Lead Serie Midden Nederland 4, 10-05-2019 19:00, Rock Steady
Discipline: Lead
Competitie: Lead Serie Midden Nederland 2019
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde waarin 4 flashroutes worden geklommen. Alle routes worden toprope geklommen. De finale route Max categorie is een voorklimroute.
Bij deze wedstrijd kun je je op 3 niveaus inschrijven:
Categorie Start routes met niveau 5 en 6
Categorie Mid routes met niveau 6
Categorie Max routes met niveau 6 en 7
Voorlopig tijdsschema: 19.00 Aanmelden bij de balie 19.45 Toelichting wedstrijd 20.00 Start wedstrijd 22.00 Einde wedstrijd/prijsuitreiking Vanaf het jaar dat je 16 wordt kun je meedoen aan de Lead Serie voor volwassenen. Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €10,- en kan alleen vooraf met de pin worden afgerekend aan de balie.
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 5
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Dayo de Groot
12
2
Tim Blankvoort
4
Team Mountain Network
3
Catharina Jongmans
39
4
Tom Reuvers
37
GRIP Nijmegen
5
Katrijn Mooij
11
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Dayo de Groot
12
2
Tim Blankvoort
4
Team Mountain Network
3
Catharina Jongmans
39
4
Tom Reuvers
37
GRIP Nijmegen
5
Katrijn Mooij
11
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Dayo de Groot
12
2
Tim Blankvoort
4
Team Mountain Network
3
Catharina Jongmans
39
4
Tom Reuvers
37
GRIP Nijmegen
5
Katrijn Mooij
11
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Dayo de Groot
12
2
Tim Blankvoort
4
Team Mountain Network
3
Catharina Jongmans
39
4
Tom Reuvers
37
GRIP Nijmegen
5
Katrijn Mooij
11
Publicatie tijd 11-05-2019 11:37
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
Comp. Punten
Team
1
Tim Blankvoort
4
Top
Top
19
20
100.0
Team Mountain Network
2
Katrijn Mooij
11
Top
Top
13
25
80.0
3
Tom Reuvers
37
Top
Top
16
12
65.0
GRIP Nijmegen
4
Dayo de Groot
12
Top
31
15
19
55.0
5
Catharina Jongmans
39
Top
27
13
12
51.0
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 28
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Joris Dalderup
36
GRIP Nijmegen
2
Mark de Vlieger
29
3
Marcel de Lange
3
Rock Steady
4
Michelle Singerling
25
5
Marco Molenaar
32
Top-It
6
Theo Jansen
7
7
Michelle Derks
26
8
Job Schipper
20
9
Huibert Boer
5
10
Iris Kranendonk
24
11
Anne Sytske Verboom
28
Top-It
12
Santino Lafleur
14
13
Nicole van Stigt
38
14
Bennie Kalf
9
15
Merel Hogendoorn
1
16
Armand Verstappen
23
Klimmuur Utrecht
17
Julian Schotborgh
34
18
Bjorn Straijer
35
19
Chenet Hoogendoorn
33
Team Mountain Network
20
Fenna Sengers
10
21
Tim Verboom
31
Rock Steady
22
Bram Muller
21
23
Adriaan de Bruin
22
Klimmuur Utrecht
24
Gerard Veld
27
25
Roan Streefland
40
26
Ruben van der Heijden
2
27
Rutger Postma
19
28
Johnny Klepper
42
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Joris Dalderup
36
GRIP Nijmegen
2
Mark de Vlieger
29
3
Marcel de Lange
3
Rock Steady
4
Michelle Singerling
25
5
Marco Molenaar
32
Top-It
6
Theo Jansen
7
7
Michelle Derks
26
8
Job Schipper
20
9
Huibert Boer
5
10
Iris Kranendonk
24
11
Anne Sytske Verboom
28
Top-It
12
Santino Lafleur
14
13
Nicole van Stigt
38
14
Bennie Kalf
9
15
Merel Hogendoorn
1
16
Armand Verstappen
23
Klimmuur Utrecht
17
Julian Schotborgh
34
18
Bjorn Straijer
35
19
Chenet Hoogendoorn
33
Team Mountain Network
20
Fenna Sengers
10
21
Tim Verboom
31
Rock Steady
22
Bram Muller
21
23
Adriaan de Bruin
22
Klimmuur Utrecht
24
Gerard Veld
27
25
Roan Streefland
40
26
Ruben van der Heijden
2
27
Rutger Postma
19
28
Johnny Klepper
42
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Joris Dalderup
36
GRIP Nijmegen
2
Mark de Vlieger
29
3
Marcel de Lange
3
Rock Steady
4
Michelle Singerling
25
5
Marco Molenaar
32
Top-It
6
Theo Jansen
7
7
Michelle Derks
26
8
Job Schipper
20
9
Huibert Boer
5
10
Iris Kranendonk
24
11
Anne Sytske Verboom
28
Top-It
12
Santino Lafleur
14
13
Nicole van Stigt
38
14
Bennie Kalf
9
15
Merel Hogendoorn
1
16
Armand Verstappen
23
Klimmuur Utrecht
17
Julian Schotborgh
34
18
Bjorn Straijer
35
19
Chenet Hoogendoorn
33
Team Mountain Network
20
Fenna Sengers
10
21
Tim Verboom
31
Rock Steady
22
Bram Muller
21
23
Adriaan de Bruin
22
Klimmuur Utrecht
24
Gerard Veld
27
25
Roan Streefland
40
26
Ruben van der Heijden
2
27
Rutger Postma
19
28
Johnny Klepper
42
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Joris Dalderup
36
GRIP Nijmegen
2
Mark de Vlieger
29
3
Marcel de Lange
3
Rock Steady
4
Michelle Singerling
25
5
Marco Molenaar
32
Top-It
6
Theo Jansen
7
7
Michelle Derks
26
8
Job Schipper
20
9
Huibert Boer
5
10
Iris Kranendonk
24
11
Anne Sytske Verboom
28
Top-It
12
Santino Lafleur
14
13
Nicole van Stigt
38
14
Bennie Kalf
9
15
Merel Hogendoorn
1
16
Armand Verstappen
23
Klimmuur Utrecht
17
Julian Schotborgh
34
18
Bjorn Straijer
35
19
Chenet Hoogendoorn
33
Team Mountain Network
20
Fenna Sengers
10
21
Tim Verboom
31
Rock Steady
22
Bram Muller
21
23
Adriaan de Bruin
22
Klimmuur Utrecht
24
Gerard Veld
27
25
Roan Streefland
40
26
Ruben van der Heijden
2
27
Rutger Postma
19
28
Johnny Klepper
42
Publicatie tijd 11-05-2019 11:37
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
Comp. Punten
Team
1
Joris Dalderup
36
Top
Top
24
31
100.0
GRIP Nijmegen
2
Marco Molenaar
32
Top
Top
Top
24
80.0
Top-It
3
Tim Verboom
31
Top
Top
25
26
65.0
Rock Steady
4
Ruben van der Heijden
2
Top
Top
Top
22
53.0
4
Huibert Boer
5
Top
Top
Top
22
53.0
6
Chenet Hoogendoorn
33
Top
Top
24
26
47.0
Team Mountain Network
7
Santino Lafleur
14
Top
Top
Top
15
43.0
8
Gerard Veld
27
Top
Top
30
20
40.0
9
Job Schipper
20
Top
Top
6
25
37.0
10
Merel Hogendoorn
1
Top
Top
24
21
34.0
11
Julian Schotborgh
34
Top
Top
6
21
31.0
12
Iris Kranendonk
24
Top
4
24
22
28.0
13
Roan Streefland
40
31
27
24
22
26.0
14
Mark de Vlieger
29
Top
18
24
15
24.0
15
Theo Jansen
7
Top
19
10
20
22.0
16
Fenna Sengers
10
Top
18
10
20
20.0
17
Michelle Derks
26
Top
15
10
21
18.0
18
Bjorn Straijer
35
Top
15
24
14
16.0
19
Armand Verstappen
23
Top
17
22
11
14.0
Klimmuur Utrecht
20
Nicole van Stigt
38
31
28
6
21
12.0
21
Rutger Postma
19
27
18
24
19
10.0
22
Marcel de Lange
3
Top
15
10
14
9.0
Rock Steady
23
Bram Muller
21
Top
17
10
9
8.0
24
Michelle Singerling
25
42
18
10
20
7.0
25
Bennie Kalf
9
31
15
20
8
6.0
26
Adriaan de Bruin
22
29
15
7
11
5.0
Klimmuur Utrecht
27
Anne Sytske Verboom
28
1
1
1
11
4.0
Top-It
28
Johnny Klepper
42
1
1
1
1
3.0
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 11
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Lotte de Haan
17
2
Andre Parhan
15
Rock Steady
3
Anniek Groeneveld
30
4
Niels van Arkel
8
5
Samantha Klop
44
6
Bas Korver
45
7
Nelleke Vredeveld
16
8
FOns Bergshoeff
43
9
Mark Postma
18
10
Judy van Beijnum
13
Rock Steady
11
Raymond Schweers
41
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Lotte de Haan
17
2
Andre Parhan
15
Rock Steady
3
Anniek Groeneveld
30
4
Niels van Arkel
8
5
Samantha Klop
44
6
Bas Korver
45
7
Nelleke Vredeveld
16
8
FOns Bergshoeff
43
9
Mark Postma
18
10
Judy van Beijnum
13
Rock Steady
11
Raymond Schweers
41
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Lotte de Haan
17
2
Andre Parhan
15
Rock Steady
3
Anniek Groeneveld
30
4
Niels van Arkel
8
5
Samantha Klop
44
6
Bas Korver
45
7
Nelleke Vredeveld
16
8
FOns Bergshoeff
43
9
Mark Postma
18
10
Judy van Beijnum
13
Rock Steady
11
Raymond Schweers
41
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Lotte de Haan
17
2
Andre Parhan
15
Rock Steady
3
Anniek Groeneveld
30
4
Niels van Arkel
8
5
Samantha Klop
44
6
Bas Korver
45
7
Nelleke Vredeveld
16
8
FOns Bergshoeff
43
9
Mark Postma
18
10
Judy van Beijnum
13
Rock Steady
11
Raymond Schweers
41
Publicatie tijd 11-05-2019 11:37
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
Comp. Punten
Team
1
Lotte de Haan
17
Top
Top
24
Top
100.0
2
Niels van Arkel
8
Top
Top
Top
25
80.0
3
Judy van Beijnum
13
Top
Top
23
Top
65.0
Rock Steady
4
Andre Parhan
15
Top
Top
10
Top
55.0
Rock Steady
5
Nelleke Vredeveld
16
Top
Top
21
19
51.0
6
FOns Bergshoeff
43
Top
13
23
32
47.0
7
Anniek Groeneveld
30
Top
Top
16
12
43.0
8
Raymond Schweers
41
33
Top
11
7
40.0
9
Mark Postma
18
22
Top
8
9
37.0
10
Samantha Klop
44
22
Top
7
9
34.0
11
Bas Korver
45
33
15
8
4
31.0
Er zijn nog geen deelnemers
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen uitslag beschikbaar
Er zijn nog geen deelnemers
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen uitslag beschikbaar
Er zijn nog geen deelnemers
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen uitslag beschikbaar