NJK BOULDER 2018, 21-04-2018 10:00, Monk Rotterdam

Discipline: Boulder
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan dit kampioenschap kunnen zes leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [geboortejaren 1999 en 2000], Jeugd A [2001 en 2002], Jeugd B [2003 en 2004] en Jeugd C [2005 en 2006].

Het voorlopige tijdschema:

10.30 uur Isolatie open voor Jeugd C en Jeugd B
10.45 uur Sluiting Isolatie Jeugd C en Jeugd B
10.45 uur Monk Rotterdam open voor publiek
11.30 uur Start Finale Jeugd C en Jeugd B
13.15 uur Isolatie open voor Jeugd A en Junioren
13.35 uur Einde Finale Jeugd C en Jeugd B
13.45 uur Sluiting Isolatie Jeugd A en Junioren
14.00 uur Prijsuitreiking Jeugd C en Jeugd B
14.30 uur Start Finale Jeugd A en Junioren
16.40 uur Einde Finale Jeugd A en Junioren
16.45 uur Prijsuitreiking Jeugd A en Junioren

Je kunt je plaatsen voor het NJK Boulder 2018 via de Nationale Jeugd Boulder Competitie. Het wedstrijdformat is in het kort bijna gelijk aan het World Cup 1/2 Finale format: 4 onsight boulders met 5 minuten klimtijd en 5 minuten rust tussen de boulders.


Voor het NJK Boulder 2018 geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer de Nederlandse nationaliteit heeft.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Team
Don van Laere 201 Team Delfts Bleau
Gidion van Doorn 202 Grip
Castor Sprado 203 Klimmuur Utrecht
Zeno Schaekers 204 Team Mountain Network
Pepijn Hogt 207 Kei Boulderhal
Isaac van Hoogstraaten 208
Antonie Moes 209 Top-It

Ronde: Finale Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Team
1 Antonie Moes 209 Top-It
2 Isaac van Hoogstraaten 208
3 Pepijn Hogt 207 Kei Boulderhal
4 Zeno Schaekers 204 Team Mountain Network
5 Castor Sprado 203 Klimmuur Utrecht
6 Gidion van Doorn 202 Grip
7 Don van Laere 201 Team Delfts Bleau
21-04-2018 17:17
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Don van Laere 201 T1B1 B1 T2B2 T1B1 3T4 4B5 100.0 Team Delfts Bleau
2 Gidion van Doorn 202 B1 B1 - T1B1 1T1 3B3 80.0 Grip
3 Zeno Schaekers 204 - B1 B3 T2B1 1T2 3B5 65.0 Team Mountain Network
4 Castor Sprado 203 - B1 - B1 0T0 2B2 55.0 Klimmuur Utrecht
5 Isaac van Hoogstraaten 208 B7 - - B1 0T0 2B8 51.0
6 Antonie Moes 209 - - - B1 0T0 1B1 47.0 Top-It
7 Pepijn Hogt 207 - - - B2 0T0 1B2 43.0 Kei Boulderhal

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Team
Leto Cavé 401 Team Mountain Network
Gregor Struwe 402 Klimcentrum Bjoeks
Jens de Louw 403 Team Mountain Network
Hidde Bakker 404 West Coast Climbing
Torben van Kolfschoten 406 West Coast Climbing
Tycho van der Straaten 407 Ayers Rookies
Mischa Radt 408 Top-It
Teun van der Graaf 409

Ronde: Finale Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Team
1 Teun van der Graaf 409
2 Mischa Radt 408 Top-It
3 Tycho van der Straaten 407 Ayers Rookies
4 Torben van Kolfschoten 406 West Coast Climbing
5 Hidde Bakker 404 West Coast Climbing
6 Jens de Louw 403 Team Mountain Network
7 Gregor Struwe 402 Klimcentrum Bjoeks
8 Leto Cavé 401 Team Mountain Network
21-04-2018 17:18
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Jens de Louw 403 T2B2 T3B1 T9B3 T1B1 4T15 4B7 100.0 Team Mountain Network
2 Leto Cavé 401 T1B1 B1 T6B6 T3B3 3T10 4B11 80.0 Team Mountain Network
3 Tycho van der Straaten 407 - B5 B3 T1B1 1T1 3B9 65.0 Ayers Rookies
4 Teun van der Graaf 409 - - B7 T1B1 1T1 2B8 55.0
5 Mischa Radt 408 - B1 T3B3 B1 1T3 3B5 51.0 Top-It
6 Hidde Bakker 404 - B1 - T3B3 1T3 2B4 47.0 West Coast Climbing
7 Gregor Struwe 402 - B2 - B1 0T0 2B3 43.0 Klimcentrum Bjoeks
8 Torben van Kolfschoten 406 - - - - 0T0 0B0 40.0 West Coast Climbing

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Team
Paul Brand 601 West Coast Climbing
Ynze Visser 602
Simon van de Sande 603
Roman Schaekers 604 Climb Up
Iwan Pasveer 605 Team Mountain Network
Anon9769 - -
Gijs Kieboom 607 Climb Up
Anon9771 - -

Ronde: Finale Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Team
1 Anon9771 - -
2 Gijs Kieboom 607 Climb Up
3 Anon9769 - -
4 Iwan Pasveer 605 Team Mountain Network
5 Roman Schaekers 604 Climb Up
6 Simon van de Sande 603
7 Ynze Visser 602
8 Paul Brand 601 West Coast Climbing
21-04-2018 14:28
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Ynze Visser 602 T3B2 B1 T1B1 T1B1 3T5 4B5 100.0
2 Paul Brand 601 T1B1 B2 T5B5 T1B1 3T7 4B9 80.0 West Coast Climbing
3 Iwan Pasveer 605 T1B1 B1 T6B4 T3B1 3T10 4B7 65.0 Team Mountain Network
4 Anon9769 - T1B1 B1 T4B3 B1 2T5 4B6 55.0 -
5 Simon van de Sande 603 T1B1 B1 B10 B1 1T1 4B13 51.0
6 Anon9771 - T3B1 - B5 B3 1T3 3B9 47.0 -
7 Gijs Kieboom 607 T4B1 B5 - B1 1T4 3B7 43.0 Climb Up
8 Roman Schaekers 604 T5B5 - - B1 1T5 2B6 40.0 Climb Up

Jongens C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Team
Julia van den Goor 101 Team Neoliet
Anon9790 - -
Maura-marie Mevis 103 IVY Climbing
Julia Meijer 104 Monk Eindhoven
Cecile van der Meel 105 Ayers Rookies
Helen Zegelaar 106
Ysa Rakestraw 107
Kyra de Bree 108 Climb Up
Marieke Berends 109 Monk Eindhoven

Ronde: Finale Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Team
1 Marieke Berends 109 Monk Eindhoven
2 Kyra de Bree 108 Climb Up
3 Ysa Rakestraw 107
4 Helen Zegelaar 106
5 Cecile van der Meel 105 Ayers Rookies
6 Julia Meijer 104 Monk Eindhoven
7 Maura-marie Mevis 103 IVY Climbing
8 Anon9790 - -
9 Julia van den Goor 101 Team Neoliet
21-04-2018 17:18
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Julia Meijer 104 T1B1 - T2B2 T2B2 3T5 3B5 100.0 Monk Eindhoven
2 Anon9790 - T1B1 B3 - B2 1T1 3B6 73.0 -
2 Ysa Rakestraw 107 T1B1 - B3 B2 1T1 3B6 73.0
4 Julia van den Goor 101 T2B1 - - - 1T2 1B1 53.0 Team Neoliet
4 Kyra de Bree 108 T2B1 - - - 1T2 1B1 53.0 Climb Up
6 Maura-marie Mevis 103 T3B1 - - - 1T3 1B1 47.0 IVY Climbing
7 Marieke Berends 109 B1 - B2 - 0T0 2B3 43.0 Monk Eindhoven
8 Helen Zegelaar 106 B5 - - - 0T0 1B5 40.0
9 Cecile van der Meel 105 - - - - 0T0 0B0 37.0 Ayers Rookies

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Team
Pleun Frank 301 Monk Amsterdam
Mette van Liempd 302
Simone Gerritsen 303 Monk Eindhoven
Sam Swalué 304 Top Climbing Twente
Sven van der Heijden 305 Monk Amsterdam
Kaya van Haasteren 306 ED+
Isa Witte 307 Team Kids From The Block
Irina Kramers 308 Kei Boulderhal

Ronde: Finale Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Team
1 Irina Kramers 308 Kei Boulderhal
2 Isa Witte 307 Team Kids From The Block
3 Kaya van Haasteren 306 ED+
4 Sven van der Heijden 305 Monk Amsterdam
5 Sam Swalué 304 Top Climbing Twente
6 Simone Gerritsen 303 Monk Eindhoven
7 Mette van Liempd 302
8 Pleun Frank 301 Monk Amsterdam
21-04-2018 17:18
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Pleun Frank 301 T1B1 T5B5 B1 T1B1 3T7 4B8 100.0 Monk Amsterdam
2 Sven van der Heijden 305 T1B1 T3B3 B1 T5B3 3T9 4B8 80.0 Monk Amsterdam
3 Mette van Liempd 302 T1B1 - B2 T4B4 2T5 3B7 65.0
4 Sam Swalué 304 T1B1 - B2 B2 1T1 3B5 55.0 Top Climbing Twente
5 Kaya van Haasteren 306 T1B1 - - - 1T1 1B1 51.0 ED+
6 Irina Kramers 308 T2B2 - - - 1T2 1B2 47.0 Kei Boulderhal
7 Simone Gerritsen 303 T3B2 - B2 - 1T3 2B4 43.0 Monk Eindhoven
8 Isa Witte 307 B2 - B2 - 0T0 2B4 40.0 Team Kids From The Block

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Team
Lisa Klem 501 West Coast Climbing
Lies van Raaij 502 Team Delfts Bleau
Iris van 't Westeinde 503 Team Neoliet
Julia Janssen 504 Cube Bouldergym
Manon Knops 505 ES Onsight Klimtalenten
Amber Schiffeleers 506 IVY Climbing
Edith Savenije 507 Top-It
Mara Voorthuis 508 Kei Boulderhal

Ronde: Finale Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Team
1 Mara Voorthuis 508 Kei Boulderhal
2 Edith Savenije 507 Top-It
3 Amber Schiffeleers 506 IVY Climbing
4 Manon Knops 505 ES Onsight Klimtalenten
5 Julia Janssen 504 Cube Bouldergym
6 Iris van 't Westeinde 503 Team Neoliet
7 Lies van Raaij 502 Team Delfts Bleau
8 Lisa Klem 501 West Coast Climbing
21-04-2018 14:29
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Lies van Raaij 502 T1B1 T2B2 T2B1 T2B1 4T7 4B5 100.0 Team Delfts Bleau
2 Lisa Klem 501 T1B1 T2B2 T2B2 T2B1 4T7 4B6 80.0 West Coast Climbing
3 Amber Schiffeleers 506 T1B1 B1 T3B1 T1B1 3T5 4B4 65.0 IVY Climbing
4 Edith Savenije 507 T1B1 T3B2 B1 T3B1 3T7 4B5 55.0 Top-It
5 Mara Voorthuis 508 T1B1 B1 B1 T2B1 2T3 4B4 51.0 Kei Boulderhal
6 Julia Janssen 504 T1B1 T4B2 B2 B1 2T5 4B6 47.0 Cube Bouldergym
7 Manon Knops 505 T4B2 T2B2 B1 B1 2T6 4B6 43.0 ES Onsight Klimtalenten
8 Iris van 't Westeinde 503 T3B3 T5B5 B1 B1 2T8 4B10 40.0 Team Neoliet

Meisjes C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.