Jeugd Lead 2 JAB , 01-07-2018 00:00, IVY Climbing, Sittard

Discipline: Lead
Competitie: JEUGD LEAD JAB 2018
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.

Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1999 en 2000], Jeugd A [2001 en 2002] en Jeugd B [2003 en 2004]

Voorlopig tijdschema:
09:30 uur Klimhal open
10:00 uur Sluiting aanmeldingsbalie
10:30 uur Start Kwalificatieroute 1 alle wedstrijdcategorieën
12:30 uur Start Kwalificatieroute 2 alle wedstrijdcategorieën
14:30 uur Einde Kwalificatieronde
14:45 uur Sluiting Isolatie Finale alle wedstrijdcategorieën
15:00 uur Start Finale
16:45 uur Einde Finale
17:00 uur Prijsuitreiking

Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd.

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Team
Joram van Buuren 204 Klimmuur Utrecht
Pepijn Hogt 211 Kei Boulderhal
Jesse van der Heijden 203
Jens Peeters 205 Monte Cervino
Jay de Jager 209 Monte Cervino
Falco Verhoef 208 Monte Cervino
Antonie Moes 202 Top-It

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Team
1 Jay de Jager 209 Monte Cervino
2 Jens Peeters 205 Monte Cervino
3 Jesse van der Heijden 203
4 Joram van Buuren 204 Klimmuur Utrecht
5 Pepijn Hogt 211 Kei Boulderhal
6 Falco Verhoef 208 Monte Cervino
7 Antonie Moes 202 Top-It
# Naam Rugnummer Team
1 Jay de Jager 209 Monte Cervino
2 Jens Peeters 205 Monte Cervino
3 Jesse van der Heijden 203
4 Joram van Buuren 204 Klimmuur Utrecht
5 Pepijn Hogt 211 Kei Boulderhal
6 Falco Verhoef 208 Monte Cervino
7 Antonie Moes 202 Top-It
01-07-2018 22:46
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Jesse van der Heijden 203 41 19+ 27 100.0
2 Jens Peeters 205 40+ 10 23+ 80.0 Monte Cervino
3 Pepijn Hogt 211 20+ 14 19+ 65.0 Kei Boulderhal
4 Jay de Jager 209 26+ 11+ 11+ 55.0 Monte Cervino
5 Antonie Moes 202 34+ 11 51.0 Top-It
6 Falco Verhoef 208 23+ 11+ 47.0 Monte Cervino
7 Joram van Buuren 204 14+ 8+ 43.0 Klimmuur Utrecht

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Joris Kieboom 418 NED Climb Up
Sven Goudriaan 412 NED Team Mountain Network
Jens de Louw 407 NED Team Mountain Network
Dylan van den Berge 405 NED Team Yellowstone
Sil Rutten 410 NED Team Neoliet
Sem van den Akker 414 NED Team Neoliet
Tycho van der Straaten 413 NED Ayers Rookies
Giliam Celli 417 ITA Top-It
Anon317 - - -
Ties van Veggel 401 NED ED+
Daniel Buijs 403 NED Climb Up
Wouter Remmerswaal 408 NED Climb Up

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sil Rutten 410 NED Team Neoliet
2 Sven Goudriaan 412 NED Team Mountain Network
3 Anon317 - - -
4 Jens de Louw 407 NED Team Mountain Network
5 Wouter Remmerswaal 408 NED Climb Up
6 Ties van Veggel 401 NED ED+
7 Joris Kieboom 418 NED Climb Up
8 Tycho van der Straaten 413 NED Ayers Rookies
9 Sem van den Akker 414 NED Team Neoliet
10 Giliam Celli 417 ITA Top-It
11 Daniel Buijs 403 NED Climb Up
12 Dylan van den Berge 405 NED Team Yellowstone
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sil Rutten 410 NED Team Neoliet
2 Sven Goudriaan 412 NED Team Mountain Network
3 Anon317 - - -
4 Jens de Louw 407 NED Team Mountain Network
5 Wouter Remmerswaal 408 NED Climb Up
6 Ties van Veggel 401 NED ED+
7 Joris Kieboom 418 NED Climb Up
8 Tycho van der Straaten 413 NED Ayers Rookies
9 Sem van den Akker 414 NED Team Neoliet
10 Giliam Celli 417 ITA Top-It
11 Daniel Buijs 403 NED Climb Up
12 Dylan van den Berge 405 NED Team Yellowstone
01-07-2018 22:46
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Jens de Louw 407 NED 49 22+ Top 100.0 Team Mountain Network
2 Sil Rutten 410 NED 49+ 22+ 29+ 80.0 Team Neoliet
3 Sem van den Akker 414 NED 42+ 17+ 27+ 65.0 Team Neoliet
4 Dylan van den Berge 405 NED 44 18+ 27 55.0 Team Yellowstone
5 Anon317 - - 42+ 19+ 24 51.0 -
6 Joris Kieboom 418 NED 42+ 16+ 23 47.0 Climb Up
7 Giliam Celli 417 ITA 33+ 14 43.0 Top-It
8 Tycho van der Straaten 413 NED 28 17 40.0 Ayers Rookies
9 Wouter Remmerswaal 408 NED 34 11 37.0 Climb Up
10 Ties van Veggel 401 NED 30 11+ 34.0 ED+
11 Sven Goudriaan 412 NED 28+ 11 31.0 Team Mountain Network
12 Daniel Buijs 403 NED 13+ 8+ 28.0 Climb Up

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Team
Gijs Kieboom 602 Climb Up
Roman Schaekers 601 Climb Up
Tom Crouwel 606 Climb Up
Joren Leeuwenburg 604 Team Neoliet
Douwe Eilander 608 Team Neoliet
Kyan van Haasteren 607 ED+
Anon320 - -
Lars van Mullem 605 Team Mountain Network
Victor Bronkhorst 609 Monte Cervino

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Team
1 Victor Bronkhorst 609 Monte Cervino
2 Roman Schaekers 601 Climb Up
3 Lars van Mullem 605 Team Mountain Network
4 Tom Crouwel 606 Climb Up
5 Joren Leeuwenburg 604 Team Neoliet
6 Kyan van Haasteren 607 ED+
7 Gijs Kieboom 602 Climb Up
8 Douwe Eilander 608 Team Neoliet
9 Anon320 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Victor Bronkhorst 609 Monte Cervino
2 Roman Schaekers 601 Climb Up
3 Lars van Mullem 605 Team Mountain Network
4 Tom Crouwel 606 Climb Up
5 Joren Leeuwenburg 604 Team Neoliet
6 Kyan van Haasteren 607 ED+
7 Gijs Kieboom 602 Climb Up
8 Douwe Eilander 608 Team Neoliet
9 Anon320 - -
01-07-2018 22:46
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Gijs Kieboom 602 Top 19+ 27+ 100.0 Climb Up
2 Anon320 - 28 42 25 80.0 -
3 Roman Schaekers 601 21+ 40 24+ 65.0 Climb Up
4 Victor Bronkhorst 609 20+ 40+ 4 55.0 Monte Cervino
5 Kyan van Haasteren 607 18+ 26 51.0 ED+
6 Joren Leeuwenburg 604 17+ 19+ 47.0 Team Neoliet
7 Tom Crouwel 606 13+ 20+ 43.0 Climb Up
8 Lars van Mullem 605 13+ 14+ 40.0 Team Mountain Network
9 Douwe Eilander 608 13+ 10+ 37.0 Team Neoliet

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 6

Naam Rugnummer Team
Julia van den Goor 103 Team Neoliet
Maura-marie Mevis 107 IVY Climbing
Manon Boereboom 102 Team Neoliet
Saskia IJntema 101 Team Neoliet
Helen Zegelaar 106
Cecile van der Meel 104 Ayers Rookies

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 6

# Naam Rugnummer Team
1 Manon Boereboom 102 Team Neoliet
2 Cecile van der Meel 104 Ayers Rookies
3 Julia van den Goor 103 Team Neoliet
4 Helen Zegelaar 106
5 Saskia IJntema 101 Team Neoliet
6 Maura-marie Mevis 107 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Manon Boereboom 102 Team Neoliet
2 Cecile van der Meel 104 Ayers Rookies
3 Julia van den Goor 103 Team Neoliet
4 Helen Zegelaar 106
5 Saskia IJntema 101 Team Neoliet
6 Maura-marie Mevis 107 IVY Climbing
01-07-2018 22:46
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Manon Boereboom 102 38 27 20 100.0 Team Neoliet
2 Julia van den Goor 103 37+ 27 19+ 80.0 Team Neoliet
3 Helen Zegelaar 106 25+ 26+ 19+ 65.0
4 Maura-marie Mevis 107 38 21+ 13+ 55.0 IVY Climbing
5 Cecile van der Meel 104 33+ 21+ 51.0 Ayers Rookies
6 Saskia IJntema 101 25 19 47.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Team
Marrit Elsinga 311 Team Mountain Network
Freja Smed 313 Climb Up
Sven van der Heijden 308 Monk Amsterdam
Kaya van Haasteren 310 ED+
Anon321 - -
Anon322 - -
Tysa Aukema 312 Climb Up
Nina van 't Veer 303 Monte Cervino
Sanne Blok 306 Ayers Rookies
Diana Alkemade 307 Team Neoliet
Kyra Pattinama 305 IVY Climbing
Olivie Van der Linden 315

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Team
1 Kyra Pattinama 305 IVY Climbing
2 Sanne Blok 306 Ayers Rookies
3 Sven van der Heijden 308 Monk Amsterdam
4 Kaya van Haasteren 310 ED+
5 Anon321 - -
6 Diana Alkemade 307 Team Neoliet
7 Olivie Van der Linden 315
8 Tysa Aukema 312 Climb Up
9 Marrit Elsinga 311 Team Mountain Network
10 Anon322 - -
11 Nina van 't Veer 303 Monte Cervino
12 Freja Smed 313 Climb Up
# Naam Rugnummer Team
1 Kyra Pattinama 305 IVY Climbing
2 Sanne Blok 306 Ayers Rookies
3 Sven van der Heijden 308 Monk Amsterdam
4 Kaya van Haasteren 310 ED+
5 Anon321 - -
6 Diana Alkemade 307 Team Neoliet
7 Olivie Van der Linden 315
8 Tysa Aukema 312 Climb Up
9 Marrit Elsinga 311 Team Mountain Network
10 Anon322 - -
11 Nina van 't Veer 303 Monte Cervino
12 Freja Smed 313 Climb Up
01-07-2018 22:46
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Sven van der Heijden 308 38+ 29 23+ 100.0 Monk Amsterdam
2 Kaya van Haasteren 310 41 27+ 20+ 80.0 ED+
3 Kyra Pattinama 305 38+ 21+ 16+ 65.0 IVY Climbing
4 Anon321 - 33+ 18 16+ 55.0 -
5 Freja Smed 313 25 21+ 13+ 51.0 Climb Up
6 Olivie Van der Linden 315 24+ 21+ 13+ 47.0
7 Tysa Aukema 312 33 21 43.0 Climb Up
8 Anon322 - 33+ 15 40.0 -
9 Nina van 't Veer 303 24+ 17+ 37.0 Monte Cervino
10 Diana Alkemade 307 18 13+ 34.0 Team Neoliet
11 Sanne Blok 306 13+ 13+ 31.0 Ayers Rookies
12 Marrit Elsinga 311 13 10+ 28.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 16

Naam Rugnummer Team
Edith Savenije 519 Top-It
Gitte Meus 510 Team Mountain Network
Sanne Gijselman 511 Team Neoliet
Mara Voorthuis 516 Kei Boulderhal
Iris van 't Westeinde 507 Team Neoliet
Sophie Trenning 503 Team Mountain Network
Fenna Schouten 504 Team Mountain Network
Amber Schiffeleers 520 IVY Climbing
Lieke van Gemert 508 Team Mountain Network
Marit Zeldenthuis 518 Climb Up
Myrthe van de Pol 517 Ayers Rookies
Klaar van den Beuken 501 Ayers Rookies
Nina Schilderman 505 ES Onsight Klimteam
Lisa Klem 521 West Coast Climbing
Li San Boorsma 512 ES Onsight Klimtalenten
Manon Knops 502 ES Onsight Klimtalenten

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 16

# Naam Rugnummer Team
1 Amber Schiffeleers 520 IVY Climbing
2 Lieke van Gemert 508 Team Mountain Network
3 Mara Voorthuis 516 Kei Boulderhal
4 Marit Zeldenthuis 518 Climb Up
5 Klaar van den Beuken 501 Ayers Rookies
6 Li San Boorsma 512 ES Onsight Klimtalenten
7 Sanne Gijselman 511 Team Neoliet
8 Manon Knops 502 ES Onsight Klimtalenten
9 Nina Schilderman 505 ES Onsight Klimteam
10 Sophie Trenning 503 Team Mountain Network
11 Iris van 't Westeinde 507 Team Neoliet
12 Fenna Schouten 504 Team Mountain Network
13 Lisa Klem 521 West Coast Climbing
14 Edith Savenije 519 Top-It
15 Myrthe van de Pol 517 Ayers Rookies
16 Gitte Meus 510 Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Amber Schiffeleers 520 IVY Climbing
2 Lieke van Gemert 508 Team Mountain Network
3 Mara Voorthuis 516 Kei Boulderhal
4 Marit Zeldenthuis 518 Climb Up
5 Klaar van den Beuken 501 Ayers Rookies
6 Li San Boorsma 512 ES Onsight Klimtalenten
7 Sanne Gijselman 511 Team Neoliet
8 Manon Knops 502 ES Onsight Klimtalenten
9 Nina Schilderman 505 ES Onsight Klimteam
10 Sophie Trenning 503 Team Mountain Network
11 Iris van 't Westeinde 507 Team Neoliet
12 Fenna Schouten 504 Team Mountain Network
13 Lisa Klem 521 West Coast Climbing
14 Edith Savenije 519 Top-It
15 Myrthe van de Pol 517 Ayers Rookies
16 Gitte Meus 510 Team Mountain Network
01-07-2018 22:46
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Edith Savenije 519 Top 46+ 28+ 100.0 Top-It
2 Manon Knops 502 Top 25 25+ 80.0 ES Onsight Klimtalenten
3 Amber Schiffeleers 520 38 Top 24+ 65.0 IVY Climbing
4 Iris van 't Westeinde 507 Top Top 21+ 55.0 Team Neoliet
5 Gitte Meus 510 32+ 33+ 21+ 51.0 Team Mountain Network
6 Klaar van den Beuken 501 26+ 33+ 18+ 47.0 Ayers Rookies
7 Mara Voorthuis 516 39 46 13+ 43.0 Kei Boulderhal
8 Marit Zeldenthuis 518 23 36 13+ 40.0 Climb Up
9 Sophie Trenning 503 18+ 38+ 37.0 Team Mountain Network
10 Fenna Schouten 504 26+ 29 34.0 Team Mountain Network
11 Lieke van Gemert 508 23 25+ 31.0 Team Mountain Network
12 Lisa Klem 521 18+ 29+ 28.0 West Coast Climbing
13 Li San Boorsma 512 26+ 24+ 26.0 ES Onsight Klimtalenten
14 Sanne Gijselman 511 20+ 25 24.0 Team Neoliet
15 Myrthe van de Pol 517 16 25 22.0 Ayers Rookies
16 Nina Schilderman 505 16 24+ 20.0 ES Onsight Klimteam

Team Uitslag

# Team Totaal
1 Team Neoliet 427.0
2 ED+ 357.0
3 Climb Up 346.0
4 Team Mountain Network 293.0
5 Monte Cervino 227.0
6 Top-It 194.0
7 IVY Climbing 185.0
8 Ayers Rookies 169.0
9 Kei Boulderhal 108.0
10 ES Onsight Klimtalenten 106.0
11 Monk Amsterdam 100.0
12 Team Yellowstone 55.0
13 Klimmuur Utrecht 43.0
14 West Coast Climbing 28.0
15 ES Onsight Klimteam 20.0