Jeugd Lead 3 JAB , 23-09-2017 00:00, I-VY Climbing, Sittard

Discipline: Lead
Competitie: JEUGD LEAD JAB 2017
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.

Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1998 en 1999], Jeugd A [2000 en 2001] en Jeugd B [2002 en 2003]

Voorlopig tijdschema:
09:30 uur Klimhal open
10:00 uur Sluiting aanmeldingsbalie
10:30 uur Start Kwalificatieroute 1 alle wedstrijdcategorieën
12:30 uur Start Kwalificatieroute 2 alle wedstrijdcategorieën
14:30 uur Einde Kwalificatieronde
14:45 uur Sluiting Isolatie Finale alle wedstrijdcategorieën
15:00 uur Start Finale
16:45 uur Einde Finale
17:00 uur Prijsuitreiking

Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Nat. Team
Nigel Armino 206 NED IVY Climbing
Stephen van Bokhoven 203 NED Team Neoliet
Mark Brand 201 NED Team Mountain Network
Tim Ponsen 205 NED Team Mountain Network
Ronan Zagwijn 204 NED Monte Cervino
Sten van Vliet 207 NED ES Onsight Klimtalenten
Gidion van Doorn 202 NED ED+

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Team
1 Tim Ponsen 205 Team Mountain Network
2 Stephen van Bokhoven 203 Team Neoliet
3 Gidion van Doorn 202 ED+
4 Ronan Zagwijn 204 Monte Cervino
5 Nigel Armino 206 IVY Climbing
6 Sten van Vliet 207 ES Onsight Klimtalenten
7 Mark Brand 201 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Tim Ponsen 205 Team Mountain Network
2 Stephen van Bokhoven 203 Team Neoliet
3 Gidion van Doorn 202 ED+
4 Ronan Zagwijn 204 Monte Cervino
5 Nigel Armino 206 IVY Climbing
6 Sten van Vliet 207 ES Onsight Klimtalenten
7 Mark Brand 201 Team Mountain Network
29-09-2017 23:52
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Nigel Armino 206 Top 29+ 25+ 100.0 IVY Climbing
2 Mark Brand 201 Top 28+ 25+ 80.0 Team Mountain Network
3 Sten van Vliet 207 Top 17+ 25+ 65.0 ES Onsight Klimtalenten
4 Gidion van Doorn 202 28 17+ 55.0 ED+
5 Tim Ponsen 205 20+ 11+ 51.0 Team Mountain Network
6 Stephen van Bokhoven 203 19+ 11+ 47.0 Team Neoliet
7 Ronan Zagwijn 204 12 10+ 43.0 Monte Cervino

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Simon Boes 413 NED ED+
Ties van Veggel 412 NED ED+
Dylan van den Berge 408 NED Team Yellowstone
Sil Rutten 411 NED Team Neoliet
Arno De Becker 405 BEL Team Neoliet
Jules Kluwer 403 NED Climb Up
Antonie Moes 414 NED Top-It
Zeno Schaekers 404 NED Team Mountain Network
Castor Sprado 401 NED Klimmuur Utrecht
Jay de Jager 409 NED Monte Cervino
Jens Peeters 406 NED Monte Cervino
Jent Imelman 410 NED Monte Cervino

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zeno Schaekers 404 NED Team Mountain Network
2 Jent Imelman 410 NED Monte Cervino
3 Simon Boes 413 NED ED+
4 Sil Rutten 411 NED Team Neoliet
5 Ties van Veggel 412 NED ED+
6 Jens Peeters 406 NED Monte Cervino
7 Antonie Moes 414 NED Top-It
8 Castor Sprado 401 NED Klimmuur Utrecht
9 Jay de Jager 409 NED Monte Cervino
10 Jules Kluwer 403 NED Climb Up
11 Dylan van den Berge 408 NED Team Yellowstone
12 Arno De Becker 405 BEL Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zeno Schaekers 404 NED Team Mountain Network
2 Jent Imelman 410 NED Monte Cervino
3 Simon Boes 413 NED ED+
4 Sil Rutten 411 NED Team Neoliet
5 Ties van Veggel 412 NED ED+
6 Jens Peeters 406 NED Monte Cervino
7 Antonie Moes 414 NED Top-It
8 Castor Sprado 401 NED Klimmuur Utrecht
9 Jay de Jager 409 NED Monte Cervino
10 Jules Kluwer 403 NED Climb Up
11 Dylan van den Berge 408 NED Team Yellowstone
12 Arno De Becker 405 BEL Team Neoliet
28-09-2017 13:04
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Castor Sprado 401 NED 31+ 23 23 100.0 Klimmuur Utrecht
2 Zeno Schaekers 404 NED 48 23+ 20+ 80.0 Team Mountain Network
3 Simon Boes 413 NED 42+ 16+ 16+ 65.0 ED+
4 Dylan van den Berge 408 NED 30+ 18 13+ 55.0 Team Yellowstone
5 Antonie Moes 414 NED 32 14 13+ 51.0 Top-It
6 Jules Kluwer 403 NED 32+ 11+ 13+ 47.0 Climb Up
7 Sil Rutten 411 NED 30+ 11+ 43.0 Team Neoliet
8 Jent Imelman 410 NED 28+ 11+ 40.0 Monte Cervino
9 Ties van Veggel 412 NED 19+ 11+ 37.0 ED+
10 Arno De Becker 405 BEL 20 10 34.0 Team Neoliet
11 Jens Peeters 406 NED 18 11 31.0 Monte Cervino
12 Jay de Jager 409 NED 5+ 10 28.0 Monte Cervino

Aantal deelnemers: 16

Naam Rugnummer Nat. Team
Joris Kieboom 618 NED Climb Up
Tom Crouwel 608 NED Climb Up
Mischa Radt 603 NED Top-It
Sven Goudriaan 609 NED Team Mountain Network
Kyan Van Haasteren 610 NED ED+
Merijn Langkamp 620 NED ED+
Jens de Louw 615 NED
Roman Schaekers 611 NED Climb Up
Sem van den Akker 614 NED Team Neoliet
Leto Cavé 612 NED Team Mountain Network
Gregor Struwe 601 NED Klimcentrum Bjoeks
Tycho van der Straaten 604 NED Ayers Rookies
Joren Leeuwenburg 619 NED Team Neoliet
Paul Brand 613 NED West Coast Climbing
Iwan Pasveer 617 NED Team Mountain Network
Giliam Celli 607 ITA Top-It

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 16

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jens de Louw 615 NED
2 Paul Brand 613 NED West Coast Climbing
3 Kyan Van Haasteren 610 NED ED+
4 Leto Cavé 612 NED Team Mountain Network
5 Gregor Struwe 601 NED Klimcentrum Bjoeks
6 Joris Kieboom 618 NED Climb Up
7 Joren Leeuwenburg 619 NED Team Neoliet
8 Giliam Celli 607 ITA Top-It
9 Iwan Pasveer 617 NED Team Mountain Network
10 Merijn Langkamp 620 NED ED+
11 Sem van den Akker 614 NED Team Neoliet
12 Mischa Radt 603 NED Top-It
13 Tycho van der Straaten 604 NED Ayers Rookies
14 Tom Crouwel 608 NED Climb Up
15 Roman Schaekers 611 NED Climb Up
16 Sven Goudriaan 609 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jens de Louw 615 NED
2 Paul Brand 613 NED West Coast Climbing
3 Kyan Van Haasteren 610 NED ED+
4 Leto Cavé 612 NED Team Mountain Network
5 Gregor Struwe 601 NED Klimcentrum Bjoeks
6 Joris Kieboom 618 NED Climb Up
7 Joren Leeuwenburg 619 NED Team Neoliet
8 Giliam Celli 607 ITA Top-It
9 Iwan Pasveer 617 NED Team Mountain Network
10 Merijn Langkamp 620 NED ED+
11 Sem van den Akker 614 NED Team Neoliet
12 Mischa Radt 603 NED Top-It
13 Tycho van der Straaten 604 NED Ayers Rookies
14 Tom Crouwel 608 NED Climb Up
15 Roman Schaekers 611 NED Climb Up
16 Sven Goudriaan 609 NED Team Mountain Network
28-09-2017 13:04
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Leto Cavé 612 NED Top Top 25.01+ 100.0 Team Mountain Network
2 Jens de Louw 615 NED Top 25+ 25.01+ 80.0
3 Mischa Radt 603 NED Top Top 25.01 65.0 Top-It
4 Iwan Pasveer 617 NED Top Top 25 55.0 Team Mountain Network
5 Paul Brand 613 NED Top Top 24+ 51.0 West Coast Climbing
6 Gregor Struwe 601 NED 44 25+ 16+ 47.0 Klimcentrum Bjoeks
7 Giliam Celli 607 ITA 41 24+ 13+ 43.0 Top-It
8 Roman Schaekers 611 NED 38 23+ 13+ 40.0 Climb Up
9 Sem van den Akker 614 NED 27 25 37.0 Team Neoliet
10 Joris Kieboom 618 NED 37+ 23+ 33.0 Climb Up
10 Merijn Langkamp 620 NED 37+ 23+ 33.0 ED+
12 Tycho van der Straaten 604 NED 29 24 28.0 Ayers Rookies
13 Tom Crouwel 608 NED 30 15+ 26.0 Climb Up
14 Sven Goudriaan 609 NED 28+ 15 23.0 Team Mountain Network
14 Kyan Van Haasteren 610 NED 26+ 16 23.0 ED+
16 Joren Leeuwenburg 619 NED 26 14+ 20.0 Team Neoliet

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Nat. Team
Lynn van der Meer 101 NED Team Neoliet
Yu Anna Buijinck 104 NED ED+
Naomi Swagten 111 NED Team Neoliet
Julia van den Goor 106 NED Team Neoliet
Helen Zegelaar 102 NED Team Neoliet
Marjolein Vrijhoeven 110 NED Team Neoliet
Bo Nederkoorn 108 NED ES Onsight Klimtalenten
Annemarie Bok 107 NED Monte Cervino
Julia Meijer 109 NED Monk Eindhoven

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Team
1 Julia Meijer 109 Monk Eindhoven
2 Bo Nederkoorn 108 ES Onsight Klimtalenten
3 Helen Zegelaar 102 Team Neoliet
4 Annemarie Bok 107 Monte Cervino
5 Naomi Swagten 111 Team Neoliet
6 Lynn van der Meer 101 Team Neoliet
7 Marjolein Vrijhoeven 110 Team Neoliet
8 Julia van den Goor 106 Team Neoliet
9 Yu Anna Buijinck 104 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Julia Meijer 109 Monk Eindhoven
2 Bo Nederkoorn 108 ES Onsight Klimtalenten
3 Helen Zegelaar 102 Team Neoliet
4 Annemarie Bok 107 Monte Cervino
5 Naomi Swagten 111 Team Neoliet
6 Lynn van der Meer 101 Team Neoliet
7 Marjolein Vrijhoeven 110 Team Neoliet
8 Julia van den Goor 106 Team Neoliet
9 Yu Anna Buijinck 104 ED+
28-09-2017 13:04
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Lynn van der Meer 101 41 Top Top 100.0 Team Neoliet
2 Julia Meijer 109 22+ 19+ 30+ 80.0 Monk Eindhoven
3 Helen Zegelaar 102 9+ 25+ 16+ 65.0 Team Neoliet
4 Annemarie Bok 107 12+ 25+ 16 55.0 Monte Cervino
5 Naomi Swagten 111 18+ 16 51.0 Team Neoliet
6 Julia van den Goor 106 12+ 24+ 47.0 Team Neoliet
7 Yu Anna Buijinck 104 14.5 17+ 43.0 ED+
8 Marjolein Vrijhoeven 110 4+ 13 40.0 Team Neoliet
9 Bo Nederkoorn 108 4+ 5 37.0 ES Onsight Klimtalenten

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Nat. Team
Maura-marie Mevis 307 NED IVY Climbing
Kaya van Haasteren 308 NED ED+
Merleyn Koops 312 NED ED+
Marrit Elsinga 314 NED Team Mountain Network
Olivie Van der Linden 303 NED Team Neoliet
Saskia IJntema 305 NED Team Neoliet
Carlijn Hukkelhoven 302 NED IVY Climbing
Nadia Kleinsman 315 NED ES Onsight Klimtalenten
Laura Knops 306 NED ES Onsight Klimtalenten
Nina van 't Veer 304 NED Monte Cervino
Linnis van Kampen 310 NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Team
1 Carlijn Hukkelhoven 302 IVY Climbing
2 Saskia IJntema 305 Team Neoliet
3 Maura-marie Mevis 307 IVY Climbing
4 Merleyn Koops 312 ED+
5 Linnis van Kampen 310 Team Mountain Network
6 Nadia Kleinsman 315 ES Onsight Klimtalenten
7 Laura Knops 306 ES Onsight Klimtalenten
8 Marrit Elsinga 314 Team Mountain Network
9 Nina van 't Veer 304 Monte Cervino
10 Olivie Van der Linden 303 Team Neoliet
11 Kaya van Haasteren 308 ED+
# Naam Rugnummer Team
1 Carlijn Hukkelhoven 302 IVY Climbing
2 Saskia IJntema 305 Team Neoliet
3 Maura-marie Mevis 307 IVY Climbing
4 Merleyn Koops 312 ED+
5 Linnis van Kampen 310 Team Mountain Network
6 Nadia Kleinsman 315 ES Onsight Klimtalenten
7 Laura Knops 306 ES Onsight Klimtalenten
8 Marrit Elsinga 314 Team Mountain Network
9 Nina van 't Veer 304 Monte Cervino
10 Olivie Van der Linden 303 Team Neoliet
11 Kaya van Haasteren 308 ED+
28-09-2017 13:05
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Laura Knops 306 30+ 30+ 21 100.0 ES Onsight Klimtalenten
2 Carlijn Hukkelhoven 302 30+ 30+ 20 80.0 IVY Climbing
3 Nadia Kleinsman 315 11+ 19+ 18 65.0 ES Onsight Klimtalenten
4 Maura-marie Mevis 307 16+ 17 16+ 55.0 IVY Climbing
5 Kaya van Haasteren 308 17+ 19+ 15+ 51.0 ED+
6 Olivie Van der Linden 303 4+ 19 47.0 Team Neoliet
7 Merleyn Koops 312 9+ 13+ 43.0 ED+
8 Saskia IJntema 305 11 13 40.0 Team Neoliet
9 Linnis van Kampen 310 4+ 13+ 37.0 Team Mountain Network
10 Nina van 't Veer 304 8+ 12+ 34.0 Monte Cervino
11 Marrit Elsinga 314 4+ 5 31.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 19

Naam Rugnummer Nat. Team
Gitte Meus 518 NED Team Mountain Network
Faye Cornelissen 510 NED ED+
Marit Zeldenthuis 511 NED Climb Up
Cécile Blikman 524 NED Climb Up
Iris van 't Westeinde 512 NED Team Neoliet
Isabelle van der Heijden 508 NED West Coast Climbing
Myrthe Derks 516 NED Team Mountain Network
Sam Swalué 517 NED Top Climbing Twente
Isa Witte 523 NED Team Kids From The Block
Joy Rubingh 525 NED Climb Up
Sterre van Woudenberg 521 NED Team Neoliet
Myrthe van de Pol 520 NED West Coast Climbing
Freja Smed 506 NED Climb Up
Tysa Aukema 505 NED Climb Up
Manon Knops 526 NED ES Onsight Klimtalenten
Nina Schilderman 509 NED ES Onsight Klimtalenten
Li San Boorsma 522 NED ES Onsight Klimtalenten
Mette van Liempd 502 NED Monk Jeugd Eindhoven
Kyra Pattinama 514 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 19

# Naam Rugnummer Team
1 Sterre van Woudenberg 521 Team Neoliet
2 Marit Zeldenthuis 511 Climb Up
3 Cécile Blikman 524 Climb Up
4 Iris van 't Westeinde 512 Team Neoliet
5 Tysa Aukema 505 Climb Up
6 Isabelle van der Heijden 508 West Coast Climbing
7 Myrthe van de Pol 520 West Coast Climbing
8 Manon Knops 526 ES Onsight Klimtalenten
9 Mette van Liempd 502 Monk Jeugd Eindhoven
10 Joy Rubingh 525 Climb Up
11 Faye Cornelissen 510 ED+
12 Isa Witte 523 Team Kids From The Block
13 Nina Schilderman 509 ES Onsight Klimtalenten
14 Gitte Meus 518 Team Mountain Network
15 Li San Boorsma 522 ES Onsight Klimtalenten
16 Sam Swalué 517 Top Climbing Twente
17 Kyra Pattinama 514
18 Freja Smed 506 Climb Up
19 Myrthe Derks 516 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Sterre van Woudenberg 521 Team Neoliet
2 Marit Zeldenthuis 511 Climb Up
3 Cécile Blikman 524 Climb Up
4 Iris van 't Westeinde 512 Team Neoliet
5 Tysa Aukema 505 Climb Up
6 Isabelle van der Heijden 508 West Coast Climbing
7 Myrthe van de Pol 520 West Coast Climbing
8 Manon Knops 526 ES Onsight Klimtalenten
9 Mette van Liempd 502 Monk Jeugd Eindhoven
10 Joy Rubingh 525 Climb Up
11 Faye Cornelissen 510 ED+
12 Isa Witte 523 Team Kids From The Block
13 Nina Schilderman 509 ES Onsight Klimtalenten
14 Gitte Meus 518 Team Mountain Network
15 Li San Boorsma 522 ES Onsight Klimtalenten
16 Sam Swalué 517 Top Climbing Twente
17 Kyra Pattinama 514
18 Freja Smed 506 Climb Up
19 Myrthe Derks 516 Team Mountain Network
28-09-2017 13:05
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Isabelle van der Heijden 508 Top Top 30.01+ 100.0 West Coast Climbing
2 Sam Swalué 517 Top Top 30+ 80.0 Top Climbing Twente
3 Iris van 't Westeinde 512 Top 24+ 22 65.0 Team Neoliet
4 Gitte Meus 518 Top 22+ 18 55.0 Team Mountain Network
5 Manon Knops 526 Top 35 16+ 51.0 ES Onsight Klimtalenten
6 Isa Witte 523 Top 19+ 16+ 47.0 Team Kids From The Block
7 Myrthe van de Pol 520 Top 16+ 16+ 43.0 West Coast Climbing
8 Marit Zeldenthuis 511 Top 4+ 16 40.0 Climb Up
9 Mette van Liempd 502 10 30 37.0 Monk Jeugd Eindhoven
10 Kyra Pattinama 514 52 11+ 34.0
11 Nina Schilderman 509 36+ 11+ 31.0 ES Onsight Klimtalenten
12 Li San Boorsma 522 34 11+ 28.0 ES Onsight Klimtalenten
13 Freja Smed 506 40+ 10+ 26.0 Climb Up
14 Joy Rubingh 525 28+ 11+ 24.0 Climb Up
15 Cécile Blikman 524 25+ 7+ 22.0 Climb Up
16 Faye Cornelissen 510 25+ 4+ 20.0 ED+
17 Myrthe Derks 516 25 4+ 18.0 Team Mountain Network
18 Sterre van Woudenberg 521 14+ 4+ 16.0 Team Neoliet
19 Tysa Aukema 505 24 3+ 14.0 Climb Up