Jeugd Boulder 1 JAB , 13-01-2018 10:14, Boulderhal De Campus, Den Haag

Discipline: Boulder
Competitie: JEUGD BOULDER JAB 2018
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1999 en 2000], Jeugd A [2001 en 2002] en Jeugd B [2003 en 2004].

Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën.

LET OP! Vanwege het grote aantal aanmeldingen is de voorronde opgedeeld in drie startgroepen i.p.v. twee. Jeugd B vormt startgroep 1, Jeugd A vormt startgroep 2 en de Junioren vormen startgroep 3. Ook het tijdschema is iets gewijzigd waardoor de wedstrijd o.a  een half uur eerder begint!

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee rondes. De kwalificatieronde bestaat uit 8 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve tijd van de flash ronde wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep. Daarna volgt voor de 6 hoogst geplaatste klimmers per categorie een finale met 3 on sight boulders. Per boulder krijg je 5 minuten klimtijd en tussen de boulders krijg je 5 minuten rust. Het wedstrijdformat van deze ronde is vergelijkbaar met een IFSC World Cup 1/2 finale. Jongens en Meisjes klimmen gelijktijdig/parallel aan elkaar.

Het tijdschema is als volgt:
09.00 uur De Campus en aanmelding open
09.45 uur Sluiting aanmelding startgroep 1
10.00 uur Start kwalificatie startgroep 1
12.30 uur Einde startgroep 1 & sluiting aanmelding startgroep 2
12.45 uur Start startgroep 2
15.15 uur Einde startgroep 2 & sluiting aanmelding startgroep 3
15.30 uur Start startgroep 3
16.45 uur Einde startgroep 3
17.15 uur Start Finale Jeugd B, Jeugd A en Junioren.
18.45 uur Einde Finale
19.00 uur Prijsuitreiking alle categorieën  

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Team
Joram van Buuren 207 Klimmuur Utrecht
Pepijn Hogt 208 Kei Boulderhal
Castor Sprado 206 Klimmuur Utrecht
Rowan Ferwerda 205 Klimmuur Utrecht
Wouter Peletier 203
Don van Laere 211 Team Delfts Bleau
Isaac van Hoogstraaten 214 Monk Eindhoven
Pepijn Kluiters 204 West Coast Climbing
Stephen van Bokhoven 212 Team Neoliet
Gidion van Doorn 210 Grip
Zeno Schaekers 202 Team Mountain Network
Trevor Vermoolen 213

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Team
1 Zeno Schaekers 202 Team Mountain Network
2 Pepijn Hogt 208 Kei Boulderhal
3 Isaac van Hoogstraaten 214 Monk Eindhoven
4 Rowan Ferwerda 205 Klimmuur Utrecht
5 Castor Sprado 206 Klimmuur Utrecht
6 Joram van Buuren 207 Klimmuur Utrecht
7 Trevor Vermoolen 213
8 Pepijn Kluiters 204 West Coast Climbing
9 Gidion van Doorn 210 Grip
10 Don van Laere 211 Team Delfts Bleau
11 Wouter Peletier 203
12 Stephen van Bokhoven 212 Team Neoliet
13-01-2018 20:08
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Don van Laere 211 T3B1 T1B1 T2B1 T2B2 B3 T1B1 T3B2 T1B1 7T13 8B12 T1B1 T4B4 T5B1 3T10 3B6 100.0 Team Delfts Bleau
2 Isaac van Hoogstraaten 214 B1 T3B1 T2B1 B4 T2B2 3T7 5B9 B2 T1B1 1T1 2B3 80.0 Monk Eindhoven
3 Castor Sprado 206 B2 T1B1 B1 T2B2 2T3 4B6 B6 T1B1 1T1 2B7 65.0 Klimmuur Utrecht
4 Zeno Schaekers 202 B1 T1B1 B1 T2B1 T1B1 3T4 5B5 B1 B3 B2 0T0 3B6 55.0 Team Mountain Network
5 Gidion van Doorn 210 B1 T1B1 B1 T2B1 T1B1 3T4 5B5 B5 B2 0T0 2B7 51.0 Grip
6 Trevor Vermoolen 213 T1B1 B1 B1 T2B2 T3B2 3T6 5B7 0T0 0B0 47.0
7 Pepijn Kluiters 204 T2B2 B1 T1B1 2T3 3B4 43.0 West Coast Climbing
8 Wouter Peletier 203 T3B1 T1B1 B1 2T4 3B3 40.0
9 Pepijn Hogt 208 B2 T1B1 B1 1T1 3B4 37.0 Kei Boulderhal
10 Rowan Ferwerda 205 T1B1 B1 1T1 2B2 34.0 Klimmuur Utrecht
11 Stephen van Bokhoven 212 B2 B1 0T0 2B3 31.0 Team Neoliet
12 Joram van Buuren 207 0T0 0B0 28.0 Klimmuur Utrecht

Aantal deelnemers: 28

Naam Rugnummer Team
Joris Kieboom 424 Climb Up
Tycho van der Straaten 415 Ayers Rookies
Gregor Struwe 426 Klimcentrum Bjoeks
Hidde Bakker 427 Klimmuur Haarlem
Sven Goudriaan 422 Team Mountain Network
Torben van Kolfschoten 432 West Coast Climbing
Busse Lommers 404 Kei Boulderhal
Wes Vermeeren 413
Mees van Someren 430
Teun van der Graaf 428
Thijme Maassen 419
Brend English 420 Team Mountain Network
Jens de Louw 421 Team Mountain Network
Wouter Remmerswaal 411 Climb Up
Casper Lensselink 417 Team Mountain Network
Leto Cavé 431 Team Mountain Network
Dylan van den Berge 405 Team Yellowstone
Jules Kluwer 425 Kei Boulderhal
Anon7197 - -
Ties van Veggel 410 ED+
Sem van den Akker 403 Team Neoliet
Mees Vissers 429 Monk Amsterdam
Mikola Byelov 406
Olav Poland 407 West Coast Climbing
Paul Houbrechts 409 West Coast Climbing
Mischa Radt 418 Top-It
Jafet Sinke 423 Kei Boulderhal
Abel Mensink 416 Bleau Climbing Team

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 28

# Naam Rugnummer Team
1 Jules Kluwer 425 Kei Boulderhal
2 Olav Poland 407 West Coast Climbing
3 Mischa Radt 418 Top-It
4 Joris Kieboom 424 Climb Up
5 Thijme Maassen 419
6 Busse Lommers 404 Kei Boulderhal
7 Mikola Byelov 406
8 Gregor Struwe 426 Klimcentrum Bjoeks
9 Jens de Louw 421 Team Mountain Network
10 Torben van Kolfschoten 432 West Coast Climbing
11 Teun van der Graaf 428
12 Anon7197 - -
13 Mees van Someren 430
14 Abel Mensink 416 Bleau Climbing Team
15 Tycho van der Straaten 415 Ayers Rookies
16 Casper Lensselink 417 Team Mountain Network
17 Mees Vissers 429 Monk Amsterdam
18 Paul Houbrechts 409 West Coast Climbing
19 Sem van den Akker 403 Team Neoliet
20 Wouter Remmerswaal 411 Climb Up
21 Dylan van den Berge 405 Team Yellowstone
22 Jafet Sinke 423 Kei Boulderhal
23 Ties van Veggel 410 ED+
24 Hidde Bakker 427 Klimmuur Haarlem
25 Sven Goudriaan 422 Team Mountain Network
26 Leto Cavé 431 Team Mountain Network
27 Wes Vermeeren 413
28 Brend English 420 Team Mountain Network
13-01-2018 20:09
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Mikola Byelov 406 T3B1 T1B1 T1B1 T2B2 B4 T1B1 T1B1 6T9 7B11 T1B1 T1B1 T1B1 3T3 3B3 100.0
2 Leto Cavé 431 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 T4B2 5T10 5B6 B1 T2B2 T5B3 2T7 3B6 80.0 Team Mountain Network
3 Jens de Louw 421 B3 T1B1 T1B1 T3B1 B1 T3B3 T2B2 5T10 7B12 T5B3 B3 B1 1T5 3B7 65.0 Team Mountain Network
4 Teun van der Graaf 428 T5B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T5B5 6T14 6B10 B5 B4 B2 0T0 3B11 55.0
5 Gregor Struwe 426 T2B1 T2B2 T1B1 T1B1 - T1B1 5T7 5B6 B7 B5 B3 0T0 3B15 51.0 Klimcentrum Bjoeks
6 Torben van Kolfschoten 432 T2B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 4T5 5B5 B11 B5 0T0 2B16 47.0 West Coast Climbing
7 Tycho van der Straaten 415 B1 T1B1 T2B1 T2B1 T1B1 4T6 5B5 43.0 Ayers Rookies
8 Anon7197 - T2B1 T1B1 T1B1 T2B2 B5 4T6 5B10 40.0 -
9 Mischa Radt 418 B1 T1B1 T1B1 T1B1 B3 B2 T4B4 4T7 7B13 37.0 Top-It
10 Jules Kluwer 425 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B4 4T7 5B8 34.0 Kei Boulderhal
11 Hidde Bakker 427 T1B1 T1B1 T1B1 T4B1 4T7 4B4 31.0 Klimmuur Haarlem
12 Mees Vissers 429 T5B5 T1B1 T1B1 T1B1 4T8 4B8 28.0 Monk Amsterdam
13 Mees van Someren 430 B1 T2B2 T1B1 T2B1 T4B4 4T9 5B9 26.0
14 Dylan van den Berge 405 T5B1 T1B1 T1B1 T3B1 4T10 4B4 24.0 Team Yellowstone
15 Wes Vermeeren 413 B1 T2B2 T1B1 B1 T1B1 3T4 5B6 22.0
16 Casper Lensselink 417 B1 T2B2 T2B1 B1 T2B1 3T6 5B6 20.0 Team Mountain Network
17 Abel Mensink 416 T2B2 B1 T1B1 B1 T3B3 3T6 5B8 18.0 Bleau Climbing Team
18 Thijme Maassen 419 B2 T1B1 T4B1 B1 T2B2 3T7 5B7 16.0
19 Busse Lommers 404 T1B1 T2B1 B1 T5B5 3T8 4B8 14.0 Kei Boulderhal
20 Sem van den Akker 403 T1B1 T1B1 B1 2T2 3B3 12.0 Team Neoliet
21 Joris Kieboom 424 B1 T2B1 T1B1 B1 2T3 4B4 10.0 Climb Up
21 Ties van Veggel 410 B1 T2B1 T1B1 B1 2T3 4B4 10.0 ED+
23 Brend English 420 T3B3 T1B1 B1 2T4 3B5 8.0 Team Mountain Network
24 Wouter Remmerswaal 411 B1 T1B1 B1 1T1 3B3 7.0 Climb Up
25 Paul Houbrechts 409 B3 T3B2 B1 B1 1T3 4B7 6.0 West Coast Climbing
26 Olav Poland 407 B3 B1 B1 0T0 3B5 5.0 West Coast Climbing
27 Sven Goudriaan 422 B1 B1 0T0 2B2 4.0 Team Mountain Network
28 Jafet Sinke 423 0T0 0B0 3.0 Kei Boulderhal

Aantal deelnemers: 25

Naam Rugnummer Nat. Team
Gijs Kieboom 601 NED Climb Up
Paul Brand 612 NED West Coast Climbing
Ynze Visser 607 NED West Coast Climbing
Tim Slegter 609 NED Jeugdteam Utrecht
Kamiel Ariëns 620 NED Team Delfts Bleau
Simon van de Sande 603 NED
Anon6896 - - -
Mingus Pulles 625 BEL
Roman Schaekers 608 NED Climb Up
Tom Crouwel 618 NED Climb Up
David Klos 617 NED Cube Bouldergym
Kyan van Haasteren 613 NED ED+
Anon7200 - - -
Sem Koeneman 622 NED
Youri van der Stap 616 NED Team Delfts Bleau
Piet Spijker 604 NED Monk Amsterdam
Gib Goudappel 611 NED Team Delfts Bleau
Matz Cajada Vargues 621 NED Team Mountain Network
Douwe Eilander 614 NED Team Neoliet
Kevin Peeters 623 NED Team Mountain Network
Sybren Kuiper 619 NED Monk Amsterdam
Loek Jorna 627 NED
Iwan Pasveer 610 NED Team Mountain Network
Reinoud Smelt 605 NED Top-It
Leon Quist 626 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 25

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Douwe Eilander 614 NED Team Neoliet
2 Anon6896 - - -
3 Ynze Visser 607 NED West Coast Climbing
4 Iwan Pasveer 610 NED Team Mountain Network
5 Kyan van Haasteren 613 NED ED+
6 Loek Jorna 627 NED
7 Matz Cajada Vargues 621 NED Team Mountain Network
8 Leon Quist 626 NED
9 Tom Crouwel 618 NED Climb Up
10 Simon van de Sande 603 NED
11 Piet Spijker 604 NED Monk Amsterdam
12 Gib Goudappel 611 NED Team Delfts Bleau
13 Gijs Kieboom 601 NED Climb Up
14 Paul Brand 612 NED West Coast Climbing
15 Kamiel Ariëns 620 NED Team Delfts Bleau
16 Sybren Kuiper 619 NED Monk Amsterdam
17 Mingus Pulles 625 BEL
18 Tim Slegter 609 NED Jeugdteam Utrecht
19 Sem Koeneman 622 NED
20 Reinoud Smelt 605 NED Top-It
21 Kevin Peeters 623 NED Team Mountain Network
22 Roman Schaekers 608 NED Climb Up
23 Youri van der Stap 616 NED Team Delfts Bleau
24 David Klos 617 NED Cube Bouldergym
25 Anon7200 - - -
13-01-2018 20:09
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Ynze Visser 607 NED T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T3B3 T2B1 7T10 8B10 T1B1 T1B1 2T2 2B2 100.0 West Coast Climbing
2 Paul Brand 612 NED T1B1 T1B1 T1B1 T4B1 T1B1 T3B2 B3 6T11 7B10 T4B2 B5 T1B1 2T5 3B8 80.0 West Coast Climbing
3 Iwan Pasveer 610 NED T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T2B1 T2B2 T4B4 B2 7T13 8B13 B1 T6B5 T1B1 2T7 3B7 65.0 Team Mountain Network
4 Anon7200 - - T2B2 T1B1 T1B1 B1 T4B2 B1 4T8 6B8 B9 B8 0T0 2B17 55.0 -
5 Kevin Peeters 623 NED T2B2 T2B1 T1B1 B2 T1B1 4T6 5B7 B12 B9 0T0 2B21 51.0 Team Mountain Network
6 Anon6896 - - T1B1 T1B1 T2B1 B1 T1B1 4T5 5B5 - 0T0 0B0 47.0 -
7 Roman Schaekers 608 NED T2B2 T1B1 T4B2 B1 T1B1 B2 4T8 6B9 43.0 Climb Up
8 Gijs Kieboom 601 NED T4B4 T1B1 T1B1 B1 T2B1 4T8 5B8 40.0 Climb Up
9 Simon van de Sande 603 NED T1B1 T1B1 T1B1 B1 T5B5 4T8 5B9 37.0
10 Tom Crouwel 618 NED T3B3 T1B1 T1B1 B2 B3 3T5 5B10 34.0 Climb Up
11 Loek Jorna 627 NED T2B2 T1B1 T2B1 B1 3T5 4B5 31.0
12 David Klos 617 NED T3B2 T3B1 T1B1 B1 3T7 4B5 28.0 Cube Bouldergym
13 Youri van der Stap 616 NED T5B5 T2B1 T1B1 B4 3T8 4B11 26.0 Team Delfts Bleau
14 Kamiel Ariëns 620 NED T5B5 T1B1 T3B1 B1 3T9 4B8 24.0 Team Delfts Bleau
15 Mingus Pulles 625 BEL B2 T1B1 T1B1 2T2 3B4 22.0
16 Gib Goudappel 611 NED B2 T1B1 T3B2 B1 B3 B1 2T4 6B10 20.0 Team Delfts Bleau
17 Sem Koeneman 622 NED T3B1 T1B1 B2 2T4 3B4 18.0
18 Sybren Kuiper 619 NED T1B1 B2 B1 1T1 3B4 16.0 Monk Amsterdam
19 Kyan van Haasteren 613 NED B4 T2B1 B3 1T2 3B8 14.0 ED+
20 Leon Quist 626 NED T2B2 B1 1T2 2B3 12.0
21 Douwe Eilander 614 NED T2B1 1T2 1B1 10.0 Team Neoliet
22 Piet Spijker 604 NED T3B1 1T3 1B1 9.0 Monk Amsterdam
23 Matz Cajada Vargues 621 NED T4B1 B5 1T4 2B6 8.0 Team Mountain Network
24 Tim Slegter 609 NED B3 0T0 1B3 7.0 Jeugdteam Utrecht
25 Reinoud Smelt 605 NED 0T0 0B0 6.0 Top-It

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Team
Maura-marie Mevis 101 IVY Climbing
Julia van den Goor 107 Team Neoliet
Cecile van der Meel 103 Ayers Rookies
Ysa Rakestraw 105
Julia Meijer 111 Monk Eindhoven
Helen Zegelaar 108
Anon6962 - -
Carlijn Hukkelhoven 102 IVY Climbing

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Team
1 Carlijn Hukkelhoven 102 IVY Climbing
2 Ysa Rakestraw 105
3 Helen Zegelaar 108
4 Julia Meijer 111 Monk Eindhoven
5 Maura-marie Mevis 101 IVY Climbing
6 Anon6962 - -
7 Julia van den Goor 107 Team Neoliet
8 Cecile van der Meel 103 Ayers Rookies
13-01-2018 19:54
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Julia Meijer 111 T3B1 T1B1 T1B1 T2B1 B4 T1B1 T1B1 T1B1 7T10 8B11 T1B1 T2B2 T1B1 3T4 3B4 100.0 Monk Eindhoven
2 Ysa Rakestraw 105 B2 T1B1 T1B1 B1 T2B2 T1B1 T1B1 5T6 7B9 T2B2 T1B1 B4 2T3 3B7 80.0
3 Carlijn Hukkelhoven 102 B3 T2B2 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 5T6 7B10 T5B5 B1 1T5 2B6 65.0 IVY Climbing
4 Anon6962 - B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T4 6B6 B3 B2 0T0 2B5 55.0 -
5 Maura-marie Mevis 101 T3B1 T4B1 T2B1 3T9 3B3 B2 B4 0T0 2B6 51.0 IVY Climbing
6 Helen Zegelaar 108 T2B2 T2B1 2T4 2B3 0T0 0B0 47.0
7 Cecile van der Meel 103 T2B1 B1 T3B1 2T5 3B3 43.0 Ayers Rookies
8 Julia van den Goor 107 0T0 0B0 40.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 15

Naam Rugnummer Team
Freja Smed 303 Climb Up
Sam Swalué 314 Top Climbing Twente
Sven van der Heijden 310
Irina Kramers 315 Kei Boulderhal
Tysa Aukema 316 Climb Up
Mette van Liempd 317
Simone Gerritsen 309 Monk Eindhoven
Cécile Blikman 311
Kaya van Haasteren 305 ED+
Anon7202 - -
Anon7203 - -
Sanne Blok 313 Ayers Rookies
Isa Witte 307 Team Kids From The Block
Pleun Frank 304 Monk Amsterdam
Elja Leijenhorst 306 Team Delfts Bleau

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 15

# Naam Rugnummer Team
1 Sanne Blok 313 Ayers Rookies
2 Isa Witte 307 Team Kids From The Block
3 Sven van der Heijden 310
4 Tysa Aukema 316 Climb Up
5 Cécile Blikman 311
6 Kaya van Haasteren 305 ED+
7 Simone Gerritsen 309 Monk Eindhoven
8 Irina Kramers 315 Kei Boulderhal
9 Freja Smed 303 Climb Up
10 Anon7203 - -
11 Sam Swalué 314 Top Climbing Twente
12 Pleun Frank 304 Monk Amsterdam
13 Mette van Liempd 317
14 Elja Leijenhorst 306 Team Delfts Bleau
15 Anon7202 - -
13-01-2018 20:09
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Pleun Frank 304 T2B1 T3B1 T1B1 B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 6T9 8B8 T1B1 T1B1 T3B3 3T5 3B5 100.0 Monk Amsterdam
2 Sam Swalué 314 B1 T2B1 T1B1 T4B1 T2B2 T1B1 T1B1 6T11 7B8 T4B4 T1B1 T3B2 3T8 3B7 80.0 Top Climbing Twente
3 Sven van der Heijden 310 B1 B3 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T4 7B9 T2B2 B5 B6 1T2 3B13 65.0
4 Simone Gerritsen 309 B1 T1B1 T1B1 T3B3 T1B1 4T6 5B7 T5B5 B1 1T5 2B6 55.0 Monk Eindhoven
5 Mette van Liempd 317 B3 T2B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 5T6 7B9 B1 B4 0T0 2B5 51.0
6 Isa Witte 307 B4 T1B1 B1 T2B1 T1B1 T1B1 4T5 6B9 B1 0T0 1B1 47.0 Team Kids From The Block
7 Anon7203 - T3B3 B1 T3B3 T3B3 T1B1 4T10 5B11 43.0 -
8 Anon7202 - B1 T1B1 B1 T3B2 T5B2 T2B1 4T11 6B8 40.0 -
9 Tysa Aukema 316 T2B2 B2 T2B1 T2B1 3T6 4B6 37.0 Climb Up
10 Freja Smed 303 T2B2 T3B3 T4B1 3T9 3B6 34.0 Climb Up
11 Irina Kramers 315 T1B1 B3 B1 B5 T1B1 2T2 5B11 31.0 Kei Boulderhal
12 Kaya van Haasteren 305 B4 T3B3 T1B1 2T4 3B8 28.0 ED+
13 Cécile Blikman 311 T2B1 1T2 1B1 26.0
14 Elja Leijenhorst 306 B1 0T0 1B1 24.0 Team Delfts Bleau
15 Sanne Blok 313 B3 0T0 1B3 22.0 Ayers Rookies

Aantal deelnemers: 29

Naam Rugnummer Nat. Team
Indy Rietberg 518 NED Cube Bouldergym
Gitte Meus 528 NED Team Mountain Network
Klaar van den Beuken 508 NED Ayers Rookies
Amber Schiffeleers 526 NED IVY Climbing
Lisa Klem 502 NED West Coast Climbing
Mara Voorthuis 524 NED Kei Boulderhal
Joy Rubingh 516 NED Climb Up
Erin Goedvree 512 NED Vertical Thinking
Tine Walraevens 530 BEL Vertical Thinking
Iris van 't Westeinde 527 NED Team Neoliet
Edith Savenije 514 NED Top-It
Lieke van Gemert 519 NED Team Mountain Network
Floor Honkoop 506 NED Team Mountain Network
Sanne Gijselman 525 NED Team Kids From The Block
Gianna Evers 510 NED Het Lab
Manon Knops 522 NED ES Onsight Klimtalenten
Nina Schilderman 515 NED ES Onsight Klimtalenten
Lies van Raaij 529 NED Team Delfts Bleau
Julia Janssen 507 NED Cube Bouldergym
Isabelle Kluwer 521 NED Kei Boulderhal
Faye Cornelissen 511 NED ED+
Anon7205 - - -
Fenna Schouten 503 NED Team Mountain Network
Sophie Trenning 513 NED
Skylar van der Oest 501 NED Monk Amsterdam
Kim Uijterwijk 523 NED Monk Amsterdam
Marit Zeldenthuis 509 NED Climb Up
Myrthe van de Pol 504 NED West Coast Climbing
Eke de Boer 531 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 29

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sanne Gijselman 525 NED Team Kids From The Block
2 Myrthe van de Pol 504 NED West Coast Climbing
3 Amber Schiffeleers 526 NED IVY Climbing
4 Kim Uijterwijk 523 NED Monk Amsterdam
5 Lisa Klem 502 NED West Coast Climbing
6 Anon7205 - - -
7 Lies van Raaij 529 NED Team Delfts Bleau
8 Lieke van Gemert 519 NED Team Mountain Network
9 Eke de Boer 531 NED
10 Tine Walraevens 530 BEL Vertical Thinking
11 Joy Rubingh 516 NED Climb Up
12 Julia Janssen 507 NED Cube Bouldergym
13 Iris van 't Westeinde 527 NED Team Neoliet
14 Mara Voorthuis 524 NED Kei Boulderhal
15 Fenna Schouten 503 NED Team Mountain Network
16 Floor Honkoop 506 NED Team Mountain Network
17 Nina Schilderman 515 NED ES Onsight Klimtalenten
18 Sophie Trenning 513 NED
19 Isabelle Kluwer 521 NED Kei Boulderhal
20 Indy Rietberg 518 NED Cube Bouldergym
21 Faye Cornelissen 511 NED ED+
22 Klaar van den Beuken 508 NED Ayers Rookies
23 Gitte Meus 528 NED Team Mountain Network
24 Erin Goedvree 512 NED Vertical Thinking
25 Manon Knops 522 NED ES Onsight Klimtalenten
26 Gianna Evers 510 NED Het Lab
27 Skylar van der Oest 501 NED Monk Amsterdam
28 Edith Savenije 514 NED Top-It
29 Marit Zeldenthuis 509 NED Climb Up
13-01-2018 20:09
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Edith Savenije 514 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 B1 T5B2 6T11 7B8 T2B2 T1B1 B1 2T3 3B4 100.0 Top-It
2 Tine Walraevens 530 BEL T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T3B1 B1 B2 5T8 7B8 T1B1 B1 1T1 2B2 80.0 Vertical Thinking
3 Lisa Klem 502 NED T1B1 T2B1 T2B2 T1B1 B1 T4B2 5T10 6B8 T1B1 B1 1T1 2B2 65.0 West Coast Climbing
4 Iris van 't Westeinde 527 NED T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 B1 5T7 6B8 T2B2 B1 B1 1T2 3B4 55.0 Team Neoliet
5 Julia Janssen 507 NED T1B1 T1B1 T5B4 T3B1 T3B1 B2 5T13 6B10 T3B2 B2 B1 1T3 3B5 51.0 Cube Bouldergym
6 Lies van Raaij 529 NED T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T2B2 B1 T2B1 T2B1 7T11 8B10 B1 B3 B3 0T0 3B7 47.0 Team Delfts Bleau
7 Erin Goedvree 512 NED T5B5 T1B1 T2B2 T2B1 T3B3 B1 5T13 6B13 43.0 Vertical Thinking
8 Mara Voorthuis 524 NED T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 B1 B2 4T6 6B7 40.0 Kei Boulderhal
9 Manon Knops 522 NED T2B2 T1B1 T4B4 T2B2 B1 4T9 5B10 37.0 ES Onsight Klimtalenten
10 Amber Schiffeleers 526 NED T2B2 T1B1 T1B1 B1 3T4 4B5 34.0 IVY Climbing
11 Klaar van den Beuken 508 NED T5B5 T1B1 B3 T2B2 B2 B2 3T8 6B15 31.0 Ayers Rookies
12 Myrthe van de Pol 504 NED B5 T1B1 T4B4 T3B2 B1 3T8 5B13 28.0 West Coast Climbing
13 Marit Zeldenthuis 509 NED T4B1 T4B4 T5B3 3T13 3B8 26.0 Climb Up
14 Indy Rietberg 518 NED T1B1 T1B1 B2 2T2 3B4 24.0 Cube Bouldergym
15 Gitte Meus 528 NED T3B3 T1B1 B1 B2 B1 B2 2T4 6B10 22.0 Team Mountain Network
16 Sanne Gijselman 525 NED T2B2 T2B1 B2 B1 2T4 4B6 19.0 Team Kids From The Block
16 Anon7205 - - T1B1 B2 T3B1 B2 2T4 4B6 19.0 -
18 Skylar van der Oest 501 NED T1B1 T3B3 B1 2T4 3B5 16.0 Monk Amsterdam
19 Eke de Boer 531 NED B2 T2B2 T4B4 B5 2T6 4B13 14.0
20 Gianna Evers 510 NED T1B1 B4 T5B1 2T6 3B6 12.0 Het Lab
21 Nina Schilderman 515 NED B1 T1B1 1T1 2B2 10.0 ES Onsight Klimtalenten
22 Kim Uijterwijk 523 NED T3B1 1T3 1B1 9.0 Monk Amsterdam
23 Faye Cornelissen 511 NED T4B1 B1 1T4 2B2 8.0 ED+
24 Sophie Trenning 513 NED B1 T4B3 1T4 2B4 7.0
25 Floor Honkoop 506 NED B1 B2 0T0 2B3 6.0 Team Mountain Network
26 Fenna Schouten 503 NED B1 B3 0T0 2B4 5.0 Team Mountain Network
27 Joy Rubingh 516 NED B1 0T0 1B1 4.0 Climb Up
28 Lieke van Gemert 519 NED B2 0T0 1B2 3.0 Team Mountain Network
28 Isabelle Kluwer 521 NED B2 0T0 1B2 3.0 Kei Boulderhal

Team Uitslag

# Team Totaal
1 West Coast Climbing 320.0
2 Team Mountain Network 243.0
3 Monk Eindhoven 235.0
4 Team Delfts Bleau 221.0
5 ED+ 220.0
6 Climb Up 214.0
7 Monk Amsterdam 178.0
8 Kei Boulderhal 159.0
9 IVY Climbing 150.0
10 Team Neoliet 148.0
11 Top-It 143.0
12 Ayers Rookies 139.0
13 Klimmuur Utrecht 127.0
14 Vertical Thinking 123.0
15 Cube Bouldergym 103.0
16 ES Onsight Klimtalenten 102.0
17 Top Climbing Twente 80.0
18 Team Kids From The Block 66.0
19 Grip 51.0
19 Klimcentrum Bjoeks 51.0
21 Klimmuur Haarlem 31.0
22 Team Yellowstone 24.0
23 Bleau Climbing Team 18.0
24 Het Lab 12.0
25 Jeugdteam Utrecht 7.0