NK BOULDER 2017, 08-07-2017 12:00, Apollohal, Amsterdam

Discipline: Boulder
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Het NK Boulder 2017 bestaat uit een halve finale en een finale ronde. Beide rondes worden volgens het IFSC reglement geklommen. Dit betekent in het kort voor de halve finale; vier on-sight boulders in een roulatiesysteem met 5 minuten klimtijd en 5 minuten rust tussen de boulders en voor de finale vier on-sight boulders met 4+ minuten klimtijd. Per categorie gaan er zes klimmers door naar de finale.

Voorlopig tijdschema:
10.30 uur Apollohal open voor deelnemers & publiek (toegang gratis)
11.00-11.30 uur isolatie Dames open
12.15 uur Start 1/2 Finale Dames
13.20-13.50 uur Isolatie Heren open
13.50 uur Einde 1/2 Finale Dames
15.00 uur start 1/2 Finale Heren
16.30 uur Einde 1/2 Finale Heren
16.45 uur uitslag 1/2 Finale
17.00 uur Apollohal gesloten voor publiek
19.00 uur Apollohal open voor publiek (toegang €15,-)
19.30-19.45 uur isolatie finalisten open
20.30 uur Presentatie finalisten plus inlezen Dames & Heren
20.45 uur Start Finale NK Boulder 2017
23.15 uur prijsuitreiking


Voor deelname aan het NK Boulder 2017 geldt dat:

- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond die aangesloten is bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer over de Nederlandse nationaliteit beschikt

Leeftijd: vanaf geboortejaar 2001

Aantal deelnemers: 13

Naam Rugnummer Nat. Team
Julia Meijer 1 NED Monk Eindhoven
Ysa Rakestraw 2 NED
Lynn van der Meer 3 NED Team Neoliet
Kim van den Hout 4 NED
Amanda Meijering 5 NED
Elbrich Schoorstra 6 NED Team Mountain Network
Carlijn Hukkelhoven 7 NED IVY Climbing
Elisabeth Keijzer 8 NED GSAC
Marieke Berends 9 NED Monk Eindhoven
Simone Gerritsen 10 NED Monk Eindhoven
Naomi Swagten 11 NED Team Neoliet
Marit Sanders 12 NED
Tiba Vroom 13 NED West Coast Climbing

Ronde: Halve finale Aantal deelnemers: 13

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Carlijn Hukkelhoven 7 NED IVY Climbing
2 Ysa Rakestraw 2 NED
3 Julia Meijer 1 NED Monk Eindhoven
4 Kim van den Hout 4 NED
5 Elbrich Schoorstra 6 NED Team Mountain Network
6 Marit Sanders 12 NED
7 Marieke Berends 9 NED Monk Eindhoven
8 Naomi Swagten 11 NED Team Neoliet
9 Tiba Vroom 13 NED West Coast Climbing
10 Amanda Meijering 5 NED
11 Lynn van der Meer 3 NED Team Neoliet
12 Elisabeth Keijzer 8 NED GSAC
13 Simone Gerritsen 10 NED Monk Eindhoven
09-07-2017 00:50
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Kim van den Hout 4 NED T1B1 T1B1 T3B3 T2B2 4T7 4B7 - B1 T1B1 B2 1T1 3B4 100.0
2 Tiba Vroom 13 NED B1 T1B1 T1B1 T1B1 3T3 4B4 B3 T2B1 B1 B3 1T2 4B8 80.0 West Coast Climbing
3 Julia Meijer 1 NED T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 4T5 4B5 T3B1 B1 B1 B2 1T3 4B5 65.0 Monk Eindhoven
4 Marieke Berends 9 NED B2 T2B2 T3B1 T1B1 3T6 4B6 B1 T4B1 B2 B5 1T4 4B9 55.0 Monk Eindhoven
5 Carlijn Hukkelhoven 7 NED B2 T1B1 T1B1 B1 2T2 4B5 B1 B4 B1 - 0T0 3B6 51.0 IVY Climbing
6 Lynn van der Meer 3 NED B5 T1B1 T2B2 T3B2 3T6 4B10 B1 B2 B4 0T0 3B7 47.0 Team Neoliet
7 Ysa Rakestraw 2 NED B3 T1B1 T3B1 B1 2T4 4B6 43.0
8 Amanda Meijering 5 NED B1 T2B2 T4B3 B1 2T6 4B7 40.0
9 Elbrich Schoorstra 6 NED B3 T1B1 B4 1T1 3B8 37.0 Team Mountain Network
10 Simone Gerritsen 10 NED B9 B1 T3B3 B2 1T3 4B15 34.0 Monk Eindhoven
11 Elisabeth Keijzer 8 NED B2 T3B3 1T3 2B5 31.0 GSAC
12 Marit Sanders 12 NED B2 B1 0T0 2B3 28.0
13 Naomi Swagten 11 NED B2 B2 0T0 2B4 26.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Tim Reuser 1 NED
Don van Laere 2 NED Team Delfts Bleau
Michiel Hennevelt 3 NED Monk Eindhoven
Timo Tak 4 NED
Max van der Heijden 5 NED Team Kids From The Block
Elko Schellingerhout 6 NED Monk Eindhoven
Mikola Byelov 7 NED Monk Amsterdam
Wouter Jongeneelen 8 NED Bruut
Truong Ngo 9 NED Team Neoliet
Remmelt Dirksen 10 NED
Vincent van den Berg 11 NED West Coast Climbing
Nigel Armino 12 NED IVY Climbing

Ronde: Halve finale Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Truong Ngo 9 NED Team Neoliet
2 Mikola Byelov 7 NED Monk Amsterdam
3 Wouter Jongeneelen 8 NED Bruut
4 Nigel Armino 12 NED IVY Climbing
5 Remmelt Dirksen 10 NED
6 Vincent van den Berg 11 NED West Coast Climbing
7 Max van der Heijden 5 NED Team Kids From The Block
8 Michiel Hennevelt 3 NED Monk Eindhoven
9 Timo Tak 4 NED
10 Don van Laere 2 NED Team Delfts Bleau
11 Tim Reuser 1 NED
12 Elko Schellingerhout 6 NED Monk Eindhoven
09-07-2017 00:50
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Tim Reuser 1 NED B7 T1B1 T1B1 2T2 3B9 T1B1 T1B1 T3B2 T1B1 4T6 4B5 100.0
2 Elko Schellingerhout 6 NED T12B12 T1B1 T3B2 T1B1 4T17 4B16 T2B2 T2B2 T1B1 T1B1 4T6 4B6 80.0 Monk Eindhoven
3 Don van Laere 2 NED B6 T3B1 T1B1 T3B3 3T7 4B11 T2B2 T2B1 T1B1 T4B4 4T9 4B8 65.0 Team Delfts Bleau
4 Wouter Jongeneelen 8 NED T2B1 T1B1 2T3 2B2 T2B2 T2B1 T4B1 T2B2 4T10 4B6 55.0 Bruut
5 Remmelt Dirksen 10 NED T5B5 T2B1 T2B2 3T9 3B8 T4B4 T1B1 B1 T2B2 3T7 4B8 51.0
6 Timo Tak 4 NED T1B1 T1B1 B1 T1B1 3T3 4B4 T2B2 B1 T1B1 - 2T3 3B4 47.0
7 Michiel Hennevelt 3 NED T4B4 B1 T1B1 2T5 3B6 43.0 Monk Eindhoven
8 Max van der Heijden 5 NED T6B6 B1 T3B3 2T9 3B10 40.0 Team Kids From The Block
9 Vincent van den Berg 11 NED B6 B2 B5 T1B1 1T1 4B14 37.0 West Coast Climbing
10 Truong Ngo 9 NED B2 T2B2 1T2 2B4 34.0 Team Neoliet
11 Mikola Byelov 7 NED B2 B1 T3B3 1T3 3B6 31.0 Monk Amsterdam
12 Nigel Armino 12 NED B11 B2 0T0 2B13 28.0 IVY Climbing