Lead Serie Midden Nederland 5, 21-06-2019 19:00, Kalymnos
Discipline: Lead
Competitie: Lead Serie Midden Nederland 2019
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde waarin 4 flashroutes worden geklommen. Alle routes worden toprope geklommen. De finale route Max categorie is een voorklimroute.
Bij deze wedstrijd kun je je op 3 niveaus inschrijven:
Categorie Start routes met niveau 5 en 6
Categorie Mid routes met niveau 6
Categorie Max routes met niveau 6 en 7
Voorlopig tijdsschema: 19.00 Aanmelden bij de balie 19.30 Toelichting wedstrijd 19.40 Start wedstrijd 22.00 Einde wedstrijd/prijsuitreiking Vanaf het jaar dat je 16 wordt kun je meedoen aan de Lead Serie voor volwassenen. Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €10,- en kan alleen vooraf met de pin worden afgerekend aan de balie.
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 9
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Katrijn Mooij
48
2
Niek de Jonge
33
3
Carmen Wong
54
4
Dayo de Groot
47
5
Tim Blankvoort
37
Team Mountain Network
6
Tom Reuvers
36
GRIP Nijmegen
7
Anneke Tolsma-Rich
63
8
Catharina Jongmans
59
9
Gerard Veld
40
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Katrijn Mooij
48
2
Niek de Jonge
33
3
Carmen Wong
54
4
Dayo de Groot
47
5
Tim Blankvoort
37
Team Mountain Network
6
Tom Reuvers
36
GRIP Nijmegen
7
Anneke Tolsma-Rich
63
8
Catharina Jongmans
59
9
Gerard Veld
40
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Katrijn Mooij
48
2
Niek de Jonge
33
3
Carmen Wong
54
4
Dayo de Groot
47
5
Tim Blankvoort
37
Team Mountain Network
6
Tom Reuvers
36
GRIP Nijmegen
7
Anneke Tolsma-Rich
63
8
Catharina Jongmans
59
9
Gerard Veld
40
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Katrijn Mooij
48
2
Niek de Jonge
33
3
Carmen Wong
54
4
Dayo de Groot
47
5
Tim Blankvoort
37
Team Mountain Network
6
Tom Reuvers
36
GRIP Nijmegen
7
Anneke Tolsma-Rich
63
8
Catharina Jongmans
59
9
Gerard Veld
40
Publicatie tijd 21-06-2019 23:41
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
Comp. Punten
Team
1
Niek de Jonge
33
Top
Top
Top
Top
100.0
2
Tom Reuvers
36
Top
Top
Top
42
80.0
GRIP Nijmegen
3
Katrijn Mooij
48
Top
Top
17
38
65.0
4
Dayo de Groot
47
Top
Top
12
35
55.0
5
Gerard Veld
40
Top
Top
10
31
51.0
6
Tim Blankvoort
37
Top
Top
10
24
47.0
Team Mountain Network
7
Carmen Wong
54
Top
11
14
18
43.0
8
Anneke Tolsma-Rich
63
Top
2
5
32
40.0
9
Catharina Jongmans
59
26
4
10
25
37.0
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 17
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Tim Verboom
42
Rock Steady
2
Jene Oosterga
53
3
Ties van Beurden
56
4
Michelle Singerling
38
5
Julian Schotborgh
44
6
Roan Streefland
64
7
Marco Molenaar
41
Top-It
8
Chenet Hoogendoorn
45
Team Mountain Network
9
Mark de Vlieger
55
10
Michel Mouton
69
11
Ruben van der Heijden
34
12
Merel Hogendoorn
39
13
Henke Pons
66
14
Bram Muller
46
15
Nicole van Stigt
58
16
Armand Verstappen
49
17
Lex Bloemers
51
Yosemite
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Tim Verboom
42
Rock Steady
2
Jene Oosterga
53
3
Ties van Beurden
56
4
Michelle Singerling
38
5
Julian Schotborgh
44
6
Roan Streefland
64
7
Marco Molenaar
41
Top-It
8
Chenet Hoogendoorn
45
Team Mountain Network
9
Mark de Vlieger
55
10
Michel Mouton
69
11
Ruben van der Heijden
34
12
Merel Hogendoorn
39
13
Henke Pons
66
14
Bram Muller
46
15
Nicole van Stigt
58
16
Armand Verstappen
49
17
Lex Bloemers
51
Yosemite
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Tim Verboom
42
Rock Steady
2
Jene Oosterga
53
3
Ties van Beurden
56
4
Michelle Singerling
38
5
Julian Schotborgh
44
6
Roan Streefland
64
7
Marco Molenaar
41
Top-It
8
Chenet Hoogendoorn
45
Team Mountain Network
9
Mark de Vlieger
55
10
Michel Mouton
69
11
Ruben van der Heijden
34
12
Merel Hogendoorn
39
13
Henke Pons
66
14
Bram Muller
46
15
Nicole van Stigt
58
16
Armand Verstappen
49
17
Lex Bloemers
51
Yosemite
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Tim Verboom
42
Rock Steady
2
Jene Oosterga
53
3
Ties van Beurden
56
4
Michelle Singerling
38
5
Julian Schotborgh
44
6
Roan Streefland
64
7
Marco Molenaar
41
Top-It
8
Chenet Hoogendoorn
45
Team Mountain Network
9
Mark de Vlieger
55
10
Michel Mouton
69
11
Ruben van der Heijden
34
12
Merel Hogendoorn
39
13
Henke Pons
66
14
Bram Muller
46
15
Nicole van Stigt
58
16
Armand Verstappen
49
17
Lex Bloemers
51
Yosemite
Publicatie tijd 21-06-2019 23:41
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
Comp. Punten
Team
1
Tim Verboom
42
Top
Top
Top
11
90.0
Rock Steady
1
Lex Bloemers
51
Top
Top
Top
11
90.0
Yosemite
3
Merel Hogendoorn
39
Top
Top
Top
5
65.0
4
Mark de Vlieger
55
Top
Top
Top
4
55.0
5
Chenet Hoogendoorn
45
Top
Top
Top
3
51.0
Team Mountain Network
6
Roan Streefland
64
Top
27
Top
4
47.0
7
Ruben van der Heijden
34
Top
Top
Top
2
40.0
7
Marco Molenaar
41
Top
Top
Top
2
40.0
Top-It
7
Julian Schotborgh
44
Top
Top
Top
2
40.0
10
Michelle Singerling
38
Top
Top
14
2
34.0
11
Jene Oosterga
53
Top
Top
2
2
31.0
12
Henke Pons
66
Top
Top
0
1
28.0
13
Ties van Beurden
56
Top
Top
0
0
26.0
14
Bram Muller
46
Top
20
13
2
24.0
15
Armand Verstappen
49
35
8
14
3
22.0
16
Michel Mouton
69
Top
22
0
2
20.0
17
Nicole van Stigt
58
Top
2
2
1
18.0
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 7
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Mark Smit
43
2
Bente Adriaens
60
3
Julia Odekerken
62
4
Arne Jan Faas
50
Yosemite
5
Els Brinkert
35
6
Nils Withaar
57
7
Enja Blasse
61
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Mark Smit
43
2
Bente Adriaens
60
3
Julia Odekerken
62
4
Arne Jan Faas
50
Yosemite
5
Els Brinkert
35
6
Nils Withaar
57
7
Enja Blasse
61
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Mark Smit
43
2
Bente Adriaens
60
3
Julia Odekerken
62
4
Arne Jan Faas
50
Yosemite
5
Els Brinkert
35
6
Nils Withaar
57
7
Enja Blasse
61
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Mark Smit
43
2
Bente Adriaens
60
3
Julia Odekerken
62
4
Arne Jan Faas
50
Yosemite
5
Els Brinkert
35
6
Nils Withaar
57
7
Enja Blasse
61
Publicatie tijd 21-06-2019 23:40
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
Comp. Punten
Team
1
Mark Smit
43
Top
Top
27
43
100.0
2
Enja Blasse
61
Top
Top
Top
39
80.0
3
Arne Jan Faas
50
Top
Top
27
42
65.0
Yosemite
4
Nils Withaar
57
Top
Top
25
37
55.0
5
Bente Adriaens
60
Top
11
6
10
51.0
6
Els Brinkert
35
Top
11
9
0
47.0
7
Julia Odekerken
62
Top
13
0
0
43.0
Er zijn nog geen deelnemers
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen uitslag beschikbaar
Er zijn nog geen deelnemers
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen uitslag beschikbaar
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 4
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Renske Nugter
31
Team Paraklimmers
2
Michael Hendriks
52
Team Paraklimmers
3
Eva Mol
32
Team Paraklimmers
4
Mees Vooijs
65
GRIP Nijmegen
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Renske Nugter
31
Team Paraklimmers
2
Michael Hendriks
52
Team Paraklimmers
3
Eva Mol
32
Team Paraklimmers
4
Mees Vooijs
65
GRIP Nijmegen
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Renske Nugter
31
Team Paraklimmers
2
Michael Hendriks
52
Team Paraklimmers
3
Eva Mol
32
Team Paraklimmers
4
Mees Vooijs
65
GRIP Nijmegen
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Renske Nugter
31
Team Paraklimmers
2
Michael Hendriks
52
Team Paraklimmers
3
Eva Mol
32
Team Paraklimmers
4
Mees Vooijs
65
GRIP Nijmegen
Publicatie tijd 21-06-2019 23:40
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
Comp. Punten
Team
1
Mees Vooijs
65
Top
Top
Top
62
100.0
GRIP Nijmegen
2
Michael Hendriks
52
Top
Top
Top
28
80.0
Team Paraklimmers
3
Eva Mol
32
Top
Top
18
12
65.0
Team Paraklimmers
4
Renske Nugter
31
Top
5
22
25
55.0
Team Paraklimmers