Jeugd Boulder 4 JAB , 13-04-2019 10:14, Monk Rotterdam

Discipline: Boulder
Competitie: JEUGD BOULDER JAB 2019
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 2000 en 2001], Jeugd A [2002 en 2003] en Jeugd B [2004 en 2005].

Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën.

De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee rondes. De kwalificatieronde bestaat uit 8 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve tijd van de flash ronde wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep. Daarna volgt voor de 6 hoogst geplaatste klimmers per categorie een finale met 3 on sight boulders. Per boulder krijg je 5 minuten klimtijd en tussen de boulders krijg je 5 minuten rust. Het wedstrijdformat van deze ronde is vergelijkbaar met een IFSC World Cup 1/2 finale. 

Het tijdschema is als volgt:
08:30 uur  Hal + aanmelding open alle categoriën

Junioren J+M:
09:30 uur Aanmelding gesloten
10:00 uur Start kwalificatie
11:30 uur Einde kwalificatie
14:00 uur Sluit Isolatie Junioren
14:30 uur Start Finale Junioren Meisjes
15:00 uur Start Finale Junioren Jongens
15:20 uur Einde Finale Junioren Meisjes
15:50 uur Einde Finale Junioren Jongens
16:00 uur Prijsuitreiking Junioren

Jeugd A:
11:15 uur Aanmelding gesloten
11:45 uur Start kwalificatie
14:00 uur Einde kwalificatie
14:25 uur Sluit Isolatie Jeugd A
15:30 uur Start Finale Jeugd A Meisjes
16:00 uur Start Finale Jeugd A Jongens
16:20 uur Einde Finale Jeugd A Meisjes
16:50 uur Einde Finale Jeugd A Jongens
17:00 uur Prijsuitreiking

Jeugd B:
14:00 uur Aanmelding gesloten 
14:30 uur Start kwalificatie
17:00 uur Einde kwalificatie
17:30 uur Sluit Isolatie Jeugd B
18:00 uur Start Finale Jeugd B
18:50 uur Einde Finale Jeugd B
19:15 uur Prijsuitreiking Jeugd B


Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Team
Antonie Moes 201 Top-It
Torben van Kolfschoten 205 Monk Amsterdam
Busse Lommers 210 Kei Boulderhal
Iker Borsten 209 Kei Boulderhal
Simon Boes 207
Ties van Veggel 208
Daan Kox 202 Graviton Bouldergym
Stijn van Herwerden 204 Bruut
Sam Berends 206 Monk Eindhoven
Klim Baudoin 211 Monk Eindhoven

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 10

# Naam Rugnummer Team
1 Daan Kox 202 Graviton Bouldergym
2 Torben van Kolfschoten 205 Monk Amsterdam
3 Stijn van Herwerden 204 Bruut
4 Busse Lommers 210 Kei Boulderhal
5 Ties van Veggel 208
6 Sam Berends 206 Monk Eindhoven
7 Simon Boes 207
8 Klim Baudoin 211 Monk Eindhoven
9 Antonie Moes 201 Top-It
10 Iker Borsten 209 Kei Boulderhal
13-04-2019 19:00
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Simon Boes 207 T2B1 T1B1 B3 T1B1 T4B2 B1 B1 T3B3 5T11 8B13 B3 B3 0T0 2B6 100.0
2 Torben van Kolfschoten 205 T3B1 B3 B1 B1 B1 B1 B4 1T3 7B12 B1 0T0 1B1 80.0 Monk Amsterdam
3 Daan Kox 202 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T3B1 T3B1 T4B1 7T15 7B8 0T0 0B0 65.0 Graviton Bouldergym
4 Klim Baudoin 211 T1B1 B2 T3B1 B3 B1 T4B4 3T8 6B12 0T0 0B0 55.0 Monk Eindhoven
5 Antonie Moes 201 T1B1 T1B1 B1 T2B1 B2 3T4 5B6 0T0 0B0 51.0 Top-It
6 Iker Borsten 209 B4 T2B1 T5B5 B1 B3 2T7 5B14 0T0 0B0 47.0 Kei Boulderhal
7 Busse Lommers 210 B4 T3B3 B1 B1 B3 B1 1T3 6B13 43.0 Kei Boulderhal
8 Ties van Veggel 208 B3 B3 B1 T3B2 1T3 4B9 40.0
9 Stijn van Herwerden 204 B1 B1 0T0 2B2 37.0 Bruut
10 Sam Berends 206 B4 0T0 1B4 34.0 Monk Eindhoven

Aantal deelnemers: 22

Naam Rugnummer Nat. Team
Eckart Hoogmans 405 NED REVOLT
Sem van den Akker 413 NED Team Kids From The Block
Fin Visser 406 GER Monk Amsterdam
Ynze Visser 416 NED
Merijn Langkamp 404 NED
Paul Houbrechts 421 NED REVOLT
Sven Goudriaan 402 NED Team Mountain Network
Hidde Bakker 412 NED REVOLT
Tom Crouwel 420 NED Climb Up
Sybren Kuiper 415 NED Monk Amsterdam
Paul Brand 422 NED
Mees Vissers 414 NED Monk Amsterdam
Mick Stringer 407 NED REVOLT
Abel Mensink 411 NED Team Delfts Bleau
Iwan Pasveer 410 NED Team Mountain Network
Ties Baars 423 NED Monk Eindhoven
Jens de Louw 409 NED Team Mountain Network
Joris Kieboom 419 NED Climb Up
Thijn Elbers 408 NED GRIP Nijmegen
Luka Kuijper 400 NED
Thimo Gobielje 417 NED Ayers Rookies
Thijme Maassen 403 NED Monk Eindhoven

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 22

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Thimo Gobielje 417 NED Ayers Rookies
2 Mees Vissers 414 NED Monk Amsterdam
3 Fin Visser 406 GER Monk Amsterdam
4 Paul Brand 422 NED
5 Sem van den Akker 413 NED Team Kids From The Block
6 Merijn Langkamp 404 NED
7 Paul Houbrechts 421 NED REVOLT
8 Mick Stringer 407 NED REVOLT
9 Sybren Kuiper 415 NED Monk Amsterdam
10 Jens de Louw 409 NED Team Mountain Network
11 Abel Mensink 411 NED Team Delfts Bleau
12 Joris Kieboom 419 NED Climb Up
13 Sven Goudriaan 402 NED Team Mountain Network
14 Ties Baars 423 NED Monk Eindhoven
15 Tom Crouwel 420 NED Climb Up
16 Ynze Visser 416 NED
17 Thijn Elbers 408 NED GRIP Nijmegen
18 Iwan Pasveer 410 NED Team Mountain Network
19 Eckart Hoogmans 405 NED REVOLT
20 Thijme Maassen 403 NED Monk Eindhoven
21 Hidde Bakker 412 NED REVOLT
22 Luka Kuijper 400 NED
13-04-2019 19:02
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Paul Brand 422 NED T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T9 8B8 T1B1 T3B1 T5B5 3T9 3B7 100.0
2 Hidde Bakker 412 NED T3B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T3B1 T2B2 T1B1 8T14 8B10 T5B3 B3 1T5 2B6 80.0 REVOLT
3 Iwan Pasveer 410 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 8T9 8B9 T4B3 1T4 1B3 65.0 Team Mountain Network
4 Jens de Louw 409 NED T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T9 8B8 T4B4 1T4 1B4 55.0 Team Mountain Network
5 Ynze Visser 416 NED T3B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T2B2 T4B1 T1B1 8T15 8B9 T4B4 1T4 1B4 51.0
6 Sem van den Akker 413 NED T4B1 T1B1 T4B2 T2B1 T1B1 B1 B1 T1B1 6T13 8B9 B2 0T0 1B2 47.0 Team Kids From The Block
7 Abel Mensink 411 NED B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 6T7 7B8 43.0 Team Delfts Bleau
8 Ties Baars 423 NED B1 T1B1 T2B2 B1 T1B1 B1 B1 T2B1 4T6 8B9 40.0 Monk Eindhoven
9 Merijn Langkamp 404 NED B2 T2B1 T1B1 T3B2 B5 T4B2 4T10 6B13 37.0
10 Thijme Maassen 403 NED T2B2 T1B1 B4 T2B1 B1 T5B5 4T10 6B14 34.0 Monk Eindhoven
11 Mick Stringer 407 NED T3B2 T2B2 B3 T2B2 B1 3T7 5B10 31.0 REVOLT
12 Paul Houbrechts 421 NED B4 T3B1 T1B1 B1 B1 B3 2T4 6B11 28.0 REVOLT
13 Tom Crouwel 420 NED T3B1 B2 B2 T5B1 B1 B5 2T8 6B12 26.0 Climb Up
14 Thijn Elbers 408 NED T5B2 B5 B1 T3B3 B1 2T8 5B12 24.0 GRIP Nijmegen
15 Mees Vissers 414 NED B2 T1B1 B3 B2 B1 B1 1T1 6B10 22.0 Monk Amsterdam
16 Joris Kieboom 419 NED B1 B1 T2B1 B4 B1 1T2 5B8 20.0 Climb Up
17 Sven Goudriaan 402 NED T5B3 B2 B3 B1 1T5 4B9 18.0 Team Mountain Network
18 Luka Kuijper 400 NED B4 B1 B2 B1 0T0 4B8 16.0
19 Eckart Hoogmans 405 NED B3 B1 B1 0T0 3B5 14.0 REVOLT
20 Thimo Gobielje 417 NED B4 B4 0T0 2B8 12.0 Ayers Rookies
21 Sybren Kuiper 415 NED B1 0T0 1B1 10.0 Monk Amsterdam
22 Fin Visser 406 GER 0T0 0B0 9.0 Monk Amsterdam

Aantal deelnemers: 26

Naam Rugnummer Nat. Team
Wiebe Bisschops 626 NED Monk Eindhoven
Sem Koeneman 600 NED Monk Eindhoven
Jip Molenaar 623 NED Team Delfts Bleau
Kevin Peeters 615 NED Monk Rotterdam
Sverre Handor 611 NED Bruut
Boris van Asselt 612 NED Team Yellowstone
Tim Slegter 607 NED School of Rock
Ferbe Verburg 618 NED Ayers Rookies
Daan Terng 617 NED Team Mountain Network
Youri van der Stap 606 NED Team Delfts Bleau
Iker van Raaij 610 NED Team Delfts Bleau
Berend van der Putten 603 NED Monk Amsterdam
David Klos 605 NED Top Climbing Twente
Valentijn de Vriese 608 NED Monk Amsterdam
Martijn Koppelmans 613 NED Team Neoliet
Anon8075 - - -
Mica Roumimper 601 NED Ayers Rookies
Wester Baars 622 NED Monk Eindhoven
Ramses Duijf 614 NED Monk Eindhoven
Niek Engelaar 619 NED Kei Boulderhal
Steef Broeder 621 NED
Gijs Kieboom 627 NED Climb Up
Mingus Pulles 620 BEL Monk Eindhoven
Jorai Karens 624 NED Kei Boulderhal
Victor Bronkhorst 604 NED Monte Cervino
Kamiel Ariëns 628 NED Team Delfts Bleau

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 26

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jorai Karens 624 NED Kei Boulderhal
2 Sverre Handor 611 NED Bruut
3 Berend van der Putten 603 NED Monk Amsterdam
4 Kevin Peeters 615 NED Monk Rotterdam
5 Sem Koeneman 600 NED Monk Eindhoven
6 Gijs Kieboom 627 NED Climb Up
7 Ramses Duijf 614 NED Monk Eindhoven
8 Wiebe Bisschops 626 NED Monk Eindhoven
9 Steef Broeder 621 NED
10 Martijn Koppelmans 613 NED Team Neoliet
11 Mingus Pulles 620 BEL Monk Eindhoven
12 Youri van der Stap 606 NED Team Delfts Bleau
13 Boris van Asselt 612 NED Team Yellowstone
14 Iker van Raaij 610 NED Team Delfts Bleau
15 Niek Engelaar 619 NED Kei Boulderhal
16 Wester Baars 622 NED Monk Eindhoven
17 Tim Slegter 607 NED School of Rock
18 David Klos 605 NED Top Climbing Twente
19 Kamiel Ariëns 628 NED Team Delfts Bleau
20 Mica Roumimper 601 NED Ayers Rookies
21 Daan Terng 617 NED Team Mountain Network
22 Jip Molenaar 623 NED Team Delfts Bleau
23 Valentijn de Vriese 608 NED Monk Amsterdam
24 Victor Bronkhorst 604 NED Monte Cervino
25 Anon8075 - - -
26 Ferbe Verburg 618 NED Ayers Rookies
13-04-2019 18:57
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Kevin Peeters 615 NED B2 T1B1 B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 6T6 8B10 T2B1 T3B3 B2 2T5 3B6 100.0 Monk Rotterdam
2 Gijs Kieboom 627 NED B3 T4B4 T4B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 7T14 8B15 T1B1 T1B1 2T2 2B2 80.0 Climb Up
3 Boris van Asselt 612 NED B2 T3B1 B1 T1B1 T1B1 T2B2 4T7 6B8 T1B1 T1B1 2T2 2B2 65.0 Team Yellowstone
4 Youri van der Stap 606 NED B1 T1B1 B1 T1B1 B2 T1B1 T1B1 T1B1 5T5 8B9 T1B1 T2B1 2T3 2B2 55.0 Team Delfts Bleau
5 Iker van Raaij 610 NED B1 B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T4 7B7 T1B1 B1 1T1 2B2 51.0 Team Delfts Bleau
6 Wiebe Bisschops 626 NED T3B1 B3 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 6T9 7B10 T1B1 B2 1T1 2B3 47.0 Monk Eindhoven
7 Daan Terng 617 NED T3B1 B2 B3 T1B1 T1B1 T2B2 4T7 6B10 43.0 Team Mountain Network
8 Ferbe Verburg 618 NED B1 B1 T4B2 T2B1 T1B1 T2B1 4T9 6B7 40.0 Ayers Rookies
9 Victor Bronkhorst 604 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T4 4B4 37.0 Monte Cervino
10 Wester Baars 622 NED B1 B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 B2 3T3 7B8 34.0 Monk Eindhoven
11 Sem Koeneman 600 NED B2 T1B1 B1 T1B1 T1B1 B2 3T3 6B8 31.0 Monk Eindhoven
12 Valentijn de Vriese 608 NED B5 B2 B3 T2B1 T1B1 T4B4 3T7 6B16 28.0 Monk Amsterdam
13 Sverre Handor 611 NED B2 B1 B2 B1 T1B1 T1B1 B5 2T2 7B13 26.0 Bruut
14 Martijn Koppelmans 613 NED B1 B2 B1 B1 T1B1 T2B2 2T3 6B8 24.0 Team Neoliet
15 David Klos 605 NED B1 B1 B1 T1B1 T1B1 2T2 5B5 22.0 Top Climbing Twente
16 Tim Slegter 607 NED B1 B2 B1 T1B1 T1B1 2T2 5B6 20.0 School of Rock
17 Mingus Pulles 620 BEL B2 B2 B1 T1B1 T1B1 2T2 5B7 18.0 Monk Eindhoven
18 Jip Molenaar 623 NED B2 B2 T1B1 T1B1 B3 2T2 5B9 16.0 Team Delfts Bleau
19 Jorai Karens 624 NED B1 B1 T1B1 T1B1 2T2 4B4 13.0 Kei Boulderhal
19 Kamiel Ariëns 628 NED B1 B1 T1B1 T1B1 2T2 4B4 13.0 Team Delfts Bleau
21 Niek Engelaar 619 NED B1 B2 T1B1 T1B1 2T2 4B5 10.0 Kei Boulderhal
22 Berend van der Putten 603 NED B1 B3 T1B1 T1B1 2T2 4B6 9.0 Monk Amsterdam
23 Ramses Duijf 614 NED B2 B1 T1B1 T2B2 2T3 4B6 8.0 Monk Eindhoven
24 Anon8075 - - B1 T2B2 T3B3 B1 2T5 4B7 7.0 -
25 Steef Broeder 621 NED B1 T1B1 1T1 2B2 6.0
26 Mica Roumimper 601 NED T1B1 1T1 1B1 5.0 Ayers Rookies

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Team
Marrit Elsinga 108 Team Mountain Network
Elja Leijenhorst 100 Team Delfts Bleau
Cecile van der Meel 106 Ayers Rookies
Kaya van Haasteren 104
Merleyn Koops 107
Ysa Rakestraw 101 Monk Eindhoven
Anon8226 - -
Noor van Zundert 102 Team Neoliet
Simone Gerritsen 103 Monk Eindhoven

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Team
1 Anon8226 - -
2 Cecile van der Meel 106 Ayers Rookies
3 Kaya van Haasteren 104
4 Ysa Rakestraw 101 Monk Eindhoven
5 Elja Leijenhorst 100 Team Delfts Bleau
6 Simone Gerritsen 103 Monk Eindhoven
7 Noor van Zundert 102 Team Neoliet
8 Marrit Elsinga 108 Team Mountain Network
9 Merleyn Koops 107
13-04-2019 19:00
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Ysa Rakestraw 101 T3B1 B3 T1B1 B1 B1 T1B1 T1B1 B1 4T6 8B10 T2B1 B1 1T2 2B2 100.0 Monk Eindhoven
2 Simone Gerritsen 103 T3B2 B2 T2B2 B1 B1 T1B1 T1B1 B2 4T7 8B12 B1 T3B3 1T3 2B4 80.0 Monk Eindhoven
3 Kaya van Haasteren 104 T1B1 T5B5 B2 T3B2 T1B1 T2B2 5T12 6B13 B1 0T0 1B1 65.0
4 Anon8226 - T2B2 B2 T2B1 B1 T1B1 T1B1 4T6 6B8 B3 0T0 1B3 55.0 -
5 Elja Leijenhorst 100 B2 B1 B1 T2B2 T2B2 2T4 5B8 B3 0T0 1B3 51.0 Team Delfts Bleau
6 Cecile van der Meel 106 T1B1 B5 B1 T1B1 T1B1 3T3 5B9 B5 0T0 1B5 47.0 Ayers Rookies
7 Noor van Zundert 102 B2 B2 B3 T2B1 T3B3 2T5 5B11 43.0 Team Neoliet
8 Merleyn Koops 107 T1B1 B2 T1B1 2T2 3B4 40.0
9 Marrit Elsinga 108 0T0 0B0 37.0 Team Mountain Network

Aantal deelnemers: 21

Naam Rugnummer Team
Irina Kramers 303 Kei Boulderhal
Marit Zeldenthuis 311 Climb Up
Tysa Aukema 310 Climb Up
Dunya Handor 305 Bruut
Iris van 't Westeinde 315 Team Neoliet
Freja Smed 319 Climb Up
Gitte Meus 307 Team Mountain Network
Lies van Raaij 312 Team Delfts Bleau
Gianna Evers 317 REVOLT
Julia Janssen 304 Top Climbing Twente
Nienke Sorber 314 Monk Amsterdam
Sven van der Heijden 300 Monk Amsterdam
Pien Mooij 313 REVOLT
Debby Bogaard 306 Team Delfts Bleau
Manon Knops 320 Top Climbing Twente
Isa Witte 316 Team Kids From The Block
Milou van der Klooster 308 Monk Rotterdam
Sterre Tolenaar 309 Monk Rotterdam
Mette van Liempd 302 Monk Eindhoven
Maartje Wilmink 318 Team Delfts Bleau
Pleun Frank 301 Monk Amsterdam

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 21

# Naam Rugnummer Team
1 Julia Janssen 304 Top Climbing Twente
2 Nienke Sorber 314 Monk Amsterdam
3 Irina Kramers 303 Kei Boulderhal
4 Marit Zeldenthuis 311 Climb Up
5 Iris van 't Westeinde 315 Team Neoliet
6 Dunya Handor 305 Bruut
7 Maartje Wilmink 318 Team Delfts Bleau
8 Pleun Frank 301 Monk Amsterdam
9 Sven van der Heijden 300 Monk Amsterdam
10 Freja Smed 319 Climb Up
11 Gitte Meus 307 Team Mountain Network
12 Manon Knops 320 Top Climbing Twente
13 Debby Bogaard 306 Team Delfts Bleau
14 Milou van der Klooster 308 Monk Rotterdam
15 Mette van Liempd 302 Monk Eindhoven
16 Isa Witte 316 Team Kids From The Block
17 Sterre Tolenaar 309 Monk Rotterdam
18 Pien Mooij 313 REVOLT
19 Tysa Aukema 310 Climb Up
20 Gianna Evers 317 REVOLT
21 Lies van Raaij 312 Team Delfts Bleau
13-04-2019 19:01
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Pleun Frank 301 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 8T9 8B9 T1B1 B2 T4B4 2T5 3B7 100.0 Monk Amsterdam
2 Mette van Liempd 302 T1B1 T3B1 T1B1 B2 T1B1 T1B1 T4B1 6T11 7B8 T4B3 T2B2 2T6 2B5 80.0 Monk Eindhoven
3 Manon Knops 320 T1B1 T1B1 T1B1 B1 B1 T1B1 T1B1 T2B1 6T7 8B8 T1B1 T5B5 2T6 2B6 65.0 Top Climbing Twente
4 Sven van der Heijden 300 T2B2 T2B1 T3B3 B1 T1B1 T1B1 T2B1 6T11 7B10 T1B1 1T1 1B1 55.0 Monk Amsterdam
5 Isa Witte 316 T1B1 B1 T1B1 T3B1 T1B1 T1B1 B1 5T7 7B7 T2B1 1T2 1B1 51.0 Team Kids From The Block
6 Iris van 't Westeinde 315 T1B1 T1B1 T1B1 B2 T2B2 T1B1 T1B1 B1 6T7 8B10 T3B2 1T3 1B2 47.0 Team Neoliet
7 Pien Mooij 313 T2B1 B1 T3B2 B1 T1B1 T1B1 T4B1 5T11 7B8 43.0 REVOLT
8 Julia Janssen 304 T1B1 B2 B3 B1 T2B1 T1B1 T1B1 B1 4T5 8B11 40.0 Top Climbing Twente
9 Gianna Evers 317 T1B1 B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 B1 4T4 7B7 37.0 REVOLT
10 Lies van Raaij 312 T2B1 B2 T1B1 B1 T1B1 T1B1 B2 4T5 7B9 34.0 Team Delfts Bleau
11 Gitte Meus 307 T2B1 T2B1 T1B1 T2B1 B2 4T7 5B6 31.0 Team Mountain Network
12 Irina Kramers 303 T2B1 B2 B1 T1B1 T1B1 B1 3T4 6B7 28.0 Kei Boulderhal
13 Nienke Sorber 314 T1B1 B2 B2 T1B1 T2B1 B5 3T4 6B12 26.0 Monk Amsterdam
14 Freja Smed 319 T2B2 B4 B4 T1B1 T1B1 3T4 5B12 24.0 Climb Up
15 Marit Zeldenthuis 311 T1B1 B1 T1B1 T1B1 3T3 4B4 22.0 Climb Up
16 Sterre Tolenaar 309 T2B2 B3 T1B1 T1B1 3T4 4B7 20.0 Monk Rotterdam
17 Debby Bogaard 306 T2B1 T2B1 T1B1 3T5 3B3 18.0 Team Delfts Bleau
18 Tysa Aukema 310 T4B3 T1B1 T1B1 3T6 3B5 16.0 Climb Up
19 Dunya Handor 305 B3 T1B1 T1B1 B2 2T2 4B7 14.0 Bruut
20 Maartje Wilmink 318 B1 B1 T2B2 T2B2 2T4 4B6 12.0 Team Delfts Bleau
21 Milou van der Klooster 308 T1B1 T3B1 2T4 2B2 10.0 Monk Rotterdam

Aantal deelnemers: 21

Naam Rugnummer Team
Liz Buur 515 Ayers Rookies
Zoeteke Vliek 516 Ayers Rookies
Amber Schiffeleers 504 IVY Climbing
Klaar van den Beuken 513 Ayers Rookies
Mara Voorthuis 501 Kei Boulderhal
Zoë Goossens 506 Team Kids From The Block
Jytte Oerlemans 509 Team Kids From The Block
Julie de Jong 512 Bruut
Lisa Klem 508 REVOLT
Fenna Schouten 521 Team Mountain Network
Sabina van Essen 502 Team Mountain Network
Doenja Sinke 514 Kei Boulderhal
Nina van Bemmel 522 Team Neoliet
Lieke van Gemert 519 Team Mountain Network
Evy Görtzen 518 IVY Climbing
Femke de Klerk 517 Bruut
Sanne Gijselman 503 Team Neoliet
Puck van der Moolen 511 REVOLT
Evy Loef 520 Team Delfts Bleau
Belize Derksen 505
Anon8290 - -

Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 21

# Naam Rugnummer Team
1 Puck van der Moolen 511 REVOLT
2 Evy Görtzen 518 IVY Climbing
3 Sanne Gijselman 503 Team Neoliet
4 Zoeteke Vliek 516 Ayers Rookies
5 Julie de Jong 512 Bruut
6 Nina van Bemmel 522 Team Neoliet
7 Lisa Klem 508 REVOLT
8 Liz Buur 515 Ayers Rookies
9 Amber Schiffeleers 504 IVY Climbing
10 Sabina van Essen 502 Team Mountain Network
11 Evy Loef 520 Team Delfts Bleau
12 Lieke van Gemert 519 Team Mountain Network
13 Klaar van den Beuken 513 Ayers Rookies
14 Zoë Goossens 506 Team Kids From The Block
15 Femke de Klerk 517 Bruut
16 Anon8290 - -
17 Belize Derksen 505
18 Doenja Sinke 514 Kei Boulderhal
19 Fenna Schouten 521 Team Mountain Network
20 Mara Voorthuis 501 Kei Boulderhal
21 Jytte Oerlemans 509 Team Kids From The Block
13-04-2019 18:57
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Lisa Klem 508 T1B1 B1 T5B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 7T13 8B8 T1B1 T1B1 T1B1 3T3 3B3 100.0 REVOLT
2 Sabina van Essen 502 T1B1 T1B1 B2 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 6T6 8B9 T1B1 T1B1 T1B1 3T3 3B3 80.0 Team Mountain Network
3 Mara Voorthuis 501 T1B1 T1B1 B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 5T5 7B7 T1B1 T1B1 T2B2 3T4 3B4 65.0 Kei Boulderhal
4 Amber Schiffeleers 504 T1B1 T1B1 B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 7T8 8B8 T1B1 T1B1 T7B7 3T9 3B9 55.0 IVY Climbing
5 Zoë Goossens 506 T1B1 T1B1 B2 B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 6T6 8B10 T4B2 B1 1T4 2B3 51.0 Team Kids From The Block
6 Klaar van den Beuken 513 T1B1 T2B2 B2 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 6T8 7B9 T1B1 1T1 1B1 47.0 Ayers Rookies
7 Liz Buur 515 T1B1 T1B1 B1 B1 T1B1 T2B2 T2B2 5T7 7B9 43.0 Ayers Rookies
8 Anon8290 - T1B1 T1B1 B2 B1 T1B1 T1B1 T5B1 5T9 7B8 40.0 -
9 Sanne Gijselman 503 T1B1 T3B2 T1B1 T1B1 T1B1 5T7 5B6 37.0 Team Neoliet
10 Doenja Sinke 514 T1B1 T2B1 B1 B1 T1B1 T1B1 B5 4T5 7B11 34.0 Kei Boulderhal
11 Jytte Oerlemans 509 T1B1 T2B1 B2 B1 T1B1 T2B2 4T6 6B8 31.0 Team Kids From The Block
12 Lieke van Gemert 519 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 B2 4T5 5B7 28.0 Team Mountain Network
13 Nina van Bemmel 522 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T5B3 4T8 5B7 26.0 Team Neoliet
14 Puck van der Moolen 511 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 4T5 4B5 24.0 REVOLT
15 Evy Görtzen 518 T1B1 B1 B4 B1 T2B1 T2B2 3T5 6B10 22.0 IVY Climbing
16 Belize Derksen 505 T1B1 B1 T1B1 T1B1 3T3 4B4 20.0
17 Evy Loef 520 T1B1 T2B1 B2 T1B1 3T4 4B5 18.0 Team Delfts Bleau
18 Zoeteke Vliek 516 T1B1 B2 T1B1 B2 2T2 4B6 15.0 Ayers Rookies
18 Fenna Schouten 521 T1B1 B1 T1B1 B3 2T2 4B6 15.0 Team Mountain Network
20 Femke de Klerk 517 T2B1 B1 1T2 2B2 12.0 Bruut
21 Julie de Jong 512 B1 B1 0T0 2B2 10.0 Bruut

Team Uitslag

# Team Totaal
1 Monk Eindhoven 402.0
2 Monk Amsterdam 325.0
3 REVOLT 319.0
4 Team Mountain Network 311.0
5 Team Delfts Bleau 252.0
6 Kei Boulderhal 230.0
7 Ayers Rookies 194.0
8 Climb Up 188.0
9 Team Kids From The Block 180.0
10 Team Neoliet 151.0
11 Monk Rotterdam 130.0
12 Top Climbing Twente 127.0
13 Bruut 99.0
14 IVY Climbing 77.0
15 Graviton Bouldergym 65.0
15 Team Yellowstone 65.0
17 Top-It 51.0
18 Monte Cervino 37.0
19 GRIP Nijmegen 24.0
20 School of Rock 20.0