Jeugd Boulder 1 JAB , 26-01-2019 10:30, De Campus, Den Haag

Discipline: Boulder
Competitie: JEUGD BOULDER JAB 2019
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 2000 en 2001], Jeugd A [2002 en 2003] en Jeugd B [2004 en 2005].

Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën.

LET OP! Vanwege het grote aantal aanmeldingen is de voorronde opgedeeld in vier startgroepen i.p.v. twee. Junioren vormt startgroep 1, Meisjes Jeugd A vormt startgroep 2 , Jongens Jeugd A vormt startgroep 3 en de Jeugd B vormen startgroep 4.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee rondes. De kwalificatieronde bestaat uit 8 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve tijd van de flash ronde wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep. Daarna volgt voor de 6 hoogst geplaatste klimmers per categorie een finale met 3 on sight boulders. Per boulder krijg je 5 minuten klimtijd en tussen de boulders krijg je 5 minuten rust. Het wedstrijdformat van deze ronde is vergelijkbaar met een IFSC World Cup 1/2 finale. Jongens en Meisjes klimmen gelijktijdig/parallel aan elkaar.

Het voorlopige tijdschema is als volgt:

09.00 uur De Campus en aanmelding open
09.30 uur Sluiting aanmelding Junioren 
09.45 uur Start kwalificatie Junioren 
11.15 uur Einde Junioren & sluiting aanmelding Meisjes A 
11.30 uur Start Meisjes A 
13.00 uur Einde Meisjes A  & sluiting aanmelding Jongens A
13:15 uur Start Jongens A
14:45 uur Einde Jongens A & sluiting aanmelding Jeugd B
15.00 uur Start Jeugd B
18.00 uur Einde Jeugd B
18.30 uur Start Finale Jeugd B, Jeugd A en Junioren
20.30 uur Einde Finale
20.45 uur Prijsuitreiking alle categorieën  


Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 21

Naam Rugnummer Nat. Team
Stijn van Herwerden 213 NED Bruut
Torben van Kolfschoten 203 NED Monk Amsterdam
Joram van Buuren 207 NED Team Neoliet
Ties van Veggel 206 NED GRIP Nijmegen Selectie
Busse Lommers 204 NED Kei Boulderhal
Kevin Salvador 218 FRA
Daan Kox 210 NED
Quinten Zonneveld 202 NED Kunststof Jeugd
Teun van der Graaf 205 NED Monk Eindhoven
Antonie Moes 217 NED Top-It
Iker Borsten 216 NED Kei Boulderhal
Simon Boes 201 NED GRIP Nijmegen Selectie
Sam Berends 211 NED Monk Eindhoven
Jules Kluwer 208 NED Kei Boulderhal
BoJay Stam 219 NED
Jay de Jager 220 NED Monte Cervino
Klim Baudoin 214 NED Monk Eindhoven
Casper Lensselink 200 NED Team Mountain Network
Mael Durand 209 NED Kunststof Jeugd
Mikola Byelov 215 NED Monk Amsterdam
Jens Peeters 221 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 21

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 BoJay Stam 219 NED
2 Antonie Moes 217 NED Top-It
3 Torben van Kolfschoten 203 NED Monk Amsterdam
4 Quinten Zonneveld 202 NED Kunststof Jeugd
5 Teun van der Graaf 205 NED Monk Eindhoven
6 Stijn van Herwerden 213 NED Bruut
7 Busse Lommers 204 NED Kei Boulderhal
8 Daan Kox 210 NED
9 Klim Baudoin 214 NED Monk Eindhoven
10 Sam Berends 211 NED Monk Eindhoven
11 Casper Lensselink 200 NED Team Mountain Network
12 Kevin Salvador 218 FRA
13 Iker Borsten 216 NED Kei Boulderhal
14 Jens Peeters 221 NED
15 Joram van Buuren 207 NED Team Neoliet
16 Mikola Byelov 215 NED Monk Amsterdam
17 Mael Durand 209 NED Kunststof Jeugd
18 Simon Boes 201 NED GRIP Nijmegen Selectie
19 Ties van Veggel 206 NED GRIP Nijmegen Selectie
20 Jules Kluwer 208 NED Kei Boulderhal
21 Jay de Jager 220 NED Monte Cervino
26-01-2019 21:39
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Daan Kox 210 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 6T6 7B7 T1B1 B1 T4B4 2T5 3B6 100.0
2 Teun van der Graaf 205 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 B2 6T7 7B8 T5B3 B1 T2B2 2T7 3B6 80.0 Monk Eindhoven
3 Mikola Byelov 215 NED T2B2 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 B1 B2 5T7 7B9 - T6B1 T1B1 2T7 2B2 65.0 Monk Amsterdam
4 Simon Boes 201 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B3 T2B1 B1 5T6 7B9 - B1 T3B3 1T3 2B4 55.0 GRIP Nijmegen Selectie
5 Klim Baudoin 214 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 B2 5T7 6B7 - B2 - 0T0 1B2 51.0 Monk Eindhoven
6 Ties van Veggel 206 NED T3B1 T3B2 T3B1 T1B1 T1B1 5T11 5B6 - B3 - 0T0 1B3 47.0 GRIP Nijmegen Selectie
7 Jules Kluwer 208 NED T2B1 T1B1 T5B1 T1B1 B4 B2 B1 4T9 7B11 43.0 Kei Boulderhal
8 Torben van Kolfschoten 203 NED T2B1 B4 T1B1 T1B1 B1 T2B1 4T6 6B9 40.0 Monk Amsterdam
9 Jens Peeters 221 NED T1B1 T4B4 T1B1 T4B4 4T10 4B10 37.0
10 Jay de Jager 220 NED T3B3 T3B2 T1B1 T5B5 4T12 4B11 34.0 Monte Cervino
11 Busse Lommers 204 NED T2B2 B2 T2B1 T2B2 B1 B1 B3 3T6 7B12 31.0 Kei Boulderhal
12 Antonie Moes 217 NED T1B1 T2B2 T1B1 B1 B2 3T4 5B7 28.0 Top-It
13 Casper Lensselink 200 NED T3B1 T2B1 T2B1 B3 B1 3T7 5B7 26.0 Team Mountain Network
14 Quinten Zonneveld 202 NED B2 T2B1 T4B4 B2 2T6 4B9 24.0 Kunststof Jeugd
15 Kevin Salvador 218 FRA T3B1 T2B2 2T5 2B3 22.0
16 Sam Berends 211 NED T4B1 B5 1T4 2B6 20.0 Monk Eindhoven
17 Stijn van Herwerden 213 NED B2 B5 B1 0T0 3B8 18.0 Bruut
18 BoJay Stam 219 NED B5 B1 0T0 2B6 16.0
19 Iker Borsten 216 NED B4 0T0 1B4 14.0 Kei Boulderhal
20 Joram van Buuren 207 NED 0T0 0B0 11.0 Team Neoliet
20 Mael Durand 209 NED 0T0 0B0 11.0 Kunststof Jeugd

Aantal deelnemers: 36

Naam Rugnummer Nat. Team
Anon4352 - - -
Thijn Elbers 416 NED GRIP Nijmegen
Tycho van der Straaten 421 NED Ayers Rookies
Sybren Kuiper 400 NED Monk Amsterdam
Sven Goudriaan 429 NED Team Mountain Network
Sem van den Akker 436 NED Team Kids From The Block
Tom Crouwel 415 NED Climb Up
Fin Visser 409 GER Monk Amsterdam
Anon4843 - - -
Kiaro Jenniskens 418 NED Climb Up
Gib Goudappel 424 NED Team Delfts Bleau
Mees Vissers 414 NED Monk Amsterdam
Paul Brand 411 NED
Reinoud Smelt 406 NED Top-It
Simon van de Sande 432 NED Monk Eindhoven
Hidde Bakker 437 NED REVOLT
Juan Armino 419 NED
Anon5337 - - -
Teun Mulder 413 NED Kunststof Jeugd
Ties Baars 402 NED Monk Eindhoven
Jens de Louw 434 NED Team Mountain Network
Mick Stringer 403 NED Boulderteam Haarlem
Ynze Visser 433 NED
Roman Schaekers 408 NED Climb Up
Jonathan Meuleman 430 NED Kunststof Jeugd
Anon5575 - - -
Abel Mensink 401 NED Team Delfts Bleau
Merijn Langkamp 428 NED GRIP Nijmegen Selectie
Leto Cavé 435 NED Team Mountain Network
Gregor Struwe 425 NED Team Gropo
Mees Baudoin 423 NED Monk Eindhoven
Wouter Remmerswaal 426 NED Climb Up
Brend English 427 NED
Iwan Pasveer 417 NED Team Mountain Network
Anon5812 - - -
Micha Vergeer 212 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 36

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sybren Kuiper 400 NED Monk Amsterdam
2 Wouter Remmerswaal 426 NED Climb Up
3 Anon5812 - - -
4 Mees Baudoin 423 NED Monk Eindhoven
5 Leto Cavé 435 NED Team Mountain Network
6 Abel Mensink 401 NED Team Delfts Bleau
7 Iwan Pasveer 417 NED Team Mountain Network
8 Jens de Louw 434 NED Team Mountain Network
9 Teun Mulder 413 NED Kunststof Jeugd
10 Roman Schaekers 408 NED Climb Up
11 Gregor Struwe 425 NED Team Gropo
12 Simon van de Sande 432 NED Monk Eindhoven
13 Brend English 427 NED
14 Hidde Bakker 437 NED REVOLT
15 Tycho van der Straaten 421 NED Ayers Rookies
16 Anon5575 - - -
17 Juan Armino 419 NED
18 Merijn Langkamp 428 NED GRIP Nijmegen Selectie
19 Mick Stringer 403 NED Boulderteam Haarlem
20 Ynze Visser 433 NED
21 Anon5337 - - -
22 Ties Baars 402 NED Monk Eindhoven
23 Jonathan Meuleman 430 NED Kunststof Jeugd
24 Kiaro Jenniskens 418 NED Climb Up
25 Fin Visser 409 GER Monk Amsterdam
26 Sem van den Akker 436 NED Team Kids From The Block
27 Mees Vissers 414 NED Monk Amsterdam
28 Reinoud Smelt 406 NED Top-It
29 Anon4352 - - -
30 Anon4843 - - -
31 Micha Vergeer 212 NED
32 Tom Crouwel 415 NED Climb Up
33 Gib Goudappel 424 NED Team Delfts Bleau
34 Thijn Elbers 416 NED GRIP Nijmegen
35 Paul Brand 411 NED
36 Sven Goudriaan 429 NED Team Mountain Network
26-01-2019 21:39
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Leto Cavé 435 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 8T9 8B9 T1B1 T1B1 T3B3 3T5 3B5 100.0 Team Mountain Network
2 Jens de Louw 434 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 T3B3 8T12 8B10 T3B3 T4B2 T5B5 3T12 3B10 80.0 Team Mountain Network
3 Paul Brand 411 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B2 T1B1 T2B1 B3 7T10 8B11 T6B6 T3B1 T3B3 3T12 3B10 65.0
4 Iwan Pasveer 417 NED T2B2 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 B1 B1 6T9 8B10 T4B4 B1 T3B3 2T7 3B8 55.0 Team Mountain Network
5 Ynze Visser 433 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 B1 B5 6T7 8B12 T2B1 T2B1 - 2T4 2B2 51.0
6 Gregor Struwe 425 NED T2B1 T1B1 T2B2 T1B1 T4B1 T1B1 B1 B2 6T11 8B10 B2 B1 T7B6 1T7 3B9 47.0 Team Gropo
7 Sem van den Akker 436 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 6T6 7B7 43.0 Team Kids From The Block
8 Hidde Bakker 437 NED T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 B3 T3B1 6T9 7B9 40.0 REVOLT
9 Merijn Langkamp 428 NED T1B1 T1B1 T4B1 T1B1 B4 T2B2 B3 5T9 7B13 37.0 GRIP Nijmegen Selectie
10 Abel Mensink 401 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B4 5T5 6B9 34.0 Team Delfts Bleau
12 Simon van de Sande 432 NED T2B1 T1B1 T1B1 T2B2 B2 B4 4T6 6B11 28.0 Monk Eindhoven
13 Ties Baars 402 NED T3B3 T2B2 T3B2 T1B1 B4 B1 4T9 6B13 26.0 Monk Eindhoven
14 Sven Goudriaan 429 NED T2B2 T2B2 T1B1 T1B1 B2 4T6 5B8 24.0 Team Mountain Network
15 Mick Stringer 403 NED T2B2 T2B2 T2B2 B2 T4B1 4T10 5B9 22.0 Boulderteam Haarlem
16 Roman Schaekers 408 NED T3B3 T2B2 T1B1 T1B1 4T7 4B7 20.0 Climb Up
17 Gib Goudappel 424 NED T2B2 T1B1 T5B1 T2B2 4T10 4B6 18.0 Team Delfts Bleau
18 Mees Vissers 414 NED B1 T1B1 B1 T1B1 T3B1 B1 3T5 6B6 16.0 Monk Amsterdam
19 Tycho van der Straaten 421 NED B1 T2B2 T4B4 T1B1 B2 B1 3T7 6B11 14.0 Ayers Rookies
20 Juan Armino 419 NED T1B1 T5B3 T2B1 B5 B3 3T8 5B13 12.0
21 Teun Mulder 413 NED T2B2 T1B1 B1 T3B1 3T6 4B5 10.0 Kunststof Jeugd
22 Thijn Elbers 416 NED B1 T3B2 T3B2 T4B2 3T10 4B7 9.0 GRIP Nijmegen
23 Wouter Remmerswaal 426 NED T2B1 T3B1 T1B1 3T6 3B3 8.0 Climb Up
24 Brend English 427 NED T2B2 B1 T1B1 B3 B2 2T3 5B9 7.0
25 Micha Vergeer 212 NED B1 T2B2 T3B3 B1 2T5 4B7 6.0
26 Tom Crouwel 415 NED B5 T2B1 T5B1 B1 2T7 4B8 5.0 Climb Up
27 Anon4843 - - T4B4 T1B1 B1 2T5 3B6 4.0 -
28 Mees Baudoin 423 NED T3B2 B2 T5B1 2T8 3B5 3.0 Monk Eindhoven
29 Anon4352 - - T3B1 T3B1 2T6 2B2 2.0 -
31 Anon5337 - - B2 T3B1 B1 1T3 3B4 0.0 -
32 Jonathan Meuleman 430 NED T1B1 B1 1T1 2B2 0.0 Kunststof Jeugd
33 Anon5575 - - T2B1 B1 1T2 2B2 0.0 -
34 Sybren Kuiper 400 NED B2 0T0 1B2 0.0 Monk Amsterdam
35 Reinoud Smelt 406 NED B4 0T0 1B4 0.0 Top-It
35 Anon5812 - - B4 0T0 1B4 0.0 -
37 Fin Visser 409 GER 0T0 0B0 0.0 Monk Amsterdam
37 Kiaro Jenniskens 418 NED 0T0 0B0 0.0 Climb Up

Aantal deelnemers: 35

Naam Rugnummer Nat. Team
Youri van der Stap 602 NED Team Delfts Bleau
Ferbe Verburg 631 NED Ayers Rookies
Kevin Peeters 617 NED Team Mountain Network
Berend van der Putten 627 NED Monk Amsterdam
Wiebe Bisschops 604 NED Monk Eindhoven
Tedyano Sordam 619 NED Bruut
Sverre Handor 615 NED Bruut
Anon4728 - - -
Jesse Honkoop 621 NED Team Mountain Network
Daan Terng 626 NED Team Mountain Network
Martijn Koppelmans 610 NED Team Neoliet
Valentijn de Vriese 633 NED Monk Amsterdam
Niek Engelaar 614 NED Kei Boulderhal
Jayden Stekelenburg 605 NED Climb Up
Boris van Asselt 600 NED
Tim Slegter 624 NED School of Rock
Gijs Kieboom 622 NED Climb Up
Iker van Raaij 620 NED Team Delfts Bleau
Jan de Munck 613 NED Kunststof Jeugd
Jorai Karens 632 NED Kei Boulderhal
Kamiel Ariëns 601 NED Team Delfts Bleau
Jonathan van Grinsven 625 NED GRIP Nijmegen Selectie
Anon5369 - - -
Wester Baars 606 NED Monk Eindhoven
Jip Molenaar 623 NED Team Delfts Bleau
Mica Roumimper 611 NED Ayers Rookies
Anon5572 - - -
David Klos 603 NED Cube Bouldergym
Mingus Pulles 608 BEL Monk Eindhoven
Mats van Liempd 612 NED Monk Eindhoven
Sam van Hoytema 618 NED Kunststof Jeugd
Simon Vos 616 NED
Ramses Duijf 629 NED Monk Eindhoven
King Jorna 609 NED GRIP Nijmegen Selectie
Steef Broeder 634 NED

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 35

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 David Klos 603 NED Cube Bouldergym
2 Anon5369 - - -
3 Wester Baars 606 NED Monk Eindhoven
4 Gijs Kieboom 622 NED Climb Up
5 Jan de Munck 613 NED Kunststof Jeugd
6 Jayden Stekelenburg 605 NED Climb Up
7 Mats van Liempd 612 NED Monk Eindhoven
8 Youri van der Stap 602 NED Team Delfts Bleau
9 Iker van Raaij 620 NED Team Delfts Bleau
10 Anon4728 - - -
11 Berend van der Putten 627 NED Monk Amsterdam
12 Ferbe Verburg 631 NED Ayers Rookies
13 Tim Slegter 624 NED School of Rock
14 Boris van Asselt 600 NED
15 Simon Vos 616 NED
16 Mica Roumimper 611 NED Ayers Rookies
17 Jip Molenaar 623 NED Team Delfts Bleau
18 Niek Engelaar 614 NED Kei Boulderhal
19 Sverre Handor 615 NED Bruut
20 Valentijn de Vriese 633 NED Monk Amsterdam
21 Anon5572 - - -
22 Jesse Honkoop 621 NED Team Mountain Network
23 Wiebe Bisschops 604 NED Monk Eindhoven
24 Martijn Koppelmans 610 NED Team Neoliet
25 Mingus Pulles 608 BEL Monk Eindhoven
26 Jonathan van Grinsven 625 NED GRIP Nijmegen Selectie
27 Jorai Karens 632 NED Kei Boulderhal
28 Steef Broeder 634 NED
29 King Jorna 609 NED GRIP Nijmegen Selectie
30 Daan Terng 626 NED Team Mountain Network
31 Ramses Duijf 629 NED Monk Eindhoven
32 Sam van Hoytema 618 NED Kunststof Jeugd
33 Tedyano Sordam 619 NED Bruut
34 Kevin Peeters 617 NED Team Mountain Network
35 Kamiel Ariëns 601 NED Team Delfts Bleau
26-01-2019 21:38
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Gijs Kieboom 622 NED T3B1 T1B1 T4B4 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T13 8B11 B7 B1 B1 0T0 3B9 100.0 Climb Up
2 Jip Molenaar 623 NED T1B1 T1B1 T5B2 T4B4 T3B3 B1 T1B1 T1B1 7T16 8B14 B3 B1 - 0T0 2B4 80.0 Team Delfts Bleau
3 Ferbe Verburg 631 NED T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 T3B1 T1B1 T2B1 7T12 7B7 - B6 B1 0T0 2B7 65.0 Ayers Rookies
4 Boris van Asselt 600 NED T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 7T8 7B8 B3 B5 - 0T0 2B8 55.0
5 Valentijn de Vriese 633 NED T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T3B3 T2B2 T1B1 B1 7T11 8B11 - B12 B1 0T0 2B13 51.0 Monk Amsterdam
6 Jesse Honkoop 621 NED T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 T1B1 7T10 7B8 - B6 - 0T0 1B6 47.0 Team Mountain Network
7 Kamiel Ariëns 601 NED T1B1 T2B2 T2B1 T2B2 T3B2 T1B1 T1B1 7T12 7B10 43.0 Team Delfts Bleau
8 Daan Terng 626 NED T1B1 T1B1 T1B1 B5 T1B1 T1B1 T1B1 B2 6T6 8B13 40.0 Team Mountain Network
9 David Klos 603 NED T2B1 T2B2 B5 T1B1 T1B1 B2 T3B1 T5B1 6T14 8B14 37.0 Cube Bouldergym
10 Mingus Pulles 608 BEL T3B3 T1B1 T1B1 T5B4 B3 T1B1 T1B1 6T12 7B14 34.0 Monk Eindhoven
11 Youri van der Stap 602 NED T1B1 T2B1 T3B3 T2B2 T4B1 T1B1 B4 6T13 7B13 31.0 Team Delfts Bleau
12 Wester Baars 606 NED T3B3 T3B3 T3B3 T3B3 B3 T1B1 T1B1 6T14 7B17 28.0 Monk Eindhoven
13 Iker van Raaij 620 NED T1B1 T2B2 T2B2 T1B1 T2B1 T5B1 6T13 6B8 26.0 Team Delfts Bleau
14 Wiebe Bisschops 604 NED T5B5 T2B2 T2B1 T1B1 T1B1 T2B1 6T13 6B11 24.0 Monk Eindhoven
15 Kevin Peeters 617 NED T2B1 T3B3 B2 T5B5 T1B1 T1B1 5T12 6B13 22.0 Team Mountain Network
16 Sverre Handor 615 NED T2B2 T4B4 T1B1 T5B4 T1B1 B2 5T13 6B14 20.0 Bruut
17 King Jorna 609 NED T2B2 T2B2 T3B3 B3 T3B1 T4B2 5T14 6B13 18.0 GRIP Nijmegen Selectie
18 Sam van Hoytema 618 NED T4B1 T1B1 B4 B5 T1B1 T2B1 4T8 6B13 16.0 Kunststof Jeugd
19 Anon5369 - - T4B4 B5 B3 T2B2 T4B1 T3B1 4T13 6B16 14.0 -
20 Tedyano Sordam 619 NED T5B5 T4B4 B5 B1 T4B1 T1B1 4T14 6B17 12.0 Bruut
21 Berend van der Putten 627 NED T2B2 T4B2 B4 T2B2 T3B1 4T11 5B11 10.0 Monk Amsterdam
22 Tim Slegter 624 NED T5B2 T4B1 B3 T3B1 T1B1 4T13 5B8 9.0 School of Rock
23 Martijn Koppelmans 610 NED T4B3 T5B1 T2B2 T1B1 4T12 4B7 8.0 Team Neoliet
24 Mats van Liempd 612 NED T5B3 B3 T2B1 T3B1 3T10 4B8 7.0 Monk Eindhoven
25 Jayden Stekelenburg 605 NED T5B3 B4 T1B1 T5B1 3T11 4B9 6.0 Climb Up
26 Steef Broeder 634 NED B5 T2B1 B1 T2B1 2T4 4B8 5.0
27 Jorai Karens 632 NED B2 T2B2 T3B1 B2 2T5 4B7 4.0 Kei Boulderhal
28 Ramses Duijf 629 NED T4B4 B5 T1B1 B2 2T5 4B12 3.0 Monk Eindhoven
29 Jan de Munck 613 NED T4B1 B2 T1B1 2T5 3B4 2.0 Kunststof Jeugd
30 Anon4728 - - B4 T4B1 T1B1 2T5 3B6 1.0 -
31 Niek Engelaar 614 NED B3 B4 B2 B1 T2B1 1T2 5B11 0.0 Kei Boulderhal
32 Simon Vos 616 NED T2B1 1T2 1B1 0.0
33 Jonathan van Grinsven 625 NED B1 B3 0T0 2B4 0.0 GRIP Nijmegen Selectie
34 Mica Roumimper 611 NED B1 0T0 1B1 0.0 Ayers Rookies
34 Anon5572 - - B1 0T0 1B1 0.0 -

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Team
Marrit Elsinga 106 Team Mountain Network
Noor van Zundert 108 Team Neoliet
Simone Gerritsen 101 Monk Eindhoven
Kaya van Haasteren 100 GRIP Nijmegen Selectie
Ysa Rakestraw 104 Monk Eindhoven
Anon5050 - -
Elja Leijenhorst 107 Team Delfts Bleau
Manon Boereboom 105 Monk Eindhoven
Cecile van der Meel 103 Ayers Rookies
Merleyn Koops 102 GRIP Nijmegen Selectie

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 10

# Naam Rugnummer Team
1 Ysa Rakestraw 104 Monk Eindhoven
2 Kaya van Haasteren 100 GRIP Nijmegen Selectie
3 Merleyn Koops 102 GRIP Nijmegen Selectie
4 Marrit Elsinga 106 Team Mountain Network
5 Manon Boereboom 105 Monk Eindhoven
6 Anon5050 - -
7 Cecile van der Meel 103 Ayers Rookies
8 Noor van Zundert 108 Team Neoliet
9 Simone Gerritsen 101 Monk Eindhoven
10 Elja Leijenhorst 107 Team Delfts Bleau
26-01-2019 21:39
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Ysa Rakestraw 104 T1B1 T2B2 T2B2 T2B1 T1B1 B1 T1B1 B2 6T9 8B11 B1 T2B2 - 1T2 2B3 100.0 Monk Eindhoven
2 Merleyn Koops 102 B1 T1B1 T4B1 2T5 3B3 - B1 - 0T0 1B1 80.0 GRIP Nijmegen Selectie
3 Kaya van Haasteren 100 T1B1 T4B3 T3B2 B1 3T8 4B7 - - B5 0T0 1B5 65.0 GRIP Nijmegen Selectie
4 Simone Gerritsen 101 T1B1 T3B3 T3B2 T5B1 T2B2 5T14 5B9 - - - 0T0 0B0 55.0 Monk Eindhoven
5 Manon Boereboom 105 T1B1 T4B2 B1 T1B1 3T6 4B5 - - - 0T0 0B0 51.0 Monk Eindhoven
6 Elja Leijenhorst 107 T1B1 T3B3 B2 2T4 3B6 - - - 0T0 0B0 47.0 Team Delfts Bleau
7 Anon5050 - T2B1 T2B2 2T4 2B3 43.0 -
8 Cecile van der Meel 103 T3B3 B1 B1 1T3 3B5 40.0 Ayers Rookies
9 Noor van Zundert 108 B2 0T0 1B2 37.0 Team Neoliet
10 Marrit Elsinga 106 0T0 0B0 34.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 33

Naam Rugnummer Nat. Team
Gitte Meus 327 NED Team Mountain Network
Pien Mooij 301 NED
Julia Janssen 314 NED Top Climbing Twente
Irina Kramers 305 NED Kei Boulderhal
Sven van der Heijden 302 NED Monk Amsterdam
Sam Swalué 306 NED Top Climbing Twente
Manon Knops 324 NED Top Climbing Twente
Dunya Handor 330 NED Bruut
Doris van Gogh 309 NED Monk Amsterdam
Freja Smed 315 NED Climb Up
Iris van 't Westeinde 312 NED Team Neoliet
Julia Leidelmeijer 311 NED
Nienke Sorber 316 NED Monk Amsterdam
Marit Zeldenthuis 318 NED Climb Up
Debby Bogaard 304 NED Team Delfts Bleau
Pleun Frank 323 NED Monk Amsterdam
Lies van Raaij 328 NED Team Delfts Bleau
Mette van Liempd 310 NED Monk Eindhoven
Cécile Blikman 329 NED
Sanne Blok 313 NED Ayers Rookies
Isa Witte 326 NED
Milou van der Klooster 331 NED Monk Rotterdam
Gianna Evers 317 NED REVOLT
Kim Derwig 308 NED Monk Eindhoven
Lotte Van der Zanden 307 NED Monk Eindhoven
Anon5652 - - -
Sterre Tolenaar 325 NED Monk Rotterdam
Kyra Pattinama 332 NED IVY Climbing
Diana Alkemade 303 NED Team Neoliet
Eline De Becker 319 BEL Team Neoliet
Nina Schilderman 321 NED ES Onsight Klimteam
Maartje Wilmink 322 NED Team Delfts Bleau
Tysa Aukema 333 NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 33

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Gitte Meus 327 NED Team Mountain Network
2 Doris van Gogh 309 NED Monk Amsterdam
3 Isa Witte 326 NED
4 Kyra Pattinama 332 NED IVY Climbing
5 Anon5652 - - -
6 Sam Swalué 306 NED Top Climbing Twente
7 Mette van Liempd 310 NED Monk Eindhoven
8 Irina Kramers 305 NED Kei Boulderhal
9 Milou van der Klooster 331 NED Monk Rotterdam
10 Kim Derwig 308 NED Monk Eindhoven
11 Nienke Sorber 316 NED Monk Amsterdam
12 Eline De Becker 319 BEL Team Neoliet
13 Marit Zeldenthuis 318 NED Climb Up
14 Sanne Blok 313 NED Ayers Rookies
15 Freja Smed 315 NED Climb Up
16 Tysa Aukema 333 NED Team Mountain Network
17 Sven van der Heijden 302 NED Monk Amsterdam
18 Julia Janssen 314 NED Top Climbing Twente
19 Lotte Van der Zanden 307 NED Monk Eindhoven
20 Nina Schilderman 321 NED ES Onsight Klimteam
21 Debby Bogaard 304 NED Team Delfts Bleau
22 Lies van Raaij 328 NED Team Delfts Bleau
23 Iris van 't Westeinde 312 NED Team Neoliet
24 Diana Alkemade 303 NED Team Neoliet
25 Pien Mooij 301 NED
26 Manon Knops 324 NED Top Climbing Twente
27 Sterre Tolenaar 325 NED Monk Rotterdam
28 Dunya Handor 330 NED Bruut
29 Julia Leidelmeijer 311 NED
30 Gianna Evers 317 NED REVOLT
31 Maartje Wilmink 322 NED Team Delfts Bleau
32 Pleun Frank 323 NED Monk Amsterdam
33 Cécile Blikman 329 NED
26-01-2019 21:39
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Pleun Frank 323 NED T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 6T6 8B8 T3B2 - T1B1 2T4 2B3 100.0 Monk Amsterdam
2 Mette van Liempd 310 NED T1B1 T3B3 T2B2 T4B1 T1B1 T1B1 6T12 6B9 B5 B2 T3B1 1T3 3B8 80.0 Monk Eindhoven
3 Sam Swalué 306 NED T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T2B2 B1 5T6 7B8 - B2 T2B1 1T2 2B3 65.0 Top Climbing Twente
4 Iris van 't Westeinde 312 NED T1B1 T2B2 B3 T2B2 T4B3 T1B1 T1B1 6T11 7B13 - B5 B4 0T0 2B9 55.0 Team Neoliet
5 Manon Knops 324 NED T1B1 T3B3 T2B2 B2 T3B2 T3B1 T1B1 B1 6T13 8B13 - - - 0T0 0B0 51.0 Top Climbing Twente
6 Gianna Evers 317 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 5T6 5B5 - - - 0T0 0B0 47.0 REVOLT
7 Irina Kramers 305 NED T1B1 T3B3 T4B2 T3B3 T5B5 5T16 5B14 43.0 Kei Boulderhal
8 Julia Janssen 314 NED T5B2 T2B1 T2B1 B1 T1B1 B1 4T10 6B7 40.0 Top Climbing Twente
9 Sven van der Heijden 302 NED T1B1 T2B1 B2 T1B1 T2B2 4T6 5B7 37.0 Monk Amsterdam
10 Pien Mooij 301 NED T1B1 T1B1 B2 T1B1 T3B3 4T6 5B8 34.0
11 Lies van Raaij 328 NED T2B2 T1B1 B2 T5B5 T5B1 4T13 5B11 31.0 Team Delfts Bleau
12 Isa Witte 326 NED T1B1 T1B1 T2B1 T3B3 4T7 4B6 28.0
13 Marit Zeldenthuis 318 NED T3B3 T2B1 T2B2 3T7 3B6 26.0 Climb Up
14 Gitte Meus 327 NED T1B1 B1 T3B3 B2 2T4 4B7 24.0 Team Mountain Network
15 Tysa Aukema 333 NED B2 T5B4 T2B2 2T7 3B8 22.0 Team Mountain Network
16 Kyra Pattinama 332 NED T1B1 B1 B3 B1 1T1 4B6 20.0 IVY Climbing
17 Dunya Handor 330 NED T1B1 B4 B2 B3 1T1 4B10 18.0 Bruut
18 Nienke Sorber 316 NED T4B4 B4 B2 B1 1T4 4B11 16.0 Monk Amsterdam
19 Maartje Wilmink 322 NED T1B1 B1 1T1 2B2 14.0 Team Delfts Bleau
20 Freja Smed 315 NED T4B2 B3 1T4 2B5 12.0 Climb Up
21 Lotte Van der Zanden 307 NED T5B1 1T5 1B1 10.0 Monk Eindhoven
22 Doris van Gogh 309 NED B4 B4 B1 0T0 3B9 9.0 Monk Amsterdam
23 Julia Leidelmeijer 311 NED B5 B3 B4 0T0 3B12 8.0
24 Milou van der Klooster 331 NED B3 B1 0T0 2B4 7.0 Monk Rotterdam
25 Debby Bogaard 304 NED B1 0T0 1B1 6.0 Team Delfts Bleau
26 Sterre Tolenaar 325 NED B4 0T0 1B4 5.0 Monk Rotterdam
27 Sanne Blok 313 NED B5 0T0 1B5 4.0 Ayers Rookies
28 Cécile Blikman 329 NED 0T0 0B0 1.0
28 Kim Derwig 308 NED 0T0 0B0 1.0 Monk Eindhoven
28 Anon5652 - - 0T0 0B0 1.0 -
28 Diana Alkemade 303 NED 0T0 0B0 1.0 Team Neoliet
28 Eline De Becker 319 BEL 0T0 0B0 1.0 Team Neoliet
28 Nina Schilderman 321 NED 0T0 0B0 1.0 ES Onsight Klimteam

Aantal deelnemers: 27

Naam Rugnummer Team
Liz Buur 524 Ayers Rookies
Zoeteke Vliek 523 Ayers Rookies
Amber Schiffeleers 510 IVY Climbing
Edith Savenije 505 Top-It
Doenja Sinke 516 School of Rock
Klaar van den Beuken 515 Ayers Rookies
Mara Voorthuis 513 Kei Boulderhal
Zoë Goossens 512 Team Kids From The Block
Lieke van Gemert 509 Team Mountain Network
Evy Görtzen 500 IVY Climbing
Femke de Klerk 502
Floor Honkoop 504 Team Mountain Network
Dorte Barenbrug 507 Monk Eindhoven
Julie de Jong 514 Bruut
Sanne Gijselman 503 Team Neoliet
Jytte Oerlemans 501 Team Neoliet
Anon4968 - -
Sophie Trenning 511 Team Mountain Network
Gitta Posthumus 522 Ayers Rookies
Evy Loef 517 Team Delfts Bleau
Nina van Bemmel 506 Team Neoliet
Lisa Klem 518 REVOLT
Kirsten de Groot 521 Kei Boulderhal
Puck van der Moolen 525 REVOLT
Belize Derksen 508
Fenna Schouten 519 Team Mountain Network
Eke de Boer 526 Klimcentrum Bjoeks

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 27

# Naam Rugnummer Team
1 Femke de Klerk 502
2 Edith Savenije 505 Top-It
3 Zoë Goossens 512 Team Kids From The Block
4 Kirsten de Groot 521 Kei Boulderhal
5 Sanne Gijselman 503 Team Neoliet
6 Floor Honkoop 504 Team Mountain Network
7 Dorte Barenbrug 507 Monk Eindhoven
8 Amber Schiffeleers 510 IVY Climbing
9 Gitta Posthumus 522 Ayers Rookies
10 Mara Voorthuis 513 Kei Boulderhal
11 Fenna Schouten 519 Team Mountain Network
12 Klaar van den Beuken 515 Ayers Rookies
13 Doenja Sinke 516 School of Rock
14 Evy Loef 517 Team Delfts Bleau
15 Evy Görtzen 500 IVY Climbing
16 Sophie Trenning 511 Team Mountain Network
17 Belize Derksen 508
18 Julie de Jong 514 Bruut
19 Zoeteke Vliek 523 Ayers Rookies
20 Liz Buur 524 Ayers Rookies
21 Eke de Boer 526 Klimcentrum Bjoeks
22 Nina van Bemmel 506 Team Neoliet
23 Jytte Oerlemans 501 Team Neoliet
24 Puck van der Moolen 525 REVOLT
25 Anon4968 - -
26 Lisa Klem 518 REVOLT
27 Lieke van Gemert 509 Team Mountain Network
26-01-2019 21:38
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Lisa Klem 518 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T8 8B8 T2B2 - T2B2 2T4 2B4 100.0 REVOLT
2 Edith Savenije 505 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T2B2 T5B5 T3B3 T2B2 8T17 8B17 B2 T1B1 B5 1T1 3B8 80.0 Top-It
3 Mara Voorthuis 513 T1B1 T2B2 T3B1 T1B1 T5B5 T1B1 T2B1 7T15 7B12 B3 B1 B1 0T0 3B5 65.0 Kei Boulderhal
4 Amber Schiffeleers 510 T1B1 T1B1 T3B2 T1B1 T2B2 T4B1 T3B2 7T15 7B10 - B2 B3 0T0 2B5 55.0 IVY Climbing
5 Nina van Bemmel 506 T1B1 T2B2 T2B2 T2B2 T3B1 T5B4 B2 6T15 7B14 - B4 - 0T0 1B4 51.0 Team Neoliet
6 Zoë Goossens 512 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T5B5 T1B1 T2B1 7T13 7B11 - - - 0T0 0B0 47.0 Team Kids From The Block
7 Anon4968 - T1B1 T1B1 T5B5 B3 T2B2 T4B2 T5B2 6T18 7B16 43.0 -
8 Doenja Sinke 516 T1B1 T1B1 T3B3 B2 T2B2 T2B1 5T9 6B10 40.0 School of Rock
9 Lieke van Gemert 509 T1B1 T5B1 T4B3 T1B1 T1B1 B5 5T12 6B12 37.0 Team Mountain Network
10 Klaar van den Beuken 515 T1B1 T1B1 T5B5 T2B1 B4 4T9 5B12 34.0 Ayers Rookies
11 Evy Loef 517 T1B1 B1 T5B5 T4B4 T3B2 4T13 5B13 31.0 Team Delfts Bleau
12 Eke de Boer 526 T3B1 T2B2 T5B5 T5B1 4T15 4B9 28.0 Klimcentrum Bjoeks
13 Liz Buur 524 T2B1 B4 T4B4 T4B1 3T10 4B10 26.0 Ayers Rookies
14 Sanne Gijselman 503 T1B1 B4 T3B3 B2 B2 B3 2T4 6B15 24.0 Team Neoliet
15 Fenna Schouten 519 T2B1 T1B1 B1 B1 2T3 4B4 22.0 Team Mountain Network
16 Puck van der Moolen 525 T2B1 B5 T3B3 B2 2T5 4B11 20.0 REVOLT
17 Jytte Oerlemans 501 T2B1 T3B3 B3 2T5 3B7 18.0 Team Neoliet
18 Sophie Trenning 511 T1B1 B5 T4B2 2T5 3B8 16.0 Team Mountain Network
19 Belize Derksen 508 T1B1 B5 B1 1T1 3B7 14.0
20 Evy Görtzen 500 T2B1 B3 1T2 2B4 12.0 IVY Climbing
21 Floor Honkoop 504 T1B1 1T1 1B1 10.0 Team Mountain Network
21 Dorte Barenbrug 507 T1B1 1T1 1B1 10.0 Monk Eindhoven
23 Femke de Klerk 502 B2 B1 0T0 2B3 8.0
24 Julie de Jong 514 B3 B1 0T0 2B4 7.0 Bruut
25 Zoeteke Vliek 523 B1 B4 0T0 2B5 6.0 Ayers Rookies
25 Kirsten de Groot 521 B3 B2 0T0 2B5 6.0 Kei Boulderhal
27 Gitta Posthumus 522 B3 B3 0T0 2B6 4.0 Ayers Rookies

Team Uitslag

# Team Totaal
1 Monk Eindhoven 400.0
2 Monk Amsterdam 336.0
3 Team Mountain Network 330.0
4 GRIP Nijmegen Selectie 327.0
5 Team Delfts Bleau 266.0
6 REVOLT 209.0
7 Kei Boulderhal 202.0
8 Ayers Rookies 179.0
9 Climb Up 166.0
10 Team Neoliet 162.0
11 Top Climbing Twente 156.0
12 Top-It 108.0
13 Team Kids From The Block 90.0
14 IVY Climbing 87.0
15 Bruut 75.0
16 Kunststof Jeugd 52.0
17 School of Rock 49.0
18 Team Gropo 47.0
19 Cube Bouldergym 37.0
20 Monte Cervino 34.0
21 Klimcentrum Bjoeks 28.0
22 Boulderteam Haarlem 22.0
23 Monk Rotterdam 12.0
24 GRIP Nijmegen 9.0
25 ES Onsight Klimteam 1.0
26 Klimmuur Haarlem 0.0