Jeugd Lead 3 JAB , 23-09-2017 00:00, I-VY Climbing, Sittard

Discipline: Lead
Competitie: JEUGD LEAD JAB 2017
Status: Inschrijving gesloten
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.

Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1998 en 1999], Jeugd A [2000 en 2001] en Jeugd B [2002 en 2003]

Voorlopig tijdschema:
09:30 uur Klimhal open
10:00 uur Sluiting aanmeldingsbalie
10:30 uur Start Kwalificatieroute 1 alle wedstrijdcategorieën
12:30 uur Start Kwalificatieroute 2 alle wedstrijdcategorieën
14:30 uur Einde Kwalificatieronde
14:45 uur Sluiting Isolatie Finale alle wedstrijdcategorieën
15:00 uur Start Finale
16:45 uur Einde Finale
17:00 uur Prijsuitreiking

Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Nat. Team
Nigel Armino 206 NED IVY Climbing
Stephen van Bokhoven 203 NED Team Neoliet
Mark Brand 201 NED Team Mountain Network
Tim Ponsen 205 NED Team Mountain Network
Ronan Zagwijn 204 NED Monte Cervino
Sten van Vliet 207 NED ES Onsight Klimtalenten
Gidion van Doorn 202 NED ED+

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Team
1 Mark Brand 201 Team Mountain Network
2 Gidion van Doorn 202 ED+
3 Stephen van Bokhoven 203 Team Neoliet
4 Ronan Zagwijn 204 Monte Cervino
5 Tim Ponsen 205 Team Mountain Network
6 Nigel Armino 206 IVY Climbing
7 Sten van Vliet 207 ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Team
1 Tim Ponsen 205 Team Mountain Network
2 Nigel Armino 206 IVY Climbing
3 Sten van Vliet 207 ES Onsight Klimtalenten
4 Mark Brand 201 Team Mountain Network
5 Gidion van Doorn 202 ED+
6 Stephen van Bokhoven 203 Team Neoliet
7 Ronan Zagwijn 204 Monte Cervino
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Nat. Team
Casper Lensselink 402 NED Team Mountain Network
Simon Boes 413 NED ED+
Ties van Veggel 412 NED ED+
Dylan van den Berge 408 NED Team Yellowstone
Sil Rutten 411 NED Team Neoliet
Lout Verschuur 407 NED Team Neoliet
Arno De Becker 405 BEL Team Neoliet
Jules Kluwer 403 NED Climb Up
Antonie Moes 414 NED Top-It
Zeno Schaekers 404 NED Team Mountain Network
Castor Sprado 401 NED Klimmuur Utrecht
Jay de Jager 409 NED Monte Cervino
Jens Peeters 406 NED Monte Cervino
Jent Imelman 410 NED Monte Cervino

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Castor Sprado 401 NED Klimmuur Utrecht
2 Casper Lensselink 402 NED Team Mountain Network
3 Jules Kluwer 403 NED Climb Up
4 Zeno Schaekers 404 NED Team Mountain Network
5 Arno De Becker 405 BEL Team Neoliet
6 Jens Peeters 406 NED Monte Cervino
7 Lout Verschuur 407 NED Team Neoliet
8 Dylan van den Berge 408 NED Team Yellowstone
9 Jay de Jager 409 NED Monte Cervino
10 Jent Imelman 410 NED Monte Cervino
11 Sil Rutten 411 NED Team Neoliet
12 Ties van Veggel 412 NED ED+
13 Simon Boes 413 NED ED+
14 Antonie Moes 414 NED Top-It
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Castor Sprado 401 NED Klimmuur Utrecht
2 Casper Lensselink 402 NED Team Mountain Network
3 Jules Kluwer 403 NED Climb Up
4 Zeno Schaekers 404 NED Team Mountain Network
5 Arno De Becker 405 BEL Team Neoliet
6 Jens Peeters 406 NED Monte Cervino
7 Lout Verschuur 407 NED Team Neoliet
8 Dylan van den Berge 408 NED Team Yellowstone
9 Jay de Jager 409 NED Monte Cervino
10 Jent Imelman 410 NED Monte Cervino
11 Sil Rutten 411 NED Team Neoliet
12 Ties van Veggel 412 NED ED+
13 Simon Boes 413 NED ED+
14 Antonie Moes 414 NED Top-It
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 20

Naam Rugnummer Nat. Team
Joris Kieboom 618 NED Climb Up
Tom Crouwel 608 NED Climb Up
Mischa Radt 603 NED Top-It
Sven Goudriaan 609 NED Team Mountain Network
Kyan Van Haasteren 610 NED ED+
Merijn Langkamp 620 NED ED+
Jens de Louw 615 NED
Roman Schaekers 611 NED Climb Up
Sem van den Akker 614 NED Team Neoliet
Leto Cavé 612 NED Team Mountain Network
Gregor Struwe 601 NED Klimcentrum Bjoeks
Jesse Haverkort 602 NED DAV
Brend English 606 NED Team Mountain Network
Ynze Visser 605 NED West Coast Climbing
Tycho van der Straaten 604 NED Ayers Rookies
Joren Leeuwenburg 619 NED Team Neoliet
Thimo Gobielje 616 NED Ayers Rookies
Paul Brand 613 NED West Coast Climbing
Iwan Pasveer 617 NED Team Mountain Network
Giliam Celli 607 ITA Top-It

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 20

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Gregor Struwe 601 NED Klimcentrum Bjoeks
2 Jesse Haverkort 602 NED DAV
3 Mischa Radt 603 NED Top-It
4 Tycho van der Straaten 604 NED Ayers Rookies
5 Ynze Visser 605 NED West Coast Climbing
6 Brend English 606 NED Team Mountain Network
7 Giliam Celli 607 ITA Top-It
8 Tom Crouwel 608 NED Climb Up
9 Sven Goudriaan 609 NED Team Mountain Network
10 Kyan Van Haasteren 610 NED ED+
11 Roman Schaekers 611 NED Climb Up
12 Leto Cavé 612 NED Team Mountain Network
13 Paul Brand 613 NED West Coast Climbing
14 Sem van den Akker 614 NED Team Neoliet
15 Jens de Louw 615 NED
16 Thimo Gobielje 616 NED Ayers Rookies
17 Iwan Pasveer 617 NED Team Mountain Network
18 Joris Kieboom 618 NED Climb Up
19 Joren Leeuwenburg 619 NED Team Neoliet
20 Merijn Langkamp 620 NED ED+
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Brend English 606 NED Team Mountain Network
2 Giliam Celli 607 ITA Top-It
3 Tom Crouwel 608 NED Climb Up
4 Sven Goudriaan 609 NED Team Mountain Network
5 Kyan Van Haasteren 610 NED ED+
6 Gregor Struwe 601 NED Klimcentrum Bjoeks
7 Jesse Haverkort 602 NED DAV
8 Mischa Radt 603 NED Top-It
9 Tycho van der Straaten 604 NED Ayers Rookies
10 Ynze Visser 605 NED West Coast Climbing
11 Roman Schaekers 611 NED Climb Up
12 Leto Cavé 612 NED Team Mountain Network
13 Paul Brand 613 NED West Coast Climbing
14 Sem van den Akker 614 NED Team Neoliet
15 Jens de Louw 615 NED
16 Thimo Gobielje 616 NED Ayers Rookies
17 Iwan Pasveer 617 NED Team Mountain Network
18 Joris Kieboom 618 NED Climb Up
19 Joren Leeuwenburg 619 NED Team Neoliet
20 Merijn Langkamp 620 NED ED+
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Anniek Kostermans 105 NED Klimcentrum Bjoeks
Lynn van der Meer 101 NED Team Neoliet
Yu Anna Buijinck 104 NED ED+
Naomi Swagten 111 NED Team Neoliet
Julia van den Goor 106 NED Team Neoliet
Helen Zegelaar 102 NED Team Neoliet
Marjolein Vrijhoeven 110 NED Team Neoliet
Dewi Wessels Beljaars 103 NED Team Neoliet
Denise Schoormans 112 NED Team Neoliet
Bo Nederkoorn 108 NED ES Onsight Klimtalenten
Annemarie Bok 107 NED Monte Cervino
Julia Meijer 109 NED Monk Eindhoven

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Team
1 Lynn van der Meer 101 Team Neoliet
2 Helen Zegelaar 102 Team Neoliet
3 Dewi Wessels Beljaars 103 Team Neoliet
4 Yu Anna Buijinck 104 ED+
5 Anniek Kostermans 105 Klimcentrum Bjoeks
6 Julia van den Goor 106 Team Neoliet
7 Annemarie Bok 107 Monte Cervino
8 Bo Nederkoorn 108 ES Onsight Klimtalenten
9 Julia Meijer 109 Monk Eindhoven
10 Marjolein Vrijhoeven 110 Team Neoliet
11 Naomi Swagten 111 Team Neoliet
12 Denise Schoormans 112 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Annemarie Bok 107 Monte Cervino
2 Bo Nederkoorn 108 ES Onsight Klimtalenten
3 Julia Meijer 109 Monk Eindhoven
4 Marjolein Vrijhoeven 110 Team Neoliet
5 Naomi Swagten 111 Team Neoliet
6 Denise Schoormans 112 Team Neoliet
7 Lynn van der Meer 101 Team Neoliet
8 Helen Zegelaar 102 Team Neoliet
9 Dewi Wessels Beljaars 103 Team Neoliet
10 Yu Anna Buijinck 104 ED+
11 Anniek Kostermans 105 Klimcentrum Bjoeks
12 Julia van den Goor 106 Team Neoliet
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 15

Naam Rugnummer Nat. Team
Maura-marie Mevis 307 NED IVY Climbing
Kaya van Haasteren 308 NED ED+
Aloes Bosch 313 NED ED+
Merleyn Koops 312 NED ED+
Marrit Elsinga 314 NED Team Mountain Network
Olivie Van der Linden 303 NED Team Neoliet
Saskia IJntema 305 NED Team Neoliet
Carlijn Hukkelhoven 302 NED IVY Climbing
Aike Sijtsma 309 NED Climb Up
Cecile van der Meel 311 NED Ayers Rookies
Ysa Rakestraw 301 NED Monk Jeugd Eindhoven
Nadia Kleinsman 315 NED ES Onsight Klimtalenten
Laura Knops 306 NED ES Onsight Klimtalenten
Nina van 't Veer 304 NED Monte Cervino
Linnis van Kampen 310 NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 15

# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw 301 Monk Jeugd Eindhoven
2 Carlijn Hukkelhoven 302 IVY Climbing
3 Olivie Van der Linden 303 Team Neoliet
4 Nina van 't Veer 304 Monte Cervino
5 Saskia IJntema 305 Team Neoliet
6 Laura Knops 306 ES Onsight Klimtalenten
7 Maura-marie Mevis 307 IVY Climbing
8 Kaya van Haasteren 308 ED+
9 Aike Sijtsma 309 Climb Up
10 Linnis van Kampen 310 Team Mountain Network
11 Cecile van der Meel 311 Ayers Rookies
12 Merleyn Koops 312 ED+
13 Aloes Bosch 313 ED+
14 Marrit Elsinga 314 Team Mountain Network
15 Nadia Kleinsman 315 ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw 301 Monk Jeugd Eindhoven
2 Carlijn Hukkelhoven 302 IVY Climbing
3 Olivie Van der Linden 303 Team Neoliet
4 Nina van 't Veer 304 Monte Cervino
5 Saskia IJntema 305 Team Neoliet
6 Laura Knops 306 ES Onsight Klimtalenten
7 Maura-marie Mevis 307 IVY Climbing
8 Kaya van Haasteren 308 ED+
9 Aike Sijtsma 309 Climb Up
10 Linnis van Kampen 310 Team Mountain Network
11 Cecile van der Meel 311 Ayers Rookies
12 Merleyn Koops 312 ED+
13 Aloes Bosch 313 ED+
14 Marrit Elsinga 314 Team Mountain Network
15 Nadia Kleinsman 315 ES Onsight Klimtalenten
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 26

Naam Rugnummer Nat. Team
Gitte Meus 518 NED Team Mountain Network
Faye Cornelissen 510 NED ED+
Demi Mekenkamp 519 NED ED+
Bente Beckers 507 NED ED+
Iris Heerekop 503 NED Ayers Rookies
Marit Zeldenthuis 511 NED Climb Up
Cécile Blikman 524 NED Climb Up
Emme Paulen 515 NED Team Neoliet
Iris van 't Westeinde 512 NED Team Neoliet
Isabelle van der Heijden 508 NED West Coast Climbing
Myrthe Derks 516 NED Team Mountain Network
Sam Swalué 517 NED
Diana Alkemade 513 NED Team Neoliet
Eline De Becker 501 BEL Team Neoliet
Isabelle Kluwer 504 NED Climb Up
Isa Witte 523 NED Team Kids From The Block
Joy Rubingh 525 NED Climb Up
Sterre van Woudenberg 521 NED Team Neoliet
Myrthe van de Pol 520 NED West Coast Climbing
Freja Smed 506 NED Climb Up
Tysa Aukema 505 NED Climb Up
Manon Knops 526 NED ES Onsight Klimtalenten
Nina Schilderman 509 NED ES Onsight Klimtalenten
Li San Boorsma 522 NED ES Onsight Klimtalenten
Mette van Liempd 502 NED Monk Jeugd Eindhoven
Kyra Pattinama 514 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 26

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Eline De Becker 501 BEL Team Neoliet
2 Mette van Liempd 502 NED Monk Jeugd Eindhoven
3 Iris Heerekop 503 NED Ayers Rookies
4 Isabelle Kluwer 504 NED Climb Up
5 Tysa Aukema 505 NED Climb Up
6 Freja Smed 506 NED Climb Up
7 Bente Beckers 507 NED ED+
8 Isabelle van der Heijden 508 NED West Coast Climbing
9 Nina Schilderman 509 NED ES Onsight Klimtalenten
10 Faye Cornelissen 510 NED ED+
11 Marit Zeldenthuis 511 NED Climb Up
12 Iris van 't Westeinde 512 NED Team Neoliet
13 Diana Alkemade 513 NED Team Neoliet
14 Kyra Pattinama 514 NED
15 Emme Paulen 515 NED Team Neoliet
16 Myrthe Derks 516 NED Team Mountain Network
17 Sam Swalué 517 NED
18 Gitte Meus 518 NED Team Mountain Network
19 Demi Mekenkamp 519 NED ED+
20 Myrthe van de Pol 520 NED West Coast Climbing
21 Sterre van Woudenberg 521 NED Team Neoliet
22 Li San Boorsma 522 NED ES Onsight Klimtalenten
23 Isa Witte 523 NED Team Kids From The Block
24 Cécile Blikman 524 NED Climb Up
25 Joy Rubingh 525 NED Climb Up
26 Manon Knops 526 NED ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Bente Beckers 507 NED ED+
2 Isabelle van der Heijden 508 NED West Coast Climbing
3 Nina Schilderman 509 NED ES Onsight Klimtalenten
4 Faye Cornelissen 510 NED ED+
5 Marit Zeldenthuis 511 NED Climb Up
6 Iris van 't Westeinde 512 NED Team Neoliet
7 Eline De Becker 501 BEL Team Neoliet
8 Mette van Liempd 502 NED Monk Jeugd Eindhoven
9 Iris Heerekop 503 NED Ayers Rookies
10 Isabelle Kluwer 504 NED Climb Up
11 Tysa Aukema 505 NED Climb Up
12 Freja Smed 506 NED Climb Up
13 Diana Alkemade 513 NED Team Neoliet
14 Kyra Pattinama 514 NED
15 Emme Paulen 515 NED Team Neoliet
16 Myrthe Derks 516 NED Team Mountain Network
17 Sam Swalué 517 NED
18 Gitte Meus 518 NED Team Mountain Network
19 Demi Mekenkamp 519 NED ED+
20 Myrthe van de Pol 520 NED West Coast Climbing
21 Sterre van Woudenberg 521 NED Team Neoliet
22 Li San Boorsma 522 NED ES Onsight Klimtalenten
23 Isa Witte 523 NED Team Kids From The Block
24 Cécile Blikman 524 NED Climb Up
25 Joy Rubingh 525 NED Climb Up
26 Manon Knops 526 NED ES Onsight Klimtalenten
Er is nog geen tussenstand beschikbaar