Jeugd Lead 3 CDE , 01-10-2017 10:00, Mountain Network Dordrecht

Discipline: Lead
Competitie: JEUGD LEAD CDE 2017
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde waarin 6 flashroutes worden geklommen. De Jeugd C klimt een deel van de routes voor. Alle andere routes worden toprope geklommen. Meisjes en Jongens klimmen dezelfde routes maar hebben wel een eigen uitslag.

Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Jeugd C [Geboortejaar 2004 en 2005], Jeugd D [2006 en 2007] en Jeugd E [2008 en 2009]

Het definitieve tijdschema:

10.00 uur Klimhal en aanmeldbalie open
11.00 uur Start wedstrijd
17.45 uur Einde wedstrijd
18.00 uur Prijsuitreiking

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €15,-.

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Nat. Team
Gijs Kieboom 202 NED Climb Up
King Jorna 205 NED ED+
Jonathan van Grinsven 208 NED ED+
Jayden Stekelenburg 206 NED Climb Up
Boris van Asselt 211 NED Team Yellowstone
Jesse Honkoop 203 NED Team Mountain Network
Ferbe Verburg 201 NED Ayers Rookies
Lucas Robijn 207 NED ES Onsight Klimtalenten
Victor Bronkhorst 210 NED Monte Cervino
Douwe Eilander 204 NED Team Neoliet

Ronde: Eerste ronde - Routes: Aantal deelnemers: 10

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ferbe Verburg 201 NED Ayers Rookies
2 Gijs Kieboom 202 NED Climb Up
3 Jesse Honkoop 203 NED Team Mountain Network
4 Douwe Eilander 204 NED Team Neoliet
5 King Jorna 205 NED ED+
6 Jayden Stekelenburg 206 NED Climb Up
7 Lucas Robijn 207 NED ES Onsight Klimtalenten
8 Jonathan van Grinsven 208 NED ED+
9 Victor Bronkhorst 210 NED Monte Cervino
10 Boris van Asselt 211 NED Team Yellowstone
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ferbe Verburg 201 NED Ayers Rookies
2 Gijs Kieboom 202 NED Climb Up
3 Jesse Honkoop 203 NED Team Mountain Network
4 Douwe Eilander 204 NED Team Neoliet
5 King Jorna 205 NED ED+
6 Jayden Stekelenburg 206 NED Climb Up
7 Lucas Robijn 207 NED ES Onsight Klimtalenten
8 Jonathan van Grinsven 208 NED ED+
9 Victor Bronkhorst 210 NED Monte Cervino
10 Boris van Asselt 211 NED Team Yellowstone
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ferbe Verburg 201 NED Ayers Rookies
2 Gijs Kieboom 202 NED Climb Up
3 Jesse Honkoop 203 NED Team Mountain Network
4 Douwe Eilander 204 NED Team Neoliet
5 King Jorna 205 NED ED+
6 Jayden Stekelenburg 206 NED Climb Up
7 Lucas Robijn 207 NED ES Onsight Klimtalenten
8 Jonathan van Grinsven 208 NED ED+
9 Victor Bronkhorst 210 NED Monte Cervino
10 Boris van Asselt 211 NED Team Yellowstone
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ferbe Verburg 201 NED Ayers Rookies
2 Gijs Kieboom 202 NED Climb Up
3 Jesse Honkoop 203 NED Team Mountain Network
4 Douwe Eilander 204 NED Team Neoliet
5 King Jorna 205 NED ED+
6 Jayden Stekelenburg 206 NED Climb Up
7 Lucas Robijn 207 NED ES Onsight Klimtalenten
8 Jonathan van Grinsven 208 NED ED+
9 Victor Bronkhorst 210 NED Monte Cervino
10 Boris van Asselt 211 NED Team Yellowstone
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ferbe Verburg 201 NED Ayers Rookies
2 Gijs Kieboom 202 NED Climb Up
3 Jesse Honkoop 203 NED Team Mountain Network
4 Douwe Eilander 204 NED Team Neoliet
5 King Jorna 205 NED ED+
6 Jayden Stekelenburg 206 NED Climb Up
7 Lucas Robijn 207 NED ES Onsight Klimtalenten
8 Jonathan van Grinsven 208 NED ED+
9 Victor Bronkhorst 210 NED Monte Cervino
10 Boris van Asselt 211 NED Team Yellowstone
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ferbe Verburg 201 NED Ayers Rookies
2 Gijs Kieboom 202 NED Climb Up
3 Jesse Honkoop 203 NED Team Mountain Network
4 Douwe Eilander 204 NED Team Neoliet
5 King Jorna 205 NED ED+
6 Jayden Stekelenburg 206 NED Climb Up
7 Lucas Robijn 207 NED ES Onsight Klimtalenten
8 Jonathan van Grinsven 208 NED ED+
9 Victor Bronkhorst 210 NED Monte Cervino
10 Boris van Asselt 211 NED Team Yellowstone
01-10-2017 18:46
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 Comp. Punten Team
1 Jesse Honkoop 203 NED Top Top Top Top Top Top 100.0 Team Mountain Network
2 Gijs Kieboom 202 NED Top Top Top 40+ 39 Top 73.0 Climb Up
2 Boris van Asselt 211 NED 40+ Top Top Top Top Top 73.0 Team Yellowstone
4 Jayden Stekelenburg 206 NED 40+ Top Top 40 34+ Top 55.0 Climb Up
5 Victor Bronkhorst 210 NED 40+ Top 34 37+ 24 Top 51.0 Monte Cervino
6 Ferbe Verburg 201 NED 40+ Top Top 27+ 20+ Top 47.0 Ayers Rookies
7 King Jorna 205 NED 30 Top 26 36+ 20+ Top 43.0 ED+
8 Jonathan van Grinsven 208 NED 30 Top 18 27+ 21+ Top 40.0 ED+
9 Douwe Eilander 204 NED 10 Top 17 26+ 21+ Top 37.0 Team Neoliet
10 Lucas Robijn 207 NED 22 24 DNS DNS DNS DNS 34.0 ES Onsight Klimtalenten

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Nat. Team
Sven Jansen 401 NED Team Neoliet
Sjors Bon 403 NED Team Neoliet
Melle Van Gisbergen 405 NED
Bram Luppens 407 NED Team Mountain Network
Jouke Visser 402 NED West Coast Climbing
Finn van den Elst 406 NED Cube Bouldergym
Joris Muis 404 NED Grip

Ronde: Eerste ronde - Routes: Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sven Jansen 401 NED Team Neoliet
2 Jouke Visser 402 NED West Coast Climbing
3 Sjors Bon 403 NED Team Neoliet
4 Joris Muis 404 NED Grip
5 Melle Van Gisbergen 405 NED
6 Finn van den Elst 406 NED Cube Bouldergym
7 Bram Luppens 407 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sven Jansen 401 NED Team Neoliet
2 Jouke Visser 402 NED West Coast Climbing
3 Sjors Bon 403 NED Team Neoliet
4 Joris Muis 404 NED Grip
5 Melle Van Gisbergen 405 NED
6 Finn van den Elst 406 NED Cube Bouldergym
7 Bram Luppens 407 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sven Jansen 401 NED Team Neoliet
2 Jouke Visser 402 NED West Coast Climbing
3 Sjors Bon 403 NED Team Neoliet
4 Joris Muis 404 NED Grip
5 Melle Van Gisbergen 405 NED
6 Finn van den Elst 406 NED Cube Bouldergym
7 Bram Luppens 407 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sven Jansen 401 NED Team Neoliet
2 Jouke Visser 402 NED West Coast Climbing
3 Sjors Bon 403 NED Team Neoliet
4 Joris Muis 404 NED Grip
5 Melle Van Gisbergen 405 NED
6 Finn van den Elst 406 NED Cube Bouldergym
7 Bram Luppens 407 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sven Jansen 401 NED Team Neoliet
2 Jouke Visser 402 NED West Coast Climbing
3 Sjors Bon 403 NED Team Neoliet
4 Joris Muis 404 NED Grip
5 Melle Van Gisbergen 405 NED
6 Finn van den Elst 406 NED Cube Bouldergym
7 Bram Luppens 407 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sven Jansen 401 NED Team Neoliet
2 Jouke Visser 402 NED West Coast Climbing
3 Sjors Bon 403 NED Team Neoliet
4 Joris Muis 404 NED Grip
5 Melle Van Gisbergen 405 NED
6 Finn van den Elst 406 NED Cube Bouldergym
7 Bram Luppens 407 NED Team Mountain Network
01-10-2017 18:47
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 Comp. Punten Team
1 Jouke Visser 402 NED Top Top Top 40+ Top Top 100.0 West Coast Climbing
2 Sjors Bon 403 NED Top Top Top 26+ Top 33+ 80.0 Team Neoliet
3 Sven Jansen 401 NED Top 21+ Top 26+ 34 18 65.0 Team Neoliet
4 Joris Muis 404 NED Top 22+ Top 16+ Top 10 55.0 Grip
5 Melle Van Gisbergen 405 NED Top 21+ Top 14+ 15 10+ 49.0
5 Finn van den Elst 406 NED 25 22 Top 23 15+ 10 49.0 Cube Bouldergym
7 Bram Luppens 407 NED 23+ 21 Top 10+ 33+ 9+ 43.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 3

Naam Rugnummer Nat. Team
Salomon Vis 603 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
Nathan Honkoop 601 NED Team Mountain Network
Raff Sprokkereef 602 NED Team Mountain Network

Ronde: Eerste ronde - Routes: Aantal deelnemers: 3

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nathan Honkoop 601 NED Team Mountain Network
2 Raff Sprokkereef 602 NED Team Mountain Network
3 Salomon Vis 603 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nathan Honkoop 601 NED Team Mountain Network
2 Raff Sprokkereef 602 NED Team Mountain Network
3 Salomon Vis 603 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nathan Honkoop 601 NED Team Mountain Network
2 Raff Sprokkereef 602 NED Team Mountain Network
3 Salomon Vis 603 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nathan Honkoop 601 NED Team Mountain Network
2 Raff Sprokkereef 602 NED Team Mountain Network
3 Salomon Vis 603 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nathan Honkoop 601 NED Team Mountain Network
2 Raff Sprokkereef 602 NED Team Mountain Network
3 Salomon Vis 603 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nathan Honkoop 601 NED Team Mountain Network
2 Raff Sprokkereef 602 NED Team Mountain Network
3 Salomon Vis 603 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
01-10-2017 18:47
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 Comp. Punten Team
1 Raff Sprokkereef 602 NED Top 22+ Top 23+ 9 25+ 100.0 Team Mountain Network
2 Nathan Honkoop 601 NED 27 18+ 31+ 11+ 15 4+ 80.0 Team Mountain Network
3 Salomon Vis 603 NED 12+ 8+ 14+ 10+ 13 4+ 65.0 Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar

Aantal deelnemers: 23

Naam Rugnummer Nat. Team
Liz Buur 109 NED Ayers Rookies
Zoeteke Vliek 102 NED Ayers Rookies
Mara Voorthuis 118 NED Top-It
Amber Schiffeleers 112 NED IVY Climbing
Zoë Goossens 116 NED Team Neoliet
Doris Jeuken 123 NED ED+
Nina van Bemmel 115 NED Team Neoliet
Sanne Gijselman 107 NED Team Neoliet
Fenna Schouten 113 NED Team Mountain Network
Edith Savenije 103 NED Top-It
Roos van Jaarsveld 127 NED Climb Up
Sophie Trenning 110 NED
Jet Sietsma 126 NED Team Mountain Network
Julie de Jong 120 NED Team Neoliet
Doenja Sinke 121 NED Climb Up
Nena van Delden 101 NED Top-It
Floor Honkoop 117 NED Team Mountain Network
Lieke van Gemert 104 NED Team Mountain Network
Klaar van den Beuken 119 NED Ayers Rookies
Jytte Oerlemans 114 NED Team Neoliet
Evy Görtzen 111 NED IVY Climbing
Carlijn Riddersma 106 NED Team Neoliet
Inès Heesemans 105 NED Team Neoliet

Ronde: Eerste ronde - Routes: Aantal deelnemers: 23

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nena van Delden 101 NED Top-It
2 Zoeteke Vliek 102 NED Ayers Rookies
3 Edith Savenije 103 NED Top-It
4 Lieke van Gemert 104 NED Team Mountain Network
5 Inès Heesemans 105 NED Team Neoliet
6 Carlijn Riddersma 106 NED Team Neoliet
7 Sanne Gijselman 107 NED Team Neoliet
8 Liz Buur 109 NED Ayers Rookies
9 Sophie Trenning 110 NED
10 Evy Görtzen 111 NED IVY Climbing
11 Amber Schiffeleers 112 NED IVY Climbing
12 Fenna Schouten 113 NED Team Mountain Network
13 Jytte Oerlemans 114 NED Team Neoliet
14 Nina van Bemmel 115 NED Team Neoliet
15 Zoë Goossens 116 NED Team Neoliet
16 Floor Honkoop 117 NED Team Mountain Network
17 Mara Voorthuis 118 NED Top-It
18 Klaar van den Beuken 119 NED Ayers Rookies
19 Julie de Jong 120 NED Team Neoliet
20 Doenja Sinke 121 NED Climb Up
21 Doris Jeuken 123 NED ED+
22 Jet Sietsma 126 NED Team Mountain Network
23 Roos van Jaarsveld 127 NED Climb Up
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nena van Delden 101 NED Top-It
2 Zoeteke Vliek 102 NED Ayers Rookies
3 Edith Savenije 103 NED Top-It
4 Lieke van Gemert 104 NED Team Mountain Network
5 Inès Heesemans 105 NED Team Neoliet
6 Carlijn Riddersma 106 NED Team Neoliet
7 Sanne Gijselman 107 NED Team Neoliet
8 Liz Buur 109 NED Ayers Rookies
9 Sophie Trenning 110 NED
10 Evy Görtzen 111 NED IVY Climbing
11 Amber Schiffeleers 112 NED IVY Climbing
12 Fenna Schouten 113 NED Team Mountain Network
13 Jytte Oerlemans 114 NED Team Neoliet
14 Nina van Bemmel 115 NED Team Neoliet
15 Zoë Goossens 116 NED Team Neoliet
16 Floor Honkoop 117 NED Team Mountain Network
17 Mara Voorthuis 118 NED Top-It
18 Klaar van den Beuken 119 NED Ayers Rookies
19 Julie de Jong 120 NED Team Neoliet
20 Doenja Sinke 121 NED Climb Up
21 Doris Jeuken 123 NED ED+
22 Jet Sietsma 126 NED Team Mountain Network
23 Roos van Jaarsveld 127 NED Climb Up
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nena van Delden 101 NED Top-It
2 Zoeteke Vliek 102 NED Ayers Rookies
3 Edith Savenije 103 NED Top-It
4 Lieke van Gemert 104 NED Team Mountain Network
5 Inès Heesemans 105 NED Team Neoliet
6 Carlijn Riddersma 106 NED Team Neoliet
7 Sanne Gijselman 107 NED Team Neoliet
8 Liz Buur 109 NED Ayers Rookies
9 Sophie Trenning 110 NED
10 Evy Görtzen 111 NED IVY Climbing
11 Amber Schiffeleers 112 NED IVY Climbing
12 Fenna Schouten 113 NED Team Mountain Network
13 Jytte Oerlemans 114 NED Team Neoliet
14 Nina van Bemmel 115 NED Team Neoliet
15 Zoë Goossens 116 NED Team Neoliet
16 Floor Honkoop 117 NED Team Mountain Network
17 Mara Voorthuis 118 NED Top-It
18 Klaar van den Beuken 119 NED Ayers Rookies
19 Julie de Jong 120 NED Team Neoliet
20 Doenja Sinke 121 NED Climb Up
21 Doris Jeuken 123 NED ED+
22 Jet Sietsma 126 NED Team Mountain Network
23 Roos van Jaarsveld 127 NED Climb Up
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nena van Delden 101 NED Top-It
2 Zoeteke Vliek 102 NED Ayers Rookies
3 Edith Savenije 103 NED Top-It
4 Lieke van Gemert 104 NED Team Mountain Network
5 Inès Heesemans 105 NED Team Neoliet
6 Carlijn Riddersma 106 NED Team Neoliet
7 Sanne Gijselman 107 NED Team Neoliet
8 Liz Buur 109 NED Ayers Rookies
9 Sophie Trenning 110 NED
10 Evy Görtzen 111 NED IVY Climbing
11 Amber Schiffeleers 112 NED IVY Climbing
12 Fenna Schouten 113 NED Team Mountain Network
13 Jytte Oerlemans 114 NED Team Neoliet
14 Nina van Bemmel 115 NED Team Neoliet
15 Zoë Goossens 116 NED Team Neoliet
16 Floor Honkoop 117 NED Team Mountain Network
17 Mara Voorthuis 118 NED Top-It
18 Klaar van den Beuken 119 NED Ayers Rookies
19 Julie de Jong 120 NED Team Neoliet
20 Doenja Sinke 121 NED Climb Up
21 Doris Jeuken 123 NED ED+
22 Jet Sietsma 126 NED Team Mountain Network
23 Roos van Jaarsveld 127 NED Climb Up
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nena van Delden 101 NED Top-It
2 Zoeteke Vliek 102 NED Ayers Rookies
3 Edith Savenije 103 NED Top-It
4 Lieke van Gemert 104 NED Team Mountain Network
5 Inès Heesemans 105 NED Team Neoliet
6 Carlijn Riddersma 106 NED Team Neoliet
7 Sanne Gijselman 107 NED Team Neoliet
8 Liz Buur 109 NED Ayers Rookies
9 Sophie Trenning 110 NED
10 Evy Görtzen 111 NED IVY Climbing
11 Amber Schiffeleers 112 NED IVY Climbing
12 Fenna Schouten 113 NED Team Mountain Network
13 Jytte Oerlemans 114 NED Team Neoliet
14 Nina van Bemmel 115 NED Team Neoliet
15 Zoë Goossens 116 NED Team Neoliet
16 Floor Honkoop 117 NED Team Mountain Network
17 Mara Voorthuis 118 NED Top-It
18 Klaar van den Beuken 119 NED Ayers Rookies
19 Julie de Jong 120 NED Team Neoliet
20 Doenja Sinke 121 NED Climb Up
21 Doris Jeuken 123 NED ED+
22 Jet Sietsma 126 NED Team Mountain Network
23 Roos van Jaarsveld 127 NED Climb Up
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nena van Delden 101 NED Top-It
2 Zoeteke Vliek 102 NED Ayers Rookies
3 Edith Savenije 103 NED Top-It
4 Lieke van Gemert 104 NED Team Mountain Network
5 Inès Heesemans 105 NED Team Neoliet
6 Carlijn Riddersma 106 NED Team Neoliet
7 Sanne Gijselman 107 NED Team Neoliet
8 Liz Buur 109 NED Ayers Rookies
9 Sophie Trenning 110 NED
10 Evy Görtzen 111 NED IVY Climbing
11 Amber Schiffeleers 112 NED IVY Climbing
12 Fenna Schouten 113 NED Team Mountain Network
13 Jytte Oerlemans 114 NED Team Neoliet
14 Nina van Bemmel 115 NED Team Neoliet
15 Zoë Goossens 116 NED Team Neoliet
16 Floor Honkoop 117 NED Team Mountain Network
17 Mara Voorthuis 118 NED Top-It
18 Klaar van den Beuken 119 NED Ayers Rookies
19 Julie de Jong 120 NED Team Neoliet
20 Doenja Sinke 121 NED Climb Up
21 Doris Jeuken 123 NED ED+
22 Jet Sietsma 126 NED Team Mountain Network
23 Roos van Jaarsveld 127 NED Climb Up
01-10-2017 18:47
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 Comp. Punten Team
1 Amber Schiffeleers 112 NED Top Top Top Top Top Top 90.0 IVY Climbing
1 Edith Savenije 103 NED Top Top Top Top Top Top 90.0 Top-It
3 Mara Voorthuis 118 NED Top Top Top 42+ Top Top 65.0 Top-It
4 Nena van Delden 101 NED 40+ Top 37 35 25 Top 55.0 Top-It
5 Sanne Gijselman 107 NED 39+ Top 23+ 34 22+ Top 51.0 Team Neoliet
6 Nina van Bemmel 115 NED 37+ Top 33 31 21+ Top 47.0 Team Neoliet
7 Sophie Trenning 110 NED 30+ Top 25 31+ 20+ Top 43.0
8 Klaar van den Beuken 119 NED 30+ Top 20 24+ 20+ Top 40.0 Ayers Rookies
9 Doenja Sinke 121 NED 26+ Top 17 27+ 19 Top 37.0 Climb Up
10 Lieke van Gemert 104 NED 26+ Top 17 19+ 20+ Top 34.0 Team Mountain Network
11 Fenna Schouten 113 NED 27+ Top 10+ 28+ 19 Top 31.0 Team Mountain Network
12 Liz Buur 109 NED 26 Top 25 27 12+ Top 28.0 Ayers Rookies
13 Zoë Goossens 116 NED 23+ Top 17 23+ 18+ Top 26.0 Team Neoliet
14 Floor Honkoop 117 NED 30 26 17 19 19+ Top 24.0 Team Mountain Network
15 Jytte Oerlemans 114 NED 26 33 10+ 14+ 18+ Top 22.0 Team Neoliet
16 Roos van Jaarsveld 127 NED 11 36 17 15 12+ Top 20.0 Climb Up
17 Carlijn Riddersma 106 NED 29 35 10+ 6 18+ 37 18.0 Team Neoliet
18 Jet Sietsma 126 NED 11 29+ 10+ 19+ 17 30 16.0 Team Mountain Network
19 Inès Heesemans 105 NED 14+ 35 3 15+ 18 34 14.0 Team Neoliet
20 Zoeteke Vliek 102 NED 19+ 18 7 13+ 5 30 12.0 Ayers Rookies
21 Doris Jeuken 123 NED 10+ 13 10 8 18 17 10.0 ED+
22 Julie de Jong 120 NED 12+ 21 9+ 4+ 1 17+ 9.0 Team Neoliet
23 Evy Görtzen 111 NED 10 13 9 2+ DNS DNS 8.0 IVY Climbing

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Nat. Team
Sien Meus 314 NED Team Mountain Network
Bente Schiffeleers 307 NED IVY Climbing
Mila van den Brink 301 NED ED+
Renske van der Meijden 311 NED Team Yellowstone
Inge Heine 304 NED Ayers Rookies
Lara van Gelderen 308 NED
Noor Witte 310 NED Team Kids From The Block
Meyke Plas 309 NED Klimmuur Haarlem
Bibi Hamers 303 NED Team Neoliet
Evi Maasakkers 302 NED Team Neoliet
Mirre Wijnen 312 NED Team Neoliet
Jaden Tjon 305 NED Team Neoliet
Nina Martynov 306 NED Team Neoliet
Linde van Amerongen 313 NED Grip

Ronde: Eerste ronde - Routes: Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mila van den Brink 301 NED ED+
2 Evi Maasakkers 302 NED Team Neoliet
3 Bibi Hamers 303 NED Team Neoliet
4 Inge Heine 304 NED Ayers Rookies
5 Jaden Tjon 305 NED Team Neoliet
6 Nina Martynov 306 NED Team Neoliet
7 Bente Schiffeleers 307 NED IVY Climbing
8 Lara van Gelderen 308 NED
9 Meyke Plas 309 NED Klimmuur Haarlem
10 Noor Witte 310 NED Team Kids From The Block
11 Renske van der Meijden 311 NED Team Yellowstone
12 Mirre Wijnen 312 NED Team Neoliet
13 Linde van Amerongen 313 NED Grip
14 Sien Meus 314 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Evi Maasakkers 302 NED Team Neoliet
2 Bibi Hamers 303 NED Team Neoliet
3 Inge Heine 304 NED Ayers Rookies
4 Jaden Tjon 305 NED Team Neoliet
5 Nina Martynov 306 NED Team Neoliet
6 Mila van den Brink 301 NED ED+
7 Bente Schiffeleers 307 NED IVY Climbing
8 Lara van Gelderen 308 NED
9 Meyke Plas 309 NED Klimmuur Haarlem
10 Noor Witte 310 NED Team Kids From The Block
11 Renske van der Meijden 311 NED Team Yellowstone
12 Mirre Wijnen 312 NED Team Neoliet
13 Linde van Amerongen 313 NED Grip
14 Sien Meus 314 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Bibi Hamers 303 NED Team Neoliet
2 Inge Heine 304 NED Ayers Rookies
3 Jaden Tjon 305 NED Team Neoliet
4 Nina Martynov 306 NED Team Neoliet
5 Mila van den Brink 301 NED ED+
6 Evi Maasakkers 302 NED Team Neoliet
7 Bente Schiffeleers 307 NED IVY Climbing
8 Lara van Gelderen 308 NED
9 Meyke Plas 309 NED Klimmuur Haarlem
10 Noor Witte 310 NED Team Kids From The Block
11 Renske van der Meijden 311 NED Team Yellowstone
12 Mirre Wijnen 312 NED Team Neoliet
13 Linde van Amerongen 313 NED Grip
14 Sien Meus 314 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Inge Heine 304 NED Ayers Rookies
2 Jaden Tjon 305 NED Team Neoliet
3 Nina Martynov 306 NED Team Neoliet
4 Mila van den Brink 301 NED ED+
5 Evi Maasakkers 302 NED Team Neoliet
6 Bibi Hamers 303 NED Team Neoliet
7 Bente Schiffeleers 307 NED IVY Climbing
8 Lara van Gelderen 308 NED
9 Meyke Plas 309 NED Klimmuur Haarlem
10 Noor Witte 310 NED Team Kids From The Block
11 Renske van der Meijden 311 NED Team Yellowstone
12 Mirre Wijnen 312 NED Team Neoliet
13 Linde van Amerongen 313 NED Grip
14 Sien Meus 314 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jaden Tjon 305 NED Team Neoliet
2 Nina Martynov 306 NED Team Neoliet
3 Mila van den Brink 301 NED ED+
4 Evi Maasakkers 302 NED Team Neoliet
5 Bibi Hamers 303 NED Team Neoliet
6 Inge Heine 304 NED Ayers Rookies
7 Bente Schiffeleers 307 NED IVY Climbing
8 Lara van Gelderen 308 NED
9 Meyke Plas 309 NED Klimmuur Haarlem
10 Noor Witte 310 NED Team Kids From The Block
11 Renske van der Meijden 311 NED Team Yellowstone
12 Mirre Wijnen 312 NED Team Neoliet
13 Linde van Amerongen 313 NED Grip
14 Sien Meus 314 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nina Martynov 306 NED Team Neoliet
2 Mila van den Brink 301 NED ED+
3 Evi Maasakkers 302 NED Team Neoliet
4 Bibi Hamers 303 NED Team Neoliet
5 Inge Heine 304 NED Ayers Rookies
6 Jaden Tjon 305 NED Team Neoliet
7 Bente Schiffeleers 307 NED IVY Climbing
8 Lara van Gelderen 308 NED
9 Meyke Plas 309 NED Klimmuur Haarlem
10 Noor Witte 310 NED Team Kids From The Block
11 Renske van der Meijden 311 NED Team Yellowstone
12 Mirre Wijnen 312 NED Team Neoliet
13 Linde van Amerongen 313 NED Grip
14 Sien Meus 314 NED Team Mountain Network
01-10-2017 18:47
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 Comp. Punten Team
1 Noor Witte 310 NED Top Top Top 32 Top Top 100.0 Team Kids From The Block
2 Bibi Hamers 303 NED Top Top Top 30 Top Top 80.0 Team Neoliet
3 Renske van der Meijden 311 NED Top Top Top 30+ Top 32+ 65.0 Team Yellowstone
4 Bente Schiffeleers 307 NED Top 22+ Top 26+ Top 25 55.0 IVY Climbing
5 Sien Meus 314 NED Top Top Top 10+ Top 34 51.0 Team Mountain Network
6 Jaden Tjon 305 NED Top 22 Top 23+ Top 19 47.0 Team Neoliet
7 Evi Maasakkers 302 NED Top 22 Top 30 35+ 17 43.0 Team Neoliet
8 Mirre Wijnen 312 NED Top 22 Top 12 Top 10+ 40.0 Team Neoliet
9 Lara van Gelderen 308 NED Top 21+ Top 16+ Top 10 37.0
10 Inge Heine 304 NED Top 21+ Top 30 33+ 10 34.0 Ayers Rookies
11 Meyke Plas 309 NED Top 21+ Top 14+ 35+ 10 31.0 Klimmuur Haarlem
12 Mila van den Brink 301 NED Top 21+ Top 23 35+ 4 28.0 ED+
13 Nina Martynov 306 NED Top 21+ Top 16+ 15 10 26.0 Team Neoliet
14 Linde van Amerongen 313 NED Top 18+ Top 11+ 13+ 9+ 24.0 Grip

Aantal deelnemers: 4

Naam Rugnummer Nat. Team
Roxy Vis 502 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
Alysha Mulder 504 NED Team Mountain Network
Fenne Elshoff 501 NED Team Neoliet
Esmee Bonsen 503 NED IVY Climbing

Ronde: Eerste ronde - Routes: Aantal deelnemers: 4

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Fenne Elshoff 501 NED Team Neoliet
2 Roxy Vis 502 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
3 Esmee Bonsen 503 NED IVY Climbing
4 Alysha Mulder 504 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Fenne Elshoff 501 NED Team Neoliet
2 Roxy Vis 502 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
3 Esmee Bonsen 503 NED IVY Climbing
4 Alysha Mulder 504 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Fenne Elshoff 501 NED Team Neoliet
2 Roxy Vis 502 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
3 Esmee Bonsen 503 NED IVY Climbing
4 Alysha Mulder 504 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Fenne Elshoff 501 NED Team Neoliet
2 Roxy Vis 502 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
3 Esmee Bonsen 503 NED IVY Climbing
4 Alysha Mulder 504 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Fenne Elshoff 501 NED Team Neoliet
2 Roxy Vis 502 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
3 Esmee Bonsen 503 NED IVY Climbing
4 Alysha Mulder 504 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Fenne Elshoff 501 NED Team Neoliet
2 Roxy Vis 502 NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
3 Esmee Bonsen 503 NED IVY Climbing
4 Alysha Mulder 504 NED Team Mountain Network
01-10-2017 18:47
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 Comp. Punten Team
1 Alysha Mulder 504 NED Top 22 Top 12 15+ 10+ 100.0 Team Mountain Network
2 Esmee Bonsen 503 NED 46 21 Top 16+ 35 10 80.0 IVY Climbing
3 Roxy Vis 502 NED 10+ 8+ 17+ 10 6 2 65.0 Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
4 Fenne Elshoff 501 NED 6 4 14+ 4 8 4 55.0 Team Neoliet