Flatlander Cup Boulder 2019 , 14-07-2019 09:00, MN Rijnboulder, Arnhem

Discipline: Boulder
Competitie: Flatlander Cup 2019
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Inschrijven en meer informatie op: http://www.flatlandercup.nl/

Youth A Female

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Nat. Team
Freja Smed 101 NED Climb Up
Marijke Booth 102 GBR
Gitte Meus 103 NED
Myrthe van de Pol 104 NED
Erin Goedvree 105 NED
Gianna Evers 106 NED
Marit Zeldenthuis 107 NED

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Marijke Booth 102 GBR
2 Erin Goedvree 105 NED
3 Marit Zeldenthuis 107 NED
4 Gitte Meus 103 NED
5 Freja Smed 101 NED Climb Up
6 Gianna Evers 106 NED
7 Myrthe van de Pol 104 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Marijke Booth 102 GBR
2 Erin Goedvree 105 NED
3 Marit Zeldenthuis 107 NED
4 Gitte Meus 103 NED
5 Freja Smed 101 NED Climb Up
6 Gianna Evers 106 NED
7 Myrthe van de Pol 104 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Marijke Booth 102 GBR
2 Erin Goedvree 105 NED
3 Marit Zeldenthuis 107 NED
4 Gitte Meus 103 NED
5 Freja Smed 101 NED Climb Up
6 Gianna Evers 106 NED
7 Myrthe van de Pol 104 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Marijke Booth 102 GBR
2 Erin Goedvree 105 NED
3 Marit Zeldenthuis 107 NED
4 Gitte Meus 103 NED
5 Freja Smed 101 NED Climb Up
6 Gianna Evers 106 NED
7 Myrthe van de Pol 104 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Marijke Booth 102 GBR
2 Erin Goedvree 105 NED
3 Marit Zeldenthuis 107 NED
4 Gitte Meus 103 NED
5 Freja Smed 101 NED Climb Up
6 Gianna Evers 106 NED
7 Myrthe van de Pol 104 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Marijke Booth 102 GBR
2 Erin Goedvree 105 NED
3 Marit Zeldenthuis 107 NED
4 Gitte Meus 103 NED
5 Freja Smed 101 NED Climb Up
6 Gianna Evers 106 NED
7 Myrthe van de Pol 104 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Marijke Booth 102 GBR
2 Erin Goedvree 105 NED
3 Marit Zeldenthuis 107 NED
4 Gitte Meus 103 NED
5 Freja Smed 101 NED Climb Up
6 Gianna Evers 106 NED
7 Myrthe van de Pol 104 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Marijke Booth 102 GBR
2 Erin Goedvree 105 NED
3 Marit Zeldenthuis 107 NED
4 Gitte Meus 103 NED
5 Freja Smed 101 NED Climb Up
6 Gianna Evers 106 NED
7 Myrthe van de Pol 104 NED
14-07-2019 18:17
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Gianna Evers 106 NED T1Z1 T1Z1 Z5 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 Z1 5T5 8Z12 - Z1 Z1 Z2 0T0 3Z4 100.0
2 Marijke Booth 102 GBR Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T3Z3 T2Z2 T1Z1 6T10 7Z11 Z2 Z5 - Z4 0T0 3Z11 80.0
3 Gitte Meus 103 NED Z3 T1Z1 Z2 Z4 1T1 4Z10 - - - - 0T0 0Z0 65.0
4 Marit Zeldenthuis 107 NED Z3 T1Z1 Z4 1T1 3Z8 - - - - 0T0 0Z0 55.0
5 Freja Smed 101 NED Z4 T3Z1 1T3 2Z5 - - - - 0T0 0Z0 51.0 Climb Up
6 Erin Goedvree 105 NED T4Z1 Z5 1T4 2Z6 - - - - 0T0 0Z0 47.0
7 Myrthe van de Pol 104 NED T2Z1 1T2 1Z1 43.0

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Nat. Team
Sven Goudriaan 40 NED Team Mountain Network
Eckart Pruijs 41 NED
Sam Blackwell 42 GBR
Mateus Belloto 43 BRA
Luke Turner 44 GBR
Hidde Bakker 45 NED
Ynze Visser 46 NED
Mischa Radt 47 NED
Jens de Louw 48 NED
Tom Crouwel 49 NED
Elias Bignold 50 GBR
Leto Cavé 51 NED
Lars van Mullem 119 NED
Abel Mensink 117 NED

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt 47 NED
2 Eckart Pruijs 41 NED
3 Abel Mensink 117 NED
4 Elias Bignold 50 GBR
5 Hidde Bakker 45 NED
6 Leto Cavé 51 NED
7 Sam Blackwell 42 GBR
8 Lars van Mullem 119 NED
9 Ynze Visser 46 NED
10 Luke Turner 44 GBR
11 Sven Goudriaan 40 NED Team Mountain Network
12 Tom Crouwel 49 NED
13 Jens de Louw 48 NED
14 Mateus Belloto 43 BRA
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt 47 NED
2 Eckart Pruijs 41 NED
3 Abel Mensink 117 NED
4 Elias Bignold 50 GBR
5 Hidde Bakker 45 NED
6 Leto Cavé 51 NED
7 Sam Blackwell 42 GBR
8 Lars van Mullem 119 NED
9 Ynze Visser 46 NED
10 Luke Turner 44 GBR
11 Sven Goudriaan 40 NED Team Mountain Network
12 Tom Crouwel 49 NED
13 Jens de Louw 48 NED
14 Mateus Belloto 43 BRA
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt 47 NED
2 Eckart Pruijs 41 NED
3 Abel Mensink 117 NED
4 Elias Bignold 50 GBR
5 Hidde Bakker 45 NED
6 Leto Cavé 51 NED
7 Sam Blackwell 42 GBR
8 Lars van Mullem 119 NED
9 Ynze Visser 46 NED
10 Luke Turner 44 GBR
11 Sven Goudriaan 40 NED Team Mountain Network
12 Tom Crouwel 49 NED
13 Jens de Louw 48 NED
14 Mateus Belloto 43 BRA
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt 47 NED
2 Eckart Pruijs 41 NED
3 Abel Mensink 117 NED
4 Elias Bignold 50 GBR
5 Hidde Bakker 45 NED
6 Leto Cavé 51 NED
7 Sam Blackwell 42 GBR
8 Lars van Mullem 119 NED
9 Ynze Visser 46 NED
10 Luke Turner 44 GBR
11 Sven Goudriaan 40 NED Team Mountain Network
12 Tom Crouwel 49 NED
13 Jens de Louw 48 NED
14 Mateus Belloto 43 BRA
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt 47 NED
2 Eckart Pruijs 41 NED
3 Abel Mensink 117 NED
4 Elias Bignold 50 GBR
5 Hidde Bakker 45 NED
6 Leto Cavé 51 NED
7 Sam Blackwell 42 GBR
8 Lars van Mullem 119 NED
9 Ynze Visser 46 NED
10 Luke Turner 44 GBR
11 Sven Goudriaan 40 NED Team Mountain Network
12 Tom Crouwel 49 NED
13 Jens de Louw 48 NED
14 Mateus Belloto 43 BRA
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt 47 NED
2 Eckart Pruijs 41 NED
3 Abel Mensink 117 NED
4 Elias Bignold 50 GBR
5 Hidde Bakker 45 NED
6 Leto Cavé 51 NED
7 Sam Blackwell 42 GBR
8 Lars van Mullem 119 NED
9 Ynze Visser 46 NED
10 Luke Turner 44 GBR
11 Sven Goudriaan 40 NED Team Mountain Network
12 Tom Crouwel 49 NED
13 Jens de Louw 48 NED
14 Mateus Belloto 43 BRA
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt 47 NED
2 Eckart Pruijs 41 NED
3 Abel Mensink 117 NED
4 Elias Bignold 50 GBR
5 Hidde Bakker 45 NED
6 Leto Cavé 51 NED
7 Sam Blackwell 42 GBR
8 Lars van Mullem 119 NED
9 Ynze Visser 46 NED
10 Luke Turner 44 GBR
11 Sven Goudriaan 40 NED Team Mountain Network
12 Tom Crouwel 49 NED
13 Jens de Louw 48 NED
14 Mateus Belloto 43 BRA
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mischa Radt 47 NED
2 Eckart Pruijs 41 NED
3 Abel Mensink 117 NED
4 Elias Bignold 50 GBR
5 Hidde Bakker 45 NED
6 Leto Cavé 51 NED
7 Sam Blackwell 42 GBR
8 Lars van Mullem 119 NED
9 Ynze Visser 46 NED
10 Luke Turner 44 GBR
11 Sven Goudriaan 40 NED Team Mountain Network
12 Tom Crouwel 49 NED
13 Jens de Louw 48 NED
14 Mateus Belloto 43 BRA
14-07-2019 18:17
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Mischa Radt 47 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z2 T1Z1 T2Z2 T1Z1 8T11 8Z10 T1Z1 T3Z3 T5Z3 T1Z1 4T10 4Z8 100.0
2 Leto Cavé 51 NED T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 7T8 8Z9 T1Z1 T6Z5 T1Z1 T4Z3 4T12 4Z10 80.0
3 Hidde Bakker 45 NED T1Z1 T5Z5 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 8T14 8Z12 T1Z1 Z5 T1Z1 T2Z2 3T4 4Z9 65.0
4 Elias Bignold 50 GBR T2Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z2 T1Z1 8T13 8Z11 T1Z1 - Z5 T1Z1 2T2 3Z7 55.0
5 Jens de Louw 48 NED T1Z1 T3Z3 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 7T10 8Z12 T2Z1 Z5 - T3Z2 2T5 3Z8 51.0
6 Abel Mensink 117 NED T1Z1 T2Z2 T4Z4 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z1 8T14 8Z13 Z1 - - - 0T0 1Z1 47.0
7 Sam Blackwell 42 GBR T2Z2 T3Z3 T2Z2 T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 T1Z1 7T12 8Z13 43.0
8 Mateus Belloto 43 BRA T1Z1 T3Z3 T2Z2 T3Z1 T5Z2 T1Z1 T1Z1 7T16 7Z11 40.0
9 Ynze Visser 46 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z3 Z4 T1Z1 5T8 6Z11 37.0
10 Luke Turner 44 GBR T2Z1 T2Z2 T1Z1 Z2 T3Z1 T1Z1 5T9 6Z8 34.0
11 Eckart Pruijs 41 NED T4Z1 T3Z1 T3Z2 T2Z1 4T12 4Z5 31.0
12 Sven Goudriaan 40 NED Z1 T4Z2 T2Z2 Z2 2T6 4Z7 28.0 Team Mountain Network
13 Tom Crouwel 49 NED Z1 T1Z1 1T1 2Z2 26.0
14 Lars van Mullem 119 NED Z1 Z2 Z3 0T0 3Z6 24.0

Youth B Female

Aantal deelnemers: 18

Naam Rugnummer Nat. Team
Mara Voorthuis 85 NED
Emma Edwards 86 GBR
Sanne Gijselman 87 NED
Lisa Klem 88 NED
Edith Savenije 89 NED
Karla Schmitz-Kolkmann 90 GER
Sabina van Essen 91 NED
Klaar van den Beuken 92 NED
Muriel Kliems 93 GER
Liz Buur 94 NED
Zoë Goossens 95 NED
Montaine Smit 96 GER
Amber Schiffeleers 97 NED
Lieke van Gemert 98 NED
Nore Pellens 99 BEL
Fenna Schouten 100 NED
Emilia Merz 120 GER
Saveena Fillingham 121 GBR

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 18

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Edwards 86 GBR
2 Emilia Merz 120 GER
3 Lieke van Gemert 98 NED
4 Edith Savenije 89 NED
5 Nore Pellens 99 BEL
6 Amber Schiffeleers 97 NED
7 Zoë Goossens 95 NED
8 Klaar van den Beuken 92 NED
9 Montaine Smit 96 GER
10 Muriel Kliems 93 GER
11 Mara Voorthuis 85 NED
12 Karla Schmitz-Kolkmann 90 GER
13 Saveena Fillingham 121 GBR
14 Lisa Klem 88 NED
15 Sabina van Essen 91 NED
16 Sanne Gijselman 87 NED
17 Fenna Schouten 100 NED
18 Liz Buur 94 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Edwards 86 GBR
2 Emilia Merz 120 GER
3 Lieke van Gemert 98 NED
4 Edith Savenije 89 NED
5 Nore Pellens 99 BEL
6 Amber Schiffeleers 97 NED
7 Zoë Goossens 95 NED
8 Klaar van den Beuken 92 NED
9 Montaine Smit 96 GER
10 Muriel Kliems 93 GER
11 Mara Voorthuis 85 NED
12 Karla Schmitz-Kolkmann 90 GER
13 Saveena Fillingham 121 GBR
14 Lisa Klem 88 NED
15 Sabina van Essen 91 NED
16 Sanne Gijselman 87 NED
17 Fenna Schouten 100 NED
18 Liz Buur 94 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Edwards 86 GBR
2 Emilia Merz 120 GER
3 Lieke van Gemert 98 NED
4 Edith Savenije 89 NED
5 Nore Pellens 99 BEL
6 Amber Schiffeleers 97 NED
7 Zoë Goossens 95 NED
8 Klaar van den Beuken 92 NED
9 Montaine Smit 96 GER
10 Muriel Kliems 93 GER
11 Mara Voorthuis 85 NED
12 Karla Schmitz-Kolkmann 90 GER
13 Saveena Fillingham 121 GBR
14 Lisa Klem 88 NED
15 Sabina van Essen 91 NED
16 Sanne Gijselman 87 NED
17 Fenna Schouten 100 NED
18 Liz Buur 94 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Edwards 86 GBR
2 Emilia Merz 120 GER
3 Lieke van Gemert 98 NED
4 Edith Savenije 89 NED
5 Nore Pellens 99 BEL
6 Amber Schiffeleers 97 NED
7 Zoë Goossens 95 NED
8 Klaar van den Beuken 92 NED
9 Montaine Smit 96 GER
10 Muriel Kliems 93 GER
11 Mara Voorthuis 85 NED
12 Karla Schmitz-Kolkmann 90 GER
13 Saveena Fillingham 121 GBR
14 Lisa Klem 88 NED
15 Sabina van Essen 91 NED
16 Sanne Gijselman 87 NED
17 Fenna Schouten 100 NED
18 Liz Buur 94 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Edwards 86 GBR
2 Emilia Merz 120 GER
3 Lieke van Gemert 98 NED
4 Edith Savenije 89 NED
5 Nore Pellens 99 BEL
6 Amber Schiffeleers 97 NED
7 Zoë Goossens 95 NED
8 Klaar van den Beuken 92 NED
9 Montaine Smit 96 GER
10 Muriel Kliems 93 GER
11 Mara Voorthuis 85 NED
12 Karla Schmitz-Kolkmann 90 GER
13 Saveena Fillingham 121 GBR
14 Lisa Klem 88 NED
15 Sabina van Essen 91 NED
16 Sanne Gijselman 87 NED
17 Fenna Schouten 100 NED
18 Liz Buur 94 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Edwards 86 GBR
2 Emilia Merz 120 GER
3 Lieke van Gemert 98 NED
4 Edith Savenije 89 NED
5 Nore Pellens 99 BEL
6 Amber Schiffeleers 97 NED
7 Zoë Goossens 95 NED
8 Klaar van den Beuken 92 NED
9 Montaine Smit 96 GER
10 Muriel Kliems 93 GER
11 Mara Voorthuis 85 NED
12 Karla Schmitz-Kolkmann 90 GER
13 Saveena Fillingham 121 GBR
14 Lisa Klem 88 NED
15 Sabina van Essen 91 NED
16 Sanne Gijselman 87 NED
17 Fenna Schouten 100 NED
18 Liz Buur 94 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Edwards 86 GBR
2 Emilia Merz 120 GER
3 Lieke van Gemert 98 NED
4 Edith Savenije 89 NED
5 Nore Pellens 99 BEL
6 Amber Schiffeleers 97 NED
7 Zoë Goossens 95 NED
8 Klaar van den Beuken 92 NED
9 Montaine Smit 96 GER
10 Muriel Kliems 93 GER
11 Mara Voorthuis 85 NED
12 Karla Schmitz-Kolkmann 90 GER
13 Saveena Fillingham 121 GBR
14 Lisa Klem 88 NED
15 Sabina van Essen 91 NED
16 Sanne Gijselman 87 NED
17 Fenna Schouten 100 NED
18 Liz Buur 94 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emma Edwards 86 GBR
2 Emilia Merz 120 GER
3 Lieke van Gemert 98 NED
4 Edith Savenije 89 NED
5 Nore Pellens 99 BEL
6 Amber Schiffeleers 97 NED
7 Zoë Goossens 95 NED
8 Klaar van den Beuken 92 NED
9 Montaine Smit 96 GER
10 Muriel Kliems 93 GER
11 Mara Voorthuis 85 NED
12 Karla Schmitz-Kolkmann 90 GER
13 Saveena Fillingham 121 GBR
14 Lisa Klem 88 NED
15 Sabina van Essen 91 NED
16 Sanne Gijselman 87 NED
17 Fenna Schouten 100 NED
18 Liz Buur 94 NED
14-07-2019 18:17
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Lisa Klem 88 NED T2Z1 Z1 T3Z2 T1Z1 T1Z1 T3Z1 Z1 T4Z4 6T14 8Z12 T1Z1 T6Z2 Z1 Z1 2T7 4Z5 100.0
2 Nore Pellens 99 BEL T1Z1 T2Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T3Z3 8T13 8Z11 T1Z1 Z1 - Z2 1T1 3Z4 80.0
3 Edith Savenije 89 NED T1Z1 T4Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z2 Z1 T4Z3 6T14 7Z11 T1Z1 Z11 - - 1T1 2Z12 65.0
4 Sabina van Essen 91 NED T1Z1 T1Z1 T4Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 - T1Z1 7T10 7Z10 T2Z2 - - Z2 1T2 2Z4 55.0
5 Amber Schiffeleers 97 NED T3Z2 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z4 4T7 5Z9 T4Z4 - - Z2 1T4 2Z6 51.0
6 Zoë Goossens 95 NED T5Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 4T8 5Z10 Z1 - - - 0T0 1Z1 47.0
7 Emma Edwards 86 GBR T4Z3 T3Z2 T1Z1 T1Z1 Z1 4T9 5Z8 43.0
8 Mara Voorthuis 85 NED Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 3T3 5Z7 40.0
9 Montaine Smit 96 GER Z1 T4Z4 T1Z1 T1Z1 Z3 3T6 5Z10 37.0
10 Klaar van den Beuken 92 NED Z2 T4Z1 T1Z1 T1Z1 3T6 4Z5 34.0
11 Karla Schmitz-Kolkmann 90 GER Z1 T2Z1 T2Z2 2T4 3Z4 31.0
12 Lieke van Gemert 98 NED Z5 T1Z1 T3Z1 2T4 3Z7 28.0
13 Liz Buur 94 NED T1Z1 T2Z1 2T3 2Z2 26.0
14 Sanne Gijselman 87 NED Z1 T1Z1 Z3 Z2 1T1 4Z7 24.0
15 Emilia Merz 120 GER Z2 T2Z2 Z3 Z3 1T2 4Z10 22.0
16 Saveena Fillingham 121 GBR Z5 T2Z1 Z2 1T2 3Z8 20.0
17 Muriel Kliems 93 GER T3Z2 1T3 1Z2 18.0
18 Fenna Schouten 100 NED Z2 Z5 0T0 2Z7 16.0

Aantal deelnemers: 19

Naam Rugnummer Nat. Team
Toby Roberts 19 GBR
Dom Donnell 20 GBR
Jitse Remes 21 BEL
Zak Brown 22 GBR
Henry Lorenz 23 BEL
Kevin Peeters 24 NED
Harry Wharton 25 GBR
Leander Carmanns 26 GER
Lucc Macia Lobett 27 ESP
Vincent Gordz 29 GER
David Klos 30 NED
Felix Warren 31 GBR
Maro Hilgert 32 BEL
Niek Engelaar 33 NED
Daan Terng 34 NED
Youri van der Stap 35 NED
Maarten van Nimwegen 37 NED
Jip Molenaar 38 NED
Iker van Raaij 39 NED

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 19

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Maarten van Nimwegen 37 NED
2 Youri van der Stap 35 NED
3 Dom Donnell 20 GBR
4 Leander Carmanns 26 GER
5 Jip Molenaar 38 NED
6 David Klos 30 NED
7 Maro Hilgert 32 BEL
8 Vincent Gordz 29 GER
9 Iker van Raaij 39 NED
10 Lucc Macia Lobett 27 ESP
11 Toby Roberts 19 GBR
12 Felix Warren 31 GBR
13 Jitse Remes 21 BEL
14 Harry Wharton 25 GBR
15 Kevin Peeters 24 NED
16 Zak Brown 22 GBR
17 Daan Terng 34 NED
18 Niek Engelaar 33 NED
19 Henry Lorenz 23 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Maarten van Nimwegen 37 NED
2 Youri van der Stap 35 NED
3 Dom Donnell 20 GBR
4 Leander Carmanns 26 GER
5 Jip Molenaar 38 NED
6 David Klos 30 NED
7 Maro Hilgert 32 BEL
8 Vincent Gordz 29 GER
9 Iker van Raaij 39 NED
10 Lucc Macia Lobett 27 ESP
11 Toby Roberts 19 GBR
12 Felix Warren 31 GBR
13 Jitse Remes 21 BEL
14 Harry Wharton 25 GBR
15 Kevin Peeters 24 NED
16 Zak Brown 22 GBR
17 Daan Terng 34 NED
18 Niek Engelaar 33 NED
19 Henry Lorenz 23 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Maarten van Nimwegen 37 NED
2 Youri van der Stap 35 NED
3 Dom Donnell 20 GBR
4 Leander Carmanns 26 GER
5 Jip Molenaar 38 NED
6 David Klos 30 NED
7 Maro Hilgert 32 BEL
8 Vincent Gordz 29 GER
9 Iker van Raaij 39 NED
10 Lucc Macia Lobett 27 ESP
11 Toby Roberts 19 GBR
12 Felix Warren 31 GBR
13 Jitse Remes 21 BEL
14 Harry Wharton 25 GBR
15 Kevin Peeters 24 NED
16 Zak Brown 22 GBR
17 Daan Terng 34 NED
18 Niek Engelaar 33 NED
19 Henry Lorenz 23 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Maarten van Nimwegen 37 NED
2 Youri van der Stap 35 NED
3 Dom Donnell 20 GBR
4 Leander Carmanns 26 GER
5 Jip Molenaar 38 NED
6 David Klos 30 NED
7 Maro Hilgert 32 BEL
8 Vincent Gordz 29 GER
9 Iker van Raaij 39 NED
10 Lucc Macia Lobett 27 ESP
11 Toby Roberts 19 GBR
12 Felix Warren 31 GBR
13 Jitse Remes 21 BEL
14 Harry Wharton 25 GBR
15 Kevin Peeters 24 NED
16 Zak Brown 22 GBR
17 Daan Terng 34 NED
18 Niek Engelaar 33 NED
19 Henry Lorenz 23 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Maarten van Nimwegen 37 NED
2 Youri van der Stap 35 NED
3 Dom Donnell 20 GBR
4 Leander Carmanns 26 GER
5 Jip Molenaar 38 NED
6 David Klos 30 NED
7 Maro Hilgert 32 BEL
8 Vincent Gordz 29 GER
9 Iker van Raaij 39 NED
10 Lucc Macia Lobett 27 ESP
11 Toby Roberts 19 GBR
12 Felix Warren 31 GBR
13 Jitse Remes 21 BEL
14 Harry Wharton 25 GBR
15 Kevin Peeters 24 NED
16 Zak Brown 22 GBR
17 Daan Terng 34 NED
18 Niek Engelaar 33 NED
19 Henry Lorenz 23 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Maarten van Nimwegen 37 NED
2 Youri van der Stap 35 NED
3 Dom Donnell 20 GBR
4 Leander Carmanns 26 GER
5 Jip Molenaar 38 NED
6 David Klos 30 NED
7 Maro Hilgert 32 BEL
8 Vincent Gordz 29 GER
9 Iker van Raaij 39 NED
10 Lucc Macia Lobett 27 ESP
11 Toby Roberts 19 GBR
12 Felix Warren 31 GBR
13 Jitse Remes 21 BEL
14 Harry Wharton 25 GBR
15 Kevin Peeters 24 NED
16 Zak Brown 22 GBR
17 Daan Terng 34 NED
18 Niek Engelaar 33 NED
19 Henry Lorenz 23 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Maarten van Nimwegen 37 NED
2 Youri van der Stap 35 NED
3 Dom Donnell 20 GBR
4 Leander Carmanns 26 GER
5 Jip Molenaar 38 NED
6 David Klos 30 NED
7 Maro Hilgert 32 BEL
8 Vincent Gordz 29 GER
9 Iker van Raaij 39 NED
10 Lucc Macia Lobett 27 ESP
11 Toby Roberts 19 GBR
12 Felix Warren 31 GBR
13 Jitse Remes 21 BEL
14 Harry Wharton 25 GBR
15 Kevin Peeters 24 NED
16 Zak Brown 22 GBR
17 Daan Terng 34 NED
18 Niek Engelaar 33 NED
19 Henry Lorenz 23 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Maarten van Nimwegen 37 NED
2 Youri van der Stap 35 NED
3 Dom Donnell 20 GBR
4 Leander Carmanns 26 GER
5 Jip Molenaar 38 NED
6 David Klos 30 NED
7 Maro Hilgert 32 BEL
8 Vincent Gordz 29 GER
9 Iker van Raaij 39 NED
10 Lucc Macia Lobett 27 ESP
11 Toby Roberts 19 GBR
12 Felix Warren 31 GBR
13 Jitse Remes 21 BEL
14 Harry Wharton 25 GBR
15 Kevin Peeters 24 NED
16 Zak Brown 22 GBR
17 Daan Terng 34 NED
18 Niek Engelaar 33 NED
19 Henry Lorenz 23 BEL
14-07-2019 18:17
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Leander Carmanns 26 GER T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T8 8Z8 T1Z1 T1Z1 T3Z3 Z3 3T5 4Z8 100.0
2 Lucc Macia Lobett 27 ESP T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 8T10 8Z10 T1Z1 T1Z1 Z1 Z2 2T2 4Z5 80.0
3 Toby Roberts 19 GBR T2Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 8T11 8Z10 T3Z1 T1Z1 Z1 Z1 2T4 4Z4 65.0
4 Zak Brown 22 GBR T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z2 8T10 8Z9 Z1 T1Z1 Z2 Z2 1T1 4Z6 55.0
5 Dom Donnell 20 GBR T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 7T10 7Z10 - T4Z3 - - 1T4 1Z3 51.0
6 Jitse Remes 21 BEL T2Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 8T11 8Z10 Z1 Z5 Z4 Z3 0T0 4Z13 47.0
7 Kevin Peeters 24 NED Z3 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T3Z1 Z1 T1Z1 6T10 8Z12 43.0
8 Harry Wharton 25 GBR T4Z1 Z5 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T3Z1 6T12 7Z12 40.0
9 Felix Warren 31 GBR Z2 T1Z1 T5Z5 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z5 6T15 7Z16 36.0
9 Youri van der Stap 35 NED T2Z1 Z4 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T5Z3 T4Z4 6T15 7Z16 36.0
11 Henry Lorenz 23 BEL T4Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 6T10 6Z8 31.0
12 Maro Hilgert 32 BEL T2Z2 T4Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 5T10 5Z7 28.0
13 Daan Terng 34 NED Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 T4Z2 4T8 6Z9 26.0
14 Vincent Gordz 29 GER Z2 T4Z1 Z4 T2Z1 T4Z4 T4Z2 4T14 6Z14 24.0
15 Iker van Raaij 39 NED Z3 T4Z2 T2Z1 T3Z1 T4Z2 4T13 5Z9 22.0
16 Jip Molenaar 38 NED T3Z3 Z2 T1Z1 T4Z2 3T8 4Z8 20.0
17 David Klos 30 NED T3Z1 T3Z1 T1Z1 3T7 3Z3 18.0
18 Maarten van Nimwegen 37 NED Z1 T2Z1 Z1 1T2 3Z3 16.0
19 Niek Engelaar 33 NED Z4 T2Z1 Z1 1T2 3Z6 14.0

Youth C Female : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth C Male : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth Juniors Female

Aantal deelnemers: 5

Naam Rugnummer Nat. Team
Emma Lorenz 108 GER
Mariia Yurina 109 RUS
Ysa Rakestraw 110 NED
Simone Gerritsen 111 NED
Julia Koch 118 GER

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 5

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Simone Gerritsen 111 NED
2 Julia Koch 118 GER
3 Emma Lorenz 108 GER
4 Ysa Rakestraw 110 NED
5 Mariia Yurina 109 RUS
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Simone Gerritsen 111 NED
2 Julia Koch 118 GER
3 Emma Lorenz 108 GER
4 Ysa Rakestraw 110 NED
5 Mariia Yurina 109 RUS
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Simone Gerritsen 111 NED
2 Julia Koch 118 GER
3 Emma Lorenz 108 GER
4 Ysa Rakestraw 110 NED
5 Mariia Yurina 109 RUS
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Simone Gerritsen 111 NED
2 Julia Koch 118 GER
3 Emma Lorenz 108 GER
4 Ysa Rakestraw 110 NED
5 Mariia Yurina 109 RUS
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Simone Gerritsen 111 NED
2 Julia Koch 118 GER
3 Emma Lorenz 108 GER
4 Ysa Rakestraw 110 NED
5 Mariia Yurina 109 RUS
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Simone Gerritsen 111 NED
2 Julia Koch 118 GER
3 Emma Lorenz 108 GER
4 Ysa Rakestraw 110 NED
5 Mariia Yurina 109 RUS
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Simone Gerritsen 111 NED
2 Julia Koch 118 GER
3 Emma Lorenz 108 GER
4 Ysa Rakestraw 110 NED
5 Mariia Yurina 109 RUS
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Simone Gerritsen 111 NED
2 Julia Koch 118 GER
3 Emma Lorenz 108 GER
4 Ysa Rakestraw 110 NED
5 Mariia Yurina 109 RUS
14-07-2019 18:18
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Julia Koch 118 GER T1Z1 T1Z1 T5Z5 T1Z1 T1Z1 Z1 T2Z1 6T11 7Z11 Z4 Z3 - T1Z1 1T1 3Z8 100.0
2 Ysa Rakestraw 110 NED T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T3Z2 Z4 5T7 7Z11 Z5 Z4 - T1Z1 1T1 3Z10 80.0
3 Mariia Yurina 109 RUS Z2 T1Z1 Z2 Z1 1T1 4Z6 Z2 - - T1Z1 1T1 2Z3 65.0
4 Emma Lorenz 108 GER T1Z1 T1Z1 T5Z1 Z2 3T7 4Z5 - Z5 - T2Z2 1T2 2Z7 55.0
5 Simone Gerritsen 111 NED T3Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z1 Z2 4T10 5Z6 - - - T2Z2 1T2 1Z2 51.0

Youth Juniors Male

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Nat. Team
John Golder 52 GBR
Tibor Pruijs 53 NED
Nathan Whaley 54 GBR
Casper Lensselink 55 NED
Zeno Schaekers 56 NED
Iker Borsten 57 NED
Antonie Moes 58 NED
Joram van Buuren 59 NED
Phillip Göthert 60 GER

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Casper Lensselink 55 NED
2 Nathan Whaley 54 GBR
3 Tibor Pruijs 53 NED
4 Iker Borsten 57 NED
5 John Golder 52 GBR
6 Phillip Göthert 60 GER
7 Joram van Buuren 59 NED
8 Antonie Moes 58 NED
9 Zeno Schaekers 56 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Casper Lensselink 55 NED
2 Nathan Whaley 54 GBR
3 Tibor Pruijs 53 NED
4 Iker Borsten 57 NED
5 John Golder 52 GBR
6 Phillip Göthert 60 GER
7 Joram van Buuren 59 NED
8 Antonie Moes 58 NED
9 Zeno Schaekers 56 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Casper Lensselink 55 NED
2 Nathan Whaley 54 GBR
3 Tibor Pruijs 53 NED
4 Iker Borsten 57 NED
5 John Golder 52 GBR
6 Phillip Göthert 60 GER
7 Joram van Buuren 59 NED
8 Antonie Moes 58 NED
9 Zeno Schaekers 56 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Casper Lensselink 55 NED
2 Nathan Whaley 54 GBR
3 Tibor Pruijs 53 NED
4 Iker Borsten 57 NED
5 John Golder 52 GBR
6 Phillip Göthert 60 GER
7 Joram van Buuren 59 NED
8 Antonie Moes 58 NED
9 Zeno Schaekers 56 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Casper Lensselink 55 NED
2 Nathan Whaley 54 GBR
3 Tibor Pruijs 53 NED
4 Iker Borsten 57 NED
5 John Golder 52 GBR
6 Phillip Göthert 60 GER
7 Joram van Buuren 59 NED
8 Antonie Moes 58 NED
9 Zeno Schaekers 56 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Casper Lensselink 55 NED
2 Nathan Whaley 54 GBR
3 Tibor Pruijs 53 NED
4 Iker Borsten 57 NED
5 John Golder 52 GBR
6 Phillip Göthert 60 GER
7 Joram van Buuren 59 NED
8 Antonie Moes 58 NED
9 Zeno Schaekers 56 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Casper Lensselink 55 NED
2 Nathan Whaley 54 GBR
3 Tibor Pruijs 53 NED
4 Iker Borsten 57 NED
5 John Golder 52 GBR
6 Phillip Göthert 60 GER
7 Joram van Buuren 59 NED
8 Antonie Moes 58 NED
9 Zeno Schaekers 56 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Casper Lensselink 55 NED
2 Nathan Whaley 54 GBR
3 Tibor Pruijs 53 NED
4 Iker Borsten 57 NED
5 John Golder 52 GBR
6 Phillip Göthert 60 GER
7 Joram van Buuren 59 NED
8 Antonie Moes 58 NED
9 Zeno Schaekers 56 NED
14-07-2019 18:18
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Nathan Whaley 54 GBR T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z4 T1Z1 6T7 7Z10 T1Z1 T3Z1 T3Z3 T1Z1 4T8 4Z6 100.0
2 Phillip Göthert 60 GER T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T3Z2 T3Z3 T1Z1 7T13 7Z12 Z2 Z2 T2Z1 T3Z3 2T5 4Z8 80.0
3 John Golder 52 GBR T3Z2 T5Z5 T1Z1 T2Z2 T5Z5 Z4 T2Z1 6T18 7Z20 T1Z1 T3Z2 - Z3 2T4 3Z6 65.0
4 Antonie Moes 58 NED Z1 T1Z1 T4Z3 T3Z3 T2Z1 T4Z1 5T14 6Z10 Z1 - - T2Z1 1T2 2Z2 55.0
5 Casper Lensselink 55 NED Z1 T3Z3 T1Z1 Z5 Z1 T1Z1 T1Z1 4T6 7Z13 Z1 - - T4Z3 1T4 2Z4 51.0
6 Iker Borsten 57 NED T1Z1 T5Z5 T1Z1 Z2 Z1 Z4 T4Z4 4T11 7Z18 Z1 - - - 0T0 1Z1 47.0
7 Zeno Schaekers 56 NED Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z2 Z3 T1Z1 4T6 6Z10 43.0
8 Tibor Pruijs 53 NED Z1 Z2 Z3 0T0 3Z6 40.0
9 Joram van Buuren 59 NED - - - - - - - - 0T0 0Z0 37.0