Jeugd Lead Serie Midden Nederland 2, 18-06-2017 10:00, Mountain Network Nieuwegein

Discipline: Lead
Competitie: JEUGD LEAD SERIE Midden Nederland
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving:
De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde waarin 4 flashroutes worden geklommen. Alle routes worden toprope geklommen. Om je te kwalificeren voor de finale op 28 oktober, moet je aan minimaal 2 wedstrijden deelnemen, en tot de top 12 klimmers van jouw categorie behoren.

Bij deze wedstrijd kun je je op 3 niveaus inschrijven: 
Categorie Start routes met niveau 4 en 5
Categorie Mid routes met niveau 5 en 6
Categorie Max routes met niveau 6 en 7

Er wordt geklommen in twee startgroepen. 
Startgroep 1 Deelnemers Klimmuur Utrecht & Mountain Network Nieuwegein & Climb Up
Startgroep 2 Deelnemers Yosemity & Rock Steady & ES Onsight & Top-it & overige deelnemers

De tijden zijn indicatief. Het definitieve tijdschema wordt enkele dagen voor de wedstrijd gepubliceerd op deze pagina.

Tjjdsschema:
9.00 klimhal open
09.45 sluiting aanmelding deelnemers startgroep 1
10.00 start deelnemers startgroep 1
12.30 einde deelnemers startgroep 1

12.15 sluiting aanmelding deelnemers startgroep 2
12.30 start deelnemers startgroep 2
15.00 einde deelnemers startgroep 2

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €10,- en kan betaald worden op de wedstrijddag in de betreffende klimhal.

Aantal deelnemers: 24

Naam Rugnummer Nat. Team
Bjarne IJsselsteijn NED Team Mountain Network
Noah van der Steen NED Team Mountain Network
Zoë Schutrup NED Climb Up
Tomas Kenbeek NED Top-It
Max Verbeek NED Top-It
Yara Meye NED Climb Up
Lenneke Kuipers NED
Zelvoyca Egbers NED
Quinten van Geene NED Team Mountain Network
Pien Achterberg NED Klimmuur Utrecht
Jasmijn van Schalm NED Klimmuur Utrecht
Milan Gerrits NED Climb Up
Tinka jalving NED Yosemite Jeugd
Elise Savenije NED Top-It
Micha Jenniskens NED Climb Up
Hannah Sinke NED
Nila Stam NED Klimmuur Utrecht
Gianna Evers NED
Nout Zanders NED
Faith Sutherland NED Team Mountain Network
Aniek Harmsen NED Team Mountain Network
Kaylee Mast NED
Nando Van Creij NED Klimmuur Utrecht
Britt Coopmans NED Klimmuur Utrecht

Ronde: Kwalificatie Start - Routes: Aantal deelnemers: 24

# Naam Rugnummer Team
1 Nila Stam Klimmuur Utrecht
2 Bjarne IJsselsteijn Team Mountain Network
3 Zoë Schutrup Climb Up
4 Faith Sutherland Team Mountain Network
5 Tomas Kenbeek Top-It
6 Jasmijn van Schalm Klimmuur Utrecht
7 Aniek Harmsen Team Mountain Network
8 Nout Zanders
9 Yara Meye Climb Up
10 Lenneke Kuipers
11 Noah van der Steen Team Mountain Network
12 Pien Achterberg Klimmuur Utrecht
13 Hannah Sinke
14 Milan Gerrits Climb Up
15 Kaylee Mast
16 Micha Jenniskens Climb Up
17 Zelvoyca Egbers
18 Elise Savenije Top-It
19 Max Verbeek Top-It
20 Nando Van Creij Klimmuur Utrecht
21 Quinten van Geene Team Mountain Network
22 Tinka jalving Yosemite Jeugd
23 Gianna Evers
24 Britt Coopmans Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Nila Stam Klimmuur Utrecht
2 Bjarne IJsselsteijn Team Mountain Network
3 Zoë Schutrup Climb Up
4 Faith Sutherland Team Mountain Network
5 Tomas Kenbeek Top-It
6 Jasmijn van Schalm Klimmuur Utrecht
7 Aniek Harmsen Team Mountain Network
8 Nout Zanders
9 Yara Meye Climb Up
10 Lenneke Kuipers
11 Noah van der Steen Team Mountain Network
12 Pien Achterberg Klimmuur Utrecht
13 Hannah Sinke
14 Milan Gerrits Climb Up
15 Kaylee Mast
16 Micha Jenniskens Climb Up
17 Zelvoyca Egbers
18 Elise Savenije Top-It
19 Max Verbeek Top-It
20 Nando Van Creij Klimmuur Utrecht
21 Quinten van Geene Team Mountain Network
22 Tinka jalving Yosemite Jeugd
23 Gianna Evers
24 Britt Coopmans Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Nila Stam Klimmuur Utrecht
2 Bjarne IJsselsteijn Team Mountain Network
3 Zoë Schutrup Climb Up
4 Faith Sutherland Team Mountain Network
5 Tomas Kenbeek Top-It
6 Jasmijn van Schalm Klimmuur Utrecht
7 Aniek Harmsen Team Mountain Network
8 Nout Zanders
9 Yara Meye Climb Up
10 Lenneke Kuipers
11 Noah van der Steen Team Mountain Network
12 Pien Achterberg Klimmuur Utrecht
13 Hannah Sinke
14 Milan Gerrits Climb Up
15 Kaylee Mast
16 Micha Jenniskens Climb Up
17 Zelvoyca Egbers
18 Elise Savenije Top-It
19 Max Verbeek Top-It
20 Nando Van Creij Klimmuur Utrecht
21 Quinten van Geene Team Mountain Network
22 Tinka jalving Yosemite Jeugd
23 Gianna Evers
24 Britt Coopmans Klimmuur Utrecht
# Naam Rugnummer Team
1 Nila Stam Klimmuur Utrecht
2 Bjarne IJsselsteijn Team Mountain Network
3 Zoë Schutrup Climb Up
4 Faith Sutherland Team Mountain Network
5 Tomas Kenbeek Top-It
6 Jasmijn van Schalm Klimmuur Utrecht
7 Aniek Harmsen Team Mountain Network
8 Nout Zanders
9 Yara Meye Climb Up
10 Lenneke Kuipers
11 Noah van der Steen Team Mountain Network
12 Pien Achterberg Klimmuur Utrecht
13 Hannah Sinke
14 Milan Gerrits Climb Up
15 Kaylee Mast
16 Micha Jenniskens Climb Up
17 Zelvoyca Egbers
18 Elise Savenije Top-It
19 Max Verbeek Top-It
20 Nando Van Creij Klimmuur Utrecht
21 Quinten van Geene Team Mountain Network
22 Tinka jalving Yosemite Jeugd
23 Gianna Evers
24 Britt Coopmans Klimmuur Utrecht
09-10-2017 12:25
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Comp. Punten Team
1 Zoë Schutrup Top Top Top Top 82.0 Climb Up
1 Gianna Evers Top Top Top Top 82.0
1 Aniek Harmsen Top Top Top Top 82.0 Team Mountain Network
4 Nout Zanders Top Top Top 33 55.0
5 Quinten van Geene Top Top Top 31 51.0 Team Mountain Network
6 Micha Jenniskens Top Top Top 30 47.0 Climb Up
7 Pien Achterberg Top Top Top 28 40.0 Klimmuur Utrecht
7 Jasmijn van Schalm Top Top Top 28 40.0 Klimmuur Utrecht
7 Nila Stam Top Top Top 28 40.0 Klimmuur Utrecht
10 Yara Meye Top Top Top 25 33.0 Climb Up
10 Milan Gerrits Top Top Top 25 33.0 Climb Up
12 Hannah Sinke Top Top Top 21 28.0
13 Tinka jalving Top Top 30 30 26.0 Yosemite Jeugd
14 Britt Coopmans Top Top Top 20 24.0 Klimmuur Utrecht
15 Max Verbeek Top Top 36 27 22.0 Top-It
16 Lenneke Kuipers Top Top Top 14 20.0
17 Kaylee Mast Top Top 30 23 18.0
18 Elise Savenije Top Top 26 21 16.0 Top-It
19 Faith Sutherland Top Top 24 15 14.0 Team Mountain Network
20 Zelvoyca Egbers Top Top 30 3 12.0
21 Nando Van Creij Top Top 25 4 10.0 Klimmuur Utrecht
22 Bjarne IJsselsteijn Top Top 24 4 9.0 Team Mountain Network
23 Tomas Kenbeek Top Top 15 3 8.0 Top-It
24 Noah van der Steen Top Top 8 3 7.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 23

Naam Rugnummer Nat. Team
Lieve van Delft NED Top-It
Dieuwertje de Jong NED
Yarno Zijlstra NED Climb Up
Modane Valeton NED Klimmuur Utrecht
Kim van der Sman NED Team Mountain Network
Sien De Groot NED Klimmuur Utrecht
Pieter Vijn NED Climb Up
Kiaro Jenniskens NED Climb Up
Anne van Wijhe NED Klimmuur Utrecht
Marco Molenaar NED Top-It
Pepijn Weulink NED Yosemite Jeugd
Wiebe Huizinga NED Yosemite Jeugd
Ben Schilderman NED ES Onsight Klimteam
Natasha Mast NED ES Onsight Klimteam
Noa Kamphuis NED ES Onsight Klimteam
Kalli van den Heuvel NED ES Onsight Klimteam
Rosa Boereboom NED Klimmuur Utrecht
Noud Seijger NED Team Mountain Network
Evi Veldhuis NED Top-It
Bodee Mual NED Klimmuur Utrecht
Daniël Buijs NED Team Mountain Network
Eva Duijvesteyn NED Team Mountain Network
Jochem Leijenhorst NED Top-It

Ronde: Kwalificatie Mid - Routes: Aantal deelnemers: 23

# Naam Rugnummer Team
1 Rosa Boereboom Klimmuur Utrecht
2 Kiaro Jenniskens Climb Up
3 Natasha Mast ES Onsight Klimteam
4 Lieve van Delft Top-It
5 Dieuwertje de Jong
6 Modane Valeton Klimmuur Utrecht
7 Sien De Groot Klimmuur Utrecht
8 Ben Schilderman ES Onsight Klimteam
9 Daniël Buijs Team Mountain Network
10 Noud Seijger Team Mountain Network
11 Noa Kamphuis ES Onsight Klimteam
12 Evi Veldhuis Top-It
13 Kalli van den Heuvel ES Onsight Klimteam
14 Eva Duijvesteyn Team Mountain Network
15 Pepijn Weulink Yosemite Jeugd
16 Bodee Mual Klimmuur Utrecht
17 Kim van der Sman Team Mountain Network
18 Marco Molenaar Top-It
19 Pieter Vijn Climb Up
20 Yarno Zijlstra Climb Up
21 Wiebe Huizinga Yosemite Jeugd
22 Anne van Wijhe Klimmuur Utrecht
23 Jochem Leijenhorst Top-It
# Naam Rugnummer Team
1 Rosa Boereboom Klimmuur Utrecht
2 Kiaro Jenniskens Climb Up
3 Natasha Mast ES Onsight Klimteam
4 Lieve van Delft Top-It
5 Dieuwertje de Jong
6 Modane Valeton Klimmuur Utrecht
7 Sien De Groot Klimmuur Utrecht
8 Ben Schilderman ES Onsight Klimteam
9 Daniël Buijs Team Mountain Network
10 Noud Seijger Team Mountain Network
11 Noa Kamphuis ES Onsight Klimteam
12 Evi Veldhuis Top-It
13 Kalli van den Heuvel ES Onsight Klimteam
14 Eva Duijvesteyn Team Mountain Network
15 Pepijn Weulink Yosemite Jeugd
16 Bodee Mual Klimmuur Utrecht
17 Kim van der Sman Team Mountain Network
18 Marco Molenaar Top-It
19 Pieter Vijn Climb Up
20 Yarno Zijlstra Climb Up
21 Wiebe Huizinga Yosemite Jeugd
22 Anne van Wijhe Klimmuur Utrecht
23 Jochem Leijenhorst Top-It
# Naam Rugnummer Team
1 Rosa Boereboom Klimmuur Utrecht
2 Kiaro Jenniskens Climb Up
3 Natasha Mast ES Onsight Klimteam
4 Lieve van Delft Top-It
5 Dieuwertje de Jong
6 Modane Valeton Klimmuur Utrecht
7 Sien De Groot Klimmuur Utrecht
8 Ben Schilderman ES Onsight Klimteam
9 Daniël Buijs Team Mountain Network
10 Noud Seijger Team Mountain Network
11 Noa Kamphuis ES Onsight Klimteam
12 Evi Veldhuis Top-It
13 Kalli van den Heuvel ES Onsight Klimteam
14 Eva Duijvesteyn Team Mountain Network
15 Pepijn Weulink Yosemite Jeugd
16 Bodee Mual Klimmuur Utrecht
17 Kim van der Sman Team Mountain Network
18 Marco Molenaar Top-It
19 Pieter Vijn Climb Up
20 Yarno Zijlstra Climb Up
21 Wiebe Huizinga Yosemite Jeugd
22 Anne van Wijhe Klimmuur Utrecht
23 Jochem Leijenhorst Top-It
# Naam Rugnummer Team
1 Rosa Boereboom Klimmuur Utrecht
2 Kiaro Jenniskens Climb Up
3 Natasha Mast ES Onsight Klimteam
4 Lieve van Delft Top-It
5 Dieuwertje de Jong
6 Modane Valeton Klimmuur Utrecht
7 Sien De Groot Klimmuur Utrecht
8 Ben Schilderman ES Onsight Klimteam
9 Daniël Buijs Team Mountain Network
10 Noud Seijger Team Mountain Network
11 Noa Kamphuis ES Onsight Klimteam
12 Evi Veldhuis Top-It
13 Kalli van den Heuvel ES Onsight Klimteam
14 Eva Duijvesteyn Team Mountain Network
15 Pepijn Weulink Yosemite Jeugd
16 Bodee Mual Klimmuur Utrecht
17 Kim van der Sman Team Mountain Network
18 Marco Molenaar Top-It
19 Pieter Vijn Climb Up
20 Yarno Zijlstra Climb Up
21 Wiebe Huizinga Yosemite Jeugd
22 Anne van Wijhe Klimmuur Utrecht
23 Jochem Leijenhorst Top-It
09-10-2017 12:25
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Comp. Punten Team
1 Modane Valeton Top Top Top Top 82.0 Klimmuur Utrecht
1 Anne van Wijhe Top Top Top Top 82.0 Klimmuur Utrecht
1 Ben Schilderman Top Top Top Top 82.0 ES Onsight Klimteam
4 Kim van der Sman Top Top 41 Top 53.0 Team Mountain Network
4 Pieter Vijn Top Top 41 Top 53.0 Climb Up
6 Pepijn Weulink Top Top 41 21 47.0 Yosemite Jeugd
7 Bodee Mual Top Top 35 22 43.0 Klimmuur Utrecht
8 Kiaro Jenniskens Top Top 33 23 40.0 Climb Up
9 Marco Molenaar Top Top 35 21 37.0 Top-It
10 Yarno Zijlstra Top Top 36 13 34.0 Climb Up
11 Noa Kamphuis Top Top Top 3 31.0 ES Onsight Klimteam
12 Sien De Groot Top Top 30 13 28.0 Klimmuur Utrecht
13 Wiebe Huizinga Top Top 33 12 26.0 Yosemite Jeugd
14 Rosa Boereboom Top Top 14 21 24.0 Klimmuur Utrecht
15 Natasha Mast Top Top 27 13 21.0 ES Onsight Klimteam
15 Kalli van den Heuvel Top Top 27 13 21.0 ES Onsight Klimteam
17 Noud Seijger Top Top 24 16 18.0 Team Mountain Network
18 Eva Duijvesteyn Top Top 24 13 16.0 Team Mountain Network
19 Daniël Buijs Top Top 9 20 14.0 Team Mountain Network
20 Jochem Leijenhorst Top Top 27 10 12.0 Top-It
21 Dieuwertje de Jong Top Top 26 7 10.0
22 Lieve van Delft Top Top 13 10 9.0 Top-It
23 Evi Veldhuis Top Top 13 9 8.0 Top-It

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Nat. Team
Ricardo Philippi NED Climb Up
Nena van Delden NED Top-It
Fedel Berkenbosch NED Yosemite Jeugd
Joris Kuiper NED Yosemite Jeugd
Silas Witmond NED Klimmuur Utrecht
Jayden Stekelenburg NED Climb Up
Doenja Sinke NED Climb Up
Mirte van Otten NED ES Onsight Klimteam
Lucas Robijn NED ES Onsight Klimtalenten
Roman Schaekers NED

Ronde: Kwalificatie Max - Routes: Aantal deelnemers: 10

# Naam Rugnummer Team
1 Silas Witmond Klimmuur Utrecht
2 Doenja Sinke Climb Up
3 Mirte van Otten ES Onsight Klimteam
4 Nena van Delden Top-It
5 Fedel Berkenbosch Yosemite Jeugd
6 Joris Kuiper Yosemite Jeugd
7 Lucas Robijn ES Onsight Klimtalenten
8 Jayden Stekelenburg Climb Up
9 Ricardo Philippi Climb Up
10 Roman Schaekers
# Naam Rugnummer Team
1 Silas Witmond Klimmuur Utrecht
2 Doenja Sinke Climb Up
3 Mirte van Otten ES Onsight Klimteam
4 Nena van Delden Top-It
5 Fedel Berkenbosch Yosemite Jeugd
6 Joris Kuiper Yosemite Jeugd
7 Lucas Robijn ES Onsight Klimtalenten
8 Jayden Stekelenburg Climb Up
9 Ricardo Philippi Climb Up
10 Roman Schaekers
# Naam Rugnummer Team
1 Silas Witmond Klimmuur Utrecht
2 Doenja Sinke Climb Up
3 Mirte van Otten ES Onsight Klimteam
4 Nena van Delden Top-It
5 Fedel Berkenbosch Yosemite Jeugd
6 Joris Kuiper Yosemite Jeugd
7 Lucas Robijn ES Onsight Klimtalenten
8 Jayden Stekelenburg Climb Up
9 Ricardo Philippi Climb Up
10 Roman Schaekers
# Naam Rugnummer Team
1 Silas Witmond Klimmuur Utrecht
2 Doenja Sinke Climb Up
3 Mirte van Otten ES Onsight Klimteam
4 Nena van Delden Top-It
5 Fedel Berkenbosch Yosemite Jeugd
6 Joris Kuiper Yosemite Jeugd
7 Lucas Robijn ES Onsight Klimtalenten
8 Jayden Stekelenburg Climb Up
9 Ricardo Philippi Climb Up
10 Roman Schaekers
09-10-2017 12:25
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Comp. Punten Team
1 Silas Witmond Top Top Top 29 100.0 Klimmuur Utrecht
2 Jayden Stekelenburg Top Top Top 28 73.0 Climb Up
2 Roman Schaekers Top Top Top 28 73.0
4 Nena van Delden Top Top 23 28 55.0 Top-It
5 Lucas Robijn Top Top 29 23 51.0 ES Onsight Klimtalenten
6 Ricardo Philippi Top Top 23 20 47.0 Climb Up
7 Mirte van Otten Top 26 17 17 43.0 ES Onsight Klimteam
8 Fedel Berkenbosch Top 24 19 13 40.0 Yosemite Jeugd
9 Doenja Sinke Top 23 19 12 37.0 Climb Up
10 Joris Kuiper 29 22 16 13 34.0 Yosemite Jeugd