Jeugd Lead 1 JAB , 28-05-2017 00:00, Mountain Network Arnhem

Discipline: Lead
Competitie: JEUGD LEAD JAB 2017
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.

Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1998 en 1999], Jeugd A [2000 en 2001] en Jeugd B [2002 en 2003]

Voorlopig tijdschema:
09:30 uur Klimhal open
10:00 uur Sluiting aanmeldingsbalie
10:30 uur Start Kwalificatieroute 1 alle wedstrijdcategorieën
12:30 uur Start Kwalificatieroute 2 alle wedstrijdcategorieën
14:30 uur Einde Kwalificatieronde
14:45 uur Sluiting Isolatie Finale alle wedstrijdcategorieën
15:00 uur Start Finale
16:45 uur Einde Finale
17:00 uur Prijsuitreiking

Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 4

Naam Rugnummer Nat. Team
Nigel Armino 203 NED IVY Climbing
Gidion van Doorn 206 NED Grip
Stephen van Bokhoven 205 NED Team Neoliet
Tim Ponsen 201 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 4

# Naam Rugnummer Team
1 Stephen van Bokhoven 205 Team Neoliet
2 Nigel Armino 203 IVY Climbing
3 Gidion van Doorn 206 Grip
4 Tim Ponsen 201
# Naam Rugnummer Team
1 Stephen van Bokhoven 205 Team Neoliet
2 Nigel Armino 203 IVY Climbing
3 Gidion van Doorn 206 Grip
4 Tim Ponsen 201
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Nigel Armino 203 Top 41+ 47+ 100.0 IVY Climbing
2 Gidion van Doorn 206 33 29+ 29 80.0 Grip
3 Tim Ponsen 201 31+ 18+ 17 65.0
4 Stephen van Bokhoven 205 20+ 14+ 55.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Casper Lensselink 414 NED Team Mountain Network
Simon Boes 409 NED ED+
Ties van Veggel 407 NED ED+
Dylan van den Berge 404 NED Team Yellowstone
Sil Rutten 408 NED Team Neoliet
Lout Verschuur 413 NED Team Neoliet
Jules Kluwer 411 NED Climb Up
Antonie Moes 410 NED Top-It
Castor Sprado 402 NED Klimmuur Utrecht
Wouter Peletier 412 NED
Jens Peeters 405 NED Monte Cervino
Marijn van Roosendaal 403 NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Team
1 Dylan van den Berge 404 Team Yellowstone
2 Lout Verschuur 413 Team Neoliet
3 Wouter Peletier 412
4 Castor Sprado 402 Klimmuur Utrecht
5 Antonie Moes 410 Top-It
6 Ties van Veggel 407 ED+
7 Jules Kluwer 411 Climb Up
8 Sil Rutten 408 Team Neoliet
9 Simon Boes 409 ED+
10 Jens Peeters 405 Monte Cervino
11 Casper Lensselink 414 Team Mountain Network
12 Marijn van Roosendaal 403 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Dylan van den Berge 404 Team Yellowstone
2 Lout Verschuur 413 Team Neoliet
3 Wouter Peletier 412
4 Castor Sprado 402 Klimmuur Utrecht
5 Antonie Moes 410 Top-It
6 Ties van Veggel 407 ED+
7 Jules Kluwer 411 Climb Up
8 Sil Rutten 408 Team Neoliet
9 Simon Boes 409 ED+
10 Jens Peeters 405 Monte Cervino
11 Casper Lensselink 414 Team Mountain Network
12 Marijn van Roosendaal 403 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Jules Kluwer 411 Top 36+ 29+ 100.0 Climb Up
2 Dylan van den Berge 404 34+ 35 29+ 80.0 Team Yellowstone
3 Sil Rutten 408 40 34 29 65.0 Team Neoliet
4 Castor Sprado 402 35+ 30 28 55.0 Klimmuur Utrecht
5 Simon Boes 409 40 27+ 18 51.0 ED+
6 Antonie Moes 410 41 29+ 17+ 47.0 Top-It
7 Wouter Peletier 412 32+ 18 43.0
8 Casper Lensselink 414 30+ 17+ 40.0 Team Mountain Network
9 Lout Verschuur 413 19 14+ 37.0 Team Neoliet
10 Marijn van Roosendaal 403 16+ 16+ 34.0 Team Mountain Network
11 Ties van Veggel 407 9 17+ 31.0 ED+
12 Jens Peeters 405 15+ 12+ 28.0 Monte Cervino

Aantal deelnemers: 15

Naam Rugnummer Nat. Team
Joris Kieboom 605 NED Climb Up
Tom Crouwel 602 NED Climb Up
Sven Goudriaan 604 NED Team Mountain Network
Kyan Van Haasteren 615 NED ED+
Merijn Langkamp 608 NED ED+
Jens de Louw 601 NED
Roman Schaekers 612 NED Climb Up
Sem van den Akker 603 NED Team Neoliet
Leto Cavé 607 NED Team Mountain Network
Brend English 616 NED Team Mountain Network
Paul Brand 611 NED West Coast Climbing
Ynze Visser 606 NED West Coast Climbing
Bob van der Vuurst 617 NED Team Mountain Network
Odin Latour 614 NED Top-It
Idse de Boer 610 NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 15

# Naam Rugnummer Team
1 Joris Kieboom 605 Climb Up
2 Odin Latour 614 Top-It
3 Jens de Louw 601
4 Paul Brand 611 West Coast Climbing
5 Ynze Visser 606 West Coast Climbing
6 Idse de Boer 610 Team Mountain Network
7 Sem van den Akker 603 Team Neoliet
8 Merijn Langkamp 608 ED+
9 Bob van der Vuurst 617 Team Mountain Network
10 Brend English 616 Team Mountain Network
11 Roman Schaekers 612 Climb Up
12 Kyan Van Haasteren 615 ED+
13 Sven Goudriaan 604 Team Mountain Network
14 Leto Cavé 607 Team Mountain Network
15 Tom Crouwel 602 Climb Up
# Naam Rugnummer Team
1 Joris Kieboom 605 Climb Up
2 Odin Latour 614 Top-It
3 Jens de Louw 601
4 Paul Brand 611 West Coast Climbing
5 Ynze Visser 606 West Coast Climbing
6 Idse de Boer 610 Team Mountain Network
7 Sem van den Akker 603 Team Neoliet
8 Merijn Langkamp 608 ED+
9 Bob van der Vuurst 617 Team Mountain Network
10 Brend English 616 Team Mountain Network
11 Roman Schaekers 612 Climb Up
12 Kyan Van Haasteren 615 ED+
13 Sven Goudriaan 604 Team Mountain Network
14 Leto Cavé 607 Team Mountain Network
15 Tom Crouwel 602 Climb Up
29-05-2017 23:02
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Leto Cavé 607 Top Top 44+ 100.0 Team Mountain Network
2 Paul Brand 611 Top 30 30+ 80.0 West Coast Climbing
3 Jens de Louw 601 Top 28+ 30+ 65.0
4 Ynze Visser 606 Top 26+ 28+ 55.0 West Coast Climbing
5 Odin Latour 614 29+ 28 17+ 51.0 Top-It
6 Sem van den Akker 603 35+ 26+ 17+ 47.0 Team Neoliet
7 Idse de Boer 610 35+ 23 17 43.0 Team Mountain Network
8 Roman Schaekers 612 26+ 22+ 38.0 Climb Up
8 Bob van der Vuurst 617 28 21+ 38.0 Team Mountain Network
10 Joris Kieboom 605 24+ 21+ 34.0 Climb Up
11 Sven Goudriaan 604 26+ 19 31.0 Team Mountain Network
12 Brend English 616 24 20+ 28.0 Team Mountain Network
13 Kyan Van Haasteren 615 21+ 20+ 26.0 ED+
14 Merijn Langkamp 608 24+ 17+ 24.0 ED+
15 Tom Crouwel 602 10+ 19 22.0 Climb Up

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Nat. Team
Lynn van der Meer 102 NED Team Neoliet
Yu Anna Buijinck 111 NED ED+
Naomi Swagten 107 NED Team Neoliet
Julia van den Goor 105 NED Team Neoliet
Helen Zegelaar 108 NED Team Neoliet
Marjolein Vrijhoeven 101 NED Team Neoliet
Denise Schoormans 106 NED Team Neoliet
Annemarie Bok 104 NED Monte Cervino
Bo Nederkoorn 109 NED ES Onsight Klimtalenten

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Team
1 Marjolein Vrijhoeven 101 Team Neoliet
2 Lynn van der Meer 102 Team Neoliet
3 Bo Nederkoorn 109 ES Onsight Klimtalenten
4 Helen Zegelaar 108 Team Neoliet
5 Naomi Swagten 107 Team Neoliet
6 Yu Anna Buijinck 111 ED+
7 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
8 Denise Schoormans 106 Team Neoliet
9 Annemarie Bok 104 Monte Cervino
# Naam Rugnummer Team
1 Marjolein Vrijhoeven 101 Team Neoliet
2 Lynn van der Meer 102 Team Neoliet
3 Bo Nederkoorn 109 ES Onsight Klimtalenten
4 Helen Zegelaar 108 Team Neoliet
5 Naomi Swagten 107 Team Neoliet
6 Yu Anna Buijinck 111 ED+
7 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
8 Denise Schoormans 106 Team Neoliet
9 Annemarie Bok 104 Monte Cervino
29-05-2017 23:03
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Lynn van der Meer 102 46 Top 41+ 100.0 Team Neoliet
2 Naomi Swagten 107 24+ 32 21 80.0 Team Neoliet
3 Denise Schoormans 106 21+ 28+ 17 65.0 Team Neoliet
4 Julia van den Goor 105 23+ 29 14 55.0 Team Neoliet
5 Yu Anna Buijinck 111 22 25 11+ 51.0 ED+
6 Bo Nederkoorn 109 20 21 47.0 ES Onsight Klimtalenten
7 Helen Zegelaar 108 11+ 23 43.0 Team Neoliet
8 Marjolein Vrijhoeven 101 11+ 14+ 40.0 Team Neoliet
9 Annemarie Bok 104 8 11 37.0 Monte Cervino

Aantal deelnemers: 13

Naam Rugnummer Nat. Team
Maura-marie Mevis 310 NED IVY Climbing
Kaya van Haasteren 312 NED ED+
Aloes Bosch 304 NED ED+
Merleyn Koops 305 NED ED+
Marrit Elsinga 313 NED Team Mountain Network
Olivie Van der Linden 301 NED Team Neoliet
Saskia IJntema 311 NED Team Neoliet
Jasmijn van de Sande 308 NED Climb Up
Manon Boereboom 306 NED Team Neoliet
Carlijn Hukkelhoven 309 NED IVY Climbing
Nadia Kleinsman 307 NED ES Onsight Klimtalenten
Laura Knops 303 NED ES Onsight Klimtalenten
Nina van 't Veer 302 NED Monte Cervino

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 13

# Naam Rugnummer Team
1 Merleyn Koops 305 ED+
2 Nina van 't Veer 302 Monte Cervino
3 Manon Boereboom 306 Team Neoliet
4 Maura-marie Mevis 310 IVY Climbing
5 Laura Knops 303 ES Onsight Klimtalenten
6 Marrit Elsinga 313 Team Mountain Network
7 Aloes Bosch 304 ED+
8 Olivie Van der Linden 301 Team Neoliet
9 Jasmijn van de Sande 308 Climb Up
10 Kaya van Haasteren 312 ED+
11 Nadia Kleinsman 307 ES Onsight Klimtalenten
12 Saskia IJntema 311 Team Neoliet
13 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Merleyn Koops 305 ED+
2 Nina van 't Veer 302 Monte Cervino
3 Manon Boereboom 306 Team Neoliet
4 Maura-marie Mevis 310 IVY Climbing
5 Laura Knops 303 ES Onsight Klimtalenten
6 Marrit Elsinga 313 Team Mountain Network
7 Aloes Bosch 304 ED+
8 Olivie Van der Linden 301 Team Neoliet
9 Jasmijn van de Sande 308 Climb Up
10 Kaya van Haasteren 312 ED+
11 Nadia Kleinsman 307 ES Onsight Klimtalenten
12 Saskia IJntema 311 Team Neoliet
13 Carlijn Hukkelhoven 309 IVY Climbing
29-05-2017 23:04
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Carlijn Hukkelhoven 309 40+ Top 23+ 100.0 IVY Climbing
2 Jasmijn van de Sande 308 40+ 40 21+ 80.0 Climb Up
3 Laura Knops 303 24+ 30+ 13+ 65.0 ES Onsight Klimtalenten
4 Manon Boereboom 306 24+ 29+ 13+ 55.0 Team Neoliet
5 Aloes Bosch 304 22 29 11+ 51.0 ED+
6 Kaya van Haasteren 312 22+ 23+ 11+ 45.0 ED+
6 Olivie Van der Linden 301 23+ 23 11+ 45.0 Team Neoliet
8 Maura-marie Mevis 310 20 27+ 40.0 IVY Climbing
9 Nadia Kleinsman 307 20 23+ 37.0 ES Onsight Klimtalenten
10 Saskia IJntema 311 12 15+ 34.0 Team Neoliet
11 Merleyn Koops 305 11+ 15+ 31.0 ED+
12 Marrit Elsinga 313 11 10 28.0 Team Mountain Network
13 Nina van 't Veer 302 9+ 9 26.0 Monte Cervino

Aantal deelnemers: 17

Naam Rugnummer Nat. Team
Gitte Meus 501 NED Team Mountain Network
Faye Cornelissen 505 NED ED+
Bente Beckers 521 NED ED+
Marit Zeldenthuis 513 NED Climb Up
Cécile Blikman 515 NED Climb Up
Iris van 't Westeinde 516 NED Team Neoliet
Isabelle van der Heijden 507 NED West Coast Climbing
Myrthe Derks 503 NED Team Mountain Network
Myrthe van de Pol 518 NED West Coast Climbing
Sam Swalué 519 NED
Joy Rubingh 514 NED
Isa Witte 504 NED Team Kids From The Block
Manon Knops 509 NED ES Onsight Klimtalenten
Nina Schilderman 520 NED ES Onsight Klimtalenten
Li San Boorsma 511 NED ES Onsight Klimtalenten
Freja Smed 508 NED Climb Up
Sterre van Woudenberg 522 NED Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 17

# Naam Rugnummer Team
1 Gitte Meus 501 Team Mountain Network
2 Nina Schilderman 520 ES Onsight Klimtalenten
3 Myrthe Derks 503 Team Mountain Network
4 Joy Rubingh 514
5 Li San Boorsma 511 ES Onsight Klimtalenten
6 Sam Swalué 519
7 Iris van 't Westeinde 516 Team Neoliet
8 Faye Cornelissen 505 ED+
9 Freja Smed 508 Climb Up
10 Isa Witte 504 Team Kids From The Block
11 Marit Zeldenthuis 513 Climb Up
12 Sterre van Woudenberg 522 Team Neoliet
13 Myrthe van de Pol 518 West Coast Climbing
14 Manon Knops 509 ES Onsight Klimtalenten
15 Cécile Blikman 515 Climb Up
16 Bente Beckers 521 ED+
17 Isabelle van der Heijden 507 West Coast Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Gitte Meus 501 Team Mountain Network
2 Nina Schilderman 520 ES Onsight Klimtalenten
3 Myrthe Derks 503 Team Mountain Network
4 Joy Rubingh 514
5 Li San Boorsma 511 ES Onsight Klimtalenten
6 Sam Swalué 519
7 Iris van 't Westeinde 516 Team Neoliet
8 Faye Cornelissen 505 ED+
9 Freja Smed 508 Climb Up
10 Isa Witte 504 Team Kids From The Block
11 Marit Zeldenthuis 513 Climb Up
12 Sterre van Woudenberg 522 Team Neoliet
13 Myrthe van de Pol 518 West Coast Climbing
14 Manon Knops 509 ES Onsight Klimtalenten
15 Cécile Blikman 515 Climb Up
16 Bente Beckers 521 ED+
17 Isabelle van der Heijden 507 West Coast Climbing
29-05-2017 23:04
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Sam Swalué 519 Top 43 24 100.0
2 Manon Knops 509 Top 21+ 21+ 80.0 ES Onsight Klimtalenten
3 Isabelle van der Heijden 507 Top 25 18 65.0 West Coast Climbing
4 Iris van 't Westeinde 516 41 24+ 17+ 55.0 Team Neoliet
5 Gitte Meus 501 34+ 12+ 16 51.0 Team Mountain Network
6 Isa Witte 504 30 21+ 15 47.0 Team Kids From The Block
7 Li San Boorsma 511 31 11+ 11+ 43.0 ES Onsight Klimtalenten
8 Cécile Blikman 515 25+ 12+ 11 40.0 Climb Up
9 Nina Schilderman 520 30 11+ 37.0 ES Onsight Klimtalenten
10 Bente Beckers 521 26 11+ 34.0 ED+
11 Marit Zeldenthuis 513 25+ 11+ 30.0 Climb Up
11 Myrthe van de Pol 518 25+ 11+ 30.0 West Coast Climbing
13 Faye Cornelissen 505 24 11+ 26.0 ED+
14 Joy Rubingh 514 20+ 11+ 24.0
15 Myrthe Derks 503 19 11+ 22.0 Team Mountain Network
16 Freja Smed 508 23 11 20.0 Climb Up
17 Sterre van Woudenberg 522 22+ 9+ 18.0 Team Neoliet