NJK LEAD 2018, 08-12-2018 10:00, Neoliet Utrecht

Discipline: Lead
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving: Je kunt je plaatsen voor het NJK Lead 2018 via de Nationale Jeugd Lead JAB en CDE Competitie.

Het voorlopige schema:

11.30 uur Neoliet Utrecht open
11.30 uur Isolatie open voor alle categorieën
12.30 uur Sluiting isolatie Jeugd A en C
13.00 uur Start halve finale Jeugd A en C
14.15 uur Sluiting isolatie Junioren en Jeugd B
14.30 uur Einde halve finale Jeugd A en C
14.45 uur Start halve finale Junioren en Jeugd B
15.45 uur Einde halve finale Junioren en Jeugd B
16.00 uur Uitslag halve finale en isolatie finale open
16.30 uur Isolatie finale gesloten
17.00 uur Start Finale voor alle categorieën C, B, A en Junioren
19.00 uur Einde Finale
19.15 uur Prijsuitreiking


Voor het NJK LEAD 2018 geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer de Nederlandse nationaliteit heeft.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Team
Joram van Buuren 209 Team Neoliet
Zeno Schaekers 208 Team Mountain Network
Castor Sprado 207 Klimmuur Utrecht
Jay de Jager 205 Monte Cervino
Don van Laere 204 Team Delfts Bleau
Antonie Moes 203 Top-It
Pepijn Hogt 202 Kei Boulderhal
Jens Peeters 201 Monte Cervino

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Team
1 Joram van Buuren 209 Team Neoliet
2 Zeno Schaekers 208 Team Mountain Network
3 Castor Sprado 207 Klimmuur Utrecht
4 Jay de Jager 205 Monte Cervino
5 Don van Laere 204 Team Delfts Bleau
6 Antonie Moes 203 Top-It
7 Pepijn Hogt 202 Kei Boulderhal
8 Jens Peeters 201 Monte Cervino
08-12-2018 19:58
# Naam Rugnummer 1 1 Comp. Punten Team
1 Don van Laere 204 2+ 33+ 100.0 Team Delfts Bleau
2 Zeno Schaekers 208 30+ 28 80.0 Team Mountain Network
3 Castor Sprado 207 2+ 23+ 60.0 Klimmuur Utrecht
3 Jens Peeters 201 2+ 23+ 60.0 Monte Cervino
5 Antonie Moes 203 19 17+ 51.0 Top-It
6 Jay de Jager 205 2+ 17 47.0 Monte Cervino
7 Pepijn Hogt 202 2+ 15+ 43.0 Kei Boulderhal
8 Joram van Buuren 209 2+ 8 40.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Team
Sil Rutten 401 Team Neoliet
Dylan van den Berge 402 Team Yellowstone
Leto Cavé 403 Team Mountain Network
Sem van den Akker 404 Team Neoliet
Mischa Radt 405 Top-It
Simon Boes 406
Jens de Louw 407 Team Mountain Network
Joris Kieboom 408 Climb Up
Gregor Struwe 409 Klimcentrum Bjoeks
Casper Lensselink 410 Team Mountain Network
Jules Kluwer 411 Team Neoliet
Tycho van der Straaten 412 Ayers Rookies

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Team
1 Tycho van der Straaten 412 Ayers Rookies
2 Jules Kluwer 411 Team Neoliet
3 Casper Lensselink 410 Team Mountain Network
4 Joris Kieboom 408 Climb Up
5 Gregor Struwe 409 Klimcentrum Bjoeks
6 Jens de Louw 407 Team Mountain Network
7 Simon Boes 406
8 Mischa Radt 405 Top-It
9 Sem van den Akker 404 Team Neoliet
10 Leto Cavé 403 Team Mountain Network
11 Dylan van den Berge 402 Team Yellowstone
12 Sil Rutten 401 Team Neoliet
08-12-2018 19:59
# Naam Rugnummer 1 1 Comp. Punten Team
1 Leto Cavé 403 Top 42 100.0 Team Mountain Network
2 Mischa Radt 405 Top 28+ 80.0 Top-It
3 Sil Rutten 401 29 23+ 65.0 Team Neoliet
4 Sem van den Akker 404 25+ 23+ 55.0 Team Neoliet
5 Dylan van den Berge 402 25 23+ 51.0 Team Yellowstone
6 Simon Boes 406 23+ 17+ 47.0
7 Gregor Struwe 409 22+ 42.0 Klimcentrum Bjoeks
7 Casper Lensselink 410 22+ 42.0 Team Mountain Network
9 Tycho van der Straaten 412 21 37.0 Ayers Rookies
10 Jens de Louw 407 2+ 31.0 Team Mountain Network
10 Joris Kieboom 408 2+ 31.0 Climb Up
10 Jules Kluwer 411 2+ 31.0 Team Neoliet

Jongens B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Jongens C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 6

Naam Rugnummer Team
Saskia IJntema 106 Team Neoliet
Lynn van der Meer 105 Team Neoliet
Cecile van der Meel 104 Ayers Rookies
Helen Zegelaar 103
Julia van den Goor 102 Team Neoliet
Manon Boereboom 101 Team Neoliet

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 6

# Naam Rugnummer Team
1 Saskia IJntema 106 Team Neoliet
2 Lynn van der Meer 105 Team Neoliet
3 Cecile van der Meel 104 Ayers Rookies
4 Helen Zegelaar 103
5 Julia van den Goor 102 Team Neoliet
6 Manon Boereboom 101 Team Neoliet
08-12-2018 19:59
# Naam Rugnummer 1 1 Comp. Punten Team
1 Lynn van der Meer 105 Top 59 100.0 Team Neoliet
2 Julia van den Goor 102 21 32+ 80.0 Team Neoliet
3 Helen Zegelaar 103 21 26+ 65.0
4 Cecile van der Meel 104 18 55.0 Ayers Rookies
5 Saskia IJntema 106 14+ 51.0 Team Neoliet
6 Manon Boereboom 101 11 47.0 Team Neoliet

Aantal deelnemers: 13

Naam Rugnummer Team
Sven van der Heijden 301 Monk Amsterdam
Kaya van Haasteren 302
Sam Swalué 303 Top Climbing Twente
Freja Smed 304 Climb Up
Anon2428 - -
Kyra Pattinama 306 IVY Climbing
Tysa Aukema 307 Climb Up
Olivie van der Linden 308 Team Neoliet
Merleyn Koops 309
Sanne Blok 310
Marrit Elsinga 311 Team Mountain Network
Anne Jansen 312 Yosemite Jeugd
Charlène Tilborghs 313 Team Mountain Network

Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 13

# Naam Rugnummer Team
1 Anne Jansen 312 Yosemite Jeugd
2 Charlène Tilborghs 313 Team Mountain Network
3 Marrit Elsinga 311 Team Mountain Network
4 Sanne Blok 310
5 Merleyn Koops 309
6 Olivie van der Linden 308 Team Neoliet
7 Tysa Aukema 307 Climb Up
8 Kyra Pattinama 306 IVY Climbing
9 Anon2428 - -
10 Freja Smed 304 Climb Up
11 Sam Swalué 303 Top Climbing Twente
12 Kaya van Haasteren 302
13 Sven van der Heijden 301 Monk Amsterdam
08-12-2018 19:59
# Naam Rugnummer 1 1 Comp. Punten Team
1 Charlène Tilborghs 313 Top 49 100.0 Team Mountain Network
2 Sven van der Heijden 301 31+ 46+ 80.0 Monk Amsterdam
3 Sam Swalué 303 31 41 65.0 Top Climbing Twente
4 Kyra Pattinama 306 20+ 32+ 55.0 IVY Climbing
5 Kaya van Haasteren 302 18+ 32+ 51.0
6 Merleyn Koops 309 18+ 29+ 47.0
7 Anon2428 - 18+ 24 43.0 -
8 Anne Jansen 312 17 40.0 Yosemite Jeugd
9 Freja Smed 304 14+ 37.0 Climb Up
10 Olivie van der Linden 308 12+ 34.0 Team Neoliet
11 Tysa Aukema 307 9+ 28.0 Climb Up
11 Sanne Blok 310 9+ 28.0
11 Marrit Elsinga 311 9+ 28.0 Team Mountain Network

Meisjes B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.