Petzl NK IJsklimmen 2018, 15-12-2018 13:00, Klimmuur Kalymnos, Utrecht

Discipline: Lead
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Op 15 december vindt bij Sportcentrum Olympos het Petzl NK IJsklimmen 2018 plaats op de drytoolwand van klimmuur Kalymnos.

Het kampioenschap is een Open NK. Hierdoor kunnen ook buitenlandse ijsklimmers deelnemen en meedingen naar de titel.

Tijdschema:
12.00 uur Kalymnos geopend, aanmeldbalie open
12.30 uur Aanmeldbalie gesloten
12.45 uur Briefing deelnemers
13.00 uur Start Kwalificatie 1 Dames en Heren
14.30 uur Einde Kwalificatie 1 Dames en Heren
14.45 uur Start Kwalificatie 2 Dames en Heren
16.15 uur Einde Kwalificatie 2 Dames en Heren
17.30 uur Isolatie Finalisten geopend
18.00 uur Isolatie Finalisten gesloten
19.00 uur Presentatie finalisten & inlezen route  
19.15 uur Start Finale Dames en Heren
21.15 uur Einde Finale Dames en Heren
21.30 uur Prijsuitreiking 

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2002.




Aantal deelnemers: 4

Naam Rugnummer Team
Marianne van der Steen 5 VerticalLife
Aniek Lith 3
Annick Teepe 4 YETI
Joseliene Verloop 1

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 4

# Naam Rugnummer Team
1 Annick Teepe 4 YETI
2 Marianne van der Steen 5 VerticalLife
3 Joseliene Verloop 1
4 Aniek Lith 3
# Naam Rugnummer Team
1 Annick Teepe 4 YETI
2 Marianne van der Steen 5 VerticalLife
3 Joseliene Verloop 1
4 Aniek Lith 3
15-12-2018 22:14
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Marianne van der Steen 5 Top Top 14.302 100.0 VerticalLife
2 Aniek Lith 3 Top Top 11.232 80.0
3 Annick Teepe 4 7.20 2.900 2.09 65.0 YETI
4 Joseliene Verloop 1 4.141 1.061 2.08 55.0

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Nat. Team
Dennis van Hoek 25 NED VerticalLife
Elwin van der Gragt 31 NED Team X-Bionic
Gabriël Bijleveld 24 NED YETI
Tom Phillips 32 NED YETI
Laurens Machiel 30 NED
Anon4279 - - -
Anon4280 - - -
Rob Gietema 23 NED
Mark Stoop 26 NED
Jeroen Rolvink 27 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 10

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dennis van Hoek 25 NED VerticalLife
2 Laurens Machiel 30 NED
3 Tom Phillips 32 NED YETI
4 Mark Stoop 26 NED
5 Anon4279 - - -
6 Jeroen Rolvink 27 NED
7 Rob Gietema 23 NED
8 Gabriël Bijleveld 24 NED YETI
9 Anon4280 - - -
10 Elwin van der Gragt 31 NED Team X-Bionic
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Dennis van Hoek 25 NED VerticalLife
2 Laurens Machiel 30 NED
3 Tom Phillips 32 NED YETI
4 Mark Stoop 26 NED
5 Anon4279 - - -
6 Jeroen Rolvink 27 NED
7 Rob Gietema 23 NED
8 Gabriël Bijleveld 24 NED YETI
9 Anon4280 - - -
10 Elwin van der Gragt 31 NED Team X-Bionic
15-12-2018 22:13
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Dennis van Hoek 25 NED Top Top Top 100.0 VerticalLife
2 Tom Phillips 32 NED Top 7.14 12.222 80.0 YETI
3 Laurens Machiel 30 NED Top 6.121 10.182 65.0
4 Gabriël Bijleveld 24 NED 5.152 6.12 6.15 55.0 YETI
5 Elwin van der Gragt 31 NED Top 4.09 6.14 51.0 Team X-Bionic
6 Anon4279 - - 5.162 7.142 5.12 47.0 -
7 Mark Stoop 26 NED 1.07 3.08 3.09 43.0
8 Jeroen Rolvink 27 NED 1.07 2.08 2.07 40.0
9 Anon4280 - - 1.07 1.061 37.0 -
10 Rob Gietema 23 NED 1.042 1.05 34.0