NK BOULDER 2017, 08-07-2017 12:00, Apollohal, Amsterdam

Discipline: Boulder
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Het NK Boulder 2017 bestaat uit een halve finale en een finale ronde. Beide rondes worden volgens het IFSC reglement geklommen. Dit betekent in het kort voor de halve finale; vier on-sight boulders in een roulatiesysteem met 5 minuten klimtijd en 5 minuten rust tussen de boulders en voor de finale vier on-sight boulders met 4+ minuten klimtijd. Per categorie gaan er zes klimmers door naar de finale.

Voorlopig tijdschema:
10.30 uur Apollohal open voor deelnemers & publiek (toegang gratis)
11.00-11.30 uur isolatie Dames open
12.15 uur Start 1/2 Finale Dames
13.20-13.50 uur Isolatie Heren open
13.50 uur Einde 1/2 Finale Dames
15.00 uur start 1/2 Finale Heren
16.30 uur Einde 1/2 Finale Heren
16.45 uur uitslag 1/2 Finale
17.00 uur Apollohal gesloten voor publiek
19.00 uur Apollohal open voor publiek (toegang €15,-)
19.30-19.45 uur isolatie finalisten open
20.30 uur Presentatie finalisten plus inlezen Dames & Heren
20.45 uur Start Finale NK Boulder 2017
23.15 uur prijsuitreiking


Voor deelname aan het NK Boulder 2017 geldt dat:

- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond die aangesloten is bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer over de Nederlandse nationaliteit beschikt

Leeftijd: vanaf geboortejaar 2001

Aantal deelnemers: 13

Naam Rugnummer Nat. Team
Julia Meijer 1 NED Monk Eindhoven
Ysa Rakestraw 2 NED Monk Jeugd Eindhoven
Lynn van der Meer 3 NED Team Neoliet
Kim van den Hout 4 NED Monk Amsterdam
Amanda Meijering 5 NED
Elbrich Schoorstra 6 NED Team Mountain Network
Carlijn Hukkelhoven 7 NED IVY Climbing
Elisabeth Keijzer 8 NED GSAC
Marieke Berends 9 NED Monk Eindhoven
Simone Gerritsen 10 NED Monk Eindhoven
Naomi Swagten 11 NED Team Neoliet
Marit Sanders 12 NED
Tiba Vroom 13 NED West Coast Climbing

Ronde: Halve finale Aantal deelnemers: 13

# Naam Rugnummer Team
1 Carlijn Hukkelhoven 7 IVY Climbing
2 Ysa Rakestraw 2 Monk Jeugd Eindhoven
3 Julia Meijer 1 Monk Eindhoven
4 Kim van den Hout 4 Monk Amsterdam
5 Elbrich Schoorstra 6 Team Mountain Network
6 Marit Sanders 12
7 Marieke Berends 9 Monk Eindhoven
8 Naomi Swagten 11 Team Neoliet
9 Tiba Vroom 13 West Coast Climbing
10 Amanda Meijering 5
11 Lynn van der Meer 3 Team Neoliet
12 Elisabeth Keijzer 8 GSAC
13 Simone Gerritsen 10 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Carlijn Hukkelhoven 7 IVY Climbing
2 Ysa Rakestraw 2 Monk Jeugd Eindhoven
3 Julia Meijer 1 Monk Eindhoven
4 Kim van den Hout 4 Monk Amsterdam
5 Elbrich Schoorstra 6 Team Mountain Network
6 Marit Sanders 12
7 Marieke Berends 9 Monk Eindhoven
8 Naomi Swagten 11 Team Neoliet
9 Tiba Vroom 13 West Coast Climbing
10 Amanda Meijering 5
11 Lynn van der Meer 3 Team Neoliet
12 Elisabeth Keijzer 8 GSAC
13 Simone Gerritsen 10 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Carlijn Hukkelhoven 7 IVY Climbing
2 Ysa Rakestraw 2 Monk Jeugd Eindhoven
3 Julia Meijer 1 Monk Eindhoven
4 Kim van den Hout 4 Monk Amsterdam
5 Elbrich Schoorstra 6 Team Mountain Network
6 Marit Sanders 12
7 Marieke Berends 9 Monk Eindhoven
8 Naomi Swagten 11 Team Neoliet
9 Tiba Vroom 13 West Coast Climbing
10 Amanda Meijering 5
11 Lynn van der Meer 3 Team Neoliet
12 Elisabeth Keijzer 8 GSAC
13 Simone Gerritsen 10 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Carlijn Hukkelhoven 7 IVY Climbing
2 Ysa Rakestraw 2 Monk Jeugd Eindhoven
3 Julia Meijer 1 Monk Eindhoven
4 Kim van den Hout 4 Monk Amsterdam
5 Elbrich Schoorstra 6 Team Mountain Network
6 Marit Sanders 12
7 Marieke Berends 9 Monk Eindhoven
8 Naomi Swagten 11 Team Neoliet
9 Tiba Vroom 13 West Coast Climbing
10 Amanda Meijering 5
11 Lynn van der Meer 3 Team Neoliet
12 Elisabeth Keijzer 8 GSAC
13 Simone Gerritsen 10 Monk Eindhoven
09-07-2017 00:50
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten/th> Team
1 Kim van den Hout 4 T1B1 T1B1 T3B3 T2B2 4T7 4B7 - B1 T1B1 B2 1T1 3B4 100.0 Monk Amsterdam
2 Tiba Vroom 13 B1 T1B1 T1B1 T1B1 3T3 4B4 B3 T2B1 B1 B3 1T2 4B8 80.0 West Coast Climbing
3 Julia Meijer 1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 4T5 4B5 T3B1 B1 B1 B2 1T3 4B5 65.0 Monk Eindhoven
4 Marieke Berends 9 B2 T2B2 T3B1 T1B1 3T6 4B6 B1 T4B1 B2 B5 1T4 4B9 55.0 Monk Eindhoven
5 Carlijn Hukkelhoven 7 B2 T1B1 T1B1 B1 2T2 4B5 B1 B4 B1 - 0T0 3B6 51.0 IVY Climbing
6 Lynn van der Meer 3 B5 T1B1 T2B2 T3B2 3T6 4B10 B1 B2 B4 0T0 3B7 47.0 Team Neoliet
7 Ysa Rakestraw 2 B3 T1B1 T3B1 B1 2T4 4B6 43.0 Monk Jeugd Eindhoven
8 Amanda Meijering 5 B1 T2B2 T4B3 B1 2T6 4B7 40.0
9 Elbrich Schoorstra 6 B3 T1B1 B4 1T1 3B8 37.0 Team Mountain Network
10 Simone Gerritsen 10 B9 B1 T3B3 B2 1T3 4B15 34.0 Monk Eindhoven
11 Elisabeth Keijzer 8 B2 T3B3 1T3 2B5 31.0 GSAC
12 Marit Sanders 12 B2 B1 0T0 2B3 28.0
13 Naomi Swagten 11 B2 B2 0T0 2B4 26.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Tim Reuser 1 NED
Don van Laere 2 NED Team Delfts Bleau
Michiel Hennevelt 3 NED Monk Eindhoven
Timo Tak 4 NED Monk Rotterdam
Max van der Heijden 5 NED Team Kids From The Block
Elko Schellingerhout 6 NED Monk Eindhoven
Nikola Byelov 7 NED Monk Jeugd Amsterdam
Wouter Jongeneelen 8 NED Bruut
Truong Ngo 9 NED Team Neoliet
Remmelt Dirksen 10 NED
Vincent van den Berg 11 NED West Coast Climbing
Nigel Armino 12 NED IVY Climbing

Ronde: Halve finale Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Team
1 Truong Ngo 9 Team Neoliet
2 Nikola Byelov 7 Monk Jeugd Amsterdam
3 Wouter Jongeneelen 8 Bruut
4 Nigel Armino 12 IVY Climbing
5 Remmelt Dirksen 10
6 Vincent van den Berg 11 West Coast Climbing
7 Max van der Heijden 5 Team Kids From The Block
8 Michiel Hennevelt 3 Monk Eindhoven
9 Timo Tak 4 Monk Rotterdam
10 Don van Laere 2 Team Delfts Bleau
11 Tim Reuser 1
12 Elko Schellingerhout 6 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Truong Ngo 9 Team Neoliet
2 Nikola Byelov 7 Monk Jeugd Amsterdam
3 Wouter Jongeneelen 8 Bruut
4 Nigel Armino 12 IVY Climbing
5 Remmelt Dirksen 10
6 Vincent van den Berg 11 West Coast Climbing
7 Max van der Heijden 5 Team Kids From The Block
8 Michiel Hennevelt 3 Monk Eindhoven
9 Timo Tak 4 Monk Rotterdam
10 Don van Laere 2 Team Delfts Bleau
11 Tim Reuser 1
12 Elko Schellingerhout 6 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Truong Ngo 9 Team Neoliet
2 Nikola Byelov 7 Monk Jeugd Amsterdam
3 Wouter Jongeneelen 8 Bruut
4 Nigel Armino 12 IVY Climbing
5 Remmelt Dirksen 10
6 Vincent van den Berg 11 West Coast Climbing
7 Max van der Heijden 5 Team Kids From The Block
8 Michiel Hennevelt 3 Monk Eindhoven
9 Timo Tak 4 Monk Rotterdam
10 Don van Laere 2 Team Delfts Bleau
11 Tim Reuser 1
12 Elko Schellingerhout 6 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Truong Ngo 9 Team Neoliet
2 Nikola Byelov 7 Monk Jeugd Amsterdam
3 Wouter Jongeneelen 8 Bruut
4 Nigel Armino 12 IVY Climbing
5 Remmelt Dirksen 10
6 Vincent van den Berg 11 West Coast Climbing
7 Max van der Heijden 5 Team Kids From The Block
8 Michiel Hennevelt 3 Monk Eindhoven
9 Timo Tak 4 Monk Rotterdam
10 Don van Laere 2 Team Delfts Bleau
11 Tim Reuser 1
12 Elko Schellingerhout 6 Monk Eindhoven
09-07-2017 00:50
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten/th> Team
1 Tim Reuser 1 B7 T1B1 T1B1 2T2 3B9 T1B1 T1B1 T3B2 T1B1 4T6 4B5 100.0
2 Elko Schellingerhout 6 T12B12 T1B1 T3B2 T1B1 4T17 4B16 T2B2 T2B2 T1B1 T1B1 4T6 4B6 80.0 Monk Eindhoven
3 Don van Laere 2 B6 T3B1 T1B1 T3B3 3T7 4B11 T2B2 T2B1 T1B1 T4B4 4T9 4B8 65.0 Team Delfts Bleau
4 Wouter Jongeneelen 8 T2B1 T1B1 2T3 2B2 T2B2 T2B1 T4B1 T2B2 4T10 4B6 55.0 Bruut
5 Remmelt Dirksen 10 T5B5 T2B1 T2B2 3T9 3B8 T4B4 T1B1 B1 T2B2 3T7 4B8 51.0
6 Timo Tak 4 T1B1 T1B1 B1 T1B1 3T3 4B4 T2B2 B1 T1B1 - 2T3 3B4 47.0 Monk Rotterdam
7 Michiel Hennevelt 3 T4B4 B1 T1B1 2T5 3B6 43.0 Monk Eindhoven
8 Max van der Heijden 5 T6B6 B1 T3B3 2T9 3B10 40.0 Team Kids From The Block
9 Vincent van den Berg 11 B6 B2 B5 T1B1 1T1 4B14 37.0 West Coast Climbing
10 Truong Ngo 9 B2 T2B2 1T2 2B4 34.0 Team Neoliet
11 Nikola Byelov 7 B2 B1 T3B3 1T3 3B6 31.0 Monk Jeugd Amsterdam
12 Nigel Armino 12 B11 B2 0T0 2B13 28.0 IVY Climbing