Lead 3, 14-10-2018 11:30, IVY Climbing, Sittard

Discipline: Lead
Competitie: LEAD 2018
Status: Inschrijving gesloten
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een kwalificatieronde met vier flash voorklimroutes en een On Sight finale.

Voorlopig tijdschema:

10.30 uur Klimhal en aanmelding open
11.00 uur Sluiting aanmelding
11.30 uur Start kwalificatie 1 en 3 dames en kwalificatie 1 t/m 4 heren
13.12 uur Start kwalificatie 2 en 4 dames
14.54 uur Einde kwalificaties dames & heren
16.00 uur Start finale dames en heren
16.45 uur Einde finale dames en heren
17.00 uur Prijsuitreiking dames en heren

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.


Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Leeftijd: vanaf geboortejaar 2002.

Aantal deelnemers: 13

Naam Rugnummer Team
Naomi Swagten 16 Team Neoliet
Sam Swalué 4 Top Climbing Twente
Lynn van der Meer 15 Team Neoliet
Sven van der Heijden 10
Rachel Nilwik 2
Vera Zijlstra 13
Lonneke Tabak 8 Klimmuur Utrecht
Marianne van der Steen 11 VerticalLife
Aniek Lith 12
Julia Meijer 3 Monk Eindhoven
Sien de Groot 5 Klimmuur Utrecht
Annemarie Bok 1 Monte Cervino
Thamar van Esch 9

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 13

# Naam Rugnummer Team
1 Sam Swalué 4 Top Climbing Twente
2 Aniek Lith 12
3 Rachel Nilwik 2
4 Sien de Groot 5 Klimmuur Utrecht
5 Vera Zijlstra 13
6 Annemarie Bok 1 Monte Cervino
7 Lynn van der Meer 15 Team Neoliet
8 Julia Meijer 3 Monk Eindhoven
9 Marianne van der Steen 11 VerticalLife
10 Sven van der Heijden 10
11 Lonneke Tabak 8 Klimmuur Utrecht
12 Naomi Swagten 16 Team Neoliet
13 Thamar van Esch 9
# Naam Rugnummer Team
1 Sam Swalué 4 Top Climbing Twente
2 Aniek Lith 12
3 Rachel Nilwik 2
4 Sien de Groot 5 Klimmuur Utrecht
5 Vera Zijlstra 13
6 Annemarie Bok 1 Monte Cervino
7 Lynn van der Meer 15 Team Neoliet
8 Julia Meijer 3 Monk Eindhoven
9 Marianne van der Steen 11 VerticalLife
10 Sven van der Heijden 10
11 Lonneke Tabak 8 Klimmuur Utrecht
12 Naomi Swagten 16 Team Neoliet
13 Thamar van Esch 9
# Naam Rugnummer Team
1 Sam Swalué 4 Top Climbing Twente
2 Aniek Lith 12
3 Rachel Nilwik 2
4 Sien de Groot 5 Klimmuur Utrecht
5 Vera Zijlstra 13
6 Annemarie Bok 1 Monte Cervino
7 Lynn van der Meer 15 Team Neoliet
8 Julia Meijer 3 Monk Eindhoven
9 Marianne van der Steen 11 VerticalLife
10 Sven van der Heijden 10
11 Lonneke Tabak 8 Klimmuur Utrecht
12 Naomi Swagten 16 Team Neoliet
13 Thamar van Esch 9
# Naam Rugnummer Team
1 Sam Swalué 4 Top Climbing Twente
2 Aniek Lith 12
3 Rachel Nilwik 2
4 Sien de Groot 5 Klimmuur Utrecht
5 Vera Zijlstra 13
6 Annemarie Bok 1 Monte Cervino
7 Lynn van der Meer 15 Team Neoliet
8 Julia Meijer 3 Monk Eindhoven
9 Marianne van der Steen 11 VerticalLife
10 Sven van der Heijden 10
11 Lonneke Tabak 8 Klimmuur Utrecht
12 Naomi Swagten 16 Team Neoliet
13 Thamar van Esch 9
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 1 Comp. Punten Team
1 Lynn van der Meer 15 Top Top Top Top 36+ 100.0 Team Neoliet
2 Vera Zijlstra 13 Top Top 34+ Top 35+ 80.0
3 Rachel Nilwik 2 Top Top Top 16+ 33+ 65.0
4 Sam Swalué 4 Top Top Top Top 32+ 55.0 Top Climbing Twente
5 Sven van der Heijden 10 Top Top 34+ Top 29+ 51.0
6 Julia Meijer 3 Top Top 34+ Top 29 47.0 Monk Eindhoven
7 Naomi Swagten 16 Top Top 33+ 35+ 24+ 43.0 Team Neoliet
8 Marianne van der Steen 11 Top Top Top Top 21+ 40.0 VerticalLife
9 Lonneke Tabak 8 Top Top 24 26 37.0 Klimmuur Utrecht
10 Thamar van Esch 9 Top Top 26+ 25 34.0
11 Aniek Lith 12 Top Top 32 1+ 31.0
12 Sien de Groot 5 Top 18+ 18 12 28.0 Klimmuur Utrecht
13 Annemarie Bok 1 Top 33 10+ 11+ 26.0 Monte Cervino

Aantal deelnemers: 23

Naam Rugnummer Nat. Team
Jens de Louw 58 NED Team Mountain Network
Sander Jansma 79 NED Klimcentrum Bjoeks
Nigel Armino 76 NED IVY Climbing
Leto Cavé 69 NED Team Mountain Network
Tom Reuvers 62 NED Grip
Jules Kluwer 57 NED Team Neoliet
Mischa Radt 64 NED Top-It
Mark Brand 71 NED Team Mountain Network
Joost ter Burg 65 NED Klimmuur Utrecht
Gerke Hoekstra 72 NED
Tamas Fülep 68 SWE Team Tamas
Erik van den Goor 51 NED
Arno Luypaert 74 BEL
Castor Sprado 75 NED Klimmuur Utrecht
Truong Ngo 66 NED Team Neoliet
Bastiaan Appeldoorn 59 NED
Frank Stapel 67 NED TSAC
Derek van de Ven 54 NED Klimmuur Utrecht
Tim Ponsen 73 NED Team Mountain Network
Joey Klein Koerkamp 56 NED TSAC
Jasper Rijken 61 NED Team Mountain Network
Sem van den Akker 52 NED Team Neoliet
Tim Halussy 60 NED Team Neoliet

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 23

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt 64 NED Top-It
2 Derek van de Ven 54 NED Klimmuur Utrecht
3 Tim Halussy 60 NED Team Neoliet
4 Castor Sprado 75 NED Klimmuur Utrecht
5 Tim Ponsen 73 NED Team Mountain Network
6 Joost ter Burg 65 NED Klimmuur Utrecht
7 Frank Stapel 67 NED TSAC
8 Truong Ngo 66 NED Team Neoliet
9 Jules Kluwer 57 NED Team Neoliet
10 Sem van den Akker 52 NED Team Neoliet
11 Joey Klein Koerkamp 56 NED TSAC
12 Arno Luypaert 74 BEL
13 Bastiaan Appeldoorn 59 NED
14 Tamas Fülep 68 SWE Team Tamas
15 Jens de Louw 58 NED Team Mountain Network
16 Leto Cavé 69 NED Team Mountain Network
17 Erik van den Goor 51 NED
18 Sander Jansma 79 NED Klimcentrum Bjoeks
19 Nigel Armino 76 NED IVY Climbing
20 Gerke Hoekstra 72 NED
21 Mark Brand 71 NED Team Mountain Network
22 Jasper Rijken 61 NED Team Mountain Network
23 Tom Reuvers 62 NED Grip
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt 64 NED Top-It
2 Derek van de Ven 54 NED Klimmuur Utrecht
3 Tim Halussy 60 NED Team Neoliet
4 Castor Sprado 75 NED Klimmuur Utrecht
5 Tim Ponsen 73 NED Team Mountain Network
6 Joost ter Burg 65 NED Klimmuur Utrecht
7 Frank Stapel 67 NED TSAC
8 Truong Ngo 66 NED Team Neoliet
9 Jules Kluwer 57 NED Team Neoliet
10 Sem van den Akker 52 NED Team Neoliet
11 Joey Klein Koerkamp 56 NED TSAC
12 Arno Luypaert 74 BEL
13 Bastiaan Appeldoorn 59 NED
14 Tamas Fülep 68 SWE Team Tamas
15 Jens de Louw 58 NED Team Mountain Network
16 Leto Cavé 69 NED Team Mountain Network
17 Erik van den Goor 51 NED
18 Sander Jansma 79 NED Klimcentrum Bjoeks
19 Nigel Armino 76 NED IVY Climbing
20 Gerke Hoekstra 72 NED
21 Mark Brand 71 NED Team Mountain Network
22 Jasper Rijken 61 NED Team Mountain Network
23 Tom Reuvers 62 NED Grip
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt 64 NED Top-It
2 Derek van de Ven 54 NED Klimmuur Utrecht
3 Tim Halussy 60 NED Team Neoliet
4 Castor Sprado 75 NED Klimmuur Utrecht
5 Tim Ponsen 73 NED Team Mountain Network
6 Joost ter Burg 65 NED Klimmuur Utrecht
7 Frank Stapel 67 NED TSAC
8 Truong Ngo 66 NED Team Neoliet
9 Jules Kluwer 57 NED Team Neoliet
10 Sem van den Akker 52 NED Team Neoliet
11 Joey Klein Koerkamp 56 NED TSAC
12 Arno Luypaert 74 BEL
13 Bastiaan Appeldoorn 59 NED
14 Tamas Fülep 68 SWE Team Tamas
15 Jens de Louw 58 NED Team Mountain Network
16 Leto Cavé 69 NED Team Mountain Network
17 Erik van den Goor 51 NED
18 Sander Jansma 79 NED Klimcentrum Bjoeks
19 Nigel Armino 76 NED IVY Climbing
20 Gerke Hoekstra 72 NED
21 Mark Brand 71 NED Team Mountain Network
22 Jasper Rijken 61 NED Team Mountain Network
23 Tom Reuvers 62 NED Grip
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt 64 NED Top-It
2 Derek van de Ven 54 NED Klimmuur Utrecht
3 Tim Halussy 60 NED Team Neoliet
4 Castor Sprado 75 NED Klimmuur Utrecht
5 Tim Ponsen 73 NED Team Mountain Network
6 Joost ter Burg 65 NED Klimmuur Utrecht
7 Frank Stapel 67 NED TSAC
8 Truong Ngo 66 NED Team Neoliet
9 Jules Kluwer 57 NED Team Neoliet
10 Sem van den Akker 52 NED Team Neoliet
11 Joey Klein Koerkamp 56 NED TSAC
12 Arno Luypaert 74 BEL
13 Bastiaan Appeldoorn 59 NED
14 Tamas Fülep 68 SWE Team Tamas
15 Jens de Louw 58 NED Team Mountain Network
16 Leto Cavé 69 NED Team Mountain Network
17 Erik van den Goor 51 NED
18 Sander Jansma 79 NED Klimcentrum Bjoeks
19 Nigel Armino 76 NED IVY Climbing
20 Gerke Hoekstra 72 NED
21 Mark Brand 71 NED Team Mountain Network
22 Jasper Rijken 61 NED Team Mountain Network
23 Tom Reuvers 62 NED Grip
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 1 Comp. Punten Team
1 Mark Brand 71 NED Top Top Top Top Top 100.0 Team Mountain Network
2 Mischa Radt 64 NED Top Top Top Top 40+ 80.0 Top-It
3 Jens de Louw 58 NED Top Top Top Top 38+ 65.0 Team Mountain Network
4 Truong Ngo 66 NED Top Top Top Top 34+ 55.0 Team Neoliet
5 Leto Cavé 69 NED Top Top Top Top 33+ 51.0 Team Mountain Network
6 Arno Luypaert 74 BEL Top Top Top Top 29+ 47.0
7 Nigel Armino 76 NED Top Top 34 Top 29+ 43.0 IVY Climbing
8 Gerke Hoekstra 72 NED Top Top 33+ 33+ 25 40.0
9 Tim Halussy 60 NED Top Top 29 32+ 37.0 Team Neoliet
10 Castor Sprado 75 NED Top 28 29+ 30+ 34.0 Klimmuur Utrecht
11 Frank Stapel 67 NED Top 19+ 25 19 31.0 TSAC
12 Jules Kluwer 57 NED Top 15 27+ 18+ 28.0 Team Neoliet
13 Sander Jansma 79 NED Top 16 25 18+ 26.0 Klimcentrum Bjoeks
14 Sem van den Akker 52 NED Top 17+ 25 18 24.0 Team Neoliet
15 Jasper Rijken 61 NED Top 25 23 17 22.0 Team Mountain Network
16 Derek van de Ven 54 NED Top 14+ 24+ 18 20.0 Klimmuur Utrecht
17 Joost ter Burg 65 NED Top 15+ 24 17+ 18.0 Klimmuur Utrecht
18 Tim Ponsen 73 NED Top 14+ 19+ 17 16.0 Team Mountain Network
19 Erik van den Goor 51 NED Top 14 17 18 14.0
20 Tamas Fülep 68 SWE Top 13+ 15 17+ 12.0 Team Tamas
21 Joey Klein Koerkamp 56 NED Top 11+ 18+ 15+ 10.0 TSAC
22 Bastiaan Appeldoorn 59 NED Top 4 18+ 16 9.0
23 Tom Reuvers 62 NED Top 10+ 17+ 16 8.0 Grip