NJK LEAD 2018, 08-12-2018 10:00, Neoliet Utrecht
Discipline: LeadCompetitie:
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving: Je kunt je plaatsen voor het NJK Lead 2018 via de Nationale Jeugd Lead JAB en CDE Competitie.
Het voorlopige schema:
11.30 uur Neoliet Utrecht open
11.30 uur Isolatie open voor alle categorieën
12.30 uur Sluiting isolatie Jeugd A en C
13.00 uur Start halve finale Jeugd A en C
14.15 uur Sluiting isolatie Junioren en Jeugd B
14.30 uur Einde halve finale Jeugd A en C
14.45 uur Start halve finale Junioren en Jeugd B
15.45 uur Einde halve finale Junioren en Jeugd B
16.00 uur Uitslag halve finale en isolatie finale open
16.30 uur Isolatie finale gesloten
17.00 uur Start Finale voor alle categorieën C, B, A en Junioren
19.00 uur Einde Finale
19.15 uur Prijsuitreiking
Voor het NJK LEAD 2018 geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer de Nederlandse nationaliteit heeft.
Meisjes U14
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Meisjes U16
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Meisjes U18
Aantal deelnemers: 13
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Sven van der Heijden | 301 | Monk Amsterdam | |
Kaya van Haasteren | 302 | ||
Sam Swalué | 303 | Top Climbing Twente | |
Freja Smed | 304 | Climb Up | |
Aloes Bosch | 305 | ||
Kyra Pattinama | 306 | IVY Climbing | |
Tysa Aukema | 307 | Climb Up | |
Olivie van der Linden | 308 | Team Neoliet | |
Merleyn Koops | 309 | ||
Sanne Blok | 310 | ||
Marrit Elsinga | 311 | Team Mountain Network | |
Anne Jansen | 312 | Yosemite Jeugd | |
Charlène Tilborghs | 313 | Team Mountain Network |
Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 13
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Anne Jansen | 312 | Yosemite Jeugd |
2 | Charlène Tilborghs | 313 | Team Mountain Network |
3 | Marrit Elsinga | 311 | Team Mountain Network |
4 | Sanne Blok | 310 | |
5 | Merleyn Koops | 309 | |
6 | Olivie van der Linden | 308 | Team Neoliet |
7 | Tysa Aukema | 307 | Climb Up |
8 | Kyra Pattinama | 306 | IVY Climbing |
9 | Aloes Bosch | 305 | |
10 | Freja Smed | 304 | Climb Up |
11 | Sam Swalué | 303 | Top Climbing Twente |
12 | Kaya van Haasteren | 302 | |
13 | Sven van der Heijden | 301 | Monk Amsterdam |
08-12-2018 19:59
# | Naam | Rugnummer | 1 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Charlène Tilborghs | 313 | Top | 49 | 100.0 | Team Mountain Network | ||
2 | Sven van der Heijden | 301 | 31+ | 46+ | 80.0 | Monk Amsterdam | ||
3 | Sam Swalué | 303 | 31 | 41 | 65.0 | Top Climbing Twente | ||
4 | Kyra Pattinama | 306 | 20+ | 32+ | 55.0 | IVY Climbing | ||
5 | Kaya van Haasteren | 302 | 18+ | 32+ | 51.0 | |||
6 | Merleyn Koops | 309 | 18+ | 29+ | 47.0 | |||
7 | Aloes Bosch | 305 | 18+ | 24 | 43.0 | |||
8 | Anne Jansen | 312 | 17 | 40.0 | Yosemite Jeugd | |||
9 | Freja Smed | 304 | 14+ | 37.0 | Climb Up | |||
10 | Olivie van der Linden | 308 | 12+ | 34.0 | Team Neoliet | |||
11 | Tysa Aukema | 307 | 9+ | 28.0 | Climb Up | |||
11 | Sanne Blok | 310 | 9+ | 28.0 | ||||
11 | Marrit Elsinga | 311 | 9+ | 28.0 | Team Mountain Network |
Meisjes U20
Aantal deelnemers: 6
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Saskia IJntema | 106 | Team Neoliet | |
Lynn van der Meer | 105 | Team Neoliet | |
Cecile van der Meel | 104 | Ayers Rookies | |
Helen Zegelaar | 103 | ||
Julia van den Goor | 102 | Team Neoliet | |
Manon Boereboom | 101 | Team Neoliet |
Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 6
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Saskia IJntema | 106 | Team Neoliet |
2 | Lynn van der Meer | 105 | Team Neoliet |
3 | Cecile van der Meel | 104 | Ayers Rookies |
4 | Helen Zegelaar | 103 | |
5 | Julia van den Goor | 102 | Team Neoliet |
6 | Manon Boereboom | 101 | Team Neoliet |
08-12-2018 19:59
# | Naam | Rugnummer | 1 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lynn van der Meer | 105 | Top | 59 | 100.0 | Team Neoliet | ||
2 | Julia van den Goor | 102 | 21 | 32+ | 80.0 | Team Neoliet | ||
3 | Helen Zegelaar | 103 | 21 | 26+ | 65.0 | |||
4 | Cecile van der Meel | 104 | 18 | 55.0 | Ayers Rookies | |||
5 | Saskia IJntema | 106 | 14+ | 51.0 | Team Neoliet | |||
6 | Manon Boereboom | 101 | 11 | 47.0 | Team Neoliet |
Jongens U14
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Jongens U16
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Jongens U18
Aantal deelnemers: 12
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Sil Rutten | 401 | Team Neoliet | |
Dylan van den Berge | 402 | Team Yellowstone | |
Leto Cavé | 403 | Team Mountain Network | |
Sem van den Akker | 404 | Team Neoliet | |
Mischa Radt | 405 | Top-It | |
Simon Boes | 406 | ||
Jens de Louw | 407 | Team Mountain Network | |
Joris Kieboom | 408 | Climb Up | |
Gregor Struwe | 409 | Klimcentrum Bjoeks | |
Casper Lensselink | 410 | Team Mountain Network | |
Jules Kluwer | 411 | Team Neoliet | |
Tycho van der Straaten | 412 | Ayers Rookies |
Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 12
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Tycho van der Straaten | 412 | Ayers Rookies |
2 | Jules Kluwer | 411 | Team Neoliet |
3 | Casper Lensselink | 410 | Team Mountain Network |
4 | Joris Kieboom | 408 | Climb Up |
5 | Gregor Struwe | 409 | Klimcentrum Bjoeks |
6 | Jens de Louw | 407 | Team Mountain Network |
7 | Simon Boes | 406 | |
8 | Mischa Radt | 405 | Top-It |
9 | Sem van den Akker | 404 | Team Neoliet |
10 | Leto Cavé | 403 | Team Mountain Network |
11 | Dylan van den Berge | 402 | Team Yellowstone |
12 | Sil Rutten | 401 | Team Neoliet |
08-12-2018 19:59
# | Naam | Rugnummer | 1 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leto Cavé | 403 | Top | 42 | 100.0 | Team Mountain Network | ||
2 | Mischa Radt | 405 | Top | 28+ | 80.0 | Top-It | ||
3 | Sil Rutten | 401 | 29 | 23+ | 65.0 | Team Neoliet | ||
4 | Sem van den Akker | 404 | 25+ | 23+ | 55.0 | Team Neoliet | ||
5 | Dylan van den Berge | 402 | 25 | 23+ | 51.0 | Team Yellowstone | ||
6 | Simon Boes | 406 | 23+ | 17+ | 47.0 | |||
7 | Gregor Struwe | 409 | 22+ | 42.0 | Klimcentrum Bjoeks | |||
7 | Casper Lensselink | 410 | 22+ | 42.0 | Team Mountain Network | |||
9 | Tycho van der Straaten | 412 | 21 | 37.0 | Ayers Rookies | |||
10 | Jens de Louw | 407 | 2+ | 31.0 | Team Mountain Network | |||
10 | Joris Kieboom | 408 | 2+ | 31.0 | Climb Up | |||
10 | Jules Kluwer | 411 | 2+ | 31.0 | Team Neoliet |
Jongens U20
Aantal deelnemers: 8
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Joram van Buuren | 209 | Team Neoliet | |
Zeno Schaekers | 208 | Team Mountain Network | |
Castor Sprado | 207 | Klimmuur Utrecht | |
Jay de Jager | 205 | Monte Cervino | |
Don van Laere | 204 | Team Delfts Bleau | |
Antonie Moes | 203 | Top-It | |
Pepijn Hogt | 202 | Kei Boulderhal | |
Jens Peeters | 201 | Monte Cervino |
Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 8
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Joram van Buuren | 209 | Team Neoliet |
2 | Zeno Schaekers | 208 | Team Mountain Network |
3 | Castor Sprado | 207 | Klimmuur Utrecht |
4 | Jay de Jager | 205 | Monte Cervino |
5 | Don van Laere | 204 | Team Delfts Bleau |
6 | Antonie Moes | 203 | Top-It |
7 | Pepijn Hogt | 202 | Kei Boulderhal |
8 | Jens Peeters | 201 | Monte Cervino |
08-12-2018 19:58
# | Naam | Rugnummer | 1 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Don van Laere | 204 | 2+ | 33+ | 100.0 | Team Delfts Bleau | ||
2 | Zeno Schaekers | 208 | 30+ | 28 | 80.0 | Team Mountain Network | ||
3 | Castor Sprado | 207 | 2+ | 23+ | 60.0 | Klimmuur Utrecht | ||
3 | Jens Peeters | 201 | 2+ | 23+ | 60.0 | Monte Cervino | ||
5 | Antonie Moes | 203 | 19 | 17+ | 51.0 | Top-It | ||
6 | Jay de Jager | 205 | 2+ | 17 | 47.0 | Monte Cervino | ||
7 | Pepijn Hogt | 202 | 2+ | 15+ | 43.0 | Kei Boulderhal | ||
8 | Joram van Buuren | 209 | 2+ | 8 | 40.0 | Team Neoliet |