Jeugd Boulder 2 JAB , 16-02-2019 10:14, Cube Bouldergym, Enschede

Discipline: Boulder
Competitie: JEUGD BOULDER JAB 2019
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 2000 en 2001], Jeugd A [2002 en 2003] en Jeugd B [2004 en 2005].

Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee rondes. De kwalificatieronde bestaat uit 8 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve tijd van de flash ronde wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep. Daarna volgt voor de 6 hoogst geplaatste klimmers per categorie een finale met 3 on sight boulders. Per boulder krijg je 5 minuten klimtijd en tussen de boulders krijg je 5 minuten rust. Het wedstrijdformat van deze ronde is vergelijkbaar met een IFSC World Cup 1/2 finale. Jongens en Meisjes klimmen gelijktijdig/parallel aan elkaar.

Het tijdschema is als volgt:
08:30 uur Hal open voor alle categorieën

JONGENS B
09:00 uur Sluiting aanmelding
09:30 uur Start kwalificatie
11:00 uur Einde kwalificatie
16:15 uur Sluit isolatie B
16:30 uur Start Finale JB
17:40 uur Prijsuitreiking JB

MEISJES B
10:30 uur Sluiting aanmelding
11:00 uur Start kwalificatie
12:30 uur Einde kwalificatie
16:15 uur Sluit isolatie
17:15 uur Start Finale MB
18:10 uur Prijsuitreiking MB

JONGENS A
12:45 uur Sluiting aanmelding
13:15 uur Start kwalificatie
14:45 uur Einde kwalificatie
16:15 uur Sluit isolatie
17:45 uur Start Finale JA
18:45 uur Prijsuitreiking JA

MEISJES A
14:15 uur Sluiting aanmelding
14:45 uur Start kwalificatie
16:15 uur Einde kwalificatie
16:45 uur Sluit isolatie
18:15 uur Start Finale MA
19:15 uur Prijsuitreiking MA

JONGENS JUNIOREN
16:00 uur Sluiting aanmelding
16:30 uur Start kwalificatie
18:00 uur Einde kwalificatie
18:30 uur Sluit isolatie
19:00 uur Start Finale Junioren
20:00 uur Prijsuitreiking Junioren

MEISJES JUNIOREN
16:00 uur Sluiting aanmelding
16:30 uur Start kwalificatie
18:00 uur Einde kwalificatie 
18:30 uur Sluit isolatie
19:00 uur Start Finale Junioren
20:00 uur Prijsuitreiking Junioren

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 13

Naam Rugnummer Nat. Team
Torben van Kolfschoten 206 NED Monk Amsterdam
Antonie Moes 210 NED Top-It
Stijn van Herwerden 201 NED Bruut
Ties van Veggel 205 NED
Simon Boes 208 NED
Busse Lommers 203 NED Kei Boulderhal
Teun van der Graaf 200 NED Monk Eindhoven
Jules Kluwer 209 NED
Arno De Becker 202 BEL Team Neoliet
Klim Baudoin 204 NED Monk Eindhoven
Anon6567 - - -
Zeno Schaekers 212 NED Team Mountain Network
Anon6611 - - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 13

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Teun van der Graaf 200 NED Monk Eindhoven
2 Zeno Schaekers 212 NED Team Mountain Network
3 Arno De Becker 202 BEL Team Neoliet
4 Ties van Veggel 205 NED
5 Torben van Kolfschoten 206 NED Monk Amsterdam
6 Simon Boes 208 NED
7 Antonie Moes 210 NED Top-It
8 Klim Baudoin 204 NED Monk Eindhoven
9 Jules Kluwer 209 NED
10 Stijn van Herwerden 201 NED Bruut
11 Anon6567 - - -
12 Busse Lommers 203 NED Kei Boulderhal
13 Anon6611 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Teun van der Graaf 200 NED Monk Eindhoven
2 Zeno Schaekers 212 NED Team Mountain Network
3 Arno De Becker 202 BEL Team Neoliet
4 Ties van Veggel 205 NED
5 Torben van Kolfschoten 206 NED Monk Amsterdam
6 Simon Boes 208 NED
7 Antonie Moes 210 NED Top-It
8 Klim Baudoin 204 NED Monk Eindhoven
9 Jules Kluwer 209 NED
10 Stijn van Herwerden 201 NED Bruut
11 Anon6567 - - -
12 Busse Lommers 203 NED Kei Boulderhal
13 Anon6611 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Teun van der Graaf 200 NED Monk Eindhoven
2 Zeno Schaekers 212 NED Team Mountain Network
3 Arno De Becker 202 BEL Team Neoliet
4 Ties van Veggel 205 NED
5 Torben van Kolfschoten 206 NED Monk Amsterdam
6 Simon Boes 208 NED
7 Antonie Moes 210 NED Top-It
8 Klim Baudoin 204 NED Monk Eindhoven
9 Jules Kluwer 209 NED
10 Stijn van Herwerden 201 NED Bruut
11 Anon6567 - - -
12 Busse Lommers 203 NED Kei Boulderhal
13 Anon6611 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Teun van der Graaf 200 NED Monk Eindhoven
2 Zeno Schaekers 212 NED Team Mountain Network
3 Arno De Becker 202 BEL Team Neoliet
4 Ties van Veggel 205 NED
5 Torben van Kolfschoten 206 NED Monk Amsterdam
6 Simon Boes 208 NED
7 Antonie Moes 210 NED Top-It
8 Klim Baudoin 204 NED Monk Eindhoven
9 Jules Kluwer 209 NED
10 Stijn van Herwerden 201 NED Bruut
11 Anon6567 - - -
12 Busse Lommers 203 NED Kei Boulderhal
13 Anon6611 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Teun van der Graaf 200 NED Monk Eindhoven
2 Zeno Schaekers 212 NED Team Mountain Network
3 Arno De Becker 202 BEL Team Neoliet
4 Ties van Veggel 205 NED
5 Torben van Kolfschoten 206 NED Monk Amsterdam
6 Simon Boes 208 NED
7 Antonie Moes 210 NED Top-It
8 Klim Baudoin 204 NED Monk Eindhoven
9 Jules Kluwer 209 NED
10 Stijn van Herwerden 201 NED Bruut
11 Anon6567 - - -
12 Busse Lommers 203 NED Kei Boulderhal
13 Anon6611 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Teun van der Graaf 200 NED Monk Eindhoven
2 Zeno Schaekers 212 NED Team Mountain Network
3 Arno De Becker 202 BEL Team Neoliet
4 Ties van Veggel 205 NED
5 Torben van Kolfschoten 206 NED Monk Amsterdam
6 Simon Boes 208 NED
7 Antonie Moes 210 NED Top-It
8 Klim Baudoin 204 NED Monk Eindhoven
9 Jules Kluwer 209 NED
10 Stijn van Herwerden 201 NED Bruut
11 Anon6567 - - -
12 Busse Lommers 203 NED Kei Boulderhal
13 Anon6611 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Teun van der Graaf 200 NED Monk Eindhoven
2 Zeno Schaekers 212 NED Team Mountain Network
3 Arno De Becker 202 BEL Team Neoliet
4 Ties van Veggel 205 NED
5 Torben van Kolfschoten 206 NED Monk Amsterdam
6 Simon Boes 208 NED
7 Antonie Moes 210 NED Top-It
8 Klim Baudoin 204 NED Monk Eindhoven
9 Jules Kluwer 209 NED
10 Stijn van Herwerden 201 NED Bruut
11 Anon6567 - - -
12 Busse Lommers 203 NED Kei Boulderhal
13 Anon6611 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Teun van der Graaf 200 NED Monk Eindhoven
2 Zeno Schaekers 212 NED Team Mountain Network
3 Arno De Becker 202 BEL Team Neoliet
4 Ties van Veggel 205 NED
5 Torben van Kolfschoten 206 NED Monk Amsterdam
6 Simon Boes 208 NED
7 Antonie Moes 210 NED Top-It
8 Klim Baudoin 204 NED Monk Eindhoven
9 Jules Kluwer 209 NED
10 Stijn van Herwerden 201 NED Bruut
11 Anon6567 - - -
12 Busse Lommers 203 NED Kei Boulderhal
13 Anon6611 - - -
16-02-2019 20:09
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Torben van Kolfschoten 206 NED Z1 T4Z1 Z3 T1Z1 T4Z3 T1Z1 T1Z1 5T11 7Z11 T2Z1 T2Z2 - 2T4 2Z3 100.0 Monk Amsterdam
2 Jules Kluwer 209 NED Z3 T2Z1 Z2 T1Z1 T2Z2 T2Z2 T1Z1 5T8 7Z12 T3Z3 Z2 Z5 1T3 3Z10 80.0
3 Zeno Schaekers 212 NED Z1 T2Z2 T2Z1 Z2 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 6T10 8Z12 Z1 Z3 Z3 0T0 3Z7 65.0 Team Mountain Network
4 Simon Boes 208 NED Z1 T2Z1 T4Z2 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 6T11 7Z9 Z3 Z8 - 0T0 2Z11 55.0
5 Teun van der Graaf 200 NED Z2 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 6T9 7Z9 Z5 - - 0T0 1Z5 51.0 Monk Eindhoven
6 Ties van Veggel 205 NED Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T3Z1 5T9 7Z10 - - - 0T0 0Z0 47.0
7 Antonie Moes 210 NED Z1 T2Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T7 6Z6 43.0 Top-It
8 Anon6567 - - T2Z1 T3Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T8 5Z6 40.0 -
9 Klim Baudoin 204 NED T2Z1 T5Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T10 5Z5 37.0 Monk Eindhoven
10 Stijn van Herwerden 201 NED T4Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 4T8 4Z5 34.0 Bruut
11 Arno De Becker 202 BEL Z2 Z4 T2Z2 T2Z2 T3Z1 3T7 5Z11 31.0 Team Neoliet
12 Anon6611 - - Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 3T5 4Z6 28.0 -
13 Busse Lommers 203 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 3Z3 26.0 Kei Boulderhal

Aantal deelnemers: 23

Naam Rugnummer Nat. Team
Eckart Pruijs 417 NED REVOLT
Sven Goudriaan 411 NED Team Mountain Network
Sem van den Akker 422 NED Team Kids From The Block
Fin Visser 415 GER Monk Amsterdam
Tom Crouwel 408 NED Climb Up
Merijn Langkamp 423 NED
Micha Vergeer 403 NED Bruut
Paul Houbrechts 419 NED REVOLT
Hidde Bakker 400 NED REVOLT
Mick Stringer 406 NED Boulderteam Haarlem
Thijn Elbers 407 NED GRIP Nijmegen
Gilles de Goeij 402 NED
Ties Baars 413 NED Monk Eindhoven
Gib Goudappel 410 NED Team Delfts Bleau
Roman Schaekers 404 NED Climb Up
Mees Vissers 409 NED Monk Amsterdam
Simon van de Sande 405 NED Monk Eindhoven
Abel Mensink 425 NED Team Delfts Bleau
Iwan Pasveer 424 NED Team Mountain Network
Jens de Louw 401 NED Team Mountain Network
Sybren Kuiper 420 NED Monk Amsterdam
Thijme Maassen 426 NED
Luka Kuijper 427 NED

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 23

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sem van den Akker 422 NED Team Kids From The Block
2 Luka Kuijper 427 NED
3 Abel Mensink 425 NED Team Delfts Bleau
4 Eckart Pruijs 417 NED REVOLT
5 Jens de Louw 401 NED Team Mountain Network
6 Hidde Bakker 400 NED REVOLT
7 Ties Baars 413 NED Monk Eindhoven
8 Fin Visser 415 GER Monk Amsterdam
9 Thijn Elbers 407 NED GRIP Nijmegen
10 Merijn Langkamp 423 NED
11 Mick Stringer 406 NED Boulderteam Haarlem
12 Simon van de Sande 405 NED Monk Eindhoven
13 Iwan Pasveer 424 NED Team Mountain Network
14 Tom Crouwel 408 NED Climb Up
15 Thijme Maassen 426 NED
16 Sven Goudriaan 411 NED Team Mountain Network
17 Gib Goudappel 410 NED Team Delfts Bleau
18 Micha Vergeer 403 NED Bruut
19 Roman Schaekers 404 NED Climb Up
20 Sybren Kuiper 420 NED Monk Amsterdam
21 Gilles de Goeij 402 NED
22 Paul Houbrechts 419 NED REVOLT
23 Mees Vissers 409 NED Monk Amsterdam
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sem van den Akker 422 NED Team Kids From The Block
2 Luka Kuijper 427 NED
3 Abel Mensink 425 NED Team Delfts Bleau
4 Eckart Pruijs 417 NED REVOLT
5 Jens de Louw 401 NED Team Mountain Network
6 Hidde Bakker 400 NED REVOLT
7 Ties Baars 413 NED Monk Eindhoven
8 Fin Visser 415 GER Monk Amsterdam
9 Thijn Elbers 407 NED GRIP Nijmegen
10 Merijn Langkamp 423 NED
11 Mick Stringer 406 NED Boulderteam Haarlem
12 Simon van de Sande 405 NED Monk Eindhoven
13 Iwan Pasveer 424 NED Team Mountain Network
14 Tom Crouwel 408 NED Climb Up
15 Thijme Maassen 426 NED
16 Sven Goudriaan 411 NED Team Mountain Network
17 Gib Goudappel 410 NED Team Delfts Bleau
18 Micha Vergeer 403 NED Bruut
19 Roman Schaekers 404 NED Climb Up
20 Sybren Kuiper 420 NED Monk Amsterdam
21 Gilles de Goeij 402 NED
22 Paul Houbrechts 419 NED REVOLT
23 Mees Vissers 409 NED Monk Amsterdam
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sem van den Akker 422 NED Team Kids From The Block
2 Luka Kuijper 427 NED
3 Abel Mensink 425 NED Team Delfts Bleau
4 Eckart Pruijs 417 NED REVOLT
5 Jens de Louw 401 NED Team Mountain Network
6 Hidde Bakker 400 NED REVOLT
7 Ties Baars 413 NED Monk Eindhoven
8 Fin Visser 415 GER Monk Amsterdam
9 Thijn Elbers 407 NED GRIP Nijmegen
10 Merijn Langkamp 423 NED
11 Mick Stringer 406 NED Boulderteam Haarlem
12 Simon van de Sande 405 NED Monk Eindhoven
13 Iwan Pasveer 424 NED Team Mountain Network
14 Tom Crouwel 408 NED Climb Up
15 Thijme Maassen 426 NED
16 Sven Goudriaan 411 NED Team Mountain Network
17 Gib Goudappel 410 NED Team Delfts Bleau
18 Micha Vergeer 403 NED Bruut
19 Roman Schaekers 404 NED Climb Up
20 Sybren Kuiper 420 NED Monk Amsterdam
21 Gilles de Goeij 402 NED
22 Paul Houbrechts 419 NED REVOLT
23 Mees Vissers 409 NED Monk Amsterdam
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sem van den Akker 422 NED Team Kids From The Block
2 Luka Kuijper 427 NED
3 Abel Mensink 425 NED Team Delfts Bleau
4 Eckart Pruijs 417 NED REVOLT
5 Jens de Louw 401 NED Team Mountain Network
6 Hidde Bakker 400 NED REVOLT
7 Ties Baars 413 NED Monk Eindhoven
8 Fin Visser 415 GER Monk Amsterdam
9 Thijn Elbers 407 NED GRIP Nijmegen
10 Merijn Langkamp 423 NED
11 Mick Stringer 406 NED Boulderteam Haarlem
12 Simon van de Sande 405 NED Monk Eindhoven
13 Iwan Pasveer 424 NED Team Mountain Network
14 Tom Crouwel 408 NED Climb Up
15 Thijme Maassen 426 NED
16 Sven Goudriaan 411 NED Team Mountain Network
17 Gib Goudappel 410 NED Team Delfts Bleau
18 Micha Vergeer 403 NED Bruut
19 Roman Schaekers 404 NED Climb Up
20 Sybren Kuiper 420 NED Monk Amsterdam
21 Gilles de Goeij 402 NED
22 Paul Houbrechts 419 NED REVOLT
23 Mees Vissers 409 NED Monk Amsterdam
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sem van den Akker 422 NED Team Kids From The Block
2 Luka Kuijper 427 NED
3 Abel Mensink 425 NED Team Delfts Bleau
4 Eckart Pruijs 417 NED REVOLT
5 Jens de Louw 401 NED Team Mountain Network
6 Hidde Bakker 400 NED REVOLT
7 Ties Baars 413 NED Monk Eindhoven
8 Fin Visser 415 GER Monk Amsterdam
9 Thijn Elbers 407 NED GRIP Nijmegen
10 Merijn Langkamp 423 NED
11 Mick Stringer 406 NED Boulderteam Haarlem
12 Simon van de Sande 405 NED Monk Eindhoven
13 Iwan Pasveer 424 NED Team Mountain Network
14 Tom Crouwel 408 NED Climb Up
15 Thijme Maassen 426 NED
16 Sven Goudriaan 411 NED Team Mountain Network
17 Gib Goudappel 410 NED Team Delfts Bleau
18 Micha Vergeer 403 NED Bruut
19 Roman Schaekers 404 NED Climb Up
20 Sybren Kuiper 420 NED Monk Amsterdam
21 Gilles de Goeij 402 NED
22 Paul Houbrechts 419 NED REVOLT
23 Mees Vissers 409 NED Monk Amsterdam
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sem van den Akker 422 NED Team Kids From The Block
2 Luka Kuijper 427 NED
3 Abel Mensink 425 NED Team Delfts Bleau
4 Eckart Pruijs 417 NED REVOLT
5 Jens de Louw 401 NED Team Mountain Network
6 Hidde Bakker 400 NED REVOLT
7 Ties Baars 413 NED Monk Eindhoven
8 Fin Visser 415 GER Monk Amsterdam
9 Thijn Elbers 407 NED GRIP Nijmegen
10 Merijn Langkamp 423 NED
11 Mick Stringer 406 NED Boulderteam Haarlem
12 Simon van de Sande 405 NED Monk Eindhoven
13 Iwan Pasveer 424 NED Team Mountain Network
14 Tom Crouwel 408 NED Climb Up
15 Thijme Maassen 426 NED
16 Sven Goudriaan 411 NED Team Mountain Network
17 Gib Goudappel 410 NED Team Delfts Bleau
18 Micha Vergeer 403 NED Bruut
19 Roman Schaekers 404 NED Climb Up
20 Sybren Kuiper 420 NED Monk Amsterdam
21 Gilles de Goeij 402 NED
22 Paul Houbrechts 419 NED REVOLT
23 Mees Vissers 409 NED Monk Amsterdam
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sem van den Akker 422 NED Team Kids From The Block
2 Luka Kuijper 427 NED
3 Abel Mensink 425 NED Team Delfts Bleau
4 Eckart Pruijs 417 NED REVOLT
5 Jens de Louw 401 NED Team Mountain Network
6 Hidde Bakker 400 NED REVOLT
7 Ties Baars 413 NED Monk Eindhoven
8 Fin Visser 415 GER Monk Amsterdam
9 Thijn Elbers 407 NED GRIP Nijmegen
10 Merijn Langkamp 423 NED
11 Mick Stringer 406 NED Boulderteam Haarlem
12 Simon van de Sande 405 NED Monk Eindhoven
13 Iwan Pasveer 424 NED Team Mountain Network
14 Tom Crouwel 408 NED Climb Up
15 Thijme Maassen 426 NED
16 Sven Goudriaan 411 NED Team Mountain Network
17 Gib Goudappel 410 NED Team Delfts Bleau
18 Micha Vergeer 403 NED Bruut
19 Roman Schaekers 404 NED Climb Up
20 Sybren Kuiper 420 NED Monk Amsterdam
21 Gilles de Goeij 402 NED
22 Paul Houbrechts 419 NED REVOLT
23 Mees Vissers 409 NED Monk Amsterdam
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sem van den Akker 422 NED Team Kids From The Block
2 Luka Kuijper 427 NED
3 Abel Mensink 425 NED Team Delfts Bleau
4 Eckart Pruijs 417 NED REVOLT
5 Jens de Louw 401 NED Team Mountain Network
6 Hidde Bakker 400 NED REVOLT
7 Ties Baars 413 NED Monk Eindhoven
8 Fin Visser 415 GER Monk Amsterdam
9 Thijn Elbers 407 NED GRIP Nijmegen
10 Merijn Langkamp 423 NED
11 Mick Stringer 406 NED Boulderteam Haarlem
12 Simon van de Sande 405 NED Monk Eindhoven
13 Iwan Pasveer 424 NED Team Mountain Network
14 Tom Crouwel 408 NED Climb Up
15 Thijme Maassen 426 NED
16 Sven Goudriaan 411 NED Team Mountain Network
17 Gib Goudappel 410 NED Team Delfts Bleau
18 Micha Vergeer 403 NED Bruut
19 Roman Schaekers 404 NED Climb Up
20 Sybren Kuiper 420 NED Monk Amsterdam
21 Gilles de Goeij 402 NED
22 Paul Houbrechts 419 NED REVOLT
23 Mees Vissers 409 NED Monk Amsterdam
16-02-2019 20:06
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Hidde Bakker 400 NED Z1 T2Z1 T3Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T9 8Z10 T3Z3 T6Z1 T4Z2 3T13 3Z6 100.0 REVOLT
2 Iwan Pasveer 424 NED T5Z1 T2Z1 T1Z1 Z3 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 7T13 8Z11 T1Z1 T2Z1 Z5 2T3 3Z7 80.0 Team Mountain Network
3 Abel Mensink 425 NED Z2 T1Z1 Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 5T6 7Z8 T3Z3 T4Z3 - 2T7 2Z6 65.0 Team Delfts Bleau
4 Ties Baars 413 NED Z1 T1Z1 T3Z1 Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T7 7Z10 T2Z2 Z1 - 1T2 2Z3 55.0 Monk Eindhoven
5 Jens de Louw 401 NED T2Z1 T1Z1 T2Z2 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T12 8Z9 - Z3 T4Z2 1T4 2Z5 51.0 Team Mountain Network
6 Mees Vissers 409 NED Z2 T3Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 5T8 7Z11 - Z8 - 0T0 1Z8 47.0 Monk Amsterdam
7 Sem van den Akker 422 NED Z1 T2Z1 Z2 T1Z1 T4Z1 T1Z1 T1Z1 5T9 7Z8 43.0 Team Kids From The Block
8 Mick Stringer 406 NED Z1 T2Z1 T3Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T8 6Z7 40.0 Boulderteam Haarlem
9 Thijme Maassen 426 NED T2Z1 Z2 T1Z1 T5Z5 T1Z1 T1Z1 5T10 6Z11 37.0
10 Merijn Langkamp 423 NED T1Z1 T1Z1 T5Z4 T2Z2 T1Z1 5T10 5Z9 34.0
11 Paul Houbrechts 419 NED T3Z1 T1Z1 T5Z5 T1Z1 T2Z2 5T12 5Z10 31.0 REVOLT
12 Tom Crouwel 408 NED Z1 T3Z2 Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 4T7 6Z8 28.0 Climb Up
13 Simon van de Sande 405 NED Z1 Z1 T1Z1 T5Z5 T1Z1 T1Z1 4T8 6Z10 26.0 Monk Eindhoven
14 Luka Kuijper 427 NED Z4 T4Z1 Z2 T3Z3 T1Z1 T1Z1 4T9 6Z12 24.0
15 Roman Schaekers 404 NED Z2 T2Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 4T6 5Z7 22.0 Climb Up
16 Thijn Elbers 407 NED T5Z1 T2Z2 T2Z2 T3Z1 4T12 4Z6 20.0 GRIP Nijmegen
17 Gib Goudappel 410 NED T2Z2 Z5 T1Z1 T1Z1 Z2 3T4 5Z11 18.0 Team Delfts Bleau
18 Sybren Kuiper 420 NED T2Z1 Z5 T1Z1 T1Z1 Z5 3T4 5Z13 16.0 Monk Amsterdam
19 Eckart Pruijs 417 NED Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 4Z4 13.0 REVOLT
19 Sven Goudriaan 411 NED Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 4Z4 13.0 Team Mountain Network
21 Micha Vergeer 403 NED Z1 T2Z2 T2Z1 T1Z1 3T5 4Z5 10.0 Bruut
22 Gilles de Goeij 402 NED Z2 T3Z3 1T3 2Z5 9.0
23 Fin Visser 415 GER Z2 0T0 1Z2 8.0 Monk Amsterdam

Aantal deelnemers: 29

Naam Rugnummer Nat. Team
Kevin Peeters 615 NED Team Mountain Network
Wiebe Bisschops 603 NED Monk Eindhoven
Daan Terng 626 NED Team Mountain Network
Tim Slegter 628 NED School of Rock
David Klos 623 NED Cube Bouldergym
Sem Koeneman 600 NED Monk Eindhoven
King Jorna 627 NED
Tedyano Sordam 611 NED Bruut
Iker van Raaij 622 NED Team Delfts Bleau
Sverre Handor 619 NED Bruut
Niek Engelaar 616 NED Kei Boulderhal
Jan de Munck 610 NED Kunststof Jeugd
Youri van der Stap 601 NED Team Delfts Bleau
Martijn Koppelmans 612 NED Team Neoliet
Jorai Karens 604 NED Kei Boulderhal
Mingus Pulles 602 BEL Monk Eindhoven
Steef Broeder 624 NED
Anon6378 - - -
Boris van Asselt 607 NED Team Yellowstone
Valentijn de Vriese 613 NED Monk Amsterdam
Wester Baars 621 NED Monk Eindhoven
Kamiel Ariëns 609 NED Team Delfts Bleau
Ferbe Verburg 608 NED Ayers Rookies
Jonathan van Grinsven 614 NED
IJsbrand Meeter 606 NED Monk Amsterdam
Mats van Liempd 620 NED Monk Eindhoven
Jip Molenaar 618 NED Team Delfts Bleau
Ramses Duijf 617 NED Monk Eindhoven
Berend van der Putten 629 NED Monk Amsterdam

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 29

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Boris van Asselt 607 NED Team Yellowstone
2 Tim Slegter 628 NED School of Rock
3 Daan Terng 626 NED Team Mountain Network
4 Wiebe Bisschops 603 NED Monk Eindhoven
5 Anon6378 - - -
6 Mats van Liempd 620 NED Monk Eindhoven
7 Berend van der Putten 629 NED Monk Amsterdam
8 Ramses Duijf 617 NED Monk Eindhoven
9 David Klos 623 NED Cube Bouldergym
10 Iker van Raaij 622 NED Team Delfts Bleau
11 Jonathan van Grinsven 614 NED
12 Youri van der Stap 601 NED Team Delfts Bleau
13 Steef Broeder 624 NED
14 Tedyano Sordam 611 NED Bruut
15 Niek Engelaar 616 NED Kei Boulderhal
16 Jan de Munck 610 NED Kunststof Jeugd
17 King Jorna 627 NED
18 Jip Molenaar 618 NED Team Delfts Bleau
19 Wester Baars 621 NED Monk Eindhoven
20 Valentijn de Vriese 613 NED Monk Amsterdam
21 Sverre Handor 619 NED Bruut
22 Martijn Koppelmans 612 NED Team Neoliet
23 Mingus Pulles 602 BEL Monk Eindhoven
24 Sem Koeneman 600 NED Monk Eindhoven
25 Ferbe Verburg 608 NED Ayers Rookies
26 Jorai Karens 604 NED Kei Boulderhal
27 IJsbrand Meeter 606 NED Monk Amsterdam
28 Kamiel Ariëns 609 NED Team Delfts Bleau
29 Kevin Peeters 615 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Boris van Asselt 607 NED Team Yellowstone
2 Tim Slegter 628 NED School of Rock
3 Daan Terng 626 NED Team Mountain Network
4 Wiebe Bisschops 603 NED Monk Eindhoven
5 Anon6378 - - -
6 Mats van Liempd 620 NED Monk Eindhoven
7 Berend van der Putten 629 NED Monk Amsterdam
8 Ramses Duijf 617 NED Monk Eindhoven
9 David Klos 623 NED Cube Bouldergym
10 Iker van Raaij 622 NED Team Delfts Bleau
11 Jonathan van Grinsven 614 NED
12 Youri van der Stap 601 NED Team Delfts Bleau
13 Steef Broeder 624 NED
14 Tedyano Sordam 611 NED Bruut
15 Niek Engelaar 616 NED Kei Boulderhal
16 Jan de Munck 610 NED Kunststof Jeugd
17 King Jorna 627 NED
18 Jip Molenaar 618 NED Team Delfts Bleau
19 Wester Baars 621 NED Monk Eindhoven
20 Valentijn de Vriese 613 NED Monk Amsterdam
21 Sverre Handor 619 NED Bruut
22 Martijn Koppelmans 612 NED Team Neoliet
23 Mingus Pulles 602 BEL Monk Eindhoven
24 Sem Koeneman 600 NED Monk Eindhoven
25 Ferbe Verburg 608 NED Ayers Rookies
26 Jorai Karens 604 NED Kei Boulderhal
27 IJsbrand Meeter 606 NED Monk Amsterdam
28 Kamiel Ariëns 609 NED Team Delfts Bleau
29 Kevin Peeters 615 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Boris van Asselt 607 NED Team Yellowstone
2 Tim Slegter 628 NED School of Rock
3 Daan Terng 626 NED Team Mountain Network
4 Wiebe Bisschops 603 NED Monk Eindhoven
5 Anon6378 - - -
6 Mats van Liempd 620 NED Monk Eindhoven
7 Berend van der Putten 629 NED Monk Amsterdam
8 Ramses Duijf 617 NED Monk Eindhoven
9 David Klos 623 NED Cube Bouldergym
10 Iker van Raaij 622 NED Team Delfts Bleau
11 Jonathan van Grinsven 614 NED
12 Youri van der Stap 601 NED Team Delfts Bleau
13 Steef Broeder 624 NED
14 Tedyano Sordam 611 NED Bruut
15 Niek Engelaar 616 NED Kei Boulderhal
16 Jan de Munck 610 NED Kunststof Jeugd
17 King Jorna 627 NED
18 Jip Molenaar 618 NED Team Delfts Bleau
19 Wester Baars 621 NED Monk Eindhoven
20 Valentijn de Vriese 613 NED Monk Amsterdam
21 Sverre Handor 619 NED Bruut
22 Martijn Koppelmans 612 NED Team Neoliet
23 Mingus Pulles 602 BEL Monk Eindhoven
24 Sem Koeneman 600 NED Monk Eindhoven
25 Ferbe Verburg 608 NED Ayers Rookies
26 Jorai Karens 604 NED Kei Boulderhal
27 IJsbrand Meeter 606 NED Monk Amsterdam
28 Kamiel Ariëns 609 NED Team Delfts Bleau
29 Kevin Peeters 615 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Boris van Asselt 607 NED Team Yellowstone
2 Tim Slegter 628 NED School of Rock
3 Daan Terng 626 NED Team Mountain Network
4 Wiebe Bisschops 603 NED Monk Eindhoven
5 Anon6378 - - -
6 Mats van Liempd 620 NED Monk Eindhoven
7 Berend van der Putten 629 NED Monk Amsterdam
8 Ramses Duijf 617 NED Monk Eindhoven
9 David Klos 623 NED Cube Bouldergym
10 Iker van Raaij 622 NED Team Delfts Bleau
11 Jonathan van Grinsven 614 NED
12 Youri van der Stap 601 NED Team Delfts Bleau
13 Steef Broeder 624 NED
14 Tedyano Sordam 611 NED Bruut
15 Niek Engelaar 616 NED Kei Boulderhal
16 Jan de Munck 610 NED Kunststof Jeugd
17 King Jorna 627 NED
18 Jip Molenaar 618 NED Team Delfts Bleau
19 Wester Baars 621 NED Monk Eindhoven
20 Valentijn de Vriese 613 NED Monk Amsterdam
21 Sverre Handor 619 NED Bruut
22 Martijn Koppelmans 612 NED Team Neoliet
23 Mingus Pulles 602 BEL Monk Eindhoven
24 Sem Koeneman 600 NED Monk Eindhoven
25 Ferbe Verburg 608 NED Ayers Rookies
26 Jorai Karens 604 NED Kei Boulderhal
27 IJsbrand Meeter 606 NED Monk Amsterdam
28 Kamiel Ariëns 609 NED Team Delfts Bleau
29 Kevin Peeters 615 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Boris van Asselt 607 NED Team Yellowstone
2 Tim Slegter 628 NED School of Rock
3 Daan Terng 626 NED Team Mountain Network
4 Wiebe Bisschops 603 NED Monk Eindhoven
5 Anon6378 - - -
6 Mats van Liempd 620 NED Monk Eindhoven
7 Berend van der Putten 629 NED Monk Amsterdam
8 Ramses Duijf 617 NED Monk Eindhoven
9 David Klos 623 NED Cube Bouldergym
10 Iker van Raaij 622 NED Team Delfts Bleau
11 Jonathan van Grinsven 614 NED
12 Youri van der Stap 601 NED Team Delfts Bleau
13 Steef Broeder 624 NED
14 Tedyano Sordam 611 NED Bruut
15 Niek Engelaar 616 NED Kei Boulderhal
16 Jan de Munck 610 NED Kunststof Jeugd
17 King Jorna 627 NED
18 Jip Molenaar 618 NED Team Delfts Bleau
19 Wester Baars 621 NED Monk Eindhoven
20 Valentijn de Vriese 613 NED Monk Amsterdam
21 Sverre Handor 619 NED Bruut
22 Martijn Koppelmans 612 NED Team Neoliet
23 Mingus Pulles 602 BEL Monk Eindhoven
24 Sem Koeneman 600 NED Monk Eindhoven
25 Ferbe Verburg 608 NED Ayers Rookies
26 Jorai Karens 604 NED Kei Boulderhal
27 IJsbrand Meeter 606 NED Monk Amsterdam
28 Kamiel Ariëns 609 NED Team Delfts Bleau
29 Kevin Peeters 615 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Boris van Asselt 607 NED Team Yellowstone
2 Tim Slegter 628 NED School of Rock
3 Daan Terng 626 NED Team Mountain Network
4 Wiebe Bisschops 603 NED Monk Eindhoven
5 Anon6378 - - -
6 Mats van Liempd 620 NED Monk Eindhoven
7 Berend van der Putten 629 NED Monk Amsterdam
8 Ramses Duijf 617 NED Monk Eindhoven
9 David Klos 623 NED Cube Bouldergym
10 Iker van Raaij 622 NED Team Delfts Bleau
11 Jonathan van Grinsven 614 NED
12 Youri van der Stap 601 NED Team Delfts Bleau
13 Steef Broeder 624 NED
14 Tedyano Sordam 611 NED Bruut
15 Niek Engelaar 616 NED Kei Boulderhal
16 Jan de Munck 610 NED Kunststof Jeugd
17 King Jorna 627 NED
18 Jip Molenaar 618 NED Team Delfts Bleau
19 Wester Baars 621 NED Monk Eindhoven
20 Valentijn de Vriese 613 NED Monk Amsterdam
21 Sverre Handor 619 NED Bruut
22 Martijn Koppelmans 612 NED Team Neoliet
23 Mingus Pulles 602 BEL Monk Eindhoven
24 Sem Koeneman 600 NED Monk Eindhoven
25 Ferbe Verburg 608 NED Ayers Rookies
26 Jorai Karens 604 NED Kei Boulderhal
27 IJsbrand Meeter 606 NED Monk Amsterdam
28 Kamiel Ariëns 609 NED Team Delfts Bleau
29 Kevin Peeters 615 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Boris van Asselt 607 NED Team Yellowstone
2 Tim Slegter 628 NED School of Rock
3 Daan Terng 626 NED Team Mountain Network
4 Wiebe Bisschops 603 NED Monk Eindhoven
5 Anon6378 - - -
6 Mats van Liempd 620 NED Monk Eindhoven
7 Berend van der Putten 629 NED Monk Amsterdam
8 Ramses Duijf 617 NED Monk Eindhoven
9 David Klos 623 NED Cube Bouldergym
10 Iker van Raaij 622 NED Team Delfts Bleau
11 Jonathan van Grinsven 614 NED
12 Youri van der Stap 601 NED Team Delfts Bleau
13 Steef Broeder 624 NED
14 Tedyano Sordam 611 NED Bruut
15 Niek Engelaar 616 NED Kei Boulderhal
16 Jan de Munck 610 NED Kunststof Jeugd
17 King Jorna 627 NED
18 Jip Molenaar 618 NED Team Delfts Bleau
19 Wester Baars 621 NED Monk Eindhoven
20 Valentijn de Vriese 613 NED Monk Amsterdam
21 Sverre Handor 619 NED Bruut
22 Martijn Koppelmans 612 NED Team Neoliet
23 Mingus Pulles 602 BEL Monk Eindhoven
24 Sem Koeneman 600 NED Monk Eindhoven
25 Ferbe Verburg 608 NED Ayers Rookies
26 Jorai Karens 604 NED Kei Boulderhal
27 IJsbrand Meeter 606 NED Monk Amsterdam
28 Kamiel Ariëns 609 NED Team Delfts Bleau
29 Kevin Peeters 615 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Boris van Asselt 607 NED Team Yellowstone
2 Tim Slegter 628 NED School of Rock
3 Daan Terng 626 NED Team Mountain Network
4 Wiebe Bisschops 603 NED Monk Eindhoven
5 Anon6378 - - -
6 Mats van Liempd 620 NED Monk Eindhoven
7 Berend van der Putten 629 NED Monk Amsterdam
8 Ramses Duijf 617 NED Monk Eindhoven
9 David Klos 623 NED Cube Bouldergym
10 Iker van Raaij 622 NED Team Delfts Bleau
11 Jonathan van Grinsven 614 NED
12 Youri van der Stap 601 NED Team Delfts Bleau
13 Steef Broeder 624 NED
14 Tedyano Sordam 611 NED Bruut
15 Niek Engelaar 616 NED Kei Boulderhal
16 Jan de Munck 610 NED Kunststof Jeugd
17 King Jorna 627 NED
18 Jip Molenaar 618 NED Team Delfts Bleau
19 Wester Baars 621 NED Monk Eindhoven
20 Valentijn de Vriese 613 NED Monk Amsterdam
21 Sverre Handor 619 NED Bruut
22 Martijn Koppelmans 612 NED Team Neoliet
23 Mingus Pulles 602 BEL Monk Eindhoven
24 Sem Koeneman 600 NED Monk Eindhoven
25 Ferbe Verburg 608 NED Ayers Rookies
26 Jorai Karens 604 NED Kei Boulderhal
27 IJsbrand Meeter 606 NED Monk Amsterdam
28 Kamiel Ariëns 609 NED Team Delfts Bleau
29 Kevin Peeters 615 NED Team Mountain Network
16-02-2019 20:06
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 David Klos 623 NED T1Z1 Z1 Z2 T2Z1 T3Z3 T3Z3 T2Z2 T2Z2 6T13 8Z15 Z2 T2Z2 Z1 1T2 3Z5 100.0 Cube Bouldergym
2 Kevin Peeters 615 NED T2Z1 Z1 Z2 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T8 8Z10 - T1Z1 Z1 1T1 2Z2 80.0 Team Mountain Network
3 Daan Terng 626 NED T2Z1 Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z4 T1Z1 T1Z1 6T10 8Z11 - T1Z1 Z1 1T1 2Z2 65.0 Team Mountain Network
4 Youri van der Stap 601 NED T1Z1 Z1 Z3 T2Z1 T1Z1 T3Z2 T2Z2 T1Z1 6T10 8Z12 - T2Z1 Z2 1T2 2Z3 55.0 Team Delfts Bleau
5 Jip Molenaar 618 NED T1Z1 T2Z1 Z3 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 6T9 7Z11 - Z1 Z1 0T0 2Z2 51.0 Team Delfts Bleau
6 Valentijn de Vriese 613 NED Z1 T5Z5 Z2 T3Z3 T3Z3 T2Z2 T1Z1 T2Z2 6T16 8Z19 - Z3 - 0T0 1Z3 47.0 Monk Amsterdam
7 Kamiel Ariëns 609 NED T1Z1 Z1 Z4 T1Z1 T2Z2 Z1 T2Z2 T5Z4 5T11 8Z16 43.0 Team Delfts Bleau
8 Wiebe Bisschops 603 NED T2Z1 Z1 T2Z2 T1Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 5T7 7Z10 40.0 Monk Eindhoven
9 Boris van Asselt 607 NED T1Z1 Z1 Z4 T1Z1 T4Z4 T1Z1 T1Z1 5T8 7Z13 37.0 Team Yellowstone
10 Mingus Pulles 602 BEL T1Z1 T3Z3 T3Z3 Z3 T1Z1 T5Z3 5T13 6Z14 34.0 Monk Eindhoven
11 Wester Baars 621 NED T4Z1 T3Z3 T2Z2 T1Z1 T4Z2 5T14 5Z9 31.0 Monk Eindhoven
12 Ferbe Verburg 608 NED Z1 Z1 T2Z2 T3Z3 Z1 T1Z1 T2Z1 4T8 7Z10 28.0 Ayers Rookies
13 Iker van Raaij 622 NED T2Z1 Z1 T4Z1 T2Z2 T1Z1 4T9 5Z6 26.0 Team Delfts Bleau
14 Berend van der Putten 629 NED T2Z1 T4Z4 T2Z2 T1Z1 Z1 4T9 5Z9 24.0 Monk Amsterdam
15 Niek Engelaar 616 NED T4Z3 Z1 T3Z3 T4Z4 T2Z2 4T13 5Z13 22.0 Kei Boulderhal
16 Sverre Handor 619 NED T1Z1 T2Z1 T2Z2 T2Z1 4T7 4Z5 20.0 Bruut
17 Tim Slegter 628 NED Z1 Z1 T2Z1 T5Z5 T3Z2 3T10 5Z10 18.0 School of Rock
18 Tedyano Sordam 611 NED Z1 T3Z2 T2Z2 T1Z1 3T6 4Z6 16.0 Bruut
19 Ramses Duijf 617 NED Z1 T2Z2 T3Z3 T3Z2 3T8 4Z8 14.0 Monk Eindhoven
20 Steef Broeder 624 NED Z2 Z1 T2Z2 T2Z2 2T4 4Z7 12.0
21 Sem Koeneman 600 NED Z1 T3Z3 Z5 T2Z2 2T5 4Z11 10.0 Monk Eindhoven
22 Mats van Liempd 620 NED Z2 T1Z1 T5Z5 Z3 2T6 4Z11 9.0 Monk Eindhoven
23 IJsbrand Meeter 606 NED T3Z3 T3Z3 Z2 2T6 3Z8 8.0 Monk Amsterdam
24 King Jorna 627 NED Z1 Z1 Z2 T1Z1 1T1 4Z5 7.0
25 Anon6378 - - Z1 Z2 Z5 T2Z2 1T2 4Z10 6.0 -
26 Jorai Karens 604 NED Z1 T1Z1 1T1 2Z2 5.0 Kei Boulderhal
27 Jan de Munck 610 NED T2Z2 Z1 1T2 2Z3 4.0 Kunststof Jeugd
28 Jonathan van Grinsven 614 NED Z1 Z2 0T0 2Z3 3.0
29 Martijn Koppelmans 612 NED Z1 0T0 1Z1 2.0 Team Neoliet

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Nat. Team
Marrit Elsinga 109 NED Team Mountain Network
Ysa Rakestraw 104 NED Monk Eindhoven
Manon Boereboom 102 NED Monk Eindhoven
Noor van Zundert 100 NED Team Neoliet
Kaya van Haasteren 101 NED
Cecile van der Meel 103 NED Ayers Rookies
Simone Gerritsen 108 NED Monk Eindhoven
Merleyn Koops 106 NED
Elja Leijenhorst 105 NED Team Delfts Bleau
Anon6556 - - -

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 10

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Merleyn Koops 106 NED
2 Cecile van der Meel 103 NED Ayers Rookies
3 Noor van Zundert 100 NED Team Neoliet
4 Anon6556 - - -
5 Simone Gerritsen 108 NED Monk Eindhoven
6 Manon Boereboom 102 NED Monk Eindhoven
7 Ysa Rakestraw 104 NED Monk Eindhoven
8 Marrit Elsinga 109 NED Team Mountain Network
9 Elja Leijenhorst 105 NED Team Delfts Bleau
10 Kaya van Haasteren 101 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Merleyn Koops 106 NED
2 Cecile van der Meel 103 NED Ayers Rookies
3 Noor van Zundert 100 NED Team Neoliet
4 Anon6556 - - -
5 Simone Gerritsen 108 NED Monk Eindhoven
6 Manon Boereboom 102 NED Monk Eindhoven
7 Ysa Rakestraw 104 NED Monk Eindhoven
8 Marrit Elsinga 109 NED Team Mountain Network
9 Elja Leijenhorst 105 NED Team Delfts Bleau
10 Kaya van Haasteren 101 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Merleyn Koops 106 NED
2 Cecile van der Meel 103 NED Ayers Rookies
3 Noor van Zundert 100 NED Team Neoliet
4 Anon6556 - - -
5 Simone Gerritsen 108 NED Monk Eindhoven
6 Manon Boereboom 102 NED Monk Eindhoven
7 Ysa Rakestraw 104 NED Monk Eindhoven
8 Marrit Elsinga 109 NED Team Mountain Network
9 Elja Leijenhorst 105 NED Team Delfts Bleau
10 Kaya van Haasteren 101 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Merleyn Koops 106 NED
2 Cecile van der Meel 103 NED Ayers Rookies
3 Noor van Zundert 100 NED Team Neoliet
4 Anon6556 - - -
5 Simone Gerritsen 108 NED Monk Eindhoven
6 Manon Boereboom 102 NED Monk Eindhoven
7 Ysa Rakestraw 104 NED Monk Eindhoven
8 Marrit Elsinga 109 NED Team Mountain Network
9 Elja Leijenhorst 105 NED Team Delfts Bleau
10 Kaya van Haasteren 101 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Merleyn Koops 106 NED
2 Cecile van der Meel 103 NED Ayers Rookies
3 Noor van Zundert 100 NED Team Neoliet
4 Anon6556 - - -
5 Simone Gerritsen 108 NED Monk Eindhoven
6 Manon Boereboom 102 NED Monk Eindhoven
7 Ysa Rakestraw 104 NED Monk Eindhoven
8 Marrit Elsinga 109 NED Team Mountain Network
9 Elja Leijenhorst 105 NED Team Delfts Bleau
10 Kaya van Haasteren 101 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Merleyn Koops 106 NED
2 Cecile van der Meel 103 NED Ayers Rookies
3 Noor van Zundert 100 NED Team Neoliet
4 Anon6556 - - -
5 Simone Gerritsen 108 NED Monk Eindhoven
6 Manon Boereboom 102 NED Monk Eindhoven
7 Ysa Rakestraw 104 NED Monk Eindhoven
8 Marrit Elsinga 109 NED Team Mountain Network
9 Elja Leijenhorst 105 NED Team Delfts Bleau
10 Kaya van Haasteren 101 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Merleyn Koops 106 NED
2 Cecile van der Meel 103 NED Ayers Rookies
3 Noor van Zundert 100 NED Team Neoliet
4 Anon6556 - - -
5 Simone Gerritsen 108 NED Monk Eindhoven
6 Manon Boereboom 102 NED Monk Eindhoven
7 Ysa Rakestraw 104 NED Monk Eindhoven
8 Marrit Elsinga 109 NED Team Mountain Network
9 Elja Leijenhorst 105 NED Team Delfts Bleau
10 Kaya van Haasteren 101 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Merleyn Koops 106 NED
2 Cecile van der Meel 103 NED Ayers Rookies
3 Noor van Zundert 100 NED Team Neoliet
4 Anon6556 - - -
5 Simone Gerritsen 108 NED Monk Eindhoven
6 Manon Boereboom 102 NED Monk Eindhoven
7 Ysa Rakestraw 104 NED Monk Eindhoven
8 Marrit Elsinga 109 NED Team Mountain Network
9 Elja Leijenhorst 105 NED Team Delfts Bleau
10 Kaya van Haasteren 101 NED
16-02-2019 20:10
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Ysa Rakestraw 104 NED T1Z1 Z1 Z4 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 6T8 8Z13 T1Z1 T1Z1 Z1 2T2 3Z3 100.0 Monk Eindhoven
2 Kaya van Haasteren 101 NED T1Z1 T3Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 6T9 6Z7 T1Z1 Z9 Z4 1T1 3Z14 80.0
3 Anon6556 - - T1Z1 Z1 Z3 T1Z1 T4Z4 T1Z1 T1Z1 5T8 7Z12 T1Z1 - Z1 1T1 2Z2 65.0 -
4 Simone Gerritsen 108 NED T5Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 5T11 5Z7 T1Z1 - Z1 1T1 2Z2 55.0 Monk Eindhoven
5 Manon Boereboom 102 NED T3Z1 T4Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 6T12 6Z7 T1Z1 - Z2 1T1 2Z3 51.0 Monk Eindhoven
6 Elja Leijenhorst 105 NED Z2 Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z1 3T4 6Z8 Z1 Z1 Z1 0T0 3Z3 47.0 Team Delfts Bleau
7 Cecile van der Meel 103 NED T3Z1 Z1 Z2 T1Z1 T3Z1 Z5 3T7 6Z11 43.0 Ayers Rookies
8 Merleyn Koops 106 NED T2Z1 Z1 T1Z1 2T3 3Z3 40.0
9 Noor van Zundert 100 NED Z1 Z1 Z4 0T0 3Z6 37.0 Team Neoliet
10 Marrit Elsinga 109 NED Z4 0T0 1Z4 34.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 25

Naam Rugnummer Team
Julia Janssen 308 Top Climbing Twente
Irina Kramers 319 Kei Boulderhal
Marit Zeldenthuis 303 Climb Up
Gitte Meus 313 Team Mountain Network
Lies van Raaij 300 Team Delfts Bleau
Pien Mooij 315
Brechtje Reijsoo 312 Cube Bouldergym
Dunya Handor 317 Bruut
Manon Knops 318 Top Climbing Twente
Nienke Sorber 304 Monk Amsterdam
Mette van Liempd 321 Monk Eindhoven
Sam Swalué 322 Top Climbing Twente
Isa Witte 314 Team Kids From The Block
Julia Leidelmeijer 302
Gianna Evers 307 REVOLT
Iris van 't Westeinde 310 Team Neoliet
Kyra Pattinama 311 IVY Climbing
Debby Bogaard 316 Team Delfts Bleau
Maartje Wilmink 324 Team Delfts Bleau
Charlène Tilborghs 323 Team Mountain Network
Sven van der Heijden 320 Monk Amsterdam
Kim Derwig 305 Monk Eindhoven
Lotte van der Zanden 309 Monk Eindhoven
Freja Smed 325 Climb Up
Jesse Snel 326

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 25

# Naam Rugnummer Team
1 Manon Knops 318 Top Climbing Twente
2 Dunya Handor 317 Bruut
3 Maartje Wilmink 324 Team Delfts Bleau
4 Marit Zeldenthuis 303 Climb Up
5 Julia Leidelmeijer 302
6 Debby Bogaard 316 Team Delfts Bleau
7 Iris van 't Westeinde 310 Team Neoliet
8 Lies van Raaij 300 Team Delfts Bleau
9 Pien Mooij 315
10 Gitte Meus 313 Team Mountain Network
11 Nienke Sorber 304 Monk Amsterdam
12 Brechtje Reijsoo 312 Cube Bouldergym
13 Mette van Liempd 321 Monk Eindhoven
14 Charlène Tilborghs 323 Team Mountain Network
15 Kim Derwig 305 Monk Eindhoven
16 Kyra Pattinama 311 IVY Climbing
17 Sam Swalué 322 Top Climbing Twente
18 Sven van der Heijden 320 Monk Amsterdam
19 Lotte van der Zanden 309 Monk Eindhoven
20 Isa Witte 314 Team Kids From The Block
21 Freja Smed 325 Climb Up
22 Gianna Evers 307 REVOLT
23 Julia Janssen 308 Top Climbing Twente
24 Irina Kramers 319 Kei Boulderhal
25 Jesse Snel 326
# Naam Rugnummer Team
1 Manon Knops 318 Top Climbing Twente
2 Dunya Handor 317 Bruut
3 Maartje Wilmink 324 Team Delfts Bleau
4 Marit Zeldenthuis 303 Climb Up
5 Julia Leidelmeijer 302
6 Debby Bogaard 316 Team Delfts Bleau
7 Iris van 't Westeinde 310 Team Neoliet
8 Lies van Raaij 300 Team Delfts Bleau
9 Pien Mooij 315
10 Gitte Meus 313 Team Mountain Network
11 Nienke Sorber 304 Monk Amsterdam
12 Brechtje Reijsoo 312 Cube Bouldergym
13 Mette van Liempd 321 Monk Eindhoven
14 Charlène Tilborghs 323 Team Mountain Network
15 Kim Derwig 305 Monk Eindhoven
16 Kyra Pattinama 311 IVY Climbing
17 Sam Swalué 322 Top Climbing Twente
18 Sven van der Heijden 320 Monk Amsterdam
19 Lotte van der Zanden 309 Monk Eindhoven
20 Isa Witte 314 Team Kids From The Block
21 Freja Smed 325 Climb Up
22 Gianna Evers 307 REVOLT
23 Julia Janssen 308 Top Climbing Twente
24 Irina Kramers 319 Kei Boulderhal
25 Jesse Snel 326
# Naam Rugnummer Team
1 Manon Knops 318 Top Climbing Twente
2 Dunya Handor 317 Bruut
3 Maartje Wilmink 324 Team Delfts Bleau
4 Marit Zeldenthuis 303 Climb Up
5 Julia Leidelmeijer 302
6 Debby Bogaard 316 Team Delfts Bleau
7 Iris van 't Westeinde 310 Team Neoliet
8 Lies van Raaij 300 Team Delfts Bleau
9 Pien Mooij 315
10 Gitte Meus 313 Team Mountain Network
11 Nienke Sorber 304 Monk Amsterdam
12 Brechtje Reijsoo 312 Cube Bouldergym
13 Mette van Liempd 321 Monk Eindhoven
14 Charlène Tilborghs 323 Team Mountain Network
15 Kim Derwig 305 Monk Eindhoven
16 Kyra Pattinama 311 IVY Climbing
17 Sam Swalué 322 Top Climbing Twente
18 Sven van der Heijden 320 Monk Amsterdam
19 Lotte van der Zanden 309 Monk Eindhoven
20 Isa Witte 314 Team Kids From The Block
21 Freja Smed 325 Climb Up
22 Gianna Evers 307 REVOLT
23 Julia Janssen 308 Top Climbing Twente
24 Irina Kramers 319 Kei Boulderhal
25 Jesse Snel 326
# Naam Rugnummer Team
1 Manon Knops 318 Top Climbing Twente
2 Dunya Handor 317 Bruut
3 Maartje Wilmink 324 Team Delfts Bleau
4 Marit Zeldenthuis 303 Climb Up
5 Julia Leidelmeijer 302
6 Debby Bogaard 316 Team Delfts Bleau
7 Iris van 't Westeinde 310 Team Neoliet
8 Lies van Raaij 300 Team Delfts Bleau
9 Pien Mooij 315
10 Gitte Meus 313 Team Mountain Network
11 Nienke Sorber 304 Monk Amsterdam
12 Brechtje Reijsoo 312 Cube Bouldergym
13 Mette van Liempd 321 Monk Eindhoven
14 Charlène Tilborghs 323 Team Mountain Network
15 Kim Derwig 305 Monk Eindhoven
16 Kyra Pattinama 311 IVY Climbing
17 Sam Swalué 322 Top Climbing Twente
18 Sven van der Heijden 320 Monk Amsterdam
19 Lotte van der Zanden 309 Monk Eindhoven
20 Isa Witte 314 Team Kids From The Block
21 Freja Smed 325 Climb Up
22 Gianna Evers 307 REVOLT
23 Julia Janssen 308 Top Climbing Twente
24 Irina Kramers 319 Kei Boulderhal
25 Jesse Snel 326
# Naam Rugnummer Team
1 Manon Knops 318 Top Climbing Twente
2 Dunya Handor 317 Bruut
3 Maartje Wilmink 324 Team Delfts Bleau
4 Marit Zeldenthuis 303 Climb Up
5 Julia Leidelmeijer 302
6 Debby Bogaard 316 Team Delfts Bleau
7 Iris van 't Westeinde 310 Team Neoliet
8 Lies van Raaij 300 Team Delfts Bleau
9 Pien Mooij 315
10 Gitte Meus 313 Team Mountain Network
11 Nienke Sorber 304 Monk Amsterdam
12 Brechtje Reijsoo 312 Cube Bouldergym
13 Mette van Liempd 321 Monk Eindhoven
14 Charlène Tilborghs 323 Team Mountain Network
15 Kim Derwig 305 Monk Eindhoven
16 Kyra Pattinama 311 IVY Climbing
17 Sam Swalué 322 Top Climbing Twente
18 Sven van der Heijden 320 Monk Amsterdam
19 Lotte van der Zanden 309 Monk Eindhoven
20 Isa Witte 314 Team Kids From The Block
21 Freja Smed 325 Climb Up
22 Gianna Evers 307 REVOLT
23 Julia Janssen 308 Top Climbing Twente
24 Irina Kramers 319 Kei Boulderhal
25 Jesse Snel 326
# Naam Rugnummer Team
1 Manon Knops 318 Top Climbing Twente
2 Dunya Handor 317 Bruut
3 Maartje Wilmink 324 Team Delfts Bleau
4 Marit Zeldenthuis 303 Climb Up
5 Julia Leidelmeijer 302
6 Debby Bogaard 316 Team Delfts Bleau
7 Iris van 't Westeinde 310 Team Neoliet
8 Lies van Raaij 300 Team Delfts Bleau
9 Pien Mooij 315
10 Gitte Meus 313 Team Mountain Network
11 Nienke Sorber 304 Monk Amsterdam
12 Brechtje Reijsoo 312 Cube Bouldergym
13 Mette van Liempd 321 Monk Eindhoven
14 Charlène Tilborghs 323 Team Mountain Network
15 Kim Derwig 305 Monk Eindhoven
16 Kyra Pattinama 311 IVY Climbing
17 Sam Swalué 322 Top Climbing Twente
18 Sven van der Heijden 320 Monk Amsterdam
19 Lotte van der Zanden 309 Monk Eindhoven
20 Isa Witte 314 Team Kids From The Block
21 Freja Smed 325 Climb Up
22 Gianna Evers 307 REVOLT
23 Julia Janssen 308 Top Climbing Twente
24 Irina Kramers 319 Kei Boulderhal
25 Jesse Snel 326
# Naam Rugnummer Team
1 Manon Knops 318 Top Climbing Twente
2 Dunya Handor 317 Bruut
3 Maartje Wilmink 324 Team Delfts Bleau
4 Marit Zeldenthuis 303 Climb Up
5 Julia Leidelmeijer 302
6 Debby Bogaard 316 Team Delfts Bleau
7 Iris van 't Westeinde 310 Team Neoliet
8 Lies van Raaij 300 Team Delfts Bleau
9 Pien Mooij 315
10 Gitte Meus 313 Team Mountain Network
11 Nienke Sorber 304 Monk Amsterdam
12 Brechtje Reijsoo 312 Cube Bouldergym
13 Mette van Liempd 321 Monk Eindhoven
14 Charlène Tilborghs 323 Team Mountain Network
15 Kim Derwig 305 Monk Eindhoven
16 Kyra Pattinama 311 IVY Climbing
17 Sam Swalué 322 Top Climbing Twente
18 Sven van der Heijden 320 Monk Amsterdam
19 Lotte van der Zanden 309 Monk Eindhoven
20 Isa Witte 314 Team Kids From The Block
21 Freja Smed 325 Climb Up
22 Gianna Evers 307 REVOLT
23 Julia Janssen 308 Top Climbing Twente
24 Irina Kramers 319 Kei Boulderhal
25 Jesse Snel 326
# Naam Rugnummer Team
1 Manon Knops 318 Top Climbing Twente
2 Dunya Handor 317 Bruut
3 Maartje Wilmink 324 Team Delfts Bleau
4 Marit Zeldenthuis 303 Climb Up
5 Julia Leidelmeijer 302
6 Debby Bogaard 316 Team Delfts Bleau
7 Iris van 't Westeinde 310 Team Neoliet
8 Lies van Raaij 300 Team Delfts Bleau
9 Pien Mooij 315
10 Gitte Meus 313 Team Mountain Network
11 Nienke Sorber 304 Monk Amsterdam
12 Brechtje Reijsoo 312 Cube Bouldergym
13 Mette van Liempd 321 Monk Eindhoven
14 Charlène Tilborghs 323 Team Mountain Network
15 Kim Derwig 305 Monk Eindhoven
16 Kyra Pattinama 311 IVY Climbing
17 Sam Swalué 322 Top Climbing Twente
18 Sven van der Heijden 320 Monk Amsterdam
19 Lotte van der Zanden 309 Monk Eindhoven
20 Isa Witte 314 Team Kids From The Block
21 Freja Smed 325 Climb Up
22 Gianna Evers 307 REVOLT
23 Julia Janssen 308 Top Climbing Twente
24 Irina Kramers 319 Kei Boulderhal
25 Jesse Snel 326
16-02-2019 20:07
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Sam Swalué 322 T2Z1 Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 6T8 8Z10 T1Z1 T1Z1 Z4 2T2 3Z6 100.0 Top Climbing Twente
2 Mette van Liempd 321 T1Z1 Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 6T8 8Z10 T1Z1 T3Z2 Z9 2T4 3Z12 80.0 Monk Eindhoven
3 Charlène Tilborghs 323 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 8T12 8Z10 T1Z1 T1Z1 - 2T2 2Z2 65.0 Team Mountain Network
4 Manon Knops 318 T2Z1 T3Z2 T1Z1 T3Z3 T4Z4 T1Z1 T1Z1 7T15 7Z13 - T2Z1 T5Z5 2T7 2Z6 55.0 Top Climbing Twente
5 Iris van 't Westeinde 310 T1Z1 T2Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z2 T3Z3 T1Z1 7T12 7Z11 T1Z1 Z2 Z1 1T1 3Z4 51.0 Team Neoliet
6 Gianna Evers 307 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 7T8 7Z7 T3Z3 Z1 Z4 1T3 3Z8 47.0 REVOLT
7 Lies van Raaij 300 T1Z1 T4Z1 T4Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 7T14 7Z8 T3Z3 Z1 - 1T3 2Z4 43.0 Team Delfts Bleau
8 Pien Mooij 315 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T6 7Z7 40.0
9 Sven van der Heijden 320 T1Z1 Z1 T1Z1 T3Z3 T5Z2 T1Z1 T1Z1 6T12 7Z10 37.0 Monk Amsterdam
10 Isa Witte 314 T1Z1 Z1 Z2 T1Z1 T5Z5 T2Z2 T1Z1 5T10 7Z13 34.0 Team Kids From The Block
11 Gitte Meus 313 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T5 6Z6 31.0 Team Mountain Network
12 Irina Kramers 319 T1Z1 Z1 T3Z2 T1Z1 T2Z2 T3Z1 5T10 6Z8 28.0 Kei Boulderhal
13 Freja Smed 325 T1Z1 Z1 T2Z2 T2Z2 T3Z3 T4Z2 5T12 6Z11 26.0 Climb Up
14 Julia Janssen 308 T1Z1 Z2 T1Z1 T3Z3 T1Z1 Z4 4T6 6Z12 24.0 Top Climbing Twente
15 Dunya Handor 317 T1Z1 Z1 T2Z2 T4Z4 T2Z2 4T9 5Z10 22.0 Bruut
16 Jesse Snel 326 T1Z1 Z1 T2Z2 T3Z3 T4Z4 4T10 5Z11 20.0
17 Nienke Sorber 304 T3Z1 Z3 T4Z3 T1Z1 Z4 3T8 5Z12 18.0 Monk Amsterdam
18 Maartje Wilmink 324 T1Z1 Z1 T2Z2 T2Z1 3T5 4Z5 16.0 Team Delfts Bleau
19 Kyra Pattinama 311 Z1 T2Z2 T3Z3 T2Z2 3T7 4Z8 14.0 IVY Climbing
20 Debby Bogaard 316 T4Z1 T2Z2 2T6 2Z3 12.0 Team Delfts Bleau
21 Lotte van der Zanden 309 Z1 Z2 T1Z1 Z2 Z5 1T1 5Z11 10.0 Monk Eindhoven
22 Kim Derwig 305 Z3 Z1 T4Z4 1T4 3Z8 9.0 Monk Eindhoven
23 Marit Zeldenthuis 303 T3Z1 Z1 1T3 2Z2 8.0 Climb Up
24 Julia Leidelmeijer 302 T5Z1 Z1 1T5 2Z2 7.0
25 Brechtje Reijsoo 312 Z2 0T0 1Z2 6.0 Cube Bouldergym

Aantal deelnemers: 27

Naam Rugnummer Team
Liz Buur 509 Ayers Rookies
Zoeteke Vliek 506 Ayers Rookies
Amber Schiffeleers 511 IVY Climbing
Klaar van den Beuken 525 Ayers Rookies
Mara Voorthuis 512 Kei Boulderhal
Zoë Goossens 517 Team Kids From The Block
Lieke van Gemert 507 Team Mountain Network
Dorte Barenbrug 526 Monk Eindhoven
Julie de Jong 524 Bruut
Jytte Oerlemans 504 Team Kids From The Block
Sophie Trenning 505 Team Mountain Network
Lisa Klem 521 REVOLT
Fenna Schouten 503 Team Mountain Network
Inès Heesemans 527 Team Neoliet
Evy Görtzen 516 IVY Climbing
Sanne Gijselman 508 Team Neoliet
Indy Rietberg 514 Cube Bouldergym
Doenja Sinke 501 Kei Boulderhal
Evy Loef 522 Team Delfts Bleau
Femke de Klerk 519 Bruut
Kirsten de Groot 518 Kei Boulderhal
Nina van Bemmel 520 Team Neoliet
Anon6498 - -
Puck van der Moolen 523 REVOLT
Belize Derksen 500
Eke de Boer 513 Team Gropo
Loes Genet 502 Monk Eindhoven

Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 27

# Naam Rugnummer Team
1 Kirsten de Groot 518 Kei Boulderhal
2 Puck van der Moolen 523 REVOLT
3 Lisa Klem 521 REVOLT
4 Eke de Boer 513 Team Gropo
5 Anon6498 - -
6 Femke de Klerk 519 Bruut
7 Evy Loef 522 Team Delfts Bleau
8 Dorte Barenbrug 526 Monk Eindhoven
9 Belize Derksen 500
10 Doenja Sinke 501 Kei Boulderhal
11 Sanne Gijselman 508 Team Neoliet
12 Indy Rietberg 514 Cube Bouldergym
13 Zoeteke Vliek 506 Ayers Rookies
14 Fenna Schouten 503 Team Mountain Network
15 Lieke van Gemert 507 Team Mountain Network
16 Liz Buur 509 Ayers Rookies
17 Zoë Goossens 517 Team Kids From The Block
18 Mara Voorthuis 512 Kei Boulderhal
19 Jytte Oerlemans 504 Team Kids From The Block
20 Amber Schiffeleers 511 IVY Climbing
21 Julie de Jong 524 Bruut
22 Klaar van den Beuken 525 Ayers Rookies
23 Loes Genet 502 Monk Eindhoven
24 Inès Heesemans 527 Team Neoliet
25 Nina van Bemmel 520 Team Neoliet
26 Sophie Trenning 505 Team Mountain Network
27 Evy Görtzen 516 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Kirsten de Groot 518 Kei Boulderhal
2 Puck van der Moolen 523 REVOLT
3 Lisa Klem 521 REVOLT
4 Eke de Boer 513 Team Gropo
5 Anon6498 - -
6 Femke de Klerk 519 Bruut
7 Evy Loef 522 Team Delfts Bleau
8 Dorte Barenbrug 526 Monk Eindhoven
9 Belize Derksen 500
10 Doenja Sinke 501 Kei Boulderhal
11 Sanne Gijselman 508 Team Neoliet
12 Indy Rietberg 514 Cube Bouldergym
13 Zoeteke Vliek 506 Ayers Rookies
14 Fenna Schouten 503 Team Mountain Network
15 Lieke van Gemert 507 Team Mountain Network
16 Liz Buur 509 Ayers Rookies
17 Zoë Goossens 517 Team Kids From The Block
18 Mara Voorthuis 512 Kei Boulderhal
19 Jytte Oerlemans 504 Team Kids From The Block
20 Amber Schiffeleers 511 IVY Climbing
21 Julie de Jong 524 Bruut
22 Klaar van den Beuken 525 Ayers Rookies
23 Loes Genet 502 Monk Eindhoven
24 Inès Heesemans 527 Team Neoliet
25 Nina van Bemmel 520 Team Neoliet
26 Sophie Trenning 505 Team Mountain Network
27 Evy Görtzen 516 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Kirsten de Groot 518 Kei Boulderhal
2 Puck van der Moolen 523 REVOLT
3 Lisa Klem 521 REVOLT
4 Eke de Boer 513 Team Gropo
5 Anon6498 - -
6 Femke de Klerk 519 Bruut
7 Evy Loef 522 Team Delfts Bleau
8 Dorte Barenbrug 526 Monk Eindhoven
9 Belize Derksen 500
10 Doenja Sinke 501 Kei Boulderhal
11 Sanne Gijselman 508 Team Neoliet
12 Indy Rietberg 514 Cube Bouldergym
13 Zoeteke Vliek 506 Ayers Rookies
14 Fenna Schouten 503 Team Mountain Network
15 Lieke van Gemert 507 Team Mountain Network
16 Liz Buur 509 Ayers Rookies
17 Zoë Goossens 517 Team Kids From The Block
18 Mara Voorthuis 512 Kei Boulderhal
19 Jytte Oerlemans 504 Team Kids From The Block
20 Amber Schiffeleers 511 IVY Climbing
21 Julie de Jong 524 Bruut
22 Klaar van den Beuken 525 Ayers Rookies
23 Loes Genet 502 Monk Eindhoven
24 Inès Heesemans 527 Team Neoliet
25 Nina van Bemmel 520 Team Neoliet
26 Sophie Trenning 505 Team Mountain Network
27 Evy Görtzen 516 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Kirsten de Groot 518 Kei Boulderhal
2 Puck van der Moolen 523 REVOLT
3 Lisa Klem 521 REVOLT
4 Eke de Boer 513 Team Gropo
5 Anon6498 - -
6 Femke de Klerk 519 Bruut
7 Evy Loef 522 Team Delfts Bleau
8 Dorte Barenbrug 526 Monk Eindhoven
9 Belize Derksen 500
10 Doenja Sinke 501 Kei Boulderhal
11 Sanne Gijselman 508 Team Neoliet
12 Indy Rietberg 514 Cube Bouldergym
13 Zoeteke Vliek 506 Ayers Rookies
14 Fenna Schouten 503 Team Mountain Network
15 Lieke van Gemert 507 Team Mountain Network
16 Liz Buur 509 Ayers Rookies
17 Zoë Goossens 517 Team Kids From The Block
18 Mara Voorthuis 512 Kei Boulderhal
19 Jytte Oerlemans 504 Team Kids From The Block
20 Amber Schiffeleers 511 IVY Climbing
21 Julie de Jong 524 Bruut
22 Klaar van den Beuken 525 Ayers Rookies
23 Loes Genet 502 Monk Eindhoven
24 Inès Heesemans 527 Team Neoliet
25 Nina van Bemmel 520 Team Neoliet
26 Sophie Trenning 505 Team Mountain Network
27 Evy Görtzen 516 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Kirsten de Groot 518 Kei Boulderhal
2 Puck van der Moolen 523 REVOLT
3 Lisa Klem 521 REVOLT
4 Eke de Boer 513 Team Gropo
5 Anon6498 - -
6 Femke de Klerk 519 Bruut
7 Evy Loef 522 Team Delfts Bleau
8 Dorte Barenbrug 526 Monk Eindhoven
9 Belize Derksen 500
10 Doenja Sinke 501 Kei Boulderhal
11 Sanne Gijselman 508 Team Neoliet
12 Indy Rietberg 514 Cube Bouldergym
13 Zoeteke Vliek 506 Ayers Rookies
14 Fenna Schouten 503 Team Mountain Network
15 Lieke van Gemert 507 Team Mountain Network
16 Liz Buur 509 Ayers Rookies
17 Zoë Goossens 517 Team Kids From The Block
18 Mara Voorthuis 512 Kei Boulderhal
19 Jytte Oerlemans 504 Team Kids From The Block
20 Amber Schiffeleers 511 IVY Climbing
21 Julie de Jong 524 Bruut
22 Klaar van den Beuken 525 Ayers Rookies
23 Loes Genet 502 Monk Eindhoven
24 Inès Heesemans 527 Team Neoliet
25 Nina van Bemmel 520 Team Neoliet
26 Sophie Trenning 505 Team Mountain Network
27 Evy Görtzen 516 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Kirsten de Groot 518 Kei Boulderhal
2 Puck van der Moolen 523 REVOLT
3 Lisa Klem 521 REVOLT
4 Eke de Boer 513 Team Gropo
5 Anon6498 - -
6 Femke de Klerk 519 Bruut
7 Evy Loef 522 Team Delfts Bleau
8 Dorte Barenbrug 526 Monk Eindhoven
9 Belize Derksen 500
10 Doenja Sinke 501 Kei Boulderhal
11 Sanne Gijselman 508 Team Neoliet
12 Indy Rietberg 514 Cube Bouldergym
13 Zoeteke Vliek 506 Ayers Rookies
14 Fenna Schouten 503 Team Mountain Network
15 Lieke van Gemert 507 Team Mountain Network
16 Liz Buur 509 Ayers Rookies
17 Zoë Goossens 517 Team Kids From The Block
18 Mara Voorthuis 512 Kei Boulderhal
19 Jytte Oerlemans 504 Team Kids From The Block
20 Amber Schiffeleers 511 IVY Climbing
21 Julie de Jong 524 Bruut
22 Klaar van den Beuken 525 Ayers Rookies
23 Loes Genet 502 Monk Eindhoven
24 Inès Heesemans 527 Team Neoliet
25 Nina van Bemmel 520 Team Neoliet
26 Sophie Trenning 505 Team Mountain Network
27 Evy Görtzen 516 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Kirsten de Groot 518 Kei Boulderhal
2 Puck van der Moolen 523 REVOLT
3 Lisa Klem 521 REVOLT
4 Eke de Boer 513 Team Gropo
5 Anon6498 - -
6 Femke de Klerk 519 Bruut
7 Evy Loef 522 Team Delfts Bleau
8 Dorte Barenbrug 526 Monk Eindhoven
9 Belize Derksen 500
10 Doenja Sinke 501 Kei Boulderhal
11 Sanne Gijselman 508 Team Neoliet
12 Indy Rietberg 514 Cube Bouldergym
13 Zoeteke Vliek 506 Ayers Rookies
14 Fenna Schouten 503 Team Mountain Network
15 Lieke van Gemert 507 Team Mountain Network
16 Liz Buur 509 Ayers Rookies
17 Zoë Goossens 517 Team Kids From The Block
18 Mara Voorthuis 512 Kei Boulderhal
19 Jytte Oerlemans 504 Team Kids From The Block
20 Amber Schiffeleers 511 IVY Climbing
21 Julie de Jong 524 Bruut
22 Klaar van den Beuken 525 Ayers Rookies
23 Loes Genet 502 Monk Eindhoven
24 Inès Heesemans 527 Team Neoliet
25 Nina van Bemmel 520 Team Neoliet
26 Sophie Trenning 505 Team Mountain Network
27 Evy Görtzen 516 IVY Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Kirsten de Groot 518 Kei Boulderhal
2 Puck van der Moolen 523 REVOLT
3 Lisa Klem 521 REVOLT
4 Eke de Boer 513 Team Gropo
5 Anon6498 - -
6 Femke de Klerk 519 Bruut
7 Evy Loef 522 Team Delfts Bleau
8 Dorte Barenbrug 526 Monk Eindhoven
9 Belize Derksen 500
10 Doenja Sinke 501 Kei Boulderhal
11 Sanne Gijselman 508 Team Neoliet
12 Indy Rietberg 514 Cube Bouldergym
13 Zoeteke Vliek 506 Ayers Rookies
14 Fenna Schouten 503 Team Mountain Network
15 Lieke van Gemert 507 Team Mountain Network
16 Liz Buur 509 Ayers Rookies
17 Zoë Goossens 517 Team Kids From The Block
18 Mara Voorthuis 512 Kei Boulderhal
19 Jytte Oerlemans 504 Team Kids From The Block
20 Amber Schiffeleers 511 IVY Climbing
21 Julie de Jong 524 Bruut
22 Klaar van den Beuken 525 Ayers Rookies
23 Loes Genet 502 Monk Eindhoven
24 Inès Heesemans 527 Team Neoliet
25 Nina van Bemmel 520 Team Neoliet
26 Sophie Trenning 505 Team Mountain Network
27 Evy Görtzen 516 IVY Climbing
16-02-2019 20:07
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Lisa Klem 521 T2Z2 T1Z1 T4Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T12 8Z9 T1Z1 T2Z1 T3Z2 3T6 3Z4 100.0 REVOLT
2 Zoë Goossens 517 T2Z1 T3Z1 T2Z1 T2Z2 T3Z3 T2Z2 T1Z1 7T15 7Z11 T2Z2 T1Z1 2T3 2Z3 80.0 Team Kids From The Block
3 Mara Voorthuis 512 T1Z1 Z1 T5Z1 T1Z1 T4Z4 T1Z1 T1Z1 6T13 7Z10 T6Z6 T1Z1 - 2T7 2Z7 65.0 Kei Boulderhal
4 Sanne Gijselman 508 T1Z1 Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z2 4T5 6Z8 T4Z4 Z1 Z3 1T4 3Z8 55.0 Team Neoliet
5 Amber Schiffeleers 511 T2Z1 T3Z1 Z3 T1Z1 T3Z3 Z5 T1Z1 T2Z2 6T12 8Z17 T4Z4 Z1 1T4 2Z5 51.0 IVY Climbing
6 Klaar van den Beuken 525 T5Z1 Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T3Z2 5T13 6Z9 - Z1 - 0T0 1Z1 47.0 Ayers Rookies
7 Eke de Boer 513 T1Z1 Z1 T1Z1 T3Z3 T3Z3 Z1 4T8 6Z10 43.0 Team Gropo
8 Anon6498 - Z1 Z1 Z3 T2Z2 T4Z4 T2Z2 3T8 6Z13 40.0 -
9 Nina van Bemmel 520 Z1 Z1 T1Z1 T3Z3 T3Z3 3T7 5Z9 37.0 Team Neoliet
10 Doenja Sinke 501 T3Z1 Z1 T2Z2 T5Z5 3T10 4Z9 34.0 Kei Boulderhal
11 Puck van der Moolen 523 T2Z2 T4Z4 T2Z2 3T8 3Z8 31.0 REVOLT
12 Jytte Oerlemans 504 Z1 Z4 T2Z2 T2Z2 Z1 2T4 5Z10 28.0 Team Kids From The Block
13 Fenna Schouten 503 Z1 T1Z1 T2Z2 Z3 2T3 4Z7 26.0 Team Mountain Network
14 Evy Görtzen 516 Z1 Z1 T4Z2 T1Z1 2T5 4Z5 24.0 IVY Climbing
15 Lieke van Gemert 507 Z2 T1Z1 T4Z4 Z3 2T5 4Z10 22.0 Team Mountain Network
16 Sophie Trenning 505 Z1 Z1 T4Z4 T5Z2 2T9 4Z8 20.0 Team Mountain Network
17 Dorte Barenbrug 526 T2Z1 Z1 T1Z1 2T3 3Z3 18.0 Monk Eindhoven
18 Evy Loef 522 T2Z1 Z1 T2Z2 2T4 3Z4 16.0 Team Delfts Bleau
19 Belize Derksen 500 T2Z2 T2Z2 Z1 2T4 3Z5 14.0
20 Zoeteke Vliek 506 T2Z1 Z3 T2Z2 2T4 3Z6 12.0 Ayers Rookies
21 Liz Buur 509 T3Z1 Z1 T2Z1 2T5 3Z3 10.0 Ayers Rookies
22 Indy Rietberg 514 Z1 T3Z2 T2Z2 2T5 3Z5 9.0 Cube Bouldergym
23 Loes Genet 502 Z1 Z1 0T0 2Z2 8.0 Monk Eindhoven
24 Kirsten de Groot 518 Z1 0T0 1Z1 7.0 Kei Boulderhal
25 Julie de Jong 524 Z2 0T0 1Z2 6.0 Bruut
26 Femke de Klerk 519 Z3 0T0 1Z3 5.0 Bruut
27 Inès Heesemans 527 0T0 0Z0 4.0 Team Neoliet

Team Uitslag

# Team Totaal
1 Monk Eindhoven 381.0
2 Team Mountain Network 355.0
3 REVOLT 322.0
4 Monk Amsterdam 289.0
5 Team Delfts Bleau 277.0
6 Team Kids From The Block 185.0
7 Kei Boulderhal 180.0
8 Top Climbing Twente 179.0
9 Team Neoliet 176.0
10 Ayers Rookies 130.0
11 Cube Bouldergym 115.0
12 Bruut 103.0
13 IVY Climbing 89.0
14 Climb Up 84.0
15 Klimax 65.0
16 Top-It 43.0
16 Team Gropo 43.0
18 Boulderteam Haarlem 40.0
19 Team Yellowstone 37.0
20 GRIP Nijmegen 20.0
21 School of Rock 18.0
22 Kunststof Jeugd 4.0