Jeugd Boulder 4 JAB , 24-03-2018 10:14, Rijnboulder, Arnhem

Discipline: Boulder
Competitie: JEUGD BOULDER JAB 2018
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1999 en 2000], Jeugd A [2001 en 2002] en Jeugd B [2003 en 2004].

Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën. Vanwege het grote aantal deelnemers wordt er geklommen in drie i.p.v. twee startgroepen. De junioren vormen startgroep 1, jeugd A startgroep 2 en Jeugd B startgroep 3. Dit is ook de volgorde in de finale.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee rondes. De kwalificatieronde bestaat uit 8 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve tijd van de flash ronde wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep. Daarna volgt voor de 6 hoogst geplaatste klimmers per categorie een finale met 3 on sight boulders. Per boulder krijg je 5 minuten klimtijd en tussen de boulders krijg je 5 minuten rust. Het wedstrijdformat van deze ronde is vergelijkbaar met een IFSC World Cup 1/2 finale. Jongens en Meisjes klimmen gelijktijdig/parallel aan elkaar.

Het voorlopige tijdschema is als volgt:
09.30 uur Rijnboulder en aanmelding open
10.15 uur Sluiting aanmelding startgroep 1 
10.30 uur Start kwalificatie startgroep 1
11.45 uur Einde startgroep 1 & sluiting aanmelding startgroep 2
12.00 uur Start startgroep 2
14.15 uur Einde startgroep 2 & sluiting aanmelding startgroep 3
14.30 uur Start startgroep3
16.45 uur Einde startgroep 3   
17.30 uur Start Finale Junioren, Jeugd A en Jeugd B.
19.30 uur Einde Finale & aansluitend prijsuitreiking

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Nat. Team
Joram van Buuren 207 NED Klimmuur Utrecht
Castor Sprado 210 NED Klimmuur Utrecht
Pepijn Hogt 209 NED Kei Boulderhal
Don van Laere 204 NED Team Delfts Bleau
Pepijn Kluiters 205 NED REVOLT
Jesse van der Heijden 208 NED
Antonie Moes 201 NED Top-It
Daan Kox 206 NED
Gidion van Doorn 213 NED GRIP Nijmegen
Zeno Schaekers 211 NED Team Mountain Network
Arno De Becker 214 BEL Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Pepijn Kluiters 205 NED REVOLT
2 Jesse van der Heijden 208 NED
3 Arno De Becker 214 BEL Team Neoliet
4 Daan Kox 206 NED
5 Gidion van Doorn 213 NED GRIP Nijmegen
6 Castor Sprado 210 NED Klimmuur Utrecht
7 Pepijn Hogt 209 NED Kei Boulderhal
8 Joram van Buuren 207 NED Klimmuur Utrecht
9 Don van Laere 204 NED Team Delfts Bleau
10 Zeno Schaekers 211 NED Team Mountain Network
11 Antonie Moes 201 NED Top-It
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Pepijn Kluiters 205 NED REVOLT
2 Jesse van der Heijden 208 NED
3 Arno De Becker 214 BEL Team Neoliet
4 Daan Kox 206 NED
5 Gidion van Doorn 213 NED GRIP Nijmegen
6 Castor Sprado 210 NED Klimmuur Utrecht
7 Pepijn Hogt 209 NED Kei Boulderhal
8 Joram van Buuren 207 NED Klimmuur Utrecht
9 Don van Laere 204 NED Team Delfts Bleau
10 Zeno Schaekers 211 NED Team Mountain Network
11 Antonie Moes 201 NED Top-It
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Pepijn Kluiters 205 NED REVOLT
2 Jesse van der Heijden 208 NED
3 Arno De Becker 214 BEL Team Neoliet
4 Daan Kox 206 NED
5 Gidion van Doorn 213 NED GRIP Nijmegen
6 Castor Sprado 210 NED Klimmuur Utrecht
7 Pepijn Hogt 209 NED Kei Boulderhal
8 Joram van Buuren 207 NED Klimmuur Utrecht
9 Don van Laere 204 NED Team Delfts Bleau
10 Zeno Schaekers 211 NED Team Mountain Network
11 Antonie Moes 201 NED Top-It
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Pepijn Kluiters 205 NED REVOLT
2 Jesse van der Heijden 208 NED
3 Arno De Becker 214 BEL Team Neoliet
4 Daan Kox 206 NED
5 Gidion van Doorn 213 NED GRIP Nijmegen
6 Castor Sprado 210 NED Klimmuur Utrecht
7 Pepijn Hogt 209 NED Kei Boulderhal
8 Joram van Buuren 207 NED Klimmuur Utrecht
9 Don van Laere 204 NED Team Delfts Bleau
10 Zeno Schaekers 211 NED Team Mountain Network
11 Antonie Moes 201 NED Top-It
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Pepijn Kluiters 205 NED REVOLT
2 Jesse van der Heijden 208 NED
3 Arno De Becker 214 BEL Team Neoliet
4 Daan Kox 206 NED
5 Gidion van Doorn 213 NED GRIP Nijmegen
6 Castor Sprado 210 NED Klimmuur Utrecht
7 Pepijn Hogt 209 NED Kei Boulderhal
8 Joram van Buuren 207 NED Klimmuur Utrecht
9 Don van Laere 204 NED Team Delfts Bleau
10 Zeno Schaekers 211 NED Team Mountain Network
11 Antonie Moes 201 NED Top-It
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Pepijn Kluiters 205 NED REVOLT
2 Jesse van der Heijden 208 NED
3 Arno De Becker 214 BEL Team Neoliet
4 Daan Kox 206 NED
5 Gidion van Doorn 213 NED GRIP Nijmegen
6 Castor Sprado 210 NED Klimmuur Utrecht
7 Pepijn Hogt 209 NED Kei Boulderhal
8 Joram van Buuren 207 NED Klimmuur Utrecht
9 Don van Laere 204 NED Team Delfts Bleau
10 Zeno Schaekers 211 NED Team Mountain Network
11 Antonie Moes 201 NED Top-It
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Pepijn Kluiters 205 NED REVOLT
2 Jesse van der Heijden 208 NED
3 Arno De Becker 214 BEL Team Neoliet
4 Daan Kox 206 NED
5 Gidion van Doorn 213 NED GRIP Nijmegen
6 Castor Sprado 210 NED Klimmuur Utrecht
7 Pepijn Hogt 209 NED Kei Boulderhal
8 Joram van Buuren 207 NED Klimmuur Utrecht
9 Don van Laere 204 NED Team Delfts Bleau
10 Zeno Schaekers 211 NED Team Mountain Network
11 Antonie Moes 201 NED Top-It
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Pepijn Kluiters 205 NED REVOLT
2 Jesse van der Heijden 208 NED
3 Arno De Becker 214 BEL Team Neoliet
4 Daan Kox 206 NED
5 Gidion van Doorn 213 NED GRIP Nijmegen
6 Castor Sprado 210 NED Klimmuur Utrecht
7 Pepijn Hogt 209 NED Kei Boulderhal
8 Joram van Buuren 207 NED Klimmuur Utrecht
9 Don van Laere 204 NED Team Delfts Bleau
10 Zeno Schaekers 211 NED Team Mountain Network
11 Antonie Moes 201 NED Top-It
24-03-2018 20:26
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Don van Laere 204 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z1 8T10 8Z8 T1Z1 Z2 T2Z1 2T3 3Z4 100.0 Team Delfts Bleau
2 Gidion van Doorn 213 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 6T7 7Z7 T1Z1 Z1 - 1T1 2Z2 80.0 GRIP Nijmegen
3 Jesse van der Heijden 208 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 Z2 6T8 7Z10 T1Z1 Z1 - 1T1 2Z2 65.0
4 Zeno Schaekers 211 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 Z1 T3Z2 7T12 8Z9 T1Z1 Z2 - 1T1 2Z3 55.0 Team Mountain Network
5 Daan Kox 206 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 Z3 Z3 Z1 4T4 8Z14 T4Z2 Z1 - 1T4 2Z3 51.0
6 Antonie Moes 201 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 Z4 Z2 5T7 7Z13 Z4 Z6 - 0T0 2Z10 47.0 Top-It
7 Castor Sprado 210 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 Z2 Z2 4T4 7Z9 43.0 Klimmuur Utrecht
8 Pepijn Hogt 209 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z3 Z1 4T5 6Z9 40.0 Kei Boulderhal
9 Pepijn Kluiters 205 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T2Z2 4T5 5Z7 37.0 REVOLT
10 Arno De Becker 214 BEL T1Z1 T1Z1 Z2 2T2 3Z4 34.0 Team Neoliet
11 Joram van Buuren 207 NED T1Z1 T2Z2 Z2 Z2 2T3 4Z7 31.0 Klimmuur Utrecht

Aantal deelnemers: 27

Naam Rugnummer Nat. Team
Joris Kieboom 409 NED Climb Up
Tycho van der Straaten 419 NED Ayers Rookies
Gregor Struwe 407 NED Klimcentrum Bjoeks
Hidde Bakker 408 NED REVOLT
Sven Goudriaan 432 NED Team Mountain Network
Torben van Kolfschoten 424 NED REVOLT
Brend English 426 NED Team Mountain Network
Jens de Louw 420 NED Team Mountain Network
Casper Lensselink 422 NED Team Mountain Network
Leto Cavé 423 NED Team Mountain Network
Dylan van den Berge 406 NED Team Yellowstone
Simon Boes 431 NED
Ties van Veggel 404 NED
Sem van den Akker 429 NED Team Neoliet
Mischa Radt 403 NED Top-It
Paul Houbrechts 405 BEL REVOLT
Thimo Gobielje 415 NED Ayers Rookies
Olav Poland 410 NED REVOLT
Mees Vooijs 417 NED
Mees Vissers 411 NED Monk Amsterdam
Ties Baars 401 NED
Wes Vermeeren 414 NED
Anon9476 - - -
Thijme Maassen 412 NED
Teun van der Graaf 416 NED
Abel Mensink 427 NED Team Delfts Bleau
Ime Rasenberg 433 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 27

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Brend English 426 NED Team Mountain Network
2 Sem van den Akker 429 NED Team Neoliet
3 Simon Boes 431 NED
4 Hidde Bakker 408 NED REVOLT
5 Mees Vissers 411 NED Monk Amsterdam
6 Jens de Louw 420 NED Team Mountain Network
7 Gregor Struwe 407 NED Klimcentrum Bjoeks
8 Torben van Kolfschoten 424 NED REVOLT
9 Ties van Veggel 404 NED
10 Mischa Radt 403 NED Top-It
11 Ties Baars 401 NED
12 Teun van der Graaf 416 NED
13 Thijme Maassen 412 NED
14 Thimo Gobielje 415 NED Ayers Rookies
15 Paul Houbrechts 405 BEL REVOLT
16 Wes Vermeeren 414 NED
17 Olav Poland 410 NED REVOLT
18 Joris Kieboom 409 NED Climb Up
19 Casper Lensselink 422 NED Team Mountain Network
20 Abel Mensink 427 NED Team Delfts Bleau
21 Mees Vooijs 417 NED
22 Tycho van der Straaten 419 NED Ayers Rookies
23 Ime Rasenberg 433 NED
24 Sven Goudriaan 432 NED Team Mountain Network
25 Leto Cavé 423 NED Team Mountain Network
26 Dylan van den Berge 406 NED Team Yellowstone
27 Anon9476 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Brend English 426 NED Team Mountain Network
2 Sem van den Akker 429 NED Team Neoliet
3 Simon Boes 431 NED
4 Hidde Bakker 408 NED REVOLT
5 Mees Vissers 411 NED Monk Amsterdam
6 Jens de Louw 420 NED Team Mountain Network
7 Gregor Struwe 407 NED Klimcentrum Bjoeks
8 Torben van Kolfschoten 424 NED REVOLT
9 Ties van Veggel 404 NED
10 Mischa Radt 403 NED Top-It
11 Ties Baars 401 NED
12 Teun van der Graaf 416 NED
13 Thijme Maassen 412 NED
14 Thimo Gobielje 415 NED Ayers Rookies
15 Paul Houbrechts 405 BEL REVOLT
16 Wes Vermeeren 414 NED
17 Olav Poland 410 NED REVOLT
18 Joris Kieboom 409 NED Climb Up
19 Casper Lensselink 422 NED Team Mountain Network
20 Abel Mensink 427 NED Team Delfts Bleau
21 Mees Vooijs 417 NED
22 Tycho van der Straaten 419 NED Ayers Rookies
23 Ime Rasenberg 433 NED
24 Sven Goudriaan 432 NED Team Mountain Network
25 Leto Cavé 423 NED Team Mountain Network
26 Dylan van den Berge 406 NED Team Yellowstone
27 Anon9476 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Brend English 426 NED Team Mountain Network
2 Sem van den Akker 429 NED Team Neoliet
3 Simon Boes 431 NED
4 Hidde Bakker 408 NED REVOLT
5 Mees Vissers 411 NED Monk Amsterdam
6 Jens de Louw 420 NED Team Mountain Network
7 Gregor Struwe 407 NED Klimcentrum Bjoeks
8 Torben van Kolfschoten 424 NED REVOLT
9 Ties van Veggel 404 NED
10 Mischa Radt 403 NED Top-It
11 Ties Baars 401 NED
12 Teun van der Graaf 416 NED
13 Thijme Maassen 412 NED
14 Thimo Gobielje 415 NED Ayers Rookies
15 Paul Houbrechts 405 BEL REVOLT
16 Wes Vermeeren 414 NED
17 Olav Poland 410 NED REVOLT
18 Joris Kieboom 409 NED Climb Up
19 Casper Lensselink 422 NED Team Mountain Network
20 Abel Mensink 427 NED Team Delfts Bleau
21 Mees Vooijs 417 NED
22 Tycho van der Straaten 419 NED Ayers Rookies
23 Ime Rasenberg 433 NED
24 Sven Goudriaan 432 NED Team Mountain Network
25 Leto Cavé 423 NED Team Mountain Network
26 Dylan van den Berge 406 NED Team Yellowstone
27 Anon9476 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Brend English 426 NED Team Mountain Network
2 Sem van den Akker 429 NED Team Neoliet
3 Simon Boes 431 NED
4 Hidde Bakker 408 NED REVOLT
5 Mees Vissers 411 NED Monk Amsterdam
6 Jens de Louw 420 NED Team Mountain Network
7 Gregor Struwe 407 NED Klimcentrum Bjoeks
8 Torben van Kolfschoten 424 NED REVOLT
9 Ties van Veggel 404 NED
10 Mischa Radt 403 NED Top-It
11 Ties Baars 401 NED
12 Teun van der Graaf 416 NED
13 Thijme Maassen 412 NED
14 Thimo Gobielje 415 NED Ayers Rookies
15 Paul Houbrechts 405 BEL REVOLT
16 Wes Vermeeren 414 NED
17 Olav Poland 410 NED REVOLT
18 Joris Kieboom 409 NED Climb Up
19 Casper Lensselink 422 NED Team Mountain Network
20 Abel Mensink 427 NED Team Delfts Bleau
21 Mees Vooijs 417 NED
22 Tycho van der Straaten 419 NED Ayers Rookies
23 Ime Rasenberg 433 NED
24 Sven Goudriaan 432 NED Team Mountain Network
25 Leto Cavé 423 NED Team Mountain Network
26 Dylan van den Berge 406 NED Team Yellowstone
27 Anon9476 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Brend English 426 NED Team Mountain Network
2 Sem van den Akker 429 NED Team Neoliet
3 Simon Boes 431 NED
4 Hidde Bakker 408 NED REVOLT
5 Mees Vissers 411 NED Monk Amsterdam
6 Jens de Louw 420 NED Team Mountain Network
7 Gregor Struwe 407 NED Klimcentrum Bjoeks
8 Torben van Kolfschoten 424 NED REVOLT
9 Ties van Veggel 404 NED
10 Mischa Radt 403 NED Top-It
11 Ties Baars 401 NED
12 Teun van der Graaf 416 NED
13 Thijme Maassen 412 NED
14 Thimo Gobielje 415 NED Ayers Rookies
15 Paul Houbrechts 405 BEL REVOLT
16 Wes Vermeeren 414 NED
17 Olav Poland 410 NED REVOLT
18 Joris Kieboom 409 NED Climb Up
19 Casper Lensselink 422 NED Team Mountain Network
20 Abel Mensink 427 NED Team Delfts Bleau
21 Mees Vooijs 417 NED
22 Tycho van der Straaten 419 NED Ayers Rookies
23 Ime Rasenberg 433 NED
24 Sven Goudriaan 432 NED Team Mountain Network
25 Leto Cavé 423 NED Team Mountain Network
26 Dylan van den Berge 406 NED Team Yellowstone
27 Anon9476 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Brend English 426 NED Team Mountain Network
2 Sem van den Akker 429 NED Team Neoliet
3 Simon Boes 431 NED
4 Hidde Bakker 408 NED REVOLT
5 Mees Vissers 411 NED Monk Amsterdam
6 Jens de Louw 420 NED Team Mountain Network
7 Gregor Struwe 407 NED Klimcentrum Bjoeks
8 Torben van Kolfschoten 424 NED REVOLT
9 Ties van Veggel 404 NED
10 Mischa Radt 403 NED Top-It
11 Ties Baars 401 NED
12 Teun van der Graaf 416 NED
13 Thijme Maassen 412 NED
14 Thimo Gobielje 415 NED Ayers Rookies
15 Paul Houbrechts 405 BEL REVOLT
16 Wes Vermeeren 414 NED
17 Olav Poland 410 NED REVOLT
18 Joris Kieboom 409 NED Climb Up
19 Casper Lensselink 422 NED Team Mountain Network
20 Abel Mensink 427 NED Team Delfts Bleau
21 Mees Vooijs 417 NED
22 Tycho van der Straaten 419 NED Ayers Rookies
23 Ime Rasenberg 433 NED
24 Sven Goudriaan 432 NED Team Mountain Network
25 Leto Cavé 423 NED Team Mountain Network
26 Dylan van den Berge 406 NED Team Yellowstone
27 Anon9476 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Brend English 426 NED Team Mountain Network
2 Sem van den Akker 429 NED Team Neoliet
3 Simon Boes 431 NED
4 Hidde Bakker 408 NED REVOLT
5 Mees Vissers 411 NED Monk Amsterdam
6 Jens de Louw 420 NED Team Mountain Network
7 Gregor Struwe 407 NED Klimcentrum Bjoeks
8 Torben van Kolfschoten 424 NED REVOLT
9 Ties van Veggel 404 NED
10 Mischa Radt 403 NED Top-It
11 Ties Baars 401 NED
12 Teun van der Graaf 416 NED
13 Thijme Maassen 412 NED
14 Thimo Gobielje 415 NED Ayers Rookies
15 Paul Houbrechts 405 BEL REVOLT
16 Wes Vermeeren 414 NED
17 Olav Poland 410 NED REVOLT
18 Joris Kieboom 409 NED Climb Up
19 Casper Lensselink 422 NED Team Mountain Network
20 Abel Mensink 427 NED Team Delfts Bleau
21 Mees Vooijs 417 NED
22 Tycho van der Straaten 419 NED Ayers Rookies
23 Ime Rasenberg 433 NED
24 Sven Goudriaan 432 NED Team Mountain Network
25 Leto Cavé 423 NED Team Mountain Network
26 Dylan van den Berge 406 NED Team Yellowstone
27 Anon9476 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Brend English 426 NED Team Mountain Network
2 Sem van den Akker 429 NED Team Neoliet
3 Simon Boes 431 NED
4 Hidde Bakker 408 NED REVOLT
5 Mees Vissers 411 NED Monk Amsterdam
6 Jens de Louw 420 NED Team Mountain Network
7 Gregor Struwe 407 NED Klimcentrum Bjoeks
8 Torben van Kolfschoten 424 NED REVOLT
9 Ties van Veggel 404 NED
10 Mischa Radt 403 NED Top-It
11 Ties Baars 401 NED
12 Teun van der Graaf 416 NED
13 Thijme Maassen 412 NED
14 Thimo Gobielje 415 NED Ayers Rookies
15 Paul Houbrechts 405 BEL REVOLT
16 Wes Vermeeren 414 NED
17 Olav Poland 410 NED REVOLT
18 Joris Kieboom 409 NED Climb Up
19 Casper Lensselink 422 NED Team Mountain Network
20 Abel Mensink 427 NED Team Delfts Bleau
21 Mees Vooijs 417 NED
22 Tycho van der Straaten 419 NED Ayers Rookies
23 Ime Rasenberg 433 NED
24 Sven Goudriaan 432 NED Team Mountain Network
25 Leto Cavé 423 NED Team Mountain Network
26 Dylan van den Berge 406 NED Team Yellowstone
27 Anon9476 - - -
24-03-2018 20:26
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Leto Cavé 423 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T11 8Z11 T1Z1 Z1 T4Z4 2T5 3Z6 100.0 Team Mountain Network
2 Jens de Louw 420 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T5Z4 T1Z1 8T14 8Z11 T1Z1 Z1 Z1 1T1 3Z3 80.0 Team Mountain Network
3 Mischa Radt 403 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T2Z1 Z1 6T7 8Z8 T1Z1 Z1 Z4 1T1 3Z6 65.0 Top-It
4 Gregor Struwe 407 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T3Z2 6T8 7Z8 T1Z1 Z1 - 1T1 2Z2 55.0 Klimcentrum Bjoeks
5 Hidde Bakker 408 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z4 T3Z1 T4Z2 7T15 7Z11 T1Z1 Z4 - 1T1 2Z5 51.0 REVOLT
6 Thijme Maassen 412 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 5T5 6Z6 Z1 - - 0T0 1Z1 47.0
7 Tycho van der Straaten 419 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z2 Z1 Z3 Z3 5T7 8Z14 43.0 Ayers Rookies
8 Wes Vermeeren 414 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 Z1 Z2 5T7 7Z8 39.0
8 Teun van der Graaf 416 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 Z1 Z2 5T7 7Z8 39.0
10 Ties Baars 401 NED T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 Z3 5T7 7Z10 34.0
11 Sem van den Akker 429 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 Z1 5T7 6Z6 31.0 Team Neoliet
12 Anon9476 - - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z2 T3Z3 Z1 Z3 5T9 7Z12 28.0 -
13 Simon Boes 431 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 Z4 4T4 6Z9 26.0
14 Torben van Kolfschoten 424 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 4T4 5Z6 24.0 REVOLT
15 Abel Mensink 427 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 4Z4 22.0 Team Delfts Bleau
16 Casper Lensselink 422 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z5 Z1 Z2 4T5 7Z12 20.0 Team Mountain Network
17 Dylan van den Berge 406 NED T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z1 Z2 4T5 6Z7 18.0 Team Yellowstone
18 Ties van Veggel 404 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z5 4T5 5Z9 16.0
19 Joris Kieboom 409 NED T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 4T5 4Z4 13.0 Climb Up
19 Mees Vissers 411 NED T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 4T5 4Z4 13.0 Monk Amsterdam
21 Ime Rasenberg 433 NED T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z2 T3Z3 Z1 4T7 6Z10 10.0
22 Sven Goudriaan 432 NED T1Z1 T1Z1 T2Z2 T3Z1 4T7 4Z5 9.0 Team Mountain Network
23 Paul Houbrechts 405 BEL T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z2 3T4 4Z5 8.0 REVOLT
24 Brend English 426 NED T1Z1 Z1 T1Z1 Z3 2T2 4Z6 7.0 Team Mountain Network
25 Olav Poland 410 NED T1Z1 T1Z1 Z3 2T2 3Z5 6.0 REVOLT
26 Thimo Gobielje 415 NED T2Z1 Z3 1T2 2Z4 5.0 Ayers Rookies
27 Mees Vooijs 417 NED 0T0 0Z0 4.0

Aantal deelnemers: 21

Naam Rugnummer Nat. Team
Gijs Kieboom 617 NED Climb Up
Paul Brand 611 NED REVOLT
Ynze Visser 601 NED REVOLT
Tim Slegter 610 NED Jeugdteam Utrecht
Kamiel Ariëns 606 NED Team Delfts Bleau
Roman Schaekers 614 NED Climb Up
Tom Crouwel 608 NED Climb Up
David Klos 612 NED Cube Bouldergym
Merijn Langkamp 616 NED
Gib Goudappel 620 NED Team Delfts Bleau
Kevin Peeters 605 NED Team Mountain Network
Loek Jorna 619 NED
Youri van der Stap 603 NED Team Delfts Bleau
Lars van Mullem 607 NED Team Mountain Network
Sybren Kuiper 609 NED Monk Amsterdam
Simon van de Sande 618 NED
Anon9481 - - -
Mingus Pulles 615 BEL
Sem Koeneman 602 NED
Iwan Pasveer 621 NED Team Mountain Network
Matz Cajada Vargues 413 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 21

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sem Koeneman 602 NED
2 Anon9481 - - -
3 Ynze Visser 601 NED REVOLT
4 Merijn Langkamp 616 NED
5 Gijs Kieboom 617 NED Climb Up
6 Paul Brand 611 NED REVOLT
7 Lars van Mullem 607 NED Team Mountain Network
8 David Klos 612 NED Cube Bouldergym
9 Kamiel Ariëns 606 NED Team Delfts Bleau
10 Sybren Kuiper 609 NED Monk Amsterdam
11 Youri van der Stap 603 NED Team Delfts Bleau
12 Simon van de Sande 618 NED
13 Loek Jorna 619 NED
14 Gib Goudappel 620 NED Team Delfts Bleau
15 Tom Crouwel 608 NED Climb Up
16 Roman Schaekers 614 NED Climb Up
17 Tim Slegter 610 NED Jeugdteam Utrecht
18 Matz Cajada Vargues 413 NED
19 Iwan Pasveer 621 NED Team Mountain Network
20 Kevin Peeters 605 NED Team Mountain Network
21 Mingus Pulles 615 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sem Koeneman 602 NED
2 Anon9481 - - -
3 Ynze Visser 601 NED REVOLT
4 Merijn Langkamp 616 NED
5 Gijs Kieboom 617 NED Climb Up
6 Paul Brand 611 NED REVOLT
7 Lars van Mullem 607 NED Team Mountain Network
8 David Klos 612 NED Cube Bouldergym
9 Kamiel Ariëns 606 NED Team Delfts Bleau
10 Sybren Kuiper 609 NED Monk Amsterdam
11 Youri van der Stap 603 NED Team Delfts Bleau
12 Simon van de Sande 618 NED
13 Loek Jorna 619 NED
14 Gib Goudappel 620 NED Team Delfts Bleau
15 Tom Crouwel 608 NED Climb Up
16 Roman Schaekers 614 NED Climb Up
17 Tim Slegter 610 NED Jeugdteam Utrecht
18 Matz Cajada Vargues 413 NED
19 Iwan Pasveer 621 NED Team Mountain Network
20 Kevin Peeters 605 NED Team Mountain Network
21 Mingus Pulles 615 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sem Koeneman 602 NED
2 Anon9481 - - -
3 Ynze Visser 601 NED REVOLT
4 Merijn Langkamp 616 NED
5 Gijs Kieboom 617 NED Climb Up
6 Paul Brand 611 NED REVOLT
7 Lars van Mullem 607 NED Team Mountain Network
8 David Klos 612 NED Cube Bouldergym
9 Kamiel Ariëns 606 NED Team Delfts Bleau
10 Sybren Kuiper 609 NED Monk Amsterdam
11 Youri van der Stap 603 NED Team Delfts Bleau
12 Simon van de Sande 618 NED
13 Loek Jorna 619 NED
14 Gib Goudappel 620 NED Team Delfts Bleau
15 Tom Crouwel 608 NED Climb Up
16 Roman Schaekers 614 NED Climb Up
17 Tim Slegter 610 NED Jeugdteam Utrecht
18 Matz Cajada Vargues 413 NED
19 Iwan Pasveer 621 NED Team Mountain Network
20 Kevin Peeters 605 NED Team Mountain Network
21 Mingus Pulles 615 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sem Koeneman 602 NED
2 Anon9481 - - -
3 Ynze Visser 601 NED REVOLT
4 Merijn Langkamp 616 NED
5 Gijs Kieboom 617 NED Climb Up
6 Paul Brand 611 NED REVOLT
7 Lars van Mullem 607 NED Team Mountain Network
8 David Klos 612 NED Cube Bouldergym
9 Kamiel Ariëns 606 NED Team Delfts Bleau
10 Sybren Kuiper 609 NED Monk Amsterdam
11 Youri van der Stap 603 NED Team Delfts Bleau
12 Simon van de Sande 618 NED
13 Loek Jorna 619 NED
14 Gib Goudappel 620 NED Team Delfts Bleau
15 Tom Crouwel 608 NED Climb Up
16 Roman Schaekers 614 NED Climb Up
17 Tim Slegter 610 NED Jeugdteam Utrecht
18 Matz Cajada Vargues 413 NED
19 Iwan Pasveer 621 NED Team Mountain Network
20 Kevin Peeters 605 NED Team Mountain Network
21 Mingus Pulles 615 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sem Koeneman 602 NED
2 Anon9481 - - -
3 Ynze Visser 601 NED REVOLT
4 Merijn Langkamp 616 NED
5 Gijs Kieboom 617 NED Climb Up
6 Paul Brand 611 NED REVOLT
7 Lars van Mullem 607 NED Team Mountain Network
8 David Klos 612 NED Cube Bouldergym
9 Kamiel Ariëns 606 NED Team Delfts Bleau
10 Sybren Kuiper 609 NED Monk Amsterdam
11 Youri van der Stap 603 NED Team Delfts Bleau
12 Simon van de Sande 618 NED
13 Loek Jorna 619 NED
14 Gib Goudappel 620 NED Team Delfts Bleau
15 Tom Crouwel 608 NED Climb Up
16 Roman Schaekers 614 NED Climb Up
17 Tim Slegter 610 NED Jeugdteam Utrecht
18 Matz Cajada Vargues 413 NED
19 Iwan Pasveer 621 NED Team Mountain Network
20 Kevin Peeters 605 NED Team Mountain Network
21 Mingus Pulles 615 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sem Koeneman 602 NED
2 Anon9481 - - -
3 Ynze Visser 601 NED REVOLT
4 Merijn Langkamp 616 NED
5 Gijs Kieboom 617 NED Climb Up
6 Paul Brand 611 NED REVOLT
7 Lars van Mullem 607 NED Team Mountain Network
8 David Klos 612 NED Cube Bouldergym
9 Kamiel Ariëns 606 NED Team Delfts Bleau
10 Sybren Kuiper 609 NED Monk Amsterdam
11 Youri van der Stap 603 NED Team Delfts Bleau
12 Simon van de Sande 618 NED
13 Loek Jorna 619 NED
14 Gib Goudappel 620 NED Team Delfts Bleau
15 Tom Crouwel 608 NED Climb Up
16 Roman Schaekers 614 NED Climb Up
17 Tim Slegter 610 NED Jeugdteam Utrecht
18 Matz Cajada Vargues 413 NED
19 Iwan Pasveer 621 NED Team Mountain Network
20 Kevin Peeters 605 NED Team Mountain Network
21 Mingus Pulles 615 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sem Koeneman 602 NED
2 Anon9481 - - -
3 Ynze Visser 601 NED REVOLT
4 Merijn Langkamp 616 NED
5 Gijs Kieboom 617 NED Climb Up
6 Paul Brand 611 NED REVOLT
7 Lars van Mullem 607 NED Team Mountain Network
8 David Klos 612 NED Cube Bouldergym
9 Kamiel Ariëns 606 NED Team Delfts Bleau
10 Sybren Kuiper 609 NED Monk Amsterdam
11 Youri van der Stap 603 NED Team Delfts Bleau
12 Simon van de Sande 618 NED
13 Loek Jorna 619 NED
14 Gib Goudappel 620 NED Team Delfts Bleau
15 Tom Crouwel 608 NED Climb Up
16 Roman Schaekers 614 NED Climb Up
17 Tim Slegter 610 NED Jeugdteam Utrecht
18 Matz Cajada Vargues 413 NED
19 Iwan Pasveer 621 NED Team Mountain Network
20 Kevin Peeters 605 NED Team Mountain Network
21 Mingus Pulles 615 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sem Koeneman 602 NED
2 Anon9481 - - -
3 Ynze Visser 601 NED REVOLT
4 Merijn Langkamp 616 NED
5 Gijs Kieboom 617 NED Climb Up
6 Paul Brand 611 NED REVOLT
7 Lars van Mullem 607 NED Team Mountain Network
8 David Klos 612 NED Cube Bouldergym
9 Kamiel Ariëns 606 NED Team Delfts Bleau
10 Sybren Kuiper 609 NED Monk Amsterdam
11 Youri van der Stap 603 NED Team Delfts Bleau
12 Simon van de Sande 618 NED
13 Loek Jorna 619 NED
14 Gib Goudappel 620 NED Team Delfts Bleau
15 Tom Crouwel 608 NED Climb Up
16 Roman Schaekers 614 NED Climb Up
17 Tim Slegter 610 NED Jeugdteam Utrecht
18 Matz Cajada Vargues 413 NED
19 Iwan Pasveer 621 NED Team Mountain Network
20 Kevin Peeters 605 NED Team Mountain Network
21 Mingus Pulles 615 BEL
24-03-2018 20:27
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Paul Brand 611 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T8 8Z8 T2Z2 Z1 T1Z1 2T3 3Z4 100.0 REVOLT
2 Iwan Pasveer 621 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T4Z1 8T13 8Z10 T2Z2 - T4Z3 2T6 2Z5 80.0 Team Mountain Network
3 Ynze Visser 601 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z1 8T10 8Z9 Z4 Z1 T4Z3 1T4 3Z8 65.0 REVOLT
4 Simon van de Sande 618 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T3Z3 Z4 7T10 8Z13 - Z3 - 0T0 1Z3 55.0
5 Roman Schaekers 614 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T5Z2 T2Z1 T1Z1 7T13 7Z8 - Z5 - 0T0 1Z5 51.0 Climb Up
6 Merijn Langkamp 616 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z1 T1Z1 T4Z2 Z2 7T12 8Z10 - - - 0T0 0Z0 47.0
7 Gijs Kieboom 617 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 6T7 6Z6 43.0 Climb Up
8 Anon9481 - - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 T1Z1 T4Z3 Z4 6T10 8Z13 40.0 -
9 David Klos 612 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T5 5Z5 37.0 Cube Bouldergym
10 Youri van der Stap 603 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z1 Z1 T3Z2 5T11 6Z7 34.0 Team Delfts Bleau
11 Kevin Peeters 605 NED T1Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z1 4T6 4Z4 31.0 Team Mountain Network
12 Sem Koeneman 602 NED T1Z1 T2Z1 Z1 T1Z1 T3Z1 4T7 5Z5 28.0
13 Gib Goudappel 620 NED T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 T3Z2 4T7 5Z6 26.0 Team Delfts Bleau
14 Mingus Pulles 615 BEL T1Z1 T5Z5 Z1 T1Z1 T2Z2 4T9 5Z10 24.0
15 Kamiel Ariëns 606 NED T1Z1 T1Z1 T4Z1 T4Z1 Z5 4T10 5Z9 22.0 Team Delfts Bleau
16 Matz Cajada Vargues 413 NED T2Z2 T2Z2 T3Z1 3T7 3Z5 20.0
17 Sybren Kuiper 609 NED T1Z1 T5Z5 T2Z2 Z2 3T8 4Z10 18.0 Monk Amsterdam
18 Tom Crouwel 608 NED T1Z1 Z1 T1Z1 Z3 2T2 4Z6 16.0 Climb Up
19 Lars van Mullem 607 NED T1Z1 T2Z2 Z1 Z1 2T3 4Z5 14.0 Team Mountain Network
20 Loek Jorna 619 NED T1Z1 Z2 Z1 1T1 3Z4 12.0
21 Tim Slegter 610 NED T2Z2 Z1 Z1 Z1 1T2 4Z5 10.0 Jeugdteam Utrecht

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Team
Maura-marie Mevis 111 IVY Climbing
Julia van den Goor 105 Team Neoliet
Cecile van der Meel 101 Ayers Rookies
Helen Zegelaar 102
Manon Boereboom 108
Carlijn Hukkelhoven 107 IVY Climbing
Kyra de Bree 109 Climb Up
Marieke Berends 112 Monk Eindhoven
Ysa Rakestraw 103
Julia Meijer 104 Monk Eindhoven

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 10

# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 109 Climb Up
2 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
3 Marieke Berends 112 Monk Eindhoven
4 Carlijn Hukkelhoven 107 IVY Climbing
5 Julia Meijer 104 Monk Eindhoven
6 Helen Zegelaar 102
7 Manon Boereboom 108
8 Ysa Rakestraw 103
9 Maura-marie Mevis 111 IVY Climbing
10 Cecile van der Meel 101 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 109 Climb Up
2 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
3 Marieke Berends 112 Monk Eindhoven
4 Carlijn Hukkelhoven 107 IVY Climbing
5 Julia Meijer 104 Monk Eindhoven
6 Helen Zegelaar 102
7 Manon Boereboom 108
8 Ysa Rakestraw 103
9 Maura-marie Mevis 111 IVY Climbing
10 Cecile van der Meel 101 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 109 Climb Up
2 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
3 Marieke Berends 112 Monk Eindhoven
4 Carlijn Hukkelhoven 107 IVY Climbing
5 Julia Meijer 104 Monk Eindhoven
6 Helen Zegelaar 102
7 Manon Boereboom 108
8 Ysa Rakestraw 103
9 Maura-marie Mevis 111 IVY Climbing
10 Cecile van der Meel 101 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 109 Climb Up
2 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
3 Marieke Berends 112 Monk Eindhoven
4 Carlijn Hukkelhoven 107 IVY Climbing
5 Julia Meijer 104 Monk Eindhoven
6 Helen Zegelaar 102
7 Manon Boereboom 108
8 Ysa Rakestraw 103
9 Maura-marie Mevis 111 IVY Climbing
10 Cecile van der Meel 101 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 109 Climb Up
2 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
3 Marieke Berends 112 Monk Eindhoven
4 Carlijn Hukkelhoven 107 IVY Climbing
5 Julia Meijer 104 Monk Eindhoven
6 Helen Zegelaar 102
7 Manon Boereboom 108
8 Ysa Rakestraw 103
9 Maura-marie Mevis 111 IVY Climbing
10 Cecile van der Meel 101 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 109 Climb Up
2 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
3 Marieke Berends 112 Monk Eindhoven
4 Carlijn Hukkelhoven 107 IVY Climbing
5 Julia Meijer 104 Monk Eindhoven
6 Helen Zegelaar 102
7 Manon Boereboom 108
8 Ysa Rakestraw 103
9 Maura-marie Mevis 111 IVY Climbing
10 Cecile van der Meel 101 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 109 Climb Up
2 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
3 Marieke Berends 112 Monk Eindhoven
4 Carlijn Hukkelhoven 107 IVY Climbing
5 Julia Meijer 104 Monk Eindhoven
6 Helen Zegelaar 102
7 Manon Boereboom 108
8 Ysa Rakestraw 103
9 Maura-marie Mevis 111 IVY Climbing
10 Cecile van der Meel 101 Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 109 Climb Up
2 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
3 Marieke Berends 112 Monk Eindhoven
4 Carlijn Hukkelhoven 107 IVY Climbing
5 Julia Meijer 104 Monk Eindhoven
6 Helen Zegelaar 102
7 Manon Boereboom 108
8 Ysa Rakestraw 103
9 Maura-marie Mevis 111 IVY Climbing
10 Cecile van der Meel 101 Ayers Rookies
24-03-2018 20:29
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Julia Meijer 104 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 7T7 8Z8 T3Z1 T4Z4 T2Z1 3T9 3Z6 100.0 Monk Eindhoven
2 Ysa Rakestraw 103 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 T3Z1 7T12 7Z7 T4Z1 T2Z2 Z2 2T6 3Z5 80.0
3 Marieke Berends 112 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 Z1 5T6 7Z7 T2Z1 T7Z5 Z1 2T9 3Z7 65.0 Monk Eindhoven
4 Julia van den Goor 105 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 Z2 5T8 6Z7 Z1 T6Z6 Z9 1T6 3Z16 55.0 Team Neoliet
5 Cecile van der Meel 101 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 4T5 4Z4 Z1 Z3 - 0T0 2Z4 51.0 Ayers Rookies
6 Kyra de Bree 109 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 Z3 5T6 7Z10 Z1 - - 0T0 1Z1 47.0 Climb Up
7 Carlijn Hukkelhoven 107 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 Z1 Z1 Z2 Z5 4T6 8Z13 43.0 IVY Climbing
8 Manon Boereboom 108 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 Z2 Z2 4T7 6Z8 40.0
9 Maura-marie Mevis 111 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 Z1 3T4 5Z5 37.0 IVY Climbing
10 Helen Zegelaar 102 T1Z1 T1Z1 T4Z3 Z1 Z1 Z1 3T6 6Z8 34.0

Aantal deelnemers: 18

Naam Rugnummer Team
Freja Smed 311 Climb Up
Sam Swalué 317 Top Climbing Twente
Sven van der Heijden 302 Monk Amsterdam
Irina Kramers 319 Kei Boulderhal
Tysa Aukema 320 Climb Up
Marrit Elsinga 321 Team Mountain Network
Mette van Liempd 315
Kaya van Haasteren 307
Anon7247 - -
Merleyn Koops 303
Isa Witte 306 Team Kids From The Block
Cécile Blikman 309
Iris Heerekop 301 Ayers Rookies
Simone Gerritsen 308 Monk Eindhoven
Noor van Zundert 310 Team Neoliet
Pleun Frank 304 Monk Amsterdam
Kyra Pattinama 313 IVY Climbing
Sanne Blok 318 Ayers Rookies

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 18

# Naam Rugnummer Team
1 Sam Swalué 317 Top Climbing Twente
2 Merleyn Koops 303
3 Iris Heerekop 301 Ayers Rookies
4 Cécile Blikman 309
5 Kyra Pattinama 313 IVY Climbing
6 Pleun Frank 304 Monk Amsterdam
7 Isa Witte 306 Team Kids From The Block
8 Irina Kramers 319 Kei Boulderhal
9 Tysa Aukema 320 Climb Up
10 Mette van Liempd 315
11 Marrit Elsinga 321 Team Mountain Network
12 Sven van der Heijden 302 Monk Amsterdam
13 Freja Smed 311 Climb Up
14 Simone Gerritsen 308 Monk Eindhoven
15 Kaya van Haasteren 307
16 Sanne Blok 318 Ayers Rookies
17 Anon7247 - -
18 Noor van Zundert 310 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Sam Swalué 317 Top Climbing Twente
2 Merleyn Koops 303
3 Iris Heerekop 301 Ayers Rookies
4 Cécile Blikman 309
5 Kyra Pattinama 313 IVY Climbing
6 Pleun Frank 304 Monk Amsterdam
7 Isa Witte 306 Team Kids From The Block
8 Irina Kramers 319 Kei Boulderhal
9 Tysa Aukema 320 Climb Up
10 Mette van Liempd 315
11 Marrit Elsinga 321 Team Mountain Network
12 Sven van der Heijden 302 Monk Amsterdam
13 Freja Smed 311 Climb Up
14 Simone Gerritsen 308 Monk Eindhoven
15 Kaya van Haasteren 307
16 Sanne Blok 318 Ayers Rookies
17 Anon7247 - -
18 Noor van Zundert 310 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Sam Swalué 317 Top Climbing Twente
2 Merleyn Koops 303
3 Iris Heerekop 301 Ayers Rookies
4 Cécile Blikman 309
5 Kyra Pattinama 313 IVY Climbing
6 Pleun Frank 304 Monk Amsterdam
7 Isa Witte 306 Team Kids From The Block
8 Irina Kramers 319 Kei Boulderhal
9 Tysa Aukema 320 Climb Up
10 Mette van Liempd 315
11 Marrit Elsinga 321 Team Mountain Network
12 Sven van der Heijden 302 Monk Amsterdam
13 Freja Smed 311 Climb Up
14 Simone Gerritsen 308 Monk Eindhoven
15 Kaya van Haasteren 307
16 Sanne Blok 318 Ayers Rookies
17 Anon7247 - -
18 Noor van Zundert 310 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Sam Swalué 317 Top Climbing Twente
2 Merleyn Koops 303
3 Iris Heerekop 301 Ayers Rookies
4 Cécile Blikman 309
5 Kyra Pattinama 313 IVY Climbing
6 Pleun Frank 304 Monk Amsterdam
7 Isa Witte 306 Team Kids From The Block
8 Irina Kramers 319 Kei Boulderhal
9 Tysa Aukema 320 Climb Up
10 Mette van Liempd 315
11 Marrit Elsinga 321 Team Mountain Network
12 Sven van der Heijden 302 Monk Amsterdam
13 Freja Smed 311 Climb Up
14 Simone Gerritsen 308 Monk Eindhoven
15 Kaya van Haasteren 307
16 Sanne Blok 318 Ayers Rookies
17 Anon7247 - -
18 Noor van Zundert 310 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Sam Swalué 317 Top Climbing Twente
2 Merleyn Koops 303
3 Iris Heerekop 301 Ayers Rookies
4 Cécile Blikman 309
5 Kyra Pattinama 313 IVY Climbing
6 Pleun Frank 304 Monk Amsterdam
7 Isa Witte 306 Team Kids From The Block
8 Irina Kramers 319 Kei Boulderhal
9 Tysa Aukema 320 Climb Up
10 Mette van Liempd 315
11 Marrit Elsinga 321 Team Mountain Network
12 Sven van der Heijden 302 Monk Amsterdam
13 Freja Smed 311 Climb Up
14 Simone Gerritsen 308 Monk Eindhoven
15 Kaya van Haasteren 307
16 Sanne Blok 318 Ayers Rookies
17 Anon7247 - -
18 Noor van Zundert 310 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Sam Swalué 317 Top Climbing Twente
2 Merleyn Koops 303
3 Iris Heerekop 301 Ayers Rookies
4 Cécile Blikman 309
5 Kyra Pattinama 313 IVY Climbing
6 Pleun Frank 304 Monk Amsterdam
7 Isa Witte 306 Team Kids From The Block
8 Irina Kramers 319 Kei Boulderhal
9 Tysa Aukema 320 Climb Up
10 Mette van Liempd 315
11 Marrit Elsinga 321 Team Mountain Network
12 Sven van der Heijden 302 Monk Amsterdam
13 Freja Smed 311 Climb Up
14 Simone Gerritsen 308 Monk Eindhoven
15 Kaya van Haasteren 307
16 Sanne Blok 318 Ayers Rookies
17 Anon7247 - -
18 Noor van Zundert 310 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Sam Swalué 317 Top Climbing Twente
2 Merleyn Koops 303
3 Iris Heerekop 301 Ayers Rookies
4 Cécile Blikman 309
5 Kyra Pattinama 313 IVY Climbing
6 Pleun Frank 304 Monk Amsterdam
7 Isa Witte 306 Team Kids From The Block
8 Irina Kramers 319 Kei Boulderhal
9 Tysa Aukema 320 Climb Up
10 Mette van Liempd 315
11 Marrit Elsinga 321 Team Mountain Network
12 Sven van der Heijden 302 Monk Amsterdam
13 Freja Smed 311 Climb Up
14 Simone Gerritsen 308 Monk Eindhoven
15 Kaya van Haasteren 307
16 Sanne Blok 318 Ayers Rookies
17 Anon7247 - -
18 Noor van Zundert 310 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Sam Swalué 317 Top Climbing Twente
2 Merleyn Koops 303
3 Iris Heerekop 301 Ayers Rookies
4 Cécile Blikman 309
5 Kyra Pattinama 313 IVY Climbing
6 Pleun Frank 304 Monk Amsterdam
7 Isa Witte 306 Team Kids From The Block
8 Irina Kramers 319 Kei Boulderhal
9 Tysa Aukema 320 Climb Up
10 Mette van Liempd 315
11 Marrit Elsinga 321 Team Mountain Network
12 Sven van der Heijden 302 Monk Amsterdam
13 Freja Smed 311 Climb Up
14 Simone Gerritsen 308 Monk Eindhoven
15 Kaya van Haasteren 307
16 Sanne Blok 318 Ayers Rookies
17 Anon7247 - -
18 Noor van Zundert 310 Team Neoliet
24-03-2018 20:27
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Pleun Frank 304 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 Z2 7T9 8Z9 T1Z1 T2Z2 T1Z1 3T4 3Z4 100.0 Monk Amsterdam
2 Sam Swalué 317 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T2Z1 Z3 6T7 8Z10 T1Z1 T3Z3 Z4 2T4 3Z8 80.0 Top Climbing Twente
3 Mette van Liempd 315 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z1 T2Z1 T2Z1 Z3 7T13 8Z10 T1Z1 Z2 Z1 1T1 3Z4 65.0
4 Sven van der Heijden 302 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 Z1 Z1 Z2 5T8 8Z9 T1Z1 Z3 Z3 1T1 3Z7 55.0 Monk Amsterdam
5 Kaya van Haasteren 307 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T2Z1 5T6 6Z7 T2Z1 Z2 - 1T2 2Z3 51.0
6 Isa Witte 306 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T5Z3 T1Z1 6T10 7Z9 Z1 - - 0T0 1Z1 47.0 Team Kids From The Block
7 Simone Gerritsen 308 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 Z1 Z1 T3Z1 5T9 7Z7 43.0 Monk Eindhoven
8 Freja Smed 311 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 T4Z2 5T11 5Z6 40.0 Climb Up
9 Kyra Pattinama 313 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 Z4 4T6 5Z10 37.0 IVY Climbing
10 Irina Kramers 319 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 Z1 Z2 3T3 6Z7 34.0 Kei Boulderhal
11 Anon7247 - T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 Z3 3T4 5Z7 31.0 -
12 Cécile Blikman 309 T1Z1 T1Z1 Z1 T2Z1 3T4 4Z4 28.0
13 Merleyn Koops 303 T1Z1 T3Z2 Z1 T3Z1 3T7 4Z5 26.0
14 Tysa Aukema 320 T1Z1 T1Z1 Z1 Z1 2T2 4Z4 24.0 Climb Up
15 Noor van Zundert 310 T1Z1 T3Z1 Z4 Z1 2T4 4Z7 22.0 Team Neoliet
16 Marrit Elsinga 321 T4Z1 T1Z1 2T5 2Z2 20.0 Team Mountain Network
17 Iris Heerekop 301 T3Z3 Z2 1T3 2Z5 18.0 Ayers Rookies
18 Sanne Blok 318 Z1 Z1 0T0 2Z2 16.0 Ayers Rookies

Aantal deelnemers: 24

Naam Rugnummer Team
Indy Rietberg 524 Cube Bouldergym
Gitte Meus 501 Team Mountain Network
Klaar van den Beuken 529 Ayers Rookies
Amber Schiffeleers 505 IVY Climbing
Lisa Klem 509 REVOLT
Mara Voorthuis 518 Kei Boulderhal
Iris van 't Westeinde 523 Team Neoliet
Lieke van Gemert 511 Team Mountain Network
Floor Honkoop 525 Team Mountain Network
Sanne Gijselman 522 Team Kids From The Block
Lies van Raaij 512 Team Delfts Bleau
Julia Janssen 502 Cube Bouldergym
Faye Cornelissen 526
Anon7250 - -
Fenna Schouten 519 Team Mountain Network
Sophie Trenning 515
Marit Zeldenthuis 521 Climb Up
Eke de Boer 527 Klimcentrum Bjoeks
Manon Knops 514 ES Onsight Klimtalenten
Nina Schilderman 503 ES Onsight Klimtalenten
Puck van der Moolen 504 REVOLT
Gianna Evers 506 Het Lab
Nienke Sorber 517 Monk Amsterdam
Myrthe Derks 513 Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 24

# Naam Rugnummer Team
1 Julia Janssen 502 Cube Bouldergym
2 Fenna Schouten 519 Team Mountain Network
3 Nienke Sorber 517 Monk Amsterdam
4 Lisa Klem 509 REVOLT
5 Gitte Meus 501 Team Mountain Network
6 Indy Rietberg 524 Cube Bouldergym
7 Amber Schiffeleers 505 IVY Climbing
8 Puck van der Moolen 504 REVOLT
9 Anon7250 - -
10 Mara Voorthuis 518 Kei Boulderhal
11 Sanne Gijselman 522 Team Kids From The Block
12 Marit Zeldenthuis 521 Climb Up
13 Sophie Trenning 515
14 Iris van 't Westeinde 523 Team Neoliet
15 Gianna Evers 506 Het Lab
16 Nina Schilderman 503 ES Onsight Klimtalenten
17 Floor Honkoop 525 Team Mountain Network
18 Manon Knops 514 ES Onsight Klimtalenten
19 Klaar van den Beuken 529 Ayers Rookies
20 Lies van Raaij 512 Team Delfts Bleau
21 Myrthe Derks 513 Team Mountain Network
22 Eke de Boer 527 Klimcentrum Bjoeks
23 Lieke van Gemert 511 Team Mountain Network
24 Faye Cornelissen 526
# Naam Rugnummer Team
1 Julia Janssen 502 Cube Bouldergym
2 Fenna Schouten 519 Team Mountain Network
3 Nienke Sorber 517 Monk Amsterdam
4 Lisa Klem 509 REVOLT
5 Gitte Meus 501 Team Mountain Network
6 Indy Rietberg 524 Cube Bouldergym
7 Amber Schiffeleers 505 IVY Climbing
8 Puck van der Moolen 504 REVOLT
9 Anon7250 - -
10 Mara Voorthuis 518 Kei Boulderhal
11 Sanne Gijselman 522 Team Kids From The Block
12 Marit Zeldenthuis 521 Climb Up
13 Sophie Trenning 515
14 Iris van 't Westeinde 523 Team Neoliet
15 Gianna Evers 506 Het Lab
16 Nina Schilderman 503 ES Onsight Klimtalenten
17 Floor Honkoop 525 Team Mountain Network
18 Manon Knops 514 ES Onsight Klimtalenten
19 Klaar van den Beuken 529 Ayers Rookies
20 Lies van Raaij 512 Team Delfts Bleau
21 Myrthe Derks 513 Team Mountain Network
22 Eke de Boer 527 Klimcentrum Bjoeks
23 Lieke van Gemert 511 Team Mountain Network
24 Faye Cornelissen 526
# Naam Rugnummer Team
1 Julia Janssen 502 Cube Bouldergym
2 Fenna Schouten 519 Team Mountain Network
3 Nienke Sorber 517 Monk Amsterdam
4 Lisa Klem 509 REVOLT
5 Gitte Meus 501 Team Mountain Network
6 Indy Rietberg 524 Cube Bouldergym
7 Amber Schiffeleers 505 IVY Climbing
8 Puck van der Moolen 504 REVOLT
9 Anon7250 - -
10 Mara Voorthuis 518 Kei Boulderhal
11 Sanne Gijselman 522 Team Kids From The Block
12 Marit Zeldenthuis 521 Climb Up
13 Sophie Trenning 515
14 Iris van 't Westeinde 523 Team Neoliet
15 Gianna Evers 506 Het Lab
16 Nina Schilderman 503 ES Onsight Klimtalenten
17 Floor Honkoop 525 Team Mountain Network
18 Manon Knops 514 ES Onsight Klimtalenten
19 Klaar van den Beuken 529 Ayers Rookies
20 Lies van Raaij 512 Team Delfts Bleau
21 Myrthe Derks 513 Team Mountain Network
22 Eke de Boer 527 Klimcentrum Bjoeks
23 Lieke van Gemert 511 Team Mountain Network
24 Faye Cornelissen 526
# Naam Rugnummer Team
1 Julia Janssen 502 Cube Bouldergym
2 Fenna Schouten 519 Team Mountain Network
3 Nienke Sorber 517 Monk Amsterdam
4 Lisa Klem 509 REVOLT
5 Gitte Meus 501 Team Mountain Network
6 Indy Rietberg 524 Cube Bouldergym
7 Amber Schiffeleers 505 IVY Climbing
8 Puck van der Moolen 504 REVOLT
9 Anon7250 - -
10 Mara Voorthuis 518 Kei Boulderhal
11 Sanne Gijselman 522 Team Kids From The Block
12 Marit Zeldenthuis 521 Climb Up
13 Sophie Trenning 515
14 Iris van 't Westeinde 523 Team Neoliet
15 Gianna Evers 506 Het Lab
16 Nina Schilderman 503 ES Onsight Klimtalenten
17 Floor Honkoop 525 Team Mountain Network
18 Manon Knops 514 ES Onsight Klimtalenten
19 Klaar van den Beuken 529 Ayers Rookies
20 Lies van Raaij 512 Team Delfts Bleau
21 Myrthe Derks 513 Team Mountain Network
22 Eke de Boer 527 Klimcentrum Bjoeks
23 Lieke van Gemert 511 Team Mountain Network
24 Faye Cornelissen 526
# Naam Rugnummer Team
1 Julia Janssen 502 Cube Bouldergym
2 Fenna Schouten 519 Team Mountain Network
3 Nienke Sorber 517 Monk Amsterdam
4 Lisa Klem 509 REVOLT
5 Gitte Meus 501 Team Mountain Network
6 Indy Rietberg 524 Cube Bouldergym
7 Amber Schiffeleers 505 IVY Climbing
8 Puck van der Moolen 504 REVOLT
9 Anon7250 - -
10 Mara Voorthuis 518 Kei Boulderhal
11 Sanne Gijselman 522 Team Kids From The Block
12 Marit Zeldenthuis 521 Climb Up
13 Sophie Trenning 515
14 Iris van 't Westeinde 523 Team Neoliet
15 Gianna Evers 506 Het Lab
16 Nina Schilderman 503 ES Onsight Klimtalenten
17 Floor Honkoop 525 Team Mountain Network
18 Manon Knops 514 ES Onsight Klimtalenten
19 Klaar van den Beuken 529 Ayers Rookies
20 Lies van Raaij 512 Team Delfts Bleau
21 Myrthe Derks 513 Team Mountain Network
22 Eke de Boer 527 Klimcentrum Bjoeks
23 Lieke van Gemert 511 Team Mountain Network
24 Faye Cornelissen 526
# Naam Rugnummer Team
1 Julia Janssen 502 Cube Bouldergym
2 Fenna Schouten 519 Team Mountain Network
3 Nienke Sorber 517 Monk Amsterdam
4 Lisa Klem 509 REVOLT
5 Gitte Meus 501 Team Mountain Network
6 Indy Rietberg 524 Cube Bouldergym
7 Amber Schiffeleers 505 IVY Climbing
8 Puck van der Moolen 504 REVOLT
9 Anon7250 - -
10 Mara Voorthuis 518 Kei Boulderhal
11 Sanne Gijselman 522 Team Kids From The Block
12 Marit Zeldenthuis 521 Climb Up
13 Sophie Trenning 515
14 Iris van 't Westeinde 523 Team Neoliet
15 Gianna Evers 506 Het Lab
16 Nina Schilderman 503 ES Onsight Klimtalenten
17 Floor Honkoop 525 Team Mountain Network
18 Manon Knops 514 ES Onsight Klimtalenten
19 Klaar van den Beuken 529 Ayers Rookies
20 Lies van Raaij 512 Team Delfts Bleau
21 Myrthe Derks 513 Team Mountain Network
22 Eke de Boer 527 Klimcentrum Bjoeks
23 Lieke van Gemert 511 Team Mountain Network
24 Faye Cornelissen 526
# Naam Rugnummer Team
1 Julia Janssen 502 Cube Bouldergym
2 Fenna Schouten 519 Team Mountain Network
3 Nienke Sorber 517 Monk Amsterdam
4 Lisa Klem 509 REVOLT
5 Gitte Meus 501 Team Mountain Network
6 Indy Rietberg 524 Cube Bouldergym
7 Amber Schiffeleers 505 IVY Climbing
8 Puck van der Moolen 504 REVOLT
9 Anon7250 - -
10 Mara Voorthuis 518 Kei Boulderhal
11 Sanne Gijselman 522 Team Kids From The Block
12 Marit Zeldenthuis 521 Climb Up
13 Sophie Trenning 515
14 Iris van 't Westeinde 523 Team Neoliet
15 Gianna Evers 506 Het Lab
16 Nina Schilderman 503 ES Onsight Klimtalenten
17 Floor Honkoop 525 Team Mountain Network
18 Manon Knops 514 ES Onsight Klimtalenten
19 Klaar van den Beuken 529 Ayers Rookies
20 Lies van Raaij 512 Team Delfts Bleau
21 Myrthe Derks 513 Team Mountain Network
22 Eke de Boer 527 Klimcentrum Bjoeks
23 Lieke van Gemert 511 Team Mountain Network
24 Faye Cornelissen 526
# Naam Rugnummer Team
1 Julia Janssen 502 Cube Bouldergym
2 Fenna Schouten 519 Team Mountain Network
3 Nienke Sorber 517 Monk Amsterdam
4 Lisa Klem 509 REVOLT
5 Gitte Meus 501 Team Mountain Network
6 Indy Rietberg 524 Cube Bouldergym
7 Amber Schiffeleers 505 IVY Climbing
8 Puck van der Moolen 504 REVOLT
9 Anon7250 - -
10 Mara Voorthuis 518 Kei Boulderhal
11 Sanne Gijselman 522 Team Kids From The Block
12 Marit Zeldenthuis 521 Climb Up
13 Sophie Trenning 515
14 Iris van 't Westeinde 523 Team Neoliet
15 Gianna Evers 506 Het Lab
16 Nina Schilderman 503 ES Onsight Klimtalenten
17 Floor Honkoop 525 Team Mountain Network
18 Manon Knops 514 ES Onsight Klimtalenten
19 Klaar van den Beuken 529 Ayers Rookies
20 Lies van Raaij 512 Team Delfts Bleau
21 Myrthe Derks 513 Team Mountain Network
22 Eke de Boer 527 Klimcentrum Bjoeks
23 Lieke van Gemert 511 Team Mountain Network
24 Faye Cornelissen 526
24-03-2018 20:27
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Lisa Klem 509 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z2 Z1 Z1 T4Z3 5T9 8Z11 T5Z1 T6Z6 Z2 2T11 3Z9 100.0 REVOLT
2 Lies van Raaij 512 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z2 T1Z1 Z2 6T9 7Z9 Z1 T2Z2 Z1 1T2 3Z4 80.0 Team Delfts Bleau
3 Amber Schiffeleers 505 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z2 6T9 6Z7 Z1 T4Z2 Z4 1T4 3Z7 65.0 IVY Climbing
4 Mara Voorthuis 518 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T3Z1 T1Z1 Z2 5T8 6Z7 T4Z1 - Z2 1T4 2Z3 55.0 Kei Boulderhal
5 Iris van 't Westeinde 523 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z1 Z1 Z3 Z5 5T7 8Z14 Z1 T4Z4 - 1T4 2Z5 51.0 Team Neoliet
6 Manon Knops 514 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z4 T5Z2 7T11 8Z12 Z1 T9Z9 Z1 1T9 3Z11 47.0 ES Onsight Klimtalenten
7 Gianna Evers 506 T1Z1 T1Z1 T4Z1 T1Z1 T3Z2 Z1 5T10 6Z7 43.0 Het Lab
8 Julia Janssen 502 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 4T4 5Z5 40.0 Cube Bouldergym
9 Gitte Meus 501 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 Z2 Z2 4T7 6Z8 37.0 Team Mountain Network
10 Klaar van den Beuken 529 T1Z1 T2Z1 T2Z1 T3Z1 Z1 4T8 5Z5 34.0 Ayers Rookies
11 Eke de Boer 527 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T4Z1 Z3 4T8 5Z7 31.0 Klimcentrum Bjoeks
12 Sanne Gijselman 522 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z2 Z1 3T4 5Z6 28.0 Team Kids From The Block
13 Lieke van Gemert 511 T1Z1 T1Z1 Z1 T3Z1 3T5 4Z4 26.0 Team Mountain Network
14 Nienke Sorber 517 T1Z1 T1Z1 Z1 Z1 Z1 2T2 5Z5 24.0 Monk Amsterdam
15 Marit Zeldenthuis 521 T1Z1 T1Z1 Z1 Z1 Z3 2T2 5Z7 22.0 Climb Up
16 Anon7250 - T1Z1 T1Z1 Z1 Z1 2T2 4Z4 20.0 -
17 Nina Schilderman 503 T1Z1 T1Z1 Z1 Z2 2T2 4Z5 18.0 ES Onsight Klimtalenten
18 Floor Honkoop 525 T1Z1 T3Z1 Z1 Z2 2T4 4Z5 16.0 Team Mountain Network
19 Indy Rietberg 524 T1Z1 Z1 T3Z1 2T4 3Z3 14.0 Cube Bouldergym
20 Sophie Trenning 515 T2Z1 T2Z2 Z1 2T4 3Z4 12.0
21 Faye Cornelissen 526 T2Z1 T3Z3 Z1 Z3 2T5 4Z8 10.0
22 Puck van der Moolen 504 T5Z1 T1Z1 Z1 Z1 Z2 2T6 5Z6 9.0 REVOLT
23 Fenna Schouten 519 T4Z1 T4Z2 Z2 Z1 2T8 4Z6 8.0 Team Mountain Network
24 Myrthe Derks 513 T1Z1 Z1 Z1 1T1 3Z3 7.0 Team Mountain Network

Team Uitslag

# Team Totaal
1 Team Mountain Network 343.0
2 REVOLT 325.0
3 Team Delfts Bleau 240.0
4 Climb Up 221.0
5 Monk Amsterdam 210.0
6 Monk Eindhoven 208.0
7 Team Neoliet 193.0
8 Ayers Rookies 151.0
9 IVY Climbing 145.0
10 Kei Boulderhal 129.0
11 Top-It 112.0
12 Cube Bouldergym 91.0
13 Klimcentrum Bjoeks 86.0
14 GRIP Nijmegen 80.0
14 Top Climbing Twente 80.0
16 Team Kids From The Block 75.0
17 Klimmuur Utrecht 74.0
18 ES Onsight Klimtalenten 65.0
19 Het Lab 43.0
20 Team Yellowstone 18.0
21 Jeugdteam Utrecht 10.0