Jeugd Lead Serie West Finale, 12-05-2019 10:00, Mountain Network Dordrecht

Discipline: Lead
Competitie: Jeugd Lead Serie West
Status: Begonnen
Officiele omschrijving:
Bij deze wedstrijd kun je je op 3 niveaus inschrijven:
Categorie Start routes met niveau 4 en 5
Categorie Mid routes met niveau 5 en 6
Categorie Max routes met niveau 6 en 7

Tijdsschema:
09.30 klimhal open
09.45 sluiting aanmelding deelnemers MAX
10.00 start deelnemers MAX
11.55 einde deelnemers MAX

11.00 sluiting aanmelding deelnemers MID
11.15 start deelnemers MID
13.10 einde deelnemers MID

12.15 sluiting aanmelding deelnemers START
12.30 start deelnemers START
14.25 einde deelnemers START

De tijden zijn indicatief.

Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €10,- en kan betaald worden op de wedstrijddag in de betreffende klimhal.

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Team
Kyra Droog 1 Geckoz NKBV Rotterdam
Isa Kneppers 2 Ayers Rookies
Anon8421 - -
Daan Verhagen 4 Team Mountain Network
Puck de Lijster 5 Monte Cervino
Jesse Van Ballegooijen 6 Geckoz NKBV Rotterdam
Lotte Brouwers 7 Geckoz NKBV Rotterdam
Kristel Van Ballegooijen 8 Geckoz NKBV Rotterdam
Anon8427 - -
Anon8428 - -
Frederick Visser 11 Monte Cervino
Anon8430 - -

Ronde: Kwalificatie Start - Routes: Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Team
1 Isa Kneppers 2 Ayers Rookies
2 Frederick Visser 11 Monte Cervino
3 Anon8428 - -
4 Kristel Van Ballegooijen 8 Geckoz NKBV Rotterdam
5 Daan Verhagen 4 Team Mountain Network
6 Lotte Brouwers 7 Geckoz NKBV Rotterdam
7 Anon8421 - -
8 Anon8430 - -
9 Kyra Droog 1 Geckoz NKBV Rotterdam
10 Puck de Lijster 5 Monte Cervino
11 Anon8427 - -
12 Jesse Van Ballegooijen 6 Geckoz NKBV Rotterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Isa Kneppers 2 Ayers Rookies
2 Frederick Visser 11 Monte Cervino
3 Anon8428 - -
4 Kristel Van Ballegooijen 8 Geckoz NKBV Rotterdam
5 Daan Verhagen 4 Team Mountain Network
6 Lotte Brouwers 7 Geckoz NKBV Rotterdam
7 Anon8421 - -
8 Anon8430 - -
9 Kyra Droog 1 Geckoz NKBV Rotterdam
10 Puck de Lijster 5 Monte Cervino
11 Anon8427 - -
12 Jesse Van Ballegooijen 6 Geckoz NKBV Rotterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Isa Kneppers 2 Ayers Rookies
2 Frederick Visser 11 Monte Cervino
3 Anon8428 - -
4 Kristel Van Ballegooijen 8 Geckoz NKBV Rotterdam
5 Daan Verhagen 4 Team Mountain Network
6 Lotte Brouwers 7 Geckoz NKBV Rotterdam
7 Anon8421 - -
8 Anon8430 - -
9 Kyra Droog 1 Geckoz NKBV Rotterdam
10 Puck de Lijster 5 Monte Cervino
11 Anon8427 - -
12 Jesse Van Ballegooijen 6 Geckoz NKBV Rotterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Isa Kneppers 2 Ayers Rookies
2 Frederick Visser 11 Monte Cervino
3 Anon8428 - -
4 Kristel Van Ballegooijen 8 Geckoz NKBV Rotterdam
5 Daan Verhagen 4 Team Mountain Network
6 Lotte Brouwers 7 Geckoz NKBV Rotterdam
7 Anon8421 - -
8 Anon8430 - -
9 Kyra Droog 1 Geckoz NKBV Rotterdam
10 Puck de Lijster 5 Monte Cervino
11 Anon8427 - -
12 Jesse Van Ballegooijen 6 Geckoz NKBV Rotterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Isa Kneppers 2 Ayers Rookies
2 Frederick Visser 11 Monte Cervino
3 Anon8428 - -
4 Kristel Van Ballegooijen 8 Geckoz NKBV Rotterdam
5 Daan Verhagen 4 Team Mountain Network
6 Lotte Brouwers 7 Geckoz NKBV Rotterdam
7 Anon8421 - -
8 Anon8430 - -
9 Kyra Droog 1 Geckoz NKBV Rotterdam
10 Puck de Lijster 5 Monte Cervino
11 Anon8427 - -
12 Jesse Van Ballegooijen 6 Geckoz NKBV Rotterdam
# Naam Rugnummer Team
1 Isa Kneppers 2 Ayers Rookies
2 Frederick Visser 11 Monte Cervino
3 Anon8428 - -
4 Kristel Van Ballegooijen 8 Geckoz NKBV Rotterdam
5 Daan Verhagen 4 Team Mountain Network
6 Lotte Brouwers 7 Geckoz NKBV Rotterdam
7 Anon8421 - -
8 Anon8430 - -
9 Kyra Droog 1 Geckoz NKBV Rotterdam
10 Puck de Lijster 5 Monte Cervino
11 Anon8427 - -
12 Jesse Van Ballegooijen 6 Geckoz NKBV Rotterdam
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 Comp. Punten Team
1 Daan Verhagen 4 Top Top Top Top Top 10 100.0 Team Mountain Network
2 Puck de Lijster 5 Top Top Top Top Top 5 80.0 Monte Cervino
3 Anon8427 - Top Top Top Top 38 65.0 -
4 Kyra Droog 1 Top Top Top Top 36 55.0 Geckoz NKBV Rotterdam
5 Frederick Visser 11 Top Top Top 27 51.0 Monte Cervino
6 Anon8421 - Top Top Top 26 47.0 -
7 Lotte Brouwers 7 Top Top 39 29 43.0 Geckoz NKBV Rotterdam
8 Isa Kneppers 2 Top Top 34 23 40.0 Ayers Rookies
9 Anon8428 - Top Top 39 17 37.0 -
10 Jesse Van Ballegooijen 6 Top 38 26 8 34.0 Geckoz NKBV Rotterdam
11 Kristel Van Ballegooijen 8 Top 37 12 18 31.0 Geckoz NKBV Rotterdam
12 Anon8430 - Top 17 13 8 28.0 -

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Noémie Pellekooren 24 NED Team Mountain Network
Shan van der Male 25 NED Rotterdam Rockstars
Lian van der Male 26 NED Rotterdam Rockstars
Verena van Duijn 27 NED
Anon8435 - - -
Marcillat Mathys 29 FRA
Melissa van Benthem 30 NED Ayers Rookies
Pim Jansen 31 NED Geckoz NKBV Rotterdam
Duco den Hartog 32 NED Team Mountain Network
Wisse Heine 33 NED Ayers Rookies
Manouk van Schie 34 NED Rotterdam Rockstars
Luc Arends 35 NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie Mid - Routes: Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manouk van Schie 34 NED Rotterdam Rockstars
2 Marcillat Mathys 29 FRA
3 Luc Arends 35 NED Team Mountain Network
4 Duco den Hartog 32 NED Team Mountain Network
5 Anon8435 - - -
6 Verena van Duijn 27 NED
7 Lian van der Male 26 NED Rotterdam Rockstars
8 Shan van der Male 25 NED Rotterdam Rockstars
9 Pim Jansen 31 NED Geckoz NKBV Rotterdam
10 Noémie Pellekooren 24 NED Team Mountain Network
11 Melissa van Benthem 30 NED Ayers Rookies
12 Wisse Heine 33 NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manouk van Schie 34 NED Rotterdam Rockstars
2 Marcillat Mathys 29 FRA
3 Luc Arends 35 NED Team Mountain Network
4 Duco den Hartog 32 NED Team Mountain Network
5 Anon8435 - - -
6 Verena van Duijn 27 NED
7 Lian van der Male 26 NED Rotterdam Rockstars
8 Shan van der Male 25 NED Rotterdam Rockstars
9 Pim Jansen 31 NED Geckoz NKBV Rotterdam
10 Noémie Pellekooren 24 NED Team Mountain Network
11 Melissa van Benthem 30 NED Ayers Rookies
12 Wisse Heine 33 NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manouk van Schie 34 NED Rotterdam Rockstars
2 Marcillat Mathys 29 FRA
3 Luc Arends 35 NED Team Mountain Network
4 Duco den Hartog 32 NED Team Mountain Network
5 Anon8435 - - -
6 Verena van Duijn 27 NED
7 Lian van der Male 26 NED Rotterdam Rockstars
8 Shan van der Male 25 NED Rotterdam Rockstars
9 Pim Jansen 31 NED Geckoz NKBV Rotterdam
10 Noémie Pellekooren 24 NED Team Mountain Network
11 Melissa van Benthem 30 NED Ayers Rookies
12 Wisse Heine 33 NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Manouk van Schie 34 NED Rotterdam Rockstars
2 Marcillat Mathys 29 FRA
3 Luc Arends 35 NED Team Mountain Network
4 Duco den Hartog 32 NED Team Mountain Network
5 Anon8435 - - -
6 Verena van Duijn 27 NED
7 Lian van der Male 26 NED Rotterdam Rockstars
8 Shan van der Male 25 NED Rotterdam Rockstars
9 Pim Jansen 31 NED Geckoz NKBV Rotterdam
10 Noémie Pellekooren 24 NED Team Mountain Network
11 Melissa van Benthem 30 NED Ayers Rookies
12 Wisse Heine 33 NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 Comp. Punten Team
1 Noémie Pellekooren 24 NED Top Top Top 34 100.0 Team Mountain Network
2 Wisse Heine 33 NED Top Top Top 30 80.0 Ayers Rookies
3 Verena van Duijn 27 NED Top Top Top 23 60.0
3 Anon8435 - - Top Top Top 23 60.0 -
5 Lian van der Male 26 NED Top Top Top 18 51.0 Rotterdam Rockstars
6 Shan van der Male 25 NED Top Top 39 25 47.0 Rotterdam Rockstars
7 Duco den Hartog 32 NED Top Top 39 24 40.0 Team Mountain Network
7 Manouk van Schie 34 NED Top Top 41 23 40.0 Rotterdam Rockstars
7 Luc Arends 35 NED Top Top 41 23 40.0 Team Mountain Network
10 Melissa van Benthem 30 NED Top Top Top 10 34.0 Ayers Rookies
11 Marcillat Mathys 29 FRA Top Top 39 17 31.0
12 Pim Jansen 31 NED 43 29 42 16 28.0 Geckoz NKBV Rotterdam

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Fiene Buitinga 48 NED Boulderhal de Campus
Inge Heine 49 NED Ayers Rookies
Jaron Stam 50 NED Team Mountain Network
Elze Boomgaard 51 NED Team Mountain Network
Stijn van Utteren 52 NED De Broekerberg
Nathan Broek 53 NED Ayers Rookies
Noreen Lieftinck 54 NED JGDCLB Den Haag
Evy Loef 55 NED Team Delfts Bleau
Nena Brunekreef 56 NED Team Mountain Network
Anon8451 - - -
Paul Kasten 58 GER Ayers Rookies
Iggy Stafford 59 NED Team Mountain Network

Ronde: Kwalificatie Max - Routes: Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Stijn van Utteren 52 NED De Broekerberg
2 Fiene Buitinga 48 NED Boulderhal de Campus
3 Paul Kasten 58 GER Ayers Rookies
4 Anon8451 - - -
5 Evy Loef 55 NED Team Delfts Bleau
6 Inge Heine 49 NED Ayers Rookies
7 Nena Brunekreef 56 NED Team Mountain Network
8 Jaron Stam 50 NED Team Mountain Network
9 Iggy Stafford 59 NED Team Mountain Network
10 Elze Boomgaard 51 NED Team Mountain Network
11 Noreen Lieftinck 54 NED JGDCLB Den Haag
12 Nathan Broek 53 NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Stijn van Utteren 52 NED De Broekerberg
2 Fiene Buitinga 48 NED Boulderhal de Campus
3 Paul Kasten 58 GER Ayers Rookies
4 Anon8451 - - -
5 Evy Loef 55 NED Team Delfts Bleau
6 Inge Heine 49 NED Ayers Rookies
7 Nena Brunekreef 56 NED Team Mountain Network
8 Jaron Stam 50 NED Team Mountain Network
9 Iggy Stafford 59 NED Team Mountain Network
10 Elze Boomgaard 51 NED Team Mountain Network
11 Noreen Lieftinck 54 NED JGDCLB Den Haag
12 Nathan Broek 53 NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Stijn van Utteren 52 NED De Broekerberg
2 Fiene Buitinga 48 NED Boulderhal de Campus
3 Paul Kasten 58 GER Ayers Rookies
4 Anon8451 - - -
5 Evy Loef 55 NED Team Delfts Bleau
6 Inge Heine 49 NED Ayers Rookies
7 Nena Brunekreef 56 NED Team Mountain Network
8 Jaron Stam 50 NED Team Mountain Network
9 Iggy Stafford 59 NED Team Mountain Network
10 Elze Boomgaard 51 NED Team Mountain Network
11 Noreen Lieftinck 54 NED JGDCLB Den Haag
12 Nathan Broek 53 NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Stijn van Utteren 52 NED De Broekerberg
2 Fiene Buitinga 48 NED Boulderhal de Campus
3 Paul Kasten 58 GER Ayers Rookies
4 Anon8451 - - -
5 Evy Loef 55 NED Team Delfts Bleau
6 Inge Heine 49 NED Ayers Rookies
7 Nena Brunekreef 56 NED Team Mountain Network
8 Jaron Stam 50 NED Team Mountain Network
9 Iggy Stafford 59 NED Team Mountain Network
10 Elze Boomgaard 51 NED Team Mountain Network
11 Noreen Lieftinck 54 NED JGDCLB Den Haag
12 Nathan Broek 53 NED Ayers Rookies
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 Comp. Punten Team
1 Inge Heine 49 NED Top Top Top 34 100.0 Ayers Rookies
2 Fiene Buitinga 48 NED Top Top 31 34 80.0 Boulderhal de Campus
3 Jaron Stam 50 NED Top Top Top 27 65.0 Team Mountain Network
4 Iggy Stafford 59 NED Top Top 25 25 55.0 Team Mountain Network
5 Evy Loef 55 NED Top Top 19 31 51.0 Team Delfts Bleau
6 Noreen Lieftinck 54 NED Top 36 Top 23 47.0 JGDCLB Den Haag
7 Paul Kasten 58 GER Top 34 20 34 43.0 Ayers Rookies
8 Elze Boomgaard 51 NED Top Top 20 9 40.0 Team Mountain Network
9 Nathan Broek 53 NED Top 42 17 30 37.0 Ayers Rookies
10 Stijn van Utteren 52 NED Top 24 20 21 34.0 De Broekerberg
11 Anon8451 - - Top 33 20 9 31.0 -
12 Nena Brunekreef 56 NED Top 27 18 10 28.0 Team Mountain Network