Jeugd Boulder 3 JAB, 25-03-2017 10:14, Monk Eindhoven

Discipline: Boulder
Competitie: JEUGD BOULDER JAB 2017
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1998 en 1999], Jeugd A [2000 en 2001] en Jeugd B [2002 en 2003].

Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën. Er wordt geklommen in drie startgroepen. Jeugd B vormt startgroep 1, Jeugd A startgroep 2 en de Junioren startgroep 3.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde met per categorie 10 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve rondetijd wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep.

Het voorlopige tijdschema is als volgt:
10.00 uur Monk Eindhoven en aanmelding open
10.30 uur Sluiting aanmelding startgroep 1
10.45 uur Start kwalificatie startgroep 1
13.15 uur Einde startgroep 1 & sluiting aanmelding startgroep 2
13.30 uur Start startgroep 2 & aansluitend prijsuitreiking startgroep 1
15.30 uur Einde startgroep 2 & sluiting aanmelding startgroep 3
15.45 uur Start startgroep 3 & aansluitend prijsuitreiking startgroep 2
17.15 uur Einde startgroep 3 & aansluitend prijsuitreiking startgroep 3

De prijsuitreiking vindt per leeftijdscategorie plaats, aansluitend op de bekendmaking van de uitslag.

LET OP! De vierde en laatste wedstrijd van de competitie heeft een andere opzet. JB4 JAB krijgt naast een flash ronde (met 8 boulders) ook een finaleronde met 4 onsight boulders volgens het 1/2 finale format van de IFSC.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Gidion van Doorn 212 NED Grip
Nigel Armino 208 NED IVY Climbing
Lucas de Jong 203 NED ED+
Jesse van der Heijden 213 NED ED+
Casper Meskers 214 NED Monk Jeugd Eindhoven
Sten van Vliet 207 NED ES Onsight Klimtalenten
Trevor Vermoolen 205 NED West Coast Climbing
Stephen van Bokhoven 206 NED Team Neoliet
Tim Ponsen 204 NED
Pepijn Kluiters 210 NED JGDCLB Den Haag
Andreas van Esch 201 NED Monk Jeugd Eindhoven
Lucas Hijdra 209 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Team
1 Andreas van Esch 201 Monk Jeugd Eindhoven
2 Lucas de Jong 203 ED+
3 Tim Ponsen 204
4 Trevor Vermoolen 205 West Coast Climbing
5 Stephen van Bokhoven 206 Team Neoliet
6 Sten van Vliet 207 ES Onsight Klimtalenten
7 Nigel Armino 208 IVY Climbing
8 Lucas Hijdra 209
9 Pepijn Kluiters 210 JGDCLB Den Haag
10 Gidion van Doorn 212 Grip
11 Jesse van der Heijden 213 ED+
12 Casper Meskers 214 Monk Jeugd Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Andreas van Esch 201 Monk Jeugd Eindhoven
2 Lucas de Jong 203 ED+
3 Tim Ponsen 204
4 Trevor Vermoolen 205 West Coast Climbing
5 Stephen van Bokhoven 206 Team Neoliet
6 Sten van Vliet 207 ES Onsight Klimtalenten
7 Nigel Armino 208 IVY Climbing
8 Lucas Hijdra 209
9 Pepijn Kluiters 210 JGDCLB Den Haag
10 Gidion van Doorn 212 Grip
11 Jesse van der Heijden 213 ED+
12 Casper Meskers 214 Monk Jeugd Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Andreas van Esch 201 Monk Jeugd Eindhoven
2 Lucas de Jong 203 ED+
3 Tim Ponsen 204
4 Trevor Vermoolen 205 West Coast Climbing
5 Stephen van Bokhoven 206 Team Neoliet
6 Sten van Vliet 207 ES Onsight Klimtalenten
7 Nigel Armino 208 IVY Climbing
8 Lucas Hijdra 209
9 Pepijn Kluiters 210 JGDCLB Den Haag
10 Gidion van Doorn 212 Grip
11 Jesse van der Heijden 213 ED+
12 Casper Meskers 214 Monk Jeugd Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Andreas van Esch 201 Monk Jeugd Eindhoven
2 Lucas de Jong 203 ED+
3 Tim Ponsen 204
4 Trevor Vermoolen 205 West Coast Climbing
5 Stephen van Bokhoven 206 Team Neoliet
6 Sten van Vliet 207 ES Onsight Klimtalenten
7 Nigel Armino 208 IVY Climbing
8 Lucas Hijdra 209
9 Pepijn Kluiters 210 JGDCLB Den Haag
10 Gidion van Doorn 212 Grip
11 Jesse van der Heijden 213 ED+
12 Casper Meskers 214 Monk Jeugd Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Andreas van Esch 201 Monk Jeugd Eindhoven
2 Lucas de Jong 203 ED+
3 Tim Ponsen 204
4 Trevor Vermoolen 205 West Coast Climbing
5 Stephen van Bokhoven 206 Team Neoliet
6 Sten van Vliet 207 ES Onsight Klimtalenten
7 Nigel Armino 208 IVY Climbing
8 Lucas Hijdra 209
9 Pepijn Kluiters 210 JGDCLB Den Haag
10 Gidion van Doorn 212 Grip
11 Jesse van der Heijden 213 ED+
12 Casper Meskers 214 Monk Jeugd Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Andreas van Esch 201 Monk Jeugd Eindhoven
2 Lucas de Jong 203 ED+
3 Tim Ponsen 204
4 Trevor Vermoolen 205 West Coast Climbing
5 Stephen van Bokhoven 206 Team Neoliet
6 Sten van Vliet 207 ES Onsight Klimtalenten
7 Nigel Armino 208 IVY Climbing
8 Lucas Hijdra 209
9 Pepijn Kluiters 210 JGDCLB Den Haag
10 Gidion van Doorn 212 Grip
11 Jesse van der Heijden 213 ED+
12 Casper Meskers 214 Monk Jeugd Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Andreas van Esch 201 Monk Jeugd Eindhoven
2 Lucas de Jong 203 ED+
3 Tim Ponsen 204
4 Trevor Vermoolen 205 West Coast Climbing
5 Stephen van Bokhoven 206 Team Neoliet
6 Sten van Vliet 207 ES Onsight Klimtalenten
7 Nigel Armino 208 IVY Climbing
8 Lucas Hijdra 209
9 Pepijn Kluiters 210 JGDCLB Den Haag
10 Gidion van Doorn 212 Grip
11 Jesse van der Heijden 213 ED+
12 Casper Meskers 214 Monk Jeugd Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Andreas van Esch 201 Monk Jeugd Eindhoven
2 Lucas de Jong 203 ED+
3 Tim Ponsen 204
4 Trevor Vermoolen 205 West Coast Climbing
5 Stephen van Bokhoven 206 Team Neoliet
6 Sten van Vliet 207 ES Onsight Klimtalenten
7 Nigel Armino 208 IVY Climbing
8 Lucas Hijdra 209
9 Pepijn Kluiters 210 JGDCLB Den Haag
10 Gidion van Doorn 212 Grip
11 Jesse van der Heijden 213 ED+
12 Casper Meskers 214 Monk Jeugd Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Andreas van Esch 201 Monk Jeugd Eindhoven
2 Lucas de Jong 203 ED+
3 Tim Ponsen 204
4 Trevor Vermoolen 205 West Coast Climbing
5 Stephen van Bokhoven 206 Team Neoliet
6 Sten van Vliet 207 ES Onsight Klimtalenten
7 Nigel Armino 208 IVY Climbing
8 Lucas Hijdra 209
9 Pepijn Kluiters 210 JGDCLB Den Haag
10 Gidion van Doorn 212 Grip
11 Jesse van der Heijden 213 ED+
12 Casper Meskers 214 Monk Jeugd Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Andreas van Esch 201 Monk Jeugd Eindhoven
2 Lucas de Jong 203 ED+
3 Tim Ponsen 204
4 Trevor Vermoolen 205 West Coast Climbing
5 Stephen van Bokhoven 206 Team Neoliet
6 Sten van Vliet 207 ES Onsight Klimtalenten
7 Nigel Armino 208 IVY Climbing
8 Lucas Hijdra 209
9 Pepijn Kluiters 210 JGDCLB Den Haag
10 Gidion van Doorn 212 Grip
11 Jesse van der Heijden 213 ED+
12 Casper Meskers 214 Monk Jeugd Eindhoven
25-03-2017 17:43
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Nigel Armino 208 T3B1 T1B1 T1B1 T3B3 T2B1 T1B1 T1B1 T2B1 T3B1 9T17 9B11 100.0 IVY Climbing
2 Trevor Vermoolen 205 T2B1 T1B1 T3B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 8T13 8B9 80.0 West Coast Climbing
3 Sten van Vliet 207 T2B1 T1B1 T3B1 T2B1 T3B1 T1B1 T1B1 T2B1 8T15 8B8 65.0 ES Onsight Klimtalenten
4 Gidion van Doorn 212 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B2 B4 6T8 8B12 55.0 Grip
5 Lucas de Jong 203 B1 T1B1 B1 T2B2 B2 T1B1 T1B1 T2B1 T2B1 6T9 9B11 51.0 ED+
6 Jesse van der Heijden 213 T1B1 B1 T3B2 B1 T2B1 T1B1 T3B1 5T10 7B8 47.0 ED+
7 Casper Meskers 214 T1B1 B1 T3B2 B4 T1B1 T1B1 B5 4T6 7B15 43.0 Monk Jeugd Eindhoven
8 Lucas Hijdra 209 B2 T1B1 B1 T4B1 T3B1 B2 3T8 6B8 40.0
9 Tim Ponsen 204 B1 T2B1 B3 T3B1 B5 2T5 5B11 37.0
10 Andreas van Esch 201 B3 B1 T4B4 B1 T2B2 2T6 5B11 34.0 Monk Jeugd Eindhoven
11 Pepijn Kluiters 210 B2 B3 B1 T2B1 1T2 4B7 31.0 JGDCLB Den Haag
12 Stephen van Bokhoven 206 B1 B1 B3 B1 0T0 4B6 28.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 21

Naam Rugnummer Nat. Team
Finn van Gelooven 420 NED Monk Jeugd Eindhoven
Simon Boes 413 NED ED+
Ties van Veggel 426 NED ED+
Jules Kluwer 422 NED Kei Boulderhal
Isaac van Hoogstraaten 410 NED Monk Jeugd Eindhoven
Sam Berends 411 NED Monk Jeugd Eindhoven
Klim Baudoin 415 NED Monk Jeugd Eindhoven
Wes Vermeeren 407 NED Monk Jeugd Eindhoven
Jim van der Velden 419 NED Monk Jeugd Eindhoven
Teun van der Graaf 425 NED Monk Jeugd Eindhoven
Lencho Palstra 401 NED Team Delfts Bleau
Torben van Kolfschoten 403 NED West Coast Climbing
Dylan van den Berge 405 NED Team Yellowstone
Victor van der Zwaag 424 NED Monk Jeugd Amsterdam
Sil Rutten 402 NED Team Neoliet
Tibor Hoogmans 418 NED
Arno De Becker 416 BEL Team Neoliet
Lout Verschuur 421 NED Team Neoliet
Pepijn Hogt 417 NED Kei Boulderhal
Antonie Moes 409 NED Top-It
Castor Sprado 414 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 21

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lencho Palstra 401 NED Team Delfts Bleau
2 Sil Rutten 402 NED Team Neoliet
3 Torben van Kolfschoten 403 NED West Coast Climbing
4 Dylan van den Berge 405 NED Team Yellowstone
5 Wes Vermeeren 407 NED Monk Jeugd Eindhoven
6 Antonie Moes 409 NED Top-It
7 Isaac van Hoogstraaten 410 NED Monk Jeugd Eindhoven
8 Sam Berends 411 NED Monk Jeugd Eindhoven
9 Simon Boes 413 NED ED+
10 Castor Sprado 414 NED
11 Klim Baudoin 415 NED Monk Jeugd Eindhoven
12 Arno De Becker 416 BEL Team Neoliet
13 Pepijn Hogt 417 NED Kei Boulderhal
14 Tibor Hoogmans 418 NED
15 Jim van der Velden 419 NED Monk Jeugd Eindhoven
16 Finn van Gelooven 420 NED Monk Jeugd Eindhoven
17 Lout Verschuur 421 NED Team Neoliet
18 Jules Kluwer 422 NED Kei Boulderhal
19 Victor van der Zwaag 424 NED Monk Jeugd Amsterdam
20 Teun van der Graaf 425 NED Monk Jeugd Eindhoven
21 Ties van Veggel 426 NED ED+
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lencho Palstra 401 NED Team Delfts Bleau
2 Sil Rutten 402 NED Team Neoliet
3 Torben van Kolfschoten 403 NED West Coast Climbing
4 Dylan van den Berge 405 NED Team Yellowstone
5 Wes Vermeeren 407 NED Monk Jeugd Eindhoven
6 Antonie Moes 409 NED Top-It
7 Isaac van Hoogstraaten 410 NED Monk Jeugd Eindhoven
8 Sam Berends 411 NED Monk Jeugd Eindhoven
9 Simon Boes 413 NED ED+
10 Castor Sprado 414 NED
11 Klim Baudoin 415 NED Monk Jeugd Eindhoven
12 Arno De Becker 416 BEL Team Neoliet
13 Pepijn Hogt 417 NED Kei Boulderhal
14 Tibor Hoogmans 418 NED
15 Jim van der Velden 419 NED Monk Jeugd Eindhoven
16 Finn van Gelooven 420 NED Monk Jeugd Eindhoven
17 Lout Verschuur 421 NED Team Neoliet
18 Jules Kluwer 422 NED Kei Boulderhal
19 Victor van der Zwaag 424 NED Monk Jeugd Amsterdam
20 Teun van der Graaf 425 NED Monk Jeugd Eindhoven
21 Ties van Veggel 426 NED ED+
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lencho Palstra 401 NED Team Delfts Bleau
2 Sil Rutten 402 NED Team Neoliet
3 Torben van Kolfschoten 403 NED West Coast Climbing
4 Dylan van den Berge 405 NED Team Yellowstone
5 Wes Vermeeren 407 NED Monk Jeugd Eindhoven
6 Antonie Moes 409 NED Top-It
7 Isaac van Hoogstraaten 410 NED Monk Jeugd Eindhoven
8 Sam Berends 411 NED Monk Jeugd Eindhoven
9 Simon Boes 413 NED ED+
10 Castor Sprado 414 NED
11 Klim Baudoin 415 NED Monk Jeugd Eindhoven
12 Arno De Becker 416 BEL Team Neoliet
13 Pepijn Hogt 417 NED Kei Boulderhal
14 Tibor Hoogmans 418 NED
15 Jim van der Velden 419 NED Monk Jeugd Eindhoven
16 Finn van Gelooven 420 NED Monk Jeugd Eindhoven
17 Lout Verschuur 421 NED Team Neoliet
18 Jules Kluwer 422 NED Kei Boulderhal
19 Victor van der Zwaag 424 NED Monk Jeugd Amsterdam
20 Teun van der Graaf 425 NED Monk Jeugd Eindhoven
21 Ties van Veggel 426 NED ED+
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lencho Palstra 401 NED Team Delfts Bleau
2 Sil Rutten 402 NED Team Neoliet
3 Torben van Kolfschoten 403 NED West Coast Climbing
4 Dylan van den Berge 405 NED Team Yellowstone
5 Wes Vermeeren 407 NED Monk Jeugd Eindhoven
6 Antonie Moes 409 NED Top-It
7 Isaac van Hoogstraaten 410 NED Monk Jeugd Eindhoven
8 Sam Berends 411 NED Monk Jeugd Eindhoven
9 Simon Boes 413 NED ED+
10 Castor Sprado 414 NED
11 Klim Baudoin 415 NED Monk Jeugd Eindhoven
12 Arno De Becker 416 BEL Team Neoliet
13 Pepijn Hogt 417 NED Kei Boulderhal
14 Tibor Hoogmans 418 NED
15 Jim van der Velden 419 NED Monk Jeugd Eindhoven
16 Finn van Gelooven 420 NED Monk Jeugd Eindhoven
17 Lout Verschuur 421 NED Team Neoliet
18 Jules Kluwer 422 NED Kei Boulderhal
19 Victor van der Zwaag 424 NED Monk Jeugd Amsterdam
20 Teun van der Graaf 425 NED Monk Jeugd Eindhoven
21 Ties van Veggel 426 NED ED+
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lencho Palstra 401 NED Team Delfts Bleau
2 Sil Rutten 402 NED Team Neoliet
3 Torben van Kolfschoten 403 NED West Coast Climbing
4 Dylan van den Berge 405 NED Team Yellowstone
5 Wes Vermeeren 407 NED Monk Jeugd Eindhoven
6 Antonie Moes 409 NED Top-It
7 Isaac van Hoogstraaten 410 NED Monk Jeugd Eindhoven
8 Sam Berends 411 NED Monk Jeugd Eindhoven
9 Simon Boes 413 NED ED+
10 Castor Sprado 414 NED
11 Klim Baudoin 415 NED Monk Jeugd Eindhoven
12 Arno De Becker 416 BEL Team Neoliet
13 Pepijn Hogt 417 NED Kei Boulderhal
14 Tibor Hoogmans 418 NED
15 Jim van der Velden 419 NED Monk Jeugd Eindhoven
16 Finn van Gelooven 420 NED Monk Jeugd Eindhoven
17 Lout Verschuur 421 NED Team Neoliet
18 Jules Kluwer 422 NED Kei Boulderhal
19 Victor van der Zwaag 424 NED Monk Jeugd Amsterdam
20 Teun van der Graaf 425 NED Monk Jeugd Eindhoven
21 Ties van Veggel 426 NED ED+
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lencho Palstra 401 NED Team Delfts Bleau
2 Sil Rutten 402 NED Team Neoliet
3 Torben van Kolfschoten 403 NED West Coast Climbing
4 Dylan van den Berge 405 NED Team Yellowstone
5 Wes Vermeeren 407 NED Monk Jeugd Eindhoven
6 Antonie Moes 409 NED Top-It
7 Isaac van Hoogstraaten 410 NED Monk Jeugd Eindhoven
8 Sam Berends 411 NED Monk Jeugd Eindhoven
9 Simon Boes 413 NED ED+
10 Castor Sprado 414 NED
11 Klim Baudoin 415 NED Monk Jeugd Eindhoven
12 Arno De Becker 416 BEL Team Neoliet
13 Pepijn Hogt 417 NED Kei Boulderhal
14 Tibor Hoogmans 418 NED
15 Jim van der Velden 419 NED Monk Jeugd Eindhoven
16 Finn van Gelooven 420 NED Monk Jeugd Eindhoven
17 Lout Verschuur 421 NED Team Neoliet
18 Jules Kluwer 422 NED Kei Boulderhal
19 Victor van der Zwaag 424 NED Monk Jeugd Amsterdam
20 Teun van der Graaf 425 NED Monk Jeugd Eindhoven
21 Ties van Veggel 426 NED ED+
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lencho Palstra 401 NED Team Delfts Bleau
2 Sil Rutten 402 NED Team Neoliet
3 Torben van Kolfschoten 403 NED West Coast Climbing
4 Dylan van den Berge 405 NED Team Yellowstone
5 Wes Vermeeren 407 NED Monk Jeugd Eindhoven
6 Antonie Moes 409 NED Top-It
7 Isaac van Hoogstraaten 410 NED Monk Jeugd Eindhoven
8 Sam Berends 411 NED Monk Jeugd Eindhoven
9 Simon Boes 413 NED ED+
10 Castor Sprado 414 NED
11 Klim Baudoin 415 NED Monk Jeugd Eindhoven
12 Arno De Becker 416 BEL Team Neoliet
13 Pepijn Hogt 417 NED Kei Boulderhal
14 Tibor Hoogmans 418 NED
15 Jim van der Velden 419 NED Monk Jeugd Eindhoven
16 Finn van Gelooven 420 NED Monk Jeugd Eindhoven
17 Lout Verschuur 421 NED Team Neoliet
18 Jules Kluwer 422 NED Kei Boulderhal
19 Victor van der Zwaag 424 NED Monk Jeugd Amsterdam
20 Teun van der Graaf 425 NED Monk Jeugd Eindhoven
21 Ties van Veggel 426 NED ED+
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lencho Palstra 401 NED Team Delfts Bleau
2 Sil Rutten 402 NED Team Neoliet
3 Torben van Kolfschoten 403 NED West Coast Climbing
4 Dylan van den Berge 405 NED Team Yellowstone
5 Wes Vermeeren 407 NED Monk Jeugd Eindhoven
6 Antonie Moes 409 NED Top-It
7 Isaac van Hoogstraaten 410 NED Monk Jeugd Eindhoven
8 Sam Berends 411 NED Monk Jeugd Eindhoven
9 Simon Boes 413 NED ED+
10 Castor Sprado 414 NED
11 Klim Baudoin 415 NED Monk Jeugd Eindhoven
12 Arno De Becker 416 BEL Team Neoliet
13 Pepijn Hogt 417 NED Kei Boulderhal
14 Tibor Hoogmans 418 NED
15 Jim van der Velden 419 NED Monk Jeugd Eindhoven
16 Finn van Gelooven 420 NED Monk Jeugd Eindhoven
17 Lout Verschuur 421 NED Team Neoliet
18 Jules Kluwer 422 NED Kei Boulderhal
19 Victor van der Zwaag 424 NED Monk Jeugd Amsterdam
20 Teun van der Graaf 425 NED Monk Jeugd Eindhoven
21 Ties van Veggel 426 NED ED+
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lencho Palstra 401 NED Team Delfts Bleau
2 Sil Rutten 402 NED Team Neoliet
3 Torben van Kolfschoten 403 NED West Coast Climbing
4 Dylan van den Berge 405 NED Team Yellowstone
5 Wes Vermeeren 407 NED Monk Jeugd Eindhoven
6 Antonie Moes 409 NED Top-It
7 Isaac van Hoogstraaten 410 NED Monk Jeugd Eindhoven
8 Sam Berends 411 NED Monk Jeugd Eindhoven
9 Simon Boes 413 NED ED+
10 Castor Sprado 414 NED
11 Klim Baudoin 415 NED Monk Jeugd Eindhoven
12 Arno De Becker 416 BEL Team Neoliet
13 Pepijn Hogt 417 NED Kei Boulderhal
14 Tibor Hoogmans 418 NED
15 Jim van der Velden 419 NED Monk Jeugd Eindhoven
16 Finn van Gelooven 420 NED Monk Jeugd Eindhoven
17 Lout Verschuur 421 NED Team Neoliet
18 Jules Kluwer 422 NED Kei Boulderhal
19 Victor van der Zwaag 424 NED Monk Jeugd Amsterdam
20 Teun van der Graaf 425 NED Monk Jeugd Eindhoven
21 Ties van Veggel 426 NED ED+
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lencho Palstra 401 NED Team Delfts Bleau
2 Sil Rutten 402 NED Team Neoliet
3 Torben van Kolfschoten 403 NED West Coast Climbing
4 Dylan van den Berge 405 NED Team Yellowstone
5 Wes Vermeeren 407 NED Monk Jeugd Eindhoven
6 Antonie Moes 409 NED Top-It
7 Isaac van Hoogstraaten 410 NED Monk Jeugd Eindhoven
8 Sam Berends 411 NED Monk Jeugd Eindhoven
9 Simon Boes 413 NED ED+
10 Castor Sprado 414 NED
11 Klim Baudoin 415 NED Monk Jeugd Eindhoven
12 Arno De Becker 416 BEL Team Neoliet
13 Pepijn Hogt 417 NED Kei Boulderhal
14 Tibor Hoogmans 418 NED
15 Jim van der Velden 419 NED Monk Jeugd Eindhoven
16 Finn van Gelooven 420 NED Monk Jeugd Eindhoven
17 Lout Verschuur 421 NED Team Neoliet
18 Jules Kluwer 422 NED Kei Boulderhal
19 Victor van der Zwaag 424 NED Monk Jeugd Amsterdam
20 Teun van der Graaf 425 NED Monk Jeugd Eindhoven
21 Ties van Veggel 426 NED ED+
25-03-2017 16:32
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Isaac van Hoogstraaten 410 NED T1B1 T4B4 T2B1 T2B1 T1B1 B4 T2B1 T2B1 7T14 8B14 100.0 Monk Jeugd Eindhoven
2 Jules Kluwer 422 NED T2B1 B1 T1B1 T4B4 B5 T1B1 T1B1 T3B3 6T12 8B17 80.0 Kei Boulderhal
3 Teun van der Graaf 425 NED T1B1 T5B1 T1B1 B1 B2 T2B1 T1B1 T3B1 6T13 8B9 65.0 Monk Jeugd Eindhoven
4 Antonie Moes 409 NED T3B1 B1 T5B4 T2B2 T1B1 4T11 5B9 55.0 Top-It
5 Simon Boes 413 NED T1B1 B1 B1 T2B1 T1B1 B2 3T4 6B7 51.0 ED+
6 Castor Sprado 414 NED T1B1 B2 B1 B1 T3B1 T1B1 3T5 6B7 47.0
7 Ties van Veggel 426 NED T2B2 T1B1 B2 T2B2 B5 3T5 5B12 43.0 ED+
8 Finn van Gelooven 420 NED T3B1 B2 B1 T4B4 B4 T1B1 B3 3T8 7B16 40.0 Monk Jeugd Eindhoven
9 Dylan van den Berge 405 NED T1B1 B1 T5B1 T2B2 B4 3T8 5B9 37.0 Team Yellowstone
10 Jim van der Velden 419 NED T3B1 B1 T3B1 T3B1 3T9 4B4 34.0 Monk Jeugd Eindhoven
11 Klim Baudoin 415 NED T1B1 B1 B1 T1B1 2T2 4B4 31.0 Monk Jeugd Eindhoven
12 Lencho Palstra 401 NED B1 B2 B1 B1 B1 T1B1 T2B1 2T3 7B8 28.0 Team Delfts Bleau
13 Victor van der Zwaag 424 NED T2B1 B1 T1B1 B3 B3 2T3 5B9 26.0 Monk Jeugd Amsterdam
14 Torben van Kolfschoten 403 NED T2B2 B3 B1 B3 T1B1 2T3 5B10 24.0 West Coast Climbing
15 Sil Rutten 402 NED B1 B1 B1 B1 T1B1 1T1 5B5 22.0 Team Neoliet
16 Wes Vermeeren 407 NED B1 B1 B1 T1B1 1T1 4B4 20.0 Monk Jeugd Eindhoven
17 Sam Berends 411 NED B3 B2 B1 T1B1 1T1 4B7 18.0 Monk Jeugd Eindhoven
18 Pepijn Hogt 417 NED T1B1 B1 B1 1T1 3B3 16.0 Kei Boulderhal
19 Arno De Becker 416 BEL B2 B1 B1 B4 0T0 4B8 14.0 Team Neoliet
20 Lout Verschuur 421 NED B1 B1 B2 0T0 3B4 12.0 Team Neoliet
21 Tibor Hoogmans 418 NED B1 0T0 1B1 10.0

Aantal deelnemers: 24

Naam Rugnummer Nat. Team
Joris Kieboom 624 NED Climb Up
Abel Mensink 617 NED Team Delfts Bleau
Tom Crouwel 609 NED Climb Up
Tycho van der Straaten 616 NED Ayers Rookies
Sven Goudriaan 612 NED Team Mountain Network
Ynze Visser 619 NED West Coast Climbing
Kyan Van Haasteren 613 NED ED+
Merijn Langkamp 605 NED ED+
Jens de Louw 611 NED
Ties Baars 608 NED Monk Jeugd Eindhoven
Thijme Maassen 623 NED Monk Jeugd Eindhoven
Simon van de Sande 602 NED Monk Jeugd Eindhoven
Moos Sammet NED Monk Jeugd Eindhoven
Roman Schaekers 615 NED Climb Up
Resul Ergul 607 NED Monk Jeugd Amsterdam
Mees Vissers 601 NED Monk Jeugd Amsterdam
Sem van den Akker 603 NED Team Neoliet
Leto Cavé 621 NED Team Mountain Network
Iwan Pasveer 614 NED Team Mountain Network
Paul Brand 610 NED West Coast Climbing
Wouter Remmerswaal 620 NED Climb Up
Gib Goudappel 618 NED Team Delfts Bleau
Gijs van Alkemade 606 NED
Mees Baudoin 604 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 24

# Naam Rugnummer Team
1 Mees Vissers 601 Monk Jeugd Amsterdam
2 Simon van de Sande 602 Monk Jeugd Eindhoven
3 Sem van den Akker 603 Team Neoliet
4 Moos Sammet Monk Jeugd Eindhoven
5 Merijn Langkamp 605 ED+
6 Gijs van Alkemade 606
7 Resul Ergul 607 Monk Jeugd Amsterdam
8 Ties Baars 608 Monk Jeugd Eindhoven
9 Tom Crouwel 609 Climb Up
10 Paul Brand 610 West Coast Climbing
11 Jens de Louw 611
12 Sven Goudriaan 612 Team Mountain Network
13 Kyan Van Haasteren 613 ED+
14 Iwan Pasveer 614 Team Mountain Network
15 Roman Schaekers 615 Climb Up
16 Tycho van der Straaten 616 Ayers Rookies
17 Abel Mensink 617 Team Delfts Bleau
18 Gib Goudappel 618 Team Delfts Bleau
19 Ynze Visser 619 West Coast Climbing
20 Wouter Remmerswaal 620 Climb Up
21 Leto Cavé 621 Team Mountain Network
22 Thijme Maassen 623 Monk Jeugd Eindhoven
23 Joris Kieboom 624 Climb Up
24 Mees Baudoin 604
# Naam Rugnummer Team
1 Mees Vissers 601 Monk Jeugd Amsterdam
2 Simon van de Sande 602 Monk Jeugd Eindhoven
3 Sem van den Akker 603 Team Neoliet
4 Moos Sammet Monk Jeugd Eindhoven
5 Merijn Langkamp 605 ED+
6 Gijs van Alkemade 606
7 Resul Ergul 607 Monk Jeugd Amsterdam
8 Ties Baars 608 Monk Jeugd Eindhoven
9 Tom Crouwel 609 Climb Up
10 Paul Brand 610 West Coast Climbing
11 Jens de Louw 611
12 Sven Goudriaan 612 Team Mountain Network
13 Kyan Van Haasteren 613 ED+
14 Iwan Pasveer 614 Team Mountain Network
15 Roman Schaekers 615 Climb Up
16 Tycho van der Straaten 616 Ayers Rookies
17 Abel Mensink 617 Team Delfts Bleau
18 Gib Goudappel 618 Team Delfts Bleau
19 Ynze Visser 619 West Coast Climbing
20 Wouter Remmerswaal 620 Climb Up
21 Leto Cavé 621 Team Mountain Network
22 Thijme Maassen 623 Monk Jeugd Eindhoven
23 Joris Kieboom 624 Climb Up
24 Mees Baudoin 604
# Naam Rugnummer Team
1 Mees Vissers 601 Monk Jeugd Amsterdam
2 Simon van de Sande 602 Monk Jeugd Eindhoven
3 Sem van den Akker 603 Team Neoliet
4 Moos Sammet Monk Jeugd Eindhoven
5 Merijn Langkamp 605 ED+
6 Gijs van Alkemade 606
7 Resul Ergul 607 Monk Jeugd Amsterdam
8 Ties Baars 608 Monk Jeugd Eindhoven
9 Tom Crouwel 609 Climb Up
10 Paul Brand 610 West Coast Climbing
11 Jens de Louw 611
12 Sven Goudriaan 612 Team Mountain Network
13 Kyan Van Haasteren 613 ED+
14 Iwan Pasveer 614 Team Mountain Network
15 Roman Schaekers 615 Climb Up
16 Tycho van der Straaten 616 Ayers Rookies
17 Abel Mensink 617 Team Delfts Bleau
18 Gib Goudappel 618 Team Delfts Bleau
19 Ynze Visser 619 West Coast Climbing
20 Wouter Remmerswaal 620 Climb Up
21 Leto Cavé 621 Team Mountain Network
22 Thijme Maassen 623 Monk Jeugd Eindhoven
23 Joris Kieboom 624 Climb Up
24 Mees Baudoin 604
# Naam Rugnummer Team
1 Mees Vissers 601 Monk Jeugd Amsterdam
2 Simon van de Sande 602 Monk Jeugd Eindhoven
3 Sem van den Akker 603 Team Neoliet
4 Moos Sammet Monk Jeugd Eindhoven
5 Merijn Langkamp 605 ED+
6 Gijs van Alkemade 606
7 Resul Ergul 607 Monk Jeugd Amsterdam
8 Ties Baars 608 Monk Jeugd Eindhoven
9 Tom Crouwel 609 Climb Up
10 Paul Brand 610 West Coast Climbing
11 Jens de Louw 611
12 Sven Goudriaan 612 Team Mountain Network
13 Kyan Van Haasteren 613 ED+
14 Iwan Pasveer 614 Team Mountain Network
15 Roman Schaekers 615 Climb Up
16 Tycho van der Straaten 616 Ayers Rookies
17 Abel Mensink 617 Team Delfts Bleau
18 Gib Goudappel 618 Team Delfts Bleau
19 Ynze Visser 619 West Coast Climbing
20 Wouter Remmerswaal 620 Climb Up
21 Leto Cavé 621 Team Mountain Network
22 Thijme Maassen 623 Monk Jeugd Eindhoven
23 Joris Kieboom 624 Climb Up
24 Mees Baudoin 604
# Naam Rugnummer Team
1 Mees Vissers 601 Monk Jeugd Amsterdam
2 Simon van de Sande 602 Monk Jeugd Eindhoven
3 Sem van den Akker 603 Team Neoliet
4 Moos Sammet Monk Jeugd Eindhoven
5 Merijn Langkamp 605 ED+
6 Gijs van Alkemade 606
7 Resul Ergul 607 Monk Jeugd Amsterdam
8 Ties Baars 608 Monk Jeugd Eindhoven
9 Tom Crouwel 609 Climb Up
10 Paul Brand 610 West Coast Climbing
11 Jens de Louw 611
12 Sven Goudriaan 612 Team Mountain Network
13 Kyan Van Haasteren 613 ED+
14 Iwan Pasveer 614 Team Mountain Network
15 Roman Schaekers 615 Climb Up
16 Tycho van der Straaten 616 Ayers Rookies
17 Abel Mensink 617 Team Delfts Bleau
18 Gib Goudappel 618 Team Delfts Bleau
19 Ynze Visser 619 West Coast Climbing
20 Wouter Remmerswaal 620 Climb Up
21 Leto Cavé 621 Team Mountain Network
22 Thijme Maassen 623 Monk Jeugd Eindhoven
23 Joris Kieboom 624 Climb Up
24 Mees Baudoin 604
# Naam Rugnummer Team
1 Mees Vissers 601 Monk Jeugd Amsterdam
2 Simon van de Sande 602 Monk Jeugd Eindhoven
3 Sem van den Akker 603 Team Neoliet
4 Moos Sammet Monk Jeugd Eindhoven
5 Merijn Langkamp 605 ED+
6 Gijs van Alkemade 606
7 Resul Ergul 607 Monk Jeugd Amsterdam
8 Ties Baars 608 Monk Jeugd Eindhoven
9 Tom Crouwel 609 Climb Up
10 Paul Brand 610 West Coast Climbing
11 Jens de Louw 611
12 Sven Goudriaan 612 Team Mountain Network
13 Kyan Van Haasteren 613 ED+
14 Iwan Pasveer 614 Team Mountain Network
15 Roman Schaekers 615 Climb Up
16 Tycho van der Straaten 616 Ayers Rookies
17 Abel Mensink 617 Team Delfts Bleau
18 Gib Goudappel 618 Team Delfts Bleau
19 Ynze Visser 619 West Coast Climbing
20 Wouter Remmerswaal 620 Climb Up
21 Leto Cavé 621 Team Mountain Network
22 Thijme Maassen 623 Monk Jeugd Eindhoven
23 Joris Kieboom 624 Climb Up
24 Mees Baudoin 604
# Naam Rugnummer Team
1 Mees Vissers 601 Monk Jeugd Amsterdam
2 Simon van de Sande 602 Monk Jeugd Eindhoven
3 Sem van den Akker 603 Team Neoliet
4 Moos Sammet Monk Jeugd Eindhoven
5 Merijn Langkamp 605 ED+
6 Gijs van Alkemade 606
7 Resul Ergul 607 Monk Jeugd Amsterdam
8 Ties Baars 608 Monk Jeugd Eindhoven
9 Tom Crouwel 609 Climb Up
10 Paul Brand 610 West Coast Climbing
11 Jens de Louw 611
12 Sven Goudriaan 612 Team Mountain Network
13 Kyan Van Haasteren 613 ED+
14 Iwan Pasveer 614 Team Mountain Network
15 Roman Schaekers 615 Climb Up
16 Tycho van der Straaten 616 Ayers Rookies
17 Abel Mensink 617 Team Delfts Bleau
18 Gib Goudappel 618 Team Delfts Bleau
19 Ynze Visser 619 West Coast Climbing
20 Wouter Remmerswaal 620 Climb Up
21 Leto Cavé 621 Team Mountain Network
22 Thijme Maassen 623 Monk Jeugd Eindhoven
23 Joris Kieboom 624 Climb Up
24 Mees Baudoin 604
# Naam Rugnummer Team
1 Mees Vissers 601 Monk Jeugd Amsterdam
2 Simon van de Sande 602 Monk Jeugd Eindhoven
3 Sem van den Akker 603 Team Neoliet
4 Moos Sammet Monk Jeugd Eindhoven
5 Merijn Langkamp 605 ED+
6 Gijs van Alkemade 606
7 Resul Ergul 607 Monk Jeugd Amsterdam
8 Ties Baars 608 Monk Jeugd Eindhoven
9 Tom Crouwel 609 Climb Up
10 Paul Brand 610 West Coast Climbing
11 Jens de Louw 611
12 Sven Goudriaan 612 Team Mountain Network
13 Kyan Van Haasteren 613 ED+
14 Iwan Pasveer 614 Team Mountain Network
15 Roman Schaekers 615 Climb Up
16 Tycho van der Straaten 616 Ayers Rookies
17 Abel Mensink 617 Team Delfts Bleau
18 Gib Goudappel 618 Team Delfts Bleau
19 Ynze Visser 619 West Coast Climbing
20 Wouter Remmerswaal 620 Climb Up
21 Leto Cavé 621 Team Mountain Network
22 Thijme Maassen 623 Monk Jeugd Eindhoven
23 Joris Kieboom 624 Climb Up
24 Mees Baudoin 604
# Naam Rugnummer Team
1 Mees Vissers 601 Monk Jeugd Amsterdam
2 Simon van de Sande 602 Monk Jeugd Eindhoven
3 Sem van den Akker 603 Team Neoliet
4 Moos Sammet Monk Jeugd Eindhoven
5 Merijn Langkamp 605 ED+
6 Gijs van Alkemade 606
7 Resul Ergul 607 Monk Jeugd Amsterdam
8 Ties Baars 608 Monk Jeugd Eindhoven
9 Tom Crouwel 609 Climb Up
10 Paul Brand 610 West Coast Climbing
11 Jens de Louw 611
12 Sven Goudriaan 612 Team Mountain Network
13 Kyan Van Haasteren 613 ED+
14 Iwan Pasveer 614 Team Mountain Network
15 Roman Schaekers 615 Climb Up
16 Tycho van der Straaten 616 Ayers Rookies
17 Abel Mensink 617 Team Delfts Bleau
18 Gib Goudappel 618 Team Delfts Bleau
19 Ynze Visser 619 West Coast Climbing
20 Wouter Remmerswaal 620 Climb Up
21 Leto Cavé 621 Team Mountain Network
22 Thijme Maassen 623 Monk Jeugd Eindhoven
23 Joris Kieboom 624 Climb Up
24 Mees Baudoin 604
# Naam Rugnummer Team
1 Mees Vissers 601 Monk Jeugd Amsterdam
2 Simon van de Sande 602 Monk Jeugd Eindhoven
3 Sem van den Akker 603 Team Neoliet
4 Moos Sammet Monk Jeugd Eindhoven
5 Merijn Langkamp 605 ED+
6 Gijs van Alkemade 606
7 Resul Ergul 607 Monk Jeugd Amsterdam
8 Ties Baars 608 Monk Jeugd Eindhoven
9 Tom Crouwel 609 Climb Up
10 Paul Brand 610 West Coast Climbing
11 Jens de Louw 611
12 Sven Goudriaan 612 Team Mountain Network
13 Kyan Van Haasteren 613 ED+
14 Iwan Pasveer 614 Team Mountain Network
15 Roman Schaekers 615 Climb Up
16 Tycho van der Straaten 616 Ayers Rookies
17 Abel Mensink 617 Team Delfts Bleau
18 Gib Goudappel 618 Team Delfts Bleau
19 Ynze Visser 619 West Coast Climbing
20 Wouter Remmerswaal 620 Climb Up
21 Leto Cavé 621 Team Mountain Network
22 Thijme Maassen 623 Monk Jeugd Eindhoven
23 Joris Kieboom 624 Climb Up
24 Mees Baudoin 604
25-03-2017 15:54
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Leto Cavé 621 T1B1 T1B1 T4B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 10T13 10B10 100.0 Team Mountain Network
2 Paul Brand 610 T2B1 B1 B1 T2B2 T3B3 T1B1 T4B1 T1B1 T2B2 T1B1 8T16 10B14 80.0 West Coast Climbing
3 Jens de Louw 611 T1B1 B1 B1 T3B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 7T9 9B9 65.0
4 Ynze Visser 619 T1B1 B1 B1 B1 T1B1 T3B1 T1B1 T2B2 T1B1 6T9 9B10 55.0 West Coast Climbing
5 Thijme Maassen 623 T1B1 B2 B1 T5B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 6T10 8B9 51.0 Monk Jeugd Eindhoven
6 Iwan Pasveer 614 T1B1 B1 T3B1 T4B2 T1B1 B1 T1B1 B1 T1B1 6T11 9B10 47.0 Team Mountain Network
7 Abel Mensink 617 T1B1 B2 T5B5 T2B2 T1B1 B4 T1B1 T1B1 6T11 8B17 43.0 Team Delfts Bleau
8 Tycho van der Straaten 616 T1B1 B2 B1 B1 T1B1 T2B1 T1B1 B2 T1B1 5T6 9B11 40.0 Ayers Rookies
9 Mees Vissers 601 T1B1 B2 B1 T3B3 T1B1 B1 T2B1 T1B1 5T8 8B11 37.0 Monk Jeugd Amsterdam
10 Ties Baars 608 T1B1 B1 B1 B2 T1B1 B4 T3B1 T3B2 T1B1 5T9 9B14 34.0 Monk Jeugd Eindhoven
11 Simon van de Sande 602 T1B1 B4 T4B4 T5B1 T3B1 T2B2 5T15 6B13 31.0 Monk Jeugd Eindhoven
12 Sem van den Akker 603 T1B1 B1 B1 B1 T1B1 B2 T2B2 B2 T1B1 4T5 9B12 28.0 Team Neoliet
13 Roman Schaekers 615 T1B1 B1 T1B1 T2B2 T2B2 4T6 5B7 26.0 Climb Up
14 Joris Kieboom 624 T1B1 B1 B3 T5B3 T1B1 B3 T2B2 4T9 7B14 24.0 Climb Up
15 Sven Goudriaan 612 T2B2 B1 B3 T1B1 B2 T1B1 3T4 6B10 22.0 Team Mountain Network
16 Merijn Langkamp 605 T1B1 B4 B4 T2B1 B1 T1B1 3T4 6B12 20.0 ED+
17 Gib Goudappel 618 T1B1 B2 T3B1 B4 T1B1 3T5 5B9 18.0 Team Delfts Bleau
18 Kyan Van Haasteren 613 T1B1 T3B1 T1B1 3T5 3B3 16.0 ED+
19 Moos Sammet T1B1 B2 T2B2 2T3 3B5 14.0 Monk Jeugd Eindhoven
20 Wouter Remmerswaal 620 T2B2 B3 T4B1 B5 2T6 4B11 12.0 Climb Up
21 Tom Crouwel 609 B1 B1 T2B2 1T2 3B4 10.0 Climb Up
22 Resul Ergul 607 B3 B3 B1 0T0 3B7 9.0 Monk Jeugd Amsterdam
22 Gijs van Alkemade 606 B1 B1 B5 0T0 3B7 9.0
24 Mees Baudoin 604 0T0 0B0 7.0

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Nat. Team
Lynn van der Meer 105 NED Team Neoliet
Naomi Swagten 103 NED Team Neoliet
Janneke Venema 112 NED
Julia van den Goor 108 NED Team Neoliet
Helen Zegelaar 101 NED Team Neoliet
Denise Schoormans 111 NED Team Neoliet
Marieke Berends 104 NED Monk Eindhoven
Lisa Sanders NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
3 Marieke Berends 104 Monk Eindhoven
4 Lynn van der Meer 105 Team Neoliet
5 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
6 Denise Schoormans 111 Team Neoliet
7 Janneke Venema 112
8 Lisa Sanders
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
3 Marieke Berends 104 Monk Eindhoven
4 Lynn van der Meer 105 Team Neoliet
5 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
6 Denise Schoormans 111 Team Neoliet
7 Janneke Venema 112
8 Lisa Sanders
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
3 Marieke Berends 104 Monk Eindhoven
4 Lynn van der Meer 105 Team Neoliet
5 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
6 Denise Schoormans 111 Team Neoliet
7 Janneke Venema 112
8 Lisa Sanders
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
3 Marieke Berends 104 Monk Eindhoven
4 Lynn van der Meer 105 Team Neoliet
5 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
6 Denise Schoormans 111 Team Neoliet
7 Janneke Venema 112
8 Lisa Sanders
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
3 Marieke Berends 104 Monk Eindhoven
4 Lynn van der Meer 105 Team Neoliet
5 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
6 Denise Schoormans 111 Team Neoliet
7 Janneke Venema 112
8 Lisa Sanders
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
3 Marieke Berends 104 Monk Eindhoven
4 Lynn van der Meer 105 Team Neoliet
5 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
6 Denise Schoormans 111 Team Neoliet
7 Janneke Venema 112
8 Lisa Sanders
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
3 Marieke Berends 104 Monk Eindhoven
4 Lynn van der Meer 105 Team Neoliet
5 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
6 Denise Schoormans 111 Team Neoliet
7 Janneke Venema 112
8 Lisa Sanders
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
3 Marieke Berends 104 Monk Eindhoven
4 Lynn van der Meer 105 Team Neoliet
5 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
6 Denise Schoormans 111 Team Neoliet
7 Janneke Venema 112
8 Lisa Sanders
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
3 Marieke Berends 104 Monk Eindhoven
4 Lynn van der Meer 105 Team Neoliet
5 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
6 Denise Schoormans 111 Team Neoliet
7 Janneke Venema 112
8 Lisa Sanders
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 101 Team Neoliet
2 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
3 Marieke Berends 104 Monk Eindhoven
4 Lynn van der Meer 105 Team Neoliet
5 Julia van den Goor 108 Team Neoliet
6 Denise Schoormans 111 Team Neoliet
7 Janneke Venema 112
8 Lisa Sanders
25-03-2017 17:43
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Lynn van der Meer 105 T1B1 T2B1 T2B1 T1B1 T1B1 B2 T1B1 6T8 7B8 100.0 Team Neoliet
2 Marieke Berends 104 T1B1 T1B1 T5B1 B3 T2B1 T1B1 T1B1 6T11 7B9 80.0 Monk Eindhoven
3 Lisa Sanders T1B1 T1B1 B1 T1B1 T2B2 T1B1 5T6 6B7 65.0
4 Naomi Swagten 103 T1B1 B1 T1B1 T3B3 T1B1 4T6 5B7 55.0 Team Neoliet
5 Janneke Venema 112 T1B1 B2 B1 T1B1 T3B3 T2B1 4T7 6B9 51.0
6 Julia van den Goor 108 T1B1 T2B1 T2B2 3T5 3B4 47.0 Team Neoliet
7 Helen Zegelaar 101 T2B2 B1 T3B1 T1B1 3T6 4B5 43.0 Team Neoliet
8 Denise Schoormans 111 B1 B1 T3B1 T2B1 2T5 4B4 40.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 16

Naam Rugnummer Nat. Team
Maura-marie Mevis 309 NED IVY Climbing
Kaya van Haasteren 307 NED ED+
Aloes Bosch 306 NED ED+
Carlijn Hukkelhoven 310 NED IVY Climbing
Kyra de Bree 301 NED Climb Up
Simone Gerritsen 311 NED Monk Jeugd Eindhoven
Ysa Rakestraw 304 NED Monk Jeugd Eindhoven
Manon Boereboom 312 NED Monk Jeugd Eindhoven
Marrit Elsinga 305 NED Team Mountain Network
Nadia Kleinsman 315 NED ES Onsight Klimtalenten
Laura Knops 316 NED ES Onsight Klimtalenten
Olivie Van der Linden 302 NED Team Neoliet
Saskia IJntema 317 NED Team Neoliet
Jasmijn van de Sande 314 NED Climb Up
Cecile van der Meel 308 NED Ayers Rookies
Noor van Zundert 303 NED Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 16

# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Olivie Van der Linden 302 Team Neoliet
3 Noor van Zundert 303 Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 304 Monk Jeugd Eindhoven
5 Marrit Elsinga 305 Team Mountain Network
6 Aloes Bosch 306 ED+
7 Kaya van Haasteren 307 ED+
8 Cecile van der Meel 308 Ayers Rookies
9 Maura-marie Mevis 309 IVY Climbing
10 Carlijn Hukkelhoven 310 IVY Climbing
11 Simone Gerritsen 311 Monk Jeugd Eindhoven
12 Manon Boereboom 312 Monk Jeugd Eindhoven
13 Jasmijn van de Sande 314 Climb Up
14 Nadia Kleinsman 315 ES Onsight Klimtalenten
15 Laura Knops 316 ES Onsight Klimtalenten
16 Saskia IJntema 317 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Olivie Van der Linden 302 Team Neoliet
3 Noor van Zundert 303 Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 304 Monk Jeugd Eindhoven
5 Marrit Elsinga 305 Team Mountain Network
6 Aloes Bosch 306 ED+
7 Kaya van Haasteren 307 ED+
8 Cecile van der Meel 308 Ayers Rookies
9 Maura-marie Mevis 309 IVY Climbing
10 Carlijn Hukkelhoven 310 IVY Climbing
11 Simone Gerritsen 311 Monk Jeugd Eindhoven
12 Manon Boereboom 312 Monk Jeugd Eindhoven
13 Jasmijn van de Sande 314 Climb Up
14 Nadia Kleinsman 315 ES Onsight Klimtalenten
15 Laura Knops 316 ES Onsight Klimtalenten
16 Saskia IJntema 317 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Olivie Van der Linden 302 Team Neoliet
3 Noor van Zundert 303 Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 304 Monk Jeugd Eindhoven
5 Marrit Elsinga 305 Team Mountain Network
6 Aloes Bosch 306 ED+
7 Kaya van Haasteren 307 ED+
8 Cecile van der Meel 308 Ayers Rookies
9 Maura-marie Mevis 309 IVY Climbing
10 Carlijn Hukkelhoven 310 IVY Climbing
11 Simone Gerritsen 311 Monk Jeugd Eindhoven
12 Manon Boereboom 312 Monk Jeugd Eindhoven
13 Jasmijn van de Sande 314 Climb Up
14 Nadia Kleinsman 315 ES Onsight Klimtalenten
15 Laura Knops 316 ES Onsight Klimtalenten
16 Saskia IJntema 317 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Olivie Van der Linden 302 Team Neoliet
3 Noor van Zundert 303 Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 304 Monk Jeugd Eindhoven
5 Marrit Elsinga 305 Team Mountain Network
6 Aloes Bosch 306 ED+
7 Kaya van Haasteren 307 ED+
8 Cecile van der Meel 308 Ayers Rookies
9 Maura-marie Mevis 309 IVY Climbing
10 Carlijn Hukkelhoven 310 IVY Climbing
11 Simone Gerritsen 311 Monk Jeugd Eindhoven
12 Manon Boereboom 312 Monk Jeugd Eindhoven
13 Jasmijn van de Sande 314 Climb Up
14 Nadia Kleinsman 315 ES Onsight Klimtalenten
15 Laura Knops 316 ES Onsight Klimtalenten
16 Saskia IJntema 317 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Olivie Van der Linden 302 Team Neoliet
3 Noor van Zundert 303 Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 304 Monk Jeugd Eindhoven
5 Marrit Elsinga 305 Team Mountain Network
6 Aloes Bosch 306 ED+
7 Kaya van Haasteren 307 ED+
8 Cecile van der Meel 308 Ayers Rookies
9 Maura-marie Mevis 309 IVY Climbing
10 Carlijn Hukkelhoven 310 IVY Climbing
11 Simone Gerritsen 311 Monk Jeugd Eindhoven
12 Manon Boereboom 312 Monk Jeugd Eindhoven
13 Jasmijn van de Sande 314 Climb Up
14 Nadia Kleinsman 315 ES Onsight Klimtalenten
15 Laura Knops 316 ES Onsight Klimtalenten
16 Saskia IJntema 317 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Olivie Van der Linden 302 Team Neoliet
3 Noor van Zundert 303 Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 304 Monk Jeugd Eindhoven
5 Marrit Elsinga 305 Team Mountain Network
6 Aloes Bosch 306 ED+
7 Kaya van Haasteren 307 ED+
8 Cecile van der Meel 308 Ayers Rookies
9 Maura-marie Mevis 309 IVY Climbing
10 Carlijn Hukkelhoven 310 IVY Climbing
11 Simone Gerritsen 311 Monk Jeugd Eindhoven
12 Manon Boereboom 312 Monk Jeugd Eindhoven
13 Jasmijn van de Sande 314 Climb Up
14 Nadia Kleinsman 315 ES Onsight Klimtalenten
15 Laura Knops 316 ES Onsight Klimtalenten
16 Saskia IJntema 317 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Olivie Van der Linden 302 Team Neoliet
3 Noor van Zundert 303 Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 304 Monk Jeugd Eindhoven
5 Marrit Elsinga 305 Team Mountain Network
6 Aloes Bosch 306 ED+
7 Kaya van Haasteren 307 ED+
8 Cecile van der Meel 308 Ayers Rookies
9 Maura-marie Mevis 309 IVY Climbing
10 Carlijn Hukkelhoven 310 IVY Climbing
11 Simone Gerritsen 311 Monk Jeugd Eindhoven
12 Manon Boereboom 312 Monk Jeugd Eindhoven
13 Jasmijn van de Sande 314 Climb Up
14 Nadia Kleinsman 315 ES Onsight Klimtalenten
15 Laura Knops 316 ES Onsight Klimtalenten
16 Saskia IJntema 317 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Olivie Van der Linden 302 Team Neoliet
3 Noor van Zundert 303 Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 304 Monk Jeugd Eindhoven
5 Marrit Elsinga 305 Team Mountain Network
6 Aloes Bosch 306 ED+
7 Kaya van Haasteren 307 ED+
8 Cecile van der Meel 308 Ayers Rookies
9 Maura-marie Mevis 309 IVY Climbing
10 Carlijn Hukkelhoven 310 IVY Climbing
11 Simone Gerritsen 311 Monk Jeugd Eindhoven
12 Manon Boereboom 312 Monk Jeugd Eindhoven
13 Jasmijn van de Sande 314 Climb Up
14 Nadia Kleinsman 315 ES Onsight Klimtalenten
15 Laura Knops 316 ES Onsight Klimtalenten
16 Saskia IJntema 317 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Olivie Van der Linden 302 Team Neoliet
3 Noor van Zundert 303 Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 304 Monk Jeugd Eindhoven
5 Marrit Elsinga 305 Team Mountain Network
6 Aloes Bosch 306 ED+
7 Kaya van Haasteren 307 ED+
8 Cecile van der Meel 308 Ayers Rookies
9 Maura-marie Mevis 309 IVY Climbing
10 Carlijn Hukkelhoven 310 IVY Climbing
11 Simone Gerritsen 311 Monk Jeugd Eindhoven
12 Manon Boereboom 312 Monk Jeugd Eindhoven
13 Jasmijn van de Sande 314 Climb Up
14 Nadia Kleinsman 315 ES Onsight Klimtalenten
15 Laura Knops 316 ES Onsight Klimtalenten
16 Saskia IJntema 317 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 301 Climb Up
2 Olivie Van der Linden 302 Team Neoliet
3 Noor van Zundert 303 Team Neoliet
4 Ysa Rakestraw 304 Monk Jeugd Eindhoven
5 Marrit Elsinga 305 Team Mountain Network
6 Aloes Bosch 306 ED+
7 Kaya van Haasteren 307 ED+
8 Cecile van der Meel 308 Ayers Rookies
9 Maura-marie Mevis 309 IVY Climbing
10 Carlijn Hukkelhoven 310 IVY Climbing
11 Simone Gerritsen 311 Monk Jeugd Eindhoven
12 Manon Boereboom 312 Monk Jeugd Eindhoven
13 Jasmijn van de Sande 314 Climb Up
14 Nadia Kleinsman 315 ES Onsight Klimtalenten
15 Laura Knops 316 ES Onsight Klimtalenten
16 Saskia IJntema 317 Team Neoliet
25-03-2017 15:55
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Ysa Rakestraw 304 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B2 T1B1 T1B1 T5B1 B5 T1B1 9T15 10B15 100.0 Monk Jeugd Eindhoven
2 Carlijn Hukkelhoven 310 T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 T1B1 T1B1 6T8 6B6 80.0 IVY Climbing
3 Jasmijn van de Sande 314 T1B1 T1B1 B1 T4B4 T1B1 T1B1 T1B1 6T9 7B10 65.0 Climb Up
4 Laura Knops 316 T1B1 T3B1 B1 T1B1 T2B2 T1B1 5T8 6B7 55.0 ES Onsight Klimtalenten
5 Simone Gerritsen 311 T1B1 T4B2 B1 T1B1 T2B2 T1B1 5T9 6B8 51.0 Monk Jeugd Eindhoven
6 Kyra de Bree 301 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T4 5B5 47.0 Climb Up
7 Nadia Kleinsman 315 T1B1 B2 B3 T1B1 T5B5 T1B1 4T8 6B13 43.0 ES Onsight Klimtalenten
8 Maura-marie Mevis 309 T1B1 B1 B1 T1B1 T5B5 T2B2 4T9 6B11 40.0 IVY Climbing
9 Aloes Bosch 306 T1B1 B4 B1 T1B1 T1B1 3T3 5B8 37.0 ED+
10 Manon Boereboom 312 T1B1 B1 T1B1 T1B1 3T3 4B4 34.0 Monk Jeugd Eindhoven
11 Kaya van Haasteren 307 T1B1 B1 T2B1 B3 T1B1 3T4 5B7 31.0 ED+
12 Olivie Van der Linden 302 T1B1 B1 T2B2 B4 T1B1 3T4 5B9 28.0 Team Neoliet
13 Cecile van der Meel 308 T2B2 T1B1 T1B1 3T4 3B4 26.0 Ayers Rookies
14 Saskia IJntema 317 B1 T3B1 T4B2 2T7 3B4 24.0 Team Neoliet
15 Marrit Elsinga 305 B1 T1B1 1T1 2B2 22.0 Team Mountain Network
16 Noor van Zundert 303 B2 B1 0T0 2B3 20.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 28

Naam Rugnummer Nat. Team
Freja Smed 511 NED Climb Up
Gitte Meus 514 NED Team Mountain Network
Lies van Raaij 513 NED Team Delfts Bleau
Faye Cornelissen 503 NED ED+
Demi Mekenkamp 501 NED ED+
Bente Beckers 505 NED ED+
Iris van 't Westeinde 529 NED Team Neoliet
Brechtje Reijsoo 506 NED Cube Bouldergym
Isa Witte 512 NED Klimmuur Utrecht
Iris Heerekop 534 NED Ayers Rookies
Sanne Blok 527 NED Ayers Rookies
Marit Zeldenthuis 516 NED Climb Up
Sam Swalué 517 NED ES Onsight Klimtalenten
Manon Knops 518 NED ES Onsight Klimtalenten
Nina Schilderman 515 NED ES Onsight Klimtalenten
Li San Boorsma 509 NED ES Onsight Klimtalenten
Cécile Blikman 507 NED Climb Up
Tysa Aukema 520 NED Climb Up
Pleun Frank 521 NED Monk Jeugd Amsterdam
Kim Uijterwijk 504 NED Monk Jeugd Amsterdam
Nienke Sorber 519 NED Monk Jeugd Amsterdam
Gianna Evers 532 NED
Myrthe van de Pol 528 NED West Coast Climbing
Sterre van Woudenberg 533 NED Team Neoliet
Diana Alkemade 508 NED Team Neoliet
Eline De Becker 502 BEL Team Neoliet
Isabelle van der Heijden 531 NED
Julia Janssen 522 NED Cube Bouldergym

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 28

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Demi Mekenkamp 501 NED ED+
2 Eline De Becker 502 BEL Team Neoliet
3 Faye Cornelissen 503 NED ED+
4 Kim Uijterwijk 504 NED Monk Jeugd Amsterdam
5 Bente Beckers 505 NED ED+
6 Brechtje Reijsoo 506 NED Cube Bouldergym
7 Cécile Blikman 507 NED Climb Up
8 Diana Alkemade 508 NED Team Neoliet
9 Li San Boorsma 509 NED ES Onsight Klimtalenten
10 Freja Smed 511 NED Climb Up
11 Isa Witte 512 NED Klimmuur Utrecht
12 Lies van Raaij 513 NED Team Delfts Bleau
13 Gitte Meus 514 NED Team Mountain Network
14 Nina Schilderman 515 NED ES Onsight Klimtalenten
15 Marit Zeldenthuis 516 NED Climb Up
16 Sam Swalué 517 NED ES Onsight Klimtalenten
17 Manon Knops 518 NED ES Onsight Klimtalenten
18 Nienke Sorber 519 NED Monk Jeugd Amsterdam
19 Tysa Aukema 520 NED Climb Up
20 Pleun Frank 521 NED Monk Jeugd Amsterdam
21 Julia Janssen 522 NED Cube Bouldergym
22 Sanne Blok 527 NED Ayers Rookies
23 Myrthe van de Pol 528 NED West Coast Climbing
24 Iris van 't Westeinde 529 NED Team Neoliet
25 Isabelle van der Heijden 531 NED
26 Gianna Evers 532 NED
27 Sterre van Woudenberg 533 NED Team Neoliet
28 Iris Heerekop 534 NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Demi Mekenkamp 501 NED ED+
2 Eline De Becker 502 BEL Team Neoliet
3 Faye Cornelissen 503 NED ED+
4 Kim Uijterwijk 504 NED Monk Jeugd Amsterdam
5 Bente Beckers 505 NED ED+
6 Brechtje Reijsoo 506 NED Cube Bouldergym
7 Cécile Blikman 507 NED Climb Up
8 Diana Alkemade 508 NED Team Neoliet
9 Li San Boorsma 509 NED ES Onsight Klimtalenten
10 Freja Smed 511 NED Climb Up
11 Isa Witte 512 NED Klimmuur Utrecht
12 Lies van Raaij 513 NED Team Delfts Bleau
13 Gitte Meus 514 NED Team Mountain Network
14 Nina Schilderman 515 NED ES Onsight Klimtalenten
15 Marit Zeldenthuis 516 NED Climb Up
16 Sam Swalué 517 NED ES Onsight Klimtalenten
17 Manon Knops 518 NED ES Onsight Klimtalenten
18 Nienke Sorber 519 NED Monk Jeugd Amsterdam
19 Tysa Aukema 520 NED Climb Up
20 Pleun Frank 521 NED Monk Jeugd Amsterdam
21 Julia Janssen 522 NED Cube Bouldergym
22 Sanne Blok 527 NED Ayers Rookies
23 Myrthe van de Pol 528 NED West Coast Climbing
24 Iris van 't Westeinde 529 NED Team Neoliet
25 Isabelle van der Heijden 531 NED
26 Gianna Evers 532 NED
27 Sterre van Woudenberg 533 NED Team Neoliet
28 Iris Heerekop 534 NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Demi Mekenkamp 501 NED ED+
2 Eline De Becker 502 BEL Team Neoliet
3 Faye Cornelissen 503 NED ED+
4 Kim Uijterwijk 504 NED Monk Jeugd Amsterdam
5 Bente Beckers 505 NED ED+
6 Brechtje Reijsoo 506 NED Cube Bouldergym
7 Cécile Blikman 507 NED Climb Up
8 Diana Alkemade 508 NED Team Neoliet
9 Li San Boorsma 509 NED ES Onsight Klimtalenten
10 Freja Smed 511 NED Climb Up
11 Isa Witte 512 NED Klimmuur Utrecht
12 Lies van Raaij 513 NED Team Delfts Bleau
13 Gitte Meus 514 NED Team Mountain Network
14 Nina Schilderman 515 NED ES Onsight Klimtalenten
15 Marit Zeldenthuis 516 NED Climb Up
16 Sam Swalué 517 NED ES Onsight Klimtalenten
17 Manon Knops 518 NED ES Onsight Klimtalenten
18 Nienke Sorber 519 NED Monk Jeugd Amsterdam
19 Tysa Aukema 520 NED Climb Up
20 Pleun Frank 521 NED Monk Jeugd Amsterdam
21 Julia Janssen 522 NED Cube Bouldergym
22 Sanne Blok 527 NED Ayers Rookies
23 Myrthe van de Pol 528 NED West Coast Climbing
24 Iris van 't Westeinde 529 NED Team Neoliet
25 Isabelle van der Heijden 531 NED
26 Gianna Evers 532 NED
27 Sterre van Woudenberg 533 NED Team Neoliet
28 Iris Heerekop 534 NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Demi Mekenkamp 501 NED ED+
2 Eline De Becker 502 BEL Team Neoliet
3 Faye Cornelissen 503 NED ED+
4 Kim Uijterwijk 504 NED Monk Jeugd Amsterdam
5 Bente Beckers 505 NED ED+
6 Brechtje Reijsoo 506 NED Cube Bouldergym
7 Cécile Blikman 507 NED Climb Up
8 Diana Alkemade 508 NED Team Neoliet
9 Li San Boorsma 509 NED ES Onsight Klimtalenten
10 Freja Smed 511 NED Climb Up
11 Isa Witte 512 NED Klimmuur Utrecht
12 Lies van Raaij 513 NED Team Delfts Bleau
13 Gitte Meus 514 NED Team Mountain Network
14 Nina Schilderman 515 NED ES Onsight Klimtalenten
15 Marit Zeldenthuis 516 NED Climb Up
16 Sam Swalué 517 NED ES Onsight Klimtalenten
17 Manon Knops 518 NED ES Onsight Klimtalenten
18 Nienke Sorber 519 NED Monk Jeugd Amsterdam
19 Tysa Aukema 520 NED Climb Up
20 Pleun Frank 521 NED Monk Jeugd Amsterdam
21 Julia Janssen 522 NED Cube Bouldergym
22 Sanne Blok 527 NED Ayers Rookies
23 Myrthe van de Pol 528 NED West Coast Climbing
24 Iris van 't Westeinde 529 NED Team Neoliet
25 Isabelle van der Heijden 531 NED
26 Gianna Evers 532 NED
27 Sterre van Woudenberg 533 NED Team Neoliet
28 Iris Heerekop 534 NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Demi Mekenkamp 501 NED ED+
2 Eline De Becker 502 BEL Team Neoliet
3 Faye Cornelissen 503 NED ED+
4 Kim Uijterwijk 504 NED Monk Jeugd Amsterdam
5 Bente Beckers 505 NED ED+
6 Brechtje Reijsoo 506 NED Cube Bouldergym
7 Cécile Blikman 507 NED Climb Up
8 Diana Alkemade 508 NED Team Neoliet
9 Li San Boorsma 509 NED ES Onsight Klimtalenten
10 Freja Smed 511 NED Climb Up
11 Isa Witte 512 NED Klimmuur Utrecht
12 Lies van Raaij 513 NED Team Delfts Bleau
13 Gitte Meus 514 NED Team Mountain Network
14 Nina Schilderman 515 NED ES Onsight Klimtalenten
15 Marit Zeldenthuis 516 NED Climb Up
16 Sam Swalué 517 NED ES Onsight Klimtalenten
17 Manon Knops 518 NED ES Onsight Klimtalenten
18 Nienke Sorber 519 NED Monk Jeugd Amsterdam
19 Tysa Aukema 520 NED Climb Up
20 Pleun Frank 521 NED Monk Jeugd Amsterdam
21 Julia Janssen 522 NED Cube Bouldergym
22 Sanne Blok 527 NED Ayers Rookies
23 Myrthe van de Pol 528 NED West Coast Climbing
24 Iris van 't Westeinde 529 NED Team Neoliet
25 Isabelle van der Heijden 531 NED
26 Gianna Evers 532 NED
27 Sterre van Woudenberg 533 NED Team Neoliet
28 Iris Heerekop 534 NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Demi Mekenkamp 501 NED ED+
2 Eline De Becker 502 BEL Team Neoliet
3 Faye Cornelissen 503 NED ED+
4 Kim Uijterwijk 504 NED Monk Jeugd Amsterdam
5 Bente Beckers 505 NED ED+
6 Brechtje Reijsoo 506 NED Cube Bouldergym
7 Cécile Blikman 507 NED Climb Up
8 Diana Alkemade 508 NED Team Neoliet
9 Li San Boorsma 509 NED ES Onsight Klimtalenten
10 Freja Smed 511 NED Climb Up
11 Isa Witte 512 NED Klimmuur Utrecht
12 Lies van Raaij 513 NED Team Delfts Bleau
13 Gitte Meus 514 NED Team Mountain Network
14 Nina Schilderman 515 NED ES Onsight Klimtalenten
15 Marit Zeldenthuis 516 NED Climb Up
16 Sam Swalué 517 NED ES Onsight Klimtalenten
17 Manon Knops 518 NED ES Onsight Klimtalenten
18 Nienke Sorber 519 NED Monk Jeugd Amsterdam
19 Tysa Aukema 520 NED Climb Up
20 Pleun Frank 521 NED Monk Jeugd Amsterdam
21 Julia Janssen 522 NED Cube Bouldergym
22 Sanne Blok 527 NED Ayers Rookies
23 Myrthe van de Pol 528 NED West Coast Climbing
24 Iris van 't Westeinde 529 NED Team Neoliet
25 Isabelle van der Heijden 531 NED
26 Gianna Evers 532 NED
27 Sterre van Woudenberg 533 NED Team Neoliet
28 Iris Heerekop 534 NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Demi Mekenkamp 501 NED ED+
2 Eline De Becker 502 BEL Team Neoliet
3 Faye Cornelissen 503 NED ED+
4 Kim Uijterwijk 504 NED Monk Jeugd Amsterdam
5 Bente Beckers 505 NED ED+
6 Brechtje Reijsoo 506 NED Cube Bouldergym
7 Cécile Blikman 507 NED Climb Up
8 Diana Alkemade 508 NED Team Neoliet
9 Li San Boorsma 509 NED ES Onsight Klimtalenten
10 Freja Smed 511 NED Climb Up
11 Isa Witte 512 NED Klimmuur Utrecht
12 Lies van Raaij 513 NED Team Delfts Bleau
13 Gitte Meus 514 NED Team Mountain Network
14 Nina Schilderman 515 NED ES Onsight Klimtalenten
15 Marit Zeldenthuis 516 NED Climb Up
16 Sam Swalué 517 NED ES Onsight Klimtalenten
17 Manon Knops 518 NED ES Onsight Klimtalenten
18 Nienke Sorber 519 NED Monk Jeugd Amsterdam
19 Tysa Aukema 520 NED Climb Up
20 Pleun Frank 521 NED Monk Jeugd Amsterdam
21 Julia Janssen 522 NED Cube Bouldergym
22 Sanne Blok 527 NED Ayers Rookies
23 Myrthe van de Pol 528 NED West Coast Climbing
24 Iris van 't Westeinde 529 NED Team Neoliet
25 Isabelle van der Heijden 531 NED
26 Gianna Evers 532 NED
27 Sterre van Woudenberg 533 NED Team Neoliet
28 Iris Heerekop 534 NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Demi Mekenkamp 501 NED ED+
2 Eline De Becker 502 BEL Team Neoliet
3 Faye Cornelissen 503 NED ED+
4 Kim Uijterwijk 504 NED Monk Jeugd Amsterdam
5 Bente Beckers 505 NED ED+
6 Brechtje Reijsoo 506 NED Cube Bouldergym
7 Cécile Blikman 507 NED Climb Up
8 Diana Alkemade 508 NED Team Neoliet
9 Li San Boorsma 509 NED ES Onsight Klimtalenten
10 Freja Smed 511 NED Climb Up
11 Isa Witte 512 NED Klimmuur Utrecht
12 Lies van Raaij 513 NED Team Delfts Bleau
13 Gitte Meus 514 NED Team Mountain Network
14 Nina Schilderman 515 NED ES Onsight Klimtalenten
15 Marit Zeldenthuis 516 NED Climb Up
16 Sam Swalué 517 NED ES Onsight Klimtalenten
17 Manon Knops 518 NED ES Onsight Klimtalenten
18 Nienke Sorber 519 NED Monk Jeugd Amsterdam
19 Tysa Aukema 520 NED Climb Up
20 Pleun Frank 521 NED Monk Jeugd Amsterdam
21 Julia Janssen 522 NED Cube Bouldergym
22 Sanne Blok 527 NED Ayers Rookies
23 Myrthe van de Pol 528 NED West Coast Climbing
24 Iris van 't Westeinde 529 NED Team Neoliet
25 Isabelle van der Heijden 531 NED
26 Gianna Evers 532 NED
27 Sterre van Woudenberg 533 NED Team Neoliet
28 Iris Heerekop 534 NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Demi Mekenkamp 501 NED ED+
2 Eline De Becker 502 BEL Team Neoliet
3 Faye Cornelissen 503 NED ED+
4 Kim Uijterwijk 504 NED Monk Jeugd Amsterdam
5 Bente Beckers 505 NED ED+
6 Brechtje Reijsoo 506 NED Cube Bouldergym
7 Cécile Blikman 507 NED Climb Up
8 Diana Alkemade 508 NED Team Neoliet
9 Li San Boorsma 509 NED ES Onsight Klimtalenten
10 Freja Smed 511 NED Climb Up
11 Isa Witte 512 NED Klimmuur Utrecht
12 Lies van Raaij 513 NED Team Delfts Bleau
13 Gitte Meus 514 NED Team Mountain Network
14 Nina Schilderman 515 NED ES Onsight Klimtalenten
15 Marit Zeldenthuis 516 NED Climb Up
16 Sam Swalué 517 NED ES Onsight Klimtalenten
17 Manon Knops 518 NED ES Onsight Klimtalenten
18 Nienke Sorber 519 NED Monk Jeugd Amsterdam
19 Tysa Aukema 520 NED Climb Up
20 Pleun Frank 521 NED Monk Jeugd Amsterdam
21 Julia Janssen 522 NED Cube Bouldergym
22 Sanne Blok 527 NED Ayers Rookies
23 Myrthe van de Pol 528 NED West Coast Climbing
24 Iris van 't Westeinde 529 NED Team Neoliet
25 Isabelle van der Heijden 531 NED
26 Gianna Evers 532 NED
27 Sterre van Woudenberg 533 NED Team Neoliet
28 Iris Heerekop 534 NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Demi Mekenkamp 501 NED ED+
2 Eline De Becker 502 BEL Team Neoliet
3 Faye Cornelissen 503 NED ED+
4 Kim Uijterwijk 504 NED Monk Jeugd Amsterdam
5 Bente Beckers 505 NED ED+
6 Brechtje Reijsoo 506 NED Cube Bouldergym
7 Cécile Blikman 507 NED Climb Up
8 Diana Alkemade 508 NED Team Neoliet
9 Li San Boorsma 509 NED ES Onsight Klimtalenten
10 Freja Smed 511 NED Climb Up
11 Isa Witte 512 NED Klimmuur Utrecht
12 Lies van Raaij 513 NED Team Delfts Bleau
13 Gitte Meus 514 NED Team Mountain Network
14 Nina Schilderman 515 NED ES Onsight Klimtalenten
15 Marit Zeldenthuis 516 NED Climb Up
16 Sam Swalué 517 NED ES Onsight Klimtalenten
17 Manon Knops 518 NED ES Onsight Klimtalenten
18 Nienke Sorber 519 NED Monk Jeugd Amsterdam
19 Tysa Aukema 520 NED Climb Up
20 Pleun Frank 521 NED Monk Jeugd Amsterdam
21 Julia Janssen 522 NED Cube Bouldergym
22 Sanne Blok 527 NED Ayers Rookies
23 Myrthe van de Pol 528 NED West Coast Climbing
24 Iris van 't Westeinde 529 NED Team Neoliet
25 Isabelle van der Heijden 531 NED
26 Gianna Evers 532 NED
27 Sterre van Woudenberg 533 NED Team Neoliet
28 Iris Heerekop 534 NED Ayers Rookies
25-03-2017 15:53
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Totaal Comp. Punten Team
1 Sam Swalué 517 NED T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 8T10 9B9 100.0 ES Onsight Klimtalenten
2 Pleun Frank 521 NED T1B1 T2B1 T1B1 T3B3 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 8T11 9B11 80.0 Monk Jeugd Amsterdam
3 Iris van 't Westeinde 529 NED T1B1 B1 T1B1 T3B3 T1B1 T2B2 T1B1 B1 T1B1 7T10 9B12 65.0 Team Neoliet
4 Lies van Raaij 513 NED T1B1 T1B1 T1B1 T4B1 T1B1 B2 T1B1 T1B1 7T10 8B9 55.0 Team Delfts Bleau
5 Isa Witte 512 NED T1B1 B1 T1B1 T5B4 T1B1 T1B1 T1B1 B5 T1B1 7T11 9B16 51.0 Klimmuur Utrecht
6 Manon Knops 518 NED T1B1 B2 T1B1 T4B4 T1B1 T3B3 T1B1 T1B1 7T12 8B14 47.0 ES Onsight Klimtalenten
7 Isabelle van der Heijden 531 NED T1B1 B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 B2 T1B1 6T6 9B10 43.0
8 Myrthe van de Pol 528 NED T1B1 B5 T1B1 T3B3 T3B2 T1B1 T1B1 6T10 7B14 40.0 West Coast Climbing
9 Tysa Aukema 520 NED T1B1 B3 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 5T5 6B8 37.0 Climb Up
10 Gianna Evers 532 NED T1B1 B1 T2B1 B5 T1B1 B1 T1B1 T1B1 5T6 8B12 34.0
11 Julia Janssen 522 NED T1B1 B2 T1B1 T2B1 B4 T1B1 T1B1 5T6 7B11 31.0 Cube Bouldergym
12 Gitte Meus 514 NED T1B1 B4 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 5T6 6B10 28.0 Team Mountain Network
13 Nina Schilderman 515 NED T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 5T6 5B5 26.0 ES Onsight Klimtalenten
14 Freja Smed 511 NED T1B1 B4 T2B1 T1B1 T1B1 T2B2 5T7 6B10 24.0 Climb Up
15 Faye Cornelissen 503 NED T3B2 B3 T1B1 T2B2 T1B1 T3B3 5T10 6B12 22.0 ED+
16 Cécile Blikman 507 NED T2B1 T4B3 T4B1 T1B1 T1B1 5T12 5B7 20.0 Climb Up
17 Eline De Becker 502 BEL T1B1 B2 T2B1 T1B1 T2B1 4T6 5B6 18.0 Team Neoliet
18 Marit Zeldenthuis 516 NED T1B1 B5 T4B1 T1B1 T1B1 4T7 5B9 16.0 Climb Up
19 Kim Uijterwijk 504 NED T3B3 B3 B4 T3B1 T1B1 T2B2 4T9 6B14 14.0 Monk Jeugd Amsterdam
20 Nienke Sorber 519 NED B1 T2B1 T1B1 T1B1 3T4 4B4 12.0 Monk Jeugd Amsterdam
21 Li San Boorsma 509 NED T3B1 B2 B1 T1B1 T2B2 3T6 5B7 10.0 ES Onsight Klimtalenten
22 Bente Beckers 505 NED B1 B1 B1 T1B1 T1B1 2T2 5B5 9.0 ED+
23 Sterre van Woudenberg 533 NED B1 B3 T1B1 T3B3 2T4 4B8 8.0 Team Neoliet
24 Brechtje Reijsoo 506 NED B1 B1 T1B1 B4 1T1 4B7 7.0 Cube Bouldergym
25 Sanne Blok 527 NED B1 B1 T1B1 1T1 3B3 6.0 Ayers Rookies
26 Diana Alkemade 508 NED T2B2 B1 - 1T2 2B3 5.0 Team Neoliet
27 Iris Heerekop 534 NED B1 B1 0T0 2B2 4.0 Ayers Rookies
28 Demi Mekenkamp 501 NED 0T0 0B0 3.0 ED+