neoliet
11 Julia Janssen 511 NED Cube Bouldergym
12 Sam Swalué 512 NED ES Onsight Klimtalenten
13 Diana Alkemade 513 NED Team Neoliet
14 Isa Witte 514 NED Klimmuur Utrecht
15 Isabelle Kluwer 515 NED Climb Up
16 Debby Bogaard 516 NED Team Delfts Bleau
17 Pien Kneppers 517 NED Monk Jeugd Amsterdam
18 Manon Knops 518 NED ES Onsight Klimtalenten
19 Gianna Evers 519 NED
20 Mare de Boer 520 NED Monk Jeugd Amsterdam
21 Brechtje Reijsoo 521 NED Cube Bouldergym
22 Marit Zeldenthuis 522 NED Climb Up
23 Bente Beckers 523 NED ED+
24 Tysa Aukema 524 NED Climb Up
25 Freja Smed 525 NED Climb Up
26 Lies van Raaij 526 NED Team Delfts Bleau
27 Sanne Blok 527 NED Ayers Rookies
28 Door Robers 528 NED Climb Up
29 Nienke Sorber 529 NED Monk Jeugd Amsterdam
30 Faye Cornelissen 530 NED ED+
31 Lieve Nijman 532 NED Ayers Rookies
32 Li San Boorsma 533 NED ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kim Uijterwijk 501 NED Monk Jeugd Amsterdam
2 Pleun Frank 502 NED Monk Jeugd Amsterdam
3 Iris Heerekop 503 NED Ayers Rookies
4 Jacky Loekemeijer 504 NED
5 Kim Radvan 505 GER DAV
6 Cécile Blikman 506 NED Climb Up
7 Eline De Becker 507 BEL Team Neoliet
8 Nina Schilderman 508 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Gitte Meus 509 NED Team Mountain Network
10 Iris van 't Westeinde 510 NED Team Neoliet
11 Julia Janssen 511 NED Cube Bouldergym
12 Sam Swalué 512 NED ES Onsight Klimtalenten
13 Diana Alkemade 513 NED Team Neoliet
14 Isa Witte 514 NED Klimmuur Utrecht
15 Isabelle Kluwer 515 NED Climb Up
16 Debby Bogaard 516 NED Team Delfts Bleau
17 Pien Kneppers 517 NED Monk Jeugd Amsterdam
18 Manon Knops 518 NED ES Onsight Klimtalenten
19 Gianna Evers 519 NED
20 Mare de Boer 520 NED Monk Jeugd Amsterdam
21 Brechtje Reijsoo 521 NED Cube Bouldergym
22 Marit Zeldenthuis 522 NED Climb Up
23 Bente Beckers 523 NED ED+
24 Tysa Aukema 524 NED Climb Up
25 Freja Smed 525 NED Climb Up
26 Lies van Raaij 526 NED Team Delfts Bleau
27 Sanne Blok 527 NED Ayers Rookies
28 Door Robers 528 NED Climb Up
29 Nienke Sorber 529 NED Monk Jeugd Amsterdam
30 Faye Cornelissen 530 NED ED+
31 Lieve Nijman 532 NED Ayers Rookies
32 Li San Boorsma 533 NED ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kim Uijterwijk 501 NED Monk Jeugd Amsterdam
2 Pleun Frank 502 NED Monk Jeugd Amsterdam
3 Iris Heerekop 503 NED Ayers Rookies
4 Jacky Loekemeijer 504 NED
5 Kim Radvan 505 GER DAV
6 Cécile Blikman 506 NED Climb Up
7 Eline De Becker 507 BEL Team Neoliet
8 Nina Schilderman 508 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Gitte Meus 509 NED Team Mountain Network
10 Iris van 't Westeinde 510 NED Team Neoliet
11 Julia Janssen 511 NED Cube Bouldergym
12 Sam Swalué 512 NED ES Onsight Klimtalenten
13 Diana Alkemade 513 NED Team Neoliet
14 Isa Witte 514 NED Klimmuur Utrecht
15 Isabelle Kluwer 515 NED Climb Up
16 Debby Bogaard 516 NED Team Delfts Bleau
17 Pien Kneppers 517 NED Monk Jeugd Amsterdam
18 Manon Knops 518 NED ES Onsight Klimtalenten
19 Gianna Evers 519 NED
20 Mare de Boer 520 NED Monk Jeugd Amsterdam
21 Brechtje Reijsoo 521 NED Cube Bouldergym
22 Marit Zeldenthuis 522 NED Climb Up
23 Bente Beckers 523 NED ED+
24 Tysa Aukema 524 NED Climb Up
25 Freja Smed 525 NED Climb Up
26 Lies van Raaij 526 NED Team Delfts Bleau
27 Sanne Blok 527 NED Ayers Rookies
28 Door Robers 528 NED Climb Up
29 Nienke Sorber 529 NED Monk Jeugd Amsterdam
30 Faye Cornelissen 530 NED ED+
31 Lieve Nijman 532 NED Ayers Rookies
32 Li San Boorsma 533 NED ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kim Uijterwijk 501 NED Monk Jeugd Amsterdam
2 Pleun Frank 502 NED Monk Jeugd Amsterdam
3 Iris Heerekop 503 NED Ayers Rookies
4 Jacky Loekemeijer 504 NED
5 Kim Radvan 505 GER DAV
6 Cécile Blikman 506 NED Climb Up
7 Eline De Becker 507 BEL Team Neoliet
8 Nina Schilderman 508 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Gitte Meus 509 NED Team Mountain Network
10 Iris van 't Westeinde 510 NED Team Neoliet
11 Julia Janssen 511 NED Cube Bouldergym
12 Sam Swalué 512 NED ES Onsight Klimtalenten
13 Diana Alkemade 513 NED Team Neoliet
14 Isa Witte 514 NED Klimmuur Utrecht
15 Isabelle Kluwer 515 NED Climb Up
16 Debby Bogaard 516 NED Team Delfts Bleau
17 Pien Kneppers 517 NED Monk Jeugd Amsterdam
18 Manon Knops 518 NED ES Onsight Klimtalenten
19 Gianna Evers 519 NED
20 Mare de Boer 520 NED Monk Jeugd Amsterdam
21 Brechtje Reijsoo 521 NED Cube Bouldergym
22 Marit Zeldenthuis 522 NED Climb Up
23 Bente Beckers 523 NED ED+
24 Tysa Aukema 524 NED Climb Up
25 Freja Smed 525 NED Climb Up
26 Lies van Raaij 526 NED Team Delfts Bleau
27 Sanne Blok 527 NED Ayers Rookies
28 Door Robers 528 NED Climb Up
29 Nienke Sorber 529 NED Monk Jeugd Amsterdam
30 Faye Cornelissen 530 NED ED+
31 Lieve Nijman 532 NED Ayers Rookies
32 Li San Boorsma 533 NED ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kim Uijterwijk 501 NED Monk Jeugd Amsterdam
2 Pleun Frank 502 NED Monk Jeugd Amsterdam
3 Iris Heerekop 503 NED Ayers Rookies
4 Jacky Loekemeijer 504 NED
5 Kim Radvan 505 GER DAV
6 Cécile Blikman 506 NED Climb Up
7 Eline De Becker 507 BEL Team Neoliet
8 Nina Schilderman 508 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Gitte Meus 509 NED Team Mountain Network
10 Iris van 't Westeinde 510 NED Team Neoliet
11 Julia Janssen 511 NED Cube Bouldergym
12 Sam Swalué 512 NED ES Onsight Klimtalenten
13 Diana Alkemade 513 NED Team Neoliet
14 Isa Witte 514 NED Klimmuur Utrecht
15 Isabelle Kluwer 515 NED Climb Up
16 Debby Bogaard 516 NED Team Delfts Bleau
17 Pien Kneppers 517 NED Monk Jeugd Amsterdam
18 Manon Knops 518 NED ES Onsight Klimtalenten
19 Gianna Evers 519 NED
20 Mare de Boer 520 NED Monk Jeugd Amsterdam
21 Brechtje Reijsoo 521 NED Cube Bouldergym
22 Marit Zeldenthuis 522 NED Climb Up
23 Bente Beckers 523 NED ED+
24 Tysa Aukema 524 NED Climb Up
25 Freja Smed 525 NED Climb Up
26 Lies van Raaij 526 NED Team Delfts Bleau
27 Sanne Blok 527 NED Ayers Rookies
28 Door Robers 528 NED Climb Up
29 Nienke Sorber 529 NED Monk Jeugd Amsterdam
30 Faye Cornelissen 530 NED ED+
31 Lieve Nijman 532 NED Ayers Rookies
32 Li San Boorsma 533 NED ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kim Uijterwijk 501 NED Monk Jeugd Amsterdam
2 Pleun Frank 502 NED Monk Jeugd Amsterdam
3 Iris Heerekop 503 NED Ayers Rookies
4 Jacky Loekemeijer 504 NED
5 Kim Radvan 505 GER DAV
6 Cécile Blikman 506 NED Climb Up
7 Eline De Becker 507 BEL Team Neoliet
8 Nina Schilderman 508 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Gitte Meus 509 NED Team Mountain Network
10 Iris van 't Westeinde 510 NED Team Neoliet
11 Julia Janssen 511 NED Cube Bouldergym
12 Sam Swalué 512 NED ES Onsight Klimtalenten
13 Diana Alkemade 513 NED Team Neoliet
14 Isa Witte 514 NED Klimmuur Utrecht
15 Isabelle Kluwer 515 NED Climb Up
16 Debby Bogaard 516 NED Team Delfts Bleau
17 Pien Kneppers 517 NED Monk Jeugd Amsterdam
18 Manon Knops 518 NED ES Onsight Klimtalenten
19 Gianna Evers 519 NED
20 Mare de Boer 520 NED Monk Jeugd Amsterdam
21 Brechtje Reijsoo 521 NED Cube Bouldergym
22 Marit Zeldenthuis 522 NED Climb Up
23 Bente Beckers 523 NED ED+
24 Tysa Aukema 524 NED Climb Up
25 Freja Smed 525 NED Climb Up
26 Lies van Raaij 526 NED Team Delfts Bleau
27 Sanne Blok 527 NED Ayers Rookies
28 Door Robers 528 NED Climb Up
29 Nienke Sorber 529 NED Monk Jeugd Amsterdam
30 Faye Cornelissen 530 NED ED+
31 Lieve Nijman 532 NED Ayers Rookies
32 Li San Boorsma 533 NED ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kim Uijterwijk 501 NED Monk Jeugd Amsterdam
2 Pleun Frank 502 NED Monk Jeugd Amsterdam
3 Iris Heerekop 503 NED Ayers Rookies
4 Jacky Loekemeijer 504 NED
5 Kim Radvan 505 GER DAV
6 Cécile Blikman 506 NED Climb Up
7 Eline De Becker 507 BEL Team Neoliet
8 Nina Schilderman 508 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Gitte Meus 509 NED Team Mountain Network
10 Iris van 't Westeinde 510 NED Team Neoliet
11 Julia Janssen 511 NED Cube Bouldergym
12 Sam Swalué 512 NED ES Onsight Klimtalenten
13 Diana Alkemade 513 NED Team Neoliet
14 Isa Witte 514 NED Klimmuur Utrecht
15 Isabelle Kluwer 515 NED Climb Up
16 Debby Bogaard 516 NED Team Delfts Bleau
17 Pien Kneppers 517 NED Monk Jeugd Amsterdam
18 Manon Knops 518 NED ES Onsight Klimtalenten
19 Gianna Evers 519 NED
20 Mare de Boer 520 NED Monk Jeugd Amsterdam
21 Brechtje Reijsoo 521 NED Cube Bouldergym
22 Marit Zeldenthuis 522 NED Climb Up
23 Bente Beckers 523 NED ED+
24 Tysa Aukema 524 NED Climb Up
25 Freja Smed 525 NED Climb Up
26 Lies van Raaij 526 NED Team Delfts Bleau
27 Sanne Blok 527 NED Ayers Rookies
28 Door Robers 528 NED Climb Up
29 Nienke Sorber 529 NED Monk Jeugd Amsterdam
30 Faye Cornelissen 530 NED ED+
31 Lieve Nijman 532 NED Ayers Rookies
32 Li San Boorsma 533 NED ES Onsight Klimtalenten
11-02-2017 17:12
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Pleun Frank 502 NED T1B1 T1B1 B1 T1B1 T4B1 T1B1 T2B2 T1B1 B3 7T11 9B12 100.0 Monk Jeugd Amsterdam
2 Iris van 't Westeinde 510 NED T2B1 T1B1 T1B1 B2 T1B1 T1B1 T1B1 6T7 7B8 80.0 Team Neoliet
3 Sam Swalué 512 NED T3B1 T1B1 B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 B3 6T8 9B11 65.0 ES Onsight Klimtalenten
4 Lies van Raaij 526 NED T3B1 B1 B3 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 6T8 8B10 55.0 Team Delfts Bleau
5 Manon Knops 518 NED T4B2 T2B1 T1B1 B1 T1B1 T4B4 T1B1 6T13 7B11 51.0 ES Onsight Klimtalenten
6 Julia Janssen 511 NED T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 B1 T1B1 5T6 6B7 47.0 Cube Bouldergym
7 Isa Witte 514 NED B2 T4B1 - T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 - - 5T8 7B8 43.0 Klimmuur Utrecht
8 Tysa Aukema 524 NED B5 T4B1 T1B1 B2 T2B2 T1B1 B2 4T8 7B14 40.0 Climb Up
9 Marit Zeldenthuis 522 NED B2 T1B1 T1B1 B3 T2B1 3T4 5B8 37.0 Climb Up
10 Freja Smed 525 NED T3B1 T1B1 B3 T1B1 B2 B2 3T5 6B10 33.0 Climb Up
10 Gitte Meus 509 NED B4 T3B1 T1B1 B2 B1 T1B1 3T5 6B10 33.0 Team Mountain Network
12 Brechtje Reijsoo 521 NED T3B1 T2B2 B2 T1B1 3T6 4B6 28.0 Cube Bouldergym
13 Kim Uijterwijk 501 NED B1 T1B1 T5B5 T5B4 B1 3T11 5B12 26.0 Monk Jeugd Amsterdam
14 Li San Boorsma 533 NED B1 T1B1 B1 T1B1 2T2 4B4 24.0 ES Onsight Klimtalenten
15 Nina Schilderman 508 NED B2 T1B1 B3 T1B1 2T2 4B7 22.0 ES Onsight Klimtalenten
16 Faye Cornelissen 530 NED T2B1 T1B1 B2 B3 B3 2T3 5B10 20.0 ED+
17 Isabelle Kluwer 515 NED B1 T2B2 B4 T2B1 2T4 4B8 18.0 Climb Up
18 Lieve Nijman 532 NED B1 T2B1 T3B1 2T5 3B3 15.0 Ayers Rookies
18 Cécile Blikman 506 NED B1 T1B1 - T4B1 2T5 3B3 15.0 Climb Up
20 Kim Radvan 505 GER B1 B1 T1B1 B5 T5B3 2T6 5B11 12.0 DAV
21 Bente Beckers 523 NED B2 T1B1 B5 B4 - T5B4 2T6 5B16 10.0 ED+
22 Gianna Evers 519 NED B3 B2 B2 B1 T5B5 T2B1 2T7 6B14 9.0
23 Sanne Blok 527 NED B2 T1B1 B1 1T1 3B4 8.0 Ayers Rookies
23 Eline De Becker 507 BEL B2 T1B1 B1 1T1 3B4 8.0 Team Neoliet
25 Nienke Sorber 529 NED B1 B1 B1 0T0 3B3 6.0 Monk Jeugd Amsterdam
26 Diana Alkemade 513 NED B1 B1 B3 0T0 3B5 5.0 Team Neoliet
27 Iris Heerekop 503 NED B4 B1 B1 0T0 3B6 4.0 Ayers Rookies
27 Mare de Boer 520 NED B1 B2 - B3 0T0 3B6 4.0 Monk Jeugd Amsterdam
29 Debby Bogaard 516 NED B1 B1 0T0 2B2 2.0 Team Delfts Bleau
30 Door Robers 528 NED B2 0T0 1B2 1.0 Climb Up
31 Jacky Loekemeijer 504 NED - - - - - - - - - - 0T0 0B0 0.0
31 Pien Kneppers 517 NED - - 0T0 0B0 0.0 Monk Jeugd Amsterdam