Jeugd Lead 1 JAB , 17-06-2018 00:00, Klimmuur Rotterdam

Discipline: Lead
Competitie: JEUGD LEAD JAB 2018
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.

Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1999 en 2000], Jeugd A [2001 en 2002] en Jeugd B [2003 en 2004]

Voorlopig tijdschema:
09:30 uur Klimhal open
10:00 uur Sluiting aanmeldingsbalie
10:30 uur Start Kwalificatieroute 1 alle wedstrijdcategorieën
12:30 uur Start Kwalificatieroute 2 alle wedstrijdcategorieën
14:30 uur Einde Kwalificatieronde
14:45 uur Sluiting Isolatie Finale alle wedstrijdcategorieën
15:00 uur Start Finale
16:45 uur Einde Finale
17:00 uur Prijsuitreiking

Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Nat. Team
Joram van Buuren 206 NED Klimmuur Utrecht
Don van Laere 202 NED Team Delfts Bleau
Jay de Jager 205 NED Monte Cervino
Arno De Becker 209 BEL Team Neoliet
Pepijn Hogt 210 NED Kei Boulderhal
Jesse van der Heijden 204 NED
Jens Peeters 207 NED Monte Cervino
Falco Verhoef 203 NED Monte Cervino
Ronan Zagwijn 201 NED Monte Cervino
Antonie Moes 208 NED Top-It

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 10

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ronan Zagwijn 201 NED Monte Cervino
2 Don van Laere 202 NED Team Delfts Bleau
3 Falco Verhoef 203 NED Monte Cervino
4 Jesse van der Heijden 204 NED
5 Jay de Jager 205 NED Monte Cervino
6 Joram van Buuren 206 NED Klimmuur Utrecht
7 Jens Peeters 207 NED Monte Cervino
8 Antonie Moes 208 NED Top-It
9 Arno De Becker 209 BEL Team Neoliet
10 Pepijn Hogt 210 NED Kei Boulderhal
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ronan Zagwijn 201 NED Monte Cervino
2 Don van Laere 202 NED Team Delfts Bleau
3 Falco Verhoef 203 NED Monte Cervino
4 Jesse van der Heijden 204 NED
5 Jay de Jager 205 NED Monte Cervino
6 Joram van Buuren 206 NED Klimmuur Utrecht
7 Jens Peeters 207 NED Monte Cervino
8 Antonie Moes 208 NED Top-It
9 Arno De Becker 209 BEL Team Neoliet
10 Pepijn Hogt 210 NED Kei Boulderhal
17-06-2018 17:10
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Don van Laere 202 NED Top Top 24+ 100.0 Team Delfts Bleau
2 Jesse van der Heijden 204 NED Top 33+ 13+ 80.0
3 Antonie Moes 208 NED 30 29 8 65.0 Top-It
4 Jens Peeters 207 NED 26+ 29+ 5 55.0 Monte Cervino
5 Jay de Jager 205 NED 28+ 29+ 4+ 51.0 Monte Cervino
6 Arno De Becker 209 BEL 25+ 28 47.0 Team Neoliet
7 Pepijn Hogt 210 NED 25 27 43.0 Kei Boulderhal
8 Falco Verhoef 203 NED 24 23.5+ 40.0 Monte Cervino
9 Ronan Zagwijn 201 NED 17 23 37.0 Monte Cervino
10 Joram van Buuren 206 NED 17 19 34.0 Klimmuur Utrecht

Aantal deelnemers: 16

Naam Rugnummer Nat. Team
Joris Kieboom 416 NED Climb Up
Sven Goudriaan 417 NED Team Mountain Network
Casper Lensselink 412 NED Team Mountain Network
Leto Cavé 414 NED Team Mountain Network
Dylan van den Berge 413 NED Team Yellowstone
Jules Kluwer 420 NED Team Neoliet
Sil Rutten 410 NED Team Neoliet
Sem van den Akker 401 NED Team Neoliet
Kiaro Jenniskens 406 NED Climb Up
Tycho van der Straaten 409 NED Ayers Rookies
Gregor Struwe 402 NED Klimcentrum Bjoeks
Giliam Celli 419 ITA Top-It
Ties van Veggel 415 NED
Jent Imelman 403 NED
Jesse de Zeeuw 407 NED Team Mountain Network
Wouter Schmahl 421 NED Rotterdam Rockstars

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 16

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dylan van den Berge 413 NED Team Yellowstone
2 Sven Goudriaan 417 NED Team Mountain Network
3 Jesse de Zeeuw 407 NED Team Mountain Network
4 Leto Cavé 414 NED Team Mountain Network
5 Casper Lensselink 412 NED Team Mountain Network
6 Kiaro Jenniskens 406 NED Climb Up
7 Giliam Celli 419 ITA Top-It
8 Tycho van der Straaten 409 NED Ayers Rookies
9 Sem van den Akker 401 NED Team Neoliet
10 Wouter Schmahl 421 NED Rotterdam Rockstars
11 Jent Imelman 403 NED
12 Joris Kieboom 416 NED Climb Up
13 Jules Kluwer 420 NED Team Neoliet
14 Ties van Veggel 415 NED
15 Gregor Struwe 402 NED Klimcentrum Bjoeks
16 Sil Rutten 410 NED Team Neoliet
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dylan van den Berge 413 NED Team Yellowstone
2 Sven Goudriaan 417 NED Team Mountain Network
3 Jesse de Zeeuw 407 NED Team Mountain Network
4 Leto Cavé 414 NED Team Mountain Network
5 Casper Lensselink 412 NED Team Mountain Network
6 Kiaro Jenniskens 406 NED Climb Up
7 Giliam Celli 419 ITA Top-It
8 Tycho van der Straaten 409 NED Ayers Rookies
9 Sem van den Akker 401 NED Team Neoliet
10 Wouter Schmahl 421 NED Rotterdam Rockstars
11 Jent Imelman 403 NED
12 Joris Kieboom 416 NED Climb Up
13 Jules Kluwer 420 NED Team Neoliet
14 Ties van Veggel 415 NED
15 Gregor Struwe 402 NED Klimcentrum Bjoeks
16 Sil Rutten 410 NED Team Neoliet
17-06-2018 17:12
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Leto Cavé 414 NED Top Top 10+ 100.0 Team Mountain Network
2 Giliam Celli 419 ITA Top 34 10+ 80.0 Top-It
3 Sil Rutten 410 NED Top 37+ 10 65.0 Team Neoliet
4 Jules Kluwer 420 NED 34+ 38 9 55.0 Team Neoliet
5 Dylan van den Berge 413 NED Top 33+ 5 51.0 Team Yellowstone
6 Sem van den Akker 401 NED 34+ 34+ 5 47.0 Team Neoliet
7 Joris Kieboom 416 NED 33 30 4 43.0 Climb Up
8 Gregor Struwe 402 NED Top 37+ 3+ 40.0 Klimcentrum Bjoeks
9 Ties van Veggel 415 NED 34 29+ 3+ 37.0
10 Jent Imelman 403 NED 33+ 29+ 34.0
11 Casper Lensselink 412 NED 32+ 29+ 31.0 Team Mountain Network
12 Sven Goudriaan 417 NED 25 28 28.0 Team Mountain Network
13 Tycho van der Straaten 409 NED 24+ 28 26.0 Ayers Rookies
14 Jesse de Zeeuw 407 NED 24+ 22 24.0 Team Mountain Network
15 Wouter Schmahl 421 NED 17+ 24+ 22.0 Rotterdam Rockstars
16 Kiaro Jenniskens 406 NED 19 13 20.0 Climb Up

Jongens B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 5

Naam Rugnummer Team
Julia van den Goor 105 Team Neoliet
Manon Boereboom 106 Team Neoliet
Saskia IJntema 101 Team Neoliet
Helen Zegelaar 104
Cecile van der Meel 102 Ayers Rookies

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 5

# Naam Rugnummer Team
1 Saskia IJntema 101 Team Neoliet
2 Helen Zegelaar 104
3 Manon Boereboom 106 Team Neoliet
4 Cecile van der Meel 102 Ayers Rookies
5 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
# Naam Rugnummer Team
1 Saskia IJntema 101 Team Neoliet
2 Helen Zegelaar 104
3 Manon Boereboom 106 Team Neoliet
4 Cecile van der Meel 102 Ayers Rookies
5 Julia van den Goor 105 Team Neoliet
17-06-2018 17:12
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Manon Boereboom 106 Top 34 22+ 100.0 Team Neoliet
2 Julia van den Goor 105 41 21+ 20 80.0 Team Neoliet
3 Helen Zegelaar 104 Top 21+ 14+ 65.0
4 Cecile van der Meel 102 38+ 20+ 55.0 Ayers Rookies
5 Saskia IJntema 101 23+ 20+ 51.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Team
Sam Swalué 313 Top Climbing Twente
Marrit Elsinga 308 Team Mountain Network
Freja Smed 306 Climb Up
Sven van der Heijden 314 Monk Amsterdam
Kaya van Haasteren 301
Anon306 - -
Merleyn Koops 311
Anne Jansen 302 Yosemite Jeugd
Sanne Blok 303 Ayers Rookies
Tysa Aukema 307 Climb Up
Nina van 't Veer 309 Monte Cervino

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Team
1 Freja Smed 306 Climb Up
2 Anne Jansen 302 Yosemite Jeugd
3 Marrit Elsinga 308 Team Mountain Network
4 Sanne Blok 303 Ayers Rookies
5 Kaya van Haasteren 301
6 Sam Swalué 313 Top Climbing Twente
7 Anon306 - -
8 Sven van der Heijden 314 Monk Amsterdam
9 Nina van 't Veer 309 Monte Cervino
10 Tysa Aukema 307 Climb Up
11 Merleyn Koops 311
# Naam Rugnummer Team
1 Freja Smed 306 Climb Up
2 Anne Jansen 302 Yosemite Jeugd
3 Marrit Elsinga 308 Team Mountain Network
4 Sanne Blok 303 Ayers Rookies
5 Kaya van Haasteren 301
6 Sam Swalué 313 Top Climbing Twente
7 Anon306 - -
8 Sven van der Heijden 314 Monk Amsterdam
9 Nina van 't Veer 309 Monte Cervino
10 Tysa Aukema 307 Climb Up
11 Merleyn Koops 311
17-06-2018 17:13
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Sven van der Heijden 314 Top 39+ 27+ 100.0 Monk Amsterdam
2 Sam Swalué 313 Top 39+ 25+ 80.0 Top Climbing Twente
3 Kaya van Haasteren 301 35+ 28+ 18 65.0
4 Freja Smed 306 37 21+ 14+ 55.0 Climb Up
5 Merleyn Koops 311 36+ 21+ 14+ 51.0
6 Anon306 - 35+ 21+ 47.0 -
7 Tysa Aukema 307 23+ 21+ 43.0 Climb Up
8 Anne Jansen 302 25 20 40.0 Yosemite Jeugd
9 Nina van 't Veer 309 18+ 14+ 37.0 Monte Cervino
10 Sanne Blok 303 18 14 34.0 Ayers Rookies
11 Marrit Elsinga 308 13+ 2+ 31.0 Team Mountain Network

Meisjes B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.