Jeugd Boulder 1 JAB , 13-01-2018 10:14, Boulderhal De Campus, Den Haag

Discipline: Boulder
Competitie: JEUGD BOULDER JAB 2018
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1999 en 2000], Jeugd A [2001 en 2002] en Jeugd B [2003 en 2004].

Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën.

LET OP! Vanwege het grote aantal aanmeldingen is de voorronde opgedeeld in drie startgroepen i.p.v. twee. Jeugd B vormt startgroep 1, Jeugd A vormt startgroep 2 en de Junioren vormen startgroep 3. Ook het tijdschema is iets gewijzigd waardoor de wedstrijd o.a  een half uur eerder begint!

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee rondes. De kwalificatieronde bestaat uit 8 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve tijd van de flash ronde wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep. Daarna volgt voor de 6 hoogst geplaatste klimmers per categorie een finale met 3 on sight boulders. Per boulder krijg je 5 minuten klimtijd en tussen de boulders krijg je 5 minuten rust. Het wedstrijdformat van deze ronde is vergelijkbaar met een IFSC World Cup 1/2 finale. Jongens en Meisjes klimmen gelijktijdig/parallel aan elkaar.

Het tijdschema is als volgt:
09.00 uur De Campus en aanmelding open
09.45 uur Sluiting aanmelding startgroep 1
10.00 uur Start kwalificatie startgroep 1
12.30 uur Einde startgroep 1 & sluiting aanmelding startgroep 2
12.45 uur Start startgroep 2
15.15 uur Einde startgroep 2 & sluiting aanmelding startgroep 3
15.30 uur Start startgroep 3
16.45 uur Einde startgroep 3
17.15 uur Start Finale Jeugd B, Jeugd A en Junioren.
18.45 uur Einde Finale
19.00 uur Prijsuitreiking alle categorieën  

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Team
Joram van Buuren 207 Klimmuur Utrecht
Pepijn Hogt 208 Kei Boulderhal
Castor Sprado 206 Klimmuur Utrecht
Rowan Ferwerda 205 Klimmuur Utrecht
Wouter Peletier 203
Don van Laere 211 Team Delfts Bleau
Isaac van Hoogstraaten 214 Monk Eindhoven
Pepijn Kluiters 204 REVOLT
Stephen van Bokhoven 212 Team Neoliet
Gidion van Doorn 210 GRIP Nijmegen
Zeno Schaekers 202 Team Mountain Network
Trevor Vermoolen 213

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Team
1 Zeno Schaekers 202 Team Mountain Network
2 Pepijn Hogt 208 Kei Boulderhal
3 Isaac van Hoogstraaten 214 Monk Eindhoven
4 Rowan Ferwerda 205 Klimmuur Utrecht
5 Castor Sprado 206 Klimmuur Utrecht
6 Joram van Buuren 207 Klimmuur Utrecht
7 Trevor Vermoolen 213
8 Pepijn Kluiters 204 REVOLT
9 Gidion van Doorn 210 GRIP Nijmegen
10 Don van Laere 211 Team Delfts Bleau
11 Wouter Peletier 203
12 Stephen van Bokhoven 212 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Zeno Schaekers 202 Team Mountain Network
2 Pepijn Hogt 208 Kei Boulderhal
3 Isaac van Hoogstraaten 214 Monk Eindhoven
4 Rowan Ferwerda 205 Klimmuur Utrecht
5 Castor Sprado 206 Klimmuur Utrecht
6 Joram van Buuren 207 Klimmuur Utrecht
7 Trevor Vermoolen 213
8 Pepijn Kluiters 204 REVOLT
9 Gidion van Doorn 210 GRIP Nijmegen
10 Don van Laere 211 Team Delfts Bleau
11 Wouter Peletier 203
12 Stephen van Bokhoven 212 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Zeno Schaekers 202 Team Mountain Network
2 Pepijn Hogt 208 Kei Boulderhal
3 Isaac van Hoogstraaten 214 Monk Eindhoven
4 Rowan Ferwerda 205 Klimmuur Utrecht
5 Castor Sprado 206 Klimmuur Utrecht
6 Joram van Buuren 207 Klimmuur Utrecht
7 Trevor Vermoolen 213
8 Pepijn Kluiters 204 REVOLT
9 Gidion van Doorn 210 GRIP Nijmegen
10 Don van Laere 211 Team Delfts Bleau
11 Wouter Peletier 203
12 Stephen van Bokhoven 212 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Zeno Schaekers 202 Team Mountain Network
2 Pepijn Hogt 208 Kei Boulderhal
3 Isaac van Hoogstraaten 214 Monk Eindhoven
4 Rowan Ferwerda 205 Klimmuur Utrecht
5 Castor Sprado 206 Klimmuur Utrecht
6 Joram van Buuren 207 Klimmuur Utrecht
7 Trevor Vermoolen 213
8 Pepijn Kluiters 204 REVOLT
9 Gidion van Doorn 210 GRIP Nijmegen
10 Don van Laere 211 Team Delfts Bleau
11 Wouter Peletier 203
12 Stephen van Bokhoven 212 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Zeno Schaekers 202 Team Mountain Network
2 Pepijn Hogt 208 Kei Boulderhal
3 Isaac van Hoogstraaten 214 Monk Eindhoven
4 Rowan Ferwerda 205 Klimmuur Utrecht
5 Castor Sprado 206 Klimmuur Utrecht
6 Joram van Buuren 207 Klimmuur Utrecht
7 Trevor Vermoolen 213
8 Pepijn Kluiters 204 REVOLT
9 Gidion van Doorn 210 GRIP Nijmegen
10 Don van Laere 211 Team Delfts Bleau
11 Wouter Peletier 203
12 Stephen van Bokhoven 212 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Zeno Schaekers 202 Team Mountain Network
2 Pepijn Hogt 208 Kei Boulderhal
3 Isaac van Hoogstraaten 214 Monk Eindhoven
4 Rowan Ferwerda 205 Klimmuur Utrecht
5 Castor Sprado 206 Klimmuur Utrecht
6 Joram van Buuren 207 Klimmuur Utrecht
7 Trevor Vermoolen 213
8 Pepijn Kluiters 204 REVOLT
9 Gidion van Doorn 210 GRIP Nijmegen
10 Don van Laere 211 Team Delfts Bleau
11 Wouter Peletier 203
12 Stephen van Bokhoven 212 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Zeno Schaekers 202 Team Mountain Network
2 Pepijn Hogt 208 Kei Boulderhal
3 Isaac van Hoogstraaten 214 Monk Eindhoven
4 Rowan Ferwerda 205 Klimmuur Utrecht
5 Castor Sprado 206 Klimmuur Utrecht
6 Joram van Buuren 207 Klimmuur Utrecht
7 Trevor Vermoolen 213
8 Pepijn Kluiters 204 REVOLT
9 Gidion van Doorn 210 GRIP Nijmegen
10 Don van Laere 211 Team Delfts Bleau
11 Wouter Peletier 203
12 Stephen van Bokhoven 212 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Zeno Schaekers 202 Team Mountain Network
2 Pepijn Hogt 208 Kei Boulderhal
3 Isaac van Hoogstraaten 214 Monk Eindhoven
4 Rowan Ferwerda 205 Klimmuur Utrecht
5 Castor Sprado 206 Klimmuur Utrecht
6 Joram van Buuren 207 Klimmuur Utrecht
7 Trevor Vermoolen 213
8 Pepijn Kluiters 204 REVOLT
9 Gidion van Doorn 210 GRIP Nijmegen
10 Don van Laere 211 Team Delfts Bleau
11 Wouter Peletier 203
12 Stephen van Bokhoven 212 Team Neoliet
13-01-2018 20:08
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Don van Laere 211 T3Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z2 Z3 T1Z1 T3Z2 T1Z1 7T13 8Z12 T1Z1 T4Z4 T5Z1 3T10 3Z6 100.0 Team Delfts Bleau
2 Isaac van Hoogstraaten 214 Z1 T3Z1 T2Z1 Z4 T2Z2 3T7 5Z9 Z2 T1Z1 1T1 2Z3 80.0 Monk Eindhoven
3 Castor Sprado 206 Z2 T1Z1 Z1 T2Z2 2T3 4Z6 Z6 T1Z1 1T1 2Z7 65.0 Klimmuur Utrecht
4 Zeno Schaekers 202 Z1 T1Z1 Z1 T2Z1 T1Z1 3T4 5Z5 Z1 Z3 Z2 0T0 3Z6 55.0 Team Mountain Network
5 Gidion van Doorn 210 Z1 T1Z1 Z1 T2Z1 T1Z1 3T4 5Z5 Z5 Z2 0T0 2Z7 51.0 GRIP Nijmegen
6 Trevor Vermoolen 213 T1Z1 Z1 Z1 T2Z2 T3Z2 3T6 5Z7 0T0 0Z0 47.0
7 Pepijn Kluiters 204 T2Z2 Z1 T1Z1 2T3 3Z4 43.0 REVOLT
8 Wouter Peletier 203 T3Z1 T1Z1 Z1 2T4 3Z3 40.0
9 Pepijn Hogt 208 Z2 T1Z1 Z1 1T1 3Z4 37.0 Kei Boulderhal
10 Rowan Ferwerda 205 T1Z1 Z1 1T1 2Z2 34.0 Klimmuur Utrecht
11 Stephen van Bokhoven 212 Z2 Z1 0T0 2Z3 31.0 Team Neoliet
12 Joram van Buuren 207 0T0 0Z0 28.0 Klimmuur Utrecht

Aantal deelnemers: 28

Naam Rugnummer Nat. Team
Joris Kieboom 424 NED Climb Up
Tycho van der Straaten 415 NED Ayers Rookies
Gregor Struwe 426 NED Klimcentrum Bjoeks
Hidde Bakker 427 NED Klimmuur Haarlem
Sven Goudriaan 422 NED Team Mountain Network
Torben van Kolfschoten 432 NED REVOLT
Busse Lommers 404 NED Kei Boulderhal
Wes Vermeeren 413 NED
Anon6890 - - -
Teun van der Graaf 428 NED
Thijme Maassen 419 NED
Brend English 420 NED Team Mountain Network
Jens de Louw 421 NED Team Mountain Network
Wouter Remmerswaal 411 NED Climb Up
Casper Lensselink 417 NED Team Mountain Network
Leto Cavé 431 NED Team Mountain Network
Dylan van den Berge 405 NED Team Yellowstone
Jules Kluwer 425 NED Kei Boulderhal
Simon Boes 412 NED
Ties van Veggel 410 NED
Sem van den Akker 403 NED Team Neoliet
Mees Vissers 429 NED Monk Amsterdam
Mikola Byelov 406 NED
Olav Poland 407 NED REVOLT
Paul Houbrechts 409 BEL REVOLT
Mischa Radt 418 NED Top-It
Jafet Sinke 423 NED Kei Boulderhal
Abel Mensink 416 NED Bleau Climbing Team

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 28

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jules Kluwer 425 NED Kei Boulderhal
2 Olav Poland 407 NED REVOLT
3 Mischa Radt 418 NED Top-It
4 Joris Kieboom 424 NED Climb Up
5 Thijme Maassen 419 NED
6 Busse Lommers 404 NED Kei Boulderhal
7 Mikola Byelov 406 NED
8 Gregor Struwe 426 NED Klimcentrum Bjoeks
9 Jens de Louw 421 NED Team Mountain Network
10 Torben van Kolfschoten 432 NED REVOLT
11 Teun van der Graaf 428 NED
12 Simon Boes 412 NED
13 Anon6890 - - -
14 Abel Mensink 416 NED Bleau Climbing Team
15 Tycho van der Straaten 415 NED Ayers Rookies
16 Casper Lensselink 417 NED Team Mountain Network
17 Mees Vissers 429 NED Monk Amsterdam
18 Paul Houbrechts 409 BEL REVOLT
19 Sem van den Akker 403 NED Team Neoliet
20 Wouter Remmerswaal 411 NED Climb Up
21 Dylan van den Berge 405 NED Team Yellowstone
22 Jafet Sinke 423 NED Kei Boulderhal
23 Ties van Veggel 410 NED
24 Hidde Bakker 427 NED Klimmuur Haarlem
25 Sven Goudriaan 422 NED Team Mountain Network
26 Leto Cavé 431 NED Team Mountain Network
27 Wes Vermeeren 413 NED
28 Brend English 420 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jules Kluwer 425 NED Kei Boulderhal
2 Olav Poland 407 NED REVOLT
3 Mischa Radt 418 NED Top-It
4 Joris Kieboom 424 NED Climb Up
5 Thijme Maassen 419 NED
6 Busse Lommers 404 NED Kei Boulderhal
7 Mikola Byelov 406 NED
8 Gregor Struwe 426 NED Klimcentrum Bjoeks
9 Jens de Louw 421 NED Team Mountain Network
10 Torben van Kolfschoten 432 NED REVOLT
11 Teun van der Graaf 428 NED
12 Simon Boes 412 NED
13 Anon6890 - - -
14 Abel Mensink 416 NED Bleau Climbing Team
15 Tycho van der Straaten 415 NED Ayers Rookies
16 Casper Lensselink 417 NED Team Mountain Network
17 Mees Vissers 429 NED Monk Amsterdam
18 Paul Houbrechts 409 BEL REVOLT
19 Sem van den Akker 403 NED Team Neoliet
20 Wouter Remmerswaal 411 NED Climb Up
21 Dylan van den Berge 405 NED Team Yellowstone
22 Jafet Sinke 423 NED Kei Boulderhal
23 Ties van Veggel 410 NED
24 Hidde Bakker 427 NED Klimmuur Haarlem
25 Sven Goudriaan 422 NED Team Mountain Network
26 Leto Cavé 431 NED Team Mountain Network
27 Wes Vermeeren 413 NED
28 Brend English 420 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jules Kluwer 425 NED Kei Boulderhal
2 Olav Poland 407 NED REVOLT
3 Mischa Radt 418 NED Top-It
4 Joris Kieboom 424 NED Climb Up
5 Thijme Maassen 419 NED
6 Busse Lommers 404 NED Kei Boulderhal
7 Mikola Byelov 406 NED
8 Gregor Struwe 426 NED Klimcentrum Bjoeks
9 Jens de Louw 421 NED Team Mountain Network
10 Torben van Kolfschoten 432 NED REVOLT
11 Teun van der Graaf 428 NED
12 Simon Boes 412 NED
13 Anon6890 - - -
14 Abel Mensink 416 NED Bleau Climbing Team
15 Tycho van der Straaten 415 NED Ayers Rookies
16 Casper Lensselink 417 NED Team Mountain Network
17 Mees Vissers 429 NED Monk Amsterdam
18 Paul Houbrechts 409 BEL REVOLT
19 Sem van den Akker 403 NED Team Neoliet
20 Wouter Remmerswaal 411 NED Climb Up
21 Dylan van den Berge 405 NED Team Yellowstone
22 Jafet Sinke 423 NED Kei Boulderhal
23 Ties van Veggel 410 NED
24 Hidde Bakker 427 NED Klimmuur Haarlem
25 Sven Goudriaan 422 NED Team Mountain Network
26 Leto Cavé 431 NED Team Mountain Network
27 Wes Vermeeren 413 NED
28 Brend English 420 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jules Kluwer 425 NED Kei Boulderhal
2 Olav Poland 407 NED REVOLT
3 Mischa Radt 418 NED Top-It
4 Joris Kieboom 424 NED Climb Up
5 Thijme Maassen 419 NED
6 Busse Lommers 404 NED Kei Boulderhal
7 Mikola Byelov 406 NED
8 Gregor Struwe 426 NED Klimcentrum Bjoeks
9 Jens de Louw 421 NED Team Mountain Network
10 Torben van Kolfschoten 432 NED REVOLT
11 Teun van der Graaf 428 NED
12 Simon Boes 412 NED
13 Anon6890 - - -
14 Abel Mensink 416 NED Bleau Climbing Team
15 Tycho van der Straaten 415 NED Ayers Rookies
16 Casper Lensselink 417 NED Team Mountain Network
17 Mees Vissers 429 NED Monk Amsterdam
18 Paul Houbrechts 409 BEL REVOLT
19 Sem van den Akker 403 NED Team Neoliet
20 Wouter Remmerswaal 411 NED Climb Up
21 Dylan van den Berge 405 NED Team Yellowstone
22 Jafet Sinke 423 NED Kei Boulderhal
23 Ties van Veggel 410 NED
24 Hidde Bakker 427 NED Klimmuur Haarlem
25 Sven Goudriaan 422 NED Team Mountain Network
26 Leto Cavé 431 NED Team Mountain Network
27 Wes Vermeeren 413 NED
28 Brend English 420 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jules Kluwer 425 NED Kei Boulderhal
2 Olav Poland 407 NED REVOLT
3 Mischa Radt 418 NED Top-It
4 Joris Kieboom 424 NED Climb Up
5 Thijme Maassen 419 NED
6 Busse Lommers 404 NED Kei Boulderhal
7 Mikola Byelov 406 NED
8 Gregor Struwe 426 NED Klimcentrum Bjoeks
9 Jens de Louw 421 NED Team Mountain Network
10 Torben van Kolfschoten 432 NED REVOLT
11 Teun van der Graaf 428 NED
12 Simon Boes 412 NED
13 Anon6890 - - -
14 Abel Mensink 416 NED Bleau Climbing Team
15 Tycho van der Straaten 415 NED Ayers Rookies
16 Casper Lensselink 417 NED Team Mountain Network
17 Mees Vissers 429 NED Monk Amsterdam
18 Paul Houbrechts 409 BEL REVOLT
19 Sem van den Akker 403 NED Team Neoliet
20 Wouter Remmerswaal 411 NED Climb Up
21 Dylan van den Berge 405 NED Team Yellowstone
22 Jafet Sinke 423 NED Kei Boulderhal
23 Ties van Veggel 410 NED
24 Hidde Bakker 427 NED Klimmuur Haarlem
25 Sven Goudriaan 422 NED Team Mountain Network
26 Leto Cavé 431 NED Team Mountain Network
27 Wes Vermeeren 413 NED
28 Brend English 420 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jules Kluwer 425 NED Kei Boulderhal
2 Olav Poland 407 NED REVOLT
3 Mischa Radt 418 NED Top-It
4 Joris Kieboom 424 NED Climb Up
5 Thijme Maassen 419 NED
6 Busse Lommers 404 NED Kei Boulderhal
7 Mikola Byelov 406 NED
8 Gregor Struwe 426 NED Klimcentrum Bjoeks
9 Jens de Louw 421 NED Team Mountain Network
10 Torben van Kolfschoten 432 NED REVOLT
11 Teun van der Graaf 428 NED
12 Simon Boes 412 NED
13 Anon6890 - - -
14 Abel Mensink 416 NED Bleau Climbing Team
15 Tycho van der Straaten 415 NED Ayers Rookies
16 Casper Lensselink 417 NED Team Mountain Network
17 Mees Vissers 429 NED Monk Amsterdam
18 Paul Houbrechts 409 BEL REVOLT
19 Sem van den Akker 403 NED Team Neoliet
20 Wouter Remmerswaal 411 NED Climb Up
21 Dylan van den Berge 405 NED Team Yellowstone
22 Jafet Sinke 423 NED Kei Boulderhal
23 Ties van Veggel 410 NED
24 Hidde Bakker 427 NED Klimmuur Haarlem
25 Sven Goudriaan 422 NED Team Mountain Network
26 Leto Cavé 431 NED Team Mountain Network
27 Wes Vermeeren 413 NED
28 Brend English 420 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jules Kluwer 425 NED Kei Boulderhal
2 Olav Poland 407 NED REVOLT
3 Mischa Radt 418 NED Top-It
4 Joris Kieboom 424 NED Climb Up
5 Thijme Maassen 419 NED
6 Busse Lommers 404 NED Kei Boulderhal
7 Mikola Byelov 406 NED
8 Gregor Struwe 426 NED Klimcentrum Bjoeks
9 Jens de Louw 421 NED Team Mountain Network
10 Torben van Kolfschoten 432 NED REVOLT
11 Teun van der Graaf 428 NED
12 Simon Boes 412 NED
13 Anon6890 - - -
14 Abel Mensink 416 NED Bleau Climbing Team
15 Tycho van der Straaten 415 NED Ayers Rookies
16 Casper Lensselink 417 NED Team Mountain Network
17 Mees Vissers 429 NED Monk Amsterdam
18 Paul Houbrechts 409 BEL REVOLT
19 Sem van den Akker 403 NED Team Neoliet
20 Wouter Remmerswaal 411 NED Climb Up
21 Dylan van den Berge 405 NED Team Yellowstone
22 Jafet Sinke 423 NED Kei Boulderhal
23 Ties van Veggel 410 NED
24 Hidde Bakker 427 NED Klimmuur Haarlem
25 Sven Goudriaan 422 NED Team Mountain Network
26 Leto Cavé 431 NED Team Mountain Network
27 Wes Vermeeren 413 NED
28 Brend English 420 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jules Kluwer 425 NED Kei Boulderhal
2 Olav Poland 407 NED REVOLT
3 Mischa Radt 418 NED Top-It
4 Joris Kieboom 424 NED Climb Up
5 Thijme Maassen 419 NED
6 Busse Lommers 404 NED Kei Boulderhal
7 Mikola Byelov 406 NED
8 Gregor Struwe 426 NED Klimcentrum Bjoeks
9 Jens de Louw 421 NED Team Mountain Network
10 Torben van Kolfschoten 432 NED REVOLT
11 Teun van der Graaf 428 NED
12 Simon Boes 412 NED
13 Anon6890 - - -
14 Abel Mensink 416 NED Bleau Climbing Team
15 Tycho van der Straaten 415 NED Ayers Rookies
16 Casper Lensselink 417 NED Team Mountain Network
17 Mees Vissers 429 NED Monk Amsterdam
18 Paul Houbrechts 409 BEL REVOLT
19 Sem van den Akker 403 NED Team Neoliet
20 Wouter Remmerswaal 411 NED Climb Up
21 Dylan van den Berge 405 NED Team Yellowstone
22 Jafet Sinke 423 NED Kei Boulderhal
23 Ties van Veggel 410 NED
24 Hidde Bakker 427 NED Klimmuur Haarlem
25 Sven Goudriaan 422 NED Team Mountain Network
26 Leto Cavé 431 NED Team Mountain Network
27 Wes Vermeeren 413 NED
28 Brend English 420 NED Team Mountain Network
13-01-2018 20:09
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Mikola Byelov 406 NED T3Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z4 T1Z1 T1Z1 6T9 7Z11 T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 3Z3 100.0
2 Leto Cavé 431 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T4Z2 5T10 5Z6 Z1 T2Z2 T5Z3 2T7 3Z6 80.0 Team Mountain Network
3 Jens de Louw 421 NED Z3 T1Z1 T1Z1 T3Z1 Z1 T3Z3 T2Z2 5T10 7Z12 T5Z3 Z3 Z1 1T5 3Z7 65.0 Team Mountain Network
4 Teun van der Graaf 428 NED T5Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z5 6T14 6Z10 Z5 Z4 Z2 0T0 3Z11 55.0
5 Gregor Struwe 426 NED T2Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 - T1Z1 5T7 5Z6 Z7 Z5 Z3 0T0 3Z15 51.0 Klimcentrum Bjoeks
6 Torben van Kolfschoten 432 NED T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 4T5 5Z5 Z11 Z5 0T0 2Z16 47.0 REVOLT
7 Tycho van der Straaten 415 NED Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z1 T1Z1 4T6 5Z5 43.0 Ayers Rookies
8 Simon Boes 412 NED T2Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z5 4T6 5Z10 40.0
9 Mischa Radt 418 NED Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 Z2 T4Z4 4T7 7Z13 37.0 Top-It
10 Jules Kluwer 425 NED Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z4 4T7 5Z8 34.0 Kei Boulderhal
11 Hidde Bakker 427 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 4T7 4Z4 31.0 Klimmuur Haarlem
12 Mees Vissers 429 NED T5Z5 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T8 4Z8 28.0 Monk Amsterdam
13 Anon6890 - - Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z1 T4Z4 4T9 5Z9 26.0 -
14 Dylan van den Berge 405 NED T5Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 4T10 4Z4 24.0 Team Yellowstone
15 Wes Vermeeren 413 NED Z1 T2Z2 T1Z1 Z1 T1Z1 3T4 5Z6 22.0
16 Casper Lensselink 417 NED Z1 T2Z2 T2Z1 Z1 T2Z1 3T6 5Z6 20.0 Team Mountain Network
17 Abel Mensink 416 NED T2Z2 Z1 T1Z1 Z1 T3Z3 3T6 5Z8 18.0 Bleau Climbing Team
18 Thijme Maassen 419 NED Z2 T1Z1 T4Z1 Z1 T2Z2 3T7 5Z7 16.0
19 Busse Lommers 404 NED T1Z1 T2Z1 Z1 T5Z5 3T8 4Z8 14.0 Kei Boulderhal
20 Sem van den Akker 403 NED T1Z1 T1Z1 Z1 2T2 3Z3 12.0 Team Neoliet
21 Joris Kieboom 424 NED Z1 T2Z1 T1Z1 Z1 2T3 4Z4 10.0 Climb Up
21 Ties van Veggel 410 NED Z1 T2Z1 T1Z1 Z1 2T3 4Z4 10.0
23 Brend English 420 NED T3Z3 T1Z1 Z1 2T4 3Z5 8.0 Team Mountain Network
24 Wouter Remmerswaal 411 NED Z1 T1Z1 Z1 1T1 3Z3 7.0 Climb Up
25 Paul Houbrechts 409 BEL Z3 T3Z2 Z1 Z1 1T3 4Z7 6.0 REVOLT
26 Olav Poland 407 NED Z3 Z1 Z1 0T0 3Z5 5.0 REVOLT
27 Sven Goudriaan 422 NED Z1 Z1 0T0 2Z2 4.0 Team Mountain Network
28 Jafet Sinke 423 NED 0T0 0Z0 3.0 Kei Boulderhal

Aantal deelnemers: 25

Naam Rugnummer Nat. Team
Gijs Kieboom 601 NED Climb Up
Paul Brand 612 NED REVOLT
Ynze Visser 607 NED REVOLT
Tim Slegter 609 NED Jeugdteam Utrecht
Kamiel Ariëns 620 NED Team Delfts Bleau
Simon van de Sande 603 NED
Anon6896 - - -
Mingus Pulles 625 BEL
Roman Schaekers 608 NED Climb Up
Tom Crouwel 618 NED Climb Up
David Klos 617 NED Cube Bouldergym
Kyan van Haasteren 613 NED
Merijn Langkamp 615 NED
Sem Koeneman 622 NED
Youri van der Stap 616 NED Team Delfts Bleau
Piet Spijker 604 NED Monk Amsterdam
Gib Goudappel 611 NED Team Delfts Bleau
Matz Cajada Vargues 621 NED Team Mountain Network
Douwe Eilander 614 NED Team Neoliet
Kevin Peeters 623 NED Team Mountain Network
Sybren Kuiper 619 NED Monk Amsterdam
Loek Jorna 627 NED
Iwan Pasveer 610 NED Team Mountain Network
Reinoud Smelt 605 NED Top-It
Leon Quist 626 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 25

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Douwe Eilander 614 NED Team Neoliet
2 Anon6896 - - -
3 Ynze Visser 607 NED REVOLT
4 Iwan Pasveer 610 NED Team Mountain Network
5 Kyan van Haasteren 613 NED
6 Loek Jorna 627 NED
7 Matz Cajada Vargues 621 NED Team Mountain Network
8 Leon Quist 626 NED
9 Tom Crouwel 618 NED Climb Up
10 Simon van de Sande 603 NED
11 Piet Spijker 604 NED Monk Amsterdam
12 Gib Goudappel 611 NED Team Delfts Bleau
13 Gijs Kieboom 601 NED Climb Up
14 Paul Brand 612 NED REVOLT
15 Kamiel Ariëns 620 NED Team Delfts Bleau
16 Sybren Kuiper 619 NED Monk Amsterdam
17 Mingus Pulles 625 BEL
18 Tim Slegter 609 NED Jeugdteam Utrecht
19 Sem Koeneman 622 NED
20 Reinoud Smelt 605 NED Top-It
21 Kevin Peeters 623 NED Team Mountain Network
22 Roman Schaekers 608 NED Climb Up
23 Youri van der Stap 616 NED Team Delfts Bleau
24 David Klos 617 NED Cube Bouldergym
25 Merijn Langkamp 615 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Douwe Eilander 614 NED Team Neoliet
2 Anon6896 - - -
3 Ynze Visser 607 NED REVOLT
4 Iwan Pasveer 610 NED Team Mountain Network
5 Kyan van Haasteren 613 NED
6 Loek Jorna 627 NED
7 Matz Cajada Vargues 621 NED Team Mountain Network
8 Leon Quist 626 NED
9 Tom Crouwel 618 NED Climb Up
10 Simon van de Sande 603 NED
11 Piet Spijker 604 NED Monk Amsterdam
12 Gib Goudappel 611 NED Team Delfts Bleau
13 Gijs Kieboom 601 NED Climb Up
14 Paul Brand 612 NED REVOLT
15 Kamiel Ariëns 620 NED Team Delfts Bleau
16 Sybren Kuiper 619 NED Monk Amsterdam
17 Mingus Pulles 625 BEL
18 Tim Slegter 609 NED Jeugdteam Utrecht
19 Sem Koeneman 622 NED
20 Reinoud Smelt 605 NED Top-It
21 Kevin Peeters 623 NED Team Mountain Network
22 Roman Schaekers 608 NED Climb Up
23 Youri van der Stap 616 NED Team Delfts Bleau
24 David Klos 617 NED Cube Bouldergym
25 Merijn Langkamp 615 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Douwe Eilander 614 NED Team Neoliet
2 Anon6896 - - -
3 Ynze Visser 607 NED REVOLT
4 Iwan Pasveer 610 NED Team Mountain Network
5 Kyan van Haasteren 613 NED
6 Loek Jorna 627 NED
7 Matz Cajada Vargues 621 NED Team Mountain Network
8 Leon Quist 626 NED
9 Tom Crouwel 618 NED Climb Up
10 Simon van de Sande 603 NED
11 Piet Spijker 604 NED Monk Amsterdam
12 Gib Goudappel 611 NED Team Delfts Bleau
13 Gijs Kieboom 601 NED Climb Up
14 Paul Brand 612 NED REVOLT
15 Kamiel Ariëns 620 NED Team Delfts Bleau
16 Sybren Kuiper 619 NED Monk Amsterdam
17 Mingus Pulles 625 BEL
18 Tim Slegter 609 NED Jeugdteam Utrecht
19 Sem Koeneman 622 NED
20 Reinoud Smelt 605 NED Top-It
21 Kevin Peeters 623 NED Team Mountain Network
22 Roman Schaekers 608 NED Climb Up
23 Youri van der Stap 616 NED Team Delfts Bleau
24 David Klos 617 NED Cube Bouldergym
25 Merijn Langkamp 615 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Douwe Eilander 614 NED Team Neoliet
2 Anon6896 - - -
3 Ynze Visser 607 NED REVOLT
4 Iwan Pasveer 610 NED Team Mountain Network
5 Kyan van Haasteren 613 NED
6 Loek Jorna 627 NED
7 Matz Cajada Vargues 621 NED Team Mountain Network
8 Leon Quist 626 NED
9 Tom Crouwel 618 NED Climb Up
10 Simon van de Sande 603 NED
11 Piet Spijker 604 NED Monk Amsterdam
12 Gib Goudappel 611 NED Team Delfts Bleau
13 Gijs Kieboom 601 NED Climb Up
14 Paul Brand 612 NED REVOLT
15 Kamiel Ariëns 620 NED Team Delfts Bleau
16 Sybren Kuiper 619 NED Monk Amsterdam
17 Mingus Pulles 625 BEL
18 Tim Slegter 609 NED Jeugdteam Utrecht
19 Sem Koeneman 622 NED
20 Reinoud Smelt 605 NED Top-It
21 Kevin Peeters 623 NED Team Mountain Network
22 Roman Schaekers 608 NED Climb Up
23 Youri van der Stap 616 NED Team Delfts Bleau
24 David Klos 617 NED Cube Bouldergym
25 Merijn Langkamp 615 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Douwe Eilander 614 NED Team Neoliet
2 Anon6896 - - -
3 Ynze Visser 607 NED REVOLT
4 Iwan Pasveer 610 NED Team Mountain Network
5 Kyan van Haasteren 613 NED
6 Loek Jorna 627 NED
7 Matz Cajada Vargues 621 NED Team Mountain Network
8 Leon Quist 626 NED
9 Tom Crouwel 618 NED Climb Up
10 Simon van de Sande 603 NED
11 Piet Spijker 604 NED Monk Amsterdam
12 Gib Goudappel 611 NED Team Delfts Bleau
13 Gijs Kieboom 601 NED Climb Up
14 Paul Brand 612 NED REVOLT
15 Kamiel Ariëns 620 NED Team Delfts Bleau
16 Sybren Kuiper 619 NED Monk Amsterdam
17 Mingus Pulles 625 BEL
18 Tim Slegter 609 NED Jeugdteam Utrecht
19 Sem Koeneman 622 NED
20 Reinoud Smelt 605 NED Top-It
21 Kevin Peeters 623 NED Team Mountain Network
22 Roman Schaekers 608 NED Climb Up
23 Youri van der Stap 616 NED Team Delfts Bleau
24 David Klos 617 NED Cube Bouldergym
25 Merijn Langkamp 615 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Douwe Eilander 614 NED Team Neoliet
2 Anon6896 - - -
3 Ynze Visser 607 NED REVOLT
4 Iwan Pasveer 610 NED Team Mountain Network
5 Kyan van Haasteren 613 NED
6 Loek Jorna 627 NED
7 Matz Cajada Vargues 621 NED Team Mountain Network
8 Leon Quist 626 NED
9 Tom Crouwel 618 NED Climb Up
10 Simon van de Sande 603 NED
11 Piet Spijker 604 NED Monk Amsterdam
12 Gib Goudappel 611 NED Team Delfts Bleau
13 Gijs Kieboom 601 NED Climb Up
14 Paul Brand 612 NED REVOLT
15 Kamiel Ariëns 620 NED Team Delfts Bleau
16 Sybren Kuiper 619 NED Monk Amsterdam
17 Mingus Pulles 625 BEL
18 Tim Slegter 609 NED Jeugdteam Utrecht
19 Sem Koeneman 622 NED
20 Reinoud Smelt 605 NED Top-It
21 Kevin Peeters 623 NED Team Mountain Network
22 Roman Schaekers 608 NED Climb Up
23 Youri van der Stap 616 NED Team Delfts Bleau
24 David Klos 617 NED Cube Bouldergym
25 Merijn Langkamp 615 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Douwe Eilander 614 NED Team Neoliet
2 Anon6896 - - -
3 Ynze Visser 607 NED REVOLT
4 Iwan Pasveer 610 NED Team Mountain Network
5 Kyan van Haasteren 613 NED
6 Loek Jorna 627 NED
7 Matz Cajada Vargues 621 NED Team Mountain Network
8 Leon Quist 626 NED
9 Tom Crouwel 618 NED Climb Up
10 Simon van de Sande 603 NED
11 Piet Spijker 604 NED Monk Amsterdam
12 Gib Goudappel 611 NED Team Delfts Bleau
13 Gijs Kieboom 601 NED Climb Up
14 Paul Brand 612 NED REVOLT
15 Kamiel Ariëns 620 NED Team Delfts Bleau
16 Sybren Kuiper 619 NED Monk Amsterdam
17 Mingus Pulles 625 BEL
18 Tim Slegter 609 NED Jeugdteam Utrecht
19 Sem Koeneman 622 NED
20 Reinoud Smelt 605 NED Top-It
21 Kevin Peeters 623 NED Team Mountain Network
22 Roman Schaekers 608 NED Climb Up
23 Youri van der Stap 616 NED Team Delfts Bleau
24 David Klos 617 NED Cube Bouldergym
25 Merijn Langkamp 615 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Douwe Eilander 614 NED Team Neoliet
2 Anon6896 - - -
3 Ynze Visser 607 NED REVOLT
4 Iwan Pasveer 610 NED Team Mountain Network
5 Kyan van Haasteren 613 NED
6 Loek Jorna 627 NED
7 Matz Cajada Vargues 621 NED Team Mountain Network
8 Leon Quist 626 NED
9 Tom Crouwel 618 NED Climb Up
10 Simon van de Sande 603 NED
11 Piet Spijker 604 NED Monk Amsterdam
12 Gib Goudappel 611 NED Team Delfts Bleau
13 Gijs Kieboom 601 NED Climb Up
14 Paul Brand 612 NED REVOLT
15 Kamiel Ariëns 620 NED Team Delfts Bleau
16 Sybren Kuiper 619 NED Monk Amsterdam
17 Mingus Pulles 625 BEL
18 Tim Slegter 609 NED Jeugdteam Utrecht
19 Sem Koeneman 622 NED
20 Reinoud Smelt 605 NED Top-It
21 Kevin Peeters 623 NED Team Mountain Network
22 Roman Schaekers 608 NED Climb Up
23 Youri van der Stap 616 NED Team Delfts Bleau
24 David Klos 617 NED Cube Bouldergym
25 Merijn Langkamp 615 NED
13-01-2018 20:09
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Ynze Visser 607 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T2Z1 7T10 8Z10 T1Z1 T1Z1 2T2 2Z2 100.0 REVOLT
2 Paul Brand 612 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 T1Z1 T3Z2 Z3 6T11 7Z10 T4Z2 Z5 T1Z1 2T5 3Z8 80.0 REVOLT
3 Iwan Pasveer 610 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z1 T2Z2 T4Z4 Z2 7T13 8Z13 Z1 T6Z5 T1Z1 2T7 3Z7 65.0 Team Mountain Network
4 Merijn Langkamp 615 NED T2Z2 T1Z1 T1Z1 Z1 T4Z2 Z1 4T8 6Z8 Z9 Z8 0T0 2Z17 55.0
5 Kevin Peeters 623 NED T2Z2 T2Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 4T6 5Z7 Z12 Z9 0T0 2Z21 51.0 Team Mountain Network
6 Anon6896 - - T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 T1Z1 4T5 5Z5 - 0T0 0Z0 47.0 -
7 Roman Schaekers 608 NED T2Z2 T1Z1 T4Z2 Z1 T1Z1 Z2 4T8 6Z9 43.0 Climb Up
8 Gijs Kieboom 601 NED T4Z4 T1Z1 T1Z1 Z1 T2Z1 4T8 5Z8 40.0 Climb Up
9 Simon van de Sande 603 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T5Z5 4T8 5Z9 37.0
10 Tom Crouwel 618 NED T3Z3 T1Z1 T1Z1 Z2 Z3 3T5 5Z10 34.0 Climb Up
11 Loek Jorna 627 NED T2Z2 T1Z1 T2Z1 Z1 3T5 4Z5 31.0
12 David Klos 617 NED T3Z2 T3Z1 T1Z1 Z1 3T7 4Z5 28.0 Cube Bouldergym
13 Youri van der Stap 616 NED T5Z5 T2Z1 T1Z1 Z4 3T8 4Z11 26.0 Team Delfts Bleau
14 Kamiel Ariëns 620 NED T5Z5 T1Z1 T3Z1 Z1 3T9 4Z8 24.0 Team Delfts Bleau
15 Mingus Pulles 625 BEL Z2 T1Z1 T1Z1 2T2 3Z4 22.0
16 Gib Goudappel 611 NED Z2 T1Z1 T3Z2 Z1 Z3 Z1 2T4 6Z10 20.0 Team Delfts Bleau
17 Sem Koeneman 622 NED T3Z1 T1Z1 Z2 2T4 3Z4 18.0
18 Sybren Kuiper 619 NED T1Z1 Z2 Z1 1T1 3Z4 16.0 Monk Amsterdam
19 Kyan van Haasteren 613 NED Z4 T2Z1 Z3 1T2 3Z8 14.0
20 Leon Quist 626 NED T2Z2 Z1 1T2 2Z3 12.0
21 Douwe Eilander 614 NED T2Z1 1T2 1Z1 10.0 Team Neoliet
22 Piet Spijker 604 NED T3Z1 1T3 1Z1 9.0 Monk Amsterdam
23 Matz Cajada Vargues 621 NED T4Z1 Z5 1T4 2Z6 8.0 Team Mountain Network
24 Tim Slegter 609 NED Z3 0T0 1Z3 7.0 Jeugdteam Utrecht
25 Reinoud Smelt 605 NED 0T0 0Z0 6.0 Top-It

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Team
Maura-marie Mevis 101 IVY Climbing
Julia van den Goor 107 Team Neoliet
Cecile van der Meel 103 Ayers Rookies
Ysa Rakestraw 105
Julia Meijer 111 Monk Eindhoven
Helen Zegelaar 108
Laura Knops 104 ES Onsight Klimtalenten
Carlijn Hukkelhoven 102 IVY Climbing

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Team
1 Carlijn Hukkelhoven 102 IVY Climbing
2 Ysa Rakestraw 105
3 Helen Zegelaar 108
4 Julia Meijer 111 Monk Eindhoven
5 Maura-marie Mevis 101 IVY Climbing
6 Laura Knops 104 ES Onsight Klimtalenten
7 Julia van den Goor 107 Team Neoliet
8 Cecile van der Meel 103 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Carlijn Hukkelhoven 102 IVY Climbing
2 Ysa Rakestraw 105
3 Helen Zegelaar 108
4 Julia Meijer 111 Monk Eindhoven
5 Maura-marie Mevis 101 IVY Climbing
6 Laura Knops 104 ES Onsight Klimtalenten
7 Julia van den Goor 107 Team Neoliet
8 Cecile van der Meel 103 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Carlijn Hukkelhoven 102 IVY Climbing
2 Ysa Rakestraw 105
3 Helen Zegelaar 108
4 Julia Meijer 111 Monk Eindhoven
5 Maura-marie Mevis 101 IVY Climbing
6 Laura Knops 104 ES Onsight Klimtalenten
7 Julia van den Goor 107 Team Neoliet
8 Cecile van der Meel 103 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Carlijn Hukkelhoven 102 IVY Climbing
2 Ysa Rakestraw 105
3 Helen Zegelaar 108
4 Julia Meijer 111 Monk Eindhoven
5 Maura-marie Mevis 101 IVY Climbing
6 Laura Knops 104 ES Onsight Klimtalenten
7 Julia van den Goor 107 Team Neoliet
8 Cecile van der Meel 103 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Carlijn Hukkelhoven 102 IVY Climbing
2 Ysa Rakestraw 105
3 Helen Zegelaar 108
4 Julia Meijer 111 Monk Eindhoven
5 Maura-marie Mevis 101 IVY Climbing
6 Laura Knops 104 ES Onsight Klimtalenten
7 Julia van den Goor 107 Team Neoliet
8 Cecile van der Meel 103 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Carlijn Hukkelhoven 102 IVY Climbing
2 Ysa Rakestraw 105
3 Helen Zegelaar 108
4 Julia Meijer 111 Monk Eindhoven
5 Maura-marie Mevis 101 IVY Climbing
6 Laura Knops 104 ES Onsight Klimtalenten
7 Julia van den Goor 107 Team Neoliet
8 Cecile van der Meel 103 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Carlijn Hukkelhoven 102 IVY Climbing
2 Ysa Rakestraw 105
3 Helen Zegelaar 108
4 Julia Meijer 111 Monk Eindhoven
5 Maura-marie Mevis 101 IVY Climbing
6 Laura Knops 104 ES Onsight Klimtalenten
7 Julia van den Goor 107 Team Neoliet
8 Cecile van der Meel 103 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Carlijn Hukkelhoven 102 IVY Climbing
2 Ysa Rakestraw 105
3 Helen Zegelaar 108
4 Julia Meijer 111 Monk Eindhoven
5 Maura-marie Mevis 101 IVY Climbing
6 Laura Knops 104 ES Onsight Klimtalenten
7 Julia van den Goor 107 Team Neoliet
8 Cecile van der Meel 103 Ayers Rookies
13-01-2018 19:54
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Julia Meijer 111 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T10 8Z11 T1Z1 T2Z2 T1Z1 3T4 3Z4 100.0 Monk Eindhoven
2 Ysa Rakestraw 105 Z2 T1Z1 T1Z1 Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 5T6 7Z9 T2Z2 T1Z1 Z4 2T3 3Z7 80.0
3 Carlijn Hukkelhoven 102 Z3 T2Z2 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T6 7Z10 T5Z5 Z1 1T5 2Z6 65.0 IVY Climbing
4 Laura Knops 104 Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 6Z6 Z3 Z2 0T0 2Z5 55.0 ES Onsight Klimtalenten
5 Maura-marie Mevis 101 T3Z1 T4Z1 T2Z1 3T9 3Z3 Z2 Z4 0T0 2Z6 51.0 IVY Climbing
6 Helen Zegelaar 108 T2Z2 T2Z1 2T4 2Z3 0T0 0Z0 47.0
7 Cecile van der Meel 103 T2Z1 Z1 T3Z1 2T5 3Z3 43.0 Ayers Rookies
8 Julia van den Goor 107 0T0 0Z0 40.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 15

Naam Rugnummer Team
Freja Smed 303 Climb Up
Sam Swalué 314 Top Climbing Twente
Sven van der Heijden 310
Irina Kramers 315 Kei Boulderhal
Tysa Aukema 316 Climb Up
Mette van Liempd 317
Simone Gerritsen 309 Monk Eindhoven
Cécile Blikman 311
Kaya van Haasteren 305
Anon7202 - -
Merleyn Koops 312
Sanne Blok 313 Ayers Rookies
Isa Witte 307 Team Kids From The Block
Pleun Frank 304 Monk Amsterdam
Elja Leijenhorst 306 Team Delfts Bleau

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 15

# Naam Rugnummer Team
1 Sanne Blok 313 Ayers Rookies
2 Isa Witte 307 Team Kids From The Block
3 Sven van der Heijden 310
4 Tysa Aukema 316 Climb Up
5 Cécile Blikman 311
6 Kaya van Haasteren 305
7 Simone Gerritsen 309 Monk Eindhoven
8 Irina Kramers 315 Kei Boulderhal
9 Freja Smed 303 Climb Up
10 Merleyn Koops 312
11 Sam Swalué 314 Top Climbing Twente
12 Pleun Frank 304 Monk Amsterdam
13 Mette van Liempd 317
14 Elja Leijenhorst 306 Team Delfts Bleau
15 Anon7202 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Sanne Blok 313 Ayers Rookies
2 Isa Witte 307 Team Kids From The Block
3 Sven van der Heijden 310
4 Tysa Aukema 316 Climb Up
5 Cécile Blikman 311
6 Kaya van Haasteren 305
7 Simone Gerritsen 309 Monk Eindhoven
8 Irina Kramers 315 Kei Boulderhal
9 Freja Smed 303 Climb Up
10 Merleyn Koops 312
11 Sam Swalué 314 Top Climbing Twente
12 Pleun Frank 304 Monk Amsterdam
13 Mette van Liempd 317
14 Elja Leijenhorst 306 Team Delfts Bleau
15 Anon7202 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Sanne Blok 313 Ayers Rookies
2 Isa Witte 307 Team Kids From The Block
3 Sven van der Heijden 310
4 Tysa Aukema 316 Climb Up
5 Cécile Blikman 311
6 Kaya van Haasteren 305
7 Simone Gerritsen 309 Monk Eindhoven
8 Irina Kramers 315 Kei Boulderhal
9 Freja Smed 303 Climb Up
10 Merleyn Koops 312
11 Sam Swalué 314 Top Climbing Twente
12 Pleun Frank 304 Monk Amsterdam
13 Mette van Liempd 317
14 Elja Leijenhorst 306 Team Delfts Bleau
15 Anon7202 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Sanne Blok 313 Ayers Rookies
2 Isa Witte 307 Team Kids From The Block
3 Sven van der Heijden 310
4 Tysa Aukema 316 Climb Up
5 Cécile Blikman 311
6 Kaya van Haasteren 305
7 Simone Gerritsen 309 Monk Eindhoven
8 Irina Kramers 315 Kei Boulderhal
9 Freja Smed 303 Climb Up
10 Merleyn Koops 312
11 Sam Swalué 314 Top Climbing Twente
12 Pleun Frank 304 Monk Amsterdam
13 Mette van Liempd 317
14 Elja Leijenhorst 306 Team Delfts Bleau
15 Anon7202 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Sanne Blok 313 Ayers Rookies
2 Isa Witte 307 Team Kids From The Block
3 Sven van der Heijden 310
4 Tysa Aukema 316 Climb Up
5 Cécile Blikman 311
6 Kaya van Haasteren 305
7 Simone Gerritsen 309 Monk Eindhoven
8 Irina Kramers 315 Kei Boulderhal
9 Freja Smed 303 Climb Up
10 Merleyn Koops 312
11 Sam Swalué 314 Top Climbing Twente
12 Pleun Frank 304 Monk Amsterdam
13 Mette van Liempd 317
14 Elja Leijenhorst 306 Team Delfts Bleau
15 Anon7202 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Sanne Blok 313 Ayers Rookies
2 Isa Witte 307 Team Kids From The Block
3 Sven van der Heijden 310
4 Tysa Aukema 316 Climb Up
5 Cécile Blikman 311
6 Kaya van Haasteren 305
7 Simone Gerritsen 309 Monk Eindhoven
8 Irina Kramers 315 Kei Boulderhal
9 Freja Smed 303 Climb Up
10 Merleyn Koops 312
11 Sam Swalué 314 Top Climbing Twente
12 Pleun Frank 304 Monk Amsterdam
13 Mette van Liempd 317
14 Elja Leijenhorst 306 Team Delfts Bleau
15 Anon7202 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Sanne Blok 313 Ayers Rookies
2 Isa Witte 307 Team Kids From The Block
3 Sven van der Heijden 310
4 Tysa Aukema 316 Climb Up
5 Cécile Blikman 311
6 Kaya van Haasteren 305
7 Simone Gerritsen 309 Monk Eindhoven
8 Irina Kramers 315 Kei Boulderhal
9 Freja Smed 303 Climb Up
10 Merleyn Koops 312
11 Sam Swalué 314 Top Climbing Twente
12 Pleun Frank 304 Monk Amsterdam
13 Mette van Liempd 317
14 Elja Leijenhorst 306 Team Delfts Bleau
15 Anon7202 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Sanne Blok 313 Ayers Rookies
2 Isa Witte 307 Team Kids From The Block
3 Sven van der Heijden 310
4 Tysa Aukema 316 Climb Up
5 Cécile Blikman 311
6 Kaya van Haasteren 305
7 Simone Gerritsen 309 Monk Eindhoven
8 Irina Kramers 315 Kei Boulderhal
9 Freja Smed 303 Climb Up
10 Merleyn Koops 312
11 Sam Swalué 314 Top Climbing Twente
12 Pleun Frank 304 Monk Amsterdam
13 Mette van Liempd 317
14 Elja Leijenhorst 306 Team Delfts Bleau
15 Anon7202 - -
13-01-2018 20:09
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Pleun Frank 304 T2Z1 T3Z1 T1Z1 Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T9 8Z8 T1Z1 T1Z1 T3Z3 3T5 3Z5 100.0 Monk Amsterdam
2 Sam Swalué 314 Z1 T2Z1 T1Z1 T4Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 6T11 7Z8 T4Z4 T1Z1 T3Z2 3T8 3Z7 80.0 Top Climbing Twente
3 Sven van der Heijden 310 Z1 Z3 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 7Z9 T2Z2 Z5 Z6 1T2 3Z13 65.0
4 Simone Gerritsen 309 Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 4T6 5Z7 T5Z5 Z1 1T5 2Z6 55.0 Monk Eindhoven
5 Mette van Liempd 317 Z3 T2Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T6 7Z9 Z1 Z4 0T0 2Z5 51.0
6 Isa Witte 307 Z4 T1Z1 Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 4T5 6Z9 Z1 0T0 1Z1 47.0 Team Kids From The Block
7 Merleyn Koops 312 T3Z3 Z1 T3Z3 T3Z3 T1Z1 4T10 5Z11 43.0
8 Anon7202 - Z1 T1Z1 Z1 T3Z2 T5Z2 T2Z1 4T11 6Z8 40.0 -
9 Tysa Aukema 316 T2Z2 Z2 T2Z1 T2Z1 3T6 4Z6 37.0 Climb Up
10 Freja Smed 303 T2Z2 T3Z3 T4Z1 3T9 3Z6 34.0 Climb Up
11 Irina Kramers 315 T1Z1 Z3 Z1 Z5 T1Z1 2T2 5Z11 31.0 Kei Boulderhal
12 Kaya van Haasteren 305 Z4 T3Z3 T1Z1 2T4 3Z8 28.0
13 Cécile Blikman 311 T2Z1 1T2 1Z1 26.0
14 Elja Leijenhorst 306 Z1 0T0 1Z1 24.0 Team Delfts Bleau
15 Sanne Blok 313 Z3 0T0 1Z3 22.0 Ayers Rookies

Aantal deelnemers: 29

Naam Rugnummer Nat. Team
Indy Rietberg 518 NED Cube Bouldergym
Gitte Meus 528 NED Team Mountain Network
Klaar van den Beuken 508 NED Ayers Rookies
Amber Schiffeleers 526 NED IVY Climbing
Lisa Klem 502 NED REVOLT
Mara Voorthuis 524 NED Kei Boulderhal
Joy Rubingh 516 NED Climb Up
Erin Goedvree 512 NED Vertical Thinking
Tine Walraevens 530 BEL Vertical Thinking
Iris van 't Westeinde 527 NED Team Neoliet
Edith Savenije 514 NED Top-It
Lieke van Gemert 519 NED Team Mountain Network
Floor Honkoop 506 NED Team Mountain Network
Sanne Gijselman 525 NED Team Kids From The Block
Gianna Evers 510 NED Het Lab
Manon Knops 522 NED ES Onsight Klimtalenten
Nina Schilderman 515 NED ES Onsight Klimtalenten
Lies van Raaij 529 NED Team Delfts Bleau
Julia Janssen 507 NED Cube Bouldergym
Isabelle Kluwer 521 NED Kei Boulderhal
Faye Cornelissen 511 NED
Anon7205 - - -
Fenna Schouten 503 NED Team Mountain Network
Sophie Trenning 513 NED
Anon7334 - - -
Kim Uijterwijk 523 NED Monk Amsterdam
Marit Zeldenthuis 509 NED Climb Up
Myrthe van de Pol 504 NED REVOLT
Eke de Boer 531 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 29

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sanne Gijselman 525 NED Team Kids From The Block
2 Myrthe van de Pol 504 NED REVOLT
3 Amber Schiffeleers 526 NED IVY Climbing
4 Kim Uijterwijk 523 NED Monk Amsterdam
5 Lisa Klem 502 NED REVOLT
6 Anon7205 - - -
7 Lies van Raaij 529 NED Team Delfts Bleau
8 Lieke van Gemert 519 NED Team Mountain Network
9 Eke de Boer 531 NED
10 Tine Walraevens 530 BEL Vertical Thinking
11 Joy Rubingh 516 NED Climb Up
12 Julia Janssen 507 NED Cube Bouldergym
13 Iris van 't Westeinde 527 NED Team Neoliet
14 Mara Voorthuis 524 NED Kei Boulderhal
15 Fenna Schouten 503 NED Team Mountain Network
16 Floor Honkoop 506 NED Team Mountain Network
17 Nina Schilderman 515 NED ES Onsight Klimtalenten
18 Sophie Trenning 513 NED
19 Isabelle Kluwer 521 NED Kei Boulderhal
20 Indy Rietberg 518 NED Cube Bouldergym
21 Faye Cornelissen 511 NED
22 Klaar van den Beuken 508 NED Ayers Rookies
23 Gitte Meus 528 NED Team Mountain Network
24 Erin Goedvree 512 NED Vertical Thinking
25 Manon Knops 522 NED ES Onsight Klimtalenten
26 Gianna Evers 510 NED Het Lab
27 Anon7334 - - -
28 Edith Savenije 514 NED Top-It
29 Marit Zeldenthuis 509 NED Climb Up
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sanne Gijselman 525 NED Team Kids From The Block
2 Myrthe van de Pol 504 NED REVOLT
3 Amber Schiffeleers 526 NED IVY Climbing
4 Kim Uijterwijk 523 NED Monk Amsterdam
5 Lisa Klem 502 NED REVOLT
6 Anon7205 - - -
7 Lies van Raaij 529 NED Team Delfts Bleau
8 Lieke van Gemert 519 NED Team Mountain Network
9 Eke de Boer 531 NED
10 Tine Walraevens 530 BEL Vertical Thinking
11 Joy Rubingh 516 NED Climb Up
12 Julia Janssen 507 NED Cube Bouldergym
13 Iris van 't Westeinde 527 NED Team Neoliet
14 Mara Voorthuis 524 NED Kei Boulderhal
15 Fenna Schouten 503 NED Team Mountain Network
16 Floor Honkoop 506 NED Team Mountain Network
17 Nina Schilderman 515 NED ES Onsight Klimtalenten
18 Sophie Trenning 513 NED
19 Isabelle Kluwer 521 NED Kei Boulderhal
20 Indy Rietberg 518 NED Cube Bouldergym
21 Faye Cornelissen 511 NED
22 Klaar van den Beuken 508 NED Ayers Rookies
23 Gitte Meus 528 NED Team Mountain Network
24 Erin Goedvree 512 NED Vertical Thinking
25 Manon Knops 522 NED ES Onsight Klimtalenten
26 Gianna Evers 510 NED Het Lab
27 Anon7334 - - -
28 Edith Savenije 514 NED Top-It
29 Marit Zeldenthuis 509 NED Climb Up
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sanne Gijselman 525 NED Team Kids From The Block
2 Myrthe van de Pol 504 NED REVOLT
3 Amber Schiffeleers 526 NED IVY Climbing
4 Kim Uijterwijk 523 NED Monk Amsterdam
5 Lisa Klem 502 NED REVOLT
6 Anon7205 - - -
7 Lies van Raaij 529 NED Team Delfts Bleau
8 Lieke van Gemert 519 NED Team Mountain Network
9 Eke de Boer 531 NED
10 Tine Walraevens 530 BEL Vertical Thinking
11 Joy Rubingh 516 NED Climb Up
12 Julia Janssen 507 NED Cube Bouldergym
13 Iris van 't Westeinde 527 NED Team Neoliet
14 Mara Voorthuis 524 NED Kei Boulderhal
15 Fenna Schouten 503 NED Team Mountain Network
16 Floor Honkoop 506 NED Team Mountain Network
17 Nina Schilderman 515 NED ES Onsight Klimtalenten
18 Sophie Trenning 513 NED
19 Isabelle Kluwer 521 NED Kei Boulderhal
20 Indy Rietberg 518 NED Cube Bouldergym
21 Faye Cornelissen 511 NED
22 Klaar van den Beuken 508 NED Ayers Rookies
23 Gitte Meus 528 NED Team Mountain Network
24 Erin Goedvree 512 NED Vertical Thinking
25 Manon Knops 522 NED ES Onsight Klimtalenten
26 Gianna Evers 510 NED Het Lab
27 Anon7334 - - -
28 Edith Savenije 514 NED Top-It
29 Marit Zeldenthuis 509 NED Climb Up
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sanne Gijselman 525 NED Team Kids From The Block
2 Myrthe van de Pol 504 NED REVOLT
3 Amber Schiffeleers 526 NED IVY Climbing
4 Kim Uijterwijk 523 NED Monk Amsterdam
5 Lisa Klem 502 NED REVOLT
6 Anon7205 - - -
7 Lies van Raaij 529 NED Team Delfts Bleau
8 Lieke van Gemert 519 NED Team Mountain Network
9 Eke de Boer 531 NED
10 Tine Walraevens 530 BEL Vertical Thinking
11 Joy Rubingh 516 NED Climb Up
12 Julia Janssen 507 NED Cube Bouldergym
13 Iris van 't Westeinde 527 NED Team Neoliet
14 Mara Voorthuis 524 NED Kei Boulderhal
15 Fenna Schouten 503 NED Team Mountain Network
16 Floor Honkoop 506 NED Team Mountain Network
17 Nina Schilderman 515 NED ES Onsight Klimtalenten
18 Sophie Trenning 513 NED
19 Isabelle Kluwer 521 NED Kei Boulderhal
20 Indy Rietberg 518 NED Cube Bouldergym
21 Faye Cornelissen 511 NED
22 Klaar van den Beuken 508 NED Ayers Rookies
23 Gitte Meus 528 NED Team Mountain Network
24 Erin Goedvree 512 NED Vertical Thinking
25 Manon Knops 522 NED ES Onsight Klimtalenten
26 Gianna Evers 510 NED Het Lab
27 Anon7334 - - -
28 Edith Savenije 514 NED Top-It
29 Marit Zeldenthuis 509 NED Climb Up
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sanne Gijselman 525 NED Team Kids From The Block
2 Myrthe van de Pol 504 NED REVOLT
3 Amber Schiffeleers 526 NED IVY Climbing
4 Kim Uijterwijk 523 NED Monk Amsterdam
5 Lisa Klem 502 NED REVOLT
6 Anon7205 - - -
7 Lies van Raaij 529 NED Team Delfts Bleau
8 Lieke van Gemert 519 NED Team Mountain Network
9 Eke de Boer 531 NED
10 Tine Walraevens 530 BEL Vertical Thinking
11 Joy Rubingh 516 NED Climb Up
12 Julia Janssen 507 NED Cube Bouldergym
13 Iris van 't Westeinde 527 NED Team Neoliet
14 Mara Voorthuis 524 NED Kei Boulderhal
15 Fenna Schouten 503 NED Team Mountain Network
16 Floor Honkoop 506 NED Team Mountain Network
17 Nina Schilderman 515 NED ES Onsight Klimtalenten
18 Sophie Trenning 513 NED
19 Isabelle Kluwer 521 NED Kei Boulderhal
20 Indy Rietberg 518 NED Cube Bouldergym
21 Faye Cornelissen 511 NED
22 Klaar van den Beuken 508 NED Ayers Rookies
23 Gitte Meus 528 NED Team Mountain Network
24 Erin Goedvree 512 NED Vertical Thinking
25 Manon Knops 522 NED ES Onsight Klimtalenten
26 Gianna Evers 510 NED Het Lab
27 Anon7334 - - -
28 Edith Savenije 514 NED Top-It
29 Marit Zeldenthuis 509 NED Climb Up
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sanne Gijselman 525 NED Team Kids From The Block
2 Myrthe van de Pol 504 NED REVOLT
3 Amber Schiffeleers 526 NED IVY Climbing
4 Kim Uijterwijk 523 NED Monk Amsterdam
5 Lisa Klem 502 NED REVOLT
6 Anon7205 - - -
7 Lies van Raaij 529 NED Team Delfts Bleau
8 Lieke van Gemert 519 NED Team Mountain Network
9 Eke de Boer 531 NED
10 Tine Walraevens 530 BEL Vertical Thinking
11 Joy Rubingh 516 NED Climb Up
12 Julia Janssen 507 NED Cube Bouldergym
13 Iris van 't Westeinde 527 NED Team Neoliet
14 Mara Voorthuis 524 NED Kei Boulderhal
15 Fenna Schouten 503 NED Team Mountain Network
16 Floor Honkoop 506 NED Team Mountain Network
17 Nina Schilderman 515 NED ES Onsight Klimtalenten
18 Sophie Trenning 513 NED
19 Isabelle Kluwer 521 NED Kei Boulderhal
20 Indy Rietberg 518 NED Cube Bouldergym
21 Faye Cornelissen 511 NED
22 Klaar van den Beuken 508 NED Ayers Rookies
23 Gitte Meus 528 NED Team Mountain Network
24 Erin Goedvree 512 NED Vertical Thinking
25 Manon Knops 522 NED ES Onsight Klimtalenten
26 Gianna Evers 510 NED Het Lab
27 Anon7334 - - -
28 Edith Savenije 514 NED Top-It
29 Marit Zeldenthuis 509 NED Climb Up
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sanne Gijselman 525 NED Team Kids From The Block
2 Myrthe van de Pol 504 NED REVOLT
3 Amber Schiffeleers 526 NED IVY Climbing
4 Kim Uijterwijk 523 NED Monk Amsterdam
5 Lisa Klem 502 NED REVOLT
6 Anon7205 - - -
7 Lies van Raaij 529 NED Team Delfts Bleau
8 Lieke van Gemert 519 NED Team Mountain Network
9 Eke de Boer 531 NED
10 Tine Walraevens 530 BEL Vertical Thinking
11 Joy Rubingh 516 NED Climb Up
12 Julia Janssen 507 NED Cube Bouldergym
13 Iris van 't Westeinde 527 NED Team Neoliet
14 Mara Voorthuis 524 NED Kei Boulderhal
15 Fenna Schouten 503 NED Team Mountain Network
16 Floor Honkoop 506 NED Team Mountain Network
17 Nina Schilderman 515 NED ES Onsight Klimtalenten
18 Sophie Trenning 513 NED
19 Isabelle Kluwer 521 NED Kei Boulderhal
20 Indy Rietberg 518 NED Cube Bouldergym
21 Faye Cornelissen 511 NED
22 Klaar van den Beuken 508 NED Ayers Rookies
23 Gitte Meus 528 NED Team Mountain Network
24 Erin Goedvree 512 NED Vertical Thinking
25 Manon Knops 522 NED ES Onsight Klimtalenten
26 Gianna Evers 510 NED Het Lab
27 Anon7334 - - -
28 Edith Savenije 514 NED Top-It
29 Marit Zeldenthuis 509 NED Climb Up
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sanne Gijselman 525 NED Team Kids From The Block
2 Myrthe van de Pol 504 NED REVOLT
3 Amber Schiffeleers 526 NED IVY Climbing
4 Kim Uijterwijk 523 NED Monk Amsterdam
5 Lisa Klem 502 NED REVOLT
6 Anon7205 - - -
7 Lies van Raaij 529 NED Team Delfts Bleau
8 Lieke van Gemert 519 NED Team Mountain Network
9 Eke de Boer 531 NED
10 Tine Walraevens 530 BEL Vertical Thinking
11 Joy Rubingh 516 NED Climb Up
12 Julia Janssen 507 NED Cube Bouldergym
13 Iris van 't Westeinde 527 NED Team Neoliet
14 Mara Voorthuis 524 NED Kei Boulderhal
15 Fenna Schouten 503 NED Team Mountain Network
16 Floor Honkoop 506 NED Team Mountain Network
17 Nina Schilderman 515 NED ES Onsight Klimtalenten
18 Sophie Trenning 513 NED
19 Isabelle Kluwer 521 NED Kei Boulderhal
20 Indy Rietberg 518 NED Cube Bouldergym
21 Faye Cornelissen 511 NED
22 Klaar van den Beuken 508 NED Ayers Rookies
23 Gitte Meus 528 NED Team Mountain Network
24 Erin Goedvree 512 NED Vertical Thinking
25 Manon Knops 522 NED ES Onsight Klimtalenten
26 Gianna Evers 510 NED Het Lab
27 Anon7334 - - -
28 Edith Savenije 514 NED Top-It
29 Marit Zeldenthuis 509 NED Climb Up
13-01-2018 20:09
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Edith Savenije 514 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 T5Z2 6T11 7Z8 T2Z2 T1Z1 Z1 2T3 3Z4 100.0 Top-It
2 Tine Walraevens 530 BEL T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T3Z1 Z1 Z2 5T8 7Z8 T1Z1 Z1 1T1 2Z2 80.0 Vertical Thinking
3 Lisa Klem 502 NED T1Z1 T2Z1 T2Z2 T1Z1 Z1 T4Z2 5T10 6Z8 T1Z1 Z1 1T1 2Z2 65.0 REVOLT
4 Iris van 't Westeinde 527 NED T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z1 5T7 6Z8 T2Z2 Z1 Z1 1T2 3Z4 55.0 Team Neoliet
5 Julia Janssen 507 NED T1Z1 T1Z1 T5Z4 T3Z1 T3Z1 Z2 5T13 6Z10 T3Z2 Z2 Z1 1T3 3Z5 51.0 Cube Bouldergym
6 Lies van Raaij 529 NED T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z2 Z1 T2Z1 T2Z1 7T11 8Z10 Z1 Z3 Z3 0T0 3Z7 47.0 Team Delfts Bleau
7 Erin Goedvree 512 NED T5Z5 T1Z1 T2Z2 T2Z1 T3Z3 Z1 5T13 6Z13 43.0 Vertical Thinking
8 Mara Voorthuis 524 NED T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 Z1 Z2 4T6 6Z7 40.0 Kei Boulderhal
9 Manon Knops 522 NED T2Z2 T1Z1 T4Z4 T2Z2 Z1 4T9 5Z10 37.0 ES Onsight Klimtalenten
10 Amber Schiffeleers 526 NED T2Z2 T1Z1 T1Z1 Z1 3T4 4Z5 34.0 IVY Climbing
11 Klaar van den Beuken 508 NED T5Z5 T1Z1 Z3 T2Z2 Z2 Z2 3T8 6Z15 31.0 Ayers Rookies
12 Myrthe van de Pol 504 NED Z5 T1Z1 T4Z4 T3Z2 Z1 3T8 5Z13 28.0 REVOLT
13 Marit Zeldenthuis 509 NED T4Z1 T4Z4 T5Z3 3T13 3Z8 26.0 Climb Up
14 Indy Rietberg 518 NED T1Z1 T1Z1 Z2 2T2 3Z4 24.0 Cube Bouldergym
15 Gitte Meus 528 NED T3Z3 T1Z1 Z1 Z2 Z1 Z2 2T4 6Z10 22.0 Team Mountain Network
16 Sanne Gijselman 525 NED T2Z2 T2Z1 Z2 Z1 2T4 4Z6 19.0 Team Kids From The Block
16 Anon7205 - - T1Z1 Z2 T3Z1 Z2 2T4 4Z6 19.0 -
18 Anon7334 - - T1Z1 T3Z3 Z1 2T4 3Z5 16.0 -
19 Eke de Boer 531 NED Z2 T2Z2 T4Z4 Z5 2T6 4Z13 14.0
20 Gianna Evers 510 NED T1Z1 Z4 T5Z1 2T6 3Z6 12.0 Het Lab
21 Nina Schilderman 515 NED Z1 T1Z1 1T1 2Z2 10.0 ES Onsight Klimtalenten
22 Kim Uijterwijk 523 NED T3Z1 1T3 1Z1 9.0 Monk Amsterdam
23 Faye Cornelissen 511 NED T4Z1 Z1 1T4 2Z2 8.0
24 Sophie Trenning 513 NED Z1 T4Z3 1T4 2Z4 7.0
25 Floor Honkoop 506 NED Z1 Z2 0T0 2Z3 6.0 Team Mountain Network
26 Fenna Schouten 503 NED Z1 Z3 0T0 2Z4 5.0 Team Mountain Network
27 Joy Rubingh 516 NED Z1 0T0 1Z1 4.0 Climb Up
28 Lieke van Gemert 519 NED Z2 0T0 1Z2 3.0 Team Mountain Network
28 Isabelle Kluwer 521 NED Z2 0T0 1Z2 3.0 Kei Boulderhal

Team Uitslag

# Team Totaal
1 REVOLT 320.0
2 Team Mountain Network 243.0
3 Monk Eindhoven 235.0
4 Team Delfts Bleau 221.0
5 Climb Up 214.0
6 Monk Amsterdam 178.0
7 Kei Boulderhal 159.0
8 IVY Climbing 150.0
9 Team Neoliet 148.0
10 Top-It 143.0
11 Ayers Rookies 139.0
12 Klimmuur Utrecht 127.0
13 Vertical Thinking 123.0
14 Cube Bouldergym 103.0
15 ES Onsight Klimtalenten 102.0
16 Top Climbing Twente 80.0
17 Team Kids From The Block 66.0
18 GRIP Nijmegen 51.0
18 Klimcentrum Bjoeks 51.0
20 Klimmuur Haarlem 31.0
21 Team Yellowstone 24.0
22 Bleau Climbing Team 18.0
23 Het Lab 12.0
24 Jeugdteam Utrecht 7.0