Open NK Speed 2018, 17-11-2018 10:59, IVY Climbing, Sittard

Discipline: Speed
Competitie:
Status: Inschrijving gesloten
Officiele omschrijving: Op 17 november 2018 organiseren de NKBV en IVY Climbing het allereerste NK Speed. Het is een Open NK waardoor ook buitenlandse speedklimmers kunnen deelnemen.

Tijdschema Open NK Speed 2018
13.30 uur IVY Climbing en aanmelding open
14.00 uur Start Warm up (niet op de speedwand)
15.00 uur Sluiting aanmelding
15.30 uur Start Training ronde Heren en Dames
16.30 uur Kwalificatie Heren en Dames
17.45 uur Eind kwalificatie Heren en Dames
20.00 uur Start Finale ronde Heren en Dames (1/4 of 1/8 finale)
21.30 uur Prijsuitreiking

Voor deelname aan het Open NK Speed 2018 geldt dat:

- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond die aangesloten is bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Leeftijd: vanaf geboortejaar 2004 (LET OP! Jeugd B mag dus deelnemen aan het Open NK Speed 2018)

Aantal deelnemers: 6

Naam Rugnummer Nat. Team
Sam Swalué 3 NED Top Climbing Twente
Natalia Gracheva 7 RUS
Marianne van der Steen 4 NED VerticalLife
Amber Schiffeleers 6 NED IVY Climbing
Lynn van der Meer 2 NED Team Neoliet
Vera Zijlstra 1 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 6

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Vera Zijlstra 1 NED
2 Amber Schiffeleers 6 NED IVY Climbing
3 Sam Swalué 3 NED Top Climbing Twente
4 Natalia Gracheva 7 RUS
5 Marianne van der Steen 4 NED VerticalLife
6 Lynn van der Meer 2 NED Team Neoliet
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Nat. Team
Zeno Schaekers 54 NED Team Mountain Network
Jules Kluwer 61 NED Team Neoliet
Sala Boulbahaiem 52 BEL IVY Climbing
Dennis van Hoek 55 NED VerticalLife
Busse Lommers 63 NED Kei Boulderhal
Arno Luypaert 51 BEL
Nigel Armino 59 NED IVY Climbing
Mischa Radt 57 NED Top-It
Paul Brand 58 NED West Coast Climbing
Jens de Louw 56 NED Team Mountain Network
Celestino Inees 60 NED IVY Climbing
Castor Sprado 53 NED Klimmuur Utrecht
Leto Cavé 62 NED Team Mountain Network
Wouter Jongeneelen 64 NED Bruut

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nigel Armino 59 NED IVY Climbing
2 Leto Cavé 62 NED Team Mountain Network
3 Castor Sprado 53 NED Klimmuur Utrecht
4 Sala Boulbahaiem 52 BEL IVY Climbing
5 Jules Kluwer 61 NED Team Neoliet
6 Paul Brand 58 NED West Coast Climbing
7 Dennis van Hoek 55 NED VerticalLife
8 Arno Luypaert 51 BEL
9 Wouter Jongeneelen 64 NED Bruut
10 Busse Lommers 63 NED Kei Boulderhal
11 Mischa Radt 57 NED Top-It
12 Celestino Inees 60 NED IVY Climbing
13 Jens de Louw 56 NED Team Mountain Network
14 Zeno Schaekers 54 NED Team Mountain Network
Er is nog geen tussenstand beschikbaar