Jeugd Boulder 2 JAB , 03-02-2018 10:14, Gropo Bouldergym, Groningen

Discipline: Boulder
Competitie: JEUGD BOULDER JAB 2018
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1999 en 2000], Jeugd A [2001 en 2002] en Jeugd B [2003 en 2004].

De informatie hieronder is op 26/1/18 aangepast.

Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën. Er wordt geklommen in drie startgroepen

LET OP! De volgorde van de startgroepen wordt per wedstrijd omgedraaid. Deze wedstrijd beginnen de Junioren als startgroep 1, gevolgd door Jeugd A in startgroep 2 en klimt de Jeugd B als laatste in startgroep 3.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee rondes. De kwalificatieronde bestaat uit 8 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve tijd van de flash ronde wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep. Daarna volgt voor de 6 hoogst geplaatste klimmers per categorie een finale met 3 on sight boulders. Per boulder krijg je 5 minuten klimtijd en tussen de boulders krijg je 5 minuten rust. Het wedstrijdformat van deze ronde is vergelijkbaar met een IFSC World Cup 1/2 finale. Jongens en Meisjes klimmen gelijktijdig/parallel aan elkaar.

Het voorlopige tijdschema is als volgt:
09.30 uur Gropo en aanmelding open
10.15 uur Sluiting aanmelding Junioren 
10.30 uur Start voorronde Junioren
11.45 uur Einde voorronde Junioren & sluiting aanmelding Jeugd A 
12.00 uur Start voorronde Jeugd A 
14.00 uur Einde voorronde Jeugd A en sluiting aanmelding Jeugd B
14.15 uur Start voorronde Jeugd B 
16.15 uur Einde voorronde Jeugd B 
17.15 uur Start Finale Junioren, Jeugd A en Jeugd B. 
19.00 uur Einde Finale en aansluitend prijsuitreiking 

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Team
Joram van Buuren 211 Klimmuur Utrecht
Pepijn Hogt 206 Kei Boulderhal
Castor Sprado 209 Klimmuur Utrecht
Don van Laere 207 Team Delfts Bleau
Pepijn Kluiters 210 REVOLT
Trevor Vermoolen 213
Gidion van Doorn 205 GRIP Nijmegen
Rowan Ferwerda 208 Klimmuur Utrecht
Antonie Moes 201 Top-It
Timber Vriesinga 203 Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 10

# Naam Rugnummer Team
1 Timber Vriesinga 203 Team Mountain Network
2 Pepijn Hogt 206 Kei Boulderhal
3 Joram van Buuren 211 Klimmuur Utrecht
4 Rowan Ferwerda 208 Klimmuur Utrecht
5 Gidion van Doorn 205 GRIP Nijmegen
6 Antonie Moes 201 Top-It
7 Trevor Vermoolen 213
8 Don van Laere 207 Team Delfts Bleau
9 Castor Sprado 209 Klimmuur Utrecht
10 Pepijn Kluiters 210 REVOLT
# Naam Rugnummer Team
1 Timber Vriesinga 203 Team Mountain Network
2 Pepijn Hogt 206 Kei Boulderhal
3 Joram van Buuren 211 Klimmuur Utrecht
4 Rowan Ferwerda 208 Klimmuur Utrecht
5 Gidion van Doorn 205 GRIP Nijmegen
6 Antonie Moes 201 Top-It
7 Trevor Vermoolen 213
8 Don van Laere 207 Team Delfts Bleau
9 Castor Sprado 209 Klimmuur Utrecht
10 Pepijn Kluiters 210 REVOLT
# Naam Rugnummer Team
1 Timber Vriesinga 203 Team Mountain Network
2 Pepijn Hogt 206 Kei Boulderhal
3 Joram van Buuren 211 Klimmuur Utrecht
4 Rowan Ferwerda 208 Klimmuur Utrecht
5 Gidion van Doorn 205 GRIP Nijmegen
6 Antonie Moes 201 Top-It
7 Trevor Vermoolen 213
8 Don van Laere 207 Team Delfts Bleau
9 Castor Sprado 209 Klimmuur Utrecht
10 Pepijn Kluiters 210 REVOLT
# Naam Rugnummer Team
1 Timber Vriesinga 203 Team Mountain Network
2 Pepijn Hogt 206 Kei Boulderhal
3 Joram van Buuren 211 Klimmuur Utrecht
4 Rowan Ferwerda 208 Klimmuur Utrecht
5 Gidion van Doorn 205 GRIP Nijmegen
6 Antonie Moes 201 Top-It
7 Trevor Vermoolen 213
8 Don van Laere 207 Team Delfts Bleau
9 Castor Sprado 209 Klimmuur Utrecht
10 Pepijn Kluiters 210 REVOLT
# Naam Rugnummer Team
1 Timber Vriesinga 203 Team Mountain Network
2 Pepijn Hogt 206 Kei Boulderhal
3 Joram van Buuren 211 Klimmuur Utrecht
4 Rowan Ferwerda 208 Klimmuur Utrecht
5 Gidion van Doorn 205 GRIP Nijmegen
6 Antonie Moes 201 Top-It
7 Trevor Vermoolen 213
8 Don van Laere 207 Team Delfts Bleau
9 Castor Sprado 209 Klimmuur Utrecht
10 Pepijn Kluiters 210 REVOLT
# Naam Rugnummer Team
1 Timber Vriesinga 203 Team Mountain Network
2 Pepijn Hogt 206 Kei Boulderhal
3 Joram van Buuren 211 Klimmuur Utrecht
4 Rowan Ferwerda 208 Klimmuur Utrecht
5 Gidion van Doorn 205 GRIP Nijmegen
6 Antonie Moes 201 Top-It
7 Trevor Vermoolen 213
8 Don van Laere 207 Team Delfts Bleau
9 Castor Sprado 209 Klimmuur Utrecht
10 Pepijn Kluiters 210 REVOLT
# Naam Rugnummer Team
1 Timber Vriesinga 203 Team Mountain Network
2 Pepijn Hogt 206 Kei Boulderhal
3 Joram van Buuren 211 Klimmuur Utrecht
4 Rowan Ferwerda 208 Klimmuur Utrecht
5 Gidion van Doorn 205 GRIP Nijmegen
6 Antonie Moes 201 Top-It
7 Trevor Vermoolen 213
8 Don van Laere 207 Team Delfts Bleau
9 Castor Sprado 209 Klimmuur Utrecht
10 Pepijn Kluiters 210 REVOLT
# Naam Rugnummer Team
1 Timber Vriesinga 203 Team Mountain Network
2 Pepijn Hogt 206 Kei Boulderhal
3 Joram van Buuren 211 Klimmuur Utrecht
4 Rowan Ferwerda 208 Klimmuur Utrecht
5 Gidion van Doorn 205 GRIP Nijmegen
6 Antonie Moes 201 Top-It
7 Trevor Vermoolen 213
8 Don van Laere 207 Team Delfts Bleau
9 Castor Sprado 209 Klimmuur Utrecht
10 Pepijn Kluiters 210 REVOLT
03-02-2018 19:41
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Don van Laere 207 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 7T8 8Z8 T2Z1 Z1 T2Z2 2T4 3Z4 100.0 Team Delfts Bleau
2 Trevor Vermoolen 213 T1Z1 T1Z1 T4Z4 Z1 Z1 Z4 3T6 6Z12 T2Z1 Z4 Z3 1T2 3Z8 80.0
3 Gidion van Doorn 205 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z2 5T7 5Z7 Z2 - Z1 0T0 2Z3 65.0 GRIP Nijmegen
4 Antonie Moes 201 T1Z1 Z1 T1Z1 Z2 2T2 4Z5 Z1 - Z2 0T0 2Z3 55.0 Top-It
5 Castor Sprado 209 T4Z4 T3Z3 T1Z1 Z2 Z4 3T8 5Z14 - - Z3 0T0 1Z3 51.0 Klimmuur Utrecht
6 Pepijn Kluiters 210 T1Z1 T1Z1 Z1 Z2 2T2 4Z5 - - - 0T0 0Z0 47.0 REVOLT
7 Pepijn Hogt 206 T2Z1 Z2 T1Z1 2T3 3Z4 43.0 Kei Boulderhal
8 Joram van Buuren 211 T1Z1 1T1 1Z1 40.0 Klimmuur Utrecht
9 Rowan Ferwerda 208 Z4 T5Z5 1T5 2Z9 37.0 Klimmuur Utrecht
10 Timber Vriesinga 203 0T0 0Z0 34.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 30

Naam Rugnummer Nat. Team
Joris Kieboom 412 NED Climb Up
Tycho van der Straaten 414 NED Ayers Rookies
Gregor Struwe 411 NED Team Gropo
Hidde Bakker 426 NED REVOLT
Sven Goudriaan 427 NED Team Mountain Network
Torben van Kolfschoten 403 NED REVOLT
Busse Lommers 424 NED Kei Boulderhal
Brend English 423 NED Team Mountain Network
Jens de Louw 417 NED Team Mountain Network
Casper Lensselink 432 NED Team Mountain Network
Leto Cavé 433 NED Team Mountain Network
Dylan van den Berge 416 NED Team Yellowstone
Jules Kluwer 419 NED Kei Boulderhal
Simon Boes 401 NED
Ties van Veggel 409 NED
Mischa Radt 422 NED Top-It
Wouter Remmerswaal 434 NED Climb Up
Paul Houbrechts 421 BEL REVOLT
Abel Mensink 429 NED
Thimo Gobielje 428 NED Ayers Rookies
Ties Baars 410 NED
Wes Vermeeren 404 NED
Anon8169 - - -
Teun van der Graaf 431 NED
Thijme Maassen 418 NED
Marijn van Roosendaal 407 NED Team Mountain Network
Idse de Boer 415 NED Team Mountain Network
Jiri Derks 408 NED Team Mountain Network
Bob van der Vuurst 425 NED Team Mountain Network
Mikola Byelov 413 NED Monk Amsterdam

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 30

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Casper Lensselink 432 NED Team Mountain Network
2 Anon8169 - - -
3 Leto Cavé 433 NED Team Mountain Network
4 Jiri Derks 408 NED Team Mountain Network
5 Hidde Bakker 426 NED REVOLT
6 Ties Baars 410 NED
7 Jens de Louw 417 NED Team Mountain Network
8 Tycho van der Straaten 414 NED Ayers Rookies
9 Mischa Radt 422 NED Top-It
10 Joris Kieboom 412 NED Climb Up
11 Thijme Maassen 418 NED
12 Ties van Veggel 409 NED
13 Wes Vermeeren 404 NED
14 Jules Kluwer 419 NED Kei Boulderhal
15 Sven Goudriaan 427 NED Team Mountain Network
16 Gregor Struwe 411 NED Team Gropo
17 Busse Lommers 424 NED Kei Boulderhal
18 Torben van Kolfschoten 403 NED REVOLT
19 Paul Houbrechts 421 BEL REVOLT
20 Idse de Boer 415 NED Team Mountain Network
21 Abel Mensink 429 NED
22 Thimo Gobielje 428 NED Ayers Rookies
23 Simon Boes 401 NED
24 Bob van der Vuurst 425 NED Team Mountain Network
25 Mikola Byelov 413 NED Monk Amsterdam
26 Marijn van Roosendaal 407 NED Team Mountain Network
27 Wouter Remmerswaal 434 NED Climb Up
28 Brend English 423 NED Team Mountain Network
29 Dylan van den Berge 416 NED Team Yellowstone
30 Teun van der Graaf 431 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Casper Lensselink 432 NED Team Mountain Network
2 Anon8169 - - -
3 Leto Cavé 433 NED Team Mountain Network
4 Jiri Derks 408 NED Team Mountain Network
5 Hidde Bakker 426 NED REVOLT
6 Ties Baars 410 NED
7 Jens de Louw 417 NED Team Mountain Network
8 Tycho van der Straaten 414 NED Ayers Rookies
9 Mischa Radt 422 NED Top-It
10 Joris Kieboom 412 NED Climb Up
11 Thijme Maassen 418 NED
12 Ties van Veggel 409 NED
13 Wes Vermeeren 404 NED
14 Jules Kluwer 419 NED Kei Boulderhal
15 Sven Goudriaan 427 NED Team Mountain Network
16 Gregor Struwe 411 NED Team Gropo
17 Busse Lommers 424 NED Kei Boulderhal
18 Torben van Kolfschoten 403 NED REVOLT
19 Paul Houbrechts 421 BEL REVOLT
20 Idse de Boer 415 NED Team Mountain Network
21 Abel Mensink 429 NED
22 Thimo Gobielje 428 NED Ayers Rookies
23 Simon Boes 401 NED
24 Bob van der Vuurst 425 NED Team Mountain Network
25 Mikola Byelov 413 NED Monk Amsterdam
26 Marijn van Roosendaal 407 NED Team Mountain Network
27 Wouter Remmerswaal 434 NED Climb Up
28 Brend English 423 NED Team Mountain Network
29 Dylan van den Berge 416 NED Team Yellowstone
30 Teun van der Graaf 431 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Casper Lensselink 432 NED Team Mountain Network
2 Anon8169 - - -
3 Leto Cavé 433 NED Team Mountain Network
4 Jiri Derks 408 NED Team Mountain Network
5 Hidde Bakker 426 NED REVOLT
6 Ties Baars 410 NED
7 Jens de Louw 417 NED Team Mountain Network
8 Tycho van der Straaten 414 NED Ayers Rookies
9 Mischa Radt 422 NED Top-It
10 Joris Kieboom 412 NED Climb Up
11 Thijme Maassen 418 NED
12 Ties van Veggel 409 NED
13 Wes Vermeeren 404 NED
14 Jules Kluwer 419 NED Kei Boulderhal
15 Sven Goudriaan 427 NED Team Mountain Network
16 Gregor Struwe 411 NED Team Gropo
17 Busse Lommers 424 NED Kei Boulderhal
18 Torben van Kolfschoten 403 NED REVOLT
19 Paul Houbrechts 421 BEL REVOLT
20 Idse de Boer 415 NED Team Mountain Network
21 Abel Mensink 429 NED
22 Thimo Gobielje 428 NED Ayers Rookies
23 Simon Boes 401 NED
24 Bob van der Vuurst 425 NED Team Mountain Network
25 Mikola Byelov 413 NED Monk Amsterdam
26 Marijn van Roosendaal 407 NED Team Mountain Network
27 Wouter Remmerswaal 434 NED Climb Up
28 Brend English 423 NED Team Mountain Network
29 Dylan van den Berge 416 NED Team Yellowstone
30 Teun van der Graaf 431 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Casper Lensselink 432 NED Team Mountain Network
2 Anon8169 - - -
3 Leto Cavé 433 NED Team Mountain Network
4 Jiri Derks 408 NED Team Mountain Network
5 Hidde Bakker 426 NED REVOLT
6 Ties Baars 410 NED
7 Jens de Louw 417 NED Team Mountain Network
8 Tycho van der Straaten 414 NED Ayers Rookies
9 Mischa Radt 422 NED Top-It
10 Joris Kieboom 412 NED Climb Up
11 Thijme Maassen 418 NED
12 Ties van Veggel 409 NED
13 Wes Vermeeren 404 NED
14 Jules Kluwer 419 NED Kei Boulderhal
15 Sven Goudriaan 427 NED Team Mountain Network
16 Gregor Struwe 411 NED Team Gropo
17 Busse Lommers 424 NED Kei Boulderhal
18 Torben van Kolfschoten 403 NED REVOLT
19 Paul Houbrechts 421 BEL REVOLT
20 Idse de Boer 415 NED Team Mountain Network
21 Abel Mensink 429 NED
22 Thimo Gobielje 428 NED Ayers Rookies
23 Simon Boes 401 NED
24 Bob van der Vuurst 425 NED Team Mountain Network
25 Mikola Byelov 413 NED Monk Amsterdam
26 Marijn van Roosendaal 407 NED Team Mountain Network
27 Wouter Remmerswaal 434 NED Climb Up
28 Brend English 423 NED Team Mountain Network
29 Dylan van den Berge 416 NED Team Yellowstone
30 Teun van der Graaf 431 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Casper Lensselink 432 NED Team Mountain Network
2 Anon8169 - - -
3 Leto Cavé 433 NED Team Mountain Network
4 Jiri Derks 408 NED Team Mountain Network
5 Hidde Bakker 426 NED REVOLT
6 Ties Baars 410 NED
7 Jens de Louw 417 NED Team Mountain Network
8 Tycho van der Straaten 414 NED Ayers Rookies
9 Mischa Radt 422 NED Top-It
10 Joris Kieboom 412 NED Climb Up
11 Thijme Maassen 418 NED
12 Ties van Veggel 409 NED
13 Wes Vermeeren 404 NED
14 Jules Kluwer 419 NED Kei Boulderhal
15 Sven Goudriaan 427 NED Team Mountain Network
16 Gregor Struwe 411 NED Team Gropo
17 Busse Lommers 424 NED Kei Boulderhal
18 Torben van Kolfschoten 403 NED REVOLT
19 Paul Houbrechts 421 BEL REVOLT
20 Idse de Boer 415 NED Team Mountain Network
21 Abel Mensink 429 NED
22 Thimo Gobielje 428 NED Ayers Rookies
23 Simon Boes 401 NED
24 Bob van der Vuurst 425 NED Team Mountain Network
25 Mikola Byelov 413 NED Monk Amsterdam
26 Marijn van Roosendaal 407 NED Team Mountain Network
27 Wouter Remmerswaal 434 NED Climb Up
28 Brend English 423 NED Team Mountain Network
29 Dylan van den Berge 416 NED Team Yellowstone
30 Teun van der Graaf 431 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Casper Lensselink 432 NED Team Mountain Network
2 Anon8169 - - -
3 Leto Cavé 433 NED Team Mountain Network
4 Jiri Derks 408 NED Team Mountain Network
5 Hidde Bakker 426 NED REVOLT
6 Ties Baars 410 NED
7 Jens de Louw 417 NED Team Mountain Network
8 Tycho van der Straaten 414 NED Ayers Rookies
9 Mischa Radt 422 NED Top-It
10 Joris Kieboom 412 NED Climb Up
11 Thijme Maassen 418 NED
12 Ties van Veggel 409 NED
13 Wes Vermeeren 404 NED
14 Jules Kluwer 419 NED Kei Boulderhal
15 Sven Goudriaan 427 NED Team Mountain Network
16 Gregor Struwe 411 NED Team Gropo
17 Busse Lommers 424 NED Kei Boulderhal
18 Torben van Kolfschoten 403 NED REVOLT
19 Paul Houbrechts 421 BEL REVOLT
20 Idse de Boer 415 NED Team Mountain Network
21 Abel Mensink 429 NED
22 Thimo Gobielje 428 NED Ayers Rookies
23 Simon Boes 401 NED
24 Bob van der Vuurst 425 NED Team Mountain Network
25 Mikola Byelov 413 NED Monk Amsterdam
26 Marijn van Roosendaal 407 NED Team Mountain Network
27 Wouter Remmerswaal 434 NED Climb Up
28 Brend English 423 NED Team Mountain Network
29 Dylan van den Berge 416 NED Team Yellowstone
30 Teun van der Graaf 431 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Casper Lensselink 432 NED Team Mountain Network
2 Anon8169 - - -
3 Leto Cavé 433 NED Team Mountain Network
4 Jiri Derks 408 NED Team Mountain Network
5 Hidde Bakker 426 NED REVOLT
6 Ties Baars 410 NED
7 Jens de Louw 417 NED Team Mountain Network
8 Tycho van der Straaten 414 NED Ayers Rookies
9 Mischa Radt 422 NED Top-It
10 Joris Kieboom 412 NED Climb Up
11 Thijme Maassen 418 NED
12 Ties van Veggel 409 NED
13 Wes Vermeeren 404 NED
14 Jules Kluwer 419 NED Kei Boulderhal
15 Sven Goudriaan 427 NED Team Mountain Network
16 Gregor Struwe 411 NED Team Gropo
17 Busse Lommers 424 NED Kei Boulderhal
18 Torben van Kolfschoten 403 NED REVOLT
19 Paul Houbrechts 421 BEL REVOLT
20 Idse de Boer 415 NED Team Mountain Network
21 Abel Mensink 429 NED
22 Thimo Gobielje 428 NED Ayers Rookies
23 Simon Boes 401 NED
24 Bob van der Vuurst 425 NED Team Mountain Network
25 Mikola Byelov 413 NED Monk Amsterdam
26 Marijn van Roosendaal 407 NED Team Mountain Network
27 Wouter Remmerswaal 434 NED Climb Up
28 Brend English 423 NED Team Mountain Network
29 Dylan van den Berge 416 NED Team Yellowstone
30 Teun van der Graaf 431 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Casper Lensselink 432 NED Team Mountain Network
2 Anon8169 - - -
3 Leto Cavé 433 NED Team Mountain Network
4 Jiri Derks 408 NED Team Mountain Network
5 Hidde Bakker 426 NED REVOLT
6 Ties Baars 410 NED
7 Jens de Louw 417 NED Team Mountain Network
8 Tycho van der Straaten 414 NED Ayers Rookies
9 Mischa Radt 422 NED Top-It
10 Joris Kieboom 412 NED Climb Up
11 Thijme Maassen 418 NED
12 Ties van Veggel 409 NED
13 Wes Vermeeren 404 NED
14 Jules Kluwer 419 NED Kei Boulderhal
15 Sven Goudriaan 427 NED Team Mountain Network
16 Gregor Struwe 411 NED Team Gropo
17 Busse Lommers 424 NED Kei Boulderhal
18 Torben van Kolfschoten 403 NED REVOLT
19 Paul Houbrechts 421 BEL REVOLT
20 Idse de Boer 415 NED Team Mountain Network
21 Abel Mensink 429 NED
22 Thimo Gobielje 428 NED Ayers Rookies
23 Simon Boes 401 NED
24 Bob van der Vuurst 425 NED Team Mountain Network
25 Mikola Byelov 413 NED Monk Amsterdam
26 Marijn van Roosendaal 407 NED Team Mountain Network
27 Wouter Remmerswaal 434 NED Climb Up
28 Brend English 423 NED Team Mountain Network
29 Dylan van den Berge 416 NED Team Yellowstone
30 Teun van der Graaf 431 NED
03-02-2018 19:41
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Mikola Byelov 413 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T5Z3 T1Z1 T5Z1 7T15 8Z11 T1Z1 T1Z1 T3Z1 3T5 3Z3 100.0 Monk Amsterdam
2 Leto Cavé 433 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z1 T2Z2 T1Z1 Z1 7T10 8Z10 T1Z1 T2Z1 T2Z2 3T5 3Z4 80.0 Team Mountain Network
3 Jens de Louw 417 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z2 T2Z2 T3Z2 Z1 6T10 8Z11 T1Z1 T1Z1 Z1 2T2 3Z3 65.0 Team Mountain Network
4 Mischa Radt 422 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z2 T1Z1 Z5 6T8 7Z13 T3Z1 Z2 Z1 1T3 3Z4 55.0 Top-It
5 Ties Baars 410 NED T1Z1 T2Z2 T1Z1 T4Z4 T1Z1 5T9 5Z9 T4Z2 Z3 Z1 1T4 3Z6 51.0
6 Hidde Bakker 426 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T5Z1 5T10 5Z5 Z1 - Z1 0T0 2Z2 47.0 REVOLT
7 Torben van Kolfschoten 403 NED T2Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z1 Z1 Z2 4T7 6Z8 43.0 REVOLT
8 Jules Kluwer 419 NED T1Z1 T2Z2 T2Z1 T2Z1 4T7 4Z5 40.0 Kei Boulderhal
9 Dylan van den Berge 416 NED T1Z1 T2Z2 T2Z2 T3Z1 4T8 4Z6 36.0 Team Yellowstone
9 Wes Vermeeren 404 NED T3Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z2 4T8 4Z6 36.0
11 Simon Boes 401 NED T1Z1 T5Z5 T1Z1 T2Z2 Z2 4T9 5Z11 31.0
12 Ties van Veggel 409 NED T3Z3 T3Z3 T3Z3 T3Z3 Z1 4T12 5Z13 28.0
13 Teun van der Graaf 431 NED T1Z1 T1Z1 T2Z2 3T4 3Z4 26.0
14 Thijme Maassen 418 NED T1Z1 T2Z2 T2Z2 3T5 3Z5 24.0
15 Gregor Struwe 411 NED T1Z1 T2Z1 Z2 Z1 T3Z2 Z3 3T6 6Z10 22.0 Team Gropo
16 Tycho van der Straaten 414 NED T2Z1 T3Z3 T2Z2 3T7 3Z6 20.0 Ayers Rookies
17 Idse de Boer 415 NED T2Z2 T1Z1 Z3 2T3 3Z6 18.0 Team Mountain Network
18 Brend English 423 NED T2Z2 T4Z4 Z4 2T6 3Z10 16.0 Team Mountain Network
19 Anon8169 - - T3Z1 T3Z3 2T6 2Z4 14.0 -
20 Wouter Remmerswaal 434 NED T5Z5 T4Z3 2T9 2Z8 12.0 Climb Up
21 Abel Mensink 429 NED Z1 T2Z1 1T2 2Z2 10.0
22 Casper Lensselink 432 NED T2Z1 1T2 1Z1 9.0 Team Mountain Network
23 Marijn van Roosendaal 407 NED T3Z3 Z1 1T3 2Z4 8.0 Team Mountain Network
24 Paul Houbrechts 421 BEL T3Z3 Z2 1T3 2Z5 7.0 REVOLT
25 Thimo Gobielje 428 NED T5Z5 1T5 1Z5 6.0 Ayers Rookies
26 Joris Kieboom 412 NED Z1 0T0 1Z1 5.0 Climb Up
26 Sven Goudriaan 427 NED Z1 0T0 1Z1 5.0 Team Mountain Network
28 Busse Lommers 424 NED Z2 0T0 1Z2 3.0 Kei Boulderhal
29 Bob van der Vuurst 425 NED Z3 0T0 1Z3 2.0 Team Mountain Network
30 Jiri Derks 408 NED 0T0 0Z0 1.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 23

Naam Rugnummer Nat. Team
Gijs Kieboom 623 NED Climb Up
Paul Brand 608 NED REVOLT
Ynze Visser 621 NED REVOLT
Tim Slegter 605 NED Jeugdteam Utrecht
Kamiel Ariëns 619 NED Team Delfts Bleau
Roman Schaekers 603 NED Climb Up
Tom Crouwel 625 NED Climb Up
David Klos 615 NED Cube Bouldergym
Merijn Langkamp 616 NED
Gib Goudappel 611 NED Team Delfts Bleau
Kevin Peeters 617 NED Team Mountain Network
Iwan Pasveer 614 NED Team Mountain Network
Maarten van Nimwegen 624 NED Team Mountain Network
Matz Cajada Vargues 622 NED Team Mountain Network
Youri van der Stap 602 NED Team Delfts Bleau
Simon van de Sande 609 NED
Anon8174 - - -
Mingus Pulles 613 BEL
Sem Koeneman 606 NED
Anon8214 - - -
Loek Jorna 618 NED
Sybren Kuiper 604 NED Monk Amsterdam
Douwe Eilander 620 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 23

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 David Klos 615 NED Cube Bouldergym
2 Paul Brand 608 NED REVOLT
3 Sem Koeneman 606 NED
4 Gijs Kieboom 623 NED Climb Up
5 Tim Slegter 605 NED Jeugdteam Utrecht
6 Ynze Visser 621 NED REVOLT
7 Anon8214 - - -
8 Maarten van Nimwegen 624 NED Team Mountain Network
9 Gib Goudappel 611 NED Team Delfts Bleau
10 Iwan Pasveer 614 NED Team Mountain Network
11 Mingus Pulles 613 BEL
12 Matz Cajada Vargues 622 NED Team Mountain Network
13 Roman Schaekers 603 NED Climb Up
14 Sybren Kuiper 604 NED Monk Amsterdam
15 Simon van de Sande 609 NED
16 Kevin Peeters 617 NED Team Mountain Network
17 Youri van der Stap 602 NED Team Delfts Bleau
18 Merijn Langkamp 616 NED
19 Loek Jorna 618 NED
20 Tom Crouwel 625 NED Climb Up
21 Anon8174 - - -
22 Kamiel Ariëns 619 NED Team Delfts Bleau
23 Douwe Eilander 620 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 David Klos 615 NED Cube Bouldergym
2 Paul Brand 608 NED REVOLT
3 Sem Koeneman 606 NED
4 Gijs Kieboom 623 NED Climb Up
5 Tim Slegter 605 NED Jeugdteam Utrecht
6 Ynze Visser 621 NED REVOLT
7 Anon8214 - - -
8 Maarten van Nimwegen 624 NED Team Mountain Network
9 Gib Goudappel 611 NED Team Delfts Bleau
10 Iwan Pasveer 614 NED Team Mountain Network
11 Mingus Pulles 613 BEL
12 Matz Cajada Vargues 622 NED Team Mountain Network
13 Roman Schaekers 603 NED Climb Up
14 Sybren Kuiper 604 NED Monk Amsterdam
15 Simon van de Sande 609 NED
16 Kevin Peeters 617 NED Team Mountain Network
17 Youri van der Stap 602 NED Team Delfts Bleau
18 Merijn Langkamp 616 NED
19 Loek Jorna 618 NED
20 Tom Crouwel 625 NED Climb Up
21 Anon8174 - - -
22 Kamiel Ariëns 619 NED Team Delfts Bleau
23 Douwe Eilander 620 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 David Klos 615 NED Cube Bouldergym
2 Paul Brand 608 NED REVOLT
3 Sem Koeneman 606 NED
4 Gijs Kieboom 623 NED Climb Up
5 Tim Slegter 605 NED Jeugdteam Utrecht
6 Ynze Visser 621 NED REVOLT
7 Anon8214 - - -
8 Maarten van Nimwegen 624 NED Team Mountain Network
9 Gib Goudappel 611 NED Team Delfts Bleau
10 Iwan Pasveer 614 NED Team Mountain Network
11 Mingus Pulles 613 BEL
12 Matz Cajada Vargues 622 NED Team Mountain Network
13 Roman Schaekers 603 NED Climb Up
14 Sybren Kuiper 604 NED Monk Amsterdam
15 Simon van de Sande 609 NED
16 Kevin Peeters 617 NED Team Mountain Network
17 Youri van der Stap 602 NED Team Delfts Bleau
18 Merijn Langkamp 616 NED
19 Loek Jorna 618 NED
20 Tom Crouwel 625 NED Climb Up
21 Anon8174 - - -
22 Kamiel Ariëns 619 NED Team Delfts Bleau
23 Douwe Eilander 620 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 David Klos 615 NED Cube Bouldergym
2 Paul Brand 608 NED REVOLT
3 Sem Koeneman 606 NED
4 Gijs Kieboom 623 NED Climb Up
5 Tim Slegter 605 NED Jeugdteam Utrecht
6 Ynze Visser 621 NED REVOLT
7 Anon8214 - - -
8 Maarten van Nimwegen 624 NED Team Mountain Network
9 Gib Goudappel 611 NED Team Delfts Bleau
10 Iwan Pasveer 614 NED Team Mountain Network
11 Mingus Pulles 613 BEL
12 Matz Cajada Vargues 622 NED Team Mountain Network
13 Roman Schaekers 603 NED Climb Up
14 Sybren Kuiper 604 NED Monk Amsterdam
15 Simon van de Sande 609 NED
16 Kevin Peeters 617 NED Team Mountain Network
17 Youri van der Stap 602 NED Team Delfts Bleau
18 Merijn Langkamp 616 NED
19 Loek Jorna 618 NED
20 Tom Crouwel 625 NED Climb Up
21 Anon8174 - - -
22 Kamiel Ariëns 619 NED Team Delfts Bleau
23 Douwe Eilander 620 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 David Klos 615 NED Cube Bouldergym
2 Paul Brand 608 NED REVOLT
3 Sem Koeneman 606 NED
4 Gijs Kieboom 623 NED Climb Up
5 Tim Slegter 605 NED Jeugdteam Utrecht
6 Ynze Visser 621 NED REVOLT
7 Anon8214 - - -
8 Maarten van Nimwegen 624 NED Team Mountain Network
9 Gib Goudappel 611 NED Team Delfts Bleau
10 Iwan Pasveer 614 NED Team Mountain Network
11 Mingus Pulles 613 BEL
12 Matz Cajada Vargues 622 NED Team Mountain Network
13 Roman Schaekers 603 NED Climb Up
14 Sybren Kuiper 604 NED Monk Amsterdam
15 Simon van de Sande 609 NED
16 Kevin Peeters 617 NED Team Mountain Network
17 Youri van der Stap 602 NED Team Delfts Bleau
18 Merijn Langkamp 616 NED
19 Loek Jorna 618 NED
20 Tom Crouwel 625 NED Climb Up
21 Anon8174 - - -
22 Kamiel Ariëns 619 NED Team Delfts Bleau
23 Douwe Eilander 620 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 David Klos 615 NED Cube Bouldergym
2 Paul Brand 608 NED REVOLT
3 Sem Koeneman 606 NED
4 Gijs Kieboom 623 NED Climb Up
5 Tim Slegter 605 NED Jeugdteam Utrecht
6 Ynze Visser 621 NED REVOLT
7 Anon8214 - - -
8 Maarten van Nimwegen 624 NED Team Mountain Network
9 Gib Goudappel 611 NED Team Delfts Bleau
10 Iwan Pasveer 614 NED Team Mountain Network
11 Mingus Pulles 613 BEL
12 Matz Cajada Vargues 622 NED Team Mountain Network
13 Roman Schaekers 603 NED Climb Up
14 Sybren Kuiper 604 NED Monk Amsterdam
15 Simon van de Sande 609 NED
16 Kevin Peeters 617 NED Team Mountain Network
17 Youri van der Stap 602 NED Team Delfts Bleau
18 Merijn Langkamp 616 NED
19 Loek Jorna 618 NED
20 Tom Crouwel 625 NED Climb Up
21 Anon8174 - - -
22 Kamiel Ariëns 619 NED Team Delfts Bleau
23 Douwe Eilander 620 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 David Klos 615 NED Cube Bouldergym
2 Paul Brand 608 NED REVOLT
3 Sem Koeneman 606 NED
4 Gijs Kieboom 623 NED Climb Up
5 Tim Slegter 605 NED Jeugdteam Utrecht
6 Ynze Visser 621 NED REVOLT
7 Anon8214 - - -
8 Maarten van Nimwegen 624 NED Team Mountain Network
9 Gib Goudappel 611 NED Team Delfts Bleau
10 Iwan Pasveer 614 NED Team Mountain Network
11 Mingus Pulles 613 BEL
12 Matz Cajada Vargues 622 NED Team Mountain Network
13 Roman Schaekers 603 NED Climb Up
14 Sybren Kuiper 604 NED Monk Amsterdam
15 Simon van de Sande 609 NED
16 Kevin Peeters 617 NED Team Mountain Network
17 Youri van der Stap 602 NED Team Delfts Bleau
18 Merijn Langkamp 616 NED
19 Loek Jorna 618 NED
20 Tom Crouwel 625 NED Climb Up
21 Anon8174 - - -
22 Kamiel Ariëns 619 NED Team Delfts Bleau
23 Douwe Eilander 620 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 David Klos 615 NED Cube Bouldergym
2 Paul Brand 608 NED REVOLT
3 Sem Koeneman 606 NED
4 Gijs Kieboom 623 NED Climb Up
5 Tim Slegter 605 NED Jeugdteam Utrecht
6 Ynze Visser 621 NED REVOLT
7 Anon8214 - - -
8 Maarten van Nimwegen 624 NED Team Mountain Network
9 Gib Goudappel 611 NED Team Delfts Bleau
10 Iwan Pasveer 614 NED Team Mountain Network
11 Mingus Pulles 613 BEL
12 Matz Cajada Vargues 622 NED Team Mountain Network
13 Roman Schaekers 603 NED Climb Up
14 Sybren Kuiper 604 NED Monk Amsterdam
15 Simon van de Sande 609 NED
16 Kevin Peeters 617 NED Team Mountain Network
17 Youri van der Stap 602 NED Team Delfts Bleau
18 Merijn Langkamp 616 NED
19 Loek Jorna 618 NED
20 Tom Crouwel 625 NED Climb Up
21 Anon8174 - - -
22 Kamiel Ariëns 619 NED Team Delfts Bleau
23 Douwe Eilander 620 NED
03-02-2018 19:44
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Paul Brand 608 NED T1Z1 T1Z1 T3Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 8T12 8Z10 T1Z1 Z1 Z1 1T1 3Z3 100.0 REVOLT
2 Ynze Visser 621 NED T2Z1 T1Z1 T4Z2 T2Z2 T1Z1 T5Z3 T1Z1 T1Z1 8T17 8Z12 T2Z1 Z1 Z3 1T2 3Z5 80.0 REVOLT
3 Iwan Pasveer 614 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 8T9 8Z9 T2Z1 Z3 Z2 1T2 3Z6 65.0 Team Mountain Network
4 Merijn Langkamp 616 NED T1Z1 T3Z3 T3Z2 T5Z3 T1Z1 5T13 5Z10 Z3 Z4 Z7 0T0 3Z14 55.0
5 Gijs Kieboom 623 NED Z3 T1Z1 T5Z3 T2Z1 T1Z1 4T9 5Z9 Z1 - - 0T0 1Z1 51.0 Climb Up
6 Simon van de Sande 609 NED T1Z1 T4Z4 Z4 T5Z4 T1Z1 4T11 5Z14 Z2 - - 0T0 1Z2 47.0
7 Roman Schaekers 603 NED Z2 T3Z3 T3Z3 T2Z1 3T8 4Z9 43.0 Climb Up
8 Anon8174 - - T5Z1 T1Z1 2T6 2Z2 40.0 -
9 Kamiel Ariëns 619 NED T4Z2 T3Z1 2T7 2Z3 37.0 Team Delfts Bleau
10 Gib Goudappel 611 NED Z4 Z5 T1Z1 1T1 3Z10 34.0 Team Delfts Bleau
11 Kevin Peeters 617 NED Z1 T1Z1 1T1 2Z2 31.0 Team Mountain Network
12 Douwe Eilander 620 NED T1Z1 1T1 1Z1 28.0
13 Tom Crouwel 625 NED Z4 T2Z2 1T2 2Z6 26.0 Climb Up
14 Loek Jorna 618 NED T4Z4 1T4 1Z4 24.0
15 Tim Slegter 605 NED Z1 0T0 1Z1 21.0 Jeugdteam Utrecht
15 Anon8214 - - Z1 0T0 1Z1 21.0 -
17 Mingus Pulles 613 BEL Z3 0T0 1Z3 18.0
18 David Klos 615 NED 0T0 0Z0 12.0 Cube Bouldergym
18 Maarten van Nimwegen 624 NED 0T0 0Z0 12.0 Team Mountain Network
18 Matz Cajada Vargues 622 NED 0T0 0Z0 12.0 Team Mountain Network
18 Youri van der Stap 602 NED 0T0 0Z0 12.0 Team Delfts Bleau
18 Sem Koeneman 606 NED 0T0 0Z0 12.0
18 Sybren Kuiper 604 NED 0T0 0Z0 12.0 Monk Amsterdam

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Team
Maura-marie Mevis 102 IVY Climbing
Julia van den Goor 101 Team Neoliet
Cecile van der Meel 106 Ayers Rookies
Helen Zegelaar 103
Manon Boereboom 104
Laura Knops 109 ES Onsight Klimtalenten
Kyra de Bree 108 Climb Up

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Team
1 Manon Boereboom 104
2 Kyra de Bree 108 Climb Up
3 Helen Zegelaar 103
4 Julia van den Goor 101 Team Neoliet
5 Cecile van der Meel 106 Ayers Rookies
6 Maura-marie Mevis 102 IVY Climbing
7 Laura Knops 109 ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Team
1 Manon Boereboom 104
2 Kyra de Bree 108 Climb Up
3 Helen Zegelaar 103
4 Julia van den Goor 101 Team Neoliet
5 Cecile van der Meel 106 Ayers Rookies
6 Maura-marie Mevis 102 IVY Climbing
7 Laura Knops 109 ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Team
1 Manon Boereboom 104
2 Kyra de Bree 108 Climb Up
3 Helen Zegelaar 103
4 Julia van den Goor 101 Team Neoliet
5 Cecile van der Meel 106 Ayers Rookies
6 Maura-marie Mevis 102 IVY Climbing
7 Laura Knops 109 ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Team
1 Manon Boereboom 104
2 Kyra de Bree 108 Climb Up
3 Helen Zegelaar 103
4 Julia van den Goor 101 Team Neoliet
5 Cecile van der Meel 106 Ayers Rookies
6 Maura-marie Mevis 102 IVY Climbing
7 Laura Knops 109 ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Team
1 Manon Boereboom 104
2 Kyra de Bree 108 Climb Up
3 Helen Zegelaar 103
4 Julia van den Goor 101 Team Neoliet
5 Cecile van der Meel 106 Ayers Rookies
6 Maura-marie Mevis 102 IVY Climbing
7 Laura Knops 109 ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Team
1 Manon Boereboom 104
2 Kyra de Bree 108 Climb Up
3 Helen Zegelaar 103
4 Julia van den Goor 101 Team Neoliet
5 Cecile van der Meel 106 Ayers Rookies
6 Maura-marie Mevis 102 IVY Climbing
7 Laura Knops 109 ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Team
1 Manon Boereboom 104
2 Kyra de Bree 108 Climb Up
3 Helen Zegelaar 103
4 Julia van den Goor 101 Team Neoliet
5 Cecile van der Meel 106 Ayers Rookies
6 Maura-marie Mevis 102 IVY Climbing
7 Laura Knops 109 ES Onsight Klimtalenten
# Naam Rugnummer Team
1 Manon Boereboom 104
2 Kyra de Bree 108 Climb Up
3 Helen Zegelaar 103
4 Julia van den Goor 101 Team Neoliet
5 Cecile van der Meel 106 Ayers Rookies
6 Maura-marie Mevis 102 IVY Climbing
7 Laura Knops 109 ES Onsight Klimtalenten
03-02-2018 19:42
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Laura Knops 109 T4Z4 T2Z1 Z5 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T9 6Z13 Z1 Z2 T2Z2 1T2 3Z5 100.0 ES Onsight Klimtalenten
2 Maura-marie Mevis 102 Z3 T3Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 4T8 5Z9 Z1 Z2 T4Z1 1T4 3Z4 80.0 IVY Climbing
3 Julia van den Goor 101 Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z4 4T7 5Z9 Z1 Z3 T6Z3 1T6 3Z7 65.0 Team Neoliet
4 Cecile van der Meel 106 Z3 T2Z2 T1Z1 T3Z3 3T6 4Z9 Z2 - Z2 0T0 2Z4 55.0 Ayers Rookies
5 Manon Boereboom 104 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 4Z4 Z1 - Z4 0T0 2Z5 51.0
6 Kyra de Bree 108 T1Z1 T1Z1 T2Z2 3T4 3Z4 Z2 - Z4 0T0 2Z6 47.0 Climb Up
7 Helen Zegelaar 103 T2Z2 T1Z1 T3Z3 3T6 3Z6 43.0

Aantal deelnemers: 17

Naam Rugnummer Team
Sam Swalué 311 Top Climbing Twente
Sven van der Heijden 305
Freja Smed 320 Climb Up
Irina Kramers 313 Kei Boulderhal
Tysa Aukema 314 Climb Up
Marrit Elsinga 318 Team Mountain Network
Mette van Liempd 309
Kaya van Haasteren 304
Anon7217 - -
Isa Witte 310 Team Kids From The Block
Brechtje Reijsoo 301 Cube Bouldergym
Iris Heerekop 319 Ayers Rookies
Simone Gerritsen 307 Monk Eindhoven
Lieve Nijman 303 Ayers Rookies
Sanne Blok 308 Ayers Rookies
Cécile Blikman 312
Pleun Frank 317 Monk Amsterdam

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 17

# Naam Rugnummer Team
1 Isa Witte 310 Team Kids From The Block
2 Sam Swalué 311 Top Climbing Twente
3 Brechtje Reijsoo 301 Cube Bouldergym
4 Lieve Nijman 303 Ayers Rookies
5 Simone Gerritsen 307 Monk Eindhoven
6 Cécile Blikman 312
7 Mette van Liempd 309
8 Anon7217 - -
9 Tysa Aukema 314 Climb Up
10 Pleun Frank 317 Monk Amsterdam
11 Iris Heerekop 319 Ayers Rookies
12 Irina Kramers 313 Kei Boulderhal
13 Sanne Blok 308 Ayers Rookies
14 Freja Smed 320 Climb Up
15 Kaya van Haasteren 304
16 Marrit Elsinga 318 Team Mountain Network
17 Sven van der Heijden 305
# Naam Rugnummer Team
1 Isa Witte 310 Team Kids From The Block
2 Sam Swalué 311 Top Climbing Twente
3 Brechtje Reijsoo 301 Cube Bouldergym
4 Lieve Nijman 303 Ayers Rookies
5 Simone Gerritsen 307 Monk Eindhoven
6 Cécile Blikman 312
7 Mette van Liempd 309
8 Anon7217 - -
9 Tysa Aukema 314 Climb Up
10 Pleun Frank 317 Monk Amsterdam
11 Iris Heerekop 319 Ayers Rookies
12 Irina Kramers 313 Kei Boulderhal
13 Sanne Blok 308 Ayers Rookies
14 Freja Smed 320 Climb Up
15 Kaya van Haasteren 304
16 Marrit Elsinga 318 Team Mountain Network
17 Sven van der Heijden 305
# Naam Rugnummer Team
1 Isa Witte 310 Team Kids From The Block
2 Sam Swalué 311 Top Climbing Twente
3 Brechtje Reijsoo 301 Cube Bouldergym
4 Lieve Nijman 303 Ayers Rookies
5 Simone Gerritsen 307 Monk Eindhoven
6 Cécile Blikman 312
7 Mette van Liempd 309
8 Anon7217 - -
9 Tysa Aukema 314 Climb Up
10 Pleun Frank 317 Monk Amsterdam
11 Iris Heerekop 319 Ayers Rookies
12 Irina Kramers 313 Kei Boulderhal
13 Sanne Blok 308 Ayers Rookies
14 Freja Smed 320 Climb Up
15 Kaya van Haasteren 304
16 Marrit Elsinga 318 Team Mountain Network
17 Sven van der Heijden 305
# Naam Rugnummer Team
1 Isa Witte 310 Team Kids From The Block
2 Sam Swalué 311 Top Climbing Twente
3 Brechtje Reijsoo 301 Cube Bouldergym
4 Lieve Nijman 303 Ayers Rookies
5 Simone Gerritsen 307 Monk Eindhoven
6 Cécile Blikman 312
7 Mette van Liempd 309
8 Anon7217 - -
9 Tysa Aukema 314 Climb Up
10 Pleun Frank 317 Monk Amsterdam
11 Iris Heerekop 319 Ayers Rookies
12 Irina Kramers 313 Kei Boulderhal
13 Sanne Blok 308 Ayers Rookies
14 Freja Smed 320 Climb Up
15 Kaya van Haasteren 304
16 Marrit Elsinga 318 Team Mountain Network
17 Sven van der Heijden 305
# Naam Rugnummer Team
1 Isa Witte 310 Team Kids From The Block
2 Sam Swalué 311 Top Climbing Twente
3 Brechtje Reijsoo 301 Cube Bouldergym
4 Lieve Nijman 303 Ayers Rookies
5 Simone Gerritsen 307 Monk Eindhoven
6 Cécile Blikman 312
7 Mette van Liempd 309
8 Anon7217 - -
9 Tysa Aukema 314 Climb Up
10 Pleun Frank 317 Monk Amsterdam
11 Iris Heerekop 319 Ayers Rookies
12 Irina Kramers 313 Kei Boulderhal
13 Sanne Blok 308 Ayers Rookies
14 Freja Smed 320 Climb Up
15 Kaya van Haasteren 304
16 Marrit Elsinga 318 Team Mountain Network
17 Sven van der Heijden 305
# Naam Rugnummer Team
1 Isa Witte 310 Team Kids From The Block
2 Sam Swalué 311 Top Climbing Twente
3 Brechtje Reijsoo 301 Cube Bouldergym
4 Lieve Nijman 303 Ayers Rookies
5 Simone Gerritsen 307 Monk Eindhoven
6 Cécile Blikman 312
7 Mette van Liempd 309
8 Anon7217 - -
9 Tysa Aukema 314 Climb Up
10 Pleun Frank 317 Monk Amsterdam
11 Iris Heerekop 319 Ayers Rookies
12 Irina Kramers 313 Kei Boulderhal
13 Sanne Blok 308 Ayers Rookies
14 Freja Smed 320 Climb Up
15 Kaya van Haasteren 304
16 Marrit Elsinga 318 Team Mountain Network
17 Sven van der Heijden 305
# Naam Rugnummer Team
1 Isa Witte 310 Team Kids From The Block
2 Sam Swalué 311 Top Climbing Twente
3 Brechtje Reijsoo 301 Cube Bouldergym
4 Lieve Nijman 303 Ayers Rookies
5 Simone Gerritsen 307 Monk Eindhoven
6 Cécile Blikman 312
7 Mette van Liempd 309
8 Anon7217 - -
9 Tysa Aukema 314 Climb Up
10 Pleun Frank 317 Monk Amsterdam
11 Iris Heerekop 319 Ayers Rookies
12 Irina Kramers 313 Kei Boulderhal
13 Sanne Blok 308 Ayers Rookies
14 Freja Smed 320 Climb Up
15 Kaya van Haasteren 304
16 Marrit Elsinga 318 Team Mountain Network
17 Sven van der Heijden 305
# Naam Rugnummer Team
1 Isa Witte 310 Team Kids From The Block
2 Sam Swalué 311 Top Climbing Twente
3 Brechtje Reijsoo 301 Cube Bouldergym
4 Lieve Nijman 303 Ayers Rookies
5 Simone Gerritsen 307 Monk Eindhoven
6 Cécile Blikman 312
7 Mette van Liempd 309
8 Anon7217 - -
9 Tysa Aukema 314 Climb Up
10 Pleun Frank 317 Monk Amsterdam
11 Iris Heerekop 319 Ayers Rookies
12 Irina Kramers 313 Kei Boulderhal
13 Sanne Blok 308 Ayers Rookies
14 Freja Smed 320 Climb Up
15 Kaya van Haasteren 304
16 Marrit Elsinga 318 Team Mountain Network
17 Sven van der Heijden 305
03-02-2018 19:43
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Pleun Frank 317 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T10 8Z10 T1Z1 T1Z1 T2Z1 3T4 3Z3 100.0 Monk Amsterdam
2 Sam Swalué 311 Z3 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 4T5 6Z9 T1Z1 T1Z1 T5Z1 3T7 3Z3 80.0 Top Climbing Twente
3 Simone Gerritsen 307 Z3 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T6 5Z9 T1Z1 - Z1 1T1 2Z2 65.0 Monk Eindhoven
4 Isa Witte 310 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 5Z5 T2Z2 Z2 Z1 1T2 3Z5 55.0 Team Kids From The Block
5 Kaya van Haasteren 304 T4Z2 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T9 5Z7 T2Z1 - - 1T2 1Z1 51.0
6 Irina Kramers 313 Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 5Z6 Z2 - Z1 0T0 2Z3 47.0 Kei Boulderhal
7 Cécile Blikman 312 T2Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z1 4T7 4Z5 43.0
8 Sven van der Heijden 305 Z1 T5Z5 Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 4T10 6Z12 40.0
9 Anon7217 - Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 5Z6 37.0 -
10 Mette van Liempd 309 Z3 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 5Z7 34.0
11 Tysa Aukema 314 T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 3Z3 31.0 Climb Up
12 Freja Smed 320 T2Z1 T1Z1 Z1 2T3 3Z3 28.0 Climb Up
13 Lieve Nijman 303 T1Z1 T3Z2 2T4 2Z3 26.0 Ayers Rookies
14 Sanne Blok 308 T3Z3 T2Z1 2T5 2Z4 24.0 Ayers Rookies
15 Iris Heerekop 319 T2Z1 Z4 T4Z4 2T6 3Z9 22.0 Ayers Rookies
16 Brechtje Reijsoo 301 T1Z1 Z4 1T1 2Z5 20.0 Cube Bouldergym
17 Marrit Elsinga 318 Z4 T3Z1 1T3 2Z5 18.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 25

Naam Rugnummer Team
Lisa Klem 513 REVOLT
Indy Rietberg 503 Cube Bouldergym
Mara Voorthuis 514 Kei Boulderhal
Amber Schiffeleers 516 IVY Climbing
Iris van 't Westeinde 524 Team Neoliet
Edith Savenije 502 Top-It
Lieke van Gemert 507 Team Mountain Network
Floor Honkoop 515 Team Mountain Network
Sanne Gijselman 506 Team Kids From The Block
Myrthe Derks 509 Team Mountain Network
Lies van Raaij 517 Team Delfts Bleau
Julia Janssen 519 Cube Bouldergym
Faye Cornelissen 523
Anon7220 - -
Klaar van den Beuken 525 Ayers Rookies
Fenna Schouten 512 Team Mountain Network
Sophie Trenning 522
Joy Rubingh 501 Climb Up
Marit Zeldenthuis 510 Climb Up
Myrthe van de Pol 526 Ayers Rookies
Eke de Boer 504 Klimcentrum Bjoeks
Manon Knops 511 ES Onsight Klimtalenten
Nina Schilderman 508 ES Onsight Klimtalenten
Gianna Evers 521 Het Lab
Lente Kostermans 527 Bjoeks

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 25

# Naam Rugnummer Team
1 Eke de Boer 504 Klimcentrum Bjoeks
2 Indy Rietberg 503 Cube Bouldergym
3 Lieke van Gemert 507 Team Mountain Network
4 Klaar van den Beuken 525 Ayers Rookies
5 Manon Knops 511 ES Onsight Klimtalenten
6 Sophie Trenning 522
7 Iris van 't Westeinde 524 Team Neoliet
8 Faye Cornelissen 523
9 Floor Honkoop 515 Team Mountain Network
10 Edith Savenije 502 Top-It
11 Myrthe van de Pol 526 Ayers Rookies
12 Sanne Gijselman 506 Team Kids From The Block
13 Amber Schiffeleers 516 IVY Climbing
14 Marit Zeldenthuis 510 Climb Up
15 Anon7220 - -
16 Fenna Schouten 512 Team Mountain Network
17 Nina Schilderman 508 ES Onsight Klimtalenten
18 Myrthe Derks 509 Team Mountain Network
19 Julia Janssen 519 Cube Bouldergym
20 Lisa Klem 513 REVOLT
21 Gianna Evers 521 Het Lab
22 Joy Rubingh 501 Climb Up
23 Lente Kostermans 527 Bjoeks
24 Lies van Raaij 517 Team Delfts Bleau
25 Mara Voorthuis 514 Kei Boulderhal
# Naam Rugnummer Team
1 Eke de Boer 504 Klimcentrum Bjoeks
2 Indy Rietberg 503 Cube Bouldergym
3 Lieke van Gemert 507 Team Mountain Network
4 Klaar van den Beuken 525 Ayers Rookies
5 Manon Knops 511 ES Onsight Klimtalenten
6 Sophie Trenning 522
7 Iris van 't Westeinde 524 Team Neoliet
8 Faye Cornelissen 523
9 Floor Honkoop 515 Team Mountain Network
10 Edith Savenije 502 Top-It
11 Myrthe van de Pol 526 Ayers Rookies
12 Sanne Gijselman 506 Team Kids From The Block
13 Amber Schiffeleers 516 IVY Climbing
14 Marit Zeldenthuis 510 Climb Up
15 Anon7220 - -
16 Fenna Schouten 512 Team Mountain Network
17 Nina Schilderman 508 ES Onsight Klimtalenten
18 Myrthe Derks 509 Team Mountain Network
19 Julia Janssen 519 Cube Bouldergym
20 Lisa Klem 513 REVOLT
21 Gianna Evers 521 Het Lab
22 Joy Rubingh 501 Climb Up
23 Lente Kostermans 527 Bjoeks
24 Lies van Raaij 517 Team Delfts Bleau
25 Mara Voorthuis 514 Kei Boulderhal
# Naam Rugnummer Team
1 Eke de Boer 504 Klimcentrum Bjoeks
2 Indy Rietberg 503 Cube Bouldergym
3 Lieke van Gemert 507 Team Mountain Network
4 Klaar van den Beuken 525 Ayers Rookies
5 Manon Knops 511 ES Onsight Klimtalenten
6 Sophie Trenning 522
7 Iris van 't Westeinde 524 Team Neoliet
8 Faye Cornelissen 523
9 Floor Honkoop 515 Team Mountain Network
10 Edith Savenije 502 Top-It
11 Myrthe van de Pol 526 Ayers Rookies
12 Sanne Gijselman 506 Team Kids From The Block
13 Amber Schiffeleers 516 IVY Climbing
14 Marit Zeldenthuis 510 Climb Up
15 Anon7220 - -
16 Fenna Schouten 512 Team Mountain Network
17 Nina Schilderman 508 ES Onsight Klimtalenten
18 Myrthe Derks 509 Team Mountain Network
19 Julia Janssen 519 Cube Bouldergym
20 Lisa Klem 513 REVOLT
21 Gianna Evers 521 Het Lab
22 Joy Rubingh 501 Climb Up
23 Lente Kostermans 527 Bjoeks
24 Lies van Raaij 517 Team Delfts Bleau
25 Mara Voorthuis 514 Kei Boulderhal
# Naam Rugnummer Team
1 Eke de Boer 504 Klimcentrum Bjoeks
2 Indy Rietberg 503 Cube Bouldergym
3 Lieke van Gemert 507 Team Mountain Network
4 Klaar van den Beuken 525 Ayers Rookies
5 Manon Knops 511 ES Onsight Klimtalenten
6 Sophie Trenning 522
7 Iris van 't Westeinde 524 Team Neoliet
8 Faye Cornelissen 523
9 Floor Honkoop 515 Team Mountain Network
10 Edith Savenije 502 Top-It
11 Myrthe van de Pol 526 Ayers Rookies
12 Sanne Gijselman 506 Team Kids From The Block
13 Amber Schiffeleers 516 IVY Climbing
14 Marit Zeldenthuis 510 Climb Up
15 Anon7220 - -
16 Fenna Schouten 512 Team Mountain Network
17 Nina Schilderman 508 ES Onsight Klimtalenten
18 Myrthe Derks 509 Team Mountain Network
19 Julia Janssen 519 Cube Bouldergym
20 Lisa Klem 513 REVOLT
21 Gianna Evers 521 Het Lab
22 Joy Rubingh 501 Climb Up
23 Lente Kostermans 527 Bjoeks
24 Lies van Raaij 517 Team Delfts Bleau
25 Mara Voorthuis 514 Kei Boulderhal
# Naam Rugnummer Team
1 Eke de Boer 504 Klimcentrum Bjoeks
2 Indy Rietberg 503 Cube Bouldergym
3 Lieke van Gemert 507 Team Mountain Network
4 Klaar van den Beuken 525 Ayers Rookies
5 Manon Knops 511 ES Onsight Klimtalenten
6 Sophie Trenning 522
7 Iris van 't Westeinde 524 Team Neoliet
8 Faye Cornelissen 523
9 Floor Honkoop 515 Team Mountain Network
10 Edith Savenije 502 Top-It
11 Myrthe van de Pol 526 Ayers Rookies
12 Sanne Gijselman 506 Team Kids From The Block
13 Amber Schiffeleers 516 IVY Climbing
14 Marit Zeldenthuis 510 Climb Up
15 Anon7220 - -
16 Fenna Schouten 512 Team Mountain Network
17 Nina Schilderman 508 ES Onsight Klimtalenten
18 Myrthe Derks 509 Team Mountain Network
19 Julia Janssen 519 Cube Bouldergym
20 Lisa Klem 513 REVOLT
21 Gianna Evers 521 Het Lab
22 Joy Rubingh 501 Climb Up
23 Lente Kostermans 527 Bjoeks
24 Lies van Raaij 517 Team Delfts Bleau
25 Mara Voorthuis 514 Kei Boulderhal
# Naam Rugnummer Team
1 Eke de Boer 504 Klimcentrum Bjoeks
2 Indy Rietberg 503 Cube Bouldergym
3 Lieke van Gemert 507 Team Mountain Network
4 Klaar van den Beuken 525 Ayers Rookies
5 Manon Knops 511 ES Onsight Klimtalenten
6 Sophie Trenning 522
7 Iris van 't Westeinde 524 Team Neoliet
8 Faye Cornelissen 523
9 Floor Honkoop 515 Team Mountain Network
10 Edith Savenije 502 Top-It
11 Myrthe van de Pol 526 Ayers Rookies
12 Sanne Gijselman 506 Team Kids From The Block
13 Amber Schiffeleers 516 IVY Climbing
14 Marit Zeldenthuis 510 Climb Up
15 Anon7220 - -
16 Fenna Schouten 512 Team Mountain Network
17 Nina Schilderman 508 ES Onsight Klimtalenten
18 Myrthe Derks 509 Team Mountain Network
19 Julia Janssen 519 Cube Bouldergym
20 Lisa Klem 513 REVOLT
21 Gianna Evers 521 Het Lab
22 Joy Rubingh 501 Climb Up
23 Lente Kostermans 527 Bjoeks
24 Lies van Raaij 517 Team Delfts Bleau
25 Mara Voorthuis 514 Kei Boulderhal
# Naam Rugnummer Team
1 Eke de Boer 504 Klimcentrum Bjoeks
2 Indy Rietberg 503 Cube Bouldergym
3 Lieke van Gemert 507 Team Mountain Network
4 Klaar van den Beuken 525 Ayers Rookies
5 Manon Knops 511 ES Onsight Klimtalenten
6 Sophie Trenning 522
7 Iris van 't Westeinde 524 Team Neoliet
8 Faye Cornelissen 523
9 Floor Honkoop 515 Team Mountain Network
10 Edith Savenije 502 Top-It
11 Myrthe van de Pol 526 Ayers Rookies
12 Sanne Gijselman 506 Team Kids From The Block
13 Amber Schiffeleers 516 IVY Climbing
14 Marit Zeldenthuis 510 Climb Up
15 Anon7220 - -
16 Fenna Schouten 512 Team Mountain Network
17 Nina Schilderman 508 ES Onsight Klimtalenten
18 Myrthe Derks 509 Team Mountain Network
19 Julia Janssen 519 Cube Bouldergym
20 Lisa Klem 513 REVOLT
21 Gianna Evers 521 Het Lab
22 Joy Rubingh 501 Climb Up
23 Lente Kostermans 527 Bjoeks
24 Lies van Raaij 517 Team Delfts Bleau
25 Mara Voorthuis 514 Kei Boulderhal
# Naam Rugnummer Team
1 Eke de Boer 504 Klimcentrum Bjoeks
2 Indy Rietberg 503 Cube Bouldergym
3 Lieke van Gemert 507 Team Mountain Network
4 Klaar van den Beuken 525 Ayers Rookies
5 Manon Knops 511 ES Onsight Klimtalenten
6 Sophie Trenning 522
7 Iris van 't Westeinde 524 Team Neoliet
8 Faye Cornelissen 523
9 Floor Honkoop 515 Team Mountain Network
10 Edith Savenije 502 Top-It
11 Myrthe van de Pol 526 Ayers Rookies
12 Sanne Gijselman 506 Team Kids From The Block
13 Amber Schiffeleers 516 IVY Climbing
14 Marit Zeldenthuis 510 Climb Up
15 Anon7220 - -
16 Fenna Schouten 512 Team Mountain Network
17 Nina Schilderman 508 ES Onsight Klimtalenten
18 Myrthe Derks 509 Team Mountain Network
19 Julia Janssen 519 Cube Bouldergym
20 Lisa Klem 513 REVOLT
21 Gianna Evers 521 Het Lab
22 Joy Rubingh 501 Climb Up
23 Lente Kostermans 527 Bjoeks
24 Lies van Raaij 517 Team Delfts Bleau
25 Mara Voorthuis 514 Kei Boulderhal
03-02-2018 19:44
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Lisa Klem 513 T2Z1 T2Z2 T3Z2 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T13 8Z10 T1Z1 Z2 T1Z1 2T2 3Z4 100.0 REVOLT
2 Lies van Raaij 517 Z4 T3Z3 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T9 7Z12 T1Z1 Z2 T2Z2 2T3 3Z5 80.0 Team Delfts Bleau
3 Edith Savenije 502 T5Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T11 7Z9 T1Z1 Z2 T3Z1 2T4 3Z4 65.0 Top-It
4 Iris van 't Westeinde 524 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T10 7Z9 T1Z1 Z1 Z1 1T1 3Z3 55.0 Team Neoliet
5 Amber Schiffeleers 516 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 5Z5 Z3 - T1Z1 1T1 2Z4 51.0 IVY Climbing
6 Gianna Evers 521 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 5T7 5Z7 Z1 - T4Z2 1T4 2Z3 47.0 Het Lab
7 Sanne Gijselman 506 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 5Z6 43.0 Team Kids From The Block
8 Julia Janssen 519 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 4T5 5Z6 39.0 Cube Bouldergym
8 Marit Zeldenthuis 510 T2Z2 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T5 5Z6 39.0 Climb Up
10 Anon7220 - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 4T5 4Z5 34.0 -
11 Klaar van den Beuken 525 Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z2 4T6 5Z7 31.0 Ayers Rookies
12 Faye Cornelissen 523 Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 4T6 5Z9 28.0
13 Eke de Boer 504 T2Z2 Z2 T1Z1 T1Z1 T3Z3 4T7 5Z9 26.0 Klimcentrum Bjoeks
14 Manon Knops 511 T4Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T7 4Z7 24.0 ES Onsight Klimtalenten
15 Nina Schilderman 508 T4Z4 Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 4T8 5Z8 22.0 ES Onsight Klimtalenten
16 Sophie Trenning 522 T3Z3 T3Z2 T1Z1 T1Z1 4T8 4Z7 20.0
17 Mara Voorthuis 514 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 4Z4 18.0 Kei Boulderhal
18 Myrthe van de Pol 526 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 3T3 4Z5 16.0 Ayers Rookies
19 Lieke van Gemert 507 T1Z1 T2Z1 T1Z1 3T4 3Z3 14.0 Team Mountain Network
20 Indy Rietberg 503 T1Z1 T2Z2 T1Z1 3T4 3Z4 12.0 Cube Bouldergym
21 Fenna Schouten 512 Z1 T3Z2 Z2 T1Z1 T1Z1 3T5 5Z7 10.0 Team Mountain Network
22 Joy Rubingh 501 Z2 T3Z3 T2Z2 T5Z5 3T10 4Z12 9.0 Climb Up
23 Floor Honkoop 515 T1Z1 T1Z1 2T2 2Z2 8.0 Team Mountain Network
24 Lente Kostermans 527 Z3 T2Z2 Z2 1T2 3Z7 7.0 Bjoeks
25 Myrthe Derks 509 Z1 T2Z2 1T2 2Z3 6.0 Team Mountain Network

Team Uitslag

# Team Totaal
1 REVOLT 327.0
2 Team Mountain Network 252.0
3 Team Delfts Bleau 251.0
4 Climb Up 237.0
5 Monk Amsterdam 212.0
6 Top-It 175.0
7 Kei Boulderhal 151.0
8 ES Onsight Klimtalenten 146.0
9 Ayers Rookies 138.0
10 IVY Climbing 131.0
11 Klimmuur Utrecht 128.0
12 Team Neoliet 120.0
13 Team Kids From The Block 98.0
14 Cube Bouldergym 83.0
15 Top Climbing Twente 80.0
16 GRIP Nijmegen 65.0
16 Monk Eindhoven 65.0
18 Het Lab 47.0
19 Team Yellowstone 36.0
20 Klimcentrum Bjoeks 26.0
21 Team Gropo 22.0
22 Jeugdteam Utrecht 21.0
23 Bjoeks 7.0