Boulder 3, 09-03-2019 13:00, Monk Amsterdam

Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2019
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën; Heren en Dames.

Tijdschema: (voorlopig)
09.30 uur Hal open + aanmelding open Heren
10.30 uur Sluiting aanmelding Heren
11.00 uur Start voorronde Heren
12.45 uur Sluiting aanmelding Dames
13.00 uur Einde voorronde Heren
13.15 uur Start voorronde Dames
14.45 uur Einde voorronde Dames
15.15 uur Sluiting Isolatie Dames + Heren
15.45 uur Start Finale Dames + Heren
17.30 uur Einde Finale Dames + Heren
17.45 uur Prijsuitreiking


Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2003.

Aantal deelnemers: 19

Naam Rugnummer Team
Marit Zeldenthuis 59 Climb Up
Tiba Vroom 57 REVOLT
Vera Zijlstra 46 Bruut
Ysa Rakestraw 54 Monk Eindhoven
Julia Meijer 43 Monk Eindhoven
Naomi Swagten 58 Team Neoliet
Nikki van Bergen 49 Team Mountain Network
Simone Gerritsen 52 Monk Eindhoven
Sam Swalué 48 Top Climbing Twente
Gianna Evers 55 REVOLT
Julia van den Goor 42 Team Neoliet
Elbrich Schoorstra 41 REVOLT
Lynn van der Meer 47 Team Neoliet
Pleun Frank 40 Monk Amsterdam
Roos van Rooij 56 Team Kids From The Block
Sven van der Heijden 60 Monk Amsterdam
Marieke Berends 61 Monk Eindhoven
Nienke Sorber 51 Monk Amsterdam
Doris van Gogh 53 Monk Amsterdam

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 19

# Naam Rugnummer Team
1 Nikki van Bergen 49 Team Mountain Network
2 Gianna Evers 55 REVOLT
3 Doris van Gogh 53 Monk Amsterdam
4 Elbrich Schoorstra 41 REVOLT
5 Sven van der Heijden 60 Monk Amsterdam
6 Tiba Vroom 57 REVOLT
7 Marieke Berends 61 Monk Eindhoven
8 Julia van den Goor 42 Team Neoliet
9 Simone Gerritsen 52 Monk Eindhoven
10 Roos van Rooij 56 Team Kids From The Block
11 Pleun Frank 40 Monk Amsterdam
12 Sam Swalué 48 Top Climbing Twente
13 Marit Zeldenthuis 59 Climb Up
14 Nienke Sorber 51 Monk Amsterdam
15 Vera Zijlstra 46 Bruut
16 Lynn van der Meer 47 Team Neoliet
17 Ysa Rakestraw 54 Monk Eindhoven
18 Julia Meijer 43 Monk Eindhoven
19 Naomi Swagten 58 Team Neoliet
09-03-2019 20:36
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Vera Zijlstra 46 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T8 8B8 T2B1 T2B2 T1B1 T1B1 4T6 4B5 100.0 Bruut
2 Tiba Vroom 57 T3B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T11 8B9 T1B1 B1 T1B1 T1B1 3T3 4B4 80.0 REVOLT
3 Lynn van der Meer 47 B2 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T5B5 6T10 8B13 T1B1 B1 T2B2 T2B1 3T5 4B5 65.0 Team Neoliet
4 Pleun Frank 40 B1 T3B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 7T10 8B9 T1B1 T2B2 T2B2 3T5 3B5 55.0 Monk Amsterdam
5 Nikki van Bergen 49 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T3B1 T1B1 T4B4 8T14 8B12 T3B1 T1B1 T4B4 3T8 3B6 51.0 Team Mountain Network
6 Julia Meijer 43 B2 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B2 6T9 7B9 T4B3 B1 T2B2 2T6 3B6 47.0 Monk Eindhoven
7 Ysa Rakestraw 54 T4B1 T2B2 T1B1 B2 T2B1 T1B1 5T10 6B8 43.0 Monk Eindhoven
8 Marieke Berends 61 B4 T1B1 T2B2 T1B1 T5B2 T4B4 5T13 6B14 40.0 Monk Eindhoven
9 Simone Gerritsen 52 B4 T4B1 T1B1 T1B1 T1B1 B4 4T7 6B12 37.0 Monk Eindhoven
10 Sven van der Heijden 60 T5B1 T1B1 T2B2 B1 T2B2 B4 4T10 6B11 34.0 Monk Amsterdam
11 Sam Swalué 48 B1 T3B3 T1B1 T2B1 T1B1 4T7 5B7 31.0 Top Climbing Twente
12 Elbrich Schoorstra 41 T3B1 T2B2 T1B1 B3 T3B3 4T9 5B10 28.0 REVOLT
13 Gianna Evers 55 B1 T3B2 T1B1 B1 T1B1 3T5 5B6 26.0 REVOLT
14 Naomi Swagten 58 T2B1 T1B1 T3B1 3T6 3B3 24.0 Team Neoliet
15 Roos van Rooij 56 B1 T1B1 T1B1 2T2 3B3 22.0 Team Kids From The Block
16 Julia van den Goor 42 B1 T1B1 T3B1 2T4 3B3 20.0 Team Neoliet
17 Doris van Gogh 53 T4B4 T5B5 2T9 2B9 18.0 Monk Amsterdam
18 Marit Zeldenthuis 59 T5B5 T5B2 2T10 2B7 16.0 Climb Up
19 Nienke Sorber 51 B1 B3 T1B1 B3 1T1 4B8 14.0 Monk Amsterdam

Aantal deelnemers: 42

Naam Rugnummer Nat. Team
Gijs Nijenhuis 34 NED
Ynze Visser 13 NED
Wouter Kleinlein 1 NED Monk Amsterdam
Paul Houbrechts 5 NED REVOLT
Jesse van der Heijden 9 NED GRIP Nijmegen
Johannes Finnstein 11 NOR
Tijn Meulenberg 27 NED Sterk
Michael van den Bogert 24 NED Monk Eindhoven
Max Deelen 17 NED Sterk
Torben van Kolfschoten 16 NED Monk Amsterdam
Dillon Hooks 7 CAN
Paul Brand 18 NED
Jens de Louw 14 NED Team Mountain Network
Wouter van Roessel 15 NED Monk Amsterdam
Anon6908 - - -
Taran Tai-Tin-Woei 10 NED Team Kids From The Block
Mark Brand 28 NED Team Mountain Network
Kjeldo Visser 23 NED
Robin Donders 4 NED Team Kids From The Block
Vincent Rheinberger 26 LIE
Ties Baars 30 NED Monk Eindhoven
Anon6992 - - -
Teun van der Graaf 29 NED Monk Eindhoven
Hidde Bakker 22 NED REVOLT
Wiep Hollander 12 NED
Anon7003 - - -
Julian Konig 32 NED Monk Eindhoven
Gregor Struwe 8 NED Team Gropo
Elko Schellingerhout 6 NED Monk Eindhoven
Mark Sorber 35 NED
Pieter Bik 31 NED
Thijme Maassen 25 NED Monk Eindhoven
Mikola Byelov 2 NED Monk Amsterdam
Iwan Pasveer 36 NED Team Mountain Network
Don van Laere 40 NED Team Delfts Bleau
Tim Reuser 37 NED Team Delfts Bleau
Antonie Moes 39 NED Top-It
Jules Kluwer 41 NED
Giel Wieggers 42 NED Monk Amsterdam
Robin van Dijk 43 NED Yosemite
Michiel Hennevelt 38 NED Monk Rotterdam
Mees Vissers 44 NED Monk Amsterdam

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 42

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Johannes Finnstein 11 NOR
2 Iwan Pasveer 36 NED Team Mountain Network
3 Michael van den Bogert 24 NED Monk Eindhoven
4 Gijs Nijenhuis 34 NED
5 Max Deelen 17 NED Sterk
6 Antonie Moes 39 NED Top-It
7 Taran Tai-Tin-Woei 10 NED Team Kids From The Block
8 Wiep Hollander 12 NED
9 Giel Wieggers 42 NED Monk Amsterdam
10 Mees Vissers 44 NED Monk Amsterdam
11 Mikola Byelov 2 NED Monk Amsterdam
12 Mark Brand 28 NED Team Mountain Network
13 Torben van Kolfschoten 16 NED Monk Amsterdam
14 Tijn Meulenberg 27 NED Sterk
15 Pieter Bik 31 NED
16 Anon7003 - - -
17 Tim Reuser 37 NED Team Delfts Bleau
18 Anon6908 - - -
19 Michiel Hennevelt 38 NED Monk Rotterdam
20 Jesse van der Heijden 9 NED GRIP Nijmegen
21 Hidde Bakker 22 NED REVOLT
22 Vincent Rheinberger 26 LIE
23 Anon6992 - - -
24 Wouter Kleinlein 1 NED Monk Amsterdam
25 Don van Laere 40 NED Team Delfts Bleau
26 Jules Kluwer 41 NED
27 Ties Baars 30 NED Monk Eindhoven
28 Kjeldo Visser 23 NED
29 Julian Konig 32 NED Monk Eindhoven
30 Ynze Visser 13 NED
31 Thijme Maassen 25 NED Monk Eindhoven
32 Robin Donders 4 NED Team Kids From The Block
33 Mark Sorber 35 NED
34 Elko Schellingerhout 6 NED Monk Eindhoven
35 Robin van Dijk 43 NED Yosemite
36 Paul Brand 18 NED
37 Jens de Louw 14 NED Team Mountain Network
38 Gregor Struwe 8 NED Team Gropo
39 Paul Houbrechts 5 NED REVOLT
40 Wouter van Roessel 15 NED Monk Amsterdam
41 Dillon Hooks 7 CAN
42 Teun van der Graaf 29 NED Monk Eindhoven
09-03-2019 20:37
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Tim Reuser 37 NED T4B3 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T12 8B10 T1B1 T1B1 B1 T1B1 3T3 4B4 100.0 Team Delfts Bleau
2 Elko Schellingerhout 6 NED T2B2 T1B1 T1B1 B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 7T9 8B10 T1B1 T1B1 B1 B1 2T2 4B4 80.0 Monk Eindhoven
3 Don van Laere 40 NED T3B1 T3B1 T3B2 B1 T2B2 T2B1 T1B1 T2B1 7T16 8B10 T1B1 T1B1 B1 B1 2T2 4B4 65.0 Team Delfts Bleau
4 Mark Brand 28 NED B1 T4B1 T3B2 B2 T3B3 T1B1 T2B2 B3 5T13 8B15 T2B2 T2B2 B1 B2 2T4 4B7 55.0 Team Mountain Network
5 Mikola Byelov 2 NED T1B1 B2 T4B2 T3B2 T2B1 T2B1 T2B1 6T14 7B10 T5B1 B2 1T5 2B3 51.0 Monk Amsterdam
6 Jens de Louw 14 NED B2 T1B1 B1 B1 T1B1 T1B1 T3B1 T2B1 5T8 8B9 B6 B2 B2 B5 0T0 4B15 47.0 Team Mountain Network
7 Robin Donders 4 NED T1B1 B1 B4 T3B1 T1B1 T5B3 T3B3 5T13 7B14 43.0 Team Kids From The Block
8 Anon6908 - - T5B1 T1B1 B1 T3B3 T2B1 T1B1 5T12 6B8 40.0 -
9 Max Deelen 17 NED B2 T4B1 B1 B1 T4B4 T1B1 T1B1 B1 4T10 8B12 37.0 Sterk
10 Julian Konig 32 NED T4B2 B2 B1 T3B3 B1 T2B1 T1B1 4T10 7B11 34.0 Monk Eindhoven
11 Paul Brand 18 NED T2B1 B1 T5B5 T4B1 T1B1 B2 4T12 6B11 31.0
12 Thijme Maassen 25 NED T4B1 B2 T2B2 T3B1 T3B3 B3 4T12 6B12 28.0 Monk Eindhoven
13 Jesse van der Heijden 9 NED B1 B1 T1B1 T2B1 T1B1 B1 3T4 6B6 26.0 GRIP Nijmegen
14 Hidde Bakker 22 NED B1 B3 T2B2 T1B1 T3B3 B1 3T6 6B11 24.0 REVOLT
15 Michiel Hennevelt 38 NED B1 B1 T3B3 T3B1 T1B1 B2 3T7 6B9 22.0 Monk Rotterdam
16 Iwan Pasveer 36 NED B1 B3 T3B3 T3B1 B2 T1B1 3T7 6B11 20.0 Team Mountain Network
17 Pieter Bik 31 NED B1 B1 T4B4 T2B1 T2B2 B1 3T8 6B10 18.0
18 Torben van Kolfschoten 16 NED B1 B2 T3B3 T2B1 T3B3 B5 3T8 6B15 16.0 Monk Amsterdam
19 Johannes Finnstein 11 NOR B1 B2 T1B1 T3B1 T3B2 3T7 5B7 14.0
20 Wiep Hollander 12 NED B1 B1 T4B2 T2B1 T2B2 3T8 5B7 12.0
21 Wouter van Roessel 15 NED T4B1 T3B3 B1 T2B1 B2 3T9 5B8 10.0 Monk Amsterdam
22 Robin van Dijk 43 NED B1 T3B3 T3B1 T3B2 3T9 4B7 9.0 Yosemite
23 Dillon Hooks 7 CAN B5 B1 B3 T1B1 T2B1 B3 2T3 6B14 8.0
24 Antonie Moes 39 NED B1 B4 T2B2 T3B1 B1 B1 2T5 6B10 7.0 Top-It
25 Gijs Nijenhuis 34 NED B1 B2 B5 T3B1 T3B3 B2 2T6 6B14 6.0
26 Ynze Visser 13 NED B1 B3 T3B3 B1 T1B1 2T4 5B9 5.0
27 Ties Baars 30 NED B1 B2 T2B1 T4B4 B3 2T6 5B11 4.0 Monk Eindhoven
28 Gregor Struwe 8 NED B2 T2B1 T2B2 B2 2T4 4B7 3.0 Team Gropo
29 Mark Sorber 35 NED B2 T2B1 B1 T4B1 2T6 4B5 2.0
30 Jules Kluwer 41 NED B2 T2B1 T5B1 B1 2T7 4B5 1.0
31 Teun van der Graaf 29 NED B1 T1B1 T2B1 2T3 3B3 0.0 Monk Eindhoven
32 Giel Wieggers 42 NED B1 B4 B1 T1B1 B3 1T1 5B10 0.0 Monk Amsterdam
33 Anon6992 - - B3 T4B1 B2 B1 1T4 4B7 0.0 -
34 Paul Houbrechts 5 NED B2 B2 B3 B1 B2 0T0 5B10 0.0 REVOLT
34 Tijn Meulenberg 27 NED B1 B3 B3 B2 B1 0T0 5B10 0.0 Sterk
36 Mees Vissers 44 NED B2 B4 B1 B1 0T0 4B8 0.0 Monk Amsterdam
37 Kjeldo Visser 23 NED B2 B2 B1 0T0 3B5 0.0
37 Vincent Rheinberger 26 LIE B1 B3 B1 0T0 3B5 0.0
39 Taran Tai-Tin-Woei 10 NED B4 B3 B1 0T0 3B8 0.0 Team Kids From The Block
40 Wouter Kleinlein 1 NED B2 B2 0T0 2B4 0.0 Monk Amsterdam
41 Michael van den Bogert 24 NED B2 0T0 1B2 0.0 Monk Eindhoven
42 Anon7003 - - B3 0T0 1B3 0.0 -