Jeugd Boulder 4 JAB , Sat, 24 Mar 2018 10:14:00 +0100, Rijnboulder, Arnhem

Discipline: Boulder
League: JEUGD BOULDER JAB 2018
Status: Processed
Description: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1999 en 2000], Jeugd A [2001 en 2002] en Jeugd B [2003 en 2004].

Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën. Vanwege het grote aantal deelnemers wordt er geklommen in drie i.p.v. twee startgroepen. De junioren vormen startgroep 1, jeugd A startgroep 2 en Jeugd B startgroep 3. Dit is ook de volgorde in de finale.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee rondes. De kwalificatieronde bestaat uit 8 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve tijd van de flash ronde wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep. Daarna volgt voor de 6 hoogst geplaatste klimmers per categorie een finale met 3 on sight boulders. Per boulder krijg je 5 minuten klimtijd en tussen de boulders krijg je 5 minuten rust. Het wedstrijdformat van deze ronde is vergelijkbaar met een IFSC World Cup 1/2 finale. Jongens en Meisjes klimmen gelijktijdig/parallel aan elkaar.

Het voorlopige tijdschema is als volgt:
09.30 uur Rijnboulder en aanmelding open
10.15 uur Sluiting aanmelding startgroep 1 
10.30 uur Start kwalificatie startgroep 1
11.45 uur Einde startgroep 1 & sluiting aanmelding startgroep 2
12.00 uur Start startgroep 2
14.15 uur Einde startgroep 2 & sluiting aanmelding startgroep 3
14.30 uur Start startgroep3
16.45 uur Einde startgroep 3   
17.30 uur Start Finale Junioren, Jeugd A en Jeugd B.
19.30 uur Einde Finale & aansluitend prijsuitreiking

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Jongens Junioren

Number of competitors: 11

Name Bib number Team
Joram van Buuren 207 Klimmuur Utrecht
Castor Sprado 210 Klimmuur Utrecht
Pepijn Hogt 209 Kei Boulderhal
Don van Laere 204 Team Delfts Bleau
Pepijn Kluiters 205 REVOLT
Jesse van der Heijden 208
Antonie Moes 201 Top-It
Daan Kox 206
Gidion van Doorn 213 GRIP Nijmegen
Zeno Schaekers 211 Team Mountain Network
Arno De Becker 214 Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 11

# Name Bib number Team
1 Pepijn Kluiters 205 REVOLT
2 Jesse van der Heijden 208
3 Arno De Becker 214 Team Neoliet
4 Daan Kox 206
5 Gidion van Doorn 213 GRIP Nijmegen
6 Castor Sprado 210 Klimmuur Utrecht
7 Pepijn Hogt 209 Kei Boulderhal
8 Joram van Buuren 207 Klimmuur Utrecht
9 Don van Laere 204 Team Delfts Bleau
10 Zeno Schaekers 211 Team Mountain Network
11 Antonie Moes 201 Top-It
# Name Bib number Team
1 Pepijn Kluiters 205 REVOLT
2 Jesse van der Heijden 208
3 Arno De Becker 214 Team Neoliet
4 Daan Kox 206
5 Gidion van Doorn 213 GRIP Nijmegen
6 Castor Sprado 210 Klimmuur Utrecht
7 Pepijn Hogt 209 Kei Boulderhal
8 Joram van Buuren 207 Klimmuur Utrecht
9 Don van Laere 204 Team Delfts Bleau
10 Zeno Schaekers 211 Team Mountain Network
11 Antonie Moes 201 Top-It
# Name Bib number Team
1 Pepijn Kluiters 205 REVOLT
2 Jesse van der Heijden 208
3 Arno De Becker 214 Team Neoliet
4 Daan Kox 206
5 Gidion van Doorn 213 GRIP Nijmegen
6 Castor Sprado 210 Klimmuur Utrecht
7 Pepijn Hogt 209 Kei Boulderhal
8 Joram van Buuren 207 Klimmuur Utrecht
9 Don van Laere 204 Team Delfts Bleau
10 Zeno Schaekers 211 Team Mountain Network
11 Antonie Moes 201 Top-It
# Name Bib number Team
1 Pepijn Kluiters 205 REVOLT
2 Jesse van der Heijden 208
3 Arno De Becker 214 Team Neoliet
4 Daan Kox 206
5 Gidion van Doorn 213 GRIP Nijmegen
6 Castor Sprado 210 Klimmuur Utrecht
7 Pepijn Hogt 209 Kei Boulderhal
8 Joram van Buuren 207 Klimmuur Utrecht
9 Don van Laere 204 Team Delfts Bleau
10 Zeno Schaekers 211 Team Mountain Network
11 Antonie Moes 201 Top-It
# Name Bib number Team
1 Pepijn Kluiters 205 REVOLT
2 Jesse van der Heijden 208
3 Arno De Becker 214 Team Neoliet
4 Daan Kox 206
5 Gidion van Doorn 213 GRIP Nijmegen
6 Castor Sprado 210 Klimmuur Utrecht
7 Pepijn Hogt 209 Kei Boulderhal
8 Joram van Buuren 207 Klimmuur Utrecht
9 Don van Laere 204 Team Delfts Bleau
10 Zeno Schaekers 211 Team Mountain Network
11 Antonie Moes 201 Top-It
# Name Bib number Team
1 Pepijn Kluiters 205 REVOLT
2 Jesse van der Heijden 208
3 Arno De Becker 214 Team Neoliet
4 Daan Kox 206
5 Gidion van Doorn 213 GRIP Nijmegen
6 Castor Sprado 210 Klimmuur Utrecht
7 Pepijn Hogt 209 Kei Boulderhal
8 Joram van Buuren 207 Klimmuur Utrecht
9 Don van Laere 204 Team Delfts Bleau
10 Zeno Schaekers 211 Team Mountain Network
11 Antonie Moes 201 Top-It
# Name Bib number Team
1 Pepijn Kluiters 205 REVOLT
2 Jesse van der Heijden 208
3 Arno De Becker 214 Team Neoliet
4 Daan Kox 206
5 Gidion van Doorn 213 GRIP Nijmegen
6 Castor Sprado 210 Klimmuur Utrecht
7 Pepijn Hogt 209 Kei Boulderhal
8 Joram van Buuren 207 Klimmuur Utrecht
9 Don van Laere 204 Team Delfts Bleau
10 Zeno Schaekers 211 Team Mountain Network
11 Antonie Moes 201 Top-It
# Name Bib number Team
1 Pepijn Kluiters 205 REVOLT
2 Jesse van der Heijden 208
3 Arno De Becker 214 Team Neoliet
4 Daan Kox 206
5 Gidion van Doorn 213 GRIP Nijmegen
6 Castor Sprado 210 Klimmuur Utrecht
7 Pepijn Hogt 209 Kei Boulderhal
8 Joram van Buuren 207 Klimmuur Utrecht
9 Don van Laere 204 Team Delfts Bleau
10 Zeno Schaekers 211 Team Mountain Network
11 Antonie Moes 201 Top-It
24-03-2018 20:26
# Name Bib number 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Don van Laere 204 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z1 8T10 8Z8 T1Z1 Z2 T2Z1 2T3 3Z4 100.0 Team Delfts Bleau
2 Gidion van Doorn 213 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 6T7 7Z7 T1Z1 Z1 - 1T1 2Z2 80.0 GRIP Nijmegen
3 Jesse van der Heijden 208 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 Z2 6T8 7Z10 T1Z1 Z1 - 1T1 2Z2 65.0
4 Zeno Schaekers 211 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 Z1 T3Z2 7T12 8Z9 T1Z1 Z2 - 1T1 2Z3 55.0 Team Mountain Network
5 Daan Kox 206 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 Z3 Z3 Z1 4T4 8Z14 T4Z2 Z1 - 1T4 2Z3 51.0
6 Antonie Moes 201 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 Z4 Z2 5T7 7Z13 Z4 Z6 - 0T0 2Z10 47.0 Top-It
7 Castor Sprado 210 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 Z2 Z2 4T4 7Z9 43.0 Klimmuur Utrecht
8 Pepijn Hogt 209 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z3 Z1 4T5 6Z9 40.0 Kei Boulderhal
9 Pepijn Kluiters 205 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T2Z2 4T5 5Z7 37.0 REVOLT
10 Arno De Becker 214 T1Z1 T1Z1 Z2 2T2 3Z4 34.0 Team Neoliet
11 Joram van Buuren 207 T1Z1 T2Z2 Z2 Z2 2T3 4Z7 31.0 Klimmuur Utrecht

Number of competitors: 27

Name Bib number Nat. Team
Joris Kieboom 409 NED Climb Up
Tycho van der Straaten 419 NED Ayers Rookies
Gregor Struwe 407 NED Klimcentrum Bjoeks
Hidde Bakker 408 NED REVOLT
Sven Goudriaan 432 NED Team Mountain Network
Torben van Kolfschoten 424 NED REVOLT
Brend English 426 NED Team Mountain Network
Jens de Louw 420 NED Team Mountain Network
Casper Lensselink 422 NED Team Mountain Network
Leto Cavé 423 NED Team Mountain Network
Dylan van den Berge 406 NED Team Yellowstone
Simon Boes 431 NED
Ties van Veggel 404 NED
Sem van den Akker 429 NED Team Neoliet
Mischa Radt 403 NED Top-It
Paul Houbrechts 405 BEL REVOLT
Thimo Gobielje 415 NED Ayers Rookies
Olav Poland 410 NED REVOLT
Mees Vooijs 417 NED
Mees Vissers 411 NED Monk Amsterdam
Ties Baars 401 NED
Wes Vermeeren 414 NED
Anon9476 - - -
Thijme Maassen 412 NED
Teun van der Graaf 416 NED
Abel Mensink 427 NED Team Delfts Bleau
Ime Rasenberg 433 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 27

# Name Bib number Nat. Team
1 Brend English 426 NED Team Mountain Network
2 Sem van den Akker 429 NED Team Neoliet
3 Simon Boes 431 NED
4 Hidde Bakker 408 NED REVOLT
5 Mees Vissers 411 NED Monk Amsterdam
6 Jens de Louw 420 NED Team Mountain Network
7 Gregor Struwe 407 NED Klimcentrum Bjoeks
8 Torben van Kolfschoten 424 NED REVOLT
9 Ties van Veggel 404 NED
10 Mischa Radt 403 NED Top-It
11 Ties Baars 401 NED
12 Teun van der Graaf 416 NED
13 Thijme Maassen 412 NED
14 Thimo Gobielje 415 NED Ayers Rookies
15 Paul Houbrechts 405 BEL REVOLT
16 Wes Vermeeren 414 NED
17 Olav Poland 410 NED REVOLT
18 Joris Kieboom 409 NED Climb Up
19 Casper Lensselink 422 NED Team Mountain Network
20 Abel Mensink 427 NED Team Delfts Bleau
21 Mees Vooijs 417 NED
22 Tycho van der Straaten 419 NED Ayers Rookies
23 Ime Rasenberg 433 NED
24 Sven Goudriaan 432 NED Team Mountain Network
25 Leto Cavé 423 NED Team Mountain Network
26 Dylan van den Berge 406 NED Team Yellowstone
27 Anon9476 - - -
# Name Bib number Nat. Team
1 Brend English 426 NED Team Mountain Network
2 Sem van den Akker 429 NED Team Neoliet
3 Simon Boes 431 NED
4 Hidde Bakker 408 NED REVOLT
5 Mees Vissers 411 NED Monk Amsterdam
6 Jens de Louw 420 NED Team Mountain Network
7 Gregor Struwe 407 NED Klimcentrum Bjoeks
8 Torben van Kolfschoten 424 NED REVOLT
9 Ties van Veggel 404 NED
10 Mischa Radt 403 NED Top-It
11 Ties Baars 401 NED
12 Teun van der Graaf 416 NED
13 Thijme Maassen 412 NED
14 Thimo Gobielje 415 NED Ayers Rookies
15 Paul Houbrechts 405 BEL REVOLT
16 Wes Vermeeren 414 NED
17 Olav Poland 410 NED REVOLT
18 Joris Kieboom 409 NED Climb Up
19 Casper Lensselink 422 NED Team Mountain Network
20 Abel Mensink 427 NED Team Delfts Bleau
21 Mees Vooijs 417 NED
22 Tycho van der Straaten 419 NED Ayers Rookies
23 Ime Rasenberg 433 NED
24 Sven Goudriaan 432 NED Team Mountain Network
25 Leto Cavé 423 NED Team Mountain Network
26 Dylan van den Berge 406 NED Team Yellowstone
27 Anon9476 - - -
# Name Bib number Nat. Team
1 Brend English 426 NED Team Mountain Network
2 Sem van den Akker 429 NED Team Neoliet
3 Simon Boes 431 NED
4 Hidde Bakker 408 NED REVOLT
5 Mees Vissers 411 NED Monk Amsterdam
6 Jens de Louw 420 NED Team Mountain Network
7 Gregor Struwe 407 NED Klimcentrum Bjoeks
8 Torben van Kolfschoten 424 NED REVOLT
9 Ties van Veggel 404 NED
10 Mischa Radt 403 NED Top-It
11 Ties Baars 401 NED
12 Teun van der Graaf 416 NED
13 Thijme Maassen 412 NED
14 Thimo Gobielje 415 NED Ayers Rookies
15 Paul Houbrechts 405 BEL REVOLT
16 Wes Vermeeren 414 NED
17 Olav Poland 410 NED REVOLT
18 Joris Kieboom 409 NED Climb Up
19 Casper Lensselink 422 NED Team Mountain Network
20 Abel Mensink 427 NED Team Delfts Bleau
21 Mees Vooijs 417 NED
22 Tycho van der Straaten 419 NED Ayers Rookies
23 Ime Rasenberg 433 NED
24 Sven Goudriaan 432 NED Team Mountain Network
25 Leto Cavé 423 NED Team Mountain Network
26 Dylan van den Berge 406 NED Team Yellowstone
27 Anon9476 - - -
# Name Bib number Nat. Team
1 Brend English 426 NED Team Mountain Network
2 Sem van den Akker 429 NED Team Neoliet
3 Simon Boes 431 NED
4 Hidde Bakker 408 NED REVOLT
5 Mees Vissers 411 NED Monk Amsterdam
6 Jens de Louw 420 NED Team Mountain Network
7 Gregor Struwe 407 NED Klimcentrum Bjoeks
8 Torben van Kolfschoten 424 NED REVOLT
9 Ties van Veggel 404 NED
10 Mischa Radt 403 NED Top-It
11 Ties Baars 401 NED
12 Teun van der Graaf 416 NED
13 Thijme Maassen 412 NED
14 Thimo Gobielje 415 NED Ayers Rookies
15 Paul Houbrechts 405 BEL REVOLT
16 Wes Vermeeren 414 NED
17 Olav Poland 410 NED REVOLT
18 Joris Kieboom 409 NED Climb Up
19 Casper Lensselink 422 NED Team Mountain Network
20 Abel Mensink 427 NED Team Delfts Bleau
21 Mees Vooijs 417 NED
22 Tycho van der Straaten 419 NED Ayers Rookies
23 Ime Rasenberg 433 NED
24 Sven Goudriaan 432 NED Team Mountain Network
25 Leto Cavé 423 NED Team Mountain Network
26 Dylan van den Berge 406 NED Team Yellowstone
27 Anon9476 - - -
# Name Bib number Nat. Team
1 Brend English 426 NED Team Mountain Network
2 Sem van den Akker 429 NED Team Neoliet
3 Simon Boes 431 NED
4 Hidde Bakker 408 NED REVOLT
5 Mees Vissers 411 NED Monk Amsterdam
6 Jens de Louw 420 NED Team Mountain Network
7 Gregor Struwe 407 NED Klimcentrum Bjoeks
8 Torben van Kolfschoten 424 NED REVOLT
9 Ties van Veggel 404 NED
10 Mischa Radt 403 NED Top-It
11 Ties Baars 401 NED
12 Teun van der Graaf 416 NED
13 Thijme Maassen 412 NED
14 Thimo Gobielje 415 NED Ayers Rookies
15 Paul Houbrechts 405 BEL REVOLT
16 Wes Vermeeren 414 NED
17 Olav Poland 410 NED REVOLT
18 Joris Kieboom 409 NED Climb Up
19 Casper Lensselink 422 NED Team Mountain Network
20 Abel Mensink 427 NED Team Delfts Bleau
21 Mees Vooijs 417 NED
22 Tycho van der Straaten 419 NED Ayers Rookies
23 Ime Rasenberg 433 NED
24 Sven Goudriaan 432 NED Team Mountain Network
25 Leto Cavé 423 NED Team Mountain Network
26 Dylan van den Berge 406 NED Team Yellowstone
27 Anon9476 - - -
# Name Bib number Nat. Team
1 Brend English 426 NED Team Mountain Network
2 Sem van den Akker 429 NED Team Neoliet
3 Simon Boes 431 NED
4 Hidde Bakker 408 NED REVOLT
5 Mees Vissers 411 NED Monk Amsterdam
6 Jens de Louw 420 NED Team Mountain Network
7 Gregor Struwe 407 NED Klimcentrum Bjoeks
8 Torben van Kolfschoten 424 NED REVOLT
9 Ties van Veggel 404 NED
10 Mischa Radt 403 NED Top-It
11 Ties Baars 401 NED
12 Teun van der Graaf 416 NED
13 Thijme Maassen 412 NED
14 Thimo Gobielje 415 NED Ayers Rookies
15 Paul Houbrechts 405 BEL REVOLT
16 Wes Vermeeren 414 NED
17 Olav Poland 410 NED REVOLT
18 Joris Kieboom 409 NED Climb Up
19 Casper Lensselink 422 NED Team Mountain Network
20 Abel Mensink 427 NED Team Delfts Bleau
21 Mees Vooijs 417 NED
22 Tycho van der Straaten 419 NED Ayers Rookies
23 Ime Rasenberg 433 NED
24 Sven Goudriaan 432 NED Team Mountain Network
25 Leto Cavé 423 NED Team Mountain Network
26 Dylan van den Berge 406 NED Team Yellowstone
27 Anon9476 - - -
# Name Bib number Nat. Team
1 Brend English 426 NED Team Mountain Network
2 Sem van den Akker 429 NED Team Neoliet
3 Simon Boes 431 NED
4 Hidde Bakker 408 NED REVOLT
5 Mees Vissers 411 NED Monk Amsterdam
6 Jens de Louw 420 NED Team Mountain Network
7 Gregor Struwe 407 NED Klimcentrum Bjoeks
8 Torben van Kolfschoten 424 NED REVOLT
9 Ties van Veggel 404 NED
10 Mischa Radt 403 NED Top-It
11 Ties Baars 401 NED
12 Teun van der Graaf 416 NED
13 Thijme Maassen 412 NED
14 Thimo Gobielje 415 NED Ayers Rookies
15 Paul Houbrechts 405 BEL REVOLT
16 Wes Vermeeren 414 NED
17 Olav Poland 410 NED REVOLT
18 Joris Kieboom 409 NED Climb Up
19 Casper Lensselink 422 NED Team Mountain Network
20 Abel Mensink 427 NED Team Delfts Bleau
21 Mees Vooijs 417 NED
22 Tycho van der Straaten 419 NED Ayers Rookies
23 Ime Rasenberg 433 NED
24 Sven Goudriaan 432 NED Team Mountain Network
25 Leto Cavé 423 NED Team Mountain Network
26 Dylan van den Berge 406 NED Team Yellowstone
27 Anon9476 - - -
# Name Bib number Nat. Team
1 Brend English 426 NED Team Mountain Network
2 Sem van den Akker 429 NED Team Neoliet
3 Simon Boes 431 NED
4 Hidde Bakker 408 NED REVOLT
5 Mees Vissers 411 NED Monk Amsterdam
6 Jens de Louw 420 NED Team Mountain Network
7 Gregor Struwe 407 NED Klimcentrum Bjoeks
8 Torben van Kolfschoten 424 NED REVOLT
9 Ties van Veggel 404 NED
10 Mischa Radt 403 NED Top-It
11 Ties Baars 401 NED
12 Teun van der Graaf 416 NED
13 Thijme Maassen 412 NED
14 Thimo Gobielje 415 NED Ayers Rookies
15 Paul Houbrechts 405 BEL REVOLT
16 Wes Vermeeren 414 NED
17 Olav Poland 410 NED REVOLT
18 Joris Kieboom 409 NED Climb Up
19 Casper Lensselink 422 NED Team Mountain Network
20 Abel Mensink 427 NED Team Delfts Bleau
21 Mees Vooijs 417 NED
22 Tycho van der Straaten 419 NED Ayers Rookies
23 Ime Rasenberg 433 NED
24 Sven Goudriaan 432 NED Team Mountain Network
25 Leto Cavé 423 NED Team Mountain Network
26 Dylan van den Berge 406 NED Team Yellowstone
27 Anon9476 - - -
24-03-2018 20:26
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Leto Cavé 423 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T11 8Z11 T1Z1 Z1 T4Z4 2T5 3Z6 100.0 Team Mountain Network
2 Jens de Louw 420 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T5Z4 T1Z1 8T14 8Z11 T1Z1 Z1 Z1 1T1 3Z3 80.0 Team Mountain Network
3 Mischa Radt 403 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T2Z1 Z1 6T7 8Z8 T1Z1 Z1 Z4 1T1 3Z6 65.0 Top-It
4 Gregor Struwe 407 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T3Z2 6T8 7Z8 T1Z1 Z1 - 1T1 2Z2 55.0 Klimcentrum Bjoeks
5 Hidde Bakker 408 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z4 T3Z1 T4Z2 7T15 7Z11 T1Z1 Z4 - 1T1 2Z5 51.0 REVOLT
6 Thijme Maassen 412 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 5T5 6Z6 Z1 - - 0T0 1Z1 47.0
7 Tycho van der Straaten 419 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z2 Z1 Z3 Z3 5T7 8Z14 43.0 Ayers Rookies
8 Wes Vermeeren 414 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 Z1 Z2 5T7 7Z8 39.0
8 Teun van der Graaf 416 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 Z1 Z2 5T7 7Z8 39.0
10 Ties Baars 401 NED T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 Z3 5T7 7Z10 34.0
11 Sem van den Akker 429 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 Z1 5T7 6Z6 31.0 Team Neoliet
12 Anon9476 - - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z2 T3Z3 Z1 Z3 5T9 7Z12 28.0 -
13 Simon Boes 431 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 Z4 4T4 6Z9 26.0
14 Torben van Kolfschoten 424 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 4T4 5Z6 24.0 REVOLT
15 Abel Mensink 427 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 4Z4 22.0 Team Delfts Bleau
16 Casper Lensselink 422 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z5 Z1 Z2 4T5 7Z12 20.0 Team Mountain Network
17 Dylan van den Berge 406 NED T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z1 Z2 4T5 6Z7 18.0 Team Yellowstone
18 Ties van Veggel 404 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z5 4T5 5Z9 16.0
19 Joris Kieboom 409 NED T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 4T5 4Z4 13.0 Climb Up
19 Mees Vissers 411 NED T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 4T5 4Z4 13.0 Monk Amsterdam
21 Ime Rasenberg 433 NED T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z2 T3Z3 Z1 4T7 6Z10 10.0
22 Sven Goudriaan 432 NED T1Z1 T1Z1 T2Z2 T3Z1 4T7 4Z5 9.0 Team Mountain Network
23 Paul Houbrechts 405 BEL T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z2 3T4 4Z5 8.0 REVOLT
24 Brend English 426 NED T1Z1 Z1 T1Z1 Z3 2T2 4Z6 7.0 Team Mountain Network
25 Olav Poland 410 NED T1Z1 T1Z1 Z3 2T2 3Z5 6.0 REVOLT
26 Thimo Gobielje 415 NED T2Z1 Z3 1T2 2Z4 5.0 Ayers Rookies
27 Mees Vooijs 417 NED 0T0 0Z0 4.0

Jongens B : The competitionresults are not public.

Meisjes Junioren

Number of competitors: 10

Name Bib number Team
Maura-marie Mevis 111 IVY Climbing
Julia van den Goor 105 Team Neoliet
Cecile van der Meel 101 Ayers Rookies
Helen Zegelaar 102
Manon Boereboom 108
Carlijn Hukkelhoven 107 IVY Climbing
Anon8234 - -
Marieke Berends 112 Monk Eindhoven
Ysa Rakestraw 103
Julia Meijer 104 Monk Eindhoven

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 10

# Name Bib number Team
1 Anon8234 - -
2 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
3 Marieke Berends 112 Monk Eindhoven
4 Carlijn Hukkelhoven 107 IVY Climbing
5 Julia Meijer 104 Monk Eindhoven
6 Helen Zegelaar 102
7 Manon Boereboom 108
8 Ysa Rakestraw 103
9 Maura-marie Mevis 111 IVY Climbing
10 Cecile van der Meel 101 Ayers Rookies
# Name Bib number Team
1 Anon8234 - -
2 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
3 Marieke Berends 112 Monk Eindhoven
4 Carlijn Hukkelhoven 107 IVY Climbing
5 Julia Meijer 104 Monk Eindhoven
6 Helen Zegelaar 102
7 Manon Boereboom 108
8 Ysa Rakestraw 103
9 Maura-marie Mevis 111 IVY Climbing
10 Cecile van der Meel 101 Ayers Rookies
# Name Bib number Team
1 Anon8234 - -
2 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
3 Marieke Berends 112 Monk Eindhoven
4 Carlijn Hukkelhoven 107 IVY Climbing
5 Julia Meijer 104 Monk Eindhoven
6 Helen Zegelaar 102
7 Manon Boereboom 108
8 Ysa Rakestraw 103
9 Maura-marie Mevis 111 IVY Climbing
10 Cecile van der Meel 101 Ayers Rookies
# Name Bib number Team
1 Anon8234 - -
2 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
3 Marieke Berends 112 Monk Eindhoven
4 Carlijn Hukkelhoven 107 IVY Climbing
5 Julia Meijer 104 Monk Eindhoven
6 Helen Zegelaar 102
7 Manon Boereboom 108
8 Ysa Rakestraw 103
9 Maura-marie Mevis 111 IVY Climbing
10 Cecile van der Meel 101 Ayers Rookies
# Name Bib number Team
1 Anon8234 - -
2 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
3 Marieke Berends 112 Monk Eindhoven
4 Carlijn Hukkelhoven 107 IVY Climbing
5 Julia Meijer 104 Monk Eindhoven
6 Helen Zegelaar 102
7 Manon Boereboom 108
8 Ysa Rakestraw 103
9 Maura-marie Mevis 111 IVY Climbing
10 Cecile van der Meel 101 Ayers Rookies
# Name Bib number Team
1 Anon8234 - -
2 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
3 Marieke Berends 112 Monk Eindhoven
4 Carlijn Hukkelhoven 107 IVY Climbing
5 Julia Meijer 104 Monk Eindhoven
6 Helen Zegelaar 102
7 Manon Boereboom 108
8 Ysa Rakestraw 103
9 Maura-marie Mevis 111 IVY Climbing
10 Cecile van der Meel 101 Ayers Rookies
# Name Bib number Team
1 Anon8234 - -
2 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
3 Marieke Berends 112 Monk Eindhoven
4 Carlijn Hukkelhoven 107 IVY Climbing
5 Julia Meijer 104 Monk Eindhoven
6 Helen Zegelaar 102
7 Manon Boereboom 108
8 Ysa Rakestraw 103
9 Maura-marie Mevis 111 IVY Climbing
10 Cecile van der Meel 101 Ayers Rookies
# Name Bib number Team
1 Anon8234 - -
2 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
3 Marieke Berends 112 Monk Eindhoven
4 Carlijn Hukkelhoven 107 IVY Climbing
5 Julia Meijer 104 Monk Eindhoven
6 Helen Zegelaar 102
7 Manon Boereboom 108
8 Ysa Rakestraw 103
9 Maura-marie Mevis 111 IVY Climbing
10 Cecile van der Meel 101 Ayers Rookies
24-03-2018 20:29
# Name Bib number 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Julia Meijer 104 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 7T7 8Z8 T3Z1 T4Z4 T2Z1 3T9 3Z6 100.0 Monk Eindhoven
2 Ysa Rakestraw 103 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 T3Z1 7T12 7Z7 T4Z1 T2Z2 Z2 2T6 3Z5 80.0
3 Marieke Berends 112 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 Z1 5T6 7Z7 T2Z1 T7Z5 Z1 2T9 3Z7 65.0 Monk Eindhoven
4 Julia van den Goor 105 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 Z2 5T8 6Z7 Z1 T6Z6 Z9 1T6 3Z16 55.0 Team Neoliet
5 Cecile van der Meel 101 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 4T5 4Z4 Z1 Z3 - 0T0 2Z4 51.0 Ayers Rookies
6 Anon8234 - T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 Z3 5T6 7Z10 Z1 - - 0T0 1Z1 47.0 -
7 Carlijn Hukkelhoven 107 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 Z1 Z1 Z2 Z5 4T6 8Z13 43.0 IVY Climbing
8 Manon Boereboom 108 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 Z2 Z2 4T7 6Z8 40.0
9 Maura-marie Mevis 111 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 Z1 3T4 5Z5 37.0 IVY Climbing
10 Helen Zegelaar 102 T1Z1 T1Z1 T4Z3 Z1 Z1 Z1 3T6 6Z8 34.0

Number of competitors: 18

Name Bib number Team
Freja Smed 311 Climb Up
Sam Swalué 317 Top Climbing Twente
Sven van der Heijden 302 Monk Amsterdam
Irina Kramers 319 Kei Boulderhal
Tysa Aukema 320 Climb Up
Marrit Elsinga 321 Team Mountain Network
Mette van Liempd 315
Kaya van Haasteren 307
Anon7247 - -
Merleyn Koops 303
Isa Witte 306 Team Kids From The Block
Cécile Blikman 309
Anon9176 - -
Simone Gerritsen 308 Monk Eindhoven
Noor van Zundert 310 Team Neoliet
Pleun Frank 304 Monk Amsterdam
Kyra Pattinama 313 IVY Climbing
Sanne Blok 318 Ayers Rookies

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 18

# Name Bib number Team
1 Sam Swalué 317 Top Climbing Twente
2 Merleyn Koops 303
3 Anon9176 - -
4 Cécile Blikman 309
5 Kyra Pattinama 313 IVY Climbing
6 Pleun Frank 304 Monk Amsterdam
7 Isa Witte 306 Team Kids From The Block
8 Irina Kramers 319 Kei Boulderhal
9 Tysa Aukema 320 Climb Up
10 Mette van Liempd 315
11 Marrit Elsinga 321 Team Mountain Network
12 Sven van der Heijden 302 Monk Amsterdam
13 Freja Smed 311 Climb Up
14 Simone Gerritsen 308 Monk Eindhoven
15 Kaya van Haasteren 307
16 Sanne Blok 318 Ayers Rookies
17 Anon7247 - -
18 Noor van Zundert 310 Team Neoliet
# Name Bib number Team
1 Sam Swalué 317 Top Climbing Twente
2 Merleyn Koops 303
3 Anon9176 - -
4 Cécile Blikman 309
5 Kyra Pattinama 313 IVY Climbing
6 Pleun Frank 304 Monk Amsterdam
7 Isa Witte 306 Team Kids From The Block
8 Irina Kramers 319 Kei Boulderhal
9 Tysa Aukema 320 Climb Up
10 Mette van Liempd 315
11 Marrit Elsinga 321 Team Mountain Network
12 Sven van der Heijden 302 Monk Amsterdam
13 Freja Smed 311 Climb Up
14 Simone Gerritsen 308 Monk Eindhoven
15 Kaya van Haasteren 307
16 Sanne Blok 318 Ayers Rookies
17 Anon7247 - -
18 Noor van Zundert 310 Team Neoliet
# Name Bib number Team
1 Sam Swalué 317 Top Climbing Twente
2 Merleyn Koops 303
3 Anon9176 - -
4 Cécile Blikman 309
5 Kyra Pattinama 313 IVY Climbing
6 Pleun Frank 304 Monk Amsterdam
7 Isa Witte 306 Team Kids From The Block
8 Irina Kramers 319 Kei Boulderhal
9 Tysa Aukema 320 Climb Up
10 Mette van Liempd 315
11 Marrit Elsinga 321 Team Mountain Network
12 Sven van der Heijden 302 Monk Amsterdam
13 Freja Smed 311 Climb Up
14 Simone Gerritsen 308 Monk Eindhoven
15 Kaya van Haasteren 307
16 Sanne Blok 318 Ayers Rookies
17 Anon7247 - -
18 Noor van Zundert 310 Team Neoliet
# Name Bib number Team
1 Sam Swalué 317 Top Climbing Twente
2 Merleyn Koops 303
3 Anon9176 - -
4 Cécile Blikman 309
5 Kyra Pattinama 313 IVY Climbing
6 Pleun Frank 304 Monk Amsterdam
7 Isa Witte 306 Team Kids From The Block
8 Irina Kramers 319 Kei Boulderhal
9 Tysa Aukema 320 Climb Up
10 Mette van Liempd 315
11 Marrit Elsinga 321 Team Mountain Network
12 Sven van der Heijden 302 Monk Amsterdam
13 Freja Smed 311 Climb Up
14 Simone Gerritsen 308 Monk Eindhoven
15 Kaya van Haasteren 307
16 Sanne Blok 318 Ayers Rookies
17 Anon7247 - -
18 Noor van Zundert 310 Team Neoliet
# Name Bib number Team
1 Sam Swalué 317 Top Climbing Twente
2 Merleyn Koops 303
3 Anon9176 - -
4 Cécile Blikman 309
5 Kyra Pattinama 313 IVY Climbing
6 Pleun Frank 304 Monk Amsterdam
7 Isa Witte 306 Team Kids From The Block
8 Irina Kramers 319 Kei Boulderhal
9 Tysa Aukema 320 Climb Up
10 Mette van Liempd 315
11 Marrit Elsinga 321 Team Mountain Network
12 Sven van der Heijden 302 Monk Amsterdam
13 Freja Smed 311 Climb Up
14 Simone Gerritsen 308 Monk Eindhoven
15 Kaya van Haasteren 307
16 Sanne Blok 318 Ayers Rookies
17 Anon7247 - -
18 Noor van Zundert 310 Team Neoliet
# Name Bib number Team
1 Sam Swalué 317 Top Climbing Twente
2 Merleyn Koops 303
3 Anon9176 - -
4 Cécile Blikman 309
5 Kyra Pattinama 313 IVY Climbing
6 Pleun Frank 304 Monk Amsterdam
7 Isa Witte 306 Team Kids From The Block
8 Irina Kramers 319 Kei Boulderhal
9 Tysa Aukema 320 Climb Up
10 Mette van Liempd 315
11 Marrit Elsinga 321 Team Mountain Network
12 Sven van der Heijden 302 Monk Amsterdam
13 Freja Smed 311 Climb Up
14 Simone Gerritsen 308 Monk Eindhoven
15 Kaya van Haasteren 307
16 Sanne Blok 318 Ayers Rookies
17 Anon7247 - -
18 Noor van Zundert 310 Team Neoliet
# Name Bib number Team
1 Sam Swalué 317 Top Climbing Twente
2 Merleyn Koops 303
3 Anon9176 - -
4 Cécile Blikman 309
5 Kyra Pattinama 313 IVY Climbing
6 Pleun Frank 304 Monk Amsterdam
7 Isa Witte 306 Team Kids From The Block
8 Irina Kramers 319 Kei Boulderhal
9 Tysa Aukema 320 Climb Up
10 Mette van Liempd 315
11 Marrit Elsinga 321 Team Mountain Network
12 Sven van der Heijden 302 Monk Amsterdam
13 Freja Smed 311 Climb Up
14 Simone Gerritsen 308 Monk Eindhoven
15 Kaya van Haasteren 307
16 Sanne Blok 318 Ayers Rookies
17 Anon7247 - -
18 Noor van Zundert 310 Team Neoliet
# Name Bib number Team
1 Sam Swalué 317 Top Climbing Twente
2 Merleyn Koops 303
3 Anon9176 - -
4 Cécile Blikman 309
5 Kyra Pattinama 313 IVY Climbing
6 Pleun Frank 304 Monk Amsterdam
7 Isa Witte 306 Team Kids From The Block
8 Irina Kramers 319 Kei Boulderhal
9 Tysa Aukema 320 Climb Up
10 Mette van Liempd 315
11 Marrit Elsinga 321 Team Mountain Network
12 Sven van der Heijden 302 Monk Amsterdam
13 Freja Smed 311 Climb Up
14 Simone Gerritsen 308 Monk Eindhoven
15 Kaya van Haasteren 307
16 Sanne Blok 318 Ayers Rookies
17 Anon7247 - -
18 Noor van Zundert 310 Team Neoliet
24-03-2018 20:27
# Name Bib number 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Pleun Frank 304 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 Z2 7T9 8Z9 T1Z1 T2Z2 T1Z1 3T4 3Z4 100.0 Monk Amsterdam
2 Sam Swalué 317 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T2Z1 Z3 6T7 8Z10 T1Z1 T3Z3 Z4 2T4 3Z8 80.0 Top Climbing Twente
3 Mette van Liempd 315 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z1 T2Z1 T2Z1 Z3 7T13 8Z10 T1Z1 Z2 Z1 1T1 3Z4 65.0
4 Sven van der Heijden 302 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 Z1 Z1 Z2 5T8 8Z9 T1Z1 Z3 Z3 1T1 3Z7 55.0 Monk Amsterdam
5 Kaya van Haasteren 307 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T2Z1 5T6 6Z7 T2Z1 Z2 - 1T2 2Z3 51.0
6 Isa Witte 306 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T5Z3 T1Z1 6T10 7Z9 Z1 - - 0T0 1Z1 47.0 Team Kids From The Block
7 Simone Gerritsen 308 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 Z1 Z1 T3Z1 5T9 7Z7 43.0 Monk Eindhoven
8 Freja Smed 311 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 T4Z2 5T11 5Z6 40.0 Climb Up
9 Kyra Pattinama 313 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 Z4 4T6 5Z10 37.0 IVY Climbing
10 Irina Kramers 319 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 Z1 Z2 3T3 6Z7 34.0 Kei Boulderhal
11 Anon7247 - T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 Z3 3T4 5Z7 31.0 -
12 Cécile Blikman 309 T1Z1 T1Z1 Z1 T2Z1 3T4 4Z4 28.0
13 Merleyn Koops 303 T1Z1 T3Z2 Z1 T3Z1 3T7 4Z5 26.0
14 Tysa Aukema 320 T1Z1 T1Z1 Z1 Z1 2T2 4Z4 24.0 Climb Up
15 Noor van Zundert 310 T1Z1 T3Z1 Z4 Z1 2T4 4Z7 22.0 Team Neoliet
16 Marrit Elsinga 321 T4Z1 T1Z1 2T5 2Z2 20.0 Team Mountain Network
17 Anon9176 - T3Z3 Z2 1T3 2Z5 18.0 -
18 Sanne Blok 318 Z1 Z1 0T0 2Z2 16.0 Ayers Rookies

Meisjes B : The competitionresults are not public.