Jeugd Lead Serie Noord Oost 3, 16-03-2019 10:00, Mountain Network Heerenveen

Discipline: Lead
Competitie: Jeugd Lead Serie Noord/Oost
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Bij deze wedstrijd kun je je op 3 niveaus inschrijven:
Categorie Start 4, 5a, 5b, 5c
Categorie Mid 5b, 5c, 6a, 6b
Categorie Max 6a, 6b, 6c, 7a

Er wordt geklommen in drie startgroepen. 
Startgroep 1 Deelnemers Start
Startgroep 2 Deelnemers Mid
Startgroep 3 Deelnemers Max

De tijden zijn indicatief. Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd.

Tijdschema:
10.00 uur Aanmelden categorieën Start en Max
10.45 uur Sluiting aanmelding categorieën Start en Max
10.45 uur Briefing deelnemers Start en Max door Hoofdjury
11.00 uur Start wedstrijd categorieën Start en Max
Let op de laatste twee routes voor de MAX zijn voorklimmen
13.00 uur Aanmelden categorie Mid
13.45 uur Sluiting aanmelding categorie Mid
13.45 uur Briefing deelnemers Mid door Hoofdjury
14.00 uur Einde wedstrijd categorieën Start en Max met aansluitend prijsuitreiking
14.00 uur Start wedstrijd categorie Mid
17.00 uur Einde wedstrijd categorie Mid met aansluitend prijsuitreiking

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €10,- en kan MET PIN betaald worden op de wedstrijddag in de betreffende klimhal.

Aantal deelnemers: 27

Naam Rugnummer Team
Johanna Douma Team Mountain Network
Mathijs Woelk
Yasmila Melchers Team Mountain Network
Mara Bruins Yosemite Jeugd
Dana Yentl de Vries Team Mountain Network
Anon6342 - -
Anon6568 - -
Iske Smit Yosemite Jeugd
Anna Enter Yosemite Jeugd
Anon6819 - -
Anon6853 - -
Robien Pasman Team Mountain Network
Carlijn van der Geest Team Mountain Network
Hymke Cleveringa
Eline Nijmeijer Team Mountain Network
Anon7123 - -
Jesse Huizenga Team Mountain Network
Hidde Rutmensen Yosemite Jeugd
Jesper van Herk Yosemite Jeugd
Nieke Wiersma Team Mountain Network
Mirte Kroes Team Mountain Network
Anon7384 - -
youri kerkhof Team Mountain Network
Anon7461 - -
Tyre Boetes Team Mountain Network
D. Boersma Team Mountain Network
Kaja Jansen

Ronde: Kwalificatie Start - Routes: Aantal deelnemers: 27

# Naam Rugnummer Team
1 Anon6568 - -
2 Eline Nijmeijer Team Mountain Network
3 Jesse Huizenga Team Mountain Network
4 Anon6853 - -
5 Jesper van Herk Yosemite Jeugd
6 Kaja Jansen
7 Anon7123 - -
8 Dana Yentl de Vries Team Mountain Network
9 Johanna Douma Team Mountain Network
10 Anna Enter Yosemite Jeugd
11 Mirte Kroes Team Mountain Network
12 Mathijs Woelk
13 Anon7461 - -
14 youri kerkhof Team Mountain Network
15 Nieke Wiersma Team Mountain Network
16 Hymke Cleveringa
17 Anon7384 - -
18 Robien Pasman Team Mountain Network
19 Carlijn van der Geest Team Mountain Network
20 Anon6342 - -
21 Hidde Rutmensen Yosemite Jeugd
22 Anon6819 - -
23 Mara Bruins Yosemite Jeugd
24 Iske Smit Yosemite Jeugd
25 D. Boersma Team Mountain Network
26 Tyre Boetes Team Mountain Network
27 Yasmila Melchers Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Anon6568 - -
2 Eline Nijmeijer Team Mountain Network
3 Jesse Huizenga Team Mountain Network
4 Anon6853 - -
5 Jesper van Herk Yosemite Jeugd
6 Kaja Jansen
7 Anon7123 - -
8 Dana Yentl de Vries Team Mountain Network
9 Johanna Douma Team Mountain Network
10 Anna Enter Yosemite Jeugd
11 Mirte Kroes Team Mountain Network
12 Mathijs Woelk
13 Anon7461 - -
14 youri kerkhof Team Mountain Network
15 Nieke Wiersma Team Mountain Network
16 Hymke Cleveringa
17 Anon7384 - -
18 Robien Pasman Team Mountain Network
19 Carlijn van der Geest Team Mountain Network
20 Anon6342 - -
21 Hidde Rutmensen Yosemite Jeugd
22 Anon6819 - -
23 Mara Bruins Yosemite Jeugd
24 Iske Smit Yosemite Jeugd
25 D. Boersma Team Mountain Network
26 Tyre Boetes Team Mountain Network
27 Yasmila Melchers Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Anon6568 - -
2 Eline Nijmeijer Team Mountain Network
3 Jesse Huizenga Team Mountain Network
4 Anon6853 - -
5 Jesper van Herk Yosemite Jeugd
6 Kaja Jansen
7 Anon7123 - -
8 Dana Yentl de Vries Team Mountain Network
9 Johanna Douma Team Mountain Network
10 Anna Enter Yosemite Jeugd
11 Mirte Kroes Team Mountain Network
12 Mathijs Woelk
13 Anon7461 - -
14 youri kerkhof Team Mountain Network
15 Nieke Wiersma Team Mountain Network
16 Hymke Cleveringa
17 Anon7384 - -
18 Robien Pasman Team Mountain Network
19 Carlijn van der Geest Team Mountain Network
20 Anon6342 - -
21 Hidde Rutmensen Yosemite Jeugd
22 Anon6819 - -
23 Mara Bruins Yosemite Jeugd
24 Iske Smit Yosemite Jeugd
25 D. Boersma Team Mountain Network
26 Tyre Boetes Team Mountain Network
27 Yasmila Melchers Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Anon6568 - -
2 Eline Nijmeijer Team Mountain Network
3 Jesse Huizenga Team Mountain Network
4 Anon6853 - -
5 Jesper van Herk Yosemite Jeugd
6 Kaja Jansen
7 Anon7123 - -
8 Dana Yentl de Vries Team Mountain Network
9 Johanna Douma Team Mountain Network
10 Anna Enter Yosemite Jeugd
11 Mirte Kroes Team Mountain Network
12 Mathijs Woelk
13 Anon7461 - -
14 youri kerkhof Team Mountain Network
15 Nieke Wiersma Team Mountain Network
16 Hymke Cleveringa
17 Anon7384 - -
18 Robien Pasman Team Mountain Network
19 Carlijn van der Geest Team Mountain Network
20 Anon6342 - -
21 Hidde Rutmensen Yosemite Jeugd
22 Anon6819 - -
23 Mara Bruins Yosemite Jeugd
24 Iske Smit Yosemite Jeugd
25 D. Boersma Team Mountain Network
26 Tyre Boetes Team Mountain Network
27 Yasmila Melchers Team Mountain Network
16-03-2019 13:58
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Comp. Punten Team
1 Johanna Douma Top Top Top 36 100.0 Team Mountain Network
2 Hymke Cleveringa Top Top Top 18 73.0
2 Jesse Huizenga Top Top Top 18 73.0 Team Mountain Network
4 Yasmila Melchers Top Top Top 17 55.0 Team Mountain Network
5 Carlijn van der Geest Top Top 19 19 51.0 Team Mountain Network
6 Anon6568 - Top Top Top 15 45.0 -
6 Kaja Jansen Top Top Top 15 45.0
8 D. Boersma Top 31 34 19 40.0 Team Mountain Network
9 Anna Enter Top 33 21 19 37.0 Yosemite Jeugd
10 Hidde Rutmensen Top Top 24 12 34.0 Yosemite Jeugd
11 Mathijs Woelk Top Top 14 15 28.0
11 Mara Bruins Top Top 14 15 28.0 Yosemite Jeugd
11 Dana Yentl de Vries Top Top 14 15 28.0 Team Mountain Network
14 Anon6853 - Top Top 14 14 24.0 -
15 Eline Nijmeijer Top Top 15 11 22.0 Team Mountain Network
16 Anon7123 - Top Top 14 10 20.0 -
17 Jesper van Herk Top Top 13 10 18.0 Yosemite Jeugd
18 Anon6819 - Top Top 8 12 16.0 -
19 Anon6342 - Top 12 14 13 13.0 -
19 Anon7384 - Top Top 9 10 13.0 -
21 youri kerkhof Top 28 13 12 10.0 Team Mountain Network
22 Iske Smit Top 27 12 10 9.0 Yosemite Jeugd
23 Tyre Boetes Top 24 12 10 8.0 Team Mountain Network
24 Nieke Wiersma Top 17 9 10 7.0 Team Mountain Network
25 Robien Pasman Top 25 3 8 6.0 Team Mountain Network
26 Mirte Kroes Top 7 9 4 5.0 Team Mountain Network
27 Anon7461 - Top 4 2 8 4.0 -

Aantal deelnemers: 18

Naam Rugnummer Team
Tinka Jalving Yosemite Jeugd
Hilde Leemburg Klimcentrum Bjoeks
Nora Fennema Team Mountain Network
Emma Fennema Team Mountain Network
Anon6005 - -
Isa Steeman Team Mountain Network
Femke de Vuijst Team Mountain Network
Anon6765 - -
Merel Pasman Team Mountain Network
Elise Heersmink Team Mountain Network
Anon7158 - -
Jing Oldhoff Team Mountain Network
Elise Smit Team Mountain Network
Lukas Jager
Ilse Offringa
Anon7521 - -
Denise Moes Team Mountain Network
Anon7531 - -

Ronde: Kwalificatie Mid - Routes: Aantal deelnemers: 18

# Naam Rugnummer Team
1 Hilde Leemburg Klimcentrum Bjoeks
2 Anon7531 - -
3 Nora Fennema Team Mountain Network
4 Anon7521 - -
5 Tinka Jalving Yosemite Jeugd
6 Isa Steeman Team Mountain Network
7 Elise Smit Team Mountain Network
8 Lukas Jager
9 Femke de Vuijst Team Mountain Network
10 Jing Oldhoff Team Mountain Network
11 Emma Fennema Team Mountain Network
12 Denise Moes Team Mountain Network
13 Anon7158 - -
14 Anon6005 - -
15 Merel Pasman Team Mountain Network
16 Ilse Offringa
17 Anon6765 - -
18 Elise Heersmink Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Hilde Leemburg Klimcentrum Bjoeks
2 Anon7531 - -
3 Nora Fennema Team Mountain Network
4 Anon7521 - -
5 Tinka Jalving Yosemite Jeugd
6 Isa Steeman Team Mountain Network
7 Elise Smit Team Mountain Network
8 Lukas Jager
9 Femke de Vuijst Team Mountain Network
10 Jing Oldhoff Team Mountain Network
11 Emma Fennema Team Mountain Network
12 Denise Moes Team Mountain Network
13 Anon7158 - -
14 Anon6005 - -
15 Merel Pasman Team Mountain Network
16 Ilse Offringa
17 Anon6765 - -
18 Elise Heersmink Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Hilde Leemburg Klimcentrum Bjoeks
2 Anon7531 - -
3 Nora Fennema Team Mountain Network
4 Anon7521 - -
5 Tinka Jalving Yosemite Jeugd
6 Isa Steeman Team Mountain Network
7 Elise Smit Team Mountain Network
8 Lukas Jager
9 Femke de Vuijst Team Mountain Network
10 Jing Oldhoff Team Mountain Network
11 Emma Fennema Team Mountain Network
12 Denise Moes Team Mountain Network
13 Anon7158 - -
14 Anon6005 - -
15 Merel Pasman Team Mountain Network
16 Ilse Offringa
17 Anon6765 - -
18 Elise Heersmink Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Hilde Leemburg Klimcentrum Bjoeks
2 Anon7531 - -
3 Nora Fennema Team Mountain Network
4 Anon7521 - -
5 Tinka Jalving Yosemite Jeugd
6 Isa Steeman Team Mountain Network
7 Elise Smit Team Mountain Network
8 Lukas Jager
9 Femke de Vuijst Team Mountain Network
10 Jing Oldhoff Team Mountain Network
11 Emma Fennema Team Mountain Network
12 Denise Moes Team Mountain Network
13 Anon7158 - -
14 Anon6005 - -
15 Merel Pasman Team Mountain Network
16 Ilse Offringa
17 Anon6765 - -
18 Elise Heersmink Team Mountain Network
16-03-2019 16:49
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Comp. Punten Team
1 Hilde Leemburg Top Top Top 43 100.0 Klimcentrum Bjoeks
2 Elise Smit Top Top Top 37 80.0 Team Mountain Network
3 Anon7531 - Top Top Top 34 65.0 -
4 Isa Steeman Top Top Top 33 55.0 Team Mountain Network
5 Tinka Jalving Top Top 29 33 49.0 Yosemite Jeugd
5 Anon6765 - Top Top Top 23 49.0 -
7 Anon7158 - Top Top 9 38 43.0 -
8 Emma Fennema Top 22 30 29 40.0 Team Mountain Network
9 Jing Oldhoff 21 Top 19 33 37.0 Team Mountain Network
10 Anon7521 - Top Top 6 23 34.0 -
11 Nora Fennema Top 18 Top 20 30.0 Team Mountain Network
11 Ilse Offringa Top Top 8 20 30.0
13 Anon6005 - Top 39 20 17 26.0 -
14 Elise Heersmink Top 30 10 20 24.0 Team Mountain Network
15 Denise Moes Top 17 21 20 22.0 Team Mountain Network
16 Merel Pasman Top 22 8 21 20.0 Team Mountain Network
17 Femke de Vuijst Top 22 8 15 17.0 Team Mountain Network
17 Lukas Jager 28 29 6 26 17.0

Aantal deelnemers: 13

Naam Rugnummer Team
Li San Boorsma ES Onsight Klimteam
Noa Kamphuis ES Onsight Klimteam
Tjeerd Elsenga Klimcentrum Bjoeks
Anon6735 - -
Wiebe Huizinga Yosemite Jeugd
Allart Frensel Team Mountain Network
Bob van der Vuurst Team Mountain Network
Maarten van Nimwegen Team Mountain Network
Lucas Robijn ES Onsight Klimteam
Myrthe Derks Team Mountain Network
Anon7537 - -
Yesper Kroes Team Mountain Network
Timo Pluim Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie Max - Routes: Aantal deelnemers: 13

# Naam Rugnummer Team
1 Timo Pluim Team Mountain Network
2 Lucas Robijn ES Onsight Klimteam
3 Wiebe Huizinga Yosemite Jeugd
4 Allart Frensel Team Mountain Network
5 Li San Boorsma ES Onsight Klimteam
6 Maarten van Nimwegen Team Mountain Network
7 Tjeerd Elsenga Klimcentrum Bjoeks
8 Anon7537 - -
9 Anon6735 - -
10 Yesper Kroes Team Mountain Network
11 Bob van der Vuurst Team Mountain Network
12 Noa Kamphuis ES Onsight Klimteam
13 Myrthe Derks Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Timo Pluim Team Mountain Network
2 Lucas Robijn ES Onsight Klimteam
3 Wiebe Huizinga Yosemite Jeugd
4 Allart Frensel Team Mountain Network
5 Li San Boorsma ES Onsight Klimteam
6 Maarten van Nimwegen Team Mountain Network
7 Tjeerd Elsenga Klimcentrum Bjoeks
8 Anon7537 - -
9 Anon6735 - -
10 Yesper Kroes Team Mountain Network
11 Bob van der Vuurst Team Mountain Network
12 Noa Kamphuis ES Onsight Klimteam
13 Myrthe Derks Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Timo Pluim Team Mountain Network
2 Lucas Robijn ES Onsight Klimteam
3 Wiebe Huizinga Yosemite Jeugd
4 Allart Frensel Team Mountain Network
5 Li San Boorsma ES Onsight Klimteam
6 Maarten van Nimwegen Team Mountain Network
7 Tjeerd Elsenga Klimcentrum Bjoeks
8 Anon7537 - -
9 Anon6735 - -
10 Yesper Kroes Team Mountain Network
11 Bob van der Vuurst Team Mountain Network
12 Noa Kamphuis ES Onsight Klimteam
13 Myrthe Derks Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Team
1 Timo Pluim Team Mountain Network
2 Lucas Robijn ES Onsight Klimteam
3 Wiebe Huizinga Yosemite Jeugd
4 Allart Frensel Team Mountain Network
5 Li San Boorsma ES Onsight Klimteam
6 Maarten van Nimwegen Team Mountain Network
7 Tjeerd Elsenga Klimcentrum Bjoeks
8 Anon7537 - -
9 Anon6735 - -
10 Yesper Kroes Team Mountain Network
11 Bob van der Vuurst Team Mountain Network
12 Noa Kamphuis ES Onsight Klimteam
13 Myrthe Derks Team Mountain Network
16-03-2019 14:23
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Comp. Punten Team
1 Bob van der Vuurst Top Top Top 28 100.0 Team Mountain Network
2 Maarten van Nimwegen Top Top Top 27 80.0 Team Mountain Network
3 Tjeerd Elsenga Top Top 20 33 65.0 Klimcentrum Bjoeks
4 Anon6735 - Top Top Top 18 55.0 -
5 Li San Boorsma Top Top 20 25 51.0 ES Onsight Klimteam
6 Lucas Robijn Top Top 22 17 47.0 ES Onsight Klimteam
7 Allart Frensel Top 26 Top 24 43.0 Team Mountain Network
8 Wiebe Huizinga Top Top 16 16 40.0 Yosemite Jeugd
9 Noa Kamphuis Top Top 10 16 37.0 ES Onsight Klimteam
10 Timo Pluim Top Top 11 15 34.0 Team Mountain Network
11 Yesper Kroes Top Top 2 16 31.0 Team Mountain Network
12 Myrthe Derks Top Top 1 16 28.0 Team Mountain Network
13 Anon7537 - Top Top 6 4 26.0 -