Flatlander Cup Boulder 2019 , 14-07-2019 09:00, MN Rijnboulder, Arnhem

Discipline: Boulder
Competitie: Flatlander Cup 2019
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Inschrijven en meer informatie op: http://www.flatlandercup.nl/

Youth A Female

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Nat. Team
Freja Smed 101 NED Climb Up
Marijke Booth 102 GBR
Gitte Meus 103 NED
Myrthe van de Pol 104 NED
Erin Goedvree 105 NED
Gianna Evers 106 NED
Marit Zeldenthuis 107 NED

Ronde: Qualification Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Marijke Booth 102 GBR
2 Erin Goedvree 105 NED
3 Marit Zeldenthuis 107 NED
4 Gitte Meus 103 NED
5 Freja Smed 101 NED Climb Up
6 Gianna Evers 106 NED
7 Myrthe van de Pol 104 NED
14-07-2019 18:17
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Gianna Evers 106 NED T1B1 T1B1 B5 T1B1 T1B1 B1 T1B1 B1 5T5 8B12 - B1 B1 B2 0T0 3B4 100.0
2 Marijke Booth 102 GBR B1 T1B1 T2B2 T1B1 T3B3 T2B2 T1B1 6T10 7B11 B2 B5 - B4 0T0 3B11 80.0
3 Gitte Meus 103 NED B3 T1B1 B2 B4 1T1 4B10 - - - - 0T0 0B0 65.0
4 Marit Zeldenthuis 107 NED B3 T1B1 B4 1T1 3B8 - - - - 0T0 0B0 55.0
5 Freja Smed 101 NED B4 T3B1 1T3 2B5 - - - - 0T0 0B0 51.0 Climb Up
6 Erin Goedvree 105 NED T4B1 B5 1T4 2B6 - - - - 0T0 0B0 47.0
7 Myrthe van de Pol 104 NED T2B1 1T2 1B1 43.0

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Nat. Team
Sven Goudriaan 40 NED Team Mountain Network
Eckart Hoogmans 41 NED
Sam Blackwell 42 GBR
Mateus Belloto 43 BRA
Luke Turner 44 GBR
Hidde Bakker 45 NED
Ynze Visser 46 NED
Mischa Radt 47 NED
Jens de Louw 48 NED
Tom Crouwel 49 NED
Elias Bignold 50 GBR
Leto Cavé 51 NED
Lars van Mullem 119 NED
Abel Mensink 117 NED

Ronde: Qualification Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt 47 NED
2 Eckart Hoogmans 41 NED
3 Abel Mensink 117 NED
4 Elias Bignold 50 GBR
5 Hidde Bakker 45 NED
6 Leto Cavé 51 NED
7 Sam Blackwell 42 GBR
8 Lars van Mullem 119 NED
9 Ynze Visser 46 NED
10 Luke Turner 44 GBR
11 Sven Goudriaan 40 NED Team Mountain Network
12 Tom Crouwel 49 NED
13 Jens de Louw 48 NED
14 Mateus Belloto 43 BRA
14-07-2019 18:17
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Mischa Radt 47 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B2 T1B1 T2B2 T1B1 8T11 8B10 T1B1 T3B3 T5B3 T1B1 4T10 4B8 100.0
2 Leto Cavé 51 NED T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 7T8 8B9 T1B1 T6B5 T1B1 T4B3 4T12 4B10 80.0
3 Hidde Bakker 45 NED T1B1 T5B5 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 8T14 8B12 T1B1 B5 T1B1 T2B2 3T4 4B9 65.0
4 Elias Bignold 50 GBR T2B1 T1B1 T3B3 T1B1 T1B1 T1B1 T3B2 T1B1 8T13 8B11 T1B1 - B5 T1B1 2T2 3B7 55.0
5 Jens de Louw 48 NED T1B1 T3B3 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 B2 T1B1 7T10 8B12 T2B1 B5 - T3B2 2T5 3B8 51.0
6 Abel Mensink 117 NED T1B1 T2B2 T4B4 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T2B1 8T14 8B13 B1 - - - 0T0 1B1 47.0
7 Sam Blackwell 42 GBR T2B2 T3B3 T2B2 T2B1 T1B1 T1B1 B2 T1B1 7T12 8B13 43.0
8 Mateus Belloto 43 BRA T1B1 T3B3 T2B2 T3B1 T5B2 T1B1 T1B1 7T16 7B11 40.0
9 Ynze Visser 46 NED T1B1 T1B1 T1B1 T4B3 B4 T1B1 5T8 6B11 37.0
10 Luke Turner 44 GBR T2B1 T2B2 T1B1 B2 T3B1 T1B1 5T9 6B8 34.0
11 Eckart Hoogmans 41 NED T4B1 T3B1 T3B2 T2B1 4T12 4B5 31.0
12 Sven Goudriaan 40 NED B1 T4B2 T2B2 B2 2T6 4B7 28.0 Team Mountain Network
13 Tom Crouwel 49 NED B1 T1B1 1T1 2B2 26.0
14 Lars van Mullem 119 NED B1 B2 B3 0T0 3B6 24.0

Youth B Female

Aantal deelnemers: 18

Naam Rugnummer Nat. Team
Mara Voorthuis 85 NED
Emma Edwards 86 GBR
Sanne Gijselman 87 NED
Lisa Klem 88 NED
Edith Savenije 89 NED
Karla Schmitz-Kolkmann 90 GER
Sabina van Essen 91 NED
Klaar van den Beuken 92 NED
Muriel Kliems 93 GER
Liz Buur 94 NED
Zoë Goossens 95 NED
Montaine Smit 96 GER
Amber Schiffeleers 97 NED
Lieke van Gemert 98 NED
Nore Pellens 99 BEL
Fenna Schouten 100 NED
Emilia Merz 120 GER
Saveena Fillingham 121 GBR

Ronde: Qualification Aantal deelnemers: 18

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Edwards 86 GBR
2 Emilia Merz 120 GER
3 Lieke van Gemert 98 NED
4 Edith Savenije 89 NED
5 Nore Pellens 99 BEL
6 Amber Schiffeleers 97 NED
7 Zoë Goossens 95 NED
8 Klaar van den Beuken 92 NED
9 Montaine Smit 96 GER
10 Muriel Kliems 93 GER
11 Mara Voorthuis 85 NED
12 Karla Schmitz-Kolkmann 90 GER
13 Saveena Fillingham 121 GBR
14 Lisa Klem 88 NED
15 Sabina van Essen 91 NED
16 Sanne Gijselman 87 NED
17 Fenna Schouten 100 NED
18 Liz Buur 94 NED
14-07-2019 18:17
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Lisa Klem 88 NED T2B1 B1 T3B2 T1B1 T1B1 T3B1 B1 T4B4 6T14 8B12 T1B1 T6B2 B1 B1 2T7 4B5 100.0
2 Nore Pellens 99 BEL T1B1 T2B1 T2B2 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T3B3 8T13 8B11 T1B1 B1 - B2 1T1 3B4 80.0
3 Edith Savenije 89 NED T1B1 T4B1 T2B2 T1B1 T2B2 B1 T4B3 6T14 7B11 T1B1 B11 - - 1T1 2B12 65.0
4 Sabina van Essen 91 NED T1B1 T1B1 T4B4 T1B1 T1B1 T1B1 - T1B1 7T10 7B10 T2B2 - - B2 1T2 2B4 55.0
5 Amber Schiffeleers 97 NED T3B2 T1B1 T2B1 T1B1 B4 4T7 5B9 T4B4 - - B2 1T4 2B6 51.0
6 Zoë Goossens 95 NED T5B4 T1B1 T1B1 T1B1 B3 4T8 5B10 B1 - - - 0T0 1B1 47.0
7 Emma Edwards 86 GBR T4B3 T3B2 T1B1 T1B1 B1 4T9 5B8 43.0
8 Mara Voorthuis 85 NED B2 T1B1 T1B1 T1B1 B2 3T3 5B7 40.0
9 Montaine Smit 96 GER B1 T4B4 T1B1 T1B1 B3 3T6 5B10 37.0
10 Klaar van den Beuken 92 NED B2 T4B1 T1B1 T1B1 3T6 4B5 34.0
11 Karla Schmitz-Kolkmann 90 GER B1 T2B1 T2B2 2T4 3B4 31.0
12 Lieke van Gemert 98 NED B5 T1B1 T3B1 2T4 3B7 28.0
13 Liz Buur 94 NED T1B1 T2B1 2T3 2B2 26.0
14 Sanne Gijselman 87 NED B1 T1B1 B3 B2 1T1 4B7 24.0
15 Emilia Merz 120 GER B2 T2B2 B3 B3 1T2 4B10 22.0
16 Saveena Fillingham 121 GBR B5 T2B1 B2 1T2 3B8 20.0
17 Muriel Kliems 93 GER T3B2 1T3 1B2 18.0
18 Fenna Schouten 100 NED B2 B5 0T0 2B7 16.0

Aantal deelnemers: 19

Naam Rugnummer Nat. Team
Toby Roberts 19 GBR
Dom Donnell 20 GBR
Jitse Remes 21 BEL
Zak Brown 22 GBR
Henry Lorenz 23 BEL
Kevin Peeters 24 NED
Harry Wharton 25 GBR
Leander Carmanns 26 GER
Lucc Macia Lobett 27 ESP
Vincent Gordz 29 GER
David Klos 30 NED
Felix Warren 31 GBR
Maro Hilgert 32 BEL
Niek Engelaar 33 NED
Daan Terng 34 NED
Youri van der Stap 35 NED
Maarten van Nimwegen 37 NED
Jip Molenaar 38 NED
Iker van Raaij 39 NED

Ronde: Qualification Aantal deelnemers: 19

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Maarten van Nimwegen 37 NED
2 Youri van der Stap 35 NED
3 Dom Donnell 20 GBR
4 Leander Carmanns 26 GER
5 Jip Molenaar 38 NED
6 David Klos 30 NED
7 Maro Hilgert 32 BEL
8 Vincent Gordz 29 GER
9 Iker van Raaij 39 NED
10 Lucc Macia Lobett 27 ESP
11 Toby Roberts 19 GBR
12 Felix Warren 31 GBR
13 Jitse Remes 21 BEL
14 Harry Wharton 25 GBR
15 Kevin Peeters 24 NED
16 Zak Brown 22 GBR
17 Daan Terng 34 NED
18 Niek Engelaar 33 NED
19 Henry Lorenz 23 BEL
14-07-2019 18:17
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Leander Carmanns 26 GER T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T8 8B8 T1B1 T1B1 T3B3 B3 3T5 4B8 100.0
2 Lucc Macia Lobett 27 ESP T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 8T10 8B10 T1B1 T1B1 B1 B2 2T2 4B5 80.0
3 Toby Roberts 19 GBR T2B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 8T11 8B10 T3B1 T1B1 B1 B1 2T4 4B4 65.0
4 Zak Brown 22 GBR T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T2B2 8T10 8B9 B1 T1B1 B2 B2 1T1 4B6 55.0
5 Dom Donnell 20 GBR T3B3 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 7T10 7B10 - T4B3 - - 1T4 1B3 51.0
6 Jitse Remes 21 BEL T2B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 8T11 8B10 B1 B5 B4 B3 0T0 4B13 47.0
7 Kevin Peeters 24 NED B3 T1B1 T3B3 T1B1 T1B1 T3B1 B1 T1B1 6T10 8B12 43.0
8 Harry Wharton 25 GBR T4B1 B5 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T3B1 6T12 7B12 40.0
9 Felix Warren 31 GBR B2 T1B1 T5B5 T2B1 T1B1 T1B1 T5B5 6T15 7B16 36.0
9 Youri van der Stap 35 NED T2B1 B4 T1B1 T2B2 T1B1 T5B3 T4B4 6T15 7B16 36.0
11 Henry Lorenz 23 BEL T4B3 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 6T10 6B8 31.0
12 Maro Hilgert 32 BEL T2B2 T4B1 T1B1 T1B1 T2B2 5T10 5B7 28.0
13 Daan Terng 34 NED B1 T2B1 T1B1 T1B1 B3 T4B2 4T8 6B9 26.0
14 Vincent Gordz 29 GER B2 T4B1 B4 T2B1 T4B4 T4B2 4T14 6B14 24.0
15 Iker van Raaij 39 NED B3 T4B2 T2B1 T3B1 T4B2 4T13 5B9 22.0
16 Jip Molenaar 38 NED T3B3 B2 T1B1 T4B2 3T8 4B8 20.0
17 David Klos 30 NED T3B1 T3B1 T1B1 3T7 3B3 18.0
18 Maarten van Nimwegen 37 NED B1 T2B1 B1 1T2 3B3 16.0
19 Niek Engelaar 33 NED B4 T2B1 B1 1T2 3B6 14.0

Youth C Female : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth C Male : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth Juniors Female

Aantal deelnemers: 5

Naam Rugnummer Nat. Team
Emma Lorenz 108 GER
Mariia Yurina 109 RUS
Ysa Rakestraw 110 NED
Simone Gerritsen 111 NED
Julia Koch 118 GER

Ronde: Qualification Aantal deelnemers: 5

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Simone Gerritsen 111 NED
2 Julia Koch 118 GER
3 Emma Lorenz 108 GER
4 Ysa Rakestraw 110 NED
5 Mariia Yurina 109 RUS
14-07-2019 18:18
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Julia Koch 118 GER T1B1 T1B1 T5B5 T1B1 T1B1 B1 T2B1 6T11 7B11 B4 B3 - T1B1 1T1 3B8 100.0
2 Ysa Rakestraw 110 NED T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T3B2 B4 5T7 7B11 B5 B4 - T1B1 1T1 3B10 80.0
3 Mariia Yurina 109 RUS B2 T1B1 B2 B1 1T1 4B6 B2 - - T1B1 1T1 2B3 65.0
4 Emma Lorenz 108 GER T1B1 T1B1 T5B1 B2 3T7 4B5 - B5 - T2B2 1T2 2B7 55.0
5 Simone Gerritsen 111 NED T3B1 T1B1 T1B1 T5B1 B2 4T10 5B6 - - - T2B2 1T2 1B2 51.0

Youth Juniors Male

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Nat. Team
John Golder 52 GBR
Tibor Pruijs 53 NED
Nathan Whaley 54 GBR
Casper Lensselink 55 NED
Zeno Schaekers 56 NED
Iker Borsten 57 NED
Antonie Moes 58 NED
Joram van Buuren 59 NED
Phillip Göthert 60 GER

Ronde: Qualification Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Casper Lensselink 55 NED
2 Nathan Whaley 54 GBR
3 Tibor Pruijs 53 NED
4 Iker Borsten 57 NED
5 John Golder 52 GBR
6 Phillip Göthert 60 GER
7 Joram van Buuren 59 NED
8 Antonie Moes 58 NED
9 Zeno Schaekers 56 NED
14-07-2019 18:18
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Nathan Whaley 54 GBR T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B4 T1B1 6T7 7B10 T1B1 T3B1 T3B3 T1B1 4T8 4B6 100.0
2 Phillip Göthert 60 GER T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 T3B2 T3B3 T1B1 7T13 7B12 B2 B2 T2B1 T3B3 2T5 4B8 80.0
3 John Golder 52 GBR T3B2 T5B5 T1B1 T2B2 T5B5 B4 T2B1 6T18 7B20 T1B1 T3B2 - B3 2T4 3B6 65.0
4 Antonie Moes 58 NED B1 T1B1 T4B3 T3B3 T2B1 T4B1 5T14 6B10 B1 - - T2B1 1T2 2B2 55.0
5 Casper Lensselink 55 NED B1 T3B3 T1B1 B5 B1 T1B1 T1B1 4T6 7B13 B1 - - T4B3 1T4 2B4 51.0
6 Iker Borsten 57 NED T1B1 T5B5 T1B1 B2 B1 B4 T4B4 4T11 7B18 B1 - - - 0T0 1B1 47.0
7 Zeno Schaekers 56 NED B1 T2B2 T1B1 T2B2 B3 T1B1 4T6 6B10 43.0
8 Tibor Pruijs 53 NED B1 B2 B3 0T0 3B6 40.0
9 Joram van Buuren 59 NED - - - - - - - - 0T0 0B0 37.0