Jeugd Lead Serie West 1, 12-01-2019 10:00, Monte Cervino Bergschenhoek

Discipline: Lead
Competitie: Jeugd Lead Serie West
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving:
De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde waarin 4 flashroutes worden geklommen. Alle routes worden toprope geklommen.

Bij deze wedstrijd kun je je op 3 niveaus inschrijven:
Categorie Start routes met niveau 4 en 5
Categorie Mid routes met niveau 5 en 6
Categorie Max routes met niveau 6 en 7

Er wordt geklommen in drie startgroepen.
Startgroep 1 MAX
Startgroep 2 MID
Startgroep 3 START

De tijden zijn indicatief. Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd.

Tijdsschema:
09.00 klimhal open
09.45 sluiting aanmelding deelnemers MAX
10.00 start deelnemers MAX
11.45 einde deelnemers MAX

11.30 sluiting aanmelding deelnemers MID
12.00 start deelnemers MID
13.30 einde deelnemers MID

13.20 sluiting aanmelding deelnemers START
13.50 start deelnemers START
16.00 einde deelnemers START

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €10,- en kan betaald worden op de wedstrijddag in de betreffende klimhal.

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Team
Anon4310 - -
Anon4316 - -
Anon4312 - -
Anon4337 - -
Kyra Droog 65 Geckoz NKBV Rotterdam
Anon4345 - -
Lotte Brouwers 67 Geckoz NKBV Rotterdam
Isa Kneppers 68 Ayers Rookies
Jesse Van Ballegooijen 69 Geckoz NKBV Rotterdam
Kristel Van Ballegooijen 70 Geckoz NKBV Rotterdam
Vera In t Hout 74 Rotterdam Rockstars

Ronde: Kwalificatie Start - Routes: Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Team
1 Anon4310 - -
2 Anon4316 - -
3 Anon4312 - -
4 Anon4337 - -
5 Kyra Droog 65 Geckoz NKBV Rotterdam
6 Anon4345 - -
7 Lotte Brouwers 67 Geckoz NKBV Rotterdam
8 Isa Kneppers 68 Ayers Rookies
9 Jesse Van Ballegooijen 69 Geckoz NKBV Rotterdam
10 Kristel Van Ballegooijen 70 Geckoz NKBV Rotterdam
11 Vera In t Hout 74 Rotterdam Rockstars
# Naam Rugnummer Team
1 Kristel Van Ballegooijen 70 Geckoz NKBV Rotterdam
2 Anon4310 - -
3 Anon4316 - -
4 Anon4312 - -
5 Anon4337 - -
6 Kyra Droog 65 Geckoz NKBV Rotterdam
7 Anon4345 - -
8 Lotte Brouwers 67 Geckoz NKBV Rotterdam
9 Isa Kneppers 68 Ayers Rookies
10 Jesse Van Ballegooijen 69 Geckoz NKBV Rotterdam
11 Vera In t Hout 74 Rotterdam Rockstars
# Naam Rugnummer Team
1 Anon4345 - -
2 Lotte Brouwers 67 Geckoz NKBV Rotterdam
3 Isa Kneppers 68 Ayers Rookies
4 Jesse Van Ballegooijen 69 Geckoz NKBV Rotterdam
5 Kristel Van Ballegooijen 70 Geckoz NKBV Rotterdam
6 Anon4310 - -
7 Anon4316 - -
8 Anon4312 - -
9 Anon4337 - -
10 Kyra Droog 65 Geckoz NKBV Rotterdam
11 Vera In t Hout 74 Rotterdam Rockstars
# Naam Rugnummer Team
1 Anon4310 - -
2 Anon4316 - -
3 Anon4312 - -
4 Anon4337 - -
5 Kyra Droog 65 Geckoz NKBV Rotterdam
6 Anon4345 - -
7 Lotte Brouwers 67 Geckoz NKBV Rotterdam
8 Isa Kneppers 68 Ayers Rookies
9 Jesse Van Ballegooijen 69 Geckoz NKBV Rotterdam
10 Kristel Van Ballegooijen 70 Geckoz NKBV Rotterdam
11 Vera In t Hout 74 Rotterdam Rockstars
12-01-2019 17:37
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Comp. Punten Team
1 Kyra Droog 65 Top Top Top 32 100.0 Geckoz NKBV Rotterdam
2 Isa Kneppers 68 Top Top Top 16 80.0 Ayers Rookies
3 Jesse Van Ballegooijen 69 Top Top Top 15 60.0 Geckoz NKBV Rotterdam
3 Kristel Van Ballegooijen 70 Top Top Top 15 60.0 Geckoz NKBV Rotterdam
5 Vera In t Hout 74 Top Top 17 20 51.0 Rotterdam Rockstars
6 Lotte Brouwers 67 Top Top Top 13 47.0 Geckoz NKBV Rotterdam
7 Anon4312 - Top Top Top 12 43.0 -
8 Anon4337 - Top Top 15 19 40.0 -
9 Anon4310 - Top 18 Top 2 37.0 -
10 Anon4316 - Top 18 15 6 34.0 -
11 Anon4345 - Top 18 14 6 31.0 -

Aantal deelnemers: 23

Naam Rugnummer Nat. Team
Melissa Benthem 31 NED Ayers Rookies
Fay Buur 32 NED Ayers Rookies
Halina Evenblij 33 NED Cocon
Pim Jansen 34 NED Geckoz NKBV Rotterdam
Lotte van de Lagemaat 35 NED Cocon
Verena van Duijn 36 NED
Shan van der Male 37 NED Rotterdam Rockstars
Lian van der Male 38 NED Rotterdam Rockstars
Manouk van Schie 39 NED Rotterdam Rockstars
Asya Zelenska 40 UKR Rotterdam Rockstars
Max Jansen 41 NED JGDCLB Den Haag
Wisse Heine 42 NED Ayers Rookies
Robin Bos 43 NED Ayers Rookies
David De Gelder 44 NED Rotterdam Rockstars
Duco den Hartog 45 NED
Jonah Donkervoort 46 NED Rotterdam Rockstars
Xander Yann de Hoog 47 NED Geckoz NKBV Rotterdam
Anon4891 - - -
Omar Heuves 49 NED JGDCLB Den Haag
Luc Arends 50 NED
Anon5161 - - -
Jort van der Hoek 72 NED Rotterdam Rockstars
Thys Kok 73 NED Rotterdam Rockstars

Ronde: Kwalificatie Mid - Routes: Aantal deelnemers: 23

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Melissa Benthem 31 NED Ayers Rookies
2 Fay Buur 32 NED Ayers Rookies
3 Halina Evenblij 33 NED Cocon
4 Pim Jansen 34 NED Geckoz NKBV Rotterdam
5 Lotte van de Lagemaat 35 NED Cocon
6 Verena van Duijn 36 NED
7 Shan van der Male 37 NED Rotterdam Rockstars
8 Lian van der Male 38 NED Rotterdam Rockstars
9 Manouk van Schie 39 NED Rotterdam Rockstars
10 Asya Zelenska 40 UKR Rotterdam Rockstars
11 Max Jansen 41 NED JGDCLB Den Haag
12 Wisse Heine 42 NED Ayers Rookies
13 Robin Bos 43 NED Ayers Rookies
14 David De Gelder 44 NED Rotterdam Rockstars
15 Duco den Hartog 45 NED
16 Jonah Donkervoort 46 NED Rotterdam Rockstars
17 Xander Yann de Hoog 47 NED Geckoz NKBV Rotterdam
18 Anon4891 - - -
19 Omar Heuves 49 NED JGDCLB Den Haag
20 Luc Arends 50 NED
21 Anon5161 - - -
22 Jort van der Hoek 72 NED Rotterdam Rockstars
23 Thys Kok 73 NED Rotterdam Rockstars
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Duco den Hartog 45 NED
2 Jonah Donkervoort 46 NED Rotterdam Rockstars
3 Xander Yann de Hoog 47 NED Geckoz NKBV Rotterdam
4 Anon4891 - - -
5 Omar Heuves 49 NED JGDCLB Den Haag
6 Melissa Benthem 31 NED Ayers Rookies
7 Fay Buur 32 NED Ayers Rookies
8 Halina Evenblij 33 NED Cocon
9 Pim Jansen 34 NED Geckoz NKBV Rotterdam
10 Lotte van de Lagemaat 35 NED Cocon
11 Verena van Duijn 36 NED
12 Shan van der Male 37 NED Rotterdam Rockstars
13 Lian van der Male 38 NED Rotterdam Rockstars
14 Manouk van Schie 39 NED Rotterdam Rockstars
15 Asya Zelenska 40 UKR Rotterdam Rockstars
16 Max Jansen 41 NED JGDCLB Den Haag
17 Wisse Heine 42 NED Ayers Rookies
18 Robin Bos 43 NED Ayers Rookies
19 David De Gelder 44 NED Rotterdam Rockstars
20 Luc Arends 50 NED
21 Anon5161 - - -
22 Jort van der Hoek 72 NED Rotterdam Rockstars
23 Thys Kok 73 NED Rotterdam Rockstars
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Asya Zelenska 40 UKR Rotterdam Rockstars
2 Max Jansen 41 NED JGDCLB Den Haag
3 Wisse Heine 42 NED Ayers Rookies
4 Robin Bos 43 NED Ayers Rookies
5 David De Gelder 44 NED Rotterdam Rockstars
6 Duco den Hartog 45 NED
7 Jonah Donkervoort 46 NED Rotterdam Rockstars
8 Xander Yann de Hoog 47 NED Geckoz NKBV Rotterdam
9 Anon4891 - - -
10 Omar Heuves 49 NED JGDCLB Den Haag
11 Melissa Benthem 31 NED Ayers Rookies
12 Fay Buur 32 NED Ayers Rookies
13 Halina Evenblij 33 NED Cocon
14 Pim Jansen 34 NED Geckoz NKBV Rotterdam
15 Lotte van de Lagemaat 35 NED Cocon
16 Verena van Duijn 36 NED
17 Shan van der Male 37 NED Rotterdam Rockstars
18 Lian van der Male 38 NED Rotterdam Rockstars
19 Manouk van Schie 39 NED Rotterdam Rockstars
20 Luc Arends 50 NED
21 Anon5161 - - -
22 Jort van der Hoek 72 NED Rotterdam Rockstars
23 Thys Kok 73 NED Rotterdam Rockstars
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lotte van de Lagemaat 35 NED Cocon
2 Verena van Duijn 36 NED
3 Shan van der Male 37 NED Rotterdam Rockstars
4 Lian van der Male 38 NED Rotterdam Rockstars
5 Manouk van Schie 39 NED Rotterdam Rockstars
6 Asya Zelenska 40 UKR Rotterdam Rockstars
7 Max Jansen 41 NED JGDCLB Den Haag
8 Wisse Heine 42 NED Ayers Rookies
9 Robin Bos 43 NED Ayers Rookies
10 David De Gelder 44 NED Rotterdam Rockstars
11 Duco den Hartog 45 NED
12 Jonah Donkervoort 46 NED Rotterdam Rockstars
13 Xander Yann de Hoog 47 NED Geckoz NKBV Rotterdam
14 Anon4891 - - -
15 Omar Heuves 49 NED JGDCLB Den Haag
16 Melissa Benthem 31 NED Ayers Rookies
17 Fay Buur 32 NED Ayers Rookies
18 Halina Evenblij 33 NED Cocon
19 Pim Jansen 34 NED Geckoz NKBV Rotterdam
20 Luc Arends 50 NED
21 Anon5161 - - -
22 Jort van der Hoek 72 NED Rotterdam Rockstars
23 Thys Kok 73 NED Rotterdam Rockstars
12-01-2019 17:37
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 Comp. Punten Team
1 Max Jansen 41 NED Top Top 46 Top 100.0 JGDCLB Den Haag
2 Shan van der Male 37 NED Top Top 45 Top 80.0 Rotterdam Rockstars
3 Anon4891 - - Top Top 34 Top 65.0 -
4 Omar Heuves 49 NED Top Top 46 42 55.0 JGDCLB Den Haag
5 Verena van Duijn 36 NED Top Top Top 39 51.0
6 Melissa Benthem 31 NED Top Top 30 46 47.0 Ayers Rookies
7 Pim Jansen 34 NED Top Top Top 24 43.0 Geckoz NKBV Rotterdam
8 Lian van der Male 38 NED Top Top 38 36 40.0 Rotterdam Rockstars
9 Asya Zelenska 40 UKR Top Top 27 42 37.0 Rotterdam Rockstars
10 Wisse Heine 42 NED Top Top 18 42 34.0 Ayers Rookies
11 Jonah Donkervoort 46 NED Top Top 33 30 31.0 Rotterdam Rockstars
12 Luc Arends 50 NED Top 27 30 43 28.0
13 Halina Evenblij 33 NED Top Top 33 23 26.0 Cocon
14 Anon5161 - - Top Top 24 28 24.0 -
15 Manouk van Schie 39 NED Top 46 16 40 22.0 Rotterdam Rockstars
16 Lotte van de Lagemaat 35 NED Top 19 30 39 20.0 Cocon
17 Thys Kok 73 NED Top Top 12 23 18.0 Rotterdam Rockstars
18 Robin Bos 43 NED Top 20 11 42 16.0 Ayers Rookies
19 Jort van der Hoek 72 NED Top Top 11 9 14.0 Rotterdam Rockstars
20 David De Gelder 44 NED Top 23 8 38 11.0 Rotterdam Rockstars
20 Duco den Hartog 45 NED Top 19 18 24 11.0
22 Xander Yann de Hoog 47 NED Top 19 11 15 9.0 Geckoz NKBV Rotterdam
23 Fay Buur 32 NED Top 18 11 20 8.0 Ayers Rookies

Aantal deelnemers: 17

Naam Rugnummer Nat. Team
Gitta Posthumus 1 NED Ayers Rookies
Mica Roumimper 2 NED Ayers Rookies
Fiene Buitinga 3 NED Cocon
Inge Heine 5 NED Ayers Rookies
Anne Jolie Bruin 6 NED Monte Cervino
Iggy Stafford 7 NED Team Mountain Network
Suzanne Willemsen 8 NED Team Mountain Network
Linda van Dijke 9 NED Monte Cervino
Paul Kasten 10 GER Ayers Rookies
Esri Keizer 11 NED Team Mountain Network
Jaron Stam 12 NED TopRope Climbing Team
Kaylee van Kerchove 13 NED
Elze Boomgaard 14 NED Team Mountain Network
Nena Brunekreef 15 NED Team Mountain Network
Nathan Broek 17 NED Ayers Rookies
Evy Loef 18 NED
Gib Goudappel 19 NED Team Delfts Bleau

Ronde: Kwalificatie Max - Routes: Aantal deelnemers: 17

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Gitta Posthumus 1 NED Ayers Rookies
2 Mica Roumimper 2 NED Ayers Rookies
3 Fiene Buitinga 3 NED Cocon
4 Inge Heine 5 NED Ayers Rookies
5 Anne Jolie Bruin 6 NED Monte Cervino
6 Iggy Stafford 7 NED Team Mountain Network
7 Suzanne Willemsen 8 NED Team Mountain Network
8 Linda van Dijke 9 NED Monte Cervino
9 Paul Kasten 10 GER Ayers Rookies
10 Esri Keizer 11 NED Team Mountain Network
11 Jaron Stam 12 NED TopRope Climbing Team
12 Kaylee van Kerchove 13 NED
13 Elze Boomgaard 14 NED Team Mountain Network
14 Nena Brunekreef 15 NED Team Mountain Network
15 Nathan Broek 17 NED Ayers Rookies
16 Evy Loef 18 NED
17 Gib Goudappel 19 NED Team Delfts Bleau
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nathan Broek 17 NED Ayers Rookies
2 Evy Loef 18 NED
3 Gib Goudappel 19 NED Team Delfts Bleau
4 Gitta Posthumus 1 NED Ayers Rookies
5 Mica Roumimper 2 NED Ayers Rookies
6 Fiene Buitinga 3 NED Cocon
7 Inge Heine 5 NED Ayers Rookies
8 Anne Jolie Bruin 6 NED Monte Cervino
9 Iggy Stafford 7 NED Team Mountain Network
10 Suzanne Willemsen 8 NED Team Mountain Network
11 Linda van Dijke 9 NED Monte Cervino
12 Paul Kasten 10 GER Ayers Rookies
13 Esri Keizer 11 NED Team Mountain Network
14 Jaron Stam 12 NED TopRope Climbing Team
15 Kaylee van Kerchove 13 NED
16 Elze Boomgaard 14 NED Team Mountain Network
17 Nena Brunekreef 15 NED Team Mountain Network
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Esri Keizer 11 NED Team Mountain Network
2 Jaron Stam 12 NED TopRope Climbing Team
3 Kaylee van Kerchove 13 NED
4 Elze Boomgaard 14 NED Team Mountain Network
5 Nena Brunekreef 15 NED Team Mountain Network
6 Nathan Broek 17 NED Ayers Rookies
7 Evy Loef 18 NED
8 Gib Goudappel 19 NED Team Delfts Bleau
9 Gitta Posthumus 1 NED Ayers Rookies
10 Mica Roumimper 2 NED Ayers Rookies
11 Fiene Buitinga 3 NED Cocon
12 Inge Heine 5 NED Ayers Rookies
13 Anne Jolie Bruin 6 NED Monte Cervino
14 Iggy Stafford 7 NED Team Mountain Network
15 Suzanne Willemsen 8 NED Team Mountain Network
16 Linda van Dijke 9 NED Monte Cervino
17 Paul Kasten 10 GER Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Anne Jolie Bruin 6 NED Monte Cervino
2 Iggy Stafford 7 NED Team Mountain Network
3 Suzanne Willemsen 8 NED Team Mountain Network
4 Linda van Dijke 9 NED Monte Cervino
5 Paul Kasten 10 GER Ayers Rookies
6 Esri Keizer 11 NED Team Mountain Network
7 Jaron Stam 12 NED TopRope Climbing Team
8 Kaylee van Kerchove 13 NED
9 Elze Boomgaard 14 NED Team Mountain Network
10 Nena Brunekreef 15 NED Team Mountain Network
11 Nathan Broek 17 NED Ayers Rookies
12 Evy Loef 18 NED
13 Gib Goudappel 19 NED Team Delfts Bleau
14 Gitta Posthumus 1 NED Ayers Rookies
15 Mica Roumimper 2 NED Ayers Rookies
16 Fiene Buitinga 3 NED Cocon
17 Inge Heine 5 NED Ayers Rookies
12-01-2019 17:38
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 Comp. Punten Team
1 Jaron Stam 12 NED Top Top Top 27 100.0 TopRope Climbing Team
2 Gib Goudappel 19 NED Top Top 14 28 80.0 Team Delfts Bleau
3 Evy Loef 18 NED Top Top 14 21 65.0
4 Elze Boomgaard 14 NED Top Top 9 21 55.0 Team Mountain Network
5 Inge Heine 5 NED Top Top 14 16 51.0 Ayers Rookies
6 Fiene Buitinga 3 NED Top Top 8 24 47.0 Cocon
7 Nena Brunekreef 15 NED Top Top 8 20 43.0 Team Mountain Network
8 Paul Kasten 10 GER 46 Top 12 14 40.0 Ayers Rookies
9 Mica Roumimper 2 NED 16 Top 9 20 37.0 Ayers Rookies
10 Iggy Stafford 7 NED 34 42 10 20 34.0 Team Mountain Network
11 Anne Jolie Bruin 6 NED 45 Top 8 14 31.0 Monte Cervino
12 Gitta Posthumus 1 NED Top 45 7 19 27.0 Ayers Rookies
12 Suzanne Willemsen 8 NED Top Top 1 8 27.0 Team Mountain Network
14 Linda van Dijke 9 NED 46 Top 1 8 24.0 Monte Cervino
15 Kaylee van Kerchove 13 NED 11 Top 8 8 21.0
15 Nathan Broek 17 NED 0 Top 9 0 21.0 Ayers Rookies
17 Esri Keizer 11 NED 16 34 1 8 18.0 Team Mountain Network