Boulder 4, 10-06-2018 13:00, Boulderhal Sterk, Utrecht

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2018
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën; Heren en Dames.

10.30 uur Opening aanmelding
11.00 uur Sluiting aanmelding
11.30 uur Start voorronde
14.00 uur Einde voorronde (voorlopig)
15.00 uur Start Finale (voorlopig)
17.00 uur Einde Finale (voorlopig)
17.30 uur Prijsuitreiking (voorlopig)

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2002.

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Team
Sam Swalué 10 Top Climbing Twente
Elbrich Schoorstra 11 Team Mountain Network
Naomi Swagten 6 Team Neoliet
Sven van der Heijden 7
Mette van Liempd 9 Monk Eindhoven
Isa Witte 5 Team Kids From The Block
Simone Gerritsen 13 Monk Eindhoven
Kim van den Hout 8 Monk Amsterdam
Pleun Frank 2 Monk Amsterdam
Chanel Witteveen 1
Marieke Berends 3 Monk Eindhoven
Ysa Rakestraw 4 Monk Eindhoven

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Team
1 Chanel Witteveen 1
2 Naomi Swagten 6 Team Neoliet
3 Marieke Berends 3 Monk Eindhoven
4 Simone Gerritsen 13 Monk Eindhoven
5 Ysa Rakestraw 4 Monk Eindhoven
6 Kim van den Hout 8 Monk Amsterdam
7 Sven van der Heijden 7
8 Elbrich Schoorstra 11 Team Mountain Network
9 Sam Swalué 10 Top Climbing Twente
10 Mette van Liempd 9 Monk Eindhoven
11 Pleun Frank 2 Monk Amsterdam
12 Isa Witte 5 Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Team
1 Chanel Witteveen 1
2 Naomi Swagten 6 Team Neoliet
3 Marieke Berends 3 Monk Eindhoven
4 Simone Gerritsen 13 Monk Eindhoven
5 Ysa Rakestraw 4 Monk Eindhoven
6 Kim van den Hout 8 Monk Amsterdam
7 Sven van der Heijden 7
8 Elbrich Schoorstra 11 Team Mountain Network
9 Sam Swalué 10 Top Climbing Twente
10 Mette van Liempd 9 Monk Eindhoven
11 Pleun Frank 2 Monk Amsterdam
12 Isa Witte 5 Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Team
1 Chanel Witteveen 1
2 Naomi Swagten 6 Team Neoliet
3 Marieke Berends 3 Monk Eindhoven
4 Simone Gerritsen 13 Monk Eindhoven
5 Ysa Rakestraw 4 Monk Eindhoven
6 Kim van den Hout 8 Monk Amsterdam
7 Sven van der Heijden 7
8 Elbrich Schoorstra 11 Team Mountain Network
9 Sam Swalué 10 Top Climbing Twente
10 Mette van Liempd 9 Monk Eindhoven
11 Pleun Frank 2 Monk Amsterdam
12 Isa Witte 5 Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Team
1 Chanel Witteveen 1
2 Naomi Swagten 6 Team Neoliet
3 Marieke Berends 3 Monk Eindhoven
4 Simone Gerritsen 13 Monk Eindhoven
5 Ysa Rakestraw 4 Monk Eindhoven
6 Kim van den Hout 8 Monk Amsterdam
7 Sven van der Heijden 7
8 Elbrich Schoorstra 11 Team Mountain Network
9 Sam Swalué 10 Top Climbing Twente
10 Mette van Liempd 9 Monk Eindhoven
11 Pleun Frank 2 Monk Amsterdam
12 Isa Witte 5 Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Team
1 Chanel Witteveen 1
2 Naomi Swagten 6 Team Neoliet
3 Marieke Berends 3 Monk Eindhoven
4 Simone Gerritsen 13 Monk Eindhoven
5 Ysa Rakestraw 4 Monk Eindhoven
6 Kim van den Hout 8 Monk Amsterdam
7 Sven van der Heijden 7
8 Elbrich Schoorstra 11 Team Mountain Network
9 Sam Swalué 10 Top Climbing Twente
10 Mette van Liempd 9 Monk Eindhoven
11 Pleun Frank 2 Monk Amsterdam
12 Isa Witte 5 Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Team
1 Chanel Witteveen 1
2 Naomi Swagten 6 Team Neoliet
3 Marieke Berends 3 Monk Eindhoven
4 Simone Gerritsen 13 Monk Eindhoven
5 Ysa Rakestraw 4 Monk Eindhoven
6 Kim van den Hout 8 Monk Amsterdam
7 Sven van der Heijden 7
8 Elbrich Schoorstra 11 Team Mountain Network
9 Sam Swalué 10 Top Climbing Twente
10 Mette van Liempd 9 Monk Eindhoven
11 Pleun Frank 2 Monk Amsterdam
12 Isa Witte 5 Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Team
1 Chanel Witteveen 1
2 Naomi Swagten 6 Team Neoliet
3 Marieke Berends 3 Monk Eindhoven
4 Simone Gerritsen 13 Monk Eindhoven
5 Ysa Rakestraw 4 Monk Eindhoven
6 Kim van den Hout 8 Monk Amsterdam
7 Sven van der Heijden 7
8 Elbrich Schoorstra 11 Team Mountain Network
9 Sam Swalué 10 Top Climbing Twente
10 Mette van Liempd 9 Monk Eindhoven
11 Pleun Frank 2 Monk Amsterdam
12 Isa Witte 5 Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Team
1 Chanel Witteveen 1
2 Naomi Swagten 6 Team Neoliet
3 Marieke Berends 3 Monk Eindhoven
4 Simone Gerritsen 13 Monk Eindhoven
5 Ysa Rakestraw 4 Monk Eindhoven
6 Kim van den Hout 8 Monk Amsterdam
7 Sven van der Heijden 7
8 Elbrich Schoorstra 11 Team Mountain Network
9 Sam Swalué 10 Top Climbing Twente
10 Mette van Liempd 9 Monk Eindhoven
11 Pleun Frank 2 Monk Amsterdam
12 Isa Witte 5 Team Kids From The Block
10-06-2018 17:18
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Pleun Frank 2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T2Z2 T1Z1 T1Z1 6T7 7Z9 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T5 4Z4 100.0 Monk Amsterdam
2 Ysa Rakestraw 4 T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 T2Z1 6T8 7Z9 T5Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 4T9 4Z4 80.0 Monk Eindhoven
3 Kim van den Hout 8 T4Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T3Z3 T1Z1 T1Z1 6T11 7Z10 T2Z2 T2Z1 Z1 T1Z1 3T5 4Z5 65.0 Monk Amsterdam
4 Marieke Berends 3 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z3 T1Z1 T1Z1 T2Z1 7T14 7Z9 T3Z1 Z2 T2Z2 T4Z4 3T9 4Z9 55.0 Monk Eindhoven
5 Elbrich Schoorstra 11 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 T3Z3 T1Z1 T1Z1 6T8 7Z11 Z1 Z1 Z3 T1Z1 1T1 4Z6 51.0 Team Mountain Network
6 Chanel Witteveen 1 T3Z1 T2Z1 T2Z1 T3Z3 Z4 T1Z1 T5Z3 6T16 7Z14 Z2 - Z1 Z4 0T0 3Z7 47.0
7 Sam Swalué 10 T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 T2Z2 T1Z1 Z1 5T7 7Z10 43.0 Top Climbing Twente
8 Mette van Liempd 9 T2Z1 T1Z1 T3Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 Z1 5T8 7Z9 40.0 Monk Eindhoven
9 Isa Witte 5 Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T4Z4 T1Z1 T3Z2 5T10 7Z12 37.0 Team Kids From The Block
10 Simone Gerritsen 13 T5Z1 T3Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 Z2 5T11 7Z9 34.0 Monk Eindhoven
11 Naomi Swagten 6 T3Z1 T1Z1 T3Z1 T5Z5 T1Z1 5T13 5Z9 31.0 Team Neoliet
12 Sven van der Heijden 7 Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z1 4T5 6Z7 28.0

Aantal deelnemers: 29

Naam Rugnummer Nat. Team
Robin van Dijk 85 NED Yosemite
Don van Laere 93 NED Team Delfts Bleau
Jens de Louw 91 NED Team Mountain Network
Nigel Armino 66 NED IVY Climbing
Leto Cavé 72 NED Team Mountain Network
Mark Brand 67 NED Team Mountain Network
Enrique Perdok 70 NED Monk Eindhoven
Castor Sprado 53 NED Klimmuur Utrecht
Max Deelen 76 NED Sterk
Timo Tak 68 NED Monk Rotterdam
Michiel Hennevelt 55 NED Monk Rotterdam
Teun van der Graaf 60 NED
Joram van Buuren 56 NED Klimmuur Utrecht
Rowan Ferwerda 54 NED Klimmuur Utrecht
Bruno Geurts 52 NED Monk Eindhoven
Max van der Heijden 95 NED Team Kids From The Block
Gerke Hoekstra 90 NED
Casper Meskers 74 NED Monk Eindhoven
Sven Elink Schuurman 75 NED
Ime Rasenberg 79 NED Monk Eindhoven
Daan Brinkhof 89 NED Monk Eindhoven
Maarten Bijl 92 NED
Wibo Wester 78 NED
Antonie Moes 77 NED Top-It
Dennis Teijsse 81 NED
Dillon Hooks 82 CAN
Janneman de Roon 64 NED
Maxime Michel 83 FRA
Mark de Leeuw 98 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 29

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Wibo Wester 78 NED
2 Leto Cavé 72 NED Team Mountain Network
3 Gerke Hoekstra 90 NED
4 Janneman de Roon 64 NED
5 Don van Laere 93 NED Team Delfts Bleau
6 Sven Elink Schuurman 75 NED
7 Casper Meskers 74 NED Monk Eindhoven
8 Joram van Buuren 56 NED Klimmuur Utrecht
9 Mark Brand 67 NED Team Mountain Network
10 Maxime Michel 83 FRA
11 Timo Tak 68 NED Monk Rotterdam
12 Maarten Bijl 92 NED
13 Antonie Moes 77 NED Top-It
14 Ime Rasenberg 79 NED Monk Eindhoven
15 Teun van der Graaf 60 NED
16 Daan Brinkhof 89 NED Monk Eindhoven
17 Dillon Hooks 82 CAN
18 Nigel Armino 66 NED IVY Climbing
19 Max van der Heijden 95 NED Team Kids From The Block
20 Mark de Leeuw 98 NED
21 Castor Sprado 53 NED Klimmuur Utrecht
22 Robin van Dijk 85 NED Yosemite
23 Enrique Perdok 70 NED Monk Eindhoven
24 Max Deelen 76 NED Sterk
25 Michiel Hennevelt 55 NED Monk Rotterdam
26 Rowan Ferwerda 54 NED Klimmuur Utrecht
27 Dennis Teijsse 81 NED
28 Jens de Louw 91 NED Team Mountain Network
29 Bruno Geurts 52 NED Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Wibo Wester 78 NED
2 Leto Cavé 72 NED Team Mountain Network
3 Gerke Hoekstra 90 NED
4 Janneman de Roon 64 NED
5 Don van Laere 93 NED Team Delfts Bleau
6 Sven Elink Schuurman 75 NED
7 Casper Meskers 74 NED Monk Eindhoven
8 Joram van Buuren 56 NED Klimmuur Utrecht
9 Mark Brand 67 NED Team Mountain Network
10 Maxime Michel 83 FRA
11 Timo Tak 68 NED Monk Rotterdam
12 Maarten Bijl 92 NED
13 Antonie Moes 77 NED Top-It
14 Ime Rasenberg 79 NED Monk Eindhoven
15 Teun van der Graaf 60 NED
16 Daan Brinkhof 89 NED Monk Eindhoven
17 Dillon Hooks 82 CAN
18 Nigel Armino 66 NED IVY Climbing
19 Max van der Heijden 95 NED Team Kids From The Block
20 Mark de Leeuw 98 NED
21 Castor Sprado 53 NED Klimmuur Utrecht
22 Robin van Dijk 85 NED Yosemite
23 Enrique Perdok 70 NED Monk Eindhoven
24 Max Deelen 76 NED Sterk
25 Michiel Hennevelt 55 NED Monk Rotterdam
26 Rowan Ferwerda 54 NED Klimmuur Utrecht
27 Dennis Teijsse 81 NED
28 Jens de Louw 91 NED Team Mountain Network
29 Bruno Geurts 52 NED Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Wibo Wester 78 NED
2 Leto Cavé 72 NED Team Mountain Network
3 Gerke Hoekstra 90 NED
4 Janneman de Roon 64 NED
5 Don van Laere 93 NED Team Delfts Bleau
6 Sven Elink Schuurman 75 NED
7 Casper Meskers 74 NED Monk Eindhoven
8 Joram van Buuren 56 NED Klimmuur Utrecht
9 Mark Brand 67 NED Team Mountain Network
10 Maxime Michel 83 FRA
11 Timo Tak 68 NED Monk Rotterdam
12 Maarten Bijl 92 NED
13 Antonie Moes 77 NED Top-It
14 Ime Rasenberg 79 NED Monk Eindhoven
15 Teun van der Graaf 60 NED
16 Daan Brinkhof 89 NED Monk Eindhoven
17 Dillon Hooks 82 CAN
18 Nigel Armino 66 NED IVY Climbing
19 Max van der Heijden 95 NED Team Kids From The Block
20 Mark de Leeuw 98 NED
21 Castor Sprado 53 NED Klimmuur Utrecht
22 Robin van Dijk 85 NED Yosemite
23 Enrique Perdok 70 NED Monk Eindhoven
24 Max Deelen 76 NED Sterk
25 Michiel Hennevelt 55 NED Monk Rotterdam
26 Rowan Ferwerda 54 NED Klimmuur Utrecht
27 Dennis Teijsse 81 NED
28 Jens de Louw 91 NED Team Mountain Network
29 Bruno Geurts 52 NED Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Wibo Wester 78 NED
2 Leto Cavé 72 NED Team Mountain Network
3 Gerke Hoekstra 90 NED
4 Janneman de Roon 64 NED
5 Don van Laere 93 NED Team Delfts Bleau
6 Sven Elink Schuurman 75 NED
7 Casper Meskers 74 NED Monk Eindhoven
8 Joram van Buuren 56 NED Klimmuur Utrecht
9 Mark Brand 67 NED Team Mountain Network
10 Maxime Michel 83 FRA
11 Timo Tak 68 NED Monk Rotterdam
12 Maarten Bijl 92 NED
13 Antonie Moes 77 NED Top-It
14 Ime Rasenberg 79 NED Monk Eindhoven
15 Teun van der Graaf 60 NED
16 Daan Brinkhof 89 NED Monk Eindhoven
17 Dillon Hooks 82 CAN
18 Nigel Armino 66 NED IVY Climbing
19 Max van der Heijden 95 NED Team Kids From The Block
20 Mark de Leeuw 98 NED
21 Castor Sprado 53 NED Klimmuur Utrecht
22 Robin van Dijk 85 NED Yosemite
23 Enrique Perdok 70 NED Monk Eindhoven
24 Max Deelen 76 NED Sterk
25 Michiel Hennevelt 55 NED Monk Rotterdam
26 Rowan Ferwerda 54 NED Klimmuur Utrecht
27 Dennis Teijsse 81 NED
28 Jens de Louw 91 NED Team Mountain Network
29 Bruno Geurts 52 NED Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Wibo Wester 78 NED
2 Leto Cavé 72 NED Team Mountain Network
3 Gerke Hoekstra 90 NED
4 Janneman de Roon 64 NED
5 Don van Laere 93 NED Team Delfts Bleau
6 Sven Elink Schuurman 75 NED
7 Casper Meskers 74 NED Monk Eindhoven
8 Joram van Buuren 56 NED Klimmuur Utrecht
9 Mark Brand 67 NED Team Mountain Network
10 Maxime Michel 83 FRA
11 Timo Tak 68 NED Monk Rotterdam
12 Maarten Bijl 92 NED
13 Antonie Moes 77 NED Top-It
14 Ime Rasenberg 79 NED Monk Eindhoven
15 Teun van der Graaf 60 NED
16 Daan Brinkhof 89 NED Monk Eindhoven
17 Dillon Hooks 82 CAN
18 Nigel Armino 66 NED IVY Climbing
19 Max van der Heijden 95 NED Team Kids From The Block
20 Mark de Leeuw 98 NED
21 Castor Sprado 53 NED Klimmuur Utrecht
22 Robin van Dijk 85 NED Yosemite
23 Enrique Perdok 70 NED Monk Eindhoven
24 Max Deelen 76 NED Sterk
25 Michiel Hennevelt 55 NED Monk Rotterdam
26 Rowan Ferwerda 54 NED Klimmuur Utrecht
27 Dennis Teijsse 81 NED
28 Jens de Louw 91 NED Team Mountain Network
29 Bruno Geurts 52 NED Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Wibo Wester 78 NED
2 Leto Cavé 72 NED Team Mountain Network
3 Gerke Hoekstra 90 NED
4 Janneman de Roon 64 NED
5 Don van Laere 93 NED Team Delfts Bleau
6 Sven Elink Schuurman 75 NED
7 Casper Meskers 74 NED Monk Eindhoven
8 Joram van Buuren 56 NED Klimmuur Utrecht
9 Mark Brand 67 NED Team Mountain Network
10 Maxime Michel 83 FRA
11 Timo Tak 68 NED Monk Rotterdam
12 Maarten Bijl 92 NED
13 Antonie Moes 77 NED Top-It
14 Ime Rasenberg 79 NED Monk Eindhoven
15 Teun van der Graaf 60 NED
16 Daan Brinkhof 89 NED Monk Eindhoven
17 Dillon Hooks 82 CAN
18 Nigel Armino 66 NED IVY Climbing
19 Max van der Heijden 95 NED Team Kids From The Block
20 Mark de Leeuw 98 NED
21 Castor Sprado 53 NED Klimmuur Utrecht
22 Robin van Dijk 85 NED Yosemite
23 Enrique Perdok 70 NED Monk Eindhoven
24 Max Deelen 76 NED Sterk
25 Michiel Hennevelt 55 NED Monk Rotterdam
26 Rowan Ferwerda 54 NED Klimmuur Utrecht
27 Dennis Teijsse 81 NED
28 Jens de Louw 91 NED Team Mountain Network
29 Bruno Geurts 52 NED Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Wibo Wester 78 NED
2 Leto Cavé 72 NED Team Mountain Network
3 Gerke Hoekstra 90 NED
4 Janneman de Roon 64 NED
5 Don van Laere 93 NED Team Delfts Bleau
6 Sven Elink Schuurman 75 NED
7 Casper Meskers 74 NED Monk Eindhoven
8 Joram van Buuren 56 NED Klimmuur Utrecht
9 Mark Brand 67 NED Team Mountain Network
10 Maxime Michel 83 FRA
11 Timo Tak 68 NED Monk Rotterdam
12 Maarten Bijl 92 NED
13 Antonie Moes 77 NED Top-It
14 Ime Rasenberg 79 NED Monk Eindhoven
15 Teun van der Graaf 60 NED
16 Daan Brinkhof 89 NED Monk Eindhoven
17 Dillon Hooks 82 CAN
18 Nigel Armino 66 NED IVY Climbing
19 Max van der Heijden 95 NED Team Kids From The Block
20 Mark de Leeuw 98 NED
21 Castor Sprado 53 NED Klimmuur Utrecht
22 Robin van Dijk 85 NED Yosemite
23 Enrique Perdok 70 NED Monk Eindhoven
24 Max Deelen 76 NED Sterk
25 Michiel Hennevelt 55 NED Monk Rotterdam
26 Rowan Ferwerda 54 NED Klimmuur Utrecht
27 Dennis Teijsse 81 NED
28 Jens de Louw 91 NED Team Mountain Network
29 Bruno Geurts 52 NED Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Wibo Wester 78 NED
2 Leto Cavé 72 NED Team Mountain Network
3 Gerke Hoekstra 90 NED
4 Janneman de Roon 64 NED
5 Don van Laere 93 NED Team Delfts Bleau
6 Sven Elink Schuurman 75 NED
7 Casper Meskers 74 NED Monk Eindhoven
8 Joram van Buuren 56 NED Klimmuur Utrecht
9 Mark Brand 67 NED Team Mountain Network
10 Maxime Michel 83 FRA
11 Timo Tak 68 NED Monk Rotterdam
12 Maarten Bijl 92 NED
13 Antonie Moes 77 NED Top-It
14 Ime Rasenberg 79 NED Monk Eindhoven
15 Teun van der Graaf 60 NED
16 Daan Brinkhof 89 NED Monk Eindhoven
17 Dillon Hooks 82 CAN
18 Nigel Armino 66 NED IVY Climbing
19 Max van der Heijden 95 NED Team Kids From The Block
20 Mark de Leeuw 98 NED
21 Castor Sprado 53 NED Klimmuur Utrecht
22 Robin van Dijk 85 NED Yosemite
23 Enrique Perdok 70 NED Monk Eindhoven
24 Max Deelen 76 NED Sterk
25 Michiel Hennevelt 55 NED Monk Rotterdam
26 Rowan Ferwerda 54 NED Klimmuur Utrecht
27 Dennis Teijsse 81 NED
28 Jens de Louw 91 NED Team Mountain Network
29 Bruno Geurts 52 NED Monk Eindhoven
10-06-2018 17:19
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Don van Laere 93 NED Z1 T1Z1 T4Z2 T2Z1 T4Z4 T4Z4 T1Z1 6T16 7Z14 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 3T3 4Z4 100.0 Team Delfts Bleau
2 Bruno Geurts 52 NED Z1 T1Z1 T3Z3 T2Z2 T3Z3 Z1 T1Z1 5T10 7Z12 T2Z1 T1Z1 T2Z2 Z1 3T5 4Z5 80.0 Monk Eindhoven
3 Timo Tak 68 NED Z1 Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T3Z3 T1Z1 5T9 7Z11 T2Z1 T1Z1 Z1 Z1 2T3 4Z4 65.0 Monk Rotterdam
4 Max Deelen 76 NED Z1 T1Z1 T4Z1 T1Z1 T3Z3 Z1 T1Z1 5T10 7Z9 T2Z1 T3Z1 Z1 Z2 2T5 4Z5 55.0 Sterk
5 Mark Brand 67 NED Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T3Z3 Z2 T2Z1 5T9 7Z11 T2Z1 - Z1 Z1 1T2 3Z3 51.0 Team Mountain Network
6 Michiel Hennevelt 55 NED Z1 T1Z1 T4Z4 T1Z1 T4Z4 Z2 T1Z1 5T11 7Z14 T2Z2 - Z1 Z1 1T2 3Z4 47.0 Monk Rotterdam
7 Jens de Louw 91 NED Z1 T1Z1 T3Z1 T2Z2 Z4 T1Z1 4T7 6Z10 43.0 Team Mountain Network
8 Nigel Armino 66 NED Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z5 T1Z1 4T8 5Z9 40.0 IVY Climbing
9 Sven Elink Schuurman 75 NED Z2 T1Z1 T2Z1 T1Z1 3T4 4Z5 37.0
10 Robin van Dijk 85 NED Z2 T1Z1 T1Z1 T3Z1 3T5 4Z5 34.0 Yosemite
11 Leto Cavé 72 NED Z5 T1Z1 T3Z1 T1Z1 3T5 4Z8 31.0 Team Mountain Network
12 Gerke Hoekstra 90 NED T1Z1 T4Z4 Z5 T2Z1 3T7 4Z11 28.0
13 Dillon Hooks 82 CAN T3Z1 Z3 T3Z1 T3Z1 3T9 4Z6 26.0
14 Dennis Teijsse 81 NED T1Z1 T2Z1 T3Z3 3T6 3Z5 24.0
15 Castor Sprado 53 NED T3Z1 Z5 T1Z1 2T4 3Z7 22.0 Klimmuur Utrecht
16 Enrique Perdok 70 NED T3Z1 Z3 T5Z2 2T8 3Z6 20.0 Monk Eindhoven
17 Max van der Heijden 95 NED T2Z1 T1Z1 2T3 2Z2 18.0 Team Kids From The Block
18 Daan Brinkhof 89 NED T2Z2 T2Z1 2T4 2Z3 16.0 Monk Eindhoven
19 Antonie Moes 77 NED Z2 T3Z3 1T3 2Z5 14.0 Top-It
20 Mark de Leeuw 98 NED T5Z1 Z1 1T5 2Z2 12.0
21 Janneman de Roon 64 NED T2Z2 1T2 1Z2 10.0
22 Ime Rasenberg 79 NED T5Z1 1T5 1Z1 9.0 Monk Eindhoven
23 Teun van der Graaf 60 NED Z1 Z5 Z1 0T0 3Z7 8.0
23 Maarten Bijl 92 NED Z1 Z3 Z3 0T0 3Z7 8.0
25 Rowan Ferwerda 54 NED Z2 Z3 0T0 2Z5 6.0 Klimmuur Utrecht
25 Wibo Wester 78 NED Z2 Z3 0T0 2Z5 6.0
27 Maxime Michel 83 FRA Z1 0T0 1Z1 4.0
28 Joram van Buuren 56 NED 0T0 0Z0 3.0 Klimmuur Utrecht
28 Casper Meskers 74 NED 0T0 0Z0 3.0 Monk Eindhoven