Lead 4, 11-11-2018 11:30, Neoliet Tilburg

Discipline: Lead
Competitie: LEAD 2018
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een kwalificatieronde met vier flash voorklimroutes en een On Sight finale.

Voorlopig tijdschema:

10.30 uur Klimhal en aanmelding open
11.00 uur Sluiting aanmelding
11.30 uur Start kwalificatie 1 & 2 Dames en kwalificatie 1,2,3 en 4 Heren
13.48 uur Start kwalificatie 3 & 4 Dames
16.06 uur Einde kwalificaties Dames & Heren
16:15 uur Sluiting isolatie Dames
16.45 uur Start finale Dames
17.40 uur Sluiting isolatie Heren
17.45 uur Start finale Heren
18.45 uur Uitslag + Prijsuitreiking Dames en Heren

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.


Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Leeftijd: vanaf geboortejaar 2002.

Aantal deelnemers: 19

Naam Rugnummer Team Opm.
Julia van den Goor 14 Team Neoliet
Naomi Swagten 12 Team Neoliet
Sam Swalué 4 Top Climbing Twente
Lynn van der Meer 7 Team Neoliet
Rachel Nilwik 3
Vera Zijlstra 8
Marianne van der Steen 11 VerticalLife
Aniek Lith 19
Julia Meijer 17 Monk Eindhoven
Sien de Groot 15 Klimmuur Utrecht
Anika Smit 6 Klimcentrum Bjoeks
Jarinka Heijink 9 Ibex
Thamar van Esch 13
Annemarie Bok 18 Monte Cervino
Celine de Waal Malefijt 5
Julia Zwaal 20
Edith Savenije 21 Dispensatie
Sven van der Heijden 23
Mette van Liempd 22

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 19

# Naam Rugnummer Team
1 Marianne van der Steen 11 VerticalLife
2 Julia Meijer 17 Monk Eindhoven
3 Naomi Swagten 12 Team Neoliet
4 Julia van den Goor 14 Team Neoliet
5 Sven van der Heijden 23
6 Celine de Waal Malefijt 5
7 Vera Zijlstra 8
8 Sam Swalué 4 Top Climbing Twente
9 Lynn van der Meer 7 Team Neoliet
10 Sien de Groot 15 Klimmuur Utrecht
11 Jarinka Heijink 9 Ibex
12 Thamar van Esch 13
13 Edith Savenije 21
14 Mette van Liempd 22
15 Anika Smit 6 Klimcentrum Bjoeks
16 Annemarie Bok 18 Monte Cervino
17 Julia Zwaal 20
18 Aniek Lith 19
19 Rachel Nilwik 3
# Naam Rugnummer Team
1 Marianne van der Steen 11 VerticalLife
2 Julia Meijer 17 Monk Eindhoven
3 Naomi Swagten 12 Team Neoliet
4 Julia van den Goor 14 Team Neoliet
5 Sven van der Heijden 23
6 Celine de Waal Malefijt 5
7 Vera Zijlstra 8
8 Sam Swalué 4 Top Climbing Twente
9 Lynn van der Meer 7 Team Neoliet
10 Sien de Groot 15 Klimmuur Utrecht
11 Jarinka Heijink 9 Ibex
12 Thamar van Esch 13
13 Edith Savenije 21
14 Mette van Liempd 22
15 Anika Smit 6 Klimcentrum Bjoeks
16 Annemarie Bok 18 Monte Cervino
17 Julia Zwaal 20
18 Aniek Lith 19
19 Rachel Nilwik 3
# Naam Rugnummer Team
1 Marianne van der Steen 11 VerticalLife
2 Julia Meijer 17 Monk Eindhoven
3 Naomi Swagten 12 Team Neoliet
4 Julia van den Goor 14 Team Neoliet
5 Sven van der Heijden 23
6 Celine de Waal Malefijt 5
7 Vera Zijlstra 8
8 Sam Swalué 4 Top Climbing Twente
9 Lynn van der Meer 7 Team Neoliet
10 Sien de Groot 15 Klimmuur Utrecht
11 Jarinka Heijink 9 Ibex
12 Thamar van Esch 13
13 Edith Savenije 21
14 Mette van Liempd 22
15 Anika Smit 6 Klimcentrum Bjoeks
16 Annemarie Bok 18 Monte Cervino
17 Julia Zwaal 20
18 Aniek Lith 19
19 Rachel Nilwik 3
# Naam Rugnummer Team
1 Marianne van der Steen 11 VerticalLife
2 Julia Meijer 17 Monk Eindhoven
3 Naomi Swagten 12 Team Neoliet
4 Julia van den Goor 14 Team Neoliet
5 Sven van der Heijden 23
6 Celine de Waal Malefijt 5
7 Vera Zijlstra 8
8 Sam Swalué 4 Top Climbing Twente
9 Lynn van der Meer 7 Team Neoliet
10 Sien de Groot 15 Klimmuur Utrecht
11 Jarinka Heijink 9 Ibex
12 Thamar van Esch 13
13 Edith Savenije 21
14 Mette van Liempd 22
15 Anika Smit 6 Klimcentrum Bjoeks
16 Annemarie Bok 18 Monte Cervino
17 Julia Zwaal 20
18 Aniek Lith 19
19 Rachel Nilwik 3
11-11-2018 17:40
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 1 Comp. Punten Team
1 Lynn van der Meer 7 Top Top Top Top 34+ 100.0 Team Neoliet
2 Vera Zijlstra 8 Top Top Top 29+ 30+ 80.0
3 Aniek Lith 19 Top Top Top 17.5+ 21+ 65.0
4 Rachel Nilwik 3 Top Top 43+ 23+ 21+ 55.0
5 Sam Swalué 4 Top Top Top 20+ 21 51.0 Top Climbing Twente
6 Celine de Waal Malefijt 5 Top Top 35 17.5+ 21 47.0
7 Edith Savenije 21 Top Top 45+ 29+ 17+ 43.0
8 Julia Meijer 17 Top Top Top 29 DNS 40.0 Monk Eindhoven
9 Sven van der Heijden 23 Top Top 43+ 14+ 37.0
10 Marianne van der Steen 11 Top Top 34+ 17.5+ 34.0 VerticalLife
11 Naomi Swagten 12 Top Top 35 14+ 31.0 Team Neoliet
12 Mette van Liempd 22 Top 35+ 34+ 17.5+ 28.0
13 Anika Smit 6 Top 35+ 24+ 10+ 26.0 Klimcentrum Bjoeks
14 Julia van den Goor 14 Top 33+ 34+ 5+ 24.0 Team Neoliet
15 Thamar van Esch 13 Top 30+ 18+ 10 22.0
16 Julia Zwaal 20 Top 17+ 20+ 4+ 20.0
17 Annemarie Bok 18 Top 23 5+ 4 18.0 Monte Cervino
18 Sien de Groot 15 29 21+ 17 10 16.0 Klimmuur Utrecht
19 Jarinka Heijink 9 31+ 20+ 11+ 4+ 14.0 Ibex

Aantal deelnemers: 25

Naam Rugnummer Nat. Team
Don van Laere 52 NED Team Delfts Bleau
Jens de Louw 70 NED Team Mountain Network
Nigel Armino 79 NED IVY Climbing
Leto Cavé 51 NED Team Mountain Network
Tom Reuvers 50 NED Grip
Jules Kluwer 60 NED Team Neoliet
Mischa Radt 59 NED Top-It
Mark Brand 64 NED Team Mountain Network
Gerke Hoekstra 68 NED
Tamas Fülep 73 SWE
Arno Luypaert 72 BEL
Truong Ngo 54 NED Team Neoliet
Bastiaan Appeldoorn 53 NED
Frank Stapel 57 NED TSAC
Dennis List 56 NED Team Mountain Network
Derek van de Ven 67 NED Klimmuur Utrecht
Jens Peeters 62 NED Monte Cervino
Tim Ponsen 65 NED Team Mountain Network
Joram van Buuren 75 NED Team Neoliet
Sem van den Akker 78 NED Team Neoliet
Jasper Rijken 76 NED Team Mountain Network
Peter van der Heijden 58 NED
Mark Verhoef 81 NED Monte Cervino
Tim Halussy 82 NED
Castor Sprado 66 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 25

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sem van den Akker 78 NED Team Neoliet
2 Tom Reuvers 50 NED Grip
3 Jens Peeters 62 NED Monte Cervino
4 Tamas Fülep 73 SWE
5 Nigel Armino 79 NED IVY Climbing
6 Joram van Buuren 75 NED Team Neoliet
7 Castor Sprado 66 NED
8 Frank Stapel 57 NED TSAC
9 Tim Ponsen 65 NED Team Mountain Network
10 Dennis List 56 NED Team Mountain Network
11 Mark Verhoef 81 NED Monte Cervino
12 Jens de Louw 70 NED Team Mountain Network
13 Bastiaan Appeldoorn 53 NED
14 Peter van der Heijden 58 NED
15 Arno Luypaert 72 BEL
16 Leto Cavé 51 NED Team Mountain Network
17 Mischa Radt 59 NED Top-It
18 Derek van de Ven 67 NED Klimmuur Utrecht
19 Jasper Rijken 76 NED Team Mountain Network
20 Jules Kluwer 60 NED Team Neoliet
21 Gerke Hoekstra 68 NED
22 Tim Halussy 82 NED
23 Truong Ngo 54 NED Team Neoliet
24 Don van Laere 52 NED Team Delfts Bleau
25 Mark Brand 64 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sem van den Akker 78 NED Team Neoliet
2 Tom Reuvers 50 NED Grip
3 Jens Peeters 62 NED Monte Cervino
4 Tamas Fülep 73 SWE
5 Nigel Armino 79 NED IVY Climbing
6 Joram van Buuren 75 NED Team Neoliet
7 Castor Sprado 66 NED
8 Frank Stapel 57 NED TSAC
9 Tim Ponsen 65 NED Team Mountain Network
10 Dennis List 56 NED Team Mountain Network
11 Mark Verhoef 81 NED Monte Cervino
12 Jens de Louw 70 NED Team Mountain Network
13 Bastiaan Appeldoorn 53 NED
14 Peter van der Heijden 58 NED
15 Arno Luypaert 72 BEL
16 Leto Cavé 51 NED Team Mountain Network
17 Mischa Radt 59 NED Top-It
18 Derek van de Ven 67 NED Klimmuur Utrecht
19 Jasper Rijken 76 NED Team Mountain Network
20 Jules Kluwer 60 NED Team Neoliet
21 Gerke Hoekstra 68 NED
22 Tim Halussy 82 NED
23 Truong Ngo 54 NED Team Neoliet
24 Don van Laere 52 NED Team Delfts Bleau
25 Mark Brand 64 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sem van den Akker 78 NED Team Neoliet
2 Tom Reuvers 50 NED Grip
3 Jens Peeters 62 NED Monte Cervino
4 Tamas Fülep 73 SWE
5 Nigel Armino 79 NED IVY Climbing
6 Joram van Buuren 75 NED Team Neoliet
7 Castor Sprado 66 NED
8 Frank Stapel 57 NED TSAC
9 Tim Ponsen 65 NED Team Mountain Network
10 Dennis List 56 NED Team Mountain Network
11 Mark Verhoef 81 NED Monte Cervino
12 Jens de Louw 70 NED Team Mountain Network
13 Bastiaan Appeldoorn 53 NED
14 Peter van der Heijden 58 NED
15 Arno Luypaert 72 BEL
16 Leto Cavé 51 NED Team Mountain Network
17 Mischa Radt 59 NED Top-It
18 Derek van de Ven 67 NED Klimmuur Utrecht
19 Jasper Rijken 76 NED Team Mountain Network
20 Jules Kluwer 60 NED Team Neoliet
21 Gerke Hoekstra 68 NED
22 Tim Halussy 82 NED
23 Truong Ngo 54 NED Team Neoliet
24 Don van Laere 52 NED Team Delfts Bleau
25 Mark Brand 64 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sem van den Akker 78 NED Team Neoliet
2 Tom Reuvers 50 NED Grip
3 Jens Peeters 62 NED Monte Cervino
4 Tamas Fülep 73 SWE
5 Nigel Armino 79 NED IVY Climbing
6 Joram van Buuren 75 NED Team Neoliet
7 Castor Sprado 66 NED
8 Frank Stapel 57 NED TSAC
9 Tim Ponsen 65 NED Team Mountain Network
10 Dennis List 56 NED Team Mountain Network
11 Mark Verhoef 81 NED Monte Cervino
12 Jens de Louw 70 NED Team Mountain Network
13 Bastiaan Appeldoorn 53 NED
14 Peter van der Heijden 58 NED
15 Arno Luypaert 72 BEL
16 Leto Cavé 51 NED Team Mountain Network
17 Mischa Radt 59 NED Top-It
18 Derek van de Ven 67 NED Klimmuur Utrecht
19 Jasper Rijken 76 NED Team Mountain Network
20 Jules Kluwer 60 NED Team Neoliet
21 Gerke Hoekstra 68 NED
22 Tim Halussy 82 NED
23 Truong Ngo 54 NED Team Neoliet
24 Don van Laere 52 NED Team Delfts Bleau
25 Mark Brand 64 NED Team Mountain Network
11-11-2018 17:40
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 1 Comp. Punten Team
1 Mark Brand 64 NED Top Top Top 35+ 31 100.0 Team Mountain Network
2 Nigel Armino 79 NED Top Top 38 33+ 23+ 80.0 IVY Climbing
3 Don van Laere 52 NED Top Top Top 30+ 20 65.0 Team Delfts Bleau
4 Truong Ngo 54 NED Top Top 32+ 27+ 19 55.0 Team Neoliet
5 Jens de Louw 70 NED Top Top 31 30 18+ 51.0 Team Mountain Network
6 Tim Halussy 82 NED Top Top 33+ 18 17+ 47.0
7 Gerke Hoekstra 68 NED Top Top 32 28+ 15+ 43.0
8 Arno Luypaert 72 BEL Top Top Top 12+ 15 40.0
9 Mischa Radt 59 NED Top Top 32+ 26+ 37.0 Top-It
10 Leto Cavé 51 NED 22+ Top 36 20+ 34.0 Team Mountain Network
11 Castor Sprado 66 NED Top 42 33 26+ 31.0
12 Jules Kluwer 60 NED Top Top 23+ 12+ 28.0 Team Neoliet
13 Dennis List 56 NED 25 Top 27+ 16+ 26.0 Team Mountain Network
14 Sem van den Akker 78 NED Top 45 25 8+ 24.0 Team Neoliet
15 Frank Stapel 57 NED Top 43 16+ 8+ 22.0 TSAC
16 Derek van de Ven 67 NED Top 32 23 7+ 20.0 Klimmuur Utrecht
17 Jasper Rijken 76 NED 22+ 39 23+ 8 18.0 Team Mountain Network
18 Bastiaan Appeldoorn 53 NED 24+ 24 23 6+ 16.0
19 Tim Ponsen 65 NED 25 30 18 3+ 14.0 Team Mountain Network
20 Tamas Fülep 73 SWE 13+ 9 18+ 7+ 12.0
21 Jens Peeters 62 NED 14 14+ 16+ 6 10.0 Monte Cervino
22 Peter van der Heijden 58 NED 9 10+ 21 4 9.0
23 Mark Verhoef 81 NED 15+ 15 10 3 8.0 Monte Cervino
24 Tom Reuvers 50 NED 3+ 14+ 13+ 6 7.0 Grip
25 Joram van Buuren 75 NED 3+ 10 9+ 2+ 6.0 Team Neoliet