NSK Lead 2018, 09-06-2018 13:19, Neoliet Utrecht

Discipline: Lead
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Het jaarlijkse NSK Lead, voorheen NSK Sportklimmen, vindt plaats in Neoliet Utrecht en wordt georganiseerd door SVAC YETI. Schrijf je ook in op: https://nsk.alpenclub.nl/

Aantal deelnemers: 40

Naam Rugnummer Nat. Team
Janine van Heteren NED
Annick Teepe NED YETI
Marijke Algra NED USAC
Anika Smit NED GSAC
Anon9600 - - -
Jarinka Heijink NED Ibex
Hannelieke Weener NED MaasSAC
Vera Folkersma NED USAC
Helen Zegelaar NED NIJSAC
Eva van Wijck NED ASAC
Clara Tump NED ASAC
Bente de Jongh NED TSAC
Florianne van Roosmalen NED ESAC
Nori Smeets NED
Mariël Steinmeijer NED MaasSAC
Judith Meskers NED ASAC
Floor Oostwegel NED USAC
Wietske Brouwer NED YETI
Manon Bosch NED TSAC
Annemarie Bok NED Ibex
Sabine de Haan NED GSAC
Liyan Smeding NED NIJSAC
Sanne den Exter van den Brink NED
Marloes Bersma NED YETI
Renee Bossina NED
Sabine Dieleman NED MaasSAC
Elte Hillekens NED GSAC
Naomi Swagten NED
Ellen van Wordragen NED USAC
Lisanne Pellikaan NED USAC
Lise Berghuis NED USAC
Arianna Girardi ITA TSAC
Michelle Singerling NED
Anon678 - - -
Elsa Doornbos NED GSAC
Saskia Bruil NED YETI
Jip Enthoven NED YETI
Laureanne Lodewijks NED MaasSAC
Janna Wilhelmsen GER ASAC
Mar Oostermeijer NED Ibex

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 40

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Saskia Bruil NED YETI
2 Marloes Bersma NED YETI
3 Sabine de Haan NED GSAC
4 Anon9600 - - -
5 Vera Folkersma NED USAC
6 Wietske Brouwer NED YETI
7 Renee Bossina NED
8 Mariël Steinmeijer NED MaasSAC
9 Elsa Doornbos NED GSAC
10 Clara Tump NED ASAC
11 Floor Oostwegel NED USAC
12 Naomi Swagten NED
13 Bente de Jongh NED TSAC
14 Nori Smeets NED
15 Marijke Algra NED USAC
16 Mar Oostermeijer NED Ibex
17 Sabine Dieleman NED MaasSAC
18 Eva van Wijck NED ASAC
19 Anika Smit NED GSAC
20 Janine van Heteren NED
21 Helen Zegelaar NED NIJSAC
22 Lisanne Pellikaan NED USAC
23 Janna Wilhelmsen GER ASAC
24 Florianne van Roosmalen NED ESAC
25 Michelle Singerling NED
26 Elte Hillekens NED GSAC
27 Arianna Girardi ITA TSAC
28 Jarinka Heijink NED Ibex
29 Ellen van Wordragen NED USAC
30 Annemarie Bok NED Ibex
31 Hannelieke Weener NED MaasSAC
32 Annick Teepe NED YETI
33 Lise Berghuis NED USAC
34 Judith Meskers NED ASAC
35 Jip Enthoven NED YETI
36 Laureanne Lodewijks NED MaasSAC
37 Manon Bosch NED TSAC
38 Liyan Smeding NED NIJSAC
39 Sanne den Exter van den Brink NED
40 Anon678 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Saskia Bruil NED YETI
2 Marloes Bersma NED YETI
3 Sabine de Haan NED GSAC
4 Anon9600 - - -
5 Vera Folkersma NED USAC
6 Wietske Brouwer NED YETI
7 Renee Bossina NED
8 Mariël Steinmeijer NED MaasSAC
9 Elsa Doornbos NED GSAC
10 Clara Tump NED ASAC
11 Floor Oostwegel NED USAC
12 Naomi Swagten NED
13 Bente de Jongh NED TSAC
14 Nori Smeets NED
15 Marijke Algra NED USAC
16 Mar Oostermeijer NED Ibex
17 Sabine Dieleman NED MaasSAC
18 Eva van Wijck NED ASAC
19 Anika Smit NED GSAC
20 Janine van Heteren NED
21 Helen Zegelaar NED NIJSAC
22 Lisanne Pellikaan NED USAC
23 Janna Wilhelmsen GER ASAC
24 Florianne van Roosmalen NED ESAC
25 Michelle Singerling NED
26 Elte Hillekens NED GSAC
27 Arianna Girardi ITA TSAC
28 Jarinka Heijink NED Ibex
29 Ellen van Wordragen NED USAC
30 Annemarie Bok NED Ibex
31 Hannelieke Weener NED MaasSAC
32 Annick Teepe NED YETI
33 Lise Berghuis NED USAC
34 Judith Meskers NED ASAC
35 Jip Enthoven NED YETI
36 Laureanne Lodewijks NED MaasSAC
37 Manon Bosch NED TSAC
38 Liyan Smeding NED NIJSAC
39 Sanne den Exter van den Brink NED
40 Anon678 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Saskia Bruil NED YETI
2 Marloes Bersma NED YETI
3 Sabine de Haan NED GSAC
4 Anon9600 - - -
5 Vera Folkersma NED USAC
6 Wietske Brouwer NED YETI
7 Renee Bossina NED
8 Mariël Steinmeijer NED MaasSAC
9 Elsa Doornbos NED GSAC
10 Clara Tump NED ASAC
11 Floor Oostwegel NED USAC
12 Naomi Swagten NED
13 Bente de Jongh NED TSAC
14 Nori Smeets NED
15 Marijke Algra NED USAC
16 Mar Oostermeijer NED Ibex
17 Sabine Dieleman NED MaasSAC
18 Eva van Wijck NED ASAC
19 Anika Smit NED GSAC
20 Janine van Heteren NED
21 Helen Zegelaar NED NIJSAC
22 Lisanne Pellikaan NED USAC
23 Janna Wilhelmsen GER ASAC
24 Florianne van Roosmalen NED ESAC
25 Michelle Singerling NED
26 Elte Hillekens NED GSAC
27 Arianna Girardi ITA TSAC
28 Jarinka Heijink NED Ibex
29 Ellen van Wordragen NED USAC
30 Annemarie Bok NED Ibex
31 Hannelieke Weener NED MaasSAC
32 Annick Teepe NED YETI
33 Lise Berghuis NED USAC
34 Judith Meskers NED ASAC
35 Jip Enthoven NED YETI
36 Laureanne Lodewijks NED MaasSAC
37 Manon Bosch NED TSAC
38 Liyan Smeding NED NIJSAC
39 Sanne den Exter van den Brink NED
40 Anon678 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Saskia Bruil NED YETI
2 Marloes Bersma NED YETI
3 Sabine de Haan NED GSAC
4 Anon9600 - - -
5 Vera Folkersma NED USAC
6 Wietske Brouwer NED YETI
7 Renee Bossina NED
8 Mariël Steinmeijer NED MaasSAC
9 Elsa Doornbos NED GSAC
10 Clara Tump NED ASAC
11 Floor Oostwegel NED USAC
12 Naomi Swagten NED
13 Bente de Jongh NED TSAC
14 Nori Smeets NED
15 Marijke Algra NED USAC
16 Mar Oostermeijer NED Ibex
17 Sabine Dieleman NED MaasSAC
18 Eva van Wijck NED ASAC
19 Anika Smit NED GSAC
20 Janine van Heteren NED
21 Helen Zegelaar NED NIJSAC
22 Lisanne Pellikaan NED USAC
23 Janna Wilhelmsen GER ASAC
24 Florianne van Roosmalen NED ESAC
25 Michelle Singerling NED
26 Elte Hillekens NED GSAC
27 Arianna Girardi ITA TSAC
28 Jarinka Heijink NED Ibex
29 Ellen van Wordragen NED USAC
30 Annemarie Bok NED Ibex
31 Hannelieke Weener NED MaasSAC
32 Annick Teepe NED YETI
33 Lise Berghuis NED USAC
34 Judith Meskers NED ASAC
35 Jip Enthoven NED YETI
36 Laureanne Lodewijks NED MaasSAC
37 Manon Bosch NED TSAC
38 Liyan Smeding NED NIJSAC
39 Sanne den Exter van den Brink NED
40 Anon678 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Saskia Bruil NED YETI
2 Marloes Bersma NED YETI
3 Sabine de Haan NED GSAC
4 Anon9600 - - -
5 Vera Folkersma NED USAC
6 Wietske Brouwer NED YETI
7 Renee Bossina NED
8 Mariël Steinmeijer NED MaasSAC
9 Elsa Doornbos NED GSAC
10 Clara Tump NED ASAC
11 Floor Oostwegel NED USAC
12 Naomi Swagten NED
13 Bente de Jongh NED TSAC
14 Nori Smeets NED
15 Marijke Algra NED USAC
16 Mar Oostermeijer NED Ibex
17 Sabine Dieleman NED MaasSAC
18 Eva van Wijck NED ASAC
19 Anika Smit NED GSAC
20 Janine van Heteren NED
21 Helen Zegelaar NED NIJSAC
22 Lisanne Pellikaan NED USAC
23 Janna Wilhelmsen GER ASAC
24 Florianne van Roosmalen NED ESAC
25 Michelle Singerling NED
26 Elte Hillekens NED GSAC
27 Arianna Girardi ITA TSAC
28 Jarinka Heijink NED Ibex
29 Ellen van Wordragen NED USAC
30 Annemarie Bok NED Ibex
31 Hannelieke Weener NED MaasSAC
32 Annick Teepe NED YETI
33 Lise Berghuis NED USAC
34 Judith Meskers NED ASAC
35 Jip Enthoven NED YETI
36 Laureanne Lodewijks NED MaasSAC
37 Manon Bosch NED TSAC
38 Liyan Smeding NED NIJSAC
39 Sanne den Exter van den Brink NED
40 Anon678 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Saskia Bruil NED YETI
2 Marloes Bersma NED YETI
3 Sabine de Haan NED GSAC
4 Anon9600 - - -
5 Vera Folkersma NED USAC
6 Wietske Brouwer NED YETI
7 Renee Bossina NED
8 Mariël Steinmeijer NED MaasSAC
9 Elsa Doornbos NED GSAC
10 Clara Tump NED ASAC
11 Floor Oostwegel NED USAC
12 Naomi Swagten NED
13 Bente de Jongh NED TSAC
14 Nori Smeets NED
15 Marijke Algra NED USAC
16 Mar Oostermeijer NED Ibex
17 Sabine Dieleman NED MaasSAC
18 Eva van Wijck NED ASAC
19 Anika Smit NED GSAC
20 Janine van Heteren NED
21 Helen Zegelaar NED NIJSAC
22 Lisanne Pellikaan NED USAC
23 Janna Wilhelmsen GER ASAC
24 Florianne van Roosmalen NED ESAC
25 Michelle Singerling NED
26 Elte Hillekens NED GSAC
27 Arianna Girardi ITA TSAC
28 Jarinka Heijink NED Ibex
29 Ellen van Wordragen NED USAC
30 Annemarie Bok NED Ibex
31 Hannelieke Weener NED MaasSAC
32 Annick Teepe NED YETI
33 Lise Berghuis NED USAC
34 Judith Meskers NED ASAC
35 Jip Enthoven NED YETI
36 Laureanne Lodewijks NED MaasSAC
37 Manon Bosch NED TSAC
38 Liyan Smeding NED NIJSAC
39 Sanne den Exter van den Brink NED
40 Anon678 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Saskia Bruil NED YETI
2 Marloes Bersma NED YETI
3 Sabine de Haan NED GSAC
4 Anon9600 - - -
5 Vera Folkersma NED USAC
6 Wietske Brouwer NED YETI
7 Renee Bossina NED
8 Mariël Steinmeijer NED MaasSAC
9 Elsa Doornbos NED GSAC
10 Clara Tump NED ASAC
11 Floor Oostwegel NED USAC
12 Naomi Swagten NED
13 Bente de Jongh NED TSAC
14 Nori Smeets NED
15 Marijke Algra NED USAC
16 Mar Oostermeijer NED Ibex
17 Sabine Dieleman NED MaasSAC
18 Eva van Wijck NED ASAC
19 Anika Smit NED GSAC
20 Janine van Heteren NED
21 Helen Zegelaar NED NIJSAC
22 Lisanne Pellikaan NED USAC
23 Janna Wilhelmsen GER ASAC
24 Florianne van Roosmalen NED ESAC
25 Michelle Singerling NED
26 Elte Hillekens NED GSAC
27 Arianna Girardi ITA TSAC
28 Jarinka Heijink NED Ibex
29 Ellen van Wordragen NED USAC
30 Annemarie Bok NED Ibex
31 Hannelieke Weener NED MaasSAC
32 Annick Teepe NED YETI
33 Lise Berghuis NED USAC
34 Judith Meskers NED ASAC
35 Jip Enthoven NED YETI
36 Laureanne Lodewijks NED MaasSAC
37 Manon Bosch NED TSAC
38 Liyan Smeding NED NIJSAC
39 Sanne den Exter van den Brink NED
40 Anon678 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Saskia Bruil NED YETI
2 Marloes Bersma NED YETI
3 Sabine de Haan NED GSAC
4 Anon9600 - - -
5 Vera Folkersma NED USAC
6 Wietske Brouwer NED YETI
7 Renee Bossina NED
8 Mariël Steinmeijer NED MaasSAC
9 Elsa Doornbos NED GSAC
10 Clara Tump NED ASAC
11 Floor Oostwegel NED USAC
12 Naomi Swagten NED
13 Bente de Jongh NED TSAC
14 Nori Smeets NED
15 Marijke Algra NED USAC
16 Mar Oostermeijer NED Ibex
17 Sabine Dieleman NED MaasSAC
18 Eva van Wijck NED ASAC
19 Anika Smit NED GSAC
20 Janine van Heteren NED
21 Helen Zegelaar NED NIJSAC
22 Lisanne Pellikaan NED USAC
23 Janna Wilhelmsen GER ASAC
24 Florianne van Roosmalen NED ESAC
25 Michelle Singerling NED
26 Elte Hillekens NED GSAC
27 Arianna Girardi ITA TSAC
28 Jarinka Heijink NED Ibex
29 Ellen van Wordragen NED USAC
30 Annemarie Bok NED Ibex
31 Hannelieke Weener NED MaasSAC
32 Annick Teepe NED YETI
33 Lise Berghuis NED USAC
34 Judith Meskers NED ASAC
35 Jip Enthoven NED YETI
36 Laureanne Lodewijks NED MaasSAC
37 Manon Bosch NED TSAC
38 Liyan Smeding NED NIJSAC
39 Sanne den Exter van den Brink NED
40 Anon678 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Saskia Bruil NED YETI
2 Marloes Bersma NED YETI
3 Sabine de Haan NED GSAC
4 Anon9600 - - -
5 Vera Folkersma NED USAC
6 Wietske Brouwer NED YETI
7 Renee Bossina NED
8 Mariël Steinmeijer NED MaasSAC
9 Elsa Doornbos NED GSAC
10 Clara Tump NED ASAC
11 Floor Oostwegel NED USAC
12 Naomi Swagten NED
13 Bente de Jongh NED TSAC
14 Nori Smeets NED
15 Marijke Algra NED USAC
16 Mar Oostermeijer NED Ibex
17 Sabine Dieleman NED MaasSAC
18 Eva van Wijck NED ASAC
19 Anika Smit NED GSAC
20 Janine van Heteren NED
21 Helen Zegelaar NED NIJSAC
22 Lisanne Pellikaan NED USAC
23 Janna Wilhelmsen GER ASAC
24 Florianne van Roosmalen NED ESAC
25 Michelle Singerling NED
26 Elte Hillekens NED GSAC
27 Arianna Girardi ITA TSAC
28 Jarinka Heijink NED Ibex
29 Ellen van Wordragen NED USAC
30 Annemarie Bok NED Ibex
31 Hannelieke Weener NED MaasSAC
32 Annick Teepe NED YETI
33 Lise Berghuis NED USAC
34 Judith Meskers NED ASAC
35 Jip Enthoven NED YETI
36 Laureanne Lodewijks NED MaasSAC
37 Manon Bosch NED TSAC
38 Liyan Smeding NED NIJSAC
39 Sanne den Exter van den Brink NED
40 Anon678 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Saskia Bruil NED YETI
2 Marloes Bersma NED YETI
3 Sabine de Haan NED GSAC
4 Anon9600 - - -
5 Vera Folkersma NED USAC
6 Wietske Brouwer NED YETI
7 Renee Bossina NED
8 Mariël Steinmeijer NED MaasSAC
9 Elsa Doornbos NED GSAC
10 Clara Tump NED ASAC
11 Floor Oostwegel NED USAC
12 Naomi Swagten NED
13 Bente de Jongh NED TSAC
14 Nori Smeets NED
15 Marijke Algra NED USAC
16 Mar Oostermeijer NED Ibex
17 Sabine Dieleman NED MaasSAC
18 Eva van Wijck NED ASAC
19 Anika Smit NED GSAC
20 Janine van Heteren NED
21 Helen Zegelaar NED NIJSAC
22 Lisanne Pellikaan NED USAC
23 Janna Wilhelmsen GER ASAC
24 Florianne van Roosmalen NED ESAC
25 Michelle Singerling NED
26 Elte Hillekens NED GSAC
27 Arianna Girardi ITA TSAC
28 Jarinka Heijink NED Ibex
29 Ellen van Wordragen NED USAC
30 Annemarie Bok NED Ibex
31 Hannelieke Weener NED MaasSAC
32 Annick Teepe NED YETI
33 Lise Berghuis NED USAC
34 Judith Meskers NED ASAC
35 Jip Enthoven NED YETI
36 Laureanne Lodewijks NED MaasSAC
37 Manon Bosch NED TSAC
38 Liyan Smeding NED NIJSAC
39 Sanne den Exter van den Brink NED
40 Anon678 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Saskia Bruil NED YETI
2 Marloes Bersma NED YETI
3 Sabine de Haan NED GSAC
4 Anon9600 - - -
5 Vera Folkersma NED USAC
6 Wietske Brouwer NED YETI
7 Renee Bossina NED
8 Mariël Steinmeijer NED MaasSAC
9 Elsa Doornbos NED GSAC
10 Clara Tump NED ASAC
11 Floor Oostwegel NED USAC
12 Naomi Swagten NED
13 Bente de Jongh NED TSAC
14 Nori Smeets NED
15 Marijke Algra NED USAC
16 Mar Oostermeijer NED Ibex
17 Sabine Dieleman NED MaasSAC
18 Eva van Wijck NED ASAC
19 Anika Smit NED GSAC
20 Janine van Heteren NED
21 Helen Zegelaar NED NIJSAC
22 Lisanne Pellikaan NED USAC
23 Janna Wilhelmsen GER ASAC
24 Florianne van Roosmalen NED ESAC
25 Michelle Singerling NED
26 Elte Hillekens NED GSAC
27 Arianna Girardi ITA TSAC
28 Jarinka Heijink NED Ibex
29 Ellen van Wordragen NED USAC
30 Annemarie Bok NED Ibex
31 Hannelieke Weener NED MaasSAC
32 Annick Teepe NED YETI
33 Lise Berghuis NED USAC
34 Judith Meskers NED ASAC
35 Jip Enthoven NED YETI
36 Laureanne Lodewijks NED MaasSAC
37 Manon Bosch NED TSAC
38 Liyan Smeding NED NIJSAC
39 Sanne den Exter van den Brink NED
40 Anon678 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Saskia Bruil NED YETI
2 Marloes Bersma NED YETI
3 Sabine de Haan NED GSAC
4 Anon9600 - - -
5 Vera Folkersma NED USAC
6 Wietske Brouwer NED YETI
7 Renee Bossina NED
8 Mariël Steinmeijer NED MaasSAC
9 Elsa Doornbos NED GSAC
10 Clara Tump NED ASAC
11 Floor Oostwegel NED USAC
12 Naomi Swagten NED
13 Bente de Jongh NED TSAC
14 Nori Smeets NED
15 Marijke Algra NED USAC
16 Mar Oostermeijer NED Ibex
17 Sabine Dieleman NED MaasSAC
18 Eva van Wijck NED ASAC
19 Anika Smit NED GSAC
20 Janine van Heteren NED
21 Helen Zegelaar NED NIJSAC
22 Lisanne Pellikaan NED USAC
23 Janna Wilhelmsen GER ASAC
24 Florianne van Roosmalen NED ESAC
25 Michelle Singerling NED
26 Elte Hillekens NED GSAC
27 Arianna Girardi ITA TSAC
28 Jarinka Heijink NED Ibex
29 Ellen van Wordragen NED USAC
30 Annemarie Bok NED Ibex
31 Hannelieke Weener NED MaasSAC
32 Annick Teepe NED YETI
33 Lise Berghuis NED USAC
34 Judith Meskers NED ASAC
35 Jip Enthoven NED YETI
36 Laureanne Lodewijks NED MaasSAC
37 Manon Bosch NED TSAC
38 Liyan Smeding NED NIJSAC
39 Sanne den Exter van den Brink NED
40 Anon678 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Saskia Bruil NED YETI
2 Marloes Bersma NED YETI
3 Sabine de Haan NED GSAC
4 Anon9600 - - -
5 Vera Folkersma NED USAC
6 Wietske Brouwer NED YETI
7 Renee Bossina NED
8 Mariël Steinmeijer NED MaasSAC
9 Elsa Doornbos NED GSAC
10 Clara Tump NED ASAC
11 Floor Oostwegel NED USAC
12 Naomi Swagten NED
13 Bente de Jongh NED TSAC
14 Nori Smeets NED
15 Marijke Algra NED USAC
16 Mar Oostermeijer NED Ibex
17 Sabine Dieleman NED MaasSAC
18 Eva van Wijck NED ASAC
19 Anika Smit NED GSAC
20 Janine van Heteren NED
21 Helen Zegelaar NED NIJSAC
22 Lisanne Pellikaan NED USAC
23 Janna Wilhelmsen GER ASAC
24 Florianne van Roosmalen NED ESAC
25 Michelle Singerling NED
26 Elte Hillekens NED GSAC
27 Arianna Girardi ITA TSAC
28 Jarinka Heijink NED Ibex
29 Ellen van Wordragen NED USAC
30 Annemarie Bok NED Ibex
31 Hannelieke Weener NED MaasSAC
32 Annick Teepe NED YETI
33 Lise Berghuis NED USAC
34 Judith Meskers NED ASAC
35 Jip Enthoven NED YETI
36 Laureanne Lodewijks NED MaasSAC
37 Manon Bosch NED TSAC
38 Liyan Smeding NED NIJSAC
39 Sanne den Exter van den Brink NED
40 Anon678 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Saskia Bruil NED YETI
2 Marloes Bersma NED YETI
3 Sabine de Haan NED GSAC
4 Anon9600 - - -
5 Vera Folkersma NED USAC
6 Wietske Brouwer NED YETI
7 Renee Bossina NED
8 Mariël Steinmeijer NED MaasSAC
9 Elsa Doornbos NED GSAC
10 Clara Tump NED ASAC
11 Floor Oostwegel NED USAC
12 Naomi Swagten NED
13 Bente de Jongh NED TSAC
14 Nori Smeets NED
15 Marijke Algra NED USAC
16 Mar Oostermeijer NED Ibex
17 Sabine Dieleman NED MaasSAC
18 Eva van Wijck NED ASAC
19 Anika Smit NED GSAC
20 Janine van Heteren NED
21 Helen Zegelaar NED NIJSAC
22 Lisanne Pellikaan NED USAC
23 Janna Wilhelmsen GER ASAC
24 Florianne van Roosmalen NED ESAC
25 Michelle Singerling NED
26 Elte Hillekens NED GSAC
27 Arianna Girardi ITA TSAC
28 Jarinka Heijink NED Ibex
29 Ellen van Wordragen NED USAC
30 Annemarie Bok NED Ibex
31 Hannelieke Weener NED MaasSAC
32 Annick Teepe NED YETI
33 Lise Berghuis NED USAC
34 Judith Meskers NED ASAC
35 Jip Enthoven NED YETI
36 Laureanne Lodewijks NED MaasSAC
37 Manon Bosch NED TSAC
38 Liyan Smeding NED NIJSAC
39 Sanne den Exter van den Brink NED
40 Anon678 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Saskia Bruil NED YETI
2 Marloes Bersma NED YETI
3 Sabine de Haan NED GSAC
4 Anon9600 - - -
5 Vera Folkersma NED USAC
6 Wietske Brouwer NED YETI
7 Renee Bossina NED
8 Mariël Steinmeijer NED MaasSAC
9 Elsa Doornbos NED GSAC
10 Clara Tump NED ASAC
11 Floor Oostwegel NED USAC
12 Naomi Swagten NED
13 Bente de Jongh NED TSAC
14 Nori Smeets NED
15 Marijke Algra NED USAC
16 Mar Oostermeijer NED Ibex
17 Sabine Dieleman NED MaasSAC
18 Eva van Wijck NED ASAC
19 Anika Smit NED GSAC
20 Janine van Heteren NED
21 Helen Zegelaar NED NIJSAC
22 Lisanne Pellikaan NED USAC
23 Janna Wilhelmsen GER ASAC
24 Florianne van Roosmalen NED ESAC
25 Michelle Singerling NED
26 Elte Hillekens NED GSAC
27 Arianna Girardi ITA TSAC
28 Jarinka Heijink NED Ibex
29 Ellen van Wordragen NED USAC
30 Annemarie Bok NED Ibex
31 Hannelieke Weener NED MaasSAC
32 Annick Teepe NED YETI
33 Lise Berghuis NED USAC
34 Judith Meskers NED ASAC
35 Jip Enthoven NED YETI
36 Laureanne Lodewijks NED MaasSAC
37 Manon Bosch NED TSAC
38 Liyan Smeding NED NIJSAC
39 Sanne den Exter van den Brink NED
40 Anon678 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Saskia Bruil NED YETI
2 Marloes Bersma NED YETI
3 Sabine de Haan NED GSAC
4 Anon9600 - - -
5 Vera Folkersma NED USAC
6 Wietske Brouwer NED YETI
7 Renee Bossina NED
8 Mariël Steinmeijer NED MaasSAC
9 Elsa Doornbos NED GSAC
10 Clara Tump NED ASAC
11 Floor Oostwegel NED USAC
12 Naomi Swagten NED
13 Bente de Jongh NED TSAC
14 Nori Smeets NED
15 Marijke Algra NED USAC
16 Mar Oostermeijer NED Ibex
17 Sabine Dieleman NED MaasSAC
18 Eva van Wijck NED ASAC
19 Anika Smit NED GSAC
20 Janine van Heteren NED
21 Helen Zegelaar NED NIJSAC
22 Lisanne Pellikaan NED USAC
23 Janna Wilhelmsen GER ASAC
24 Florianne van Roosmalen NED ESAC
25 Michelle Singerling NED
26 Elte Hillekens NED GSAC
27 Arianna Girardi ITA TSAC
28 Jarinka Heijink NED Ibex
29 Ellen van Wordragen NED USAC
30 Annemarie Bok NED Ibex
31 Hannelieke Weener NED MaasSAC
32 Annick Teepe NED YETI
33 Lise Berghuis NED USAC
34 Judith Meskers NED ASAC
35 Jip Enthoven NED YETI
36 Laureanne Lodewijks NED MaasSAC
37 Manon Bosch NED TSAC
38 Liyan Smeding NED NIJSAC
39 Sanne den Exter van den Brink NED
40 Anon678 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Saskia Bruil NED YETI
2 Marloes Bersma NED YETI
3 Sabine de Haan NED GSAC
4 Anon9600 - - -
5 Vera Folkersma NED USAC
6 Wietske Brouwer NED YETI
7 Renee Bossina NED
8 Mariël Steinmeijer NED MaasSAC
9 Elsa Doornbos NED GSAC
10 Clara Tump NED ASAC
11 Floor Oostwegel NED USAC
12 Naomi Swagten NED
13 Bente de Jongh NED TSAC
14 Nori Smeets NED
15 Marijke Algra NED USAC
16 Mar Oostermeijer NED Ibex
17 Sabine Dieleman NED MaasSAC
18 Eva van Wijck NED ASAC
19 Anika Smit NED GSAC
20 Janine van Heteren NED
21 Helen Zegelaar NED NIJSAC
22 Lisanne Pellikaan NED USAC
23 Janna Wilhelmsen GER ASAC
24 Florianne van Roosmalen NED ESAC
25 Michelle Singerling NED
26 Elte Hillekens NED GSAC
27 Arianna Girardi ITA TSAC
28 Jarinka Heijink NED Ibex
29 Ellen van Wordragen NED USAC
30 Annemarie Bok NED Ibex
31 Hannelieke Weener NED MaasSAC
32 Annick Teepe NED YETI
33 Lise Berghuis NED USAC
34 Judith Meskers NED ASAC
35 Jip Enthoven NED YETI
36 Laureanne Lodewijks NED MaasSAC
37 Manon Bosch NED TSAC
38 Liyan Smeding NED NIJSAC
39 Sanne den Exter van den Brink NED
40 Anon678 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Saskia Bruil NED YETI
2 Marloes Bersma NED YETI
3 Sabine de Haan NED GSAC
4 Anon9600 - - -
5 Vera Folkersma NED USAC
6 Wietske Brouwer NED YETI
7 Renee Bossina NED
8 Mariël Steinmeijer NED MaasSAC
9 Elsa Doornbos NED GSAC
10 Clara Tump NED ASAC
11 Floor Oostwegel NED USAC
12 Naomi Swagten NED
13 Bente de Jongh NED TSAC
14 Nori Smeets NED
15 Marijke Algra NED USAC
16 Mar Oostermeijer NED Ibex
17 Sabine Dieleman NED MaasSAC
18 Eva van Wijck NED ASAC
19 Anika Smit NED GSAC
20 Janine van Heteren NED
21 Helen Zegelaar NED NIJSAC
22 Lisanne Pellikaan NED USAC
23 Janna Wilhelmsen GER ASAC
24 Florianne van Roosmalen NED ESAC
25 Michelle Singerling NED
26 Elte Hillekens NED GSAC
27 Arianna Girardi ITA TSAC
28 Jarinka Heijink NED Ibex
29 Ellen van Wordragen NED USAC
30 Annemarie Bok NED Ibex
31 Hannelieke Weener NED MaasSAC
32 Annick Teepe NED YETI
33 Lise Berghuis NED USAC
34 Judith Meskers NED ASAC
35 Jip Enthoven NED YETI
36 Laureanne Lodewijks NED MaasSAC
37 Manon Bosch NED TSAC
38 Liyan Smeding NED NIJSAC
39 Sanne den Exter van den Brink NED
40 Anon678 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Saskia Bruil NED YETI
2 Marloes Bersma NED YETI
3 Sabine de Haan NED GSAC
4 Anon9600 - - -
5 Vera Folkersma NED USAC
6 Wietske Brouwer NED YETI
7 Renee Bossina NED
8 Mariël Steinmeijer NED MaasSAC
9 Elsa Doornbos NED GSAC
10 Clara Tump NED ASAC
11 Floor Oostwegel NED USAC
12 Naomi Swagten NED
13 Bente de Jongh NED TSAC
14 Nori Smeets NED
15 Marijke Algra NED USAC
16 Mar Oostermeijer NED Ibex
17 Sabine Dieleman NED MaasSAC
18 Eva van Wijck NED ASAC
19 Anika Smit NED GSAC
20 Janine van Heteren NED
21 Helen Zegelaar NED NIJSAC
22 Lisanne Pellikaan NED USAC
23 Janna Wilhelmsen GER ASAC
24 Florianne van Roosmalen NED ESAC
25 Michelle Singerling NED
26 Elte Hillekens NED GSAC
27 Arianna Girardi ITA TSAC
28 Jarinka Heijink NED Ibex
29 Ellen van Wordragen NED USAC
30 Annemarie Bok NED Ibex
31 Hannelieke Weener NED MaasSAC
32 Annick Teepe NED YETI
33 Lise Berghuis NED USAC
34 Judith Meskers NED ASAC
35 Jip Enthoven NED YETI
36 Laureanne Lodewijks NED MaasSAC
37 Manon Bosch NED TSAC
38 Liyan Smeding NED NIJSAC
39 Sanne den Exter van den Brink NED
40 Anon678 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Saskia Bruil NED YETI
2 Marloes Bersma NED YETI
3 Sabine de Haan NED GSAC
4 Anon9600 - - -
5 Vera Folkersma NED USAC
6 Wietske Brouwer NED YETI
7 Renee Bossina NED
8 Mariël Steinmeijer NED MaasSAC
9 Elsa Doornbos NED GSAC
10 Clara Tump NED ASAC
11 Floor Oostwegel NED USAC
12 Naomi Swagten NED
13 Bente de Jongh NED TSAC
14 Nori Smeets NED
15 Marijke Algra NED USAC
16 Mar Oostermeijer NED Ibex
17 Sabine Dieleman NED MaasSAC
18 Eva van Wijck NED ASAC
19 Anika Smit NED GSAC
20 Janine van Heteren NED
21 Helen Zegelaar NED NIJSAC
22 Lisanne Pellikaan NED USAC
23 Janna Wilhelmsen GER ASAC
24 Florianne van Roosmalen NED ESAC
25 Michelle Singerling NED
26 Elte Hillekens NED GSAC
27 Arianna Girardi ITA TSAC
28 Jarinka Heijink NED Ibex
29 Ellen van Wordragen NED USAC
30 Annemarie Bok NED Ibex
31 Hannelieke Weener NED MaasSAC
32 Annick Teepe NED YETI
33 Lise Berghuis NED USAC
34 Judith Meskers NED ASAC
35 Jip Enthoven NED YETI
36 Laureanne Lodewijks NED MaasSAC
37 Manon Bosch NED TSAC
38 Liyan Smeding NED NIJSAC
39 Sanne den Exter van den Brink NED
40 Anon678 - - -
28-06-2018 14:02
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 1 Comp. Punten Team
1 Judith Meskers NED Top Top Top 23 Top Top Top Top 100.0 ASAC
2 Naomi Swagten NED 11 13 Top 27 Top Top Top Top Top 80.0
3 Elsa Doornbos NED Top Top Top Top Top Top Top Top Top 37+ 65.0 GSAC
4 Sanne den Exter van den Brink NED Top Top 21 21 Top Top Top 35 55.0
5 Anika Smit NED 15 Top Top 17 17 Top Top Top Top Top 19 30.5+ 51.0 GSAC
6 Eva van Wijck NED 3 19 21 19 Top Top Top Top Top 10 Top Top Top 30.5 47.0 ASAC
7 Helen Zegelaar NED 3 17 Top 20 Top Top Top 10 Top 43.0 NIJSAC
8 Nori Smeets NED 4 7 16 20 6 Top 15 Top 40.0
9 Jarinka Heijink NED 3 Top 16 18 Top 8 Top 18 37.0 Ibex
10 Annemarie Bok NED 10 13 7 Top Top Top 23 23 34.0 Ibex
11 Liyan Smeding NED 3 17 Top 15 13 Top Top Top 6 15 Top 18 31.0 NIJSAC
12 Ellen van Wordragen NED 5 11 13 Top Top Top Top Top 7 Top Top 28.0 USAC
13 Annick Teepe NED Top Top 9 5 Top Top 6 Top Top Top 6 Top Top Top 18 26.0 YETI
14 Sabine de Haan NED Top 13 Top Top Top Top Top Top Top Top 24.0 GSAC
15 Mariël Steinmeijer NED 18 12 Top Top Top Top 9 8 12 22.0 MaasSAC
16 Marijke Algra NED Top 2 Top Top Top Top Top Top 8 Top Top 9 20.0 USAC
17 Vera Folkersma NED Top 11 11 Top Top Top Top Top 13 Top Top 18.0 USAC
18 Lisanne Pellikaan NED 10 6 15 Top 4 Top Top 8 8 Top 16.0 USAC
19 Michelle Singerling NED Top 8 Top Top 13 Top Top 10 Top 14.0
20 Laureanne Lodewijks NED Top 5 14 Top 10 13 Top Top 6 9 Top Top 6 12.0 MaasSAC
21 Elte Hillekens NED 17 7 8 Top Top 4 18 Top Top 8 Top Top 10.0 GSAC
22 Floor Oostwegel NED Top 7 6 20 Top 14 Top Top 8 Top Top 9.0 USAC
23 Wietske Brouwer NED Top 15 Top Top Top 6 Top Top Top 8 Top 8.0 YETI
24 Renee Bossina NED 13 17 Top Top Top Top Top 7.0
25 Clara Tump NED Top 5 Top 0 Top Top Top 6 6.0 ASAC
26 Janna Wilhelmsen GER Top 5 13 Top Top Top 18 5.0 ASAC
27 Lise Berghuis NED 14 Top Top Top Top Top Top Top 8 4.0 USAC
28 Bente de Jongh NED 14 5 24 Top 14 Top Top 8 Top Top 5 3.0 TSAC
29 Marloes Bersma NED Top 7 Top Top Top Top Top Top Top 2.0 YETI
30 Arianna Girardi ITA Top 5 21 Top 4 24 Top Top 8 Top Top 1.0 TSAC
31 Mar Oostermeijer NED 13 4 Top Top 4 Top Top 0.0 Ibex
32 Anon9600 - - 3 4 Top 10 0.0 -
33 Sabine Dieleman NED Top Top Top Top 8 Top Top 0.0 MaasSAC
34 Anon678 - - 6 8 27 4 10 Top Top Top 0.0 -
35 Saskia Bruil NED 13 4 14 Top 5 Top Top Top Top 0.0 YETI
36 Manon Bosch NED 10 Top Top Top Top Top Top 0.0 TSAC
37 Jip Enthoven NED 17 19 Top Top Top Top Top 0.0 YETI
38 Janine van Heteren NED 0.0
38 Hannelieke Weener NED 0.0 MaasSAC
38 Florianne van Roosmalen NED 0.0 ESAC

Aantal deelnemers: 61

Naam Rugnummer Nat. Team
Timo Bras NED ESAC
Joey Klein Koerkamp NED TSAC
Tom Reuvers NED NIJSAC
Thomas Aalbers NED USAC
Anon9562 - - -
Martijn Bruil NED YETI
Nick Eleveld NED TSAC
Frank Folkersma NED GSAC
Pieter van Loon NED
Ruben Mul NED GSAC
Mart Geluk NED
A. W. J. van Kasteren NED ESAC
Enzo Kerkhof NED YETI
Frank Stapel NED TSAC
Erik Verhoeven NED ESAC
Jannick Boonstra NED GSAC
Bastiaan Appeldoorn NED
Anon22 - - -
Anon23 - - -
Dominick Vietor NED TSAC
Martijn Poot NED TSAC
Rick Poppe NED TSAC
Robin Franken NED Ibex
Floris van den Oever NED TSAC
Mark Laméris NED TSAC
Peter Buckley IRL MaasSAC
Jelle Manders NED ASAC
Damiano Luzzi SUI Ibex
Wouter Tijdink NED TSAC
Casper van Lier NED Ibex
Sijtze Bokslag NED MaasSAC
Bram van der Schoot NED
Chris van der Vossen NED GSAC
Timo Haase NED TSAC
Michiel Nusselder NED Ibex
Joep de Smet NED
Victor Gladys GER ASAC
Jouke Kleefstra NED GSAC
Damiën Kooij NED
Ferd van Banning NED USAC
Pepijn Rot NED
Tjebbe Zwart NED ASAC
Pieter Bik NED
Niels van der Vossen NED
Tinko Jans NED Ibex
Remco Koeckhoven NED
Eduardo Villamor-Martinez NED MaasSAC
Max Lievense NED TSAC
Tijmen Oliehoek NED TSAC
Oliver de Wolf NED
Diede Yadava NED USAC
Anon695 - - -
Wouter Bolhuis NED TSAC
Sybrand van Rees NED GSAC
Anon749 - - -
B.V. Kemperman NED Ibex
Anon775 - - -
Jochem van Schaick NED GSAC
Jerin Emmen NED ESAC
Robin Kampert NED Ibex
Pieter Van Zundert BEL MaasSAC

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 61

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Joep de Smet NED
2 Martijn Poot NED TSAC
3 Jochem van Schaick NED GSAC
4 Nick Eleveld NED TSAC
5 Max Lievense NED TSAC
6 Timo Haase NED TSAC
7 Casper van Lier NED Ibex
8 Frank Stapel NED TSAC
9 Ruben Mul NED GSAC
10 Wouter Bolhuis NED TSAC
11 Michiel Nusselder NED Ibex
12 Anon22 - - -
13 Chris van der Vossen NED GSAC
14 Enzo Kerkhof NED YETI
15 Joey Klein Koerkamp NED TSAC
16 Bram van der Schoot NED
17 Mark Laméris NED TSAC
18 Jelle Manders NED ASAC
19 Anon695 - - -
20 Jouke Kleefstra NED GSAC
21 Frank Folkersma NED GSAC
22 Robin Kampert NED Ibex
23 Tjebbe Zwart NED ASAC
24 Peter Buckley IRL MaasSAC
25 Niels van der Vossen NED
26 Pieter Van Zundert BEL MaasSAC
27 Damiano Luzzi SUI Ibex
28 Jerin Emmen NED ESAC
29 Dominick Vietor NED TSAC
30 Timo Bras NED ESAC
31 Oliver de Wolf NED
32 Robin Franken NED Ibex
33 Bastiaan Appeldoorn NED
34 Floris van den Oever NED TSAC
35 Mart Geluk NED
36 Martijn Bruil NED YETI
37 Eduardo Villamor-Martinez NED MaasSAC
38 Anon775 - - -
39 Rick Poppe NED TSAC
40 Anon749 - - -
41 Damiën Kooij NED
42 Remco Koeckhoven NED
43 Anon23 - - -
44 Ferd van Banning NED USAC
45 Wouter Tijdink NED TSAC
46 A. W. J. van Kasteren NED ESAC
47 Tijmen Oliehoek NED TSAC
48 Diede Yadava NED USAC
49 Sijtze Bokslag NED MaasSAC
50 Anon9562 - - -
51 Pieter van Loon NED
52 Jannick Boonstra NED GSAC
53 Victor Gladys GER ASAC
54 Tom Reuvers NED NIJSAC
55 B.V. Kemperman NED Ibex
56 Pieter Bik NED
57 Tinko Jans NED Ibex
58 Thomas Aalbers NED USAC
59 Sybrand van Rees NED GSAC
60 Pepijn Rot NED
61 Erik Verhoeven NED ESAC
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Joep de Smet NED
2 Martijn Poot NED TSAC
3 Jochem van Schaick NED GSAC
4 Nick Eleveld NED TSAC
5 Max Lievense NED TSAC
6 Timo Haase NED TSAC
7 Casper van Lier NED Ibex
8 Frank Stapel NED TSAC
9 Ruben Mul NED GSAC
10 Wouter Bolhuis NED TSAC
11 Michiel Nusselder NED Ibex
12 Anon22 - - -
13 Chris van der Vossen NED GSAC
14 Enzo Kerkhof NED YETI
15 Joey Klein Koerkamp NED TSAC
16 Bram van der Schoot NED
17 Mark Laméris NED TSAC
18 Jelle Manders NED ASAC
19 Anon695 - - -
20 Jouke Kleefstra NED GSAC
21 Frank Folkersma NED GSAC
22 Robin Kampert NED Ibex
23 Tjebbe Zwart NED ASAC
24 Peter Buckley IRL MaasSAC
25 Niels van der Vossen NED
26 Pieter Van Zundert BEL MaasSAC
27 Damiano Luzzi SUI Ibex
28 Jerin Emmen NED ESAC
29 Dominick Vietor NED TSAC
30 Timo Bras NED ESAC
31 Oliver de Wolf NED
32 Robin Franken NED Ibex
33 Bastiaan Appeldoorn NED
34 Floris van den Oever NED TSAC
35 Mart Geluk NED
36 Martijn Bruil NED YETI
37 Eduardo Villamor-Martinez NED MaasSAC
38 Anon775 - - -
39 Rick Poppe NED TSAC
40 Anon749 - - -
41 Damiën Kooij NED
42 Remco Koeckhoven NED
43 Anon23 - - -
44 Ferd van Banning NED USAC
45 Wouter Tijdink NED TSAC
46 A. W. J. van Kasteren NED ESAC
47 Tijmen Oliehoek NED TSAC
48 Diede Yadava NED USAC
49 Sijtze Bokslag NED MaasSAC
50 Anon9562 - - -
51 Pieter van Loon NED
52 Jannick Boonstra NED GSAC
53 Victor Gladys GER ASAC
54 Tom Reuvers NED NIJSAC
55 B.V. Kemperman NED Ibex
56 Pieter Bik NED
57 Tinko Jans NED Ibex
58 Thomas Aalbers NED USAC
59 Sybrand van Rees NED GSAC
60 Pepijn Rot NED
61 Erik Verhoeven NED ESAC
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Joep de Smet NED
2 Martijn Poot NED TSAC
3 Jochem van Schaick NED GSAC
4 Nick Eleveld NED TSAC
5 Max Lievense NED TSAC
6 Timo Haase NED TSAC
7 Casper van Lier NED Ibex
8 Frank Stapel NED TSAC
9 Ruben Mul NED GSAC
10 Wouter Bolhuis NED TSAC
11 Michiel Nusselder NED Ibex
12 Anon22 - - -
13 Chris van der Vossen NED GSAC
14 Enzo Kerkhof NED YETI
15 Joey Klein Koerkamp NED TSAC
16 Bram van der Schoot NED
17 Mark Laméris NED TSAC
18 Jelle Manders NED ASAC
19 Anon695 - - -
20 Jouke Kleefstra NED GSAC
21 Frank Folkersma NED GSAC
22 Robin Kampert NED Ibex
23 Tjebbe Zwart NED ASAC
24 Peter Buckley IRL MaasSAC
25 Niels van der Vossen NED
26 Pieter Van Zundert BEL MaasSAC
27 Damiano Luzzi SUI Ibex
28 Jerin Emmen NED ESAC
29 Dominick Vietor NED TSAC
30 Timo Bras NED ESAC
31 Oliver de Wolf NED
32 Robin Franken NED Ibex
33 Bastiaan Appeldoorn NED
34 Floris van den Oever NED TSAC
35 Mart Geluk NED
36 Martijn Bruil NED YETI
37 Eduardo Villamor-Martinez NED MaasSAC
38 Anon775 - - -
39 Rick Poppe NED TSAC
40 Anon749 - - -
41 Damiën Kooij NED
42 Remco Koeckhoven NED
43 Anon23 - - -
44 Ferd van Banning NED USAC
45 Wouter Tijdink NED TSAC
46 A. W. J. van Kasteren NED ESAC
47 Tijmen Oliehoek NED TSAC
48 Diede Yadava NED USAC
49 Sijtze Bokslag NED MaasSAC
50 Anon9562 - - -
51 Pieter van Loon NED
52 Jannick Boonstra NED GSAC
53 Victor Gladys GER ASAC
54 Tom Reuvers NED NIJSAC
55 B.V. Kemperman NED Ibex
56 Pieter Bik NED
57 Tinko Jans NED Ibex
58 Thomas Aalbers NED USAC
59 Sybrand van Rees NED GSAC
60 Pepijn Rot NED
61 Erik Verhoeven NED ESAC
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Joep de Smet NED
2 Martijn Poot NED TSAC
3 Jochem van Schaick NED GSAC
4 Nick Eleveld NED TSAC
5 Max Lievense NED TSAC
6 Timo Haase NED TSAC
7 Casper van Lier NED Ibex
8 Frank Stapel NED TSAC
9 Ruben Mul NED GSAC
10 Wouter Bolhuis NED TSAC
11 Michiel Nusselder NED Ibex
12 Anon22 - - -
13 Chris van der Vossen NED GSAC
14 Enzo Kerkhof NED YETI
15 Joey Klein Koerkamp NED TSAC
16 Bram van der Schoot NED
17 Mark Laméris NED TSAC
18 Jelle Manders NED ASAC
19 Anon695 - - -
20 Jouke Kleefstra NED GSAC
21 Frank Folkersma NED GSAC
22 Robin Kampert NED Ibex
23 Tjebbe Zwart NED ASAC
24 Peter Buckley IRL MaasSAC
25 Niels van der Vossen NED
26 Pieter Van Zundert BEL MaasSAC
27 Damiano Luzzi SUI Ibex
28 Jerin Emmen NED ESAC
29 Dominick Vietor NED TSAC
30 Timo Bras NED ESAC
31 Oliver de Wolf NED
32 Robin Franken NED Ibex
33 Bastiaan Appeldoorn NED
34 Floris van den Oever NED TSAC
35 Mart Geluk NED
36 Martijn Bruil NED YETI
37 Eduardo Villamor-Martinez NED MaasSAC
38 Anon775 - - -
39 Rick Poppe NED TSAC
40 Anon749 - - -
41 Damiën Kooij NED
42 Remco Koeckhoven NED
43 Anon23 - - -
44 Ferd van Banning NED USAC
45 Wouter Tijdink NED TSAC
46 A. W. J. van Kasteren NED ESAC
47 Tijmen Oliehoek NED TSAC
48 Diede Yadava NED USAC
49 Sijtze Bokslag NED MaasSAC
50 Anon9562 - - -
51 Pieter van Loon NED
52 Jannick Boonstra NED GSAC
53 Victor Gladys GER ASAC
54 Tom Reuvers NED NIJSAC
55 B.V. Kemperman NED Ibex
56 Pieter Bik NED
57 Tinko Jans NED Ibex
58 Thomas Aalbers NED USAC
59 Sybrand van Rees NED GSAC
60 Pepijn Rot NED
61 Erik Verhoeven NED ESAC
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Joep de Smet NED
2 Martijn Poot NED TSAC
3 Jochem van Schaick NED GSAC
4 Nick Eleveld NED TSAC
5 Max Lievense NED TSAC
6 Timo Haase NED TSAC
7 Casper van Lier NED Ibex
8 Frank Stapel NED TSAC
9 Ruben Mul NED GSAC
10 Wouter Bolhuis NED TSAC
11 Michiel Nusselder NED Ibex
12 Anon22 - - -
13 Chris van der Vossen NED GSAC
14 Enzo Kerkhof NED YETI
15 Joey Klein Koerkamp NED TSAC
16 Bram van der Schoot NED
17 Mark Laméris NED TSAC
18 Jelle Manders NED ASAC
19 Anon695 - - -
20 Jouke Kleefstra NED GSAC
21 Frank Folkersma NED GSAC
22 Robin Kampert NED Ibex
23 Tjebbe Zwart NED ASAC
24 Peter Buckley IRL MaasSAC
25 Niels van der Vossen NED
26 Pieter Van Zundert BEL MaasSAC
27 Damiano Luzzi SUI Ibex
28 Jerin Emmen NED ESAC
29 Dominick Vietor NED TSAC
30 Timo Bras NED ESAC
31 Oliver de Wolf NED
32 Robin Franken NED Ibex
33 Bastiaan Appeldoorn NED
34 Floris van den Oever NED TSAC
35 Mart Geluk NED
36 Martijn Bruil NED YETI
37 Eduardo Villamor-Martinez NED MaasSAC
38 Anon775 - - -
39 Rick Poppe NED TSAC
40 Anon749 - - -
41 Damiën Kooij NED
42 Remco Koeckhoven NED
43 Anon23 - - -
44 Ferd van Banning NED USAC
45 Wouter Tijdink NED TSAC
46 A. W. J. van Kasteren NED ESAC
47 Tijmen Oliehoek NED TSAC
48 Diede Yadava NED USAC
49 Sijtze Bokslag NED MaasSAC
50 Anon9562 - - -
51 Pieter van Loon NED
52 Jannick Boonstra NED GSAC
53 Victor Gladys GER ASAC
54 Tom Reuvers NED NIJSAC
55 B.V. Kemperman NED Ibex
56 Pieter Bik NED
57 Tinko Jans NED Ibex
58 Thomas Aalbers NED USAC
59 Sybrand van Rees NED GSAC
60 Pepijn Rot NED
61 Erik Verhoeven NED ESAC
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Joep de Smet NED
2 Martijn Poot NED TSAC
3 Jochem van Schaick NED GSAC
4 Nick Eleveld NED TSAC
5 Max Lievense NED TSAC
6 Timo Haase NED TSAC
7 Casper van Lier NED Ibex
8 Frank Stapel NED TSAC
9 Ruben Mul NED GSAC
10 Wouter Bolhuis NED TSAC
11 Michiel Nusselder NED Ibex
12 Anon22 - - -
13 Chris van der Vossen NED GSAC
14 Enzo Kerkhof NED YETI
15 Joey Klein Koerkamp NED TSAC
16 Bram van der Schoot NED
17 Mark Laméris NED TSAC
18 Jelle Manders NED ASAC
19 Anon695 - - -
20 Jouke Kleefstra NED GSAC
21 Frank Folkersma NED GSAC
22 Robin Kampert NED Ibex
23 Tjebbe Zwart NED ASAC
24 Peter Buckley IRL MaasSAC
25 Niels van der Vossen NED
26 Pieter Van Zundert BEL MaasSAC
27 Damiano Luzzi SUI Ibex
28 Jerin Emmen NED ESAC
29 Dominick Vietor NED TSAC
30 Timo Bras NED ESAC
31 Oliver de Wolf NED
32 Robin Franken NED Ibex
33 Bastiaan Appeldoorn NED
34 Floris van den Oever NED TSAC
35 Mart Geluk NED
36 Martijn Bruil NED YETI
37 Eduardo Villamor-Martinez NED MaasSAC
38 Anon775 - - -
39 Rick Poppe NED TSAC
40 Anon749 - - -
41 Damiën Kooij NED
42 Remco Koeckhoven NED
43 Anon23 - - -
44 Ferd van Banning NED USAC
45 Wouter Tijdink NED TSAC
46 A. W. J. van Kasteren NED ESAC
47 Tijmen Oliehoek NED TSAC
48 Diede Yadava NED USAC
49 Sijtze Bokslag NED MaasSAC
50 Anon9562 - - -
51 Pieter van Loon NED
52 Jannick Boonstra NED GSAC
53 Victor Gladys GER ASAC
54 Tom Reuvers NED NIJSAC
55 B.V. Kemperman NED Ibex
56 Pieter Bik NED
57 Tinko Jans NED Ibex
58 Thomas Aalbers NED USAC
59 Sybrand van Rees NED GSAC
60 Pepijn Rot NED
61 Erik Verhoeven NED ESAC
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Joep de Smet NED
2 Martijn Poot NED TSAC
3 Jochem van Schaick NED GSAC
4 Nick Eleveld NED TSAC
5 Max Lievense NED TSAC
6 Timo Haase NED TSAC
7 Casper van Lier NED Ibex
8 Frank Stapel NED TSAC
9 Ruben Mul NED GSAC
10 Wouter Bolhuis NED TSAC
11 Michiel Nusselder NED Ibex
12 Anon22 - - -
13 Chris van der Vossen NED GSAC
14 Enzo Kerkhof NED YETI
15 Joey Klein Koerkamp NED TSAC
16 Bram van der Schoot NED
17 Mark Laméris NED TSAC
18 Jelle Manders NED ASAC
19 Anon695 - - -
20 Jouke Kleefstra NED GSAC
21 Frank Folkersma NED GSAC
22 Robin Kampert NED Ibex
23 Tjebbe Zwart NED ASAC
24 Peter Buckley IRL MaasSAC
25 Niels van der Vossen NED
26 Pieter Van Zundert BEL MaasSAC
27 Damiano Luzzi SUI Ibex
28 Jerin Emmen NED ESAC
29 Dominick Vietor NED TSAC
30 Timo Bras NED ESAC
31 Oliver de Wolf NED
32 Robin Franken NED Ibex
33 Bastiaan Appeldoorn NED
34 Floris van den Oever NED TSAC
35 Mart Geluk NED
36 Martijn Bruil NED YETI
37 Eduardo Villamor-Martinez NED MaasSAC
38 Anon775 - - -
39 Rick Poppe NED TSAC
40 Anon749 - - -
41 Damiën Kooij NED
42 Remco Koeckhoven NED
43 Anon23 - - -
44 Ferd van Banning NED USAC
45 Wouter Tijdink NED TSAC
46 A. W. J. van Kasteren NED ESAC
47 Tijmen Oliehoek NED TSAC
48 Diede Yadava NED USAC
49 Sijtze Bokslag NED MaasSAC
50 Anon9562 - - -
51 Pieter van Loon NED
52 Jannick Boonstra NED GSAC
53 Victor Gladys GER ASAC
54 Tom Reuvers NED NIJSAC
55 B.V. Kemperman NED Ibex
56 Pieter Bik NED
57 Tinko Jans NED Ibex
58 Thomas Aalbers NED USAC
59 Sybrand van Rees NED GSAC
60 Pepijn Rot NED
61 Erik Verhoeven NED ESAC
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Joep de Smet NED
2 Martijn Poot NED TSAC
3 Jochem van Schaick NED GSAC
4 Nick Eleveld NED TSAC
5 Max Lievense NED TSAC
6 Timo Haase NED TSAC
7 Casper van Lier NED Ibex
8 Frank Stapel NED TSAC
9 Ruben Mul NED GSAC
10 Wouter Bolhuis NED TSAC
11 Michiel Nusselder NED Ibex
12 Anon22 - - -
13 Chris van der Vossen NED GSAC
14 Enzo Kerkhof NED YETI
15 Joey Klein Koerkamp NED TSAC
16 Bram van der Schoot NED
17 Mark Laméris NED TSAC
18 Jelle Manders NED ASAC
19 Anon695 - - -
20 Jouke Kleefstra NED GSAC
21 Frank Folkersma NED GSAC
22 Robin Kampert NED Ibex
23 Tjebbe Zwart NED ASAC
24 Peter Buckley IRL MaasSAC
25 Niels van der Vossen NED
26 Pieter Van Zundert BEL MaasSAC
27 Damiano Luzzi SUI Ibex
28 Jerin Emmen NED ESAC
29 Dominick Vietor NED TSAC
30 Timo Bras NED ESAC
31 Oliver de Wolf NED
32 Robin Franken NED Ibex
33 Bastiaan Appeldoorn NED
34 Floris van den Oever NED TSAC
35 Mart Geluk NED
36 Martijn Bruil NED YETI
37 Eduardo Villamor-Martinez NED MaasSAC
38 Anon775 - - -
39 Rick Poppe NED TSAC
40 Anon749 - - -
41 Damiën Kooij NED
42 Remco Koeckhoven NED
43 Anon23 - - -
44 Ferd van Banning NED USAC
45 Wouter Tijdink NED TSAC
46 A. W. J. van Kasteren NED ESAC
47 Tijmen Oliehoek NED TSAC
48 Diede Yadava NED USAC
49 Sijtze Bokslag NED MaasSAC
50 Anon9562 - - -
51 Pieter van Loon NED
52 Jannick Boonstra NED GSAC
53 Victor Gladys GER ASAC
54 Tom Reuvers NED NIJSAC
55 B.V. Kemperman NED Ibex
56 Pieter Bik NED
57 Tinko Jans NED Ibex
58 Thomas Aalbers NED USAC
59 Sybrand van Rees NED GSAC
60 Pepijn Rot NED
61 Erik Verhoeven NED ESAC
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Joep de Smet NED
2 Martijn Poot NED TSAC
3 Jochem van Schaick NED GSAC
4 Nick Eleveld NED TSAC
5 Max Lievense NED TSAC
6 Timo Haase NED TSAC
7 Casper van Lier NED Ibex
8 Frank Stapel NED TSAC
9 Ruben Mul NED GSAC
10 Wouter Bolhuis NED TSAC
11 Michiel Nusselder NED Ibex
12 Anon22 - - -
13 Chris van der Vossen NED GSAC
14 Enzo Kerkhof NED YETI
15 Joey Klein Koerkamp NED TSAC
16 Bram van der Schoot NED
17 Mark Laméris NED TSAC
18 Jelle Manders NED ASAC
19 Anon695 - - -
20 Jouke Kleefstra NED GSAC
21 Frank Folkersma NED GSAC
22 Robin Kampert NED Ibex
23 Tjebbe Zwart NED ASAC
24 Peter Buckley IRL MaasSAC
25 Niels van der Vossen NED
26 Pieter Van Zundert BEL MaasSAC
27 Damiano Luzzi SUI Ibex
28 Jerin Emmen NED ESAC
29 Dominick Vietor NED TSAC
30 Timo Bras NED ESAC
31 Oliver de Wolf NED
32 Robin Franken NED Ibex
33 Bastiaan Appeldoorn NED
34 Floris van den Oever NED TSAC
35 Mart Geluk NED
36 Martijn Bruil NED YETI
37 Eduardo Villamor-Martinez NED MaasSAC
38 Anon775 - - -
39 Rick Poppe NED TSAC
40 Anon749 - - -
41 Damiën Kooij NED
42 Remco Koeckhoven NED
43 Anon23 - - -
44 Ferd van Banning NED USAC
45 Wouter Tijdink NED TSAC
46 A. W. J. van Kasteren NED ESAC
47 Tijmen Oliehoek NED TSAC
48 Diede Yadava NED USAC
49 Sijtze Bokslag NED MaasSAC
50 Anon9562 - - -
51 Pieter van Loon NED
52 Jannick Boonstra NED GSAC
53 Victor Gladys GER ASAC
54 Tom Reuvers NED NIJSAC
55 B.V. Kemperman NED Ibex
56 Pieter Bik NED
57 Tinko Jans NED Ibex
58 Thomas Aalbers NED USAC
59 Sybrand van Rees NED GSAC
60 Pepijn Rot NED
61 Erik Verhoeven NED ESAC
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Joep de Smet NED
2 Martijn Poot NED TSAC
3 Jochem van Schaick NED GSAC
4 Nick Eleveld NED TSAC
5 Max Lievense NED TSAC
6 Timo Haase NED TSAC
7 Casper van Lier NED Ibex
8 Frank Stapel NED TSAC
9 Ruben Mul NED GSAC
10 Wouter Bolhuis NED TSAC
11 Michiel Nusselder NED Ibex
12 Anon22 - - -
13 Chris van der Vossen NED GSAC
14 Enzo Kerkhof NED YETI
15 Joey Klein Koerkamp NED TSAC
16 Bram van der Schoot NED
17 Mark Laméris NED TSAC
18 Jelle Manders NED ASAC
19 Anon695 - - -
20 Jouke Kleefstra NED GSAC
21 Frank Folkersma NED GSAC
22 Robin Kampert NED Ibex
23 Tjebbe Zwart NED ASAC
24 Peter Buckley IRL MaasSAC
25 Niels van der Vossen NED
26 Pieter Van Zundert BEL MaasSAC
27 Damiano Luzzi SUI Ibex
28 Jerin Emmen NED ESAC
29 Dominick Vietor NED TSAC
30 Timo Bras NED ESAC
31 Oliver de Wolf NED
32 Robin Franken NED Ibex
33 Bastiaan Appeldoorn NED
34 Floris van den Oever NED TSAC
35 Mart Geluk NED
36 Martijn Bruil NED YETI
37 Eduardo Villamor-Martinez NED MaasSAC
38 Anon775 - - -
39 Rick Poppe NED TSAC
40 Anon749 - - -
41 Damiën Kooij NED
42 Remco Koeckhoven NED
43 Anon23 - - -
44 Ferd van Banning NED USAC
45 Wouter Tijdink NED TSAC
46 A. W. J. van Kasteren NED ESAC
47 Tijmen Oliehoek NED TSAC
48 Diede Yadava NED USAC
49 Sijtze Bokslag NED MaasSAC
50 Anon9562 - - -
51 Pieter van Loon NED
52 Jannick Boonstra NED GSAC
53 Victor Gladys GER ASAC
54 Tom Reuvers NED NIJSAC
55 B.V. Kemperman NED Ibex
56 Pieter Bik NED
57 Tinko Jans NED Ibex
58 Thomas Aalbers NED USAC
59 Sybrand van Rees NED GSAC
60 Pepijn Rot NED
61 Erik Verhoeven NED ESAC
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Joep de Smet NED
2 Martijn Poot NED TSAC
3 Jochem van Schaick NED GSAC
4 Nick Eleveld NED TSAC
5 Max Lievense NED TSAC
6 Timo Haase NED TSAC
7 Casper van Lier NED Ibex
8 Frank Stapel NED TSAC
9 Ruben Mul NED GSAC
10 Wouter Bolhuis NED TSAC
11 Michiel Nusselder NED Ibex
12 Anon22 - - -
13 Chris van der Vossen NED GSAC
14 Enzo Kerkhof NED YETI
15 Joey Klein Koerkamp NED TSAC
16 Bram van der Schoot NED
17 Mark Laméris NED TSAC
18 Jelle Manders NED ASAC
19 Anon695 - - -
20 Jouke Kleefstra NED GSAC
21 Frank Folkersma NED GSAC
22 Robin Kampert NED Ibex
23 Tjebbe Zwart NED ASAC
24 Peter Buckley IRL MaasSAC
25 Niels van der Vossen NED
26 Pieter Van Zundert BEL MaasSAC
27 Damiano Luzzi SUI Ibex
28 Jerin Emmen NED ESAC
29 Dominick Vietor NED TSAC
30 Timo Bras NED ESAC
31 Oliver de Wolf NED
32 Robin Franken NED Ibex
33 Bastiaan Appeldoorn NED
34 Floris van den Oever NED TSAC
35 Mart Geluk NED
36 Martijn Bruil NED YETI
37 Eduardo Villamor-Martinez NED MaasSAC
38 Anon775 - - -
39 Rick Poppe NED TSAC
40 Anon749 - - -
41 Damiën Kooij NED
42 Remco Koeckhoven NED
43 Anon23 - - -
44 Ferd van Banning NED USAC
45 Wouter Tijdink NED TSAC
46 A. W. J. van Kasteren NED ESAC
47 Tijmen Oliehoek NED TSAC
48 Diede Yadava NED USAC
49 Sijtze Bokslag NED MaasSAC
50 Anon9562 - - -
51 Pieter van Loon NED
52 Jannick Boonstra NED GSAC
53 Victor Gladys GER ASAC
54 Tom Reuvers NED NIJSAC
55 B.V. Kemperman NED Ibex
56 Pieter Bik NED
57 Tinko Jans NED Ibex
58 Thomas Aalbers NED USAC
59 Sybrand van Rees NED GSAC
60 Pepijn Rot NED
61 Erik Verhoeven NED ESAC
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Joep de Smet NED
2 Martijn Poot NED TSAC
3 Jochem van Schaick NED GSAC
4 Nick Eleveld NED TSAC
5 Max Lievense NED TSAC
6 Timo Haase NED TSAC
7 Casper van Lier NED Ibex
8 Frank Stapel NED TSAC
9 Ruben Mul NED GSAC
10 Wouter Bolhuis NED TSAC
11 Michiel Nusselder NED Ibex
12 Anon22 - - -
13 Chris van der Vossen NED GSAC
14 Enzo Kerkhof NED YETI
15 Joey Klein Koerkamp NED TSAC
16 Bram van der Schoot NED
17 Mark Laméris NED TSAC
18 Jelle Manders NED ASAC
19 Anon695 - - -
20 Jouke Kleefstra NED GSAC
21 Frank Folkersma NED GSAC
22 Robin Kampert NED Ibex
23 Tjebbe Zwart NED ASAC
24 Peter Buckley IRL MaasSAC
25 Niels van der Vossen NED
26 Pieter Van Zundert BEL MaasSAC
27 Damiano Luzzi SUI Ibex
28 Jerin Emmen NED ESAC
29 Dominick Vietor NED TSAC
30 Timo Bras NED ESAC
31 Oliver de Wolf NED
32 Robin Franken NED Ibex
33 Bastiaan Appeldoorn NED
34 Floris van den Oever NED TSAC
35 Mart Geluk NED
36 Martijn Bruil NED YETI
37 Eduardo Villamor-Martinez NED MaasSAC
38 Anon775 - - -
39 Rick Poppe NED TSAC
40 Anon749 - - -
41 Damiën Kooij NED
42 Remco Koeckhoven NED
43 Anon23 - - -
44 Ferd van Banning NED USAC
45 Wouter Tijdink NED TSAC
46 A. W. J. van Kasteren NED ESAC
47 Tijmen Oliehoek NED TSAC
48 Diede Yadava NED USAC
49 Sijtze Bokslag NED MaasSAC
50 Anon9562 - - -
51 Pieter van Loon NED
52 Jannick Boonstra NED GSAC
53 Victor Gladys GER ASAC
54 Tom Reuvers NED NIJSAC
55 B.V. Kemperman NED Ibex
56 Pieter Bik NED
57 Tinko Jans NED Ibex
58 Thomas Aalbers NED USAC
59 Sybrand van Rees NED GSAC
60 Pepijn Rot NED
61 Erik Verhoeven NED ESAC
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Joep de Smet NED
2 Martijn Poot NED TSAC
3 Jochem van Schaick NED GSAC
4 Nick Eleveld NED TSAC
5 Max Lievense NED TSAC
6 Timo Haase NED TSAC
7 Casper van Lier NED Ibex
8 Frank Stapel NED TSAC
9 Ruben Mul NED GSAC
10 Wouter Bolhuis NED TSAC
11 Michiel Nusselder NED Ibex
12 Anon22 - - -
13 Chris van der Vossen NED GSAC
14 Enzo Kerkhof NED YETI
15 Joey Klein Koerkamp NED TSAC
16 Bram van der Schoot NED
17 Mark Laméris NED TSAC
18 Jelle Manders NED ASAC
19 Anon695 - - -
20 Jouke Kleefstra NED GSAC
21 Frank Folkersma NED GSAC
22 Robin Kampert NED Ibex
23 Tjebbe Zwart NED ASAC
24 Peter Buckley IRL MaasSAC
25 Niels van der Vossen NED
26 Pieter Van Zundert BEL MaasSAC
27 Damiano Luzzi SUI Ibex
28 Jerin Emmen NED ESAC
29 Dominick Vietor NED TSAC
30 Timo Bras NED ESAC
31 Oliver de Wolf NED
32 Robin Franken NED Ibex
33 Bastiaan Appeldoorn NED
34 Floris van den Oever NED TSAC
35 Mart Geluk NED
36 Martijn Bruil NED YETI
37 Eduardo Villamor-Martinez NED MaasSAC
38 Anon775 - - -
39 Rick Poppe NED TSAC
40 Anon749 - - -
41 Damiën Kooij NED
42 Remco Koeckhoven NED
43 Anon23 - - -
44 Ferd van Banning NED USAC
45 Wouter Tijdink NED TSAC
46 A. W. J. van Kasteren NED ESAC
47 Tijmen Oliehoek NED TSAC
48 Diede Yadava NED USAC
49 Sijtze Bokslag NED MaasSAC
50 Anon9562 - - -
51 Pieter van Loon NED
52 Jannick Boonstra NED GSAC
53 Victor Gladys GER ASAC
54 Tom Reuvers NED NIJSAC
55 B.V. Kemperman NED Ibex
56 Pieter Bik NED
57 Tinko Jans NED Ibex
58 Thomas Aalbers NED USAC
59 Sybrand van Rees NED GSAC
60 Pepijn Rot NED
61 Erik Verhoeven NED ESAC
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Joep de Smet NED
2 Martijn Poot NED TSAC
3 Jochem van Schaick NED GSAC
4 Nick Eleveld NED TSAC
5 Max Lievense NED TSAC
6 Timo Haase NED TSAC
7 Casper van Lier NED Ibex
8 Frank Stapel NED TSAC
9 Ruben Mul NED GSAC
10 Wouter Bolhuis NED TSAC
11 Michiel Nusselder NED Ibex
12 Anon22 - - -
13 Chris van der Vossen NED GSAC
14 Enzo Kerkhof NED YETI
15 Joey Klein Koerkamp NED TSAC
16 Bram van der Schoot NED
17 Mark Laméris NED TSAC
18 Jelle Manders NED ASAC
19 Anon695 - - -
20 Jouke Kleefstra NED GSAC
21 Frank Folkersma NED GSAC
22 Robin Kampert NED Ibex
23 Tjebbe Zwart NED ASAC
24 Peter Buckley IRL MaasSAC
25 Niels van der Vossen NED
26 Pieter Van Zundert BEL MaasSAC
27 Damiano Luzzi SUI Ibex
28 Jerin Emmen NED ESAC
29 Dominick Vietor NED TSAC
30 Timo Bras NED ESAC
31 Oliver de Wolf NED
32 Robin Franken NED Ibex
33 Bastiaan Appeldoorn NED
34 Floris van den Oever NED TSAC
35 Mart Geluk NED
36 Martijn Bruil NED YETI
37 Eduardo Villamor-Martinez NED MaasSAC
38 Anon775 - - -
39 Rick Poppe NED TSAC
40 Anon749 - - -
41 Damiën Kooij NED
42 Remco Koeckhoven NED
43 Anon23 - - -
44 Ferd van Banning NED USAC
45 Wouter Tijdink NED TSAC
46 A. W. J. van Kasteren NED ESAC
47 Tijmen Oliehoek NED TSAC
48 Diede Yadava NED USAC
49 Sijtze Bokslag NED MaasSAC
50 Anon9562 - - -
51 Pieter van Loon NED
52 Jannick Boonstra NED GSAC
53 Victor Gladys GER ASAC
54 Tom Reuvers NED NIJSAC
55 B.V. Kemperman NED Ibex
56 Pieter Bik NED
57 Tinko Jans NED Ibex
58 Thomas Aalbers NED USAC
59 Sybrand van Rees NED GSAC
60 Pepijn Rot NED
61 Erik Verhoeven NED ESAC
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Joep de Smet NED
2 Martijn Poot NED TSAC
3 Jochem van Schaick NED GSAC
4 Nick Eleveld NED TSAC
5 Max Lievense NED TSAC
6 Timo Haase NED TSAC
7 Casper van Lier NED Ibex
8 Frank Stapel NED TSAC
9 Ruben Mul NED GSAC
10 Wouter Bolhuis NED TSAC
11 Michiel Nusselder NED Ibex
12 Anon22 - - -
13 Chris van der Vossen NED GSAC
14 Enzo Kerkhof NED YETI
15 Joey Klein Koerkamp NED TSAC
16 Bram van der Schoot NED
17 Mark Laméris NED TSAC
18 Jelle Manders NED ASAC
19 Anon695 - - -
20 Jouke Kleefstra NED GSAC
21 Frank Folkersma NED GSAC
22 Robin Kampert NED Ibex
23 Tjebbe Zwart NED ASAC
24 Peter Buckley IRL MaasSAC
25 Niels van der Vossen NED
26 Pieter Van Zundert BEL MaasSAC
27 Damiano Luzzi SUI Ibex
28 Jerin Emmen NED ESAC
29 Dominick Vietor NED TSAC
30 Timo Bras NED ESAC
31 Oliver de Wolf NED
32 Robin Franken NED Ibex
33 Bastiaan Appeldoorn NED
34 Floris van den Oever NED TSAC
35 Mart Geluk NED
36 Martijn Bruil NED YETI
37 Eduardo Villamor-Martinez NED MaasSAC
38 Anon775 - - -
39 Rick Poppe NED TSAC
40 Anon749 - - -
41 Damiën Kooij NED
42 Remco Koeckhoven NED
43 Anon23 - - -
44 Ferd van Banning NED USAC
45 Wouter Tijdink NED TSAC
46 A. W. J. van Kasteren NED ESAC
47 Tijmen Oliehoek NED TSAC
48 Diede Yadava NED USAC
49 Sijtze Bokslag NED MaasSAC
50 Anon9562 - - -
51 Pieter van Loon NED
52 Jannick Boonstra NED GSAC
53 Victor Gladys GER ASAC
54 Tom Reuvers NED NIJSAC
55 B.V. Kemperman NED Ibex
56 Pieter Bik NED
57 Tinko Jans NED Ibex
58 Thomas Aalbers NED USAC
59 Sybrand van Rees NED GSAC
60 Pepijn Rot NED
61 Erik Verhoeven NED ESAC
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Joep de Smet NED
2 Martijn Poot NED TSAC
3 Jochem van Schaick NED GSAC
4 Nick Eleveld NED TSAC
5 Max Lievense NED TSAC
6 Timo Haase NED TSAC
7 Casper van Lier NED Ibex
8 Frank Stapel NED TSAC
9 Ruben Mul NED GSAC
10 Wouter Bolhuis NED TSAC
11 Michiel Nusselder NED Ibex
12 Anon22 - - -
13 Chris van der Vossen NED GSAC
14 Enzo Kerkhof NED YETI
15 Joey Klein Koerkamp NED TSAC
16 Bram van der Schoot NED
17 Mark Laméris NED TSAC
18 Jelle Manders NED ASAC
19 Anon695 - - -
20 Jouke Kleefstra NED GSAC
21 Frank Folkersma NED GSAC
22 Robin Kampert NED Ibex
23 Tjebbe Zwart NED ASAC
24 Peter Buckley IRL MaasSAC
25 Niels van der Vossen NED
26 Pieter Van Zundert BEL MaasSAC
27 Damiano Luzzi SUI Ibex
28 Jerin Emmen NED ESAC
29 Dominick Vietor NED TSAC
30 Timo Bras NED ESAC
31 Oliver de Wolf NED
32 Robin Franken NED Ibex
33 Bastiaan Appeldoorn NED
34 Floris van den Oever NED TSAC
35 Mart Geluk NED
36 Martijn Bruil NED YETI
37 Eduardo Villamor-Martinez NED MaasSAC
38 Anon775 - - -
39 Rick Poppe NED TSAC
40 Anon749 - - -
41 Damiën Kooij NED
42 Remco Koeckhoven NED
43 Anon23 - - -
44 Ferd van Banning NED USAC
45 Wouter Tijdink NED TSAC
46 A. W. J. van Kasteren NED ESAC
47 Tijmen Oliehoek NED TSAC
48 Diede Yadava NED USAC
49 Sijtze Bokslag NED MaasSAC
50 Anon9562 - - -
51 Pieter van Loon NED
52 Jannick Boonstra NED GSAC
53 Victor Gladys GER ASAC
54 Tom Reuvers NED NIJSAC
55 B.V. Kemperman NED Ibex
56 Pieter Bik NED
57 Tinko Jans NED Ibex
58 Thomas Aalbers NED USAC
59 Sybrand van Rees NED GSAC
60 Pepijn Rot NED
61 Erik Verhoeven NED ESAC
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Joep de Smet NED
2 Martijn Poot NED TSAC
3 Jochem van Schaick NED GSAC
4 Nick Eleveld NED TSAC
5 Max Lievense NED TSAC
6 Timo Haase NED TSAC
7 Casper van Lier NED Ibex
8 Frank Stapel NED TSAC
9 Ruben Mul NED GSAC
10 Wouter Bolhuis NED TSAC
11 Michiel Nusselder NED Ibex
12 Anon22 - - -
13 Chris van der Vossen NED GSAC
14 Enzo Kerkhof NED YETI
15 Joey Klein Koerkamp NED TSAC
16 Bram van der Schoot NED
17 Mark Laméris NED TSAC
18 Jelle Manders NED ASAC
19 Anon695 - - -
20 Jouke Kleefstra NED GSAC
21 Frank Folkersma NED GSAC
22 Robin Kampert NED Ibex
23 Tjebbe Zwart NED ASAC
24 Peter Buckley IRL MaasSAC
25 Niels van der Vossen NED
26 Pieter Van Zundert BEL MaasSAC
27 Damiano Luzzi SUI Ibex
28 Jerin Emmen NED ESAC
29 Dominick Vietor NED TSAC
30 Timo Bras NED ESAC
31 Oliver de Wolf NED
32 Robin Franken NED Ibex
33 Bastiaan Appeldoorn NED
34 Floris van den Oever NED TSAC
35 Mart Geluk NED
36 Martijn Bruil NED YETI
37 Eduardo Villamor-Martinez NED MaasSAC
38 Anon775 - - -
39 Rick Poppe NED TSAC
40 Anon749 - - -
41 Damiën Kooij NED
42 Remco Koeckhoven NED
43 Anon23 - - -
44 Ferd van Banning NED USAC
45 Wouter Tijdink NED TSAC
46 A. W. J. van Kasteren NED ESAC
47 Tijmen Oliehoek NED TSAC
48 Diede Yadava NED USAC
49 Sijtze Bokslag NED MaasSAC
50 Anon9562 - - -
51 Pieter van Loon NED
52 Jannick Boonstra NED GSAC
53 Victor Gladys GER ASAC
54 Tom Reuvers NED NIJSAC
55 B.V. Kemperman NED Ibex
56 Pieter Bik NED
57 Tinko Jans NED Ibex
58 Thomas Aalbers NED USAC
59 Sybrand van Rees NED GSAC
60 Pepijn Rot NED
61 Erik Verhoeven NED ESAC
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Joep de Smet NED
2 Martijn Poot NED TSAC
3 Jochem van Schaick NED GSAC
4 Nick Eleveld NED TSAC
5 Max Lievense NED TSAC
6 Timo Haase NED TSAC
7 Casper van Lier NED Ibex
8 Frank Stapel NED TSAC
9 Ruben Mul NED GSAC
10 Wouter Bolhuis NED TSAC
11 Michiel Nusselder NED Ibex
12 Anon22 - - -
13 Chris van der Vossen NED GSAC
14 Enzo Kerkhof NED YETI
15 Joey Klein Koerkamp NED TSAC
16 Bram van der Schoot NED
17 Mark Laméris NED TSAC
18 Jelle Manders NED ASAC
19 Anon695 - - -
20 Jouke Kleefstra NED GSAC
21 Frank Folkersma NED GSAC
22 Robin Kampert NED Ibex
23 Tjebbe Zwart NED ASAC
24 Peter Buckley IRL MaasSAC
25 Niels van der Vossen NED
26 Pieter Van Zundert BEL MaasSAC
27 Damiano Luzzi SUI Ibex
28 Jerin Emmen NED ESAC
29 Dominick Vietor NED TSAC
30 Timo Bras NED ESAC
31 Oliver de Wolf NED
32 Robin Franken NED Ibex
33 Bastiaan Appeldoorn NED
34 Floris van den Oever NED TSAC
35 Mart Geluk NED
36 Martijn Bruil NED YETI
37 Eduardo Villamor-Martinez NED MaasSAC
38 Anon775 - - -
39 Rick Poppe NED TSAC
40 Anon749 - - -
41 Damiën Kooij NED
42 Remco Koeckhoven NED
43 Anon23 - - -
44 Ferd van Banning NED USAC
45 Wouter Tijdink NED TSAC
46 A. W. J. van Kasteren NED ESAC
47 Tijmen Oliehoek NED TSAC
48 Diede Yadava NED USAC
49 Sijtze Bokslag NED MaasSAC
50 Anon9562 - - -
51 Pieter van Loon NED
52 Jannick Boonstra NED GSAC
53 Victor Gladys GER ASAC
54 Tom Reuvers NED NIJSAC
55 B.V. Kemperman NED Ibex
56 Pieter Bik NED
57 Tinko Jans NED Ibex
58 Thomas Aalbers NED USAC
59 Sybrand van Rees NED GSAC
60 Pepijn Rot NED
61 Erik Verhoeven NED ESAC
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Joep de Smet NED
2 Martijn Poot NED TSAC
3 Jochem van Schaick NED GSAC
4 Nick Eleveld NED TSAC
5 Max Lievense NED TSAC
6 Timo Haase NED TSAC
7 Casper van Lier NED Ibex
8 Frank Stapel NED TSAC
9 Ruben Mul NED GSAC
10 Wouter Bolhuis NED TSAC
11 Michiel Nusselder NED Ibex
12 Anon22 - - -
13 Chris van der Vossen NED GSAC
14 Enzo Kerkhof NED YETI
15 Joey Klein Koerkamp NED TSAC
16 Bram van der Schoot NED
17 Mark Laméris NED TSAC
18 Jelle Manders NED ASAC
19 Anon695 - - -
20 Jouke Kleefstra NED GSAC
21 Frank Folkersma NED GSAC
22 Robin Kampert NED Ibex
23 Tjebbe Zwart NED ASAC
24 Peter Buckley IRL MaasSAC
25 Niels van der Vossen NED
26 Pieter Van Zundert BEL MaasSAC
27 Damiano Luzzi SUI Ibex
28 Jerin Emmen NED ESAC
29 Dominick Vietor NED TSAC
30 Timo Bras NED ESAC
31 Oliver de Wolf NED
32 Robin Franken NED Ibex
33 Bastiaan Appeldoorn NED
34 Floris van den Oever NED TSAC
35 Mart Geluk NED
36 Martijn Bruil NED YETI
37 Eduardo Villamor-Martinez NED MaasSAC
38 Anon775 - - -
39 Rick Poppe NED TSAC
40 Anon749 - - -
41 Damiën Kooij NED
42 Remco Koeckhoven NED
43 Anon23 - - -
44 Ferd van Banning NED USAC
45 Wouter Tijdink NED TSAC
46 A. W. J. van Kasteren NED ESAC
47 Tijmen Oliehoek NED TSAC
48 Diede Yadava NED USAC
49 Sijtze Bokslag NED MaasSAC
50 Anon9562 - - -
51 Pieter van Loon NED
52 Jannick Boonstra NED GSAC
53 Victor Gladys GER ASAC
54 Tom Reuvers NED NIJSAC
55 B.V. Kemperman NED Ibex
56 Pieter Bik NED
57 Tinko Jans NED Ibex
58 Thomas Aalbers NED USAC
59 Sybrand van Rees NED GSAC
60 Pepijn Rot NED
61 Erik Verhoeven NED ESAC
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Joep de Smet NED
2 Martijn Poot NED TSAC
3 Jochem van Schaick NED GSAC
4 Nick Eleveld NED TSAC
5 Max Lievense NED TSAC
6 Timo Haase NED TSAC
7 Casper van Lier NED Ibex
8 Frank Stapel NED TSAC
9 Ruben Mul NED GSAC
10 Wouter Bolhuis NED TSAC
11 Michiel Nusselder NED Ibex
12 Anon22 - - -
13 Chris van der Vossen NED GSAC
14 Enzo Kerkhof NED YETI
15 Joey Klein Koerkamp NED TSAC
16 Bram van der Schoot NED
17 Mark Laméris NED TSAC
18 Jelle Manders NED ASAC
19 Anon695 - - -
20 Jouke Kleefstra NED GSAC
21 Frank Folkersma NED GSAC
22 Robin Kampert NED Ibex
23 Tjebbe Zwart NED ASAC
24 Peter Buckley IRL MaasSAC
25 Niels van der Vossen NED
26 Pieter Van Zundert BEL MaasSAC
27 Damiano Luzzi SUI Ibex
28 Jerin Emmen NED ESAC
29 Dominick Vietor NED TSAC
30 Timo Bras NED ESAC
31 Oliver de Wolf NED
32 Robin Franken NED Ibex
33 Bastiaan Appeldoorn NED
34 Floris van den Oever NED TSAC
35 Mart Geluk NED
36 Martijn Bruil NED YETI
37 Eduardo Villamor-Martinez NED MaasSAC
38 Anon775 - - -
39 Rick Poppe NED TSAC
40 Anon749 - - -
41 Damiën Kooij NED
42 Remco Koeckhoven NED
43 Anon23 - - -
44 Ferd van Banning NED USAC
45 Wouter Tijdink NED TSAC
46 A. W. J. van Kasteren NED ESAC
47 Tijmen Oliehoek NED TSAC
48 Diede Yadava NED USAC
49 Sijtze Bokslag NED MaasSAC
50 Anon9562 - - -
51 Pieter van Loon NED
52 Jannick Boonstra NED GSAC
53 Victor Gladys GER ASAC
54 Tom Reuvers NED NIJSAC
55 B.V. Kemperman NED Ibex
56 Pieter Bik NED
57 Tinko Jans NED Ibex
58 Thomas Aalbers NED USAC
59 Sybrand van Rees NED GSAC
60 Pepijn Rot NED
61 Erik Verhoeven NED ESAC
28-06-2018 14:03
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 1 Comp. Punten Team
1 Pieter van Loon NED Top Top Top Top Top Top 35+ 100.0
2 Ruben Mul NED Top Top Top Top Top Top Top 25+ 80.0 GSAC
3 Pieter Bik NED Top Top Top 27 Top Top 25+ 65.0
4 Frank Stapel NED 19 Top Top Top Top Top Top 25+ 55.0 TSAC
5 Pepijn Rot NED 19 Top Top Top Top Top 25 51.0
6 Enzo Kerkhof NED Top Top Top Top Top Top Top Top Top Top 24 47.0 YETI
7 Bram van der Schoot NED 22 Top Top 25 Top Top 43.0
8 Tjebbe Zwart NED 19 Top Top 24 Top Top Top 40.0 ASAC
9 Mart Geluk NED 4 Top Top Top Top Top Top Top 37.0
10 Joep de Smet NED 16 Top Top 24 Top Top Top Top Top Top 34.0
11 Timo Bras NED Top 15 Top Top 22 Top Top Top Top Top 31.0 ESAC
12 Frank Folkersma NED 4 Top Top 24 Top Top 28.0 GSAC
13 Remco Koeckhoven NED Top 21 Top Top 18 23 Top Top 26.0
14 Bastiaan Appeldoorn NED Top Top Top Top 23 Top Top Top 24.0
15 Joey Klein Koerkamp NED 7 Top Top 21 Top Top Top 13 Top Top Top Top 22.0 TSAC
16 Nick Eleveld NED 4 Top Top 17 23 Top Top Top Top Top 20.0 TSAC
17 Jerin Emmen NED 4 25 Top 22 23 Top Top Top Top Top 18.0 ESAC
18 Jochem van Schaick NED Top 4 Top Top 22 21 Top Top Top Top Top Top 16.0 GSAC
19 Mark Laméris NED 11 Top Top 15 18 Top Top Top 14.0 TSAC
20 Oliver de Wolf NED Top 19 17 19 Top Top Top Top Top 12.0
21 Tom Reuvers NED 16 19 Top 16 7 Top Top Top Top Top 18 10.0 NIJSAC
22 Chris van der Vossen NED Top 10 11 17 18 4 Top Top 17 9.0 GSAC
23 Anon22 - - 5 18 Top 15 18 Top Top 19 8.0 -
24 Niels van der Vossen NED 10 10 9 14 Top Top Top Top 7 7.0
25 Michiel Nusselder NED Top Top 21 Top Top 6.0 Ibex
26 Anon695 - - 4 6 16 9 Top Top 14 16 5.0 -
27 Jannick Boonstra NED Top 2 21 Top 9 14 Top Top Top Top Top Top 8 13 Top Top 21 4.0 GSAC
28 Sybrand van Rees NED Top 2 4 19 9 7 Top Top Top Top Top Top 14 Top Top Top 8 3.0 GSAC
29 Floris van den Oever NED Top 16 9 21 Top Top Top Top Top 16 2.0 TSAC
30 Robin Franken NED Top 22 20 Top Top Top 1.0 Ibex
31 Rick Poppe NED Top 2 21 9 8 Top Top Top Top Top 7 21 Top Top 13 0.0 TSAC
32 Jelle Manders NED 2 13 12 Top Top 9 Top Top Top 18 0.0 ASAC
33 Damiën Kooij NED Top 17 Top Top Top Top Top Top Top 13 Top Top Top Top 0.0
34 Eduardo Villamor-Martinez NED Top 6 9 15 Top Top Top Top 6 10 13 0.0 MaasSAC
35 Dominick Vietor NED Top 3 15 Top 8 Top 8 20 Top 0.0 TSAC
36 Victor Gladys GER Top 13 Top Top 8 Top Top Top 18 0.0 ASAC
37 Tijmen Oliehoek NED Top 17 Top 7 7 Top Top Top Top Top Top 5 Top Top Top 18 0.0 TSAC
38 Anon775 - - Top 15 9 7 Top Top Top Top Top Top 21 Top Top 0.0 -
39 Anon9562 - - Top Top Top Top Top Top Top Top Top Top 0.0 -
40 Diede Yadava NED Top Top 12 Top Top Top Top Top Top Top Top 0.0 USAC
41 Pieter Van Zundert BEL Top 8 Top Top 9 Top Top Top 17 0.0 MaasSAC
42 Martijn Bruil NED Top 17 Top Top Top Top Top Top 8 Top Top 0.0 YETI
43 Thomas Aalbers NED Top Top Top Top Top Top Top Top 0.0 USAC
44 Ferd van Banning NED Top 16 5 Top Top Top Top 20 13 Top 13 0.0 USAC
45 Martijn Poot NED Top Top Top Top 3 Top 6 Top Top Top 13 0.0 TSAC
46 Damiano Luzzi SUI Top 13 Top Top Top 20 Top 0.0 Ibex
47 Wouter Tijdink NED Top 7 Top Top Top Top Top Top 8 10 Top Top 18 0.0 TSAC
48 Max Lievense NED Top 20 Top Top Top Top Top Top 5 10 Top Top 16 0.0 TSAC
49 Jouke Kleefstra NED 11 4 5 20 Top 9 20 Top Top 5 Top Top 0.0 GSAC
50 Tinko Jans NED Top 4 14 20 24 Top Top Top 0.0 Ibex
51 Robin Kampert NED Top 20 Top Top Top Top 8 Top Top 0.0 Ibex
52 Sijtze Bokslag NED Top 19 Top Top 0.0 MaasSAC
53 Casper van Lier NED Top 15 Top Top 9 Top Top Top 17 Top Top 0.0 Ibex
54 Wouter Bolhuis NED Top 21 Top Top Top Top Top Top 0.0 TSAC
55 B.V. Kemperman NED 6 Top 4 Top Top 0.0 Ibex
56 Anon749 - - Top Top Top Top 0.0 -
57 Erik Verhoeven NED Top Top 0.0 ESAC
58 A. W. J. van Kasteren NED 0.0 ESAC
58 Anon23 - - 0.0 -
58 Peter Buckley IRL 0.0 MaasSAC
58 Timo Haase NED 0.0 TSAC

Team Uitslag

# Team Totaal
1 GSAC 264.0
2 ASAC 193.0
3 TSAC 101.0
4 YETI 91.0
5 NIJSAC 84.0
6 Ibex 78.0
7 USAC 66.0
8 ESAC 49.0
9 MaasSAC 34.0