Jeugd Boulder 2 JAB , 11-03-2017 10:14, Cube Bouldergym, Enschede

Discipline: Boulder
Competitie: JEUGD BOULDER JAB 2017
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1998 en 1999], Jeugd A [2000 en 2001] en Jeugd B [2002 en 2003].

Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën. Er wordt geklommen in drie startgroepen. Jeugd B vormt startgroep 1, Jeugd A startgroep 2 en de Junioren startgroep 3.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde met per categorie 10 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve rondetijd wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep.

Het voorlopige tijdschema is als volgt:
10.00 uur Cube Bouldergym en aanmelding open
10.30 uur Sluiting aanmelding startgroep 1
10.45 uur Start kwalificatie startgroep 1
13.15 uur Einde startgroep 1 & sluiting aanmelding startgroep 2
13.30 uur Start startgroep 2
15.30 uur Einde startgroep 2 & sluiting aanmelding startgroep 3
15.45 uur Start startgroep 3.
17.15 uur Einde startgroep 3
 
De prijsuitreiking vindt per leeftijdscategorie plaats, aansluitend op de bekendmaking van de uitslag.

LET OP! De vierde en laatste wedstrijd van de competitie heeft een andere opzet. JB4 JAB krijgt naast een flash ronde (met 8 boulders) ook een finaleronde met 4 onsight boulders volgens het 1/2 finale format van de IFSC.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Nat. Team
Gidion van Doorn 202 NED Grip
Max Deelen 205 NED
Nigel Armino 201 NED IVY Climbing
Don van Laere 212 NED Team Delfts Bleau
Lucas de Jong 209 NED ED+
Jesse van der Heijden 211 NED ED+
Casper Meskers 203 NED Monk Jeugd Eindhoven
Sten van Vliet 207 NED ES Onsight Klimtalenten
Trevor Vermoolen 206 NED West Coast Climbing

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Team
1 Nigel Armino 201 IVY Climbing
2 Gidion van Doorn 202 Grip
3 Casper Meskers 203 Monk Jeugd Eindhoven
4 Max Deelen 205
5 Trevor Vermoolen 206 West Coast Climbing
6 Sten van Vliet 207 ES Onsight Klimtalenten
7 Lucas de Jong 209 ED+
8 Jesse van der Heijden 211 ED+
9 Don van Laere 212 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Nigel Armino 201 IVY Climbing
2 Gidion van Doorn 202 Grip
3 Casper Meskers 203 Monk Jeugd Eindhoven
4 Max Deelen 205
5 Trevor Vermoolen 206 West Coast Climbing
6 Sten van Vliet 207 ES Onsight Klimtalenten
7 Lucas de Jong 209 ED+
8 Jesse van der Heijden 211 ED+
9 Don van Laere 212 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Nigel Armino 201 IVY Climbing
2 Gidion van Doorn 202 Grip
3 Casper Meskers 203 Monk Jeugd Eindhoven
4 Max Deelen 205
5 Trevor Vermoolen 206 West Coast Climbing
6 Sten van Vliet 207 ES Onsight Klimtalenten
7 Lucas de Jong 209 ED+
8 Jesse van der Heijden 211 ED+
9 Don van Laere 212 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Nigel Armino 201 IVY Climbing
2 Gidion van Doorn 202 Grip
3 Casper Meskers 203 Monk Jeugd Eindhoven
4 Max Deelen 205
5 Trevor Vermoolen 206 West Coast Climbing
6 Sten van Vliet 207 ES Onsight Klimtalenten
7 Lucas de Jong 209 ED+
8 Jesse van der Heijden 211 ED+
9 Don van Laere 212 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Nigel Armino 201 IVY Climbing
2 Gidion van Doorn 202 Grip
3 Casper Meskers 203 Monk Jeugd Eindhoven
4 Max Deelen 205
5 Trevor Vermoolen 206 West Coast Climbing
6 Sten van Vliet 207 ES Onsight Klimtalenten
7 Lucas de Jong 209 ED+
8 Jesse van der Heijden 211 ED+
9 Don van Laere 212 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Nigel Armino 201 IVY Climbing
2 Gidion van Doorn 202 Grip
3 Casper Meskers 203 Monk Jeugd Eindhoven
4 Max Deelen 205
5 Trevor Vermoolen 206 West Coast Climbing
6 Sten van Vliet 207 ES Onsight Klimtalenten
7 Lucas de Jong 209 ED+
8 Jesse van der Heijden 211 ED+
9 Don van Laere 212 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Nigel Armino 201 IVY Climbing
2 Gidion van Doorn 202 Grip
3 Casper Meskers 203 Monk Jeugd Eindhoven
4 Max Deelen 205
5 Trevor Vermoolen 206 West Coast Climbing
6 Sten van Vliet 207 ES Onsight Klimtalenten
7 Lucas de Jong 209 ED+
8 Jesse van der Heijden 211 ED+
9 Don van Laere 212 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Nigel Armino 201 IVY Climbing
2 Gidion van Doorn 202 Grip
3 Casper Meskers 203 Monk Jeugd Eindhoven
4 Max Deelen 205
5 Trevor Vermoolen 206 West Coast Climbing
6 Sten van Vliet 207 ES Onsight Klimtalenten
7 Lucas de Jong 209 ED+
8 Jesse van der Heijden 211 ED+
9 Don van Laere 212 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Nigel Armino 201 IVY Climbing
2 Gidion van Doorn 202 Grip
3 Casper Meskers 203 Monk Jeugd Eindhoven
4 Max Deelen 205
5 Trevor Vermoolen 206 West Coast Climbing
6 Sten van Vliet 207 ES Onsight Klimtalenten
7 Lucas de Jong 209 ED+
8 Jesse van der Heijden 211 ED+
9 Don van Laere 212 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Nigel Armino 201 IVY Climbing
2 Gidion van Doorn 202 Grip
3 Casper Meskers 203 Monk Jeugd Eindhoven
4 Max Deelen 205
5 Trevor Vermoolen 206 West Coast Climbing
6 Sten van Vliet 207 ES Onsight Klimtalenten
7 Lucas de Jong 209 ED+
8 Jesse van der Heijden 211 ED+
9 Don van Laere 212 Team Delfts Bleau
11-03-2017 17:42
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten/th> Team
1 Don van Laere 212 B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B1 T1B1 8T11 9B10 100.0 Team Delfts Bleau
2 Max Deelen 205 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T2B1 B1 T3B1 T1B1 8T12 9B9 80.0
3 Nigel Armino 201 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B3 T3B1 7T9 8B10 65.0 IVY Climbing
4 Jesse van der Heijden 211 T1B1 T1B1 T2B1 T2B1 T1B1 B1 T3B2 6T10 7B8 55.0 ED+
5 Trevor Vermoolen 206 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 5T5 6B6 51.0 West Coast Climbing
6 Gidion van Doorn 202 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 B2 B1 B1 5T6 8B9 47.0 Grip
7 Casper Meskers 203 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 B1 B5 5T6 7B11 43.0 Monk Jeugd Eindhoven
8 Sten van Vliet 207 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 B1 B1 B1 5T7 8B8 40.0 ES Onsight Klimtalenten
9 Lucas de Jong 209 T3B3 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 5T7 6B8 37.0 ED+

Aantal deelnemers: 21

Naam Rugnummer Nat. Team
Finn van Gelooven 421 NED Monk Jeugd Eindhoven
Simon Boes 427 NED ED+
Ties van Veggel 416 NED ED+
Jules Kluwer 415 NED Kei Boulderhal
Isaac van Hoogstraaten 418 NED Monk Jeugd Eindhoven
Sam Berends 424 NED Monk Jeugd Eindhoven
Klim Baudoin 410 NED Monk Jeugd Eindhoven
Wes Vermeeren 408 NED Monk Jeugd Eindhoven
Teun van der Graaf 404 NED Monk Jeugd Eindhoven
Lencho Palstra 413 NED Team Delfts Bleau
Torben van Kolfschoten 402 NED West Coast Climbing
Dylan van den Berge 414 NED Team Yellowstone
Zeno Schaekers 406 NED Team Mountain Network
Nikola Byelov 411 NED Monk Jeugd Amsterdam
Victor van der Zwaag 412 NED Monk Jeugd Amsterdam
Pepijn Hogt 420 NED Kei Boulderhal
Sil Rutten 407 NED Team Neoliet
Tibor Hoogmans 405 NED
Castor Sprado 423 NED Klimmuur Utrecht
Antonie Moes 422 NED Top-It
Siem van Capel 403 NED Top-It

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 21

# Naam Rugnummer Team
1 Torben van Kolfschoten 402 West Coast Climbing
2 Siem van Capel 403 Top-It
3 Teun van der Graaf 404 Monk Jeugd Eindhoven
4 Tibor Hoogmans 405
5 Zeno Schaekers 406 Team Mountain Network
6 Sil Rutten 407 Team Neoliet
7 Wes Vermeeren 408 Monk Jeugd Eindhoven
8 Klim Baudoin 410 Monk Jeugd Eindhoven
9 Nikola Byelov 411 Monk Jeugd Amsterdam
10 Victor van der Zwaag 412 Monk Jeugd Amsterdam
11 Lencho Palstra 413 Team Delfts Bleau
12 Dylan van den Berge 414 Team Yellowstone
13 Jules Kluwer 415 Kei Boulderhal
14 Ties van Veggel 416 ED+
15 Isaac van Hoogstraaten 418 Monk Jeugd Eindhoven
16 Pepijn Hogt 420 Kei Boulderhal
17 Finn van Gelooven 421 Monk Jeugd Eindhoven
18 Antonie Moes 422 Top-It
19 Castor Sprado 423 Klimmuur Utrecht
20 Sam Berends 424 Monk Jeugd Eindhoven
21 Simon Boes 427 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Torben van Kolfschoten 402 West Coast Climbing
2 Siem van Capel 403 Top-It
3 Teun van der Graaf 404 Monk Jeugd Eindhoven
4 Tibor Hoogmans 405
5 Zeno Schaekers 406 Team Mountain Network
6 Sil Rutten 407 Team Neoliet
7 Wes Vermeeren 408 Monk Jeugd Eindhoven
8 Klim Baudoin 410 Monk Jeugd Eindhoven
9 Nikola Byelov 411 Monk Jeugd Amsterdam
10 Victor van der Zwaag 412 Monk Jeugd Amsterdam
11 Lencho Palstra 413 Team Delfts Bleau
12 Dylan van den Berge 414 Team Yellowstone
13 Jules Kluwer 415 Kei Boulderhal
14 Ties van Veggel 416 ED+
15 Isaac van Hoogstraaten 418 Monk Jeugd Eindhoven
16 Pepijn Hogt 420 Kei Boulderhal
17 Finn van Gelooven 421 Monk Jeugd Eindhoven
18 Antonie Moes 422 Top-It
19 Castor Sprado 423 Klimmuur Utrecht
20 Sam Berends 424 Monk Jeugd Eindhoven
21 Simon Boes 427 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Torben van Kolfschoten 402 West Coast Climbing
2 Siem van Capel 403 Top-It
3 Teun van der Graaf 404 Monk Jeugd Eindhoven
4 Tibor Hoogmans 405
5 Zeno Schaekers 406 Team Mountain Network
6 Sil Rutten 407 Team Neoliet
7 Wes Vermeeren 408 Monk Jeugd Eindhoven
8 Klim Baudoin 410 Monk Jeugd Eindhoven
9 Nikola Byelov 411 Monk Jeugd Amsterdam
10 Victor van der Zwaag 412 Monk Jeugd Amsterdam
11 Lencho Palstra 413 Team Delfts Bleau
12 Dylan van den Berge 414 Team Yellowstone
13 Jules Kluwer 415 Kei Boulderhal
14 Ties van Veggel 416 ED+
15 Isaac van Hoogstraaten 418 Monk Jeugd Eindhoven
16 Pepijn Hogt 420 Kei Boulderhal
17 Finn van Gelooven 421 Monk Jeugd Eindhoven
18 Antonie Moes 422 Top-It
19 Castor Sprado 423 Klimmuur Utrecht
20 Sam Berends 424 Monk Jeugd Eindhoven
21 Simon Boes 427 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Torben van Kolfschoten 402 West Coast Climbing
2 Siem van Capel 403 Top-It
3 Teun van der Graaf 404 Monk Jeugd Eindhoven
4 Tibor Hoogmans 405
5 Zeno Schaekers 406 Team Mountain Network
6 Sil Rutten 407 Team Neoliet
7 Wes Vermeeren 408 Monk Jeugd Eindhoven
8 Klim Baudoin 410 Monk Jeugd Eindhoven
9 Nikola Byelov 411 Monk Jeugd Amsterdam
10 Victor van der Zwaag 412 Monk Jeugd Amsterdam
11 Lencho Palstra 413 Team Delfts Bleau
12 Dylan van den Berge 414 Team Yellowstone
13 Jules Kluwer 415 Kei Boulderhal
14 Ties van Veggel 416 ED+
15 Isaac van Hoogstraaten 418 Monk Jeugd Eindhoven
16 Pepijn Hogt 420 Kei Boulderhal
17 Finn van Gelooven 421 Monk Jeugd Eindhoven
18 Antonie Moes 422 Top-It
19 Castor Sprado 423 Klimmuur Utrecht
20 Sam Berends 424 Monk Jeugd Eindhoven
21 Simon Boes 427 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Torben van Kolfschoten 402 West Coast Climbing
2 Siem van Capel 403 Top-It
3 Teun van der Graaf 404 Monk Jeugd Eindhoven
4 Tibor Hoogmans 405
5 Zeno Schaekers 406 Team Mountain Network
6 Sil Rutten 407 Team Neoliet
7 Wes Vermeeren 408 Monk Jeugd Eindhoven
8 Klim Baudoin 410 Monk Jeugd Eindhoven
9 Nikola Byelov 411 Monk Jeugd Amsterdam
10 Victor van der Zwaag 412 Monk Jeugd Amsterdam
11 Lencho Palstra 413 Team Delfts Bleau
12 Dylan van den Berge 414 Team Yellowstone
13 Jules Kluwer 415 Kei Boulderhal
14 Ties van Veggel 416 ED+
15 Isaac van Hoogstraaten 418 Monk Jeugd Eindhoven
16 Pepijn Hogt 420 Kei Boulderhal
17 Finn van Gelooven 421 Monk Jeugd Eindhoven
18 Antonie Moes 422 Top-It
19 Castor Sprado 423 Klimmuur Utrecht
20 Sam Berends 424 Monk Jeugd Eindhoven
21 Simon Boes 427 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Torben van Kolfschoten 402 West Coast Climbing
2 Siem van Capel 403 Top-It
3 Teun van der Graaf 404 Monk Jeugd Eindhoven
4 Tibor Hoogmans 405
5 Zeno Schaekers 406 Team Mountain Network
6 Sil Rutten 407 Team Neoliet
7 Wes Vermeeren 408 Monk Jeugd Eindhoven
8 Klim Baudoin 410 Monk Jeugd Eindhoven
9 Nikola Byelov 411 Monk Jeugd Amsterdam
10 Victor van der Zwaag 412 Monk Jeugd Amsterdam
11 Lencho Palstra 413 Team Delfts Bleau
12 Dylan van den Berge 414 Team Yellowstone
13 Jules Kluwer 415 Kei Boulderhal
14 Ties van Veggel 416 ED+
15 Isaac van Hoogstraaten 418 Monk Jeugd Eindhoven
16 Pepijn Hogt 420 Kei Boulderhal
17 Finn van Gelooven 421 Monk Jeugd Eindhoven
18 Antonie Moes 422 Top-It
19 Castor Sprado 423 Klimmuur Utrecht
20 Sam Berends 424 Monk Jeugd Eindhoven
21 Simon Boes 427 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Torben van Kolfschoten 402 West Coast Climbing
2 Siem van Capel 403 Top-It
3 Teun van der Graaf 404 Monk Jeugd Eindhoven
4 Tibor Hoogmans 405
5 Zeno Schaekers 406 Team Mountain Network
6 Sil Rutten 407 Team Neoliet
7 Wes Vermeeren 408 Monk Jeugd Eindhoven
8 Klim Baudoin 410 Monk Jeugd Eindhoven
9 Nikola Byelov 411 Monk Jeugd Amsterdam
10 Victor van der Zwaag 412 Monk Jeugd Amsterdam
11 Lencho Palstra 413 Team Delfts Bleau
12 Dylan van den Berge 414 Team Yellowstone
13 Jules Kluwer 415 Kei Boulderhal
14 Ties van Veggel 416 ED+
15 Isaac van Hoogstraaten 418 Monk Jeugd Eindhoven
16 Pepijn Hogt 420 Kei Boulderhal
17 Finn van Gelooven 421 Monk Jeugd Eindhoven
18 Antonie Moes 422 Top-It
19 Castor Sprado 423 Klimmuur Utrecht
20 Sam Berends 424 Monk Jeugd Eindhoven
21 Simon Boes 427 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Torben van Kolfschoten 402 West Coast Climbing
2 Siem van Capel 403 Top-It
3 Teun van der Graaf 404 Monk Jeugd Eindhoven
4 Tibor Hoogmans 405
5 Zeno Schaekers 406 Team Mountain Network
6 Sil Rutten 407 Team Neoliet
7 Wes Vermeeren 408 Monk Jeugd Eindhoven
8 Klim Baudoin 410 Monk Jeugd Eindhoven
9 Nikola Byelov 411 Monk Jeugd Amsterdam
10 Victor van der Zwaag 412 Monk Jeugd Amsterdam
11 Lencho Palstra 413 Team Delfts Bleau
12 Dylan van den Berge 414 Team Yellowstone
13 Jules Kluwer 415 Kei Boulderhal
14 Ties van Veggel 416 ED+
15 Isaac van Hoogstraaten 418 Monk Jeugd Eindhoven
16 Pepijn Hogt 420 Kei Boulderhal
17 Finn van Gelooven 421 Monk Jeugd Eindhoven
18 Antonie Moes 422 Top-It
19 Castor Sprado 423 Klimmuur Utrecht
20 Sam Berends 424 Monk Jeugd Eindhoven
21 Simon Boes 427 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Torben van Kolfschoten 402 West Coast Climbing
2 Siem van Capel 403 Top-It
3 Teun van der Graaf 404 Monk Jeugd Eindhoven
4 Tibor Hoogmans 405
5 Zeno Schaekers 406 Team Mountain Network
6 Sil Rutten 407 Team Neoliet
7 Wes Vermeeren 408 Monk Jeugd Eindhoven
8 Klim Baudoin 410 Monk Jeugd Eindhoven
9 Nikola Byelov 411 Monk Jeugd Amsterdam
10 Victor van der Zwaag 412 Monk Jeugd Amsterdam
11 Lencho Palstra 413 Team Delfts Bleau
12 Dylan van den Berge 414 Team Yellowstone
13 Jules Kluwer 415 Kei Boulderhal
14 Ties van Veggel 416 ED+
15 Isaac van Hoogstraaten 418 Monk Jeugd Eindhoven
16 Pepijn Hogt 420 Kei Boulderhal
17 Finn van Gelooven 421 Monk Jeugd Eindhoven
18 Antonie Moes 422 Top-It
19 Castor Sprado 423 Klimmuur Utrecht
20 Sam Berends 424 Monk Jeugd Eindhoven
21 Simon Boes 427 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Torben van Kolfschoten 402 West Coast Climbing
2 Siem van Capel 403 Top-It
3 Teun van der Graaf 404 Monk Jeugd Eindhoven
4 Tibor Hoogmans 405
5 Zeno Schaekers 406 Team Mountain Network
6 Sil Rutten 407 Team Neoliet
7 Wes Vermeeren 408 Monk Jeugd Eindhoven
8 Klim Baudoin 410 Monk Jeugd Eindhoven
9 Nikola Byelov 411 Monk Jeugd Amsterdam
10 Victor van der Zwaag 412 Monk Jeugd Amsterdam
11 Lencho Palstra 413 Team Delfts Bleau
12 Dylan van den Berge 414 Team Yellowstone
13 Jules Kluwer 415 Kei Boulderhal
14 Ties van Veggel 416 ED+
15 Isaac van Hoogstraaten 418 Monk Jeugd Eindhoven
16 Pepijn Hogt 420 Kei Boulderhal
17 Finn van Gelooven 421 Monk Jeugd Eindhoven
18 Antonie Moes 422 Top-It
19 Castor Sprado 423 Klimmuur Utrecht
20 Sam Berends 424 Monk Jeugd Eindhoven
21 Simon Boes 427 ED+
11-03-2017 17:39
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten/th> Team
1 Nikola Byelov 411 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B4 T1B1 B4 T1B1 B1 8T11 10B16 100.0 Monk Jeugd Amsterdam
2 Zeno Schaekers 406 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 B4 T1B1 B1 T1B1 T3B1 8T12 10B13 80.0 Team Mountain Network
3 Isaac van Hoogstraaten 418 T1B1 T4B1 T3B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T3B2 8T16 8B10 65.0 Monk Jeugd Eindhoven
4 Simon Boes 427 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B5 7T8 8B12 55.0 ED+
5 Castor Sprado 423 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 B1 7T9 8B9 51.0 Klimmuur Utrecht
6 Jules Kluwer 415 T1B1 T1B1 T4B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 B1 7T11 8B8 47.0 Kei Boulderhal
7 Sil Rutten 407 T2B2 T1B1 T3B1 T3B3 T1B1 T1B1 T1B1 B3 7T12 8B13 43.0 Team Neoliet
8 Lencho Palstra 413 T1B1 T1B1 T5B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T4B2 7T14 8B9 40.0 Team Delfts Bleau
9 Teun van der Graaf 404 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 B1 B1 B4 6T7 9B12 37.0 Monk Jeugd Eindhoven
10 Finn van Gelooven 421 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 6T7 7B7 34.0 Monk Jeugd Eindhoven
11 Wes Vermeeren 408 T1B1 T3B1 T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 B1 6T10 7B7 31.0 Monk Jeugd Eindhoven
12 Pepijn Hogt 420 T2B2 T1B1 B1 T1B1 T3B2 T1B1 B3 5T8 7B11 28.0 Kei Boulderhal
13 Dylan van den Berge 414 T2B2 T1B1 B1 T4B1 T1B1 T1B1 B1 5T9 7B8 26.0 Team Yellowstone
14 Victor van der Zwaag 412 T1B1 B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 B1 4T4 8B8 24.0 Monk Jeugd Amsterdam
15 Antonie Moes 422 T1B1 B4 T1B1 T1B1 T1B1 B1 4T4 6B9 22.0 Top-It
16 Ties van Veggel 416 T3B3 B2 B1 T5B1 T1B1 T1B1 4T10 6B9 20.0 ED+
17 Torben van Kolfschoten 402 T1B1 B1 B1 T1B1 T2B2 B2 3T4 6B8 18.0 West Coast Climbing
18 Siem van Capel 403 T2B2 T2B2 B1 T3B1 B3 3T7 5B9 16.0 Top-It
19 Klim Baudoin 410 T1B1 B1 B1 T1B1 B1 2T2 5B5 14.0 Monk Jeugd Eindhoven
20 Tibor Hoogmans 405 T3B3 B4 T5B1 2T8 3B8 12.0
21 Sam Berends 424 T2B2 B3 B4 B1 1T2 4B10 10.0 Monk Jeugd Eindhoven

Aantal deelnemers: 24

Naam Rugnummer Nat. Team
Joris Kieboom 619 NED Climb Up
Abel Mensink 623 NED Team Delfts Bleau
Tom Crouwel 608 NED Climb Up
Tycho van der Straaten 615 NED Ayers Rookies
Sven Goudriaan 616 NED Team Mountain Network
Ynze Visser 606 NED West Coast Climbing
Kyan Van Haasteren 618 NED ED+
Merijn Langkamp 621 NED ED+
Jens de Louw 604 NED
Ties Baars 622 NED Monk Jeugd Eindhoven
Thijme Maassen 624 NED Monk Jeugd Eindhoven
Simon van de Sande 613 NED Monk Jeugd Eindhoven
Moos Sammet 602 NED Monk Jeugd Eindhoven
Thimo Gobielje 617 NED Ayers Rookies
Roman Schaekers 609 NED Climb Up
Resul Ergul 611 NED Monk Jeugd Amsterdam
Mees Vissers 601 NED Monk Jeugd Amsterdam
Sem van den Akker 614 NED Team Neoliet
Leto Cavé 607 NED Team Mountain Network
Iwan Pasveer 605 NED Team Mountain Network
Paul Brand 612 NED West Coast Climbing
Arjen van der Goes 610 NED Top-It
Gib Goudappel 620 NED Team Delfts Bleau
Luka Zeinstra 99 NED Cube Bouldergym

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 24

# Naam Rugnummer Team
1 Mees Vissers 601 Monk Jeugd Amsterdam
2 Moos Sammet 602 Monk Jeugd Eindhoven
3 Jens de Louw 604
4 Iwan Pasveer 605 Team Mountain Network
5 Ynze Visser 606 West Coast Climbing
6 Leto Cavé 607 Team Mountain Network
7 Tom Crouwel 608 Climb Up
8 Roman Schaekers 609 Climb Up
9 Arjen van der Goes 610 Top-It
10 Resul Ergul 611 Monk Jeugd Amsterdam
11 Paul Brand 612 West Coast Climbing
12 Simon van de Sande 613 Monk Jeugd Eindhoven
13 Sem van den Akker 614 Team Neoliet
14 Tycho van der Straaten 615 Ayers Rookies
15 Sven Goudriaan 616 Team Mountain Network
16 Thimo Gobielje 617 Ayers Rookies
17 Kyan Van Haasteren 618 ED+
18 Joris Kieboom 619 Climb Up
19 Gib Goudappel 620 Team Delfts Bleau
20 Merijn Langkamp 621 ED+
21 Ties Baars 622 Monk Jeugd Eindhoven
22 Abel Mensink 623 Team Delfts Bleau
23 Thijme Maassen 624 Monk Jeugd Eindhoven
24 Luka Zeinstra 99 Cube Bouldergym
# Naam Rugnummer Team
1 Mees Vissers 601 Monk Jeugd Amsterdam
2 Moos Sammet 602 Monk Jeugd Eindhoven
3 Jens de Louw 604
4 Iwan Pasveer 605 Team Mountain Network
5 Ynze Visser 606 West Coast Climbing
6 Leto Cavé 607 Team Mountain Network
7 Tom Crouwel 608 Climb Up
8 Roman Schaekers 609 Climb Up
9 Arjen van der Goes 610 Top-It
10 Resul Ergul 611 Monk Jeugd Amsterdam
11 Paul Brand 612 West Coast Climbing
12 Simon van de Sande 613 Monk Jeugd Eindhoven
13 Sem van den Akker 614 Team Neoliet
14 Tycho van der Straaten 615 Ayers Rookies
15 Sven Goudriaan 616 Team Mountain Network
16 Thimo Gobielje 617 Ayers Rookies
17 Kyan Van Haasteren 618 ED+
18 Joris Kieboom 619 Climb Up
19 Gib Goudappel 620 Team Delfts Bleau
20 Merijn Langkamp 621 ED+
21 Ties Baars 622 Monk Jeugd Eindhoven
22 Abel Mensink 623 Team Delfts Bleau
23 Thijme Maassen 624 Monk Jeugd Eindhoven
24 Luka Zeinstra 99 Cube Bouldergym
# Naam Rugnummer Team
1 Mees Vissers 601 Monk Jeugd Amsterdam
2 Moos Sammet 602 Monk Jeugd Eindhoven
3 Jens de Louw 604
4 Iwan Pasveer 605 Team Mountain Network
5 Ynze Visser 606 West Coast Climbing
6 Leto Cavé 607 Team Mountain Network
7 Tom Crouwel 608 Climb Up
8 Roman Schaekers 609 Climb Up
9 Arjen van der Goes 610 Top-It
10 Resul Ergul 611 Monk Jeugd Amsterdam
11 Paul Brand 612 West Coast Climbing
12 Simon van de Sande 613 Monk Jeugd Eindhoven
13 Sem van den Akker 614 Team Neoliet
14 Tycho van der Straaten 615 Ayers Rookies
15 Sven Goudriaan 616 Team Mountain Network
16 Thimo Gobielje 617 Ayers Rookies
17 Kyan Van Haasteren 618 ED+
18 Joris Kieboom 619 Climb Up
19 Gib Goudappel 620 Team Delfts Bleau
20 Merijn Langkamp 621 ED+
21 Ties Baars 622 Monk Jeugd Eindhoven
22 Abel Mensink 623 Team Delfts Bleau
23 Thijme Maassen 624 Monk Jeugd Eindhoven
24 Luka Zeinstra 99 Cube Bouldergym
# Naam Rugnummer Team
1 Mees Vissers 601 Monk Jeugd Amsterdam
2 Moos Sammet 602 Monk Jeugd Eindhoven
3 Jens de Louw 604
4 Iwan Pasveer 605 Team Mountain Network
5 Ynze Visser 606 West Coast Climbing
6 Leto Cavé 607 Team Mountain Network
7 Tom Crouwel 608 Climb Up
8 Roman Schaekers 609 Climb Up
9 Arjen van der Goes 610 Top-It
10 Resul Ergul 611 Monk Jeugd Amsterdam
11 Paul Brand 612 West Coast Climbing
12 Simon van de Sande 613 Monk Jeugd Eindhoven
13 Sem van den Akker 614 Team Neoliet
14 Tycho van der Straaten 615 Ayers Rookies
15 Sven Goudriaan 616 Team Mountain Network
16 Thimo Gobielje 617 Ayers Rookies
17 Kyan Van Haasteren 618 ED+
18 Joris Kieboom 619 Climb Up
19 Gib Goudappel 620 Team Delfts Bleau
20 Merijn Langkamp 621 ED+
21 Ties Baars 622 Monk Jeugd Eindhoven
22 Abel Mensink 623 Team Delfts Bleau
23 Thijme Maassen 624 Monk Jeugd Eindhoven
24 Luka Zeinstra 99 Cube Bouldergym
# Naam Rugnummer Team
1 Mees Vissers 601 Monk Jeugd Amsterdam
2 Moos Sammet 602 Monk Jeugd Eindhoven
3 Jens de Louw 604
4 Iwan Pasveer 605 Team Mountain Network
5 Ynze Visser 606 West Coast Climbing
6 Leto Cavé 607 Team Mountain Network
7 Tom Crouwel 608 Climb Up
8 Roman Schaekers 609 Climb Up
9 Arjen van der Goes 610 Top-It
10 Resul Ergul 611 Monk Jeugd Amsterdam
11 Paul Brand 612 West Coast Climbing
12 Simon van de Sande 613 Monk Jeugd Eindhoven
13 Sem van den Akker 614 Team Neoliet
14 Tycho van der Straaten 615 Ayers Rookies
15 Sven Goudriaan 616 Team Mountain Network
16 Thimo Gobielje 617 Ayers Rookies
17 Kyan Van Haasteren 618 ED+
18 Joris Kieboom 619 Climb Up
19 Gib Goudappel 620 Team Delfts Bleau
20 Merijn Langkamp 621 ED+
21 Ties Baars 622 Monk Jeugd Eindhoven
22 Abel Mensink 623 Team Delfts Bleau
23 Thijme Maassen 624 Monk Jeugd Eindhoven
24 Luka Zeinstra 99 Cube Bouldergym
# Naam Rugnummer Team
1 Mees Vissers 601 Monk Jeugd Amsterdam
2 Moos Sammet 602 Monk Jeugd Eindhoven
3 Jens de Louw 604
4 Iwan Pasveer 605 Team Mountain Network
5 Ynze Visser 606 West Coast Climbing
6 Leto Cavé 607 Team Mountain Network
7 Tom Crouwel 608 Climb Up
8 Roman Schaekers 609 Climb Up
9 Arjen van der Goes 610 Top-It
10 Resul Ergul 611 Monk Jeugd Amsterdam
11 Paul Brand 612 West Coast Climbing
12 Simon van de Sande 613 Monk Jeugd Eindhoven
13 Sem van den Akker 614 Team Neoliet
14 Tycho van der Straaten 615 Ayers Rookies
15 Sven Goudriaan 616 Team Mountain Network
16 Thimo Gobielje 617 Ayers Rookies
17 Kyan Van Haasteren 618 ED+
18 Joris Kieboom 619 Climb Up
19 Gib Goudappel 620 Team Delfts Bleau
20 Merijn Langkamp 621 ED+
21 Ties Baars 622 Monk Jeugd Eindhoven
22 Abel Mensink 623 Team Delfts Bleau
23 Thijme Maassen 624 Monk Jeugd Eindhoven
24 Luka Zeinstra 99 Cube Bouldergym
# Naam Rugnummer Team
1 Mees Vissers 601 Monk Jeugd Amsterdam
2 Moos Sammet 602 Monk Jeugd Eindhoven
3 Jens de Louw 604
4 Iwan Pasveer 605 Team Mountain Network
5 Ynze Visser 606 West Coast Climbing
6 Leto Cavé 607 Team Mountain Network
7 Tom Crouwel 608 Climb Up
8 Roman Schaekers 609 Climb Up
9 Arjen van der Goes 610 Top-It
10 Resul Ergul 611 Monk Jeugd Amsterdam
11 Paul Brand 612 West Coast Climbing
12 Simon van de Sande 613 Monk Jeugd Eindhoven
13 Sem van den Akker 614 Team Neoliet
14 Tycho van der Straaten 615 Ayers Rookies
15 Sven Goudriaan 616 Team Mountain Network
16 Thimo Gobielje 617 Ayers Rookies
17 Kyan Van Haasteren 618 ED+
18 Joris Kieboom 619 Climb Up
19 Gib Goudappel 620 Team Delfts Bleau
20 Merijn Langkamp 621 ED+
21 Ties Baars 622 Monk Jeugd Eindhoven
22 Abel Mensink 623 Team Delfts Bleau
23 Thijme Maassen 624 Monk Jeugd Eindhoven
24 Luka Zeinstra 99 Cube Bouldergym
# Naam Rugnummer Team
1 Mees Vissers 601 Monk Jeugd Amsterdam
2 Moos Sammet 602 Monk Jeugd Eindhoven
3 Jens de Louw 604
4 Iwan Pasveer 605 Team Mountain Network
5 Ynze Visser 606 West Coast Climbing
6 Leto Cavé 607 Team Mountain Network
7 Tom Crouwel 608 Climb Up
8 Roman Schaekers 609 Climb Up
9 Arjen van der Goes 610 Top-It
10 Resul Ergul 611 Monk Jeugd Amsterdam
11 Paul Brand 612 West Coast Climbing
12 Simon van de Sande 613 Monk Jeugd Eindhoven
13 Sem van den Akker 614 Team Neoliet
14 Tycho van der Straaten 615 Ayers Rookies
15 Sven Goudriaan 616 Team Mountain Network
16 Thimo Gobielje 617 Ayers Rookies
17 Kyan Van Haasteren 618 ED+
18 Joris Kieboom 619 Climb Up
19 Gib Goudappel 620 Team Delfts Bleau
20 Merijn Langkamp 621 ED+
21 Ties Baars 622 Monk Jeugd Eindhoven
22 Abel Mensink 623 Team Delfts Bleau
23 Thijme Maassen 624 Monk Jeugd Eindhoven
24 Luka Zeinstra 99 Cube Bouldergym
# Naam Rugnummer Team
1 Mees Vissers 601 Monk Jeugd Amsterdam
2 Moos Sammet 602 Monk Jeugd Eindhoven
3 Jens de Louw 604
4 Iwan Pasveer 605 Team Mountain Network
5 Ynze Visser 606 West Coast Climbing
6 Leto Cavé 607 Team Mountain Network
7 Tom Crouwel 608 Climb Up
8 Roman Schaekers 609 Climb Up
9 Arjen van der Goes 610 Top-It
10 Resul Ergul 611 Monk Jeugd Amsterdam
11 Paul Brand 612 West Coast Climbing
12 Simon van de Sande 613 Monk Jeugd Eindhoven
13 Sem van den Akker 614 Team Neoliet
14 Tycho van der Straaten 615 Ayers Rookies
15 Sven Goudriaan 616 Team Mountain Network
16 Thimo Gobielje 617 Ayers Rookies
17 Kyan Van Haasteren 618 ED+
18 Joris Kieboom 619 Climb Up
19 Gib Goudappel 620 Team Delfts Bleau
20 Merijn Langkamp 621 ED+
21 Ties Baars 622 Monk Jeugd Eindhoven
22 Abel Mensink 623 Team Delfts Bleau
23 Thijme Maassen 624 Monk Jeugd Eindhoven
24 Luka Zeinstra 99 Cube Bouldergym
# Naam Rugnummer Team
1 Mees Vissers 601 Monk Jeugd Amsterdam
2 Moos Sammet 602 Monk Jeugd Eindhoven
3 Jens de Louw 604
4 Iwan Pasveer 605 Team Mountain Network
5 Ynze Visser 606 West Coast Climbing
6 Leto Cavé 607 Team Mountain Network
7 Tom Crouwel 608 Climb Up
8 Roman Schaekers 609 Climb Up
9 Arjen van der Goes 610 Top-It
10 Resul Ergul 611 Monk Jeugd Amsterdam
11 Paul Brand 612 West Coast Climbing
12 Simon van de Sande 613 Monk Jeugd Eindhoven
13 Sem van den Akker 614 Team Neoliet
14 Tycho van der Straaten 615 Ayers Rookies
15 Sven Goudriaan 616 Team Mountain Network
16 Thimo Gobielje 617 Ayers Rookies
17 Kyan Van Haasteren 618 ED+
18 Joris Kieboom 619 Climb Up
19 Gib Goudappel 620 Team Delfts Bleau
20 Merijn Langkamp 621 ED+
21 Ties Baars 622 Monk Jeugd Eindhoven
22 Abel Mensink 623 Team Delfts Bleau
23 Thijme Maassen 624 Monk Jeugd Eindhoven
24 Luka Zeinstra 99 Cube Bouldergym
11-03-2017 17:40
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten/th> Team
1 Leto Cavé 607 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B2 T1B1 T1B1 T3B1 9T14 9B11 100.0 Team Mountain Network
2 Jens de Louw 604 T1B1 T1B1 T2B1 T2B1 T1B1 T4B4 T1B1 T1B1 T5B3 9T18 9B14 80.0
3 Ynze Visser 606 T1B1 T1B1 T4B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T2B2 8T12 9B10 65.0 West Coast Climbing
4 Paul Brand 612 T1B1 T1B1 T4B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 8T12 8B8 55.0 West Coast Climbing
5 Ties Baars 622 T1B1 T1B1 T2B1 T3B1 T1B1 T1B1 T1B1 B2 7T10 8B9 51.0 Monk Jeugd Eindhoven
6 Tycho van der Straaten 615 T2B2 T1B1 T5B1 T3B3 T1B1 T1B1 T1B1 7T14 7B10 47.0 Ayers Rookies
7 Iwan Pasveer 605 T2B2 T1B1 T1B1 B2 T1B1 T2B1 T3B1 B1 6T10 8B10 43.0 Team Mountain Network
8 Thijme Maassen 624 T1B1 T2B2 B1 T2B1 T3B2 T1B1 T5B1 B3 6T14 8B12 40.0 Monk Jeugd Eindhoven
9 Sem van den Akker 614 T1B1 B1 B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 5T6 7B8 37.0 Team Neoliet
10 Abel Mensink 623 T1B1 B2 B1 T1B1 T1B1 T4B2 4T7 6B8 34.0 Team Delfts Bleau
11 Mees Vissers 601 T1B1 B3 B1 T1B1 T3B2 B1 T5B3 4T10 7B12 31.0 Monk Jeugd Amsterdam
12 Roman Schaekers 609 T1B1 B1 T5B2 T3B3 T3B1 4T12 5B8 28.0 Climb Up
13 Merijn Langkamp 621 T4B4 B1 B1 B4 T1B1 T1B1 B1 3T6 7B13 26.0 ED+
14 Simon van de Sande 613 T2B2 B1 T4B2 T1B1 3T7 4B6 24.0 Monk Jeugd Eindhoven
15 Joris Kieboom 619 T1B1 T4B1 B4 2T5 3B6 22.0 Climb Up
16 Thimo Gobielje 617 T3B3 T2B1 2T5 2B4 20.0 Ayers Rookies
17 Arjen van der Goes 610 T1B1 B1 T5B1 B1 B5 2T6 5B9 18.0 Top-It
18 Gib Goudappel 620 T4B4 B2 T2B2 B3 2T6 4B11 16.0 Team Delfts Bleau
19 Kyan Van Haasteren 618 T5B5 T1B1 2T6 2B6 14.0 ED+
20 Luka Zeinstra 99 T4B2 T5B2 2T9 2B4 12.0 Cube Bouldergym
21 Moos Sammet 602 B1 T2B1 1T2 2B2 10.0 Monk Jeugd Eindhoven
22 Resul Ergul 611 B3 T4B3 1T4 2B6 9.0 Monk Jeugd Amsterdam
23 Tom Crouwel 608 T4B4 1T4 1B4 8.0 Climb Up
24 Sven Goudriaan 616 B1 B2 B1 B2 0T0 4B6 7.0 Team Mountain Network

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Nat. Team
Lynn van der Meer 103 NED Team Neoliet
Yu Anna Buijinck 102 NED ED+
Julia Meijer 109 NED Monk Eindhoven
Naomi Swagten 107 NED Team Neoliet
Pauline Schreurs 106 NED IVY Climbing
Julia van den Goor 108 NED Team Neoliet
Bo Nederkoorn 104 NED ES Onsight Klimtalenten
Helen Zegelaar 101 NED Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Yu Anna Buijinck 102 ED+
3 Lynn van der Meer 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Pauline Schreurs 106 IVY Climbing
6 Naomi Swagten 107 Team Neoliet
7 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
8 Julia Meijer 109 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Yu Anna Buijinck 102 ED+
3 Lynn van der Meer 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Pauline Schreurs 106 IVY Climbing
6 Naomi Swagten 107 Team Neoliet
7 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
8 Julia Meijer 109 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Yu Anna Buijinck 102 ED+
3 Lynn van der Meer 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Pauline Schreurs 106 IVY Climbing
6 Naomi Swagten 107 Team Neoliet
7 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
8 Julia Meijer 109 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Yu Anna Buijinck 102 ED+
3 Lynn van der Meer 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Pauline Schreurs 106 IVY Climbing
6 Naomi Swagten 107 Team Neoliet
7 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
8 Julia Meijer 109 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Yu Anna Buijinck 102 ED+
3 Lynn van der Meer 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Pauline Schreurs 106 IVY Climbing
6 Naomi Swagten 107 Team Neoliet
7 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
8 Julia Meijer 109 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Yu Anna Buijinck 102 ED+
3 Lynn van der Meer 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Pauline Schreurs 106 IVY Climbing
6 Naomi Swagten 107 Team Neoliet
7 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
8 Julia Meijer 109 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Yu Anna Buijinck 102 ED+
3 Lynn van der Meer 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Pauline Schreurs 106 IVY Climbing
6 Naomi Swagten 107 Team Neoliet
7 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
8 Julia Meijer 109 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Yu Anna Buijinck 102 ED+
3 Lynn van der Meer 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Pauline Schreurs 106 IVY Climbing
6 Naomi Swagten 107 Team Neoliet
7 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
8 Julia Meijer 109 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Yu Anna Buijinck 102 ED+
3 Lynn van der Meer 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Pauline Schreurs 106 IVY Climbing
6 Naomi Swagten 107 Team Neoliet
7 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
8 Julia Meijer 109 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Yu Anna Buijinck 102 ED+
3 Lynn van der Meer 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Pauline Schreurs 106 IVY Climbing
6 Naomi Swagten 107 Team Neoliet
7 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
8 Julia Meijer 109 Monk Eindhoven
11-03-2017 17:42
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten/th> Team
1 Julia Meijer 109 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B2 T1B1 T1B1 10T12 10B11 100.0 Monk Eindhoven
2 Pauline Schreurs 106 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 B2 T1B1 T1B1 8T9 10B11 80.0 IVY Climbing
3 Lynn van der Meer 103 T1B1 T1B1 B1 T1B1 B1 T2B1 T1B1 T5B3 T1B1 T1B1 8T13 10B12 65.0 Team Neoliet
4 Naomi Swagten 107 T2B2 B1 B2 B1 T1B1 T1B1 B1 T2B2 4T6 8B11 55.0 Team Neoliet
5 Julia van den Goor 108 B1 B3 T1B1 T3B3 B3 T2B2 3T6 6B13 51.0 Team Neoliet
6 Helen Zegelaar 101 B3 T4B4 T2B2 T1B1 3T7 4B10 47.0 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 102 T4B3 T2B1 B1 2T6 3B5 43.0 ED+
8 Bo Nederkoorn 104 B2 0T0 1B2 40.0 ES Onsight Klimtalenten

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Nat. Team
Kaya van Haasteren 315 NED ED+
Aloes Bosch 307 NED ED+
Carlijn Hukkelhoven 309 NED IVY Climbing
Kyra de Bree 306 NED Climb Up
Simone Gerritsen 312 NED Monk Jeugd Eindhoven
Ysa Rakestraw 314 NED Monk Jeugd Eindhoven
Manon Boereboom 311 NED Monk Jeugd Eindhoven
Marrit Elsinga 301 NED Team Mountain Network
Jasmijn van de Sande 305 NED Climb Up
Nadia Kleinsman 302 NED ES Onsight Klimtalenten
Laura Knops 303 NED ES Onsight Klimtalenten
Olivie Van der Linden 313 NED Team Neoliet
Cecile van der Meel 304 NED Ayers Rookies
Laura van der Snoek 310 NED Cube Bouldergym

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Team
1 Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
2 Nadia Kleinsman 302 ES Onsight Klimtalenten
3 Laura Knops 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Cecile van der Meel 304 Ayers Rookies
5 Jasmijn van de Sande 305 Climb Up
6 Kyra de Bree 306 Climb Up
7 Aloes Bosch 307 ED+
8 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
9 Laura van der Snoek 310 Cube Bouldergym
10 Manon Boereboom 311 Monk Jeugd Eindhoven
11 Simone Gerritsen 312 Monk Jeugd Eindhoven
12 Olivie Van der Linden 313 Team Neoliet
13 Ysa Rakestraw 314 Monk Jeugd Eindhoven
14 Kaya van Haasteren 315 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
2 Nadia Kleinsman 302 ES Onsight Klimtalenten
3 Laura Knops 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Cecile van der Meel 304 Ayers Rookies
5 Jasmijn van de Sande 305 Climb Up
6 Kyra de Bree 306 Climb Up
7 Aloes Bosch 307 ED+
8 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
9 Laura van der Snoek 310 Cube Bouldergym
10 Manon Boereboom 311 Monk Jeugd Eindhoven
11 Simone Gerritsen 312 Monk Jeugd Eindhoven
12 Olivie Van der Linden 313 Team Neoliet
13 Ysa Rakestraw 314 Monk Jeugd Eindhoven
14 Kaya van Haasteren 315 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
2 Nadia Kleinsman 302 ES Onsight Klimtalenten
3 Laura Knops 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Cecile van der Meel 304 Ayers Rookies
5 Jasmijn van de Sande 305 Climb Up
6 Kyra de Bree 306 Climb Up
7 Aloes Bosch 307 ED+
8 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
9 Laura van der Snoek 310 Cube Bouldergym
10 Manon Boereboom 311 Monk Jeugd Eindhoven
11 Simone Gerritsen 312 Monk Jeugd Eindhoven
12 Olivie Van der Linden 313 Team Neoliet
13 Ysa Rakestraw 314 Monk Jeugd Eindhoven
14 Kaya van Haasteren 315 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
2 Nadia Kleinsman 302 ES Onsight Klimtalenten
3 Laura Knops 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Cecile van der Meel 304 Ayers Rookies
5 Jasmijn van de Sande 305 Climb Up
6 Kyra de Bree 306 Climb Up
7 Aloes Bosch 307 ED+
8 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
9 Laura van der Snoek 310 Cube Bouldergym
10 Manon Boereboom 311 Monk Jeugd Eindhoven
11 Simone Gerritsen 312 Monk Jeugd Eindhoven
12 Olivie Van der Linden 313 Team Neoliet
13 Ysa Rakestraw 314 Monk Jeugd Eindhoven
14 Kaya van Haasteren 315 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
2 Nadia Kleinsman 302 ES Onsight Klimtalenten
3 Laura Knops 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Cecile van der Meel 304 Ayers Rookies
5 Jasmijn van de Sande 305 Climb Up
6 Kyra de Bree 306 Climb Up
7 Aloes Bosch 307 ED+
8 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
9 Laura van der Snoek 310 Cube Bouldergym
10 Manon Boereboom 311 Monk Jeugd Eindhoven
11 Simone Gerritsen 312 Monk Jeugd Eindhoven
12 Olivie Van der Linden 313 Team Neoliet
13 Ysa Rakestraw 314 Monk Jeugd Eindhoven
14 Kaya van Haasteren 315 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
2 Nadia Kleinsman 302 ES Onsight Klimtalenten
3 Laura Knops 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Cecile van der Meel 304 Ayers Rookies
5 Jasmijn van de Sande 305 Climb Up
6 Kyra de Bree 306 Climb Up
7 Aloes Bosch 307 ED+
8 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
9 Laura van der Snoek 310 Cube Bouldergym
10 Manon Boereboom 311 Monk Jeugd Eindhoven
11 Simone Gerritsen 312 Monk Jeugd Eindhoven
12 Olivie Van der Linden 313 Team Neoliet
13 Ysa Rakestraw 314 Monk Jeugd Eindhoven
14 Kaya van Haasteren 315 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
2 Nadia Kleinsman 302 ES Onsight Klimtalenten
3 Laura Knops 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Cecile van der Meel 304 Ayers Rookies
5 Jasmijn van de Sande 305 Climb Up
6 Kyra de Bree 306 Climb Up
7 Aloes Bosch 307 ED+
8 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
9 Laura van der Snoek 310 Cube Bouldergym
10 Manon Boereboom 311 Monk Jeugd Eindhoven
11 Simone Gerritsen 312 Monk Jeugd Eindhoven
12 Olivie Van der Linden 313 Team Neoliet
13 Ysa Rakestraw 314 Monk Jeugd Eindhoven
14 Kaya van Haasteren 315 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
2 Nadia Kleinsman 302 ES Onsight Klimtalenten
3 Laura Knops 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Cecile van der Meel 304 Ayers Rookies
5 Jasmijn van de Sande 305 Climb Up
6 Kyra de Bree 306 Climb Up
7 Aloes Bosch 307 ED+
8 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
9 Laura van der Snoek 310 Cube Bouldergym
10 Manon Boereboom 311 Monk Jeugd Eindhoven
11 Simone Gerritsen 312 Monk Jeugd Eindhoven
12 Olivie Van der Linden 313 Team Neoliet
13 Ysa Rakestraw 314 Monk Jeugd Eindhoven
14 Kaya van Haasteren 315 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
2 Nadia Kleinsman 302 ES Onsight Klimtalenten
3 Laura Knops 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Cecile van der Meel 304 Ayers Rookies
5 Jasmijn van de Sande 305 Climb Up
6 Kyra de Bree 306 Climb Up
7 Aloes Bosch 307 ED+
8 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
9 Laura van der Snoek 310 Cube Bouldergym
10 Manon Boereboom 311 Monk Jeugd Eindhoven
11 Simone Gerritsen 312 Monk Jeugd Eindhoven
12 Olivie Van der Linden 313 Team Neoliet
13 Ysa Rakestraw 314 Monk Jeugd Eindhoven
14 Kaya van Haasteren 315 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
2 Nadia Kleinsman 302 ES Onsight Klimtalenten
3 Laura Knops 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Cecile van der Meel 304 Ayers Rookies
5 Jasmijn van de Sande 305 Climb Up
6 Kyra de Bree 306 Climb Up
7 Aloes Bosch 307 ED+
8 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
9 Laura van der Snoek 310 Cube Bouldergym
10 Manon Boereboom 311 Monk Jeugd Eindhoven
11 Simone Gerritsen 312 Monk Jeugd Eindhoven
12 Olivie Van der Linden 313 Team Neoliet
13 Ysa Rakestraw 314 Monk Jeugd Eindhoven
14 Kaya van Haasteren 315 ED+
11-03-2017 17:40
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten/th> Team
1 Carlijn Hukkelhoven 309 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 T1B1 B1 T2B1 T1B1 9T12 10B10 100.0 IVY Climbing
2 Jasmijn van de Sande 305 T4B4 T2B2 T1B1 T3B1 T1B1 T2B2 T1B1 B3 T1B1 T1B1 9T16 10B17 80.0 Climb Up
3 Laura Knops 303 T2B2 T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 T1B1 T2B1 T4B1 T1B1 9T16 9B10 65.0 ES Onsight Klimtalenten
4 Simone Gerritsen 312 T3B3 T1B1 T2B2 T1B1 B2 T1B1 T1B1 B1 B1 T1B1 7T10 10B14 55.0 Monk Jeugd Eindhoven
5 Ysa Rakestraw 314 T1B1 T1B1 T3B2 B1 T2B1 T1B1 T2B1 B2 T1B1 7T11 9B11 51.0 Monk Jeugd Eindhoven
6 Manon Boereboom 311 T2B2 B3 T1B1 B2 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 6T7 9B13 47.0 Monk Jeugd Eindhoven
7 Kaya van Haasteren 315 T1B1 B1 T1B1 B2 B1 T3B1 T1B1 B2 T1B1 5T7 9B11 43.0 ED+
8 Cecile van der Meel 304 T1B1 B1 T1B1 B2 T3B1 T1B1 B2 T1B1 5T7 8B10 40.0 Ayers Rookies
9 Kyra de Bree 306 T2B2 B1 B1 T1B1 T2B2 T1B1 4T6 6B8 37.0 Climb Up
10 Aloes Bosch 307 B3 T1B1 B1 T3B3 T4B1 T1B1 4T9 6B10 34.0 ED+
11 Olivie Van der Linden 313 T1B1 T3B3 B1 B1 T5B2 T2B2 4T11 6B10 31.0 Team Neoliet
12 Nadia Kleinsman 302 T2B2 B1 B1 B1 T2B2 2T4 5B7 28.0 ES Onsight Klimtalenten
13 Marrit Elsinga 301 T1B1 1T1 1B1 26.0 Team Mountain Network
14 Laura van der Snoek 310 B5 B4 B2 T3B3 1T3 4B14 24.0 Cube Bouldergym

Aantal deelnemers: 29

Naam Rugnummer Nat. Team
Freja Smed 502 NED Climb Up
Gitte Meus 514 NED Team Mountain Network
Lies van Raaij 505 NED Team Delfts Bleau
Lieve Nijman 509 NED Ayers Rookies
Faye Cornelissen 533 NED ED+
Bente Beckers 507 NED ED+
Iris van 't Westeinde 522 NED Team Neoliet
Brechtje Reijsoo 503 NED Cube Bouldergym
Isa Witte 520 NED Klimmuur Utrecht
Iris Heerekop 524 NED Ayers Rookies
Isabelle Kluwer 525 NED Climb Up
Mette van Liempd 512 NED Monk Jeugd Eindhoven
Sanne Blok 532 NED Ayers Rookies
Marit Zeldenthuis 511 NED Climb Up
Sam Swalué 504 NED ES Onsight Klimtalenten
Manon Knops 510 NED ES Onsight Klimtalenten
Nina Schilderman 528 NED ES Onsight Klimtalenten
Li San Boorsma 508 NED ES Onsight Klimtalenten
Cécile Blikman 530 NED Climb Up
Tysa Aukema 529 NED Climb Up
Pleun Frank 531 NED Monk Jeugd Amsterdam
Kim Uijterwijk 516 NED Monk Jeugd Amsterdam
Nienke Sorber 519 NED Monk Jeugd Amsterdam
Myrthe van de Pol 513 NED West Coast Climbing
Gianna Evers 515 NED
Isabelle van der Heijden 521 NED
Julia Janssen 501 NED Cube Bouldergym
Sophie Suelmann 523 NED Cube Bouldergym
Joy Rubingh 526 NED Climb Up

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 29

# Naam Rugnummer Team
1 Julia Janssen 501 Cube Bouldergym
2 Freja Smed 502 Climb Up
3 Brechtje Reijsoo 503 Cube Bouldergym
4 Sam Swalué 504 ES Onsight Klimtalenten
5 Lies van Raaij 505 Team Delfts Bleau
6 Bente Beckers 507 ED+
7 Li San Boorsma 508 ES Onsight Klimtalenten
8 Lieve Nijman 509 Ayers Rookies
9 Manon Knops 510 ES Onsight Klimtalenten
10 Marit Zeldenthuis 511 Climb Up
11 Mette van Liempd 512 Monk Jeugd Eindhoven
12 Myrthe van de Pol 513 West Coast Climbing
13 Gitte Meus 514 Team Mountain Network
14 Gianna Evers 515
15 Kim Uijterwijk 516 Monk Jeugd Amsterdam
16 Nienke Sorber 519 Monk Jeugd Amsterdam
17 Isa Witte 520 Klimmuur Utrecht
18 Isabelle van der Heijden 521
19 Iris van 't Westeinde 522 Team Neoliet
20 Sophie Suelmann 523 Cube Bouldergym
21 Iris Heerekop 524 Ayers Rookies
22 Isabelle Kluwer 525 Climb Up
23 Joy Rubingh 526 Climb Up
24 Nina Schilderman 528 ES Onsight Klimtalenten
25 Tysa Aukema 529 Climb Up
26 Cécile Blikman 530 Climb Up
27 Pleun Frank 531 Monk Jeugd Amsterdam
28 Sanne Blok 532 Ayers Rookies
29 Faye Cornelissen 533 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Julia Janssen 501 Cube Bouldergym
2 Freja Smed 502 Climb Up
3 Brechtje Reijsoo 503 Cube Bouldergym
4 Sam Swalué 504 ES Onsight Klimtalenten
5 Lies van Raaij 505 Team Delfts Bleau
6 Bente Beckers 507 ED+
7 Li San Boorsma 508 ES Onsight Klimtalenten
8 Lieve Nijman 509 Ayers Rookies
9 Manon Knops 510 ES Onsight Klimtalenten
10 Marit Zeldenthuis 511 Climb Up
11 Mette van Liempd 512 Monk Jeugd Eindhoven
12 Myrthe van de Pol 513 West Coast Climbing
13 Gitte Meus 514 Team Mountain Network
14 Gianna Evers 515
15 Kim Uijterwijk 516 Monk Jeugd Amsterdam
16 Nienke Sorber 519 Monk Jeugd Amsterdam
17 Isa Witte 520 Klimmuur Utrecht
18 Isabelle van der Heijden 521
19 Iris van 't Westeinde 522 Team Neoliet
20 Sophie Suelmann 523 Cube Bouldergym
21 Iris Heerekop 524 Ayers Rookies
22 Isabelle Kluwer 525 Climb Up
23 Joy Rubingh 526 Climb Up
24 Nina Schilderman 528 ES Onsight Klimtalenten
25 Tysa Aukema 529 Climb Up
26 Cécile Blikman 530 Climb Up
27 Pleun Frank 531 Monk Jeugd Amsterdam
28 Sanne Blok 532 Ayers Rookies
29 Faye Cornelissen 533 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Julia Janssen 501 Cube Bouldergym
2 Freja Smed 502 Climb Up
3 Brechtje Reijsoo 503 Cube Bouldergym
4 Sam Swalué 504 ES Onsight Klimtalenten
5 Lies van Raaij 505 Team Delfts Bleau
6 Bente Beckers 507 ED+
7 Li San Boorsma 508 ES Onsight Klimtalenten
8 Lieve Nijman 509 Ayers Rookies
9 Manon Knops 510 ES Onsight Klimtalenten
10 Marit Zeldenthuis 511 Climb Up
11 Mette van Liempd 512 Monk Jeugd Eindhoven
12 Myrthe van de Pol 513 West Coast Climbing
13 Gitte Meus 514 Team Mountain Network
14 Gianna Evers 515
15 Kim Uijterwijk 516 Monk Jeugd Amsterdam
16 Nienke Sorber 519 Monk Jeugd Amsterdam
17 Isa Witte 520 Klimmuur Utrecht
18 Isabelle van der Heijden 521
19 Iris van 't Westeinde 522 Team Neoliet
20 Sophie Suelmann 523 Cube Bouldergym
21 Iris Heerekop 524 Ayers Rookies
22 Isabelle Kluwer 525 Climb Up
23 Joy Rubingh 526 Climb Up
24 Nina Schilderman 528 ES Onsight Klimtalenten
25 Tysa Aukema 529 Climb Up
26 Cécile Blikman 530 Climb Up
27 Pleun Frank 531 Monk Jeugd Amsterdam
28 Sanne Blok 532 Ayers Rookies
29 Faye Cornelissen 533 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Julia Janssen 501 Cube Bouldergym
2 Freja Smed 502 Climb Up
3 Brechtje Reijsoo 503 Cube Bouldergym
4 Sam Swalué 504 ES Onsight Klimtalenten
5 Lies van Raaij 505 Team Delfts Bleau
6 Bente Beckers 507 ED+
7 Li San Boorsma 508 ES Onsight Klimtalenten
8 Lieve Nijman 509 Ayers Rookies
9 Manon Knops 510 ES Onsight Klimtalenten
10 Marit Zeldenthuis 511 Climb Up
11 Mette van Liempd 512 Monk Jeugd Eindhoven
12 Myrthe van de Pol 513 West Coast Climbing
13 Gitte Meus 514 Team Mountain Network
14 Gianna Evers 515
15 Kim Uijterwijk 516 Monk Jeugd Amsterdam
16 Nienke Sorber 519 Monk Jeugd Amsterdam
17 Isa Witte 520 Klimmuur Utrecht
18 Isabelle van der Heijden 521
19 Iris van 't Westeinde 522 Team Neoliet
20 Sophie Suelmann 523 Cube Bouldergym
21 Iris Heerekop 524 Ayers Rookies
22 Isabelle Kluwer 525 Climb Up
23 Joy Rubingh 526 Climb Up
24 Nina Schilderman 528 ES Onsight Klimtalenten
25 Tysa Aukema 529 Climb Up
26 Cécile Blikman 530 Climb Up
27 Pleun Frank 531 Monk Jeugd Amsterdam
28 Sanne Blok 532 Ayers Rookies
29 Faye Cornelissen 533 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Julia Janssen 501 Cube Bouldergym
2 Freja Smed 502 Climb Up
3 Brechtje Reijsoo 503 Cube Bouldergym
4 Sam Swalué 504 ES Onsight Klimtalenten
5 Lies van Raaij 505 Team Delfts Bleau
6 Bente Beckers 507 ED+
7 Li San Boorsma 508 ES Onsight Klimtalenten
8 Lieve Nijman 509 Ayers Rookies
9 Manon Knops 510 ES Onsight Klimtalenten
10 Marit Zeldenthuis 511 Climb Up
11 Mette van Liempd 512 Monk Jeugd Eindhoven
12 Myrthe van de Pol 513 West Coast Climbing
13 Gitte Meus 514 Team Mountain Network
14 Gianna Evers 515
15 Kim Uijterwijk 516 Monk Jeugd Amsterdam
16 Nienke Sorber 519 Monk Jeugd Amsterdam
17 Isa Witte 520 Klimmuur Utrecht
18 Isabelle van der Heijden 521
19 Iris van 't Westeinde 522 Team Neoliet
20 Sophie Suelmann 523 Cube Bouldergym
21 Iris Heerekop 524 Ayers Rookies
22 Isabelle Kluwer 525 Climb Up
23 Joy Rubingh 526 Climb Up
24 Nina Schilderman 528 ES Onsight Klimtalenten
25 Tysa Aukema 529 Climb Up
26 Cécile Blikman 530 Climb Up
27 Pleun Frank 531 Monk Jeugd Amsterdam
28 Sanne Blok 532 Ayers Rookies
29 Faye Cornelissen 533 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Julia Janssen 501 Cube Bouldergym
2 Freja Smed 502 Climb Up
3 Brechtje Reijsoo 503 Cube Bouldergym
4 Sam Swalué 504 ES Onsight Klimtalenten
5 Lies van Raaij 505 Team Delfts Bleau
6 Bente Beckers 507 ED+
7 Li San Boorsma 508 ES Onsight Klimtalenten
8 Lieve Nijman 509 Ayers Rookies
9 Manon Knops 510 ES Onsight Klimtalenten
10 Marit Zeldenthuis 511 Climb Up
11 Mette van Liempd 512 Monk Jeugd Eindhoven
12 Myrthe van de Pol 513 West Coast Climbing
13 Gitte Meus 514 Team Mountain Network
14 Gianna Evers 515
15 Kim Uijterwijk 516 Monk Jeugd Amsterdam
16 Nienke Sorber 519 Monk Jeugd Amsterdam
17 Isa Witte 520 Klimmuur Utrecht
18 Isabelle van der Heijden 521
19 Iris van 't Westeinde 522 Team Neoliet
20 Sophie Suelmann 523 Cube Bouldergym
21 Iris Heerekop 524 Ayers Rookies
22 Isabelle Kluwer 525 Climb Up
23 Joy Rubingh 526 Climb Up
24 Nina Schilderman 528 ES Onsight Klimtalenten
25 Tysa Aukema 529 Climb Up
26 Cécile Blikman 530 Climb Up
27 Pleun Frank 531 Monk Jeugd Amsterdam
28 Sanne Blok 532 Ayers Rookies
29 Faye Cornelissen 533 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Julia Janssen 501 Cube Bouldergym
2 Freja Smed 502 Climb Up
3 Brechtje Reijsoo 503 Cube Bouldergym
4 Sam Swalué 504 ES Onsight Klimtalenten
5 Lies van Raaij 505 Team Delfts Bleau
6 Bente Beckers 507 ED+
7 Li San Boorsma 508 ES Onsight Klimtalenten
8 Lieve Nijman 509 Ayers Rookies
9 Manon Knops 510 ES Onsight Klimtalenten
10 Marit Zeldenthuis 511 Climb Up
11 Mette van Liempd 512 Monk Jeugd Eindhoven
12 Myrthe van de Pol 513 West Coast Climbing
13 Gitte Meus 514 Team Mountain Network
14 Gianna Evers 515
15 Kim Uijterwijk 516 Monk Jeugd Amsterdam
16 Nienke Sorber 519 Monk Jeugd Amsterdam
17 Isa Witte 520 Klimmuur Utrecht
18 Isabelle van der Heijden 521
19 Iris van 't Westeinde 522 Team Neoliet
20 Sophie Suelmann 523 Cube Bouldergym
21 Iris Heerekop 524 Ayers Rookies
22 Isabelle Kluwer 525 Climb Up
23 Joy Rubingh 526 Climb Up
24 Nina Schilderman 528 ES Onsight Klimtalenten
25 Tysa Aukema 529 Climb Up
26 Cécile Blikman 530 Climb Up
27 Pleun Frank 531 Monk Jeugd Amsterdam
28 Sanne Blok 532 Ayers Rookies
29 Faye Cornelissen 533 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Julia Janssen 501 Cube Bouldergym
2 Freja Smed 502 Climb Up
3 Brechtje Reijsoo 503 Cube Bouldergym
4 Sam Swalué 504 ES Onsight Klimtalenten
5 Lies van Raaij 505 Team Delfts Bleau
6 Bente Beckers 507 ED+
7 Li San Boorsma 508 ES Onsight Klimtalenten
8 Lieve Nijman 509 Ayers Rookies
9 Manon Knops 510 ES Onsight Klimtalenten
10 Marit Zeldenthuis 511 Climb Up
11 Mette van Liempd 512 Monk Jeugd Eindhoven
12 Myrthe van de Pol 513 West Coast Climbing
13 Gitte Meus 514 Team Mountain Network
14 Gianna Evers 515
15 Kim Uijterwijk 516 Monk Jeugd Amsterdam
16 Nienke Sorber 519 Monk Jeugd Amsterdam
17 Isa Witte 520 Klimmuur Utrecht
18 Isabelle van der Heijden 521
19 Iris van 't Westeinde 522 Team Neoliet
20 Sophie Suelmann 523 Cube Bouldergym
21 Iris Heerekop 524 Ayers Rookies
22 Isabelle Kluwer 525 Climb Up
23 Joy Rubingh 526 Climb Up
24 Nina Schilderman 528 ES Onsight Klimtalenten
25 Tysa Aukema 529 Climb Up
26 Cécile Blikman 530 Climb Up
27 Pleun Frank 531 Monk Jeugd Amsterdam
28 Sanne Blok 532 Ayers Rookies
29 Faye Cornelissen 533 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Julia Janssen 501 Cube Bouldergym
2 Freja Smed 502 Climb Up
3 Brechtje Reijsoo 503 Cube Bouldergym
4 Sam Swalué 504 ES Onsight Klimtalenten
5 Lies van Raaij 505 Team Delfts Bleau
6 Bente Beckers 507 ED+
7 Li San Boorsma 508 ES Onsight Klimtalenten
8 Lieve Nijman 509 Ayers Rookies
9 Manon Knops 510 ES Onsight Klimtalenten
10 Marit Zeldenthuis 511 Climb Up
11 Mette van Liempd 512 Monk Jeugd Eindhoven
12 Myrthe van de Pol 513 West Coast Climbing
13 Gitte Meus 514 Team Mountain Network
14 Gianna Evers 515
15 Kim Uijterwijk 516 Monk Jeugd Amsterdam
16 Nienke Sorber 519 Monk Jeugd Amsterdam
17 Isa Witte 520 Klimmuur Utrecht
18 Isabelle van der Heijden 521
19 Iris van 't Westeinde 522 Team Neoliet
20 Sophie Suelmann 523 Cube Bouldergym
21 Iris Heerekop 524 Ayers Rookies
22 Isabelle Kluwer 525 Climb Up
23 Joy Rubingh 526 Climb Up
24 Nina Schilderman 528 ES Onsight Klimtalenten
25 Tysa Aukema 529 Climb Up
26 Cécile Blikman 530 Climb Up
27 Pleun Frank 531 Monk Jeugd Amsterdam
28 Sanne Blok 532 Ayers Rookies
29 Faye Cornelissen 533 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Julia Janssen 501 Cube Bouldergym
2 Freja Smed 502 Climb Up
3 Brechtje Reijsoo 503 Cube Bouldergym
4 Sam Swalué 504 ES Onsight Klimtalenten
5 Lies van Raaij 505 Team Delfts Bleau
6 Bente Beckers 507 ED+
7 Li San Boorsma 508 ES Onsight Klimtalenten
8 Lieve Nijman 509 Ayers Rookies
9 Manon Knops 510 ES Onsight Klimtalenten
10 Marit Zeldenthuis 511 Climb Up
11 Mette van Liempd 512 Monk Jeugd Eindhoven
12 Myrthe van de Pol 513 West Coast Climbing
13 Gitte Meus 514 Team Mountain Network
14 Gianna Evers 515
15 Kim Uijterwijk 516 Monk Jeugd Amsterdam
16 Nienke Sorber 519 Monk Jeugd Amsterdam
17 Isa Witte 520 Klimmuur Utrecht
18 Isabelle van der Heijden 521
19 Iris van 't Westeinde 522 Team Neoliet
20 Sophie Suelmann 523 Cube Bouldergym
21 Iris Heerekop 524 Ayers Rookies
22 Isabelle Kluwer 525 Climb Up
23 Joy Rubingh 526 Climb Up
24 Nina Schilderman 528 ES Onsight Klimtalenten
25 Tysa Aukema 529 Climb Up
26 Cécile Blikman 530 Climb Up
27 Pleun Frank 531 Monk Jeugd Amsterdam
28 Sanne Blok 532 Ayers Rookies
29 Faye Cornelissen 533 ED+
11-03-2017 17:40
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten/th> Team
1 Pleun Frank 531 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 T4B1 T2B2 10T17 10B12 100.0 Monk Jeugd Amsterdam
2 Mette van Liempd 512 T3B3 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 T4B1 T1B1 T1B1 10T18 10B14 80.0 Monk Jeugd Eindhoven
3 Isabelle van der Heijden 521 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T3B3 T2B2 T1B1 T5B5 T3B1 T1B1 10T20 10B18 65.0
4 Sam Swalué 504 T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 T1B1 T1B1 T1B1 B2 T2B1 T1B1 9T12 10B13 55.0 ES Onsight Klimtalenten
5 Isa Witte 520 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T4B4 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 9T14 9B13 51.0 Klimmuur Utrecht
6 Lies van Raaij 505 T2B2 T2B2 T2B1 T1B1 T3B1 T1B1 T5B3 T2B2 8T18 8B13 47.0 Team Delfts Bleau
7 Iris van 't Westeinde 522 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 5T5 7B7 43.0 Team Neoliet
8 Julia Janssen 501 T1B1 T1B1 T3B2 T1B1 T1B1 5T7 5B6 40.0 Cube Bouldergym
9 Manon Knops 510 T1B1 T2B2 B3 T3B2 T1B1 B2 T1B1 5T8 7B12 37.0 ES Onsight Klimtalenten
10 Marit Zeldenthuis 511 T1B1 T2B1 T2B1 T2B1 B1 T2B1 5T9 6B6 34.0 Climb Up
11 Myrthe van de Pol 513 T2B2 B5 T1B1 T1B1 T5B5 B1 T1B1 5T10 7B16 31.0 West Coast Climbing
12 Gianna Evers 515 T3B3 T2B2 T4B1 T2B2 B1 T1B1 5T12 6B10 28.0
13 Freja Smed 502 T1B1 T3B1 T3B1 B3 T1B1 4T8 5B7 26.0 Climb Up
14 Gitte Meus 514 T2B2 T2B1 B2 T4B1 B2 T1B1 4T9 6B9 24.0 Team Mountain Network
15 Faye Cornelissen 533 T5B4 T5B3 T2B1 T2B2 4T14 4B10 22.0 ED+
16 Bente Beckers 507 T1B1 B2 T1B1 T1B1 3T3 4B5 20.0 ED+
17 Nina Schilderman 528 B5 T2B2 T3B3 T1B1 3T6 4B11 18.0 ES Onsight Klimtalenten
18 Tysa Aukema 529 T3B3 B1 B1 T2B1 T2B1 3T7 5B7 16.0 Climb Up
19 Brechtje Reijsoo 503 T1B1 B3 T2B2 2T3 3B6 14.0 Cube Bouldergym
20 Kim Uijterwijk 516 B2 B1 T3B1 T2B2 2T5 4B6 12.0 Monk Jeugd Amsterdam
21 Cécile Blikman 530 T5B1 T1B1 2T6 2B2 10.0 Climb Up
22 Li San Boorsma 508 B1 B2 B5 B1 T1B1 1T1 5B10 9.0 ES Onsight Klimtalenten
23 Nienke Sorber 519 B4 B3 B2 T2B1 1T2 4B10 8.0 Monk Jeugd Amsterdam
24 Joy Rubingh 526 B4 T2B2 1T2 2B6 7.0 Climb Up
25 Isabelle Kluwer 525 B2 B2 T3B1 1T3 3B5 6.0 Climb Up
26 Sanne Blok 532 B4 B4 B3 0T0 3B11 5.0 Ayers Rookies
27 Iris Heerekop 524 B3 B1 0T0 2B4 4.0 Ayers Rookies
28 Lieve Nijman 509 B5 0T0 1B5 3.0 Ayers Rookies
28 Sophie Suelmann 523 B5 0T0 1B5 3.0 Cube Bouldergym