Jeugd Boulder 4 JAB , 24-03-2018 10:14, Rijnboulder, Arnhem

Discipline: Boulder
Competitie: JEUGD BOULDER JAB 2018
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1999 en 2000], Jeugd A [2001 en 2002] en Jeugd B [2003 en 2004].

Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën. Vanwege het grote aantal deelnemers wordt er geklommen in drie i.p.v. twee startgroepen. De junioren vormen startgroep 1, jeugd A startgroep 2 en Jeugd B startgroep 3. Dit is ook de volgorde in de finale.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee rondes. De kwalificatieronde bestaat uit 8 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve tijd van de flash ronde wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep. Daarna volgt voor de 6 hoogst geplaatste klimmers per categorie een finale met 3 on sight boulders. Per boulder krijg je 5 minuten klimtijd en tussen de boulders krijg je 5 minuten rust. Het wedstrijdformat van deze ronde is vergelijkbaar met een IFSC World Cup 1/2 finale. Jongens en Meisjes klimmen gelijktijdig/parallel aan elkaar.

Het voorlopige tijdschema is als volgt:
09.30 uur Rijnboulder en aanmelding open
10.15 uur Sluiting aanmelding startgroep 1 
10.30 uur Start kwalificatie startgroep 1
11.45 uur Einde startgroep 1 & sluiting aanmelding startgroep 2
12.00 uur Start startgroep 2
14.15 uur Einde startgroep 2 & sluiting aanmelding startgroep 3
14.30 uur Start startgroep3
16.45 uur Einde startgroep 3   
17.30 uur Start Finale Junioren, Jeugd A en Jeugd B.
19.30 uur Einde Finale & aansluitend prijsuitreiking

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Nat. Team
Joram van Buuren 207 NED Klimmuur Utrecht
Castor Sprado 210 NED Klimmuur Utrecht
Pepijn Hogt 209 NED Kei Boulderhal
Don van Laere 204 NED Team Delfts Bleau
Pepijn Kluiters 205 NED West Coast Climbing
Jesse van der Heijden 208 NED
Antonie Moes 201 NED Top-It
Daan Kox 206 NED
Gidion van Doorn 213 NED Grip
Zeno Schaekers 211 NED Team Mountain Network
Arno De Becker 214 BEL Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Pepijn Kluiters 205 NED West Coast Climbing
2 Jesse van der Heijden 208 NED
3 Arno De Becker 214 BEL Team Neoliet
4 Daan Kox 206 NED
5 Gidion van Doorn 213 NED Grip
6 Castor Sprado 210 NED Klimmuur Utrecht
7 Pepijn Hogt 209 NED Kei Boulderhal
8 Joram van Buuren 207 NED Klimmuur Utrecht
9 Don van Laere 204 NED Team Delfts Bleau
10 Zeno Schaekers 211 NED Team Mountain Network
11 Antonie Moes 201 NED Top-It
24-03-2018 20:26
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Don van Laere 204 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T2B1 8T10 8B8 T1B1 B2 T2B1 2T3 3B4 100.0 Team Delfts Bleau
2 Gidion van Doorn 213 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 B1 6T7 7B7 T1B1 B1 - 1T1 2B2 80.0 Grip
3 Jesse van der Heijden 208 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 T1B1 B2 6T8 7B10 T1B1 B1 - 1T1 2B2 65.0
4 Zeno Schaekers 211 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B1 B1 T3B2 7T12 8B9 T1B1 B2 - 1T1 2B3 55.0 Team Mountain Network
5 Daan Kox 206 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B3 B3 B3 B1 4T4 8B14 T4B2 B1 - 1T4 2B3 51.0
6 Antonie Moes 201 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 B4 B2 5T7 7B13 B4 B6 - 0T0 2B10 47.0 Top-It
7 Castor Sprado 210 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 B2 B2 4T4 7B9 43.0 Klimmuur Utrecht
8 Pepijn Hogt 209 NED T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 B3 B1 4T5 6B9 40.0 Kei Boulderhal
9 Pepijn Kluiters 205 NED T1B1 T1B1 T1B1 B2 T2B2 4T5 5B7 37.0 West Coast Climbing
10 Arno De Becker 214 BEL T1B1 T1B1 B2 2T2 3B4 34.0 Team Neoliet
11 Joram van Buuren 207 NED T1B1 T2B2 B2 B2 2T3 4B7 31.0 Klimmuur Utrecht

Aantal deelnemers: 27

Naam Rugnummer Team
Anon6372 - -
Tycho van der Straaten 419 Ayers Rookies
Gregor Struwe 407 Klimcentrum Bjoeks
Hidde Bakker 408 West Coast Climbing
Sven Goudriaan 432 Team Mountain Network
Torben van Kolfschoten 424 West Coast Climbing
Brend English 426 Team Mountain Network
Jens de Louw 420 Team Mountain Network
Casper Lensselink 422 Team Mountain Network
Leto Cavé 423 Team Mountain Network
Dylan van den Berge 406 Team Yellowstone
Anon7242 - -
Ties van Veggel 404 ED+
Sem van den Akker 429 Team Neoliet
Mischa Radt 403 Top-It
Paul Houbrechts 405 West Coast Climbing
Thimo Gobielje 415 Ayers Rookies
Olav Poland 410 West Coast Climbing
Mees Vooijs 417
Mees Vissers 411 Monk Amsterdam
Ties Baars 401
Wes Vermeeren 414
Mees van Someren 402
Thijme Maassen 412
Teun van der Graaf 416
Abel Mensink 427 Team Delfts Bleau
Ime Rasenberg 433

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 27

# Naam Rugnummer Team
1 Brend English 426 Team Mountain Network
2 Sem van den Akker 429 Team Neoliet
3 Anon7242 - -
4 Hidde Bakker 408 West Coast Climbing
5 Mees Vissers 411 Monk Amsterdam
6 Jens de Louw 420 Team Mountain Network
7 Gregor Struwe 407 Klimcentrum Bjoeks
8 Torben van Kolfschoten 424 West Coast Climbing
9 Ties van Veggel 404 ED+
10 Mischa Radt 403 Top-It
11 Ties Baars 401
12 Teun van der Graaf 416
13 Thijme Maassen 412
14 Thimo Gobielje 415 Ayers Rookies
15 Paul Houbrechts 405 West Coast Climbing
16 Wes Vermeeren 414
17 Olav Poland 410 West Coast Climbing
18 Anon6372 - -
19 Casper Lensselink 422 Team Mountain Network
20 Abel Mensink 427 Team Delfts Bleau
21 Mees Vooijs 417
22 Tycho van der Straaten 419 Ayers Rookies
23 Ime Rasenberg 433
24 Sven Goudriaan 432 Team Mountain Network
25 Leto Cavé 423 Team Mountain Network
26 Dylan van den Berge 406 Team Yellowstone
27 Mees van Someren 402
24-03-2018 20:26
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Leto Cavé 423 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B4 T1B1 T1B1 T1B1 8T11 8B11 T1B1 B1 T4B4 2T5 3B6 100.0 Team Mountain Network
2 Jens de Louw 420 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 T5B4 T1B1 8T14 8B11 T1B1 B1 B1 1T1 3B3 80.0 Team Mountain Network
3 Mischa Radt 403 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T2B1 B1 6T7 8B8 T1B1 B1 B4 1T1 3B6 65.0 Top-It
4 Gregor Struwe 407 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T3B2 6T8 7B8 T1B1 B1 - 1T1 2B2 55.0 Klimcentrum Bjoeks
5 Hidde Bakker 408 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B4 T3B1 T4B2 7T15 7B11 T1B1 B4 - 1T1 2B5 51.0 West Coast Climbing
6 Thijme Maassen 412 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 5T5 6B6 B1 - - 0T0 1B1 47.0
7 Tycho van der Straaten 419 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T2B2 B1 B3 B3 5T7 8B14 43.0 Ayers Rookies
8 Wes Vermeeren 414 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 B1 B2 5T7 7B8 39.0
8 Teun van der Graaf 416 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 B1 B2 5T7 7B8 39.0
10 Ties Baars 401 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 B1 B3 5T7 7B10 34.0
11 Sem van den Akker 429 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 B1 5T7 6B6 31.0 Team Neoliet
12 Mees van Someren 402 T1B1 T1B1 T1B1 T3B2 T3B3 B1 B3 5T9 7B12 28.0
13 Anon7242 - T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 B4 4T4 6B9 26.0 -
14 Torben van Kolfschoten 424 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B2 4T4 5B6 24.0 West Coast Climbing
15 Abel Mensink 427 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T4 4B4 22.0 Team Delfts Bleau
16 Casper Lensselink 422 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 B5 B1 B2 4T5 7B12 20.0 Team Mountain Network
17 Dylan van den Berge 406 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 B1 B2 4T5 6B7 18.0 Team Yellowstone
18 Ties van Veggel 404 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 B5 4T5 5B9 16.0 ED+
19 Anon6372 - T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 4T5 4B4 13.0 -
19 Mees Vissers 411 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 4T5 4B4 13.0 Monk Amsterdam
21 Ime Rasenberg 433 T1B1 T1B1 T2B2 B2 T3B3 B1 4T7 6B10 10.0
22 Sven Goudriaan 432 T1B1 T1B1 T2B2 T3B1 4T7 4B5 9.0 Team Mountain Network
23 Paul Houbrechts 405 T1B1 T1B1 T2B1 B2 3T4 4B5 8.0 West Coast Climbing
24 Brend English 426 T1B1 B1 T1B1 B3 2T2 4B6 7.0 Team Mountain Network
25 Olav Poland 410 T1B1 T1B1 B3 2T2 3B5 6.0 West Coast Climbing
26 Thimo Gobielje 415 T2B1 B3 1T2 2B4 5.0 Ayers Rookies
27 Mees Vooijs 417 0T0 0B0 4.0

Aantal deelnemers: 21

Naam Rugnummer Nat. Team
Anon6373 - - -
Paul Brand 611 NED West Coast Climbing
Ynze Visser 601 NED West Coast Climbing
Tim Slegter 610 NED Jeugdteam Utrecht
Kamiel Ariëns 606 NED Team Delfts Bleau
Roman Schaekers 614 NED Climb Up
Tom Crouwel 608 NED Climb Up
David Klos 612 NED Cube Bouldergym
Anon7245 - - -
Gib Goudappel 620 NED Team Delfts Bleau
Kevin Peeters 605 NED Team Mountain Network
Loek Jorna 619 NED
Youri van der Stap 603 NED Team Delfts Bleau
Lars van Mullem 607 NED Team Mountain Network
Sybren Kuiper 609 NED Monk Amsterdam
Simon van de Sande 618 NED
Anon9481 - - -
Mingus Pulles 615 BEL
Sem Koeneman 602 NED
Iwan Pasveer 621 NED Team Mountain Network
Matz Cajada Vargues 413 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 21

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sem Koeneman 602 NED
2 Anon9481 - - -
3 Ynze Visser 601 NED West Coast Climbing
4 Anon7245 - - -
5 Anon6373 - - -
6 Paul Brand 611 NED West Coast Climbing
7 Lars van Mullem 607 NED Team Mountain Network
8 David Klos 612 NED Cube Bouldergym
9 Kamiel Ariëns 606 NED Team Delfts Bleau
10 Sybren Kuiper 609 NED Monk Amsterdam
11 Youri van der Stap 603 NED Team Delfts Bleau
12 Simon van de Sande 618 NED
13 Loek Jorna 619 NED
14 Gib Goudappel 620 NED Team Delfts Bleau
15 Tom Crouwel 608 NED Climb Up
16 Roman Schaekers 614 NED Climb Up
17 Tim Slegter 610 NED Jeugdteam Utrecht
18 Matz Cajada Vargues 413 NED
19 Iwan Pasveer 621 NED Team Mountain Network
20 Kevin Peeters 605 NED Team Mountain Network
21 Mingus Pulles 615 BEL
24-03-2018 20:27
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Paul Brand 611 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T8 8B8 T2B2 B1 T1B1 2T3 3B4 100.0 West Coast Climbing
2 Iwan Pasveer 621 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 T4B1 8T13 8B10 T2B2 - T4B3 2T6 2B5 80.0 Team Mountain Network
3 Ynze Visser 601 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T2B1 8T10 8B9 B4 B1 T4B3 1T4 3B8 65.0 West Coast Climbing
4 Simon van de Sande 618 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T3B3 B4 7T10 8B13 - B3 - 0T0 1B3 55.0
5 Roman Schaekers 614 NED T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T5B2 T2B1 T1B1 7T13 7B8 - B5 - 0T0 1B5 51.0 Climb Up
6 Anon7245 - - T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T2B1 T1B1 T4B2 B2 7T12 8B10 - - - 0T0 0B0 47.0 -
7 Anon6373 - - T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 6T7 6B6 43.0 -
8 Anon9481 - - T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 B1 T1B1 T4B3 B4 6T10 8B13 40.0 -
9 David Klos 612 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 5T5 5B5 37.0 Cube Bouldergym
10 Youri van der Stap 603 NED T1B1 T1B1 T1B1 T5B1 B1 T3B2 5T11 6B7 34.0 Team Delfts Bleau
11 Kevin Peeters 605 NED T1B1 T1B1 T2B1 T2B1 4T6 4B4 31.0 Team Mountain Network
12 Sem Koeneman 602 NED T1B1 T2B1 B1 T1B1 T3B1 4T7 5B5 28.0
13 Gib Goudappel 620 NED T1B1 T1B1 T2B1 B1 T3B2 4T7 5B6 26.0 Team Delfts Bleau
14 Mingus Pulles 615 BEL T1B1 T5B5 B1 T1B1 T2B2 4T9 5B10 24.0
15 Kamiel Ariëns 606 NED T1B1 T1B1 T4B1 T4B1 B5 4T10 5B9 22.0 Team Delfts Bleau
16 Matz Cajada Vargues 413 NED T2B2 T2B2 T3B1 3T7 3B5 20.0
17 Sybren Kuiper 609 NED T1B1 T5B5 T2B2 B2 3T8 4B10 18.0 Monk Amsterdam
18 Tom Crouwel 608 NED T1B1 B1 T1B1 B3 2T2 4B6 16.0 Climb Up
19 Lars van Mullem 607 NED T1B1 T2B2 B1 B1 2T3 4B5 14.0 Team Mountain Network
20 Loek Jorna 619 NED T1B1 B2 B1 1T1 3B4 12.0
21 Tim Slegter 610 NED T2B2 B1 B1 B1 1T2 4B5 10.0 Jeugdteam Utrecht

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Team
Maura-marie Mevis 111 IVY Climbing
Julia van den Goor 105 Team Neoliet
Cecile van der Meel 101 Ayers Rookies
Helen Zegelaar 102
Manon Boereboom 108
Carlijn Hukkelhoven 107 IVY Climbing
Kyra de Bree 109 Climb Up
Marieke Berends 112 Monk Eindhoven
Ysa Rakestraw 103
Julia Meijer 104 Monk Eindhoven

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 10

# Naam Rugnummer Team
1 Kyra de Bree 109 Climb Up
2 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
3 Marieke Berends 112 Monk Eindhoven
4 Carlijn Hukkelhoven 107 IVY Climbing
5 Julia Meijer 104 Monk Eindhoven
6 Helen Zegelaar 102
7 Manon Boereboom 108
8 Ysa Rakestraw 103
9 Maura-marie Mevis 111 IVY Climbing
10 Cecile van der Meel 101 Ayers Rookies
24-03-2018 20:29
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Julia Meijer 104 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 7T7 8B8 T3B1 T4B4 T2B1 3T9 3B6 100.0 Monk Eindhoven
2 Ysa Rakestraw 103 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B1 T3B1 7T12 7B7 T4B1 T2B2 B2 2T6 3B5 80.0
3 Marieke Berends 112 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 B1 B1 5T6 7B7 T2B1 T7B5 B1 2T9 3B7 65.0 Monk Eindhoven
4 Julia van den Goor 105 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B1 B2 5T8 6B7 B1 T6B6 B9 1T6 3B16 55.0 Team Neoliet
5 Cecile van der Meel 101 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 4T5 4B4 B1 B3 - 0T0 2B4 51.0 Ayers Rookies
6 Kyra de Bree 109 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 B2 B3 5T6 7B10 B1 - - 0T0 1B1 47.0 Climb Up
7 Carlijn Hukkelhoven 107 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 B1 B1 B2 B5 4T6 8B13 43.0 IVY Climbing
8 Manon Boereboom 108 T1B1 T1B1 T1B1 T4B1 B2 B2 4T7 6B8 40.0
9 Maura-marie Mevis 111 T1B1 T1B1 T2B1 B1 B1 3T4 5B5 37.0 IVY Climbing
10 Helen Zegelaar 102 T1B1 T1B1 T4B3 B1 B1 B1 3T6 6B8 34.0

Aantal deelnemers: 18

Naam Rugnummer Team
Freja Smed 311 Climb Up
Sam Swalué 317 Top Climbing Twente
Sven van der Heijden 302 Monk Amsterdam
Irina Kramers 319 Kei Boulderhal
Tysa Aukema 320 Climb Up
Marrit Elsinga 321 Team Mountain Network
Mette van Liempd 315
Kaya van Haasteren 307 ED+
Anon7247 - -
Anon7248 - -
Isa Witte 306 Team Kids From The Block
Cécile Blikman 309
Iris Heerekop 301 Ayers Rookies
Simone Gerritsen 308 Monk Eindhoven
Noor van Zundert 310 Team Neoliet
Pleun Frank 304 Monk Amsterdam
Kyra Pattinama 313 IVY Climbing
Sanne Blok 318 Ayers Rookies

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 18

# Naam Rugnummer Team
1 Sam Swalué 317 Top Climbing Twente
2 Anon7248 - -
3 Iris Heerekop 301 Ayers Rookies
4 Cécile Blikman 309
5 Kyra Pattinama 313 IVY Climbing
6 Pleun Frank 304 Monk Amsterdam
7 Isa Witte 306 Team Kids From The Block
8 Irina Kramers 319 Kei Boulderhal
9 Tysa Aukema 320 Climb Up
10 Mette van Liempd 315
11 Marrit Elsinga 321 Team Mountain Network
12 Sven van der Heijden 302 Monk Amsterdam
13 Freja Smed 311 Climb Up
14 Simone Gerritsen 308 Monk Eindhoven
15 Kaya van Haasteren 307 ED+
16 Sanne Blok 318 Ayers Rookies
17 Anon7247 - -
18 Noor van Zundert 310 Team Neoliet
24-03-2018 20:27
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Pleun Frank 304 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 B2 7T9 8B9 T1B1 T2B2 T1B1 3T4 3B4 100.0 Monk Amsterdam
2 Sam Swalué 317 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T2B1 B3 6T7 8B10 T1B1 T3B3 B4 2T4 3B8 80.0 Top Climbing Twente
3 Mette van Liempd 315 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T5B1 T2B1 T2B1 B3 7T13 8B10 T1B1 B2 B1 1T1 3B4 65.0
4 Sven van der Heijden 302 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B1 B1 B1 B2 5T8 8B9 T1B1 B3 B3 1T1 3B7 55.0 Monk Amsterdam
5 Kaya van Haasteren 307 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B2 T2B1 5T6 6B7 T2B1 B2 - 1T2 2B3 51.0 ED+
6 Isa Witte 306 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T5B3 T1B1 6T10 7B9 B1 - - 0T0 1B1 47.0 Team Kids From The Block
7 Simone Gerritsen 308 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 B1 B1 T3B1 5T9 7B7 43.0 Monk Eindhoven
8 Freja Smed 311 T1B1 T1B1 T1B1 T4B1 T4B2 5T11 5B6 40.0 Climb Up
9 Kyra Pattinama 313 T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 B4 4T6 5B10 37.0 IVY Climbing
10 Irina Kramers 319 T1B1 T1B1 T1B1 B1 B1 B2 3T3 6B7 34.0 Kei Boulderhal
11 Anon7247 - T1B1 T1B1 T2B1 B1 B3 3T4 5B7 31.0 -
12 Cécile Blikman 309 T1B1 T1B1 B1 T2B1 3T4 4B4 28.0
13 Anon7248 - T1B1 T3B2 B1 T3B1 3T7 4B5 26.0 -
14 Tysa Aukema 320 T1B1 T1B1 B1 B1 2T2 4B4 24.0 Climb Up
15 Noor van Zundert 310 T1B1 T3B1 B4 B1 2T4 4B7 22.0 Team Neoliet
16 Marrit Elsinga 321 T4B1 T1B1 2T5 2B2 20.0 Team Mountain Network
17 Iris Heerekop 301 T3B3 B2 1T3 2B5 18.0 Ayers Rookies
18 Sanne Blok 318 B1 B1 0T0 2B2 16.0 Ayers Rookies

Aantal deelnemers: 24

Naam Rugnummer Team
Indy Rietberg 524 Cube Bouldergym
Gitte Meus 501 Team Mountain Network
Klaar van den Beuken 529 Ayers Rookies
Amber Schiffeleers 505 IVY Climbing
Lisa Klem 509 West Coast Climbing
Mara Voorthuis 518 Kei Boulderhal
Iris van 't Westeinde 523 Team Neoliet
Lieke van Gemert 511 Team Mountain Network
Floor Honkoop 525 Team Mountain Network
Sanne Gijselman 522 Team Kids From The Block
Lies van Raaij 512 Team Delfts Bleau
Julia Janssen 502 Cube Bouldergym
Faye Cornelissen 526 ED+
Anon7250 - -
Fenna Schouten 519 Team Mountain Network
Sophie Trenning 515
Marit Zeldenthuis 521 Climb Up
Eke de Boer 527 Klimcentrum Bjoeks
Anon8377 - -
Nina Schilderman 503 ES Onsight Klimtalenten
Puck van der Moolen 504 West Coast Climbing
Gianna Evers 506 Het Lab
Nienke Sorber 517 Monk Amsterdam
Myrthe Derks 513 Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 24

# Naam Rugnummer Team
1 Julia Janssen 502 Cube Bouldergym
2 Fenna Schouten 519 Team Mountain Network
3 Nienke Sorber 517 Monk Amsterdam
4 Lisa Klem 509 West Coast Climbing
5 Gitte Meus 501 Team Mountain Network
6 Indy Rietberg 524 Cube Bouldergym
7 Amber Schiffeleers 505 IVY Climbing
8 Puck van der Moolen 504 West Coast Climbing
9 Anon7250 - -
10 Mara Voorthuis 518 Kei Boulderhal
11 Sanne Gijselman 522 Team Kids From The Block
12 Marit Zeldenthuis 521 Climb Up
13 Sophie Trenning 515
14 Iris van 't Westeinde 523 Team Neoliet
15 Gianna Evers 506 Het Lab
16 Nina Schilderman 503 ES Onsight Klimtalenten
17 Floor Honkoop 525 Team Mountain Network
18 Anon8377 - -
19 Klaar van den Beuken 529 Ayers Rookies
20 Lies van Raaij 512 Team Delfts Bleau
21 Myrthe Derks 513 Team Mountain Network
22 Eke de Boer 527 Klimcentrum Bjoeks
23 Lieke van Gemert 511 Team Mountain Network
24 Faye Cornelissen 526 ED+
24-03-2018 20:27
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Lisa Klem 509 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 B2 B1 B1 T4B3 5T9 8B11 T5B1 T6B6 B2 2T11 3B9 100.0 West Coast Climbing
2 Lies van Raaij 512 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B2 T1B1 B2 6T9 7B9 B1 T2B2 B1 1T2 3B4 80.0 Team Delfts Bleau
3 Amber Schiffeleers 505 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B2 6T9 6B7 B1 T4B2 B4 1T4 3B7 65.0 IVY Climbing
4 Mara Voorthuis 518 T1B1 T1B1 T2B1 T3B1 T1B1 B2 5T8 6B7 T4B1 - B2 1T4 2B3 55.0 Kei Boulderhal
5 Iris van 't Westeinde 523 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T2B1 B1 B3 B5 5T7 8B14 B1 T4B4 - 1T4 2B5 51.0 Team Neoliet
6 Anon8377 - T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B4 T5B2 7T11 8B12 B1 T9B9 B1 1T9 3B11 47.0 -
7 Gianna Evers 506 T1B1 T1B1 T4B1 T1B1 T3B2 B1 5T10 6B7 43.0 Het Lab
8 Julia Janssen 502 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 4T4 5B5 40.0 Cube Bouldergym
9 Gitte Meus 501 T1B1 T1B1 T1B1 T4B1 B2 B2 4T7 6B8 37.0 Team Mountain Network
10 Klaar van den Beuken 529 T1B1 T2B1 T2B1 T3B1 B1 4T8 5B5 34.0 Ayers Rookies
11 Eke de Boer 527 T1B1 T1B1 T2B1 T4B1 B3 4T8 5B7 31.0 Klimcentrum Bjoeks
12 Sanne Gijselman 522 T1B1 T1B1 T2B1 B2 B1 3T4 5B6 28.0 Team Kids From The Block
13 Lieke van Gemert 511 T1B1 T1B1 B1 T3B1 3T5 4B4 26.0 Team Mountain Network
14 Nienke Sorber 517 T1B1 T1B1 B1 B1 B1 2T2 5B5 24.0 Monk Amsterdam
15 Marit Zeldenthuis 521 T1B1 T1B1 B1 B1 B3 2T2 5B7 22.0 Climb Up
16 Anon7250 - T1B1 T1B1 B1 B1 2T2 4B4 20.0 -
17 Nina Schilderman 503 T1B1 T1B1 B1 B2 2T2 4B5 18.0 ES Onsight Klimtalenten
18 Floor Honkoop 525 T1B1 T3B1 B1 B2 2T4 4B5 16.0 Team Mountain Network
19 Indy Rietberg 524 T1B1 B1 T3B1 2T4 3B3 14.0 Cube Bouldergym
20 Sophie Trenning 515 T2B1 T2B2 B1 2T4 3B4 12.0
21 Faye Cornelissen 526 T2B1 T3B3 B1 B3 2T5 4B8 10.0 ED+
22 Puck van der Moolen 504 T5B1 T1B1 B1 B1 B2 2T6 5B6 9.0 West Coast Climbing
23 Fenna Schouten 519 T4B1 T4B2 B2 B1 2T8 4B6 8.0 Team Mountain Network
24 Myrthe Derks 513 T1B1 B1 B1 1T1 3B3 7.0 Team Mountain Network

Team Uitslag

# Team Totaal
1 Team Mountain Network 343.0
2 West Coast Climbing 325.0
3 Team Delfts Bleau 240.0
4 Climb Up 221.0
5 Monk Amsterdam 210.0
6 Monk Eindhoven 208.0
7 ED+ 197.0
8 Team Neoliet 193.0
9 Ayers Rookies 151.0
10 IVY Climbing 145.0
11 Kei Boulderhal 129.0
12 Top-It 112.0
13 Cube Bouldergym 91.0
14 Klimcentrum Bjoeks 86.0
15 Grip 80.0
15 Top Climbing Twente 80.0
17 Team Kids From The Block 75.0
18 Klimmuur Utrecht 74.0
19 ES Onsight Klimtalenten 65.0
20 Het Lab 43.0
21 Team Yellowstone 18.0
22 Jeugdteam Utrecht 10.0