Jeugd Lead Serie West 2, 09-02-2019 10:00, Klimmuur Den Haag Uithof

Discipline: Lead
Competitie: Jeugd Lead Serie West
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde waarin 4 flashroutes worden geklommen. Alle routes worden toprope geklommen.

Bij deze wedstrijd kun je je op 3 niveaus inschrijven: 
Categorie Start routes met niveau 4 en 5
Categorie Mid routes met niveau 5 en 6
Categorie Max routes met niveau 6 en 7

Er wordt geklommen in drie startgroepen. 
Startgroep 1 MAX
Startgroep 2 MID
Startgroep 3 START

De tijden zijn indicatief. Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd.

Tijdsschema:
09.00 klimhal open
09.45 sluiting aanmelding deelnemers MAX
10.00 start deelnemers MAX
11.25 einde deelnemers MAX

11.15 sluiting aanmelding deelnemers MID
11.45 start deelnemers MID
13.55 einde deelnemers MID

13.40 sluiting aanmelding deelnemers START
14.10 start deelnemers START
16.15 einde deelnemers START

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €10,- en kan betaald worden op de wedstrijddag in de betreffende klimhal.

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Nat. Team
Anon6109 - - -
Isa Kneppers 63 NED Ayers Rookies
Lotte Brouwers 64 NED Geckoz NKBV Rotterdam
Anon6159 - - -
Kyra Droog 67 NED Geckoz NKBV Rotterdam
Anon6219 - - -
Anon6277 - - -
yoroslava zelenska 72 UKR Rotterdam Rockstars
Daan Verhagen 73 NED

Ronde: Kwalificatie Start - Routes: Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Anon6109 - - -
2 Isa Kneppers 63 NED Ayers Rookies
3 Lotte Brouwers 64 NED Geckoz NKBV Rotterdam
4 Anon6159 - - -
5 Kyra Droog 67 NED Geckoz NKBV Rotterdam
6 Anon6219 - - -
7 Anon6277 - - -
8 yoroslava zelenska 72 UKR Rotterdam Rockstars
9 Daan Verhagen 73 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Anon6277 - - -
2 yoroslava zelenska 72 UKR Rotterdam Rockstars
3 Anon6109 - - -
4 Isa Kneppers 63 NED Ayers Rookies
5 Lotte Brouwers 64 NED Geckoz NKBV Rotterdam
6 Anon6159 - - -
7 Kyra Droog 67 NED Geckoz NKBV Rotterdam
8 Anon6219 - - -
9 Daan Verhagen 73 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kyra Droog 67 NED Geckoz NKBV Rotterdam
2 Anon6219 - - -
3 Anon6277 - - -
4 yoroslava zelenska 72 UKR Rotterdam Rockstars
5 Anon6109 - - -
6 Isa Kneppers 63 NED Ayers Rookies
7 Lotte Brouwers 64 NED Geckoz NKBV Rotterdam
8 Anon6159 - - -
9 Daan Verhagen 73 NED
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Anon6109 - - -
2 Isa Kneppers 63 NED Ayers Rookies
3 Lotte Brouwers 64 NED Geckoz NKBV Rotterdam
4 Anon6159 - - -
5 Kyra Droog 67 NED Geckoz NKBV Rotterdam
6 Anon6219 - - -
7 Anon6277 - - -
8 yoroslava zelenska 72 UKR Rotterdam Rockstars
9 Daan Verhagen 73 NED
09-02-2019 16:26
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 Comp. Punten Team
1 Kyra Droog 67 NED Top Top Top 27 100.0 Geckoz NKBV Rotterdam
2 Isa Kneppers 63 NED Top Top Top 16 80.0 Ayers Rookies
3 Anon6109 - - Top Top Top 15 60.0 -
3 yoroslava zelenska 72 UKR Top Top Top 15 60.0 Rotterdam Rockstars
5 Lotte Brouwers 64 NED Top Top Top 14 47.0 Geckoz NKBV Rotterdam
5 Anon6159 - - Top Top Top 14 47.0 -
5 Daan Verhagen 73 NED Top Top Top 14 47.0
8 Anon6277 - - Top 31 9 8 40.0 -
9 Anon6219 - - Top 21 15 2 37.0 -

Aantal deelnemers: 25

Naam Rugnummer Nat. Team
Verena van Duijn 31 NED
Melissa Benthem 35 NED Ayers Rookies
Manouk van Schie 36 NED Rotterdam Rockstars
Luc Arends 37 NED Team Mountain Network
Asya Zelenska 38 UKR Rotterdam Rockstars
Shan van der Male 39 NED Rotterdam Rockstars
Anon6112 - - -
Omar Heuves 41 NED JGDCLB Den Haag
Tijmen Mol 42 NED De Broekerberg
Lian van der Male 43 NED Rotterdam Rockstars
Pim Jansen 44 NED Geckoz NKBV Rotterdam
Jort van der Hoek 45 NED
Lotte van de Lagemaat 46 NED Cocon
Jonah Donkervoort 47 NED Rotterdam Rockstars
Valérie Fournier 48 FRA H.S. Monkeys
Puck Zeddeman 49 NED
Noémie Pellekooren 50 NED Team Mountain Network
Duco den Hartog 52 NED Team Mountain Network
Anon6257 - - -
Thys Kok 54 NED Rotterdam Rockstars
Anon6276 - - -
Robin Bos 56 NED
Anon6390 - - -
Marcillat Mathys 62 FRA
Anon6452 - - -

Ronde: Kwalificatie Mid - Routes: Aantal deelnemers: 25

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Verena van Duijn 31 NED
2 Melissa Benthem 35 NED Ayers Rookies
3 Manouk van Schie 36 NED Rotterdam Rockstars
4 Luc Arends 37 NED Team Mountain Network
5 Asya Zelenska 38 UKR Rotterdam Rockstars
6 Shan van der Male 39 NED Rotterdam Rockstars
7 Anon6112 - - -
8 Omar Heuves 41 NED JGDCLB Den Haag
9 Tijmen Mol 42 NED De Broekerberg
10 Lian van der Male 43 NED Rotterdam Rockstars
11 Pim Jansen 44 NED Geckoz NKBV Rotterdam
12 Jort van der Hoek 45 NED
13 Lotte van de Lagemaat 46 NED Cocon
14 Jonah Donkervoort 47 NED Rotterdam Rockstars
15 Valérie Fournier 48 FRA H.S. Monkeys
16 Puck Zeddeman 49 NED
17 Noémie Pellekooren 50 NED Team Mountain Network
18 Duco den Hartog 52 NED Team Mountain Network
19 Anon6257 - - -
20 Thys Kok 54 NED Rotterdam Rockstars
21 Anon6276 - - -
22 Robin Bos 56 NED
23 Anon6390 - - -
24 Marcillat Mathys 62 FRA
25 Anon6452 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Duco den Hartog 52 NED Team Mountain Network
2 Anon6257 - - -
3 Thys Kok 54 NED Rotterdam Rockstars
4 Anon6276 - - -
5 Robin Bos 56 NED
6 Verena van Duijn 31 NED
7 Melissa Benthem 35 NED Ayers Rookies
8 Manouk van Schie 36 NED Rotterdam Rockstars
9 Luc Arends 37 NED Team Mountain Network
10 Asya Zelenska 38 UKR Rotterdam Rockstars
11 Shan van der Male 39 NED Rotterdam Rockstars
12 Anon6112 - - -
13 Omar Heuves 41 NED JGDCLB Den Haag
14 Tijmen Mol 42 NED De Broekerberg
15 Lian van der Male 43 NED Rotterdam Rockstars
16 Pim Jansen 44 NED Geckoz NKBV Rotterdam
17 Jort van der Hoek 45 NED
18 Lotte van de Lagemaat 46 NED Cocon
19 Jonah Donkervoort 47 NED Rotterdam Rockstars
20 Valérie Fournier 48 FRA H.S. Monkeys
21 Puck Zeddeman 49 NED
22 Noémie Pellekooren 50 NED Team Mountain Network
23 Anon6390 - - -
24 Marcillat Mathys 62 FRA
25 Anon6452 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jonah Donkervoort 47 NED Rotterdam Rockstars
2 Valérie Fournier 48 FRA H.S. Monkeys
3 Puck Zeddeman 49 NED
4 Noémie Pellekooren 50 NED Team Mountain Network
5 Duco den Hartog 52 NED Team Mountain Network
6 Anon6257 - - -
7 Thys Kok 54 NED Rotterdam Rockstars
8 Anon6276 - - -
9 Robin Bos 56 NED
10 Verena van Duijn 31 NED
11 Melissa Benthem 35 NED Ayers Rookies
12 Manouk van Schie 36 NED Rotterdam Rockstars
13 Luc Arends 37 NED Team Mountain Network
14 Asya Zelenska 38 UKR Rotterdam Rockstars
15 Shan van der Male 39 NED Rotterdam Rockstars
16 Anon6112 - - -
17 Omar Heuves 41 NED JGDCLB Den Haag
18 Tijmen Mol 42 NED De Broekerberg
19 Lian van der Male 43 NED Rotterdam Rockstars
20 Pim Jansen 44 NED Geckoz NKBV Rotterdam
21 Jort van der Hoek 45 NED
22 Lotte van de Lagemaat 46 NED Cocon
23 Anon6390 - - -
24 Marcillat Mathys 62 FRA
25 Anon6452 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Tijmen Mol 42 NED De Broekerberg
2 Lian van der Male 43 NED Rotterdam Rockstars
3 Pim Jansen 44 NED Geckoz NKBV Rotterdam
4 Jort van der Hoek 45 NED
5 Lotte van de Lagemaat 46 NED Cocon
6 Jonah Donkervoort 47 NED Rotterdam Rockstars
7 Valérie Fournier 48 FRA H.S. Monkeys
8 Puck Zeddeman 49 NED
9 Noémie Pellekooren 50 NED Team Mountain Network
10 Duco den Hartog 52 NED Team Mountain Network
11 Anon6257 - - -
12 Thys Kok 54 NED Rotterdam Rockstars
13 Anon6276 - - -
14 Robin Bos 56 NED
15 Verena van Duijn 31 NED
16 Melissa Benthem 35 NED Ayers Rookies
17 Manouk van Schie 36 NED Rotterdam Rockstars
18 Luc Arends 37 NED Team Mountain Network
19 Asya Zelenska 38 UKR Rotterdam Rockstars
20 Shan van der Male 39 NED Rotterdam Rockstars
21 Anon6112 - - -
22 Omar Heuves 41 NED JGDCLB Den Haag
23 Anon6390 - - -
24 Marcillat Mathys 62 FRA
25 Anon6452 - - -
09-02-2019 16:27
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 Comp. Punten Team
1 Marcillat Mathys 62 FRA Top Top Top 34 100.0
2 Noémie Pellekooren 50 NED Top Top Top 32 80.0 Team Mountain Network
3 Verena van Duijn 31 NED Top Top Top 28 57.0
3 Shan van der Male 39 NED Top Top Top 28 57.0 Rotterdam Rockstars
3 Lian van der Male 43 NED Top Top Top 28 57.0 Rotterdam Rockstars
6 Anon6257 - - Top Top Top 27 47.0 -
7 Puck Zeddeman 49 NED Top Top Top 26 43.0
8 Anon6452 - - Top Top Top 22 40.0 -
9 Luc Arends 37 NED Top 17 Top 32 37.0 Team Mountain Network
10 Melissa Benthem 35 NED Top Top Top 21 33.0 Ayers Rookies
10 Valérie Fournier 48 FRA Top Top Top 21 33.0 H.S. Monkeys
12 Pim Jansen 44 NED Top Top 24 28 28.0 Geckoz NKBV Rotterdam
13 Anon6390 - - Top 18 Top 28 26.0 -
14 Jort van der Hoek 45 NED Top Top 23 28 24.0
15 Thys Kok 54 NED Top Top Top 20 22.0 Rotterdam Rockstars
16 Anon6276 - - Top Top Top 19 20.0 -
17 Jonah Donkervoort 47 NED Top Top 19 28 17.0 Rotterdam Rockstars
17 Duco den Hartog 52 NED Top Top Top 18 17.0 Team Mountain Network
19 Anon6112 - - Top Top Top 12 14.0 -
20 Asya Zelenska 38 UKR Top Top 24 20 12.0 Rotterdam Rockstars
21 Lotte van de Lagemaat 46 NED Top Top 20 21 10.0 Cocon
22 Manouk van Schie 36 NED Top 16 24 26 9.0 Rotterdam Rockstars
22 Omar Heuves 41 NED Top Top 20 18 9.0 JGDCLB Den Haag
24 Tijmen Mol 42 NED Top 16 20 20 7.0 De Broekerberg
25 Robin Bos 56 NED Top 17 12 7 6.0

Aantal deelnemers: 18

Naam Rugnummer Nat. Team
Iggy Stafford 9 NED Team Mountain Network
Inge Heine 2 NED Ayers Rookies
Wouter van Leeuwen 3 NED Geckoz NKBV Rotterdam
Fiene Buitinga 4 NED Boulderhal de Campus
Nena Brunekreef 5 NED Team Mountain Network
Kaylee van Kerchove 6 NED Team Mountain Network
Gitta Posthumus 7 NED Ayers Rookies
Suzanne Willemsen 8 NED Team Mountain Network
Elze Boomgaard 1 NED Team Mountain Network
Anne Jolie Bruin 10 NED Monte Cervino
Linda van Dijke 11 NED Monte Cervino
Noreen Lieftinck 12 NED JGDCLB Den Haag
Mirthe Garrelds 14 NED
ayla mattheyer 15 NED JGDCLB Den Haag
Wieke van Luijk 16 NED JGDCLB Den Haag
Paul Kasten 17 GER Ayers Rookies
mila switser 51 NED JGDCLB Den Haag
Max Jansen 33 NED JGDCLB Den Haag

Ronde: Kwalificatie Max - Routes: Aantal deelnemers: 18

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Elze Boomgaard 1 NED Team Mountain Network
2 Inge Heine 2 NED Ayers Rookies
3 Wouter van Leeuwen 3 NED Geckoz NKBV Rotterdam
4 Fiene Buitinga 4 NED Boulderhal de Campus
5 Nena Brunekreef 5 NED Team Mountain Network
6 Kaylee van Kerchove 6 NED Team Mountain Network
7 Gitta Posthumus 7 NED Ayers Rookies
8 Suzanne Willemsen 8 NED Team Mountain Network
9 Iggy Stafford 9 NED Team Mountain Network
10 Anne Jolie Bruin 10 NED Monte Cervino
11 Linda van Dijke 11 NED Monte Cervino
12 Noreen Lieftinck 12 NED JGDCLB Den Haag
13 Mirthe Garrelds 14 NED
14 ayla mattheyer 15 NED JGDCLB Den Haag
15 Wieke van Luijk 16 NED JGDCLB Den Haag
16 Paul Kasten 17 GER Ayers Rookies
17 mila switser 51 NED JGDCLB Den Haag
18 Max Jansen 33 NED JGDCLB Den Haag
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mirthe Garrelds 14 NED
2 ayla mattheyer 15 NED JGDCLB Den Haag
3 Wieke van Luijk 16 NED JGDCLB Den Haag
4 Paul Kasten 17 GER Ayers Rookies
5 Elze Boomgaard 1 NED Team Mountain Network
6 Inge Heine 2 NED Ayers Rookies
7 Wouter van Leeuwen 3 NED Geckoz NKBV Rotterdam
8 Fiene Buitinga 4 NED Boulderhal de Campus
9 Nena Brunekreef 5 NED Team Mountain Network
10 Kaylee van Kerchove 6 NED Team Mountain Network
11 Gitta Posthumus 7 NED Ayers Rookies
12 Suzanne Willemsen 8 NED Team Mountain Network
13 Iggy Stafford 9 NED Team Mountain Network
14 Anne Jolie Bruin 10 NED Monte Cervino
15 Linda van Dijke 11 NED Monte Cervino
16 Noreen Lieftinck 12 NED JGDCLB Den Haag
17 mila switser 51 NED JGDCLB Den Haag
18 Max Jansen 33 NED JGDCLB Den Haag
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Suzanne Willemsen 8 NED Team Mountain Network
2 Iggy Stafford 9 NED Team Mountain Network
3 Anne Jolie Bruin 10 NED Monte Cervino
4 Linda van Dijke 11 NED Monte Cervino
5 Noreen Lieftinck 12 NED JGDCLB Den Haag
6 Mirthe Garrelds 14 NED
7 ayla mattheyer 15 NED JGDCLB Den Haag
8 Wieke van Luijk 16 NED JGDCLB Den Haag
9 Paul Kasten 17 GER Ayers Rookies
10 Elze Boomgaard 1 NED Team Mountain Network
11 Inge Heine 2 NED Ayers Rookies
12 Wouter van Leeuwen 3 NED Geckoz NKBV Rotterdam
13 Fiene Buitinga 4 NED Boulderhal de Campus
14 Nena Brunekreef 5 NED Team Mountain Network
15 Kaylee van Kerchove 6 NED Team Mountain Network
16 Gitta Posthumus 7 NED Ayers Rookies
17 mila switser 51 NED JGDCLB Den Haag
18 Max Jansen 33 NED JGDCLB Den Haag
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Fiene Buitinga 4 NED Boulderhal de Campus
2 Nena Brunekreef 5 NED Team Mountain Network
3 Kaylee van Kerchove 6 NED Team Mountain Network
4 Gitta Posthumus 7 NED Ayers Rookies
5 Suzanne Willemsen 8 NED Team Mountain Network
6 Iggy Stafford 9 NED Team Mountain Network
7 Anne Jolie Bruin 10 NED Monte Cervino
8 Linda van Dijke 11 NED Monte Cervino
9 Noreen Lieftinck 12 NED JGDCLB Den Haag
10 Mirthe Garrelds 14 NED
11 ayla mattheyer 15 NED JGDCLB Den Haag
12 Wieke van Luijk 16 NED JGDCLB Den Haag
13 Paul Kasten 17 GER Ayers Rookies
14 Elze Boomgaard 1 NED Team Mountain Network
15 Inge Heine 2 NED Ayers Rookies
16 Wouter van Leeuwen 3 NED Geckoz NKBV Rotterdam
17 mila switser 51 NED JGDCLB Den Haag
18 Max Jansen 33 NED JGDCLB Den Haag
09-02-2019 16:28
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 Comp. Punten Team
1 Fiene Buitinga 4 NED Top Top Top Top 100.0 Boulderhal de Campus
2 Inge Heine 2 NED Top Top 48 26 80.0 Ayers Rookies
3 Noreen Lieftinck 12 NED Top Top 49 20 65.0 JGDCLB Den Haag
4 Elze Boomgaard 1 NED Top Top 44 22 55.0 Team Mountain Network
5 Wieke van Luijk 16 NED Top Top 45 17 51.0 JGDCLB Den Haag
6 Gitta Posthumus 7 NED Top Top 44 17 47.0 Ayers Rookies
7 Nena Brunekreef 5 NED Top Top 46 8 42.0 Team Mountain Network
7 Suzanne Willemsen 8 NED Top Top 32 14 42.0 Team Mountain Network
9 Max Jansen 33 NED Top Top 44 9 37.0 JGDCLB Den Haag
10 Anne Jolie Bruin 10 NED Top 31 43 13 34.0 Monte Cervino
11 mila switser 51 NED Top Top 41 8 31.0 JGDCLB Den Haag
12 Linda van Dijke 11 NED Top 32 25 10 28.0 Monte Cervino
13 Iggy Stafford 9 NED 24 31 41 14 26.0 Team Mountain Network
14 Wouter van Leeuwen 3 NED Top 29 21 9 24.0 Geckoz NKBV Rotterdam
15 Mirthe Garrelds 14 NED 24 20 36 13 22.0
16 Paul Kasten 17 GER 18 Top 25 6 20.0 Ayers Rookies
17 Kaylee van Kerchove 6 NED Top 17 13 9 18.0 Team Mountain Network
18 ayla mattheyer 15 NED 22 28 23 13 16.0 JGDCLB Den Haag