NK BOULDER 2018, 07-07-2018 12:00, Apollohal, Amsterdam

Discipline: Boulder
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Het NK Boulder 2018 bestaat uit een halve finale en een finale ronde. Beide rondes worden volgens het IFSC reglement geklommen. Dit betekent in het kort voor de halve finale; vier on-sight boulders in een roulatiesysteem met 5 minuten klimtijd en 5 minuten rust tussen de boulders en voor de finale vier on-sight boulders met 4 minuten klimtijd. Per categorie gaan er zes klimmers door naar de finale.

Definitieve tijdschema:
10.30 uur Isolatie open voor Dames
11.00 uur Isolatie gesloten & Apollohal open voor publiek (toegang gratis)
12.15 uur Start 1/2 Finale Dames
13.00 uur Isolatie open voor Heren
14.00 uur Einde 1/2 Finale Dames & Isolatie gesloten voor Heren
14.10 uur Uitslag 1/2 Finale Dames
15.00 uur start 1/2 Finale Heren
16.30 uur Einde 1/2 Finale Heren
16.40 uur Uitslag 1/2 Finale Heren
17.00 uur Apollohal gesloten voor publiek
19.00 uur Isolatie open voor finalisten Dames en Heren
19.30 uur Isolatie gesloten & Apollohal open voor publiek (€15,-)
20.30 uur Presentatie finalisten plus inlezen Dames & Heren
20.40 uur Start Finale NK Boulder 2018
23.00 uur prijsuitreiking

Voor deelname aan het NK Boulder 2018 geldt dat:

- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond die aangesloten is bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer over de Nederlandse nationaliteit beschikt

Leeftijd: vanaf geboortejaar 2001

Aantal deelnemers: 15

Naam Rugnummer Team Opm.
Lauranne Dufour 1 Cube Bouldergym
Kim van den Hout 2 Monk Amsterdam
Pleun Frank 3 Monk Amsterdam
Marieke Berends 4 Monk Eindhoven
Mette van Liempd 5 Monk Eindhoven
Elbrich Schoorstra 6 Team Mountain Network
Naomi Swagten 7 Team Neoliet
Sven van der Heijden 8
Simone Gerritsen 9 Monk Eindhoven
Sam Swalué 10 Top Climbing Twente
Ysa Rakestraw 11 Monk Eindhoven
Tiba Vroom 12 REVOLT
Isa Witte 13 Team Kids From The Block
Julia Meijer 98 Monk Eindhoven Disp
Vera Zijlstra 99 Bruut Disp

Ronde: Halve finale - Routes: Aantal deelnemers: 15

# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw 11 Monk Eindhoven
2 Tiba Vroom 12 REVOLT
3 Kim van den Hout 2 Monk Amsterdam
4 Mette van Liempd 5 Monk Eindhoven
5 Isa Witte 13 Team Kids From The Block
6 Vera Zijlstra 99 Bruut
7 Lauranne Dufour 1 Cube Bouldergym
8 Marieke Berends 4 Monk Eindhoven
9 Elbrich Schoorstra 6 Team Mountain Network
10 Naomi Swagten 7 Team Neoliet
11 Pleun Frank 3 Monk Amsterdam
12 Sam Swalué 10 Top Climbing Twente
13 Julia Meijer 98 Monk Eindhoven
14 Sven van der Heijden 8
15 Simone Gerritsen 9 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw 11 Monk Eindhoven
2 Tiba Vroom 12 REVOLT
3 Kim van den Hout 2 Monk Amsterdam
4 Mette van Liempd 5 Monk Eindhoven
5 Isa Witte 13 Team Kids From The Block
6 Vera Zijlstra 99 Bruut
7 Lauranne Dufour 1 Cube Bouldergym
8 Marieke Berends 4 Monk Eindhoven
9 Elbrich Schoorstra 6 Team Mountain Network
10 Naomi Swagten 7 Team Neoliet
11 Pleun Frank 3 Monk Amsterdam
12 Sam Swalué 10 Top Climbing Twente
13 Julia Meijer 98 Monk Eindhoven
14 Sven van der Heijden 8
15 Simone Gerritsen 9 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw 11 Monk Eindhoven
2 Tiba Vroom 12 REVOLT
3 Kim van den Hout 2 Monk Amsterdam
4 Mette van Liempd 5 Monk Eindhoven
5 Isa Witte 13 Team Kids From The Block
6 Vera Zijlstra 99 Bruut
7 Lauranne Dufour 1 Cube Bouldergym
8 Marieke Berends 4 Monk Eindhoven
9 Elbrich Schoorstra 6 Team Mountain Network
10 Naomi Swagten 7 Team Neoliet
11 Pleun Frank 3 Monk Amsterdam
12 Sam Swalué 10 Top Climbing Twente
13 Julia Meijer 98 Monk Eindhoven
14 Sven van der Heijden 8
15 Simone Gerritsen 9 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw 11 Monk Eindhoven
2 Tiba Vroom 12 REVOLT
3 Kim van den Hout 2 Monk Amsterdam
4 Mette van Liempd 5 Monk Eindhoven
5 Isa Witte 13 Team Kids From The Block
6 Vera Zijlstra 99 Bruut
7 Lauranne Dufour 1 Cube Bouldergym
8 Marieke Berends 4 Monk Eindhoven
9 Elbrich Schoorstra 6 Team Mountain Network
10 Naomi Swagten 7 Team Neoliet
11 Pleun Frank 3 Monk Amsterdam
12 Sam Swalué 10 Top Climbing Twente
13 Julia Meijer 98 Monk Eindhoven
14 Sven van der Heijden 8
15 Simone Gerritsen 9 Monk Eindhoven
08-07-2018 10:08
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Vera Zijlstra 99 T2Z1 T2Z2 T1Z1 T3Z3 4T8 4Z7 Z1 - T1Z1 T2Z2 2T3 3Z4 100.0 Bruut
2 Lauranne Dufour 1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 3T3 4Z4 T2Z2 - Z1 T3Z3 2T5 3Z6 80.0 Cube Bouldergym
3 Julia Meijer 98 T1Z1 T2Z2 T2Z1 T1Z1 4T6 4Z5 Z1 - Z1 T1Z1 1T1 3Z3 65.0 Monk Eindhoven
4 Tiba Vroom 12 T1Z1 T3Z3 T3Z3 T1Z1 4T8 4Z8 Z1 - Z3 - 0T0 2Z4 55.0 REVOLT
5 Kim van den Hout 2 T1Z1 T2Z2 - T2Z2 3T5 3Z5 - - Z3 Z4 0T0 2Z7 51.0 Monk Amsterdam
6 Marieke Berends 4 Z1 T4Z4 Z5 T1Z1 2T5 4Z11 - - - Z2 0T0 1Z2 47.0 Monk Eindhoven
7 Pleun Frank 3 T2Z1 Z4 - T1Z1 2T3 3Z6 43.0 Monk Amsterdam
8 Mette van Liempd 5 T1Z1 Z4 - T3Z2 2T4 3Z7 40.0 Monk Eindhoven
9 Sam Swalué 10 T3Z1 - - T2Z2 2T5 2Z3 37.0 Top Climbing Twente
10 Sven van der Heijden 8 T3Z1 - - T6Z1 2T9 2Z2 34.0
11 Ysa Rakestraw 11 T1Z1 Z2 - Z1 1T1 3Z4 31.0 Monk Eindhoven
12 Simone Gerritsen 9 T1Z1 Z4 - Z2 1T1 3Z7 28.0 Monk Eindhoven
13 Naomi Swagten 7 Z1 - - T5Z5 1T5 2Z6 26.0 Team Neoliet
14 Elbrich Schoorstra 6 Z1 - - Z4 0T0 2Z5 24.0 Team Mountain Network
15 Isa Witte 13 Z1 - - Z5 0T0 2Z6 22.0 Team Kids From The Block

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Team
Timo Tak 21 Monk Rotterdam
Don van Laere 22 Team Delfts Bleau
Bruno Geurts 23 Monk Eindhoven
Michiel Hennevelt 24 Monk Rotterdam
Max Deelen 25 Sterk
Jens de Louw 26 Team Mountain Network
Mark Brand 27 Team Mountain Network
Nigel Armino 28 IVY Climbing
Sven Elink Schuurman 29
Leto Cavé 30 Team Mountain Network
Robin van Dijk 31 Yosemite
Enrique Perdok 32 Monk Eindhoven

Ronde: Halve finale - Routes: Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Team
1 Jens de Louw 26 Team Mountain Network
2 Enrique Perdok 32 Monk Eindhoven
3 Timo Tak 21 Monk Rotterdam
4 Nigel Armino 28 IVY Climbing
5 Mark Brand 27 Team Mountain Network
6 Robin van Dijk 31 Yosemite
7 Sven Elink Schuurman 29
8 Bruno Geurts 23 Monk Eindhoven
9 Max Deelen 25 Sterk
10 Michiel Hennevelt 24 Monk Rotterdam
11 Leto Cavé 30 Team Mountain Network
12 Don van Laere 22 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Jens de Louw 26 Team Mountain Network
2 Enrique Perdok 32 Monk Eindhoven
3 Timo Tak 21 Monk Rotterdam
4 Nigel Armino 28 IVY Climbing
5 Mark Brand 27 Team Mountain Network
6 Robin van Dijk 31 Yosemite
7 Sven Elink Schuurman 29
8 Bruno Geurts 23 Monk Eindhoven
9 Max Deelen 25 Sterk
10 Michiel Hennevelt 24 Monk Rotterdam
11 Leto Cavé 30 Team Mountain Network
12 Don van Laere 22 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Jens de Louw 26 Team Mountain Network
2 Enrique Perdok 32 Monk Eindhoven
3 Timo Tak 21 Monk Rotterdam
4 Nigel Armino 28 IVY Climbing
5 Mark Brand 27 Team Mountain Network
6 Robin van Dijk 31 Yosemite
7 Sven Elink Schuurman 29
8 Bruno Geurts 23 Monk Eindhoven
9 Max Deelen 25 Sterk
10 Michiel Hennevelt 24 Monk Rotterdam
11 Leto Cavé 30 Team Mountain Network
12 Don van Laere 22 Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Team
1 Jens de Louw 26 Team Mountain Network
2 Enrique Perdok 32 Monk Eindhoven
3 Timo Tak 21 Monk Rotterdam
4 Nigel Armino 28 IVY Climbing
5 Mark Brand 27 Team Mountain Network
6 Robin van Dijk 31 Yosemite
7 Sven Elink Schuurman 29
8 Bruno Geurts 23 Monk Eindhoven
9 Max Deelen 25 Sterk
10 Michiel Hennevelt 24 Monk Rotterdam
11 Leto Cavé 30 Team Mountain Network
12 Don van Laere 22 Team Delfts Bleau
08-07-2018 10:08
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Don van Laere 22 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T5 4Z5 T3Z2 T2Z2 T5Z5 T1Z1 4T11 4Z10 100.0 Team Delfts Bleau
2 Timo Tak 21 T2Z2 T6Z6 T1Z1 T1Z1 4T10 4Z10 Z1 Z3 T1Z1 T6Z6 2T7 4Z11 80.0 Monk Rotterdam
3 Mark Brand 27 - T2Z2 T1Z1 T3Z1 3T6 3Z4 T2Z1 - T4Z3 Z2 2T6 3Z6 65.0 Team Mountain Network
4 Bruno Geurts 23 Z3 T11Z11 T1Z1 T2Z1 3T14 4Z16 Z1 - T2Z2 Z7 1T2 3Z10 55.0 Monk Eindhoven
5 Jens de Louw 26 - T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 3Z3 Z1 - T5Z4 Z4 1T5 3Z9 51.0 Team Mountain Network
6 Michiel Hennevelt 24 - T1Z1 T2Z2 T1Z1 3T4 3Z4 Z2 - Z8 Z5 0T0 3Z15 47.0 Monk Rotterdam
7 Nigel Armino 28 - T4Z2 T1Z1 T1Z1 3T6 3Z4 - - Z6 - 0T0 1Z6 43.0 IVY Climbing
8 Max Deelen 25 T4Z4 - T1Z1 T1Z1 3T6 3Z6 40.0 Sterk
9 Leto Cavé 30 - - T1Z1 T5Z1 2T6 2Z2 37.0 Team Mountain Network
10 Sven Elink Schuurman 29 Z6 Z2 T1Z1 Z1 1T1 4Z10 34.0
11 Robin van Dijk 31 - - T5Z5 Z1 1T5 2Z6 31.0 Yosemite
12 Enrique Perdok 32 - - Z10 Z1 0T0 2Z11 28.0 Monk Eindhoven