Flatlander Boulder 2018, 09-09-2018 10:22, Rijnboulder, Arnhem

Discipline: Boulder
Competitie: FLATLANDER CUP 2018
Status: Ingepland
Omschrijving:

International competition with two disciplines, lead and boulder in the categories Juniors, Youth A, Youth B and Youth C

07:00 - 08:00 Breakfast for people staying overnight 

07:30 - 08:50 Registration youth B and C

08:50 - 09:00 Briefing youth B and C

09:00 - 12:00 Qualifiers youth B and C

10:30 - 11:50 Registration Juniors and youth A

11:50 - 12:00 Briefing Juniors and youth A

12:00 - 14:00 Qualifiers Juniors and youth A

14:30 -    Iso close for JABC

15:00 - 16:50 Finals for youth B and C

17:00 - 18:30 Finals for Juniors and youth A

18:30 - 19:00 Award ceremony boulder and combined

You can register for this competition till the 3th of september through this link: https://mountain-network.nl/klimcentra/aanbod/wedstrijden-events/flatlander-cup/

The startlist will be updated after the registration is closed.


Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Nat. Team
Thomas Matthews 1 GBR
Castor Sprado 2 NED
Jesse van der Heijden 6 NED
Pepijn Hogt 3 NED
Gidion van Doorn 5 NED
Antonie Moes 4 NED
Zeno Schaekers 103 NED
Joram van Buuren 107 NED

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jesse van der Heijden 6 NED
2 Castor Sprado 2 NED
3 Antonie Moes 4 NED
4 Gidion van Doorn 5 NED
5 Thomas Matthews 1 GBR
6 Pepijn Hogt 3 NED
7 Zeno Schaekers 103 NED
8 Joram van Buuren 107 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jesse van der Heijden 6 NED
2 Castor Sprado 2 NED
3 Antonie Moes 4 NED
4 Gidion van Doorn 5 NED
5 Thomas Matthews 1 GBR
6 Pepijn Hogt 3 NED
7 Zeno Schaekers 103 NED
8 Joram van Buuren 107 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jesse van der Heijden 6 NED
2 Castor Sprado 2 NED
3 Antonie Moes 4 NED
4 Gidion van Doorn 5 NED
5 Thomas Matthews 1 GBR
6 Pepijn Hogt 3 NED
7 Zeno Schaekers 103 NED
8 Joram van Buuren 107 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jesse van der Heijden 6 NED
2 Castor Sprado 2 NED
3 Antonie Moes 4 NED
4 Gidion van Doorn 5 NED
5 Thomas Matthews 1 GBR
6 Pepijn Hogt 3 NED
7 Zeno Schaekers 103 NED
8 Joram van Buuren 107 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jesse van der Heijden 6 NED
2 Castor Sprado 2 NED
3 Antonie Moes 4 NED
4 Gidion van Doorn 5 NED
5 Thomas Matthews 1 GBR
6 Pepijn Hogt 3 NED
7 Zeno Schaekers 103 NED
8 Joram van Buuren 107 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jesse van der Heijden 6 NED
2 Castor Sprado 2 NED
3 Antonie Moes 4 NED
4 Gidion van Doorn 5 NED
5 Thomas Matthews 1 GBR
6 Pepijn Hogt 3 NED
7 Zeno Schaekers 103 NED
8 Joram van Buuren 107 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jesse van der Heijden 6 NED
2 Castor Sprado 2 NED
3 Antonie Moes 4 NED
4 Gidion van Doorn 5 NED
5 Thomas Matthews 1 GBR
6 Pepijn Hogt 3 NED
7 Zeno Schaekers 103 NED
8 Joram van Buuren 107 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jesse van der Heijden 6 NED
2 Castor Sprado 2 NED
3 Antonie Moes 4 NED
4 Gidion van Doorn 5 NED
5 Thomas Matthews 1 GBR
6 Pepijn Hogt 3 NED
7 Zeno Schaekers 103 NED
8 Joram van Buuren 107 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Thomas Matthews 1 GBR T3Z3 T1Z1 T1Z1 T4Z1 T2Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 8T16 8Z12 T1Z1 Z3 T1Z1 Z4 2T2 4Z9 100.0
2 Castor Sprado 2 NED T1Z1 T2Z1 T4Z3 T2Z1 T1Z1 T1Z1 6T11 6Z8 T2Z1 Z3 Z1 - 1T2 3Z5 80.0
3 Gidion van Doorn 5 NED T2Z2 T1Z1 T2Z1 Z1 T3Z1 T2Z2 T1Z1 6T11 7Z9 Z1 - Z1 Z3 0T0 3Z5 65.0
4 Zeno Schaekers 103 NED T2Z2 T3Z2 T3Z1 Z1 T2Z1 T3Z2 T1Z1 T1Z1 7T15 8Z11 Z1 - Z1 - 0T0 2Z2 55.0
5 Antonie Moes 4 NED T1Z1 T3Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 4T6 5Z5 Z1 - Z6 - 0T0 2Z7 51.0
6 Pepijn Hogt 3 NED Z1 Z1 0T0 2Z2 0T0 0Z0 47.0
7 Joram van Buuren 107 NED Z1 0T0 1Z1 43.0
8 Jesse van der Heijden 6 NED 0T0 0Z0 40.0

Aantal deelnemers: 13

Naam Rugnummer Nat. Team
Torben van Kolfschoten 10 NED
Sven Goudriaan 11 NED
Leto Cavé 18 NED
Hidde Bakker 16 NED
Sven van der Heijden 15 NED
Jens de Louw 13 NED
Casper Lensselink 17 NED
Mischa Radt 9 NED
Mauro Naroska 7 GER
Thijme Maassen 8 NED
Samuel Duron 14 BEL
Teun van der Graaf 12 NED
Gregor Struwe 101 NED

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 13

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Thijme Maassen 8 NED
2 Mauro Naroska 7 GER
3 Jens de Louw 13 NED
4 Torben van Kolfschoten 10 NED
5 Sven Goudriaan 11 NED
6 Hidde Bakker 16 NED
7 Sven van der Heijden 15 NED
8 Samuel Duron 14 BEL
9 Teun van der Graaf 12 NED
10 Leto Cavé 18 NED
11 Casper Lensselink 17 NED
12 Mischa Radt 9 NED
13 Gregor Struwe 101 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Thijme Maassen 8 NED
2 Mauro Naroska 7 GER
3 Jens de Louw 13 NED
4 Torben van Kolfschoten 10 NED
5 Sven Goudriaan 11 NED
6 Hidde Bakker 16 NED
7 Sven van der Heijden 15 NED
8 Samuel Duron 14 BEL
9 Teun van der Graaf 12 NED
10 Leto Cavé 18 NED
11 Casper Lensselink 17 NED
12 Mischa Radt 9 NED
13 Gregor Struwe 101 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Thijme Maassen 8 NED
2 Mauro Naroska 7 GER
3 Jens de Louw 13 NED
4 Torben van Kolfschoten 10 NED
5 Sven Goudriaan 11 NED
6 Hidde Bakker 16 NED
7 Sven van der Heijden 15 NED
8 Samuel Duron 14 BEL
9 Teun van der Graaf 12 NED
10 Leto Cavé 18 NED
11 Casper Lensselink 17 NED
12 Mischa Radt 9 NED
13 Gregor Struwe 101 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Thijme Maassen 8 NED
2 Mauro Naroska 7 GER
3 Jens de Louw 13 NED
4 Torben van Kolfschoten 10 NED
5 Sven Goudriaan 11 NED
6 Hidde Bakker 16 NED
7 Sven van der Heijden 15 NED
8 Samuel Duron 14 BEL
9 Teun van der Graaf 12 NED
10 Leto Cavé 18 NED
11 Casper Lensselink 17 NED
12 Mischa Radt 9 NED
13 Gregor Struwe 101 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Thijme Maassen 8 NED
2 Mauro Naroska 7 GER
3 Jens de Louw 13 NED
4 Torben van Kolfschoten 10 NED
5 Sven Goudriaan 11 NED
6 Hidde Bakker 16 NED
7 Sven van der Heijden 15 NED
8 Samuel Duron 14 BEL
9 Teun van der Graaf 12 NED
10 Leto Cavé 18 NED
11 Casper Lensselink 17 NED
12 Mischa Radt 9 NED
13 Gregor Struwe 101 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Thijme Maassen 8 NED
2 Mauro Naroska 7 GER
3 Jens de Louw 13 NED
4 Torben van Kolfschoten 10 NED
5 Sven Goudriaan 11 NED
6 Hidde Bakker 16 NED
7 Sven van der Heijden 15 NED
8 Samuel Duron 14 BEL
9 Teun van der Graaf 12 NED
10 Leto Cavé 18 NED
11 Casper Lensselink 17 NED
12 Mischa Radt 9 NED
13 Gregor Struwe 101 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Thijme Maassen 8 NED
2 Mauro Naroska 7 GER
3 Jens de Louw 13 NED
4 Torben van Kolfschoten 10 NED
5 Sven Goudriaan 11 NED
6 Hidde Bakker 16 NED
7 Sven van der Heijden 15 NED
8 Samuel Duron 14 BEL
9 Teun van der Graaf 12 NED
10 Leto Cavé 18 NED
11 Casper Lensselink 17 NED
12 Mischa Radt 9 NED
13 Gregor Struwe 101 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Thijme Maassen 8 NED
2 Mauro Naroska 7 GER
3 Jens de Louw 13 NED
4 Torben van Kolfschoten 10 NED
5 Sven Goudriaan 11 NED
6 Hidde Bakker 16 NED
7 Sven van der Heijden 15 NED
8 Samuel Duron 14 BEL
9 Teun van der Graaf 12 NED
10 Leto Cavé 18 NED
11 Casper Lensselink 17 NED
12 Mischa Radt 9 NED
13 Gregor Struwe 101 NED
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Mischa Radt 9 NED T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 7T10 8Z8 T1Z1 Z1 T2Z2 Z3 2T3 4Z7 100.0
2 Leto Cavé 18 NED T2Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T10 8Z9 T1Z1 Z1 T1Z1 - 2T2 3Z3 80.0
3 Jens de Louw 13 NED T5Z5 T3Z2 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T15 8Z13 T1Z1 Z2 T2Z2 - 2T3 3Z5 65.0
4 Teun van der Graaf 12 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 7T10 7Z7 T1Z1 - T2Z2 - 2T3 2Z3 55.0
5 Mauro Naroska 7 GER T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 T2Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 7T10 8Z9 T2Z2 Z3 Z1 - 1T2 3Z6 51.0
6 Hidde Bakker 16 NED T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T8 8Z11 T4Z2 - Z1 - 1T4 2Z3 47.0
7 Thijme Maassen 8 NED T2Z2 Z3 T2Z1 Z2 T1Z1 T4Z1 T1Z1 T1Z1 6T11 8Z12 43.0
8 Casper Lensselink 17 NED T2Z2 T1Z1 T4Z2 Z3 T1Z1 Z1 T2Z2 T2Z1 6T12 8Z13 40.0
9 Samuel Duron 14 BEL T2Z2 T2Z1 T2Z2 Z1 T4Z1 T3Z3 T1Z1 6T14 7Z11 37.0
10 Torben van Kolfschoten 10 NED T2Z2 T2Z1 Z4 Z1 Z1 T2Z2 T1Z1 4T7 7Z12 34.0
11 Gregor Struwe 101 NED T1Z1 Z1 T2Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 4T5 6Z6 31.0
12 Sven van der Heijden 15 NED T1Z1 Z1 Z1 T4Z4 T1Z1 3T6 5Z8 28.0
13 Sven Goudriaan 11 NED Z1 Z1 Z1 T3Z3 T3Z1 2T6 5Z7 26.0

Jongens B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Jongens C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 4

Naam Rugnummer Nat. Team
Lynn van der Meer 104 NED
Marieke Berends 105 NED
Ysa Rakestraw 106 NED
Jana Svoboda 58 GER

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 4

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lynn van der Meer 104 NED
2 Marieke Berends 105 NED
3 Ysa Rakestraw 106 NED
4 Jana Svoboda 58 GER
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lynn van der Meer 104 NED
2 Marieke Berends 105 NED
3 Ysa Rakestraw 106 NED
4 Jana Svoboda 58 GER
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lynn van der Meer 104 NED
2 Marieke Berends 105 NED
3 Ysa Rakestraw 106 NED
4 Jana Svoboda 58 GER
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lynn van der Meer 104 NED
2 Marieke Berends 105 NED
3 Ysa Rakestraw 106 NED
4 Jana Svoboda 58 GER
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lynn van der Meer 104 NED
2 Marieke Berends 105 NED
3 Ysa Rakestraw 106 NED
4 Jana Svoboda 58 GER
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lynn van der Meer 104 NED
2 Marieke Berends 105 NED
3 Ysa Rakestraw 106 NED
4 Jana Svoboda 58 GER
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lynn van der Meer 104 NED
2 Marieke Berends 105 NED
3 Ysa Rakestraw 106 NED
4 Jana Svoboda 58 GER
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lynn van der Meer 104 NED
2 Marieke Berends 105 NED
3 Ysa Rakestraw 106 NED
4 Jana Svoboda 58 GER
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Ysa Rakestraw 106 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 3Z3 T4Z4 T1Z1 T7Z7 T5Z5 4T17 4Z17 100.0
2 Lynn van der Meer 104 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 7T8 7Z8 - T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 3Z3 80.0
3 Marieke Berends 105 NED T1Z1 1T1 1Z1 - Z1 - - 0T0 1Z1 65.0
4 Jana Svoboda 58 GER Z1 T1Z1 Z1 T2Z1 2T3 4Z4 - - Z7 0T0 1Z7 55.0

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Nat. Team
Hannah Pongratz 52 GER
Emma Lorenz 57 GER
Sam Swalué 55 NED
Charlène Tilborghs 56 BEL
Simone Gerritsen 54 NED
Mette van Liempd 53 NED
Kathe Atkins 51 GER

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kathe Atkins 51 GER
2 Hannah Pongratz 52 GER
3 Mette van Liempd 53 NED
4 Simone Gerritsen 54 NED
5 Sam Swalué 55 NED
6 Charlène Tilborghs 56 BEL
7 Emma Lorenz 57 GER
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kathe Atkins 51 GER
2 Hannah Pongratz 52 GER
3 Mette van Liempd 53 NED
4 Simone Gerritsen 54 NED
5 Sam Swalué 55 NED
6 Charlène Tilborghs 56 BEL
7 Emma Lorenz 57 GER
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kathe Atkins 51 GER
2 Hannah Pongratz 52 GER
3 Mette van Liempd 53 NED
4 Simone Gerritsen 54 NED
5 Sam Swalué 55 NED
6 Charlène Tilborghs 56 BEL
7 Emma Lorenz 57 GER
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kathe Atkins 51 GER
2 Hannah Pongratz 52 GER
3 Mette van Liempd 53 NED
4 Simone Gerritsen 54 NED
5 Sam Swalué 55 NED
6 Charlène Tilborghs 56 BEL
7 Emma Lorenz 57 GER
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kathe Atkins 51 GER
2 Hannah Pongratz 52 GER
3 Mette van Liempd 53 NED
4 Simone Gerritsen 54 NED
5 Sam Swalué 55 NED
6 Charlène Tilborghs 56 BEL
7 Emma Lorenz 57 GER
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kathe Atkins 51 GER
2 Hannah Pongratz 52 GER
3 Mette van Liempd 53 NED
4 Simone Gerritsen 54 NED
5 Sam Swalué 55 NED
6 Charlène Tilborghs 56 BEL
7 Emma Lorenz 57 GER
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kathe Atkins 51 GER
2 Hannah Pongratz 52 GER
3 Mette van Liempd 53 NED
4 Simone Gerritsen 54 NED
5 Sam Swalué 55 NED
6 Charlène Tilborghs 56 BEL
7 Emma Lorenz 57 GER
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kathe Atkins 51 GER
2 Hannah Pongratz 52 GER
3 Mette van Liempd 53 NED
4 Simone Gerritsen 54 NED
5 Sam Swalué 55 NED
6 Charlène Tilborghs 56 BEL
7 Emma Lorenz 57 GER
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Hannah Pongratz 52 GER T2Z2 T2Z1 T4Z1 T1Z1 T3Z1 T2Z2 T2Z2 T1Z1 8T17 8Z11 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T5 4Z5 100.0
2 Kathe Atkins 51 GER T2Z2 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T3Z3 T1Z1 7T12 8Z13 - T2Z1 T1Z1 T1Z1 3T4 3Z3 80.0
3 Emma Lorenz 57 GER T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T2Z2 T1Z1 5T6 7Z8 Z1 - T2Z1 Z3 1T2 3Z5 65.0
4 Sam Swalué 55 NED T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T5Z5 T1Z1 5T10 6Z11 - Z1 Z2 Z1 0T0 3Z4 55.0
5 Simone Gerritsen 54 NED Z1 T1Z1 Z1 T2Z2 T2Z1 3T5 5Z6 Z7 Z5 - Z1 0T0 3Z13 51.0
6 Charlène Tilborghs 56 BEL T1Z1 T1Z1 Z1 Z1 T3Z3 T1Z1 4T6 6Z8 - Z2 - - 0T0 1Z2 47.0
7 Mette van Liempd 53 NED Z1 T1Z1 Z1 T5Z5 T1Z1 3T7 5Z9 43.0

Meisjes B : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.