Boulder 2, 14-04-2018 13:00, Boulderhal Energiehaven

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2018
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën; Heren en Dames.

10.30 uur Energiehaven en aanmelding open
11.00 uur Sluiting aanmelding
11.30 uur Start voorronde
14.30 uur Einde voorronde (voorlopig)
15.30 uur Start Finale (voorlopig)
17.30 uur Einde Finale (voorlopig)
17.45 uur Prijsuitreiking (voorlopig)

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2002.

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Team
Elbrich Schoorstra 8 Team Mountain Network
Naomi Swagten 5 Team Neoliet
Sven van der Heijden 14
Mette van Liempd 6
Isa Witte 12 Team Kids From The Block
Michelle Kuiper 3
Simone Gerritsen 13 Monk Eindhoven
Anon9394 - -
Kim van den Hout 16
Pleun Frank 1
Chanel Witteveen 11
Marieke Berends 7 Monk Eindhoven
Soraya Schultz 2
Eva Koole 4

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Team
1 Soraya Schultz 2
2 Isa Witte 12 Team Kids From The Block
3 Simone Gerritsen 13 Monk Eindhoven
4 Pleun Frank 1
5 Chanel Witteveen 11
6 Eva Koole 4
7 Marieke Berends 7 Monk Eindhoven
8 Naomi Swagten 5 Team Neoliet
9 Elbrich Schoorstra 8 Team Mountain Network
10 Michelle Kuiper 3
11 Sven van der Heijden 14
12 Anon9394 - -
13 Mette van Liempd 6
14 Kim van den Hout 16
# Naam Rugnummer Team
1 Soraya Schultz 2
2 Isa Witte 12 Team Kids From The Block
3 Simone Gerritsen 13 Monk Eindhoven
4 Pleun Frank 1
5 Chanel Witteveen 11
6 Eva Koole 4
7 Marieke Berends 7 Monk Eindhoven
8 Naomi Swagten 5 Team Neoliet
9 Elbrich Schoorstra 8 Team Mountain Network
10 Michelle Kuiper 3
11 Sven van der Heijden 14
12 Anon9394 - -
13 Mette van Liempd 6
14 Kim van den Hout 16
# Naam Rugnummer Team
1 Soraya Schultz 2
2 Isa Witte 12 Team Kids From The Block
3 Simone Gerritsen 13 Monk Eindhoven
4 Pleun Frank 1
5 Chanel Witteveen 11
6 Eva Koole 4
7 Marieke Berends 7 Monk Eindhoven
8 Naomi Swagten 5 Team Neoliet
9 Elbrich Schoorstra 8 Team Mountain Network
10 Michelle Kuiper 3
11 Sven van der Heijden 14
12 Anon9394 - -
13 Mette van Liempd 6
14 Kim van den Hout 16
# Naam Rugnummer Team
1 Soraya Schultz 2
2 Isa Witte 12 Team Kids From The Block
3 Simone Gerritsen 13 Monk Eindhoven
4 Pleun Frank 1
5 Chanel Witteveen 11
6 Eva Koole 4
7 Marieke Berends 7 Monk Eindhoven
8 Naomi Swagten 5 Team Neoliet
9 Elbrich Schoorstra 8 Team Mountain Network
10 Michelle Kuiper 3
11 Sven van der Heijden 14
12 Anon9394 - -
13 Mette van Liempd 6
14 Kim van den Hout 16
# Naam Rugnummer Team
1 Soraya Schultz 2
2 Isa Witte 12 Team Kids From The Block
3 Simone Gerritsen 13 Monk Eindhoven
4 Pleun Frank 1
5 Chanel Witteveen 11
6 Eva Koole 4
7 Marieke Berends 7 Monk Eindhoven
8 Naomi Swagten 5 Team Neoliet
9 Elbrich Schoorstra 8 Team Mountain Network
10 Michelle Kuiper 3
11 Sven van der Heijden 14
12 Anon9394 - -
13 Mette van Liempd 6
14 Kim van den Hout 16
# Naam Rugnummer Team
1 Soraya Schultz 2
2 Isa Witte 12 Team Kids From The Block
3 Simone Gerritsen 13 Monk Eindhoven
4 Pleun Frank 1
5 Chanel Witteveen 11
6 Eva Koole 4
7 Marieke Berends 7 Monk Eindhoven
8 Naomi Swagten 5 Team Neoliet
9 Elbrich Schoorstra 8 Team Mountain Network
10 Michelle Kuiper 3
11 Sven van der Heijden 14
12 Anon9394 - -
13 Mette van Liempd 6
14 Kim van den Hout 16
# Naam Rugnummer Team
1 Soraya Schultz 2
2 Isa Witte 12 Team Kids From The Block
3 Simone Gerritsen 13 Monk Eindhoven
4 Pleun Frank 1
5 Chanel Witteveen 11
6 Eva Koole 4
7 Marieke Berends 7 Monk Eindhoven
8 Naomi Swagten 5 Team Neoliet
9 Elbrich Schoorstra 8 Team Mountain Network
10 Michelle Kuiper 3
11 Sven van der Heijden 14
12 Anon9394 - -
13 Mette van Liempd 6
14 Kim van den Hout 16
# Naam Rugnummer Team
1 Soraya Schultz 2
2 Isa Witte 12 Team Kids From The Block
3 Simone Gerritsen 13 Monk Eindhoven
4 Pleun Frank 1
5 Chanel Witteveen 11
6 Eva Koole 4
7 Marieke Berends 7 Monk Eindhoven
8 Naomi Swagten 5 Team Neoliet
9 Elbrich Schoorstra 8 Team Mountain Network
10 Michelle Kuiper 3
11 Sven van der Heijden 14
12 Anon9394 - -
13 Mette van Liempd 6
14 Kim van den Hout 16
14-04-2018 17:20
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Kim van den Hout 16 T2Z1 T3Z1 T5Z5 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 7T14 8Z12 T4Z4 T1Z1 T3Z3 T2Z2 4T10 4Z10 100.0
2 Anon9394 - T5Z1 T1Z1 T3Z3 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T15 8Z10 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z4 3T3 4Z7 80.0 -
3 Pleun Frank 1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T2Z2 T1Z1 8T13 8Z9 T3Z2 T3Z3 - - 2T6 2Z5 65.0
4 Isa Witte 12 Z1 T1Z1 T2Z2 T5Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 5T10 7Z10 Z3 - - T2Z2 1T2 2Z5 55.0 Team Kids From The Block
5 Mette van Liempd 6 Z1 T4Z1 T1Z1 T1Z1 Z4 T1Z1 T1Z1 5T8 7Z10 T2Z1 Z6 - - 1T2 2Z7 51.0
6 Marieke Berends 7 T4Z1 T2Z2 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 6T12 6Z7 T4Z2 - - - 1T4 1Z2 47.0 Monk Eindhoven
7 Simone Gerritsen 13 T2Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T7 5Z5 43.0 Monk Eindhoven
8 Elbrich Schoorstra 8 Z1 T2Z1 T3Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 4T7 6Z7 40.0 Team Mountain Network
9 Sven van der Heijden 14 Z1 T2Z2 T2Z2 Z3 T2Z2 T1Z1 4T7 6Z11 37.0
10 Naomi Swagten 5 Z5 T2Z2 T3Z3 Z5 T2Z2 T1Z1 4T8 6Z18 34.0 Team Neoliet
11 Chanel Witteveen 11 Z2 T1Z1 T3Z2 T2Z2 T2Z1 4T8 5Z8 31.0
12 Michelle Kuiper 3 Z2 Z5 T3Z3 Z5 T3Z2 T1Z1 3T7 6Z18 28.0
13 Soraya Schultz 2 Z2 T3Z3 T3Z1 T2Z2 3T8 4Z8 26.0
14 Eva Koole 4 Z1 Z3 Z1 T3Z3 T2Z2 2T5 5Z10 24.0

Aantal deelnemers: 32

Naam Rugnummer Nat. Team
Robin van Dijk 60 NED Yosemite
Janneman de Roon 53 NED Yosemite
Jens de Louw 84 NED Team Mountain Network
Nigel Armino 59 NED IVY Climbing
Leto Cavé 74 NED Team Mountain Network
Mischa Radt 67 NED Top-It
Kjeldo Visser 41 NED
Mark Brand 43 NED Team Mountain Network
Dennis List 76 NED Team Mountain Network
Enrique Perdok 55 NED Monk Eindhoven
Joram van Buuren 72 NED Klimmuur Utrecht
Max Deelen 46 NED Sterk
Ricardo de Leeuw 56 NED
Timo Tak 58 NED
Riemer Koorn 89 NED
Michiel Hennevelt 66 NED Monk Eindhoven
Teun van der Graaf 81 NED
Maarten Bijl 62 NED
Thijme Maassen 54 NED
Bruno Geurts 75 NED Monk Eindhoven
Johannes Finnstein 80 NOR
Mark de Leeuw 64 NED Team Delfts Bleau
Wibo Wester 69 NED
Gerke Hoekstra 47 NED
Bob Giesberts 63 NED Cube Bouldergym
Casper Meskers 71 NED Monk Eindhoven
Tim Blankvoort 78 NED
Sven Elink Schuurman 49 NED
Antonie Moes 51 NED Top-It
Anon9951 - - -
Mees Vissers 68 NED
Max van der Heijden 87 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 32

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mees Vissers 68 NED
2 Kjeldo Visser 41 NED
3 Max Deelen 46 NED Sterk
4 Jens de Louw 84 NED Team Mountain Network
5 Antonie Moes 51 NED Top-It
6 Janneman de Roon 53 NED Yosemite
7 Michiel Hennevelt 66 NED Monk Eindhoven
8 Bruno Geurts 75 NED Monk Eindhoven
9 Mark de Leeuw 64 NED Team Delfts Bleau
10 Gerke Hoekstra 47 NED
11 Nigel Armino 59 NED IVY Climbing
12 Anon9951 - - -
13 Riemer Koorn 89 NED
14 Timo Tak 58 NED
15 Wibo Wester 69 NED
16 Max van der Heijden 87 NED
17 Enrique Perdok 55 NED Monk Eindhoven
18 Tim Blankvoort 78 NED
19 Johannes Finnstein 80 NOR
20 Dennis List 76 NED Team Mountain Network
21 Joram van Buuren 72 NED Klimmuur Utrecht
22 Ricardo de Leeuw 56 NED
23 Mischa Radt 67 NED Top-It
24 Bob Giesberts 63 NED Cube Bouldergym
25 Mark Brand 43 NED Team Mountain Network
26 Casper Meskers 71 NED Monk Eindhoven
27 Maarten Bijl 62 NED
28 Robin van Dijk 60 NED Yosemite
29 Thijme Maassen 54 NED
30 Teun van der Graaf 81 NED
31 Leto Cavé 74 NED Team Mountain Network
32 Sven Elink Schuurman 49 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mees Vissers 68 NED
2 Kjeldo Visser 41 NED
3 Max Deelen 46 NED Sterk
4 Jens de Louw 84 NED Team Mountain Network
5 Antonie Moes 51 NED Top-It
6 Janneman de Roon 53 NED Yosemite
7 Michiel Hennevelt 66 NED Monk Eindhoven
8 Bruno Geurts 75 NED Monk Eindhoven
9 Mark de Leeuw 64 NED Team Delfts Bleau
10 Gerke Hoekstra 47 NED
11 Nigel Armino 59 NED IVY Climbing
12 Anon9951 - - -
13 Riemer Koorn 89 NED
14 Timo Tak 58 NED
15 Wibo Wester 69 NED
16 Max van der Heijden 87 NED
17 Enrique Perdok 55 NED Monk Eindhoven
18 Tim Blankvoort 78 NED
19 Johannes Finnstein 80 NOR
20 Dennis List 76 NED Team Mountain Network
21 Joram van Buuren 72 NED Klimmuur Utrecht
22 Ricardo de Leeuw 56 NED
23 Mischa Radt 67 NED Top-It
24 Bob Giesberts 63 NED Cube Bouldergym
25 Mark Brand 43 NED Team Mountain Network
26 Casper Meskers 71 NED Monk Eindhoven
27 Maarten Bijl 62 NED
28 Robin van Dijk 60 NED Yosemite
29 Thijme Maassen 54 NED
30 Teun van der Graaf 81 NED
31 Leto Cavé 74 NED Team Mountain Network
32 Sven Elink Schuurman 49 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mees Vissers 68 NED
2 Kjeldo Visser 41 NED
3 Max Deelen 46 NED Sterk
4 Jens de Louw 84 NED Team Mountain Network
5 Antonie Moes 51 NED Top-It
6 Janneman de Roon 53 NED Yosemite
7 Michiel Hennevelt 66 NED Monk Eindhoven
8 Bruno Geurts 75 NED Monk Eindhoven
9 Mark de Leeuw 64 NED Team Delfts Bleau
10 Gerke Hoekstra 47 NED
11 Nigel Armino 59 NED IVY Climbing
12 Anon9951 - - -
13 Riemer Koorn 89 NED
14 Timo Tak 58 NED
15 Wibo Wester 69 NED
16 Max van der Heijden 87 NED
17 Enrique Perdok 55 NED Monk Eindhoven
18 Tim Blankvoort 78 NED
19 Johannes Finnstein 80 NOR
20 Dennis List 76 NED Team Mountain Network
21 Joram van Buuren 72 NED Klimmuur Utrecht
22 Ricardo de Leeuw 56 NED
23 Mischa Radt 67 NED Top-It
24 Bob Giesberts 63 NED Cube Bouldergym
25 Mark Brand 43 NED Team Mountain Network
26 Casper Meskers 71 NED Monk Eindhoven
27 Maarten Bijl 62 NED
28 Robin van Dijk 60 NED Yosemite
29 Thijme Maassen 54 NED
30 Teun van der Graaf 81 NED
31 Leto Cavé 74 NED Team Mountain Network
32 Sven Elink Schuurman 49 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mees Vissers 68 NED
2 Kjeldo Visser 41 NED
3 Max Deelen 46 NED Sterk
4 Jens de Louw 84 NED Team Mountain Network
5 Antonie Moes 51 NED Top-It
6 Janneman de Roon 53 NED Yosemite
7 Michiel Hennevelt 66 NED Monk Eindhoven
8 Bruno Geurts 75 NED Monk Eindhoven
9 Mark de Leeuw 64 NED Team Delfts Bleau
10 Gerke Hoekstra 47 NED
11 Nigel Armino 59 NED IVY Climbing
12 Anon9951 - - -
13 Riemer Koorn 89 NED
14 Timo Tak 58 NED
15 Wibo Wester 69 NED
16 Max van der Heijden 87 NED
17 Enrique Perdok 55 NED Monk Eindhoven
18 Tim Blankvoort 78 NED
19 Johannes Finnstein 80 NOR
20 Dennis List 76 NED Team Mountain Network
21 Joram van Buuren 72 NED Klimmuur Utrecht
22 Ricardo de Leeuw 56 NED
23 Mischa Radt 67 NED Top-It
24 Bob Giesberts 63 NED Cube Bouldergym
25 Mark Brand 43 NED Team Mountain Network
26 Casper Meskers 71 NED Monk Eindhoven
27 Maarten Bijl 62 NED
28 Robin van Dijk 60 NED Yosemite
29 Thijme Maassen 54 NED
30 Teun van der Graaf 81 NED
31 Leto Cavé 74 NED Team Mountain Network
32 Sven Elink Schuurman 49 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mees Vissers 68 NED
2 Kjeldo Visser 41 NED
3 Max Deelen 46 NED Sterk
4 Jens de Louw 84 NED Team Mountain Network
5 Antonie Moes 51 NED Top-It
6 Janneman de Roon 53 NED Yosemite
7 Michiel Hennevelt 66 NED Monk Eindhoven
8 Bruno Geurts 75 NED Monk Eindhoven
9 Mark de Leeuw 64 NED Team Delfts Bleau
10 Gerke Hoekstra 47 NED
11 Nigel Armino 59 NED IVY Climbing
12 Anon9951 - - -
13 Riemer Koorn 89 NED
14 Timo Tak 58 NED
15 Wibo Wester 69 NED
16 Max van der Heijden 87 NED
17 Enrique Perdok 55 NED Monk Eindhoven
18 Tim Blankvoort 78 NED
19 Johannes Finnstein 80 NOR
20 Dennis List 76 NED Team Mountain Network
21 Joram van Buuren 72 NED Klimmuur Utrecht
22 Ricardo de Leeuw 56 NED
23 Mischa Radt 67 NED Top-It
24 Bob Giesberts 63 NED Cube Bouldergym
25 Mark Brand 43 NED Team Mountain Network
26 Casper Meskers 71 NED Monk Eindhoven
27 Maarten Bijl 62 NED
28 Robin van Dijk 60 NED Yosemite
29 Thijme Maassen 54 NED
30 Teun van der Graaf 81 NED
31 Leto Cavé 74 NED Team Mountain Network
32 Sven Elink Schuurman 49 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mees Vissers 68 NED
2 Kjeldo Visser 41 NED
3 Max Deelen 46 NED Sterk
4 Jens de Louw 84 NED Team Mountain Network
5 Antonie Moes 51 NED Top-It
6 Janneman de Roon 53 NED Yosemite
7 Michiel Hennevelt 66 NED Monk Eindhoven
8 Bruno Geurts 75 NED Monk Eindhoven
9 Mark de Leeuw 64 NED Team Delfts Bleau
10 Gerke Hoekstra 47 NED
11 Nigel Armino 59 NED IVY Climbing
12 Anon9951 - - -
13 Riemer Koorn 89 NED
14 Timo Tak 58 NED
15 Wibo Wester 69 NED
16 Max van der Heijden 87 NED
17 Enrique Perdok 55 NED Monk Eindhoven
18 Tim Blankvoort 78 NED
19 Johannes Finnstein 80 NOR
20 Dennis List 76 NED Team Mountain Network
21 Joram van Buuren 72 NED Klimmuur Utrecht
22 Ricardo de Leeuw 56 NED
23 Mischa Radt 67 NED Top-It
24 Bob Giesberts 63 NED Cube Bouldergym
25 Mark Brand 43 NED Team Mountain Network
26 Casper Meskers 71 NED Monk Eindhoven
27 Maarten Bijl 62 NED
28 Robin van Dijk 60 NED Yosemite
29 Thijme Maassen 54 NED
30 Teun van der Graaf 81 NED
31 Leto Cavé 74 NED Team Mountain Network
32 Sven Elink Schuurman 49 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mees Vissers 68 NED
2 Kjeldo Visser 41 NED
3 Max Deelen 46 NED Sterk
4 Jens de Louw 84 NED Team Mountain Network
5 Antonie Moes 51 NED Top-It
6 Janneman de Roon 53 NED Yosemite
7 Michiel Hennevelt 66 NED Monk Eindhoven
8 Bruno Geurts 75 NED Monk Eindhoven
9 Mark de Leeuw 64 NED Team Delfts Bleau
10 Gerke Hoekstra 47 NED
11 Nigel Armino 59 NED IVY Climbing
12 Anon9951 - - -
13 Riemer Koorn 89 NED
14 Timo Tak 58 NED
15 Wibo Wester 69 NED
16 Max van der Heijden 87 NED
17 Enrique Perdok 55 NED Monk Eindhoven
18 Tim Blankvoort 78 NED
19 Johannes Finnstein 80 NOR
20 Dennis List 76 NED Team Mountain Network
21 Joram van Buuren 72 NED Klimmuur Utrecht
22 Ricardo de Leeuw 56 NED
23 Mischa Radt 67 NED Top-It
24 Bob Giesberts 63 NED Cube Bouldergym
25 Mark Brand 43 NED Team Mountain Network
26 Casper Meskers 71 NED Monk Eindhoven
27 Maarten Bijl 62 NED
28 Robin van Dijk 60 NED Yosemite
29 Thijme Maassen 54 NED
30 Teun van der Graaf 81 NED
31 Leto Cavé 74 NED Team Mountain Network
32 Sven Elink Schuurman 49 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mees Vissers 68 NED
2 Kjeldo Visser 41 NED
3 Max Deelen 46 NED Sterk
4 Jens de Louw 84 NED Team Mountain Network
5 Antonie Moes 51 NED Top-It
6 Janneman de Roon 53 NED Yosemite
7 Michiel Hennevelt 66 NED Monk Eindhoven
8 Bruno Geurts 75 NED Monk Eindhoven
9 Mark de Leeuw 64 NED Team Delfts Bleau
10 Gerke Hoekstra 47 NED
11 Nigel Armino 59 NED IVY Climbing
12 Anon9951 - - -
13 Riemer Koorn 89 NED
14 Timo Tak 58 NED
15 Wibo Wester 69 NED
16 Max van der Heijden 87 NED
17 Enrique Perdok 55 NED Monk Eindhoven
18 Tim Blankvoort 78 NED
19 Johannes Finnstein 80 NOR
20 Dennis List 76 NED Team Mountain Network
21 Joram van Buuren 72 NED Klimmuur Utrecht
22 Ricardo de Leeuw 56 NED
23 Mischa Radt 67 NED Top-It
24 Bob Giesberts 63 NED Cube Bouldergym
25 Mark Brand 43 NED Team Mountain Network
26 Casper Meskers 71 NED Monk Eindhoven
27 Maarten Bijl 62 NED
28 Robin van Dijk 60 NED Yosemite
29 Thijme Maassen 54 NED
30 Teun van der Graaf 81 NED
31 Leto Cavé 74 NED Team Mountain Network
32 Sven Elink Schuurman 49 NED
14-04-2018 17:20
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Bruno Geurts 75 NED T2Z1 T1Z1 T2Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 7T12 7Z7 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T2Z2 4T7 4Z5 100.0 Monk Eindhoven
2 Michiel Hennevelt 66 NED T1Z1 T1Z1 T4Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 7T13 7Z7 T4Z4 T2Z2 T3Z2 Z8 3T9 4Z16 80.0 Monk Eindhoven
3 Mark Brand 43 NED T4Z1 T1Z1 T3Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T13 7Z7 - T3Z3 T3Z3 T2Z2 3T8 3Z8 65.0 Team Mountain Network
4 Jens de Louw 84 NED T4Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T10 7Z7 - T1Z1 - T3Z3 2T4 2Z4 55.0 Team Mountain Network
5 Timo Tak 58 NED T4Z4 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T12 8Z12 - T4Z4 T1Z1 - 2T5 2Z5 51.0
6 Leto Cavé 74 NED T1Z1 T2Z2 T3Z2 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z2 7T12 7Z11 - T1Z1 - - 1T1 1Z1 47.0 Team Mountain Network
7 Max van der Heijden 87 NED T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 6T7 7Z7 43.0
8 Nigel Armino 59 NED T2Z1 T2Z1 Z1 T2Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 6T10 7Z8 40.0 IVY Climbing
9 Gerke Hoekstra 47 NED T1Z1 T3Z1 Z5 T2Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z2 6T11 7Z13 37.0
10 Bob Giesberts 63 NED T2Z1 T1Z1 T3Z2 T5Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 6T13 7Z8 34.0 Cube Bouldergym
11 Max Deelen 46 NED T2Z1 T3Z3 T4Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z1 6T13 7Z10 31.0 Sterk
12 Mischa Radt 67 NED T2Z1 T1Z1 T5Z4 T1Z1 T3Z3 T1Z1 Z1 6T13 7Z12 28.0 Top-It
13 Sven Elink Schuurman 49 NED T5Z1 T1Z1 T4Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T13 6Z7 26.0
14 Robin van Dijk 60 NED Z1 T2Z1 T2Z2 T3Z1 T1Z1 T2Z1 Z4 5T10 7Z11 24.0 Yosemite
15 Ricardo de Leeuw 56 NED T5Z2 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 5T10 6Z8 22.0
16 Anon9951 - - T5Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 5T11 6Z6 20.0 -
17 Enrique Perdok 55 NED T3Z1 T3Z1 T3Z1 T2Z2 T1Z1 5T12 5Z6 18.0 Monk Eindhoven
18 Riemer Koorn 89 NED Z3 T3Z2 T2Z2 Z1 T2Z2 T3Z2 Z3 4T10 7Z15 16.0
19 Casper Meskers 71 NED Z4 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T4Z1 4T7 6Z10 14.0 Monk Eindhoven
20 Dennis List 76 NED Z2 T4Z1 T2Z2 Z1 T1Z1 T1Z1 4T8 6Z8 12.0 Team Mountain Network
21 Janneman de Roon 53 NED Z1 Z1 T4Z3 T2Z2 T1Z1 T2Z1 4T9 6Z9 10.0 Yosemite
22 Teun van der Graaf 81 NED Z2 T4Z2 T1Z1 T2Z2 T4Z2 4T11 5Z9 9.0
23 Wibo Wester 69 NED Z1 Z1 T4Z2 Z1 T1Z1 T1Z1 3T6 6Z7 8.0
24 Johannes Finnstein 80 NOR Z2 Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 3T5 5Z6 7.0
25 Mark de Leeuw 64 NED Z2 Z2 Z2 Z1 T1Z1 T4Z4 2T5 6Z12 6.0 Team Delfts Bleau
26 Tim Blankvoort 78 NED Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 2T2 5Z7 5.0
27 Antonie Moes 51 NED Z2 T3Z1 Z1 T1Z1 Z1 2T4 5Z6 4.0 Top-It
28 Thijme Maassen 54 NED Z2 Z1 Z1 T1Z1 T5Z1 2T6 5Z6 3.0
29 Mees Vissers 68 NED Z2 Z3 Z2 T2Z1 1T2 4Z8 2.0
30 Maarten Bijl 62 NED Z3 Z1 T2Z1 Z4 1T2 4Z9 1.0
31 Kjeldo Visser 41 NED Z2 Z1 0T0 2Z3 0.0
32 Joram van Buuren 72 NED Z2 0T0 1Z2 0.0 Klimmuur Utrecht