Jeugd Lead 2 CDE , 17-09-2017 10:00, Rock Steady, Bussum

Discipline: Lead
Competitie: JEUGD LEAD CDE 2017
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde waarin 6 flashroutes worden geklommen. De Jeugd C klimt een deel van de routes voor. Alle andere routes worden toprope geklommen. Meisjes en Jongens klimmen dezelfde routes maar hebben wel een eigen uitslag.

Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Jeugd C [Geboortejaar 2004 en 2005], Jeugd D [2006 en 2007] en Jeugd E [2008 en 2009]

Het voorlopige tijdschema:

10.30 uur Klimhal open
11.30 uur Start wedstrijd
14.10 uur Aanmeldbalie gesloten
18.25 uur Einde wedstrijd
18.40 uur Prijsuitreiking

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €15,-.

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Nat. Team
Gijs Kieboom 208 NED Climb Up
King Jorna 207 NED ED+
Jonathan van Grinsven 201 NED ED+
Jayden Stekelenburg 210 NED Climb Up
Boris van Asselt 205 NED Team Yellowstone
Jesse Honkoop 206 NED Team Mountain Network
Ferbe Verburg 211 NED Ayers Rookies
Victor Bronkhorst 202 NED Monte Cervino
Lucas Robijn 209 NED ES Onsight Klimtalenten
Allart Frensel 204 NED Team Mountain Network

Ronde: Eerste ronde - Routes: Aantal deelnemers: 10

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jonathan van Grinsven 201 NED ED+
2 Victor Bronkhorst 202 NED Monte Cervino
3 Allart Frensel 204 NED Team Mountain Network
4 Boris van Asselt 205 NED Team Yellowstone
5 Jesse Honkoop 206 NED Team Mountain Network
6 King Jorna 207 NED ED+
7 Gijs Kieboom 208 NED Climb Up
8 Lucas Robijn 209 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Jayden Stekelenburg 210 NED Climb Up
10 Ferbe Verburg 211 NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Victor Bronkhorst 202 NED Monte Cervino
2 Allart Frensel 204 NED Team Mountain Network
3 Boris van Asselt 205 NED Team Yellowstone
4 Jesse Honkoop 206 NED Team Mountain Network
5 Jonathan van Grinsven 201 NED ED+
6 King Jorna 207 NED ED+
7 Gijs Kieboom 208 NED Climb Up
8 Lucas Robijn 209 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Jayden Stekelenburg 210 NED Climb Up
10 Ferbe Verburg 211 NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Allart Frensel 204 NED Team Mountain Network
2 Boris van Asselt 205 NED Team Yellowstone
3 Jesse Honkoop 206 NED Team Mountain Network
4 Jonathan van Grinsven 201 NED ED+
5 Victor Bronkhorst 202 NED Monte Cervino
6 King Jorna 207 NED ED+
7 Gijs Kieboom 208 NED Climb Up
8 Lucas Robijn 209 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Jayden Stekelenburg 210 NED Climb Up
10 Ferbe Verburg 211 NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Allart Frensel 204 NED Team Mountain Network
2 Boris van Asselt 205 NED Team Yellowstone
3 Jesse Honkoop 206 NED Team Mountain Network
4 Jonathan van Grinsven 201 NED ED+
5 Victor Bronkhorst 202 NED Monte Cervino
6 King Jorna 207 NED ED+
7 Gijs Kieboom 208 NED Climb Up
8 Lucas Robijn 209 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Jayden Stekelenburg 210 NED Climb Up
10 Ferbe Verburg 211 NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Boris van Asselt 205 NED Team Yellowstone
2 Jesse Honkoop 206 NED Team Mountain Network
3 Jonathan van Grinsven 201 NED ED+
4 Victor Bronkhorst 202 NED Monte Cervino
5 Allart Frensel 204 NED Team Mountain Network
6 King Jorna 207 NED ED+
7 Gijs Kieboom 208 NED Climb Up
8 Lucas Robijn 209 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Jayden Stekelenburg 210 NED Climb Up
10 Ferbe Verburg 211 NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jesse Honkoop 206 NED Team Mountain Network
2 Jonathan van Grinsven 201 NED ED+
3 Victor Bronkhorst 202 NED Monte Cervino
4 Allart Frensel 204 NED Team Mountain Network
5 Boris van Asselt 205 NED Team Yellowstone
6 King Jorna 207 NED ED+
7 Gijs Kieboom 208 NED Climb Up
8 Lucas Robijn 209 NED ES Onsight Klimtalenten
9 Jayden Stekelenburg 210 NED Climb Up
10 Ferbe Verburg 211 NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 Comp. Punten Team
1 Gijs Kieboom 208 NED 24 Top 32 28+ 17 Top 100.0 Climb Up
2 Jayden Stekelenburg 210 NED 24+ Top 16+ 26+ 14+ Top 80.0 Climb Up
3 Boris van Asselt 205 NED 24 Top 32 24 14+ Top 65.0 Team Yellowstone
4 Ferbe Verburg 211 NED 22+ Top 32 21 18 Top 55.0 Ayers Rookies
5 Jesse Honkoop 206 NED 20+ Top 15 28 13 Top 51.0 Team Mountain Network
6 Victor Bronkhorst 202 NED 20+ Top 13+ 18+ 11+ Top 47.0 Monte Cervino
7 King Jorna 207 NED 11 Top 14+ 24 4+ Top 43.0 ED+
8 Jonathan van Grinsven 201 NED 22+ Top 10+ 17+ 6 Top 40.0 ED+
9 Lucas Robijn 209 NED 10 28+ 5+ 16+ 7+ Top 37.0 ES Onsight Klimtalenten
10 Allart Frensel 204 NED 10 28 6 15 4+ 36 34.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 6

Naam Rugnummer Nat. Team
Sven Jansen 403 NED Team Neoliet
Sjors Bon 405 NED Team Neoliet
Bram Luppens 404 NED Team Mountain Network
Finn van den Elst 402 NED Cube Bouldergym
Joris Muis 406 NED ED+
Jouke Visser 401 NED West Coast Climbing

Ronde: Eerste ronde - Routes: Aantal deelnemers: 6

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jouke Visser 401 NED West Coast Climbing
2 Finn van den Elst 402 NED Cube Bouldergym
3 Sven Jansen 403 NED Team Neoliet
4 Bram Luppens 404 NED Team Mountain Network
5 Sjors Bon 405 NED Team Neoliet
6 Joris Muis 406 NED ED+
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Finn van den Elst 402 NED Cube Bouldergym
2 Sven Jansen 403 NED Team Neoliet
3 Bram Luppens 404 NED Team Mountain Network
4 Sjors Bon 405 NED Team Neoliet
5 Joris Muis 406 NED ED+
6 Jouke Visser 401 NED West Coast Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sven Jansen 403 NED Team Neoliet
2 Bram Luppens 404 NED Team Mountain Network
3 Sjors Bon 405 NED Team Neoliet
4 Joris Muis 406 NED ED+
5 Jouke Visser 401 NED West Coast Climbing
6 Finn van den Elst 402 NED Cube Bouldergym
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Bram Luppens 404 NED Team Mountain Network
2 Sjors Bon 405 NED Team Neoliet
3 Joris Muis 406 NED ED+
4 Jouke Visser 401 NED West Coast Climbing
5 Finn van den Elst 402 NED Cube Bouldergym
6 Sven Jansen 403 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sjors Bon 405 NED Team Neoliet
2 Joris Muis 406 NED ED+
3 Jouke Visser 401 NED West Coast Climbing
4 Finn van den Elst 402 NED Cube Bouldergym
5 Sven Jansen 403 NED Team Neoliet
6 Bram Luppens 404 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Joris Muis 406 NED ED+
2 Jouke Visser 401 NED West Coast Climbing
3 Finn van den Elst 402 NED Cube Bouldergym
4 Sven Jansen 403 NED Team Neoliet
5 Bram Luppens 404 NED Team Mountain Network
6 Sjors Bon 405 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 Comp. Punten Team
1 Jouke Visser 401 NED Top 39+ Top 40+ Top 32+ 100.0 West Coast Climbing
2 Sven Jansen 403 NED Top 20+ Top 18 Top 13+ 80.0 Team Neoliet
3 Sjors Bon 405 NED Top 36 Top 11+ Top 5+ 65.0 Team Neoliet
4 Finn van den Elst 402 NED Top 21+ Top 5+ 27+ 10+ 55.0 Cube Bouldergym
5 Joris Muis 406 NED Top 19+ 38 14 28 5+ 51.0 ED+
6 Bram Luppens 404 NED Top 19+ 37 9+ 28 4 47.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 4

Naam Rugnummer Nat. Team
Salomon Vis 603 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
Nathan Honkoop 602 NED Team Mountain Network
Raff Sprokkereef 604 NED Team Mountain Network
Gijs Diggelen 601 NED Top-It

Ronde: Eerste ronde - Routes: Aantal deelnemers: 4

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Gijs Diggelen 601 NED Top-It
2 Nathan Honkoop 602 NED Team Mountain Network
3 Salomon Vis 603 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
4 Raff Sprokkereef 604 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Gijs Diggelen 601 NED Top-It
2 Nathan Honkoop 602 NED Team Mountain Network
3 Salomon Vis 603 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
4 Raff Sprokkereef 604 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Gijs Diggelen 601 NED Top-It
2 Nathan Honkoop 602 NED Team Mountain Network
3 Salomon Vis 603 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
4 Raff Sprokkereef 604 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Gijs Diggelen 601 NED Top-It
2 Nathan Honkoop 602 NED Team Mountain Network
3 Salomon Vis 603 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
4 Raff Sprokkereef 604 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Gijs Diggelen 601 NED Top-It
2 Nathan Honkoop 602 NED Team Mountain Network
3 Salomon Vis 603 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
4 Raff Sprokkereef 604 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Gijs Diggelen 601 NED Top-It
2 Nathan Honkoop 602 NED Team Mountain Network
3 Salomon Vis 603 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
4 Raff Sprokkereef 604 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 Comp. Punten Team
1 Raff Sprokkereef 604 NED Top 16 Top 22 Top 12+ 100.0 Team Mountain Network
2 Nathan Honkoop 602 NED 21+ 9 9 9 27 5 80.0 Team Mountain Network
3 Salomon Vis 603 NED 26 4+ 2+ 1 22+ 3+ 65.0 Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
4 Gijs Diggelen 601 NED 10+ 4 8 3+ 9+ 3 55.0 Top-It

Aantal deelnemers: 25

Naam Rugnummer Nat. Team
Liz Buur 118 NED Ayers Rookies
Zoeteke Vliek 117 NED Ayers Rookies
Mara Voorthuis 108 NED Top-It
Amber Schiffeleers 112 NED IVY Climbing
Zoë Goossens 113 NED Team Neoliet
Doris Jeuken 103 NED ED+
Nina van Bemmel 116 NED Team Neoliet
Sanne Gijselman 109 NED Team Neoliet
Fenna Schouten 114 NED Team Mountain Network
Edith Savenije 115 NED Top-It
Sophie Trenning 122 NED
Jet Sietsma 128 NED Team Mountain Network
Julie de Jong 111 NED Team Neoliet
Fenne Kuiken 119 NED Team Neoliet
Doenja Sinke 123 NED Climb Up
Nena van Delden 127 NED Top-It
Floor Honkoop 106 NED Team Mountain Network
Lieke van Gemert 105 NED Team Mountain Network
Klaar van den Beuken 107 NED Ayers Rookies
Jytte Oerlemans 110 NED Team Neoliet
Demi van Nistelrooy 102 NED Team Neoliet
Ilse van Nistelrooy 101 NED Team Neoliet
Inès Heesemans 120 NED Team Neoliet
Carlijn Riddersma 104 NED
Evy Görtzen 125 NED IVY Climbing

Ronde: Eerste ronde - Routes: Aantal deelnemers: 25

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ilse van Nistelrooy 101 NED Team Neoliet
2 Demi van Nistelrooy 102 NED Team Neoliet
3 Doris Jeuken 103 NED ED+
4 Carlijn Riddersma 104 NED
5 Lieke van Gemert 105 NED Team Mountain Network
6 Floor Honkoop 106 NED Team Mountain Network
7 Klaar van den Beuken 107 NED Ayers Rookies
8 Mara Voorthuis 108 NED Top-It
9 Sanne Gijselman 109 NED Team Neoliet
10 Jytte Oerlemans 110 NED Team Neoliet
11 Julie de Jong 111 NED Team Neoliet
12 Amber Schiffeleers 112 NED IVY Climbing
13 Zoë Goossens 113 NED Team Neoliet
14 Fenna Schouten 114 NED Team Mountain Network
15 Edith Savenije 115 NED Top-It
16 Nina van Bemmel 116 NED Team Neoliet
17 Zoeteke Vliek 117 NED Ayers Rookies
18 Liz Buur 118 NED Ayers Rookies
19 Fenne Kuiken 119 NED Team Neoliet
20 Inès Heesemans 120 NED Team Neoliet
21 Sophie Trenning 122 NED
22 Doenja Sinke 123 NED Climb Up
23 Evy Görtzen 125 NED IVY Climbing
24 Nena van Delden 127 NED Top-It
25 Jet Sietsma 128 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ilse van Nistelrooy 101 NED Team Neoliet
2 Demi van Nistelrooy 102 NED Team Neoliet
3 Doris Jeuken 103 NED ED+
4 Carlijn Riddersma 104 NED
5 Lieke van Gemert 105 NED Team Mountain Network
6 Floor Honkoop 106 NED Team Mountain Network
7 Klaar van den Beuken 107 NED Ayers Rookies
8 Mara Voorthuis 108 NED Top-It
9 Sanne Gijselman 109 NED Team Neoliet
10 Jytte Oerlemans 110 NED Team Neoliet
11 Julie de Jong 111 NED Team Neoliet
12 Amber Schiffeleers 112 NED IVY Climbing
13 Zoë Goossens 113 NED Team Neoliet
14 Fenna Schouten 114 NED Team Mountain Network
15 Edith Savenije 115 NED Top-It
16 Nina van Bemmel 116 NED Team Neoliet
17 Zoeteke Vliek 117 NED Ayers Rookies
18 Liz Buur 118 NED Ayers Rookies
19 Fenne Kuiken 119 NED Team Neoliet
20 Inès Heesemans 120 NED Team Neoliet
21 Sophie Trenning 122 NED
22 Doenja Sinke 123 NED Climb Up
23 Evy Görtzen 125 NED IVY Climbing
24 Nena van Delden 127 NED Top-It
25 Jet Sietsma 128 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ilse van Nistelrooy 101 NED Team Neoliet
2 Demi van Nistelrooy 102 NED Team Neoliet
3 Doris Jeuken 103 NED ED+
4 Carlijn Riddersma 104 NED
5 Lieke van Gemert 105 NED Team Mountain Network
6 Floor Honkoop 106 NED Team Mountain Network
7 Klaar van den Beuken 107 NED Ayers Rookies
8 Mara Voorthuis 108 NED Top-It
9 Sanne Gijselman 109 NED Team Neoliet
10 Jytte Oerlemans 110 NED Team Neoliet
11 Julie de Jong 111 NED Team Neoliet
12 Amber Schiffeleers 112 NED IVY Climbing
13 Zoë Goossens 113 NED Team Neoliet
14 Fenna Schouten 114 NED Team Mountain Network
15 Edith Savenije 115 NED Top-It
16 Nina van Bemmel 116 NED Team Neoliet
17 Zoeteke Vliek 117 NED Ayers Rookies
18 Liz Buur 118 NED Ayers Rookies
19 Fenne Kuiken 119 NED Team Neoliet
20 Inès Heesemans 120 NED Team Neoliet
21 Sophie Trenning 122 NED
22 Doenja Sinke 123 NED Climb Up
23 Evy Görtzen 125 NED IVY Climbing
24 Nena van Delden 127 NED Top-It
25 Jet Sietsma 128 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ilse van Nistelrooy 101 NED Team Neoliet
2 Demi van Nistelrooy 102 NED Team Neoliet
3 Doris Jeuken 103 NED ED+
4 Carlijn Riddersma 104 NED
5 Lieke van Gemert 105 NED Team Mountain Network
6 Floor Honkoop 106 NED Team Mountain Network
7 Klaar van den Beuken 107 NED Ayers Rookies
8 Mara Voorthuis 108 NED Top-It
9 Sanne Gijselman 109 NED Team Neoliet
10 Jytte Oerlemans 110 NED Team Neoliet
11 Julie de Jong 111 NED Team Neoliet
12 Amber Schiffeleers 112 NED IVY Climbing
13 Zoë Goossens 113 NED Team Neoliet
14 Fenna Schouten 114 NED Team Mountain Network
15 Edith Savenije 115 NED Top-It
16 Nina van Bemmel 116 NED Team Neoliet
17 Zoeteke Vliek 117 NED Ayers Rookies
18 Liz Buur 118 NED Ayers Rookies
19 Fenne Kuiken 119 NED Team Neoliet
20 Inès Heesemans 120 NED Team Neoliet
21 Sophie Trenning 122 NED
22 Doenja Sinke 123 NED Climb Up
23 Evy Görtzen 125 NED IVY Climbing
24 Nena van Delden 127 NED Top-It
25 Jet Sietsma 128 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ilse van Nistelrooy 101 NED Team Neoliet
2 Demi van Nistelrooy 102 NED Team Neoliet
3 Doris Jeuken 103 NED ED+
4 Carlijn Riddersma 104 NED
5 Lieke van Gemert 105 NED Team Mountain Network
6 Floor Honkoop 106 NED Team Mountain Network
7 Klaar van den Beuken 107 NED Ayers Rookies
8 Mara Voorthuis 108 NED Top-It
9 Sanne Gijselman 109 NED Team Neoliet
10 Jytte Oerlemans 110 NED Team Neoliet
11 Julie de Jong 111 NED Team Neoliet
12 Amber Schiffeleers 112 NED IVY Climbing
13 Zoë Goossens 113 NED Team Neoliet
14 Fenna Schouten 114 NED Team Mountain Network
15 Edith Savenije 115 NED Top-It
16 Nina van Bemmel 116 NED Team Neoliet
17 Zoeteke Vliek 117 NED Ayers Rookies
18 Liz Buur 118 NED Ayers Rookies
19 Fenne Kuiken 119 NED Team Neoliet
20 Inès Heesemans 120 NED Team Neoliet
21 Sophie Trenning 122 NED
22 Doenja Sinke 123 NED Climb Up
23 Evy Görtzen 125 NED IVY Climbing
24 Nena van Delden 127 NED Top-It
25 Jet Sietsma 128 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ilse van Nistelrooy 101 NED Team Neoliet
2 Demi van Nistelrooy 102 NED Team Neoliet
3 Doris Jeuken 103 NED ED+
4 Carlijn Riddersma 104 NED
5 Lieke van Gemert 105 NED Team Mountain Network
6 Floor Honkoop 106 NED Team Mountain Network
7 Klaar van den Beuken 107 NED Ayers Rookies
8 Mara Voorthuis 108 NED Top-It
9 Sanne Gijselman 109 NED Team Neoliet
10 Jytte Oerlemans 110 NED Team Neoliet
11 Julie de Jong 111 NED Team Neoliet
12 Amber Schiffeleers 112 NED IVY Climbing
13 Zoë Goossens 113 NED Team Neoliet
14 Fenna Schouten 114 NED Team Mountain Network
15 Edith Savenije 115 NED Top-It
16 Nina van Bemmel 116 NED Team Neoliet
17 Zoeteke Vliek 117 NED Ayers Rookies
18 Liz Buur 118 NED Ayers Rookies
19 Fenne Kuiken 119 NED Team Neoliet
20 Inès Heesemans 120 NED Team Neoliet
21 Sophie Trenning 122 NED
22 Doenja Sinke 123 NED Climb Up
23 Evy Görtzen 125 NED IVY Climbing
24 Nena van Delden 127 NED Top-It
25 Jet Sietsma 128 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 Comp. Punten Team
1 Mara Voorthuis 108 NED 38+ Top 32+ 33 20+ Top 100.0 Top-It
2 Edith Savenije 115 NED 24 Top Top Top 14 Top 80.0 Top-It
3 Amber Schiffeleers 112 NED 24+ Top 14+ 25+ 18+ Top 65.0 IVY Climbing
4 Nina van Bemmel 116 NED 20 Top 14 18+ 13+ Top 55.0 Team Neoliet
5 Klaar van den Beuken 107 NED 18+ Top 14+ 18 7+ Top 51.0 Ayers Rookies
6 Sophie Trenning 122 NED 17+ Top 14+ 18+ 7 Top 47.0
7 Doenja Sinke 123 NED 18 Top 14 17 11+ Top 43.0 Climb Up
8 Demi van Nistelrooy 102 NED 18+ Top 12+ 16+ 13+ Top 40.0 Team Neoliet
9 Sanne Gijselman 109 NED 17+ 35 14 17 13+ Top 37.0 Team Neoliet
10 Zoë Goossens 113 NED 18 Top 13+ 17 10+ 38+ 32.0 Team Neoliet
10 Fenna Schouten 114 NED 15+ Top 14 17 4+ Top 32.0 Team Mountain Network
12 Nena van Delden 127 NED 12 Top 13 37+ 2+ Top 28.0 Top-It
13 Lieke van Gemert 105 NED 17+ Top 13 15+ 3+ Top 26.0 Team Mountain Network
14 Liz Buur 118 NED 15+ Top 12+ 21 12 10 24.0 Ayers Rookies
15 Floor Honkoop 106 NED 15+ 34 13 15+ 4+ Top 22.0 Team Mountain Network
16 Jytte Oerlemans 110 NED 12 27+ 5+ 16+ 4+ Top 20.0 Team Neoliet
17 Carlijn Riddersma 104 NED 15+ 28 10 13 1+ 37 18.0
18 Jet Sietsma 128 NED 11+ 26+ 12+ 14 2 38 16.0 Team Mountain Network
19 Ilse van Nistelrooy 101 NED 11 27+ 5+ 13 2 34+ 14.0 Team Neoliet
20 Inès Heesemans 120 NED 10 27 12+ 14 1+ 34 12.0 Team Neoliet
21 Zoeteke Vliek 117 NED 10 27 10 9 2 34 10.0 Ayers Rookies
22 Doris Jeuken 103 NED 7 27 3+ 7 2+ 36 9.0 ED+
23 Julie de Jong 111 NED 9+ 25 3+ 5 2 34+ 8.0 Team Neoliet
24 Evy Görtzen 125 NED 9+ 22 5 5 1+ 19 7.0 IVY Climbing
25 Fenne Kuiken 119 NED 9+ 19 5+ DNS DNS DNS 6.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 15

Naam Rugnummer Nat. Team
Sien Meus 308 NED Team Mountain Network
Bente Schiffeleers 304 NED IVY Climbing
Mila van den Brink 312 NED ED+
Renske van der Meijden 314 NED Team Yellowstone
Inge Heine 305 NED Ayers Rookies
Lara van Gelderen 301 NED
Noor Witte 313 NED Team Kids From The Block
Meyke Plas 302 NED Klimmuur Haarlem
Bibi Hamers 309 NED Team Neoliet
Evi Maasakkers 311 NED Team Neoliet
Jaden Tjon 310 NED Team Neoliet
Mirre Wijnen 303 NED Team Neoliet
Nina Martynov 315 NED Team Neoliet
Johanna Douma 306 NED Team Mountain Network
Linde van Amerongen 307 NED ED+

Ronde: Eerste ronde - Routes: Aantal deelnemers: 15

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lara van Gelderen 301 NED
2 Meyke Plas 302 NED Klimmuur Haarlem
3 Mirre Wijnen 303 NED Team Neoliet
4 Bente Schiffeleers 304 NED IVY Climbing
5 Inge Heine 305 NED Ayers Rookies
6 Johanna Douma 306 NED Team Mountain Network
7 Linde van Amerongen 307 NED ED+
8 Sien Meus 308 NED Team Mountain Network
9 Bibi Hamers 309 NED Team Neoliet
10 Jaden Tjon 310 NED Team Neoliet
11 Evi Maasakkers 311 NED Team Neoliet
12 Mila van den Brink 312 NED ED+
13 Noor Witte 313 NED Team Kids From The Block
14 Renske van der Meijden 314 NED Team Yellowstone
15 Nina Martynov 315 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lara van Gelderen 301 NED
2 Meyke Plas 302 NED Klimmuur Haarlem
3 Mirre Wijnen 303 NED Team Neoliet
4 Bente Schiffeleers 304 NED IVY Climbing
5 Inge Heine 305 NED Ayers Rookies
6 Johanna Douma 306 NED Team Mountain Network
7 Linde van Amerongen 307 NED ED+
8 Sien Meus 308 NED Team Mountain Network
9 Bibi Hamers 309 NED Team Neoliet
10 Jaden Tjon 310 NED Team Neoliet
11 Evi Maasakkers 311 NED Team Neoliet
12 Mila van den Brink 312 NED ED+
13 Noor Witte 313 NED Team Kids From The Block
14 Renske van der Meijden 314 NED Team Yellowstone
15 Nina Martynov 315 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lara van Gelderen 301 NED
2 Meyke Plas 302 NED Klimmuur Haarlem
3 Mirre Wijnen 303 NED Team Neoliet
4 Bente Schiffeleers 304 NED IVY Climbing
5 Inge Heine 305 NED Ayers Rookies
6 Johanna Douma 306 NED Team Mountain Network
7 Linde van Amerongen 307 NED ED+
8 Sien Meus 308 NED Team Mountain Network
9 Bibi Hamers 309 NED Team Neoliet
10 Jaden Tjon 310 NED Team Neoliet
11 Evi Maasakkers 311 NED Team Neoliet
12 Mila van den Brink 312 NED ED+
13 Noor Witte 313 NED Team Kids From The Block
14 Renske van der Meijden 314 NED Team Yellowstone
15 Nina Martynov 315 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lara van Gelderen 301 NED
2 Meyke Plas 302 NED Klimmuur Haarlem
3 Mirre Wijnen 303 NED Team Neoliet
4 Bente Schiffeleers 304 NED IVY Climbing
5 Inge Heine 305 NED Ayers Rookies
6 Johanna Douma 306 NED Team Mountain Network
7 Linde van Amerongen 307 NED ED+
8 Sien Meus 308 NED Team Mountain Network
9 Bibi Hamers 309 NED Team Neoliet
10 Jaden Tjon 310 NED Team Neoliet
11 Evi Maasakkers 311 NED Team Neoliet
12 Mila van den Brink 312 NED ED+
13 Noor Witte 313 NED Team Kids From The Block
14 Renske van der Meijden 314 NED Team Yellowstone
15 Nina Martynov 315 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lara van Gelderen 301 NED
2 Meyke Plas 302 NED Klimmuur Haarlem
3 Mirre Wijnen 303 NED Team Neoliet
4 Bente Schiffeleers 304 NED IVY Climbing
5 Inge Heine 305 NED Ayers Rookies
6 Johanna Douma 306 NED Team Mountain Network
7 Linde van Amerongen 307 NED ED+
8 Sien Meus 308 NED Team Mountain Network
9 Bibi Hamers 309 NED Team Neoliet
10 Jaden Tjon 310 NED Team Neoliet
11 Evi Maasakkers 311 NED Team Neoliet
12 Mila van den Brink 312 NED ED+
13 Noor Witte 313 NED Team Kids From The Block
14 Renske van der Meijden 314 NED Team Yellowstone
15 Nina Martynov 315 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lara van Gelderen 301 NED
2 Meyke Plas 302 NED Klimmuur Haarlem
3 Mirre Wijnen 303 NED Team Neoliet
4 Bente Schiffeleers 304 NED IVY Climbing
5 Inge Heine 305 NED Ayers Rookies
6 Johanna Douma 306 NED Team Mountain Network
7 Linde van Amerongen 307 NED ED+
8 Sien Meus 308 NED Team Mountain Network
9 Bibi Hamers 309 NED Team Neoliet
10 Jaden Tjon 310 NED Team Neoliet
11 Evi Maasakkers 311 NED Team Neoliet
12 Mila van den Brink 312 NED ED+
13 Noor Witte 313 NED Team Kids From The Block
14 Renske van der Meijden 314 NED Team Yellowstone
15 Nina Martynov 315 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 Comp. Punten Team
1 Noor Witte 313 NED Top Top Top 23+ Top 31 100.0 Team Kids From The Block
2 Renske van der Meijden 314 NED Top 36 Top 18+ Top 14+ 80.0 Team Yellowstone
3 Bibi Hamers 309 NED Top 21+ Top 24+ Top 12+ 65.0 Team Neoliet
4 Sien Meus 308 NED Top 39+ Top 10 Top 13+ 55.0 Team Mountain Network
5 Jaden Tjon 310 NED Top 21+ Top 21 Top 6+ 51.0 Team Neoliet
6 Lara van Gelderen 301 NED Top 21+ Top 18+ Top 11 45.0
6 Evi Maasakkers 311 NED Top 20+ Top 18+ Top 12+ 45.0 Team Neoliet
8 Inge Heine 305 NED Top 19+ Top 21 Top 11+ 40.0 Ayers Rookies
9 Mila van den Brink 312 NED Top 21+ Top 11 Top 11+ 37.0 ED+
10 Bente Schiffeleers 304 NED Top 20+ Top 18 Top 11+ 34.0 IVY Climbing
11 Nina Martynov 315 NED Top 21+ Top 11 27 5 31.0 Team Neoliet
12 Mirre Wijnen 303 NED Top 20+ 3 17+ 32+ 6+ 28.0 Team Neoliet
13 Meyke Plas 302 NED Top 21+ 14 9+ 28+ 5+ 26.0 Klimmuur Haarlem
14 Linde van Amerongen 307 NED Top 18+ 36+ 10 26 3+ 24.0 ED+
15 Johanna Douma 306 NED 12+ 1+ 20 3 14 22.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 3

Naam Rugnummer Nat. Team
Roxy Vis 501 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
Alysha Mulder 502 NED Team Mountain Network
Esmee Bonsen 503 NED IVY Climbing

Ronde: Eerste ronde - Routes: Aantal deelnemers: 3

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Roxy Vis 501 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
2 Alysha Mulder 502 NED Team Mountain Network
3 Esmee Bonsen 503 NED IVY Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Roxy Vis 501 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
2 Alysha Mulder 502 NED Team Mountain Network
3 Esmee Bonsen 503 NED IVY Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Roxy Vis 501 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
2 Alysha Mulder 502 NED Team Mountain Network
3 Esmee Bonsen 503 NED IVY Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Roxy Vis 501 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
2 Alysha Mulder 502 NED Team Mountain Network
3 Esmee Bonsen 503 NED IVY Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Roxy Vis 501 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
2 Alysha Mulder 502 NED Team Mountain Network
3 Esmee Bonsen 503 NED IVY Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Roxy Vis 501 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
2 Alysha Mulder 502 NED Team Mountain Network
3 Esmee Bonsen 503 NED IVY Climbing
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 Comp. Punten Team
1 Alysha Mulder 502 NED Top 21+ Top 18 Top 10+ 100.0 Team Mountain Network
2 Esmee Bonsen 503 NED 32 17 37+ 12+ 32 5 80.0 IVY Climbing
3 Roxy Vis 501 NED 14 2 7 1 12+ 2+ 65.0 Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar