Jeugd Boulder 3 JAB , 10-03-2018 10:14, Cube Bouldergym, Enschede

Discipline: Boulder
Competitie: JEUGD BOULDER JAB 2018
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1999 en 2000], Jeugd A 2001 en 2002] en Jeugd B [2003 en 2004].

Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën.

LET OP! Vanwege het grote aantal aanmeldingen is de voorronde opgedeeld in drie startgroepen i.p.v. twee. Jeugd B vormt startgroep 1, Jeugd A vormt startgroep 2 en de Junioren vormen startgroep 3. Ook het tijdschema is iets gewijzigd waardoor de wedstrijd o.a een half uur eerder begint!

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee rondes. De kwalificatieronde bestaat uit 8 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve tijd van de flash ronde wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep. Daarna volgt voor de 6 hoogst geplaatste klimmers per categorie een finale met 3 on sight boulders. Per boulder krijg je 5 minuten klimtijd en tussen de boulders krijg je 5 minuten rust. Het wedstrijdformat van deze ronde is vergelijkbaar met een IFSC World Cup 1/2 finale. Jongens en Meisjes klimmen gelijktijdig/parallel aan elkaar.

Het tijdschema is als volgt: 
09.00 uur Cube en aanmelding open 
09.45 uur Sluiting aanmelding startgroep 1 
10.00 uur Start kwalificatie startgroep 1 
12.30 uur Einde startgroep 1 & sluiting aanmelding startgroep 2 
12.45 uur Start startgroep 2 
15.15 uur Einde startgroep 2 & sluiting aanmelding startgroep 3
15.30 uur Start startgroep 3
16.45 uur Einde startgroep 3
17.15 uur Start Finale Jeugd B, Jeugd A en Junioren. 
19.30 uur Einde Finale & aansluitend prijsuitreiking
 
Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Team
Pepijn Hogt 204 Kei Boulderhal
Wouter Peletier 203 Klimmuur Haarlem
Pepijn Kluiters 202 West Coast Climbing
Trevor Vermoolen 207
Gidion van Doorn 205 Grip
Castor Sprado 209 Klimmuur Utrecht
Antonie Moes 210 Top-It
Daan Kox 211
Isaac van Hoogstraaten 206 Monk Eindhoven
Zeno Schaekers 208 Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 10

# Naam Rugnummer Team
1 Trevor Vermoolen 207
2 Wouter Peletier 203 Klimmuur Haarlem
3 Antonie Moes 210 Top-It
4 Daan Kox 211
5 Pepijn Hogt 204 Kei Boulderhal
6 Gidion van Doorn 205 Grip
7 Zeno Schaekers 208 Team Mountain Network
8 Castor Sprado 209 Klimmuur Utrecht
9 Pepijn Kluiters 202 West Coast Climbing
10 Isaac van Hoogstraaten 206 Monk Eindhoven
11-03-2018 11:54
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Gidion van Doorn 205 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T3B2 T1B1 T4B4 8T14 8B13 T1B1 T1B1 T6B6 3T8 3B8 100.0 Grip
2 Zeno Schaekers 208 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B4 8T11 8B11 B1 T1B1 T1B1 2T2 3B3 80.0 Team Mountain Network
3 Isaac van Hoogstraaten 206 T1B1 T1B1 T4B4 T1B1 B2 T5B2 5T12 6B11 T2B2 - B3 1T2 2B5 65.0 Monk Eindhoven
4 Daan Kox 211 T1B1 T3B2 T5B5 T1B1 B1 T1B1 5T11 6B11 B1 B1 - 0T0 2B2 55.0
5 Castor Sprado 209 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T5B1 T2B1 6T12 6B6 B1 B2 - 0T0 2B3 51.0 Klimmuur Utrecht
6 Trevor Vermoolen 207 T5B1 T1B1 T3B2 T2B1 T1B1 T4B2 T1B1 T3B3 8T20 8B12 - B2 DNS 0T0 1B2 47.0
7 Antonie Moes 210 B2 T4B4 T4B1 T1B1 T2B1 4T11 5B9 43.0 Top-It
8 Pepijn Hogt 204 B1 T1B1 T2B1 B1 T4B2 3T7 5B6 40.0 Kei Boulderhal
9 Wouter Peletier 203 B2 T1B1 T3B2 B3 B4 T4B2 3T8 6B14 37.0 Klimmuur Haarlem
10 Pepijn Kluiters 202 T2B2 B1 1T2 2B3 34.0 West Coast Climbing

Aantal deelnemers: 23

Naam Rugnummer Team
Anon6370 - -
Tycho van der Straaten 420 Ayers Rookies
Gregor Struwe 423 Team Gropo
Hidde Bakker 427 West Coast Climbing
Sven Goudriaan 407 Team Mountain Network
Torben van Kolfschoten 409 West Coast Climbing
Busse Lommers 429 Kei Boulderhal
Brend English 416 Team Mountain Network
Casper Lensselink 410 Team Mountain Network
Dylan van den Berge 411 Team Yellowstone
Jules Kluwer 413 Kei Boulderhal
Anon7227 - -
Ties van Veggel 406 ED+
Sem van den Akker 408 Team Neoliet
Wouter Remmerswaal 417 Climb Up
Paul Houbrechts 401 West Coast Climbing
Mees Vooijs 425
Mees Vissers 424 Monk Amsterdam
Ties Baars 426
Wes Vermeeren 402
Teun van der Graaf 405
Thijme Maassen 422
Abel Mensink 430 Team Delfts Bleau

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 23

# Naam Rugnummer Team
1 Busse Lommers 429 Kei Boulderhal
2 Ties van Veggel 406 ED+
3 Paul Houbrechts 401 West Coast Climbing
4 Mees Vissers 424 Monk Amsterdam
5 Sven Goudriaan 407 Team Mountain Network
6 Ties Baars 426
7 Torben van Kolfschoten 409 West Coast Climbing
8 Thijme Maassen 422
9 Dylan van den Berge 411 Team Yellowstone
10 Mees Vooijs 425
11 Teun van der Graaf 405
12 Sem van den Akker 408 Team Neoliet
13 Wes Vermeeren 402
14 Anon7227 - -
15 Casper Lensselink 410 Team Mountain Network
16 Tycho van der Straaten 420 Ayers Rookies
17 Hidde Bakker 427 West Coast Climbing
18 Wouter Remmerswaal 417 Climb Up
19 Abel Mensink 430 Team Delfts Bleau
20 Gregor Struwe 423 Team Gropo
21 Jules Kluwer 413 Kei Boulderhal
22 Brend English 416 Team Mountain Network
23 Anon6370 - -
11-03-2018 11:55
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Gregor Struwe 423 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T2B2 T2B1 T1B1 8T11 8B10 T4B1 T1B1 T5B2 3T10 3B4 100.0 Team Gropo
2 Hidde Bakker 427 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T2B1 8T10 8B9 B2 T3B3 T4B4 2T7 3B9 80.0 West Coast Climbing
3 Anon7227 - T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T2B2 T2B1 T2B1 T1B1 8T12 8B10 B1 - T3B3 1T3 2B4 65.0 -
4 Torben van Kolfschoten 409 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 8T9 8B9 B5 - T3B2 1T3 2B7 55.0 West Coast Climbing
5 Tycho van der Straaten 420 T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 8T11 8B8 B3 B1 T5B5 1T5 3B9 51.0 Ayers Rookies
6 Jules Kluwer 413 T2B1 T1B1 T2B2 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T11 8B9 DNS DNS DNS 0T0 0B0 47.0 Kei Boulderhal
7 Dylan van den Berge 411 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T2B2 T3B2 T2B1 T1B1 8T13 8B11 43.0 Team Yellowstone
8 Ties Baars 426 T3B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T2B1 T4B1 T2B1 8T16 8B8 40.0
9 Thijme Maassen 422 T4B2 T2B1 T3B2 T2B1 T3B1 T2B2 T3B1 T1B1 8T20 8B11 37.0
10 Teun van der Graaf 405 B1 T1B1 T2B1 T2B1 T1B1 B2 T2B1 T1B1 6T9 8B9 34.0
11 Sem van den Akker 408 B2 T2B2 T2B2 T1B1 B3 T3B1 T3B1 T1B1 6T12 8B13 31.0 Team Neoliet
12 Mees Vissers 424 B1 T1B1 T2B2 T3B1 T4B4 T5B1 T1B1 6T16 7B11 28.0 Monk Amsterdam
13 Ties van Veggel 406 B1 T2B2 B1 T4B1 T2B1 T3B2 T2B2 5T13 7B10 26.0 ED+
14 Brend English 416 B1 T1B1 T1B1 T4B1 B2 B1 T1B1 4T7 7B8 24.0 Team Mountain Network
15 Casper Lensselink 410 B1 T2B2 T1B1 T4B2 B1 T1B1 4T8 6B8 22.0 Team Mountain Network
16 Abel Mensink 430 B3 T1B1 T2B2 T3B2 B1 B1 T3B3 4T9 7B13 20.0 Team Delfts Bleau
17 Paul Houbrechts 401 B1 T1B1 T5B1 B2 T3B1 T1B1 4T10 6B7 18.0 West Coast Climbing
18 Anon6370 - T1B1 B3 B1 T2B1 T1B1 3T4 5B7 16.0 -
19 Wes Vermeeren 402 B1 T1B1 T2B1 B4 B1 B1 T2B2 3T5 7B11 14.0
20 Busse Lommers 429 T2B1 B2 B4 T1B1 2T3 4B8 12.0 Kei Boulderhal
21 Sven Goudriaan 407 B4 B4 B1 B1 T1B1 1T1 5B11 10.0 Team Mountain Network
22 Wouter Remmerswaal 417 B1 B3 T2B1 1T2 3B5 9.0 Climb Up
23 Mees Vooijs 425 0T0 0B0 8.0

Aantal deelnemers: 16

Naam Rugnummer Nat. Team
Anon6371 - - -
Tim Slegter 610 NED Jeugdteam Utrecht
Kamiel Ariëns 614 NED Team Delfts Bleau
Roman Schaekers 611 NED Climb Up
David Klos 613 NED Cube Bouldergym
Kyan van Haasteren 607 NED ED+
Anon7230 - - -
Gib Goudappel 604 NED Team Delfts Bleau
Kevin Peeters 605 NED Team Mountain Network
Douwe Eilander 618 NED Team Neoliet
Sybren Kuiper 615 NED Monk Amsterdam
Simon van de Sande 602 NED
Anon8904 - - -
Mingus Pulles 621 BEL
Sem Koeneman 617 NED
Youri van der Stap 601 NED Team Delfts Bleau

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 16

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kamiel Ariëns 614 NED Team Delfts Bleau
2 Simon van de Sande 602 NED
3 Kevin Peeters 605 NED Team Mountain Network
4 Kyan van Haasteren 607 NED ED+
5 David Klos 613 NED Cube Bouldergym
6 Roman Schaekers 611 NED Climb Up
7 Mingus Pulles 621 BEL
8 Gib Goudappel 604 NED Team Delfts Bleau
9 Sem Koeneman 617 NED
10 Youri van der Stap 601 NED Team Delfts Bleau
11 Sybren Kuiper 615 NED Monk Amsterdam
12 Douwe Eilander 618 NED Team Neoliet
13 Anon6371 - - -
14 Tim Slegter 610 NED Jeugdteam Utrecht
15 Anon8904 - - -
16 Anon7230 - - -
11-03-2018 11:54
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Simon van de Sande 602 NED T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T2B1 B1 B1 T1B1 6T8 8B9 T4B1 B1 B3 1T4 3B5 100.0
2 Roman Schaekers 611 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T5B1 B1 B1 T3B1 6T12 8B8 B1 B2 - 0T0 2B3 80.0 Climb Up
3 David Klos 613 NED T1B1 T2B1 T1B1 T3B3 T1B1 B2 T4B1 6T12 7B10 B2 B1 - 0T0 2B3 65.0 Cube Bouldergym
4 Mingus Pulles 621 BEL T1B1 T1B1 T4B3 T4B1 T2B1 5T12 5B7 B5 B2 - 0T0 2B7 55.0
5 Anon7230 - - T1B1 T3B2 T1B1 T1B1 B1 T4B4 B2 T1B1 6T11 8B13 B11 B2 - 0T0 2B13 51.0 -
6 Gib Goudappel 604 NED T1B1 T4B4 T1B1 T3B1 T2B2 B1 T4B1 6T15 7B11 B3 - - 0T0 1B3 47.0 Team Delfts Bleau
7 Sem Koeneman 617 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 B2 4T4 6B7 43.0
8 Anon8904 - - T1B1 T2B1 T3B2 B1 B2 B1 T1B1 4T7 7B9 40.0 -
9 Anon6371 - - T1B1 B1 T1B1 B2 T2B1 B1 B1 T4B3 4T8 8B11 37.0 -
10 Youri van der Stap 601 NED T1B1 T1B1 T1B1 B1 B1 B1 B1 3T3 7B7 34.0 Team Delfts Bleau
11 Kevin Peeters 605 NED T1B1 T1B1 B5 T1B1 B1 B1 B3 3T3 7B13 31.0 Team Mountain Network
12 Kamiel Ariëns 614 NED T1B1 T1B1 B1 B1 B5 2T2 5B9 28.0 Team Delfts Bleau
13 Kyan van Haasteren 607 NED T1B1 T1B1 B3 B2 2T2 4B7 26.0 ED+
14 Sybren Kuiper 615 NED B1 T3B1 T2B2 B3 2T5 4B7 24.0 Monk Amsterdam
15 Douwe Eilander 618 NED T3B1 T2B2 B3 2T5 3B6 22.0 Team Neoliet
16 Tim Slegter 610 NED T1B1 B1 B1 1T1 3B3 20.0 Jeugdteam Utrecht

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Team
Maura-marie Mevis 102 IVY Climbing
Julia van den Goor 110 Team Neoliet
Cecile van der Meel 105 Ayers Rookies
Helen Zegelaar 103
Manon Boereboom 101
Kyra de Bree 111 Climb Up
Anon8370 - -
Marieke Berends 104 Monk Eindhoven
Kaylee Mast 109 Cube Bouldergym

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Team
1 Julia van den Goor 110 Team Neoliet
2 Kyra de Bree 111 Climb Up
3 Kaylee Mast 109 Cube Bouldergym
4 Cecile van der Meel 105 Ayers Rookies
5 Manon Boereboom 101
6 Maura-marie Mevis 102 IVY Climbing
7 Helen Zegelaar 103
8 Anon8370 - -
9 Marieke Berends 104 Monk Eindhoven
11-03-2018 11:55
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Julia van den Goor 110 B3 T2B1 T2B2 B1 T1B1 T4B4 4T9 6B12 - T3B2 B1 1T3 2B3 100.0 Team Neoliet
2 Anon8370 - B1 T1B1 B3 T1B1 T2B2 B1 T1B1 T2B2 5T7 8B12 - T6B3 B2 1T6 2B5 80.0 -
3 Marieke Berends 104 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T3B2 T3B1 T2B2 T1B1 8T14 8B10 B2 B1 B1 0T0 3B4 65.0 Monk Eindhoven
4 Kyra de Bree 111 T3B2 B1 B2 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 5T7 8B10 B1 B1 B7 0T0 3B9 55.0 Climb Up
5 Manon Boereboom 101 B2 B2 T1B1 T2B1 T2B1 T2B2 4T7 6B9 - B4 B1 0T0 2B5 51.0
6 Cecile van der Meel 105 B2 T1B1 T2B2 B2 T5B3 3T8 5B10 - - B21 0T0 1B21 47.0 Ayers Rookies
7 Maura-marie Mevis 102 B4 T1B1 T1B1 B3 B4 2T2 5B13 43.0 IVY Climbing
8 Helen Zegelaar 103 B3 T2B2 B1 1T2 3B6 40.0
9 Kaylee Mast 109 B1 0T0 1B1 37.0 Cube Bouldergym

Aantal deelnemers: 19

Naam Rugnummer Nat. Team
Sven van der Heijden 319 NED Monk Amsterdam
Freja Smed 314 NED Climb Up
Irina Kramers 307 NED Kei Boulderhal
Tysa Aukema 312 NED Climb Up
Marrit Elsinga 305 NED Team Mountain Network
Mette van Liempd 318 NED
Kaya van Haasteren 315 NED ED+
Anon7232 - - -
Anon7233 - - -
Isa Witte 306 NED Team Kids From The Block
Iris Heerekop 303 NED Ayers Rookies
Cécile Blikman 302 NED
Anon8371 - - -
Simone Gerritsen 320 NED Monk Eindhoven
Noor van Zundert 311 NED Team Neoliet
Kyra Pattinama 304 NED
Sanne Blok 308 NED Ayers Rookies
Eline De Becker 321 BEL Team Neoliet
Diana Alkemade 322 NED Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 19

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Tysa Aukema 312 NED Climb Up
2 Anon7233 - - -
3 Simone Gerritsen 320 NED Monk Eindhoven
4 Isa Witte 306 NED Team Kids From The Block
5 Kyra Pattinama 304 NED
6 Irina Kramers 307 NED Kei Boulderhal
7 Iris Heerekop 303 NED Ayers Rookies
8 Sven van der Heijden 319 NED Monk Amsterdam
9 Sanne Blok 308 NED Ayers Rookies
10 Noor van Zundert 311 NED Team Neoliet
11 Kaya van Haasteren 315 NED ED+
12 Marrit Elsinga 305 NED Team Mountain Network
13 Mette van Liempd 318 NED
14 Anon7232 - - -
15 Cécile Blikman 302 NED
16 Eline De Becker 321 BEL Team Neoliet
17 Freja Smed 314 NED Climb Up
18 Anon8371 - - -
19 Diana Alkemade 322 NED Team Neoliet
11-03-2018 11:55
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Mette van Liempd 318 NED T3B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 T2B1 T1B1 8T13 8B8 T1B1 T1B1 T1B1 3T3 3B3 100.0
2 Simone Gerritsen 320 NED T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T2B2 B1 T1B1 T1B1 7T9 8B10 T2B2 - B2 1T2 2B4 80.0 Monk Eindhoven
3 Kaya van Haasteren 315 NED T1B1 T1B1 T1B1 T3B2 B2 T3B1 5T9 6B8 B3 B1 B2 0T0 3B6 65.0 ED+
4 Irina Kramers 307 NED B3 T1B1 T1B1 T1B1 B1 B1 3T3 6B8 B5 B1 B1 0T0 3B7 55.0 Kei Boulderhal
5 Sven van der Heijden 319 NED T1B1 T4B4 T1B1 T2B1 B1 B1 T1B1 5T9 7B10 - - B1 0T0 1B1 51.0 Monk Amsterdam
6 Kyra Pattinama 304 NED T2B1 T3B3 T2B1 T4B3 B1 T5B3 5T16 6B12 - - B3 0T0 1B3 47.0
7 Isa Witte 306 NED T2B1 T2B1 B1 B1 2T4 4B4 43.0 Team Kids From The Block
8 Anon7232 - - T1B1 T3B1 B2 B1 2T4 4B5 40.0 -
9 Tysa Aukema 312 NED B1 T1B1 B1 T4B2 2T5 4B5 37.0 Climb Up
10 Freja Smed 314 NED T1B1 B1 B1 T5B4 2T6 4B7 34.0 Climb Up
11 Anon7233 - - B1 T3B1 T5B2 B2 2T8 4B6 31.0 -
12 Cécile Blikman 302 NED B4 B1 T2B1 B1 B3 1T2 5B10 28.0
13 Noor van Zundert 311 NED T2B1 B1 1T2 2B2 26.0 Team Neoliet
14 Anon8371 - - T4B1 B2 B4 1T4 3B7 23.0 -
14 Eline De Becker 321 BEL B1 T4B4 B2 1T4 3B7 23.0 Team Neoliet
16 Sanne Blok 308 NED B1 T5B1 1T5 2B2 20.0 Ayers Rookies
17 Marrit Elsinga 305 NED B1 0T0 1B1 16.0 Team Mountain Network
17 Iris Heerekop 303 NED B1 0T0 1B1 16.0 Ayers Rookies
17 Diana Alkemade 322 NED B1 0T0 1B1 16.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 27

Naam Rugnummer Team
Lisa Klem 501 West Coast Climbing
Indy Rietberg 514 Cube Bouldergym
Mara Voorthuis 517 Kei Boulderhal
Amber Schiffeleers 529 IVY Climbing
Gitte Meus 510 Team Mountain Network
Iris van 't Westeinde 502 Team Neoliet
Lieke van Gemert 527 Team Mountain Network
Floor Honkoop 508 Team Mountain Network
Sanne Gijselman 505 Team Kids From The Block
Lies van Raaij 507 Team Delfts Bleau
Julia Janssen 525 Cube Bouldergym
Faye Cornelissen 526 ED+
Anon7235 - -
Klaar van den Beuken 518 Ayers Rookies
Fenna Schouten 511 Team Mountain Network
Sophie Trenning 523
Joy Rubingh 516 Climb Up
Marit Zeldenthuis 515 Climb Up
Myrthe van de Pol 520 Ayers Rookies
Eke de Boer 524 Klimcentrum Bjoeks
Manon Knops 522 ES Onsight Klimtalenten
Nina Schilderman 512 ES Onsight Klimtalenten
Li San Boorsma 509 ES Onsight Klimtalenten
Gianna Evers 528 Het Lab
Nienke Sorber 503 Monk Amsterdam
Puck van der Moolen 504 West Coast Climbing
Sophie Suelmann 530 Cube Bouldergym

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 27

# Naam Rugnummer Team
1 Lisa Klem 501 West Coast Climbing
2 Lies van Raaij 507 Team Delfts Bleau
3 Gianna Evers 528 Het Lab
4 Faye Cornelissen 526 ED+
5 Floor Honkoop 508 Team Mountain Network
6 Indy Rietberg 514 Cube Bouldergym
7 Iris van 't Westeinde 502 Team Neoliet
8 Fenna Schouten 511 Team Mountain Network
9 Eke de Boer 524 Klimcentrum Bjoeks
10 Anon7235 - -
11 Sophie Trenning 523
12 Nina Schilderman 512 ES Onsight Klimtalenten
13 Lieke van Gemert 527 Team Mountain Network
14 Marit Zeldenthuis 515 Climb Up
15 Joy Rubingh 516 Climb Up
16 Sophie Suelmann 530 Cube Bouldergym
17 Julia Janssen 525 Cube Bouldergym
18 Mara Voorthuis 517 Kei Boulderhal
19 Klaar van den Beuken 518 Ayers Rookies
20 Nienke Sorber 503 Monk Amsterdam
21 Myrthe van de Pol 520 Ayers Rookies
22 Manon Knops 522 ES Onsight Klimtalenten
23 Gitte Meus 510 Team Mountain Network
24 Li San Boorsma 509 ES Onsight Klimtalenten
25 Puck van der Moolen 504 West Coast Climbing
26 Amber Schiffeleers 529 IVY Climbing
27 Sanne Gijselman 505 Team Kids From The Block
11-03-2018 11:55
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Manon Knops 522 T1B1 T5B5 T1B1 T1B1 T1B1 B2 T1B1 T2B1 7T12 8B13 T1B1 T1B1 T4B2 3T6 3B4 100.0 ES Onsight Klimtalenten
2 Julia Janssen 525 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B2 T1B1 T2B1 8T12 8B9 T1B1 T2B2 B3 2T3 3B6 80.0 Cube Bouldergym
3 Lisa Klem 501 T1B1 T3B1 T1B1 T1B1 T3B1 T5B1 T1B1 T1B1 8T16 8B8 T2B1 T11B10 B1 2T13 3B12 65.0 West Coast Climbing
4 Iris van 't Westeinde 502 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 B1 T1B1 T3B1 7T10 8B8 T1B1 B3 B2 1T1 3B6 55.0 Team Neoliet
5 Lies van Raaij 507 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 7T7 8B8 T2B1 B1 B3 1T2 3B5 51.0 Team Delfts Bleau
6 Mara Voorthuis 517 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 7T8 8B8 T2B1 B6 B2 1T2 3B9 47.0 Kei Boulderhal
7 Amber Schiffeleers 529 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B2 T1B1 T2B1 6T7 7B8 43.0 IVY Climbing
8 Sanne Gijselman 505 T1B1 T1B1 T3B3 T3B1 B1 T1B1 T2B1 6T11 7B9 40.0 Team Kids From The Block
9 Lieke van Gemert 527 T1B1 T1B1 T1B1 B2 T1B1 T1B1 5T5 6B7 37.0 Team Mountain Network
10 Nina Schilderman 512 T1B1 T1B1 B3 T1B1 B1 T1B1 T2B1 5T6 7B9 34.0 ES Onsight Klimtalenten
11 Floor Honkoop 508 T1B1 T1B1 T3B1 B2 T1B1 T1B1 5T7 6B7 31.0 Team Mountain Network
12 Gitte Meus 510 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T2B1 5T7 5B6 28.0 Team Mountain Network
13 Klaar van den Beuken 518 T1B1 B2 T1B1 T1B1 B2 T1B1 T4B1 5T8 7B9 26.0 Ayers Rookies
14 Gianna Evers 528 T2B1 T1B1 B4 T2B1 B1 T2B1 T1B1 5T8 7B10 24.0 Het Lab
15 Eke de Boer 524 T1B1 T1B1 T4B1 T2B2 B2 T1B1 B1 5T9 7B9 22.0 Klimcentrum Bjoeks
16 Faye Cornelissen 526 T2B2 B1 T1B1 T5B1 T1B1 T1B1 5T10 6B7 20.0 ED+
17 Marit Zeldenthuis 515 T1B1 T1B1 T2B1 B2 T5B1 T2B1 5T11 6B7 18.0 Climb Up
18 Indy Rietberg 514 T1B1 T1B1 B1 B1 T1B1 T1B1 4T4 6B6 16.0 Cube Bouldergym
19 Anon7235 - T1B1 B3 T1B1 T1B1 B2 T2B1 B1 4T5 7B10 14.0 -
20 Fenna Schouten 511 T2B1 T1B1 B2 T1B1 T5B2 4T9 5B7 12.0 Team Mountain Network
21 Puck van der Moolen 504 T4B1 T1B1 B1 B4 B1 T1B1 T4B1 4T10 7B10 10.0 West Coast Climbing
22 Myrthe van de Pol 520 T1B1 T2B1 B3 B1 B3 T1B1 B1 3T4 7B11 9.0 Ayers Rookies
23 Li San Boorsma 509 T1B1 B3 T2B2 B2 B2 T2B1 B1 3T5 7B12 8.0 ES Onsight Klimtalenten
24 Nienke Sorber 503 B1 T1B1 T3B3 B1 B1 2T4 5B7 7.0 Monk Amsterdam
25 Joy Rubingh 516 B1 T3B2 T1B1 B1 2T4 4B5 6.0 Climb Up
26 Sophie Trenning 523 B1 B3 T1B1 T5B1 2T6 4B6 5.0
27 Sophie Suelmann 530 B2 T1B1 B1 B1 B1 1T1 5B6 4.0 Cube Bouldergym

Team Uitslag

# Team Totaal
1 ED+ 278.0
2 Climb Up 259.0
3 West Coast Climbing 244.0
4 Team Neoliet 234.0
5 Team Mountain Network 231.0
6 ES Onsight Klimtalenten 214.0
7 Monk Eindhoven 210.0
8 Kei Boulderhal 201.0
9 Cube Bouldergym 198.0
10 Team Delfts Bleau 160.0
11 Ayers Rookies 144.0
12 Monk Amsterdam 110.0
13 Grip 100.0
13 Team Gropo 100.0
15 IVY Climbing 86.0
16 Team Kids From The Block 83.0
17 Klimmuur Utrecht 51.0
18 Top-It 43.0
18 Team Yellowstone 43.0
20 Klimmuur Haarlem 37.0
21 Het Lab 24.0
22 Klimcentrum Bjoeks 22.0
23 Jeugdteam Utrecht 20.0