Jeugd Boulder 1 JAB , Sat, 26 Jan 2019 10:30:00 +0100, De Campus, Den Haag

Discipline: Boulder
League: JEUGD BOULDER JAB 2019
Status: Processed
Description: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 2000 en 2001], Jeugd A [2002 en 2003] en Jeugd B [2004 en 2005].

Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën.

LET OP! Vanwege het grote aantal aanmeldingen is de voorronde opgedeeld in vier startgroepen i.p.v. twee. Junioren vormt startgroep 1, Meisjes Jeugd A vormt startgroep 2 , Jongens Jeugd A vormt startgroep 3 en de Jeugd B vormen startgroep 4.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee rondes. De kwalificatieronde bestaat uit 8 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve tijd van de flash ronde wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep. Daarna volgt voor de 6 hoogst geplaatste klimmers per categorie een finale met 3 on sight boulders. Per boulder krijg je 5 minuten klimtijd en tussen de boulders krijg je 5 minuten rust. Het wedstrijdformat van deze ronde is vergelijkbaar met een IFSC World Cup 1/2 finale. Jongens en Meisjes klimmen gelijktijdig/parallel aan elkaar.

Het voorlopige tijdschema is als volgt:

09.00 uur De Campus en aanmelding open
09.30 uur Sluiting aanmelding Junioren 
09.45 uur Start kwalificatie Junioren 
11.15 uur Einde Junioren & sluiting aanmelding Meisjes A 
11.30 uur Start Meisjes A 
13.00 uur Einde Meisjes A  & sluiting aanmelding Jongens A
13:15 uur Start Jongens A
14:45 uur Einde Jongens A & sluiting aanmelding Jeugd B
15.00 uur Start Jeugd B
18.00 uur Einde Jeugd B
18.30 uur Start Finale Jeugd B, Jeugd A en Junioren
20.30 uur Einde Finale
20.45 uur Prijsuitreiking alle categorieën  


Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Meisjes Junioren

Number of competitors: 10

Name Bib number Team
Marrit Elsinga 106 Team Mountain Network
Noor van Zundert 108 Team Neoliet
Simone Gerritsen 101 Monk Eindhoven
Kaya van Haasteren 100
Ysa Rakestraw 104 Monk Eindhoven
Anon5050 - -
Elja Leijenhorst 107 Team Delfts Bleau
Manon Boereboom 105 Monk Eindhoven
Cecile van der Meel 103 Ayers Rookies
Merleyn Koops 102

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 10

# Name Bib number Team
1 Ysa Rakestraw 104 Monk Eindhoven
2 Kaya van Haasteren 100
3 Merleyn Koops 102
4 Marrit Elsinga 106 Team Mountain Network
5 Manon Boereboom 105 Monk Eindhoven
6 Anon5050 - -
7 Cecile van der Meel 103 Ayers Rookies
8 Noor van Zundert 108 Team Neoliet
9 Simone Gerritsen 101 Monk Eindhoven
10 Elja Leijenhorst 107 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Ysa Rakestraw 104 Monk Eindhoven
2 Kaya van Haasteren 100
3 Merleyn Koops 102
4 Marrit Elsinga 106 Team Mountain Network
5 Manon Boereboom 105 Monk Eindhoven
6 Anon5050 - -
7 Cecile van der Meel 103 Ayers Rookies
8 Noor van Zundert 108 Team Neoliet
9 Simone Gerritsen 101 Monk Eindhoven
10 Elja Leijenhorst 107 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Ysa Rakestraw 104 Monk Eindhoven
2 Kaya van Haasteren 100
3 Merleyn Koops 102
4 Marrit Elsinga 106 Team Mountain Network
5 Manon Boereboom 105 Monk Eindhoven
6 Anon5050 - -
7 Cecile van der Meel 103 Ayers Rookies
8 Noor van Zundert 108 Team Neoliet
9 Simone Gerritsen 101 Monk Eindhoven
10 Elja Leijenhorst 107 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Ysa Rakestraw 104 Monk Eindhoven
2 Kaya van Haasteren 100
3 Merleyn Koops 102
4 Marrit Elsinga 106 Team Mountain Network
5 Manon Boereboom 105 Monk Eindhoven
6 Anon5050 - -
7 Cecile van der Meel 103 Ayers Rookies
8 Noor van Zundert 108 Team Neoliet
9 Simone Gerritsen 101 Monk Eindhoven
10 Elja Leijenhorst 107 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Ysa Rakestraw 104 Monk Eindhoven
2 Kaya van Haasteren 100
3 Merleyn Koops 102
4 Marrit Elsinga 106 Team Mountain Network
5 Manon Boereboom 105 Monk Eindhoven
6 Anon5050 - -
7 Cecile van der Meel 103 Ayers Rookies
8 Noor van Zundert 108 Team Neoliet
9 Simone Gerritsen 101 Monk Eindhoven
10 Elja Leijenhorst 107 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Ysa Rakestraw 104 Monk Eindhoven
2 Kaya van Haasteren 100
3 Merleyn Koops 102
4 Marrit Elsinga 106 Team Mountain Network
5 Manon Boereboom 105 Monk Eindhoven
6 Anon5050 - -
7 Cecile van der Meel 103 Ayers Rookies
8 Noor van Zundert 108 Team Neoliet
9 Simone Gerritsen 101 Monk Eindhoven
10 Elja Leijenhorst 107 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Ysa Rakestraw 104 Monk Eindhoven
2 Kaya van Haasteren 100
3 Merleyn Koops 102
4 Marrit Elsinga 106 Team Mountain Network
5 Manon Boereboom 105 Monk Eindhoven
6 Anon5050 - -
7 Cecile van der Meel 103 Ayers Rookies
8 Noor van Zundert 108 Team Neoliet
9 Simone Gerritsen 101 Monk Eindhoven
10 Elja Leijenhorst 107 Team Delfts Bleau
# Name Bib number Team
1 Ysa Rakestraw 104 Monk Eindhoven
2 Kaya van Haasteren 100
3 Merleyn Koops 102
4 Marrit Elsinga 106 Team Mountain Network
5 Manon Boereboom 105 Monk Eindhoven
6 Anon5050 - -
7 Cecile van der Meel 103 Ayers Rookies
8 Noor van Zundert 108 Team Neoliet
9 Simone Gerritsen 101 Monk Eindhoven
10 Elja Leijenhorst 107 Team Delfts Bleau
26-01-2019 21:39
# Name Bib number 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Ysa Rakestraw 104 T1Z1 T2Z2 T2Z2 T2Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 Z2 6T9 8Z11 Z1 T2Z2 - 1T2 2Z3 100.0 Monk Eindhoven
2 Merleyn Koops 102 Z1 T1Z1 T4Z1 2T5 3Z3 - Z1 - 0T0 1Z1 80.0
3 Kaya van Haasteren 100 T1Z1 T4Z3 T3Z2 Z1 3T8 4Z7 - - Z5 0T0 1Z5 65.0
4 Simone Gerritsen 101 T1Z1 T3Z3 T3Z2 T5Z1 T2Z2 5T14 5Z9 - - - 0T0 0Z0 55.0 Monk Eindhoven
5 Manon Boereboom 105 T1Z1 T4Z2 Z1 T1Z1 3T6 4Z5 - - - 0T0 0Z0 51.0 Monk Eindhoven
6 Elja Leijenhorst 107 T1Z1 T3Z3 Z2 2T4 3Z6 - - - 0T0 0Z0 47.0 Team Delfts Bleau
7 Anon5050 - T2Z1 T2Z2 2T4 2Z3 43.0 -
8 Cecile van der Meel 103 T3Z3 Z1 Z1 1T3 3Z5 40.0 Ayers Rookies
9 Noor van Zundert 108 Z2 0T0 1Z2 37.0 Team Neoliet
10 Marrit Elsinga 106 0T0 0Z0 34.0 Team Mountain Network

Number of competitors: 33

Name Bib number Nat. Team
Gitte Meus 327 NED Team Mountain Network
Pien Mooij 301 NED
Anon4585 - - -
Irina Kramers 305 NED Kei Boulderhal
Sven van der Heijden 302 NED Monk Amsterdam
Anon4675 - - -
Manon Knops 324 NED Top Climbing Twente
Dunya Handor 330 NED Bruut
Doris van Gogh 309 NED Monk Amsterdam
Freja Smed 315 NED Climb Up
Iris van 't Westeinde 312 NED Team Neoliet
Julia Leidelmeijer 311 NED
Nienke Sorber 316 NED Monk Amsterdam
Marit Zeldenthuis 318 NED Climb Up
Debby Bogaard 304 NED Team Delfts Bleau
Pleun Frank 323 NED Monk Amsterdam
Lies van Raaij 328 NED Team Delfts Bleau
Mette van Liempd 310 NED Monk Eindhoven
Cécile Blikman 329 NED
Sanne Blok 313 NED Ayers Rookies
Anon5401 - - -
Milou van der Klooster 331 NED Monk Rotterdam
Gianna Evers 317 NED REVOLT
Kim Derwig 308 NED Monk Eindhoven
Lotte van der Zanden 307 NED Monk Eindhoven
Anon5652 - - -
Sterre Tolenaar 325 NED Monk Rotterdam
Kyra Pattinama 332 NED IVY Climbing
Diana Alkemade 303 NED Team Neoliet
Eline De Becker 319 BEL Team Neoliet
Nina Schilderman 321 NED ES Onsight Klimteam
Maartje Wilmink 322 NED Team Delfts Bleau
Anon5852 - - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 33

# Name Bib number Nat. Team
1 Gitte Meus 327 NED Team Mountain Network
2 Doris van Gogh 309 NED Monk Amsterdam
3 Anon5401 - - -
4 Kyra Pattinama 332 NED IVY Climbing
5 Anon5652 - - -
6 Anon4675 - - -
7 Mette van Liempd 310 NED Monk Eindhoven
8 Irina Kramers 305 NED Kei Boulderhal
9 Milou van der Klooster 331 NED Monk Rotterdam
10 Kim Derwig 308 NED Monk Eindhoven
11 Nienke Sorber 316 NED Monk Amsterdam
12 Eline De Becker 319 BEL Team Neoliet
13 Marit Zeldenthuis 318 NED Climb Up
14 Sanne Blok 313 NED Ayers Rookies
15 Freja Smed 315 NED Climb Up
16 Anon5852 - - -
17 Sven van der Heijden 302 NED Monk Amsterdam
18 Anon4585 - - -
19 Lotte van der Zanden 307 NED Monk Eindhoven
20 Nina Schilderman 321 NED ES Onsight Klimteam
21 Debby Bogaard 304 NED Team Delfts Bleau
22 Lies van Raaij 328 NED Team Delfts Bleau
23 Iris van 't Westeinde 312 NED Team Neoliet
24 Diana Alkemade 303 NED Team Neoliet
25 Pien Mooij 301 NED
26 Manon Knops 324 NED Top Climbing Twente
27 Sterre Tolenaar 325 NED Monk Rotterdam
28 Dunya Handor 330 NED Bruut
29 Julia Leidelmeijer 311 NED
30 Gianna Evers 317 NED REVOLT
31 Maartje Wilmink 322 NED Team Delfts Bleau
32 Pleun Frank 323 NED Monk Amsterdam
33 Cécile Blikman 329 NED
# Name Bib number Nat. Team
1 Gitte Meus 327 NED Team Mountain Network
2 Doris van Gogh 309 NED Monk Amsterdam
3 Anon5401 - - -
4 Kyra Pattinama 332 NED IVY Climbing
5 Anon5652 - - -
6 Anon4675 - - -
7 Mette van Liempd 310 NED Monk Eindhoven
8 Irina Kramers 305 NED Kei Boulderhal
9 Milou van der Klooster 331 NED Monk Rotterdam
10 Kim Derwig 308 NED Monk Eindhoven
11 Nienke Sorber 316 NED Monk Amsterdam
12 Eline De Becker 319 BEL Team Neoliet
13 Marit Zeldenthuis 318 NED Climb Up
14 Sanne Blok 313 NED Ayers Rookies
15 Freja Smed 315 NED Climb Up
16 Anon5852 - - -
17 Sven van der Heijden 302 NED Monk Amsterdam
18 Anon4585 - - -
19 Lotte van der Zanden 307 NED Monk Eindhoven
20 Nina Schilderman 321 NED ES Onsight Klimteam
21 Debby Bogaard 304 NED Team Delfts Bleau
22 Lies van Raaij 328 NED Team Delfts Bleau
23 Iris van 't Westeinde 312 NED Team Neoliet
24 Diana Alkemade 303 NED Team Neoliet
25 Pien Mooij 301 NED
26 Manon Knops 324 NED Top Climbing Twente
27 Sterre Tolenaar 325 NED Monk Rotterdam
28 Dunya Handor 330 NED Bruut
29 Julia Leidelmeijer 311 NED
30 Gianna Evers 317 NED REVOLT
31 Maartje Wilmink 322 NED Team Delfts Bleau
32 Pleun Frank 323 NED Monk Amsterdam
33 Cécile Blikman 329 NED
# Name Bib number Nat. Team
1 Gitte Meus 327 NED Team Mountain Network
2 Doris van Gogh 309 NED Monk Amsterdam
3 Anon5401 - - -
4 Kyra Pattinama 332 NED IVY Climbing
5 Anon5652 - - -
6 Anon4675 - - -
7 Mette van Liempd 310 NED Monk Eindhoven
8 Irina Kramers 305 NED Kei Boulderhal
9 Milou van der Klooster 331 NED Monk Rotterdam
10 Kim Derwig 308 NED Monk Eindhoven
11 Nienke Sorber 316 NED Monk Amsterdam
12 Eline De Becker 319 BEL Team Neoliet
13 Marit Zeldenthuis 318 NED Climb Up
14 Sanne Blok 313 NED Ayers Rookies
15 Freja Smed 315 NED Climb Up
16 Anon5852 - - -
17 Sven van der Heijden 302 NED Monk Amsterdam
18 Anon4585 - - -
19 Lotte van der Zanden 307 NED Monk Eindhoven
20 Nina Schilderman 321 NED ES Onsight Klimteam
21 Debby Bogaard 304 NED Team Delfts Bleau
22 Lies van Raaij 328 NED Team Delfts Bleau
23 Iris van 't Westeinde 312 NED Team Neoliet
24 Diana Alkemade 303 NED Team Neoliet
25 Pien Mooij 301 NED
26 Manon Knops 324 NED Top Climbing Twente
27 Sterre Tolenaar 325 NED Monk Rotterdam
28 Dunya Handor 330 NED Bruut
29 Julia Leidelmeijer 311 NED
30 Gianna Evers 317 NED REVOLT
31 Maartje Wilmink 322 NED Team Delfts Bleau
32 Pleun Frank 323 NED Monk Amsterdam
33 Cécile Blikman 329 NED
# Name Bib number Nat. Team
1 Gitte Meus 327 NED Team Mountain Network
2 Doris van Gogh 309 NED Monk Amsterdam
3 Anon5401 - - -
4 Kyra Pattinama 332 NED IVY Climbing
5 Anon5652 - - -
6 Anon4675 - - -
7 Mette van Liempd 310 NED Monk Eindhoven
8 Irina Kramers 305 NED Kei Boulderhal
9 Milou van der Klooster 331 NED Monk Rotterdam
10 Kim Derwig 308 NED Monk Eindhoven
11 Nienke Sorber 316 NED Monk Amsterdam
12 Eline De Becker 319 BEL Team Neoliet
13 Marit Zeldenthuis 318 NED Climb Up
14 Sanne Blok 313 NED Ayers Rookies
15 Freja Smed 315 NED Climb Up
16 Anon5852 - - -
17 Sven van der Heijden 302 NED Monk Amsterdam
18 Anon4585 - - -
19 Lotte van der Zanden 307 NED Monk Eindhoven
20 Nina Schilderman 321 NED ES Onsight Klimteam
21 Debby Bogaard 304 NED Team Delfts Bleau
22 Lies van Raaij 328 NED Team Delfts Bleau
23 Iris van 't Westeinde 312 NED Team Neoliet
24 Diana Alkemade 303 NED Team Neoliet
25 Pien Mooij 301 NED
26 Manon Knops 324 NED Top Climbing Twente
27 Sterre Tolenaar 325 NED Monk Rotterdam
28 Dunya Handor 330 NED Bruut
29 Julia Leidelmeijer 311 NED
30 Gianna Evers 317 NED REVOLT
31 Maartje Wilmink 322 NED Team Delfts Bleau
32 Pleun Frank 323 NED Monk Amsterdam
33 Cécile Blikman 329 NED
# Name Bib number Nat. Team
1 Gitte Meus 327 NED Team Mountain Network
2 Doris van Gogh 309 NED Monk Amsterdam
3 Anon5401 - - -
4 Kyra Pattinama 332 NED IVY Climbing
5 Anon5652 - - -
6 Anon4675 - - -
7 Mette van Liempd 310 NED Monk Eindhoven
8 Irina Kramers 305 NED Kei Boulderhal
9 Milou van der Klooster 331 NED Monk Rotterdam
10 Kim Derwig 308 NED Monk Eindhoven
11 Nienke Sorber 316 NED Monk Amsterdam
12 Eline De Becker 319 BEL Team Neoliet
13 Marit Zeldenthuis 318 NED Climb Up
14 Sanne Blok 313 NED Ayers Rookies
15 Freja Smed 315 NED Climb Up
16 Anon5852 - - -
17 Sven van der Heijden 302 NED Monk Amsterdam
18 Anon4585 - - -
19 Lotte van der Zanden 307 NED Monk Eindhoven
20 Nina Schilderman 321 NED ES Onsight Klimteam
21 Debby Bogaard 304 NED Team Delfts Bleau
22 Lies van Raaij 328 NED Team Delfts Bleau
23 Iris van 't Westeinde 312 NED Team Neoliet
24 Diana Alkemade 303 NED Team Neoliet
25 Pien Mooij 301 NED
26 Manon Knops 324 NED Top Climbing Twente
27 Sterre Tolenaar 325 NED Monk Rotterdam
28 Dunya Handor 330 NED Bruut
29 Julia Leidelmeijer 311 NED
30 Gianna Evers 317 NED REVOLT
31 Maartje Wilmink 322 NED Team Delfts Bleau
32 Pleun Frank 323 NED Monk Amsterdam
33 Cécile Blikman 329 NED
# Name Bib number Nat. Team
1 Gitte Meus 327 NED Team Mountain Network
2 Doris van Gogh 309 NED Monk Amsterdam
3 Anon5401 - - -
4 Kyra Pattinama 332 NED IVY Climbing
5 Anon5652 - - -
6 Anon4675 - - -
7 Mette van Liempd 310 NED Monk Eindhoven
8 Irina Kramers 305 NED Kei Boulderhal
9 Milou van der Klooster 331 NED Monk Rotterdam
10 Kim Derwig 308 NED Monk Eindhoven
11 Nienke Sorber 316 NED Monk Amsterdam
12 Eline De Becker 319 BEL Team Neoliet
13 Marit Zeldenthuis 318 NED Climb Up
14 Sanne Blok 313 NED Ayers Rookies
15 Freja Smed 315 NED Climb Up
16 Anon5852 - - -
17 Sven van der Heijden 302 NED Monk Amsterdam
18 Anon4585 - - -
19 Lotte van der Zanden 307 NED Monk Eindhoven
20 Nina Schilderman 321 NED ES Onsight Klimteam
21 Debby Bogaard 304 NED Team Delfts Bleau
22 Lies van Raaij 328 NED Team Delfts Bleau
23 Iris van 't Westeinde 312 NED Team Neoliet
24 Diana Alkemade 303 NED Team Neoliet
25 Pien Mooij 301 NED
26 Manon Knops 324 NED Top Climbing Twente
27 Sterre Tolenaar 325 NED Monk Rotterdam
28 Dunya Handor 330 NED Bruut
29 Julia Leidelmeijer 311 NED
30 Gianna Evers 317 NED REVOLT
31 Maartje Wilmink 322 NED Team Delfts Bleau
32 Pleun Frank 323 NED Monk Amsterdam
33 Cécile Blikman 329 NED
# Name Bib number Nat. Team
1 Gitte Meus 327 NED Team Mountain Network
2 Doris van Gogh 309 NED Monk Amsterdam
3 Anon5401 - - -
4 Kyra Pattinama 332 NED IVY Climbing
5 Anon5652 - - -
6 Anon4675 - - -
7 Mette van Liempd 310 NED Monk Eindhoven
8 Irina Kramers 305 NED Kei Boulderhal
9 Milou van der Klooster 331 NED Monk Rotterdam
10 Kim Derwig 308 NED Monk Eindhoven
11 Nienke Sorber 316 NED Monk Amsterdam
12 Eline De Becker 319 BEL Team Neoliet
13 Marit Zeldenthuis 318 NED Climb Up
14 Sanne Blok 313 NED Ayers Rookies
15 Freja Smed 315 NED Climb Up
16 Anon5852 - - -
17 Sven van der Heijden 302 NED Monk Amsterdam
18 Anon4585 - - -
19 Lotte van der Zanden 307 NED Monk Eindhoven
20 Nina Schilderman 321 NED ES Onsight Klimteam
21 Debby Bogaard 304 NED Team Delfts Bleau
22 Lies van Raaij 328 NED Team Delfts Bleau
23 Iris van 't Westeinde 312 NED Team Neoliet
24 Diana Alkemade 303 NED Team Neoliet
25 Pien Mooij 301 NED
26 Manon Knops 324 NED Top Climbing Twente
27 Sterre Tolenaar 325 NED Monk Rotterdam
28 Dunya Handor 330 NED Bruut
29 Julia Leidelmeijer 311 NED
30 Gianna Evers 317 NED REVOLT
31 Maartje Wilmink 322 NED Team Delfts Bleau
32 Pleun Frank 323 NED Monk Amsterdam
33 Cécile Blikman 329 NED
# Name Bib number Nat. Team
1 Gitte Meus 327 NED Team Mountain Network
2 Doris van Gogh 309 NED Monk Amsterdam
3 Anon5401 - - -
4 Kyra Pattinama 332 NED IVY Climbing
5 Anon5652 - - -
6 Anon4675 - - -
7 Mette van Liempd 310 NED Monk Eindhoven
8 Irina Kramers 305 NED Kei Boulderhal
9 Milou van der Klooster 331 NED Monk Rotterdam
10 Kim Derwig 308 NED Monk Eindhoven
11 Nienke Sorber 316 NED Monk Amsterdam
12 Eline De Becker 319 BEL Team Neoliet
13 Marit Zeldenthuis 318 NED Climb Up
14 Sanne Blok 313 NED Ayers Rookies
15 Freja Smed 315 NED Climb Up
16 Anon5852 - - -
17 Sven van der Heijden 302 NED Monk Amsterdam
18 Anon4585 - - -
19 Lotte van der Zanden 307 NED Monk Eindhoven
20 Nina Schilderman 321 NED ES Onsight Klimteam
21 Debby Bogaard 304 NED Team Delfts Bleau
22 Lies van Raaij 328 NED Team Delfts Bleau
23 Iris van 't Westeinde 312 NED Team Neoliet
24 Diana Alkemade 303 NED Team Neoliet
25 Pien Mooij 301 NED
26 Manon Knops 324 NED Top Climbing Twente
27 Sterre Tolenaar 325 NED Monk Rotterdam
28 Dunya Handor 330 NED Bruut
29 Julia Leidelmeijer 311 NED
30 Gianna Evers 317 NED REVOLT
31 Maartje Wilmink 322 NED Team Delfts Bleau
32 Pleun Frank 323 NED Monk Amsterdam
33 Cécile Blikman 329 NED
26-01-2019 21:39
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Pleun Frank 323 NED T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 6T6 8Z8 T3Z2 - T1Z1 2T4 2Z3 100.0 Monk Amsterdam
2 Mette van Liempd 310 NED T1Z1 T3Z3 T2Z2 T4Z1 T1Z1 T1Z1 6T12 6Z9 Z5 Z2 T3Z1 1T3 3Z8 80.0 Monk Eindhoven
3 Anon4675 - - T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z1 5T6 7Z8 - Z2 T2Z1 1T2 2Z3 65.0 -
4 Iris van 't Westeinde 312 NED T1Z1 T2Z2 Z3 T2Z2 T4Z3 T1Z1 T1Z1 6T11 7Z13 - Z5 Z4 0T0 2Z9 55.0 Team Neoliet
5 Manon Knops 324 NED T1Z1 T3Z3 T2Z2 Z2 T3Z2 T3Z1 T1Z1 Z1 6T13 8Z13 - - - 0T0 0Z0 51.0 Top Climbing Twente
6 Gianna Evers 317 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 5T6 5Z5 - - - 0T0 0Z0 47.0 REVOLT
7 Irina Kramers 305 NED T1Z1 T3Z3 T4Z2 T3Z3 T5Z5 5T16 5Z14 43.0 Kei Boulderhal
8 Anon4585 - - T5Z2 T2Z1 T2Z1 Z1 T1Z1 Z1 4T10 6Z7 40.0 -
9 Sven van der Heijden 302 NED T1Z1 T2Z1 Z2 T1Z1 T2Z2 4T6 5Z7 37.0 Monk Amsterdam
10 Pien Mooij 301 NED T1Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 T3Z3 4T6 5Z8 34.0
11 Lies van Raaij 328 NED T2Z2 T1Z1 Z2 T5Z5 T5Z1 4T13 5Z11 31.0 Team Delfts Bleau
12 Anon5401 - - T1Z1 T1Z1 T2Z1 T3Z3 4T7 4Z6 28.0 -
13 Marit Zeldenthuis 318 NED T3Z3 T2Z1 T2Z2 3T7 3Z6 26.0 Climb Up
14 Gitte Meus 327 NED T1Z1 Z1 T3Z3 Z2 2T4 4Z7 24.0 Team Mountain Network
15 Anon5852 - - Z2 T5Z4 T2Z2 2T7 3Z8 22.0 -
16 Kyra Pattinama 332 NED T1Z1 Z1 Z3 Z1 1T1 4Z6 20.0 IVY Climbing
17 Dunya Handor 330 NED T1Z1 Z4 Z2 Z3 1T1 4Z10 18.0 Bruut
18 Nienke Sorber 316 NED T4Z4 Z4 Z2 Z1 1T4 4Z11 16.0 Monk Amsterdam
19 Maartje Wilmink 322 NED T1Z1 Z1 1T1 2Z2 14.0 Team Delfts Bleau
20 Freja Smed 315 NED T4Z2 Z3 1T4 2Z5 12.0 Climb Up
21 Lotte van der Zanden 307 NED T5Z1 1T5 1Z1 10.0 Monk Eindhoven
22 Doris van Gogh 309 NED Z4 Z4 Z1 0T0 3Z9 9.0 Monk Amsterdam
23 Julia Leidelmeijer 311 NED Z5 Z3 Z4 0T0 3Z12 8.0
24 Milou van der Klooster 331 NED Z3 Z1 0T0 2Z4 7.0 Monk Rotterdam
25 Debby Bogaard 304 NED Z1 0T0 1Z1 6.0 Team Delfts Bleau
26 Sterre Tolenaar 325 NED Z4 0T0 1Z4 5.0 Monk Rotterdam
27 Sanne Blok 313 NED Z5 0T0 1Z5 4.0 Ayers Rookies
28 Cécile Blikman 329 NED 0T0 0Z0 1.0
28 Kim Derwig 308 NED 0T0 0Z0 1.0 Monk Eindhoven
28 Anon5652 - - 0T0 0Z0 1.0 -
28 Diana Alkemade 303 NED 0T0 0Z0 1.0 Team Neoliet
28 Eline De Becker 319 BEL 0T0 0Z0 1.0 Team Neoliet
28 Nina Schilderman 321 NED 0T0 0Z0 1.0 ES Onsight Klimteam

Meisjes B : The competitionresults are not public.

Jongens Junioren

Number of competitors: 21

Name Bib number Nat. Team
Stijn van Herwerden 213 NED Bruut
Torben van Kolfschoten 203 NED Monk Amsterdam
Joram van Buuren 207 NED Team Neoliet
Ties van Veggel 206 NED
Busse Lommers 204 NED Kei Boulderhal
Kevin Salvador 218 FRA
Daan Kox 210 NED
Quinten Zonneveld 202 NED Kunststof Jeugd
Teun van der Graaf 205 NED Monk Eindhoven
Antonie Moes 217 NED Top-It
Iker Borsten 216 NED Kei Boulderhal
Simon Boes 201 NED
Sam Berends 211 NED Monk Eindhoven
Jules Kluwer 208 NED Kei Boulderhal
BoJay Stam 219 NED
Jay de Jager 220 NED Monte Cervino
Anon5696 - - -
Casper Lensselink 200 NED Team Mountain Network
Mael Durand 209 NED Kunststof Jeugd
Mikola Byelov 215 NED Monk Amsterdam
Anon5790 - - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 21

# Name Bib number Nat. Team
1 BoJay Stam 219 NED
2 Antonie Moes 217 NED Top-It
3 Torben van Kolfschoten 203 NED Monk Amsterdam
4 Quinten Zonneveld 202 NED Kunststof Jeugd
5 Teun van der Graaf 205 NED Monk Eindhoven
6 Stijn van Herwerden 213 NED Bruut
7 Busse Lommers 204 NED Kei Boulderhal
8 Daan Kox 210 NED
9 Anon5696 - - -
10 Sam Berends 211 NED Monk Eindhoven
11 Casper Lensselink 200 NED Team Mountain Network
12 Kevin Salvador 218 FRA
13 Iker Borsten 216 NED Kei Boulderhal
14 Anon5790 - - -
15 Joram van Buuren 207 NED Team Neoliet
16 Mikola Byelov 215 NED Monk Amsterdam
17 Mael Durand 209 NED Kunststof Jeugd
18 Simon Boes 201 NED
19 Ties van Veggel 206 NED
20 Jules Kluwer 208 NED Kei Boulderhal
21 Jay de Jager 220 NED Monte Cervino
# Name Bib number Nat. Team
1 BoJay Stam 219 NED
2 Antonie Moes 217 NED Top-It
3 Torben van Kolfschoten 203 NED Monk Amsterdam
4 Quinten Zonneveld 202 NED Kunststof Jeugd
5 Teun van der Graaf 205 NED Monk Eindhoven
6 Stijn van Herwerden 213 NED Bruut
7 Busse Lommers 204 NED Kei Boulderhal
8 Daan Kox 210 NED
9 Anon5696 - - -
10 Sam Berends 211 NED Monk Eindhoven
11 Casper Lensselink 200 NED Team Mountain Network
12 Kevin Salvador 218 FRA
13 Iker Borsten 216 NED Kei Boulderhal
14 Anon5790 - - -
15 Joram van Buuren 207 NED Team Neoliet
16 Mikola Byelov 215 NED Monk Amsterdam
17 Mael Durand 209 NED Kunststof Jeugd
18 Simon Boes 201 NED
19 Ties van Veggel 206 NED
20 Jules Kluwer 208 NED Kei Boulderhal
21 Jay de Jager 220 NED Monte Cervino
# Name Bib number Nat. Team
1 BoJay Stam 219 NED
2 Antonie Moes 217 NED Top-It
3 Torben van Kolfschoten 203 NED Monk Amsterdam
4 Quinten Zonneveld 202 NED Kunststof Jeugd
5 Teun van der Graaf 205 NED Monk Eindhoven
6 Stijn van Herwerden 213 NED Bruut
7 Busse Lommers 204 NED Kei Boulderhal
8 Daan Kox 210 NED
9 Anon5696 - - -
10 Sam Berends 211 NED Monk Eindhoven
11 Casper Lensselink 200 NED Team Mountain Network
12 Kevin Salvador 218 FRA
13 Iker Borsten 216 NED Kei Boulderhal
14 Anon5790 - - -
15 Joram van Buuren 207 NED Team Neoliet
16 Mikola Byelov 215 NED Monk Amsterdam
17 Mael Durand 209 NED Kunststof Jeugd
18 Simon Boes 201 NED
19 Ties van Veggel 206 NED
20 Jules Kluwer 208 NED Kei Boulderhal
21 Jay de Jager 220 NED Monte Cervino
# Name Bib number Nat. Team
1 BoJay Stam 219 NED
2 Antonie Moes 217 NED Top-It
3 Torben van Kolfschoten 203 NED Monk Amsterdam
4 Quinten Zonneveld 202 NED Kunststof Jeugd
5 Teun van der Graaf 205 NED Monk Eindhoven
6 Stijn van Herwerden 213 NED Bruut
7 Busse Lommers 204 NED Kei Boulderhal
8 Daan Kox 210 NED
9 Anon5696 - - -
10 Sam Berends 211 NED Monk Eindhoven
11 Casper Lensselink 200 NED Team Mountain Network
12 Kevin Salvador 218 FRA
13 Iker Borsten 216 NED Kei Boulderhal
14 Anon5790 - - -
15 Joram van Buuren 207 NED Team Neoliet
16 Mikola Byelov 215 NED Monk Amsterdam
17 Mael Durand 209 NED Kunststof Jeugd
18 Simon Boes 201 NED
19 Ties van Veggel 206 NED
20 Jules Kluwer 208 NED Kei Boulderhal
21 Jay de Jager 220 NED Monte Cervino
# Name Bib number Nat. Team
1 BoJay Stam 219 NED
2 Antonie Moes 217 NED Top-It
3 Torben van Kolfschoten 203 NED Monk Amsterdam
4 Quinten Zonneveld 202 NED Kunststof Jeugd
5 Teun van der Graaf 205 NED Monk Eindhoven
6 Stijn van Herwerden 213 NED Bruut
7 Busse Lommers 204 NED Kei Boulderhal
8 Daan Kox 210 NED
9 Anon5696 - - -
10 Sam Berends 211 NED Monk Eindhoven
11 Casper Lensselink 200 NED Team Mountain Network
12 Kevin Salvador 218 FRA
13 Iker Borsten 216 NED Kei Boulderhal
14 Anon5790 - - -
15 Joram van Buuren 207 NED Team Neoliet
16 Mikola Byelov 215 NED Monk Amsterdam
17 Mael Durand 209 NED Kunststof Jeugd
18 Simon Boes 201 NED
19 Ties van Veggel 206 NED
20 Jules Kluwer 208 NED Kei Boulderhal
21 Jay de Jager 220 NED Monte Cervino
# Name Bib number Nat. Team
1 BoJay Stam 219 NED
2 Antonie Moes 217 NED Top-It
3 Torben van Kolfschoten 203 NED Monk Amsterdam
4 Quinten Zonneveld 202 NED Kunststof Jeugd
5 Teun van der Graaf 205 NED Monk Eindhoven
6 Stijn van Herwerden 213 NED Bruut
7 Busse Lommers 204 NED Kei Boulderhal
8 Daan Kox 210 NED
9 Anon5696 - - -
10 Sam Berends 211 NED Monk Eindhoven
11 Casper Lensselink 200 NED Team Mountain Network
12 Kevin Salvador 218 FRA
13 Iker Borsten 216 NED Kei Boulderhal
14 Anon5790 - - -
15 Joram van Buuren 207 NED Team Neoliet
16 Mikola Byelov 215 NED Monk Amsterdam
17 Mael Durand 209 NED Kunststof Jeugd
18 Simon Boes 201 NED
19 Ties van Veggel 206 NED
20 Jules Kluwer 208 NED Kei Boulderhal
21 Jay de Jager 220 NED Monte Cervino
# Name Bib number Nat. Team
1 BoJay Stam 219 NED
2 Antonie Moes 217 NED Top-It
3 Torben van Kolfschoten 203 NED Monk Amsterdam
4 Quinten Zonneveld 202 NED Kunststof Jeugd
5 Teun van der Graaf 205 NED Monk Eindhoven
6 Stijn van Herwerden 213 NED Bruut
7 Busse Lommers 204 NED Kei Boulderhal
8 Daan Kox 210 NED
9 Anon5696 - - -
10 Sam Berends 211 NED Monk Eindhoven
11 Casper Lensselink 200 NED Team Mountain Network
12 Kevin Salvador 218 FRA
13 Iker Borsten 216 NED Kei Boulderhal
14 Anon5790 - - -
15 Joram van Buuren 207 NED Team Neoliet
16 Mikola Byelov 215 NED Monk Amsterdam
17 Mael Durand 209 NED Kunststof Jeugd
18 Simon Boes 201 NED
19 Ties van Veggel 206 NED
20 Jules Kluwer 208 NED Kei Boulderhal
21 Jay de Jager 220 NED Monte Cervino
# Name Bib number Nat. Team
1 BoJay Stam 219 NED
2 Antonie Moes 217 NED Top-It
3 Torben van Kolfschoten 203 NED Monk Amsterdam
4 Quinten Zonneveld 202 NED Kunststof Jeugd
5 Teun van der Graaf 205 NED Monk Eindhoven
6 Stijn van Herwerden 213 NED Bruut
7 Busse Lommers 204 NED Kei Boulderhal
8 Daan Kox 210 NED
9 Anon5696 - - -
10 Sam Berends 211 NED Monk Eindhoven
11 Casper Lensselink 200 NED Team Mountain Network
12 Kevin Salvador 218 FRA
13 Iker Borsten 216 NED Kei Boulderhal
14 Anon5790 - - -
15 Joram van Buuren 207 NED Team Neoliet
16 Mikola Byelov 215 NED Monk Amsterdam
17 Mael Durand 209 NED Kunststof Jeugd
18 Simon Boes 201 NED
19 Ties van Veggel 206 NED
20 Jules Kluwer 208 NED Kei Boulderhal
21 Jay de Jager 220 NED Monte Cervino
26-01-2019 21:39
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Daan Kox 210 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 6T6 7Z7 T1Z1 Z1 T4Z4 2T5 3Z6 100.0
2 Teun van der Graaf 205 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z2 6T7 7Z8 T5Z3 Z1 T2Z2 2T7 3Z6 80.0 Monk Eindhoven
3 Mikola Byelov 215 NED T2Z2 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 Z2 5T7 7Z9 - T6Z1 T1Z1 2T7 2Z2 65.0 Monk Amsterdam
4 Simon Boes 201 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 T2Z1 Z1 5T6 7Z9 - Z1 T3Z3 1T3 2Z4 55.0
5 Anon5696 - - T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 Z2 5T7 6Z7 - Z2 - 0T0 1Z2 51.0 -
6 Ties van Veggel 206 NED T3Z1 T3Z2 T3Z1 T1Z1 T1Z1 5T11 5Z6 - Z3 - 0T0 1Z3 47.0
7 Jules Kluwer 208 NED T2Z1 T1Z1 T5Z1 T1Z1 Z4 Z2 Z1 4T9 7Z11 43.0 Kei Boulderhal
8 Torben van Kolfschoten 203 NED T2Z1 Z4 T1Z1 T1Z1 Z1 T2Z1 4T6 6Z9 40.0 Monk Amsterdam
9 Anon5790 - - T1Z1 T4Z4 T1Z1 T4Z4 4T10 4Z10 37.0 -
10 Jay de Jager 220 NED T3Z3 T3Z2 T1Z1 T5Z5 4T12 4Z11 34.0 Monte Cervino
11 Busse Lommers 204 NED T2Z2 Z2 T2Z1 T2Z2 Z1 Z1 Z3 3T6 7Z12 31.0 Kei Boulderhal
12 Antonie Moes 217 NED T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z1 Z2 3T4 5Z7 28.0 Top-It
13 Casper Lensselink 200 NED T3Z1 T2Z1 T2Z1 Z3 Z1 3T7 5Z7 26.0 Team Mountain Network
14 Quinten Zonneveld 202 NED Z2 T2Z1 T4Z4 Z2 2T6 4Z9 24.0 Kunststof Jeugd
15 Kevin Salvador 218 FRA T3Z1 T2Z2 2T5 2Z3 22.0
16 Sam Berends 211 NED T4Z1 Z5 1T4 2Z6 20.0 Monk Eindhoven
17 Stijn van Herwerden 213 NED Z2 Z5 Z1 0T0 3Z8 18.0 Bruut
18 BoJay Stam 219 NED Z5 Z1 0T0 2Z6 16.0
19 Iker Borsten 216 NED Z4 0T0 1Z4 14.0 Kei Boulderhal
20 Joram van Buuren 207 NED 0T0 0Z0 11.0 Team Neoliet
20 Mael Durand 209 NED 0T0 0Z0 11.0 Kunststof Jeugd

Number of competitors: 36

Name Bib number Nat. Team
Eckart Pruijs 431 NED REVOLT
Thijn Elbers 416 NED GRIP Nijmegen
Tycho van der Straaten 421 NED Ayers Rookies
Sybren Kuiper 400 NED Monk Amsterdam
Sven Goudriaan 429 NED Team Mountain Network
Sem van den Akker 436 NED Team Kids From The Block
Tom Crouwel 415 NED Climb Up
Fin Visser 409 GER Monk Amsterdam
Anon4843 - - -
Kiaro Jenniskens 418 NED Climb Up
Gib Goudappel 424 NED Team Delfts Bleau
Mees Vissers 414 NED Monk Amsterdam
Paul Brand 411 NED
Reinoud Smelt 406 NED Top-It
Simon van de Sande 432 NED Monk Eindhoven
Hidde Bakker 437 NED REVOLT
Anon5295 - - -
Anon5337 - - -
Teun Mulder 413 NED Kunststof Jeugd
Ties Baars 402 NED Monk Eindhoven
Jens de Louw 434 NED Team Mountain Network
Mick Stringer 403 NED Boulderteam Haarlem
Ynze Visser 433 NED
Roman Schaekers 408 NED Climb Up
Jonathan Meuleman 430 NED Kunststof Jeugd
Anon5575 - - -
Abel Mensink 401 NED Team Delfts Bleau
Merijn Langkamp 428 NED
Leto Cavé 435 NED Team Mountain Network
Gregor Struwe 425 NED Team Gropo
Mees Baudoin 423 NED Monk Eindhoven
Wouter Remmerswaal 426 NED Climb Up
Brend English 427 NED
Iwan Pasveer 417 NED Team Mountain Network
Anon5812 - - -
Micha Vergeer 212 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 36

# Name Bib number Nat. Team
1 Sybren Kuiper 400 NED Monk Amsterdam
2 Wouter Remmerswaal 426 NED Climb Up
3 Anon5812 - - -
4 Mees Baudoin 423 NED Monk Eindhoven
5 Leto Cavé 435 NED Team Mountain Network
6 Abel Mensink 401 NED Team Delfts Bleau
7 Iwan Pasveer 417 NED Team Mountain Network
8 Jens de Louw 434 NED Team Mountain Network
9 Teun Mulder 413 NED Kunststof Jeugd
10 Roman Schaekers 408 NED Climb Up
11 Gregor Struwe 425 NED Team Gropo
12 Simon van de Sande 432 NED Monk Eindhoven
13 Brend English 427 NED
14 Hidde Bakker 437 NED REVOLT
15 Tycho van der Straaten 421 NED Ayers Rookies
16 Anon5575 - - -
17 Anon5295 - - -
18 Merijn Langkamp 428 NED
19 Mick Stringer 403 NED Boulderteam Haarlem
20 Ynze Visser 433 NED
21 Anon5337 - - -
22 Ties Baars 402 NED Monk Eindhoven
23 Jonathan Meuleman 430 NED Kunststof Jeugd
24 Kiaro Jenniskens 418 NED Climb Up
25 Fin Visser 409 GER Monk Amsterdam
26 Sem van den Akker 436 NED Team Kids From The Block
27 Mees Vissers 414 NED Monk Amsterdam
28 Reinoud Smelt 406 NED Top-It
29 Eckart Pruijs 431 NED REVOLT
30 Anon4843 - - -
31 Micha Vergeer 212 NED
32 Tom Crouwel 415 NED Climb Up
33 Gib Goudappel 424 NED Team Delfts Bleau
34 Thijn Elbers 416 NED GRIP Nijmegen
35 Paul Brand 411 NED
36 Sven Goudriaan 429 NED Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Sybren Kuiper 400 NED Monk Amsterdam
2 Wouter Remmerswaal 426 NED Climb Up
3 Anon5812 - - -
4 Mees Baudoin 423 NED Monk Eindhoven
5 Leto Cavé 435 NED Team Mountain Network
6 Abel Mensink 401 NED Team Delfts Bleau
7 Iwan Pasveer 417 NED Team Mountain Network
8 Jens de Louw 434 NED Team Mountain Network
9 Teun Mulder 413 NED Kunststof Jeugd
10 Roman Schaekers 408 NED Climb Up
11 Gregor Struwe 425 NED Team Gropo
12 Simon van de Sande 432 NED Monk Eindhoven
13 Brend English 427 NED
14 Hidde Bakker 437 NED REVOLT
15 Tycho van der Straaten 421 NED Ayers Rookies
16 Anon5575 - - -
17 Anon5295 - - -
18 Merijn Langkamp 428 NED
19 Mick Stringer 403 NED Boulderteam Haarlem
20 Ynze Visser 433 NED
21 Anon5337 - - -
22 Ties Baars 402 NED Monk Eindhoven
23 Jonathan Meuleman 430 NED Kunststof Jeugd
24 Kiaro Jenniskens 418 NED Climb Up
25 Fin Visser 409 GER Monk Amsterdam
26 Sem van den Akker 436 NED Team Kids From The Block
27 Mees Vissers 414 NED Monk Amsterdam
28 Reinoud Smelt 406 NED Top-It
29 Eckart Pruijs 431 NED REVOLT
30 Anon4843 - - -
31 Micha Vergeer 212 NED
32 Tom Crouwel 415 NED Climb Up
33 Gib Goudappel 424 NED Team Delfts Bleau
34 Thijn Elbers 416 NED GRIP Nijmegen
35 Paul Brand 411 NED
36 Sven Goudriaan 429 NED Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Sybren Kuiper 400 NED Monk Amsterdam
2 Wouter Remmerswaal 426 NED Climb Up
3 Anon5812 - - -
4 Mees Baudoin 423 NED Monk Eindhoven
5 Leto Cavé 435 NED Team Mountain Network
6 Abel Mensink 401 NED Team Delfts Bleau
7 Iwan Pasveer 417 NED Team Mountain Network
8 Jens de Louw 434 NED Team Mountain Network
9 Teun Mulder 413 NED Kunststof Jeugd
10 Roman Schaekers 408 NED Climb Up
11 Gregor Struwe 425 NED Team Gropo
12 Simon van de Sande 432 NED Monk Eindhoven
13 Brend English 427 NED
14 Hidde Bakker 437 NED REVOLT
15 Tycho van der Straaten 421 NED Ayers Rookies
16 Anon5575 - - -
17 Anon5295 - - -
18 Merijn Langkamp 428 NED
19 Mick Stringer 403 NED Boulderteam Haarlem
20 Ynze Visser 433 NED
21 Anon5337 - - -
22 Ties Baars 402 NED Monk Eindhoven
23 Jonathan Meuleman 430 NED Kunststof Jeugd
24 Kiaro Jenniskens 418 NED Climb Up
25 Fin Visser 409 GER Monk Amsterdam
26 Sem van den Akker 436 NED Team Kids From The Block
27 Mees Vissers 414 NED Monk Amsterdam
28 Reinoud Smelt 406 NED Top-It
29 Eckart Pruijs 431 NED REVOLT
30 Anon4843 - - -
31 Micha Vergeer 212 NED
32 Tom Crouwel 415 NED Climb Up
33 Gib Goudappel 424 NED Team Delfts Bleau
34 Thijn Elbers 416 NED GRIP Nijmegen
35 Paul Brand 411 NED
36 Sven Goudriaan 429 NED Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Sybren Kuiper 400 NED Monk Amsterdam
2 Wouter Remmerswaal 426 NED Climb Up
3 Anon5812 - - -
4 Mees Baudoin 423 NED Monk Eindhoven
5 Leto Cavé 435 NED Team Mountain Network
6 Abel Mensink 401 NED Team Delfts Bleau
7 Iwan Pasveer 417 NED Team Mountain Network
8 Jens de Louw 434 NED Team Mountain Network
9 Teun Mulder 413 NED Kunststof Jeugd
10 Roman Schaekers 408 NED Climb Up
11 Gregor Struwe 425 NED Team Gropo
12 Simon van de Sande 432 NED Monk Eindhoven
13 Brend English 427 NED
14 Hidde Bakker 437 NED REVOLT
15 Tycho van der Straaten 421 NED Ayers Rookies
16 Anon5575 - - -
17 Anon5295 - - -
18 Merijn Langkamp 428 NED
19 Mick Stringer 403 NED Boulderteam Haarlem
20 Ynze Visser 433 NED
21 Anon5337 - - -
22 Ties Baars 402 NED Monk Eindhoven
23 Jonathan Meuleman 430 NED Kunststof Jeugd
24 Kiaro Jenniskens 418 NED Climb Up
25 Fin Visser 409 GER Monk Amsterdam
26 Sem van den Akker 436 NED Team Kids From The Block
27 Mees Vissers 414 NED Monk Amsterdam
28 Reinoud Smelt 406 NED Top-It
29 Eckart Pruijs 431 NED REVOLT
30 Anon4843 - - -
31 Micha Vergeer 212 NED
32 Tom Crouwel 415 NED Climb Up
33 Gib Goudappel 424 NED Team Delfts Bleau
34 Thijn Elbers 416 NED GRIP Nijmegen
35 Paul Brand 411 NED
36 Sven Goudriaan 429 NED Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Sybren Kuiper 400 NED Monk Amsterdam
2 Wouter Remmerswaal 426 NED Climb Up
3 Anon5812 - - -
4 Mees Baudoin 423 NED Monk Eindhoven
5 Leto Cavé 435 NED Team Mountain Network
6 Abel Mensink 401 NED Team Delfts Bleau
7 Iwan Pasveer 417 NED Team Mountain Network
8 Jens de Louw 434 NED Team Mountain Network
9 Teun Mulder 413 NED Kunststof Jeugd
10 Roman Schaekers 408 NED Climb Up
11 Gregor Struwe 425 NED Team Gropo
12 Simon van de Sande 432 NED Monk Eindhoven
13 Brend English 427 NED
14 Hidde Bakker 437 NED REVOLT
15 Tycho van der Straaten 421 NED Ayers Rookies
16 Anon5575 - - -
17 Anon5295 - - -
18 Merijn Langkamp 428 NED
19 Mick Stringer 403 NED Boulderteam Haarlem
20 Ynze Visser 433 NED
21 Anon5337 - - -
22 Ties Baars 402 NED Monk Eindhoven
23 Jonathan Meuleman 430 NED Kunststof Jeugd
24 Kiaro Jenniskens 418 NED Climb Up
25 Fin Visser 409 GER Monk Amsterdam
26 Sem van den Akker 436 NED Team Kids From The Block
27 Mees Vissers 414 NED Monk Amsterdam
28 Reinoud Smelt 406 NED Top-It
29 Eckart Pruijs 431 NED REVOLT
30 Anon4843 - - -
31 Micha Vergeer 212 NED
32 Tom Crouwel 415 NED Climb Up
33 Gib Goudappel 424 NED Team Delfts Bleau
34 Thijn Elbers 416 NED GRIP Nijmegen
35 Paul Brand 411 NED
36 Sven Goudriaan 429 NED Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Sybren Kuiper 400 NED Monk Amsterdam
2 Wouter Remmerswaal 426 NED Climb Up
3 Anon5812 - - -
4 Mees Baudoin 423 NED Monk Eindhoven
5 Leto Cavé 435 NED Team Mountain Network
6 Abel Mensink 401 NED Team Delfts Bleau
7 Iwan Pasveer 417 NED Team Mountain Network
8 Jens de Louw 434 NED Team Mountain Network
9 Teun Mulder 413 NED Kunststof Jeugd
10 Roman Schaekers 408 NED Climb Up
11 Gregor Struwe 425 NED Team Gropo
12 Simon van de Sande 432 NED Monk Eindhoven
13 Brend English 427 NED
14 Hidde Bakker 437 NED REVOLT
15 Tycho van der Straaten 421 NED Ayers Rookies
16 Anon5575 - - -
17 Anon5295 - - -
18 Merijn Langkamp 428 NED
19 Mick Stringer 403 NED Boulderteam Haarlem
20 Ynze Visser 433 NED
21 Anon5337 - - -
22 Ties Baars 402 NED Monk Eindhoven
23 Jonathan Meuleman 430 NED Kunststof Jeugd
24 Kiaro Jenniskens 418 NED Climb Up
25 Fin Visser 409 GER Monk Amsterdam
26 Sem van den Akker 436 NED Team Kids From The Block
27 Mees Vissers 414 NED Monk Amsterdam
28 Reinoud Smelt 406 NED Top-It
29 Eckart Pruijs 431 NED REVOLT
30 Anon4843 - - -
31 Micha Vergeer 212 NED
32 Tom Crouwel 415 NED Climb Up
33 Gib Goudappel 424 NED Team Delfts Bleau
34 Thijn Elbers 416 NED GRIP Nijmegen
35 Paul Brand 411 NED
36 Sven Goudriaan 429 NED Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Sybren Kuiper 400 NED Monk Amsterdam
2 Wouter Remmerswaal 426 NED Climb Up
3 Anon5812 - - -
4 Mees Baudoin 423 NED Monk Eindhoven
5 Leto Cavé 435 NED Team Mountain Network
6 Abel Mensink 401 NED Team Delfts Bleau
7 Iwan Pasveer 417 NED Team Mountain Network
8 Jens de Louw 434 NED Team Mountain Network
9 Teun Mulder 413 NED Kunststof Jeugd
10 Roman Schaekers 408 NED Climb Up
11 Gregor Struwe 425 NED Team Gropo
12 Simon van de Sande 432 NED Monk Eindhoven
13 Brend English 427 NED
14 Hidde Bakker 437 NED REVOLT
15 Tycho van der Straaten 421 NED Ayers Rookies
16 Anon5575 - - -
17 Anon5295 - - -
18 Merijn Langkamp 428 NED
19 Mick Stringer 403 NED Boulderteam Haarlem
20 Ynze Visser 433 NED
21 Anon5337 - - -
22 Ties Baars 402 NED Monk Eindhoven
23 Jonathan Meuleman 430 NED Kunststof Jeugd
24 Kiaro Jenniskens 418 NED Climb Up
25 Fin Visser 409 GER Monk Amsterdam
26 Sem van den Akker 436 NED Team Kids From The Block
27 Mees Vissers 414 NED Monk Amsterdam
28 Reinoud Smelt 406 NED Top-It
29 Eckart Pruijs 431 NED REVOLT
30 Anon4843 - - -
31 Micha Vergeer 212 NED
32 Tom Crouwel 415 NED Climb Up
33 Gib Goudappel 424 NED Team Delfts Bleau
34 Thijn Elbers 416 NED GRIP Nijmegen
35 Paul Brand 411 NED
36 Sven Goudriaan 429 NED Team Mountain Network
# Name Bib number Nat. Team
1 Sybren Kuiper 400 NED Monk Amsterdam
2 Wouter Remmerswaal 426 NED Climb Up
3 Anon5812 - - -
4 Mees Baudoin 423 NED Monk Eindhoven
5 Leto Cavé 435 NED Team Mountain Network
6 Abel Mensink 401 NED Team Delfts Bleau
7 Iwan Pasveer 417 NED Team Mountain Network
8 Jens de Louw 434 NED Team Mountain Network
9 Teun Mulder 413 NED Kunststof Jeugd
10 Roman Schaekers 408 NED Climb Up
11 Gregor Struwe 425 NED Team Gropo
12 Simon van de Sande 432 NED Monk Eindhoven
13 Brend English 427 NED
14 Hidde Bakker 437 NED REVOLT
15 Tycho van der Straaten 421 NED Ayers Rookies
16 Anon5575 - - -
17 Anon5295 - - -
18 Merijn Langkamp 428 NED
19 Mick Stringer 403 NED Boulderteam Haarlem
20 Ynze Visser 433 NED
21 Anon5337 - - -
22 Ties Baars 402 NED Monk Eindhoven
23 Jonathan Meuleman 430 NED Kunststof Jeugd
24 Kiaro Jenniskens 418 NED Climb Up
25 Fin Visser 409 GER Monk Amsterdam
26 Sem van den Akker 436 NED Team Kids From The Block
27 Mees Vissers 414 NED Monk Amsterdam
28 Reinoud Smelt 406 NED Top-It
29 Eckart Pruijs 431 NED REVOLT
30 Anon4843 - - -
31 Micha Vergeer 212 NED
32 Tom Crouwel 415 NED Climb Up
33 Gib Goudappel 424 NED Team Delfts Bleau
34 Thijn Elbers 416 NED GRIP Nijmegen
35 Paul Brand 411 NED
36 Sven Goudriaan 429 NED Team Mountain Network
26-01-2019 21:39
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Leto Cavé 435 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 8T9 8Z9 T1Z1 T1Z1 T3Z3 3T5 3Z5 100.0 Team Mountain Network
2 Jens de Louw 434 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T3Z3 8T12 8Z10 T3Z3 T4Z2 T5Z5 3T12 3Z10 80.0 Team Mountain Network
3 Paul Brand 411 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z2 T1Z1 T2Z1 Z3 7T10 8Z11 T6Z6 T3Z1 T3Z3 3T12 3Z10 65.0
4 Iwan Pasveer 417 NED T2Z2 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 Z1 6T9 8Z10 T4Z4 Z1 T3Z3 2T7 3Z8 55.0 Team Mountain Network
5 Ynze Visser 433 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z1 Z5 6T7 8Z12 T2Z1 T2Z1 - 2T4 2Z2 51.0
6 Gregor Struwe 425 NED T2Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T4Z1 T1Z1 Z1 Z2 6T11 8Z10 Z2 Z1 T7Z6 1T7 3Z9 47.0 Team Gropo
7 Sem van den Akker 436 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 6T6 7Z7 43.0 Team Kids From The Block
8 Hidde Bakker 437 NED T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 T3Z1 6T9 7Z9 40.0 REVOLT
9 Merijn Langkamp 428 NED T1Z1 T1Z1 T4Z1 T1Z1 Z4 T2Z2 Z3 5T9 7Z13 37.0
10 Abel Mensink 401 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z4 5T5 6Z9 34.0 Team Delfts Bleau
12 Simon van de Sande 432 NED T2Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z2 Z4 4T6 6Z11 28.0 Monk Eindhoven
13 Ties Baars 402 NED T3Z3 T2Z2 T3Z2 T1Z1 Z4 Z1 4T9 6Z13 26.0 Monk Eindhoven
14 Sven Goudriaan 429 NED T2Z2 T2Z2 T1Z1 T1Z1 Z2 4T6 5Z8 24.0 Team Mountain Network
15 Mick Stringer 403 NED T2Z2 T2Z2 T2Z2 Z2 T4Z1 4T10 5Z9 22.0 Boulderteam Haarlem
16 Roman Schaekers 408 NED T3Z3 T2Z2 T1Z1 T1Z1 4T7 4Z7 20.0 Climb Up
17 Gib Goudappel 424 NED T2Z2 T1Z1 T5Z1 T2Z2 4T10 4Z6 18.0 Team Delfts Bleau
18 Mees Vissers 414 NED Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T3Z1 Z1 3T5 6Z6 16.0 Monk Amsterdam
19 Tycho van der Straaten 421 NED Z1 T2Z2 T4Z4 T1Z1 Z2 Z1 3T7 6Z11 14.0 Ayers Rookies
20 Anon5295 - - T1Z1 T5Z3 T2Z1 Z5 Z3 3T8 5Z13 12.0 -
21 Teun Mulder 413 NED T2Z2 T1Z1 Z1 T3Z1 3T6 4Z5 10.0 Kunststof Jeugd
22 Thijn Elbers 416 NED Z1 T3Z2 T3Z2 T4Z2 3T10 4Z7 9.0 GRIP Nijmegen
23 Wouter Remmerswaal 426 NED T2Z1 T3Z1 T1Z1 3T6 3Z3 8.0 Climb Up
24 Brend English 427 NED T2Z2 Z1 T1Z1 Z3 Z2 2T3 5Z9 7.0
25 Micha Vergeer 212 NED Z1 T2Z2 T3Z3 Z1 2T5 4Z7 6.0
26 Tom Crouwel 415 NED Z5 T2Z1 T5Z1 Z1 2T7 4Z8 5.0 Climb Up
27 Anon4843 - - T4Z4 T1Z1 Z1 2T5 3Z6 4.0 -
28 Mees Baudoin 423 NED T3Z2 Z2 T5Z1 2T8 3Z5 3.0 Monk Eindhoven
29 Eckart Pruijs 431 NED T3Z1 T3Z1 2T6 2Z2 2.0 REVOLT
31 Anon5337 - - Z2 T3Z1 Z1 1T3 3Z4 0.0 -
32 Jonathan Meuleman 430 NED T1Z1 Z1 1T1 2Z2 0.0 Kunststof Jeugd
33 Anon5575 - - T2Z1 Z1 1T2 2Z2 0.0 -
34 Sybren Kuiper 400 NED Z2 0T0 1Z2 0.0 Monk Amsterdam
35 Reinoud Smelt 406 NED Z4 0T0 1Z4 0.0 Top-It
35 Anon5812 - - Z4 0T0 1Z4 0.0 -
37 Fin Visser 409 GER 0T0 0Z0 0.0 Monk Amsterdam
37 Kiaro Jenniskens 418 NED 0T0 0Z0 0.0 Climb Up

Jongens B : The competitionresults are not public.