Jeugd Lead Serie Midden Nederland 2, 18-06-2017 10:00, Mountain Network Nieuwegein

Discipline: Lead
Competitie: JEUGD LEAD SERIE Midden Nederland
Status: Inschrijving gesloten
Officiele omschrijving:
De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde waarin 4 flashroutes worden geklommen. Alle routes worden toprope geklommen. Om je te kwalificeren voor de finale op 28 oktober, moet je aan minimaal 2 wedstrijden deelnemen, en tot de top 12 klimmers van jouw categorie behoren.

Bij deze wedstrijd kun je je op 3 niveaus inschrijven: 
Categorie Start routes met niveau 4 en 5
Categorie Mid routes met niveau 5 en 6
Categorie Max routes met niveau 6 en 7

Er wordt geklommen in twee startgroepen. 
Startgroep 1 Deelnemers Klimmuur Utrecht & Mountain Network Nieuwegein & Climb Up
Startgroep 2 Deelnemers Yosemity & Rock Steady & ES Onsight & Top-it & overige deelnemers

De tijden zijn indicatief. Het definitieve tijdschema wordt enkele dagen voor de wedstrijd gepubliceerd op deze pagina.

Tjjdsschema:
9.00 klimhal open
09.45 sluiting aanmelding deelnemers startgroep 1
10.00 start deelnemers startgroep 1
12.30 einde deelnemers startgroep 1

12.15 sluiting aanmelding deelnemers startgroep 2
12.30 start deelnemers startgroep 2
15.00 einde deelnemers startgroep 2

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €10,- en kan betaald worden op de wedstrijddag in de betreffende klimhal.

Aantal deelnemers: 21

Naam Rugnummer Nat. Team
Bjarne IJsselsteijn NED Team Mountain Network
Noah van der Steen NED Team Mountain Network
Zoë Schutrup NED Climb Up
Tomas Kenbeek NED Top-It
Max Verbeek NED Top-It
Yara Meye NED Climb Up
Lenneke Kuipers NED
Zelvoyca Egbers NED
Quinten van Geene NED Team Mountain Network
Pien Achterberg NED Klimmuur Utrecht
Jasmijn van Schalm NED Klimmuur Utrecht
Milan Gerrits NED Climb Up
Tinka jalving NED Yosemite Jeugd
Elise Savenije NED Top-It
Micha Jenniskens NED Climb Up
Hannah Sinke NED
Britt Coopmans NED Klimmuur Utrecht
Nila Stam NED Klimmuur Utrecht
Gianna Evers NED
Nout Zanders NED
Faith Sutherland NED Team Mountain Network
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 22

Naam Rugnummer Nat. Team
Lieve van Delft NED Top-It
Dieuwertje de Jong NED
Yarno Zijlstra NED Climb Up
Modane Valeton NED Klimmuur Utrecht
felix frijns NED Top-It
lucas frijns NED Top-It
Kim van der Sman NED Team Mountain Network
Sien De Groot NED Klimmuur Utrecht
Pieter Vijn NED Climb Up
Kiaro Jenniskens NED Climb Up
Jochem Leijenhorst NED Top-It
Anne van Wijhe NED Klimmuur Utrecht
Marco Molenaar NED Top-It
Pepijn Weulink NED Yosemite Jeugd
Wiebe Huizinga NED Yosemite Jeugd
Ben Schilderman NED ES Onsight Klimteam
Natasha Mast NED ES Onsight Klimteam
Noa Kamphuis NED ES Onsight Klimteam
Kalli van den Heuvel NED ES Onsight Klimteam
Rosa Boereboom NED Klimmuur Utrecht
Noud Seijger NED Team Mountain Network
Evi Veldhuis NED Top-It
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Nat. Team
Ricardo Philippi NED Climb Up
Nena van Delden NED Top-It
Fedel Berkenbosch NED Yosemite Jeugd
Joris Kuiper NED Yosemite Jeugd
Silas Witmond NED Klimmuur Utrecht
Jayden Stekelenburg NED Climb Up
Doenja Sinke NED Climb Up
Mirte van Otten NED ES Onsight Klimteam
Lucas Robijn NED ES Onsight Klimtalenten
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen tussenstand beschikbaar