Jeugd Boulder 3 JAB , Sat, 16 Mar 2019 10:14:00 +0100, Neoliet Bolder, Rotterdam

Discipline: Boulder
League: JEUGD BOULDER JAB 2019
Status: Processed
Description: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 2000 en 2001], Jeugd A [2002 en 2003] en Jeugd B [2004 en 2005].

Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee rondes. De kwalificatieronde bestaat uit 8 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve tijd van de flash ronde wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep. Daarna volgt voor de 6 hoogst geplaatste klimmers per categorie een finale met 3 on sight boulders. Per boulder krijg je 5 minuten klimtijd en tussen de boulders krijg je 5 minuten rust. Het wedstrijdformat van deze ronde is vergelijkbaar met een IFSC World Cup 1/2 finale. Jongens en Meisjes klimmen gelijktijdig/parallel aan elkaar.

Het voorlopige tijdschema is als volgt:
08:30 Hal open alle categorieën

Meisjes B

09:00 Sluiting aanmelding  
09:30 Start  
11:00 Einde  
16:00 Sluit isolatie
16:30 Start Finale
17:30 Prijsuitreiking  

Jongens B
10:30 Sluiting aanmelding
11:00 Start  
12:30 Einde  
16:00 Sluit isolatie
17:00 Start Finale
18:00 Prijsuitreiking

Meisjes A
12:30 Sluiting aanmelding  
13:00 Start  
14:30 Einde  
18:15 Sluit isolatie
18:45 Start Finale
19:45 Prijsuitreiking

Jongens A
14:00 Sluiting aanmelding  
14:30 Start  
16:00 Einde
18:15 Sluit isolatie
18:45 Start Finale
19:45 Prijsuitreiking

Junioren J+M 
16:00 Sluiting aanmelding
16:30 Start
18:00 Einde
18:15 Sluit isolatie      
19:15 Start Finale
 20:15 Prijsuitreiking

Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Meisjes Junioren

Number of competitors: 8

Name Bib number Team
Noor van Zundert 104 Team Neoliet
Marrit Elsinga 103 Team Mountain Network
Kaya van Haasteren 105
Cecile van der Meel 107 Ayers Rookies
Merleyn Koops 102
Anon7307 - -
Elja Leijenhorst 100 Team Delfts Bleau
Simone Gerritsen 106 Monk Eindhoven

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 8

# Name Bib number Team
1 Merleyn Koops 102
2 Cecile van der Meel 107 Ayers Rookies
3 Simone Gerritsen 106 Monk Eindhoven
4 Elja Leijenhorst 100 Team Delfts Bleau
5 Marrit Elsinga 103 Team Mountain Network
6 Kaya van Haasteren 105
7 Noor van Zundert 104 Team Neoliet
8 Anon7307 - -
# Name Bib number Team
1 Merleyn Koops 102
2 Cecile van der Meel 107 Ayers Rookies
3 Simone Gerritsen 106 Monk Eindhoven
4 Elja Leijenhorst 100 Team Delfts Bleau
5 Marrit Elsinga 103 Team Mountain Network
6 Kaya van Haasteren 105
7 Noor van Zundert 104 Team Neoliet
8 Anon7307 - -
# Name Bib number Team
1 Merleyn Koops 102
2 Cecile van der Meel 107 Ayers Rookies
3 Simone Gerritsen 106 Monk Eindhoven
4 Elja Leijenhorst 100 Team Delfts Bleau
5 Marrit Elsinga 103 Team Mountain Network
6 Kaya van Haasteren 105
7 Noor van Zundert 104 Team Neoliet
8 Anon7307 - -
# Name Bib number Team
1 Merleyn Koops 102
2 Cecile van der Meel 107 Ayers Rookies
3 Simone Gerritsen 106 Monk Eindhoven
4 Elja Leijenhorst 100 Team Delfts Bleau
5 Marrit Elsinga 103 Team Mountain Network
6 Kaya van Haasteren 105
7 Noor van Zundert 104 Team Neoliet
8 Anon7307 - -
# Name Bib number Team
1 Merleyn Koops 102
2 Cecile van der Meel 107 Ayers Rookies
3 Simone Gerritsen 106 Monk Eindhoven
4 Elja Leijenhorst 100 Team Delfts Bleau
5 Marrit Elsinga 103 Team Mountain Network
6 Kaya van Haasteren 105
7 Noor van Zundert 104 Team Neoliet
8 Anon7307 - -
# Name Bib number Team
1 Merleyn Koops 102
2 Cecile van der Meel 107 Ayers Rookies
3 Simone Gerritsen 106 Monk Eindhoven
4 Elja Leijenhorst 100 Team Delfts Bleau
5 Marrit Elsinga 103 Team Mountain Network
6 Kaya van Haasteren 105
7 Noor van Zundert 104 Team Neoliet
8 Anon7307 - -
# Name Bib number Team
1 Merleyn Koops 102
2 Cecile van der Meel 107 Ayers Rookies
3 Simone Gerritsen 106 Monk Eindhoven
4 Elja Leijenhorst 100 Team Delfts Bleau
5 Marrit Elsinga 103 Team Mountain Network
6 Kaya van Haasteren 105
7 Noor van Zundert 104 Team Neoliet
8 Anon7307 - -
# Name Bib number Team
1 Merleyn Koops 102
2 Cecile van der Meel 107 Ayers Rookies
3 Simone Gerritsen 106 Monk Eindhoven
4 Elja Leijenhorst 100 Team Delfts Bleau
5 Marrit Elsinga 103 Team Mountain Network
6 Kaya van Haasteren 105
7 Noor van Zundert 104 Team Neoliet
8 Anon7307 - -
16-03-2019 20:14
# Name Bib number 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Elja Leijenhorst 100 T2Z2 Z1 T2Z2 T1Z1 3T5 4Z6 Z1 Z2 0T0 2Z3 100.0 Team Delfts Bleau
2 Simone Gerritsen 106 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T5Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T12 7Z8 Z1 Z11 0T0 2Z12 80.0 Monk Eindhoven
3 Anon7307 - T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 4Z4 Z1 0T0 1Z1 65.0 -
4 Cecile van der Meel 107 T2Z1 Z3 T3Z2 T2Z2 3T7 4Z8 Z1 0T0 1Z1 55.0 Ayers Rookies
5 Merleyn Koops 102 Z2 T2Z2 T1Z1 2T3 3Z5 DNS DNS DNS 0T0 0Z0 51.0
6 Noor van Zundert 104 T1Z1 Z2 1T1 2Z3 0T0 0Z0 47.0 Team Neoliet
7 Kaya van Haasteren 105 Z2 T2Z1 1T2 2Z3 DNS DNS DNS 0T0 0Z0 43.0
8 Marrit Elsinga 103 0T0 0Z0 DNS DNS DNS 0T0 0Z0 40.0 Team Mountain Network

Number of competitors: 27

Name Bib number Team
Irina Kramers 303 Kei Boulderhal
Marit Zeldenthuis 318 Climb Up
Anon6740 - -
Dunya Handor 316 Bruut
Lies van Raaij 321 Team Delfts Bleau
Gitte Meus 313 Team Mountain Network
Pien Mooij 322 REVOLT
Manon Knops 301 Top Climbing Twente
Anon7064 - -
Iris van 't Westeinde 310 Team Neoliet
Milou van der Klooster 317 Monk Rotterdam
Anon7191 - -
Anon7259 - -
Kyra Pattinama 324 IVY Climbing
Doris van Gogh 323 Monk Amsterdam
Sven van der Heijden 314 Monk Amsterdam
Debby Bogaard 320 Team Delfts Bleau
Mette van Liempd 307 Monk Eindhoven
Maartje Wilmink 315 Team Delfts Bleau
Cécile Blikman 312
Sterre Tolenaar 325 Monk Rotterdam
Gianna Evers 305 REVOLT
Pleun Frank 302 Monk Amsterdam
Nienke Sorber 304 Monk Amsterdam
Lotte van der Zanden 319 Monk Eindhoven
Kim Derwig 306 Monk Eindhoven
Freja Smed 326 Climb Up

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 27

# Name Bib number Team
1 Anon7064 - -
2 Pleun Frank 302 Monk Amsterdam
3 Sven van der Heijden 314 Monk Amsterdam
4 Lies van Raaij 321 Team Delfts Bleau
5 Lotte van der Zanden 319 Monk Eindhoven
6 Kim Derwig 306 Monk Eindhoven
7 Debby Bogaard 320 Team Delfts Bleau
8 Irina Kramers 303 Kei Boulderhal
9 Sterre Tolenaar 325 Monk Rotterdam
10 Manon Knops 301 Top Climbing Twente
11 Dunya Handor 316 Bruut
12 Maartje Wilmink 315 Team Delfts Bleau
13 Mette van Liempd 307 Monk Eindhoven
14 Freja Smed 326 Climb Up
15 Gitte Meus 313 Team Mountain Network
16 Cécile Blikman 312
17 Pien Mooij 322 REVOLT
18 Milou van der Klooster 317 Monk Rotterdam
19 Anon7259 - -
20 Anon7191 - -
21 Doris van Gogh 323 Monk Amsterdam
22 Marit Zeldenthuis 318 Climb Up
23 Anon6740 - -
24 Iris van 't Westeinde 310 Team Neoliet
25 Nienke Sorber 304 Monk Amsterdam
26 Kyra Pattinama 324 IVY Climbing
27 Gianna Evers 305 REVOLT
# Name Bib number Team
1 Anon7064 - -
2 Pleun Frank 302 Monk Amsterdam
3 Sven van der Heijden 314 Monk Amsterdam
4 Lies van Raaij 321 Team Delfts Bleau
5 Lotte van der Zanden 319 Monk Eindhoven
6 Kim Derwig 306 Monk Eindhoven
7 Debby Bogaard 320 Team Delfts Bleau
8 Irina Kramers 303 Kei Boulderhal
9 Sterre Tolenaar 325 Monk Rotterdam
10 Manon Knops 301 Top Climbing Twente
11 Dunya Handor 316 Bruut
12 Maartje Wilmink 315 Team Delfts Bleau
13 Mette van Liempd 307 Monk Eindhoven
14 Freja Smed 326 Climb Up
15 Gitte Meus 313 Team Mountain Network
16 Cécile Blikman 312
17 Pien Mooij 322 REVOLT
18 Milou van der Klooster 317 Monk Rotterdam
19 Anon7259 - -
20 Anon7191 - -
21 Doris van Gogh 323 Monk Amsterdam
22 Marit Zeldenthuis 318 Climb Up
23 Anon6740 - -
24 Iris van 't Westeinde 310 Team Neoliet
25 Nienke Sorber 304 Monk Amsterdam
26 Kyra Pattinama 324 IVY Climbing
27 Gianna Evers 305 REVOLT
# Name Bib number Team
1 Anon7064 - -
2 Pleun Frank 302 Monk Amsterdam
3 Sven van der Heijden 314 Monk Amsterdam
4 Lies van Raaij 321 Team Delfts Bleau
5 Lotte van der Zanden 319 Monk Eindhoven
6 Kim Derwig 306 Monk Eindhoven
7 Debby Bogaard 320 Team Delfts Bleau
8 Irina Kramers 303 Kei Boulderhal
9 Sterre Tolenaar 325 Monk Rotterdam
10 Manon Knops 301 Top Climbing Twente
11 Dunya Handor 316 Bruut
12 Maartje Wilmink 315 Team Delfts Bleau
13 Mette van Liempd 307 Monk Eindhoven
14 Freja Smed 326 Climb Up
15 Gitte Meus 313 Team Mountain Network
16 Cécile Blikman 312
17 Pien Mooij 322 REVOLT
18 Milou van der Klooster 317 Monk Rotterdam
19 Anon7259 - -
20 Anon7191 - -
21 Doris van Gogh 323 Monk Amsterdam
22 Marit Zeldenthuis 318 Climb Up
23 Anon6740 - -
24 Iris van 't Westeinde 310 Team Neoliet
25 Nienke Sorber 304 Monk Amsterdam
26 Kyra Pattinama 324 IVY Climbing
27 Gianna Evers 305 REVOLT
# Name Bib number Team
1 Anon7064 - -
2 Pleun Frank 302 Monk Amsterdam
3 Sven van der Heijden 314 Monk Amsterdam
4 Lies van Raaij 321 Team Delfts Bleau
5 Lotte van der Zanden 319 Monk Eindhoven
6 Kim Derwig 306 Monk Eindhoven
7 Debby Bogaard 320 Team Delfts Bleau
8 Irina Kramers 303 Kei Boulderhal
9 Sterre Tolenaar 325 Monk Rotterdam
10 Manon Knops 301 Top Climbing Twente
11 Dunya Handor 316 Bruut
12 Maartje Wilmink 315 Team Delfts Bleau
13 Mette van Liempd 307 Monk Eindhoven
14 Freja Smed 326 Climb Up
15 Gitte Meus 313 Team Mountain Network
16 Cécile Blikman 312
17 Pien Mooij 322 REVOLT
18 Milou van der Klooster 317 Monk Rotterdam
19 Anon7259 - -
20 Anon7191 - -
21 Doris van Gogh 323 Monk Amsterdam
22 Marit Zeldenthuis 318 Climb Up
23 Anon6740 - -
24 Iris van 't Westeinde 310 Team Neoliet
25 Nienke Sorber 304 Monk Amsterdam
26 Kyra Pattinama 324 IVY Climbing
27 Gianna Evers 305 REVOLT
# Name Bib number Team
1 Anon7064 - -
2 Pleun Frank 302 Monk Amsterdam
3 Sven van der Heijden 314 Monk Amsterdam
4 Lies van Raaij 321 Team Delfts Bleau
5 Lotte van der Zanden 319 Monk Eindhoven
6 Kim Derwig 306 Monk Eindhoven
7 Debby Bogaard 320 Team Delfts Bleau
8 Irina Kramers 303 Kei Boulderhal
9 Sterre Tolenaar 325 Monk Rotterdam
10 Manon Knops 301 Top Climbing Twente
11 Dunya Handor 316 Bruut
12 Maartje Wilmink 315 Team Delfts Bleau
13 Mette van Liempd 307 Monk Eindhoven
14 Freja Smed 326 Climb Up
15 Gitte Meus 313 Team Mountain Network
16 Cécile Blikman 312
17 Pien Mooij 322 REVOLT
18 Milou van der Klooster 317 Monk Rotterdam
19 Anon7259 - -
20 Anon7191 - -
21 Doris van Gogh 323 Monk Amsterdam
22 Marit Zeldenthuis 318 Climb Up
23 Anon6740 - -
24 Iris van 't Westeinde 310 Team Neoliet
25 Nienke Sorber 304 Monk Amsterdam
26 Kyra Pattinama 324 IVY Climbing
27 Gianna Evers 305 REVOLT
# Name Bib number Team
1 Anon7064 - -
2 Pleun Frank 302 Monk Amsterdam
3 Sven van der Heijden 314 Monk Amsterdam
4 Lies van Raaij 321 Team Delfts Bleau
5 Lotte van der Zanden 319 Monk Eindhoven
6 Kim Derwig 306 Monk Eindhoven
7 Debby Bogaard 320 Team Delfts Bleau
8 Irina Kramers 303 Kei Boulderhal
9 Sterre Tolenaar 325 Monk Rotterdam
10 Manon Knops 301 Top Climbing Twente
11 Dunya Handor 316 Bruut
12 Maartje Wilmink 315 Team Delfts Bleau
13 Mette van Liempd 307 Monk Eindhoven
14 Freja Smed 326 Climb Up
15 Gitte Meus 313 Team Mountain Network
16 Cécile Blikman 312
17 Pien Mooij 322 REVOLT
18 Milou van der Klooster 317 Monk Rotterdam
19 Anon7259 - -
20 Anon7191 - -
21 Doris van Gogh 323 Monk Amsterdam
22 Marit Zeldenthuis 318 Climb Up
23 Anon6740 - -
24 Iris van 't Westeinde 310 Team Neoliet
25 Nienke Sorber 304 Monk Amsterdam
26 Kyra Pattinama 324 IVY Climbing
27 Gianna Evers 305 REVOLT
# Name Bib number Team
1 Anon7064 - -
2 Pleun Frank 302 Monk Amsterdam
3 Sven van der Heijden 314 Monk Amsterdam
4 Lies van Raaij 321 Team Delfts Bleau
5 Lotte van der Zanden 319 Monk Eindhoven
6 Kim Derwig 306 Monk Eindhoven
7 Debby Bogaard 320 Team Delfts Bleau
8 Irina Kramers 303 Kei Boulderhal
9 Sterre Tolenaar 325 Monk Rotterdam
10 Manon Knops 301 Top Climbing Twente
11 Dunya Handor 316 Bruut
12 Maartje Wilmink 315 Team Delfts Bleau
13 Mette van Liempd 307 Monk Eindhoven
14 Freja Smed 326 Climb Up
15 Gitte Meus 313 Team Mountain Network
16 Cécile Blikman 312
17 Pien Mooij 322 REVOLT
18 Milou van der Klooster 317 Monk Rotterdam
19 Anon7259 - -
20 Anon7191 - -
21 Doris van Gogh 323 Monk Amsterdam
22 Marit Zeldenthuis 318 Climb Up
23 Anon6740 - -
24 Iris van 't Westeinde 310 Team Neoliet
25 Nienke Sorber 304 Monk Amsterdam
26 Kyra Pattinama 324 IVY Climbing
27 Gianna Evers 305 REVOLT
# Name Bib number Team
1 Anon7064 - -
2 Pleun Frank 302 Monk Amsterdam
3 Sven van der Heijden 314 Monk Amsterdam
4 Lies van Raaij 321 Team Delfts Bleau
5 Lotte van der Zanden 319 Monk Eindhoven
6 Kim Derwig 306 Monk Eindhoven
7 Debby Bogaard 320 Team Delfts Bleau
8 Irina Kramers 303 Kei Boulderhal
9 Sterre Tolenaar 325 Monk Rotterdam
10 Manon Knops 301 Top Climbing Twente
11 Dunya Handor 316 Bruut
12 Maartje Wilmink 315 Team Delfts Bleau
13 Mette van Liempd 307 Monk Eindhoven
14 Freja Smed 326 Climb Up
15 Gitte Meus 313 Team Mountain Network
16 Cécile Blikman 312
17 Pien Mooij 322 REVOLT
18 Milou van der Klooster 317 Monk Rotterdam
19 Anon7259 - -
20 Anon7191 - -
21 Doris van Gogh 323 Monk Amsterdam
22 Marit Zeldenthuis 318 Climb Up
23 Anon6740 - -
24 Iris van 't Westeinde 310 Team Neoliet
25 Nienke Sorber 304 Monk Amsterdam
26 Kyra Pattinama 324 IVY Climbing
27 Gianna Evers 305 REVOLT
16-03-2019 20:01
# Name Bib number 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Pleun Frank 302 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 8T10 8Z9 T1Z1 T2Z2 T4Z2 3T7 3Z5 100.0 Monk Amsterdam
2 Mette van Liempd 307 T1Z1 T1Z1 T4Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 7T11 7Z7 Z1 Z3 Z1 0T0 3Z5 80.0 Monk Eindhoven
3 Sven van der Heijden 314 T1Z1 T1Z1 Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 5T7 6Z8 Z1 Z4 Z2 0T0 3Z7 65.0 Monk Amsterdam
4 Gianna Evers 305 T3Z2 T1Z1 Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 5T7 7Z9 Z1 Z7 Z1 0T0 3Z9 55.0 REVOLT
5 Manon Knops 301 T2Z2 T1Z1 Z1 T1Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 5T6 7Z10 Z5 Z5 Z3 0T0 3Z13 51.0 Top Climbing Twente
6 Pien Mooij 322 T2Z2 T2Z2 Z1 T4Z4 T4Z4 T1Z1 T1Z1 6T14 7Z15 Z1 Z6 0T0 2Z7 47.0 REVOLT
7 Anon7191 - T2Z2 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T7 7Z8 DNS DNS DNS 0T0 0Z0 43.0 -
8 Anon7064 - T3Z1 T1Z1 Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 5T8 6Z7 40.0 -
9 Anon7259 - Z2 T1Z1 Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 6Z8 37.0 -
10 Lies van Raaij 321 T1Z1 Z1 Z1 T4Z4 T1Z1 T1Z1 4T7 6Z9 34.0 Team Delfts Bleau
11 Iris van 't Westeinde 310 T1Z1 Z1 Z1 T5Z5 T1Z1 T1Z1 4T8 6Z10 31.0 Team Neoliet
12 Gitte Meus 313 T3Z1 Z2 T3Z1 T1Z1 T1Z1 4T8 5Z6 28.0 Team Mountain Network
13 Irina Kramers 303 T4Z2 T3Z3 Z3 T1Z1 T1Z1 4T9 5Z10 26.0 Kei Boulderhal
14 Freja Smed 326 T4Z2 T3Z1 Z2 T3Z3 T1Z1 4T11 5Z9 24.0 Climb Up
15 Kyra Pattinama 324 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 4Z4 22.0 IVY Climbing
16 Anon6740 - T2Z2 Z2 T2Z2 T2Z1 3T6 4Z7 20.0 -
17 Dunya Handor 316 T2Z2 T1Z1 T1Z1 3T4 3Z4 18.0 Bruut
18 Nienke Sorber 304 T1Z1 Z3 Z5 Z3 Z4 T2Z2 2T3 6Z18 16.0 Monk Amsterdam
19 Milou van der Klooster 317 Z3 Z2 T5Z2 T2Z1 2T7 4Z8 14.0 Monk Rotterdam
20 Marit Zeldenthuis 318 Z2 T1Z1 T1Z1 2T2 3Z4 12.0 Climb Up
21 Lotte van der Zanden 319 Z3 T2Z2 T1Z1 2T3 3Z6 10.0 Monk Eindhoven
22 Debby Bogaard 320 Z5 T1Z1 T3Z1 2T4 3Z7 9.0 Team Delfts Bleau
23 Maartje Wilmink 315 Z1 T4Z2 T1Z1 2T5 3Z4 8.0 Team Delfts Bleau
24 Kim Derwig 306 T1Z1 T5Z5 2T6 2Z6 7.0 Monk Eindhoven
25 Sterre Tolenaar 325 Z4 T1Z1 1T1 2Z5 6.0 Monk Rotterdam
26 Doris van Gogh 323 T1Z1 1T1 1Z1 5.0 Monk Amsterdam
27 Cécile Blikman 312 Z2 0T0 1Z2 4.0

Meisjes B : The competitionresults are not public.

Jongens Junioren

Number of competitors: 12

Name Bib number Team
Antonie Moes 207 Top-It
Torben van Kolfschoten 204 Monk Amsterdam
Jules Kluwer 209
Daan Kox 212 Graviton Bouldergym
Iker Borsten 202 Kei Boulderhal
Simon Boes 200
Stijn van Herwerden 211 Bruut
Ties van Veggel 210
Casper Lensselink 206 Team Mountain Network
Anon7351 - -
Teun van der Graaf 205 Monk Eindhoven
Jent Imelman 203 Monte Cervino

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 12

# Name Bib number Team
1 Jent Imelman 203 Monte Cervino
2 Casper Lensselink 206 Team Mountain Network
3 Anon7351 - -
4 Teun van der Graaf 205 Monk Eindhoven
5 Torben van Kolfschoten 204 Monk Amsterdam
6 Stijn van Herwerden 211 Bruut
7 Ties van Veggel 210
8 Daan Kox 212 Graviton Bouldergym
9 Iker Borsten 202 Kei Boulderhal
10 Jules Kluwer 209
11 Simon Boes 200
12 Antonie Moes 207 Top-It
# Name Bib number Team
1 Jent Imelman 203 Monte Cervino
2 Casper Lensselink 206 Team Mountain Network
3 Anon7351 - -
4 Teun van der Graaf 205 Monk Eindhoven
5 Torben van Kolfschoten 204 Monk Amsterdam
6 Stijn van Herwerden 211 Bruut
7 Ties van Veggel 210
8 Daan Kox 212 Graviton Bouldergym
9 Iker Borsten 202 Kei Boulderhal
10 Jules Kluwer 209
11 Simon Boes 200
12 Antonie Moes 207 Top-It
# Name Bib number Team
1 Jent Imelman 203 Monte Cervino
2 Casper Lensselink 206 Team Mountain Network
3 Anon7351 - -
4 Teun van der Graaf 205 Monk Eindhoven
5 Torben van Kolfschoten 204 Monk Amsterdam
6 Stijn van Herwerden 211 Bruut
7 Ties van Veggel 210
8 Daan Kox 212 Graviton Bouldergym
9 Iker Borsten 202 Kei Boulderhal
10 Jules Kluwer 209
11 Simon Boes 200
12 Antonie Moes 207 Top-It
# Name Bib number Team
1 Jent Imelman 203 Monte Cervino
2 Casper Lensselink 206 Team Mountain Network
3 Anon7351 - -
4 Teun van der Graaf 205 Monk Eindhoven
5 Torben van Kolfschoten 204 Monk Amsterdam
6 Stijn van Herwerden 211 Bruut
7 Ties van Veggel 210
8 Daan Kox 212 Graviton Bouldergym
9 Iker Borsten 202 Kei Boulderhal
10 Jules Kluwer 209
11 Simon Boes 200
12 Antonie Moes 207 Top-It
# Name Bib number Team
1 Jent Imelman 203 Monte Cervino
2 Casper Lensselink 206 Team Mountain Network
3 Anon7351 - -
4 Teun van der Graaf 205 Monk Eindhoven
5 Torben van Kolfschoten 204 Monk Amsterdam
6 Stijn van Herwerden 211 Bruut
7 Ties van Veggel 210
8 Daan Kox 212 Graviton Bouldergym
9 Iker Borsten 202 Kei Boulderhal
10 Jules Kluwer 209
11 Simon Boes 200
12 Antonie Moes 207 Top-It
# Name Bib number Team
1 Jent Imelman 203 Monte Cervino
2 Casper Lensselink 206 Team Mountain Network
3 Anon7351 - -
4 Teun van der Graaf 205 Monk Eindhoven
5 Torben van Kolfschoten 204 Monk Amsterdam
6 Stijn van Herwerden 211 Bruut
7 Ties van Veggel 210
8 Daan Kox 212 Graviton Bouldergym
9 Iker Borsten 202 Kei Boulderhal
10 Jules Kluwer 209
11 Simon Boes 200
12 Antonie Moes 207 Top-It
# Name Bib number Team
1 Jent Imelman 203 Monte Cervino
2 Casper Lensselink 206 Team Mountain Network
3 Anon7351 - -
4 Teun van der Graaf 205 Monk Eindhoven
5 Torben van Kolfschoten 204 Monk Amsterdam
6 Stijn van Herwerden 211 Bruut
7 Ties van Veggel 210
8 Daan Kox 212 Graviton Bouldergym
9 Iker Borsten 202 Kei Boulderhal
10 Jules Kluwer 209
11 Simon Boes 200
12 Antonie Moes 207 Top-It
# Name Bib number Team
1 Jent Imelman 203 Monte Cervino
2 Casper Lensselink 206 Team Mountain Network
3 Anon7351 - -
4 Teun van der Graaf 205 Monk Eindhoven
5 Torben van Kolfschoten 204 Monk Amsterdam
6 Stijn van Herwerden 211 Bruut
7 Ties van Veggel 210
8 Daan Kox 212 Graviton Bouldergym
9 Iker Borsten 202 Kei Boulderhal
10 Jules Kluwer 209
11 Simon Boes 200
12 Antonie Moes 207 Top-It
16-03-2019 20:14
# Name Bib number 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Jules Kluwer 209 Z2 T3Z2 T1Z1 T3Z1 T1Z1 4T8 5Z7 T4Z4 T1Z1 Z5 2T5 3Z10 100.0
2 Teun van der Graaf 205 Z2 T4Z4 T1Z1 T2Z1 Z5 T4Z2 T1Z1 5T12 7Z16 T1Z1 T1Z1 2T2 2Z2 80.0 Monk Eindhoven
3 Antonie Moes 207 T2Z2 T2Z2 T1Z1 3T5 3Z5 T1Z1 T5Z5 2T6 2Z6 65.0 Top-It
4 Daan Kox 212 Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 4T5 5Z6 T5Z5 T3Z3 2T8 2Z8 55.0 Graviton Bouldergym
5 Torben van Kolfschoten 204 Z4 Z1 Z1 T3Z1 T2Z2 T1Z1 3T6 6Z10 T1Z1 Z1 1T1 2Z2 51.0 Monk Amsterdam
6 Simon Boes 200 Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 4T5 5Z6 T1Z1 Z2 1T1 2Z3 47.0
7 Ties van Veggel 210 T5Z1 T4Z2 T1Z1 3T10 3Z4 43.0
8 Iker Borsten 202 Z2 Z5 T1Z1 T1Z1 2T2 4Z9 40.0 Kei Boulderhal
9 Casper Lensselink 206 Z2 T2Z1 Z3 T1Z1 2T3 4Z7 37.0 Team Mountain Network
10 Stijn van Herwerden 211 Z5 Z4 T3Z2 1T3 3Z11 34.0 Bruut
11 Anon7351 - Z1 Z5 0T0 2Z6 30.0 -
11 Jent Imelman 203 Z5 Z1 0T0 2Z6 30.0 Monte Cervino

Number of competitors: 27

Name Bib number Nat. Team
Eckart Pruijs 428 NED REVOLT
Tycho van der Straaten 417 NED Ayers Rookies
Sem van den Akker 411 NED Team Kids From The Block
Fin Visser 419 GER Monk Amsterdam
Ynze Visser 427 NED
Merijn Langkamp 402 NED
Paul Houbrechts 404 NED REVOLT
Gib Goudappel 405 NED Team Delfts Bleau
Mick Stringer 425 NED REVOLT
Anon6963 - - -
Ties Baars 424 NED Monk Eindhoven
Paul Brand 413 NED
Thijme Maassen 406 NED Monk Eindhoven
Joris Kieboom 401 NED Climb Up
Sybren Kuiper 407 NED Monk Amsterdam
Sven Goudriaan 426 NED Team Mountain Network
Abel Mensink 415 NED Team Delfts Bleau
Mischa Radt 416 NED
Simon van de Sande 403 NED Monk Eindhoven
Anon7251 - - -
Roman Schaekers 414 NED Climb Up
Hidde Bakker 422 NED REVOLT
Iwan Pasveer 420 NED Team Mountain Network
Micha Vergeer 423 NED Bruut
Luka Kuijper 421 NED
Tom Crouwel 400 NED Climb Up
Mees Vissers 409 NED Monk Amsterdam

Ronde: Kwalificatie - Routes: Number of competitors: 27

# Name Bib number Nat. Team
1 Tycho van der Straaten 417 NED Ayers Rookies
2 Ties Baars 424 NED Monk Eindhoven
3 Paul Brand 413 NED
4 Tom Crouwel 400 NED Climb Up
5 Thijme Maassen 406 NED Monk Eindhoven
6 Eckart Pruijs 428 NED REVOLT
7 Sem van den Akker 411 NED Team Kids From The Block
8 Abel Mensink 415 NED Team Delfts Bleau
9 Paul Houbrechts 404 NED REVOLT
10 Merijn Langkamp 402 NED
11 Micha Vergeer 423 NED Bruut
12 Joris Kieboom 401 NED Climb Up
13 Fin Visser 419 GER Monk Amsterdam
14 Iwan Pasveer 420 NED Team Mountain Network
15 Luka Kuijper 421 NED
16 Gib Goudappel 405 NED Team Delfts Bleau
17 Mick Stringer 425 NED REVOLT
18 Mischa Radt 416 NED
19 Mees Vissers 409 NED Monk Amsterdam
20 Anon7251 - - -
21 Ynze Visser 427 NED
22 Anon6963 - - -
23 Sven Goudriaan 426 NED Team Mountain Network
24 Hidde Bakker 422 NED REVOLT
25 Roman Schaekers 414 NED Climb Up
26 Simon van de Sande 403 NED Monk Eindhoven
27 Sybren Kuiper 407 NED Monk Amsterdam
# Name Bib number Nat. Team
1 Tycho van der Straaten 417 NED Ayers Rookies
2 Ties Baars 424 NED Monk Eindhoven
3 Paul Brand 413 NED
4 Tom Crouwel 400 NED Climb Up
5 Thijme Maassen 406 NED Monk Eindhoven
6 Eckart Pruijs 428 NED REVOLT
7 Sem van den Akker 411 NED Team Kids From The Block
8 Abel Mensink 415 NED Team Delfts Bleau
9 Paul Houbrechts 404 NED REVOLT
10 Merijn Langkamp 402 NED
11 Micha Vergeer 423 NED Bruut
12 Joris Kieboom 401 NED Climb Up
13 Fin Visser 419 GER Monk Amsterdam
14 Iwan Pasveer 420 NED Team Mountain Network
15 Luka Kuijper 421 NED
16 Gib Goudappel 405 NED Team Delfts Bleau
17 Mick Stringer 425 NED REVOLT
18 Mischa Radt 416 NED
19 Mees Vissers 409 NED Monk Amsterdam
20 Anon7251 - - -
21 Ynze Visser 427 NED
22 Anon6963 - - -
23 Sven Goudriaan 426 NED Team Mountain Network
24 Hidde Bakker 422 NED REVOLT
25 Roman Schaekers 414 NED Climb Up
26 Simon van de Sande 403 NED Monk Eindhoven
27 Sybren Kuiper 407 NED Monk Amsterdam
# Name Bib number Nat. Team
1 Tycho van der Straaten 417 NED Ayers Rookies
2 Ties Baars 424 NED Monk Eindhoven
3 Paul Brand 413 NED
4 Tom Crouwel 400 NED Climb Up
5 Thijme Maassen 406 NED Monk Eindhoven
6 Eckart Pruijs 428 NED REVOLT
7 Sem van den Akker 411 NED Team Kids From The Block
8 Abel Mensink 415 NED Team Delfts Bleau
9 Paul Houbrechts 404 NED REVOLT
10 Merijn Langkamp 402 NED
11 Micha Vergeer 423 NED Bruut
12 Joris Kieboom 401 NED Climb Up
13 Fin Visser 419 GER Monk Amsterdam
14 Iwan Pasveer 420 NED Team Mountain Network
15 Luka Kuijper 421 NED
16 Gib Goudappel 405 NED Team Delfts Bleau
17 Mick Stringer 425 NED REVOLT
18 Mischa Radt 416 NED
19 Mees Vissers 409 NED Monk Amsterdam
20 Anon7251 - - -
21 Ynze Visser 427 NED
22 Anon6963 - - -
23 Sven Goudriaan 426 NED Team Mountain Network
24 Hidde Bakker 422 NED REVOLT
25 Roman Schaekers 414 NED Climb Up
26 Simon van de Sande 403 NED Monk Eindhoven
27 Sybren Kuiper 407 NED Monk Amsterdam
# Name Bib number Nat. Team
1 Tycho van der Straaten 417 NED Ayers Rookies
2 Ties Baars 424 NED Monk Eindhoven
3 Paul Brand 413 NED
4 Tom Crouwel 400 NED Climb Up
5 Thijme Maassen 406 NED Monk Eindhoven
6 Eckart Pruijs 428 NED REVOLT
7 Sem van den Akker 411 NED Team Kids From The Block
8 Abel Mensink 415 NED Team Delfts Bleau
9 Paul Houbrechts 404 NED REVOLT
10 Merijn Langkamp 402 NED
11 Micha Vergeer 423 NED Bruut
12 Joris Kieboom 401 NED Climb Up
13 Fin Visser 419 GER Monk Amsterdam
14 Iwan Pasveer 420 NED Team Mountain Network
15 Luka Kuijper 421 NED
16 Gib Goudappel 405 NED Team Delfts Bleau
17 Mick Stringer 425 NED REVOLT
18 Mischa Radt 416 NED
19 Mees Vissers 409 NED Monk Amsterdam
20 Anon7251 - - -
21 Ynze Visser 427 NED
22 Anon6963 - - -
23 Sven Goudriaan 426 NED Team Mountain Network
24 Hidde Bakker 422 NED REVOLT
25 Roman Schaekers 414 NED Climb Up
26 Simon van de Sande 403 NED Monk Eindhoven
27 Sybren Kuiper 407 NED Monk Amsterdam
# Name Bib number Nat. Team
1 Tycho van der Straaten 417 NED Ayers Rookies
2 Ties Baars 424 NED Monk Eindhoven
3 Paul Brand 413 NED
4 Tom Crouwel 400 NED Climb Up
5 Thijme Maassen 406 NED Monk Eindhoven
6 Eckart Pruijs 428 NED REVOLT
7 Sem van den Akker 411 NED Team Kids From The Block
8 Abel Mensink 415 NED Team Delfts Bleau
9 Paul Houbrechts 404 NED REVOLT
10 Merijn Langkamp 402 NED
11 Micha Vergeer 423 NED Bruut
12 Joris Kieboom 401 NED Climb Up
13 Fin Visser 419 GER Monk Amsterdam
14 Iwan Pasveer 420 NED Team Mountain Network
15 Luka Kuijper 421 NED
16 Gib Goudappel 405 NED Team Delfts Bleau
17 Mick Stringer 425 NED REVOLT
18 Mischa Radt 416 NED
19 Mees Vissers 409 NED Monk Amsterdam
20 Anon7251 - - -
21 Ynze Visser 427 NED
22 Anon6963 - - -
23 Sven Goudriaan 426 NED Team Mountain Network
24 Hidde Bakker 422 NED REVOLT
25 Roman Schaekers 414 NED Climb Up
26 Simon van de Sande 403 NED Monk Eindhoven
27 Sybren Kuiper 407 NED Monk Amsterdam
# Name Bib number Nat. Team
1 Tycho van der Straaten 417 NED Ayers Rookies
2 Ties Baars 424 NED Monk Eindhoven
3 Paul Brand 413 NED
4 Tom Crouwel 400 NED Climb Up
5 Thijme Maassen 406 NED Monk Eindhoven
6 Eckart Pruijs 428 NED REVOLT
7 Sem van den Akker 411 NED Team Kids From The Block
8 Abel Mensink 415 NED Team Delfts Bleau
9 Paul Houbrechts 404 NED REVOLT
10 Merijn Langkamp 402 NED
11 Micha Vergeer 423 NED Bruut
12 Joris Kieboom 401 NED Climb Up
13 Fin Visser 419 GER Monk Amsterdam
14 Iwan Pasveer 420 NED Team Mountain Network
15 Luka Kuijper 421 NED
16 Gib Goudappel 405 NED Team Delfts Bleau
17 Mick Stringer 425 NED REVOLT
18 Mischa Radt 416 NED
19 Mees Vissers 409 NED Monk Amsterdam
20 Anon7251 - - -
21 Ynze Visser 427 NED
22 Anon6963 - - -
23 Sven Goudriaan 426 NED Team Mountain Network
24 Hidde Bakker 422 NED REVOLT
25 Roman Schaekers 414 NED Climb Up
26 Simon van de Sande 403 NED Monk Eindhoven
27 Sybren Kuiper 407 NED Monk Amsterdam
# Name Bib number Nat. Team
1 Tycho van der Straaten 417 NED Ayers Rookies
2 Ties Baars 424 NED Monk Eindhoven
3 Paul Brand 413 NED
4 Tom Crouwel 400 NED Climb Up
5 Thijme Maassen 406 NED Monk Eindhoven
6 Eckart Pruijs 428 NED REVOLT
7 Sem van den Akker 411 NED Team Kids From The Block
8 Abel Mensink 415 NED Team Delfts Bleau
9 Paul Houbrechts 404 NED REVOLT
10 Merijn Langkamp 402 NED
11 Micha Vergeer 423 NED Bruut
12 Joris Kieboom 401 NED Climb Up
13 Fin Visser 419 GER Monk Amsterdam
14 Iwan Pasveer 420 NED Team Mountain Network
15 Luka Kuijper 421 NED
16 Gib Goudappel 405 NED Team Delfts Bleau
17 Mick Stringer 425 NED REVOLT
18 Mischa Radt 416 NED
19 Mees Vissers 409 NED Monk Amsterdam
20 Anon7251 - - -
21 Ynze Visser 427 NED
22 Anon6963 - - -
23 Sven Goudriaan 426 NED Team Mountain Network
24 Hidde Bakker 422 NED REVOLT
25 Roman Schaekers 414 NED Climb Up
26 Simon van de Sande 403 NED Monk Eindhoven
27 Sybren Kuiper 407 NED Monk Amsterdam
# Name Bib number Nat. Team
1 Tycho van der Straaten 417 NED Ayers Rookies
2 Ties Baars 424 NED Monk Eindhoven
3 Paul Brand 413 NED
4 Tom Crouwel 400 NED Climb Up
5 Thijme Maassen 406 NED Monk Eindhoven
6 Eckart Pruijs 428 NED REVOLT
7 Sem van den Akker 411 NED Team Kids From The Block
8 Abel Mensink 415 NED Team Delfts Bleau
9 Paul Houbrechts 404 NED REVOLT
10 Merijn Langkamp 402 NED
11 Micha Vergeer 423 NED Bruut
12 Joris Kieboom 401 NED Climb Up
13 Fin Visser 419 GER Monk Amsterdam
14 Iwan Pasveer 420 NED Team Mountain Network
15 Luka Kuijper 421 NED
16 Gib Goudappel 405 NED Team Delfts Bleau
17 Mick Stringer 425 NED REVOLT
18 Mischa Radt 416 NED
19 Mees Vissers 409 NED Monk Amsterdam
20 Anon7251 - - -
21 Ynze Visser 427 NED
22 Anon6963 - - -
23 Sven Goudriaan 426 NED Team Mountain Network
24 Hidde Bakker 422 NED REVOLT
25 Roman Schaekers 414 NED Climb Up
26 Simon van de Sande 403 NED Monk Eindhoven
27 Sybren Kuiper 407 NED Monk Amsterdam
16-03-2019 20:00
# Name Bib number Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Total 1 2 3 Total League. Points Team
1 Mischa Radt 416 NED T4Z1 T3Z3 Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 6T12 7Z10 T2Z1 T1Z1 Z1 2T3 3Z3 100.0
2 Ynze Visser 427 NED Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T5 6Z6 T1Z1 T2Z2 Z3 2T3 3Z6 80.0
3 Paul Brand 413 NED Z2 T3Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 6T8 7Z8 T1Z1 T2Z2 Z5 2T3 3Z8 65.0
4 Hidde Bakker 422 NED Z3 T5Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T9 6Z10 T4Z4 T2Z2 Z7 2T6 3Z13 55.0 REVOLT
5 Iwan Pasveer 420 NED Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 4T6 5Z5 T1Z1 T2Z2 2T3 2Z3 51.0 Team Mountain Network
6 Sem van den Akker 411 NED Z1 Z5 T2Z2 T1Z1 T2Z2 T1Z1 4T6 6Z12 T2Z2 T3Z3 2T5 2Z5 47.0 Team Kids From The Block
7 Abel Mensink 415 NED Z3 T1Z1 T2Z2 T2Z2 T1Z1 4T6 5Z9 43.0 Team Delfts Bleau
8 Ties Baars 424 NED Z2 Z1 T3Z1 T2Z1 T1Z1 3T6 5Z6 40.0 Monk Eindhoven
9 Thijme Maassen 406 NED Z1 Z1 Z1 T2Z1 Z1 T1Z1 2T3 6Z6 37.0 Monk Eindhoven
10 Paul Houbrechts 404 NED Z4 T2Z2 Z2 T1Z1 2T3 4Z9 34.0 REVOLT
11 Merijn Langkamp 402 NED Z2 Z2 T3Z2 T1Z1 2T4 4Z7 30.0
11 Luka Kuijper 421 NED Z2 T1Z1 Z3 T3Z1 2T4 4Z7 30.0
13 Tycho van der Straaten 417 NED Z1 Z4 T5Z1 T1Z1 2T6 4Z7 26.0 Ayers Rookies
14 Mick Stringer 425 NED Z3 Z2 T1Z1 T5Z3 2T6 4Z9 24.0 REVOLT
15 Simon van de Sande 403 NED Z3 T3Z3 T2Z2 2T5 3Z8 22.0 Monk Eindhoven
16 Mees Vissers 409 NED Z2 T4Z4 T2Z1 2T6 3Z7 20.0 Monk Amsterdam
17 Anon7251 - - T2Z2 T3Z2 2T5 2Z4 18.0 -
18 Sybren Kuiper 407 NED T5Z4 T2Z2 2T7 2Z6 16.0 Monk Amsterdam
19 Gib Goudappel 405 NED T2Z2 T5Z5 2T7 2Z7 14.0 Team Delfts Bleau
20 Roman Schaekers 414 NED Z4 Z5 T3Z3 1T3 3Z12 12.0 Climb Up
21 Sven Goudriaan 426 NED Z1 T1Z1 1T1 2Z2 10.0 Team Mountain Network
22 Micha Vergeer 423 NED Z4 T2Z1 1T2 2Z5 9.0 Bruut
23 Joris Kieboom 401 NED Z2 T5Z4 1T5 2Z6 8.0 Climb Up
24 Tom Crouwel 400 NED T2Z2 1T2 1Z2 7.0 Climb Up
25 Eckart Pruijs 428 NED T5Z5 1T5 1Z5 6.0 REVOLT
26 Fin Visser 419 GER 0T0 0Z0 5.0 Monk Amsterdam
26 Anon6963 - - 0T0 0Z0 5.0 -

Jongens B : The competitionresults are not public.