NJK BOULDER 2019, 01-06-2019 10:00, RijnBoulder, Arnhem

Discipline: Boulder
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Aan dit kampioenschap kunnen zes leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [geboortejaren 2000 en 2001], Jeugd A [2002 en 2003], Jeugd B [2004 en 2005] en Jeugd C [2006 en 2007].

Het voorlopige tijdschema:

Jeugd C + B:
10.00 uur Isolatie open voor Jeugd C en Jeugd B + MN Open
11.00 uur Sluiting Isolatie Jeugd C en Jeugd B
11.30 uur Start Finale Jeugd C en Jeugd B
13.35 uur Einde Finale Jeugd C en Jeugd B
14.00 uur Prijsuitreiking Jeugd C en Jeugd B

Jeugd Junioren + A:
13.00 uur Isolatie open voor Jeugd A en Junioren
13.30 uur Sluiting Isolatie Jeugd A en Junioren 
14.30 uur Start Finale Jeugd A en Junioren
16.45 uur Einde Finale Jeugd A en Junioren
16.50 uur Prijsuitreiking Jeugd A en Junioren

Je kunt je plaatsen voor het NJK Boulder 2019 via de Nationale Jeugd Boulder Competitie. Het wedstrijdformat is in het kort bijna gelijk aan het World Cup 1/2 Finale format: 4 onsight boulders met 5 minuten klimtijd en 5 minuten rust tussen de boulders.


Voor het NJK Boulder 2019 geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer de Nederlandse nationaliteit heeft.

Jongens Junioren

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Team
Torben van Kolfschoten 207 Monk Amsterdam
Simon Boes 206
Jules Kluwer 205
Daan Kox 204 Graviton Bouldergym
Teun van der Graaf 203 Monk Eindhoven
Antonie Moes 202 Top-It
Ties van Veggel 201
Klim Baudoin 200 Monk Eindhoven

Ronde: Finale - Routes: Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Team
1 Klim Baudoin 200 Monk Eindhoven
2 Ties van Veggel 201
3 Antonie Moes 202 Top-It
4 Teun van der Graaf 203 Monk Eindhoven
5 Daan Kox 204 Graviton Bouldergym
6 Jules Kluwer 205
7 Simon Boes 206
8 Torben van Kolfschoten 207 Monk Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Klim Baudoin 200 Monk Eindhoven
2 Ties van Veggel 201
3 Antonie Moes 202 Top-It
4 Teun van der Graaf 203 Monk Eindhoven
5 Daan Kox 204 Graviton Bouldergym
6 Jules Kluwer 205
7 Simon Boes 206
8 Torben van Kolfschoten 207 Monk Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Klim Baudoin 200 Monk Eindhoven
2 Ties van Veggel 201
3 Antonie Moes 202 Top-It
4 Teun van der Graaf 203 Monk Eindhoven
5 Daan Kox 204 Graviton Bouldergym
6 Jules Kluwer 205
7 Simon Boes 206
8 Torben van Kolfschoten 207 Monk Amsterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Klim Baudoin 200 Monk Eindhoven
2 Ties van Veggel 201
3 Antonie Moes 202 Top-It
4 Teun van der Graaf 203 Monk Eindhoven
5 Daan Kox 204 Graviton Bouldergym
6 Jules Kluwer 205
7 Simon Boes 206
8 Torben van Kolfschoten 207 Monk Amsterdam
11-06-2019 13:41
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Simon Boes 206 T2Z2 T5Z1 Z4 T1Z1 3T8 4Z8 100.0
2 Daan Kox 204 - T1Z1 Z3 T3Z3 2T4 3Z7 80.0 Graviton Bouldergym
3 Torben van Kolfschoten 207 Z6 Z5 Z1 T6Z2 1T6 4Z14 65.0 Monk Amsterdam
4 Teun van der Graaf 203 - Z9 Z1 T1Z1 1T1 3Z11 55.0 Monk Eindhoven
5 Ties van Veggel 201 - Z1 - Z1 0T0 2Z2 51.0
6 Klim Baudoin 200 Z3 - - Z1 0T0 2Z4 47.0 Monk Eindhoven
7 Jules Kluwer 205 - Z3 - Z2 0T0 2Z5 43.0
8 Antonie Moes 202 - - - Z1 0T0 1Z1 40.0 Top-It

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Team Opm.
Hidde Bakker 409 REVOLT
Iwan Pasveer 408 Team Mountain Network
Paul Brand 407
Jens de Louw 406 Team Mountain Network
Abel Mensink 405 Team Delfts Bleau
Ynze Visser 404
Sem van den Akker 403 Team Kids From The Block
Ties Baars 402 Monk Eindhoven
Leto Cavé 400 Team Mountain Network Disp
Mischa Radt 401 Disp

Ronde: Finale - Routes: Aantal deelnemers: 10

# Naam Rugnummer Team
1 Leto Cavé 400 Team Mountain Network
2 Mischa Radt 401
3 Ties Baars 402 Monk Eindhoven
4 Sem van den Akker 403 Team Kids From The Block
5 Ynze Visser 404
6 Abel Mensink 405 Team Delfts Bleau
7 Jens de Louw 406 Team Mountain Network
8 Paul Brand 407
9 Iwan Pasveer 408 Team Mountain Network
10 Hidde Bakker 409 REVOLT
# Naam Rugnummer Team
1 Leto Cavé 400 Team Mountain Network
2 Mischa Radt 401
3 Ties Baars 402 Monk Eindhoven
4 Sem van den Akker 403 Team Kids From The Block
5 Ynze Visser 404
6 Abel Mensink 405 Team Delfts Bleau
7 Jens de Louw 406 Team Mountain Network
8 Paul Brand 407
9 Iwan Pasveer 408 Team Mountain Network
10 Hidde Bakker 409 REVOLT
# Naam Rugnummer Team
1 Leto Cavé 400 Team Mountain Network
2 Mischa Radt 401
3 Ties Baars 402 Monk Eindhoven
4 Sem van den Akker 403 Team Kids From The Block
5 Ynze Visser 404
6 Abel Mensink 405 Team Delfts Bleau
7 Jens de Louw 406 Team Mountain Network
8 Paul Brand 407
9 Iwan Pasveer 408 Team Mountain Network
10 Hidde Bakker 409 REVOLT
# Naam Rugnummer Team
1 Leto Cavé 400 Team Mountain Network
2 Mischa Radt 401
3 Ties Baars 402 Monk Eindhoven
4 Sem van den Akker 403 Team Kids From The Block
5 Ynze Visser 404
6 Abel Mensink 405 Team Delfts Bleau
7 Jens de Louw 406 Team Mountain Network
8 Paul Brand 407
9 Iwan Pasveer 408 Team Mountain Network
10 Hidde Bakker 409 REVOLT
11-06-2019 13:41
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Iwan Pasveer 408 T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z1 3T4 4Z5 100.0 Team Mountain Network
2 Leto Cavé 400 T3Z2 T1Z1 T1Z1 Z1 3T5 4Z5 73.0 Team Mountain Network
2 Mischa Radt 401 T3Z2 T1Z1 T1Z1 Z1 3T5 4Z5 73.0
4 Jens de Louw 406 T3Z3 Z3 T1Z1 T1Z1 3T5 4Z8 55.0 Team Mountain Network
5 Paul Brand 407 T3Z2 T1Z1 T2Z1 Z1 3T6 4Z5 51.0
6 Hidde Bakker 409 T1Z1 Z2 T2Z1 Z1 2T3 4Z5 47.0 REVOLT
7 Ynze Visser 404 T2Z1 T2Z1 Z1 Z1 2T4 4Z4 43.0
8 Sem van den Akker 403 T2Z2 Z3 Z2 Z1 1T2 4Z8 40.0 Team Kids From The Block
9 Abel Mensink 405 Z3 T5Z4 Z1 Z1 1T5 4Z9 37.0 Team Delfts Bleau
10 Ties Baars 402 Z2 Z1 Z1 Z1 0T0 4Z5 34.0 Monk Eindhoven

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Team
Kevin Peeters 607 Monk Rotterdam
Gijs Kieboom 606 Climb Up
Daan Terng 605 Team Mountain Network
Boris van Asselt 604 Team Yellowstone
Ferbe Verburg 603 Ayers Rookies
Jip Molenaar 602 Team Delfts Bleau
Youri van der Stap 601 Team Delfts Bleau
David Klos 600 Top Climbing Twente

Ronde: Finale - Routes: Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Team
1 David Klos 600 Top Climbing Twente
2 Jip Molenaar 602 Team Delfts Bleau
3 Youri van der Stap 601 Team Delfts Bleau
4 Ferbe Verburg 603 Ayers Rookies
5 Boris van Asselt 604 Team Yellowstone
6 Daan Terng 605 Team Mountain Network
7 Gijs Kieboom 606 Climb Up
8 Kevin Peeters 607 Monk Rotterdam
# Naam Rugnummer Team
1 David Klos 600 Top Climbing Twente
2 Jip Molenaar 602 Team Delfts Bleau
3 Youri van der Stap 601 Team Delfts Bleau
4 Ferbe Verburg 603 Ayers Rookies
5 Boris van Asselt 604 Team Yellowstone
6 Daan Terng 605 Team Mountain Network
7 Gijs Kieboom 606 Climb Up
8 Kevin Peeters 607 Monk Rotterdam
# Naam Rugnummer Team
1 David Klos 600 Top Climbing Twente
2 Jip Molenaar 602 Team Delfts Bleau
3 Youri van der Stap 601 Team Delfts Bleau
4 Ferbe Verburg 603 Ayers Rookies
5 Boris van Asselt 604 Team Yellowstone
6 Daan Terng 605 Team Mountain Network
7 Gijs Kieboom 606 Climb Up
8 Kevin Peeters 607 Monk Rotterdam
# Naam Rugnummer Team
1 David Klos 600 Top Climbing Twente
2 Jip Molenaar 602 Team Delfts Bleau
3 Youri van der Stap 601 Team Delfts Bleau
4 Ferbe Verburg 603 Ayers Rookies
5 Boris van Asselt 604 Team Yellowstone
6 Daan Terng 605 Team Mountain Network
7 Gijs Kieboom 606 Climb Up
8 Kevin Peeters 607 Monk Rotterdam
11-06-2019 13:41
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Boris van Asselt 604 T3Z1 Z8 T4Z3 - 2T7 3Z12 100.0 Team Yellowstone
2 Youri van der Stap 601 - Z1 Z5 T1Z1 1T1 3Z7 80.0 Team Delfts Bleau
3 Daan Terng 605 Z7 Z3 - T2Z2 1T2 3Z12 65.0 Team Mountain Network
4 Ferbe Verburg 603 - Z1 Z1 T3Z3 1T3 3Z5 55.0 Ayers Rookies
5 Gijs Kieboom 606 Z1 Z1 Z1 Z17 0T0 4Z20 51.0 Climb Up
6 Kevin Peeters 607 Z3 - - Z1 0T0 2Z4 45.0 Monk Rotterdam
6 David Klos 600 Z3 Z1 - - 0T0 2Z4 45.0 Top Climbing Twente
8 Jip Molenaar 602 - Z1 - 0T0 1Z1 40.0 Team Delfts Bleau

Jongens C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Meisjes Junioren

Aantal deelnemers: 4

Naam Rugnummer Team
Ysa Rakestraw 103 Monk Eindhoven
Kaya van Haasteren 102
Merleyn Koops 101
Anon8468 - -

Ronde: Finale - Routes: Aantal deelnemers: 4

# Naam Rugnummer Team
1 Anon8468 - -
2 Merleyn Koops 101
3 Kaya van Haasteren 102
4 Ysa Rakestraw 103 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Anon8468 - -
2 Merleyn Koops 101
3 Kaya van Haasteren 102
4 Ysa Rakestraw 103 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Anon8468 - -
2 Merleyn Koops 101
3 Kaya van Haasteren 102
4 Ysa Rakestraw 103 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Anon8468 - -
2 Merleyn Koops 101
3 Kaya van Haasteren 102
4 Ysa Rakestraw 103 Monk Eindhoven
11-06-2019 13:41
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Ysa Rakestraw 103 T6Z6 Z1 T1Z1 T4Z2 3T11 4Z10 100.0 Monk Eindhoven
2 Kaya van Haasteren 102 Z5 - Z1 Z3 0T0 3Z9 80.0
3 Merleyn Koops 101 Z2 - - 0T0 1Z2 65.0
4 Anon8468 - Z3 - - 0T0 1Z3 55.0 -

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Team
Mette van Liempd 307 Monk Eindhoven
Pleun Frank 306 Monk Amsterdam
Manon Knops 305 Top Climbing Twente
Sam Swalué 304 Top Climbing Twente
Sven van der Heijden 303 Monk Amsterdam
Gianna Evers 302 REVOLT
Iris van 't Westeinde 301 Team Neoliet
Pien Mooij 300 REVOLT

Ronde: Finale - Routes: Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Team
1 Pien Mooij 300 REVOLT
2 Iris van 't Westeinde 301 Team Neoliet
3 Gianna Evers 302 REVOLT
4 Sven van der Heijden 303 Monk Amsterdam
5 Sam Swalué 304 Top Climbing Twente
6 Manon Knops 305 Top Climbing Twente
7 Pleun Frank 306 Monk Amsterdam
8 Mette van Liempd 307 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Pien Mooij 300 REVOLT
2 Iris van 't Westeinde 301 Team Neoliet
3 Gianna Evers 302 REVOLT
4 Sven van der Heijden 303 Monk Amsterdam
5 Sam Swalué 304 Top Climbing Twente
6 Manon Knops 305 Top Climbing Twente
7 Pleun Frank 306 Monk Amsterdam
8 Mette van Liempd 307 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Pien Mooij 300 REVOLT
2 Iris van 't Westeinde 301 Team Neoliet
3 Gianna Evers 302 REVOLT
4 Sven van der Heijden 303 Monk Amsterdam
5 Sam Swalué 304 Top Climbing Twente
6 Manon Knops 305 Top Climbing Twente
7 Pleun Frank 306 Monk Amsterdam
8 Mette van Liempd 307 Monk Eindhoven
# Naam Rugnummer Team
1 Pien Mooij 300 REVOLT
2 Iris van 't Westeinde 301 Team Neoliet
3 Gianna Evers 302 REVOLT
4 Sven van der Heijden 303 Monk Amsterdam
5 Sam Swalué 304 Top Climbing Twente
6 Manon Knops 305 Top Climbing Twente
7 Pleun Frank 306 Monk Amsterdam
8 Mette van Liempd 307 Monk Eindhoven
11-06-2019 13:41
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Pleun Frank 306 T2Z1 - Z1 T1Z1 2T3 3Z3 100.0 Monk Amsterdam
2 Gianna Evers 302 T2Z2 - Z2 T2Z2 2T4 3Z6 80.0 REVOLT
3 Mette van Liempd 307 T1Z1 - - T2Z1 2T3 2Z2 65.0 Monk Eindhoven
4 Sam Swalué 304 T2Z2 - - T2Z1 2T4 2Z3 55.0 Top Climbing Twente
5 Iris van 't Westeinde 301 Z3 - Z1 T3Z2 1T3 3Z6 51.0 Team Neoliet
6 Manon Knops 305 Z1 - T5Z5 Z5 1T5 3Z11 47.0 Top Climbing Twente
7 Pien Mooij 300 T7Z3 - Z4 Z1 1T7 3Z8 43.0 REVOLT
8 Sven van der Heijden 303 Z4 - Z5 - 0T0 2Z9 40.0 Monk Amsterdam

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Team Opm.
Lisa Klem 508 REVOLT
Mara Voorthuis 507 Kei Boulderhal
Amber Schiffeleers 506 IVY Climbing
Zoë Goossens 505 Team Kids From The Block
Klaar van den Beuken 504 Ayers Rookies
Nina van Bemmel 503 Team Neoliet
Sanne Gijselman 502 Team Neoliet
Anon8484 - -
Edith Savenije 500 Top-It Disp

Ronde: Finale - Routes: Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Team
1 Edith Savenije 500 Top-It
2 Anon8484 - -
3 Sanne Gijselman 502 Team Neoliet
4 Nina van Bemmel 503 Team Neoliet
5 Klaar van den Beuken 504 Ayers Rookies
6 Zoë Goossens 505 Team Kids From The Block
7 Amber Schiffeleers 506 IVY Climbing
8 Mara Voorthuis 507 Kei Boulderhal
9 Lisa Klem 508 REVOLT
# Naam Rugnummer Team
1 Edith Savenije 500 Top-It
2 Anon8484 - -
3 Sanne Gijselman 502 Team Neoliet
4 Nina van Bemmel 503 Team Neoliet
5 Klaar van den Beuken 504 Ayers Rookies
6 Zoë Goossens 505 Team Kids From The Block
7 Amber Schiffeleers 506 IVY Climbing
8 Mara Voorthuis 507 Kei Boulderhal
9 Lisa Klem 508 REVOLT
# Naam Rugnummer Team
1 Edith Savenije 500 Top-It
2 Anon8484 - -
3 Sanne Gijselman 502 Team Neoliet
4 Nina van Bemmel 503 Team Neoliet
5 Klaar van den Beuken 504 Ayers Rookies
6 Zoë Goossens 505 Team Kids From The Block
7 Amber Schiffeleers 506 IVY Climbing
8 Mara Voorthuis 507 Kei Boulderhal
9 Lisa Klem 508 REVOLT
# Naam Rugnummer Team
1 Edith Savenije 500 Top-It
2 Anon8484 - -
3 Sanne Gijselman 502 Team Neoliet
4 Nina van Bemmel 503 Team Neoliet
5 Klaar van den Beuken 504 Ayers Rookies
6 Zoë Goossens 505 Team Kids From The Block
7 Amber Schiffeleers 506 IVY Climbing
8 Mara Voorthuis 507 Kei Boulderhal
9 Lisa Klem 508 REVOLT
11-06-2019 13:41
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Lisa Klem 508 T1Z1 T4Z4 Z2 T1Z1 3T6 4Z8 100.0 REVOLT
2 Mara Voorthuis 507 T2Z1 - Z5 T1Z1 2T3 3Z7 80.0 Kei Boulderhal
3 Zoë Goossens 505 T2Z1 - - T1Z1 2T3 2Z2 65.0 Team Kids From The Block
4 Edith Savenije 500 T3Z2 - - T4Z1 2T7 2Z3 55.0 Top-It
5 Amber Schiffeleers 506 T1Z1 - Z2 - 1T1 2Z3 51.0 IVY Climbing
6 Anon8484 - T2Z2 - - Z1 1T2 2Z3 47.0 -
7 Klaar van den Beuken 504 Z2 - Z5 Z2 0T0 3Z9 43.0 Ayers Rookies
8 Nina van Bemmel 503 Z3 - - Z4 0T0 2Z7 40.0 Team Neoliet
9 Sanne Gijselman 502 - - - - 0T0 0Z0 37.0 Team Neoliet

Meisjes C : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.