Lead 2, 23-09-2018 11:30, Mountain Network Amsterdam

Discipline: Lead
Competitie: LEAD 2018
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een kwalificatieronde met vier flash voorklimroutes en een On Sight finale.

Voorlopig tijdschema:

10.00 uur Klimhal en aanmelding open
10.30 uur Sluiting aanmelding
11.00 uur Start kwalificatie 1 en 3 dames en kwalificatie heren
13.12 uur Start kwalificatie 2 en 4 dames
15.24 uur Einde kwalificaties dames & heren
16.30 uur Start finale dames en heren
17.18 uur Einde finale
17.30 uur Prijsuitreiking 

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.


Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Leeftijd: vanaf geboortejaar 2002.

Aantal deelnemers: 19

Naam Rugnummer Team
Julia van den Goor 4 Team Neoliet
Naomi Swagten 6 Team Neoliet
Sam Swalué 11 Top Climbing Twente
Lynn van der Meer 7 Team Neoliet
Sven van der Heijden 15
Anika Smit 13 Klimcentrum Bjoeks
Rachel Nilwik 8
Vera Zijlstra 17
Lonneke Tabak 10 Klimmuur Utrecht
Marianne van der Steen 16 VerticalLife
Mette van Liempd 14 Monk Eindhoven
Thamar van Esch 3
Nikki van Bergen 9 Team Mountain Network
Jarinka Heijink 19 Ibex
Aniek Lith 21
Celine de Waal Malefijt 20
Julia Meijer 1 Monk Eindhoven
Sien de Groot 2 Klimmuur Utrecht
Ysa Rakestraw 5 Monk Eindhoven

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 19

# Naam Rugnummer Team
1 Sam Swalué 11 Top Climbing Twente
2 Julia van den Goor 4 Team Neoliet
3 Julia Meijer 1 Monk Eindhoven
4 Jarinka Heijink 19 Ibex
5 Naomi Swagten 6 Team Neoliet
6 Sven van der Heijden 15
7 Lynn van der Meer 7 Team Neoliet
8 Lonneke Tabak 10 Klimmuur Utrecht
9 Marianne van der Steen 16 VerticalLife
10 Aniek Lith 21
11 Vera Zijlstra 17
12 Rachel Nilwik 8
13 Anika Smit 13 Klimcentrum Bjoeks
14 Nikki van Bergen 9 Team Mountain Network
15 Sien de Groot 2 Klimmuur Utrecht
16 Ysa Rakestraw 5 Monk Eindhoven
17 Celine de Waal Malefijt 20
18 Thamar van Esch 3
19 Mette van Liempd 14 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Sam Swalué 11 Top Climbing Twente
2 Julia van den Goor 4 Team Neoliet
3 Julia Meijer 1 Monk Eindhoven
4 Jarinka Heijink 19 Ibex
5 Naomi Swagten 6 Team Neoliet
6 Sven van der Heijden 15
7 Lynn van der Meer 7 Team Neoliet
8 Lonneke Tabak 10 Klimmuur Utrecht
9 Marianne van der Steen 16 VerticalLife
10 Aniek Lith 21
11 Vera Zijlstra 17
12 Rachel Nilwik 8
13 Anika Smit 13 Klimcentrum Bjoeks
14 Nikki van Bergen 9 Team Mountain Network
15 Sien de Groot 2 Klimmuur Utrecht
16 Ysa Rakestraw 5 Monk Eindhoven
17 Celine de Waal Malefijt 20
18 Thamar van Esch 3
19 Mette van Liempd 14 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Sam Swalué 11 Top Climbing Twente
2 Julia van den Goor 4 Team Neoliet
3 Julia Meijer 1 Monk Eindhoven
4 Jarinka Heijink 19 Ibex
5 Naomi Swagten 6 Team Neoliet
6 Sven van der Heijden 15
7 Lynn van der Meer 7 Team Neoliet
8 Lonneke Tabak 10 Klimmuur Utrecht
9 Marianne van der Steen 16 VerticalLife
10 Aniek Lith 21
11 Vera Zijlstra 17
12 Rachel Nilwik 8
13 Anika Smit 13 Klimcentrum Bjoeks
14 Nikki van Bergen 9 Team Mountain Network
15 Sien de Groot 2 Klimmuur Utrecht
16 Ysa Rakestraw 5 Monk Eindhoven
17 Celine de Waal Malefijt 20
18 Thamar van Esch 3
19 Mette van Liempd 14 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Sam Swalué 11 Top Climbing Twente
2 Julia van den Goor 4 Team Neoliet
3 Julia Meijer 1 Monk Eindhoven
4 Jarinka Heijink 19 Ibex
5 Naomi Swagten 6 Team Neoliet
6 Sven van der Heijden 15
7 Lynn van der Meer 7 Team Neoliet
8 Lonneke Tabak 10 Klimmuur Utrecht
9 Marianne van der Steen 16 VerticalLife
10 Aniek Lith 21
11 Vera Zijlstra 17
12 Rachel Nilwik 8
13 Anika Smit 13 Klimcentrum Bjoeks
14 Nikki van Bergen 9 Team Mountain Network
15 Sien de Groot 2 Klimmuur Utrecht
16 Ysa Rakestraw 5 Monk Eindhoven
17 Celine de Waal Malefijt 20
18 Thamar van Esch 3
19 Mette van Liempd 14 Monk Eindhoven
25-09-2018 01:31
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 1 Comp. Punten Team
1 Lynn van der Meer 7 Top Top Top Top Top t:4:30 100.0 Team Neoliet
2 Nikki van Bergen 9 Top Top Top Top Top t:5:02 80.0 Team Mountain Network
3 Vera Zijlstra 17 Top Top Top Top 34+ 65.0
4 Julia Meijer 1 Top Top Top Top 28+ 55.0 Monk Eindhoven
5 Sven van der Heijden 15 Top Top Top Top 24+ 51.0
6 Aniek Lith 21 Top Top Top Top 21+ 47.0
7 Celine de Waal Malefijt 20 Top Top Top 39+ 21+ 43.0
8 Sam Swalué 11 Top Top Top Top 18+ 40.0 Top Climbing Twente
9 Rachel Nilwik 8 Top Top Top 39+ 15 37.0
10 Naomi Swagten 6 Top Top 34+ 48+ 34.0 Team Neoliet
11 Ysa Rakestraw 5 Top Top 30+ 40+ 31.0 Monk Eindhoven
12 Lonneke Tabak 10 Top Top 30 40+ 28.0 Klimmuur Utrecht
13 Marianne van der Steen 16 Top Top 24 44 26.0 VerticalLife
14 Mette van Liempd 14 Top Top 35 31+ 24.0 Monk Eindhoven
15 Thamar van Esch 3 28+ Top 28+ 31+ 22.0
16 Julia van den Goor 4 24 Top 16+ 31+ 20.0 Team Neoliet
17 Anika Smit 13 25 19+ 27+ 35 18.0 Klimcentrum Bjoeks
18 Jarinka Heijink 19 23 26+ 23 31+ 16.0 Ibex
19 Sien de Groot 2 22 21 16+ 27 14.0 Klimmuur Utrecht

Aantal deelnemers: 34

Naam Rugnummer Nat. Team
Don van Laere 57 NED Team Delfts Bleau
Jens de Louw 56 NED Team Mountain Network
Sander Jansma 73 NED Klimcentrum Bjoeks
Joost ter Burg 54 NED Klimmuur Utrecht
Nigel Armino 75 NED IVY Climbing
Leto Cavé 78 NED Team Mountain Network
Tom Reuvers 62 NED Grip
Jules Kluwer 55 NED Climb Up
Mischa Radt 70 NED Top-It
Mark Brand 53 NED Team Mountain Network
Gerke Hoekstra 72 NED
Tamas Fülep 71 SWE
Erik van den Goor 64 NED
Tijmen van Geel 82 NED Team Yellowstone
Castor Sprado 83 NED Klimmuur Utrecht
Truong Ngo 81 NED Team Neoliet
Gregor Struwe 59 NED Klimcentrum Bjoeks
Bastiaan Appeldoorn 77 NED
Jens Peeters 80 NED Monte Cervino
Joey Klein Koerkamp 63 NED TSAC
Frank Stapel 79 NED TSAC
Pieter van Loon 74 NED Monk Eindhoven
Fokke Wiersma 58 NED
Jasper Rijken 52 NED Team Mountain Network
Mark Verhoef 50 NED Monte Cervino
Jent Imelman 68 NED Monte Cervino
Dennis List 69 NED Team Mountain Network
Timo Tak 65 NED Monk Rotterdam
Chris van der Vossen 66 NED
Anon1566 - - -
Dylan van den Berge 84 NED Team Yellowstone
Tim Halussy 85 NED
Tim Schaeffer 86 NED
Antonie Moes 76 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 34

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sander Jansma 73 NED Klimcentrum Bjoeks
2 Tamas Fülep 71 SWE
3 Nigel Armino 75 NED IVY Climbing
4 Tijmen van Geel 82 NED Team Yellowstone
5 Dylan van den Berge 84 NED Team Yellowstone
6 Erik van den Goor 64 NED
7 Don van Laere 57 NED Team Delfts Bleau
8 Joey Klein Koerkamp 63 NED TSAC
9 Antonie Moes 76 NED
10 Mischa Radt 70 NED Top-It
11 Truong Ngo 81 NED Team Neoliet
12 Joost ter Burg 54 NED Klimmuur Utrecht
13 Dennis List 69 NED Team Mountain Network
14 Jent Imelman 68 NED Monte Cervino
15 Pieter van Loon 74 NED Monk Eindhoven
16 Timo Tak 65 NED Monk Rotterdam
17 Jens de Louw 56 NED Team Mountain Network
18 Bastiaan Appeldoorn 77 NED
19 Gregor Struwe 59 NED Klimcentrum Bjoeks
20 Mark Brand 53 NED Team Mountain Network
21 Gerke Hoekstra 72 NED
22 Jules Kluwer 55 NED Climb Up
23 Tim Schaeffer 86 NED
24 Tim Halussy 85 NED
25 Jens Peeters 80 NED Monte Cervino
26 Jasper Rijken 52 NED Team Mountain Network
27 Anon1566 - - -
28 Tom Reuvers 62 NED Grip
29 Fokke Wiersma 58 NED
30 Chris van der Vossen 66 NED
31 Mark Verhoef 50 NED Monte Cervino
32 Leto Cavé 78 NED Team Mountain Network
33 Castor Sprado 83 NED Klimmuur Utrecht
34 Frank Stapel 79 NED TSAC
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sander Jansma 73 NED Klimcentrum Bjoeks
2 Tamas Fülep 71 SWE
3 Nigel Armino 75 NED IVY Climbing
4 Tijmen van Geel 82 NED Team Yellowstone
5 Dylan van den Berge 84 NED Team Yellowstone
6 Erik van den Goor 64 NED
7 Don van Laere 57 NED Team Delfts Bleau
8 Joey Klein Koerkamp 63 NED TSAC
9 Antonie Moes 76 NED
10 Mischa Radt 70 NED Top-It
11 Truong Ngo 81 NED Team Neoliet
12 Joost ter Burg 54 NED Klimmuur Utrecht
13 Dennis List 69 NED Team Mountain Network
14 Jent Imelman 68 NED Monte Cervino
15 Pieter van Loon 74 NED Monk Eindhoven
16 Timo Tak 65 NED Monk Rotterdam
17 Jens de Louw 56 NED Team Mountain Network
18 Bastiaan Appeldoorn 77 NED
19 Gregor Struwe 59 NED Klimcentrum Bjoeks
20 Mark Brand 53 NED Team Mountain Network
21 Gerke Hoekstra 72 NED
22 Jules Kluwer 55 NED Climb Up
23 Tim Schaeffer 86 NED
24 Tim Halussy 85 NED
25 Jens Peeters 80 NED Monte Cervino
26 Jasper Rijken 52 NED Team Mountain Network
27 Anon1566 - - -
28 Tom Reuvers 62 NED Grip
29 Fokke Wiersma 58 NED
30 Chris van der Vossen 66 NED
31 Mark Verhoef 50 NED Monte Cervino
32 Leto Cavé 78 NED Team Mountain Network
33 Castor Sprado 83 NED Klimmuur Utrecht
34 Frank Stapel 79 NED TSAC
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sander Jansma 73 NED Klimcentrum Bjoeks
2 Tamas Fülep 71 SWE
3 Nigel Armino 75 NED IVY Climbing
4 Tijmen van Geel 82 NED Team Yellowstone
5 Dylan van den Berge 84 NED Team Yellowstone
6 Erik van den Goor 64 NED
7 Don van Laere 57 NED Team Delfts Bleau
8 Joey Klein Koerkamp 63 NED TSAC
9 Antonie Moes 76 NED
10 Mischa Radt 70 NED Top-It
11 Truong Ngo 81 NED Team Neoliet
12 Joost ter Burg 54 NED Klimmuur Utrecht
13 Dennis List 69 NED Team Mountain Network
14 Jent Imelman 68 NED Monte Cervino
15 Pieter van Loon 74 NED Monk Eindhoven
16 Timo Tak 65 NED Monk Rotterdam
17 Jens de Louw 56 NED Team Mountain Network
18 Bastiaan Appeldoorn 77 NED
19 Gregor Struwe 59 NED Klimcentrum Bjoeks
20 Mark Brand 53 NED Team Mountain Network
21 Gerke Hoekstra 72 NED
22 Jules Kluwer 55 NED Climb Up
23 Tim Schaeffer 86 NED
24 Tim Halussy 85 NED
25 Jens Peeters 80 NED Monte Cervino
26 Jasper Rijken 52 NED Team Mountain Network
27 Anon1566 - - -
28 Tom Reuvers 62 NED Grip
29 Fokke Wiersma 58 NED
30 Chris van der Vossen 66 NED
31 Mark Verhoef 50 NED Monte Cervino
32 Leto Cavé 78 NED Team Mountain Network
33 Castor Sprado 83 NED Klimmuur Utrecht
34 Frank Stapel 79 NED TSAC
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sander Jansma 73 NED Klimcentrum Bjoeks
2 Tamas Fülep 71 SWE
3 Nigel Armino 75 NED IVY Climbing
4 Tijmen van Geel 82 NED Team Yellowstone
5 Dylan van den Berge 84 NED Team Yellowstone
6 Erik van den Goor 64 NED
7 Don van Laere 57 NED Team Delfts Bleau
8 Joey Klein Koerkamp 63 NED TSAC
9 Antonie Moes 76 NED
10 Mischa Radt 70 NED Top-It
11 Truong Ngo 81 NED Team Neoliet
12 Joost ter Burg 54 NED Klimmuur Utrecht
13 Dennis List 69 NED Team Mountain Network
14 Jent Imelman 68 NED Monte Cervino
15 Pieter van Loon 74 NED Monk Eindhoven
16 Timo Tak 65 NED Monk Rotterdam
17 Jens de Louw 56 NED Team Mountain Network
18 Bastiaan Appeldoorn 77 NED
19 Gregor Struwe 59 NED Klimcentrum Bjoeks
20 Mark Brand 53 NED Team Mountain Network
21 Gerke Hoekstra 72 NED
22 Jules Kluwer 55 NED Climb Up
23 Tim Schaeffer 86 NED
24 Tim Halussy 85 NED
25 Jens Peeters 80 NED Monte Cervino
26 Jasper Rijken 52 NED Team Mountain Network
27 Anon1566 - - -
28 Tom Reuvers 62 NED Grip
29 Fokke Wiersma 58 NED
30 Chris van der Vossen 66 NED
31 Mark Verhoef 50 NED Monte Cervino
32 Leto Cavé 78 NED Team Mountain Network
33 Castor Sprado 83 NED Klimmuur Utrecht
34 Frank Stapel 79 NED TSAC
25-09-2018 01:30
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 1 Comp. Punten Team
1 Nigel Armino 75 NED Top Top Top Top 40+ 100.0 IVY Climbing
2 Mark Brand 53 NED Top Top Top Top 34 t:3:27 80.0 Team Mountain Network
3 Leto Cavé 78 NED Top Top Top Top 34 t:4:08 65.0 Team Mountain Network
4 Timo Tak 65 NED Top Top Top 42+ 33+ 55.0 Monk Rotterdam
5 Truong Ngo 81 NED Top Top Top 43+ 32+ 51.0 Team Neoliet
6 Jens de Louw 56 NED Top Top Top 38+ 31 47.0 Team Mountain Network
7 Don van Laere 57 NED Top Top Top 41 29 43.0 Team Delfts Bleau
8 Mischa Radt 70 NED Top Top Top Top 22 40.0 Top-It
9 Anon1566 - - Top Top Top 36+ 37.0 -
10 Tim Halussy 85 NED Top Top Top 34+ 34.0
11 Pieter van Loon 74 NED Top Top 25 36+ 31.0 Monk Eindhoven
12 Gerke Hoekstra 72 NED Top Top 25+ 34+ 28.0
13 Dennis List 69 NED Top Top 29 28+ 26.0 Team Mountain Network
14 Gregor Struwe 59 NED Top Top 25 33 24.0 Klimcentrum Bjoeks
15 Jules Kluwer 55 NED Top Top 24 24+ 22.0 Climb Up
16 Joost ter Burg 54 NED Top Top 25 19+ 20.0 Klimmuur Utrecht
17 Castor Sprado 83 NED Top 28 25+ 34 18.0 Klimmuur Utrecht
18 Dylan van den Berge 84 NED Top Top 22 19+ 16.0 Team Yellowstone
19 Frank Stapel 79 NED Top 28 22+ 21+ 14.0 TSAC
20 Sander Jansma 73 NED Top 28 22+ 20 12.0 Klimcentrum Bjoeks
21 Tijmen van Geel 82 NED Top 28 20+ 26 10.0 Team Yellowstone
22 Antonie Moes 76 NED Top 20+ 22+ 19+ 9.0
23 Jasper Rijken 52 NED Top 27+ 22+ 17 8.0 Team Mountain Network
24 Fokke Wiersma 58 NED Top 28 19 18+ 7.0
25 Joey Klein Koerkamp 63 NED Top 17 19+ 19+ 6.0 TSAC
26 Tim Schaeffer 86 NED Top 20+ 17+ 17+ 5.0
27 Bastiaan Appeldoorn 77 NED Top 16+ 22 17 4.0
28 Jens Peeters 80 NED Top 20+ 19 13 3.0 Monte Cervino
29 Tamas Fülep 71 SWE 26 27 20+ 16+ 2.0
30 Erik van den Goor 64 NED 25+ 21 16 15+ 1.0
31 Jent Imelman 68 NED 25+ 20+ 14+ 16+ 0.0 Monte Cervino
32 Chris van der Vossen 66 NED 21+ 17+ 15 13+ 0.0
33 Tom Reuvers 62 NED 22+ 16+ 15+ 4+ 0.0 Grip
34 Mark Verhoef 50 NED 11+ 17+ 14+ 4+ 0.0 Monte Cervino