Jeugd Boulder 3 JAB, 25-03-2017 10:14, Monk Eindhoven

Discipline: Boulder
Competitie: JEUGD BOULDER JAB 2017
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1998 en 1999], Jeugd A [2000 en 2001] en Jeugd B [2002 en 2003].

Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën. Er wordt geklommen in drie startgroepen. Jeugd B vormt startgroep 1, Jeugd A startgroep 2 en de Junioren startgroep 3.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde met per categorie 10 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve rondetijd wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep.

Het voorlopige tijdschema is als volgt:
10.00 uur Monk Eindhoven en aanmelding open
10.30 uur Sluiting aanmelding startgroep 1
10.45 uur Start kwalificatie startgroep 1
13.15 uur Einde startgroep 1 & sluiting aanmelding startgroep 2
13.30 uur Start startgroep 2 & aansluitend prijsuitreiking startgroep 1
15.30 uur Einde startgroep 2 & sluiting aanmelding startgroep 3
15.45 uur Start startgroep 3 & aansluitend prijsuitreiking startgroep 2
17.15 uur Einde startgroep 3 & aansluitend prijsuitreiking startgroep 3

De prijsuitreiking vindt per leeftijdscategorie plaats, aansluitend op de bekendmaking van de uitslag.

LET OP! De vierde en laatste wedstrijd van de competitie heeft een andere opzet. JB4 JAB krijgt naast een flash ronde (met 8 boulders) ook een finaleronde met 4 onsight boulders volgens het 1/2 finale format van de IFSC.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Team
Gidion van Doorn 212 GRIP Nijmegen
Nigel Armino 208 IVY Climbing
Lucas de Jong 203
Jesse van der Heijden 213
Casper Meskers 214
Anon2302 - -
Trevor Vermoolen 205 REVOLT
Stephen van Bokhoven 206 Team Neoliet
Tim Ponsen 204
Pepijn Kluiters 210 JGDCLB Den Haag
Andreas van Esch 201
Lucas Hijdra 209

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Team
1 Andreas van Esch 201
2 Lucas de Jong 203
3 Tim Ponsen 204
4 Trevor Vermoolen 205 REVOLT
5 Stephen van Bokhoven 206 Team Neoliet
6 Anon2302 - -
7 Nigel Armino 208 IVY Climbing
8 Lucas Hijdra 209
9 Pepijn Kluiters 210 JGDCLB Den Haag
10 Gidion van Doorn 212 GRIP Nijmegen
11 Jesse van der Heijden 213
12 Casper Meskers 214
# Naam Rugnummer Team
1 Andreas van Esch 201
2 Lucas de Jong 203
3 Tim Ponsen 204
4 Trevor Vermoolen 205 REVOLT
5 Stephen van Bokhoven 206 Team Neoliet
6 Anon2302 - -
7 Nigel Armino 208 IVY Climbing
8 Lucas Hijdra 209
9 Pepijn Kluiters 210 JGDCLB Den Haag
10 Gidion van Doorn 212 GRIP Nijmegen
11 Jesse van der Heijden 213
12 Casper Meskers 214
# Naam Rugnummer Team
1 Andreas van Esch 201
2 Lucas de Jong 203
3 Tim Ponsen 204
4 Trevor Vermoolen 205 REVOLT
5 Stephen van Bokhoven 206 Team Neoliet
6 Anon2302 - -
7 Nigel Armino 208 IVY Climbing
8 Lucas Hijdra 209
9 Pepijn Kluiters 210 JGDCLB Den Haag
10 Gidion van Doorn 212 GRIP Nijmegen
11 Jesse van der Heijden 213
12 Casper Meskers 214
# Naam Rugnummer Team
1 Andreas van Esch 201
2 Lucas de Jong 203
3 Tim Ponsen 204
4 Trevor Vermoolen 205 REVOLT
5 Stephen van Bokhoven 206 Team Neoliet
6 Anon2302 - -
7 Nigel Armino 208 IVY Climbing
8 Lucas Hijdra 209
9 Pepijn Kluiters 210 JGDCLB Den Haag
10 Gidion van Doorn 212 GRIP Nijmegen
11 Jesse van der Heijden 213
12 Casper Meskers 214
# Naam Rugnummer Team
1 Andreas van Esch 201
2 Lucas de Jong 203
3 Tim Ponsen 204
4 Trevor Vermoolen 205 REVOLT
5 Stephen van Bokhoven 206 Team Neoliet
6 Anon2302 - -
7 Nigel Armino 208 IVY Climbing
8 Lucas Hijdra 209
9 Pepijn Kluiters 210 JGDCLB Den Haag
10 Gidion van Doorn 212 GRIP Nijmegen
11 Jesse van der Heijden 213
12 Casper Meskers 214
# Naam Rugnummer Team
1 Andreas van Esch 201
2 Lucas de Jong 203
3 Tim Ponsen 204
4 Trevor Vermoolen 205 REVOLT
5 Stephen van Bokhoven 206 Team Neoliet
6 Anon2302 - -
7 Nigel Armino 208 IVY Climbing
8 Lucas Hijdra 209
9 Pepijn Kluiters 210 JGDCLB Den Haag
10 Gidion van Doorn 212 GRIP Nijmegen
11 Jesse van der Heijden 213
12 Casper Meskers 214
# Naam Rugnummer Team
1 Andreas van Esch 201
2 Lucas de Jong 203
3 Tim Ponsen 204
4 Trevor Vermoolen 205 REVOLT
5 Stephen van Bokhoven 206 Team Neoliet
6 Anon2302 - -
7 Nigel Armino 208 IVY Climbing
8 Lucas Hijdra 209
9 Pepijn Kluiters 210 JGDCLB Den Haag
10 Gidion van Doorn 212 GRIP Nijmegen
11 Jesse van der Heijden 213
12 Casper Meskers 214
# Naam Rugnummer Team
1 Andreas van Esch 201
2 Lucas de Jong 203
3 Tim Ponsen 204
4 Trevor Vermoolen 205 REVOLT
5 Stephen van Bokhoven 206 Team Neoliet
6 Anon2302 - -
7 Nigel Armino 208 IVY Climbing
8 Lucas Hijdra 209
9 Pepijn Kluiters 210 JGDCLB Den Haag
10 Gidion van Doorn 212 GRIP Nijmegen
11 Jesse van der Heijden 213
12 Casper Meskers 214
# Naam Rugnummer Team
1 Andreas van Esch 201
2 Lucas de Jong 203
3 Tim Ponsen 204
4 Trevor Vermoolen 205 REVOLT
5 Stephen van Bokhoven 206 Team Neoliet
6 Anon2302 - -
7 Nigel Armino 208 IVY Climbing
8 Lucas Hijdra 209
9 Pepijn Kluiters 210 JGDCLB Den Haag
10 Gidion van Doorn 212 GRIP Nijmegen
11 Jesse van der Heijden 213
12 Casper Meskers 214
# Naam Rugnummer Team
1 Andreas van Esch 201
2 Lucas de Jong 203
3 Tim Ponsen 204
4 Trevor Vermoolen 205 REVOLT
5 Stephen van Bokhoven 206 Team Neoliet
6 Anon2302 - -
7 Nigel Armino 208 IVY Climbing
8 Lucas Hijdra 209
9 Pepijn Kluiters 210 JGDCLB Den Haag
10 Gidion van Doorn 212 GRIP Nijmegen
11 Jesse van der Heijden 213
12 Casper Meskers 214
25-03-2017 17:43
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Nigel Armino 208 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T3Z1 9T17 9Z11 100.0 IVY Climbing
2 Trevor Vermoolen 205 T2Z1 T1Z1 T3Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 8T13 8Z9 80.0 REVOLT
3 Anon2302 - T2Z1 T1Z1 T3Z1 T2Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 8T15 8Z8 65.0 -
4 Gidion van Doorn 212 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z2 Z4 6T8 8Z12 55.0 GRIP Nijmegen
5 Lucas de Jong 203 Z1 T1Z1 Z1 T2Z2 Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z1 6T9 9Z11 51.0
6 Jesse van der Heijden 213 T1Z1 Z1 T3Z2 Z1 T2Z1 T1Z1 T3Z1 5T10 7Z8 47.0
7 Casper Meskers 214 T1Z1 Z1 T3Z2 Z4 T1Z1 T1Z1 Z5 4T6 7Z15 43.0
8 Lucas Hijdra 209 Z2 T1Z1 Z1 T4Z1 T3Z1 Z2 3T8 6Z8 40.0
9 Tim Ponsen 204 Z1 T2Z1 Z3 T3Z1 Z5 2T5 5Z11 37.0
10 Andreas van Esch 201 Z3 Z1 T4Z4 Z1 T2Z2 2T6 5Z11 34.0
11 Pepijn Kluiters 210 Z2 Z3 Z1 T2Z1 1T2 4Z7 31.0 JGDCLB Den Haag
12 Stephen van Bokhoven 206 Z1 Z1 Z3 Z1 0T0 4Z6 28.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 21

Naam Rugnummer Nat. Team
Finn van Gelooven 420 NED
Simon Boes 413 NED
Ties van Veggel 426 NED
Jules Kluwer 422 NED Kei Boulderhal
Isaac van Hoogstraaten 410 NED
Sam Berends 411 NED
Klim Baudoin 415 NED
Wes Vermeeren 407 NED
Jim van der Velden 419 NED
Teun van der Graaf 425 NED
Lencho Palstra 401 NED Team Delfts Bleau
Torben van Kolfschoten 403 NED REVOLT
Dylan van den Berge 405 NED Team Yellowstone
Anon2466 - - -
Sil Rutten 402 NED Team Neoliet
Tibor Pruijs 418 NED
Arno De Becker 416 BEL Team Neoliet
Lout Verschuur 421 NED Team Neoliet
Pepijn Hogt 417 NED Kei Boulderhal
Antonie Moes 409 NED Top-It
Castor Sprado 414 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 21

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lencho Palstra 401 NED Team Delfts Bleau
2 Sil Rutten 402 NED Team Neoliet
3 Torben van Kolfschoten 403 NED REVOLT
4 Dylan van den Berge 405 NED Team Yellowstone
5 Wes Vermeeren 407 NED
6 Antonie Moes 409 NED Top-It
7 Isaac van Hoogstraaten 410 NED
8 Sam Berends 411 NED
9 Simon Boes 413 NED
10 Castor Sprado 414 NED
11 Klim Baudoin 415 NED
12 Arno De Becker 416 BEL Team Neoliet
13 Pepijn Hogt 417 NED Kei Boulderhal
14 Tibor Pruijs 418 NED
15 Jim van der Velden 419 NED
16 Finn van Gelooven 420 NED
17 Lout Verschuur 421 NED Team Neoliet
18 Jules Kluwer 422 NED Kei Boulderhal
19 Anon2466 - - -
20 Teun van der Graaf 425 NED
21 Ties van Veggel 426 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lencho Palstra 401 NED Team Delfts Bleau
2 Sil Rutten 402 NED Team Neoliet
3 Torben van Kolfschoten 403 NED REVOLT
4 Dylan van den Berge 405 NED Team Yellowstone
5 Wes Vermeeren 407 NED
6 Antonie Moes 409 NED Top-It
7 Isaac van Hoogstraaten 410 NED
8 Sam Berends 411 NED
9 Simon Boes 413 NED
10 Castor Sprado 414 NED
11 Klim Baudoin 415 NED
12 Arno De Becker 416 BEL Team Neoliet
13 Pepijn Hogt 417 NED Kei Boulderhal
14 Tibor Pruijs 418 NED
15 Jim van der Velden 419 NED
16 Finn van Gelooven 420 NED
17 Lout Verschuur 421 NED Team Neoliet
18 Jules Kluwer 422 NED Kei Boulderhal
19 Anon2466 - - -
20 Teun van der Graaf 425 NED
21 Ties van Veggel 426 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lencho Palstra 401 NED Team Delfts Bleau
2 Sil Rutten 402 NED Team Neoliet
3 Torben van Kolfschoten 403 NED REVOLT
4 Dylan van den Berge 405 NED Team Yellowstone
5 Wes Vermeeren 407 NED
6 Antonie Moes 409 NED Top-It
7 Isaac van Hoogstraaten 410 NED
8 Sam Berends 411 NED
9 Simon Boes 413 NED
10 Castor Sprado 414 NED
11 Klim Baudoin 415 NED
12 Arno De Becker 416 BEL Team Neoliet
13 Pepijn Hogt 417 NED Kei Boulderhal
14 Tibor Pruijs 418 NED
15 Jim van der Velden 419 NED
16 Finn van Gelooven 420 NED
17 Lout Verschuur 421 NED Team Neoliet
18 Jules Kluwer 422 NED Kei Boulderhal
19 Anon2466 - - -
20 Teun van der Graaf 425 NED
21 Ties van Veggel 426 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lencho Palstra 401 NED Team Delfts Bleau
2 Sil Rutten 402 NED Team Neoliet
3 Torben van Kolfschoten 403 NED REVOLT
4 Dylan van den Berge 405 NED Team Yellowstone
5 Wes Vermeeren 407 NED
6 Antonie Moes 409 NED Top-It
7 Isaac van Hoogstraaten 410 NED
8 Sam Berends 411 NED
9 Simon Boes 413 NED
10 Castor Sprado 414 NED
11 Klim Baudoin 415 NED
12 Arno De Becker 416 BEL Team Neoliet
13 Pepijn Hogt 417 NED Kei Boulderhal
14 Tibor Pruijs 418 NED
15 Jim van der Velden 419 NED
16 Finn van Gelooven 420 NED
17 Lout Verschuur 421 NED Team Neoliet
18 Jules Kluwer 422 NED Kei Boulderhal
19 Anon2466 - - -
20 Teun van der Graaf 425 NED
21 Ties van Veggel 426 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lencho Palstra 401 NED Team Delfts Bleau
2 Sil Rutten 402 NED Team Neoliet
3 Torben van Kolfschoten 403 NED REVOLT
4 Dylan van den Berge 405 NED Team Yellowstone
5 Wes Vermeeren 407 NED
6 Antonie Moes 409 NED Top-It
7 Isaac van Hoogstraaten 410 NED
8 Sam Berends 411 NED
9 Simon Boes 413 NED
10 Castor Sprado 414 NED
11 Klim Baudoin 415 NED
12 Arno De Becker 416 BEL Team Neoliet
13 Pepijn Hogt 417 NED Kei Boulderhal
14 Tibor Pruijs 418 NED
15 Jim van der Velden 419 NED
16 Finn van Gelooven 420 NED
17 Lout Verschuur 421 NED Team Neoliet
18 Jules Kluwer 422 NED Kei Boulderhal
19 Anon2466 - - -
20 Teun van der Graaf 425 NED
21 Ties van Veggel 426 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lencho Palstra 401 NED Team Delfts Bleau
2 Sil Rutten 402 NED Team Neoliet
3 Torben van Kolfschoten 403 NED REVOLT
4 Dylan van den Berge 405 NED Team Yellowstone
5 Wes Vermeeren 407 NED
6 Antonie Moes 409 NED Top-It
7 Isaac van Hoogstraaten 410 NED
8 Sam Berends 411 NED
9 Simon Boes 413 NED
10 Castor Sprado 414 NED
11 Klim Baudoin 415 NED
12 Arno De Becker 416 BEL Team Neoliet
13 Pepijn Hogt 417 NED Kei Boulderhal
14 Tibor Pruijs 418 NED
15 Jim van der Velden 419 NED
16 Finn van Gelooven 420 NED
17 Lout Verschuur 421 NED Team Neoliet
18 Jules Kluwer 422 NED Kei Boulderhal
19 Anon2466 - - -
20 Teun van der Graaf 425 NED
21 Ties van Veggel 426 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lencho Palstra 401 NED Team Delfts Bleau
2 Sil Rutten 402 NED Team Neoliet
3 Torben van Kolfschoten 403 NED REVOLT
4 Dylan van den Berge 405 NED Team Yellowstone
5 Wes Vermeeren 407 NED
6 Antonie Moes 409 NED Top-It
7 Isaac van Hoogstraaten 410 NED
8 Sam Berends 411 NED
9 Simon Boes 413 NED
10 Castor Sprado 414 NED
11 Klim Baudoin 415 NED
12 Arno De Becker 416 BEL Team Neoliet
13 Pepijn Hogt 417 NED Kei Boulderhal
14 Tibor Pruijs 418 NED
15 Jim van der Velden 419 NED
16 Finn van Gelooven 420 NED
17 Lout Verschuur 421 NED Team Neoliet
18 Jules Kluwer 422 NED Kei Boulderhal
19 Anon2466 - - -
20 Teun van der Graaf 425 NED
21 Ties van Veggel 426 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lencho Palstra 401 NED Team Delfts Bleau
2 Sil Rutten 402 NED Team Neoliet
3 Torben van Kolfschoten 403 NED REVOLT
4 Dylan van den Berge 405 NED Team Yellowstone
5 Wes Vermeeren 407 NED
6 Antonie Moes 409 NED Top-It
7 Isaac van Hoogstraaten 410 NED
8 Sam Berends 411 NED
9 Simon Boes 413 NED
10 Castor Sprado 414 NED
11 Klim Baudoin 415 NED
12 Arno De Becker 416 BEL Team Neoliet
13 Pepijn Hogt 417 NED Kei Boulderhal
14 Tibor Pruijs 418 NED
15 Jim van der Velden 419 NED
16 Finn van Gelooven 420 NED
17 Lout Verschuur 421 NED Team Neoliet
18 Jules Kluwer 422 NED Kei Boulderhal
19 Anon2466 - - -
20 Teun van der Graaf 425 NED
21 Ties van Veggel 426 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lencho Palstra 401 NED Team Delfts Bleau
2 Sil Rutten 402 NED Team Neoliet
3 Torben van Kolfschoten 403 NED REVOLT
4 Dylan van den Berge 405 NED Team Yellowstone
5 Wes Vermeeren 407 NED
6 Antonie Moes 409 NED Top-It
7 Isaac van Hoogstraaten 410 NED
8 Sam Berends 411 NED
9 Simon Boes 413 NED
10 Castor Sprado 414 NED
11 Klim Baudoin 415 NED
12 Arno De Becker 416 BEL Team Neoliet
13 Pepijn Hogt 417 NED Kei Boulderhal
14 Tibor Pruijs 418 NED
15 Jim van der Velden 419 NED
16 Finn van Gelooven 420 NED
17 Lout Verschuur 421 NED Team Neoliet
18 Jules Kluwer 422 NED Kei Boulderhal
19 Anon2466 - - -
20 Teun van der Graaf 425 NED
21 Ties van Veggel 426 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lencho Palstra 401 NED Team Delfts Bleau
2 Sil Rutten 402 NED Team Neoliet
3 Torben van Kolfschoten 403 NED REVOLT
4 Dylan van den Berge 405 NED Team Yellowstone
5 Wes Vermeeren 407 NED
6 Antonie Moes 409 NED Top-It
7 Isaac van Hoogstraaten 410 NED
8 Sam Berends 411 NED
9 Simon Boes 413 NED
10 Castor Sprado 414 NED
11 Klim Baudoin 415 NED
12 Arno De Becker 416 BEL Team Neoliet
13 Pepijn Hogt 417 NED Kei Boulderhal
14 Tibor Pruijs 418 NED
15 Jim van der Velden 419 NED
16 Finn van Gelooven 420 NED
17 Lout Verschuur 421 NED Team Neoliet
18 Jules Kluwer 422 NED Kei Boulderhal
19 Anon2466 - - -
20 Teun van der Graaf 425 NED
21 Ties van Veggel 426 NED
25-03-2017 16:32
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Isaac van Hoogstraaten 410 NED T1Z1 T4Z4 T2Z1 T2Z1 T1Z1 Z4 T2Z1 T2Z1 7T14 8Z14 100.0
2 Jules Kluwer 422 NED T2Z1 Z1 T1Z1 T4Z4 Z5 T1Z1 T1Z1 T3Z3 6T12 8Z17 80.0 Kei Boulderhal
3 Teun van der Graaf 425 NED T1Z1 T5Z1 T1Z1 Z1 Z2 T2Z1 T1Z1 T3Z1 6T13 8Z9 65.0
4 Antonie Moes 409 NED T3Z1 Z1 T5Z4 T2Z2 T1Z1 4T11 5Z9 55.0 Top-It
5 Simon Boes 413 NED T1Z1 Z1 Z1 T2Z1 T1Z1 Z2 3T4 6Z7 51.0
6 Castor Sprado 414 NED T1Z1 Z2 Z1 Z1 T3Z1 T1Z1 3T5 6Z7 47.0
7 Ties van Veggel 426 NED T2Z2 T1Z1 Z2 T2Z2 Z5 3T5 5Z12 43.0
8 Finn van Gelooven 420 NED T3Z1 Z2 Z1 T4Z4 Z4 T1Z1 Z3 3T8 7Z16 40.0
9 Dylan van den Berge 405 NED T1Z1 Z1 T5Z1 T2Z2 Z4 3T8 5Z9 37.0 Team Yellowstone
10 Jim van der Velden 419 NED T3Z1 Z1 T3Z1 T3Z1 3T9 4Z4 34.0
11 Klim Baudoin 415 NED T1Z1 Z1 Z1 T1Z1 2T2 4Z4 31.0
12 Lencho Palstra 401 NED Z1 Z2 Z1 Z1 Z1 T1Z1 T2Z1 2T3 7Z8 28.0 Team Delfts Bleau
13 Anon2466 - - T2Z1 Z1 T1Z1 Z3 Z3 2T3 5Z9 26.0 -
14 Torben van Kolfschoten 403 NED T2Z2 Z3 Z1 Z3 T1Z1 2T3 5Z10 24.0 REVOLT
15 Sil Rutten 402 NED Z1 Z1 Z1 Z1 T1Z1 1T1 5Z5 22.0 Team Neoliet
16 Wes Vermeeren 407 NED Z1 Z1 Z1 T1Z1 1T1 4Z4 20.0
17 Sam Berends 411 NED Z3 Z2 Z1 T1Z1 1T1 4Z7 18.0
18 Pepijn Hogt 417 NED T1Z1 Z1 Z1 1T1 3Z3 16.0 Kei Boulderhal
19 Arno De Becker 416 BEL Z2 Z1 Z1 Z4 0T0 4Z8 14.0 Team Neoliet
20 Lout Verschuur 421 NED Z1 Z1 Z2 0T0 3Z4 12.0 Team Neoliet
21 Tibor Pruijs 418 NED Z1 0T0 1Z1 10.0

Jongens B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Team
Lynn van der Meer 105 Team Neoliet
Naomi Swagten 103 Team Neoliet
Janneke Venema 112
Julia van den Goor 108 Team Neoliet
Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
Denise Schoormans 111 Team Neoliet
Marieke Berends 104 Monk Eindhoven
Lisa Sanders

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
3 Marieke Berends 104 Monk Eindhoven
4 Lynn van der Meer 105 Team Neoliet
5 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
6 Denise Schoormans 111 Team Neoliet
7 Janneke Venema 112
8 Lisa Sanders
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
3 Marieke Berends 104 Monk Eindhoven
4 Lynn van der Meer 105 Team Neoliet
5 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
6 Denise Schoormans 111 Team Neoliet
7 Janneke Venema 112
8 Lisa Sanders
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
3 Marieke Berends 104 Monk Eindhoven
4 Lynn van der Meer 105 Team Neoliet
5 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
6 Denise Schoormans 111 Team Neoliet
7 Janneke Venema 112
8 Lisa Sanders
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
3 Marieke Berends 104 Monk Eindhoven
4 Lynn van der Meer 105 Team Neoliet
5 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
6 Denise Schoormans 111 Team Neoliet
7 Janneke Venema 112
8 Lisa Sanders
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
3 Marieke Berends 104 Monk Eindhoven
4 Lynn van der Meer 105 Team Neoliet
5 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
6 Denise Schoormans 111 Team Neoliet
7 Janneke Venema 112
8 Lisa Sanders
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
3 Marieke Berends 104 Monk Eindhoven
4 Lynn van der Meer 105 Team Neoliet
5 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
6 Denise Schoormans 111 Team Neoliet
7 Janneke Venema 112
8 Lisa Sanders
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
3 Marieke Berends 104 Monk Eindhoven
4 Lynn van der Meer 105 Team Neoliet
5 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
6 Denise Schoormans 111 Team Neoliet
7 Janneke Venema 112
8 Lisa Sanders
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
3 Marieke Berends 104 Monk Eindhoven
4 Lynn van der Meer 105 Team Neoliet
5 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
6 Denise Schoormans 111 Team Neoliet
7 Janneke Venema 112
8 Lisa Sanders
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
3 Marieke Berends 104 Monk Eindhoven
4 Lynn van der Meer 105 Team Neoliet
5 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
6 Denise Schoormans 111 Team Neoliet
7 Janneke Venema 112
8 Lisa Sanders
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
3 Marieke Berends 104 Monk Eindhoven
4 Lynn van der Meer 105 Team Neoliet
5 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
6 Denise Schoormans 111 Team Neoliet
7 Janneke Venema 112
8 Lisa Sanders
25-03-2017 17:43
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Lynn van der Meer 105 T1Z1 T2Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 6T8 7Z8 100.0 Team Neoliet
2 Marieke Berends 104 T1Z1 T1Z1 T5Z1 Z3 T2Z1 T1Z1 T1Z1 6T11 7Z9 80.0 Monk Eindhoven
3 Lisa Sanders T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 5T6 6Z7 65.0
4 Naomi Swagten 103 T1Z1 Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 4T6 5Z7 55.0 Team Neoliet
5 Janneke Venema 112 T1Z1 Z2 Z1 T1Z1 T3Z3 T2Z1 4T7 6Z9 51.0
6 Julia van den Goor 108 T1Z1 T2Z1 T2Z2 3T5 3Z4 47.0 Team Neoliet
7 Helen Zegelaar 101 T2Z2 Z1 T3Z1 T1Z1 3T6 4Z5 43.0 Team Neoliet
8 Denise Schoormans 111 Z1 Z1 T3Z1 T2Z1 2T5 4Z4 40.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 16

Naam Rugnummer Team
Maura-marie Mevis 309 IVY Climbing
Kaya van Haasteren 307
Anon1652 - -
Carlijn Hukkelhoven 310 IVY Climbing
Kyra de Bree 301 Climb Up
Simone Gerritsen 311
Ysa Rakestraw 304
Manon Boereboom 312
Marrit Elsinga 305 Team Mountain Network
Anon2303 - -
Laura Knops 316 ES Onsight Klimtalenten
Olivie van der Linden 302 Team Neoliet
Saskia IJntema 317 Team Neoliet
Jasmijn van de Sande 314 Climb Up
Cecile van der Meel 308 Ayers Rookies
Noor van Zundert 303 Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 16

# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Olivie van der Linden 302 Team Neoliet
3 Noor van Zundert 303 Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 304
5 Marrit Elsinga 305 Team Mountain Network
6 Anon1652 - -
7 Kaya van Haasteren 307
8 Cecile van der Meel 308 Ayers Rookies
9 Maura-marie Mevis 309 IVY Climbing
10 Carlijn Hukkelhoven 310 IVY Climbing
11 Simone Gerritsen 311
12 Manon Boereboom 312
13 Jasmijn van de Sande 314 Climb Up
14 Anon2303 - -
15 Laura Knops 316 ES Onsight Klimtalenten
16 Saskia IJntema 317 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Olivie van der Linden 302 Team Neoliet
3 Noor van Zundert 303 Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 304
5 Marrit Elsinga 305 Team Mountain Network
6 Anon1652 - -
7 Kaya van Haasteren 307
8 Cecile van der Meel 308 Ayers Rookies
9 Maura-marie Mevis 309 IVY Climbing
10 Carlijn Hukkelhoven 310 IVY Climbing
11 Simone Gerritsen 311
12 Manon Boereboom 312
13 Jasmijn van de Sande 314 Climb Up
14 Anon2303 - -
15 Laura Knops 316 ES Onsight Klimtalenten
16 Saskia IJntema 317 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Olivie van der Linden 302 Team Neoliet
3 Noor van Zundert 303 Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 304
5 Marrit Elsinga 305 Team Mountain Network
6 Anon1652 - -
7 Kaya van Haasteren 307
8 Cecile van der Meel 308 Ayers Rookies
9 Maura-marie Mevis 309 IVY Climbing
10 Carlijn Hukkelhoven 310 IVY Climbing
11 Simone Gerritsen 311
12 Manon Boereboom 312
13 Jasmijn van de Sande 314 Climb Up
14 Anon2303 - -
15 Laura Knops 316 ES Onsight Klimtalenten
16 Saskia IJntema 317 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Olivie van der Linden 302 Team Neoliet
3 Noor van Zundert 303 Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 304
5 Marrit Elsinga 305 Team Mountain Network
6 Anon1652 - -
7 Kaya van Haasteren 307
8 Cecile van der Meel 308 Ayers Rookies
9 Maura-marie Mevis 309 IVY Climbing
10 Carlijn Hukkelhoven 310 IVY Climbing
11 Simone Gerritsen 311
12 Manon Boereboom 312
13 Jasmijn van de Sande 314 Climb Up
14 Anon2303 - -
15 Laura Knops 316 ES Onsight Klimtalenten
16 Saskia IJntema 317 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Olivie van der Linden 302 Team Neoliet
3 Noor van Zundert 303 Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 304
5 Marrit Elsinga 305 Team Mountain Network
6 Anon1652 - -
7 Kaya van Haasteren 307
8 Cecile van der Meel 308 Ayers Rookies
9 Maura-marie Mevis 309 IVY Climbing
10 Carlijn Hukkelhoven 310 IVY Climbing
11 Simone Gerritsen 311
12 Manon Boereboom 312
13 Jasmijn van de Sande 314 Climb Up
14 Anon2303 - -
15 Laura Knops 316 ES Onsight Klimtalenten
16 Saskia IJntema 317 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Olivie van der Linden 302 Team Neoliet
3 Noor van Zundert 303 Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 304
5 Marrit Elsinga 305 Team Mountain Network
6 Anon1652 - -
7 Kaya van Haasteren 307
8 Cecile van der Meel 308 Ayers Rookies
9 Maura-marie Mevis 309 IVY Climbing
10 Carlijn Hukkelhoven 310 IVY Climbing
11 Simone Gerritsen 311
12 Manon Boereboom 312
13 Jasmijn van de Sande 314 Climb Up
14 Anon2303 - -
15 Laura Knops 316 ES Onsight Klimtalenten
16 Saskia IJntema 317 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Olivie van der Linden 302 Team Neoliet
3 Noor van Zundert 303 Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 304
5 Marrit Elsinga 305 Team Mountain Network
6 Anon1652 - -
7 Kaya van Haasteren 307
8 Cecile van der Meel 308 Ayers Rookies
9 Maura-marie Mevis 309 IVY Climbing
10 Carlijn Hukkelhoven 310 IVY Climbing
11 Simone Gerritsen 311
12 Manon Boereboom 312
13 Jasmijn van de Sande 314 Climb Up
14 Anon2303 - -
15 Laura Knops 316 ES Onsight Klimtalenten
16 Saskia IJntema 317 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Olivie van der Linden 302 Team Neoliet
3 Noor van Zundert 303 Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 304
5 Marrit Elsinga 305 Team Mountain Network
6 Anon1652 - -
7 Kaya van Haasteren 307
8 Cecile van der Meel 308 Ayers Rookies
9 Maura-marie Mevis 309 IVY Climbing
10 Carlijn Hukkelhoven 310 IVY Climbing
11 Simone Gerritsen 311
12 Manon Boereboom 312
13 Jasmijn van de Sande 314 Climb Up
14 Anon2303 - -
15 Laura Knops 316 ES Onsight Klimtalenten
16 Saskia IJntema 317 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Olivie van der Linden 302 Team Neoliet
3 Noor van Zundert 303 Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 304
5 Marrit Elsinga 305 Team Mountain Network
6 Anon1652 - -
7 Kaya van Haasteren 307
8 Cecile van der Meel 308 Ayers Rookies
9 Maura-marie Mevis 309 IVY Climbing
10 Carlijn Hukkelhoven 310 IVY Climbing
11 Simone Gerritsen 311
12 Manon Boereboom 312
13 Jasmijn van de Sande 314 Climb Up
14 Anon2303 - -
15 Laura Knops 316 ES Onsight Klimtalenten
16 Saskia IJntema 317 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Olivie van der Linden 302 Team Neoliet
3 Noor van Zundert 303 Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 304
5 Marrit Elsinga 305 Team Mountain Network
6 Anon1652 - -
7 Kaya van Haasteren 307
8 Cecile van der Meel 308 Ayers Rookies
9 Maura-marie Mevis 309 IVY Climbing
10 Carlijn Hukkelhoven 310 IVY Climbing
11 Simone Gerritsen 311
12 Manon Boereboom 312
13 Jasmijn van de Sande 314 Climb Up
14 Anon2303 - -
15 Laura Knops 316 ES Onsight Klimtalenten
16 Saskia IJntema 317 Team Neoliet
25-03-2017 15:55
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Ysa Rakestraw 304 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z2 T1Z1 T1Z1 T5Z1 Z5 T1Z1 9T15 10Z15 100.0
2 Carlijn Hukkelhoven 310 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T8 6Z6 80.0 IVY Climbing
3 Jasmijn van de Sande 314 T1Z1 T1Z1 Z1 T4Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T9 7Z10 65.0 Climb Up
4 Laura Knops 316 T1Z1 T3Z1 Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 5T8 6Z7 55.0 ES Onsight Klimtalenten
5 Simone Gerritsen 311 T1Z1 T4Z2 Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 5T9 6Z8 51.0
6 Kyra de Bree 301 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 5Z5 47.0 Climb Up
7 Anon2303 - T1Z1 Z2 Z3 T1Z1 T5Z5 T1Z1 4T8 6Z13 43.0 -
8 Maura-marie Mevis 309 T1Z1 Z1 Z1 T1Z1 T5Z5 T2Z2 4T9 6Z11 40.0 IVY Climbing
9 Anon1652 - T1Z1 Z4 Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 5Z8 37.0 -
10 Manon Boereboom 312 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 4Z4 34.0
11 Kaya van Haasteren 307 T1Z1 Z1 T2Z1 Z3 T1Z1 3T4 5Z7 31.0
12 Olivie van der Linden 302 T1Z1 Z1 T2Z2 Z4 T1Z1 3T4 5Z9 28.0 Team Neoliet
13 Cecile van der Meel 308 T2Z2 T1Z1 T1Z1 3T4 3Z4 26.0 Ayers Rookies
14 Saskia IJntema 317 Z1 T3Z1 T4Z2 2T7 3Z4 24.0 Team Neoliet
15 Marrit Elsinga 305 Z1 T1Z1 1T1 2Z2 22.0 Team Mountain Network
16 Noor van Zundert 303 Z2 Z1 0T0 2Z3 20.0 Team Neoliet

Meisjes B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.