Jeugd Boulder 2 JAB , 11-03-2017 10:14, Cube Bouldergym, Enschede

Discipline: Boulder
Competitie: JEUGD BOULDER JAB 2017
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1998 en 1999], Jeugd A [2000 en 2001] en Jeugd B [2002 en 2003].

Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën. Er wordt geklommen in drie startgroepen. Jeugd B vormt startgroep 1, Jeugd A startgroep 2 en de Junioren startgroep 3.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde met per categorie 10 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve rondetijd wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep.

Het voorlopige tijdschema is als volgt:
10.00 uur Cube Bouldergym en aanmelding open
10.30 uur Sluiting aanmelding startgroep 1
10.45 uur Start kwalificatie startgroep 1
13.15 uur Einde startgroep 1 & sluiting aanmelding startgroep 2
13.30 uur Start startgroep 2
15.30 uur Einde startgroep 2 & sluiting aanmelding startgroep 3
15.45 uur Start startgroep 3.
17.15 uur Einde startgroep 3
 
De prijsuitreiking vindt per leeftijdscategorie plaats, aansluitend op de bekendmaking van de uitslag.

LET OP! De vierde en laatste wedstrijd van de competitie heeft een andere opzet. JB4 JAB krijgt naast een flash ronde (met 8 boulders) ook een finaleronde met 4 onsight boulders volgens het 1/2 finale format van de IFSC.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Team
Gidion van Doorn 202 GRIP Nijmegen
Max Deelen 205
Nigel Armino 201 IVY Climbing
Don van Laere 212 Team Delfts Bleau
Lucas de Jong 209
Jesse van der Heijden 211
Casper Meskers 203
Anon2296 - -
Trevor Vermoolen 206 REVOLT

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Team
1 Nigel Armino 201 IVY Climbing
2 Gidion van Doorn 202 GRIP Nijmegen
3 Casper Meskers 203
4 Max Deelen 205
5 Trevor Vermoolen 206 REVOLT
6 Anon2296 - -
7 Lucas de Jong 209
8 Jesse van der Heijden 211
9 Don van Laere 212 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Nigel Armino 201 IVY Climbing
2 Gidion van Doorn 202 GRIP Nijmegen
3 Casper Meskers 203
4 Max Deelen 205
5 Trevor Vermoolen 206 REVOLT
6 Anon2296 - -
7 Lucas de Jong 209
8 Jesse van der Heijden 211
9 Don van Laere 212 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Nigel Armino 201 IVY Climbing
2 Gidion van Doorn 202 GRIP Nijmegen
3 Casper Meskers 203
4 Max Deelen 205
5 Trevor Vermoolen 206 REVOLT
6 Anon2296 - -
7 Lucas de Jong 209
8 Jesse van der Heijden 211
9 Don van Laere 212 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Nigel Armino 201 IVY Climbing
2 Gidion van Doorn 202 GRIP Nijmegen
3 Casper Meskers 203
4 Max Deelen 205
5 Trevor Vermoolen 206 REVOLT
6 Anon2296 - -
7 Lucas de Jong 209
8 Jesse van der Heijden 211
9 Don van Laere 212 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Nigel Armino 201 IVY Climbing
2 Gidion van Doorn 202 GRIP Nijmegen
3 Casper Meskers 203
4 Max Deelen 205
5 Trevor Vermoolen 206 REVOLT
6 Anon2296 - -
7 Lucas de Jong 209
8 Jesse van der Heijden 211
9 Don van Laere 212 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Nigel Armino 201 IVY Climbing
2 Gidion van Doorn 202 GRIP Nijmegen
3 Casper Meskers 203
4 Max Deelen 205
5 Trevor Vermoolen 206 REVOLT
6 Anon2296 - -
7 Lucas de Jong 209
8 Jesse van der Heijden 211
9 Don van Laere 212 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Nigel Armino 201 IVY Climbing
2 Gidion van Doorn 202 GRIP Nijmegen
3 Casper Meskers 203
4 Max Deelen 205
5 Trevor Vermoolen 206 REVOLT
6 Anon2296 - -
7 Lucas de Jong 209
8 Jesse van der Heijden 211
9 Don van Laere 212 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Nigel Armino 201 IVY Climbing
2 Gidion van Doorn 202 GRIP Nijmegen
3 Casper Meskers 203
4 Max Deelen 205
5 Trevor Vermoolen 206 REVOLT
6 Anon2296 - -
7 Lucas de Jong 209
8 Jesse van der Heijden 211
9 Don van Laere 212 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Nigel Armino 201 IVY Climbing
2 Gidion van Doorn 202 GRIP Nijmegen
3 Casper Meskers 203
4 Max Deelen 205
5 Trevor Vermoolen 206 REVOLT
6 Anon2296 - -
7 Lucas de Jong 209
8 Jesse van der Heijden 211
9 Don van Laere 212 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Nigel Armino 201 IVY Climbing
2 Gidion van Doorn 202 GRIP Nijmegen
3 Casper Meskers 203
4 Max Deelen 205
5 Trevor Vermoolen 206 REVOLT
6 Anon2296 - -
7 Lucas de Jong 209
8 Jesse van der Heijden 211
9 Don van Laere 212 Team Delfts Bleau
11-03-2017 17:42
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Don van Laere 212 Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 T1Z1 8T11 9Z10 100.0 Team Delfts Bleau
2 Max Deelen 205 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z1 Z1 T3Z1 T1Z1 8T12 9Z9 80.0
3 Nigel Armino 201 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 T3Z1 7T9 8Z10 65.0 IVY Climbing
4 Jesse van der Heijden 211 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z1 T1Z1 Z1 T3Z2 6T10 7Z8 55.0
5 Trevor Vermoolen 206 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 5T5 6Z6 51.0 REVOLT
6 Gidion van Doorn 202 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 Z1 Z1 5T6 8Z9 47.0 GRIP Nijmegen
7 Casper Meskers 203 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 Z5 5T6 7Z11 43.0
8 Anon2296 - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 Z1 Z1 Z1 5T7 8Z8 40.0 -
9 Lucas de Jong 209 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 5T7 6Z8 37.0

Aantal deelnemers: 21

Naam Rugnummer Team
Finn van Gelooven 421
Simon Boes 427
Ties van Veggel 416
Jules Kluwer 415 Kei Boulderhal
Isaac van Hoogstraaten 418
Sam Berends 424
Klim Baudoin 410
Wes Vermeeren 408
Teun van der Graaf 404
Lencho Palstra 413 Team Delfts Bleau
Torben van Kolfschoten 402 REVOLT
Dylan van den Berge 414 Team Yellowstone
Zeno Schaekers 406 Team Mountain Network
Mikola Byelov 411 Monk Amsterdam
Anon2455 - -
Pepijn Hogt 420 Kei Boulderhal
Sil Rutten 407 Team Neoliet
Tibor Pruijs 405
Castor Sprado 423 Klimmuur Utrecht
Antonie Moes 422 Top-It
Siem van Capel 403 Top-It

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 21

# Naam Rugnummer Team
1 Torben van Kolfschoten 402 REVOLT
2 Siem van Capel 403 Top-It
3 Teun van der Graaf 404
4 Tibor Pruijs 405
5 Zeno Schaekers 406 Team Mountain Network
6 Sil Rutten 407 Team Neoliet
7 Wes Vermeeren 408
8 Klim Baudoin 410
9 Mikola Byelov 411 Monk Amsterdam
10 Anon2455 - -
11 Lencho Palstra 413 Team Delfts Bleau
12 Dylan van den Berge 414 Team Yellowstone
13 Jules Kluwer 415 Kei Boulderhal
14 Ties van Veggel 416
15 Isaac van Hoogstraaten 418
16 Pepijn Hogt 420 Kei Boulderhal
17 Finn van Gelooven 421
18 Antonie Moes 422 Top-It
19 Castor Sprado 423 Klimmuur Utrecht
20 Sam Berends 424
21 Simon Boes 427
# Naam Rugnummer Team
1 Torben van Kolfschoten 402 REVOLT
2 Siem van Capel 403 Top-It
3 Teun van der Graaf 404
4 Tibor Pruijs 405
5 Zeno Schaekers 406 Team Mountain Network
6 Sil Rutten 407 Team Neoliet
7 Wes Vermeeren 408
8 Klim Baudoin 410
9 Mikola Byelov 411 Monk Amsterdam
10 Anon2455 - -
11 Lencho Palstra 413 Team Delfts Bleau
12 Dylan van den Berge 414 Team Yellowstone
13 Jules Kluwer 415 Kei Boulderhal
14 Ties van Veggel 416
15 Isaac van Hoogstraaten 418
16 Pepijn Hogt 420 Kei Boulderhal
17 Finn van Gelooven 421
18 Antonie Moes 422 Top-It
19 Castor Sprado 423 Klimmuur Utrecht
20 Sam Berends 424
21 Simon Boes 427
# Naam Rugnummer Team
1 Torben van Kolfschoten 402 REVOLT
2 Siem van Capel 403 Top-It
3 Teun van der Graaf 404
4 Tibor Pruijs 405
5 Zeno Schaekers 406 Team Mountain Network
6 Sil Rutten 407 Team Neoliet
7 Wes Vermeeren 408
8 Klim Baudoin 410
9 Mikola Byelov 411 Monk Amsterdam
10 Anon2455 - -
11 Lencho Palstra 413 Team Delfts Bleau
12 Dylan van den Berge 414 Team Yellowstone
13 Jules Kluwer 415 Kei Boulderhal
14 Ties van Veggel 416
15 Isaac van Hoogstraaten 418
16 Pepijn Hogt 420 Kei Boulderhal
17 Finn van Gelooven 421
18 Antonie Moes 422 Top-It
19 Castor Sprado 423 Klimmuur Utrecht
20 Sam Berends 424
21 Simon Boes 427
# Naam Rugnummer Team
1 Torben van Kolfschoten 402 REVOLT
2 Siem van Capel 403 Top-It
3 Teun van der Graaf 404
4 Tibor Pruijs 405
5 Zeno Schaekers 406 Team Mountain Network
6 Sil Rutten 407 Team Neoliet
7 Wes Vermeeren 408
8 Klim Baudoin 410
9 Mikola Byelov 411 Monk Amsterdam
10 Anon2455 - -
11 Lencho Palstra 413 Team Delfts Bleau
12 Dylan van den Berge 414 Team Yellowstone
13 Jules Kluwer 415 Kei Boulderhal
14 Ties van Veggel 416
15 Isaac van Hoogstraaten 418
16 Pepijn Hogt 420 Kei Boulderhal
17 Finn van Gelooven 421
18 Antonie Moes 422 Top-It
19 Castor Sprado 423 Klimmuur Utrecht
20 Sam Berends 424
21 Simon Boes 427
# Naam Rugnummer Team
1 Torben van Kolfschoten 402 REVOLT
2 Siem van Capel 403 Top-It
3 Teun van der Graaf 404
4 Tibor Pruijs 405
5 Zeno Schaekers 406 Team Mountain Network
6 Sil Rutten 407 Team Neoliet
7 Wes Vermeeren 408
8 Klim Baudoin 410
9 Mikola Byelov 411 Monk Amsterdam
10 Anon2455 - -
11 Lencho Palstra 413 Team Delfts Bleau
12 Dylan van den Berge 414 Team Yellowstone
13 Jules Kluwer 415 Kei Boulderhal
14 Ties van Veggel 416
15 Isaac van Hoogstraaten 418
16 Pepijn Hogt 420 Kei Boulderhal
17 Finn van Gelooven 421
18 Antonie Moes 422 Top-It
19 Castor Sprado 423 Klimmuur Utrecht
20 Sam Berends 424
21 Simon Boes 427
# Naam Rugnummer Team
1 Torben van Kolfschoten 402 REVOLT
2 Siem van Capel 403 Top-It
3 Teun van der Graaf 404
4 Tibor Pruijs 405
5 Zeno Schaekers 406 Team Mountain Network
6 Sil Rutten 407 Team Neoliet
7 Wes Vermeeren 408
8 Klim Baudoin 410
9 Mikola Byelov 411 Monk Amsterdam
10 Anon2455 - -
11 Lencho Palstra 413 Team Delfts Bleau
12 Dylan van den Berge 414 Team Yellowstone
13 Jules Kluwer 415 Kei Boulderhal
14 Ties van Veggel 416
15 Isaac van Hoogstraaten 418
16 Pepijn Hogt 420 Kei Boulderhal
17 Finn van Gelooven 421
18 Antonie Moes 422 Top-It
19 Castor Sprado 423 Klimmuur Utrecht
20 Sam Berends 424
21 Simon Boes 427
# Naam Rugnummer Team
1 Torben van Kolfschoten 402 REVOLT
2 Siem van Capel 403 Top-It
3 Teun van der Graaf 404
4 Tibor Pruijs 405
5 Zeno Schaekers 406 Team Mountain Network
6 Sil Rutten 407 Team Neoliet
7 Wes Vermeeren 408
8 Klim Baudoin 410
9 Mikola Byelov 411 Monk Amsterdam
10 Anon2455 - -
11 Lencho Palstra 413 Team Delfts Bleau
12 Dylan van den Berge 414 Team Yellowstone
13 Jules Kluwer 415 Kei Boulderhal
14 Ties van Veggel 416
15 Isaac van Hoogstraaten 418
16 Pepijn Hogt 420 Kei Boulderhal
17 Finn van Gelooven 421
18 Antonie Moes 422 Top-It
19 Castor Sprado 423 Klimmuur Utrecht
20 Sam Berends 424
21 Simon Boes 427
# Naam Rugnummer Team
1 Torben van Kolfschoten 402 REVOLT
2 Siem van Capel 403 Top-It
3 Teun van der Graaf 404
4 Tibor Pruijs 405
5 Zeno Schaekers 406 Team Mountain Network
6 Sil Rutten 407 Team Neoliet
7 Wes Vermeeren 408
8 Klim Baudoin 410
9 Mikola Byelov 411 Monk Amsterdam
10 Anon2455 - -
11 Lencho Palstra 413 Team Delfts Bleau
12 Dylan van den Berge 414 Team Yellowstone
13 Jules Kluwer 415 Kei Boulderhal
14 Ties van Veggel 416
15 Isaac van Hoogstraaten 418
16 Pepijn Hogt 420 Kei Boulderhal
17 Finn van Gelooven 421
18 Antonie Moes 422 Top-It
19 Castor Sprado 423 Klimmuur Utrecht
20 Sam Berends 424
21 Simon Boes 427
# Naam Rugnummer Team
1 Torben van Kolfschoten 402 REVOLT
2 Siem van Capel 403 Top-It
3 Teun van der Graaf 404
4 Tibor Pruijs 405
5 Zeno Schaekers 406 Team Mountain Network
6 Sil Rutten 407 Team Neoliet
7 Wes Vermeeren 408
8 Klim Baudoin 410
9 Mikola Byelov 411 Monk Amsterdam
10 Anon2455 - -
11 Lencho Palstra 413 Team Delfts Bleau
12 Dylan van den Berge 414 Team Yellowstone
13 Jules Kluwer 415 Kei Boulderhal
14 Ties van Veggel 416
15 Isaac van Hoogstraaten 418
16 Pepijn Hogt 420 Kei Boulderhal
17 Finn van Gelooven 421
18 Antonie Moes 422 Top-It
19 Castor Sprado 423 Klimmuur Utrecht
20 Sam Berends 424
21 Simon Boes 427
# Naam Rugnummer Team
1 Torben van Kolfschoten 402 REVOLT
2 Siem van Capel 403 Top-It
3 Teun van der Graaf 404
4 Tibor Pruijs 405
5 Zeno Schaekers 406 Team Mountain Network
6 Sil Rutten 407 Team Neoliet
7 Wes Vermeeren 408
8 Klim Baudoin 410
9 Mikola Byelov 411 Monk Amsterdam
10 Anon2455 - -
11 Lencho Palstra 413 Team Delfts Bleau
12 Dylan van den Berge 414 Team Yellowstone
13 Jules Kluwer 415 Kei Boulderhal
14 Ties van Veggel 416
15 Isaac van Hoogstraaten 418
16 Pepijn Hogt 420 Kei Boulderhal
17 Finn van Gelooven 421
18 Antonie Moes 422 Top-It
19 Castor Sprado 423 Klimmuur Utrecht
20 Sam Berends 424
21 Simon Boes 427
11-03-2017 17:39
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Mikola Byelov 411 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z4 T1Z1 Z4 T1Z1 Z1 8T11 10Z16 100.0 Monk Amsterdam
2 Zeno Schaekers 406 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 Z4 T1Z1 Z1 T1Z1 T3Z1 8T12 10Z13 80.0 Team Mountain Network
3 Isaac van Hoogstraaten 418 T1Z1 T4Z1 T3Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z2 8T16 8Z10 65.0
4 Simon Boes 427 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z5 7T8 8Z12 55.0
5 Castor Sprado 423 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z1 7T9 8Z9 51.0 Klimmuur Utrecht
6 Jules Kluwer 415 T1Z1 T1Z1 T4Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 7T11 8Z8 47.0 Kei Boulderhal
7 Sil Rutten 407 T2Z2 T1Z1 T3Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 7T12 8Z13 43.0 Team Neoliet
8 Lencho Palstra 413 T1Z1 T1Z1 T5Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T4Z2 7T14 8Z9 40.0 Team Delfts Bleau
9 Teun van der Graaf 404 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 Z1 Z4 6T7 9Z12 37.0
10 Finn van Gelooven 421 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 6T7 7Z7 34.0
11 Wes Vermeeren 408 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 Z1 6T10 7Z7 31.0
12 Pepijn Hogt 420 T2Z2 T1Z1 Z1 T1Z1 T3Z2 T1Z1 Z3 5T8 7Z11 28.0 Kei Boulderhal
13 Dylan van den Berge 414 T2Z2 T1Z1 Z1 T4Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 5T9 7Z8 26.0 Team Yellowstone
14 Anon2455 - T1Z1 Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 Z1 4T4 8Z8 24.0 -
15 Antonie Moes 422 T1Z1 Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 4T4 6Z9 22.0 Top-It
16 Ties van Veggel 416 T3Z3 Z2 Z1 T5Z1 T1Z1 T1Z1 4T10 6Z9 20.0
17 Torben van Kolfschoten 402 T1Z1 Z1 Z1 T1Z1 T2Z2 Z2 3T4 6Z8 18.0 REVOLT
18 Siem van Capel 403 T2Z2 T2Z2 Z1 T3Z1 Z3 3T7 5Z9 16.0 Top-It
19 Klim Baudoin 410 T1Z1 Z1 Z1 T1Z1 Z1 2T2 5Z5 14.0
20 Tibor Pruijs 405 T3Z3 Z4 T5Z1 2T8 3Z8 12.0
21 Sam Berends 424 T2Z2 Z3 Z4 Z1 1T2 4Z10 10.0

Jongens B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Team
Lynn van der Meer 103 Team Neoliet
Yu Anna Buijinck 102
Julia Meijer 109 Monk Eindhoven
Naomi Swagten 107 Team Neoliet
Pauline Schreurs 106 IVY Climbing
Julia van den Goor 108 Team Neoliet
Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
Helen Zegelaar 101 Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Yu Anna Buijinck 102
3 Lynn van der Meer 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Pauline Schreurs 106 IVY Climbing
6 Naomi Swagten 107 Team Neoliet
7 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
8 Julia Meijer 109 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Yu Anna Buijinck 102
3 Lynn van der Meer 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Pauline Schreurs 106 IVY Climbing
6 Naomi Swagten 107 Team Neoliet
7 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
8 Julia Meijer 109 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Yu Anna Buijinck 102
3 Lynn van der Meer 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Pauline Schreurs 106 IVY Climbing
6 Naomi Swagten 107 Team Neoliet
7 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
8 Julia Meijer 109 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Yu Anna Buijinck 102
3 Lynn van der Meer 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Pauline Schreurs 106 IVY Climbing
6 Naomi Swagten 107 Team Neoliet
7 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
8 Julia Meijer 109 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Yu Anna Buijinck 102
3 Lynn van der Meer 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Pauline Schreurs 106 IVY Climbing
6 Naomi Swagten 107 Team Neoliet
7 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
8 Julia Meijer 109 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Yu Anna Buijinck 102
3 Lynn van der Meer 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Pauline Schreurs 106 IVY Climbing
6 Naomi Swagten 107 Team Neoliet
7 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
8 Julia Meijer 109 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Yu Anna Buijinck 102
3 Lynn van der Meer 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Pauline Schreurs 106 IVY Climbing
6 Naomi Swagten 107 Team Neoliet
7 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
8 Julia Meijer 109 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Yu Anna Buijinck 102
3 Lynn van der Meer 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Pauline Schreurs 106 IVY Climbing
6 Naomi Swagten 107 Team Neoliet
7 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
8 Julia Meijer 109 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Yu Anna Buijinck 102
3 Lynn van der Meer 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Pauline Schreurs 106 IVY Climbing
6 Naomi Swagten 107 Team Neoliet
7 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
8 Julia Meijer 109 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Yu Anna Buijinck 102
3 Lynn van der Meer 103 Team Neoliet
4 Bo Nederkoorn 104 ES Onsight Klimtalenten
5 Pauline Schreurs 106 IVY Climbing
6 Naomi Swagten 107 Team Neoliet
7 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
8 Julia Meijer 109 Monk Eindhoven
11-03-2017 17:42
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Julia Meijer 109 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z2 T1Z1 T1Z1 10T12 10Z11 100.0 Monk Eindhoven
2 Pauline Schreurs 106 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 8T9 10Z11 80.0 IVY Climbing
3 Lynn van der Meer 103 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 Z1 T2Z1 T1Z1 T5Z3 T1Z1 T1Z1 8T13 10Z12 65.0 Team Neoliet
4 Naomi Swagten 107 T2Z2 Z1 Z2 Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T2Z2 4T6 8Z11 55.0 Team Neoliet
5 Julia van den Goor 108 Z1 Z3 T1Z1 T3Z3 Z3 T2Z2 3T6 6Z13 51.0 Team Neoliet
6 Helen Zegelaar 101 Z3 T4Z4 T2Z2 T1Z1 3T7 4Z10 47.0 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 102 T4Z3 T2Z1 Z1 2T6 3Z5 43.0
8 Bo Nederkoorn 104 Z2 0T0 1Z2 40.0 ES Onsight Klimtalenten

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Team
Kaya van Haasteren 315
Anon1634 - -
Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
Kyra de Bree 306 Climb Up
Simone Gerritsen 312
Ysa Rakestraw 314
Manon Boereboom 311
Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
Jasmijn van de Sande 305 Climb Up
Anon2293 - -
Laura Knops 303 ES Onsight Klimtalenten
Olivie van der Linden 313 Team Neoliet
Cecile van der Meel 304 Ayers Rookies
Laura van der Snoek 310 Cube Bouldergym

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Team
1 Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
2 Anon2293 - -
3 Laura Knops 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Cecile van der Meel 304 Ayers Rookies
5 Jasmijn van de Sande 305 Climb Up
6 Kyra de Bree 306 Climb Up
7 Anon1634 - -
8 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
9 Laura van der Snoek 310 Cube Bouldergym
10 Manon Boereboom 311
11 Simone Gerritsen 312
12 Olivie van der Linden 313 Team Neoliet
13 Ysa Rakestraw 314
14 Kaya van Haasteren 315
# Naam Rugnummer Team
1 Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
2 Anon2293 - -
3 Laura Knops 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Cecile van der Meel 304 Ayers Rookies
5 Jasmijn van de Sande 305 Climb Up
6 Kyra de Bree 306 Climb Up
7 Anon1634 - -
8 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
9 Laura van der Snoek 310 Cube Bouldergym
10 Manon Boereboom 311
11 Simone Gerritsen 312
12 Olivie van der Linden 313 Team Neoliet
13 Ysa Rakestraw 314
14 Kaya van Haasteren 315
# Naam Rugnummer Team
1 Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
2 Anon2293 - -
3 Laura Knops 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Cecile van der Meel 304 Ayers Rookies
5 Jasmijn van de Sande 305 Climb Up
6 Kyra de Bree 306 Climb Up
7 Anon1634 - -
8 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
9 Laura van der Snoek 310 Cube Bouldergym
10 Manon Boereboom 311
11 Simone Gerritsen 312
12 Olivie van der Linden 313 Team Neoliet
13 Ysa Rakestraw 314
14 Kaya van Haasteren 315
# Naam Rugnummer Team
1 Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
2 Anon2293 - -
3 Laura Knops 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Cecile van der Meel 304 Ayers Rookies
5 Jasmijn van de Sande 305 Climb Up
6 Kyra de Bree 306 Climb Up
7 Anon1634 - -
8 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
9 Laura van der Snoek 310 Cube Bouldergym
10 Manon Boereboom 311
11 Simone Gerritsen 312
12 Olivie van der Linden 313 Team Neoliet
13 Ysa Rakestraw 314
14 Kaya van Haasteren 315
# Naam Rugnummer Team
1 Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
2 Anon2293 - -
3 Laura Knops 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Cecile van der Meel 304 Ayers Rookies
5 Jasmijn van de Sande 305 Climb Up
6 Kyra de Bree 306 Climb Up
7 Anon1634 - -
8 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
9 Laura van der Snoek 310 Cube Bouldergym
10 Manon Boereboom 311
11 Simone Gerritsen 312
12 Olivie van der Linden 313 Team Neoliet
13 Ysa Rakestraw 314
14 Kaya van Haasteren 315
# Naam Rugnummer Team
1 Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
2 Anon2293 - -
3 Laura Knops 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Cecile van der Meel 304 Ayers Rookies
5 Jasmijn van de Sande 305 Climb Up
6 Kyra de Bree 306 Climb Up
7 Anon1634 - -
8 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
9 Laura van der Snoek 310 Cube Bouldergym
10 Manon Boereboom 311
11 Simone Gerritsen 312
12 Olivie van der Linden 313 Team Neoliet
13 Ysa Rakestraw 314
14 Kaya van Haasteren 315
# Naam Rugnummer Team
1 Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
2 Anon2293 - -
3 Laura Knops 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Cecile van der Meel 304 Ayers Rookies
5 Jasmijn van de Sande 305 Climb Up
6 Kyra de Bree 306 Climb Up
7 Anon1634 - -
8 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
9 Laura van der Snoek 310 Cube Bouldergym
10 Manon Boereboom 311
11 Simone Gerritsen 312
12 Olivie van der Linden 313 Team Neoliet
13 Ysa Rakestraw 314
14 Kaya van Haasteren 315
# Naam Rugnummer Team
1 Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
2 Anon2293 - -
3 Laura Knops 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Cecile van der Meel 304 Ayers Rookies
5 Jasmijn van de Sande 305 Climb Up
6 Kyra de Bree 306 Climb Up
7 Anon1634 - -
8 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
9 Laura van der Snoek 310 Cube Bouldergym
10 Manon Boereboom 311
11 Simone Gerritsen 312
12 Olivie van der Linden 313 Team Neoliet
13 Ysa Rakestraw 314
14 Kaya van Haasteren 315
# Naam Rugnummer Team
1 Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
2 Anon2293 - -
3 Laura Knops 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Cecile van der Meel 304 Ayers Rookies
5 Jasmijn van de Sande 305 Climb Up
6 Kyra de Bree 306 Climb Up
7 Anon1634 - -
8 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
9 Laura van der Snoek 310 Cube Bouldergym
10 Manon Boereboom 311
11 Simone Gerritsen 312
12 Olivie van der Linden 313 Team Neoliet
13 Ysa Rakestraw 314
14 Kaya van Haasteren 315
# Naam Rugnummer Team
1 Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
2 Anon2293 - -
3 Laura Knops 303 ES Onsight Klimtalenten
4 Cecile van der Meel 304 Ayers Rookies
5 Jasmijn van de Sande 305 Climb Up
6 Kyra de Bree 306 Climb Up
7 Anon1634 - -
8 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
9 Laura van der Snoek 310 Cube Bouldergym
10 Manon Boereboom 311
11 Simone Gerritsen 312
12 Olivie van der Linden 313 Team Neoliet
13 Ysa Rakestraw 314
14 Kaya van Haasteren 315
11-03-2017 17:40
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Carlijn Hukkelhoven 309 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T2Z1 T1Z1 9T12 10Z10 100.0 IVY Climbing
2 Jasmijn van de Sande 305 T4Z4 T2Z2 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 9T16 10Z17 80.0 Climb Up
3 Laura Knops 303 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T4Z1 T1Z1 9T16 9Z10 65.0 ES Onsight Klimtalenten
4 Simone Gerritsen 312 T3Z3 T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 Z1 Z1 T1Z1 7T10 10Z14 55.0
5 Ysa Rakestraw 314 T1Z1 T1Z1 T3Z2 Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z1 Z2 T1Z1 7T11 9Z11 51.0
6 Manon Boereboom 311 T2Z2 Z3 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 6T7 9Z13 47.0
7 Kaya van Haasteren 315 T1Z1 Z1 T1Z1 Z2 Z1 T3Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 5T7 9Z11 43.0
8 Cecile van der Meel 304 T1Z1 Z1 T1Z1 Z2 T3Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 5T7 8Z10 40.0 Ayers Rookies
9 Kyra de Bree 306 T2Z2 Z1 Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 4T6 6Z8 37.0 Climb Up
10 Anon1634 - Z3 T1Z1 Z1 T3Z3 T4Z1 T1Z1 4T9 6Z10 34.0 -
11 Olivie van der Linden 313 T1Z1 T3Z3 Z1 Z1 T5Z2 T2Z2 4T11 6Z10 31.0 Team Neoliet
12 Anon2293 - T2Z2 Z1 Z1 Z1 T2Z2 2T4 5Z7 28.0 -
13 Marrit Elsinga 301 T1Z1 1T1 1Z1 26.0 Team Mountain Network
14 Laura van der Snoek 310 Z5 Z4 Z2 T3Z3 1T3 4Z14 24.0 Cube Bouldergym

Meisjes B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.