Boulder 2, 14-04-2018 13:00, Boulderhal Energiehaven

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2018
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën; Heren en Dames.

10.30 uur Energiehaven en aanmelding open
11.00 uur Sluiting aanmelding
11.30 uur Start voorronde
14.30 uur Einde voorronde (voorlopig)
15.30 uur Start Finale (voorlopig)
17.30 uur Einde Finale (voorlopig)
17.45 uur Prijsuitreiking (voorlopig)

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2002.

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Team
Elbrich Schoorstra 8 Team Mountain Network
Naomi Swagten 5 Team Neoliet
Sven van der Heijden 14
Mette van Liempd 6
Isa Witte 12 Team Kids From The Block
Michelle Kuiper 3
Simone Gerritsen 13 Monk Eindhoven
Lauranne Dufour 15 Cube Bouldergym
Kim van den Hout 16
Pleun Frank 1
Chanel Witteveen 11
Marieke Berends 7 Monk Eindhoven
Soraya Schultz 2
Eva Koole 4

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Team
1 Soraya Schultz 2
2 Isa Witte 12 Team Kids From The Block
3 Simone Gerritsen 13 Monk Eindhoven
4 Pleun Frank 1
5 Chanel Witteveen 11
6 Eva Koole 4
7 Marieke Berends 7 Monk Eindhoven
8 Naomi Swagten 5 Team Neoliet
9 Elbrich Schoorstra 8 Team Mountain Network
10 Michelle Kuiper 3
11 Sven van der Heijden 14
12 Lauranne Dufour 15 Cube Bouldergym
13 Mette van Liempd 6
14 Kim van den Hout 16
14-04-2018 17:20
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Kim van den Hout 16 T2B1 T3B1 T5B5 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 7T14 8B12 T4B4 T1B1 T3B3 T2B2 4T10 4B10 100.0
2 Lauranne Dufour 15 T5B1 T1B1 T3B3 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T15 8B10 T1B1 T1B1 T1B1 B4 3T3 4B7 80.0 Cube Bouldergym
3 Pleun Frank 1 T1B1 T3B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 T2B2 T1B1 8T13 8B9 T3B2 T3B3 - - 2T6 2B5 65.0
4 Isa Witte 12 B1 T1B1 T2B2 T5B1 B3 T1B1 T1B1 5T10 7B10 B3 - - T2B2 1T2 2B5 55.0 Team Kids From The Block
5 Mette van Liempd 6 B1 T4B1 T1B1 T1B1 B4 T1B1 T1B1 5T8 7B10 T2B1 B6 - - 1T2 2B7 51.0
6 Marieke Berends 7 T4B1 T2B2 T1B1 T3B1 T1B1 T1B1 6T12 6B7 T4B2 - - - 1T4 1B2 47.0 Monk Eindhoven
7 Simone Gerritsen 13 T2B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 5T7 5B5 43.0 Monk Eindhoven
8 Elbrich Schoorstra 8 B1 T2B1 T3B1 B2 T1B1 T1B1 4T7 6B7 40.0 Team Mountain Network
9 Sven van der Heijden 14 B1 T2B2 T2B2 B3 T2B2 T1B1 4T7 6B11 37.0
10 Naomi Swagten 5 B5 T2B2 T3B3 B5 T2B2 T1B1 4T8 6B18 34.0 Team Neoliet
11 Chanel Witteveen 11 B2 T1B1 T3B2 T2B2 T2B1 4T8 5B8 31.0
12 Michelle Kuiper 3 B2 B5 T3B3 B5 T3B2 T1B1 3T7 6B18 28.0
13 Soraya Schultz 2 B2 T3B3 T3B1 T2B2 3T8 4B8 26.0
14 Eva Koole 4 B1 B3 B1 T3B3 T2B2 2T5 5B10 24.0

Aantal deelnemers: 32

Naam Rugnummer Nat. Team
Robin van Dijk 60 NED Yosemite
Janneman de Roon 53 NED Yosemite
Jens de Louw 84 NED Team Mountain Network
Nigel Armino 59 NED IVY Climbing
Leto Cavé 74 NED Team Mountain Network
Mischa Radt 67 NED Top-It
Kjeldo Visser 41 NED
Mark Brand 43 NED Team Mountain Network
Dennis List 76 NED Team Mountain Network
Enrique Perdok 55 NED Monk Eindhoven
Joram van Buuren 72 NED Klimmuur Utrecht
Max Deelen 46 NED Sterk
Ricardo de Leeuw 56 NED
Timo Tak 58 NED
Riemer Koorn 89 NED
Michiel Hennevelt 66 NED Monk Eindhoven
Teun van der Graaf 81 NED
Maarten Bijl 62 NED
Thijme Maassen 54 NED
Bruno Geurts 75 NED Monk Eindhoven
Johannes Finnstein 80 NOR
Mark de Leeuw 64 NED Team Delfts Bleau
Wibo Wester 69 NED
Gerke Hoekstra 47 NED
Bob Giesberts 63 NED Cube Bouldergym
Casper Meskers 71 NED Monk Eindhoven
Tim Blankvoort 78 NED
Sven Elink Schuurman 49 NED
Antonie Moes 51 NED Top-It
Dennis Teijsse 86 NED
Mees Vissers 68 NED
Max van der Heijden 87 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 32

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mees Vissers 68 NED
2 Kjeldo Visser 41 NED
3 Max Deelen 46 NED Sterk
4 Jens de Louw 84 NED Team Mountain Network
5 Antonie Moes 51 NED Top-It
6 Janneman de Roon 53 NED Yosemite
7 Michiel Hennevelt 66 NED Monk Eindhoven
8 Bruno Geurts 75 NED Monk Eindhoven
9 Mark de Leeuw 64 NED Team Delfts Bleau
10 Gerke Hoekstra 47 NED
11 Nigel Armino 59 NED IVY Climbing
12 Dennis Teijsse 86 NED
13 Riemer Koorn 89 NED
14 Timo Tak 58 NED
15 Wibo Wester 69 NED
16 Max van der Heijden 87 NED
17 Enrique Perdok 55 NED Monk Eindhoven
18 Tim Blankvoort 78 NED
19 Johannes Finnstein 80 NOR
20 Dennis List 76 NED Team Mountain Network
21 Joram van Buuren 72 NED Klimmuur Utrecht
22 Ricardo de Leeuw 56 NED
23 Mischa Radt 67 NED Top-It
24 Bob Giesberts 63 NED Cube Bouldergym
25 Mark Brand 43 NED Team Mountain Network
26 Casper Meskers 71 NED Monk Eindhoven
27 Maarten Bijl 62 NED
28 Robin van Dijk 60 NED Yosemite
29 Thijme Maassen 54 NED
30 Teun van der Graaf 81 NED
31 Leto Cavé 74 NED Team Mountain Network
32 Sven Elink Schuurman 49 NED
14-04-2018 17:20
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Bruno Geurts 75 NED T2B1 T1B1 T2B1 T2B1 T1B1 T1B1 T3B1 7T12 7B7 T1B1 T1B1 T3B1 T2B2 4T7 4B5 100.0 Monk Eindhoven
2 Michiel Hennevelt 66 NED T1B1 T1B1 T4B1 T2B1 T1B1 T1B1 T3B1 7T13 7B7 T4B4 T2B2 T3B2 B8 3T9 4B16 80.0 Monk Eindhoven
3 Mark Brand 43 NED T4B1 T1B1 T3B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 7T13 7B7 - T3B3 T3B3 T2B2 3T8 3B8 65.0 Team Mountain Network
4 Jens de Louw 84 NED T4B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 7T10 7B7 - T1B1 - T3B3 2T4 2B4 55.0 Team Mountain Network
5 Timo Tak 58 NED T4B4 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T12 8B12 - T4B4 T1B1 - 2T5 2B5 51.0
6 Leto Cavé 74 NED T1B1 T2B2 T3B2 T1B1 T2B2 T1B1 T2B2 7T12 7B11 - T1B1 - - 1T1 1B1 47.0 Team Mountain Network
7 Max van der Heijden 87 NED T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 6T7 7B7 43.0
8 Nigel Armino 59 NED T2B1 T2B1 B1 T2B1 T2B2 T1B1 T1B1 6T10 7B8 40.0 IVY Climbing
9 Gerke Hoekstra 47 NED T1B1 T3B1 B5 T2B1 T2B2 T1B1 T2B2 6T11 7B13 37.0
10 Bob Giesberts 63 NED T2B1 T1B1 T3B2 T5B1 T1B1 T1B1 B1 6T13 7B8 34.0 Cube Bouldergym
11 Max Deelen 46 NED T2B1 T3B3 T4B1 T1B1 T2B2 T1B1 B1 6T13 7B10 31.0 Sterk
12 Mischa Radt 67 NED T2B1 T1B1 T5B4 T1B1 T3B3 T1B1 B1 6T13 7B12 28.0 Top-It
13 Sven Elink Schuurman 49 NED T5B1 T1B1 T4B2 T1B1 T1B1 T1B1 6T13 6B7 26.0
14 Robin van Dijk 60 NED B1 T2B1 T2B2 T3B1 T1B1 T2B1 B4 5T10 7B11 24.0 Yosemite
15 Ricardo de Leeuw 56 NED T5B2 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 B2 5T10 6B8 22.0
16 Dennis Teijsse 86 NED T5B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T3B1 5T11 6B6 20.0
17 Enrique Perdok 55 NED T3B1 T3B1 T3B1 T2B2 T1B1 5T12 5B6 18.0 Monk Eindhoven
18 Riemer Koorn 89 NED B3 T3B2 T2B2 B1 T2B2 T3B2 B3 4T10 7B15 16.0
19 Casper Meskers 71 NED B4 T1B1 B2 T1B1 T1B1 T4B1 4T7 6B10 14.0 Monk Eindhoven
20 Dennis List 76 NED B2 T4B1 T2B2 B1 T1B1 T1B1 4T8 6B8 12.0 Team Mountain Network
21 Janneman de Roon 53 NED B1 B1 T4B3 T2B2 T1B1 T2B1 4T9 6B9 10.0 Yosemite
22 Teun van der Graaf 81 NED B2 T4B2 T1B1 T2B2 T4B2 4T11 5B9 9.0
23 Wibo Wester 69 NED B1 B1 T4B2 B1 T1B1 T1B1 3T6 6B7 8.0
24 Johannes Finnstein 80 NOR B2 B1 T1B1 T1B1 T3B1 3T5 5B6 7.0
25 Mark de Leeuw 64 NED B2 B2 B2 B1 T1B1 T4B4 2T5 6B12 6.0 Team Delfts Bleau
26 Tim Blankvoort 78 NED B1 B1 T1B1 T1B1 B3 2T2 5B7 5.0
27 Antonie Moes 51 NED B2 T3B1 B1 T1B1 B1 2T4 5B6 4.0 Top-It
28 Thijme Maassen 54 NED B2 B1 B1 T1B1 T5B1 2T6 5B6 3.0
29 Mees Vissers 68 NED B2 B3 B2 T2B1 1T2 4B8 2.0
30 Maarten Bijl 62 NED B3 B1 T2B1 B4 1T2 4B9 1.0
31 Kjeldo Visser 41 NED B2 B1 0T0 2B3 0.0
32 Joram van Buuren 72 NED B2 0T0 1B2 0.0 Klimmuur Utrecht