Jeugd Lead 2 JAB , Sun, 18 Jun 2017 00:00:00 +0200, Klimhal Amsterdam

Discipline: Lead
League: JEUGD LEAD JAB 2017
Status: Processed
Description: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.

Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1998 en 1999], Jeugd A [2000 en 2001] en Jeugd B [2002 en 2003]

Voorlopig tijdschema:
09:30 uur Klimhal open
10:00 uur Sluiting aanmeldingsbalie
10:30 uur Start Kwalificatieroute 1 alle wedstrijdcategorieën
12:30 uur Start Kwalificatieroute 2 alle wedstrijdcategorieën
14:30 uur Einde Kwalificatieronde
14:45 uur Sluiting Isolatie Finale alle wedstrijdcategorieën
15:00 uur Start Finale
16:45 uur Einde Finale
17:00 uur Prijsuitreiking

Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €15,-.

Meisjes Junioren (U20)

Number of competitors: 8

Name Bib number Team
Anon1172 - -
Lynn van der Meer 110 Team Neoliet
Anon1697 - -
Naomi Swagten 111 Team Neoliet
Julia van den Goor 104 Team Neoliet
Marjolein Vrijhoeven 101 Team Neoliet
Anon3633 - -
Bo Nederkoorn 109 ES Onsight Klimtalenten

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 8

# Name Bib number Team
1 Lynn van der Meer 110 Team Neoliet
2 Naomi Swagten 111 Team Neoliet
3 Julia van den Goor 104 Team Neoliet
4 Anon1172 - -
5 Marjolein Vrijhoeven 101 Team Neoliet
6 Anon3633 - -
7 Anon1697 - -
8 Bo Nederkoorn 109 ES Onsight Klimtalenten
# Name Bib number Team
1 Lynn van der Meer 110 Team Neoliet
2 Naomi Swagten 111 Team Neoliet
3 Julia van den Goor 104 Team Neoliet
4 Anon1172 - -
5 Marjolein Vrijhoeven 101 Team Neoliet
6 Anon3633 - -
7 Anon1697 - -
8 Bo Nederkoorn 109 ES Onsight Klimtalenten
# Name Bib number 1 2 1 League. Points Team
1 Lynn van der Meer 110 Top Top Top 100.0 Team Neoliet
2 Naomi Swagten 111 36+ 23 37 80.0 Team Neoliet
3 Julia van den Goor 104 35+ 22+ 27+ 65.0 Team Neoliet
4 Anon3633 - 35+ 19+ 20 55.0 -
5 Anon1697 - 27+ 20 51.0 -
6 Bo Nederkoorn 109 31 19 47.0 ES Onsight Klimtalenten
7 Anon1172 - 29+ 15+ 43.0 -
8 Marjolein Vrijhoeven 101 23 15+ 40.0 Team Neoliet

Meisjes A (U18)

Number of competitors: 12

Name Bib number Team
Maura-marie Mevis 314 IVY Climbing
Kaya van Haasteren 307
Anon1699 - -
Merleyn Koops 313
Marrit Elsinga 308 Team Mountain Network
Olivie van der Linden 310 Team Neoliet
Manon Boereboom 312 Team Neoliet
Carlijn Hukkelhoven 311 IVY Climbing
Anon3766 - -
Laura Knops 304 ES Onsight Klimtalenten
Nina van 't Veer 303 Monte Cervino
Aike Sijtsma 306 Climb Up

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 12

# Name Bib number Team
1 Manon Boereboom 312 Team Neoliet
2 Anon1699 - -
3 Nina van 't Veer 303 Monte Cervino
4 Merleyn Koops 313
5 Anon3766 - -
6 Aike Sijtsma 306 Climb Up
7 Maura-marie Mevis 314 IVY Climbing
8 Carlijn Hukkelhoven 311 IVY Climbing
9 Marrit Elsinga 308 Team Mountain Network
10 Olivie van der Linden 310 Team Neoliet
11 Kaya van Haasteren 307
12 Laura Knops 304 ES Onsight Klimtalenten
# Name Bib number Team
1 Manon Boereboom 312 Team Neoliet
2 Anon1699 - -
3 Nina van 't Veer 303 Monte Cervino
4 Merleyn Koops 313
5 Anon3766 - -
6 Aike Sijtsma 306 Climb Up
7 Maura-marie Mevis 314 IVY Climbing
8 Carlijn Hukkelhoven 311 IVY Climbing
9 Marrit Elsinga 308 Team Mountain Network
10 Olivie van der Linden 310 Team Neoliet
11 Kaya van Haasteren 307
12 Laura Knops 304 ES Onsight Klimtalenten
# Name Bib number 1 2 1 League. Points Team
1 Carlijn Hukkelhoven 311 36+ 23+ 37+ 100.0 IVY Climbing
2 Laura Knops 304 36 34 32+ 80.0 ES Onsight Klimtalenten
3 Manon Boereboom 312 36+ 23+ 32+ 65.0 Team Neoliet
4 Kaya van Haasteren 307 36 23 28+ 55.0
5 Anon1699 - 34+ 22+ 24 51.0 -
6 Olivie van der Linden 310 31 22+ 21 47.0 Team Neoliet
7 Maura-marie Mevis 314 33 20 43.0 IVY Climbing
8 Anon3766 - 23+ 22+ 40.0 -
9 Aike Sijtsma 306 30 20+ 37.0 Climb Up
10 Merleyn Koops 313 23+ 15 32.0
10 Marrit Elsinga 308 23+ 15 32.0 Team Mountain Network
12 Nina van 't Veer 303 23 15+ 28.0 Monte Cervino

Meisjes B (U16) : The competitionresults are not public.

Jongens Junioren (U20)

Number of competitors: 7

Name Bib number Team
Nigel Armino 204 IVY Climbing
Anon3603 - -
Stephen van Bokhoven 201 Team Neoliet
Tim Ponsen 202
Gidion van Doorn 206 GRIP Nijmegen
Mark Brand 209 Team Mountain Network
Anon4097 - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 7

# Name Bib number Team
1 Stephen van Bokhoven 201 Team Neoliet
2 Nigel Armino 204 IVY Climbing
3 Anon3603 - -
4 Gidion van Doorn 206 GRIP Nijmegen
5 Mark Brand 209 Team Mountain Network
6 Tim Ponsen 202
7 Anon4097 - -
# Name Bib number Team
1 Stephen van Bokhoven 201 Team Neoliet
2 Nigel Armino 204 IVY Climbing
3 Anon3603 - -
4 Gidion van Doorn 206 GRIP Nijmegen
5 Mark Brand 209 Team Mountain Network
6 Tim Ponsen 202
7 Anon4097 - -
# Name Bib number 1 2 1 League. Points Team
1 Nigel Armino 204 Top Top 54+ 100.0 IVY Climbing
2 Mark Brand 209 Top Top 50+ 80.0 Team Mountain Network
3 Anon3603 - 44 32+ 24+ 65.0 -
4 Gidion van Doorn 206 29 28 53.0 GRIP Nijmegen
4 Anon4097 - 23+ 29 53.0 -
6 Stephen van Bokhoven 201 22+ 21 47.0 Team Neoliet
7 Tim Ponsen 202 17+ 19.5+ 43.0

Jongens A (U18)

Number of competitors: 13

Name Bib number Team
Casper Lensselink 403 Team Mountain Network
Simon Boes 408
Ties van Veggel 415
Dylan van den Berge 407 Team Yellowstone
Sil Rutten 412 Team Neoliet
Jules Kluwer 409 Climb Up
Antonie Moes 411 Top-It
Castor Sprado 402 Klimmuur Utrecht
Anon3941 - -
Rens Meijer 410 Team Neoliet
Wouter Peletier 404
Anon4026 - -
Mikola Byelov 414 Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 13

# Name Bib number Team
1 Antonie Moes 411 Top-It
2 Jules Kluwer 409 Climb Up
3 Casper Lensselink 403 Team Mountain Network
4 Sil Rutten 412 Team Neoliet
5 Dylan van den Berge 407 Team Yellowstone
6 Ties van Veggel 415
7 Anon4026 - -
8 Mikola Byelov 414 Team Mountain Network
9 Castor Sprado 402 Klimmuur Utrecht
10 Wouter Peletier 404
11 Rens Meijer 410 Team Neoliet
12 Simon Boes 408
13 Anon3941 - -
# Name Bib number Team
1 Antonie Moes 411 Top-It
2 Jules Kluwer 409 Climb Up
3 Casper Lensselink 403 Team Mountain Network
4 Sil Rutten 412 Team Neoliet
5 Dylan van den Berge 407 Team Yellowstone
6 Ties van Veggel 415
7 Anon4026 - -
8 Mikola Byelov 414 Team Mountain Network
9 Castor Sprado 402 Klimmuur Utrecht
10 Wouter Peletier 404
11 Rens Meijer 410 Team Neoliet
12 Simon Boes 408
13 Anon3941 - -
# Name Bib number 1 2 1 League. Points Team
1 Mikola Byelov 414 Top 47 46+ 100.0 Team Mountain Network
2 Jules Kluwer 409 29 35 39 80.0 Climb Up
3 Antonie Moes 411 23 30 30+ 65.0 Top-It
4 Dylan van den Berge 407 29+ 29+ 25 55.0 Team Yellowstone
5 Simon Boes 408 34 32 22 51.0
6 Sil Rutten 412 34+ 33 16 47.0 Team Neoliet
7 Wouter Peletier 404 23+ 29 43.0
8 Casper Lensselink 403 23 29+ 40.0 Team Mountain Network
9 Ties van Veggel 415 23 21+ 37.0
10 Castor Sprado 402 15 29+ 34.0 Klimmuur Utrecht
11 Rens Meijer 410 19+ 21 31.0 Team Neoliet
12 Anon3941 - 17+ 20+ 28.0 -
13 Anon4026 - 15+ 20+ 26.0 -

Jongens B (U16) : The competitionresults are not public.