NJK LEAD 2017, 02-12-2017 10:00, Neoliet Utrecht

Discipline: Lead
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan dit kampioenschap kunnen zes leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [geboortejaren 1998 en 1999], Jeugd A [2000 en 2001], Jeugd B [2002 en 2003], Jeugd C [2004 en 2005], Jeugd D [2006 en 2007] en Jeugd E [2008 en 2009].

Je kunt je plaatsen voor het NJK Lead 2017 via de Nationale Jeugd Lead JAB en CDE Competitie.

Het NJK Lead 2017 tijdschema:

09.00 uur Neoliet Utrecht open & Isolatie Jeugd D en E open
10.00 uur Isolatie gesloten voor Jeugd D en E
10.30 uur Start 1/2 Finale Jeugd D en E
12.30 uur Start Finale Jeugd D en E
12.45 uur Isolatie Jeugd A en C open
13.45 uur Prijsuitreiking Jeugd D en E
13.45 uur Isolatie Jeugd A en C gesloten
13.45 uur Isolatie Junioren en Jeugd B open
14.15 uur Start 1/2 Finale Jeugd A en C
14.45 uur Isolatie Junioren en Jeugd B gesloten
15.15 uur Start 1/2 Finale Junioren en Jeugd B
17.00 uur Start Finale Junioren, Jeugd A, B en C
19.00 uur Einde Finale Junioren, Jeugd A, B en C
19.15 uur Prijsuitreiking Junioren, Jeugd A, B en C

Jeugd D en E klimmen alle routes toprope én on Sight.  Junioren, Jeugd A, B en C klimmen alle routes voor én On Sight. Alle rondes bestaan uit één route.

Deelnemers betalen geen inschrijfgeld. Publiek betaalt €2,50 entree.

Voor het NJK LEAD 2017 geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer de Nederlandse nationaliteit heeft.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Nat. Team
Nigel Armino 201 NED IVY Climbing
Mark Brand 202 NED Team Mountain Network
Gidion van Doorn 203 NED ED+
Tim Ponsen 204 NED Team Mountain Network
Stephen van Bokhoven 205 NED Team Neoliet
Sten van Vliet 207 NED ES Onsight Klimtalenten
Don van Laere 206 NED Team Delfts Bleau

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sten van Vliet 207 NED ES Onsight Klimtalenten
2 Don van Laere 206 NED Team Delfts Bleau
3 Stephen van Bokhoven 205 NED Team Neoliet
4 Tim Ponsen 204 NED Team Mountain Network
5 Gidion van Doorn 203 NED ED+
6 Mark Brand 202 NED Team Mountain Network
7 Nigel Armino 201 NED IVY Climbing
02-12-2017 21:07
# Naam Rugnummer Nat. 1 1 Comp. Punten Team
1 Mark Brand 202 NED Top Top 100.0 Team Mountain Network
2 Nigel Armino 201 NED 26+ 56 80.0 IVY Climbing
3 Don van Laere 206 NED Top 55 65.0 Team Delfts Bleau
4 Sten van Vliet 207 NED 22+ 55.0 ES Onsight Klimtalenten
5 Gidion van Doorn 203 NED 17 51.0 ED+
6 Stephen van Bokhoven 205 NED 16+ 47.0 Team Neoliet
7 Tim Ponsen 204 NED 6 43.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Jules Kluwer 401 NED Climb Up
Dylan van den Berge 402 NED Team Yellowstone
Castor Sprado 403 NED Klimmuur Utrecht
Simon Boes 404 NED ED+
Antonie Moes 405 NED Top-It
Sil Rutten 406 NED Team Neoliet
Mikola Byelov 408 NED Monk Amsterdam
Zeno Schaekers 407 NED Team Mountain Network
Ties van Veggel 409 NED ED+
Casper Lensselink 410 NED Team Mountain Network
Jens Peeters 411 NED Monte Cervino
Jent Imelman 412 NED Monte Cervino

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jent Imelman 412 NED Monte Cervino
2 Jens Peeters 411 NED Monte Cervino
3 Casper Lensselink 410 NED Team Mountain Network
4 Ties van Veggel 409 NED ED+
5 Mikola Byelov 408 NED Monk Amsterdam
6 Zeno Schaekers 407 NED Team Mountain Network
7 Sil Rutten 406 NED Team Neoliet
8 Antonie Moes 405 NED Top-It
9 Simon Boes 404 NED ED+
10 Castor Sprado 403 NED Klimmuur Utrecht
11 Dylan van den Berge 402 NED Team Yellowstone
12 Jules Kluwer 401 NED Climb Up
02-12-2017 21:07
# Naam Rugnummer Nat. 1 1 Comp. Punten Team
1 Mikola Byelov 408 NED 35+ 49 100.0 Monk Amsterdam
2 Zeno Schaekers 407 NED 32+ 47+ 80.0 Team Mountain Network
3 Dylan van den Berge 402 NED 24 37+ 65.0 Team Yellowstone
4 Castor Sprado 403 NED 31+ 28+ 55.0 Klimmuur Utrecht
5 Sil Rutten 406 NED 31+ 14 51.0 Team Neoliet
6 Casper Lensselink 410 NED 26 14 47.0 Team Mountain Network
7 Jules Kluwer 401 NED 22+ 42.0 Climb Up
7 Simon Boes 404 NED 22+ 42.0 ED+
9 Antonie Moes 405 NED 19+ 36.0 Top-It
9 Ties van Veggel 409 NED 19+ 36.0 ED+
11 Jens Peeters 411 NED 14+ 30.0 Monte Cervino
11 Jent Imelman 412 NED 14+ 30.0 Monte Cervino

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Leto Cavé 601 NED Team Mountain Network
Paul Brand 602 NED West Coast Climbing
Jens de Louw 603 NED
Mischa Radt 604 NED Top-It
Sem van den Akker 605 NED Team Neoliet
Iwan Pasveer 606 NED Team Mountain Network
Ynze Visser 607 NED West Coast Climbing
Gregor Struwe 608 NED Bjoeks
Joris Kieboom 609 NED Climb Up
Roman Schaekers 610 NED Climb Up
Kyan van Haasteren 611 NED ED+
Merijn Langkamp 612 NED ED+

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Merijn Langkamp 612 NED ED+
2 Kyan van Haasteren 611 NED ED+
3 Roman Schaekers 610 NED Climb Up
4 Joris Kieboom 609 NED Climb Up
5 Gregor Struwe 608 NED Bjoeks
6 Ynze Visser 607 NED West Coast Climbing
7 Iwan Pasveer 606 NED Team Mountain Network
8 Sem van den Akker 605 NED Team Neoliet
9 Mischa Radt 604 NED Top-It
10 Jens de Louw 603 NED
11 Paul Brand 602 NED West Coast Climbing
12 Leto Cavé 601 NED Team Mountain Network
02-12-2017 21:08
# Naam Rugnummer Nat. 1 1 Comp. Punten Team
1 Leto Cavé 601 NED Top Top 100.0 Team Mountain Network
2 Paul Brand 602 NED Top 54+ 80.0 West Coast Climbing
3 Jens de Louw 603 NED Top 52+ t:4:26 65.0
4 Iwan Pasveer 606 NED Top 52+ t:5:17 55.0 Team Mountain Network
5 Mischa Radt 604 NED Top 52 51.0 Top-It
6 Ynze Visser 607 NED 53 36+ 47.0 West Coast Climbing
7 Gregor Struwe 608 NED 45+ 43.0 Bjoeks
8 Roman Schaekers 610 NED 43+ 40.0 Climb Up
9 Sem van den Akker 605 NED 39+ 37.0 Team Neoliet
10 Joris Kieboom 609 NED 35 34.0 Climb Up
11 Merijn Langkamp 612 NED 31+ 31.0 ED+
12 Kyan van Haasteren 611 NED 15+ 28.0 ED+

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Nat. Team
Gijs Kieboom 801 NED
Jesse Honkoop 802 NED
Boris van Asselt 803 NED
Jayden Stekelenburg 804 NED
Ferbe Verburg 805 NED
Victor Bronkhorst 806 NED
King Jorna 807 NED
Jonathan van Grinsven 809 NED
Lucas Robijn 808 NED

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jonathan van Grinsven 809 NED
2 Lucas Robijn 808 NED
3 King Jorna 807 NED
4 Victor Bronkhorst 806 NED
5 Ferbe Verburg 805 NED
6 Jayden Stekelenburg 804 NED
7 Boris van Asselt 803 NED
8 Jesse Honkoop 802 NED
9 Gijs Kieboom 801 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 1 Comp. Punten Team
1 Gijs Kieboom 801 NED 44 28 100.0
2 Ferbe Verburg 805 NED 40 20+ 80.0
3 Boris van Asselt 803 NED 40 20 65.0
4 Jesse Honkoop 802 NED 46 17 55.0
5 Jayden Stekelenburg 804 NED 37 51.0
6 Victor Bronkhorst 806 NED 25+ 47.0
7 Jonathan van Grinsven 809 NED 25 43.0
8 Lucas Robijn 808 NED 23+ 40.0
9 King Jorna 807 NED 18+ 37.0

Aantal deelnemers: 6

Naam Rugnummer Nat. Team
Sjors Bon 1001 NED
Jouke Visser 1002 NED
Sven Jansen 1003 NED
Joris Muis 1004 NED
Bram Luppens 1005 NED
Finn van den Elst 1006 NED

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 6

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Finn van den Elst 1006 NED
2 Bram Luppens 1005 NED
3 Joris Muis 1004 NED
4 Sven Jansen 1003 NED
5 Jouke Visser 1002 NED
6 Sjors Bon 1001 NED
02-12-2017 21:08
# Naam Rugnummer Nat. 1 1 Comp. Punten Team
1 Sjors Bon 1001 NED Top 33+ t:1:48 100.0
2 Jouke Visser 1002 NED Top 33+ t:2:33 80.0
3 Sven Jansen 1003 NED Top 30+ 65.0
4 Finn van den Elst 1006 NED 44 55.0
5 Joris Muis 1004 NED 38 51.0
6 Bram Luppens 1005 NED 23+ 47.0

Aantal deelnemers: 3

Naam Rugnummer Nat. Team
Raff Sprokkereef 1201 NED
Nathan Honkoop 1202 NED
Salomon Vis 1203 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 3

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Salomon Vis 1203 NED
2 Nathan Honkoop 1202 NED
3 Raff Sprokkereef 1201 NED
02-12-2017 21:08
# Naam Rugnummer Nat. 1 1 Comp. Punten Team
1 Raff Sprokkereef 1201 NED Top 50 100.0
2 Salomon Vis 1203 NED 18+ 27+ 80.0
3 Nathan Honkoop 1202 NED 13+ 23 65.0

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Nat. Team
Lynn van der Meer 101 NED Team Neoliet
Naomi Swagten 102 NED Team Neoliet
Julia van den Goor 103 NED Team Neoliet
Yu Anna Buijinck 104 NED ED+
Bo Nederkoorn 105 NED ES Onsight Klimtalenten
Marjolein Vrijhoeven 107 NED Team Neoliet
Julia Meijer 106 NED Monk Eindhoven
Helen Zegelaar 108 NED Team Neoliet

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Helen Zegelaar 108 NED Team Neoliet
2 Marjolein Vrijhoeven 107 NED Team Neoliet
3 Julia Meijer 106 NED Monk Eindhoven
4 Bo Nederkoorn 105 NED ES Onsight Klimtalenten
5 Yu Anna Buijinck 104 NED ED+
6 Julia van den Goor 103 NED Team Neoliet
7 Naomi Swagten 102 NED Team Neoliet
8 Lynn van der Meer 101 NED Team Neoliet
02-12-2017 21:08
# Naam Rugnummer Nat. 1 1 Comp. Punten Team
1 Lynn van der Meer 101 NED Top Top 100.0 Team Neoliet
2 Julia Meijer 106 NED 36+ 43 80.0 Monk Eindhoven
3 Naomi Swagten 102 NED 36+ 34+ 65.0 Team Neoliet
4 Julia van den Goor 103 NED 22+ 53.0 Team Neoliet
4 Helen Zegelaar 108 NED 22+ 53.0 Team Neoliet
6 Yu Anna Buijinck 104 NED 19+ 47.0 ED+
7 Bo Nederkoorn 105 NED 15+ 43.0 ES Onsight Klimtalenten
8 Marjolein Vrijhoeven 107 NED 12+ 40.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team Opm.
Laura Knops 301 NED ES Onsight Klimtalenten
Carlijn Hukkelhoven 302 NED IVY Climbing
Kaya van Haasteren 303 NED ED+
Maura-marie Mevis 305 NED IVY Climbing
Olivie Van der Linden 306 NED Team Neoliet
Aloes Bosch 307 NED ED+
Merleyn Koops 308 NED ED+
Marrit Elsinga 309 NED Team Mountain Network
Nina van 't Veer 310 NED Monte Cervino
Manon Boereboom 311 NED Team Neoliet
Jasmijn van de Sande 313 NED Climb Up Dispensatie
Linnis van Kampen 312 NED

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jasmijn van de Sande 313 NED Climb Up
2 Linnis van Kampen 312 NED
3 Manon Boereboom 311 NED Team Neoliet
4 Nina van 't Veer 310 NED Monte Cervino
5 Marrit Elsinga 309 NED Team Mountain Network
6 Merleyn Koops 308 NED ED+
7 Aloes Bosch 307 NED ED+
8 Olivie Van der Linden 306 NED Team Neoliet
9 Maura-marie Mevis 305 NED IVY Climbing
10 Kaya van Haasteren 303 NED ED+
11 Carlijn Hukkelhoven 302 NED IVY Climbing
12 Laura Knops 301 NED ES Onsight Klimtalenten
02-12-2017 21:09
# Naam Rugnummer Nat. 1 1 Comp. Punten Team
1 Jasmijn van de Sande 313 NED 24+ 46+ 100.0 Climb Up
2 Carlijn Hukkelhoven 302 NED 22+ 37+ 80.0 IVY Climbing
3 Kaya van Haasteren 303 NED 18+ 33 65.0 ED+
4 Maura-marie Mevis 305 NED 18+ 31+ 55.0 IVY Climbing
5 Olivie Van der Linden 306 NED 19+ 27 51.0 Team Neoliet
6 Laura Knops 301 NED 22+ 22+ 47.0 ES Onsight Klimtalenten
7 Aloes Bosch 307 NED 18+ 22+ 43.0 ED+
8 Merleyn Koops 308 NED 16+ 40.0 ED+
9 Manon Boereboom 311 NED 16 37.0 Team Neoliet
10 Linnis van Kampen 312 NED 15+ 34.0
11 Marrit Elsinga 309 NED 12+ 31.0 Team Mountain Network
12 Nina van 't Veer 310 NED 11 28.0 Monte Cervino

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Sam Swalué 501 NED Top Climbing Twente
Isabelle van der Heijden 502 NED West Coast Climbing
Manon Knops 503 NED ES Onsight Klimtalenten
Iris van 't Westeinde 504 NED Team Neoliet
Gitte Meus 505 NED Team Mountain Network
Mette van Liempd 506 NED Monk Jeugd Eindhoven
Nina Schilderman 507 NED ES Onsight Klimtalenten
Marit Zeldenthuis 509 NED Climb Up
Myrthe van de Pol 508 NED West Coast Climbing
Isa Witte 510 NED Team Kids From The Block
Li San Boorsma 511 NED ES Onsight Klimtalenten
Cécile Blikman 512 NED Climb Up

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Cécile Blikman 512 NED Climb Up
2 Li San Boorsma 511 NED ES Onsight Klimtalenten
3 Isa Witte 510 NED Team Kids From The Block
4 Marit Zeldenthuis 509 NED Climb Up
5 Myrthe van de Pol 508 NED West Coast Climbing
6 Nina Schilderman 507 NED ES Onsight Klimtalenten
7 Mette van Liempd 506 NED Monk Jeugd Eindhoven
8 Gitte Meus 505 NED Team Mountain Network
9 Iris van 't Westeinde 504 NED Team Neoliet
10 Manon Knops 503 NED ES Onsight Klimtalenten
11 Isabelle van der Heijden 502 NED West Coast Climbing
12 Sam Swalué 501 NED Top Climbing Twente
02-12-2017 21:09
# Naam Rugnummer Nat. 1 1 Comp. Punten Team
1 Sam Swalué 501 NED 51 48 100.0 Top Climbing Twente
2 Isabelle van der Heijden 502 NED 51+ 47+ 80.0 West Coast Climbing
3 Mette van Liempd 506 NED 33 34 65.0 Monk Jeugd Eindhoven
4 Iris van 't Westeinde 504 NED 32+ 34 55.0 Team Neoliet
5 Gitte Meus 505 NED 28+ 22+ 51.0 Team Mountain Network
6 Manon Knops 503 NED 25+ 42.0 ES Onsight Klimtalenten
6 Myrthe van de Pol 508 NED 25+ 42.0 West Coast Climbing
6 Isa Witte 510 NED 25+ 42.0 Team Kids From The Block
6 Li San Boorsma 511 NED 25+ 42.0 ES Onsight Klimtalenten
10 Cécile Blikman 512 NED 25 34.0 Climb Up
11 Nina Schilderman 507 NED 24+ 30.0 ES Onsight Klimtalenten
11 Marit Zeldenthuis 509 NED 24+ 30.0 Climb Up

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Edith Savenije 701 NED
Mara Voorthuis 702 NED
Amber Schiffeleers 703 NED
Nina van Bemmel 704 NED
Sanne Gijselman 705 NED
Klaar van den Beuken 706 NED
Nena van Delden 707 NED
Doenja Sinke 708 NED
Sophie Trenning 709 NED
Fenna Schouten 710 NED
Liz Buur 711 NED
Zoë Goossens 712 NED

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zoë Goossens 712 NED
2 Liz Buur 711 NED
3 Fenna Schouten 710 NED
4 Sophie Trenning 709 NED
5 Doenja Sinke 708 NED
6 Nena van Delden 707 NED
7 Klaar van den Beuken 706 NED
8 Sanne Gijselman 705 NED
9 Nina van Bemmel 704 NED
10 Amber Schiffeleers 703 NED
11 Mara Voorthuis 702 NED
12 Edith Savenije 701 NED
02-12-2017 21:09
# Naam Rugnummer Nat. 1 1 Comp. Punten Team
1 Edith Savenije 701 NED Top 50+ 100.0
2 Mara Voorthuis 702 NED Top 41+ t:3:12 80.0
3 Amber Schiffeleers 703 NED Top 41+ t:4:02 65.0
4 Nina van Bemmel 704 NED Top 38 55.0
5 Sanne Gijselman 705 NED 38+ 36 51.0
6 Nena van Delden 707 NED 36+ 29+ 47.0
7 Sophie Trenning 709 NED 36 43.0
8 Doenja Sinke 708 NED 32+ 40.0
9 Liz Buur 711 NED 32 37.0
10 Klaar van den Beuken 706 NED 31 34.0
11 Fenna Schouten 710 NED 26+ 31.0
12 Zoë Goossens 712 NED 21 28.0

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Nat. Team
Bibi Hamers 901 NED
Noor Witte 902 NED
Renske van der Meijden 903 NED
Bente Schiffeleers 904 NED
Sien Meus 905 NED
Jaden Tjon 906 NED
Evi Maasakkers 907 NED
Lara van Gelderen 908 NED
Nina Martynov 910 NED
Mirre Wijnen 909 NED
Mila van den Brink 912 NED

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mila van den Brink 912 NED
2 Nina Martynov 910 NED
3 Mirre Wijnen 909 NED
4 Lara van Gelderen 908 NED
5 Evi Maasakkers 907 NED
6 Jaden Tjon 906 NED
7 Sien Meus 905 NED
8 Bente Schiffeleers 904 NED
9 Renske van der Meijden 903 NED
10 Noor Witte 902 NED
11 Bibi Hamers 901 NED
02-12-2017 21:09
# Naam Rugnummer Nat. 1 1 Comp. Punten Team
1 Noor Witte 902 NED Top Top 100.0
2 Renske van der Meijden 903 NED 35+ 32+ 80.0
3 Bente Schiffeleers 904 NED 28 31+ 65.0
4 Bibi Hamers 901 NED 34+ 30+ 55.0
5 Sien Meus 905 NED 28+ 16+ 51.0
6 Evi Maasakkers 907 NED 28 16+ 47.0
7 Nina Martynov 910 NED 28 16 43.0
8 Lara van Gelderen 908 NED 22+ 39.0
8 Mila van den Brink 912 NED 22+ 39.0
10 Jaden Tjon 906 NED 20+ 34.0
11 Mirre Wijnen 909 NED 19 31.0

Aantal deelnemers: 5

Naam Rugnummer Nat. Team
Alysha Mulder 1101 NED
Roxy Vis 1102 NED
Esmee Bonsen 1103 NED
Fenne Elshoff 1104 NED
Sterre van Gelooven 1105 NED

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 5

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sterre van Gelooven 1105 NED
2 Fenne Elshoff 1104 NED
3 Esmee Bonsen 1103 NED
4 Roxy Vis 1102 NED
5 Alysha Mulder 1101 NED
02-12-2017 21:09
# Naam Rugnummer Nat. 1 1 Comp. Punten Team
1 Alysha Mulder 1101 NED 27+ 46+ 100.0
2 Esmee Bonsen 1103 NED 27+ 33 80.0
3 Roxy Vis 1102 NED 11+ 11 65.0
4 Sterre van Gelooven 1105 NED 10+ 55.0
5 Fenne Elshoff 1104 NED 3+ 51.0