Flatlander Cup , 01-07-2017 11:21, Mountain Network Amsterdam

Discipline: Lead
Competitie:
Status: Ingepland
Officiele omschrijving: On Saturday July 1, Mountain Network will be hosting the Flatlander Cup for the first time. In this competition, the best youth climbers of The Netherlands, Belgium and Germany will go head-to-head to win amazing prices. Because of the international character we offer youth the chance to match their skills with their peers from surrounding countries. We also hope to strengthen the social ties between climbers and trainers. You can’t miss this competition! Youth in categories A, B and C are eligible to participate in the Flatlander Cup. In every category, the participants will climb 6 routes, all built in different styles and grades. All the routes will be climbed lead (flash). At the end of the day the winners will be announced, there are no finals in this competition.

Aantal deelnemers: 6

Naam Rugnummer Nat. Team Opm.
Antonie Moes NED Top-It
Zeno Schaekers NED Team Mountain Network
Jules Kluwer NED Climb Up
Mark Brand NED Team Mountain Network Dispensatie
Nigel Armino NED IVY Climbing Dispensatie
Nikola Byelov NED Monk Amsterdam

Ronde: Flatlander Cup - Routes: Aantal deelnemers: 6

# Naam Rugnummer Team
1 Zeno Schaekers Team Mountain Network
2 Antonie Moes Top-It
3 Nigel Armino IVY Climbing
4 Jules Kluwer Climb Up
5 Mark Brand Team Mountain Network
6 Nikola Byelov Monk Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Zeno Schaekers Team Mountain Network
2 Antonie Moes Top-It
3 Nigel Armino IVY Climbing
4 Jules Kluwer Climb Up
5 Mark Brand Team Mountain Network
6 Nikola Byelov Monk Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Zeno Schaekers Team Mountain Network
2 Antonie Moes Top-It
3 Nigel Armino IVY Climbing
4 Jules Kluwer Climb Up
5 Mark Brand Team Mountain Network
6 Nikola Byelov Monk Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Zeno Schaekers Team Mountain Network
2 Antonie Moes Top-It
3 Nigel Armino IVY Climbing
4 Jules Kluwer Climb Up
5 Mark Brand Team Mountain Network
6 Nikola Byelov Monk Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Zeno Schaekers Team Mountain Network
2 Antonie Moes Top-It
3 Nigel Armino IVY Climbing
4 Jules Kluwer Climb Up
5 Mark Brand Team Mountain Network
6 Nikola Byelov Monk Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Zeno Schaekers Team Mountain Network
2 Antonie Moes Top-It
3 Nigel Armino IVY Climbing
4 Jules Kluwer Climb Up
5 Mark Brand Team Mountain Network
6 Nikola Byelov Monk Amsterdam
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 Comp. Punten Team
1 Mark Brand Top Top Top Top Top Top 100.0 Team Mountain Network
2 Nigel Armino Top Top Top Top Top 40+ 80.0 IVY Climbing
3 Zeno Schaekers Top Top 33+ Top 27 18+ 65.0 Team Mountain Network
4 Jules Kluwer Top Top 14+ 41 19+ 16 55.0 Climb Up
5 Antonie Moes Top Top 13 27 9+ 6 51.0 Top-It
6 Nikola Byelov 0 0 0 0 0 0 47.0 Monk Amsterdam

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Nat. Team
Nemo Henkels NED Team Mountain Network
Paul Brand NED West Coast Climbing
Leto Cavé NED Team Mountain Network
Mischa Radt NED Top-It
Sven Goudriaan NED Team Mountain Network
Ynze Visser NED West Coast Climbing
Iwan Pasveer NED Team Mountain Network
Odin Latour NED Top-It
Florian Thill LUX KSE
Jens de Louw NED Team Mountain Network
Gregor Struwe NED Bjoeks
Tom Crouwel NED Climb Up
Giliam Celli ITA Top-It
Thimo Gobielje NED Ayers Rookies

Ronde: Flatlander Cup - Routes: Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Odin Latour NED Top-It
2 Giliam Celli ITA Top-It
3 Mischa Radt NED Top-It
4 Leto Cavé NED Team Mountain Network
5 Ynze Visser NED West Coast Climbing
6 Gregor Struwe NED Bjoeks
7 Iwan Pasveer NED Team Mountain Network
8 Paul Brand NED West Coast Climbing
9 Tom Crouwel NED Climb Up
10 Nemo Henkels NED Team Mountain Network
11 Jens de Louw NED Team Mountain Network
12 Sven Goudriaan NED Team Mountain Network
13 Florian Thill LUX KSE
14 Thimo Gobielje NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Odin Latour NED Top-It
2 Giliam Celli ITA Top-It
3 Mischa Radt NED Top-It
4 Leto Cavé NED Team Mountain Network
5 Ynze Visser NED West Coast Climbing
6 Gregor Struwe NED Bjoeks
7 Iwan Pasveer NED Team Mountain Network
8 Paul Brand NED West Coast Climbing
9 Tom Crouwel NED Climb Up
10 Nemo Henkels NED Team Mountain Network
11 Jens de Louw NED Team Mountain Network
12 Sven Goudriaan NED Team Mountain Network
13 Florian Thill LUX KSE
14 Thimo Gobielje NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Odin Latour NED Top-It
2 Giliam Celli ITA Top-It
3 Mischa Radt NED Top-It
4 Leto Cavé NED Team Mountain Network
5 Ynze Visser NED West Coast Climbing
6 Gregor Struwe NED Bjoeks
7 Iwan Pasveer NED Team Mountain Network
8 Paul Brand NED West Coast Climbing
9 Tom Crouwel NED Climb Up
10 Nemo Henkels NED Team Mountain Network
11 Jens de Louw NED Team Mountain Network
12 Sven Goudriaan NED Team Mountain Network
13 Florian Thill LUX KSE
14 Thimo Gobielje NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Odin Latour NED Top-It
2 Giliam Celli ITA Top-It
3 Mischa Radt NED Top-It
4 Leto Cavé NED Team Mountain Network
5 Ynze Visser NED West Coast Climbing
6 Gregor Struwe NED Bjoeks
7 Iwan Pasveer NED Team Mountain Network
8 Paul Brand NED West Coast Climbing
9 Tom Crouwel NED Climb Up
10 Nemo Henkels NED Team Mountain Network
11 Jens de Louw NED Team Mountain Network
12 Sven Goudriaan NED Team Mountain Network
13 Florian Thill LUX KSE
14 Thimo Gobielje NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Odin Latour NED Top-It
2 Giliam Celli ITA Top-It
3 Mischa Radt NED Top-It
4 Leto Cavé NED Team Mountain Network
5 Ynze Visser NED West Coast Climbing
6 Gregor Struwe NED Bjoeks
7 Iwan Pasveer NED Team Mountain Network
8 Paul Brand NED West Coast Climbing
9 Tom Crouwel NED Climb Up
10 Nemo Henkels NED Team Mountain Network
11 Jens de Louw NED Team Mountain Network
12 Sven Goudriaan NED Team Mountain Network
13 Florian Thill LUX KSE
14 Thimo Gobielje NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Odin Latour NED Top-It
2 Giliam Celli ITA Top-It
3 Mischa Radt NED Top-It
4 Leto Cavé NED Team Mountain Network
5 Ynze Visser NED West Coast Climbing
6 Gregor Struwe NED Bjoeks
7 Iwan Pasveer NED Team Mountain Network
8 Paul Brand NED West Coast Climbing
9 Tom Crouwel NED Climb Up
10 Nemo Henkels NED Team Mountain Network
11 Jens de Louw NED Team Mountain Network
12 Sven Goudriaan NED Team Mountain Network
13 Florian Thill LUX KSE
14 Thimo Gobielje NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 Comp. Punten Team
1 Leto Cavé NED 32 Top 41+ Top 36 34 100.0 Team Mountain Network
2 Mischa Radt NED Top Top 34+ 41 30 18+ 80.0 Top-It
3 Iwan Pasveer NED Top Top 33+ Top 29+ 16 65.0 Team Mountain Network
4 Jens de Louw NED Top Top 36+ Top 9+ 16+ 55.0 Team Mountain Network
5 Ynze Visser NED Top Top 34 35 27 17 51.0 West Coast Climbing
6 Paul Brand NED Top Top 32+ Top 29 9+ 47.0 West Coast Climbing
7 Odin Latour NED 32 Top 13+ 35 15+ 16 43.0 Top-It
8 Gregor Struwe NED Top 18 28+ 35 9 16+ 40.0 Bjoeks
9 Giliam Celli ITA Top 33 13+ 28 12 7 37.0 Top-It
10 Florian Thill LUX 20+ 18 6+ 15 8+ 6 34.0 KSE
11 Nemo Henkels NED 21+ 13 6 13 10 3+ 30.0 Team Mountain Network
11 Sven Goudriaan NED 22 15+ 3+ 13 9 4 30.0 Team Mountain Network
13 Tom Crouwel NED 19 15 11+ 13 8+ 6 26.0 Climb Up
14 Thimo Gobielje NED 13 13 6 11 9 0 24.0 Ayers Rookies

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Nat. Team
Jesse Honkoop NED Team Mountain Network
Stijn Van Utteren NED De Geus Sports Club
Gijs Kieboom NED Climb Up
Ferbe Verburg NED Ayers Rookies
Thao Mersch LUX KSE
Jitse Remes BEL Klimax
Henry Lorenz BEL Klimax

Ronde: Flatlander Cup - Routes: Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Thao Mersch LUX KSE
2 Gijs Kieboom NED Climb Up
3 Ferbe Verburg NED Ayers Rookies
4 Jesse Honkoop NED Team Mountain Network
5 Stijn Van Utteren NED De Geus Sports Club
6 Jitse Remes BEL Klimax
7 Henry Lorenz BEL Klimax
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Thao Mersch LUX KSE
2 Gijs Kieboom NED Climb Up
3 Ferbe Verburg NED Ayers Rookies
4 Jesse Honkoop NED Team Mountain Network
5 Stijn Van Utteren NED De Geus Sports Club
6 Jitse Remes BEL Klimax
7 Henry Lorenz BEL Klimax
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Thao Mersch LUX KSE
2 Gijs Kieboom NED Climb Up
3 Ferbe Verburg NED Ayers Rookies
4 Jesse Honkoop NED Team Mountain Network
5 Stijn Van Utteren NED De Geus Sports Club
6 Jitse Remes BEL Klimax
7 Henry Lorenz BEL Klimax
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Thao Mersch LUX KSE
2 Gijs Kieboom NED Climb Up
3 Ferbe Verburg NED Ayers Rookies
4 Jesse Honkoop NED Team Mountain Network
5 Stijn Van Utteren NED De Geus Sports Club
6 Jitse Remes BEL Klimax
7 Henry Lorenz BEL Klimax
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Thao Mersch LUX KSE
2 Gijs Kieboom NED Climb Up
3 Ferbe Verburg NED Ayers Rookies
4 Jesse Honkoop NED Team Mountain Network
5 Stijn Van Utteren NED De Geus Sports Club
6 Jitse Remes BEL Klimax
7 Henry Lorenz BEL Klimax
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Thao Mersch LUX KSE
2 Gijs Kieboom NED Climb Up
3 Ferbe Verburg NED Ayers Rookies
4 Jesse Honkoop NED Team Mountain Network
5 Stijn Van Utteren NED De Geus Sports Club
6 Jitse Remes BEL Klimax
7 Henry Lorenz BEL Klimax
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 Comp. Punten Team
1 Jitse Remes BEL Top Top Top Top Top Top 100.0 Klimax
2 Gijs Kieboom NED Top Top Top Top Top 33+ 80.0 Climb Up
3 Ferbe Verburg NED Top Top Top Top 29 33 65.0 Ayers Rookies
4 Jesse Honkoop NED Top Top Top 33 31 32 55.0 Team Mountain Network
5 Henry Lorenz BEL Top Top Top Top 23 25 51.0 Klimax
6 Thao Mersch LUX Top 22 21 15+ 18+ 24+ 47.0 KSE
7 Stijn Van Utteren NED 0 0 0 0 0 0 43.0 De Geus Sports Club

Aantal deelnemers: 4

Naam Rugnummer Nat. Team Opm.
Tanisha Sutorius GER
Malen Spätling GER
Lynn van der Meer NED Team Neoliet Dispensatie
Emma Lorenz GER Bergstation

Ronde: Flatlander Cup - Routes: Aantal deelnemers: 4

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lynn van der Meer NED Team Neoliet
2 Tanisha Sutorius GER
3 Malen Spätling GER
4 Emma Lorenz GER Bergstation
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lynn van der Meer NED Team Neoliet
2 Tanisha Sutorius GER
3 Malen Spätling GER
4 Emma Lorenz GER Bergstation
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lynn van der Meer NED Team Neoliet
2 Tanisha Sutorius GER
3 Malen Spätling GER
4 Emma Lorenz GER Bergstation
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lynn van der Meer NED Team Neoliet
2 Tanisha Sutorius GER
3 Malen Spätling GER
4 Emma Lorenz GER Bergstation
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lynn van der Meer NED Team Neoliet
2 Tanisha Sutorius GER
3 Malen Spätling GER
4 Emma Lorenz GER Bergstation
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lynn van der Meer NED Team Neoliet
2 Tanisha Sutorius GER
3 Malen Spätling GER
4 Emma Lorenz GER Bergstation
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 Comp. Punten Team
1 Lynn van der Meer NED Top Top Top Top Top Top 100.0 Team Neoliet
2 Emma Lorenz GER Top 26 24+ Top 39 Top 80.0 Bergstation
3 Malen Spätling GER 25+ 13+ 12+ 20 25+ 19+ 65.0
4 Tanisha Sutorius GER 0 0 0 0 0 0 55.0

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Nat. Team
Gitte Meus NED Team Mountain Network
Mirjam Alexander NED Team Mountain Network
Sam Swalué NED Top Climbing Twente
Juliette Meunier BEL L'Escale Pades Arlon
Daantje Brouwer NED Team Mountain Network
Tessa Lind NED Team Mountain Network
Isabelle van der Heijden NED West Coast Climbing
Manon Knops NED Top Climbing Twente
Iris van 't Westeinde NED Team Neoliet
Marit Zeldenthuis NED Climb Up
Perinne Bieux Bieux BEL Klimax

Ronde: Flatlander Cup - Routes: Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mirjam Alexander NED Team Mountain Network
2 Manon Knops NED Top Climbing Twente
3 Iris van 't Westeinde NED Team Neoliet
4 Daantje Brouwer NED Team Mountain Network
5 Sam Swalué NED Top Climbing Twente
6 Juliette Meunier BEL L'Escale Pades Arlon
7 Tessa Lind NED Team Mountain Network
8 Isabelle van der Heijden NED West Coast Climbing
9 Gitte Meus NED Team Mountain Network
10 Marit Zeldenthuis NED Climb Up
11 Perinne Bieux Bieux BEL Klimax
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mirjam Alexander NED Team Mountain Network
2 Manon Knops NED Top Climbing Twente
3 Iris van 't Westeinde NED Team Neoliet
4 Daantje Brouwer NED Team Mountain Network
5 Sam Swalué NED Top Climbing Twente
6 Juliette Meunier BEL L'Escale Pades Arlon
7 Tessa Lind NED Team Mountain Network
8 Isabelle van der Heijden NED West Coast Climbing
9 Gitte Meus NED Team Mountain Network
10 Marit Zeldenthuis NED Climb Up
11 Perinne Bieux Bieux BEL Klimax
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mirjam Alexander NED Team Mountain Network
2 Manon Knops NED Top Climbing Twente
3 Iris van 't Westeinde NED Team Neoliet
4 Daantje Brouwer NED Team Mountain Network
5 Sam Swalué NED Top Climbing Twente
6 Juliette Meunier BEL L'Escale Pades Arlon
7 Tessa Lind NED Team Mountain Network
8 Isabelle van der Heijden NED West Coast Climbing
9 Gitte Meus NED Team Mountain Network
10 Marit Zeldenthuis NED Climb Up
11 Perinne Bieux Bieux BEL Klimax
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mirjam Alexander NED Team Mountain Network
2 Manon Knops NED Top Climbing Twente
3 Iris van 't Westeinde NED Team Neoliet
4 Daantje Brouwer NED Team Mountain Network
5 Sam Swalué NED Top Climbing Twente
6 Juliette Meunier BEL L'Escale Pades Arlon
7 Tessa Lind NED Team Mountain Network
8 Isabelle van der Heijden NED West Coast Climbing
9 Gitte Meus NED Team Mountain Network
10 Marit Zeldenthuis NED Climb Up
11 Perinne Bieux Bieux BEL Klimax
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mirjam Alexander NED Team Mountain Network
2 Manon Knops NED Top Climbing Twente
3 Iris van 't Westeinde NED Team Neoliet
4 Daantje Brouwer NED Team Mountain Network
5 Sam Swalué NED Top Climbing Twente
6 Juliette Meunier BEL L'Escale Pades Arlon
7 Tessa Lind NED Team Mountain Network
8 Isabelle van der Heijden NED West Coast Climbing
9 Gitte Meus NED Team Mountain Network
10 Marit Zeldenthuis NED Climb Up
11 Perinne Bieux Bieux BEL Klimax
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mirjam Alexander NED Team Mountain Network
2 Manon Knops NED Top Climbing Twente
3 Iris van 't Westeinde NED Team Neoliet
4 Daantje Brouwer NED Team Mountain Network
5 Sam Swalué NED Top Climbing Twente
6 Juliette Meunier BEL L'Escale Pades Arlon
7 Tessa Lind NED Team Mountain Network
8 Isabelle van der Heijden NED West Coast Climbing
9 Gitte Meus NED Team Mountain Network
10 Marit Zeldenthuis NED Climb Up
11 Perinne Bieux Bieux BEL Klimax
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 Comp. Punten Team
1 Sam Swalué NED Top 37 41+ Top Top Top 100.0 Top Climbing Twente
2 Isabelle van der Heijden NED Top 28+ 39+ Top Top Top 80.0 West Coast Climbing
3 Manon Knops NED Top 27 32+ Top Top Top 65.0 Top Climbing Twente
4 Iris van 't Westeinde NED Top 27 28+ Top 39+ Top 55.0 Team Neoliet
5 Gitte Meus NED Top 3 18 32+ 33 Top 51.0 Team Mountain Network
6 Perinne Bieux Bieux BEL Top 15 15+ 33 25+ 28+ 47.0 Klimax
7 Marit Zeldenthuis NED 18+ 15 14 21 25+ 28+ 43.0 Climb Up
8 Juliette Meunier BEL 18+ 16 9+ 21 25 28 40.0 L'Escale Pades Arlon
9 Mirjam Alexander NED 10+ 7+ 13 15+ 26 13 37.0 Team Mountain Network
10 Tessa Lind NED 22+ 6 10+ 15+ 18 15+ 34.0 Team Mountain Network
11 Daantje Brouwer NED 22 3+ 14 15+ 18 13 31.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Nat. Team
Floor Honkoop NED Team Mountain Network
Edith Savenije NED
Mara Voorthuis NED Top-It
Ite Lemiere NED Klimax
Nore Pellens BEL Klimax
Nina van Bemmel NED Team Neoliet
Zoeteke Vliek NED Ayers Rookies
Klaar van den Beuken NED Ayers Rookies
Fenna Schouten NED Ayers Rock

Ronde: Flatlander Cup - Routes: Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens BEL Klimax
2 Zoeteke Vliek NED Ayers Rookies
3 Mara Voorthuis NED Top-It
4 Ite Lemiere NED Klimax
5 Floor Honkoop NED Team Mountain Network
6 Edith Savenije NED
7 Klaar van den Beuken NED Ayers Rookies
8 Nina van Bemmel NED Team Neoliet
9 Fenna Schouten NED Ayers Rock
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens BEL Klimax
2 Zoeteke Vliek NED Ayers Rookies
3 Mara Voorthuis NED Top-It
4 Ite Lemiere NED Klimax
5 Floor Honkoop NED Team Mountain Network
6 Edith Savenije NED
7 Klaar van den Beuken NED Ayers Rookies
8 Nina van Bemmel NED Team Neoliet
9 Fenna Schouten NED Ayers Rock
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens BEL Klimax
2 Zoeteke Vliek NED Ayers Rookies
3 Mara Voorthuis NED Top-It
4 Ite Lemiere NED Klimax
5 Floor Honkoop NED Team Mountain Network
6 Edith Savenije NED
7 Klaar van den Beuken NED Ayers Rookies
8 Nina van Bemmel NED Team Neoliet
9 Fenna Schouten NED Ayers Rock
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens BEL Klimax
2 Zoeteke Vliek NED Ayers Rookies
3 Mara Voorthuis NED Top-It
4 Ite Lemiere NED Klimax
5 Floor Honkoop NED Team Mountain Network
6 Edith Savenije NED
7 Klaar van den Beuken NED Ayers Rookies
8 Nina van Bemmel NED Team Neoliet
9 Fenna Schouten NED Ayers Rock
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens BEL Klimax
2 Zoeteke Vliek NED Ayers Rookies
3 Mara Voorthuis NED Top-It
4 Ite Lemiere NED Klimax
5 Floor Honkoop NED Team Mountain Network
6 Edith Savenije NED
7 Klaar van den Beuken NED Ayers Rookies
8 Nina van Bemmel NED Team Neoliet
9 Fenna Schouten NED Ayers Rock
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens BEL Klimax
2 Zoeteke Vliek NED Ayers Rookies
3 Mara Voorthuis NED Top-It
4 Ite Lemiere NED Klimax
5 Floor Honkoop NED Team Mountain Network
6 Edith Savenije NED
7 Klaar van den Beuken NED Ayers Rookies
8 Nina van Bemmel NED Team Neoliet
9 Fenna Schouten NED Ayers Rock
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 Comp. Punten Team
1 Edith Savenije NED Top 32 Top Top 22+ 33+ 90.0
1 Nore Pellens BEL Top Top Top Top 22 33+ 90.0 Klimax
3 Nina van Bemmel NED Top Top 36 21+ 23+ 25+ 65.0 Team Neoliet
4 Klaar van den Beuken NED 27 27 36 21+ 22+ 25+ 55.0 Ayers Rookies
5 Floor Honkoop NED Top 13+ 21 15+ 19+ 21+ 49.0 Team Mountain Network
5 Fenna Schouten NED 27 16+ 21 19 19+ 22+ 49.0 Ayers Rock
7 Mara Voorthuis NED 0 0 0 0 0 0 40.0 Top-It
7 Ite Lemiere NED 0 0 0 0 0 0 40.0 Klimax
7 Zoeteke Vliek NED 0 0 0 0 0 0 40.0 Ayers Rookies