NK LEAD 2017, 18-11-2017 19:00, Neoliet Utrecht

Discipline: Lead
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De top 10 uit de nationale lead competitie plaatst zich voor het NK Lead 2017

Voorlopig tijdschema:
18.00 uur Aanmelding en Isolatie open
18.30 uur Sluiting isolatie & Neoliet Utrecht open voor publiek
19.30 uur Start Damesfinale
20.45 uur Start Herenfinale
22.30 uur Prijsuitreiking!

Voor het NK Lead 2017 geldt dat:

- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer beschikt over de Nederlandse nationaliteit

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Nat. Team Opm.
Lynn van der Meer 1 NED
Iris Straatsma 2 NED
Marianne van der Steen 3 NED
Ysa Rakestraw 4 NED
Naomi Swagten 5 NED
Lonneke Tabak 6 NED
Wanda Stuster 8 NED
Carlijn Hukkelhoven 7 NED
Julia Meijer 9 NED
Elsa Doornbos 10 NED
Rachel Nilwik 11 NED Dispensatie

Ronde: Finale Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Rachel Nilwik 11 NED
2 Elsa Doornbos 10 NED
3 Julia Meijer 9 NED
4 Wanda Stuster 8 NED
5 Carlijn Hukkelhoven 7 NED
6 Lonneke Tabak 6 NED
7 Naomi Swagten 5 NED
8 Ysa Rakestraw 4 NED
9 Marianne van der Steen 3 NED
10 Iris Straatsma 2 NED
11 Lynn van der Meer 1 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 Comp. Punten Team
1 Lynn van der Meer 1 NED 44+ 100.0
2 Rachel Nilwik 11 NED 42+ 80.0
3 Julia Meijer 9 NED 37 65.0
4 Iris Straatsma 2 NED 36+ 55.0
5 Marianne van der Steen 3 NED 30.1+ 51.0
6 Ysa Rakestraw 4 NED 30+ 47.0
7 Carlijn Hukkelhoven 7 NED 30 43.0
8 Naomi Swagten 5 NED 28+ 40.0
9 Elsa Doornbos 10 NED 24+ 37.0
10 Wanda Stuster 8 NED 21 34.0
11 Lonneke Tabak 6 NED 20+ 31.0

Aantal deelnemers: 13

Naam Rugnummer Nat. Team Opm.
Tim Reuser 21 NED
Nigel Armino 22 NED
Truong Ngo 23 NED
Mark Brand 24 NED
Pieter van Loon 25 NED
Ulf Lennertz 26 NED
Wouter van Roessel 27 NED
Robin van Dijk 28 NED
Mikola Byelov 29 NED
Dennis List 30 NED
Don van Laere 31 NED Dispensatie
Zeno Schaekers 32 NED Dispensatie
Jules Kluwer 33 NED Dispensatie

Ronde: Finale Aantal deelnemers: 13

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jules Kluwer 33 NED
2 Zeno Schaekers 32 NED
3 Don van Laere 31 NED
4 Dennis List 30 NED
5 Mikola Byelov 29 NED
6 Robin van Dijk 28 NED
7 Wouter van Roessel 27 NED
8 Ulf Lennertz 26 NED
9 Pieter van Loon 25 NED
10 Mark Brand 24 NED
11 Truong Ngo 23 NED
12 Nigel Armino 22 NED
13 Tim Reuser 21 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 Comp. Punten Team
1 Tim Reuser 21 NED 44+ 100.0
2 Mark Brand 24 NED 38+ 80.0
3 Wouter van Roessel 27 NED 28+ 65.0
4 Mikola Byelov 29 NED 27.1 55.0
5 Don van Laere 31 NED 27 51.0
6 Truong Ngo 23 NED 25+ 47.0
7 Pieter van Loon 25 NED 25 43.0
8 Zeno Schaekers 32 NED 24+ 40.0
9 Robin van Dijk 28 NED 23+ 37.0
10 Dennis List 30 NED 16.1+ 34.0
11 Jules Kluwer 33 NED 16+ 31.0
12 Nigel Armino 22 NED 15.1+ 28.0
13 Ulf Lennertz 26 NED 15+ 26.0