Jeugd Boulder 2 JAB , 03-02-2018 10:14, Gropo Bouldergym, Groningen

Discipline: Boulder
Competitie: JEUGD BOULDER JAB 2018
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1999 en 2000], Jeugd A [2001 en 2002] en Jeugd B [2003 en 2004].

De informatie hieronder is op 26/1/18 aangepast.

Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën. Er wordt geklommen in drie startgroepen

LET OP! De volgorde van de startgroepen wordt per wedstrijd omgedraaid. Deze wedstrijd beginnen de Junioren als startgroep 1, gevolgd door Jeugd A in startgroep 2 en klimt de Jeugd B als laatste in startgroep 3.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee rondes. De kwalificatieronde bestaat uit 8 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve tijd van de flash ronde wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep. Daarna volgt voor de 6 hoogst geplaatste klimmers per categorie een finale met 3 on sight boulders. Per boulder krijg je 5 minuten klimtijd en tussen de boulders krijg je 5 minuten rust. Het wedstrijdformat van deze ronde is vergelijkbaar met een IFSC World Cup 1/2 finale. Jongens en Meisjes klimmen gelijktijdig/parallel aan elkaar.

Het voorlopige tijdschema is als volgt:
09.30 uur Gropo en aanmelding open
10.15 uur Sluiting aanmelding Junioren 
10.30 uur Start voorronde Junioren
11.45 uur Einde voorronde Junioren & sluiting aanmelding Jeugd A 
12.00 uur Start voorronde Jeugd A 
14.00 uur Einde voorronde Jeugd A en sluiting aanmelding Jeugd B
14.15 uur Start voorronde Jeugd B 
16.15 uur Einde voorronde Jeugd B 
17.15 uur Start Finale Junioren, Jeugd A en Jeugd B. 
19.00 uur Einde Finale en aansluitend prijsuitreiking 

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Team
Joram van Buuren 211 Klimmuur Utrecht
Pepijn Hogt 206 Kei Boulderhal
Castor Sprado 209 Klimmuur Utrecht
Don van Laere 207 Team Delfts Bleau
Pepijn Kluiters 210 West Coast Climbing
Trevor Vermoolen 213
Gidion van Doorn 205 Grip
Rowan Ferwerda 208 Klimmuur Utrecht
Antonie Moes 201 Top-It
Timber V Vriesinga 203 Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 10

# Naam Rugnummer Team
1 Timber V Vriesinga 203 Team Mountain Network
2 Pepijn Hogt 206 Kei Boulderhal
3 Joram van Buuren 211 Klimmuur Utrecht
4 Rowan Ferwerda 208 Klimmuur Utrecht
5 Gidion van Doorn 205 Grip
6 Antonie Moes 201 Top-It
7 Trevor Vermoolen 213
8 Don van Laere 207 Team Delfts Bleau
9 Castor Sprado 209 Klimmuur Utrecht
10 Pepijn Kluiters 210 West Coast Climbing
03-02-2018 19:41
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Don van Laere 207 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T2B1 7T8 8B8 T2B1 B1 T2B2 2T4 3B4 100.0 Team Delfts Bleau
2 Trevor Vermoolen 213 T1B1 T1B1 T4B4 B1 B1 B4 3T6 6B12 T2B1 B4 B3 1T2 3B8 80.0
3 Gidion van Doorn 205 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T2B2 5T7 5B7 B2 - B1 0T0 2B3 65.0 Grip
4 Antonie Moes 201 T1B1 B1 T1B1 B2 2T2 4B5 B1 - B2 0T0 2B3 55.0 Top-It
5 Castor Sprado 209 T4B4 T3B3 T1B1 B2 B4 3T8 5B14 - - B3 0T0 1B3 51.0 Klimmuur Utrecht
6 Pepijn Kluiters 210 T1B1 T1B1 B1 B2 2T2 4B5 - - - 0T0 0B0 47.0 West Coast Climbing
7 Pepijn Hogt 206 T2B1 B2 T1B1 2T3 3B4 43.0 Kei Boulderhal
8 Joram van Buuren 211 T1B1 1T1 1B1 40.0 Klimmuur Utrecht
9 Rowan Ferwerda 208 B4 T5B5 1T5 2B9 37.0 Klimmuur Utrecht
10 Timber V Vriesinga 203 0T0 0B0 34.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 30

Naam Rugnummer Team
Joris Kieboom 412 Climb Up
Tycho van der Straaten 414 Ayers Rookies
Gregor Struwe 411 Team Gropo
Hidde Bakker 426 West Coast Climbing
Sven Goudriaan 427 Team Mountain Network
Torben van Kolfschoten 403 West Coast Climbing
Busse Lommers 424 Kei Boulderhal
Brend English 423 Team Mountain Network
Jens de Louw 417 Team Mountain Network
Casper Lensselink 432 Team Mountain Network
Leto Cavé 433 Team Mountain Network
Dylan van den Berge 416 Team Yellowstone
Jules Kluwer 419 Kei Boulderhal
Anon7212 - -
Ties van Veggel 409 ED+
Mischa Radt 422 Top-It
Wouter Remmerswaal 434 Climb Up
Paul Houbrechts 421 West Coast Climbing
Abel Mensink 429
Thimo Gobielje 428 Ayers Rookies
Ties Baars 410
Wes Vermeeren 404
Mees van Someren 435
Teun van der Graaf 431
Thijme Maassen 418
Marijn van Roosendaal 407 Team Mountain Network
Idse de Boer 415 Team Mountain Network
Jiri Derks 408 Team Mountain Network
Bob van der Vuurst 425 Team Mountain Network
Mikola Byelov 413 Monk Amsterdam

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 30

# Naam Rugnummer Team
1 Casper Lensselink 432 Team Mountain Network
2 Mees van Someren 435
3 Leto Cavé 433 Team Mountain Network
4 Jiri Derks 408 Team Mountain Network
5 Hidde Bakker 426 West Coast Climbing
6 Ties Baars 410
7 Jens de Louw 417 Team Mountain Network
8 Tycho van der Straaten 414 Ayers Rookies
9 Mischa Radt 422 Top-It
10 Joris Kieboom 412 Climb Up
11 Thijme Maassen 418
12 Ties van Veggel 409 ED+
13 Wes Vermeeren 404
14 Jules Kluwer 419 Kei Boulderhal
15 Sven Goudriaan 427 Team Mountain Network
16 Gregor Struwe 411 Team Gropo
17 Busse Lommers 424 Kei Boulderhal
18 Torben van Kolfschoten 403 West Coast Climbing
19 Paul Houbrechts 421 West Coast Climbing
20 Idse de Boer 415 Team Mountain Network
21 Abel Mensink 429
22 Thimo Gobielje 428 Ayers Rookies
23 Anon7212 - -
24 Bob van der Vuurst 425 Team Mountain Network
25 Mikola Byelov 413 Monk Amsterdam
26 Marijn van Roosendaal 407 Team Mountain Network
27 Wouter Remmerswaal 434 Climb Up
28 Brend English 423 Team Mountain Network
29 Dylan van den Berge 416 Team Yellowstone
30 Teun van der Graaf 431
03-02-2018 19:41
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Mikola Byelov 413 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B2 T5B3 T1B1 T5B1 7T15 8B11 T1B1 T1B1 T3B1 3T5 3B3 100.0 Monk Amsterdam
2 Leto Cavé 433 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T2B1 T2B2 T1B1 B1 7T10 8B10 T1B1 T2B1 T2B2 3T5 3B4 80.0 Team Mountain Network
3 Jens de Louw 417 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 B2 T2B2 T3B2 B1 6T10 8B11 T1B1 T1B1 B1 2T2 3B3 65.0 Team Mountain Network
4 Mischa Radt 422 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T2B2 T1B1 B5 6T8 7B13 T3B1 B2 B1 1T3 3B4 55.0 Top-It
5 Ties Baars 410 T1B1 T2B2 T1B1 T4B4 T1B1 5T9 5B9 T4B2 B3 B1 1T4 3B6 51.0
6 Hidde Bakker 426 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T5B1 5T10 5B5 B1 - B1 0T0 2B2 47.0 West Coast Climbing
7 Torben van Kolfschoten 403 T2B1 T2B2 T1B1 T2B1 B1 B2 4T7 6B8 43.0 West Coast Climbing
8 Jules Kluwer 419 T1B1 T2B2 T2B1 T2B1 4T7 4B5 40.0 Kei Boulderhal
9 Dylan van den Berge 416 T1B1 T2B2 T2B2 T3B1 4T8 4B6 36.0 Team Yellowstone
9 Wes Vermeeren 404 T3B1 T2B2 T1B1 T2B2 4T8 4B6 36.0
11 Anon7212 - T1B1 T5B5 T1B1 T2B2 B2 4T9 5B11 31.0 -
12 Ties van Veggel 409 T3B3 T3B3 T3B3 T3B3 B1 4T12 5B13 28.0 ED+
13 Teun van der Graaf 431 T1B1 T1B1 T2B2 3T4 3B4 26.0
14 Thijme Maassen 418 T1B1 T2B2 T2B2 3T5 3B5 24.0
15 Gregor Struwe 411 T1B1 T2B1 B2 B1 T3B2 B3 3T6 6B10 22.0 Team Gropo
16 Tycho van der Straaten 414 T2B1 T3B3 T2B2 3T7 3B6 20.0 Ayers Rookies
17 Idse de Boer 415 T2B2 T1B1 B3 2T3 3B6 18.0 Team Mountain Network
18 Brend English 423 T2B2 T4B4 B4 2T6 3B10 16.0 Team Mountain Network
19 Mees van Someren 435 T3B1 T3B3 2T6 2B4 14.0
20 Wouter Remmerswaal 434 T5B5 T4B3 2T9 2B8 12.0 Climb Up
21 Abel Mensink 429 B1 T2B1 1T2 2B2 10.0
22 Casper Lensselink 432 T2B1 1T2 1B1 9.0 Team Mountain Network
23 Marijn van Roosendaal 407 T3B3 B1 1T3 2B4 8.0 Team Mountain Network
24 Paul Houbrechts 421 T3B3 B2 1T3 2B5 7.0 West Coast Climbing
25 Thimo Gobielje 428 T5B5 1T5 1B5 6.0 Ayers Rookies
26 Joris Kieboom 412 B1 0T0 1B1 5.0 Climb Up
26 Sven Goudriaan 427 B1 0T0 1B1 5.0 Team Mountain Network
28 Busse Lommers 424 B2 0T0 1B2 3.0 Kei Boulderhal
29 Bob van der Vuurst 425 B3 0T0 1B3 2.0 Team Mountain Network
30 Jiri Derks 408 0T0 0B0 1.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 23

Naam Rugnummer Nat. Team
Gijs Kieboom 623 NED Climb Up
Paul Brand 608 NED West Coast Climbing
Ynze Visser 621 NED West Coast Climbing
Tim Slegter 605 NED Jeugdteam Utrecht
Kamiel Ariëns 619 NED Team Delfts Bleau
Roman Schaekers 603 NED Climb Up
Tom Crouwel 625 NED Climb Up
David Klos 615 NED Cube Bouldergym
Anon7215 - - -
Gib Goudappel 611 NED Team Delfts Bleau
Kevin Peeters 617 NED Team Mountain Network
Iwan Pasveer 614 NED Team Mountain Network
Maarten van Nimwegen 624 NED Team Mountain Network
Matz Cajada Vargues 622 NED Team Mountain Network
Youri van der Stap 602 NED Team Delfts Bleau
Simon van de Sande 609 NED
Anon8174 - - -
Mingus Pulles 613 BEL
Sem Koeneman 606 NED
Martijn Hindriks 607 NED Team Mountain Network
Loek Jorna 618 NED
Sybren Kuiper 604 NED Monk Amsterdam
Douwe Eilander 620 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 23

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 David Klos 615 NED Cube Bouldergym
2 Paul Brand 608 NED West Coast Climbing
3 Sem Koeneman 606 NED
4 Gijs Kieboom 623 NED Climb Up
5 Tim Slegter 605 NED Jeugdteam Utrecht
6 Ynze Visser 621 NED West Coast Climbing
7 Martijn Hindriks 607 NED Team Mountain Network
8 Maarten van Nimwegen 624 NED Team Mountain Network
9 Gib Goudappel 611 NED Team Delfts Bleau
10 Iwan Pasveer 614 NED Team Mountain Network
11 Mingus Pulles 613 BEL
12 Matz Cajada Vargues 622 NED Team Mountain Network
13 Roman Schaekers 603 NED Climb Up
14 Sybren Kuiper 604 NED Monk Amsterdam
15 Simon van de Sande 609 NED
16 Kevin Peeters 617 NED Team Mountain Network
17 Youri van der Stap 602 NED Team Delfts Bleau
18 Anon7215 - - -
19 Loek Jorna 618 NED
20 Tom Crouwel 625 NED Climb Up
21 Anon8174 - - -
22 Kamiel Ariëns 619 NED Team Delfts Bleau
23 Douwe Eilander 620 NED
03-02-2018 19:44
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Paul Brand 608 NED T1B1 T1B1 T3B1 T2B2 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 8T12 8B10 T1B1 B1 B1 1T1 3B3 100.0 West Coast Climbing
2 Ynze Visser 621 NED T2B1 T1B1 T4B2 T2B2 T1B1 T5B3 T1B1 T1B1 8T17 8B12 T2B1 B1 B3 1T2 3B5 80.0 West Coast Climbing
3 Iwan Pasveer 614 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 8T9 8B9 T2B1 B3 B2 1T2 3B6 65.0 Team Mountain Network
4 Anon7215 - - T1B1 T3B3 T3B2 T5B3 T1B1 5T13 5B10 B3 B4 B7 0T0 3B14 55.0 -
5 Gijs Kieboom 623 NED B3 T1B1 T5B3 T2B1 T1B1 4T9 5B9 B1 - - 0T0 1B1 51.0 Climb Up
6 Simon van de Sande 609 NED T1B1 T4B4 B4 T5B4 T1B1 4T11 5B14 B2 - - 0T0 1B2 47.0
7 Roman Schaekers 603 NED B2 T3B3 T3B3 T2B1 3T8 4B9 43.0 Climb Up
8 Anon8174 - - T5B1 T1B1 2T6 2B2 40.0 -
9 Kamiel Ariëns 619 NED T4B2 T3B1 2T7 2B3 37.0 Team Delfts Bleau
10 Gib Goudappel 611 NED B4 B5 T1B1 1T1 3B10 34.0 Team Delfts Bleau
11 Kevin Peeters 617 NED B1 T1B1 1T1 2B2 31.0 Team Mountain Network
12 Douwe Eilander 620 NED T1B1 1T1 1B1 28.0
13 Tom Crouwel 625 NED B4 T2B2 1T2 2B6 26.0 Climb Up
14 Loek Jorna 618 NED T4B4 1T4 1B4 24.0
15 Tim Slegter 605 NED B1 0T0 1B1 21.0 Jeugdteam Utrecht
15 Martijn Hindriks 607 NED B1 0T0 1B1 21.0 Team Mountain Network
17 Mingus Pulles 613 BEL B3 0T0 1B3 18.0
18 David Klos 615 NED 0T0 0B0 12.0 Cube Bouldergym
18 Maarten van Nimwegen 624 NED 0T0 0B0 12.0 Team Mountain Network
18 Matz Cajada Vargues 622 NED 0T0 0B0 12.0 Team Mountain Network
18 Youri van der Stap 602 NED 0T0 0B0 12.0 Team Delfts Bleau
18 Sem Koeneman 606 NED 0T0 0B0 12.0
18 Sybren Kuiper 604 NED 0T0 0B0 12.0 Monk Amsterdam

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Team
Maura-marie Mevis 102 IVY Climbing
Julia van den Goor 101 Team Neoliet
Cecile van der Meel 106 Ayers Rookies
Helen Zegelaar 103
Manon Boereboom 104
Anon8135 - -
Kyra de Bree 108 Climb Up

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Team
1 Manon Boereboom 104
2 Kyra de Bree 108 Climb Up
3 Helen Zegelaar 103
4 Julia van den Goor 101 Team Neoliet
5 Cecile van der Meel 106 Ayers Rookies
6 Maura-marie Mevis 102 IVY Climbing
7 Anon8135 - -
03-02-2018 19:42
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Anon8135 - T4B4 T2B1 B5 T1B1 T1B1 T1B1 5T9 6B13 B1 B2 T2B2 1T2 3B5 100.0 -
2 Maura-marie Mevis 102 B3 T3B1 T3B3 T1B1 T1B1 4T8 5B9 B1 B2 T4B1 1T4 3B4 80.0 IVY Climbing
3 Julia van den Goor 101 B2 T1B1 T1B1 T1B1 T4B4 4T7 5B9 B1 B3 T6B3 1T6 3B7 65.0 Team Neoliet
4 Cecile van der Meel 106 B3 T2B2 T1B1 T3B3 3T6 4B9 B2 - B2 0T0 2B4 55.0 Ayers Rookies
5 Manon Boereboom 104 B1 T1B1 T1B1 T1B1 3T3 4B4 B1 - B4 0T0 2B5 51.0
6 Kyra de Bree 108 T1B1 T1B1 T2B2 3T4 3B4 B2 - B4 0T0 2B6 47.0 Climb Up
7 Helen Zegelaar 103 T2B2 T1B1 T3B3 3T6 3B6 43.0

Aantal deelnemers: 17

Naam Rugnummer Team
Sam Swalué 311 Top Climbing Twente
Sven van der Heijden 305
Freja Smed 320 Climb Up
Irina Kramers 313 Kei Boulderhal
Tysa Aukema 314 Climb Up
Marrit Elsinga 318 Team Mountain Network
Mette van Liempd 309
Kaya van Haasteren 304 ED+
Anon7217 - -
Isa Witte 310 Team Kids From The Block
Brechtje Reijsoo 301 Cube Bouldergym
Iris Heerekop 319 Ayers Rookies
Simone Gerritsen 307 Monk Eindhoven
Lieve Nijman 303 Ayers Rookies
Sanne Blok 308 Ayers Rookies
Cécile Blikman 312
Pleun Frank 317 Monk Amsterdam

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 17

# Naam Rugnummer Team
1 Isa Witte 310 Team Kids From The Block
2 Sam Swalué 311 Top Climbing Twente
3 Brechtje Reijsoo 301 Cube Bouldergym
4 Lieve Nijman 303 Ayers Rookies
5 Simone Gerritsen 307 Monk Eindhoven
6 Cécile Blikman 312
7 Mette van Liempd 309
8 Anon7217 - -
9 Tysa Aukema 314 Climb Up
10 Pleun Frank 317 Monk Amsterdam
11 Iris Heerekop 319 Ayers Rookies
12 Irina Kramers 313 Kei Boulderhal
13 Sanne Blok 308 Ayers Rookies
14 Freja Smed 320 Climb Up
15 Kaya van Haasteren 304 ED+
16 Marrit Elsinga 318 Team Mountain Network
17 Sven van der Heijden 305
03-02-2018 19:43
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Pleun Frank 317 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 8T10 8B10 T1B1 T1B1 T2B1 3T4 3B3 100.0 Monk Amsterdam
2 Sam Swalué 311 B3 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T2B2 4T5 6B9 T1B1 T1B1 T5B1 3T7 3B3 80.0 Top Climbing Twente
3 Simone Gerritsen 307 B3 T3B3 T1B1 T1B1 T1B1 4T6 5B9 T1B1 - B1 1T1 2B2 65.0 Monk Eindhoven
4 Isa Witte 310 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T4 5B5 T2B2 B2 B1 1T2 3B5 55.0 Team Kids From The Block
5 Kaya van Haasteren 304 T4B2 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 5T9 5B7 T2B1 - - 1T2 1B1 51.0 ED+
6 Irina Kramers 313 B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T4 5B6 B2 - B1 0T0 2B3 47.0 Kei Boulderhal
7 Cécile Blikman 312 T2B1 T2B2 T1B1 T2B1 4T7 4B5 43.0
8 Sven van der Heijden 305 B1 T5B5 B1 T1B1 T1B1 T3B3 4T10 6B12 40.0
9 Anon7217 - B1 B2 T1B1 T1B1 T1B1 3T3 5B6 37.0 -
10 Mette van Liempd 309 B3 B1 T1B1 T1B1 T1B1 3T3 5B7 34.0
11 Tysa Aukema 314 T1B1 T1B1 T1B1 3T3 3B3 31.0 Climb Up
12 Freja Smed 320 T2B1 T1B1 B1 2T3 3B3 28.0 Climb Up
13 Lieve Nijman 303 T1B1 T3B2 2T4 2B3 26.0 Ayers Rookies
14 Sanne Blok 308 T3B3 T2B1 2T5 2B4 24.0 Ayers Rookies
15 Iris Heerekop 319 T2B1 B4 T4B4 2T6 3B9 22.0 Ayers Rookies
16 Brechtje Reijsoo 301 T1B1 B4 1T1 2B5 20.0 Cube Bouldergym
17 Marrit Elsinga 318 B4 T3B1 1T3 2B5 18.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 25

Naam Rugnummer Team
Lisa Klem 513 West Coast Climbing
Indy Rietberg 503 Cube Bouldergym
Mara Voorthuis 514 Kei Boulderhal
Amber Schiffeleers 516 IVY Climbing
Iris van 't Westeinde 524 Team Neoliet
Edith Savenije 502 Top-It
Lieke van Gemert 507 Team Mountain Network
Floor Honkoop 515 Team Mountain Network
Sanne Gijselman 506 Team Kids From The Block
Myrthe Derks 509 Team Mountain Network
Lies van Raaij 517 Team Delfts Bleau
Julia Janssen 519 Cube Bouldergym
Faye Cornelissen 523 ED+
Anon7220 - -
Klaar van den Beuken 525 Ayers Rookies
Fenna Schouten 512 Team Mountain Network
Sophie Trenning 522
Joy Rubingh 501 Climb Up
Marit Zeldenthuis 510 Climb Up
Myrthe van de Pol 526 Ayers Rookies
Eke de Boer 504 Klimcentrum Bjoeks
Manon Knops 511 ES Onsight Klimtalenten
Nina Schilderman 508 ES Onsight Klimtalenten
Gianna Evers 521 Het Lab
Lente Kostermans 527 Bjoeks

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 25

# Naam Rugnummer Team
1 Eke de Boer 504 Klimcentrum Bjoeks
2 Indy Rietberg 503 Cube Bouldergym
3 Lieke van Gemert 507 Team Mountain Network
4 Klaar van den Beuken 525 Ayers Rookies
5 Manon Knops 511 ES Onsight Klimtalenten
6 Sophie Trenning 522
7 Iris van 't Westeinde 524 Team Neoliet
8 Faye Cornelissen 523 ED+
9 Floor Honkoop 515 Team Mountain Network
10 Edith Savenije 502 Top-It
11 Myrthe van de Pol 526 Ayers Rookies
12 Sanne Gijselman 506 Team Kids From The Block
13 Amber Schiffeleers 516 IVY Climbing
14 Marit Zeldenthuis 510 Climb Up
15 Anon7220 - -
16 Fenna Schouten 512 Team Mountain Network
17 Nina Schilderman 508 ES Onsight Klimtalenten
18 Myrthe Derks 509 Team Mountain Network
19 Julia Janssen 519 Cube Bouldergym
20 Lisa Klem 513 West Coast Climbing
21 Gianna Evers 521 Het Lab
22 Joy Rubingh 501 Climb Up
23 Lente Kostermans 527 Bjoeks
24 Lies van Raaij 517 Team Delfts Bleau
25 Mara Voorthuis 514 Kei Boulderhal
03-02-2018 19:44
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Lisa Klem 513 T2B1 T2B2 T3B2 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T13 8B10 T1B1 B2 T1B1 2T2 3B4 100.0 West Coast Climbing
2 Lies van Raaij 517 B4 T3B3 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 6T9 7B12 T1B1 B2 T2B2 2T3 3B5 80.0 Team Delfts Bleau
3 Edith Savenije 502 T5B3 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 7T11 7B9 T1B1 B2 T3B1 2T4 3B4 65.0 Top-It
4 Iris van 't Westeinde 524 T1B1 T3B3 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 7T10 7B9 T1B1 B1 B1 1T1 3B3 55.0 Team Neoliet
5 Amber Schiffeleers 516 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T4 5B5 B3 - T1B1 1T1 2B4 51.0 IVY Climbing
6 Gianna Evers 521 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 5T7 5B7 B1 - T4B2 1T4 2B3 47.0 Het Lab
7 Sanne Gijselman 506 T1B1 B2 T1B1 T1B1 T1B1 4T4 5B6 43.0 Team Kids From The Block
8 Julia Janssen 519 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T2B2 4T5 5B6 39.0 Cube Bouldergym
8 Marit Zeldenthuis 510 T2B2 B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T5 5B6 39.0 Climb Up
10 Anon7220 - T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 4T5 4B5 34.0 -
11 Klaar van den Beuken 525 B1 T1B1 T1B1 T2B2 T2B2 4T6 5B7 31.0 Ayers Rookies
12 Faye Cornelissen 523 B3 T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 4T6 5B9 28.0 ED+
13 Eke de Boer 504 T2B2 B2 T1B1 T1B1 T3B3 4T7 5B9 26.0 Klimcentrum Bjoeks
14 Manon Knops 511 T4B4 T1B1 T1B1 T1B1 4T7 4B7 24.0 ES Onsight Klimtalenten
15 Nina Schilderman 508 T4B4 B1 T1B1 T2B1 T1B1 4T8 5B8 22.0 ES Onsight Klimtalenten
16 Sophie Trenning 522 T3B3 T3B2 T1B1 T1B1 4T8 4B7 20.0
17 Mara Voorthuis 514 T1B1 B1 T1B1 T1B1 3T3 4B4 18.0 Kei Boulderhal
18 Myrthe van de Pol 526 T1B1 B2 T1B1 T1B1 3T3 4B5 16.0 Ayers Rookies
19 Lieke van Gemert 507 T1B1 T2B1 T1B1 3T4 3B3 14.0 Team Mountain Network
20 Indy Rietberg 503 T1B1 T2B2 T1B1 3T4 3B4 12.0 Cube Bouldergym
21 Fenna Schouten 512 B1 T3B2 B2 T1B1 T1B1 3T5 5B7 10.0 Team Mountain Network
22 Joy Rubingh 501 B2 T3B3 T2B2 T5B5 3T10 4B12 9.0 Climb Up
23 Floor Honkoop 515 T1B1 T1B1 2T2 2B2 8.0 Team Mountain Network
24 Lente Kostermans 527 B3 T2B2 B2 1T2 3B7 7.0 Bjoeks
25 Myrthe Derks 509 B1 T2B2 1T2 2B3 6.0 Team Mountain Network

Team Uitslag

# Team Totaal
1 West Coast Climbing 327.0
2 Team Mountain Network 252.0
3 Team Delfts Bleau 251.0
4 Climb Up 237.0
5 ED+ 236.0
6 Monk Amsterdam 212.0
7 Top-It 175.0
8 Kei Boulderhal 151.0
9 ES Onsight Klimtalenten 146.0
10 Ayers Rookies 138.0
11 IVY Climbing 131.0
12 Klimmuur Utrecht 128.0
13 Team Neoliet 120.0
14 Team Kids From The Block 98.0
15 Cube Bouldergym 83.0
16 Top Climbing Twente 80.0
17 Grip 65.0
17 Monk Eindhoven 65.0
19 Het Lab 47.0
20 Team Yellowstone 36.0
21 Klimcentrum Bjoeks 26.0
22 Team Gropo 22.0
23 Jeugdteam Utrecht 21.0
24 Bjoeks 7.0