Jeugd Lead 2 JAB , 18-06-2017 00:00, Klimhal Amsterdam

Discipline: Lead
Competitie: JEUGD LEAD JAB 2017
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.

Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1998 en 1999], Jeugd A [2000 en 2001] en Jeugd B [2002 en 2003]

Voorlopig tijdschema:
09:30 uur Klimhal open
10:00 uur Sluiting aanmeldingsbalie
10:30 uur Start Kwalificatieroute 1 alle wedstrijdcategorieën
12:30 uur Start Kwalificatieroute 2 alle wedstrijdcategorieën
14:30 uur Einde Kwalificatieronde
14:45 uur Sluiting Isolatie Finale alle wedstrijdcategorieën
15:00 uur Start Finale
16:45 uur Einde Finale
17:00 uur Prijsuitreiking

Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Nat. Team
Nigel Armino 204 NED IVY Climbing
Tjebbe Zwart 208 NED
Stephen van Bokhoven 201 NED Team Neoliet
Tim Ponsen 202 NED
Gidion van Doorn 206 NED Grip
Mark Brand 209 NED Team Mountain Network
Lucas Hijdra 211 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Stephen van Bokhoven 201 NED Team Neoliet
2 Nigel Armino 204 NED IVY Climbing
3 Tjebbe Zwart 208 NED
4 Gidion van Doorn 206 NED Grip
5 Mark Brand 209 NED Team Mountain Network
6 Tim Ponsen 202 NED
7 Lucas Hijdra 211 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Stephen van Bokhoven 201 NED Team Neoliet
2 Nigel Armino 204 NED IVY Climbing
3 Tjebbe Zwart 208 NED
4 Gidion van Doorn 206 NED Grip
5 Mark Brand 209 NED Team Mountain Network
6 Tim Ponsen 202 NED
7 Lucas Hijdra 211 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Nigel Armino 204 NED Top Top 54+ 100.0 IVY Climbing
2 Mark Brand 209 NED Top Top 50+ 80.0 Team Mountain Network
3 Tjebbe Zwart 208 NED 44 32+ 24+ 65.0
4 Gidion van Doorn 206 NED 29 28 53.0 Grip
4 Lucas Hijdra 211 NED 23+ 29 53.0
6 Stephen van Bokhoven 201 NED 22+ 21 47.0 Team Neoliet
7 Tim Ponsen 202 NED 17+ 19.5+ 43.0

Aantal deelnemers: 13

Naam Rugnummer Nat. Team
Casper Lensselink 403 NED Team Mountain Network
Simon Boes 408 NED ED+
Ties van Veggel 415 NED ED+
Dylan van den Berge 407 NED Team Yellowstone
Sil Rutten 412 NED Team Neoliet
Jules Kluwer 409 NED Climb Up
Antonie Moes 411 NED Top-It
Castor Sprado 402 NED Klimmuur Utrecht
Jens Peeters 413 NED Monte Cervino
Rens Meijer 410 NED Team Neoliet
Wouter Peletier 404 NED
Jent Imelman 401 NED Monte Cervino
Mikola Byelov 414 NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 13

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Antonie Moes 411 NED Top-It
2 Jules Kluwer 409 NED Climb Up
3 Casper Lensselink 403 NED Team Mountain Network
4 Sil Rutten 412 NED Team Neoliet
5 Dylan van den Berge 407 NED Team Yellowstone
6 Ties van Veggel 415 NED ED+
7 Jent Imelman 401 NED Monte Cervino
8 Mikola Byelov 414 NED Team Mountain Network
9 Castor Sprado 402 NED Klimmuur Utrecht
10 Wouter Peletier 404 NED
11 Rens Meijer 410 NED Team Neoliet
12 Simon Boes 408 NED ED+
13 Jens Peeters 413 NED Monte Cervino
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Antonie Moes 411 NED Top-It
2 Jules Kluwer 409 NED Climb Up
3 Casper Lensselink 403 NED Team Mountain Network
4 Sil Rutten 412 NED Team Neoliet
5 Dylan van den Berge 407 NED Team Yellowstone
6 Ties van Veggel 415 NED ED+
7 Jent Imelman 401 NED Monte Cervino
8 Mikola Byelov 414 NED Team Mountain Network
9 Castor Sprado 402 NED Klimmuur Utrecht
10 Wouter Peletier 404 NED
11 Rens Meijer 410 NED Team Neoliet
12 Simon Boes 408 NED ED+
13 Jens Peeters 413 NED Monte Cervino
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Mikola Byelov 414 NED Top 47 46+ 100.0 Team Mountain Network
2 Jules Kluwer 409 NED 29 35 39 80.0 Climb Up
3 Antonie Moes 411 NED 23 30 30+ 65.0 Top-It
4 Dylan van den Berge 407 NED 29+ 29+ 25 55.0 Team Yellowstone
5 Simon Boes 408 NED 34 32 22 51.0 ED+
6 Sil Rutten 412 NED 34+ 33 16 47.0 Team Neoliet
7 Wouter Peletier 404 NED 23+ 29 43.0
8 Casper Lensselink 403 NED 23 29+ 40.0 Team Mountain Network
9 Ties van Veggel 415 NED 23 21+ 37.0 ED+
10 Castor Sprado 402 NED 15 29+ 34.0 Klimmuur Utrecht
11 Rens Meijer 410 NED 19+ 21 31.0 Team Neoliet
12 Jens Peeters 413 NED 17+ 20+ 28.0 Monte Cervino
13 Jent Imelman 401 NED 15+ 20+ 26.0 Monte Cervino

Aantal deelnemers: 20

Naam Rugnummer Nat. Team
Joris Kieboom 613 NED Climb Up
Tom Crouwel 620 NED Climb Up
Mischa Radt 608 NED Top-It
Sven Goudriaan 618 NED Team Mountain Network
Kyan van Haasteren 601 NED ED+
Merijn Langkamp 605 NED ED+
Jens de Louw 615 NED
Sem van den Akker 611 NED Team Neoliet
Leto Cavé 619 NED Team Mountain Network
Gregor Struwe 617 NED Klimcentrum Bjoeks
Ynze Visser 622 NED West Coast Climbing
Odin Latour 614 NED Top-It
Paul Brand 606 NED West Coast Climbing
Bob van der Vuurst 621 NED Team Mountain Network
Idse de Boer 604 NED Team Mountain Network
Giliam Celli 610 ITA Top-It
Tycho van der Straaten 603 NED Ayers Rookies
Iwan Pasveer 602 NED Team Mountain Network
Joren Leeuwenburg 623 NED Team Neoliet
Thimo Gobielje 609 NED Ayers Rookies

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 20

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Bob van der Vuurst 621 NED Team Mountain Network
2 Gregor Struwe 617 NED Klimcentrum Bjoeks
3 Merijn Langkamp 605 NED ED+
4 Paul Brand 606 NED West Coast Climbing
5 Ynze Visser 622 NED West Coast Climbing
6 Mischa Radt 608 NED Top-It
7 Giliam Celli 610 ITA Top-It
8 Sven Goudriaan 618 NED Team Mountain Network
9 Jens de Louw 615 NED
10 Iwan Pasveer 602 NED Team Mountain Network
11 Thimo Gobielje 609 NED Ayers Rookies
12 Idse de Boer 604 NED Team Mountain Network
13 Joren Leeuwenburg 623 NED Team Neoliet
14 Tycho van der Straaten 603 NED Ayers Rookies
15 Sem van den Akker 611 NED Team Neoliet
16 Leto Cavé 619 NED Team Mountain Network
17 Kyan van Haasteren 601 NED ED+
18 Tom Crouwel 620 NED Climb Up
19 Odin Latour 614 NED Top-It
20 Joris Kieboom 613 NED Climb Up
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Bob van der Vuurst 621 NED Team Mountain Network
2 Gregor Struwe 617 NED Klimcentrum Bjoeks
3 Merijn Langkamp 605 NED ED+
4 Paul Brand 606 NED West Coast Climbing
5 Ynze Visser 622 NED West Coast Climbing
6 Mischa Radt 608 NED Top-It
7 Giliam Celli 610 ITA Top-It
8 Sven Goudriaan 618 NED Team Mountain Network
9 Jens de Louw 615 NED
10 Iwan Pasveer 602 NED Team Mountain Network
11 Thimo Gobielje 609 NED Ayers Rookies
12 Idse de Boer 604 NED Team Mountain Network
13 Joren Leeuwenburg 623 NED Team Neoliet
14 Tycho van der Straaten 603 NED Ayers Rookies
15 Sem van den Akker 611 NED Team Neoliet
16 Leto Cavé 619 NED Team Mountain Network
17 Kyan van Haasteren 601 NED ED+
18 Tom Crouwel 620 NED Climb Up
19 Odin Latour 614 NED Top-It
20 Joris Kieboom 613 NED Climb Up
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Leto Cavé 619 NED Top Top 47 100.0 Team Mountain Network
2 Paul Brand 606 NED Top Top 33 80.0 West Coast Climbing
3 Mischa Radt 608 NED Top 49+ 26+ 65.0 Top-It
4 Odin Latour 614 NED Top Top 24+ 55.0 Top-It
5 Gregor Struwe 617 NED Top 37 24 51.0 Klimcentrum Bjoeks
6 Idse de Boer 604 NED Top 31 23 47.0 Team Mountain Network
7 Ynze Visser 622 NED Top Top 16 43.0 West Coast Climbing
8 Jens de Louw 615 NED Top 49+ 16 40.0
9 Iwan Pasveer 602 NED 35+ 49 37.0 Team Mountain Network
10 Giliam Celli 610 ITA 37 44 34.0 Top-It
11 Sem van den Akker 611 NED 34+ 37+ 31.0 Team Neoliet
12 Joris Kieboom 613 NED 27.5 30+ 27.0 Climb Up
12 Tycho van der Straaten 603 NED 32+ 23+ 27.0 Ayers Rookies
14 Kyan van Haasteren 601 NED 23+ 24 24.0 ED+
15 Joren Leeuwenburg 623 NED 27.5+ 8+ 22.0 Team Neoliet
16 Bob van der Vuurst 621 NED 27+ 10+ 20.0 Team Mountain Network
17 Tom Crouwel 620 NED 20+ 16 18.0 Climb Up
18 Thimo Gobielje 609 NED 21+ 10+ 16.0 Ayers Rookies
19 Sven Goudriaan 618 NED 19+ 19+ 14.0 Team Mountain Network
20 Merijn Langkamp 605 NED 20 8 12.0 ED+

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Nat. Team
Anniek Kostermans 112 NED Klimcentrum Bjoeks
Lynn van der Meer 110 NED Team Neoliet
Yu Anna Buijinck 102 NED ED+
Naomi Swagten 111 NED Team Neoliet
Julia van den Goor 104 NED Team Neoliet
Marjolein Vrijhoeven 101 NED Team Neoliet
Denise Schoormans 105 NED Team Neoliet
Bo Nederkoorn 109 NED ES Onsight Klimtalenten

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lynn van der Meer 110 NED Team Neoliet
2 Naomi Swagten 111 NED Team Neoliet
3 Julia van den Goor 104 NED Team Neoliet
4 Anniek Kostermans 112 NED Klimcentrum Bjoeks
5 Marjolein Vrijhoeven 101 NED Team Neoliet
6 Denise Schoormans 105 NED Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 102 NED ED+
8 Bo Nederkoorn 109 NED ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lynn van der Meer 110 NED Team Neoliet
2 Naomi Swagten 111 NED Team Neoliet
3 Julia van den Goor 104 NED Team Neoliet
4 Anniek Kostermans 112 NED Klimcentrum Bjoeks
5 Marjolein Vrijhoeven 101 NED Team Neoliet
6 Denise Schoormans 105 NED Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 102 NED ED+
8 Bo Nederkoorn 109 NED ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Lynn van der Meer 110 NED Top Top Top 100.0 Team Neoliet
2 Naomi Swagten 111 NED 36+ 23 37 80.0 Team Neoliet
3 Julia van den Goor 104 NED 35+ 22+ 27+ 65.0 Team Neoliet
4 Denise Schoormans 105 NED 35+ 19+ 20 55.0 Team Neoliet
5 Yu Anna Buijinck 102 NED 27+ 20 51.0 ED+
6 Bo Nederkoorn 109 NED 31 19 47.0 ES Onsight Klimtalenten
7 Anniek Kostermans 112 NED 29+ 15+ 43.0 Klimcentrum Bjoeks
8 Marjolein Vrijhoeven 101 NED 23 15+ 40.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Maura-marie Mevis 314 NED IVY Climbing
Kaya van Haasteren 307 NED ED+
Aloes Bosch 301 NED ED+
Merleyn Koops 313 NED ED+
Marrit Elsinga 308 NED Team Mountain Network
Olivie Van der Linden 310 NED Team Neoliet
Manon Boereboom 312 NED Team Neoliet
Carlijn Hukkelhoven 311 NED IVY Climbing
Nadia Kleinsman 305 NED ES Onsight Klimtalenten
Laura Knops 304 NED ES Onsight Klimtalenten
Nina van 't Veer 303 NED Monte Cervino
Aike Sijtsma 306 NED Climb Up

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Boereboom 312 NED Team Neoliet
2 Aloes Bosch 301 NED ED+
3 Nina van 't Veer 303 NED Monte Cervino
4 Merleyn Koops 313 NED ED+
5 Nadia Kleinsman 305 NED ES Onsight Klimtalenten
6 Aike Sijtsma 306 NED Climb Up
7 Maura-marie Mevis 314 NED IVY Climbing
8 Carlijn Hukkelhoven 311 NED IVY Climbing
9 Marrit Elsinga 308 NED Team Mountain Network
10 Olivie Van der Linden 310 NED Team Neoliet
11 Kaya van Haasteren 307 NED ED+
12 Laura Knops 304 NED ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manon Boereboom 312 NED Team Neoliet
2 Aloes Bosch 301 NED ED+
3 Nina van 't Veer 303 NED Monte Cervino
4 Merleyn Koops 313 NED ED+
5 Nadia Kleinsman 305 NED ES Onsight Klimtalenten
6 Aike Sijtsma 306 NED Climb Up
7 Maura-marie Mevis 314 NED IVY Climbing
8 Carlijn Hukkelhoven 311 NED IVY Climbing
9 Marrit Elsinga 308 NED Team Mountain Network
10 Olivie Van der Linden 310 NED Team Neoliet
11 Kaya van Haasteren 307 NED ED+
12 Laura Knops 304 NED ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Carlijn Hukkelhoven 311 NED 36+ 23+ 37+ 100.0 IVY Climbing
2 Laura Knops 304 NED 36 34 32+ 80.0 ES Onsight Klimtalenten
3 Manon Boereboom 312 NED 36+ 23+ 32+ 65.0 Team Neoliet
4 Kaya van Haasteren 307 NED 36 23 28+ 55.0 ED+
5 Aloes Bosch 301 NED 34+ 22+ 24 51.0 ED+
6 Olivie Van der Linden 310 NED 31 22+ 21 47.0 Team Neoliet
7 Maura-marie Mevis 314 NED 33 20 43.0 IVY Climbing
8 Nadia Kleinsman 305 NED 23+ 22+ 40.0 ES Onsight Klimtalenten
9 Aike Sijtsma 306 NED 30 20+ 37.0 Climb Up
10 Merleyn Koops 313 NED 23+ 15 32.0 ED+
10 Marrit Elsinga 308 NED 23+ 15 32.0 Team Mountain Network
12 Nina van 't Veer 303 NED 23 15+ 28.0 Monte Cervino

Aantal deelnemers: 21

Naam Rugnummer Nat. Team
Gitte Meus 521 NED Team Mountain Network
Faye Cornelissen 525 NED ED+
Bente Beckers 501 NED ED+
Marit Zeldenthuis 523 NED Climb Up
Cécile Blikman 514 NED Climb Up
Iris van 't Westeinde 512 NED Team Neoliet
Isabelle van der Heijden 522 NED West Coast Climbing
Myrthe Derks 519 NED Team Mountain Network
Sam Swalué 502 NED Top Climbing Twente
Diana Alkemade 513 NED Team Neoliet
Eline De Becker 504 BEL Team Neoliet
Isabelle Kluwer 503 NED Climb Up
Manon Knops 510 NED ES Onsight Klimtalenten
Nina Schilderman 509 NED ES Onsight Klimtalenten
Li San Boorsma 507 NED ES Onsight Klimtalenten
Joy Rubingh 508 NED Climb Up
Sterre van Woudenberg 505 NED Team Neoliet
Myrthe van de Pol 524 NED West Coast Climbing
Freja Smed 517 NED Climb Up
Kyra Pattinama 520 NED
Mette van Liempd 511 NED Monk Jeugd Eindhoven

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 21

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Myrthe van de Pol 524 NED West Coast Climbing
2 Marit Zeldenthuis 523 NED Climb Up
3 Iris van 't Westeinde 512 NED Team Neoliet
4 Myrthe Derks 519 NED Team Mountain Network
5 Gitte Meus 521 NED Team Mountain Network
6 Freja Smed 517 NED Climb Up
7 Nina Schilderman 509 NED ES Onsight Klimtalenten
8 Sterre van Woudenberg 505 NED Team Neoliet
9 Faye Cornelissen 525 NED ED+
10 Cécile Blikman 514 NED Climb Up
11 Eline De Becker 504 BEL Team Neoliet
12 Kyra Pattinama 520 NED
13 Isabelle van der Heijden 522 NED West Coast Climbing
14 Isabelle Kluwer 503 NED Climb Up
15 Li San Boorsma 507 NED ES Onsight Klimtalenten
16 Joy Rubingh 508 NED Climb Up
17 Sam Swalué 502 NED Top Climbing Twente
18 Diana Alkemade 513 NED Team Neoliet
19 Mette van Liempd 511 NED Monk Jeugd Eindhoven
20 Bente Beckers 501 NED ED+
21 Manon Knops 510 NED ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Myrthe van de Pol 524 NED West Coast Climbing
2 Marit Zeldenthuis 523 NED Climb Up
3 Iris van 't Westeinde 512 NED Team Neoliet
4 Myrthe Derks 519 NED Team Mountain Network
5 Gitte Meus 521 NED Team Mountain Network
6 Freja Smed 517 NED Climb Up
7 Nina Schilderman 509 NED ES Onsight Klimtalenten
8 Sterre van Woudenberg 505 NED Team Neoliet
9 Faye Cornelissen 525 NED ED+
10 Cécile Blikman 514 NED Climb Up
11 Eline De Becker 504 BEL Team Neoliet
12 Kyra Pattinama 520 NED
13 Isabelle van der Heijden 522 NED West Coast Climbing
14 Isabelle Kluwer 503 NED Climb Up
15 Li San Boorsma 507 NED ES Onsight Klimtalenten
16 Joy Rubingh 508 NED Climb Up
17 Sam Swalué 502 NED Top Climbing Twente
18 Diana Alkemade 513 NED Team Neoliet
19 Mette van Liempd 511 NED Monk Jeugd Eindhoven
20 Bente Beckers 501 NED ED+
21 Manon Knops 510 NED ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Isabelle van der Heijden 522 NED 40 Top 45+ 100.0 West Coast Climbing
2 Sam Swalué 502 NED Top Top 44 80.0 Top Climbing Twente
3 Mette van Liempd 511 NED Top 37+ 33+ 65.0 Monk Jeugd Eindhoven
4 Iris van 't Westeinde 512 NED Top 37 33 55.0 Team Neoliet
5 Manon Knops 510 NED Top 36 33 51.0 ES Onsight Klimtalenten
6 Nina Schilderman 509 NED 34 36+ 26 47.0 ES Onsight Klimtalenten
7 Marit Zeldenthuis 523 NED 44+ 35+ 21+ 43.0 Climb Up
8 Gitte Meus 521 NED 35+ 36+ 6+ 40.0 Team Mountain Network
9 Myrthe van de Pol 524 NED 25+ 35+ 37.0 West Coast Climbing
10 Freja Smed 517 NED 20+ 34+ 34.0 Climb Up
11 Li San Boorsma 507 NED 28+ 23 31.0 ES Onsight Klimtalenten
12 Sterre van Woudenberg 505 NED 31+ 22 28.0 Team Neoliet
13 Bente Beckers 501 NED 19+ 29+ 26.0 ED+
14 Cécile Blikman 514 NED 25+ 23 24.0 Climb Up
15 Isabelle Kluwer 503 NED 20 23+ 22.0 Climb Up
16 Kyra Pattinama 520 NED 8 32 20.0
17 Myrthe Derks 519 NED 13 26+ 18.0 Team Mountain Network
18 Joy Rubingh 508 NED 22 23 16.0 Climb Up
19 Eline De Becker 504 BEL 11 23+ 14.0 Team Neoliet
20 Faye Cornelissen 525 NED 11+ 23 12.0 ED+
21 Diana Alkemade 513 NED 6+ 12 10.0 Team Neoliet