Jeugd Lead Serie West 3, 10-03-2019 10:00, Ayers Rock Zoetermeer

Discipline: Lead
Competitie: Jeugd Lead Serie West
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving:
Bij deze wedstrijd kun je je op 3 niveaus inschrijven:
Categorie Start routes met niveau 4 en 5
Categorie Mid routes met niveau 5 en 6
Categorie Max routes met niveau 6 en 7

Tijdsschema:
09.30 klimhal open
09.45 sluiting aanmelding deelnemers MAX
10.00 start deelnemers MAX
11.25 einde deelnemers MAX

11.45 sluiting aanmelding deelnemers MID
12.00 start deelnemers MID
13.50 einde deelnemers MID

14.00 sluiting aanmelding deelnemers START
14.15 start deelnemers START
15.30 einde deelnemers START

De tijden zijn indicatief.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €10,- en kan betaald worden op de wedstrijddag in de betreffende klimhal.

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Team
Anon6214 - -
Anon6222 - -
Daan Verhagen 53 Team Mountain Network
Anon6334 - -
Frederick Visser 56 Monte Cervino
Puck de Lijster 57 Monte Cervino
Anon6760 - -
Anon6964 - -
Kristel Van Ballegooijen 61 Geckoz NKBV Rotterdam
Jesse Van Ballegooijen 62 Geckoz NKBV Rotterdam
Kyra Droog 63 Geckoz NKBV Rotterdam
Anon6982 - -
Kiki Bijsterveld 65 Team Mountain Network
Isa Kneppers 66

Ronde: Kwalificatie Start - Routes: Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Team
1 Frederick Visser 56 Monte Cervino
2 Kiki Bijsterveld 65 Team Mountain Network
3 Anon6334 - -
4 Anon6964 - -
5 Kyra Droog 63 Geckoz NKBV Rotterdam
6 Anon6222 - -
7 Kristel Van Ballegooijen 61 Geckoz NKBV Rotterdam
8 Daan Verhagen 53 Team Mountain Network
9 Anon6760 - -
10 Jesse Van Ballegooijen 62 Geckoz NKBV Rotterdam
11 Anon6982 - -
12 Anon6214 - -
13 Puck de Lijster 57 Monte Cervino
14 Isa Kneppers 66
# Naam Rugnummer Team
1 Frederick Visser 56 Monte Cervino
2 Kiki Bijsterveld 65 Team Mountain Network
3 Anon6334 - -
4 Anon6964 - -
5 Kyra Droog 63 Geckoz NKBV Rotterdam
6 Anon6222 - -
7 Kristel Van Ballegooijen 61 Geckoz NKBV Rotterdam
8 Daan Verhagen 53 Team Mountain Network
9 Anon6760 - -
10 Jesse Van Ballegooijen 62 Geckoz NKBV Rotterdam
11 Anon6982 - -
12 Anon6214 - -
13 Puck de Lijster 57 Monte Cervino
14 Isa Kneppers 66
# Naam Rugnummer Team
1 Frederick Visser 56 Monte Cervino
2 Kiki Bijsterveld 65 Team Mountain Network
3 Anon6334 - -
4 Anon6964 - -
5 Kyra Droog 63 Geckoz NKBV Rotterdam
6 Anon6222 - -
7 Kristel Van Ballegooijen 61 Geckoz NKBV Rotterdam
8 Daan Verhagen 53 Team Mountain Network
9 Anon6760 - -
10 Jesse Van Ballegooijen 62 Geckoz NKBV Rotterdam
11 Anon6982 - -
12 Anon6214 - -
13 Puck de Lijster 57 Monte Cervino
14 Isa Kneppers 66
# Naam Rugnummer Team
1 Frederick Visser 56 Monte Cervino
2 Kiki Bijsterveld 65 Team Mountain Network
3 Anon6334 - -
4 Anon6964 - -
5 Kyra Droog 63 Geckoz NKBV Rotterdam
6 Anon6222 - -
7 Kristel Van Ballegooijen 61 Geckoz NKBV Rotterdam
8 Daan Verhagen 53 Team Mountain Network
9 Anon6760 - -
10 Jesse Van Ballegooijen 62 Geckoz NKBV Rotterdam
11 Anon6982 - -
12 Anon6214 - -
13 Puck de Lijster 57 Monte Cervino
14 Isa Kneppers 66
10-03-2019 16:51
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 Comp. Punten Team
1 Puck de Lijster 57 Top Top Top 29 100.0 Monte Cervino
2 Kyra Droog 63 Top Top Top 28 80.0 Geckoz NKBV Rotterdam
3 Anon6214 - Top Top Top 27 55.0 -
3 Daan Verhagen 53 Top Top Top 27 55.0 Team Mountain Network
3 Anon6334 - Top Top Top 27 55.0 -
3 Frederick Visser 56 Top Top Top 27 55.0 Monte Cervino
7 Anon6222 - Top Top Top 25 43.0 -
8 Kiki Bijsterveld 65 Top Top Top 18 40.0 Team Mountain Network
9 Jesse Van Ballegooijen 62 Top Top Top 17 37.0 Geckoz NKBV Rotterdam
10 Isa Kneppers 66 Top Top Top 15 34.0
11 Kristel Van Ballegooijen 61 Top Top Top 14 31.0 Geckoz NKBV Rotterdam
12 Anon6964 - Top Top Top 12 28.0 -
13 Anon6760 - Top Top 23 2 26.0 -
14 Anon6982 - Top 21 17 2 24.0 -

Aantal deelnemers: 24

Naam Rugnummer Nat. Team
Fay Buur 21 NED Ayers Rookies
Luc Arends 22 NED Team Mountain Network
Tijmen Mol 23 NED De Broekerberg
Pim Jansen 24 NED Geckoz NKBV Rotterdam
Verena van Duijn 25 NED
Duco den Hartog 26 NED Team Mountain Network
Noémie Pellekooren 27 NED Team Mountain Network
Robin van Kleef 28 NED De Broekerberg
Lotte van de Lagemaat 30 NED Cocon
Melissa Benthem 31 NED Ayers Rookies
David De Gelder 32 NED Rotterdam Rockstars
Shan van der Male 33 NED Rotterdam Rockstars
Manouk van Schie 34 NED Rotterdam Rockstars
Wisse Heine 35 NED Ayers Rookies
Anon6651 - - -
Lian van der Male 37 NED Rotterdam Rockstars
Marcillat Mathys 39 FRA
Anon6986 - - -
Robin Bos 42 NED
Halina Evenblij 43 NED
Lars Poll 29 NED Geckoz NKBV Rotterdam
Joris Poll 41 NED Geckoz NKBV Rotterdam
Anon7279 - - -
Noah Ang 55 NED Rotterdam Rockstars

Ronde: Kwalificatie Mid - Routes: Aantal deelnemers: 24

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lotte van de Lagemaat 30 NED Cocon
2 Tijmen Mol 23 NED De Broekerberg
3 Robin Bos 42 NED
4 Marcillat Mathys 39 FRA
5 Pim Jansen 24 NED Geckoz NKBV Rotterdam
6 Melissa Benthem 31 NED Ayers Rookies
7 Manouk van Schie 34 NED Rotterdam Rockstars
8 Verena van Duijn 25 NED
9 Lian van der Male 37 NED Rotterdam Rockstars
10 Fay Buur 21 NED Ayers Rookies
11 Robin van Kleef 28 NED De Broekerberg
12 Anon6651 - - -
13 Anon6986 - - -
14 Duco den Hartog 26 NED Team Mountain Network
15 Luc Arends 22 NED Team Mountain Network
16 Noémie Pellekooren 27 NED Team Mountain Network
17 Wisse Heine 35 NED Ayers Rookies
18 David De Gelder 32 NED Rotterdam Rockstars
19 Shan van der Male 33 NED Rotterdam Rockstars
20 Halina Evenblij 43 NED
21 Lars Poll 29 NED Geckoz NKBV Rotterdam
22 Joris Poll 41 NED Geckoz NKBV Rotterdam
23 Anon7279 - - -
24 Noah Ang 55 NED Rotterdam Rockstars
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lotte van de Lagemaat 30 NED Cocon
2 Tijmen Mol 23 NED De Broekerberg
3 Robin Bos 42 NED
4 Marcillat Mathys 39 FRA
5 Pim Jansen 24 NED Geckoz NKBV Rotterdam
6 Melissa Benthem 31 NED Ayers Rookies
7 Manouk van Schie 34 NED Rotterdam Rockstars
8 Verena van Duijn 25 NED
9 Lian van der Male 37 NED Rotterdam Rockstars
10 Fay Buur 21 NED Ayers Rookies
11 Robin van Kleef 28 NED De Broekerberg
12 Anon6651 - - -
13 Anon6986 - - -
14 Duco den Hartog 26 NED Team Mountain Network
15 Luc Arends 22 NED Team Mountain Network
16 Noémie Pellekooren 27 NED Team Mountain Network
17 Wisse Heine 35 NED Ayers Rookies
18 David De Gelder 32 NED Rotterdam Rockstars
19 Shan van der Male 33 NED Rotterdam Rockstars
20 Halina Evenblij 43 NED
21 Lars Poll 29 NED Geckoz NKBV Rotterdam
22 Joris Poll 41 NED Geckoz NKBV Rotterdam
23 Anon7279 - - -
24 Noah Ang 55 NED Rotterdam Rockstars
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lotte van de Lagemaat 30 NED Cocon
2 Tijmen Mol 23 NED De Broekerberg
3 Robin Bos 42 NED
4 Marcillat Mathys 39 FRA
5 Pim Jansen 24 NED Geckoz NKBV Rotterdam
6 Melissa Benthem 31 NED Ayers Rookies
7 Manouk van Schie 34 NED Rotterdam Rockstars
8 Verena van Duijn 25 NED
9 Lian van der Male 37 NED Rotterdam Rockstars
10 Fay Buur 21 NED Ayers Rookies
11 Robin van Kleef 28 NED De Broekerberg
12 Anon6651 - - -
13 Anon6986 - - -
14 Duco den Hartog 26 NED Team Mountain Network
15 Luc Arends 22 NED Team Mountain Network
16 Noémie Pellekooren 27 NED Team Mountain Network
17 Wisse Heine 35 NED Ayers Rookies
18 David De Gelder 32 NED Rotterdam Rockstars
19 Shan van der Male 33 NED Rotterdam Rockstars
20 Halina Evenblij 43 NED
21 Lars Poll 29 NED Geckoz NKBV Rotterdam
22 Joris Poll 41 NED Geckoz NKBV Rotterdam
23 Anon7279 - - -
24 Noah Ang 55 NED Rotterdam Rockstars
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lotte van de Lagemaat 30 NED Cocon
2 Tijmen Mol 23 NED De Broekerberg
3 Robin Bos 42 NED
4 Marcillat Mathys 39 FRA
5 Pim Jansen 24 NED Geckoz NKBV Rotterdam
6 Melissa Benthem 31 NED Ayers Rookies
7 Manouk van Schie 34 NED Rotterdam Rockstars
8 Verena van Duijn 25 NED
9 Lian van der Male 37 NED Rotterdam Rockstars
10 Fay Buur 21 NED Ayers Rookies
11 Robin van Kleef 28 NED De Broekerberg
12 Anon6651 - - -
13 Anon6986 - - -
14 Duco den Hartog 26 NED Team Mountain Network
15 Luc Arends 22 NED Team Mountain Network
16 Noémie Pellekooren 27 NED Team Mountain Network
17 Wisse Heine 35 NED Ayers Rookies
18 David De Gelder 32 NED Rotterdam Rockstars
19 Shan van der Male 33 NED Rotterdam Rockstars
20 Halina Evenblij 43 NED
21 Lars Poll 29 NED Geckoz NKBV Rotterdam
22 Joris Poll 41 NED Geckoz NKBV Rotterdam
23 Anon7279 - - -
24 Noah Ang 55 NED Rotterdam Rockstars
10-03-2019 16:52
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 Comp. Punten Team
1 Anon6651 - - Top Top Top 28 100.0 -
2 Lian van der Male 37 NED Top Top Top 21 80.0 Rotterdam Rockstars
3 Shan van der Male 33 NED Top Top Top 20 65.0 Rotterdam Rockstars
4 Verena van Duijn 25 NED Top Top Top 17 55.0
5 Pim Jansen 24 NED Top Top Top 14 47.0 Geckoz NKBV Rotterdam
5 Robin van Kleef 28 NED Top Top Top 14 47.0 De Broekerberg
5 Manouk van Schie 34 NED Top Top Top 14 47.0 Rotterdam Rockstars
8 Melissa Benthem 31 NED Top 27 Top Top 40.0 Ayers Rookies
9 David De Gelder 32 NED Top Top 16 15 37.0 Rotterdam Rockstars
10 Noémie Pellekooren 27 NED Top Top Top 10 31.0 Team Mountain Network
10 Marcillat Mathys 39 FRA Top Top Top 10 31.0
10 Joris Poll 41 NED Top Top Top 10 31.0 Geckoz NKBV Rotterdam
13 Wisse Heine 35 NED Top 27 Top 14 26.0 Ayers Rookies
14 Tijmen Mol 23 NED Top Top 30 10 24.0 De Broekerberg
15 Duco den Hartog 26 NED Top Top 16 10 20.0 Team Mountain Network
15 Lotte van de Lagemaat 30 NED Top Top 16 10 20.0 Cocon
15 Anon6986 - - Top Top 16 10 20.0 -
18 Robin Bos 42 NED Top 27 Top 10 16.0
19 Noah Ang 55 NED Top Top 8 10 14.0 Rotterdam Rockstars
20 Halina Evenblij 43 NED Top 27 16 11 12.0
21 Anon7279 - - Top Top 5 10 10.0 -
22 Luc Arends 22 NED Top 27 30 10 9.0 Team Mountain Network
23 Lars Poll 29 NED Top 27 5 10 8.0 Geckoz NKBV Rotterdam
24 Fay Buur 21 NED Top 19 9 8 7.0 Ayers Rookies

Aantal deelnemers: 19

Naam Rugnummer Nat. Team
Nathan Broek 1 NED Ayers Rookies
Stijn van Utteren 2 NED De Broekerberg
Suzanne Willemsen 3 NED Team Mountain Network
Paul Kasten 4 GER Ayers Rookies
Iggy Stafford 5 NED Team Mountain Network
Gitta Posthumus 6 NED Ayers Rookies
Max Jansen 7 NED JGDCLB Den Haag
Noreen Lieftinck 8 NED JGDCLB Den Haag
Inge Heine 9 NED Ayers Rookies
Kaylee van Kerchove 10 NED Team Mountain Network
Wouter van Leeuwen 11 NED Geckoz NKBV Rotterdam
Anne Jolie Bruin 12 NED Monte Cervino
Linda van Dijke 13 NED Monte Cervino
Evy Loef 14 NED Team Delfts Bleau
Elze Boomgaard 16 NED
Nena Brunekreef 17 NED
Mica Roumimper 18 NED
mila switser 19 NED
Anon7267 - - -

Ronde: Kwalificatie Max - Routes: Aantal deelnemers: 19

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Gitta Posthumus 6 NED Ayers Rookies
2 mila switser 19 NED
3 Kaylee van Kerchove 10 NED Team Mountain Network
4 Anne Jolie Bruin 12 NED Monte Cervino
5 Linda van Dijke 13 NED Monte Cervino
6 Stijn van Utteren 2 NED De Broekerberg
7 Mica Roumimper 18 NED
8 Iggy Stafford 5 NED Team Mountain Network
9 Paul Kasten 4 GER Ayers Rookies
10 Inge Heine 9 NED Ayers Rookies
11 Wouter van Leeuwen 11 NED Geckoz NKBV Rotterdam
12 Nathan Broek 1 NED Ayers Rookies
13 Suzanne Willemsen 3 NED Team Mountain Network
14 Nena Brunekreef 17 NED
15 Noreen Lieftinck 8 NED JGDCLB Den Haag
16 Evy Loef 14 NED Team Delfts Bleau
17 Max Jansen 7 NED JGDCLB Den Haag
18 Elze Boomgaard 16 NED
19 Anon7267 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Gitta Posthumus 6 NED Ayers Rookies
2 mila switser 19 NED
3 Kaylee van Kerchove 10 NED Team Mountain Network
4 Anne Jolie Bruin 12 NED Monte Cervino
5 Linda van Dijke 13 NED Monte Cervino
6 Stijn van Utteren 2 NED De Broekerberg
7 Mica Roumimper 18 NED
8 Iggy Stafford 5 NED Team Mountain Network
9 Paul Kasten 4 GER Ayers Rookies
10 Inge Heine 9 NED Ayers Rookies
11 Wouter van Leeuwen 11 NED Geckoz NKBV Rotterdam
12 Nathan Broek 1 NED Ayers Rookies
13 Suzanne Willemsen 3 NED Team Mountain Network
14 Nena Brunekreef 17 NED
15 Noreen Lieftinck 8 NED JGDCLB Den Haag
16 Evy Loef 14 NED Team Delfts Bleau
17 Max Jansen 7 NED JGDCLB Den Haag
18 Elze Boomgaard 16 NED
19 Anon7267 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Gitta Posthumus 6 NED Ayers Rookies
2 mila switser 19 NED
3 Kaylee van Kerchove 10 NED Team Mountain Network
4 Anne Jolie Bruin 12 NED Monte Cervino
5 Linda van Dijke 13 NED Monte Cervino
6 Stijn van Utteren 2 NED De Broekerberg
7 Mica Roumimper 18 NED
8 Iggy Stafford 5 NED Team Mountain Network
9 Paul Kasten 4 GER Ayers Rookies
10 Inge Heine 9 NED Ayers Rookies
11 Wouter van Leeuwen 11 NED Geckoz NKBV Rotterdam
12 Nathan Broek 1 NED Ayers Rookies
13 Suzanne Willemsen 3 NED Team Mountain Network
14 Nena Brunekreef 17 NED
15 Noreen Lieftinck 8 NED JGDCLB Den Haag
16 Evy Loef 14 NED Team Delfts Bleau
17 Max Jansen 7 NED JGDCLB Den Haag
18 Elze Boomgaard 16 NED
19 Anon7267 - - -
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Gitta Posthumus 6 NED Ayers Rookies
2 mila switser 19 NED
3 Kaylee van Kerchove 10 NED Team Mountain Network
4 Anne Jolie Bruin 12 NED Monte Cervino
5 Linda van Dijke 13 NED Monte Cervino
6 Stijn van Utteren 2 NED De Broekerberg
7 Mica Roumimper 18 NED
8 Iggy Stafford 5 NED Team Mountain Network
9 Paul Kasten 4 GER Ayers Rookies
10 Inge Heine 9 NED Ayers Rookies
11 Wouter van Leeuwen 11 NED Geckoz NKBV Rotterdam
12 Nathan Broek 1 NED Ayers Rookies
13 Suzanne Willemsen 3 NED Team Mountain Network
14 Nena Brunekreef 17 NED
15 Noreen Lieftinck 8 NED JGDCLB Den Haag
16 Evy Loef 14 NED Team Delfts Bleau
17 Max Jansen 7 NED JGDCLB Den Haag
18 Elze Boomgaard 16 NED
19 Anon7267 - - -
10-03-2019 16:52
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 Comp. Punten Team
1 Stijn van Utteren 2 NED Top Top 33 19 100.0 De Broekerberg
2 Anon7267 - - Top Top 38 17 80.0 -
3 Nathan Broek 1 NED Top Top 17 23 65.0 Ayers Rookies
4 Inge Heine 9 NED Top Top 35 17 55.0 Ayers Rookies
5 Elze Boomgaard 16 NED Top Top 32 17 51.0
6 Iggy Stafford 5 NED Top 20 28 18 47.0 Team Mountain Network
7 Paul Kasten 4 GER Top Top 14 17 43.0 Ayers Rookies
8 Nena Brunekreef 17 NED Top 27 15 18 40.0
9 Suzanne Willemsen 3 NED Top 22 15 18 37.0 Team Mountain Network
10 Max Jansen 7 NED Top 29 9 20 34.0 JGDCLB Den Haag
11 Evy Loef 14 NED Top 40 30 14 31.0 Team Delfts Bleau
12 Linda van Dijke 13 NED Top Top 8 16 28.0 Monte Cervino
13 Noreen Lieftinck 8 NED Top 39 23 10 26.0 JGDCLB Den Haag
14 Gitta Posthumus 6 NED Top Top 13 10 24.0 Ayers Rookies
15 Anne Jolie Bruin 12 NED Top 1 32 14 22.0 Monte Cervino
16 Mica Roumimper 18 NED Top 12 14 16 20.0
17 Kaylee van Kerchove 10 NED Top 19 15 9 18.0 Team Mountain Network
18 mila switser 19 NED Top 19 8 14 16.0
19 Wouter van Leeuwen 11 NED 16 14 9 16 14.0 Geckoz NKBV Rotterdam