NJK LEAD 2017, 02-12-2017 10:00, Neoliet Utrecht

Discipline: Lead
Competitie:
Status: Inschrijving gesloten
Officiele omschrijving: Aan dit kampioenschap kunnen zes leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [geboortejaren 1998 en 1999], Jeugd A [2000 en 2001], Jeugd B [2002 en 2003], Jeugd C [2004 en 2005], Jeugd D [2006 en 2007] en Jeugd E [2008 en 2009].

Je kunt je plaatsen voor het NJK Lead 2017 via de Nationale Jeugd Lead Jun-A-B en C-D-E Competitie.

Het voorlopige tijdschema:

09.00 uur Neoliet Utrecht open
10.00 uur Start 1/2 Finale Jeugd D en E
12.00 uur Start Finale Jeugd D en E
13.00 uur Isolatie Junioren, Jeugd A, B en C open
14.00 uur Isolatie gesloten
14.15 uur Prijsuitreiking Jeugd D en E
14.30 uur Start 1/2 Finale Junioren, Jeugd A, B en C
16.30 uur Einde 1/2 Finale
17.00 uur Sluiting Isolatie Finale Junioren, Jeugd A, B en C
18.00 uur Start Finale Junioren, Jeugd A, B en C
20.00 uur Einde Finale
20.15 uur Prijsuitreiking Junioren, Jeugd A, B en C

Jeugd D en E klimmen alle routes toprope en on Sight.. Junioren, Jeugd A, B en C klimmen alle routes voor en On Sight. Alle rondes bestaan uit één route.

Deelnemers betalen geen inschrijfgeld. Publiek betaalt €2,50 entree.

Voor het NJK LEAD 2017 geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer de Nederlandse nationaliteit heeft.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Nat. Team
Nigel Armino 201 NED IVY Climbing
Mark Brand 202 NED Team Mountain Network
Gidion van Doorn 203 NED ED+
Tim Ponsen 204 NED Team Mountain Network
Stephen van Bokhoven 205 NED Team Neoliet
Tjebbe Zwart 208 NED
Sten van Vliet 207 NED ES Onsight Klimtalenten
Don van Laere 206 NED Team Delfts Bleau

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Team
1 Tjebbe Zwart 208
2 Sten van Vliet 207 ES Onsight Klimtalenten
3 Don van Laere 206 Team Delfts Bleau
4 Stephen van Bokhoven 205 Team Neoliet
5 Tim Ponsen 204 Team Mountain Network
6 Gidion van Doorn 203 ED+
7 Mark Brand 202 Team Mountain Network
8 Nigel Armino 201 IVY Climbing
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Jules Kluwer 401 NED Climb Up
Dylan van den Berge 402 NED Team Yellowstone
Castor Sprado 403 NED Klimmuur Utrecht
Simon Boes 404 NED ED+
Antonie Moes 405 NED Top-It
Sil Rutten 406 NED Team Neoliet
Mikola Byelov 408 NED Team Mountain Network
Zeno Schaekers 407 NED Team Mountain Network
Ties van Veggel 409 NED ED+
Casper Lensselink 410 NED Team Mountain Network
Jens Peeters 411 NED Monte Cervino
Jent Imelman 412 NED Monte Cervino

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Team
1 Jent Imelman 412 Monte Cervino
2 Jens Peeters 411 Monte Cervino
3 Casper Lensselink 410 Team Mountain Network
4 Ties van Veggel 409 ED+
5 Mikola Byelov 408 Team Mountain Network
6 Zeno Schaekers 407 Team Mountain Network
7 Sil Rutten 406 Team Neoliet
8 Antonie Moes 405 Top-It
9 Simon Boes 404 ED+
10 Castor Sprado 403 Klimmuur Utrecht
11 Dylan van den Berge 402 Team Yellowstone
12 Jules Kluwer 401 Climb Up
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Leto Cavé 601 NED Team Mountain Network
Paul Brand 602 NED West Coast Climbing
Jens de Louw 603 NED
Mischa Radt 604 NED Top-It
Sem van den Akker 605 NED Team Neoliet
Iwan Pasveer 606 NED Team Mountain Network
Ynze Visser 607 NED West Coast Climbing
Gregor Struwe 608 NED Bjoeks
Joris Kieboom 609 NED Climb Up
Giliam Celli 610 ITA Top-It
Roman Schaekers 612 NED Climb Up
Odin Latour 611 NED Top-It

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Roman Schaekers 612 NED Climb Up
2 Odin Latour 611 NED Top-It
3 Giliam Celli 610 ITA Top-It
4 Joris Kieboom 609 NED Climb Up
5 Gregor Struwe 608 NED Bjoeks
6 Ynze Visser 607 NED West Coast Climbing
7 Iwan Pasveer 606 NED Team Mountain Network
8 Sem van den Akker 605 NED Team Neoliet
9 Mischa Radt 604 NED Top-It
10 Jens de Louw 603 NED
11 Paul Brand 602 NED West Coast Climbing
12 Leto Cavé 601 NED Team Mountain Network
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Nat. Team
Gijs Kieboom 801 NED
Jesse Honkoop 802 NED
Boris van Asselt 803 NED
Jayden Stekelenburg 804 NED
Ferbe Verburg 805 NED
Victor Bronkhorst 806 NED
King Jorna 807 NED
Jonathan van Grinsven 809 NED
Lucas Robijn 808 NED

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer
1 Lucas Robijn 808
2 King Jorna 807
3 Victor Bronkhorst 806
4 Ferbe Verburg 805
5 Jayden Stekelenburg 804
6 Boris van Asselt 803
7 Jesse Honkoop 802
8 Gijs Kieboom 801
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 6

Naam Rugnummer Nat. Team
Sjors Bon 1001 NED
Jouke Visser 1002 NED
Sven Jansen 1003 NED
Joris Muis 1004 NED
Bram Luppens 1005 NED
Finn van den Elst 1006 NED

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 6

# Naam Rugnummer
1 Finn van den Elst 1006
2 Bram Luppens 1005
3 Joris Muis 1004
4 Sven Jansen 1003
5 Jouke Visser 1002
6 Sjors Bon 1001
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 4

Naam Rugnummer Nat. Team
Raff Sprokkereef 1201 NED
Nathan Honkoop 1202 NED
Salomon Vis 1203 NED
Gijs Diggelen 1204 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 4

# Naam Rugnummer
1 Gijs Diggelen 1204
2 Salomon Vis 1203
3 Nathan Honkoop 1202
4 Raff Sprokkereef 1201
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Nat. Team
Lynn van der Meer 101 NED Team Neoliet
Naomi Swagten 102 NED Team Neoliet
Julia van den Goor 103 NED Team Neoliet
Yu Anna Buijinck 104 NED ED+
Bo Nederkoorn 105 NED ES Onsight Klimtalenten
Marjolein Vrijhoeven 107 NED Team Neoliet
Julia Meijer 106 NED Monk Eindhoven
Helen Zegelaar 108 NED Team Neoliet

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Team
1 Helen Zegelaar 108 Team Neoliet
2 Marjolein Vrijhoeven 107 Team Neoliet
3 Julia Meijer 106 Monk Eindhoven
4 Bo Nederkoorn 105 ES Onsight Klimtalenten
5 Yu Anna Buijinck 104 ED+
6 Julia van den Goor 103 Team Neoliet
7 Naomi Swagten 102 Team Neoliet
8 Lynn van der Meer 101 Team Neoliet
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 13

Naam Rugnummer Nat. Team Opm.
Laura Knops 301 NED ES Onsight Klimtalenten
Carlijn Hukkelhoven 302 NED IVY Climbing
Kaya van Haasteren 303 NED ED+
Maura-marie Mevis 305 NED IVY Climbing
Nadia Kleinsman 304 NED ES Onsight Klimtalenten
Olivie Van der Linden 306 NED Team Neoliet
Aloes Bosch 307 NED ED+
Merleyn Koops 308 NED ED+
Marrit Elsinga 309 NED Team Mountain Network
Nina van 't Veer 310 NED Monte Cervino
Manon Boereboom 311 NED Team Neoliet
Jasmijn van de Sande 313 NED Climb Up Dispensatie
Linnis van Kampen 312 NED

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 13

# Naam Rugnummer Team
1 Jasmijn van de Sande 313 Climb Up
2 Linnis van Kampen 312
3 Manon Boereboom 311 Team Neoliet
4 Nina van 't Veer 310 Monte Cervino
5 Marrit Elsinga 309 Team Mountain Network
6 Merleyn Koops 308 ED+
7 Aloes Bosch 307 ED+
8 Olivie Van der Linden 306 Team Neoliet
9 Maura-marie Mevis 305 IVY Climbing
10 Nadia Kleinsman 304 ES Onsight Klimtalenten
11 Kaya van Haasteren 303 ED+
12 Carlijn Hukkelhoven 302 IVY Climbing
13 Laura Knops 301 ES Onsight Klimtalenten
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Sam Swalué 501 NED Top Climbing Twente
Isabelle van der Heijden 502 NED West Coast Climbing
Manon Knops 503 NED ES Onsight Klimtalenten
Iris van 't Westeinde 504 NED Team Neoliet
Gitte Meus 505 NED Team Mountain Network
Mette van Liempd 506 NED Monk Jeugd Eindhoven
Nina Schilderman 507 NED ES Onsight Klimtalenten
Marit Zeldenthuis 509 NED Climb Up
Myrthe van de Pol 508 NED West Coast Climbing
Isa Witte 510 NED Team Kids From The Block
Li San Boorsma 511 NED ES Onsight Klimtalenten
Cécile Blikman 512 NED Climb Up

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Team
1 Cécile Blikman 512 Climb Up
2 Li San Boorsma 511 ES Onsight Klimtalenten
3 Isa Witte 510 Team Kids From The Block
4 Marit Zeldenthuis 509 Climb Up
5 Myrthe van de Pol 508 West Coast Climbing
6 Nina Schilderman 507 ES Onsight Klimtalenten
7 Mette van Liempd 506 Monk Jeugd Eindhoven
8 Gitte Meus 505 Team Mountain Network
9 Iris van 't Westeinde 504 Team Neoliet
10 Manon Knops 503 ES Onsight Klimtalenten
11 Isabelle van der Heijden 502 West Coast Climbing
12 Sam Swalué 501 Top Climbing Twente
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Edith Savenije 701 NED
Mara Voorthuis 702 NED
Amber Schiffeleers 703 NED
Nina van Bemmel 704 NED
Sanne Gijselman 705 NED
Klaar van den Beuken 706 NED
Nena van Delden 707 NED
Doenja Sinke 708 NED
Sophie Trenning 709 NED
Fenna Schouten 710 NED
Liz Buur 711 NED
Zoë Goossens 712 NED

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer
1 Zoë Goossens 712
2 Liz Buur 711
3 Fenna Schouten 710
4 Sophie Trenning 709
5 Doenja Sinke 708
6 Nena van Delden 707
7 Klaar van den Beuken 706
8 Sanne Gijselman 705
9 Nina van Bemmel 704
10 Amber Schiffeleers 703
11 Mara Voorthuis 702
12 Edith Savenije 701
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Nat. Team
Bibi Hamers 901 NED
Noor Witte 902 NED
Renske van der Meijden 903 NED
Bente Schiffeleers 904 NED
Sien Meus 905 NED
Jaden Tjon 906 NED
Evi Maasakkers 907 NED
Lara van Gelderen 908 NED
Nina Martynov 910 NED
Mirre Wijnen 909 NED
Mila van den Brink 912 NED

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer
1 Mila van den Brink 912
2 Nina Martynov 910
3 Mirre Wijnen 909
4 Lara van Gelderen 908
5 Evi Maasakkers 907
6 Jaden Tjon 906
7 Sien Meus 905
8 Bente Schiffeleers 904
9 Renske van der Meijden 903
10 Noor Witte 902
11 Bibi Hamers 901
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 5

Naam Rugnummer Nat. Team
Alysha Mulder 1101 NED
Roxy Vis 1102 NED
Esmee Bonsen 1103 NED
Fenne Elshoff 1104 NED
Sterre van Gelooven 1105 NED

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 5

# Naam Rugnummer
1 Sterre van Gelooven 1105
2 Fenne Elshoff 1104
3 Esmee Bonsen 1103
4 Roxy Vis 1102
5 Alysha Mulder 1101
Er is nog geen tussenstand beschikbaar