Jeugd Boulder 4 JAB , 23-04-2017 10:14, Gropo Bouldergym, Groningen

Discipline: Boulder
Competitie: JEUGD BOULDER JAB 2017
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1998 en 1999], Jeugd A [2000 en 2001] en Jeugd B [2002 en 2003].

Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën. Er wordt geklommen in twee startgroepen. Jeugd B vormt startgroep 1 en de Junioren en Jeugd vormen startgroep 2.

LET OP! Deze wedstrijd heeft een andere opzet dan de eerste drie competitiewedstrijden want er is een extra finale ronde toegevoegd.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee rondes. De kwalificatieronde bestaat uit 8 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve tijd van de flash ronde wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep. Daarna volgt voor de 6 hoogst geplaatste klimmers per categorie een finale met 3 on sight boulders. Per boulder krijg je 5 minuten klimtijd en tussen de boulders krijg je 5 minuten rust. Het wedstrijdformat van deze ronde is vergelijkbaar met een IFSC World Cup 1/2 finale. Jongens en Meisjes klimmen gelijktijdig/parallel aan elkaar.

Het voorlopige tijdschema is als volgt:
09.30 uur Gropo Bouldergym en aanmelding open
10.15 uur Sluiting aanmelding startgroep 1
10.30 uur Start kwalificatie startgroep 1
12.45 uur Einde startgroep 1 & sluiting aanmelding startgroep 2
13.00 uur Start startgroep 2
15.30 uur Einde startgroep 2
16.00 uur Start Finale Jeugd B, Jeugd A en Junioren.
18.00 uur Einde Finale

De prijsuitreiking vindt per leeftijdscategorie plaats, aansluitend op de bekendmaking van de uitslag.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Nat. Team
Gidion van Doorn 204 NED Grip
Nigel Armino 203 NED IVY Climbing
Don van Laere 202 NED Team Delfts Bleau
Lucas de Jong 212 NED ED+
Jesse van der Heijden 209 NED ED+
Casper Meskers 206 NED Monk Jeugd Eindhoven
Sten van Vliet 207 NED ES Onsight Klimtalenten
Trevor Vermoolen 208 NED West Coast Climbing
Max Deelen 205 NED
Stephen van Bokhoven 201 NED Team Neoliet
Rowan Ferwerda 211 NED Klimmuur Utrecht

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Team
1 Jesse van der Heijden 209 ED+
2 Don van Laere 202 Team Delfts Bleau
3 Max Deelen 205
4 Casper Meskers 206 Monk Jeugd Eindhoven
5 Rowan Ferwerda 211 Klimmuur Utrecht
6 Nigel Armino 203 IVY Climbing
7 Trevor Vermoolen 208 West Coast Climbing
8 Lucas de Jong 212 ED+
9 Stephen van Bokhoven 201 Team Neoliet
10 Gidion van Doorn 204 Grip
11 Sten van Vliet 207 ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Team
1 Jesse van der Heijden 209 ED+
2 Don van Laere 202 Team Delfts Bleau
3 Max Deelen 205
4 Casper Meskers 206 Monk Jeugd Eindhoven
5 Rowan Ferwerda 211 Klimmuur Utrecht
6 Nigel Armino 203 IVY Climbing
7 Trevor Vermoolen 208 West Coast Climbing
8 Lucas de Jong 212 ED+
9 Stephen van Bokhoven 201 Team Neoliet
10 Gidion van Doorn 204 Grip
11 Sten van Vliet 207 ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Team
1 Jesse van der Heijden 209 ED+
2 Don van Laere 202 Team Delfts Bleau
3 Max Deelen 205
4 Casper Meskers 206 Monk Jeugd Eindhoven
5 Rowan Ferwerda 211 Klimmuur Utrecht
6 Nigel Armino 203 IVY Climbing
7 Trevor Vermoolen 208 West Coast Climbing
8 Lucas de Jong 212 ED+
9 Stephen van Bokhoven 201 Team Neoliet
10 Gidion van Doorn 204 Grip
11 Sten van Vliet 207 ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Team
1 Jesse van der Heijden 209 ED+
2 Don van Laere 202 Team Delfts Bleau
3 Max Deelen 205
4 Casper Meskers 206 Monk Jeugd Eindhoven
5 Rowan Ferwerda 211 Klimmuur Utrecht
6 Nigel Armino 203 IVY Climbing
7 Trevor Vermoolen 208 West Coast Climbing
8 Lucas de Jong 212 ED+
9 Stephen van Bokhoven 201 Team Neoliet
10 Gidion van Doorn 204 Grip
11 Sten van Vliet 207 ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Team
1 Jesse van der Heijden 209 ED+
2 Don van Laere 202 Team Delfts Bleau
3 Max Deelen 205
4 Casper Meskers 206 Monk Jeugd Eindhoven
5 Rowan Ferwerda 211 Klimmuur Utrecht
6 Nigel Armino 203 IVY Climbing
7 Trevor Vermoolen 208 West Coast Climbing
8 Lucas de Jong 212 ED+
9 Stephen van Bokhoven 201 Team Neoliet
10 Gidion van Doorn 204 Grip
11 Sten van Vliet 207 ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Team
1 Jesse van der Heijden 209 ED+
2 Don van Laere 202 Team Delfts Bleau
3 Max Deelen 205
4 Casper Meskers 206 Monk Jeugd Eindhoven
5 Rowan Ferwerda 211 Klimmuur Utrecht
6 Nigel Armino 203 IVY Climbing
7 Trevor Vermoolen 208 West Coast Climbing
8 Lucas de Jong 212 ED+
9 Stephen van Bokhoven 201 Team Neoliet
10 Gidion van Doorn 204 Grip
11 Sten van Vliet 207 ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Team
1 Jesse van der Heijden 209 ED+
2 Don van Laere 202 Team Delfts Bleau
3 Max Deelen 205
4 Casper Meskers 206 Monk Jeugd Eindhoven
5 Rowan Ferwerda 211 Klimmuur Utrecht
6 Nigel Armino 203 IVY Climbing
7 Trevor Vermoolen 208 West Coast Climbing
8 Lucas de Jong 212 ED+
9 Stephen van Bokhoven 201 Team Neoliet
10 Gidion van Doorn 204 Grip
11 Sten van Vliet 207 ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Team
1 Jesse van der Heijden 209 ED+
2 Don van Laere 202 Team Delfts Bleau
3 Max Deelen 205
4 Casper Meskers 206 Monk Jeugd Eindhoven
5 Rowan Ferwerda 211 Klimmuur Utrecht
6 Nigel Armino 203 IVY Climbing
7 Trevor Vermoolen 208 West Coast Climbing
8 Lucas de Jong 212 ED+
9 Stephen van Bokhoven 201 Team Neoliet
10 Gidion van Doorn 204 Grip
11 Sten van Vliet 207 ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Don van Laere 202 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 B1 T1B1 6T6 8B8 T1B1 T2B2 T1B1 3T4 3B4 100.0 Team Delfts Bleau
2 Max Deelen 205 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 B1 T2B1 T5B1 7T13 8B8 - T1B1 T4B1 2T5 2B2 80.0
3 Nigel Armino 203 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T2B1 - T4B1 7T12 7B8 B2 T2B2 B1 1T2 3B5 65.0 IVY Climbing
4 Trevor Vermoolen 208 T1B1 T1B1 T4B4 T1B1 T2B2 B1 T5B3 T3B1 7T17 8B14 B1 B1 B1 0T0 3B3 55.0 West Coast Climbing
5 Gidion van Doorn 204 T1B1 T1B1 T3B3 T1B1 T2B2 B1 T2B1 B1 6T10 8B11 B1 B1 B1 0T0 3B3 51.0 Grip
6 Sten van Vliet 207 T1B1 T1B1 T4B4 T1B1 T2B2 B1 T2B2 B3 6T11 8B15 B2 B1 B1 0T0 3B4 47.0 ES Onsight Klimtalenten
7 Lucas de Jong 212 T1B1 T1B1 T4B4 T2B1 T5B4 B1 T2B1 - 6T15 7B13 43.0 ED+
8 Casper Meskers 206 T2B1 T1B1 - T4B1 T3B2 B1 T1B1 - 5T11 6B7 40.0 Monk Jeugd Eindhoven
9 Jesse van der Heijden 209 - T1B1 - T2B1 T1B1 B1 - - 3T4 4B4 37.0 ED+
10 Rowan Ferwerda 211 - T1B1 - T3B1 - B2 - - 2T4 3B4 34.0 Klimmuur Utrecht
11 Stephen van Bokhoven 201 T3B2 T1B1 - - - - - - 2T4 2B3 31.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 16

Naam Rugnummer Nat. Team
Finn van Gelooven 410 NED Monk Jeugd Eindhoven
Simon Boes 408 NED ED+
Ties van Veggel 418 NED ED+
Jules Kluwer 402 NED Kei Boulderhal
Isaac van Hoogstraaten 401 NED Monk Jeugd Eindhoven
Jim van der Velden 403 NED Monk Jeugd Eindhoven
Teun van der Graaf 417 NED Monk Jeugd Eindhoven
Torben van Kolfschoten 415 NED West Coast Climbing
Dylan van den Berge 409 NED Team Yellowstone
Mikola Byelov 416 NED Monk Jeugd Amsterdam
Victor van der Zwaag 422 NED Monk Jeugd Amsterdam
Sil Rutten 407 NED Team Neoliet
Tibor Hoogmans 411 NED
Castor Sprado 419 NED Klimmuur Utrecht
Antonie Moes 414 NED Top-It
Marijn van Roosendaal 404 NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 16

# Naam Rugnummer Team
1 Finn van Gelooven 410 Monk Jeugd Eindhoven
2 Dylan van den Berge 409 Team Yellowstone
3 Tibor Hoogmans 411
4 Torben van Kolfschoten 415 West Coast Climbing
5 Teun van der Graaf 417 Monk Jeugd Eindhoven
6 Simon Boes 408 ED+
7 Isaac van Hoogstraaten 401 Monk Jeugd Eindhoven
8 Jules Kluwer 402 Kei Boulderhal
9 Marijn van Roosendaal 404 Team Mountain Network
10 Victor van der Zwaag 422 Monk Jeugd Amsterdam
11 Ties van Veggel 418 ED+
12 Antonie Moes 414 Top-It
13 Mikola Byelov 416 Monk Jeugd Amsterdam
14 Jim van der Velden 403 Monk Jeugd Eindhoven
15 Sil Rutten 407 Team Neoliet
16 Castor Sprado 419 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Finn van Gelooven 410 Monk Jeugd Eindhoven
2 Dylan van den Berge 409 Team Yellowstone
3 Tibor Hoogmans 411
4 Torben van Kolfschoten 415 West Coast Climbing
5 Teun van der Graaf 417 Monk Jeugd Eindhoven
6 Simon Boes 408 ED+
7 Isaac van Hoogstraaten 401 Monk Jeugd Eindhoven
8 Jules Kluwer 402 Kei Boulderhal
9 Marijn van Roosendaal 404 Team Mountain Network
10 Victor van der Zwaag 422 Monk Jeugd Amsterdam
11 Ties van Veggel 418 ED+
12 Antonie Moes 414 Top-It
13 Mikola Byelov 416 Monk Jeugd Amsterdam
14 Jim van der Velden 403 Monk Jeugd Eindhoven
15 Sil Rutten 407 Team Neoliet
16 Castor Sprado 419 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Finn van Gelooven 410 Monk Jeugd Eindhoven
2 Dylan van den Berge 409 Team Yellowstone
3 Tibor Hoogmans 411
4 Torben van Kolfschoten 415 West Coast Climbing
5 Teun van der Graaf 417 Monk Jeugd Eindhoven
6 Simon Boes 408 ED+
7 Isaac van Hoogstraaten 401 Monk Jeugd Eindhoven
8 Jules Kluwer 402 Kei Boulderhal
9 Marijn van Roosendaal 404 Team Mountain Network
10 Victor van der Zwaag 422 Monk Jeugd Amsterdam
11 Ties van Veggel 418 ED+
12 Antonie Moes 414 Top-It
13 Mikola Byelov 416 Monk Jeugd Amsterdam
14 Jim van der Velden 403 Monk Jeugd Eindhoven
15 Sil Rutten 407 Team Neoliet
16 Castor Sprado 419 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Finn van Gelooven 410 Monk Jeugd Eindhoven
2 Dylan van den Berge 409 Team Yellowstone
3 Tibor Hoogmans 411
4 Torben van Kolfschoten 415 West Coast Climbing
5 Teun van der Graaf 417 Monk Jeugd Eindhoven
6 Simon Boes 408 ED+
7 Isaac van Hoogstraaten 401 Monk Jeugd Eindhoven
8 Jules Kluwer 402 Kei Boulderhal
9 Marijn van Roosendaal 404 Team Mountain Network
10 Victor van der Zwaag 422 Monk Jeugd Amsterdam
11 Ties van Veggel 418 ED+
12 Antonie Moes 414 Top-It
13 Mikola Byelov 416 Monk Jeugd Amsterdam
14 Jim van der Velden 403 Monk Jeugd Eindhoven
15 Sil Rutten 407 Team Neoliet
16 Castor Sprado 419 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Finn van Gelooven 410 Monk Jeugd Eindhoven
2 Dylan van den Berge 409 Team Yellowstone
3 Tibor Hoogmans 411
4 Torben van Kolfschoten 415 West Coast Climbing
5 Teun van der Graaf 417 Monk Jeugd Eindhoven
6 Simon Boes 408 ED+
7 Isaac van Hoogstraaten 401 Monk Jeugd Eindhoven
8 Jules Kluwer 402 Kei Boulderhal
9 Marijn van Roosendaal 404 Team Mountain Network
10 Victor van der Zwaag 422 Monk Jeugd Amsterdam
11 Ties van Veggel 418 ED+
12 Antonie Moes 414 Top-It
13 Mikola Byelov 416 Monk Jeugd Amsterdam
14 Jim van der Velden 403 Monk Jeugd Eindhoven
15 Sil Rutten 407 Team Neoliet
16 Castor Sprado 419 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Finn van Gelooven 410 Monk Jeugd Eindhoven
2 Dylan van den Berge 409 Team Yellowstone
3 Tibor Hoogmans 411
4 Torben van Kolfschoten 415 West Coast Climbing
5 Teun van der Graaf 417 Monk Jeugd Eindhoven
6 Simon Boes 408 ED+
7 Isaac van Hoogstraaten 401 Monk Jeugd Eindhoven
8 Jules Kluwer 402 Kei Boulderhal
9 Marijn van Roosendaal 404 Team Mountain Network
10 Victor van der Zwaag 422 Monk Jeugd Amsterdam
11 Ties van Veggel 418 ED+
12 Antonie Moes 414 Top-It
13 Mikola Byelov 416 Monk Jeugd Amsterdam
14 Jim van der Velden 403 Monk Jeugd Eindhoven
15 Sil Rutten 407 Team Neoliet
16 Castor Sprado 419 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Finn van Gelooven 410 Monk Jeugd Eindhoven
2 Dylan van den Berge 409 Team Yellowstone
3 Tibor Hoogmans 411
4 Torben van Kolfschoten 415 West Coast Climbing
5 Teun van der Graaf 417 Monk Jeugd Eindhoven
6 Simon Boes 408 ED+
7 Isaac van Hoogstraaten 401 Monk Jeugd Eindhoven
8 Jules Kluwer 402 Kei Boulderhal
9 Marijn van Roosendaal 404 Team Mountain Network
10 Victor van der Zwaag 422 Monk Jeugd Amsterdam
11 Ties van Veggel 418 ED+
12 Antonie Moes 414 Top-It
13 Mikola Byelov 416 Monk Jeugd Amsterdam
14 Jim van der Velden 403 Monk Jeugd Eindhoven
15 Sil Rutten 407 Team Neoliet
16 Castor Sprado 419 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Finn van Gelooven 410 Monk Jeugd Eindhoven
2 Dylan van den Berge 409 Team Yellowstone
3 Tibor Hoogmans 411
4 Torben van Kolfschoten 415 West Coast Climbing
5 Teun van der Graaf 417 Monk Jeugd Eindhoven
6 Simon Boes 408 ED+
7 Isaac van Hoogstraaten 401 Monk Jeugd Eindhoven
8 Jules Kluwer 402 Kei Boulderhal
9 Marijn van Roosendaal 404 Team Mountain Network
10 Victor van der Zwaag 422 Monk Jeugd Amsterdam
11 Ties van Veggel 418 ED+
12 Antonie Moes 414 Top-It
13 Mikola Byelov 416 Monk Jeugd Amsterdam
14 Jim van der Velden 403 Monk Jeugd Eindhoven
15 Sil Rutten 407 Team Neoliet
16 Castor Sprado 419 Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Mikola Byelov 416 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 B1 T4B4 - 6T10 7B10 T2B1 T1B1 B1 2T3 3B3 100.0 Monk Jeugd Amsterdam
2 Teun van der Graaf 417 T3B3 T1B1 T2B2 T2B1 T1B1 B1 T1B1 B5 6T10 8B15 B5 - T4B1 1T4 2B6 80.0 Monk Jeugd Eindhoven
3 Isaac van Hoogstraaten 401 T1B1 T1B1 - T5B1 B1 B2 T1B1 - 4T8 6B7 - - T5B3 1T5 1B3 65.0 Monk Jeugd Eindhoven
4 Jules Kluwer 402 T1B1 T1B1 T5B5 T5B1 - B2 T3B3 - 5T15 6B13 - - B1 0T0 1B1 55.0 Kei Boulderhal
5 Victor van der Zwaag 422 T1B1 T1B1 - T1B1 B2 - T3B3 - 4T6 5B8 - - B1 0T0 1B1 51.0 Monk Jeugd Amsterdam
6 Marijn van Roosendaal 404 T4B4 T1B1 - T2B1 B4 - - - 3T7 4B10 - - B1 0T0 1B1 47.0 Team Mountain Network
7 Dylan van den Berge 409 T3B3 T1B1 - B1 - B3 T4B2 - 3T8 5B10 41.0 Team Yellowstone
7 Antonie Moes 414 T2B1 T3B3 - B1 - B2 T3B3 - 3T8 5B10 41.0 Top-It
9 Torben van Kolfschoten 415 T1B1 T1B1 - - - - B1 - 2T2 3B3 37.0 West Coast Climbing
10 Castor Sprado 419 T1B1 T2B1 - B1 - B2 B4 - 2T3 5B9 34.0 Klimmuur Utrecht
11 Finn van Gelooven 410 T2B1 T1B1 - B1 - B3 - - 2T3 4B6 31.0 Monk Jeugd Eindhoven
12 Ties van Veggel 418 T2B2 T1B1 - B3 - - - - 2T3 3B6 28.0 ED+
13 Jim van der Velden 403 B4 T1B1 - T4B1 B3 - B3 - 2T5 5B12 26.0 Monk Jeugd Eindhoven
14 Tibor Hoogmans 411 T3B3 T2B1 - B2 - - - - 2T5 3B6 24.0
15 Simon Boes 408 B4 T3B3 - B2 T3B1 B2 B4 - 2T6 6B16 22.0 ED+
16 Sil Rutten 407 - T1B1 - B2 B1 - - - 1T1 3B4 20.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 20

Naam Rugnummer Nat. Team
Joris Kieboom 608 NED Climb Up
Abel Mensink 621 NED Team Delfts Bleau
Tom Crouwel 620 NED Climb Up
Tycho van der Straaten 616 NED Ayers Rookies
Sven Goudriaan 612 NED Team Mountain Network
Ynze Visser 609 NED West Coast Climbing
Kyan Van Haasteren 610 NED ED+
Merijn Langkamp 603 NED ED+
Jens de Louw 622 NED
Ties Baars 601 NED Monk Jeugd Eindhoven
Thijme Maassen 614 NED Monk Jeugd Eindhoven
Roman Schaekers 623 NED Climb Up
Resul Ergul 604 NED Monk Jeugd Amsterdam
Mees Vissers 617 NED Monk Jeugd Amsterdam
Sem van den Akker 618 NED Team Neoliet
Leto Cavé 619 NED Team Mountain Network
Paul Brand 602 NED West Coast Climbing
Sidney Kraaijkamp 606 NED Climb Up
Gregor Struwe 613 NED Klimcentrum Bjoeks
Bob van der Vuurst 615 NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 20

# Naam Rugnummer Team
1 Abel Mensink 621 Team Delfts Bleau
2 Mees Vissers 617 Monk Jeugd Amsterdam
3 Roman Schaekers 623 Climb Up
4 Leto Cavé 619 Team Mountain Network
5 Tycho van der Straaten 616 Ayers Rookies
6 Sidney Kraaijkamp 606 Climb Up
7 Thijme Maassen 614 Monk Jeugd Eindhoven
8 Sven Goudriaan 612 Team Mountain Network
9 Gregor Struwe 613 Klimcentrum Bjoeks
10 Ynze Visser 609 West Coast Climbing
11 Ties Baars 601 Monk Jeugd Eindhoven
12 Bob van der Vuurst 615 Team Mountain Network
13 Tom Crouwel 620 Climb Up
14 Joris Kieboom 608 Climb Up
15 Resul Ergul 604 Monk Jeugd Amsterdam
16 Jens de Louw 622
17 Paul Brand 602 West Coast Climbing
18 Merijn Langkamp 603 ED+
19 Sem van den Akker 618 Team Neoliet
20 Kyan Van Haasteren 610 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Abel Mensink 621 Team Delfts Bleau
2 Mees Vissers 617 Monk Jeugd Amsterdam
3 Roman Schaekers 623 Climb Up
4 Leto Cavé 619 Team Mountain Network
5 Tycho van der Straaten 616 Ayers Rookies
6 Sidney Kraaijkamp 606 Climb Up
7 Thijme Maassen 614 Monk Jeugd Eindhoven
8 Sven Goudriaan 612 Team Mountain Network
9 Gregor Struwe 613 Klimcentrum Bjoeks
10 Ynze Visser 609 West Coast Climbing
11 Ties Baars 601 Monk Jeugd Eindhoven
12 Bob van der Vuurst 615 Team Mountain Network
13 Tom Crouwel 620 Climb Up
14 Joris Kieboom 608 Climb Up
15 Resul Ergul 604 Monk Jeugd Amsterdam
16 Jens de Louw 622
17 Paul Brand 602 West Coast Climbing
18 Merijn Langkamp 603 ED+
19 Sem van den Akker 618 Team Neoliet
20 Kyan Van Haasteren 610 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Abel Mensink 621 Team Delfts Bleau
2 Mees Vissers 617 Monk Jeugd Amsterdam
3 Roman Schaekers 623 Climb Up
4 Leto Cavé 619 Team Mountain Network
5 Tycho van der Straaten 616 Ayers Rookies
6 Sidney Kraaijkamp 606 Climb Up
7 Thijme Maassen 614 Monk Jeugd Eindhoven
8 Sven Goudriaan 612 Team Mountain Network
9 Gregor Struwe 613 Klimcentrum Bjoeks
10 Ynze Visser 609 West Coast Climbing
11 Ties Baars 601 Monk Jeugd Eindhoven
12 Bob van der Vuurst 615 Team Mountain Network
13 Tom Crouwel 620 Climb Up
14 Joris Kieboom 608 Climb Up
15 Resul Ergul 604 Monk Jeugd Amsterdam
16 Jens de Louw 622
17 Paul Brand 602 West Coast Climbing
18 Merijn Langkamp 603 ED+
19 Sem van den Akker 618 Team Neoliet
20 Kyan Van Haasteren 610 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Abel Mensink 621 Team Delfts Bleau
2 Mees Vissers 617 Monk Jeugd Amsterdam
3 Roman Schaekers 623 Climb Up
4 Leto Cavé 619 Team Mountain Network
5 Tycho van der Straaten 616 Ayers Rookies
6 Sidney Kraaijkamp 606 Climb Up
7 Thijme Maassen 614 Monk Jeugd Eindhoven
8 Sven Goudriaan 612 Team Mountain Network
9 Gregor Struwe 613 Klimcentrum Bjoeks
10 Ynze Visser 609 West Coast Climbing
11 Ties Baars 601 Monk Jeugd Eindhoven
12 Bob van der Vuurst 615 Team Mountain Network
13 Tom Crouwel 620 Climb Up
14 Joris Kieboom 608 Climb Up
15 Resul Ergul 604 Monk Jeugd Amsterdam
16 Jens de Louw 622
17 Paul Brand 602 West Coast Climbing
18 Merijn Langkamp 603 ED+
19 Sem van den Akker 618 Team Neoliet
20 Kyan Van Haasteren 610 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Abel Mensink 621 Team Delfts Bleau
2 Mees Vissers 617 Monk Jeugd Amsterdam
3 Roman Schaekers 623 Climb Up
4 Leto Cavé 619 Team Mountain Network
5 Tycho van der Straaten 616 Ayers Rookies
6 Sidney Kraaijkamp 606 Climb Up
7 Thijme Maassen 614 Monk Jeugd Eindhoven
8 Sven Goudriaan 612 Team Mountain Network
9 Gregor Struwe 613 Klimcentrum Bjoeks
10 Ynze Visser 609 West Coast Climbing
11 Ties Baars 601 Monk Jeugd Eindhoven
12 Bob van der Vuurst 615 Team Mountain Network
13 Tom Crouwel 620 Climb Up
14 Joris Kieboom 608 Climb Up
15 Resul Ergul 604 Monk Jeugd Amsterdam
16 Jens de Louw 622
17 Paul Brand 602 West Coast Climbing
18 Merijn Langkamp 603 ED+
19 Sem van den Akker 618 Team Neoliet
20 Kyan Van Haasteren 610 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Abel Mensink 621 Team Delfts Bleau
2 Mees Vissers 617 Monk Jeugd Amsterdam
3 Roman Schaekers 623 Climb Up
4 Leto Cavé 619 Team Mountain Network
5 Tycho van der Straaten 616 Ayers Rookies
6 Sidney Kraaijkamp 606 Climb Up
7 Thijme Maassen 614 Monk Jeugd Eindhoven
8 Sven Goudriaan 612 Team Mountain Network
9 Gregor Struwe 613 Klimcentrum Bjoeks
10 Ynze Visser 609 West Coast Climbing
11 Ties Baars 601 Monk Jeugd Eindhoven
12 Bob van der Vuurst 615 Team Mountain Network
13 Tom Crouwel 620 Climb Up
14 Joris Kieboom 608 Climb Up
15 Resul Ergul 604 Monk Jeugd Amsterdam
16 Jens de Louw 622
17 Paul Brand 602 West Coast Climbing
18 Merijn Langkamp 603 ED+
19 Sem van den Akker 618 Team Neoliet
20 Kyan Van Haasteren 610 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Abel Mensink 621 Team Delfts Bleau
2 Mees Vissers 617 Monk Jeugd Amsterdam
3 Roman Schaekers 623 Climb Up
4 Leto Cavé 619 Team Mountain Network
5 Tycho van der Straaten 616 Ayers Rookies
6 Sidney Kraaijkamp 606 Climb Up
7 Thijme Maassen 614 Monk Jeugd Eindhoven
8 Sven Goudriaan 612 Team Mountain Network
9 Gregor Struwe 613 Klimcentrum Bjoeks
10 Ynze Visser 609 West Coast Climbing
11 Ties Baars 601 Monk Jeugd Eindhoven
12 Bob van der Vuurst 615 Team Mountain Network
13 Tom Crouwel 620 Climb Up
14 Joris Kieboom 608 Climb Up
15 Resul Ergul 604 Monk Jeugd Amsterdam
16 Jens de Louw 622
17 Paul Brand 602 West Coast Climbing
18 Merijn Langkamp 603 ED+
19 Sem van den Akker 618 Team Neoliet
20 Kyan Van Haasteren 610 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Abel Mensink 621 Team Delfts Bleau
2 Mees Vissers 617 Monk Jeugd Amsterdam
3 Roman Schaekers 623 Climb Up
4 Leto Cavé 619 Team Mountain Network
5 Tycho van der Straaten 616 Ayers Rookies
6 Sidney Kraaijkamp 606 Climb Up
7 Thijme Maassen 614 Monk Jeugd Eindhoven
8 Sven Goudriaan 612 Team Mountain Network
9 Gregor Struwe 613 Klimcentrum Bjoeks
10 Ynze Visser 609 West Coast Climbing
11 Ties Baars 601 Monk Jeugd Eindhoven
12 Bob van der Vuurst 615 Team Mountain Network
13 Tom Crouwel 620 Climb Up
14 Joris Kieboom 608 Climb Up
15 Resul Ergul 604 Monk Jeugd Amsterdam
16 Jens de Louw 622
17 Paul Brand 602 West Coast Climbing
18 Merijn Langkamp 603 ED+
19 Sem van den Akker 618 Team Neoliet
20 Kyan Van Haasteren 610 ED+
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Leto Cavé 619 T2B2 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 - 6T8 7B9 T1B1 T3B3 B1 2T4 3B5 100.0 Team Mountain Network
2 Jens de Louw 622 T2B2 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T4B1 T4B3 - 6T13 7B10 T1B1 T4B4 B1 2T5 3B6 80.0
3 Gregor Struwe 613 T4B4 T1B1 T3B1 T1B1 T2B1 B1 B2 T2B2 6T13 8B13 T1B1 B3 B1 1T1 3B5 65.0 Klimcentrum Bjoeks
4 Ynze Visser 609 T1B1 T1B1 - T1B1 T1B1 T2B1 - B5 5T6 6B10 T2B2 - B3 1T2 2B5 55.0 West Coast Climbing
5 Ties Baars 601 T2B2 T1B1 B2 T1B1 T1B1 - - - 4T5 5B7 B5 - B1 0T0 2B6 51.0 Monk Jeugd Eindhoven
6 Paul Brand 602 T2B2 T1B1 - T1B1 T2B1 T1B1 B4 - 5T7 6B10 - - B2 0T0 1B2 47.0 West Coast Climbing
7 Sem van den Akker 618 T1B1 T1B1 - T3B3 T1B1 - - - 4T6 4B6 43.0 Team Neoliet
8 Thijme Maassen 614 T4B2 T1B1 B1 T1B1 T3B1 B4 - - 4T9 6B10 40.0 Monk Jeugd Eindhoven
9 Abel Mensink 621 T4B4 T2B2 - T2B2 T1B1 B4 - - 4T9 5B13 37.0 Team Delfts Bleau
10 Mees Vissers 617 T3B1 T1B1 - T3B3 T2B2 - - - 4T9 4B7 34.0 Monk Jeugd Amsterdam
11 Joris Kieboom 608 T3B2 T2B2 - T3B3 B1 - - - 3T8 4B8 31.0 Climb Up
12 Tycho van der Straaten 616 - T1B1 B1 T1B1 B1 - - - 2T2 4B4 28.0 Ayers Rookies
13 Sven Goudriaan 612 - T2B1 - T2B2 - - - - 2T4 2B3 26.0 Team Mountain Network
14 Merijn Langkamp 603 - T5B5 - T2B2 B1 - - - 2T7 3B8 24.0 ED+
15 Tom Crouwel 620 - - - T1B1 B3 - - - 1T1 2B4 22.0 Climb Up
16 Bob van der Vuurst 615 - T1B1 - - - - - - 1T1 1B1 20.0 Team Mountain Network
17 Roman Schaekers 623 - T3B3 - B1 B1 - - - 1T3 3B5 18.0 Climb Up
18 Resul Ergul 604 - T3B2 - B2 B2 - - - 1T3 3B6 16.0 Monk Jeugd Amsterdam
19 Kyan Van Haasteren 610 - - - T5B5 B3 - - - 1T5 2B8 14.0 ED+
20 Sidney Kraaijkamp 606 - - - - - - - - 0T0 0B0 12.0 Climb Up

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Nat. Team
Anniek Kostermans 109 NED Klimcentrum Bjoeks
Yu Anna Buijinck 111 NED ED+
Julia Meijer 105 NED Monk Eindhoven
Naomi Swagten 103 NED Team Neoliet
Pauline Schreurs 110 NED
Julia van den Goor 106 NED Team Neoliet
Bo Nederkoorn 113 NED ES Onsight Klimtalenten
Helen Zegelaar 112 NED Team Neoliet
Marieke Berends 107 NED Monk Eindhoven
Lynn van der Meer 104 NED Team Neoliet
Tiba Vroom 101 NED West Coast Climbing

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 112 Team Neoliet
2 Julia van den Goor 106 Team Neoliet
3 Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
4 Bo Nederkoorn 113 ES Onsight Klimtalenten
5 Tiba Vroom 101 West Coast Climbing
6 Lynn van der Meer 104 Team Neoliet
7 Pauline Schreurs 110
8 Yu Anna Buijinck 111 ED+
9 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
10 Anniek Kostermans 109 Klimcentrum Bjoeks
11 Julia Meijer 105 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 112 Team Neoliet
2 Julia van den Goor 106 Team Neoliet
3 Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
4 Bo Nederkoorn 113 ES Onsight Klimtalenten
5 Tiba Vroom 101 West Coast Climbing
6 Lynn van der Meer 104 Team Neoliet
7 Pauline Schreurs 110
8 Yu Anna Buijinck 111 ED+
9 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
10 Anniek Kostermans 109 Klimcentrum Bjoeks
11 Julia Meijer 105 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 112 Team Neoliet
2 Julia van den Goor 106 Team Neoliet
3 Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
4 Bo Nederkoorn 113 ES Onsight Klimtalenten
5 Tiba Vroom 101 West Coast Climbing
6 Lynn van der Meer 104 Team Neoliet
7 Pauline Schreurs 110
8 Yu Anna Buijinck 111 ED+
9 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
10 Anniek Kostermans 109 Klimcentrum Bjoeks
11 Julia Meijer 105 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 112 Team Neoliet
2 Julia van den Goor 106 Team Neoliet
3 Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
4 Bo Nederkoorn 113 ES Onsight Klimtalenten
5 Tiba Vroom 101 West Coast Climbing
6 Lynn van der Meer 104 Team Neoliet
7 Pauline Schreurs 110
8 Yu Anna Buijinck 111 ED+
9 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
10 Anniek Kostermans 109 Klimcentrum Bjoeks
11 Julia Meijer 105 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 112 Team Neoliet
2 Julia van den Goor 106 Team Neoliet
3 Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
4 Bo Nederkoorn 113 ES Onsight Klimtalenten
5 Tiba Vroom 101 West Coast Climbing
6 Lynn van der Meer 104 Team Neoliet
7 Pauline Schreurs 110
8 Yu Anna Buijinck 111 ED+
9 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
10 Anniek Kostermans 109 Klimcentrum Bjoeks
11 Julia Meijer 105 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 112 Team Neoliet
2 Julia van den Goor 106 Team Neoliet
3 Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
4 Bo Nederkoorn 113 ES Onsight Klimtalenten
5 Tiba Vroom 101 West Coast Climbing
6 Lynn van der Meer 104 Team Neoliet
7 Pauline Schreurs 110
8 Yu Anna Buijinck 111 ED+
9 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
10 Anniek Kostermans 109 Klimcentrum Bjoeks
11 Julia Meijer 105 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 112 Team Neoliet
2 Julia van den Goor 106 Team Neoliet
3 Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
4 Bo Nederkoorn 113 ES Onsight Klimtalenten
5 Tiba Vroom 101 West Coast Climbing
6 Lynn van der Meer 104 Team Neoliet
7 Pauline Schreurs 110
8 Yu Anna Buijinck 111 ED+
9 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
10 Anniek Kostermans 109 Klimcentrum Bjoeks
11 Julia Meijer 105 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 112 Team Neoliet
2 Julia van den Goor 106 Team Neoliet
3 Marieke Berends 107 Monk Eindhoven
4 Bo Nederkoorn 113 ES Onsight Klimtalenten
5 Tiba Vroom 101 West Coast Climbing
6 Lynn van der Meer 104 Team Neoliet
7 Pauline Schreurs 110
8 Yu Anna Buijinck 111 ED+
9 Naomi Swagten 103 Team Neoliet
10 Anniek Kostermans 109 Klimcentrum Bjoeks
11 Julia Meijer 105 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Tiba Vroom 101 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 B1 T1B1 7T8 8B9 T1B1 T1B1 T2B2 3T4 3B4 100.0 West Coast Climbing
2 Julia Meijer 105 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 7T7 8B8 T1B1 T1B1 T3B2 3T5 3B4 80.0 Monk Eindhoven
3 Marieke Berends 107 T3B3 - T3B3 B1 T1B1 - B2 T1B1 4T8 6B11 T3B3 - B1 1T3 2B4 65.0 Monk Eindhoven
4 Julia van den Goor 106 T3B3 T1B1 T3B1 - - - B1 T4B3 4T11 5B9 B3 - T3B1 1T3 2B4 55.0 Team Neoliet
5 Naomi Swagten 103 - - T2B1 B1 - - B1 T1B1 2T3 4B4 B5 - - 0T0 1B5 51.0 Team Neoliet
6 Pauline Schreurs 110 - T2B2 T1B1 B1 - - B1 T1B1 3T4 5B6 DNS DNS DNS 0T0 0B0 47.0
7 Lynn van der Meer 104 - - - B1 - T1B1 - T1B1 2T2 3B3 DNS DNS DNS 0T0 0B0 43.0 Team Neoliet
8 Bo Nederkoorn 113 - - T5B2 - - - B2 T1B1 2T6 3B5 - - - 0T0 0B0 40.0 ES Onsight Klimtalenten
9 Yu Anna Buijinck 111 - T4B4 T3B2 - - - B1 - 2T7 3B7 37.0 ED+
10 Helen Zegelaar 112 - - - - - - B1 - 0T0 1B1 34.0 Team Neoliet
11 Anniek Kostermans 109 - - - - - - - - 0T0 0B0 31.0 Klimcentrum Bjoeks

Aantal deelnemers: 13

Naam Rugnummer Nat. Team
Maura-marie Mevis 308 NED IVY Climbing
Kaya van Haasteren 313 NED ED+
Aloes Bosch 302 NED ED+
Merleyn Koops 310 NED ED+
Kyra de Bree 305 NED Climb Up
Simone Gerritsen 307 NED Monk Jeugd Eindhoven
Ysa Rakestraw 311 NED Monk Jeugd Eindhoven
Manon Boereboom 312 NED Monk Jeugd Eindhoven
Marrit Elsinga 301 NED Team Mountain Network
Nadia Kleinsman 306 NED ES Onsight Klimtalenten
Laura Knops 304 NED ES Onsight Klimtalenten
Cecile van der Meel 303 NED Ayers Rookies
Carlijn Hukkelhoven 309 NED IVY Climbing

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 13

# Naam Rugnummer Team
1 Maura-marie Mevis 308 IVY Climbing
2 Nadia Kleinsman 306 ES Onsight Klimtalenten
3 Kyra de Bree 305 Climb Up
4 Ysa Rakestraw 311 Monk Jeugd Eindhoven
5 Aloes Bosch 302 ED+
6 Manon Boereboom 312 Monk Jeugd Eindhoven
7 Simone Gerritsen 307 Monk Jeugd Eindhoven
8 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
9 Laura Knops 304 ES Onsight Klimtalenten
10 Merleyn Koops 310 ED+
11 Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
12 Kaya van Haasteren 313 ED+
13 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Maura-marie Mevis 308 IVY Climbing
2 Nadia Kleinsman 306 ES Onsight Klimtalenten
3 Kyra de Bree 305 Climb Up
4 Ysa Rakestraw 311 Monk Jeugd Eindhoven
5 Aloes Bosch 302 ED+
6 Manon Boereboom 312 Monk Jeugd Eindhoven
7 Simone Gerritsen 307 Monk Jeugd Eindhoven
8 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
9 Laura Knops 304 ES Onsight Klimtalenten
10 Merleyn Koops 310 ED+
11 Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
12 Kaya van Haasteren 313 ED+
13 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Maura-marie Mevis 308 IVY Climbing
2 Nadia Kleinsman 306 ES Onsight Klimtalenten
3 Kyra de Bree 305 Climb Up
4 Ysa Rakestraw 311 Monk Jeugd Eindhoven
5 Aloes Bosch 302 ED+
6 Manon Boereboom 312 Monk Jeugd Eindhoven
7 Simone Gerritsen 307 Monk Jeugd Eindhoven
8 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
9 Laura Knops 304 ES Onsight Klimtalenten
10 Merleyn Koops 310 ED+
11 Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
12 Kaya van Haasteren 313 ED+
13 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Maura-marie Mevis 308 IVY Climbing
2 Nadia Kleinsman 306 ES Onsight Klimtalenten
3 Kyra de Bree 305 Climb Up
4 Ysa Rakestraw 311 Monk Jeugd Eindhoven
5 Aloes Bosch 302 ED+
6 Manon Boereboom 312 Monk Jeugd Eindhoven
7 Simone Gerritsen 307 Monk Jeugd Eindhoven
8 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
9 Laura Knops 304 ES Onsight Klimtalenten
10 Merleyn Koops 310 ED+
11 Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
12 Kaya van Haasteren 313 ED+
13 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Maura-marie Mevis 308 IVY Climbing
2 Nadia Kleinsman 306 ES Onsight Klimtalenten
3 Kyra de Bree 305 Climb Up
4 Ysa Rakestraw 311 Monk Jeugd Eindhoven
5 Aloes Bosch 302 ED+
6 Manon Boereboom 312 Monk Jeugd Eindhoven
7 Simone Gerritsen 307 Monk Jeugd Eindhoven
8 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
9 Laura Knops 304 ES Onsight Klimtalenten
10 Merleyn Koops 310 ED+
11 Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
12 Kaya van Haasteren 313 ED+
13 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Maura-marie Mevis 308 IVY Climbing
2 Nadia Kleinsman 306 ES Onsight Klimtalenten
3 Kyra de Bree 305 Climb Up
4 Ysa Rakestraw 311 Monk Jeugd Eindhoven
5 Aloes Bosch 302 ED+
6 Manon Boereboom 312 Monk Jeugd Eindhoven
7 Simone Gerritsen 307 Monk Jeugd Eindhoven
8 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
9 Laura Knops 304 ES Onsight Klimtalenten
10 Merleyn Koops 310 ED+
11 Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
12 Kaya van Haasteren 313 ED+
13 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Maura-marie Mevis 308 IVY Climbing
2 Nadia Kleinsman 306 ES Onsight Klimtalenten
3 Kyra de Bree 305 Climb Up
4 Ysa Rakestraw 311 Monk Jeugd Eindhoven
5 Aloes Bosch 302 ED+
6 Manon Boereboom 312 Monk Jeugd Eindhoven
7 Simone Gerritsen 307 Monk Jeugd Eindhoven
8 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
9 Laura Knops 304 ES Onsight Klimtalenten
10 Merleyn Koops 310 ED+
11 Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
12 Kaya van Haasteren 313 ED+
13 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Maura-marie Mevis 308 IVY Climbing
2 Nadia Kleinsman 306 ES Onsight Klimtalenten
3 Kyra de Bree 305 Climb Up
4 Ysa Rakestraw 311 Monk Jeugd Eindhoven
5 Aloes Bosch 302 ED+
6 Manon Boereboom 312 Monk Jeugd Eindhoven
7 Simone Gerritsen 307 Monk Jeugd Eindhoven
8 Cecile van der Meel 303 Ayers Rookies
9 Laura Knops 304 ES Onsight Klimtalenten
10 Merleyn Koops 310 ED+
11 Marrit Elsinga 301 Team Mountain Network
12 Kaya van Haasteren 313 ED+
13 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Kyra de Bree 305 T2B2 - T2B2 - B1 T1B1 B1 T1B1 4T6 6B8 - T1B1 - 1T1 1B1 100.0 Climb Up
2 Ysa Rakestraw 311 T1B1 T1B1 T2B2 B3 T1B1 T4B4 T1B1 T1B1 7T11 8B14 T3B2 B2 B1 1T3 3B5 80.0 Monk Jeugd Eindhoven
3 Carlijn Hukkelhoven 309 T1B1 T1B1 T2B2 B2 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 7T9 8B10 B2 B2 B2 0T0 3B6 65.0 IVY Climbing
4 Laura Knops 304 T4B1 T1B1 T1B1 - - - T5B1 T1B1 5T12 5B5 B2 - B4 0T0 2B6 55.0 ES Onsight Klimtalenten
5 Simone Gerritsen 307 T5B4 T2B2 T1B1 - B2 - T2B1 T1B1 5T11 6B11 B1 - - 0T0 1B1 51.0 Monk Jeugd Eindhoven
6 Maura-marie Mevis 308 T4B4 T1B1 T1B1 - - - T4B2 T2B2 5T12 5B10 - - B5 0T0 1B5 47.0 IVY Climbing
7 Manon Boereboom 312 T3B2 T1B1 T2B1 - B5 - B3 T1B1 4T7 6B13 43.0 Monk Jeugd Eindhoven
8 Cecile van der Meel 303 - T3B3 T4B4 - - - T4B1 T1B1 4T12 4B9 40.0 Ayers Rookies
9 Kaya van Haasteren 313 - T1B1 T3B3 - - - B1 T1B1 3T5 4B6 37.0 ED+
10 Aloes Bosch 302 - T5B5 T1B1 - B2 - B1 T3B3 3T9 5B12 34.0 ED+
11 Merleyn Koops 310 - - T2B2 - - - B1 - 1T2 2B3 31.0 ED+
12 Nadia Kleinsman 306 - B5 - - - - B1 - 0T0 2B6 28.0 ES Onsight Klimtalenten
13 Marrit Elsinga 301 - - - - - - - - 0T0 0B0 26.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 20

Naam Rugnummer Nat. Team
Gitte Meus 524 NED Team Mountain Network
Lies van Raaij 520 NED Team Delfts Bleau
Faye Cornelissen 501 NED ED+
Bente Beckers 506 NED ED+
Iris van 't Westeinde 507 NED Team Neoliet
Isa Witte 523 NED Klimmuur Utrecht
Mette van Liempd 513 NED Monk Jeugd Eindhoven
Marit Zeldenthuis 515 NED Climb Up
Sam Swalué 525 NED ES Onsight Klimtalenten
Manon Knops 519 NED ES Onsight Klimtalenten
Nina Schilderman 510 NED ES Onsight Klimtalenten
Li San Boorsma 516 NED ES Onsight Klimtalenten
Pleun Frank 514 NED Monk Jeugd Amsterdam
Kim Uijterwijk 512 NED Monk Jeugd Amsterdam
Nienke Sorber 504 NED Monk Jeugd Amsterdam
Gianna Evers 505 NED
Isabelle van der Heijden 509 NED
Julia Janssen 518 NED Cube Bouldergym
Myrthe Derks 526 NED Team Mountain Network
Tysa Aukema 517 NED Climb Up

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 20

# Naam Rugnummer Team
1 Gianna Evers 505
2 Gitte Meus 524 Team Mountain Network
3 Isa Witte 523 Klimmuur Utrecht
4 Nina Schilderman 510 ES Onsight Klimtalenten
5 Tysa Aukema 517 Climb Up
6 Julia Janssen 518 Cube Bouldergym
7 Faye Cornelissen 501 ED+
8 Li San Boorsma 516 ES Onsight Klimtalenten
9 Manon Knops 519 ES Onsight Klimtalenten
10 Isabelle van der Heijden 509
11 Iris van 't Westeinde 507 Team Neoliet
12 Marit Zeldenthuis 515 Climb Up
13 Nienke Sorber 504 Monk Jeugd Amsterdam
14 Sam Swalué 525 ES Onsight Klimtalenten
15 Myrthe Derks 526 Team Mountain Network
16 Lies van Raaij 520 Team Delfts Bleau
17 Kim Uijterwijk 512 Monk Jeugd Amsterdam
18 Pleun Frank 514 Monk Jeugd Amsterdam
19 Bente Beckers 506 ED+
20 Mette van Liempd 513 Monk Jeugd Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Gianna Evers 505
2 Gitte Meus 524 Team Mountain Network
3 Isa Witte 523 Klimmuur Utrecht
4 Nina Schilderman 510 ES Onsight Klimtalenten
5 Tysa Aukema 517 Climb Up
6 Julia Janssen 518 Cube Bouldergym
7 Faye Cornelissen 501 ED+
8 Li San Boorsma 516 ES Onsight Klimtalenten
9 Manon Knops 519 ES Onsight Klimtalenten
10 Isabelle van der Heijden 509
11 Iris van 't Westeinde 507 Team Neoliet
12 Marit Zeldenthuis 515 Climb Up
13 Nienke Sorber 504 Monk Jeugd Amsterdam
14 Sam Swalué 525 ES Onsight Klimtalenten
15 Myrthe Derks 526 Team Mountain Network
16 Lies van Raaij 520 Team Delfts Bleau
17 Kim Uijterwijk 512 Monk Jeugd Amsterdam
18 Pleun Frank 514 Monk Jeugd Amsterdam
19 Bente Beckers 506 ED+
20 Mette van Liempd 513 Monk Jeugd Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Gianna Evers 505
2 Gitte Meus 524 Team Mountain Network
3 Isa Witte 523 Klimmuur Utrecht
4 Nina Schilderman 510 ES Onsight Klimtalenten
5 Tysa Aukema 517 Climb Up
6 Julia Janssen 518 Cube Bouldergym
7 Faye Cornelissen 501 ED+
8 Li San Boorsma 516 ES Onsight Klimtalenten
9 Manon Knops 519 ES Onsight Klimtalenten
10 Isabelle van der Heijden 509
11 Iris van 't Westeinde 507 Team Neoliet
12 Marit Zeldenthuis 515 Climb Up
13 Nienke Sorber 504 Monk Jeugd Amsterdam
14 Sam Swalué 525 ES Onsight Klimtalenten
15 Myrthe Derks 526 Team Mountain Network
16 Lies van Raaij 520 Team Delfts Bleau
17 Kim Uijterwijk 512 Monk Jeugd Amsterdam
18 Pleun Frank 514 Monk Jeugd Amsterdam
19 Bente Beckers 506 ED+
20 Mette van Liempd 513 Monk Jeugd Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Gianna Evers 505
2 Gitte Meus 524 Team Mountain Network
3 Isa Witte 523 Klimmuur Utrecht
4 Nina Schilderman 510 ES Onsight Klimtalenten
5 Tysa Aukema 517 Climb Up
6 Julia Janssen 518 Cube Bouldergym
7 Faye Cornelissen 501 ED+
8 Li San Boorsma 516 ES Onsight Klimtalenten
9 Manon Knops 519 ES Onsight Klimtalenten
10 Isabelle van der Heijden 509
11 Iris van 't Westeinde 507 Team Neoliet
12 Marit Zeldenthuis 515 Climb Up
13 Nienke Sorber 504 Monk Jeugd Amsterdam
14 Sam Swalué 525 ES Onsight Klimtalenten
15 Myrthe Derks 526 Team Mountain Network
16 Lies van Raaij 520 Team Delfts Bleau
17 Kim Uijterwijk 512 Monk Jeugd Amsterdam
18 Pleun Frank 514 Monk Jeugd Amsterdam
19 Bente Beckers 506 ED+
20 Mette van Liempd 513 Monk Jeugd Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Gianna Evers 505
2 Gitte Meus 524 Team Mountain Network
3 Isa Witte 523 Klimmuur Utrecht
4 Nina Schilderman 510 ES Onsight Klimtalenten
5 Tysa Aukema 517 Climb Up
6 Julia Janssen 518 Cube Bouldergym
7 Faye Cornelissen 501 ED+
8 Li San Boorsma 516 ES Onsight Klimtalenten
9 Manon Knops 519 ES Onsight Klimtalenten
10 Isabelle van der Heijden 509
11 Iris van 't Westeinde 507 Team Neoliet
12 Marit Zeldenthuis 515 Climb Up
13 Nienke Sorber 504 Monk Jeugd Amsterdam
14 Sam Swalué 525 ES Onsight Klimtalenten
15 Myrthe Derks 526 Team Mountain Network
16 Lies van Raaij 520 Team Delfts Bleau
17 Kim Uijterwijk 512 Monk Jeugd Amsterdam
18 Pleun Frank 514 Monk Jeugd Amsterdam
19 Bente Beckers 506 ED+
20 Mette van Liempd 513 Monk Jeugd Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Gianna Evers 505
2 Gitte Meus 524 Team Mountain Network
3 Isa Witte 523 Klimmuur Utrecht
4 Nina Schilderman 510 ES Onsight Klimtalenten
5 Tysa Aukema 517 Climb Up
6 Julia Janssen 518 Cube Bouldergym
7 Faye Cornelissen 501 ED+
8 Li San Boorsma 516 ES Onsight Klimtalenten
9 Manon Knops 519 ES Onsight Klimtalenten
10 Isabelle van der Heijden 509
11 Iris van 't Westeinde 507 Team Neoliet
12 Marit Zeldenthuis 515 Climb Up
13 Nienke Sorber 504 Monk Jeugd Amsterdam
14 Sam Swalué 525 ES Onsight Klimtalenten
15 Myrthe Derks 526 Team Mountain Network
16 Lies van Raaij 520 Team Delfts Bleau
17 Kim Uijterwijk 512 Monk Jeugd Amsterdam
18 Pleun Frank 514 Monk Jeugd Amsterdam
19 Bente Beckers 506 ED+
20 Mette van Liempd 513 Monk Jeugd Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Gianna Evers 505
2 Gitte Meus 524 Team Mountain Network
3 Isa Witte 523 Klimmuur Utrecht
4 Nina Schilderman 510 ES Onsight Klimtalenten
5 Tysa Aukema 517 Climb Up
6 Julia Janssen 518 Cube Bouldergym
7 Faye Cornelissen 501 ED+
8 Li San Boorsma 516 ES Onsight Klimtalenten
9 Manon Knops 519 ES Onsight Klimtalenten
10 Isabelle van der Heijden 509
11 Iris van 't Westeinde 507 Team Neoliet
12 Marit Zeldenthuis 515 Climb Up
13 Nienke Sorber 504 Monk Jeugd Amsterdam
14 Sam Swalué 525 ES Onsight Klimtalenten
15 Myrthe Derks 526 Team Mountain Network
16 Lies van Raaij 520 Team Delfts Bleau
17 Kim Uijterwijk 512 Monk Jeugd Amsterdam
18 Pleun Frank 514 Monk Jeugd Amsterdam
19 Bente Beckers 506 ED+
20 Mette van Liempd 513 Monk Jeugd Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Gianna Evers 505
2 Gitte Meus 524 Team Mountain Network
3 Isa Witte 523 Klimmuur Utrecht
4 Nina Schilderman 510 ES Onsight Klimtalenten
5 Tysa Aukema 517 Climb Up
6 Julia Janssen 518 Cube Bouldergym
7 Faye Cornelissen 501 ED+
8 Li San Boorsma 516 ES Onsight Klimtalenten
9 Manon Knops 519 ES Onsight Klimtalenten
10 Isabelle van der Heijden 509
11 Iris van 't Westeinde 507 Team Neoliet
12 Marit Zeldenthuis 515 Climb Up
13 Nienke Sorber 504 Monk Jeugd Amsterdam
14 Sam Swalué 525 ES Onsight Klimtalenten
15 Myrthe Derks 526 Team Mountain Network
16 Lies van Raaij 520 Team Delfts Bleau
17 Kim Uijterwijk 512 Monk Jeugd Amsterdam
18 Pleun Frank 514 Monk Jeugd Amsterdam
19 Bente Beckers 506 ED+
20 Mette van Liempd 513 Monk Jeugd Eindhoven
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Isabelle van der Heijden 509 T1B1 T2B2 - T1B1 B1 T1B1 B3 T2B2 5T7 7B11 T2B2 B2 T3B1 2T5 3B5 100.0
2 Mette van Liempd 513 T2B2 T2B2 - T1B1 B2 B1 - B3 3T5 6B11 T1B1 B1 T6B3 2T7 3B5 80.0 Monk Jeugd Eindhoven
3 Pleun Frank 514 T1B1 T1B1 - T1B1 T1B1 B1 - T1B1 5T5 6B6 T1B1 B2 B3 1T1 3B6 65.0 Monk Jeugd Amsterdam
4 Sam Swalué 525 - T1B1 - T1B1 B1 B1 - T2B1 3T4 5B5 T2B1 B1 - 1T2 2B2 55.0 ES Onsight Klimtalenten
5 Isa Witte 523 - T4B4 - T1B1 T3B1 B3 - T3B3 4T11 5B12 B4 B1 B1 0T0 3B6 51.0 Klimmuur Utrecht
6 Julia Janssen 518 T1B1 T1B1 - B1 B1 - - T1B1 3T3 5B5 B3 - B2 0T0 2B5 47.0 Cube Bouldergym
7 Manon Knops 519 - T2B2 - T1B1 B2 - - T2B2 3T5 4B7 43.0 ES Onsight Klimtalenten
8 Lies van Raaij 520 - T3B2 - T2B2 B1 - - T1B1 3T6 4B6 40.0 Team Delfts Bleau
9 Marit Zeldenthuis 515 T4B4 T2B2 B4 - B1 - B3 T1B1 3T7 6B15 37.0 Climb Up
10 Gitte Meus 524 - T3B3 - T3B3 B1 - - T3B2 3T9 4B9 34.0 Team Mountain Network
11 Iris van 't Westeinde 507 - - - T3B1 B1 - - T1B1 2T4 3B3 31.0 Team Neoliet
12 Faye Cornelissen 501 - T2B2 - - B2 - - T2B2 2T4 3B6 28.0 ED+
13 Nina Schilderman 510 - - - T5B4 B1 - - T4B4 2T9 3B9 26.0 ES Onsight Klimtalenten
14 Kim Uijterwijk 512 - - - T2B2 - - - - 1T2 1B2 24.0 Monk Jeugd Amsterdam
15 Tysa Aukema 517 - - - T3B3 B1 - - - 1T3 2B4 22.0 Climb Up
16 Bente Beckers 506 - - - - - - - T3B3 1T3 1B3 20.0 ED+
17 Gianna Evers 505 - - - T4B2 B2 - - - 1T4 2B4 18.0
18 Li San Boorsma 516 - - - B3 B1 - - T5B5 1T5 3B9 16.0 ES Onsight Klimtalenten
19 Nienke Sorber 504 - - - - - - - - 0T0 0B0 13.0 Monk Jeugd Amsterdam
19 Myrthe Derks 526 - - - - - - - - 0T0 0B0 13.0 Team Mountain Network