Jeugd Lead 3 JAB , Sat, 23 Sep 2017 00:00:00 +0200, I-VY Climbing, Sittard

Discipline: Lead
League: JEUGD LEAD JAB 2017
Status: Processed
Description: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.

Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1998 en 1999], Jeugd A [2000 en 2001] en Jeugd B [2002 en 2003]

Voorlopig tijdschema:
09:30 uur Klimhal open
10:00 uur Sluiting aanmeldingsbalie
10:30 uur Start Kwalificatieroute 1 alle wedstrijdcategorieën
12:30 uur Start Kwalificatieroute 2 alle wedstrijdcategorieën
14:30 uur Einde Kwalificatieronde
14:45 uur Sluiting Isolatie Finale alle wedstrijdcategorieën
15:00 uur Start Finale
16:45 uur Einde Finale
17:00 uur Prijsuitreiking

Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €15,-.

Meisjes Junioren (U20)

Number of competitors: 9

Name Bib number Team
Lynn van der Meer 101 Team Neoliet
Anon1718 - -
Naomi Swagten 111 Team Neoliet
Julia van den Goor 106 Team Neoliet
Helen Zegelaar 102 Team Neoliet
Marjolein Vrijhoeven 110 Team Neoliet
Bo Nederkoorn 108 ES Onsight Klimtalenten
Anon4386 - -
Julia Meijer 109 Monk Eindhoven

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 9

# Name Bib number Team
1 Julia Meijer 109 Monk Eindhoven
2 Bo Nederkoorn 108 ES Onsight Klimtalenten
3 Helen Zegelaar 102 Team Neoliet
4 Anon4386 - -
5 Naomi Swagten 111 Team Neoliet
6 Lynn van der Meer 101 Team Neoliet
7 Marjolein Vrijhoeven 110 Team Neoliet
8 Julia van den Goor 106 Team Neoliet
9 Anon1718 - -
# Name Bib number Team
1 Julia Meijer 109 Monk Eindhoven
2 Bo Nederkoorn 108 ES Onsight Klimtalenten
3 Helen Zegelaar 102 Team Neoliet
4 Anon4386 - -
5 Naomi Swagten 111 Team Neoliet
6 Lynn van der Meer 101 Team Neoliet
7 Marjolein Vrijhoeven 110 Team Neoliet
8 Julia van den Goor 106 Team Neoliet
9 Anon1718 - -
28-09-2017 13:04
# Name Bib number 1 2 1 League. Points Team
1 Lynn van der Meer 101 41 Top Top 100.0 Team Neoliet
2 Julia Meijer 109 22+ 19+ 30+ 80.0 Monk Eindhoven
3 Helen Zegelaar 102 9+ 25+ 16+ 65.0 Team Neoliet
4 Anon4386 - 12+ 25+ 16 55.0 -
5 Naomi Swagten 111 18+ 16 51.0 Team Neoliet
6 Julia van den Goor 106 12+ 24+ 47.0 Team Neoliet
7 Anon1718 - 14.5 17+ 43.0 -
8 Marjolein Vrijhoeven 110 4+ 13 40.0 Team Neoliet
9 Bo Nederkoorn 108 4+ 5 37.0 ES Onsight Klimtalenten

Meisjes A (U18)

Number of competitors: 11

Name Bib number Team
Maura-marie Mevis 307 IVY Climbing
Kaya van Haasteren 308
Merleyn Koops 312
Marrit Elsinga 314 Team Mountain Network
Olivie van der Linden 303 Team Neoliet
Saskia IJntema 305 Team Neoliet
Carlijn Hukkelhoven 302 IVY Climbing
Anon4315 - -
Laura Knops 306 ES Onsight Klimtalenten
Nina van 't Veer 304 Monte Cervino
Linnis van Kampen 310 Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 11

# Name Bib number Team
1 Carlijn Hukkelhoven 302 IVY Climbing
2 Saskia IJntema 305 Team Neoliet
3 Maura-marie Mevis 307 IVY Climbing
4 Merleyn Koops 312
5 Linnis van Kampen 310 Team Mountain Network
6 Anon4315 - -
7 Laura Knops 306 ES Onsight Klimtalenten
8 Marrit Elsinga 314 Team Mountain Network
9 Nina van 't Veer 304 Monte Cervino
10 Olivie van der Linden 303 Team Neoliet
11 Kaya van Haasteren 308
# Name Bib number Team
1 Carlijn Hukkelhoven 302 IVY Climbing
2 Saskia IJntema 305 Team Neoliet
3 Maura-marie Mevis 307 IVY Climbing
4 Merleyn Koops 312
5 Linnis van Kampen 310 Team Mountain Network
6 Anon4315 - -
7 Laura Knops 306 ES Onsight Klimtalenten
8 Marrit Elsinga 314 Team Mountain Network
9 Nina van 't Veer 304 Monte Cervino
10 Olivie van der Linden 303 Team Neoliet
11 Kaya van Haasteren 308
28-09-2017 13:05
# Name Bib number 1 2 1 League. Points Team
1 Laura Knops 306 30+ 30+ 21 100.0 ES Onsight Klimtalenten
2 Carlijn Hukkelhoven 302 30+ 30+ 20 80.0 IVY Climbing
3 Anon4315 - 11+ 19+ 18 65.0 -
4 Maura-marie Mevis 307 16+ 17 16+ 55.0 IVY Climbing
5 Kaya van Haasteren 308 17+ 19+ 15+ 51.0
6 Olivie van der Linden 303 4+ 19 47.0 Team Neoliet
7 Merleyn Koops 312 9+ 13+ 43.0
8 Saskia IJntema 305 11 13 40.0 Team Neoliet
9 Linnis van Kampen 310 4+ 13+ 37.0 Team Mountain Network
10 Nina van 't Veer 304 8+ 12+ 34.0 Monte Cervino
11 Marrit Elsinga 314 4+ 5 31.0 Team Mountain Network

Meisjes B (U16) : The competitionresults are not public.

Jongens Junioren (U20)

Number of competitors: 7

Name Bib number Team
Nigel Armino 206 IVY Climbing
Stephen van Bokhoven 203 Team Neoliet
Mark Brand 201 Team Mountain Network
Tim Ponsen 205 Team Mountain Network
Ronan Zagwijn 204 Monte Cervino
Anon4318 - -
Gidion van Doorn 202

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 7

# Name Bib number Team
1 Tim Ponsen 205 Team Mountain Network
2 Stephen van Bokhoven 203 Team Neoliet
3 Gidion van Doorn 202
4 Ronan Zagwijn 204 Monte Cervino
5 Nigel Armino 206 IVY Climbing
6 Anon4318 - -
7 Mark Brand 201 Team Mountain Network
# Name Bib number Team
1 Tim Ponsen 205 Team Mountain Network
2 Stephen van Bokhoven 203 Team Neoliet
3 Gidion van Doorn 202
4 Ronan Zagwijn 204 Monte Cervino
5 Nigel Armino 206 IVY Climbing
6 Anon4318 - -
7 Mark Brand 201 Team Mountain Network
29-09-2017 23:52
# Name Bib number 1 2 1 League. Points Team
1 Nigel Armino 206 Top 29+ 25+ 100.0 IVY Climbing
2 Mark Brand 201 Top 28+ 25+ 80.0 Team Mountain Network
3 Anon4318 - Top 17+ 25+ 65.0 -
4 Gidion van Doorn 202 28 17+ 55.0
5 Tim Ponsen 205 20+ 11+ 51.0 Team Mountain Network
6 Stephen van Bokhoven 203 19+ 11+ 47.0 Team Neoliet
7 Ronan Zagwijn 204 12 10+ 43.0 Monte Cervino

Jongens A (U18)

Number of competitors: 12

Name Bib number Team
Simon Boes 413
Ties van Veggel 412
Dylan van den Berge 408 Team Yellowstone
Sil Rutten 411 Team Neoliet
Arno De Becker 405 Team Neoliet
Jules Kluwer 403 Climb Up
Antonie Moes 414 Top-It
Zeno Schaekers 404 Team Mountain Network
Castor Sprado 401 Klimmuur Utrecht
Jay de Jager 409 Monte Cervino
Anon4285 - -
Anon4288 - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 12

# Name Bib number Team
1 Zeno Schaekers 404 Team Mountain Network
2 Anon4288 - -
3 Simon Boes 413
4 Sil Rutten 411 Team Neoliet
5 Ties van Veggel 412
6 Anon4285 - -
7 Antonie Moes 414 Top-It
8 Castor Sprado 401 Klimmuur Utrecht
9 Jay de Jager 409 Monte Cervino
10 Jules Kluwer 403 Climb Up
11 Dylan van den Berge 408 Team Yellowstone
12 Arno De Becker 405 Team Neoliet
# Name Bib number Team
1 Zeno Schaekers 404 Team Mountain Network
2 Anon4288 - -
3 Simon Boes 413
4 Sil Rutten 411 Team Neoliet
5 Ties van Veggel 412
6 Anon4285 - -
7 Antonie Moes 414 Top-It
8 Castor Sprado 401 Klimmuur Utrecht
9 Jay de Jager 409 Monte Cervino
10 Jules Kluwer 403 Climb Up
11 Dylan van den Berge 408 Team Yellowstone
12 Arno De Becker 405 Team Neoliet
28-09-2017 13:04
# Name Bib number 1 2 1 League. Points Team
1 Castor Sprado 401 31+ 23 23 100.0 Klimmuur Utrecht
2 Zeno Schaekers 404 48 23+ 20+ 80.0 Team Mountain Network
3 Simon Boes 413 42+ 16+ 16+ 65.0
4 Dylan van den Berge 408 30+ 18 13+ 55.0 Team Yellowstone
5 Antonie Moes 414 32 14 13+ 51.0 Top-It
6 Jules Kluwer 403 32+ 11+ 13+ 47.0 Climb Up
7 Sil Rutten 411 30+ 11+ 43.0 Team Neoliet
8 Anon4288 - 28+ 11+ 40.0 -
9 Ties van Veggel 412 19+ 11+ 37.0
10 Arno De Becker 405 20 10 34.0 Team Neoliet
11 Anon4285 - 18 11 31.0 -
12 Jay de Jager 409 5+ 10 28.0 Monte Cervino

Jongens B (U16) : The competitionresults are not public.