Jeugd Boulder 4 JAB , 23-04-2017 10:14, Gropo Bouldergym, Groningen

Discipline: Boulder
Competitie: JEUGD BOULDER JAB 2017
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1998 en 1999], Jeugd A [2000 en 2001] en Jeugd B [2002 en 2003].

Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën. Er wordt geklommen in twee startgroepen. Jeugd B vormt startgroep 1 en de Junioren en Jeugd vormen startgroep 2.

LET OP! Deze wedstrijd heeft een andere opzet dan de eerste drie competitiewedstrijden want er is een extra finale ronde toegevoegd.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee rondes. De kwalificatieronde bestaat uit 8 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve tijd van de flash ronde wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep. Daarna volgt voor de 6 hoogst geplaatste klimmers per categorie een finale met 3 on sight boulders. Per boulder krijg je 5 minuten klimtijd en tussen de boulders krijg je 5 minuten rust. Het wedstrijdformat van deze ronde is vergelijkbaar met een IFSC World Cup 1/2 finale. Jongens en Meisjes klimmen gelijktijdig/parallel aan elkaar.

Het voorlopige tijdschema is als volgt:
09.30 uur Gropo Bouldergym en aanmelding open
10.15 uur Sluiting aanmelding startgroep 1
10.30 uur Start kwalificatie startgroep 1
12.45 uur Einde startgroep 1 & sluiting aanmelding startgroep 2
13.00 uur Start startgroep 2
15.30 uur Einde startgroep 2
16.00 uur Start Finale Jeugd B, Jeugd A en Junioren.
18.00 uur Einde Finale

De prijsuitreiking vindt per leeftijdscategorie plaats, aansluitend op de bekendmaking van de uitslag.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Team
Gidion van Doorn 204 GRIP Nijmegen
Nigel Armino 203 IVY Climbing
Don van Laere 202 Team Delfts Bleau
Lucas de Jong 212
Jesse van der Heijden 209
Casper Meskers 206
Anon2313 - -
Trevor Vermoolen 208 REVOLT
Max Deelen 205
Stephen van Bokhoven 201 Team Neoliet
Rowan Ferwerda 211 Klimmuur Utrecht

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Team
1 Jesse van der Heijden 209
2 Don van Laere 202 Team Delfts Bleau
3 Max Deelen 205
4 Casper Meskers 206
5 Rowan Ferwerda 211 Klimmuur Utrecht
6 Nigel Armino 203 IVY Climbing
7 Trevor Vermoolen 208 REVOLT
8 Lucas de Jong 212
9 Stephen van Bokhoven 201 Team Neoliet
10 Gidion van Doorn 204 GRIP Nijmegen
11 Anon2313 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Jesse van der Heijden 209
2 Don van Laere 202 Team Delfts Bleau
3 Max Deelen 205
4 Casper Meskers 206
5 Rowan Ferwerda 211 Klimmuur Utrecht
6 Nigel Armino 203 IVY Climbing
7 Trevor Vermoolen 208 REVOLT
8 Lucas de Jong 212
9 Stephen van Bokhoven 201 Team Neoliet
10 Gidion van Doorn 204 GRIP Nijmegen
11 Anon2313 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Jesse van der Heijden 209
2 Don van Laere 202 Team Delfts Bleau
3 Max Deelen 205
4 Casper Meskers 206
5 Rowan Ferwerda 211 Klimmuur Utrecht
6 Nigel Armino 203 IVY Climbing
7 Trevor Vermoolen 208 REVOLT
8 Lucas de Jong 212
9 Stephen van Bokhoven 201 Team Neoliet
10 Gidion van Doorn 204 GRIP Nijmegen
11 Anon2313 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Jesse van der Heijden 209
2 Don van Laere 202 Team Delfts Bleau
3 Max Deelen 205
4 Casper Meskers 206
5 Rowan Ferwerda 211 Klimmuur Utrecht
6 Nigel Armino 203 IVY Climbing
7 Trevor Vermoolen 208 REVOLT
8 Lucas de Jong 212
9 Stephen van Bokhoven 201 Team Neoliet
10 Gidion van Doorn 204 GRIP Nijmegen
11 Anon2313 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Jesse van der Heijden 209
2 Don van Laere 202 Team Delfts Bleau
3 Max Deelen 205
4 Casper Meskers 206
5 Rowan Ferwerda 211 Klimmuur Utrecht
6 Nigel Armino 203 IVY Climbing
7 Trevor Vermoolen 208 REVOLT
8 Lucas de Jong 212
9 Stephen van Bokhoven 201 Team Neoliet
10 Gidion van Doorn 204 GRIP Nijmegen
11 Anon2313 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Jesse van der Heijden 209
2 Don van Laere 202 Team Delfts Bleau
3 Max Deelen 205
4 Casper Meskers 206
5 Rowan Ferwerda 211 Klimmuur Utrecht
6 Nigel Armino 203 IVY Climbing
7 Trevor Vermoolen 208 REVOLT
8 Lucas de Jong 212
9 Stephen van Bokhoven 201 Team Neoliet
10 Gidion van Doorn 204 GRIP Nijmegen
11 Anon2313 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Jesse van der Heijden 209
2 Don van Laere 202 Team Delfts Bleau
3 Max Deelen 205
4 Casper Meskers 206
5 Rowan Ferwerda 211 Klimmuur Utrecht
6 Nigel Armino 203 IVY Climbing
7 Trevor Vermoolen 208 REVOLT
8 Lucas de Jong 212
9 Stephen van Bokhoven 201 Team Neoliet
10 Gidion van Doorn 204 GRIP Nijmegen
11 Anon2313 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Jesse van der Heijden 209
2 Don van Laere 202 Team Delfts Bleau
3 Max Deelen 205
4 Casper Meskers 206
5 Rowan Ferwerda 211 Klimmuur Utrecht
6 Nigel Armino 203 IVY Climbing
7 Trevor Vermoolen 208 REVOLT
8 Lucas de Jong 212
9 Stephen van Bokhoven 201 Team Neoliet
10 Gidion van Doorn 204 GRIP Nijmegen
11 Anon2313 - -
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Don van Laere 202 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 Z1 T1Z1 6T6 8Z8 T1Z1 T2Z2 T1Z1 3T4 3Z4 100.0 Team Delfts Bleau
2 Max Deelen 205 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T2Z1 T5Z1 7T13 8Z8 - T1Z1 T4Z1 2T5 2Z2 80.0
3 Nigel Armino 203 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z1 - T4Z1 7T12 7Z8 Z2 T2Z2 Z1 1T2 3Z5 65.0 IVY Climbing
4 Trevor Vermoolen 208 T1Z1 T1Z1 T4Z4 T1Z1 T2Z2 Z1 T5Z3 T3Z1 7T17 8Z14 Z1 Z1 Z1 0T0 3Z3 55.0 REVOLT
5 Gidion van Doorn 204 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T2Z2 Z1 T2Z1 Z1 6T10 8Z11 Z1 Z1 Z1 0T0 3Z3 51.0 GRIP Nijmegen
6 Anon2313 - T1Z1 T1Z1 T4Z4 T1Z1 T2Z2 Z1 T2Z2 Z3 6T11 8Z15 Z2 Z1 Z1 0T0 3Z4 47.0 -
7 Lucas de Jong 212 T1Z1 T1Z1 T4Z4 T2Z1 T5Z4 Z1 T2Z1 - 6T15 7Z13 43.0
8 Casper Meskers 206 T2Z1 T1Z1 - T4Z1 T3Z2 Z1 T1Z1 - 5T11 6Z7 40.0
9 Jesse van der Heijden 209 - T1Z1 - T2Z1 T1Z1 Z1 - - 3T4 4Z4 37.0
10 Rowan Ferwerda 211 - T1Z1 - T3Z1 - Z2 - - 2T4 3Z4 34.0 Klimmuur Utrecht
11 Stephen van Bokhoven 201 T3Z2 T1Z1 - - - - - - 2T4 2Z3 31.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 16

Naam Rugnummer Team
Finn van Gelooven 410
Simon Boes 408
Ties van Veggel 418
Jules Kluwer 402 Kei Boulderhal
Isaac van Hoogstraaten 401
Jim van der Velden 403
Teun van der Graaf 417
Torben van Kolfschoten 415 REVOLT
Dylan van den Berge 409 Team Yellowstone
Mikola Byelov 416 Monk Amsterdam
Anon2477 - -
Sil Rutten 407 Team Neoliet
Tibor Pruijs 411
Castor Sprado 419 Klimmuur Utrecht
Antonie Moes 414 Top-It
Marijn van Roosendaal 404 Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 16

# Naam Rugnummer Team
1 Finn van Gelooven 410
2 Dylan van den Berge 409 Team Yellowstone
3 Tibor Pruijs 411
4 Torben van Kolfschoten 415 REVOLT
5 Teun van der Graaf 417
6 Simon Boes 408
7 Isaac van Hoogstraaten 401
8 Jules Kluwer 402 Kei Boulderhal
9 Marijn van Roosendaal 404 Team Mountain Network
10 Anon2477 - -
11 Ties van Veggel 418
12 Antonie Moes 414 Top-It
13 Mikola Byelov 416 Monk Amsterdam
14 Jim van der Velden 403
15 Sil Rutten 407 Team Neoliet
16 Castor Sprado 419 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Finn van Gelooven 410
2 Dylan van den Berge 409 Team Yellowstone
3 Tibor Pruijs 411
4 Torben van Kolfschoten 415 REVOLT
5 Teun van der Graaf 417
6 Simon Boes 408
7 Isaac van Hoogstraaten 401
8 Jules Kluwer 402 Kei Boulderhal
9 Marijn van Roosendaal 404 Team Mountain Network
10 Anon2477 - -
11 Ties van Veggel 418
12 Antonie Moes 414 Top-It
13 Mikola Byelov 416 Monk Amsterdam
14 Jim van der Velden 403
15 Sil Rutten 407 Team Neoliet
16 Castor Sprado 419 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Finn van Gelooven 410
2 Dylan van den Berge 409 Team Yellowstone
3 Tibor Pruijs 411
4 Torben van Kolfschoten 415 REVOLT
5 Teun van der Graaf 417
6 Simon Boes 408
7 Isaac van Hoogstraaten 401
8 Jules Kluwer 402 Kei Boulderhal
9 Marijn van Roosendaal 404 Team Mountain Network
10 Anon2477 - -
11 Ties van Veggel 418
12 Antonie Moes 414 Top-It
13 Mikola Byelov 416 Monk Amsterdam
14 Jim van der Velden 403
15 Sil Rutten 407 Team Neoliet
16 Castor Sprado 419 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Finn van Gelooven 410
2 Dylan van den Berge 409 Team Yellowstone
3 Tibor Pruijs 411
4 Torben van Kolfschoten 415 REVOLT
5 Teun van der Graaf 417
6 Simon Boes 408
7 Isaac van Hoogstraaten 401
8 Jules Kluwer 402 Kei Boulderhal
9 Marijn van Roosendaal 404 Team Mountain Network
10 Anon2477 - -
11 Ties van Veggel 418
12 Antonie Moes 414 Top-It
13 Mikola Byelov 416 Monk Amsterdam
14 Jim van der Velden 403
15 Sil Rutten 407 Team Neoliet
16 Castor Sprado 419 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Finn van Gelooven 410
2 Dylan van den Berge 409 Team Yellowstone
3 Tibor Pruijs 411
4 Torben van Kolfschoten 415 REVOLT
5 Teun van der Graaf 417
6 Simon Boes 408
7 Isaac van Hoogstraaten 401
8 Jules Kluwer 402 Kei Boulderhal
9 Marijn van Roosendaal 404 Team Mountain Network
10 Anon2477 - -
11 Ties van Veggel 418
12 Antonie Moes 414 Top-It
13 Mikola Byelov 416 Monk Amsterdam
14 Jim van der Velden 403
15 Sil Rutten 407 Team Neoliet
16 Castor Sprado 419 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Finn van Gelooven 410
2 Dylan van den Berge 409 Team Yellowstone
3 Tibor Pruijs 411
4 Torben van Kolfschoten 415 REVOLT
5 Teun van der Graaf 417
6 Simon Boes 408
7 Isaac van Hoogstraaten 401
8 Jules Kluwer 402 Kei Boulderhal
9 Marijn van Roosendaal 404 Team Mountain Network
10 Anon2477 - -
11 Ties van Veggel 418
12 Antonie Moes 414 Top-It
13 Mikola Byelov 416 Monk Amsterdam
14 Jim van der Velden 403
15 Sil Rutten 407 Team Neoliet
16 Castor Sprado 419 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Finn van Gelooven 410
2 Dylan van den Berge 409 Team Yellowstone
3 Tibor Pruijs 411
4 Torben van Kolfschoten 415 REVOLT
5 Teun van der Graaf 417
6 Simon Boes 408
7 Isaac van Hoogstraaten 401
8 Jules Kluwer 402 Kei Boulderhal
9 Marijn van Roosendaal 404 Team Mountain Network
10 Anon2477 - -
11 Ties van Veggel 418
12 Antonie Moes 414 Top-It
13 Mikola Byelov 416 Monk Amsterdam
14 Jim van der Velden 403
15 Sil Rutten 407 Team Neoliet
16 Castor Sprado 419 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Finn van Gelooven 410
2 Dylan van den Berge 409 Team Yellowstone
3 Tibor Pruijs 411
4 Torben van Kolfschoten 415 REVOLT
5 Teun van der Graaf 417
6 Simon Boes 408
7 Isaac van Hoogstraaten 401
8 Jules Kluwer 402 Kei Boulderhal
9 Marijn van Roosendaal 404 Team Mountain Network
10 Anon2477 - -
11 Ties van Veggel 418
12 Antonie Moes 414 Top-It
13 Mikola Byelov 416 Monk Amsterdam
14 Jim van der Velden 403
15 Sil Rutten 407 Team Neoliet
16 Castor Sprado 419 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Mikola Byelov 416 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 T4Z4 - 6T10 7Z10 T2Z1 T1Z1 Z1 2T3 3Z3 100.0 Monk Amsterdam
2 Teun van der Graaf 417 T3Z3 T1Z1 T2Z2 T2Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 Z5 6T10 8Z15 Z5 - T4Z1 1T4 2Z6 80.0
3 Isaac van Hoogstraaten 401 T1Z1 T1Z1 - T5Z1 Z1 Z2 T1Z1 - 4T8 6Z7 - - T5Z3 1T5 1Z3 65.0
4 Jules Kluwer 402 T1Z1 T1Z1 T5Z5 T5Z1 - Z2 T3Z3 - 5T15 6Z13 - - Z1 0T0 1Z1 55.0 Kei Boulderhal
5 Anon2477 - T1Z1 T1Z1 - T1Z1 Z2 - T3Z3 - 4T6 5Z8 - - Z1 0T0 1Z1 51.0 -
6 Marijn van Roosendaal 404 T4Z4 T1Z1 - T2Z1 Z4 - - - 3T7 4Z10 - - Z1 0T0 1Z1 47.0 Team Mountain Network
7 Dylan van den Berge 409 T3Z3 T1Z1 - Z1 - Z3 T4Z2 - 3T8 5Z10 41.0 Team Yellowstone
7 Antonie Moes 414 T2Z1 T3Z3 - Z1 - Z2 T3Z3 - 3T8 5Z10 41.0 Top-It
9 Torben van Kolfschoten 415 T1Z1 T1Z1 - - - - Z1 - 2T2 3Z3 37.0 REVOLT
10 Castor Sprado 419 T1Z1 T2Z1 - Z1 - Z2 Z4 - 2T3 5Z9 34.0 Klimmuur Utrecht
11 Finn van Gelooven 410 T2Z1 T1Z1 - Z1 - Z3 - - 2T3 4Z6 31.0
12 Ties van Veggel 418 T2Z2 T1Z1 - Z3 - - - - 2T3 3Z6 28.0
13 Jim van der Velden 403 Z4 T1Z1 - T4Z1 Z3 - Z3 - 2T5 5Z12 26.0
14 Tibor Pruijs 411 T3Z3 T2Z1 - Z2 - - - - 2T5 3Z6 24.0
15 Simon Boes 408 Z4 T3Z3 - Z2 T3Z1 Z2 Z4 - 2T6 6Z16 22.0
16 Sil Rutten 407 - T1Z1 - Z2 Z1 - - - 1T1 3Z4 20.0 Team Neoliet

Jongens B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Team
Anniek Kostermans 109 Klimcentrum Bjoeks
Yu Anna Buijinck 111
Julia Meijer 105 Monk Eindhoven
Naomi Swagten 103 Team Neoliet
Pauline Schreurs 110
Julia van den Goor 106 Team Neoliet
Bo Nederkoorn 113 ES Onsight Klimtalenten
Helen Zegelaar 112 Team Neoliet
Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
Lynn van der Meer 104 Team Neoliet
Tiba Vroom 101 REVOLT

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 112 Team Neoliet
2 Julia van den Goor 106 Team Neoliet
3 Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
4 Bo Nederkoorn 113 ES Onsight Klimtalenten
5 Tiba Vroom 101 REVOLT
6 Lynn van der Meer 104 Team Neoliet
7 Pauline Schreurs 110
8 Yu Anna Buijinck 111
9 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
10 Anniek Kostermans 109 Klimcentrum Bjoeks
11 Julia Meijer 105 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 112 Team Neoliet
2 Julia van den Goor 106 Team Neoliet
3 Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
4 Bo Nederkoorn 113 ES Onsight Klimtalenten
5 Tiba Vroom 101 REVOLT
6 Lynn van der Meer 104 Team Neoliet
7 Pauline Schreurs 110
8 Yu Anna Buijinck 111
9 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
10 Anniek Kostermans 109 Klimcentrum Bjoeks
11 Julia Meijer 105 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 112 Team Neoliet
2 Julia van den Goor 106 Team Neoliet
3 Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
4 Bo Nederkoorn 113 ES Onsight Klimtalenten
5 Tiba Vroom 101 REVOLT
6 Lynn van der Meer 104 Team Neoliet
7 Pauline Schreurs 110
8 Yu Anna Buijinck 111
9 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
10 Anniek Kostermans 109 Klimcentrum Bjoeks
11 Julia Meijer 105 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 112 Team Neoliet
2 Julia van den Goor 106 Team Neoliet
3 Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
4 Bo Nederkoorn 113 ES Onsight Klimtalenten
5 Tiba Vroom 101 REVOLT
6 Lynn van der Meer 104 Team Neoliet
7 Pauline Schreurs 110
8 Yu Anna Buijinck 111
9 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
10 Anniek Kostermans 109 Klimcentrum Bjoeks
11 Julia Meijer 105 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 112 Team Neoliet
2 Julia van den Goor 106 Team Neoliet
3 Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
4 Bo Nederkoorn 113 ES Onsight Klimtalenten
5 Tiba Vroom 101 REVOLT
6 Lynn van der Meer 104 Team Neoliet
7 Pauline Schreurs 110
8 Yu Anna Buijinck 111
9 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
10 Anniek Kostermans 109 Klimcentrum Bjoeks
11 Julia Meijer 105 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 112 Team Neoliet
2 Julia van den Goor 106 Team Neoliet
3 Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
4 Bo Nederkoorn 113 ES Onsight Klimtalenten
5 Tiba Vroom 101 REVOLT
6 Lynn van der Meer 104 Team Neoliet
7 Pauline Schreurs 110
8 Yu Anna Buijinck 111
9 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
10 Anniek Kostermans 109 Klimcentrum Bjoeks
11 Julia Meijer 105 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 112 Team Neoliet
2 Julia van den Goor 106 Team Neoliet
3 Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
4 Bo Nederkoorn 113 ES Onsight Klimtalenten
5 Tiba Vroom 101 REVOLT
6 Lynn van der Meer 104 Team Neoliet
7 Pauline Schreurs 110
8 Yu Anna Buijinck 111
9 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
10 Anniek Kostermans 109 Klimcentrum Bjoeks
11 Julia Meijer 105 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 112 Team Neoliet
2 Julia van den Goor 106 Team Neoliet
3 Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
4 Bo Nederkoorn 113 ES Onsight Klimtalenten
5 Tiba Vroom 101 REVOLT
6 Lynn van der Meer 104 Team Neoliet
7 Pauline Schreurs 110
8 Yu Anna Buijinck 111
9 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
10 Anniek Kostermans 109 Klimcentrum Bjoeks
11 Julia Meijer 105 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Tiba Vroom 101 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z1 T1Z1 7T8 8Z9 T1Z1 T1Z1 T2Z2 3T4 3Z4 100.0 REVOLT
2 Julia Meijer 105 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T7 8Z8 T1Z1 T1Z1 T3Z2 3T5 3Z4 80.0 Monk Eindhoven
3 Marieke Berends 107 T3Z3 - T3Z3 Z1 T1Z1 - Z2 T1Z1 4T8 6Z11 T3Z3 - Z1 1T3 2Z4 65.0 Monk Eindhoven
4 Julia van den Goor 106 T3Z3 T1Z1 T3Z1 - - - Z1 T4Z3 4T11 5Z9 Z3 - T3Z1 1T3 2Z4 55.0 Team Neoliet
5 Naomi Swagten 103 - - T2Z1 Z1 - - Z1 T1Z1 2T3 4Z4 Z5 - - 0T0 1Z5 51.0 Team Neoliet
6 Pauline Schreurs 110 - T2Z2 T1Z1 Z1 - - Z1 T1Z1 3T4 5Z6 DNS DNS DNS 0T0 0Z0 47.0
7 Lynn van der Meer 104 - - - Z1 - T1Z1 - T1Z1 2T2 3Z3 DNS DNS DNS 0T0 0Z0 43.0 Team Neoliet
8 Bo Nederkoorn 113 - - T5Z2 - - - Z2 T1Z1 2T6 3Z5 - - - 0T0 0Z0 40.0 ES Onsight Klimtalenten
9 Yu Anna Buijinck 111 - T4Z4 T3Z2 - - - Z1 - 2T7 3Z7 37.0
10 Helen Zegelaar 112 - - - - - - Z1 - 0T0 1Z1 34.0 Team Neoliet
11 Anniek Kostermans 109 - - - - - - - - 0T0 0Z0 31.0 Klimcentrum Bjoeks

Aantal deelnemers: 13

Naam Rugnummer Team
Maura-marie Mevis 308 IVY Climbing
Kaya van Haasteren 313
Anon1670 - -
Merleyn Koops 310
Kyra de Bree 305 Climb Up
Simone Gerritsen 307
Ysa Rakestraw 311
Manon Boereboom 312
Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
Anon2310 - -
Laura Knops 304 ES Onsight Klimtalenten
Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 13

# Naam Rugnummer Team
1 Maura-marie Mevis 308 IVY Climbing
2 Anon2310 - -
3 Kyra de Bree 305 Climb Up
4 Ysa Rakestraw 311
5 Anon1670 - -
6 Manon Boereboom 312
7 Simone Gerritsen 307
8 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
9 Laura Knops 304 ES Onsight Klimtalenten
10 Merleyn Koops 310
11 Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
12 Kaya van Haasteren 313
13 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Maura-marie Mevis 308 IVY Climbing
2 Anon2310 - -
3 Kyra de Bree 305 Climb Up
4 Ysa Rakestraw 311
5 Anon1670 - -
6 Manon Boereboom 312
7 Simone Gerritsen 307
8 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
9 Laura Knops 304 ES Onsight Klimtalenten
10 Merleyn Koops 310
11 Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
12 Kaya van Haasteren 313
13 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Maura-marie Mevis 308 IVY Climbing
2 Anon2310 - -
3 Kyra de Bree 305 Climb Up
4 Ysa Rakestraw 311
5 Anon1670 - -
6 Manon Boereboom 312
7 Simone Gerritsen 307
8 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
9 Laura Knops 304 ES Onsight Klimtalenten
10 Merleyn Koops 310
11 Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
12 Kaya van Haasteren 313
13 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Maura-marie Mevis 308 IVY Climbing
2 Anon2310 - -
3 Kyra de Bree 305 Climb Up
4 Ysa Rakestraw 311
5 Anon1670 - -
6 Manon Boereboom 312
7 Simone Gerritsen 307
8 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
9 Laura Knops 304 ES Onsight Klimtalenten
10 Merleyn Koops 310
11 Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
12 Kaya van Haasteren 313
13 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Maura-marie Mevis 308 IVY Climbing
2 Anon2310 - -
3 Kyra de Bree 305 Climb Up
4 Ysa Rakestraw 311
5 Anon1670 - -
6 Manon Boereboom 312
7 Simone Gerritsen 307
8 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
9 Laura Knops 304 ES Onsight Klimtalenten
10 Merleyn Koops 310
11 Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
12 Kaya van Haasteren 313
13 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Maura-marie Mevis 308 IVY Climbing
2 Anon2310 - -
3 Kyra de Bree 305 Climb Up
4 Ysa Rakestraw 311
5 Anon1670 - -
6 Manon Boereboom 312
7 Simone Gerritsen 307
8 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
9 Laura Knops 304 ES Onsight Klimtalenten
10 Merleyn Koops 310
11 Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
12 Kaya van Haasteren 313
13 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Maura-marie Mevis 308 IVY Climbing
2 Anon2310 - -
3 Kyra de Bree 305 Climb Up
4 Ysa Rakestraw 311
5 Anon1670 - -
6 Manon Boereboom 312
7 Simone Gerritsen 307
8 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
9 Laura Knops 304 ES Onsight Klimtalenten
10 Merleyn Koops 310
11 Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
12 Kaya van Haasteren 313
13 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Maura-marie Mevis 308 IVY Climbing
2 Anon2310 - -
3 Kyra de Bree 305 Climb Up
4 Ysa Rakestraw 311
5 Anon1670 - -
6 Manon Boereboom 312
7 Simone Gerritsen 307
8 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
9 Laura Knops 304 ES Onsight Klimtalenten
10 Merleyn Koops 310
11 Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
12 Kaya van Haasteren 313
13 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Kyra de Bree 305 T2Z2 - T2Z2 - Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 4T6 6Z8 - T1Z1 - 1T1 1Z1 100.0 Climb Up
2 Ysa Rakestraw 311 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z3 T1Z1 T4Z4 T1Z1 T1Z1 7T11 8Z14 T3Z2 Z2 Z1 1T3 3Z5 80.0
3 Carlijn Hukkelhoven 309 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z2 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T9 8Z10 Z2 Z2 Z2 0T0 3Z6 65.0 IVY Climbing
4 Laura Knops 304 T4Z1 T1Z1 T1Z1 - - - T5Z1 T1Z1 5T12 5Z5 Z2 - Z4 0T0 2Z6 55.0 ES Onsight Klimtalenten
5 Simone Gerritsen 307 T5Z4 T2Z2 T1Z1 - Z2 - T2Z1 T1Z1 5T11 6Z11 Z1 - - 0T0 1Z1 51.0
6 Maura-marie Mevis 308 T4Z4 T1Z1 T1Z1 - - - T4Z2 T2Z2 5T12 5Z10 - - Z5 0T0 1Z5 47.0 IVY Climbing
7 Manon Boereboom 312 T3Z2 T1Z1 T2Z1 - Z5 - Z3 T1Z1 4T7 6Z13 43.0
8 Cecile van der Meel 303 - T3Z3 T4Z4 - - - T4Z1 T1Z1 4T12 4Z9 40.0 Ayers Rookies
9 Kaya van Haasteren 313 - T1Z1 T3Z3 - - - Z1 T1Z1 3T5 4Z6 37.0
10 Anon1670 - - T5Z5 T1Z1 - Z2 - Z1 T3Z3 3T9 5Z12 34.0 -
11 Merleyn Koops 310 - - T2Z2 - - - Z1 - 1T2 2Z3 31.0
12 Anon2310 - - Z5 - - - - Z1 - 0T0 2Z6 28.0 -
13 Marrit Elsinga 301 - - - - - - - - 0T0 0Z0 26.0 Team Mountain Network

Meisjes B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.