Jeugd Boulder 2 JAB , 11-03-2017 10:14, Cube Bouldergym, Enschede
Discipline: Boulder
Competitie: JEUGD BOULDER JAB 2017
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1998 en 1999], Jeugd A [2000 en 2001] en Jeugd B [2002 en 2003].
Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën. Er wordt geklommen in drie startgroepen. Jeugd B vormt startgroep 1, Jeugd A startgroep 2 en de Junioren startgroep 3.
De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde met per categorie 10 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve rondetijd wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep.
Het voorlopige tijdschema is als volgt:
10.00 uur Cube Bouldergym en aanmelding open
10.30 uur Sluiting aanmelding startgroep 1
10.45 uur Start kwalificatie startgroep 1
13.15 uur Einde startgroep 1 & sluiting aanmelding startgroep 2
13.30 uur Start startgroep 2
15.30 uur Einde startgroep 2 & sluiting aanmelding startgroep 3
15.45 uur Start startgroep 3.
17.15 uur Einde startgroep 3
De prijsuitreiking vindt per leeftijdscategorie plaats, aansluitend op de bekendmaking van de uitslag.
LET OP! De vierde en laatste wedstrijd van de competitie heeft een andere opzet. JB4 JAB krijgt naast een flash ronde (met 8 boulders) ook een finaleronde met 4 onsight boulders volgens het 1/2 finale format van de IFSC. Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.
Meisjes U16
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar. Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 14
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Marrit Elsinga
301
Team Mountain Network
2
Nadia Kleinsman
302
ES Onsight Klimtalenten
3
Laura Knops
303
ES Onsight Klimtalenten
4
Cecile van der Meel
304
Ayers Rookies
5
Jasmijn van de Sande
305
Climb Up
6
Kyra de Bree
306
Climb Up
7
Aloes Bosch
307
8
Carlijn Hukkelhoven
309
IVY Climbing
9
Laura van der Snoek
310
Cube Bouldergym
10
Manon Boereboom
311
11
Simone Gerritsen
312
12
Olivie van der Linden
313
Team Neoliet
13
Ysa Rakestraw
314
14
Kaya van Haasteren
315
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Marrit Elsinga
301
Team Mountain Network
2
Nadia Kleinsman
302
ES Onsight Klimtalenten
3
Laura Knops
303
ES Onsight Klimtalenten
4
Cecile van der Meel
304
Ayers Rookies
5
Jasmijn van de Sande
305
Climb Up
6
Kyra de Bree
306
Climb Up
7
Aloes Bosch
307
8
Carlijn Hukkelhoven
309
IVY Climbing
9
Laura van der Snoek
310
Cube Bouldergym
10
Manon Boereboom
311
11
Simone Gerritsen
312
12
Olivie van der Linden
313
Team Neoliet
13
Ysa Rakestraw
314
14
Kaya van Haasteren
315
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Marrit Elsinga
301
Team Mountain Network
2
Nadia Kleinsman
302
ES Onsight Klimtalenten
3
Laura Knops
303
ES Onsight Klimtalenten
4
Cecile van der Meel
304
Ayers Rookies
5
Jasmijn van de Sande
305
Climb Up
6
Kyra de Bree
306
Climb Up
7
Aloes Bosch
307
8
Carlijn Hukkelhoven
309
IVY Climbing
9
Laura van der Snoek
310
Cube Bouldergym
10
Manon Boereboom
311
11
Simone Gerritsen
312
12
Olivie van der Linden
313
Team Neoliet
13
Ysa Rakestraw
314
14
Kaya van Haasteren
315
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Marrit Elsinga
301
Team Mountain Network
2
Nadia Kleinsman
302
ES Onsight Klimtalenten
3
Laura Knops
303
ES Onsight Klimtalenten
4
Cecile van der Meel
304
Ayers Rookies
5
Jasmijn van de Sande
305
Climb Up
6
Kyra de Bree
306
Climb Up
7
Aloes Bosch
307
8
Carlijn Hukkelhoven
309
IVY Climbing
9
Laura van der Snoek
310
Cube Bouldergym
10
Manon Boereboom
311
11
Simone Gerritsen
312
12
Olivie van der Linden
313
Team Neoliet
13
Ysa Rakestraw
314
14
Kaya van Haasteren
315
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Marrit Elsinga
301
Team Mountain Network
2
Nadia Kleinsman
302
ES Onsight Klimtalenten
3
Laura Knops
303
ES Onsight Klimtalenten
4
Cecile van der Meel
304
Ayers Rookies
5
Jasmijn van de Sande
305
Climb Up
6
Kyra de Bree
306
Climb Up
7
Aloes Bosch
307
8
Carlijn Hukkelhoven
309
IVY Climbing
9
Laura van der Snoek
310
Cube Bouldergym
10
Manon Boereboom
311
11
Simone Gerritsen
312
12
Olivie van der Linden
313
Team Neoliet
13
Ysa Rakestraw
314
14
Kaya van Haasteren
315
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Marrit Elsinga
301
Team Mountain Network
2
Nadia Kleinsman
302
ES Onsight Klimtalenten
3
Laura Knops
303
ES Onsight Klimtalenten
4
Cecile van der Meel
304
Ayers Rookies
5
Jasmijn van de Sande
305
Climb Up
6
Kyra de Bree
306
Climb Up
7
Aloes Bosch
307
8
Carlijn Hukkelhoven
309
IVY Climbing
9
Laura van der Snoek
310
Cube Bouldergym
10
Manon Boereboom
311
11
Simone Gerritsen
312
12
Olivie van der Linden
313
Team Neoliet
13
Ysa Rakestraw
314
14
Kaya van Haasteren
315
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Marrit Elsinga
301
Team Mountain Network
2
Nadia Kleinsman
302
ES Onsight Klimtalenten
3
Laura Knops
303
ES Onsight Klimtalenten
4
Cecile van der Meel
304
Ayers Rookies
5
Jasmijn van de Sande
305
Climb Up
6
Kyra de Bree
306
Climb Up
7
Aloes Bosch
307
8
Carlijn Hukkelhoven
309
IVY Climbing
9
Laura van der Snoek
310
Cube Bouldergym
10
Manon Boereboom
311
11
Simone Gerritsen
312
12
Olivie van der Linden
313
Team Neoliet
13
Ysa Rakestraw
314
14
Kaya van Haasteren
315
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Marrit Elsinga
301
Team Mountain Network
2
Nadia Kleinsman
302
ES Onsight Klimtalenten
3
Laura Knops
303
ES Onsight Klimtalenten
4
Cecile van der Meel
304
Ayers Rookies
5
Jasmijn van de Sande
305
Climb Up
6
Kyra de Bree
306
Climb Up
7
Aloes Bosch
307
8
Carlijn Hukkelhoven
309
IVY Climbing
9
Laura van der Snoek
310
Cube Bouldergym
10
Manon Boereboom
311
11
Simone Gerritsen
312
12
Olivie van der Linden
313
Team Neoliet
13
Ysa Rakestraw
314
14
Kaya van Haasteren
315
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Marrit Elsinga
301
Team Mountain Network
2
Nadia Kleinsman
302
ES Onsight Klimtalenten
3
Laura Knops
303
ES Onsight Klimtalenten
4
Cecile van der Meel
304
Ayers Rookies
5
Jasmijn van de Sande
305
Climb Up
6
Kyra de Bree
306
Climb Up
7
Aloes Bosch
307
8
Carlijn Hukkelhoven
309
IVY Climbing
9
Laura van der Snoek
310
Cube Bouldergym
10
Manon Boereboom
311
11
Simone Gerritsen
312
12
Olivie van der Linden
313
Team Neoliet
13
Ysa Rakestraw
314
14
Kaya van Haasteren
315
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Marrit Elsinga
301
Team Mountain Network
2
Nadia Kleinsman
302
ES Onsight Klimtalenten
3
Laura Knops
303
ES Onsight Klimtalenten
4
Cecile van der Meel
304
Ayers Rookies
5
Jasmijn van de Sande
305
Climb Up
6
Kyra de Bree
306
Climb Up
7
Aloes Bosch
307
8
Carlijn Hukkelhoven
309
IVY Climbing
9
Laura van der Snoek
310
Cube Bouldergym
10
Manon Boereboom
311
11
Simone Gerritsen
312
12
Olivie van der Linden
313
Team Neoliet
13
Ysa Rakestraw
314
14
Kaya van Haasteren
315
Publicatie tijd 11-03-2017 17:40
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Carlijn Hukkelhoven
309
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
T2Z1
T1Z1
9T12 10Z10
100.0
IVY Climbing
2
Jasmijn van de Sande
305
T4Z4
T2Z2
T1Z1
T3Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
Z3
T1Z1
T1Z1
9T16 10Z17
80.0
Climb Up
3
Laura Knops
303
T2Z2
T1Z1
T1Z1
T3Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T4Z1
T1Z1
9T16 9Z10
65.0
ES Onsight Klimtalenten
4
Simone Gerritsen
312
T3Z3
T1Z1
T2Z2
T1Z1
Z2
T1Z1
T1Z1
Z1
Z1
T1Z1
7T10 10Z14
55.0
5
Ysa Rakestraw
314
T1Z1
T1Z1
T3Z2
Z1
T2Z1
T1Z1
T2Z1
Z2
T1Z1
7T11 9Z11
51.0
6
Manon Boereboom
311
T2Z2
Z3
T1Z1
Z2
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
6T7 9Z13
47.0
7
Kaya van Haasteren
315
T1Z1
Z1
T1Z1
Z2
Z1
T3Z1
T1Z1
Z2
T1Z1
5T7 9Z11
43.0
8
Cecile van der Meel
304
T1Z1
Z1
T1Z1
Z2
T3Z1
T1Z1
Z2
T1Z1
5T7 8Z10
40.0
Ayers Rookies
9
Kyra de Bree
306
T2Z2
Z1
Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
4T6 6Z8
37.0
Climb Up
10
Aloes Bosch
307
Z3
T1Z1
Z1
T3Z3
T4Z1
T1Z1
4T9 6Z10
34.0
11
Olivie van der Linden
313
T1Z1
T3Z3
Z1
Z1
T5Z2
T2Z2
4T11 6Z10
31.0
Team Neoliet
12
Nadia Kleinsman
302
T2Z2
Z1
Z1
Z1
T2Z2
2T4 5Z7
28.0
ES Onsight Klimtalenten
13
Marrit Elsinga
301
T1Z1
1T1 1Z1
26.0
Team Mountain Network
14
Laura van der Snoek
310
Z5
Z4
Z2
T3Z3
1T3 4Z14
24.0
Cube Bouldergym
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 8
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Helen Zegelaar
101
Team Neoliet
2
Yu Anna Buijinck
102
3
Lynn van der Meer
103
Team Neoliet
4
Bo Nederkoorn
104
ES Onsight Klimtalenten
5
Pauline Schreurs
106
IVY Climbing
6
Naomi Swagten
107
Team Neoliet
7
Julia van den Goor
108
Team Neoliet
8
Julia Meijer
109
Monk Eindhoven
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Helen Zegelaar
101
Team Neoliet
2
Yu Anna Buijinck
102
3
Lynn van der Meer
103
Team Neoliet
4
Bo Nederkoorn
104
ES Onsight Klimtalenten
5
Pauline Schreurs
106
IVY Climbing
6
Naomi Swagten
107
Team Neoliet
7
Julia van den Goor
108
Team Neoliet
8
Julia Meijer
109
Monk Eindhoven
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Helen Zegelaar
101
Team Neoliet
2
Yu Anna Buijinck
102
3
Lynn van der Meer
103
Team Neoliet
4
Bo Nederkoorn
104
ES Onsight Klimtalenten
5
Pauline Schreurs
106
IVY Climbing
6
Naomi Swagten
107
Team Neoliet
7
Julia van den Goor
108
Team Neoliet
8
Julia Meijer
109
Monk Eindhoven
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Helen Zegelaar
101
Team Neoliet
2
Yu Anna Buijinck
102
3
Lynn van der Meer
103
Team Neoliet
4
Bo Nederkoorn
104
ES Onsight Klimtalenten
5
Pauline Schreurs
106
IVY Climbing
6
Naomi Swagten
107
Team Neoliet
7
Julia van den Goor
108
Team Neoliet
8
Julia Meijer
109
Monk Eindhoven
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Helen Zegelaar
101
Team Neoliet
2
Yu Anna Buijinck
102
3
Lynn van der Meer
103
Team Neoliet
4
Bo Nederkoorn
104
ES Onsight Klimtalenten
5
Pauline Schreurs
106
IVY Climbing
6
Naomi Swagten
107
Team Neoliet
7
Julia van den Goor
108
Team Neoliet
8
Julia Meijer
109
Monk Eindhoven
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Helen Zegelaar
101
Team Neoliet
2
Yu Anna Buijinck
102
3
Lynn van der Meer
103
Team Neoliet
4
Bo Nederkoorn
104
ES Onsight Klimtalenten
5
Pauline Schreurs
106
IVY Climbing
6
Naomi Swagten
107
Team Neoliet
7
Julia van den Goor
108
Team Neoliet
8
Julia Meijer
109
Monk Eindhoven
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Helen Zegelaar
101
Team Neoliet
2
Yu Anna Buijinck
102
3
Lynn van der Meer
103
Team Neoliet
4
Bo Nederkoorn
104
ES Onsight Klimtalenten
5
Pauline Schreurs
106
IVY Climbing
6
Naomi Swagten
107
Team Neoliet
7
Julia van den Goor
108
Team Neoliet
8
Julia Meijer
109
Monk Eindhoven
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Helen Zegelaar
101
Team Neoliet
2
Yu Anna Buijinck
102
3
Lynn van der Meer
103
Team Neoliet
4
Bo Nederkoorn
104
ES Onsight Klimtalenten
5
Pauline Schreurs
106
IVY Climbing
6
Naomi Swagten
107
Team Neoliet
7
Julia van den Goor
108
Team Neoliet
8
Julia Meijer
109
Monk Eindhoven
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Helen Zegelaar
101
Team Neoliet
2
Yu Anna Buijinck
102
3
Lynn van der Meer
103
Team Neoliet
4
Bo Nederkoorn
104
ES Onsight Klimtalenten
5
Pauline Schreurs
106
IVY Climbing
6
Naomi Swagten
107
Team Neoliet
7
Julia van den Goor
108
Team Neoliet
8
Julia Meijer
109
Monk Eindhoven
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Helen Zegelaar
101
Team Neoliet
2
Yu Anna Buijinck
102
3
Lynn van der Meer
103
Team Neoliet
4
Bo Nederkoorn
104
ES Onsight Klimtalenten
5
Pauline Schreurs
106
IVY Climbing
6
Naomi Swagten
107
Team Neoliet
7
Julia van den Goor
108
Team Neoliet
8
Julia Meijer
109
Monk Eindhoven
Publicatie tijd 11-03-2017 17:42
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Julia Meijer
109
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z2
T1Z1
T1Z1
10T12 10Z11
100.0
Monk Eindhoven
2
Pauline Schreurs
106
T1Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
Z2
T1Z1
T1Z1
8T9 10Z11
80.0
IVY Climbing
3
Lynn van der Meer
103
T1Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
Z1
T2Z1
T1Z1
T5Z3
T1Z1
T1Z1
8T13 10Z12
65.0
Team Neoliet
4
Naomi Swagten
107
T2Z2
Z1
Z2
Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
T2Z2
4T6 8Z11
55.0
Team Neoliet
5
Julia van den Goor
108
Z1
Z3
T1Z1
T3Z3
Z3
T2Z2
3T6 6Z13
51.0
Team Neoliet
6
Helen Zegelaar
101
Z3
T4Z4
T2Z2
T1Z1
3T7 4Z10
47.0
Team Neoliet
7
Yu Anna Buijinck
102
T4Z3
T2Z1
Z1
2T6 3Z5
43.0
8
Bo Nederkoorn
104
Z2
0T0 1Z2
40.0
ES Onsight Klimtalenten
Jongens U16
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar. Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 21
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Torben van Kolfschoten
402
REVOLT
2
Siem van Capel
403
Top-It
3
Teun van der Graaf
404
4
Tibor Pruijs
405
5
Zeno Schaekers
406
Team Mountain Network
6
Sil Rutten
407
Team Neoliet
7
Wes Vermeeren
408
8
Klim Baudoin
410
9
Mikola Byelov
411
Monk Amsterdam
10
Victor van der Zwaag
412
Monk Amsterdam
11
Lencho Palstra
413
Team Delfts Bleau
12
Dylan van den Berge
414
Team Yellowstone
13
Jules Kluwer
415
Kei Boulderhal
14
Ties van Veggel
416
15
Isaac van Hoogstraaten
418
16
Pepijn Hogt
420
Kei Boulderhal
17
Finn van Gelooven
421
18
Antonie Moes
422
Top-It
19
Castor Sprado
423
Klimmuur Utrecht
20
Sam Berends
424
21
Simon Boes
427
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Torben van Kolfschoten
402
REVOLT
2
Siem van Capel
403
Top-It
3
Teun van der Graaf
404
4
Tibor Pruijs
405
5
Zeno Schaekers
406
Team Mountain Network
6
Sil Rutten
407
Team Neoliet
7
Wes Vermeeren
408
8
Klim Baudoin
410
9
Mikola Byelov
411
Monk Amsterdam
10
Victor van der Zwaag
412
Monk Amsterdam
11
Lencho Palstra
413
Team Delfts Bleau
12
Dylan van den Berge
414
Team Yellowstone
13
Jules Kluwer
415
Kei Boulderhal
14
Ties van Veggel
416
15
Isaac van Hoogstraaten
418
16
Pepijn Hogt
420
Kei Boulderhal
17
Finn van Gelooven
421
18
Antonie Moes
422
Top-It
19
Castor Sprado
423
Klimmuur Utrecht
20
Sam Berends
424
21
Simon Boes
427
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Torben van Kolfschoten
402
REVOLT
2
Siem van Capel
403
Top-It
3
Teun van der Graaf
404
4
Tibor Pruijs
405
5
Zeno Schaekers
406
Team Mountain Network
6
Sil Rutten
407
Team Neoliet
7
Wes Vermeeren
408
8
Klim Baudoin
410
9
Mikola Byelov
411
Monk Amsterdam
10
Victor van der Zwaag
412
Monk Amsterdam
11
Lencho Palstra
413
Team Delfts Bleau
12
Dylan van den Berge
414
Team Yellowstone
13
Jules Kluwer
415
Kei Boulderhal
14
Ties van Veggel
416
15
Isaac van Hoogstraaten
418
16
Pepijn Hogt
420
Kei Boulderhal
17
Finn van Gelooven
421
18
Antonie Moes
422
Top-It
19
Castor Sprado
423
Klimmuur Utrecht
20
Sam Berends
424
21
Simon Boes
427
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Torben van Kolfschoten
402
REVOLT
2
Siem van Capel
403
Top-It
3
Teun van der Graaf
404
4
Tibor Pruijs
405
5
Zeno Schaekers
406
Team Mountain Network
6
Sil Rutten
407
Team Neoliet
7
Wes Vermeeren
408
8
Klim Baudoin
410
9
Mikola Byelov
411
Monk Amsterdam
10
Victor van der Zwaag
412
Monk Amsterdam
11
Lencho Palstra
413
Team Delfts Bleau
12
Dylan van den Berge
414
Team Yellowstone
13
Jules Kluwer
415
Kei Boulderhal
14
Ties van Veggel
416
15
Isaac van Hoogstraaten
418
16
Pepijn Hogt
420
Kei Boulderhal
17
Finn van Gelooven
421
18
Antonie Moes
422
Top-It
19
Castor Sprado
423
Klimmuur Utrecht
20
Sam Berends
424
21
Simon Boes
427
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Torben van Kolfschoten
402
REVOLT
2
Siem van Capel
403
Top-It
3
Teun van der Graaf
404
4
Tibor Pruijs
405
5
Zeno Schaekers
406
Team Mountain Network
6
Sil Rutten
407
Team Neoliet
7
Wes Vermeeren
408
8
Klim Baudoin
410
9
Mikola Byelov
411
Monk Amsterdam
10
Victor van der Zwaag
412
Monk Amsterdam
11
Lencho Palstra
413
Team Delfts Bleau
12
Dylan van den Berge
414
Team Yellowstone
13
Jules Kluwer
415
Kei Boulderhal
14
Ties van Veggel
416
15
Isaac van Hoogstraaten
418
16
Pepijn Hogt
420
Kei Boulderhal
17
Finn van Gelooven
421
18
Antonie Moes
422
Top-It
19
Castor Sprado
423
Klimmuur Utrecht
20
Sam Berends
424
21
Simon Boes
427
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Torben van Kolfschoten
402
REVOLT
2
Siem van Capel
403
Top-It
3
Teun van der Graaf
404
4
Tibor Pruijs
405
5
Zeno Schaekers
406
Team Mountain Network
6
Sil Rutten
407
Team Neoliet
7
Wes Vermeeren
408
8
Klim Baudoin
410
9
Mikola Byelov
411
Monk Amsterdam
10
Victor van der Zwaag
412
Monk Amsterdam
11
Lencho Palstra
413
Team Delfts Bleau
12
Dylan van den Berge
414
Team Yellowstone
13
Jules Kluwer
415
Kei Boulderhal
14
Ties van Veggel
416
15
Isaac van Hoogstraaten
418
16
Pepijn Hogt
420
Kei Boulderhal
17
Finn van Gelooven
421
18
Antonie Moes
422
Top-It
19
Castor Sprado
423
Klimmuur Utrecht
20
Sam Berends
424
21
Simon Boes
427
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Torben van Kolfschoten
402
REVOLT
2
Siem van Capel
403
Top-It
3
Teun van der Graaf
404
4
Tibor Pruijs
405
5
Zeno Schaekers
406
Team Mountain Network
6
Sil Rutten
407
Team Neoliet
7
Wes Vermeeren
408
8
Klim Baudoin
410
9
Mikola Byelov
411
Monk Amsterdam
10
Victor van der Zwaag
412
Monk Amsterdam
11
Lencho Palstra
413
Team Delfts Bleau
12
Dylan van den Berge
414
Team Yellowstone
13
Jules Kluwer
415
Kei Boulderhal
14
Ties van Veggel
416
15
Isaac van Hoogstraaten
418
16
Pepijn Hogt
420
Kei Boulderhal
17
Finn van Gelooven
421
18
Antonie Moes
422
Top-It
19
Castor Sprado
423
Klimmuur Utrecht
20
Sam Berends
424
21
Simon Boes
427
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Torben van Kolfschoten
402
REVOLT
2
Siem van Capel
403
Top-It
3
Teun van der Graaf
404
4
Tibor Pruijs
405
5
Zeno Schaekers
406
Team Mountain Network
6
Sil Rutten
407
Team Neoliet
7
Wes Vermeeren
408
8
Klim Baudoin
410
9
Mikola Byelov
411
Monk Amsterdam
10
Victor van der Zwaag
412
Monk Amsterdam
11
Lencho Palstra
413
Team Delfts Bleau
12
Dylan van den Berge
414
Team Yellowstone
13
Jules Kluwer
415
Kei Boulderhal
14
Ties van Veggel
416
15
Isaac van Hoogstraaten
418
16
Pepijn Hogt
420
Kei Boulderhal
17
Finn van Gelooven
421
18
Antonie Moes
422
Top-It
19
Castor Sprado
423
Klimmuur Utrecht
20
Sam Berends
424
21
Simon Boes
427
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Torben van Kolfschoten
402
REVOLT
2
Siem van Capel
403
Top-It
3
Teun van der Graaf
404
4
Tibor Pruijs
405
5
Zeno Schaekers
406
Team Mountain Network
6
Sil Rutten
407
Team Neoliet
7
Wes Vermeeren
408
8
Klim Baudoin
410
9
Mikola Byelov
411
Monk Amsterdam
10
Victor van der Zwaag
412
Monk Amsterdam
11
Lencho Palstra
413
Team Delfts Bleau
12
Dylan van den Berge
414
Team Yellowstone
13
Jules Kluwer
415
Kei Boulderhal
14
Ties van Veggel
416
15
Isaac van Hoogstraaten
418
16
Pepijn Hogt
420
Kei Boulderhal
17
Finn van Gelooven
421
18
Antonie Moes
422
Top-It
19
Castor Sprado
423
Klimmuur Utrecht
20
Sam Berends
424
21
Simon Boes
427
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Torben van Kolfschoten
402
REVOLT
2
Siem van Capel
403
Top-It
3
Teun van der Graaf
404
4
Tibor Pruijs
405
5
Zeno Schaekers
406
Team Mountain Network
6
Sil Rutten
407
Team Neoliet
7
Wes Vermeeren
408
8
Klim Baudoin
410
9
Mikola Byelov
411
Monk Amsterdam
10
Victor van der Zwaag
412
Monk Amsterdam
11
Lencho Palstra
413
Team Delfts Bleau
12
Dylan van den Berge
414
Team Yellowstone
13
Jules Kluwer
415
Kei Boulderhal
14
Ties van Veggel
416
15
Isaac van Hoogstraaten
418
16
Pepijn Hogt
420
Kei Boulderhal
17
Finn van Gelooven
421
18
Antonie Moes
422
Top-It
19
Castor Sprado
423
Klimmuur Utrecht
20
Sam Berends
424
21
Simon Boes
427
Publicatie tijd 11-03-2017 17:39
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Mikola Byelov
411
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T4Z4
T1Z1
Z4
T1Z1
Z1
8T11 10Z16
100.0
Monk Amsterdam
2
Zeno Schaekers
406
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z1
T1Z1
Z4
T1Z1
Z1
T1Z1
T3Z1
8T12 10Z13
80.0
Team Mountain Network
3
Isaac van Hoogstraaten
418
T1Z1
T4Z1
T3Z1
T2Z2
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z2
8T16 8Z10
65.0
4
Simon Boes
427
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z5
7T8 8Z12
55.0
5
Castor Sprado
423
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
Z1
7T9 8Z9
51.0
Klimmuur Utrecht
6
Jules Kluwer
415
T1Z1
T1Z1
T4Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
Z1
7T11 8Z8
47.0
Kei Boulderhal
7
Sil Rutten
407
T2Z2
T1Z1
T3Z1
T3Z3
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z3
7T12 8Z13
43.0
Team Neoliet
8
Lencho Palstra
413
T1Z1
T1Z1
T5Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
T4Z2
7T14 8Z9
40.0
Team Delfts Bleau
9
Teun van der Graaf
404
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
Z1
Z1
Z4
6T7 9Z12
37.0
10
Finn van Gelooven
421
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
6T7 7Z7
34.0
11
Wes Vermeeren
408
T1Z1
T3Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z1
T1Z1
Z1
6T10 7Z7
31.0
12
Pepijn Hogt
420
T2Z2
T1Z1
Z1
T1Z1
T3Z2
T1Z1
Z3
5T8 7Z11
28.0
Kei Boulderhal
13
Dylan van den Berge
414
T2Z2
T1Z1
Z1
T4Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
5T9 7Z8
26.0
Team Yellowstone
14
Victor van der Zwaag
412
T1Z1
Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
Z1
4T4 8Z8
24.0
Monk Amsterdam
15
Antonie Moes
422
T1Z1
Z4
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
4T4 6Z9
22.0
Top-It
16
Ties van Veggel
416
T3Z3
Z2
Z1
T5Z1
T1Z1
T1Z1
4T10 6Z9
20.0
17
Torben van Kolfschoten
402
T1Z1
Z1
Z1
T1Z1
T2Z2
Z2
3T4 6Z8
18.0
REVOLT
18
Siem van Capel
403
T2Z2
T2Z2
Z1
T3Z1
Z3
3T7 5Z9
16.0
Top-It
19
Klim Baudoin
410
T1Z1
Z1
Z1
T1Z1
Z1
2T2 5Z5
14.0
20
Tibor Pruijs
405
T3Z3
Z4
T5Z1
2T8 3Z8
12.0
21
Sam Berends
424
T2Z2
Z3
Z4
Z1
1T2 4Z10
10.0
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 9
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Nigel Armino
201
IVY Climbing
2
Gidion van Doorn
202
GRIP Nijmegen
3
Casper Meskers
203
4
Max Deelen
205
5
Trevor Vermoolen
206
REVOLT
6
Sten van Vliet
207
ES Onsight Klimtalenten
7
Lucas de Jong
209
8
Jesse van der Heijden
211
9
Don van Laere
212
Team Delfts Bleau
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Nigel Armino
201
IVY Climbing
2
Gidion van Doorn
202
GRIP Nijmegen
3
Casper Meskers
203
4
Max Deelen
205
5
Trevor Vermoolen
206
REVOLT
6
Sten van Vliet
207
ES Onsight Klimtalenten
7
Lucas de Jong
209
8
Jesse van der Heijden
211
9
Don van Laere
212
Team Delfts Bleau
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Nigel Armino
201
IVY Climbing
2
Gidion van Doorn
202
GRIP Nijmegen
3
Casper Meskers
203
4
Max Deelen
205
5
Trevor Vermoolen
206
REVOLT
6
Sten van Vliet
207
ES Onsight Klimtalenten
7
Lucas de Jong
209
8
Jesse van der Heijden
211
9
Don van Laere
212
Team Delfts Bleau
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Nigel Armino
201
IVY Climbing
2
Gidion van Doorn
202
GRIP Nijmegen
3
Casper Meskers
203
4
Max Deelen
205
5
Trevor Vermoolen
206
REVOLT
6
Sten van Vliet
207
ES Onsight Klimtalenten
7
Lucas de Jong
209
8
Jesse van der Heijden
211
9
Don van Laere
212
Team Delfts Bleau
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Nigel Armino
201
IVY Climbing
2
Gidion van Doorn
202
GRIP Nijmegen
3
Casper Meskers
203
4
Max Deelen
205
5
Trevor Vermoolen
206
REVOLT
6
Sten van Vliet
207
ES Onsight Klimtalenten
7
Lucas de Jong
209
8
Jesse van der Heijden
211
9
Don van Laere
212
Team Delfts Bleau
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Nigel Armino
201
IVY Climbing
2
Gidion van Doorn
202
GRIP Nijmegen
3
Casper Meskers
203
4
Max Deelen
205
5
Trevor Vermoolen
206
REVOLT
6
Sten van Vliet
207
ES Onsight Klimtalenten
7
Lucas de Jong
209
8
Jesse van der Heijden
211
9
Don van Laere
212
Team Delfts Bleau
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Nigel Armino
201
IVY Climbing
2
Gidion van Doorn
202
GRIP Nijmegen
3
Casper Meskers
203
4
Max Deelen
205
5
Trevor Vermoolen
206
REVOLT
6
Sten van Vliet
207
ES Onsight Klimtalenten
7
Lucas de Jong
209
8
Jesse van der Heijden
211
9
Don van Laere
212
Team Delfts Bleau
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Nigel Armino
201
IVY Climbing
2
Gidion van Doorn
202
GRIP Nijmegen
3
Casper Meskers
203
4
Max Deelen
205
5
Trevor Vermoolen
206
REVOLT
6
Sten van Vliet
207
ES Onsight Klimtalenten
7
Lucas de Jong
209
8
Jesse van der Heijden
211
9
Don van Laere
212
Team Delfts Bleau
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Nigel Armino
201
IVY Climbing
2
Gidion van Doorn
202
GRIP Nijmegen
3
Casper Meskers
203
4
Max Deelen
205
5
Trevor Vermoolen
206
REVOLT
6
Sten van Vliet
207
ES Onsight Klimtalenten
7
Lucas de Jong
209
8
Jesse van der Heijden
211
9
Don van Laere
212
Team Delfts Bleau
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Nigel Armino
201
IVY Climbing
2
Gidion van Doorn
202
GRIP Nijmegen
3
Casper Meskers
203
4
Max Deelen
205
5
Trevor Vermoolen
206
REVOLT
6
Sten van Vliet
207
ES Onsight Klimtalenten
7
Lucas de Jong
209
8
Jesse van der Heijden
211
9
Don van Laere
212
Team Delfts Bleau
Publicatie tijd 11-03-2017 17:42
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Don van Laere
212
Z2
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T4Z1
T1Z1
8T11 9Z10
100.0
Team Delfts Bleau
2
Max Deelen
205
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T2Z1
Z1
T3Z1
T1Z1
8T12 9Z9
80.0
3
Nigel Armino
201
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z3
T3Z1
7T9 8Z10
65.0
IVY Climbing
4
Jesse van der Heijden
211
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T2Z1
T1Z1
Z1
T3Z2
6T10 7Z8
55.0
5
Trevor Vermoolen
206
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
5T5 6Z6
51.0
REVOLT
6
Gidion van Doorn
202
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z2
Z1
Z1
5T6 8Z9
47.0
GRIP Nijmegen
7
Casper Meskers
203
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
Z1
Z5
5T6 7Z11
43.0
8
Sten van Vliet
207
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z1
Z1
Z1
Z1
5T7 8Z8
40.0
ES Onsight Klimtalenten
9
Lucas de Jong
209
T3Z3
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
5T7 6Z8
37.0