Jeugd Lead 3 CDE , 01-10-2017 10:00, Mountain Network Dordrecht

Discipline: Lead
Competitie: JEUGD LEAD CDE 2017
Status: Open voor inschrijving (Inschrijving sluit op:: 25-09-2017 23:55)
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde waarin 6 flashroutes worden geklommen. De Jeugd C klimt een deel van de routes voor. Alle andere routes worden toprope geklommen. Meisjes en Jongens klimmen dezelfde routes maar hebben wel een eigen uitslag.

Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Jeugd C [Geboortejaar 2004 en 2005], Jeugd D [2006 en 2007] en Jeugd E [2008 en 2009]

Het voorlopige tijdschema:

10.30 uur Klimhal open
11.30 uur Sluiting aanmeldbalie
12.00 uur Start wedstrijd
18.15 uur Einde wedstrijd
18.30 uur Prijsuitreiking

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €15,-.

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Nat. Team
Gijs Kieboom NED Climb Up
King Jorna NED ED+
Jonathan van Grinsven NED ED+
Roan Kruijer NED Team Mountain Network
Jayden Stekelenburg NED Climb Up
Boris van Asselt NED Team Yellowstone
Jesse Honkoop NED Team Mountain Network
Ferbe Verburg NED Ayers Rookies
Lucas Robijn NED ES Onsight Klimtalenten
Victor Bronkhorst NED Monte Cervino
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 5

Naam Rugnummer Nat. Team
Sven Jansen NED Team Neoliet
Sjors Bon NED Team Neoliet
Melle Van Gisbergen NED
Bram Luppens NED Team Mountain Network
Jouke Visser NED West Coast Climbing
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 3

Naam Rugnummer Nat. Team
Salomon Vis NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
Nathan Honkoop NED Team Mountain Network
Raff Sprokkereef NED Team Mountain Network
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 23

Naam Rugnummer Nat. Team
Liz Buur NED Ayers Rookies
Zoeteke Vliek NED Ayers Rookies
Mara Voorthuis NED Top-It
Amber Schiffeleers NED IVY Climbing
Zoë Goossens NED Team Neoliet
Doris Jeuken NED ED+
Nina van Bemmel NED Team Neoliet
Sanne Gijselman NED Team Neoliet
Fenna Schouten NED Team Mountain Network
Edith Savenije NED Top-It
Roos van Jaarsveld NED Climb Up
Sophie Trenning NED
Jet Sietsma NED Team Mountain Network
Julie de Jong NED Team Neoliet
Fenne Kuiken NED Team Neoliet
Doenja Sinke NED Climb Up
Nena van Delden NED Top-It
Floor Honkoop NED Team Mountain Network
Lieke van Gemert NED Team Mountain Network
Yeske van Bokhoven NED Team Neoliet
Klaar van den Beuken NED Ayers Rookies
Jytte Oerlemans NED Team Neoliet
Evy Görtzen NED IVY Climbing
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Nat. Team
Sien Meus NED Team Mountain Network
Bente Schiffeleers NED IVY Climbing
Mila van den Brink NED ED+
Renske van der Meijden NED Team Yellowstone
Inge Heine NED Ayers Rookies
Lara van Gelderen NED
Noor Witte NED Team Kids From The Block
Meyke Plas NED Klimmuur Haarlem
Bibi Hamers NED Team Neoliet
Evi Maasakkers NED Team Neoliet
Mirre Wijnen NED Team Neoliet
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 4

Naam Rugnummer Nat. Team
Roxy Vis NED Jeugdteam Klimcentrum Alkmaar
Alysha Mulder NED Team Mountain Network
Fenne Elshoff NED Team Neoliet
Esmee Bonsen NED IVY Climbing
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen tussenstand beschikbaar