Flatlander Cup Lead 2019, 13-07-2019 09:00, Mountain Network Arnhem

Discipline: Lead
Competitie: Flatlander Cup 2019
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Inschrijven en meer informatie op: http://www.flatlandercup.nl/

Youth A Female

Aantal deelnemers: 4

Naam Rugnummer Team
Freja Smed 79 Climb Up
Gitte Meus 80
Myrthe van de Pol 81
Marit Zeldenthuis 82

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 4

# Naam Rugnummer Team
1 Freja Smed 79 Climb Up
2 Gitte Meus 80
3 Marit Zeldenthuis 82
4 Myrthe van de Pol 81
# Naam Rugnummer Team
1 Freja Smed 79 Climb Up
2 Gitte Meus 80
3 Marit Zeldenthuis 82
4 Myrthe van de Pol 81
# Naam Rugnummer Team
1 Freja Smed 79 Climb Up
2 Gitte Meus 80
3 Marit Zeldenthuis 82
4 Myrthe van de Pol 81
13-07-2019 20:18
# Naam Rugnummer 1 2 3 1 Comp. Punten Team
1 Freja Smed 79 29+ 12 8+ 19 100.0 Climb Up
2 Marit Zeldenthuis 82 11+ 18+ 8 19 80.0
3 Myrthe van de Pol 81 27 9+ 15+ 15 65.0
4 Gitte Meus 80 29+ 12 17+ 12 55.0

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Nat. Team
Sven Goudriaan 30 NED Team Mountain Network
Mateus Belloto 31 BRA
Luke Turner 32 GBR
Ynze Visser 33 NED
Mischa Radt 34 NED
Nemo Henkels 35 NED
Jens de Louw 36 NED
Tom Crouwel 37 NED
Elias Bignold 38 GBR
Leto Cavé 39 NED

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 10

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ynze Visser 33 NED
2 Sven Goudriaan 30 NED Team Mountain Network
3 Elias Bignold 38 GBR
4 Mischa Radt 34 NED
5 Nemo Henkels 35 NED
6 Tom Crouwel 37 NED
7 Leto Cavé 39 NED
8 Luke Turner 32 GBR
9 Jens de Louw 36 NED
10 Mateus Belloto 31 BRA
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ynze Visser 33 NED
2 Sven Goudriaan 30 NED Team Mountain Network
3 Elias Bignold 38 GBR
4 Mischa Radt 34 NED
5 Nemo Henkels 35 NED
6 Tom Crouwel 37 NED
7 Leto Cavé 39 NED
8 Luke Turner 32 GBR
9 Jens de Louw 36 NED
10 Mateus Belloto 31 BRA
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ynze Visser 33 NED
2 Sven Goudriaan 30 NED Team Mountain Network
3 Elias Bignold 38 GBR
4 Mischa Radt 34 NED
5 Nemo Henkels 35 NED
6 Tom Crouwel 37 NED
7 Leto Cavé 39 NED
8 Luke Turner 32 GBR
9 Jens de Louw 36 NED
10 Mateus Belloto 31 BRA
13-07-2019 20:18
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 1 Comp. Punten Team
1 Leto Cavé 39 NED 22+ Top Top Top 100.0
2 Mischa Radt 34 NED Top Top 39 34 80.0
3 Jens de Louw 36 NED 34 34+ 28+ 33+ 65.0
4 Ynze Visser 33 NED 22+ 37+ 28+ 24 55.0
5 Elias Bignold 38 GBR Top 28 28+ 23+ 51.0
6 Luke Turner 32 GBR 17+ 35+ 19+ 20+ 47.0
7 Mateus Belloto 31 BRA 14+ 32 28+ 43.0
8 Tom Crouwel 37 NED 15 26+ 19 40.0
9 Sven Goudriaan 30 NED 15+ 26+ 16 37.0 Team Mountain Network
10 Nemo Henkels 35 NED 10 6 16+ 34.0

Youth B Female

Aantal deelnemers: 14

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lisa Klem 68 NED
2 Saveena Fillingham 107 GBR
3 Montaine Smit 75 GER
4 Karla Schmitz-Kolkmann 70 GER
5 Sanne Gijselman 67 NED
6 Edith Savenije 69 NED
7 Emilia Merz 79 GER
8 Mara Voorthuis 65 NED
9 Sabina van Essen 71 NED
10 Emma Edwards 66 GBR
11 Amber Schiffeleers 76 NED
12 Lieke van Gemert 77 NED
13 Muriel Kliems 73 GER
14 Klaar van den Beuken 72 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lisa Klem 68 NED
2 Saveena Fillingham 107 GBR
3 Montaine Smit 75 GER
4 Karla Schmitz-Kolkmann 70 GER
5 Sanne Gijselman 67 NED
6 Edith Savenije 69 NED
7 Emilia Merz 79 GER
8 Mara Voorthuis 65 NED
9 Sabina van Essen 71 NED
10 Emma Edwards 66 GBR
11 Amber Schiffeleers 76 NED
12 Lieke van Gemert 77 NED
13 Muriel Kliems 73 GER
14 Klaar van den Beuken 72 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lisa Klem 68 NED
2 Saveena Fillingham 107 GBR
3 Montaine Smit 75 GER
4 Karla Schmitz-Kolkmann 70 GER
5 Sanne Gijselman 67 NED
6 Edith Savenije 69 NED
7 Emilia Merz 79 GER
8 Mara Voorthuis 65 NED
9 Sabina van Essen 71 NED
10 Emma Edwards 66 GBR
11 Amber Schiffeleers 76 NED
12 Lieke van Gemert 77 NED
13 Muriel Kliems 73 GER
14 Klaar van den Beuken 72 NED
13-07-2019 20:18
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 1 Comp. Punten Team
1 Sabina van Essen 71 NED Top Top 23+ Top 100.0
2 Edith Savenije 69 NED Top Top 25+ 26+ 80.0
3 Mara Voorthuis 65 NED Top 39+ 9+ 26 65.0
4 Montaine Smit 75 GER Top 39 20+ 25+ 55.0
5 Karla Schmitz-Kolkmann 70 GER Top Top 9+ 25 51.0
6 Amber Schiffeleers 76 NED Top 36 23+ 21+ 47.0
7 Emilia Merz 79 GER 34 35+ 22 43.0
8 Klaar van den Beuken 72 NED 31 29 9+ 40.0
9 Lisa Klem 68 NED 27 32 9+ 37.0
10 Emma Edwards 66 GBR 27+ 27+ 9+ 34.0
11 Saveena Fillingham 107 GBR 26+ 23.5+ 9+ 31.0
12 Lieke van Gemert 77 NED 26+ 23.5 9+ 28.0
13 Sanne Gijselman 67 NED 24+ 21 9+ 25.0
13 Muriel Kliems 73 GER 25+ 20+ 9+ 25.0

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Nat. Team
Toby Roberts 15 GBR
Dom Donnell 16 GBR
Luke van Impe 17 NED
Jitse Remes 18 BEL
Zak Brown 19 GBR
Henry Lorenz 20 BEL
Leander Carmanns 21 GER
Lucc Macia Lobett 22 ESP
Vincent Gordz 23 GER
David Klos 24 NED
Felix Warren 25 GBR
Maro Hilgert 26 BEL
Daan Terng 27 NED
Maarten van Nimwegen 28 NED

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Felix Warren 25 GBR
2 Maro Hilgert 26 BEL
3 Lucc Macia Lobett 22 ESP
4 Maarten van Nimwegen 28 NED
5 Toby Roberts 15 GBR
6 Leander Carmanns 21 GER
7 Dom Donnell 16 GBR
8 Henry Lorenz 20 BEL
9 Daan Terng 27 NED
10 Luke van Impe 17 NED
11 David Klos 24 NED
12 Vincent Gordz 23 GER
13 Zak Brown 19 GBR
14 Jitse Remes 18 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Felix Warren 25 GBR
2 Maro Hilgert 26 BEL
3 Lucc Macia Lobett 22 ESP
4 Maarten van Nimwegen 28 NED
5 Toby Roberts 15 GBR
6 Leander Carmanns 21 GER
7 Dom Donnell 16 GBR
8 Henry Lorenz 20 BEL
9 Daan Terng 27 NED
10 Luke van Impe 17 NED
11 David Klos 24 NED
12 Vincent Gordz 23 GER
13 Zak Brown 19 GBR
14 Jitse Remes 18 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Felix Warren 25 GBR
2 Maro Hilgert 26 BEL
3 Lucc Macia Lobett 22 ESP
4 Maarten van Nimwegen 28 NED
5 Toby Roberts 15 GBR
6 Leander Carmanns 21 GER
7 Dom Donnell 16 GBR
8 Henry Lorenz 20 BEL
9 Daan Terng 27 NED
10 Luke van Impe 17 NED
11 David Klos 24 NED
12 Vincent Gordz 23 GER
13 Zak Brown 19 GBR
14 Jitse Remes 18 BEL
13-07-2019 20:18
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 1 Comp. Punten Team
1 Toby Roberts 15 GBR Top Top Top Top 100.0
2 Zak Brown 19 GBR 24+ 41+ Top 36 80.0
3 Jitse Remes 18 BEL 17 Top 38 34+ 65.0
4 Lucc Macia Lobett 22 ESP Top Top Top 34 55.0
5 Leander Carmanns 21 GER 22+ Top 37+ 33 51.0
6 Felix Warren 25 GBR Top 40 26+ 29 47.0
7 Dom Donnell 16 GBR 14 Top 30+ 43.0
8 Daan Terng 27 NED 22+ 25 26+ 40.0
9 Maarten van Nimwegen 28 NED 22+ 26+ 19+ 37.0
10 Maro Hilgert 26 BEL 17+ 25+ 26+ 34.0
11 Vincent Gordz 23 GER 22+ 24 19+ 31.0
12 David Klos 24 NED 22+ 22 17+ 28.0
13 Luke van Impe 17 NED 11+ 22 17+ 26.0
14 Henry Lorenz 20 BEL 14+ 5 24.0

Youth C Female : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth C Male : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth Juniors Female

Aantal deelnemers: 3

Naam Rugnummer Nat. Team
Emma Lorenz 83 GER
Mariia Yurina 84 RUS
Julia Koch 105 GER

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 3

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mariia Yurina 84 RUS
2 Julia Koch 105 GER
3 Emma Lorenz 83 GER
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mariia Yurina 84 RUS
2 Julia Koch 105 GER
3 Emma Lorenz 83 GER
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mariia Yurina 84 RUS
2 Julia Koch 105 GER
3 Emma Lorenz 83 GER
13-07-2019 20:18
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 1 Comp. Punten Team
1 Julia Koch 105 GER 27+ 9+ 18+ 21+ 100.0
2 Mariia Yurina 84 RUS Top 20+ 21+ 19 80.0
3 Emma Lorenz 83 GER Top 22+ 18 19 65.0

Youth Juniors Male

Aantal deelnemers: 5

Naam Rugnummer Nat. Team
John Golder 40 GBR
Casper Lensselink 41 NED
Zeno Schaekers 42 NED
Antonie Moes 43 NED
Phillip Göthert 44 GER

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 5

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Phillip Göthert 44 GER
2 Casper Lensselink 41 NED
3 Zeno Schaekers 42 NED
4 John Golder 40 GBR
5 Antonie Moes 43 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Phillip Göthert 44 GER
2 Casper Lensselink 41 NED
3 Zeno Schaekers 42 NED
4 John Golder 40 GBR
5 Antonie Moes 43 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Phillip Göthert 44 GER
2 Casper Lensselink 41 NED
3 Zeno Schaekers 42 NED
4 John Golder 40 GBR
5 Antonie Moes 43 NED
13-07-2019 20:19
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 1 Comp. Punten Team
1 Phillip Göthert 44 GER 34 34 36+ 33+ 100.0
2 Zeno Schaekers 42 NED 22 26+ 30+ 24 80.0
3 Casper Lensselink 41 NED 22+ 28+ 16+ 22+ 65.0
4 John Golder 40 GBR 17+ 26+ 23+ 19+ 55.0
5 Antonie Moes 43 NED 22+ 26+ 23+ 16+ 51.0